Új privát üzeneted érkezett!

Emoncsi üdv,itt......

a teljesség igénye nélkül,Symont,Emma család kérünk képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Limi,hát én igazából nemtom,mert lehet hogy nem is taliztam vele...de a szülésfelkészítőn azt mondták,hogy nyálkás-fehérestől a sárgásig-vérerezet van benne...de majd talán a csajok akik találkoztak vele segítenek....

Valaki páciense a Halász dokinak???

mi bementünk az anyakönyvi és lakcímkártyáért.......a taj-t kb 3 hétre rá kaptuk meg,az adókártya meg kb 5 hétre rá jött meg....

sutimano76
 
 


ja és az éjszakák,hát nagyon szerencsés az akinek a jók vannak többségben,főleg az első 2 hónapban....... :?
Mi még mindig 3 óránként eszünk,és az esti elalvás elég zűrös,értsd úgy hogy kb 10-15 perc üvöltés mire beájul!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Limi! Nalam a nyakdugo egy ilyen barnas sargas nyalkas valami,ami ugy latszik nem egybe jott ki,mert tegnap este volt egy nagyobb adag,de ma is egesz nap jovoget kisebb darabokban. De ez nagyon sokszinu es mennyisegu lehet.A google-ba ha beirod hogy nyakdugo rengeteg ezzel a temaval kapcsolatos dolgot olvashatsz.Amugy pedig ha lesz neked is ,akkor biztos eszre fogod venni,mert elteveszthetetlen.Kiveve akkor ha mondjuk mar vajudas kozben vagy egy orvosi vizsgalat alatt ,esetleg zuhanyozas kozben egy darabban tavozik,mert ilyeneket is olvastam.Akkor lemaradhatsz rola. :D

ole85
 
 

 
 

Amugy ez csak egy jel ,hogy elkezdodott egy folyamat,nem igazan jelent semmit. Ez tavozhat kozvetlenul szules elott is,de akar harom hettel elotte is. :roll:

ole85
 
 


Helloooo:D

Ne aggódjatok amiatt, hogy megindítják a szülést, nekem indították, 42 hetes voltam a szülésnél, és talán emiatt volt rövid, komplikációmentes szülésem! 5 óra alatt megvolt, pedig a családom a hosszú (átlag 20 órás) szülésről híres. Én mondjuk kértem fájdalomcsillapítót, ami segített, hogy rendszeresek legyenek a fájások. Jah és nekem sem volt semmi előjele, szerintem ha nem zúdítjuk ki a kisasszony alól a vizét, akkor lehet mai napig ott lubickol:D És a burokrepesztés is semmi!!!

Sok sikert:)

Süti! Berni nem jó alvó? vagy mi van? Nekünk Lili már 4 óránként eszik, és hál istennek a legjobb alvó. Eddig 2szer kelt éjszaka, most, hogy 4 órára áttértünk, már csak egyszer! És eszik, majd be is hal egyből:D

Pusssssz

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyákdugóról: nálam a 38. hét végen kezdett potyogni és kb. 5 nap alatt távozott. Néha több, néha kevesebb ment el. Olyan állagú, mint a tojásfehérje, de a színe az sárgától a pirosason át a barnáig mindenféle volt. S mint az látható, mi még egyben vagyunk... Pedig a méhszáj is kinyílt e hét hétfőre már két ujjnyira... Most nem tudom hol tartunk, de csak néha van valami fájdogálás, semmi rendszeres. Bár igaz, ez még csak a 39. hét, de a kölyök egy hete már 4,2 kiló volt az UH becslés alapján. Nem tudom, hogy fogunk egymással bírni, vagy mekkorát tévedett az UH... Bár ekkora hasból kimacska már nem lesz. ;)
Bocs, hogy megint leírtam, csak ezzel kívánom jelezni, hogy tétre befutóra szülés időpontját ebből megjósólni... :shock: hát azt nem lehet.
A két lábam már olyan, mint két oszlop, a végén a lábfejem felismerhetetlenül duzzadt. Cipő alig jön rá. Alkarom, kézfejem szintén, arcom is be van dagadva.
Persze a türelmem még meg van, de várom már nagyon a kis Pockot! :)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Mindent elmondtatok már a nyákdugóról,nálam is hasonló kinézetű volt,mint mindenki másnál.

Nyuszi,de jó,hogy jelentkeztél.Szuper a lánykád,ha ilyen jó evő és jó alvó.Szemecskéje meggyógyult?

Rozi,sajnálom a lábad.Meg sem merem mutatni,nekem mennyire nem volt vizes a bokám.A férjem átérte a szülés előtti estén is. :oops: :oops: De talán a duzzadás is lehet egy jel.

Ole,ki a dokid?Lemaradtam,bocsi. :oops: (nincs szomszédunk,lehet ezért is ordított a lelkem)

Mi a 6 hetes fejlődési ugrással küzdünk.Remélem tényleg lemegy 1-2 nap alatt,mert a tegnapi éjszakánk pokol volt.Este 8-tól hajnali 4 ig ordibárotkodott a kisfiam.

Kép
v.andi
 
 


Andi, biztosan alkati adottság is a dagadás. Ez van.
Nem irigyellek a nehéz éjszakákért, de bízzunk benne, hogy mielőbb megnyugszik a KicsiFalat!
Reméljük a szülők is kibírják addig... :?
Nyuszinak több szerencséje van a lusta kisasszonnyal - ő csak megszületni nem akart. ;) Irigylem ezért az éjszakai nyugalomért. :)
Süti; én azt hittem a 3 óránkénti evés amolyan átlag... lehet hogy tévedek...
Na, de nem elmélkedem tovább, mert úgy néz ki, mintha magamban beszélnék. ;)
Minden anyukának nyugalmas éjszakákat, jóevő Babákat! :)
Ole, mi meg várunk! :)

Kép
Kép
rozinante
 
 


sutimano76 Szia köszi az üdvözletet nagyon aranyos a kislányod,már én is szeretném ha itt lenne közöttünk a mi kis Grétánk de hát még vár ugy látszik nem akar még ki jönni
:( .A te picid jól van csendes baba?

Ole szia mi ujság nem akar kijönni a leányzó nagyon jól érezheti magát odabenn :)

Kép
emoncsi
 
 


Rozinante,de átlag a 3 óránkénti szopi,de lassan kéthónaposan már nagyon szeretném ha áttérnénk a 4 óránkéntira,mert valjuk be az éjszakai etetések közt nem mindegy hogy 3 vagy 4 óra tellik el,már a saját alvásidőm szempontjából....ezen felül enyim gyerek 3 hetes kora óta nem ájul be evés után,hanem altatni kell :( ,pedig tejcsi van bőven és tápláló is,mert a hízással semmi gondunk-6 hét alatt 1.5 kg!!)

Nyuszi,Berni napközben elég felületes alszik,sokszor 15-30 perc után felébred....az éjszakák javulóban...és most 2 napja 12-15-ig is alszik,de olyankor meg se merek mozdulni nehogy felkeltsem,pedig sosem altattam tök csöndben.....ment rádió vagy tv.....sőt volt hogy porszívóra aludt el...viszont mikor kikapcsoltam felkelt :(

Emoncsi,Berni túl van a pocifájáson,mostmár nem sír sokat,viszont egyre többet mosolyog és gögicsél.

sutimano76
 
 


kitartás csajok,mostmár tényleg nincs sok hátra!!!

sutimano76
 
 


Nem tud valaki segíteni miért nem tudok képet feltenni a profilomhoz?

Kép
emoncsi
 
 


Sziasztok!

Emoncsi! Vonalzot ugy tudsz csinalni,ha belepsz a www.nagyonbaba.hu-ra (legalabbis az enyem onnan van),ott valasztassz egy vonalzot,ami tetszik,kitoltod az adatokat,aztan bemasolod az alairasodhoz es mar kesz is. Az alairasodat a Segedletek kozott talalod meg a profilod menuben. A segedletek pedig a topic tetejen van. Very Happy

ole85
 
 


Rozinante!Egyelore meg mi is varunk.Ma is voltam ctg-n,ma is azt mondtak,hogy lehet ma meg talalkozunk,mar eleg eros fajasokat mutatott a gep,csak egyelore meg rendszerteleneket.Negy percesektol tiz percesekig minden volt.Babo ma eleg aluszekony volt,alig tudtam par moccanasra ravenni.Remelem mostmar tenyleg eljon a nagy nap.Biztos nektek sincs mar sok hatra,fel a fejjel!

ole85
 
 


Ole szia köszi szépen a segítséget!Drukolok hogy most már jöjön a pici.Remélem én nem hordom túl már szeretném hogy itt legyen!

Kép
emoncsi
 
 


Hát... Ole egészen jól hangzik, amit írtál! :) Babóca belassult, vannak fájások... :) Szurkolok, hogy hétfőn már ne találkozzunk ctg-n! :)
Emoncsi, kitartás, de valahol olvastam, hogy a babák 75%-a túlhordás után születik. Ezzel vigasztalom magam én is, bár még nálunk nincs szó túlhordásról. :)
Sutimano, bocsi! Nem figyeltem, hogy Berni baba már ilyen nagy lány! :) Gratulálok hozzá!

Kép
Kép
rozinante
 
 


rozinante hát nem lehet tudni de én sem hiszem hogy sokkal hamarabb megszületne de azért reménykedem!

Kép
emoncsi
 
 


Sziasztok!

Igaz az, hogy második héten kicsit apad a tej? Mert én most azt érzem, mintha kevesebb lenne. emélem csak átmeneti...
Amúgy az én Csengém 2 napja nyúgösködik, pocakfájás és kis hiszti is bejátszik. Infacol remlélem használ majd, meg beszereztem édeskömény teát is.

lányok kitartás, szorítok, hogy minél hamarabb mreglegyenek a csöppök.
symont
 
 


Symont, sajnálom, hogy Csenge nyűgösködik. Biztos benne van ez a buta idő is, de reméljük használnak a praktikák. :?
Talán Suti Berni babája is jobb ritmusban eszik-alszik ha "eltalálja magát" az időjárás...
Mindenkinek jó egészséget!

Kép
Kép
rozinante
 
 


symont írta:Sziasztok!

Igaz az, hogy második héten kicsit apad a tej? Mert én most azt érzem, mintha kevesebb lenne. emélem csak átmeneti...
Amúgy az én Csengém 2 napja nyúgösködik, pocakfájás és kis hiszti is bejátszik. Infacol remlélem használ majd, meg beszereztem édeskömény teát is.

lányok kitartás, szorítok, hogy minél hamarabb mreglegyenek a csöppök.


Nem apad a tej,hanem a baba szeretne többet enni.Ez nem azt jelenti,hogy neked kevesebb van,hanem neki nem elég.Amit tehetsz,sűrűn tedd cicire,szánj rá 1-2 napot,hogy sehol máshol nem lesz jó neki,csak a cicin.
Ez a fejlődési ugrás,ami az anyatejes babáknál teljesen természetes.Ha igény szerint szoptatsz,akkor a baba beállítja magának a kereslet-kínálat elvét.Annyi tejed lesz,amennyire szüksége van a picinek.A lényeg,szoptass.
Itt egy cikk az ugrásról:
http://www.kismamablog.hu/szoptatas/novekedesi-ugras

Nálunk most van a 6 hetes ugrás.Kicsit kegyetlen,mert elég keveset alszom,de megéri.Még mindig nincs itthon tápszer :wink:

Kép
v.andi
 
 


Rozi,Ole Ti még egyben???

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok lányok valaki nem tudja hogy mitöl van hogy fogyok és nem hízok?Valaki járt már így hogy az utolsó hónapba fogyott?Nem sokat de a sulyom csökkent!
Ole mi ujság még egybe vagytok mert látom hogy ma még nem írtál!

Kép
emoncsi
 
 


Emoncsi,az utolsó hónapban ez teljesen normális.

Kép
v.andi
 
 


v.andi köszi a választ akkor nem idegesítem magam!

Kép
emoncsi
 
 


V.Andi!

Köszi a választ. Tényleg nincs baj a tejmennyiséggel, csak gyakrabban kéri a kicsinyem. Én is addig és annyiszor szeretném szoptatni, amíg és ahányszor igényli. Tápszer csak végső esetben.
symont
 
 


Symont, Andi nagyon jó hogy nincs gond a tejcivel! :)
Mi még egyben - Ole nem jelentkezett, remélem azért mert nincs net a kórházban! :D
Emoncsi, irigyellek, én csak hízni tudok. :( Ráadásul mostanában még nagyobb lett az étvágyam...
Na, majd ledobom a pluszt... remélem... Bízom benne, hogy nálunk is lesz tejecske időben. Bár misztikus, hogy mégis min múlik, hogy van tej vagy nincs és hogy elég lesz e... :oops:

Kép
Kép
rozinante
 
 


Rozi,majd a baba mellett lefogysz,ha már nem szoptatsz.Tejcsi pedig biztos lesz.Az a titka,hogy a kórházban egyből mellre kell tenni.Nekem a szülésznőm mondta,hogy az első 2 napban elég max 5-5 perc mindkét cici,mert az előtejet kiszippantja annyi idő alatt,tovább ne legyen mellen,mert csak felázik,ha esetleg nem jól kapja be.

Egyébként a jól szopó csecsemő érdeme,ha van tejcsi.Persze anya is tegyen meg mindent,amit megtehet,eszik iszik eleget.Én a 2 fiam között most látom a különbséget.Barni ügyes,Dani kevésbé volt.Nem is volt ennyi tejem.Dani pótlást kapott,illetve anno egész másképp tanították szoptatni az ember lányát.Ma már az internet miatt is okosabbak vagyunk.

Ole,remélem tényleg azért nem jelentkeztél,mert fontosabb dolgotok akadt :wink:

Kép
v.andi
 
 


Rozinante azért ne aggodj hogy hízol az lényeg hogy ép egézséges pici legyen!Lehet hogy én szoptatás alatt fogok hízni :?
Ezt nem lehet tudni!

Kép
emoncsi
 
 


Sziasztok! Ha még mindig érdekel az én dokim a Halász doki. 3hete szültem nála. Ha kérdésed van szólj nyugodtan.

Kép

jbeby
 
 


Sziasztok!
Gyorsan beszámolok magunkról. Szóval, ahogyan a csillagokban meg volt írva, Piroska kislányom 31-én 9:33-kor világra jött. (olyan pontos, mint az Apja ) A szülés nem volt egy egyszerű menet, de ma már szép emlék, és a legnagyobb boldogság, amikor a pocakomra tették az én kis véres-mázas csomagocskámat. A kórházi napokat nehezen, de túléltük, szerencsére csak ketten voltunk egy négyágyasban, így talán könnyebb volt kicsikét. Habermajer dokiról továbbra is csak pozitívan tudok nyilatkozni, igaz, hogy éppen ügyeletes volt, amikor szültem, és így végig velünk volt, nem csak a végén. Nekem ez nagyon megnyugtató volt, mert nehezen tágultam, és sokkal jobban esett az ő jelenléte, és hogy ő mondta meg, mikor miből mennyit kapjak, és mindent elmagyarázott nekem is. A szülés után is minden nap megnézett, szóval nem lehet rá panaszom.

Az első itthoni nap/éjszaka kemény volt, de már kezdünk belerázódni a dolgokba. A szopi is megy szépen, bár most reggel egy cici után beájult, így a másikat fejnem kellett, de hát ezért van a fejőgép :D

Mindenkinek szép szülésélményt, sok tejcsit és nagy-nagy boldogságot kívánok.
Kép 1 órásan, még kicsit mázasan a szülőszobán

Kép
maricka
 
 


Maricka,szeretettel gratulálok Piroskához.Csodaszép kisbaba.Örülök,hogy minden ilyen szépen és jól alakult.Nagyon sok örömet kívánok nektek.
Miért fejed a másik cicit???

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Szerintetek, ha csokit eszem, azzal okozhatok has gondokat a csöppségemnek? Pár napja gáz problémái vannak estére és ezt gondolom kiváltó oknak. Megfeszül és sír a drágám. Aztán valahogy összehozza a produktumot, ami egyébként teljesen jó állagú.

Ja, és nem tudom ki hogyan van vele, kezdem úgy érezni, hogy altató van a tejemben, mert akár rövid, akár hosszabb etetés után Csenge mély álomba zuhan és kivonja magát a forgalomból.

Ki érti ezt?
symont
 
 


Symont,én több oldalt elolvastam arra vonatkozóan,hogy mit egyen az ember a szoptatás alatt.
Érdemes megnézni,bár,volt olyan cikk,ami szerint mindegy mit eszel,és volt olyan,ahol leírták mit szabad,mit nem.
Én ezen az oldalon szoktam okosodni: http://www.lll.hu/main

Ha úgy érzed,a csoki az oka,akkor ne egyél 2 hétig csokit,és meg is van a megoldás.Nehéz kitalálni,mi a kiváltó ok,türelemjáték.Az espumisan cseppek vagy az infacol már mehet ilyen picinek,és egy hónapos kora után a grape water is.Ezek között is van ami használ,van ami nem.Ki kell tapasztalni melyik babának mi a jó.

Barni is mindig elalszik szopi után,de nekik még ez a dolguk.Az a jó,ha sokat alszik az első időben.

Kép
v.andi
 
 


V.Andi!

Köszi a választ. Hát, igen, én is olvastam már olyat, hogy mindegy mit eszünk, más irodalom szerintegy csomó dolog tilos. Nem tudom. Minden esetre, ma nem ettem csoki és nem görcsölt a pockom hasa. Nekem mindegy, csak ne fájjon a pocakja.
symont
 
 


Jajjj, de aranyos ez a picike maricka:D
Fura, Lili mindjárt 2 hónapos, és belémhasított az érzés, hogy régen volt újszülött...és hogy milyen jó volt..az az illat, az a kis törékeny test, az a kicsit ráncos bőr...2890g, és most 4300...
WÁÁÁÁÁ:D miért rohan az időőőőő???

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Jbeby,én is túl vagyok már a szülésen,csak érdeklődtem van -e még valaki a Halásznál.ennyi,de azért örülök hogy te is meg voltál vele elégedve.....

Symont...altató a tejciben,sztem örülj neki,enyim gyerek 3 hetes kora óta nem alszik be cicin,ezért ha kifárad,úgy kell popótrázni,hogy elaludjon!!!!
Nálunk azután vált hasfájásmentessé a dolog,miután nem ittam tejet(vagy ha igen laktózmentest),és nem ettem fehérkenyeret,csak teljeskiörlésűt.....a védőnőm szerint a csoki nem jó...de azért nekem is lecsúszik sűrűn egy fél tábla :oops: :oops: :oops:

Maricka,gyönyörű baba Piroska,lehet tudni hány kiloval és centivel érkezett????vagy ha már írtad bocsi

Nyuszi,ez gyönyörű súlygyarapodás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Igen, csoki tilos, tej sem jó, már rájöttem. Amíg a pocakomban volt ez a drága gyerkőc nem kívántam semmi extrát, a csokit sem. Most meg olyan csokiéhség vn rajtam, hogy csak na.
Még arra kellene rájönnöm, hogy csináljam, hogy fogyjak kicsit és tejem is legyen.
symont
 
 


Symont,ne foglalkozz most a kilókkal....most egy ideig elsősorban anya vagy....amúgy a lidl-be lehet kapni teljeskiörlésű kenyeret,olyasmi csomagolásban mint a toast kenyér,párom fél év alatt annyit tett a fogyózás érdekében hogy lecserélte erre a fehérkenyeret és fogyott 10 kg-t...és a húsik mellé ne rizst vagy krumplit egyél,hanem friss salit....persze fontos a rizs meg a krumli is,csak azt is inkább valami zöldséggel kéne enni....
Laktózmentes tejet sztem ihatsz,én iszok és nincs gond!

sutimano76
 
 


hello csak egy kicsit zavarok...olvaslak titeket és eszembe jutnak a kezdeti Nehézségek...mert tényleg azok. Tanácsok, amiket meghallgattok és nem kell megfogadni :D azért nem alszik éjjel, mert telihold van, vagy kókuszmatraca van ami tök jól szellőzik nyáron, télen meg befagy a sejhaja...persze van egy csomó más is.
nem kell állítani az etetéseket, áll az magától is. Ha nem kel fel éjjel fel ne ébreszd.
aki rottyolás előtt sír, annak lehet venni szélcsövet patikában kb 100ft, akinek feszül a hasa és azért sír annak meg meggymagzsák a dm-ben, rajta van a használati utasítás kb 750ft...
Nagyon jó babázást élvezzétek amíg lehet!!!

Kép
nyafi
 
 


Nyafi,ismét egy XV.kerületi..én újpalotán laktam 30 évig....szélcsövet szerintem elég annál a babánál használni,akinek nincs széklete,csak soknaponként...enyim babó is feébred ha puki vagy kaki jön....a dokinénink szerint ez nem gond,mert ilyenkor a belek is mozognak és arra is felkelhet......

enyim babó,teliholdnál aludt tök jól.....

sajna minden baba más :( és nincs használati utasítás....

de azért köszi,hátha van olyan aki valamiről nem tudott és most felhívtad a figyelmét!!!!!
mondjuk én a kókuszmatracos dologról nem hallottam...mondjuk nincs is ,de jó tudni!!!

sutimano76
 
 


Nálunk kókuszmatrac van és én is gondolkodtam már, hogy kap a csöpi rá valamit, mert én sem éreztem melegnek.

A mggymagzsákot már többször olvastam, mint hasznos jó dolgot, én is beszerzek 1-et.

Nálam inkább a nappalok bajosak néha, mert még nem igazán tudja magát lekötni semmivel, unatkozik, és az ölemben, mancsomban szeretne sok időt tölteni. A pihenőszékről mi a véleményetek?
symont
 
 


Symont,én használom,pedig a mienk 17 éves,szóval sztem semmilyen mostani követelménynek nem felel meg

sutimano76
 
 


Symont, ha van kocsiban hurcitok, az pont olyan jó...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A kicsi Lili már átalussza az éjszakáát:D:D:D siker!!!
A pihenőszék szerintem nagyon jó dolog, nekünk sokat van benne, teljesen elfoglalja nap közben, és szerintem meg is nyugtatja, lehet kényelmes neki kicsit, hogy nem egyenesen fekszik, mint aki karót nyelt. szerintem ezért szereti nagyon a kocsis hordozóját is:)

Gőgicsélünk, köpködjük a nyálunkat, mosolygunk, ha kell ha nem, szóval zajlanak az események...és holnap pontosan 2 hónapja láttam meg először:) amilyen rossz volt olyan jó. de kár, hogy minden egyszer már csak a múlt.

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Nyuszi! Nagyon szerencsés vagy az éjszakákkal, és milyen szépen nő Lili!!! Tényleg hihetetlen, hogy rohannak a napok, pedig mi még csak 2 hetesek vagyunk ma. Hajnalban leesett a köldökcsonk, végre!!! Nálunk az esték és az éjjelek nyűgösen telnek, de majd csak túl leszünk ezen is.
Tejcsim van bőven 70-90 g-okat szopizik, ezzel nem lehet gond, mert az ő súlyához a 60-70 elég lenne.

Süti: 3600 g-mal, és 58 cm-rel született Piroska. a kórházból 3360-nal jöttünk haza és most 3710-nél tartunk.

Most már egyébként áttértem az egy evés egy cicire, a múltkor mikor írtam, akkor még ált. két cicit evett egy szopira, de most már elég neki egy. (akkor azért fejtem le a másikat, hogy tudjon újra termelődni)

Remélem hamarosan olvashatjuk Ole szülésbeszámolóját is!!!

Kép
maricka
 
 


ezt a meggymagzsákot megnézem...

Kép
maricka
 
 


Rozi és Ole sztem már a kórházba kaszinóznak :lol: :lol: :lol:

Maricka,szép méretek!!!Jó hízás!
nekem csak egyik cici tejcsárda,a másik nem műxik túl jó,bármit csinálok...így az lett a nyugicici a másik meg a kajás!! :D

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Én kicsit nyűglődöm a cicimmel, bár olyan 60-70-et eszik egyről. Lehet, hogy csak túlparázom, de már nem olyan feszes, duzzadt, mint másfél hete. Egy cickóból eszik, elégnek is tűnik, de azért félek, nehogy kevésnek bizonyuljon idővel.
Iszom teát, kaptam motherlove tejserkentő kapszulát, mégsem érzem az igazinak.

És sajnos a fejéssel hadilábon állok. Kézzel nem megy, bénázok, hétfőtől megpróbálom a kézi mellszívót, talán azzal majd jobban boldogulok. Az újratermelésben lehet, hogy segítene, ha mindig lefejném. Ja, és állandóan enne az én drága pockom, ez isaggaszt picit.
Hát,gondoltam megosztom ezt veletek.

Amúgy az éjszakáink nyugisak, 1-2x ébred, fél óra evés és szuszizás a cickón, aztán vissza ágyába és alvás.

Maricka, én meggymagzsákot nem találtam, de cseresznyemag zsákom van, ezt is hasonló jónak mondják. Tegnap kaptam, még szerencsére nem volt rá szükség. Ha lesz tapasztalat, megírom.
symont
 
 


Sziasztok Lanyok!!!!!!!!!!!!!!

Megszulettunk!!!November hatodikan,delutan 5ora 5 perckor 2950 grammal es 53 centivel latta meg eloszor az en kis csoppsegem a vilagot.

ole85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: