Új privát üzeneted érkezett!

barbi, dolli! halihó, hol vagytok? ti is gyertek a babatalira...hogy legyen rebekával egykorú manó is :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


én adnék neki felvágottas kenyeret, lekváros az már lehet? Te is tudsz dzsemmet készíteni, az bizti nem gáz? Meg lehet tojás is már ilyenkor...De hallgasd meg a tapasztaltabb anyukat is.
Na csajok! Ki jön? Talizunk mi ketten is Brinzával, de úgy jó a babatali, ha többen vannak :D
Makkmarci! Figyu bajban vok. A kicsim elmúlt 6 hós és lejárt a kedvezménye tápira! Nem tudnád feliratni a kicsidnek amit ő eszik? Nutrilon prémium 1. és még nem bírja a kis gyomra a ketteset, pedig azt kéne már neki.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Brinza: Örülök, hogy túl vagy az úton, gondoltam hogy nem lesz könnyű. Én 4-5 órát voltam eddig távol, de akkor is már fizikailag hiányzott a kiscsaj. De persze néha ki kell mozdulni, nekünk is fel kell töltődni. :)

Tekiroll: Géza gyönyörű baba és nagyon vagány rajta az a fejkendő, jó választás! :D :D :D

Makkmarci: Küldtem privit. Nálunk is hasonló a helyzet, a mobilom lehalkítva, a vezetékest meg kikapcsolom.
Mosógép téma nem egyszerű, együttérzésem :? Nekünk felültöltős van, de ahova az öblítőt kell tenni, tele van porral, kosszal és sehogy se tudom kipiszkálni. Már egyszer szét is szereltem, de nem férek hozzá. Valakinek valami ötlete?

Brinza: Én is küzdök a kajálással, enyém se eszik pépet, ellöki a kanalat. Felvágott nem kell neki. Viszont a Füstli virsli nagyon ízlik neki, meg sajtot szoktam egy keveset adni. Kifli csücskét rágcsálja de aztán elhajítja. Tésztát is adtam már neki, kicsi szaft volt rajta, azt is eszegette. Jár nekem is agyam, mit kéne főzni, amit ő is megeszik. Levesből a krumplit meg a sárgarépát eszi meg. Mindig résen kell lennem, mert olykor túl sokat tesz a szájába aztán fulladozik nekem és persze mindig az kell, amit mi eszünk.
:?

Nekünk egyelőre jó a jövőhét a talira :D

Kép
barbara_75
 
 

 
 

köszi nyafi a címet. a többit még kitaláljuk.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Nekünk sajna nem jó a jövő hét, mert elutazunk. :(

Nyafi! Szívesen feliratnám, de Marci Milupát eszik nem Nutrilont. :(

A talit nem rakjuk későbbre?

Kép
makkmarci
 
 


Nekem az a hét lenne szupi, mert akkor anyósék nincsenek itthon! De utána is lehet másnál tartani még egyet kettőt!!! :D Na, akkor mondjuk kedd? Jó a többi nap is, csak mondok egyet, mert még nem mondta senki, hogy melyik lenne a jó.

Kép
nyafi
 
 


ha csak nekem jó a jövőhét, akkor szerintem is halasszuk későbbre,amikor mindenki ráér..lehet játszótéren is találkozni,ha nektek is jó. mi elég messze lakunk, csepelen...

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Majdnem elfelejtettem, hogy a 25-e nem jó nekünk, akkor viszem oltásra a kicsit.
Tarthatjuk akár egy központi helyen is, ami mindenkinek ugyanakkora távolságra van. De halaszthatjuk is kicsit, ahogy nektek jó. :)
Kedd nekünk jó egyelőre :)

Kép
barbara_75
 
 


Hát, nekünk a jövő hét biztosan nem jó. :( De akkor majd megyünk a legközelebbi talira!

Lányok! Segítsetek nekem! Van valaki köztetek, akinek a gyerkőce hason alvós baba volt kiskorától?
Az a bajunk, hogy Marci hason alvós, viszont most, hogy már forog álmában is megfordul a hátára, erre viszont felébred és úgy nem tud visszaaludni. Nem tudom mit csináljak, mert ő 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát és most az elmúlt 3 napban csak úgy sikerült visszaaltatnom, hogy megetettem. Eddig mindenki azt mondta, hogy semmiképp sem etessem meg, mert nem azért kel fel, mert éhes, hanem csak minden szó nélkül fordítsam vissza a hasára. Ezt is próbáltam, de újra a hátára fordul... Ma hajnalban 1,5 óra után muszáj voltam megetetni, mert csak így aludt vissza. Éhes valóban nem igazán volt, mert összesen 50 ml tejecskét evett meg.
Nem tudom mit tegyek, annyira nehéz eldönteni, hogy mivel teszek neki jót! Meg persze magamnak...
Van valakinek vmi ötlete?

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok! Ú, de felpörögtetek! :)

Én kissé ki voltam nyúlva utóbbi időben, tegnap reggel bőgtem vagy 15-20 percet a kimerültségtől. Géza éjjelente kétszer ébred, ami után fél óra minimum az altatás, és hajnali 5-fél 6 körül már nem hajlandó tuvább szunyálni. 8 és fél-9 óra alvással elvan. És amikor ehhez még napközben sem alszik, no akkor vagyunk nagyon szépek! :)

Makkmarci! Mosógép! :twisted: Ezeket nem arra gyártják, hogy évtizedekig mossunk vele, mint régen. Mindenkinek a környezetemben gondja van a mosógépekkel, és sokszor olcsóbb lecserélni, mint megcsináltatni. No de hogy mondjuk 1-2 év után döglődjenek! :x
Mi hasonalvósok voltunk, de mi először hátról hasra fordultunk, úgyhogy ezzel nem volt problémánk.

Nyafi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :) Kis habtestű Abigél! :)
Azt hittem elsőre, hogy bentlakásos babatali lesz! 21-25-ig! :lol: Mi szívesen megyünk babázni! Kedd is megfelel! Írsz privit, hogy merre laksz? Mert mi vagyunk legmesszebb talán, szóval ki kell találnom a bejutást.
És utána lehet sűríteni a talikat! Végre jó az idő! :)

Kriszti! Nálunk a reggeli az még tej, de szerintem ha szívesen eszi a felnőtt kosztot, akkor nyugodtan felvágott, én néha estére adok neki sonkás kenyeret, sajtfalatkákkal, paradicsommal, és nagyon szereti. De mostanában a vacsi főtt kaja. A héten evett már hortobágyi palacsintát, rakott kelt, szóval nyugodtan válthatod ki neki a pépesített dolgokat.
Mi tízóraira joghurtot eszünk, ebédre főzelék husival, uzsira gyümölcs vagy tejpép, vacsira a mi kajánk vagy szendvics. Nem tudom, tudtam-e segíteni… :roll:

Barbi! Ismerős a dolog, egyszer túl sokat gyömöszölt be, azóta ha apa itthon van, négy szemünk rajta, és ugrásra készen állunk. :)

Sziasztok,
Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Csajok!
www.utvonalterv.hu
tök jól írja meg, de ne felejtsd bejelölni a bkv-nál, hogy leggyorsabb, vagy legkevesebb átszállással...

Kép
nyafi
 
 


SZiasztok!

Nyafi! Köszi az elérhetőséget! :)
Időpont?

De jó lesz végre élőben látni a babákat! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


sziasztok

akkor legyen a kedd,ha többeknek is jó az :lol: mikor menjünk?

bkriszti
Kép
brinza
 
 


két óra?

Kép
nyafi
 
 


szerintem legyen az,hogy azt mondjuk 2-óra, és akkor megpróbál mindenki ehhez igazodni, de nekem pl,nem biztos hogy pontosan ottleszünk,mert ez attól is függ aznap hogy alszik a manó..mert ha délelött nem alszik,akkor délben ebéd után elájul, és akkor csak utánna tudunk menni..ha viszont délelött is alszik,akkor tudunk menni ebéd után...csak akkor meg még délután is fog aludni..na mindegy,majd kiderül..

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok! Nekünk is alvásfüggős a dolog erősen, de 3-ra legkésőbb oda tudok érni kialudt babával!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sajnos mi mégse tudunk menni a talira :cry: Anyóséknál gond van, le kell utaznunk Nyíregyházára, holnap indulunk. Csak pénteken fogunk hazajönni az oltás miatt, utána még lehet, hogy vissza kell mennünk, nem tudom.....sajnálom tényleg, bocsi.... :cry:

Nekünk nem volt hasonalvós Veronika, mindig a hátán aludt meg sokszor az oldalán....mostanában alszik többet hason.....próbálj türelmes lenni, akár egy hét alatt is változhat az alvási szokása.

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Ha ilyen "jó" esős idő lesz, akkor lehet, hogy tudunk menni a talira mi is. Nyafi! Elküldenéd nekem is priviben a címet?

Dolli! Marci is először hátról hasra fordult, de ugye ez alvás közben nem zavart be, csak a fordított dolog.
Ma végre sikerült elaludnia oldalt fekve, úgyhogy úgy tűnik, alakul a dolog... (persze, lekopogom)

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok lányok! Na mizujs? Áll a tali? :)

Makkmarci! Remélhetőleg, túlvagytok a nehezén, de tényleg érdemes lekopogni. :) Gyertek, ne legyen nőuralom! :lol:

Barbi! Kár, hogy nem tudtok jönni! Rég láttam Veronikát! :lol:

Tényleg! Utazással ki hogy áll? mi mostanában nem vagyunk oda érte. Még egy 20 percet elvan, max félórát, de akor már tótágast is álltam, hogy lekössem, azután viszont hiszti a javából. Múlt hétvégén Kecskemétre mentünk, 40 perc ordítás volt. :( Egyszer kiszáltunk, de az sem használt igazán.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


SZERINTEM JÓ A HOLNAP. ketttő körül, aztán majd meglátjuk, ki mikor ér oda :lol: az utazás az nehéz ügy. amúgy nekünelég messze van újpest, de valahogy eljutunk majd.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok! No hát lehet, hogy én is kénytelen leszek visszamondani. Ökör mesteremberek (bocs, de tényleg azok), ma újfent bejelentették, hogy mégsem ma jönnek, hanem holnap. No most nem tudom, hogy kellek-e én idehaza vagy kívülről csinálják a dolgokat (beázunk a szellőzőknél)... :twisted: Most épp nem tudom zargatni a párom emiatt, mert új főnökkel meetingel, utána nyilatkozom. Mondjuk én beintenék nekik, de nem én vagyok kapcsolatban velük. Áhhhh! Pipa vagyok. MA is miattuk vágtáztam az ügyintézéssel, és tessék!
Nu! Azért még nem adtam ám teljesen fel. :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kriszti! Ti kocsival mentek? Vagy bkv-ztok Ti is?

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Na megyünk, csak beparáztam. :) Férjem lemondja a munkásokat reggel. Ha eddig nem jöttek, akkor ne kelljen már igazodnom hozzájuk! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szupi, hogy jössz mégis Teki! Lesz egy meglepi baba is! Ő is nagy topicos volt, csak aztán átpártolt egy másik csapathoz! Teki, Brinza! Ti bizti ismeritek! Brinza! Miért mész újpest felé? Hozzánk legközelebb a piros 25A a fekete 24es és a fekete 96os van. Mondjuk erre áll meg a piros 96os is, de újpest nem kerülő?

Kép
nyafi
 
 


Csajok ezelött is nehéz volt utazni velük? Kocsi, vagy bkv?

Kép
nyafi
 
 


bkv-val jönnék, de akkor most hogy lenne jó?
rebeka dél körül lefekszik aludni, szerintem mi 3- körül érnén csak oda.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Rebeka!
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


köszike :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Igen nagyon boldogat! Nem tom ti hol laktok, így nem tudom melyikkel közelebb!!!

Kép
nyafi
 
 


jó volt a babatali, remélem még lesz sok ilyen
puszi mindenkinek!

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Örülök, hogy tetszett! Rendben hazaértél?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok! Mi is nagyon jól éreztük magunkat!
Nyafi! Mégegyszer, köszönjük a mehívást! :)
Abigél nagyon elfáradt?

Gézuval csodát tett a tali, miután Brinzáék kiszálltak a kocsiból, egyetlen nyiff nélkül bealudt! De gondolom Rebeka is durmolt utána a kenguruban! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jah! És klassz volt a meglepi vendég is! :lol:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


dolli: rebeka is egyből elaludt,ahogy kiszálltunk: a kocsiban csak egymást hergelték szerintem :lol: köszi a fuvart!

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Veronika!
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Boldog Szülinapot Veronikának!

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Teki!
Honnan sikerült ezt a szupi szülinapi üdvözlőt letöltened?
Meddig maradtatok kedden?

Kép
Kép
tusimi
 
 


Tusimi! De jó itt is látni! :wink: Olyan 5 körül jöttünk el, akkorra ért a férjem. Beszélgetünk Margitszigetes kiruccanásról is ha jó lesz az idő! Várunk Titeket is! :)
http://www.allglittergraphics.com

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Veronika! Utólag is És Gézu előre is Nagyon nagyon nagyon boldog 1 szülinapot kívánok!

Kép
nyafi
 
 


na mikor megyünk a Margit szigetre? nekem a kedd nem jó, a többi igen.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról, a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, mi egy kicsit el voltunk havazódva eddig!

Nyafi! Köszönjük! :D

Sziget: nekünk azóta tök sok minden összejött, úgyhogy a héfő-kedd-szerda nem jó sajna. :( Illetve a kedd attól függ, hogy Nektek milyen időpontban jó a kiruccanás. De az meg Krisztiéknek nem jó...
Többiek?

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Na hát akkor legyen a csütörtök! Milyen volt a hétvége? Mi itthon voltunk, sétáltunk nagyokat, ma kaptam apától kimenőt, voltam strandon, úsztam 22 hoszt. Az 1100m. :D Aztán hazajöttem, kész ebéd várt, ki volt takarítva! Tegnap meg Margitsziget, körbesétáltuk, meg voltunk a párom nagyijánál.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi! Rendben, mi ott leszünk! :)
Milyen aktív hétvégéd volt! :) Usziba hova jársz arrafelé? 1100 méter nem semmi, nem tudom, én kibírnám-e, de jó lenne nekem is úszkálni kicsit. Ősszel állítólag átadják az érdi uszit... már ezeréve kész van egyébként, csak nem használható. :roll:
Ja, és gratula az ilyen apukához! :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


nyafi tök jó, én nem bírnék ennyit úszni :lol:
nekem jó lenne a csütörtök, és akkor délelöt érkezünk a szigetre?

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Mi szombaton szülinapoztunk családdal, úgyhogy nagy főzőcskézés volt, péntek meg takarítás, bevásárlás. Ja, és szombat este még átmentünk a barátainkhoz, ahol a kislány 2 éves szülinapját ünnepelték mintegy harmincan, 200 lufival, harmonikával, szóval nagy buli volt, csibém jól elfáradt, fél 11-kor sikerült elaludnia, mert a délutáni alvás csúszott. Ma viszont csak sziesztáztunk. Még fagyizni is lusták voltunk lesétálni... Igaz, volt maradék torta. :) Szóval mi inkább híztunk hétvégén! :lol:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok lányok!

Utólag is minden babucinak NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!! Biztos nagyon édesek voltak az 1. szülinapos tortamaszatolások! :)

Mi hazajöttünk a telelésből. Persze a héten jó idő lesz, de apának már sajna dolgoznia kell.:( Azért jót pihentünk, de jobb lett volna nem szakadó esőben és hidegben.

Milyen talit szerveztek csütörtökre??
Pontosan mikorra? Van progink csütörtökön, de még nem tudom mikor. Megpróbáljuk hozzátok igazítani, ha lehet.

Kép
makkmarci
 
 


szerintem legyen az: hogy kimegyünk délelött a margit szigetre, és ott maradunk késő délutánig: és akkor mindenki csatlakozhat,aki csak később ér rá. találkozó a nagyréten :lol:
na?

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Én támogatom az ötletet, mi is kint leszünk reggeltől jó sokáig, mert dögmelegben nem vagyunk hajlandóak utazgatni. :)
mi fél 10-10 közt kiérünk.

Barbara? Trimi? Anikó? Tusimi? Heni? :D

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


oké ,akkor mi is úgy megyünk: küldök priviben tel.számot, te is küldjél,és akkor megtaláljuk mindenképp egymást.

bkriszti
Kép
brinza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: