Új privát üzeneted érkezett!

Viktu,
Gratulálok Marci babához és minden jót kívánok nektek!

Kókuszka, Angel
Nagyon szorítok nektek!
+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:26-kor.
seszi
 
 


Seszi, valószínüleg azért, mert megszűnt/megszűnik a női vonalos oldal. :? Valamikor már írtak róla...

Szia Bella drága! Annyira eltűntél. Tudom, olvasó üzemmódban voltál. Hogy vagy?

skrisz72
 
 

 
 

Viktu

Gratulálok, minden jót kívánok az egész Családnak!!! :)

Angel és pici Kókuszka
Továbbra is nagyon szorítok Nektek!!!!!! +++++++++++++++++++ Minden rendben lesz meglátjátok!!!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


És ha megengeditek egy képet rakok a "nagylányomról". :D

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kókuszka, Angel++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kókuszka, ügyes és erős vagy, ezt a fránya tüdőgyulladást is le fogod küzdeni! Nagyon-nagyon ++++++++++++ Angel, kitartás nektek, ölellek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Csak gyors bekukk, meg pár kép!

[törölt kép]

[törölt kép]
vovanda
 
 


Sziasztok,én is csak gyors bekukk,
Angel és Kókuszka drukkolok nagyon!
Kiscsillag,Vanda nagyon édik vagytok :D
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk drbácsinál,mivel múlthét szerdán volt uhu,most nem csinált,csak szívhangot hallgattunk.Méhszájamat megdícsérte,tökéletesen zárt,és sok pihit javasolt,hogy ez így is maradjon.
Uhu legközelebb 27-én lesz.

Mindenkinek boldog nyulat!
Kép
Vendég
 


Angel, Kókuszka!
Hozzon nektek a nyuszi erőt-egészséget!

meg mindenkinek vérmérséklet szerinti mennyiségben locsolókat és piros tojást.
vovanda
 
 


Hello Csajok!
Kissé eltűntem, vendégek, húsvéti körök, plusz kedden szigorlatozom, és próbálok fennmaradó időmben egy kis tudást tuszakolni diónyi agyamba :?...hát nem sok sikerrel be kell hogy valljam..... :roll:

Angel!
Remélem azóta Kókuszkád jobban lett, drukk++++++++ :)

Kis*, Vanda!
Kismanók nagyon édesek!! :D

Nyulasz!
Gratula a félidőhöz :D !!!

Mindenkinek szép hétvégét!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Lois,nem tudsz aludni? :lol:
..köszönöm,el se hiszem,hogy a félidőhöz értünk...még mindig hihetetlen.Csütörtök óta tutira érzem egyik bébit,tegnap még apa tenyerét is megrúgta.Még olyan kis finom rúgások,de végre végre valamit érezni a beleimen kívül :D Jó tanulást :wink:

Angel,én is remélem,hogy Kókuszka jobban van,erős Kiscsaj,és nagyon drukkolunk neki :wink:
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:23-kor.
seszi
 
 


Kellemes ünnepeket kívánunk!

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Hajnalba írtam egy hsz-t mivel nem tudtam aludni de elszált. :(

Angel és Kókuszka!

Sok erőt és kitartást nektek. Kókuszka erős kislány! :D Nagyon szorítok érte.

Nyulasz!

Gratula a félidőhöz és a babamozgásához is. Nagyon jó érzés szerintem is. Mi meár néha olyan aktívak vagyunk. Mondjuk inkább este 9 óra tájékába de akkor nagyon izgága a kis kincsünk. :D

Lois!

Nagy kalappal keddre. Nem csodálom , hogy nem nagyon megy a tanulás nekem sem menne.

Mi tegnap apától kaptunk egy szoptatós párnát ki is próbáltam, olyan jót aludtam vele hajnalig. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kép

Kellemes húsvéti ünnepeket!
Mindég olvaslak titeket!

Angel kitartás és jobbulást a picikének :)

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Hanna,Babaimádó,Vovanda,Nyulasz,Nikó,Szandra,Dalmi,Tobi, Seszi, Krisz,
Till, Lois,Leo, Alle, Harcimókus,Lona, Puszedli,Amina, Katerina,Bella, Kiscsillag! -remélem nem maradt ki senki- :)

Köszönjük szépen a gratulációkat, és a jókívánságokat :)

Már itthon vagyunk, minden rendben van, jövök bővebben is maaajd, csak kicsit még "össze kell rendeződnünk" addig is mutizok képet a kis Lurkóról: Kép Kép

Cupp Mindenkinek, nagyon szép Hétvégét!

Angelnek és Kókusznak++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu!

Marci szépséges-szép :D Azok a szemek!!! Mégegyszer gratulálok!

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Viktu!
Marci nagyon gyönyörűséges.
:D :D :D :D :D :D :D

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Viktu, Marci nagyon helyes baba! Az a mosolygós kép pedig csoda :D

Angel, Kókuszka, nagyon drukkolok nektek, jó lenne hír rólatok...bár az is hír, ha nincs hír :)

Kellemes húsvétot mindenkinek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Viktu!
de éééédes Marci! Még mosolyog is Rád! Sok boldogságot!

Kókuszról nincs most friss hírem, félinfók egy ismerősétől csak. Én úgy érzem, illetve tudom, hogy minden rendben lesz, most biztos van sok aggódni való, de pár hét és már a nevét is megtudhatjátok bizonyára. :wink: Szegény Angelnek kell sok erő, és kitartás ehhez a kezdeti nehéz időszakhoz.
harcimokus
 
 


Kellemes húvétot mindenkinek!!!

Viktu!
Jaj, de jó neked, hogy a kezedben tarthatod a kisfiadat. nagyon szépek vagytok! :)

Nyulaszka!
Hát ez az , hogy telik az idő. :) Vigyázz magatokra és örülök, hogy elkezdődött az érezhető ugri-bugri a pocakban. :) Én annyira el tudok érzékenyülni rajta, ahogy mocorog. De ez az idő előrehaladtával van így. Egyre érzékenyebb leszek, mert már annyira várom, hogy érkezzen. persze maradjon csak még a helyén amíg kell!! :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Viktu, de édes a kiskrapek! Olyan tündér. :D Remélem tetszik majd neki a lányom, ha megszületik! :wink: Kaális fiúbabáknak tök jó dolga lesz, mert lesz egy csomó kiscsaj. :wink: Válogathatnak kedvükre.

Angel drága, kitartás! Sokat gondolunk rátok!++++++++++++++

skrisz72
 
 


Drága Viktu!
Megcsodáltam már az iwiw-en is Marci-babát, gyönyörű fiúcska! Na de hát ezekkel a génekkel mire lehetett számítani??? :wink:

Nyulasz!

Ááá, nálam ez nem extrém, éjjeli bagoly vagyok, kettő felé szoktam csak lefeküdni. Na kivéve most, mikor tanulni kellene, mert ilyenkor már sokkal előbb bealudnék persze... :? Klassz a rugdosás mi? Engem az lepett meg, hogy ilyen hamar elkezdett "kívülről" is látszani nálam. Már nem is kell olyan nagyot rúgnia és simán ugrik vele a pocakom is..... tökre vicces látvány :roll:

Nikó!
Köszi a drukkot!. Nekem is lesz szopipárnám, csak még nem jött meg. Bár én eddig még jól alszom..... koppkopp :D

Angyalom!
Gondolok rátok sokat!! Remélem hamarosan jó hírek jönnek a Picurról :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Viktu,jajj nagyon cuki Kispasi :D
Lois,és reggel mikor kelsz?
Tényleg vicces,én még csak egyszer láttam a rúgást,de asszem mostantól felkészülhetek mindenre :D

Angel és Kókuszka sok-sok erősítő drukk!!!
Vendég
 


Nyulasz!
Ööööö........hát úgy 10 körül :roll: :oops:
Hát igen, ha nálad majd nyomják szimultánban a kölkök az nem lesz gyenge :D Ketten négy lábbal........hűűha :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu :P
Gyönyörű Marci baba :P

Kókuszka
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok szeretettel!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois!
Az egyik ikres topiklakót tudnám idézni: ikres szülőnek lenni a legjobb a világon! (ha meg van mellé egy nagy is, akkor végképp 8) )

Szandra drága, erősítsd meg, hogy igazam van!
vovanda
 
 


Nyuszi :P Vanda :P
A rugdosás még cuki a 4 kézzel és 4 lábbal, nekem az utolsó hetek azért már nagyon durvák voltak, Milcsim teljes testével vándorolt tesójához a másik oldalra. Ez még úgy a 30-34. hétig vicces volt, utána irtóra fájt ám...
De most már tényleg imádok ikres anyuka lenni 8) néhány hónapja, mert előtte csupán rabszolga voltam...de ezt csak az érti, aki már megtapasztalta :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Megvigasztallak: az első hónapokban egy gyerekkel is csak rabszolga vagy. :P

Nyuszi!
most még tényleg édes kaparászás van, aztán jönnek az igazi, kemény rúgások. Én nem tudtam a bal oldalamon aludni, mert Dani baba rögtön öklözni kezdett. Annyira rászoktam a jobb oldalt alvásra, hogy még most is úgy alszom. 8)
vovanda
 
 


Viktu: gyonyörű Marci! Én is meglestem már az iwiwen. :wink:

Angel és Kókuszka: ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


vovanda írta:Szandra!
Megvigasztallak: az első hónapokban egy gyerekkel is csak rabszolga vagy. :P

nem, ezzel nem értek egyet.
egy gyerekkel egy csomó mindenre jut idő, kettővel szó szerint robot van, mert enni-tisztábatenni-büfiztetni kell 2 gyereket és mire végzel jó, ha fél óra szabadidőd marad, míg újra nem kell az egészet kezdeni.
eggyel szerintem teljesen más, van idő babázni, van idő elnyúlni kettesben a nagyágyon, van idő csak a babára figyelni anélkül, hogy lenne egy másik gyerek, aki valamit követel rajtad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, megnyugtatólag hatottak rám a szavaid. :wink:

Szép napot mindenkinek!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Ja,a vége biztos brutális lesz :shock: :lol: most még csak finom lökdösődés megy...
Orsi,te már az ikreknél gyakorlatot szereztél,de szerintem akinek az első gyerek,és "csak" egy,az az elején ugyanúgy kidől,aztán később mivel sokkal több idő volt csak a babával foglalkozni,akkor is követeli,amikor főznél,mosnál vagy bármi mást csinálnál,ezért egy babával is úgy érzed semmire nincs időd...ja,nem tapasztalat,csak amit látok a környezetemben...Nekem van egy ismerősöm,akinek ikrei vannak,és mindig azzal jön,hogy egy egybabás neki ne sírjon,milyen nehéz,mert az gyerekjáték...én ezzel nem értek egyet.
Lehet butaság amit írok,de én nehezebbnek látom például az egyik kicsi,másik pici felállást,mint az ikrest :roll: ....majd ha egy év múlva itt nyafogok,lehet nyugodtan visszaidézni :lol:

Szép napot mindenkinek,Kókuszkának meg további erősítő drukkok mennek!!!
Vendég
 


Tapasztalatlanság híján úgy gondolom az adott helyzethez minden Anyuka felnő, ha egy baba van az foglalja le minden kapacitását, ha kettő van akkor is jut mindkettőre. Jut rá idő-erő, mert kell...persze ez csak az én utópisztikus elképzelésem... :roll: Persze ikreknél feszítettebb a tempó. Meg szerintem az sem mindegy kinek mennyi segítsége van. Mert az én környezetemben pl. tényleg van olyan család, ahol mindenki sorban áll hogy segíthessen, nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, stb. Nálam a potenciális segítők száma gyakorlatilag 0 :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz :D
nem gondolom, hogy a tapasztalaton múlik. Tényleg - kiszámolva - is sokkal kevesebb az idő, és tényleg robot, mert tenni kell.

Az 1 kicsi 1 pici felállás szerintem is rosszabb, mint az ikrek, mert ott mind1 milyen volt az éjjeled, nappal talpon kell lenni a kicsi miatt.

Lois :)
nekem se volt (sincs) segítségem, szerintem anélkül is megy - ráadásul nálunk apa hétközben itthon sincs.

de szerintem van itt egy félreértés :)
nem azt írtam, hogy nem jut idő annyi gyerekre ahány van (hiszen 3ra is jut), csak annyit, hogy _szerintem_ 1 babával nem robot az eleje, mert csak arra az egyre kell figyelni, és mivel 1 baba ellátása sokkal kevesebb idő, így több jut a babázásra. (ami nekem pl. a fiúkkal baromira hiányzott, de egyszerűen nem volt arra idő, hogy 1 órán át fátyolos szemmel nézzük egymást a délutáni szieszta alatt, mert be volt osztva az ember ideje)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :D

Viktu,
gyönyörűek vagytok!!! :D

Nyulasz,
nagyon jó, hogy már érzed!!! :D

Icsilya,
bár nekem nincs ikres tapasztalatom (kis híján most lehetett volna :( ), de az egy babás esetben is: szerintem gyereke válogatja, mennyi a teendő vele.
Enyém Manó - még a tapasztalt védőnő szerint is - olyan baba volt, mintha hármasikrek költöztek volna be hozzánk...(Anyukám, Anyósom is menekült, pedig ők 3-3 gyereket felneveltek) :oops: Egy nyugodt percem nem volt hónapokig, általában ordított hajnal 6-ig, aztán délután 2ig "bekómázott" a fáradtságtól, majd este 11től kezdődött újra...örültem, ha le tudtam zuhanyozni :oops: Szinte állandóan "bukott", ugrásra készen álltunk még éjjel is, hogy nehogy megfulladjon tőle - így hason is kellett altatni. 2 hónap alatt lefogytam 41 kilóra, akkor borulhatott fel a teljes hormon-háztartásom is...
De ezt nem riogatásnak írtam - természetesen -, ez a saját "egykés" tapasztalatom. Most biztosan más lesz :P

tillidian
 
 


Sziasztok!
Orsi,értem amit írsz,természetesen a babára sokkal több idő jut :D ...de magadra meg egyéb teendőidre nem biztos :roll:
Persze a babán is múlik.
Till,reméljük most nem így lesz :wink:

ANgel és Kókuszka +++++++++++++++++++++++++ :wink
Vendég
 


Icsilya!
Babája válogatja. nekem Balu kegyetlenül többemberes volt, az ikrek ketten nem bömbölnek annyit, mint ő egyedül Az első hónapokban gyakorlatilag rám volt nőve, mert másképp üvöltött. Éjjel-nappal. Az ikrek legalább éjszaka alszanak.
Amúgy az biztos, hogy fel lehet nőni a feladathoz, de nyilván nekem olyan szempontból könnyebb az ikrekkel, hogy már van rutinom. Akinek elsőre születnek ikrei, azokat nagyon nem irigylem, iszonyat nehéz lehet az eleje.
Segítség nálam sem sok van, igazából a bébiszitterem az,akit riaszthatok, nagymamák messzevannak.
vovanda
 
 


Nahááát!!! :shock:

Mindenki távol volt ma? :roll:
Gondoltam, így munka után még bekukkantok...

Lányok,
Lili&anáról tud valaki infót? :roll:

(jelentem: én is megkaptam az első rúgásomat :wink: )

tillidian
 
 


Sziasztok!
Till,hurrá első rúgások :D És miért zárójelben írtad?Bár már az is valami,hogy nem mini betűkkel :lol:

Angel és Kókuszka mai drukkok++++++++++
Vendég
 


Jelentem én is élek :D
Vizsgámon túl újra engedélyezve a gépezés :roll: Sőt tegnap egész nap Pécsett korzóztam, hát már minden bajom volt a végére, kezd fárasztóvá válni ez a pocakcipelés a hosszabb napokon. Újra elhatároztam, hogy semmiféle kölökcucc beszerzését nem hagyom a végére, amikor már nehezen mozgok.

Tilli!
Húúú, ez jó korán jött ez a mocorgás.tök jó......enyímé gyerek elhúzta majdnem a 20.-ik hétig, nem kis türelmetlenségemre... :D Igen én is szoktam sokáig silabizálni a kisbetűidet, ha a kisgépemen vagyok, el sem tudom olvasni...azon túlságosan minik :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,gratulálok a vizsgádhoz :D Pocakcipelés csak rosszabb lesz :lol: :lol: :lol: dehát ezt vártuk :wink:
Vendég
 


Nyulasz, Lois :lol:
oké, megpróbálok leszokni a kisbetűkről :D

Pici lakónk kerek 1 héttel előzte meg a bátyját: Manó 15+2-n "jelentkezett be" először.
Azt mondják, másodszorra még hamarabb érezhető, vagy csak a jóval nagyobb hasam okozza? :lol: (Épp 15 centivel vagyok "nagyobb", mint Manóval ugyanekkor :roll: -szóval lesz ám pocakcipelés :lol: )

Lois,
grat a vizsgához!!! :D

Ma sem vittük túlzásba az írogatást :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:)- Köszönjük a bókokat :D

Éljenek a (z első ) rúgások! ( bár itt van Marci a kezemben, de egész nap nem lehet szotyorgatni...hiányzik a ficánkolás.)
Lois!Tényleg ne hagyd a végére! Az utolsó hetekben én ráadásul, ha már egyszer kimozdultam akkor mindent el akartam intézni az adott napon,
aztán csodálkoztam, hogy miért vagyok kipurcanva.

Angelékről van hír?
Remélem mindenki jól van! :)

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Harcika :!:
Kókuszkánkról van valami infod? Jobban van a kicsi lány?

Till :P
Ilyen hamar? Nahát, gratulálok az első kis jelzésekhez!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Ígérte, hogy hamarosan jön, erre várok nagyon. :oops:
egyébiránt, azt gondolom igen :wink: , de majd elmondja ő maga, talán... tejcsikézik és gép is lekerült újból. :)
harcimokus
 
 


.annyira édes babák jönnek mostanában hozzánk. :) És a beszélő kis pöttyek is.
valamelyik nap a múlt héten egy kissrác 10 dioptriával behajolt hozzám."szia, téged hogy hívnak?". Egy szőke fürtös angyalkával tegnap beszélgettem kinn a padon, és játszottam bábkesztyűvel neki, és elbújt kismackókat kerestünk a szekrényekben...... :D Egy kis husimusi 10 hónaposra meg ha ránéztünk már gurgulázott a nevetéstől.
megzabálom őket! :D
harcimokus
 
 


Sziasztok

Harcika
köszönjük szépen az infókat
nagyobb gyerekeket is belehet vinni megmutatni?
mert ha igen akkor mi valszeg nyáron meglátogatnánk Téged és a Mágust. Mert mi a kicsit eddig még nem vittük be hozzá és képet sem küldtünk rólla.
És bizti furán hangzik, de nekem nagyon hiányzik a Kaáli intézet, szerettem oda járni!
és sajnos apjukot nem tudom megdumálni mégegyszeri nekifutásnak

Hajrá Kókuszka!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: