Új privát üzeneted érkezett!

Eszti,
nekem úgy rémlik, hogy Humana kaják vannak az Ikeában, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Humana dolgok voltak kirakva ez fix, de hogy a bébiétel milyen volt... :roll: Legutóbb nem ettünk, előtte megmég pocakkal voltunk, szóval nem most volt.

Coolasa,
Petike nem eszik minden szopi előtt. 11-kor kap főzeléket, és este gyümit. Azaz délelőtt próbákozom az új ízekkel, este meg jöhetnek a kedvenc, megszokottak. Jelenleg úgy állunk, hogy a krumpli nem akar csúszni sehogyse, így a már jól bevált és megkedvelt dolgok mellé csempészek mindig nagyobb adagot belőle :wink:

Kormiiiiiiiii,
hol van az a Baross utcai kafa játékbolt amiről a jómúltkoriban regéltél?????? Lécciléccilécci írd meeeeg! :wink: Nekem sima muffinsütőm van, de úgy tudom, a szilikonost nem kell kikenni.

Holnap délelőtt még lehet, hogy benézek. Jó éjt mindenkinek! 8)

Kép
mancs
 
 


Holnap ha ilyen jó idő lesz, megnézhetnénk a tetőteraszt az Ikeában :wink:

Kép
mancs
 
 


Gabus,
nézd csak a pulcsit! :wink:
Kép

Kép
mancs
 
 

 
 

KI JÖN HOLNAP????????

Kép
mancs
 
 


HOVA MENJEK HOLNAP?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Jó, tudom... de azon kívül?

Kormi,
sajna annyira értek a süteménysütéshez, mint a villamosvezetéshez. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Gabus! A múltkor a bejáratnál, belül a földszinten a lépcsők aljában találkoztunk. Szerintem mi Nokival holnap 12-re megyünk, és szintén ezt a helyet vesszük célba.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi,
hogy hasonlít a két hsz.... :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, nem kell kiabálni, látod, telepatikusan pont magyaráztam neked velőtrázó sikkantásod minutumjában.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
akkor én is oda! :wink:

Mancsi,
ebben hozod Petyát? Mert akkor én is ebben Livit. Majd biztos megkérdezik, hogy tesók-e. :lol:

Hogy ki jön holnap, azt majd meglátod ott! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs, nekem olybá rémlik, hogy te, Jumam, Gabus, Vuka, Peszti, Natasa, Tücsi nem (ezt csak megzavarásként írtam), én ennyiünkről tudok. Kérem kapcsolja ki.

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó estét.

mi 12 körül fogunk odaérni, úgy gondolom.

Gabuska, az étteremnél ha 11 után érkezel, ha előbb akkor 10.50-től 11-ig a főbejáratnál lesznek(úgy vettem ki a többiek szavaiból, hogy 11 körül már lesz ott valaki, Esztiék talán).Kérdésem volna hozzád, hogy elvinnéd-e vaníliának (ők hol vannak mostanában? régen írt! lehet, hogy folyton Ádám után rohangál???) és Diának a könyveit (egyik vastag, de könnyű papírból van, a másik vékony) tőled könnyebben hozzájuk jut.

Légyszi majd holnap nézzétek meg a kislányomat, mert úgy tűnik, mintha kicsit bandzsi lenne. Ezt figyeljük már 3 napja. Mondjuk nem baj, ha az, akkor is ugyanúgy szeretjük (:shock: jééé!) és ebben a korban még úgysem lehet tenni semmit.

Altatás nálunk cicin vagy ringatva. Mint az előzőek :oops: . Viszont meg tudom magyarázni, azzal, hogy rengeteget büfizik, tehát hiába rakom le ha nem alszik el szopin pedig álmos, a teljes ellazulást nem sikerül elérnie sosem, mert addigra elkezdi piszkálni valami buborék, az pedig vízszintes állapotban nehezen jön ki :( . ha meg cicin, akkor is kb fél órát még függőlegesen tartom, hogy jöjjön aminek jönnie kell, de így is nagyon ritka, hogy az alvás alatt kb kétszer ne kelljen bemennem, mert sír, felveszem büfi és vissza.

Ilba, voltam OEP-nél. 10 perc volt :) . ti jöttök holnap? vigyem neked is a könyveket?


húú, én nagyon régen mérettem Julcsit, csak úgy nem szoktam menni, a 4 hónapos oltásánál kicsit náthás volt, azért nem vittem, a következő időpont előtt 2 nappal pedig piros volt a torka, így az is elmaradt. Akkor a szuri előtt szokták mérni őket.
tényleg, kell kérnem új időpontot
jumam
 
 


úgy rémlik, bubek is, nem? Cool mintha magyaráztad is volna neki, hogy merre van az étterem (táblák, nyilak :) )

Gabus, ha mindenki 12, akkor tizenkettő, én nem mondtam semmi 11 órát!!!! Felejtsd el!!
jumam
 
 


Zsódajumam,
persze, elviszem a könyveket! Mariannék hazautaztak nov. 1-ig.

Csak annyit mondok: Détár Enikő. Sztem baromi szép nő (már amikor nincs agyonsminkelve...), és a szemei a legszebbek! :wink:
(A fiúkat szeretem!!!! Vagyis azt az 1-et. Húha, ebből hogy jövök ki... :roll: )

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, akkor most ünnepel a dokinénitek? Ti is, mert végre nem kritizált téged és Nokit sem. Juhé! gratesz a 6+ kilóhoz. Az tény, hogy ekkora súlynál még az én derekam sem fájt :wink:

Ha vki jön 11-re holnap akkor mi is valószínűleg ott leszünk. Ha nem akkor délre futunk be.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


jaa, rájöttem, miért mondtad Détár Enikőt!! :idea:
Pedig majdnem megkérdeztem :oops: . Smink nélkül asszem még sosem láttam.
És: Oroszlán Szonja. néha ő is szép . És a szemei a legszebbek! :wink:
jumam
 
 


Jumam, Bubeket csak azért nem említettem, mert a táblásnyilas leírásom alapján én magam sem találnék oda...
Vanília nem kisujjszállásról nem ért oda dühítő módon múltkor Gabusékhoz a játszóra?

Natasa, bizony, Noki egy 2ajtós szekrény, de te bizalmasan szólíthatod csak Takami Zakarinak (ez egy vicces modoros szumós sportoló bácsi)

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam, hülyeség, én vagyok a legszebb. Csak tudnám, hova dugták a fehér botomat.

Kép Kép
coolasa
 
 


Oroszlán Szonja csúnya. :x (Sztem.) De nem a szemei miatt. :wink:

De. Kisújszállás.

Takami. Ez tecccc! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
nem a fehér zubbonyt dobtad rá véletlenül? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, ha most egy kicsit kancsal is Julcsi az nem jelenti azt, hogy nagykorában is az lesz! Gyengék neki még a szemmozgató izmai. Időben kell elkezdeni vele foglalkozni, de lehet magától is rendbejön. Ezt majd a szaki megmondja.

Cool, akkor mindenképp előttetek kell odaérnem az Ikeához, nehogy Nokitól ne lássam az épületet :lol: De majd Szonja nyakába ülök és felülről rálátok ki sertepertél a tetőn 8)

No, léptem. Mennek a feleségek,...a maci meg már elment /a málnásba/.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hali!

Mai napunk képekben:

1. Nagypapi székében

Kép

2. Hazafele repülünk. :)

Kép

3. Biztosan kint van a futómű??? :shock:

Kép

4. Újra itthon

Kép


Vuka amúgy megy holnap az IKEÁS talira (ugye 12 kor lesz?????).

Most kicsit zaklatott esténk van csak a pinty, a ponty meg a kárókatona okozott átmeneti nyugalmat.

Jó éjt mindenkinek.

Holnap megyek dolgozni :cry: :cry: :cry:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Nem tudom kinek :) vagy :( , de mi is megyünk holnap.

Úgyhogy Jumam hozd légyszi a könyveket. Mennyi is az áruk? :oops:
Sztem se Détár Enikő, se Oroszlán Szonja nem szép, Julcsi viszont igen! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Anti,
ahogy drága jó Zámbó Jimmy is megmondta: gyere, sírj a vállamon!
Dolgozni? Borzasztó! Ma már tuti nem fogok tudni aludni. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
Ti mikorra értek oda?
Én természetesen nagyon szomorú vagyok, hogy jöttök. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, az rendben van, hogy tudsz idézni zámbójimmyt, de hogy ezt még a neved alatt, lányod fotója mellett közlöd is.... azért van idegrendszered :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
igazad van! De tudod: egyszer megjavulok én!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, dede, a fehér zubbony takarta. Azért ettől függetlenül örülök, hogy kölcsönadtad. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, én csak olyat tudok, hogy 'fogadj örökbe, most és mindörökre'. Majd el is áriázom holnap Ilbának. Ilba, én örülök, hogy jössz. És te most :x vagy :) ?

Kép Kép
coolasa
 
 


Na, Ilba megmondta a tutit!! (mármint: Julcsi viszont szép. Sminkkel is, smink nélkül is :wink: )
jumam
 
 


Mi is dél körül érünk szerintem.
És mi lesz a program? Ebéd és utána? Ki meddig marad?
Azért kérdem mert Beni nincs meg sokáig a kocsiban.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szívesen!!!!!
De nem azért adtam kölcsön a fehér botot, hogy hanyagul rádobáljad a kényszerzubbonyod és jól elveszítsed!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ilba, 1800 meg 1950. Ez a két könyv
jumam
 
 


Ebéd és utána vásárlás (hihi)
jumam
 
 


ezek ketten meg itt húzzák egymást. Holnap meg majd két pártra szakadnak és nem szólnak egymáshoz :) :D
jumam
 
 


Ilba,
majd áttesszük Benihez a csaját a kocsiba! Bár... amekkora "sikere" az állatkertben volt... :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, látom Geri és Noki is fogakat növeszt. Gratula nekik. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tegnap éjjel Noki alvása miatt aggódtam, :wink: ezért nagyon fáradt vagyok, megyek is aludni, további joccakát nektek!
Holnap!
jumam
 
 


Zsódajumam,
jól látod a helyzetet! Majd jól megdobálom a Sugár építkezéséről elhozott kövekkel Coolasát, ő meg lefúj a dezodorával.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


most nézem, már csak mi vagyunk fogatlanok?? :( Lehet, hogy még egy jó darabig, a többieknek is kb 9 hónaposan jött az első kettő.
jumam
 
 


Mi meg a barikád mögül figyelünk titeket. Áriázva :wink:
jumam
 
 


Mancs,
én is megtartottam volna a pénzt. Ha a vécésnéninek odaadod, ő tartja meg. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


jé, ilba, már csak 61et kell aludni karácsonyig??
Akkor lassan el kell kezdeni beszerezni ajándékokat. Holnap kezdhetjük is :? :P
jumam
 
 


Jó éjt!!!!

Én meg ma nem fogok aludni, sajnálom Antit! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ez tarthatatlan!!!! 5 hónaposan nincs foga Julcsinak?! Hova kerültem????? :lol: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtine,
na végre! Bírom a távirati stílusod, de ennyi idő után tényleg lehetne több is. :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Írd meg légyszi a répatorta receptet!
Zsófi evett belőle?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba karácsonyi vonalzójának különösen "örülök", ugyanis utálom a karácsonyt. Pontosabban 24-e este kivételével az összes addigi görcsölést, rohangálást, szervezkedést. Brrrrrrrrrrrrrr! És most minden nap idenyomja nekem, hogy juhéééééé, még 61, 60, 59... nap van. Juj. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Örülök, hogy örülsz!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, dezodoooor? Szkjúzmi, de nekem olyanom nincs, csak párfümöm, fehér kenzo ha tudni akarod.

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?