Új privát üzeneted érkezett!

Rozinante! Nekem is csak orvosom van valasztott,szulesznot nem valasztottam. Sutinek sem volt valasztott szulesznoje,de meg volt elegedve teljesen az ugyeletes szuleszno munkajaval.
Szerintem nem erdemes valasztani,mindegyikojukrol jokat hallottam,hogy kedvesek es ertik a munkajukat,bar van egy kedvencem es azert remenykedem,hogy o lesz majd velem. 8)

ole85
 
 


Bar az is igaz,hogy a szules nagy reszeben ok vannak velunk,az orvos mar csak a vegszora szokott megjelenni.Hat nem is tudom...

ole85
 
 


Igen, igazad van ole85... Mégis a dokikat díjazzuk jobban, mert ha valami közbejön, akkor rájuk vagyunk utalva.
Ha viszont minden rendben megy, akkor a szülésznő van velünk, aki segít.
Azt hiszem mégsem próbálok meg választani... Lesz aki lesz! :)

Huhh! Nagyon szép őszi idő van - csak akarnék elaludni állandóan...

Kép
Kép
rozinante
 
 

 
 

Gratula az újonnan érkezett babóknak!!!sok boldogságot ,egészséget és tejcsit kívánok!!!

sutimano76
 
 


ole85 írta:Emma csalad,ti meg nem tudjatok mikor mehettek haza?
Remeltem hogy negy-ot napnal nem kell tovabb benn lenni.
.


Ha nem történik semmi, akkor csütörtökön hozom haza őket.
Ma már volt teje is Évinek, Emma jóllakottan alszik egész nap.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Emma csalad!Jo sokaig benn tartanak titeket! Tok jo hogy van tejcsi is ,igy legalabb nyugodt a baba es a mama is.Na meg persze ne felejtkezzunk meg az apukarol sem.Hat...nagyon orulok nektek.

ole85
 
 


Hello Ole, Symont! Hogy vagytok?
Nekem egész nap voltak/vannak fájásaim, össze-vissza 10-15-20 percenként. Pedig fürödtem is, sétáltam, tettem-vettem, de se erősebb, se rendszeresebb nem lett. Délután egy-két órára elmúlt, de aztán újra jelentkezett. Ja és felhívott az anyukám, hogy neki is vannak fájásai, úgy látszik van köztünk valami lelki kivetítődés. Remélem éjjel vagy lesz valami komoly, vagy tudok majd aludni...

Nyákdugeszt én nem tapasztaltam, de attól még megindulhat a szülés, nem?

Kép
maricka
 
 


Maricka! Ugy eltuntel,hogy en mar azt hittem azota mar boldog anyuka vagy. Symont nem jelentkezett mar par napja,szerintem neki mar megvan a babaja,mivel neki mar mult heten elment a nyakdugoja. :D Mi is jol vagyunk,tegnap voltunk ctg-n es az orvos is megvizsgalt es semmi jelet nem adta a kis huncut,hogy o marpedig megszeretne szuletni valamikor mostanaban,ugyhogy turelmesen varunk.Tegnap mar nekunk is voltak enyhe fajasaink,de szerintem ezek csak joslok voltak.
Nem minden esetben tavozik a nyakdugo,ugyhogy remenykedhetsz.Nekem a doki azt mondta ,hogy harom esetben menjek be a korhazba azonnal:1-verzes eseten,2-elfolyt a magzatviz,3-rendszeresek a fajasok es ezek barmilyen sorrendbe jelentkezhetnek,tehat nem feltetlenul kell a nyakdugo tavozzon elsokent,lehet ,hogy eloszor fajasaid vannak es utanna jon a tobbi.
Ha meg otthon vagy irj,hogy tudjuk mi tortent veled az ejjel. :roll:
Amugy kitartast es konnyu szulest!!!

ole85
 
 


Hello! Éjjel volt "szerencsém" a kórházhoz. Este 7-8-ig 5 perces fájásaim voltak, így bevonultunk, persze addigra gyengültek, ritkultak. Azért a Gaál doki benntartott, de reggel Hábi hazaengedett, így gyorsan kialudtam az éjszakát.
Holnap megyek újra vizsgálat + ctg-re, vagy ki tudja? Ujjnyira nyitva a külső méhszáj, valami azért elindult, de a doki szerint lehet ez még akár 1 hét is, de az sem kizárt, hogy éjjel randizunk...

Kép
maricka
 
 


Hello!
Ole, még egyben?
most jöttem haza, már egy jó ujjnyira nyitva a belső méhszáj is, egy órája 10 perceseim vannak. Kíváncsi vagyok meddig jósolgatunk még, és mikor fordul élesbe.
Csinált a dokim amnioscopot is, de szerencsére minden okés. Nem fájt egyáltalán.
Mivel papíron az osztályon vagyok, minden nap kell mennem ctg-re.

Kép
maricka
 
 


Szia!
De jo neked!!! :D Mi meg egyben vagyunk es nem is erzunk semmi szulesre utalo jelet! :cry:
Mid faj konkretan?Hatad,hasad,labad?Vagy igy eggyutt minden?
Mar nagyon varom en is,es minden kis apro fajas remenyt kelt bennem,hogy hatha ez mar annak a kezdete,de ez hamar eltunik es nem tortenik semmi.
Szurkolok am nektek,hogy minel elobb meg legyen a bebi es minden rendben es siman menjen!
A nyakdugo meg mindig nem tavozott?

ole85
 
 


Sziasztok!

Újra köztetek, csak pocaklakó nélkül, Csenge ugyanis a másik szobában alussza a jóllakott, boldog gyermekek álmát.

Az eredeti forgatókönyv helyett ma szültem volna, de vasárnap délelőtt, valahogy gyanúsan sokat pisiltem, aztán már nem is igazán pisltem, csak úgy folydogált "valami". Nem igazán fájt semmim, csak valahogy már a szombat esti szlinapi bulin és vasárnap is nem igazán akart mozdulni a gyerkőcöm. Ez már kicsit gyanús volt...
Délután 2 körül éreztem néhány nem rendszeres fájást, még a kertben tevékenykedtem, de 4 körül besűrűsödtek, így felvonultam a hálónkba.
A párom, az én drágám fél 5-re, haját belőve, felöltözve állt a nappali közepén, majd kihurcolta a cuccainkat az ajtóhoz és várta mikor induljunk.
5-kor már erős fájásaim voltak, a szülésznő tanácsára azért próbáltuk még kitolni a kórházba menetelt, a szülész dokim ugyanis ügyelt a Péterfyben reggelig. Kádba ültem, Becky masszírozgatott, de megállíthatatlan lett a folyamat, negyed 7-kor elindultunk a kórházba.
Felkészített Judit, a szülésznő, 8-kor nem volt már sem eleje sem vége a fájásoknak és fél 9-re megszületett a kis Fososunk. Egyszóval könnyű szülésnek mondhatom, mindössze annyi történt, hogy Csenge annyira sietett ki, hogy a kis körmeivel felszántotta kicsit a méhszájamat, amit össze kellett ölteni. Ez jobban fájt, mint kitolni ezt a gyönyörűséget.

Én maximálisan elégedett voltam mindennel, a kórház ugyan lepusztult még kicsit, de a nővérkék, szülésznők, csecsemősök, orvosok mindenért kárpótolnak. A dokikat szándékosan hagytam a a végére, mert ha komplikációmentes a szülés, nekik kis szerepük van a sikerben. A hölgyemények viszont nagyon nagy szeretettel vannak a kismamák és csemetéik iránt és ez megfizethetetlen.

Hát, röviden ennyi, ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok.

Most megyek, megnézem a párom legújabb szerelmét. Még jelentkezem :lol:

Kép
symont
 
 


Sziasztok,végre vissza tudok kapcsolódni,lett valami napirend félénk.

Gratulálok az utánunk született babácskák szüleinek,nagyon sok boldogságot és örömet.
Akik még egyben,kitartás.

Nekem felejthetetlen élmény volt a szülés,tündér szülésznővel,és a remek dokikámmal (Lukács).Maximálisan meg voltam elégedve mindenkivel.A kaja és a tudolók-wc-k....khm,khm.Na de ki emlékszik erre már.
Ja,és asszem Emma Apu írta,egyetértek vele,Apákat nem kihagyni semmiből,amennyiben bent akar lenni,mert óriási segítség (nekem az volt)

Emma,milyen volt Lukács???

Kép
v.andi
 
 


Maricka,nekem a szülést megelőző 3 napig órákig voltak jóslóim,de nem rendszereződtek,és pihenésre,fürdésre elmúltak.Nyákdugóm hetekkel a szülés előtt köszönt be először.Remélem nincs már sok hátra,drukk hegyek!!!

Ole,neked is drukk,talán a hétvégén Te is babázol. :wink:

Kép
v.andi
 
 


Symont - gratulálok és jó egészséget kívánok! :)

Ole és marcika: nagyon szurkolok Nektek!

Én ma voltam orvosnál és UH-n. Becsült adatok szerint elég nagy a kis Pocok - 4,2 kiló - és egy ujjnyira nyitva van a méhszáj... Nyákdugó sehol, fájások... Hát nem tudom... Talán van valami jósló szerű a hasam aljában, amolyan menzesz szerű, de semmi erős, vagy komoly. Persze érzem, hogy húz a pocim lefelé és néha szúr is. Na és persze kb olyan gyors vagyok mint egy száz éves teknős... Lehet, hogy hamarosan kibújik a kis albérlő? :)
A doki szerint sem lenne baj, ha nem várná ki november 13-t, mert ha így folytatja a fiatalúr, akkor akár 4,5 kilós is lehet. Azt meg csak nem illene első babának. ;)
Tehát beállok én is a sorba és várok. :)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Hello Lanyok!
De jo ujra hallani feloletek! Igencsak megapadtunk a mult heten,de ugy latom , lassan mindenki visszater.
Symont! Szeretnek gratulalni neked is,kivanok nagyon sok boldogsagot es oromet a bebinek es nektek is! Hat jol megeloztel bennunket,talan Maricka mar elvezheti a babaja tarsasagat.
Nalunk meg nem keszulodik semmi,de a remeny hal meg utoljara. Arra gondolok,hogy annyira sok mar nem lehet hatra,meg ha kicsit ra is huz ez a kis baboca.Szerdan megyek ctg-re es orvoshoz,akkor kiderul,hogy mi lesz. :roll:
Rozinante!Azt hiszem mar csak ketten maradtunk egyben.Hat...ami azt illeti jo nagy lesz a babod,mi ezelott ket hettel voltunk ultrahangon es akkor mertek 2,8 kilogrammot,elotte negy hettel pedig1,8-at.Ami azt jelenti hogy az utolso negy hetben kitett magaert.

ole85
 
 


Symont! Nemreg beszelgettunk a Rozinanteval,hogy erdemes-e fogadni szulesznot.Ha jol ertettem,akkor neked volt fogadott szulesznod? En ugy dontottem,hogy nem fogadok,mert mindegyikojukrol jokat hallottam.Mi a velemenyed?
Ja igen!Eleg volt a pelus,amit ott adnak,vagy inkabb tegyek be parat belole,hatha tobbre van szuksegunk. Nekem csak popsitorlot irtak fel,hogy vinnem kell,egyebre azt mondtak adnak ott.

ole85
 
 


Sziasztok!

Pelenkát vittem valamennyit, de amit a kórházban adtak bőven elég volt. És valóban más nem kellett. Mi vittünk be saját takarót is, de az sem kellett. A kesztyű az lehet, hogy nem árt, ne marja magát a csöppség.
Ami a szülésznőket illeti, ahogy írtam, mindenki nagyon kedves, segítőkész. Én a 36. héten egy ismerősöm tanácsára ismerkedtem meg egy szülésznővel és nem bántam meg. A terhességem hátralévő homeopátiás tanácsokat adott és valamivel zökkenőmentesebben mentek a vérvételek, ctg stb. mint azt megelőzően. Viszont szüléskor nagyon jó volt, hogy mellettem volt, akár egy anya, úgy foglalkozott velem és hát nem mellékesen neki ködszönhetem, hogy olyan szobába, olyan csapathoz kerültem, mint amilyen volt. A bent töltö9tt 5 napom kellemes volt, valószínű ennek köszönhetően is. Összességében én nem bántam meg, hogy lett szülésznőm, doki az ügyeletes is nagyon jó volt.
symont
 
 


Már babóval otthon lévő anyukák!

Olyan hidegnek érzem a végtagjait a csöppségemnek. Túlparázom vagy gond lehet, esetleg más is tapasztalt ilyet?
És a széklete is olyan furi, kevés, sárgás és híg. Tiszta aggodalom az élet... De szép :lol:
symont
 
 


symont írta:Már babóval otthon lévő anyukák!

Olyan hidegnek érzem a végtagjait a csöppségemnek. Túlparázom vagy gond lehet, esetleg más is tapasztalt ilyet?
És a széklete is olyan furi, kevés, sárgás és híg. Tiszta aggodalom az élet... De szép :lol:


Ne aggódj, a keze és lába azért hideg, mert még gyenge a kis szive, és ezek vannak legmesszebb tőle. 1-2 hét és az is meleg lesz :)

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


v.andi írta:Emma,milyen volt Lukács???


Csak pozitívan tudok róla beszélni, nagyon rendes volt végig, pedig nem volt fogadott orvos. Minden reggel bejött megkérdezni, hogy vagyok.

Symont, nekem is Judit volt a szülésznőm, mindenkinek bátram merem ajánlani! Melyik szobában voltál? Én a 108-asban.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Helósztok!!!

Mindenkinek gratula, és hajrá a következőkhöz:)

Itt az én kis tündérem:) Kép Kép Kép

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Én csak popsitörlőt vittem,mert azt kell,és egy saját pokrócot,és egy játszó cumit.Minden volt a babának.

Nyusz,végre képek.Csodaszép a kis tündérkéd.

Symont,Barninak is szokott hideg lenni.Hátul a nyakánál érzed,hogy melege van,vagy fázik.Picik még,pár hét és nem lesz ennyire szembetűnő.A széklete is biztos rendben.Anyatejes baba?

Enyim szülésznő Erika volt,és imádtuk.

Kép
v.andi
 
 


Nyuszi!Tunderszep kislanyod van!
Lanyok koszonom az infot,en sem komplikalom akkor tul a dolgot es nem teszek mar tobb semmit be a korhazi csomagba,igaz mar nem is nagyon ferne. :oops:

ole85
 
 


Symont,gratulálok nektek,egészséget és sok tejcit kívánok...

hideg kéz -láb..enyim dokinéni javasolta a plusz zoknit......de én azt vettem észre hogy ilyenkor plusz réteg ruha és már nem hideg semmilye,és a nykincáját nézve melege sincs...próbáld ki!!

Drukk...aki még egyban!!!

Enyim Vera szülésznő is nagyon jófej,aranyos és nálunk életmentő is volt!!!minden elismerésem az övé!!!!!

Symont hogy hívták az ügyeletes dokit????

Kaki,aranysárga,híg....tökéletes...anyatejes babóknál normális ha 1-10 naponta csak 1 széklet van!!Pisis pelus van??????

sutimano76
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi az infókat szülésznőkről! Annyira jót írtatok mindegyikről - akár fogadott volt, akár nem, hogy egészen megnyugodtam. :)
Csak egy kis zabszem van már... ;)
A kis Pocok, amellett, hogy szépen megnőtt, szombat reggel óta rugdalja kifelé a nyákdugót... Valahol azt olvastam, hogy nyákdugó távozása után kb 2 nap és megindul a szülés... Tudom, ez becslés, de vicces is, mert még ma is volt reggel egy kis adag nyák. Játszik velem a kölyök. :)
Voltak, vannak haskeményedések is, meg némi szurkálás, görcs szerűség alhasban - gonodlom ezek lehetnek a jóslók...
No, csak ma még maradjon bent, aztnán jöjjön aminek jönnie kell!
Nyuszi - köszönöjük a képeket! :) Nagyon szép Baba és igazán helyesk vagytok együtt! :)
A legjobbakat Mindenkinek!

Kép
Kép
rozinante
 
 


rozinante,nekem másfél hétig jött a nyákdugesz :wink: kitartás :)

Jövő héten megyek 6 hetes ellenőrzésre.Végre.....remélem utána minden szabad :oops: :roll: :lol:

Kép
v.andi
 
 


jaj Nyuszi,de bunkó vagyok....illetve hát Berni nappal nemigazán alszik,így csak röpke eszmefuttatásokra futja....

de LILIEN gyönyörű,látom szeme rendbe jött,és milen dönörűűűű nagy szemei vannak!!!!!!!hát gratula nagyon szépséges a kiscsaj!!!!első kép- kedvenc a mosolya miatt,2.kép a nagy rácsodálkozás miatt,a 3.-on meg mint egy ma született bárányka,úgy néz.........tündéri!!!!

na,jó én is dobok egy mosolygósat
Kép

sutimano76
 
 


Suti! A te kislanyod is tunderi!
Hat...Lehet,hogy egyedul maradtam igy a vegere? :roll:
Maricka,Rozinante hol vagytok? :cry: Na jo azert orulok nektek,hogy ti mar lehet babaztok,barcsak en is azt tehetnem!

De nincs mar sok!Holnapra vagyunk kiirva,de ha kicsit kesobb is jon ez a kiscsaj,mar akkor sincs tul sok! :D

ole85
 
 


Ole,ez így szokott lenni.Mi is megterveztük hárman,hogy fogunk majd együtt szülni,és külön-külön sikerült :)
Van nálad valami terv arra vonatkozóan,ha holnapig nem bújik ki Lara baba???

Egy kis kedvcsináló a kisasszonynak,hogy milyen tök jó fej pasik várják idekinn:

Kép

Kép
v.andi
 
 


SZiasztok!

Andi! Gyonyoru kisfiad van! :D Mar most racsodalkozik a vilagra,kis cuki!

Tervem szerda utanra meg nincs,azert meg remenykedek hatha meglessz holnap. Bar kitudja...Az ejjel mar voltak eleg eros menzi szeru fajdalmaim,amik eddig is voltak,csak most erosebben ereztem oket,remelem ez mar jel,hogy talan el fog kezdodni valami hamarosan.Egyelore meg bizakodo pozicioba alltam,aztan lehet hogy holnap a doki letori ezt a nagy bizakodast.Majd akkor elkezdek uj tervet kidolgozni! :oops:
Addig is turelmesen varok,varok,varok....Elobb-utobb mar csak kibujik a kis huncut.

ole85
 
 


Szasztok Lányok!
Gyönyörűek a gyerekek! :) Köszi a képeket mindenkinek! :) Olyan jó látni a fantasztikus "végeredményét" 9 hónapnak!! :)
Ole; hogy vagytok? Vannak már jelek?
Én hétfőn voltam ctg-n, ott minden rendben. Doki megvizsgált utána, mert mondtam, hogy folyamatosan potyog a nyákdugó. Kicsit fájt, amikor vizsgált, de hihetetlen lelkesen közölte, hogy 2 ujjnyira van nyitva a méhszáj. És hogy még az is lehet hogy megyek vissza este szülni, de szerinte a héten már illene nagyon...
Ehhez képest nem történt semmi, csak ma reggel - érzésem szerint - a nyák vége is eltávozott.
Mondtam a kis Pocoknak, hogy ha jót akar mindenkinek, akkor nyugodtan bújjon ki csütörtökön este... :) Addig kap haladékot, hogy barátkozzon a gondolattal, de higgye el, mindenki szeretettel várja ezen a csúnya, hűvös világon! ;)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Hát csajok kitartás.
Én olyan elviselhetetlen voltam még saját magam számára is az utolsó héten,hogy csak na.Utáltam már mindent.Unatkoztam,meleg volt,egyedül voltam,mert egyeske suliban,férjecske dolgozott.Nagyon vártam a végét,és 39+4 ig húztam.

Rozi,remélem tényleg úgy lesz,ahogy a dokid mondja és a héten babázol.

Ole,drukkolok Larának,hogy inkább magától jöjjön.Dokid akar indítani,vagy kivárós???

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!
Rozinante en mar azt hittem,hogy megszuletett Agoston olyan regen nem irtal semmit! Milyen jo neked, kozelebb vagy a szuleshez mint en.Legalabbis a jelek alapjan,mert nekem meg az ejjeli fajasok is elmultak mostanra. :cry:
Andi! Igazabol a dokival meg nem beszeltunk errol,hogy mi lesz tulhordas eseten,mivel meggyozodesunk volt hogy elobb fog szuletni,mert mar a 32-ik hettol annyira lennt volt a baba,hogy azert szurkoltunk nehogy elobb szulessen. Hat jol racafol a kiscsaj! :wink:
Holnap megyek ctg-re es akkor beszeljuk meg a tovabbi teendoket a dokival.En is jobban szeretnem,ha nem kellene meginditani es normalisan indulna el. Mar nagyon varom a holnapot,hogy lassam mi is lesz,kozben titokban azert imadkozom,hogy holnap nekem is azt mondjak,hogy :kismama ma vagy holnap szulni fogunk! :D
Rozinante! Szurkolok nektek!!!

ole85
 
 


Andi, Ole nagyon köszönöm a bíztatást! :)
Ole, az lehet, hogy a jelek közelebbit mutatnak, de eddig semmi rendszeres fájás... Mondta is a doki, hogy azért ne vagánykodjak és ha van fájás menjek be a kórházba. Megígértem, de ha nem rendszeresek, akkor korán van még bemenni, hiába a 2 ujjnyi nyitottság és hogy megy a nyák... No, mind1!
Anyukám sem érti, miért nem fektetnek be - de én sokkal jobban érzem magam itthon, mint egy kórteremben. A gyerek meg nem fog észrevétlen kipottyanni. ;) Lesz küzdelem ekkora babával, az tuti! :roll:
Még az is simán lehet, hogy a kis Lara időben, szépen és előbb jön világra, mint a mi Ágostonunk! Sosem lehet tudni! Szorítok Nektek!

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!

Hat holnap mar en is tobbet fogok tudni. :lol:
Mennyire kulonbozo modon megy vegbe mindenkinel ez a folyamat!
Nagyon erdekes,hiaba olvasol el mindent amit talalsz a szulessel kapcsolatban,megsem mondhatod ,hogy en nem felek,mert teljesen felkeszultem mindenre.Mindenkinel mas es mas,teljesen egyedi,nagyon erdekes. :roll:

Es nagyon izgalamas! :lol:

ole85
 
 


Olyan fura, még csak nyolc napja bújt elő az én kis Csengém, és olyan távolinak tűnik. Nem rég még én is a nyákdugóról és magzatvízről faggattalak benneteket, most meg azért izgulok, hogy elég jó-e a tejem és elég gondoskodó, mindenre figyelő anyuka vagyok-e.

Lányok, kitartás, nemsoká találkoztok szemetek fényével!

Szurkolok mindenkinek!
symont
 
 


Symont, azt hiszem többnyire így vagyunk/leszünk ezzel mindnyájan, mégis mindenki más, és minden baba más. :)
De egészen biztosan jó és gondos anya vagy! Ha nem így lenne, nem paráznál... ;) Te vagy a legjobb a Kicsinek! :)
Ettől olyan szép és kerek a világ! :P
Ole, várjuk a híreket!! :)
(mi még mindig egyben, ma reggel is ment a nyák...)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!
Hat eljott a nagy nap!!! Vagy megse?
Meg mindig egyben es fajdalommentesen.Most ertem haza a ctg-rol,ahol Violetta azzal biztatott,hogy szerinte ez a baba meglesz meg ezen a heten.Es ezzel nagy orormet okozott.Holnap megint megyek ctg-re es akkor az orvos is megvizsgal,ha az ejjel nem erkezik meg kozenk Vivi.
Nagyon remenykedem!
Rozinante!Lehet,hogy mi meg osszefutunk? Ti sem sietitek el,ugy latom jo sokaig keszulodik Agoston baba is!

ole85
 
 


Szia Ole ma találkoztunk a CTG-én mi jót mondott a doki nem biztatott semmivel?
emoncsi
 
 


Jujj de jó lenne! Nagyon nagyon szurkolok Neked Ole!! :)
Azrét igaz, ami igaz, mi 13-ra vagyunk kiírva, úgyhogy semmi okom nincs türelmetelenkedni - de hát ezek az előjelek...?! No, majd meglátjuk!
Csak ügyesen! :)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!
Isten hozott emoncsi kozottunk! :D
Hat a dokival abban maradtunk,hogy ha nem lessz semmi ma,akkor holnap talakozunk,es amig meg nem szuletunk addig mindennap mehetek a korhazba.
Andi! Az en orvosom a kivaros tipus,azt mondta,hogy ha semmi nem indokolja,hogy meginditsa a szulest,akkor kivarjuk a baba altal valasztott idopontot.
Rozinante! Minel jobban kozeledsz hozza annal turelmetlenebb leszel,en is tukon ulok mar egy ideje!
Holnap jelentkezem,aztan ti is adjatok hirt magatokrol!
Szep estet mindenkinek! :D

ole85
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy az újszülött TAJkártyáját igényelni kell valahol vagy már lejelentette a kórház és automatikusan küldik.

Előre is köszi a választ.
symont
 
 


Sziasztok Lanyok!
Symont! En harom hete voltam benn az oep-nel,mert ferjemnek elloptak a penztarcajat,amibe a taj kartya is benne volt,es ha mar ott voltam rakerdeztem mi a teendo a baba szuletese utan.Azt mondtak nincs semmi tennivalonk ez ugyben,mert miutan kikuldik postan a picur szuletesi bizonyitvanyat es lakcimkartyajat,ok automatikusan kikuldik ugyancsak a taj kartyajat is postan. Ez a lakcimkartya kezhezveteletol kb egy hetre fog megerkezni.
Kepzeljetek az este es az ejjel elkezdett elhagyni a nyakdugesz es rettentoen megorultem neki! :D Remelem nemsoka mar a karjaimban tarthatom a kis csoppseget! :lol: Fajasok meg nem az igaziak,de azok barmelyik percben elkezdodhetnek.

ole85
 
 


Kispatak, Ole85, köszönöm a gyors válasz, akkor várunk.
Szurkolok Neked Ole, hogy végre találkozhass a babóddal :lol:
symont
 
 


WOW! Ole, irtóra örülök!!! :lol: Szurkolok Nektek - már lehet, hogy csak pár nap olvasod a fórumot... De jó is lenne! ;)

Kép
Kép
rozinante
 
 


symont írta:Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy az újszülött TAJkártyáját igényelni kell valahol vagy már lejelentette a kórház és automatikusan küldik.

Előre is köszi a választ.


NEm kell igényelni,postán kiküldik nektek.Nekünk 4 hét után hozta a postás.Csak az anyakönyvi kivonatért kell bemenni zuglóba.

Kép
v.andi
 
 


Ole,Violetta nagyon penge,én nagyon szerettem,és ha ő azt mondja,akkor az úgy is lesz.Drukkolok nektek nagyon.

Rozi,neked pedig valóban van pár napod,pihengess,mert szüksége lesz az energiádra.Nekünk az éjszakánk maga volt a pokol.Kis tökfejke este 8-reggel 4ig ordított.

Szia Emoncsi.Neked mennyi van még hátra?

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok Lanyok!
Koszi a sok biztatast!
Violetta szulesznot es is nagyon szeretem,nagyon kedves es tenyleg nagyon erti a dolgat is.Ma mondtam neki,hogy kijott a nyak es azt mondta,hogy akkor ha haza megyek uljek torokulesbe,guggoljak nyugodtan,segitsunk egy kicsit,hogy hamar megszulethessen a baba.
Ugyhogy most nektek is torokulesbe irok! :lol:
Rozinante! Kitartas,hatha ez az esos ido megteszi nalatok is a hatasat!
Andi! Jo sokaig birja a baba az orditast,szomszedok hogy birjak? Dehat erre varunk annyi idon at,ha nem csinalja minden ejjel,neha meg elmegy egy-egy ilyen huzosabb ejszaka is,a baj akkor kezdodik,ha ez a szokasava valik.Aztan ki tudja a mi babonk is milyen verhomerseklettel szuletik? :roll:

ole85
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért, de egy ideje már olvasgatom az írásotokat, és most megfogalmazódott bennem egy kérdés.
Miből, hogyan veszitek észre, hogy a nyákdugó távozik?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

Ildikó
[url=http://picibaba.hu]Kép
limi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: