Új privát üzeneted érkezett!

Dekatka: Ez nagyon szép hír!! Grautálok a 2 picihez! Szurkolok, biztos minden rendben lesz veletek! !! A picike majd behozza a tesóját!!

Bucsok: sok mindentől függ, hogy mennyi otthoni akciót kell véghezvinni ( nekünk egy sem volt, mert a párommal is és velem is gond volt), és nekem csak 3 inszem volt, (ez lett volna az utolsó, de szerencsére ez sikerült). Dekatkának igaza van, a legfontosabb, hogy te és a párod támogassátok egymást, és bízzatok a sikerben, különben nem megy! Mielőbbi sikert és babaáldást kívánok neked!

Edina: sajnálom, hogy nem tudtál jönni, de természetesn érthető, hogy a fiaddal törödtél! Jó pihenést kívánok neked és sok sok töltődést!

Leszezjobb: gratulálok! Helyreállítottad a férfiak becsületét!! Jó, hogy ismét lesz közöttünk egy kispasi is , Kismackó után

Janula: hogy érzed? Kezdhetsz? Megjön ma?

Velünk minden ok, bár Borcsi két napja délutánonként bulizik, de annyira, hogy jobb, ha kicsit pihenek, mert kirúgja az oldalam..Holnap megyek a védőnőhöz, és a körzetihez, pénteken meg a dokimhoz. Kíváncsi vagyok, de az eddigiek alapján pocakméretben lehet, hogy Paurorával versenyezni fogok. . Tegnap megbeszéltem Péterrel, hogy majd októberben megyünk pocakos fotózásra:) de csak ilyen Duna-partos, és nem fehérneműs..A hétvégén pedig megyünk babacucc nézelődésre

Cermiák: mellékelem az Uzsoki kórház ajánlását, hogy mit kell bevinni..( majd nézd meg, mert  lehet, hogy a te kórházad honlapján is van ilyen, illetve nálunk lesz a egy 10 alkalmas tanfolyam, amikor védőnő, szülész, szülésznő jön, és lesz szülőszoba látogatás is)
http://www.uzsoki.hu/osztalyok/szulesze ... at#tajekoz

Paurora: akkor kell tartani egy októberi szülinapot is, hiszen lassan kiderül, hogy mindannyian októberiek/mérlegek vagyunk..Bár így belegondolva..sohasem gondoltam, hogy 39 évesen fogom várni a Borcsit..20 évesen ki voltam akadva az első nagy szerelmemen, hogy miért mondja, hogy nei nem lesz 30 éves koráig gyereke..aztán tessék ..de 40 alatt már lesz nekem is
És remélem mindenkinek sikerül az őszi/ augusztusi kezdés!! Ha kell, bármikor szívesen" vállalok" szerencsehozó pocaksimit 

Puszi Lányok mindenkinek!!


magdipeti
 
 


Dekatka,

nagy-nagy gratuláció és természetesen hajrá kicsi!!!!!

Magdikám,

csak holnap kell megjönnie, de már érzem a hasam, úgyhogy szerintem ismét pontos lesz, mint az óramű! :) Legalábbis remélem, mert most pár nap csúszás sem lenne jó, mert belecsúszunk mindenféle dolgokba (évfordulók, szülinapok), amiket már úgy szeretnék végigélni, hogy nem stresszelek! (esetleg babával a pocakban  )

Lehet, hogy én élek a pocaksimi lehetőségével! :) Annyira jól éreztem magam veletek, mintha már ezer éves barátnők lennénk, és így komolyan hiányoztok! 
janula
 
 


Sziasztok,

Edina,
teljesn érthető, hisz egy anyának a gyereke az első! Azért remélem 1x még személyesen is találkozunk!

Magdi drága,
Köszi az olaj tipppeket, a kerszetcsontos amúgy is szokott fájni.majd beszerzem az olajat.A befordulást meg remélem magától abszolválja a gyerek.
Képzeld mondtam a Zilás talin, hogy én nem érzem hogy csuklik, erre már 2. napja csuklik mindig délután, olyan ritmusos ugrálás, az az ugye?
A gátmasszázs eredményességéről majd szülés után nyilatkozom, jövő héten kezdjük!

Az újraélesztő-elsősegély nyújtó tanfolyam amire megyek azt a minimanó klubb oldalán találtam az eseményeknél:
http://www.minimano.hu/hirek/rendezveny ... us_30.html

itt a babasegely.hu-ra klikk, és ott pedig a tanfolyamok fül alatt a :
FELKÉSZÜLTEM!" 0+ TANFOLYAM 5 ÓRÁBAN!  kell nézni, mi arra megyünk.
Az oldal alján tudsz jelentkezni,és a görgő menüben kiválasztani a tanfolyam típusát és dátumát.
A helyszín is sokszor más. Pl. az utolsó kiírt időpont szept.27-e. reggel 15:15-15:15 ig tart.
Amúgy 1 főre 8.000, de ha pároddal mész akkor kettőtöknek 12.000.

Bucsok,
sok sikert a stimuhoz, és az otthon huligánkodáshoz hajrá!!!

Lexi,
örülök hogy azért nem is olyan rossz a helyzet.Látod minden rendben lesz, és szerintem a genetikai tanácsadáson is minden okés lesz.Nem hiszem,hogy ilyen fiatalon, egy rossz AFP miatt amniocentézist csinálnának! Feltétlen írj majd hogy mi volt a tanácsadáson!
Hidd el manó jól van odabent, és egészséges kis vasgyórót fogsz szülni!
Nagyon szorítok, és izgulok értetek!

Dekatka,
Gratulálok a két manóhoz! Hajrá kicsi!!!!!!!

Leszezjobb,
Juhuuu, kis fütyis lesz!!!! Végre egy pasi!Vigyázz magadra és a kis 30 dekás kisfickóra!

Maci,
Köszi a beszélgetést .
Nem kaptam meg a leveledet a linkkel , pedig nincs tele a postaládám se.

Amúgy a védőnő azt mondta szupi a seavaj azzal kenhetem majd manót, sőt jobb mint a sudokrém, mert állítólag sok bajt okoz a sudo  főleg kislányoknál. Állítólag úgy szárít, hogy okoz összenövést a kislányok nagyajkainál. A seavaj szupi, de még a mandulaolaj is csak az drágább.
Így meg is rendelem majd a seavajat!

Millió puszi lányok
paurora81
 
 

 
 

Dekatka, nagyon örülök!! Szívből gratulálok a két kis dobogó szivecskéhez! Majd megerősödik a kisebbik is, mennek a drukkok ;-)
Bucsok, hajrá összebújás!!
Magdipeti, beültetés után ideköltöztetlek, hogy minél többet simizhessem a szerencsehozó pocakot :-) Amúgy egy közös szülinapozásban benne vagyok, Paurora drága majd onnan megy szülni ;-)
Paurora, arra a mail címedre küldtem levelet, ahonnan egyszer küldted Anasztázia uh képét (googlemail-es)...Az nem műxik már?
Edinám, persze, hogy a gyerkőc az első ;-) a sütizést majd bepótoljuk. Jó pihit Nektek!
maci80
 
 


jajj lányok de drágák vagytok!!!! :) :)
hálisen nagyon nagyon támogatjuk egymást, és bízunk a sikerben! végre álmodtam olyat is hogy pocakos vagyok ez előtt sosem volt ilyen .

mindenkinek nagyon köszönöm a bíztatást :)
bucsok
 
 


Dekatka, jajj ez csodás, két babóca, gratulálok, szívből örülök Nektek :)! És hajrá mindkettőnek, de főleg a kicsinek :)!

Bucsok, hajrá az otthoni akcióhoz, nagyon szurkolok, hogy sikerüljön és mihamarabb valóra váljon az álmod :).

Janula, remélem ma megjön Neked, és aztán babával a pocakban ünnepelheted ezeket az eseményeket, mennek a pozitív energiák!!!

Paurora, ez a sheavaj tökjól hangzik, mondjuk amúgy is sok jót hallottam már róla, de ha ez tényleg ennyire jó, akkor lehet én is ezt veszem majd.

Cermiák, én nézegettem a SOTE 1. honlapját, de semmi érdemi infó nincs fent, egyedül egy szülésfelkészítő tanfolyamot láttam, hogy van csütörtök délutánonként, de semmi ilyen hogy hol lehet jelentkezni, vagy mikor indul.

Fgaby, üdv itt, sajnos én nem tudom, hogy itt most hogy van várólista, de szerintem ha felhívod a SOTE ARO-t, akkor biztosan elmondják. Amúgy szerintem nagyon korrekt hely, én minden szempontból csak jókat tudok mondani, mind az orvosokra, asszisztensekre, mind a beavatkozásokra, és elégedett voltam, szóval szerintem jó helyen leszel :).
lexi01
Budapest
 
 


Hali,

Maci,
megkaptam, csak a gmail-emet nem nézegetem olyan sűrűn. Ma meg is rendelem, és ahogy néztem a shopline-ról a legérdemesebb. Még bele férek az ingyen házhozszállításba is (persze azért 2 dobozt kell rendelnem, mert 5000 felett ingyenes csak  )! Köszi!!
Janula, te is nézd meg a shopline-on , mert olcsóbb onnan mint a sheavaj.hu-ról!

Lexi, majd megírom hogy jött be Anasztáziánál, de szerintem annál jobb minél természetesebb anyaggal ápoljuk a kis prücsköket!

Janula tényleg megjött, kezdhetsz ugye??
paurora81
 
 


Sziasztok,

sajnos egyenlőre még csak a hasam fáj, úgyhogy nem tudom még pontosan, mikorra fog esni a 20.napom. De remélem ma már lesz valami!!!! Drukkoljatok, minél előbb lenne jó a kezdés, mert egyébként nagyon bele fogunk lógni az évfordulókba és az nehézkes lenne nekem. Hihetetlen, hogy mindig, mint az óramű, úgy jön meg (főleg akkor, ha nagyon nem várom) és most, hogy kivételesen nagyon várom, nem pontos!!! 

Paurora,
nem is tudom már, miért választottam a sheavaj.hu-t annak idején, talán, mert van utántöltő olcsóbban? Már nem emlékszem....de megnézem akkor a shopline-t is, mert onnan könyvet szoktam rendelni.
janula
 
 


Sziasztok Lányok! 

Dekatka,
szívből gratulálok neked Ne aggódj a pici majd behozza a lemaradást

leszezjobb,
neked is gratulálok a kisfiadhoz remélem már minden rendben van veled és azóta nem volt semmi probléma a várandósságoddal

lexi,
örülök, hogy a dokid megnyugtatott. Cisztát nálam is látott a saját dokim a 8 héten az egyik petefészkembe, de nem is tudom azóta mi lett vele. Azóta nem mondta hogy ott lenne-e még, én meg mindig elfelejtek rákérdezni, mert ahogy meglátom Natikát a monitoron, mindent elfelejtek

janula,
remélem most már megjön neked és minél hamarabb fogsz tudni kezdeni! Drukkolok neked nagyon!!

paurora,
majd légyszi írd meg milyen volt az újraélesztős tanfolyam. Én is szeretnék menni egy ilyenre, csak majd kicsit később.... úgy október-november körül.

magdi,
írtad, hogy Bori délutánonként bulizik, nálunk Nati reggelente fél 6-kor! Én nem tudom mit csinálhat odabent, ficánkol, vagy bukfencezik vagy fogalmam sincs, de olyan mintha száz picibaba lenne a pocakomban, pedig csak egy van! De amúgy olyan jó érzés érezni ahogy mozog a hasamban a kislányom, olyan semmihez sem fogható!

Lányok megvolt szerdán a 19. heti genetikai uh. A saját dokim csinálta a Bajcsyban. Azt mondta, hogy ő szerinte is kislány. Már 3 különböző doki ezt mondta, tehát marad Natasa  Egyébként minden okés vele, minden rendben van, szépen nő, jók az értékei és nem látott a doki semmi furát. De azt mondta, hogy biztos balerina vagy tornász lesz, mert olyan kis kitekert pózban feküdt... a feje lefelé volt, a gerince a hasam felé felfelé, de közben a fejével elfordult a testétől, azzal kifelé a külvilág felé nézett. Mintha félig bukfencezni akart volna, vagy valami ilyesmit. De mondtam a dokinak, hogy szuperkém lesz a kislányom


Legyen szép napotok, végre megint van egy kis napsütés puszi nektek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a kontrollról! És minden rendben van, szabadlábra lettem helyezva, de dolgozni már nem megyek, a doki szerint egyenlőre érjem be a háztartásvezetéssel ez is csak egy pasi
Viszont Bori 730 gr, ami kb egy héttel nagyobb a koránál, és nagyon cuki combikái vannak..be van fordulva.. és eltünt a fejéből az a laza szerkezetű plexus is..szóval minden ok!! Anyukám is volt velem..be is párásodott a szeme A doki is azt mondta, hogy nagyon kis aktív..hát érzem is nap mint nap

Janula: nagyon szurkolok, hogy most már megjöjjön!! Macival bármikor a rendelkezésetekre állok, ha szükségetek van a pocaksimira! De csak ha valakivel akartok beszélni róla, akkor is, mert érzem én is, hogy ezt a küzdelmet csak az látja, akinek nem hipp-hopp ránézésre sikeredik a baba!! De azt is megértem, ha így gömbölyödve látni sem akartok.

Paurora: köszi a linket, már meg is néztem, és be is fogok jelentkezni. És a seavajat is megnézem.

Lányok: szurkolok, hogy mindenkinek szép várandossága legyen!!

Puszi Mindenkinek!
magdipeti
 
 


Köszönöm a drukkokat, sikerrel jártatok! ;) Úgyhogy a 20. napom szept. 17.-re fog esni! 

Magdikám,

hát dehogynem akarnálak látni!!! Jól jön a pocaksimi is, meg valahogy rám kellene ragasztanod az optimizmusodat! 
janula
 
 


Jó reggelt!

Janula: tudom, hogy ezen a mai reggelen kicsit nehéz elhinni, de minden rendben lesz! Csak nagyon kell hinni benne és nem akarni, hanem szeretni kell. És akkor nektek is lesz hamarosan ilyen kis sajtkukac a pocakban, aki utálja a vihart, és ezért egész éjjel szórakoztatja az anyját
Ma délután hívod az ARO-t? Majd kiváncsi vagyok, hogy hogy alakul neked ez a hónap!!
Bármikor ( ha a Peti dolgozik)  összefutok veled/ veletek, amikor úgy érzed, hogy jót teszek. Azért írtam így ,mert amikor Peti itthon van, akkor a Bori szoba projekt lesz. Lassan kész leszek a kipakolással, a hétvégén néztünk neki szekrényt, ágyat, pelenkázót. és festéket+ függönyt.

Maci: szóltam Péternek, hogy el fogok költözni Miklósra..nem örül neki, azt mondta, hogy mehetek, jöhetsz, de ott nem lakhatok

Cicuci: én ma éjjel nem 100 babát éreztem, hanem egyet, aki a májamon keresztül szeretett volna kibújni...totál kidomborodott a jobb oldalam..De nagyon cuki..
A hétvégén adtunk neki zenei képzést..Palya Bea, Boogie, Clayderman, Moby dick, egyházi zene, Kelly familie és megnéztük, hogy melyikre"ugrik"..A Boggie, és Moby bejött neki..kirúgta az oldalam, még Péter is láthatta, hogy mocorog a hasam.

Paurora: ne csak Lexinek írd meg a tapasztalataid, mert engem is érdekel a sheavaj.  Nem tudod véletlen, hogy melyik légzésfigyelőhöz adják a tanfolyamot ingyen? Mert azt nem látom a honlapon

Lexi: az Uzsokiban nem kell bejelentkezik a tanfolymara, csak oda kell menni, ha egyébként ott akarsz szülni, akkor ingyenes és nem kell regisztrálni. Remélem veled azóta is minden ok, és nem adodott több izgalom, vérzés.

Dekatka: mikor kell menned a köv uh-ra?  Minden ok veled is? Nagyon vigyázz magadra, semmi vagánykodás..csak lazán

Leszezjobb: gratulálok a pici fiadhoz

Na megyek pakolok..nem is értem mi fér egy 2,5*2,5 m-es szobába..sok kacat..fura, mert eddig elégé gyüjtödető voltam, most meg nem is nehéz megválni tőlük..

Puszi mindenkinek !!
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Gondoltam írok gyorsan, mert holnap sok-sok drukkra lesz szükségem.
Ma voltam a genetikán és bár az UH-n nem láttak nagyobb eltérést, a genetikán doki azt mondta, hogy jobb lenne megcsinálni magzatvízvizsgálatot, mert az UH-val nem lehet kizárni a kromoszóma rendellenességeket, az csak a látható eltéréseket mutathatja meg. Úgyhogy döntenem kellett ott helyben, és azt mondtam, hogy akkor csinálják meg és holnapra tudott is időpontot adni a doki.
Annyira nem bánom, hogy ilyen hamar, mert legalább hamar túlleszek rajta, és nem kell napokig vergődnöm még ezen.
Cermiák, ha jól emlékszem azt mondtad Lázár doki a Te dokid, ő volt a genetikán ma, remélem holnap ő is csinálja, mert elég nyugodt, higgadt dokinak tűnik és remélem nem remeg a keze.
Izgulok és félek, de imádkozom, hogy minden rendben legyen, szurkoljatok nagyon, a hét hátralévő részében feküdni fogok, de mindenképpen írok majd, mi volt.
Az eredmény elvileg 3 hét, de ha gond van, hívnak előbb, úgyhogy remélem nem fognak. Az egyetlen jó oldala, hogy lehet kérni, hogy a vizsgálattal 100%-ra meg tudják mondják mi a neme, ha kérjük, úgyhogy ezzel a lehetőséggel mindenképpen élni fogunk.
10-re megyek holnap, szorítsatok nagyon, hogy ne legyen baj.


Janula, de jó, hogy megjött, remélem a karácsonyt már Te is babával a pocakban ünnepeled, mennek a babásodós energiák és nagy virtuális ölelés meg puszi :)!

Cicuci, tetszik ez a szuperkém balerina :D! Örülök, hogy minden okés Nálatok :)!

Magdipeti, de jó, hogy Nálad is minden ok, elképesztő milyen nagy már :). Hogy állsz a pakolással, megy a szelektálás :)?


Puszi mindenkinek!





lexi01
Budapest
 
 


Magdi,

aztán szép legyen az a Bori szoba! Mindent bele! ;)
Hívtam őket, megyek is be 16.-án! :) :)


Lexi,

nagyon drukkolok neked holnap! Minden rendben lesz, meglátod! Nagyon várom, hogy írj majd!
janula
 
 


Csak gyorsan írok..

Lexi: Nagyon drukkolok neked!! minden rendben lesz..sőt már túl is vagy rajta remélem! Nagyon vigyázz magadra és tartsd be amit mondanak! Csak pihenés! Nagy-nagy ölelés és puszi!

Pusz mindenkinek, de most rohanok, mert jön apukám és elviszi a felesleges cuccainkat..hogy Janula utasítása alapján nekiállhassunk a Boriszobának
Puszi
magdipeti
 
 


Lexi drága,
igen, Lázár doki a dokim, és nagyon jó keze van, vagy hogy is mondjam. Bízzál benne, meglásd jó lesz! Nagyon szorítok, hogy ne fájjon és, hogy minden rendben legyen!
Eddigre már túl is vagy rajta, remélem jól vagy, várom a híreket!

Puszi
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Nagyon köszönöm a drukkokat lányok, túl vagyok rajta... Maga a vizsgálat kb. 2 perc alatt megvolt, egyáltalán nem volt szörnyű, sokkal rosszabb volt a várakozás, merthogy összesen 4 órát voltam ott...

Végül nem a Lázár doki csinálta, mert ki-be járkáltak az orvosok, úgyhogy kb. 3 orvos csinálta felváltva és mikor engem behívtak pont nem ő volt bent.

De nem is ez a lényeg... hanem hogy konkrétan barnás színű volt a magzatvíz... azt mondták, hogy ez meghiúsíthatja a magzatvíz vizsgálatát :(. Azt mondta a doki, hogy levált az amnion (magzatburok) a mellső falon és kérdezte hogy volt-e vérzésem, mondtam, hogy még két héttel ezelőtt, de akkor csináltak UH-t és meg is vizsgáltak, meg tegnap voltam a 18 hetes UH-n is és ott semmi ilyesmit nem láttak/mondtak, csak az a ciszta volt ott, ami korábban is.

Azt mondta feküdjek pár napot és két múlva menjek kontroll UH-ra...

Persze most totál bestresszeltem, mert eddig szó nem volt semmiféle magzatburokleválásról, meg amiatt is aggódom, hogy így meg tudják-e csinálni a magzatvíz vizsgálatot, hogy nem volt tiszta a magzatvíz, hogy nehogy meg kelljen ismételni a szúrást :(
Hát ilyenek vannak nálam... nem tudom mikor lesz már olyan, hogy nem lesz semmi, mindig nagy nehezen megnyugszom, aztán jön helyette valami más...
Amúgy meg 30-án kell visszamennem, akkor mondják meg az eredményt, de ha találnak valamit (nem fognak), akkor hívnak előbb.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok! Már elég régen írtam, de mindig olvosom (többé-kevésbé) a hozzászólásaitokat. Sajna a tervezett nyári kezdésről lecsúsztam a szabik, és a vacak TSH eredményem miatt, de úgy tűnik a Letrox szedésével optimalizálódott, amit mostmár örökre szednem kell. 26-os értékkel kezdtem, mostmár 4,8, napi 100 mg tabletta szedésével, amit 5 hónapja kezdtem. Ma kértem időpontot, ugyanis ma jött meg, és szept. 22-én startolok a szurikkal. Picit mostmár bennem van a félsz, így, hogy célegyenesban vagyok... Arra lennék kíváncsi, ha tudtok nekem infót, tanácsot adni, hogy a szurizásnak lesz e valamilyen mellékhatása a szervezetemre, és majd a leszívás, beültetés fájdalmas szenvedős lesz -e? Aki már túl van rajta hogyan élte meg? Azért is félek, mert elég alacsony a fájdalom küszöböm, és sajna olyan dolgoktól is rosszul leszek ami másnak meg sem kottyan. Ha csak abból indulok ki, hogy a HSG-t pl. az ellenségemnek nem kívánom, baromira fájt, azonnalos hasmenésem lett, amint a katétert felhelyezték, utána pedig olyan rosszul lettem a fájdalomtól, hogy a párom tolt a gurulós széken, mert nem bírtam lábra állni, előre is vett a doki, mert látta, milyen állapotban vagyok. Más csajszik pedig lazán sétálgattak és beszélgettek lógó katéterrel. A doki is azt mondta, ritka akinél ilyen tüneteket produkál a vizsgálat. A katéter elávolításával persze egyből jobban lettem, de napokig puffadtam, és érzékeny volt ott bent. Viszont szerencsére mindent a legnagyobb rendben találtak. A másik kérdésem az lenne, hogy ti a dokinak vagy bárkinek az ARO-n adtatok e hálapénzt, szokás e itt vagy sem...  Ajánlatos e szednem valamiféle vitamint "hókuszpókuszt" gyógyteát esetleg ami elősegíti a megtapadást? Ha válaszol valaki nagyon köszönöm. Csodás napot kíváok mindenkinek, és nagyon szurkolok! Nektek is magamnak is! :-)

ancsy811207
Budapest
 
 


Lexi,
nagyon vártam már, hogy jelentkezz. Sajnálom, hogy tényleg mindig van valami, de azért lécci próbálj megnyugodni és optimista maradni! Beszéltél a dokiddal erről? Hogy ő mit gondol?
Ha jól értem csak egy része vált le a magzat buroknak?
A jó múltkor mikor kórházban voltam, ott feküdt velem egy lány, akinek szinte teljesen levált a petezsákja, szigorú fekvésre ítélték pár hétig, de szépen telejsen visszatapadt a petezsák! Biztos nálad így is lesz, csak tényleg pihenj!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


@ancsy811207:


írtam Neked privát üzit :)

Cermiák, még szabin van a dokim, hívtam, de nem vette fel, holnap próbálom még, hátha tud valamit mondani ő is.
Igazából azért nem értem ezt a magzatburokleválást, mert annak csak lenne valami nyoma UH-n, de semmi ilyenről szó nem volt egyik UH-n sem, pedig tegnap is tök részletesen megnéztek... De most a magzatvízvételnél azt írta oda a doki, hogy a mellső falon levált....
Viszont még elkezdte kérdezni azt is ott a doki, hogy két petezsák volt-e? Mondtam, hogy ugye a lombiknál kettőt ültettek vissza, de nekem már az elején is csak egy petezsákot!1 babát láttak, de mondta, hogy lehet, hogy a másik beültetett embrióból maradt vissza valami, vagy valami ilyesmi...

Mindenesetre most fekszem ezerrel és pihenek és reménykedem.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lexi, Drága! Ne aggódj, minden rendben van/lesz! Lehet, hogy a második embrió szívódik így fel! Nagyon szurkolok, hogy mielőbb elérd a dokid, és megnyugtasson! És azért is, hogy ne keressenek előbb egy perccel sem, mint 30.-a!! Pihenj sokat és bízz abban, hogy minden rendben lesz! Sokat gondoltam ma is rád és mi sem leszünk addig nyugodtak, míg te nem kapsz jó híreket! Puszi nektek és hassimi!!

Most nekem is pihi van..Péter elrendelte a kényszerpihenőt, mert kipakoltuk a kisszobát, és kiszemeltük a babakocsit is ma délután..most persze fáradt vagyok, de elégedett is

Janula: nem kezded el inni a málnalevél teát és a aspirint?  Vagy valami csoda tevőd?

puszi és ölelés mindenkinek!
magdipeti
 
 


szijasztok Lányok!

telelt végre a 3 hónap fogamzásgátlás!!! indul a mandula :) pénteken kell mennem vérvételre meg uh-ra a profhoz, tudja esetleg valaki hogy lesz-e pénteken a prof? jön esetleg vki? 8-11ig tuti ott vagyok az aro-n :)
ha rendbehozott a fogigátló akkor kezdődik a stimu az otthoni próbálkozásra. :)

Lexi, ne aggódj, minden ok lesz!! csak ne stresszelj! próbálj pihizni!
bucsok
 
 


Sziasztok Lányok,

Lexi drága,
tényleg ne izgulj, tényleg lehet, hogy a másik baba kavarja itt a vizet! ;) Azért csak pihenj, a biztonság kedvéért, utána meg meglásd, jó híreket kapsz majd! Továbbra is nagyon sokat gondolok rád ás küldöm a pozitív energiákat!

Magdikám,
te ittad? Mert én úgy olvastam Gyuri bácsinál, hogy csak a pozitív teszt után kell elkezdeni. Most még palástfű a soros. Az Aspirin p.-t fogom szedni, de csak ha majd ott tartok már. Vagy ezt is előbb kellene? Most elbizonytalanodtam...Csodát egyébként a reményeimmel kellene tenni....

Bucsok,
akkor te már el is indulsz itt a szeptemberi csapat elsőjeként! :)

Ancsy,
mi majdnem egyszerre kezdünk majd, én 16.-án megyek be és 17.-én kezdem a szurikat. Lehet, hogy találkozunk majd és tudunk beszélgetni is. 
A HSG vizsgálatot nagyon sokan élik meg úgy, mint te (én is), mert akinek el van záródva, annak nagyon fáj, akinek pedig nem, azok szoktak lazán sétálgatni! :) Úgyhogy ne aggódj, itt semmi nem fáj ennyire. 
A szuri egyáltalán nem fáj, a leszívás után kicsi alhasi fájdalom, de normál esetben nem nagyobb, mint a menzesz idején, ha mégis nagyobb lenne, jelentkezni kell a klinikán. A visszaültetés olyan csak, mint egy rákszűrés, vagy még annyi sem. Nekem nem volt mellékhatás, talán néha kicsit feszültebb voltam, de igazán a fene tudja, hogy  a szuriktól volt-e, vagy ez inkább pszichés hatás. 
Én már sok hókuszpókuszt próbáltam, de eddig semmi nem hozta meg a kívánt eredményt. Most iszom Gyuri bácsi babaváró teáit, vitaminbombákat szedek és majd a szuri ideje alatt jön az Aspirin P. Hát röviden ennyi! :)




janula
 
 


nem mondod???! én leszek az első innen? de ugye már vannak? szóval már nincs a héten szabijuk nyugtass meg :) senki nem jön pénteken tényleg? :(
bucsok
 
 


Sziasztok!

Én jövő héten megyek első konzultációra, már nagyon izgulok. Egy olyan kérdésem lenne, ha van valakinek van egy parce, le tudná írni, pontosan hova kell menni az AROra? Izgalmamban elfelejtettem megkerdezni

A másik, van valakinek olyan tapasztalata, hogy ha nagyjából megvoltak a leletei, hamar sor került a kezdésre? Gondolom, ez "attól függ", csak nagy altalanossagban érdekel...
(leleteink frissek, egyedül mehtukrozesem nem volt még , lombikra vagyunk alkalmasak)

Köszönöm! :)
izzi
 
 


Köszönöm a nyugtató szavakat, próbálok nem stresszelni, csak pihenni és reménykedni, hogy minden rendben lesz, most 16-ig nem is dolgozom, majd meglátjuk akkor mit mondanak, meg 30-án, amikor eredmény lesz.

Janula, én anno úgy szedtem az Aspirint, hogy amikor a lmobikos ciklsuban elmúlt a vérzés, elkezdtem napi egyet szedni, a leszívás előtt kb. 2-3 nappal abbahagytam, majd a beültetés után kezdtem el újra szedni addig amíg ki nem derült az eredmény és akkor szép fokozatosan abbahagytam. Nagyon szurkolok Neked, emlékezz, hogy a prof is mit mondott :)!

Bucsok Neked is nagyon szorítok, majd írj, hogy mi volt pénteken :)!

Magdi akkor sűrű, de eredményes napod volt :)! De tényleg tessék pihenni, nehogy túlzásba vidd a dolgokat :)!
lexi01
Budapest
 
 


Izzi a SOTW Női1-en bemész  a bejáraton, felmész a lépcsőn, majd egyből után a szemben található lépcsőn menj le az alagsorba és ott indulj el jobbra és menj véges végig a folyosón, el a büfé előtt, meg a ultrahang rendelők előtt és a folyosó legvégén lesz egy lift, azzal kell felmenned a harmadikra és már ott is vagy :).

Ha megvan minden papír, és minden ok, akkor azért nem kell sokat várni a kezdésre szerintem :). Hajrá :)!!!
lexi01
Budapest
 
 


Köszi szépen lexi, kinyomtatom a leírást az tuti :) :) :)
izzi
 
 


Szaisztok!

Janula: Én az elején a peteérésig ittam a málnát és az inszem után a palástfűvet ( meg majd a 35 hét után újra a málnát fogom)
Itt a link, ahonnan szedtem..http://terhesseg.blogspot.hu/2008/10/ml ... optis.html

Az aspirint is szedtem az inszem előtt már, mert javítja a méh vérellátását és jobb vérellátottságú nyálkahártya lesz tőle..Egészen a szívhangig szedtem..te is csináld így ..szívhangig!!!

A reményeidet pedig nem szabad feladni. Tudod, meséltem, hogy nekünk még otthoni lehetőség sem volt, csak az inszem, szóval elég kevés volt az esély és mégis itt a Bori! És gondolj Paurorára..ő sem hitt nekünk, amikor mondtuk neki, hogy teszteljen..és mindjárt itt lesz Ani is! Szóval csak reménykedj, és bízz abban, amit a prof is mondott! Csak optimistán és sikerülni fog!! Én meg küldöm nektek az energiákat!

Lexi: két hét múlva kell visszamenned? Mert csak a kettőt írtad és én azt hittem, hogy már holnap kell menned! Hát nem könnyű, én is tudom, hogy az ember milyen bizonytalan így..mire megnyugodtam újra véreztem..és még mindig nem merek ellenőrzés nélkül pisilni..De remélem azért minden ok lesz veled is, és már kíváncsi vagyok, hogy tényleg lány lesz-e ,mint ahogy megjósoltam Pihenj sokat és próbálj beszélgetni a babócával, hogy most aztán már kapaszkodjon rendesen, mert már nagyon várjátok! Én minden nap elmondom Borinak. Remélem hamarosan már érezni is fogod, és annál nincs megnyugtatóbb érzés!
Sokat gondolok rátok, és várom a híreket! Nagy ölelés nektek!

Bucsok: akkor már mennek is feléd a pozítiv energák! Remélem minden ok lesz és kezdhetsz is! Majd írd meg a híreket!

Cermiák, Cicuci: minden ok, ugye?

Puszi Mindenkinek!
magdipeti
 
 


Sziasztok csajok,

bocsi hogy ilyen ritkán, de már Ani diktál, így egyre kevesebb időt tudok ülve tölteni a gép előtt, még 7 nap meló, és vége.
Ma megkezdtem a 35. hetemet.Egyre inkább izgulok!

Magdi drága,
Bori milyen nagy lány már!  Amivel Ani elmaradt azt Bori felszedte! Nekünk Ani szobája lomtár volt, egy pici szoba, de nekünk is annyi cucc volt bent, hogy alig tudtam kilegózni mit hová tegyek el.
Milyen babakocsit vesztek? Én sajnos buta voltam, és van még 1,s más amit be kell szereznünk, pl. babakocsi, de már alig bírok mozogni, napról napra nehezebb. Mi nagyon kicentiztük, ti ne tegyétek, minél hamarabb szerezzetek be mindent!
Mikor mész a 29. heti Uh-ra?

Maci,
megjött a sheavaj. te lány ez a finomítatlan sheavaj olyan mint a disznózsír!!Még az illata is olyan. Mondjuk olvastam hogy nem annyira kellemes az illata mint a kakaóvajnak, de ez tényleg "fura" illatú!
Mondjuk a lényeg hogy hasson. Állagra is olyan zsír állagú, de gondolom úgy kened Kismaci popijára, hogy előtte a kezedben melegíted picit ugye?
Az elsősegély-újraélesztő tanfolyamon is említettem a sheavajat, és az ottani gyerekorvos hölgy is mondta , hogy az nagyon jó!!
Te akkor most hányadikán kezdhetsz?

Drága Janulám,
nagyon szorítok a 17-ei kezdéshez!!! Minden rendben lesz, miért is lenne másképp, hisz annyian voltunk pocakkal a Zilában, hogy nem is kaphattál volna több babaszerencsét!Szerintem is már előtte elkezdheted az aspirin p.-t, mert én úgy tudom el lehet,csak a leszívás előtt kell két nappal abbahagyni, aztán beülti után megint lehet szedni!
Beindult már gondolom a munka is, vigyázz magadra mert most sokan betegek, nehogy lombikra elkapj vmit a kis lurkóktól!

Lexim,
annyira sajnálom hogy mindig történik vmi.a mi miatt aggódnotok kell,de tarts ki minden rendben lesz. Tényleg nem fájt a magzatvíz vétel??
Nagyon szorítok hogy attól hogy zavaros volt még meg tudják vizsgálni. Mikor kell a burokleválás miatt Uh-ra menni? 16-a? És akkor 30-ra meglesz az amnio eredmény?
Nagyon sokat gondolok rád, és sok -sok tapadós-gyógyítós energiát küldök a manónak, és a leválásra!

Bucsok:
Holnap minden ok lesz az UH-n, és már kezdhetsz is meglásd!Szorítok!!

Ancsy,
neked is sok szerencsét a kezdéshez és a lombikhoz!



Csajok,
én már sajna egyre ritkábban tudok ide ülni, mobilról nem szeretek írni!  Persze ha megszültem Anit, akkor feltétlen üzenek.
Megkezdtem a 35. hetet, így lassan elkezdem inni a málnalevél teát, és belevágunk abba a bizonyos gátmasszázsba!
15-én megyek UH-ra, szorítsatok hogy addigra Ani beforduljon!!
Sajnos igaz amit az utolsó hetekre mondanak...tényleg "terhesség"! Aludni alig tudok már, mindenhogy fáj, a pocakkörfogatom 2 hét alatt 7 cm nőt!! Ez eszméletlen!!Érzem is már a hátam, meg a hasam alját. 1 óra séta és kikészülök, szuszogok. Párom azt mondta tényleg úgy megyek mint egy dundi pingvin...billegek..hihi...
Aninak egyre kevesebb a helye, így sokszor befeszíti magát a kis huligán, és nyomja a mami szerveit, de perzse 1-2 könycseppet leszámítva hősiesen viselem. Néha már azt se tudom mimet nyomja,csak azt hogy fáj. Szegénykém biztos rossz lehet olyan pincuri helyen.

Az életmentő tanfolyam nagyon szuper volt,megdícsértek mert hibátlanul élesztettem újra az ambubabát , a többieknél mindig javítani kellett vmit. Büszke voltam magamra, remélem nem lesz erre soha szükségem!
Szüléstől egészen a 8-10 éves kori védőoltásokig , újraélesztéstől az idegen test eltávolításáig mindent elmondott a hölgy aki tartja. Szerintem nagyon hasznos volt,csak ajánlani tudom nektek.
Most megnyugodtam, és már kevésbé félek.


Cicuci,Cermiák, Leszezjobb...hogy vagytok kismamik?

Ölelés mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
paurora81
 
 


Bucsok,

persze, már vannak! :) Úgy értettem, hogy közülünk te nyitod a sort! :)

Lexi,

igen, én is így szedtem, csak Magdi egy kicsit megkavart most. Köszi a bíztatást! :) Írj, ha már mondtak valami újat neked! Folyamatosan gondolok rád! :)

Magdikám,

köszönöm szépen! :) kipróbálom, ahogy mondtad! :)Szívhangig!!!! ;) És erősítem a hitemet! :)

Pauróra kedves,

köszönöm neked is a drukkot! Én is gondolok rád minden nap és nagyon sok energiát küldök ahhoz, hogy minél jobban bírd még ezt az időt, könnyen menjen a szülés is! :) 
Igen, azon én is mindig izgulok, hogy ne kapjak el semmit, de hát azt sem lehet szegényekkel csinálni, hogy mindig hiányzom! Így aztán megyek, amíg csak lehet, utána pihizek csak. 

Maci,

veled mi a helyzet? 

Edina,

hazajöttél?


janula
 
 


Sziasztok Lányok!

lexi,
annyira szerettem volna neked tegnap írni, de nem tudtam belépni a fórumba Nagyon sajnálom azt ami tegnap történt veled, biztos nem könnyű és biztos minden percben csakis erre tudsz gondolni. Nem is tudom, hogy mit lehet ilyenkor tanácsolni, vagy hogy lehet-e egyáltalán.... azért próbálj pihenni, simizd a pocakod és beszélj a picihez és maradj pozitív. Szerintem ez a legfontosabb, mert a picibaba biztos hogy érzi hogy mennyire várjátok és szeretitek. Nekem az viszont picit fura hogy akkor most 2 hétig rád se néznek ott a sote-n??  de ők az orvosok, nyilván értik a dolgukat....  

paurora,
örülök, hogy ilyen ügyi voltál a tanfolyamon, akkor sok okos dolgot mondtak el. Azt elhiszem, hogy már nehezedre esik vásárolgatni.... én úgy tervezem, hogy novemberre szeretnék beszerezni mindent. Pont azért, hogy a végén már csak pihizzek. Meg amúgy se szeretem a hideget, olyankor sokkal jobb itthon lenni a jó meleg lakásban

Lányok mi jól vagyunk! Natika szépen növöget, az uh értékek alapján pár nappal nagyobb is. Kedden voltam a saját dokimnál, megviszgált, meg uh-t is csinált. És a picibabám a fenekét mutatta most nekünk. De olyan kis cuki feneke van. Ja és ráadásul szétrakta a kis lábait is!! Hát egyáltalán nem volt szégyenlős. De így megmutatta a nuniját, szóval kétséget kizáróan kislány! Az apukája is nagyon odáig volt  Kell majd mennem erre a cukorterhelésre a hónap végén. De addig fogadok szülésznőt és akkor ő leveszi a vért a kórházban, nem kell az sztk-ba mennem emiatt.  De a doki javasolta, hogy vigyek magammal citromot és akkor majd egy limonádét fogok inni, nem állat édes cukros vizet

Lányok a szeptemberi kezdőknek nagyon drukkolok a kismamik pedig vigyázzanak magukra és a picibabákra

Puszi nektek!


cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci,

én már átmentem többször ezen a vizsgálaton, sajnos nem javít rajta a citromlé szerintem! :( Olyan, mintha marcipánt innál, úgy meg citromos marcipán! :D A hatása sajnos ugyanolyan vacak volt. Viszont pár korty tiszta vizet szabad inni utána, az jólesik.
janula
 
 


@janula: "Sziasztok Lányok,Lexi drága, tényleg ne izgulj, tényleg lehet, hogy a másik baba kavarja itt a vizet! Azért csak pihenj, a biztonság kedvéért, utána meg meglásd, jó híreket kapsz majd! Továbbra is nagyon sokat gondolok rád ás küldöm a pozitív energiákat!Magdikám,te ittad? Mert én úgy olvastam Gyuri bácsinál, hogy csak a pozitív teszt után kell elkezdeni. Most még palástfű a soros. Az Aspirin p.-t fogom szedni, de csak ha majd ott tartok már. Vagy ezt is előbb kellene? Most elbizonytalanodtam...Csodát egyébként a reményeimmel kellene tenni....Bucsok,akkor te már el is indulsz itt a szeptemberi csapat elsőjeként! Ancsy,mi majdnem egyszerre kezdünk majd, én 16.-án megyek be és 17.-én kezdem a szurikat. Lehet, hogy találkozunk majd és tudunk beszélgetni is. A HSG vizsgálatot nagyon sokan élik meg úgy, mint te (én is), mert akinek el van záródva, annak nagyon fáj, akinek pedig nem, azok szoktak lazán sétálgatni! Úgyhogy ne aggódj, itt semmi nem fáj ennyire. A szuri egyáltalán nem fáj, a leszívás után kicsi alhasi fájdalom, de normál esetben nem nagyobb, mint a menzesz idején, ha mégis nagyobb lenne, jelentkezni kell a klinikán. A visszaültetés olyan csak, mint egy rákszűrés, vagy még annyi sem. Nekem nem volt mellékhatás, talán néha kicsit feszültebb voltam, de igazán a fene tudja, hogy  a szuriktól volt-e, vagy ez inkább pszichés hatás. Én már sok hókuszpókuszt próbáltam, de eddig semmi nem hozta meg a kívánt eredményt. Most iszom Gyuri bácsi babaváró teáit, vitaminbombákat szedek és majd a szuri ideje alatt jön az Aspirin P. Hát röviden ennyi! "




Szia.
Gondoltam írok priviben.:-) Köszönöm az infókat, megnyugtattál picit:-) Nekem szerencsére a HSG-n nem volt elzáródásom, absz. semmi rendellenesség, a kontrasztanyag fecskendezése közben csak annyit mondott a doki, hogy "csodaszép, egészséges" és ezek elleneére mégis baromira fájt, szerintem túlságosan feltolta nekem a katétert, ez lehetett a baj, erős mensis görcsöt szorozz meg ezerrel, plusz hasmenés ájulásérzés, túlzás nélkül álítom, h ezt éreztem. Az Urbancsek tesójánál voltam a Bajcsyban. Igazából nem miattam van szükség lombikra, nálam minden rendben , hanem a párom miatt, neki azoospermiája van sajnos, és fagyicuccból dolgozunk. Ennélfogva, reménykedem nagyobb esély van a sikerre, minhta velem lenne valami probléma. Neked mi miatt lesz lombik, ha nem vagyok indiszkrét? Sokan emlegetitek ezt az Aspirin Protectet, ez tényleg annyira jó? Mennyit és hogyan ajánlott szedni? Örülök, hogy tudunk konzultálni, mert nagyjából, ahogyan olvasgatom mi vagyunk akik majdnemhogy egyszerre kezdünk. Nekem azt mondták az ARO-n, hogy 30+10 napos szurizásra lesz szükségem, az a rövid, vagy hosszú protokoll?
Te fogsz adni valakinek hálapénzt? Vagy adtál már? Hanyadik próbálkozás lesz neked? Nekem az 1. Szép napot neked! Én is remélem, hogy összefutunk valamikor. :-) 
Üdv.
Ancsa
ancsy811207
Budapest
 
 


@janula:


Szia.
Gondoltam írok priviben.:-) Köszönöm az infókat, megnyugtattál picit:-) Nekem szerencsére a HSG-n nem volt elzáródásom, absz. semmi rendellenesség, a kontrasztanyag fecskendezése közben csak annyit mondott a doki, hogy "csodaszép, egészséges" és ezek elleneére mégis baromira fájt, szerintem túlságosan feltolta nekem a katétert, ez lehetett a baj, erős mensis görcsöt szorozz meg ezerrel, plusz hasmenés ájulásérzés, túlzás nélkül álítom, h ezt éreztem. Az Urbancsek tesójánál voltam a Bajcsyban. Igazából nem miattam van szükség lombikra, nálam minden rendben , hanem a párom miatt, neki azoospermiája van sajnos, és fagyicuccból dolgozunk. Ennélfogva, reménykedem nagyobb esély van a sikerre, minhta velem lenne valami probléma. Neked mi miatt lesz lombik, ha nem vagyok indiszkrét? Sokan emlegetitek ezt az Aspirin Protectet, ez tényleg annyira jó? Mennyit és hogyan ajánlott szedni? Örülök, hogy tudunk konzultálni, mert nagyjából, ahogyan olvasgatom mi vagyunk akik majdnemhogy egyszerre kezdünk. Nekem azt mondták az ARO-n, hogy 30+10 napos szurizásra lesz szükségem, az a rövid, vagy hosszú protokoll?
Te fogsz adni valakinek hálapénzt? Vagy adtál már? Hanyadik próbálkozás lesz neked? Nekem az 1. Szép napot neked! Én is remélem, hogy összefutunk valamikor. :-)
Üdv.
Ancsa
ancsy811207
Budapest
 
 


Vagyis priviben akartam írni,csak rossz helyre klikkeltam, mindegy...:-)
ancsy811207
Budapest
 
 


sziasztok Lányok! megjöttem! nnos..vérvétel reggel, mákom volt hogy nem mentem el a párommal és mentem vissza 11re mert a profnak ma fél10körül el kellett mennie ...még jó h becsekkoltam Andinál hogy 11re jönnék uh-ra mert mondta hogy nehogy menjek bárhova is mert előbb jön a prof!! úgyhogy 9kor bekerültem, kaptam bromo-t meg closty-t!!! :) indul a mandula! kell bármit is tudni erről a két tabiról? mellékhatások? bármi? nagyon nagyon küldjétek a pozitív energiákat! :) nagyon drágák vagytok , most olvastam a tegnapi írásokat :)

jaa és megyek ugyanígy vérvételre és uh-ra jövő pénteken!! esetleg még valaki??? :)
bucsok
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak érdeklődök, hogy mi újság felétek?
Lexi: jól vagy, ugye? Ha van valami jó híred, akkor osztd meg velünk!
Cermiák, Cicuci, Leszezjobb: mi újság a babócákkal?
Paurora: meddig fog fájni a derekam:) ? Mondd, hogy nem karácsonyig . Minden rendben veled és Anival?

Szeptemberi kezdők: Bucsok, ezerrel szurkolok nektek!! Janula, minden nap küldöm a jó energiákat ( most úgy is marhára ráérek, mint a nyuggerek, olyan vagyok).
Maci: mikor mész ?

Velünk minden ok, Bori folyamatossan mozgásban van. Ma délelőtt voltunk babakocsit nézni..hát nem is tudom, mindnek van előnye, hátránya. És még azt gondoltam, hogy annyi az időnk, mint a tenger..erre ma is mondta a nő, hogy 4-6 hét a szállítás..ajjaj..

Pusz Mindenkinek!
magdipeti
 
 


Bucsok, de jó, hogy indul, hajrá, hajrá, nagyon szorítok :)! Nekem napi egy bromót kellett szedni kb. 5 hónapon keresztül, nekem sajnos nagyon lelassította az anyagcsermémet és székrekedést okozott, úgyhogy szépen fel is jött pár kiló :(. Más egyéb mellékhatása nem volt, mivel este vettem be, így ha volt is, azt valószínűleg átaludtam :).

Cicuci, de jó, hogy nem szégyenlős a lánykátok, így már kétség sem fér hozzá, hogy tényleg lányka :). Én is azt hallottam, hogy a terheléses vv-re érdemes citromot is vinni, hát finom biztos nem lesz attól sem, de talán elviselhetőbb :D.

Paurora, kitartás Neked így az utolsó hetekre, elhiszem, hogy ilyenkor már tényleg nem lehet könnyű a nagy pocakkal, azért pihenj, amennyit még tudsz most még. Tökjó, hogy ilyen jól ment ez az életmentő tanfolyam, sé bízzunk benne, hogy tényleg soha nem lesz szükség az ott tanultakra.
Amúgy egyáltalán nem volt vészes a magzatvízmintavétel, kellemetlen volt ahogy beszúrták a tűt, meg mintát vettek, de direkt nem is néztem oda, hogy ne lássam a tűt, meg semmit, végig a plafont bármultam.

Magdipeti, a babakocsinézés az izgi lehet, én biztosan nem tudnék dönteni a sok modell között, amúgy is híresen döntésképtelen vagyok :D. Mi azt nem veszünk, mert a nővéremékét kapjuk meg, mikor otthon voltam néhány hete, anyukám megmutatta, és döbbenet, hogy mennyire újszerű állapotban van, bár ahogy elnéztem a méreteit, BKV-n való közlekedésre nem biztos, hogy alkalmas :D.

Én most jövő keddig itthon vagyok, nagyrészt fekszem. Pontosabban ma 2 órára bementem a munkába, de csak új jelölteket interjúztattunk a kolléganőm mellé, szóval kb csak ültem és hallgattam őket, így egyáltalán nem volt megterhelő és utána jöttem is haza és fekvés megint.
Meg holnap elmegyek a védőnőhöz, mivel most aktuális a következő "jelenésem" nála, meghát kíváncsi vagyok ő mit mond az előző időszak történéseire.
16-án megyek a kontroll UH-ra, kíváncsi vagyok ott mit látnak majd. Nekem még mindig az a fura, hogy az amnio előtt egy nappal voltam UH-n és ott semmilyen leválásról nem volt szó, úgyhogy ezt a következőn mindenképpen mondom majd, hogy nézzék meg, hogy most akkor mi van.
Remélem, hogy ha eddig nem történt baj az amniocentézis miatt, akkor most már nem is fog, bár tényleg mióta voltam szerdán, azóta csak fekszem szinte egyfolytában, csak keltem ki hosszabb időre az ágyból.
Az amnionak 30-án lesz eredménye, nagyon izgulok, hogy nehogy hívjanak előbb, mert akkor az vagy azt jelenti, hogy meg kell ismételni, vagy azt, hogy találtak valamit, és egyiket sem szeretném...
Próbálok nem idegeskedni és elfoglalni magam, meg a gondolataimat.Minden este beszélgetünk a babával, próbálom magamat is azzal nyugtatni, hogy elmondom neki, hogy biztosan minden rendben van vele és egészséges, és nem lesz semmi baj, ha már majdnem a feléig eljutottunk és remélem, hogy így is lesz. Nem könnyű ez a várakozás, dehát mit lehet tenni, inkább várok tovább, minthogy előbb hívjanak.


Puszilok mindenkit és nagyon köszönöm Nektek a biztató szavakat, nagyon sokat jelent!!!

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok lányok.

Megjöttünk a nyaralásból nagyon jó volt sikerült magunkat kipihenni. Annyi minden törént veletek hogy félak kihagyyok valakit.

Lexi minden rendben lesz babócával csak pozitívan és 30án  várd csak a telefont. Addig pihenés és tervezgetés. Semmi munka csak séta amíg ilyen gyönyörű idő van.

Paurora drága kismami mennyire elszaladt az idő lassan már a szülőszoba lesz a következő állomás addig is vigyázz nagyon magadra és a kicsi lányra a pocakba.

Magdipeti örülök hogy nálatok is minden rendben és Bori szépen nő, sorozatosan izgulhatunk majd értetek.

Janula Bucsok hajrá kezdés én nagyon drukkolok nektek és bízom a két csíkosban minsd a kettőtöknél.

Cicuci nálatok is lassan lehet tervezni a baba szobát és lehet menni vásárolgatni . Irigyellek nagyon ám .
Maci te mikor méssz vagy mikor kezdessz majd?
Én most várakozó állásponton vagyok nem tudom merjek-e újra belevágni vagy sem. Ez a várólista dolog mennyire komoly tényleg van a Sotén is ?

Puszi és pocaksimi minden kismamának , a most kezdőknek pedig mielöbbi sikeres lombikot kívánok.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lexi minden rendben lesz, pihenj sokat élvezd ki a szép időt!

Janula Bucsok Ancsy! Drukkolok értetek, sikerülni fog!!!

Paurora! Köszönöm a bíztatást tudom eltüntem, beteg lett a lánykám! Várom a híreidet! Megnézted már a szülőszobát? Nagyon izgulok, szerintem jobban mint Te! Simizd meg pocid helyettem!!!

Magdipeti! Örülök, hogy Bori ilyen szépen fejlődik! Írd meg melyik kocsit választottad!

Cicuci! Nati megmutatott mindent?

Izzi! Mi volt a konzultáción?

Jön valaki jövő hét kedden be? Én UH-ra megyek! Nem szeretnék egyedül tétlenkedni, utálok várni!
Csütrötökön meg endokrinológushoz megyek! Remélem nálunk is felperegnek az események!

Puszka
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kata: kösz, megvolt a konzi, következő menzikor indulnak a vérvételek. Elsőre jók voltak a benyomások. Bízom benne, h idén történik már valami...

Lexi, köszi a segítséget, a kinyomtatott hozzaszolasoddal indultunk neki és egyből odatalaltunk :) mondjuk meg nem dobtam ki, mert ha egyedül megyek, meg szükség lehet rá.
izzi
 
 


Sziasztok.
Elado 3 db cetrotide
4 doboz utro.

L.
linus999
 
 


Sziasztok.
Elado 3 db cetrotide
4 doboz utro.

L.
linus999
 
 


Linus,

a 4 doboz utro érdekelne. Kérlek írd meg, mennyit kérsz értük! Köszi!

Lányok,

nincs valakinek maradék Fostimonja?
janula
 
 


Sziasztok, Lányok!
Sajnos nem tudok sűrűbben írni mostanság, mert folyamatos csúszásban vagyok mindennel. Egyrészt rengeteg munkám van, attól mindig lefáradok, mire hazaérek alig bírok valamit csinálni. Másrészt meg sokkal jobban fáradok egyébként is a terhesség miatt. Mióta meg nem tudok hason aludni, azóta az alvással is szenvedek, lassan három hete…
De összességében jól vagyok, ma megyünk a 16 hetes ultrahangra, nagyon de nagyon izgulok. Aludni sem tudtam az éjszaka. Borzasztó, hogy ilyen izgulós fajta vagyok :(. Az az érzésem a szívem is megáll mikor az asztalra kell feküdnöm… Szóval gondoljatok ma rám és szorítsatok nagyon amit nagyon köszönök nektek :).

Dekatka,
még nem gratuláltam, de most megteszem, gratulálok a két picihez és hajrá kicsi, biztosan minden rendben lesz :).

Magdipeti,
köszönöm szépen az uzsokis linket, még azt sem tudtam megnézni, de remélem hamarosan szorítok rá egy kis időt. Szuper, hogy már készül Bori szobája! Azért tényleg vigyázzál, hogy ne fáraszd ki magad.

Janulám,
remélem tele vagy pozitív energiákkal és készen állsz a nagy bevetésre! Tudod, most sikerülni fog! :) Mindjárt itt van 17-ke, nagyon izgulok már én is! :) Ja és az aszpirint én is elkezdtem szedni az első Gona szurival.

Bucsok,
sok sikert a stimuhoz és az otthoni hancurhoz! Nekünk így összejött egy terhesség, szóval csak ügyesen! :)

Lexi drága,
egy korábbi bejegyezésedre reagálva, még nem volt időm nézegetni a SOTE I honlapját. De ez a szülésfelkészítő tanfolyam nem hangzik rosszul, lehet el kellene menjünk.
Egyébként sikerült azóta a dokiddal beszélni.

Cicuci,
nagyon örülök, hogy minden rendben veletek, hogy Nati ilyen kis virgonc! :)


Pauróra,
hihetetlen, hogy így elszaladt az idő. Mikor te kezdted a 35. hetet, én a 15.-et, pontosan 20 hét a különbség a kis babáink között :). Elhiszem, hogy izgulsz… de meglásd minden rendben lesz. Hamarosan te is mész ultrahangra, igaz? 10-én vagy 15-én?

Ancsy, Izzi,
nektek is sok szerencsét a kezdéshez! :)

Lányok,
egy költői kérdés. Biztosan interneten is találnék infót róla, de természetesen erre sem volt időm így gondoltam megkérdezlek titeket :). Szóval aki táppénzen van otthon, az normál táppénzt kap ilyenkor? Vagy van esetleg valami más terhes spec. táppénz is – vagy minek nevezzem. Sajnos nem magas a bejelentett fizetésem (sem :)) és már most aggódom, hogy mi lesz amikor már nem tudok majd bejárni… Márpedig, ha így fáradok, minden esély megvan rá, hogy már januárban ne tudok bejönni.


Remélem nem hagytam ki senkit.
Sok puszi és ölelés nektek, hamarosan jelentkezem!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Lexi, nagyon sokat gondolok Rád, mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen. És úgy is lesz, mert ÚGY KELL LENNIE!!! ;-)

Edina, örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Merre jártatok? Mikor mész Timmermann doktorhoz?

Paurorám, lassíts a tempón, kitartás még a pár nap melóhoz. Tudom milyen ez, én 36+3ig dolgoztam KisMackóval, vágtam a centit az utolsó hetekben. 

Dekatka, mikor mész uh-ra?

Cermiák, Cicuci, Magdipeti, vigyázzatok a kis pocakokra, simit küldök a kis albérlőknek!

Végre úgy néz ki, eljött az én időm is ;-) Napokig csak nyűglődött a menzeszem, nem akart megjönni, aztán tegnap már piros volt (bár a mennyiség minimális) de felhívtam a klinikát, és ma délelőtt uh után ki is váltottam a Fostimon szurikat ;-) Úgy látszik, lelki okai voltak, hogy nem indult be rendesen, mert mire hazaértem, elöntött... Szóval most már nem küldött el dr M. Én megyek pénteken és hétfőn, Bucsok, összefuthatunk ;-) Azt mondta M doktor, hogy minden receptet kinyomtat most, de nem kaptam Cetrotide-ot  (Fostimont, Betadine-t, Klion-D-t és Choragont ill. Utrogestant írt ki) Csajok, segítsetek kicsit. A tűt meddig kell benyomni Fostinál? 
Most rohanok szülői értekezletre.
Puszi, ölelés Nektek!
maci80
 
 


Maci,
szuper! :) Rövid protkoll lesz igaz? Ilyenkor Gonát nem is kapsz? Érted is  szorítok nagyon-nagyon!
Én sosem mertem teljesen beszúrni a tűt, 45 fokos szögben, kicsit több mint felét szúrtam be.

Köszönjük a has simit, már át is adtam babóckának :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Maci, jajj de jó, hogy kezdhettél, végre, úgy örülök, nagyon szorítok Neked :)!!! Nekem Fostimon nem volt, hanem Menopur, de én azt soha nem nyomtam be tövig, volt hogy csak egy kicsi látszódott ki, volt hogy több, de teljesen soha nem szúrtam be.

Cermiák, elhiszem, hogy fáradt vagy, nem egyszerű azért így, vigyázz nagyon magatokra, nehogy túlhajtsd magad, vagy nagyon kimerülj. Én ugyanígy voltam/vagyok, sokkal inkább felemésztettek a napi teendők, sokkal jobban elfáradtam. Én meglátom, hogy mit mondanak a keddi UH-n, de valószínűleg már nagyon nem fogok dolgozni, kicsit túl sokminden történt most, ami rádöbbentett arra, hogy át kell gondoljam a dolgokat, úgyhogy szeptember végénél biztosan nem dolgozom tovább, ennyi minden után egyszerűen nem merek kockáztatni. Pedig anno, amikor kiderüllt, hogy sikerült a lombik, úgy voltam vele, hogy márpedig én dolgozni fogok a lehető legtovább, de most már látom, hogy ez nem fog menni és nem merek kockáztatni... Én úgy tudom, hogy táppénzre mész, akkor "sima" táppénzt kapsz, megírta a HR-esünk, hogy hogy is van, de most nem akarom megnyitni a céges emailt, nehogy valami olyat lássak, amit nem akarok :D.
Beszéltem amúgy a dokimmal, azt mondta, hogy ne aggódjak, cask pihenjek tényleg és akkor nem lesz gond, és ha megyek majd 16-án UH-ra, akkor mondjam ezt a leválást, amit mondtam a szúrásnál, hogy megnézzék mi van. Amúgy 23-án megyek majd hozzá, úgyhogy lehet, hogy akkor rákérdezek majd erre a szülésfelkészítőre. Mert közben találtam a neten egy blogot, ahol írtak erről a SOTE 1-es szülésfelkészítőről, leírták külön, hogy mi volt az egyes alkalmakon, azt írták ingyenes, és bármikor be lehetett csatlakozni, mert egy idő után mindig újraindul, de szerintem majd rákérdezek a dokinál, hogy pontosan mikor és hol is van.

Izzi, örülök, hogy sikerült odatalálni ;). Szerintem ha minden rendben lesz, akkor még akár idén lehet is belőle valami, ki tudja, lehet karácsonykor már babóval ünnepeltek, szurkolok :)!

Kittakata én is megyek jövő héten UH-ra, csakhát én nem az ARO-ra, hanem oda az alagsori UH-khoz :).

Edina, de jó Nektek, most akkor biztosan fel vagytok töltődve így a nyaralás után :).

Dekatka, mi újság Nálatok, mik a fejlemények? Sokat gondoltam rátok!!!

Én ma voltam védőnőnél, meg jön majd hozzám pénteken. Érdekes, hogy ő állandóan egy héttek többnek mond, mint ami vagyok, (a dokim meg pár nappal kevesebbnek), szóval szerintem már 20 hetes vagyok, holott még csak 19 és mikor kérdezte, hogy érzek-e már magzatmozgást és mondtam, hogy nem, eléggé elcsodálkozott, hogy most azért már kéne lassan... hát ezzel nem nyugtatott meg, tényleg jó lenne már érezni, hogy mozog. Cermiák, totál átérzem, hogy mindig izgulsz az UH előtt, én ugyanez vagyok, még levegőt is alig mereg venni az UH elején, míg meg nem látom a babát, meg hogy mozog-e, annyira izgulok...


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!
Pici fiunk jól van és az új játéka, a hugyhólyagom  Olyanokat kapok tőle, hogy lassan beköltözhetek a wc-re, mert fél óránként pisilni járok 
Lexi, ne parázz, csak pozitívan. Minden rendben lesz  A most kezdőknek sok sikert, tutira babadömping lesz 
Maci, én spec. annak idején 90 fokos szögben, és tövig döftem a szurit  egyáltalán nem is éreztem, mivel volt kellő irharéteg, amit össze tudtam szorítani 
Akit érdekel, még maradt 2 choragon és 1 fostimon szurim. Kedvezményesen meg tudunk egyezni 

leszezjobb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: