Új privát üzeneted érkezett!

ok, fél 9 körül mi is ott leszünk!

Beze örülök, hogy minden rendben tesókával! :wink:

Nikuc kitartás ez már a neheze de nemsokára itt a kicsilány :wink:

KépKép
winchi
 
 


ok, akkor igyekszünk majd mi is...
agica1027
 
 


mi először a vérvételi eredményekért megyünk.
utána a játszóra is. - természetesen.

nikuc!!!
azta!!!
már 35 hetes!!! a múltkor is ezt mondtam....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

szorítasatok csajok!
a héten eldől, hogy kell e végül a vevők valamelyikének a ház.
Vendég
 

 
 

hú csajok, most úgy kiakadtam.
Martinkának répát adott a hugom. sztem valami rokon vagy védőnő tanácsára.
d hiszen már nem 1980at írunk....
Martin 3 hónaposan 6kg és 62cm. minek neki répa??????
megpróbálom lebeszélni a hugomat...
Vendég
 


Sziasztok! 1 óra múlva indulunk, Levit mindjárt keltem, Dorcsi itt van az ölemben. Ő keltett még a telefonom előtt.
Itt esett az eső. Most épp nem, de tiszta víz minden. Ágica száma és Anyé megvan, ha elveszek valahol hívlak titeket.
Any: tényleg beszéld le a hugodat, még felesleges terhelni a pociját.
Vendég
 


mancsa, ok,bármikor hívhatsz.
itt is csupa víz minden....remélem azért a játszónál nem lesznek sárnyszörnyek :wink:
agica1027
 
 


itt állunk felöltözve, de szakad az eső....
ha csillapodna elindulnánk...d ehova?
van esőnap program??
lányok van itt valaki?
agica1027
 
 


ááá a net is carakodik vagy 5x próbáltam belépni, megszakadtam állandóan...... :twisted: :twisted: :twisted:
agica1027
 
 


Any, még egy hónap és én is kezdem a kajáltatást Atikának. 4. hónaposan, mert tápszert is kap, bár, mióta eldöntöttem, hogy teljes mértékbe letojom a szoptatást, nem érdekel, azóta meg napközben alig kell a táp neki, biztos lett több tejem, de nem mérem már hetek óta, az evéseit, nem tudom mennyit eszik.

de 3 hét múlva én is próbálkozok nála almával. Védőnői és orvosi tanácsra.
3 hónaposan még nem merném én sem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Csajok!

Én fél 9 körül odamegyek a Haleszhoz, esik itt is, de hozzánk jöhettek helyette.

Nekem csak Winchi és Szösz száma van meg....

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok Lányok!

Anyany:Szorítok hogy elvigyék a házat :wink:


Ágica:Pici fiad hogy van?Remélem már nem fáj neki a pisilés.Jaj szegényem.Gyógypuszit küldünk!

Ancsi:Jaj de édes Dorka :D :D :D Hannus is így keni magát :wink: igazi csajok :lol:
Mosogatógép milyen?Most nekem is jól jönne épp megyek mosogatni.Na de majd a házba,már alig várom.

Tünci:Én nem várnék még heteket ahogy itt írták a lányok én is csak azt tudom írni hogy mutasd meg egy másik orvosnak is.Én egy dévényes-hez is elvinném nagyon sokat olvastam róla mikor nekünk is kellett de azt mondták hogy pár hónapos korba érdemes kezdeni Hannus akkor már elmúlt 14 hónapos.
Nagyon szorítok nektek hogy minden rendbe legyen.És nagy-nagy ölelést küldök neked.


Remélem sok-sok képet hoztok a taliról :D
Vendég
 


Lara, Tünci beszélt dévényessel, leghamarabb, szeptemberben van időpont........

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, Matyi a kocsiban is aludt és beraktam az ágyába, ájultan alszik tovább, jól elfáradt.
Jó volt veletek találkozni nem volt épp zökkenőmentes de megoldottuk :lol:
Nekem tetszett ez a játszóház, szerintem a gyerekek is jól érezték magukat, csak az a labdalövő ne lett volna :twisted:

Dévényeshez csak szeptemberben van időpont? Sajnálom, mellette meg elgondolkoztam, hogy aki most szül és esetleg szüksége lenne ilyen segítségre az már terhesen kérjen időpontot? Remélem találtok Tünci valami segítséget, az én ismerősöm sajnos még nem válaszolt pedig elolvasta az iwiwen...

KépKép
winchi
 
 


http://www.koraifejleszto.hu/index.php? ... t&id=3&m=1
Őket hívja fel! :) Egy ismerősöm jár dévényeshez, annyira nincs elájulva tőle. :( De van, akiknek sokat segítettek.

Any: Nem semmi.. 3 hósan????? Bár itt nálunk falun is sokan 2-3 hósan kezdik a hozzátáplálást ezzel-azzal. Én biztos, hogy fél évig csak szoptatom, vagy ha nem lesz, akkor tápi. A répa meg úgy tudom, pont a legrosszabb, hacsak nem a kertben termelte minden vegyszer nélkül, vagy bio, mert a nitritet eltárolja. Sok baba meghalt már miatta.

Betti: Az alma se olyan hipoallergén kaja. Én is azt próbáltam adni először Petinek, fél évesen. Brutálisan kihozta az ekcémáját, pedig max egy gerezd lehetett pépesítve.
Egyébként a sparban van bio alma is, nem olyan brutális áron szerintem. Mi utána azt adtuk (miután vártunk vagy 3 hetet), és akkor már nem lett semmi baja tőle.

Tegnap mentünk volna szülőszoba nézésre, de a front miatt dugig volt. Ma nekem is elkezdett görcsölgetni a hasam. :( De úgy tűnik, nem keményedik. Érdekes.
Még két hetet jó lenne kihúzni, de a jövő hétre végig kettősfrontot jósolnak.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Én négy hónaposan megpróbálom a hozzátáplálás kezdetét, mert úgy gondolkodok, hogy inkább valami friss gyümölcs, mint a mesterséges táp. Ha meg nem megy, vagy nem bírja valami miatt, majd leállunk vele. Egyszer úgyis kell, hogy egyen mást, mint a tej nem?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ja igen én is még ehez a répához akartam írni, pontosabban beszélni róla Any de alig volt időnk.
A répát én is a nitrit miatt nem adnám, hozzáteszem Matyi 3 és fél hósan kapott először almát illetve két kanál levet, mert kakigondjaink voltak nagyon kúpozni meg nem voltam hajlandó.

Betti mindenben a fokozatosság a lényeg, hogy szépen lassan apránként adagolva mindent figyelve, a reakciókat Ati felől akár ízlés akár kiütések szempontjából. Abban teljesen igazad, van hogy a friss gyümivel kezdesz nem a konzervvel! A fagyasztóba érdemes még elrakni pici adagokban, akár összeturmixolva, ősszel télen azok aranyat fognak érni.
Matyi még a pocakomban volt amikor én már barackot turmixoltam és raktam a fagyóba, jó is volt az a tél végén :lol:

KépKép
winchi
 
 


nah beszéltem a hugommal.
egy idősebb védőnője van. és hát sajnos nem halad a korral. :twisted:
mondtam neki, hogy raktározó karógyökér meg minden.
és ő is amúgy utánaérdeklődött, hogy a mentőben nincsen intravénás c-vitamin adására lehetőség, mert az lenne a nitrit ellenszéruma. :(
elmondtam amit írtatok, meg a szájába rágtam vagy háromszor, hogy is van errefelé, meg hogy is lenne érdemes.

majd kipróbálja. az almával meg biztosan nem lesz gond.
Vendég
 


kicsit erős volt a kávém, úgyhogy nagyon pörgök. :D

tök jó volt találkozni, kár hogy nem tudtunk hamarabb menni.
remélem legközelebb jobban sikerül majd.
meg az is lehet, hogy ha alternatív megoldással is készülünk, akkor meg csakazértis jó lesz az idő. :D

Zsófinak nagyon tetszett az egész. és szívesen maradt volna még.

de hazajöttünk, kérte az ebédet, utána a bóbitát és oldalára fordult, becsukta a szemét és aludt vagy 2 órát.

nikuc!
Zsófi egy nagyon erős melegfrontra született meg. de amúgy is érzékenyebb a melegfrontokra. olyankor odabent is kis izgága volt. :D
Vendég
 


Sziasztok! Én is megvagyok ám, nem tévedtem el! Bááárrr, Ágica az a buszmegálló nem az a buszmegálló volt ám, ahová a mi buszunk jön. :lol: :lol: :lol: Felhívtam apát, hogy előttem a játszótér, mögöttem a szülészet bejárata (ezt megismertem) mostakkorhovamenjek? És ő jól elnavigált a rendes buszmegállóba, ami nem is volt messze, de én másik irányba mentem volna, de ez már tudjuk, hogy nem újdonság. Végül kemény 4 percet még vártunk is a buszra.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyerekeim 7 óta alszanak. Dorcsinak kimaradt a déli alvása, de nem viselte meg annyira, mint Levit a korán kelés. Levi tiszta nyügi volt egész délután, hisztis, durcás, bár már délelőtt is bedurcázott néha, de délután már hüppögős hisztit is produkált, ami nála már nagyon-nagyon régóta nem volt. Most betudtam annak, hogy korán kelt, rengeteg inger érte, nagyon elfáradt, de mikor utoljára ilyen hisztit lerendezett itthon, akkor kapott hideg zuhanyt az arcába.
A játszóház nekem is nagyon bejött, főleg, hogy a nagyobbak le tudják foglalni magukat, nemcsak a kicsik.
Legközelebb is megyünk, kicsit féltem, hogy a hosszú úton mit csinálok két gyerekkel, de még a könyvet sem kellett kivennem a táskámból, tök jól elvoltak a buszon. Dorcsika énekelt, Levivel meg beszélgettünk.

Betti: Dorcsinak én is 4,5 hónaposan kezdtem a gyümit, mert addigra már ő is tápos volt. Én is azt gondoltam, hogy az jobb, mint a tápszer. Levinél 6 hónapig csak anyatej volt, így ő csak utána kóstolgatott.
Holnap mentek úszásra, kiváncsi vagyok milyen lesz! 8)


Any: legközelebb remélem tudunk majd beszélgetni, most pont váltottuk egymást a játszóházban.

Ágica: mégegyszer köszönjük a fuvart!

Nikuc: én is erre a korai fejlesztőre gondoltam, nem feltétlen Dévényesre Tüncinek, ők is küldhetnek dévényre is de egy csomó mást is tudnak.
Agyaég, te mindjárt szülsz!!! Kórházi csomagod már össze van rakva?

Most elhatároztam, hogy veszek olyan vajat, ami ti ajánlottatok ekcémára. De mi is az? Winchi, asszem te írtad.
Ja igen, az a horgolt baseball ütő nagy sikert aratott? Basszus te ilyeneket tudsz izélgetni? Mikor említetted a horgolós könyvet, azt hittem most tanulod a dolgot.

Na megyek a gyerekek mellé, apa ma pecázik. Ott ül a parton az ernyője alatt, nálunk most szakad az eső.
Vendég
 


örülök h találkozhattam Veletek!
aranyos kis csapat vagytok, remélem nem lógok ki nagyon.. :roll:
minden gyerek és anyuka is nagyon kedves volt velünk, köszönjük!
remélem találkozunk még...
a játszóház nagyon jó,elvisszük ákost, máskor is, úgy döntöttem,-tünk..

lara, köszi, már tényleg csak este kezelés után az első pisinél van gond, nappal már semmi sírás ..igaz látom amikor pisil, mert igazgatja a kis lábait, de semmimás....

any, sajnálom h pont elkerültük egymást....majd legközelebb :wink:
húgodat győzzed meg h hogyan vannak ma dolgok.
amúgy meg tényleg minden gyerek más, más ízt szeret, kakiproblémák tőle, nagyon összetett...de h még korán van az biztos.
összetudom hasonlítani én is,mert a nagyoknál még másképpen kellett, de most úgy etettem ahogyan a mai kor szerint kell :roll:
igaz boltit nem sokat evett, mert itthon pacsmagoltam vele- finom volt, tudtam miből van, stb-de ezt tudjátok ti is.
csak akkor evett üvegeset ha utaztunk, vagy időhiány volt..

nikuc, minden jót neked itt a végéhez, mindjárt babázol....

mancsa, oda vittelek, ahova kérted

:lol: :lol: :lol:
azért hazaértél, ez a lényeg.... tudom hova kellett volna ahogy így írod.....na majd legközelebb :wink:
diók megérkeztek!!!!
holnap bizonyíthatnak... :wink:
a fuvart meg szívesen..még jó h elvittelek addig is...hova utaztál volna ...
ákos alszik.....délután később aludt, fel volt pörögve.
még volt séta estefele, sárba összekenekedés is....

hazafele vettem epret, dzsemet főztem belőle,ott csücsül az üvegekben már.
a ribizlit meg most kötöttem fel csöpögni, holnap cukrozom...hiába vasárnapra készen kell lennem mindennel...
ja, tortához sütöttem tésztákat, a hármat külön-külön. nagylányom szülinapja lesz 26-án, de nem leszek itthon, ezért vasárnap lesz felköszöntve-de ez titok
:wink:
agica1027
 
 


Mancsa: Még mi is lehet, hogy megyünk a fejlesztőbe, ha Peti továbbra sem akar beszélni, úgyhogy már utánajártam. :)

A kórházi csomag már be van pakolva, csak a babacuccokkal vagyok bajban, meg még kéne egy cross jellegű papucs, amiben zoknival is tudok mászkálni. (még mikróban melegíthető készkaját is raktam be egyet, ha tényleg olyan szörnyű lesz a kaja. Aztán majd a férjem hoz még utána. :D)
Azt mondtátok múltkor, hogy már semmit sem adnak, így igyekeztem mindenfélét bepakolni. Még a gyerekorvosi csomagért kell elmennünk, de jövő héten lesz csak Petinek meg az allergiavizsgálat eredménye, gondoltam addig még kihúzom egyben. Majd akkor elkérem a recepteket.
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy megy a különszoba "bérlés"? Mondta a doktornő, hogy van rá lehetőség, és oda bejöhetnek a látogatók is. Hozzám nem jön látogató, csak a férjem, meg a kisfiam, de szeretném, ha ők be is jöhetnének, így úgy döntöttünk, szeretnénk külön szobát.
Vinni kell törölközőt is a baba fürdetéséhez? Azt tudom, hogy minden mást (fürdetőkrémet, popsitörlőt, pelust, alkoholt, hintőport.. stb) igen.

A vaj nekünk nagyon bevált! Annyira nem jó, mint a szteroidos krém, de az összes többit simán magasan veri! Shea-vaj a neve, én rendeltem egy honlapról: http://www.sheavaj.hu/ Úgy ajánlották őket nekem is, hogy nagyon megbízhatók. Most szeretnék majd újat rendelni, meg kipróbálom ezt a mangóvajat is, meg egy kis kókuszt, mert annak meg imádom az illatát. :D:D

Any: Én nem tudom, milyen frontokra érzékeny. :) Remélem, azért még legalább addig kihúzza, míg betöltöm a 37-et. :) Nem szeretnék extra időt bent tölteni, csak a minimumot. :)

Egyébként szintén a sparban van bio sárgarépa is. :) Én ott szoktam venni ilyesmit. Elég sokféle bio zöldséget-gyümölcsöt lehet náluk kapni (pl. banánt, narancsot is). A bio fokhagymájuk is valami fantasztikus. :) Lehet, hogy a kínai gagyihoz képest drága, de nem is kell belőle 3-4 gerezd, hogy érezni lehessen az ételben, elég bőven 1 is!
Láttam még bio cuccokat a madarasban is, de ott horror drága volt, és még elég satnya is.

Kép

Kép
nikuc
 
 


elkészült a vonalzónk :lol:
agica1027
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy jól sikerült a tali :D :D :D :D és kicsit szomorkodok hogy mi nem tudtunk menni :cry: :cry: :cry:

Ágica:Akkor már biztos csak kicsit érzékeny neki még pár nap aztán el is felejti,remélem.
Jó lett a vonalzó :D

Nikuc:Peti nem mond semmit?Egyik ismerősöm kisfia októberbe 3 lesz és ő sem akar beszélni pedig már bölcsibe is jár pár hónapja.
Majdcsak elkezd beszélni :wink:
Hogy érzed magad?

Anyany:Milyen lett Zsófi eredménye?

Betti:Biztos jó lesz a babaúszás mi is jártunk nálunk ilyen Apás program volt,de a merülést nem szerette Hannus.Mi is 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.
Nem semmi hogy ilyen késön tudnának időpontot adni Bátorkának :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


agica!
jó az új vonalzó!
sajnálom, hogy későn értünk oda.

nagyon fontos volt, hogy elhozzam a vérvételi eredményt.
ki is elemeztem.
4 csillag van. kettő arra utal, hogy egy picikét vérszegény.
a másik kettőnek megutánanéztem, de elvileg egyik sem nagy baj.

mi elég sokszor ettünk bébikaját. ha beteg azt jobban megeszi.
gyógyulás után a hawai csirke burgonyával fantázianevű ami bejön. ha beteg, akkor kettéosztva. :(
de lehet, hogy utánanézek, hogy lehet ezt megcsinálni normálisan.
esetleg ötlete valakinek?
én még nem vagyok valami nagyon gyakorlott főzős, meg nem is szeretek főzni. de ha ez kell, akkor megcsinálom.

hugomat kiokítottam, hogy délelőtt, tápi után, kóstoljanak almalevet.
a hülye védőnője azt mondta neki, ha nem megy a répa, próbálják meg a krumplit. a fejemet vertem a falba.


nikuc!
szorítok, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnétek!
hát madaras nincsen tesóméknál, Makón laknak. :)

a spárt már mondtam. meg a bioalmát is.
meg rátok is hivatkoztam. :) meg hogy itt már sok olyan tanácsot kaptam, amit érdemes volt megfogadni. :oops:
Vendég
 


lara!
remélem legközelebb majd ti is meg ancsiék is jöttök majd!
meg talán bezéék is???
Vendég
 


jah hétfő délután tudunk dokinénihez menni.
de biztosan nincsen semmi komoly... mármint nagyon remélem.
ma is olyan szépen evett. délelőtt nem nagyon, csak pár kekszet, meg tejet, de ebédelt, meg uzsira joghurt, meg utána még fogta magát és kiment a hűtőhöz túrórudiért, :), meg vacsira is szépen evett, én meg ott lelkendeztem. vacsira. virslit mustárral kenyérrel meg paradicsommal. persze hozzá néhány savanyított fokhagymagerezd. ezt még leöblítette 2dl Ha tápival.
HURRÁ!!!
Vendég
 


Ágica: Tetszik az új vonalzód! Főleg a kép! :lol:

Any:
Peti szinte csak babakaját eszik. Mostanában kezdett ugyebár velünk enni.
Nekem a fagyasztott kaja gusztustalan, Peti sem eszi meg.
Zsófi tényleg nagyon szépen evett ma! :) Szereti a husikat?
Gondolom, ha picit vérszegény, az még nem baj, csak több vasat kell majd ennie. Ennyi betegeskedés után ez nem is csoda. Én is kíváncsi leszek, Petinek is néztek vasat. Majd jövő hét végén lesz eredmény. (az "allergiás" eredménnyel)
Jah, persze, krumpli a babának... jövő héten meg pacalpörkölt nokedlivel, mi? :?
A hawaii csirke elvileg olyan, hogy a csirkemell szeleteket besózod, borsozod, (én ezután forró serpenyőben kicsit megpirítanám, hogy épp megpiruljon kicsit, és puha legyen a belseje), aztán teszel rá ananászkarikákat (konzerv tökéletes), és sajtot, majd egyben sütöd a sütőben, míg a sajt megpirul. Most meg is kívántam. :lol:
Ki is veszem a mellet a fagyóból.
Lehet egyébként, hogy érdemes lenne inkább kicsontozott felsőcombot használni, mert az kevésbé szálkás hús. Zsófi könnyebben el tudná rágni.

Lara: Sajna Peti semmit sem mond. Csak a bababa, mamama, brr.. meg ilyesmi. A bosszantó, hogy megérti, mit mondunk neki, de meg se próbálja utánozni. Imádja a "beszélős" játékokat is (laptop pl), meg a Thomast, de Ő maga nem akar beszélni. Mutogat, meg végülis megérteti magát, úgyhogy nagy baj nincs.
Sok baba nem szereti a merülést. Már vannak olyan babaúszások, ahol nem is nagyon erőltetik. :) [/b]

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nagyon jó volt az első úszás alkalom! Annyit nevettünk. Tetszett neki nagyon, persze még merülésről szó sincs, és ahogy láttam a régebbieket sem nyomkodják a víz alá, az csak a végén van. Olyan mint egy torna a vízben. Nekünk még csak húzogatni kellett hason benne, meg fröcskölték az arcára a vizet, de nagyon élvezte. Persze fél óra múlva olyan éhes meg fáradt lett..... most alszik is. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


köszönöm a vonalzó dicséreteket!!!

mancsa, mostam szép lett!!! köszi, köszi!!!!
privi ment!!!

lara, igen szépen javul,ma már szinte semmi......
legközelebb találkozunk!!!

Any, Persze most doki legfontosabb, örülök h szépen eszik :lol: ,maradjon is így!!!

nikuc, izgalmasak ezek a hetek, az ember pörgetné az időt ilyenkor már....
kaját megkívántamén is :lol: :lol: ha elkészül küldheted!! :wink:

betti, örülök h jól sikerült az első úszás :)

megye,pörgök tovább 1000-el....
agica1027
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 12 hetes ultrahangról, minden rendben, ép magzati anatómia, NT:1,5 mm nagyon mozgékony és természetesen gyönyörű. A méretei alapján 13+2 naposnak felel meg. Nagyon boldog vagyok.
:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ágica, nagyon jó az új vonalzó! :D

any, nagyon kedves vagy, de nem hiszem, hogy menne, talán valamikor hétvégén. Örülök, hogy zsófi ilyen szépen evett, csak így tovább! :D Lexi ma inkább csak iszik, nem vitte túlzásba...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, nagy gratula,látod milyen nagy és ügyes a picikéd már most...
köszi a dicséretet...
agica1027
 
 


ágica, köszönöm szépen. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
örülök, hogy jól vagytok!
és annak is, hogy szépen fejlődik a picikéd!
majd írj, ha rugdos. :P

nikuc!
ezt majd kipróbálom. csak kicsit félek, hogy akkor csak ananászt eszik majd. :)
de nagyon jól hangzik.

ma fura kaját főztem.
nem volt itthon csak darálthús, és hétvégén nem szívesen megyünk vásárolni, mert annyian vannak.
lereszeltem cukkinit, meg répát megpirítottam, meg összekevertem a hagymával megpirított darálthússal. meg csináltam hozzá pirított tarhonyát. (rizs már volt a héten.) szép színes volt, Zsófi is falta, meg apja is kétszer szedett belőle.
most nem volt kedvem mással bohóckodni, de most vasárnap ide vagy oda, holnapra lehet, hogy rakott krumplit csinálok.
Vendég
 


jah, a legfontosabbat nem is írtam (kopp, kopp).
úgy néz ki, hogy elkel a ház.
anyósnak keresgélünk lakást pesten.
bérleti jog megvételéről tudtok valamit?
most ezen agyalunk, hogy a maradékot osztva mi is jól járjunk.
vagy valami pici felújítandót kellene.
Vendég
 


Sziasztok!

köszönöm mindenkinek ,h igyekeztek "bátorítani" ,h nem lesz gond..az elmúlt napokban utánajártam a lehetőségeknek.Teljesen döbbenetes, h a legtöbb fejlesztőközpont, iskolarendszerben dolgozik,pl a korai fejlesztő központ is és egész nyáron semmi sincs..éppúgy mint a dévény terapeuták..nem elérhető a többségük, elképesztő várólistával, emrt már "divatos", teljesen egészséges gyemrekek "hobbifejlesztése", hátha zsenik lesznek általános iskolában..
Megy a torna itthon, aztán nem tudom mi lesz..

winchi, ha visszaír az ismerősöd, nagyon megköszönném, én is keregéltem iwien, találtam kettő praktizáló fehérvárit, nekem az lenne a legjobb ,ha olyan vkit találnék, aki hajlandó betanítani a gyakorlatokat, amit rendszeresen kontrollálna, h fejlődünk-e.

Aztán a tornának köszönhetően a bukása annyira felerősödött, h megint kapja a gyógyszereket.A megvásárolt rotaoltás beadhatatlan,. emiatt:
ELADÓ ROTATEQ VAKCINA,BONTATLAN ,EREDETI, HŰTŐTASAKOS CSOMAGOLÁSBAN, LEJÁRAT 2010.10.PATIKAI ÁR ALATT , MEGEGYSZÉS SZERINT.
AKIT ÉRDEKEL, KÉREM ÍRJON PRIVÁTOT.


Nikuc esetleg Ti oltattok? mert átadnám....:?

Beze, örülök, h mniden rendben.

Még annyit szeretnék mondani ,h mindenkinek nagyon köszönöm ,aki segítő szándékkal írt, akit a jóindulat vezérelt.Eddig is kaptam sok segítséget, amiért nagyon hálás vagyok!

Ugyanakkor kaptam pár radikális hangvételű üzenetet, melyben kevesebb "jószándékkal" közlték, h magamnak köszönhetem a bajt, minek feküdtem végig, nem betegség a terhesség, minek szedtem a gyógyszereket, most megnézhetem magam, emiatt "fogyatékos" a gyerekem...Nos, ezeknek az embereknek köszönöm szépen, h látatlanban fogyatékosnak titulálják BÁtort, anélkül ,h bármit tudnának róla.Ezekből a véleményekből ezután nem kérek, a fiam nem fogyatékos,hanem MOZGÁSÁBAN ELMARADT!
Meg fogok érte tenni mindent, ami csak lehetőségemben áll,legjobb tudásom szerint.

Ugyanakkor soha többet róla nem írok, nem fogom hagyni ,h bárki ilyen szavakkal illesse.

Megkérem ezeket az embereket, h semmilyen témában nekem üzenetet többé ne írjanak!

Ha vkinek van a közelében kisbaba, akit oltatnának rota lelen, kérelek titeket, h szóljatok nekik.Ez majd' 15 ezer ft-os oltás, ne kelljen kidobnom, ezt a pénzt szívesen költeném gyógytornára.

Előre is köszi,puszi

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Húh Tünci de mérges vagyok! :evil:

NAGY BETŰVEL ÍROM, HOGY AZ ALAMUSZIN OLVASGATÓK IS JÓL LÁSSÁK! HOGY LEHETNEK ILYEN "EMBEREK"??? EZ EGYENESEN GONOSZSÁG ILYET LEÍRNI AZ EGYÉBKÉNT IS AGGÓDÓ ANYUKÁNAK! ÉS HA VALAKI ÉRTELMESEN, ALAPOSAN OLVASTA VOLNA A TÖRTÉNTEKET AKKOR NEM ÍRNA ILYEN SZEMÉTSÉGEKET!!! :evil: :evil: :evil:

Az ismerősöm sajnos még nem írt vissza két fiú mellett alig netezik...
Itt is tart órákat egyébként, amikor más valaki miatt kérdezősködtem, azt ajánlotta, hogy ide vigyék:
http://fejlesztohaz.hu/

KépKép
winchi
 
 


Nézzétek kivel találkoztunk tegnap: :lol:
Kép
Kép
A babakocsi Dorkáé volt :lol:

Ancsi jól elvesztettük egymást, Ti megálltatok beszélni valakivel addig mi elmentünk a házi szappanoshoz és utána már nem voltatok meg. A körhintákhoz meg mi nem mentünk be, nem szeretjük :oops:

KépKép
winchi
 
 


Szia Tünci!
Sajnálom, hogy nyári szünetet tartanak a fejlesztő pedagógusok, de remélem kifogsz egy jó szomatopedagógust, aki pont így, ahogy írod megmutatja mit kell csinálni és időnként ellenőrzi hogy haladtok és feladja a következő leckét. Tudok egy ilyen szakembert, ha gondolod felvehetjük vele a kapcsolatot. Ő most babázik otthon, de a munkahelyről sokfelé járt házhoz, őt szívből ajánlanám.

Amit a privát üzenetekről írtál, az meg egyszerűen elképesztő!!! Emberek, egy kétségbeesett anyukán szórakoztok? Hol van a jóindulat? a pozitív hozzáállás? a segíteni akarás? Aki ilyet ír, az jól érzi magát attól, hogy sérteget, hogy név nélkül jól megmondja a magáét! Tudjátok azt kívánom nektek, hogy ennél nagyobb örömötök ne legyen ebben az életben, minthogy mosolyogtok magatokban, hogy másokban rossz érzést keltettetek.
Ne hagyd magadat felhúzni Tünci. Bátorka nem fogyatékos, hanem ahogy írod mozgásfejlődésben elmaradt. Amit most kell behozni, hogy később ne legyen nagyobb elmaradása.
Inkább azok írjanak, akik tudnak jó szakembert.
Vendég
 


Látom Winchi egy véleményen vagyunk! Képek nagyon jók! Mekkora haja van Dorkának! Matyi meg csúcs ebben a sapiban, már a talin is néztem, hogy tök jó.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Nekem sajnos fehérváron nincs ismerősöm csak itt veszprémbe.Remélem minnél elöbb találtok egy jó szakembert.
Iszonyú mérges vagyok az ilyen bunkó emberekre egyátalán hogy veszi a bátorságot hogy csak úgy írjon neked ráadásul úgy hogy fogalma nincs róla.
Különben elképesztő hogy mennyi idejük van egyes emberkéknek olvasgatni a topikokat aztán privát üzit írni névtelenül persze úgy a legegyszerübb megmondani a frankót.


Winchi:Jaj végre találkoztak
:D :D :D :D ezek szerint szépen megértették egymást :D :D Nagyon helyesek :D

Anyany:Továbbra is szorítok.

Most rohanok mert a kis keresztlányunk ma egy éves :D :D :D :D és megyünk ebédre hozzájuk.
Vendég
 


háááááááttttt....
ez gusztustalan.
AZOKNAK ÍROM, AKIK AZT ÍRTÁK, HOGY A TERHESSÉG NEM BETEGSÉG:

HA A GYEREKED ÉLETE MÚLIK RAJTA, IGENIS FEKÜDNI FOGSZ.
NEM, NEM BETEGSÉG, VALÓBAN, FÉLIDŐSEN, NYITOTT MÉHSZÁJJAL MUTASSATOK NEKEM EGY OLYAN ANYÁT AKI ANNYIRA FELELŐTLEN ANNYIRA NEMTÖRŐDÖM, HOGY "MIVEL A TERHESSÉG NEM BETEGSÉG" MÉG LAZÁN FELKEL, MEG IDE ODA SZALADGÁL. AZTÁN JÓL MEGNÉZHETI MAGÁT. MEG A GYEREKET, AKI TUDJUK MEKKORA ESÉLLYEL INDUL AZ ÉLETÉNEK HA HUSZON ENNYIMENNYI HÉTRE SZÜLETIK. KEDVES UNATKOZÓK A NETEN IS UTÁNA TUDTOK NÉZNI.
ÉS TUDJÁTOK, AKKOR TI IS SZALADGÁLHATTOK MAJD MEG IMÁDKOZHATTOK, HOGY A GYEREKETEK "NORMÁLIS" LEGYEN.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.20 09:46-kor.
Vendég
 


hirtelen nagyon dühös lettem...
mert Zsófinál is volt ilyen gond. de én mázlista voltam. feküdtem, híztam mint egy tehén, de az eredménye is megvan.

de minden nap aggódok egy kicsit. :oops:
az én családomban sok gyerek meghalt már. és nem kívánom senkinek. még ezeknek a "terhesség nem betegség" pics@áknak sem.
de minden nap szinte hallani ilyenekről. ők azok, akik majd az 5évesüket bezárják 40fokban az autóba, mert dolguk akadt. ők azok, akik azt hiszik, hogy a gyerek mindent kibír. aztán majd később rájönnek, hogy mégsem... de akkor már késő.

tudjátok amikor a nagymamám terhes volt, akkor is azt mondták, hogy a terhesség nem betegség. és dolgoznia kellett. ('60as évek)
aztán egy erős rázkódás és jött a baj. 5 hónapos terhesen elveszített egy babát. (tsz korszak, ilyenek)

hogy mondhatnak ilyet????????????????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.20 09:45-kor.
Vendég
 


tünci!
és neked van igazad! mindent meg kell értük tenni. és megéri!
először a mosolyuk az ajándék. aztán majd a rajz, amin anyát lerajzolják, bár akkor még valami irkafirka.
később is lesz egy csomó dolog aminek örülhetünk... a gondoskodást meghálálják ám!

kitartás!!!! és ne foglalkozz velük!
Vendég
 


Látom mindenki kiakadt nem csak én... Remélem most is zugolvasnak az illetők!

Beze örülök ám nagyon nektek ne haragudj az előbb a haragom nagyobb volt! :oops: :wink:

Húha mindjárt van egy kétévesünk! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Tünci, bocs, hogy megint belepoff... Én nem értem ezt az egész dolgot, hogy mozgásában elmaradott Bátor. Figyi, az unokahúgom kislánya 4,5 hónapos és még nem fordul semerre sem!!! Én kérdeztem tőle, mint mondott a védőnő, azt mondta, hogy most már lassan nem árt majd forgolódnia a kicsinek, de ez még simán belefér a "lusta baba" kategóriába... Nem hiszem el, hogy ekkora eltérések vannak!?!? Tesóméknál a kisebbik pedig kb. hat hónaposan fordult először, ülni önállóan kilenc hónaposan tanult meg... Félévesen, amikor a kezembe fogtam, még kicsit bizonytalan volt a nyaktartása is... Szóval én ezt nem értem...

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok Csajszik!

HÚÚÚÚÚ, hát én is kiakadtam ezen, amit Tüncinek írkálnak egyesek. Nem is értem, hogy lehet ilyeneket írni, aki ismeri (ha csak innen is) Tüncit, az tudja, hogy mi az igazság, és hogy miken ment/mentek keresztül eddig is. Hogy lehetnek ilyen lelketlenek, és idióták az emberek???? GRRRRRRRRRR

Tünci, tojd le azokat, akik ilyeneket írnak, mi veled vagyunk, és leszünk is. Számíthatsz ránk, és légyszi ne tűnj el, ok?
A rotát próbálom én is ajánlani az ismerőseimnek. Sajnálom, hogy a bukás megint ilyen súlyossá vált. Remélem találtok megfelelő fejlesztőt.

beze: örülök, hogy minden rendben kis pocaklakóval. :)

winchi: bocsika, tényleg eltűntünk, jól elhagytuk egymást. Igen, még a szappanosnál megvoltál, aztán tényleg megálltunk beszélgetni, és eltűntetek, vagy mi, nem tudom. De a lényeg, hogy örülök, hogy találkoztunk, nagyon aranyos, szép kis család vagytok, és örülök, hogy a gyerkőcök is jól elvoltak egymással. Matyi vőlegényünk pedig szívdöglesztő kispasi. És vééééééégre láttuk egymást. :) Dorka még körhintázott egyet, nagyon tetszett neki, de olyan sár volt arra, alig tudtunk lépni.

Dobok én is képeket, remélem nem baj.



Kép
Kép
Kép
Kép Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Norwell, nem csak te nem érted, én sem, mert azok alapján, amit Tünci írt, hogy mit mondott a neurológus, hát akkor az én gyerekem is lemaradott.
Szerintem túl szigorúan vették Bátort, nem engedve neki egy kis teret sem. vagy inkább időt.
Remélem tudja az a doki a dolgát.

"jóakaratúak"-ra csak az az egy örök igazság jutott eszembe, hogy nagy az Isten állatkertje, és a kerítés meg kicsi.............
Nem emlékszem valaha is olyanra, hogy Tünci a terhessége során orvosi utasítás ellenére cselekedett volna, pedig elhihetitek, hogy március körül már nagyon, de nagyon nem szeretett feküdni, október óta. Ugyan próbálná ki valaki, hogy ennyi időt csak enni meg tusolni kelsz fel, és ha jól emlékszem minden kontrollra úgy ment, hogy na majd most azt mondja a doki, hogy lehet már felkelni.....hát nem mondta, sőt.
Egyébiránt, ha nem tette volna amit tett, most Bátorról nem biztos, hogy köztünk lenne. Valóban, a terhesség nem betegség, már akkor ha minden rendben és nincs ok aggodalomra.
Borzasztóan nevetségesen elmaradott emberek vannak.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jajj Tünci!!!!

Ez hihetetlen ,ez amit írsz h miket írtak....ááááá, hülye bunkók....okádós szmájli azt hiszem....
írjon az is ilyenkor aki esetleg segíteni tudna. Akár megtalálni a jó irányt amerre most mennetek kell. Az meg nagy butaság h a rosszat zúdítja Rátok valaki-kussoljon már olyankor!!!!!
Az igaz h, nem az számít h mit mond, hanem h ki mondja!!!!

Bátor egy nagyon aranyos figyelmes, huncutpofa kispasi, akinek TE vagy a legfontosabb a világon!!!
Nagy erőt, higgadtságot, kitartást kívánok Nektek a következő hónapokra!
Találjatok végre egy jó fejlesztőt, aki szépen minden megtanít Neked, h otthon nyugodtan tudd ezeket alkalmazni.
Tudom h megtesztek mindent-erőn felül- h Bátor behozza ha van lemaradása.
Tényleg nem kívánok semmi mást ehhez,mint sok-sok erőt.....lélekben és testben is,mert nagy szükségetek lesz rá!!!
Nagy ölelés és puszi!
Bátort dögönyözd meg a nevemben picit!!!!

any, mennek a drukkok a ház miatt-de jó!!!!

ancsi, winhi, a képek amiket hoztatok nagyon jót. aranyosak, cukik a gyerekek!!

még sok a dolgom rohanok, de ezt muszáj volt.....
agica1027
 
 


Tünci hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek. :twisted: Nem értem ez nekik mire jó. Vedd be a lesz@rom tablettát, és ne foglalkoz ilyen unatkozó búnkókkal.

beze: örülök, hogy jól vagytok!

Ágica: kitartást a következő napokhoz.

ancsi, Winchi még mindig csodaszépek a gyerköcök.

Betti: biztos tök jó lesz az uszás. Olivérrel mi is jártunk.

Mi meg vagyunk. Lottika megtette az első hivatalos lépéseit csütörtök délután. 3-4 métert eltotyogott. Én ugy örültem neki :D . Viszont ma kinlódik a fogával, reggel lázas volt és egész nap kedvetlen, sírós. És patakokban folyik a nyála.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: