Új privát üzeneted érkezett!

Tünci! Hát ezt én nem értem! Pedig ahogy írod Bátor olyan ügyes! Szerintem vidd el még egy orvoshoz! Én elvinném... Kinél voltatok?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


tünci!
nem létezik! szerinem is vidd el másik orvoshoz, magamat ismerve, én minden létező dokival megnézetném, ha úgy látom gond van.
meg lehet, hogy az a konduktor is tudna mondani valamit. még így 6 hónapos kor előtt.

kitartás! nagyon szorítok!!!!

és szerintem Bátorka nem sovány. nem kell minden babának hurkásnak lenni. Zsófinak sem volt talán egyszer. 8 hónaposan amikor éppen nem volt semmi gond és a rendesebben evős korszakában volt. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci, ezt nem tudom elhinni! Nem létezik, hogy az orvos igazat mond, ők is tévedhetnek! Hiszen olyan szépen fejlődik, ez nem lehet egyszerűen igaz!!! Az oxigénhiányt pedig KIZÁRTNAK tartom!!! Szerintem is vidd el másik orvoshoz, több szem többet lát!

ágica, köszi, aranyos vagy nagyon!

Szösz, majd csak holnap megyek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
Visszaolvastam.

Tünci, vagy Betti, ha beszélsz Tüncivel légyszi mondd meg neki, hogy ne várjon 6 hetet, jelentkezzen be egy korai fejlesztőbe, ilyenkor nem szabad heteket várni és a következő vizsgálat után megint meghallgatni, hogy igen, tényleg le van maradva ( ha le van egyáltalán), minél kevesebb lemaradása van, annál hamarabb helyrehozható. És én is elvinném a helyében egy másik dokihoz is. Biztos ami biztos.

Most rohanok, majd később még jövök.
Megyek a postára, Ágica. :wink:
Vendég
 


Tünci....nem tudok mit mondani,de ez nem lehet igaz.
tényleg ne várj, vidd el másik orvoshoz,mert akkor hinném el ha másik is ezt mondaná....ááááá

winhi, jó utat nektek, nehéz és izgi tömegközlekedve gyerekkel,de nekik tetszik.
kukiról privi megy.

szosz, ez az apehes dolog nem semmi
hitelhez gratula,akkor most felgyorsulnak majd a dolgok...de jóóó
izgi nyaratok lesz :lol:

beze, már csak egyet kell aludni :wink:

mancsa, hűűű de várom és köszi mégegyszer
remélem már jól vagy!!

csajok, hozzánk is befér egy baba-mama ha valakit érdekel írjon!!!
tudjátok iwiwről melyik irányból megyünk, kitérőt tudunk tenni!!

az éjszakánk vegyesen telt
aludt egy jót, utána sírt 2órát..de úgy...jajj tehetetlen voltam.
kapott cataflamot, kívülről picit bekentem, így tudott elaludni,vagyis inkább a fáradtságtól beájulni szerintem.
hajnalban ivott tejet, visszaaludt 8-ig :shock:
remélem ma már jobb lesz neki.....
éjjel annyira fülledt volt, de utána leszakadt az ég.....már megint milyen károk az időtől....

megyek, házimunkázni... :evil:
agica1027
 
 


tünci: ezt nem hiszem el...... szerintem is vidd el másik orvoshoz is, ne hagyd annyiban a dolgokat. Azért ez nem így működik. És nem is válaszolt rendesen a kérdéseidre, de nem is tudott konkrétumot sem mondani. Hát szerintem az a baba, aki ennyi idősen ilyen ügyesen tartja hason a buksiját, azzal nem lehet komoly gond. Dorka ennyi idősen még alig-alig emelte fel a fejecskéjét.
Mennek a pozitív energiák és a drukkok ezerrel. Remélem találtok másik normálisabb orvost is.

ágica: szegény Ákos baba, jajj, de fájhat neki. Úgy tudom őket sajnálni. Öcsémnek volt egy kuki műtéte 3 éves korában, hát csak a kádban tudott pisilni, ha zuhanyoztattuk. Nem kívánom senkinek. Sok gyógypuszi nektek! Mielőbbi gyógyulást a manócskának.
Jajj, borsót nekem is kéne szedni, vagyis tegnap akartam, de helyette kivasaltam, most meg a mocsárba nem tudok kimenni, na meg az eső is szakad.....grrrrr utááááálom

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Na meg is jöttem. Ágica megy a cucc. Közben a postán dolgozók is jól megnézték és képzeld őket is érdekli a dolog, még nem hallottak róla. Mondtam olvassanak utána egy kicsit és ha tetszik szóljanak, adok próbát.
Nekem itt a fórumon ajánlotta valaki, de már nem is tudom ki. :oops:
Talán Jaffa, vagy Wicca? Velük mi lehet?

Köszi lányok, már jól vagyok ám. Már másnap nem volt semmi bajom, de az antibiotikumot azért beszedem rendesen. Én még így soha nem voltam felfázva. Most el is határoztam, hogy beszerzem azt a cseppet és a port amit ajánlottatok, legyen itthon. Biztos azért lett ilyen durva, mert vasárnap reggeltől hétfő délutánig nem szedtem be semmit, csak sok folyadékot ittam, hogy átmossam a hólyagomat, kimossa a bacikat. De itt nálunk csak délután volt doki is, meg gyógyszertár is.

Mikor is lesz ez a játszóterezés? Mi is elmennénk a gyerekekkel. Ha a haleszhoz mentek, akkor tudunk busszal menni, az a kórháznál tesz le minket. A vasútállomástól az messze van? Mert buszom csak reggel van, meg délben. Holnap nekünk nem jó a délelőtt asszem, de meginterjúvolom öcsémet, holnap szóbelizik földrajzból és lehet, hogy le kell vinnem a vonathoz, mert nem lesz busza.Á, nem is tudom, most csütörtökről beszéltetek vagy péntekről, vissza kellene néznem, de most nincs időm rá. Majd ha alszik a Rozi.

Beze: neked megy a drukk holnapra.

Tünci, ha gondolod még mindig tudom ajánlani Szever Zsuzsa doktornőt a Madarászban. Csak nehéz ejjutnotok kocsi nélkül.

Winchi: Matyi már ugrál a medencébe? Huh, jól megijedhettetek!
Vendég
 


Ágica: Levinek is 1,5 évesen húzták fel a kukiját. Jaj, de szenvedtünk 2 napig. Visszatartotta a pisit, fogta a kezünket és sétált sírva, sikítva pisilt. Szerencsére most már csak rossz emlék nekem, mert ő nem emlékszik rá.

Mára terveztük a borsószedést mi is...Anyu már 2x szedett, az övét már fejtettük. Dédi most is azt fejti, még 1 vödörrel van, de azt mondta azt majd ő egyedül, legalább csinálhat valamit ebben az esős időben.
Vendég
 


megnéztem az enyémek fej és mellkas körfogatát.
Csak születésit tudok írni.
Levinek 36/37 nem cseréltem fel!
Dorcsinak 35/35
Vendég
 


Tünci Dorcsi kiskönyvében olyat találtam még, hogy a kórházi távozáskor, 3 naposan 34/35 tehát a feje 1 cm összement. Gondolom lement róla az ödéma, biztos megviselte a buksiját a kibújás.
Levinek tojásfeje volt, mikor kibújt, Dorcsikának szép kerek maradt csak a homloka lett kicsit csapott. :lol:
Az enyémeknek a mellkas körfogata mennyivel nagyobb, mint amit ti írtatok. Tök furi.
Szobatársamnak pont 3 kilós babája volt, Dorcsi olyan nagynak tűnt mellette. Pedig "csak" 84 dkg volt közöttük. Persze tudom hogy ez milyen sok ilyen csöppöknél, és egymás mellé téve döbbenetes volt a különbség. Úgy nézett ki, mintha a duplája lenne.
Egyszer megkért, hogy vegyem fel a kisfiát, mert pont a fürdőben volt és sírt a kicsi. Felvettem és az összes bordáját, csontját éreztem a kezeim között. Annyira törékenynek tűnt.
A nővérek meg pont ugyanúgy "dobálták" mint a nagyobbakat.
Vendég
 


mancsa,nagyon köszönöm, várom a levelet.
akkor ha találkozunk majd pénteken rendezzük a postát...
kíváncsi vagyok nagyon, majd jól kifaggatlak róla...
borsót tegnap felnyűttük, még jó mert így ma délelőtt fejtettük-dédit nem adnál fel nekünk??
majd pár nap múlva folytatjuk ha szárad a kert...
ákos pont úgy csinált ahogyan írod...visszatartja, amikor már muszáj akkor ugrál, mászik ránk, rángatózik
ha vasúttól akartok menni felveszünk ha megírod mikor értek oda,mert pont arra megyünk a kórház fele!!

ancsi, köszi a puszikat,ákos egy hős- megtört hős most...
este kapott egy fagyit vigaszul, mert még sosem evett, csak jégkrémet nyalogatott.ki is kente magát vele, de sebaj, lényeg h elvolt vele
kert elúszott itt is


Ebég készen, kicsim alszik.
még egy sütit összedobok gyorsan, mert az idő most engedi-fagyi szelet lesz. tésztája már kész, ha felkel ákos folytatom, mert nem akarok krém keveréssel zörögni most. főzött krém már hül...
ma eddig aránylag jól mentek a dolgok..hiába ezek a kis manók hamar regenerálódnak.remélem nem lesz baj délután sem.
azért még toporog pisinél, de sikítás, ugrálás,vergődés.
de eddig tényleg úgy volt ahogyan írtátok, remélem nekünk is csak rossz álom lesz ez a pár nap...
agica1027
 
 


lányok,ezt ma kaptam...ha megyünk vissza dolgozni jó lesz ha ezekre is figyelünk!!!:) :)

Tájékoztató új munkatársak részére
RUHÁZAT

Javasoljuk, hogy a fizetésének megfelelően öltözködjön! Ha drága ruhát és táskát hord, akkor túl jó a sora, ezért nem kell felemelni

a fizetését. Ha rosszul öltözött, akkor meg kell tanulnia a pénzzel jobban bánni, amíg ennek jelét nem látni nem kaphat fizetés-emelést. Ha megfelelően öltözködik, akkor

jól be tudja osztani a pénzét, tehát szintén nincs szüksége nagyobb fizetésre.

BETEGSÉG

Orvosi igazolásokat többé nem

fogadunk el! Ha el tud menni

az orvoshoz, akkor a munkába

is el tud jönni!

KLINIKAI BEAVATKOZÁSOK/OPERÁCIÓK

Az operációkat azonnali hatállyal megtiltjuk. Amíg nekünk dolgozik, szüksége van a szerveire! Nincsen joga ahhoz, hogy bármely szervét eltávolíttassa. Teljes „felszereléssel“ vettük föl, minden klinikai beavatkozás felmondást vonhat maga után!

TÁVOLLÉT SZEMÉLYES OKOKBÓL (fizetetlen szabadság)

Minden munkatársnak 104 napja van egy évben, amikor személyes okokból távol tartózkodhat a munkahelyétől.

Ezeket a napokat szombatnak és vasárnapnak hívják.

FIZETETT SZABADSÁG

Minden munkatárs egyszerre megy szabadságra. A szabad napok: december 25, január 1 és május elseje.


HALÁLESET MIATT HIÁNYZÁS

Ez nem ok arra, hogy ne jelenjen meg a munkahelyén. Az elhunyt rokonáért, barátjáért, kollégájáért már úgysem tud semmit tenni. Őket munkanélküliek is elkísérhetik az utolsó útjukra. Kivételes esetekben, amikor feltétlenül ott kell legyen, a temetést késő délutánra kell tenni. Ebben, és csakis ebben a kivételes esetben megengedjük, hogy az ebédszünetet ledolgozza és a munkahelyről ennyivel korábban távozhasson.

SAJÁT HALÁLESET

Ez elfogadható indok a távolmaradásának.
Azonban, ezt is köteles 2 héttel előre jelezni, hogy az utódját időben betaníthassuk!

WC HASZNÁLAT

Meg kellett állapítanunk, hogy a dolgozók túl sok időt vesztegetnek

a vécén.

A továbbiakban a vécéhasználat

abc sorrendben történik.

Az a-betűvel kezdődő munkatársak 8.00-8.20-ig, b-betűvel kezdődőek 8.20-8.40-ig (stb.) mehetnek a vécére. Ha ebben az időben nem tudnak vécézni, akkor várniuk kell másnapig.

Sürgős esetben cserélhetnek egy kollégával, de erre az engedélyt írásban, a főnöktől kell kérni.

Ezenkívül bevezettük az úgynevezett háromperces szabályt. A 3 perc leteltével egy figyelmeztető hangot hall majd, a vécépapír eltűnik a kiadóban, kinyílik az ajtó és egy fénykép készül Önről. Ha a 3 percet többször túllépi, akkor a fényképek felkerülnek a szégyentáblára.

EBÉDSZÜNET

Vékony munkatársak 30 perc

ebédszünetet kapnak, hogy kiadósan étkezhessenek.

Normál súlyú munkatársak

15 percet kapnak, hogy bedobhassanak egy falatot.

Kövér embereknek 5 perc jár,

hogy a fogyókúrás italukat

vagy tablettájukat lenyelhessék.

Előre is fogadja hálás köszönetünket a szabályok betartásáért!

Mi mindenben a rendelkezésére állunk.

Ha kérdés, kommentár, panasz, javítási ajánlat vagy egyéb merülne fel, kérem azokat valahova máshova, csak ne hozzánk küldeni.

Kellemes munkát kíván:

A VEZETŐSÉG
agica1027
 
 


Sziasztok!

Látom a pénteki talira szépen gyűlünk! Remélem az idő is velünk lesz! :D

Katinka! Ma sem voltatok csm-n! Erika hiányolt! Meg mi is! És képzeld Réka végre azt csinálta amit kell! Nagyjából! Úgy örültem! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Ágica: :lol: :lol: :lol: Ez tetszik.
Dédi sokmindent megcsinál, csak dolgozhasson. Idén még kapálni sem sikerült segítenem neki, mert ő mindig reggel kapál be mindent, mikorra én odaérnék ő végez. A gyerekeket nem hagyhatom itt egyedül még, de a kertbe sem vihetem le őket, mert akkor kapálni sem kéne. Mire Dorcsit lerakom aludni, addigra simán végez, nem nagy a kert.
Ha a vasúttól elvinnél minket azt nagyon megköszönném. Vonatom 1/2-1 óránként van, míg buszom csak napi 2. A vasúthoz is busszal kell mennünk, vagy kocsival és otthagyom. Bár apa győzköd, hogy a kórházhoz el tudok menni kocsival, de pénteken kell neki az autó délután. Délelőtt nem. Ja és azt üzeni jobban járnánk, ha holnap taliznánk, mert péntekre is sok esőt mondanak az okosok.
Ágica: van otthon + ülésed, amit be tudsz pakolni Dorcsinak? Nem szeretném, ha megbüntetne a rendőr miattunk.
Ha lefixáljuk az időpontot, akkor meg tudom mondani, hogy igénybe veszem-e a felájánlásodat jó?
Vendég
 


Jelentem hazaértünk! :lol: Egyre nagyobb buli az utazás ezzel a gyerekkel, ő is élvezi és én is bár azért fárasztó de profin metrózik a hátamon :lol:

Tünci én ezt nem hiszem el! Írtam a konduktor ismerősömnek aki a tesómat tornáztatta amint kapok valami fehérvári ajánlást tőle megírom priviben!!! Kitartás és kérlek ne hidd el hogy ekkora a baj! Te látod te érzed, hogy micsoda ügyes kis manó Bátor! :wink:

Ági jó lesz vigyáznunk ha ezt betartatják velünk vissza sem megyek! :lol:

Mancsa örülök, hogy hamar túllettél a felfázáson!

Valamit még biztos akartam de elfelejtettem....

Mosogatógép: Az mi???????????? :D

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Szösz, sajnos Nati tegnap este belázasodott, közel 39 fokos volt neki, éjjel is lázcsillapítót kellett adnom, így nem mentünk. Most épp jól van, délben még adtam Nurofent, aludt 3 órát. Ha ma éjjel is magas lesz a láza, délelőtt megmutatom a dokinéninek. Kivárok, mert a múltkor is elmúlt magától. Remélem, tudunk azért menni a talira.

Tünci drága, ez tényleg hihetetlen. Csak csatlakozni tudok a Lányokhoz, mindenképpen nézze meg még valaki más szakember és minél hamarabb. Barátnőm is elvitte a második kislányát Dévényre megmutatni, mert a nagyobbik lányával anno jártak, és találtak valami apróságot, amit azért pár alkalommal kezelni kell.

Tali: akkor a péntek délelőtt legyen, ugye? Mancsa, én is akartam fuvart felajánlani a vasútról, de plusz ülésünk sajna nincs Dorcsinak. Any, elugorjunk értetek? Ti elég messze laktok. Csak légyszi legyen ülés Zsófinak, Lilié már 15-36-os, az autó övével bekötős.

Ancsi, Cecéig még én sem merek elvezetni :oops: , ráadásul nem is vagyok ismerős arrafelé. Pedig jó lenne, ha tudnátok jönni.

Ágica, örülök, hogy Ákosnál javulni látszik a helyzet. :)

Baccus, mindjárt megint esik, pedig olyan szépen sütött már a nap. Holnap Apa szabizik, dunaújvárosi fürdőt tervezünk ebéd utánra, jó lenne azért kint is lenni.

Kép
Kép
katinka31
 
 


mancsa, időjárást nem néztem, nekem mindegy amúgy melyik nap...
csak szóljatok majd időben mikor lesz!!!
ülésmagasítóm van 1 pluszban, gyermekülés a taxikban sincs, meg a buszon sem, meg a vonaton sem...mindet az autósokkal lehet betartatni és jól büntetni érte.
amúgy nagyon kell és fontos a biztonság, de akkor miért nem vonatkozik minden járműre... :roll:
ha tudjuk az időpontot h mikorra kell menni, akkor igazodunk hozzá.
amikor beér a vonatod addigra igyekszem ott lenni és megyünk tovább.
nekem mindegy mikor indulok itthonról, szívesen segítek...
majd megírod hogyan legyen!!

winchi, tök ügyesek vagytok a menéssel
anno én is sokat mentem a 2 nagyommal és semmi probléma nem volt soha.cipeltem a babakocsit, meg 2 gyerek meg a cucc, és mégis elértünk bárhova.
most meg az autót tele tudom pakolni, mert ez is az életbevágóan fontos, meg az is. kaja, ruha babakocsi, pelus,stb...

szosz, akkor játszóházaztatok? irigy szmajli
:wink: réka ügyeske!!

katinka, akkor mikor legyen a játszózás? majd
agica1027
 
 


Lányok! Pénteken délután vagy délelőtt gondoltátok a talit? Mert akkor ahhoz nézek buszt vagy vonatot. Ágica ha lesz esetleg buszom, az pont ott rak le, már ha bénaancsa nem rossz helyen száll le.

Amúgy tényleg nagyon fontos a biztonság, de mi néha szoktunk gyerekülés nélkül menni itt a faluban. De azt is csak akkor, ha apa elviszi az üléseket is az autóval együtt és anyu vagy após jön hozzánk, akkor Levi könyörög, hadd menjen el velük. Már mi is vettünk ülésmagasítót, ami itthon van erre a célra, hogy bedobhassuk akármelyik autóba. Dorcsinak az meg nem jó. Ő mellém ül hátra és bízom benne, hogy nem jön rendőr.

Most jöttünk meg Velencéről, elmentünk hattyúkat etetni.

Winchi: ügyesek vagytok! Ti is jöttök pénteken?

Katinka: Natinak meg gyógypuszik! Hozzátok be sem férnénk, 2 gyerekkel megyek.
Vendég
 


ágica, Ákosnak puszit küldök, tényleg egy kis hős!

Mancsa, köszi, elspájzoltam. :wink:

Katinka, Natinak sok-sok gyógypuszi, remélem, nincs semmi komolyabb baja!

Lexi 1 hete f.ik, szerencsére nem látom, hogy más fájna neki, de már kezd kicsit aggasztani. Lehet a fogaktól? Dokihoz se tudtam vinni, de azt hiszem, holnap felhívom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mancsa, többeknek volt jobb a délelőtti tali, legalábbis én úgy emlékszem. Mikor jön a busz? Mi fél 9-től ráérünk, ha korán jöttök, összefuthatunk. Ja, amúgy Levi is beférne, Lili barátnőit is ülésmagasítón szoktam fuvarozni, középen, bár ott csak 2 pontos öv van nekünk.

Beze, szerintem simán lehet a fogtól a fosi, ha szépen eszik Lexi, nem lehet gond. Gyógypuszikat átadom, most már csak estére ment fel 38-ra a láz, remélem, éjjel már nem kell Nurofen.

Lányok, most akarjuk meghirdetni a biztonsági rácsunkat, ami végül mégsem lett jó annak idején, nekünk elég speciális a csiglépcső teteje. Geuther 2735 típusú, teljesen új, fa és műanyag, mindkét irányba nyitható, lépcsőkorláthoz is szerelhető, 99,5-140 cm széles nyílásba való. Ha esetleg valakit érdekel, szóljon, megegyezünk, még nem tettem fel a hirdetést. Néztem a Brendon honlapján, az eggyel kisebb is bőven 20e Ft felett van, mi ennél olcsóbban adnánk ezt a nagyot is.

Jó éjt, megyek tejszínhabos epret habzsolni :wink:

Kép
Kép
katinka31
 
 


katinka, gyógypuszik mennek natinak!!!
tali sztem délelőtt lenne jobb. gyerekek még nem fáradtak,du.-i alvás
minden gyereknél más időtartamú, csúszhat bármelyikünk napja.
legyünk túl rajta, játszanak egy nagyot azután otthon nagyot alszanak...vagy nem? :roll:

mancsa,a számomat tudod, ha bármi van hívj, megyek ha kell!!
hattyú etetés tök jó, igaz mi félni szoktunk ha közel jönnek...

jajj beze,akkor holnap!!! aludj ám, és várunk a hírekkel!!
puszit bezsebeltük!!!
lexi benyalhatott valami vírust is, de mi a fogaktól is szoktunk sokszor
2-3fosi után kutatás a pofiban....pont hétvégére bújtak ki alul az17-18.fogak, nagyörlők még 2 fogacska és arra már nem foghatjuk ha sír éjjel..

mindenkinek köszönöm aki gondolt ma ákosra, drukkolt nekünk, vagy puszit küldött-jólesett!! 8) :roll:
a napja jól telt. kicsit nyügibb volt, de a vártnál sokkal jobban bírta.
este sírt amikor lekezeltük, de megnyugodott, elaludt
agica1027
 
 


Winchi privi ment...
agica1027
 
 


katinka!
köszi, mikor lenne a tali? és végülis a halesz mellett döntöttetek?
ha el tudsz jönni, megköszönjük, majd mondom férjemnek, hogy hagyja itt a gyerekülést. :) húúú mikor lesz még Zsófi 15kiló...

de még nekünk sem 100%, mert még nem tudjuk, mit fog mondani a dokinéni.

ágica!
nem semmi azért. szegényke! de örülök, hogy jól telt a nap!
mielőbbi gyógyulást!

jó volt ez a munkarend. mintha a madaras belső dolgait olvasnám :D
Vendég
 


ancsi!
bilizés?
ma este fürdetéskor 4szer kellett Zsófit kivenni bilizni. vizes gyerek, törölköző a hátán és ücsörög. fogja a kezem, koncentrál.
de nem sikerült...
ma is szólt egy csomószor, hogy bilizni akar.

te pelust adsz rá, vagy kisbugyit?
Vendég
 


lexinek jobbulást!
Vendég
 


any, köszi
dokinéninél remélem jó híreket kaptok!!!
madaras munkarend :D -amúgy meg szomorú :roll:
agica1027
 
 


ágica, any, köszi!

Katinka, eszik normálisan és rengeteget iszik. Úgy látom, mintha a 17. jönne, de ennyi fosi még sosem volt 1 fog előtt sem. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: nálunk a múltkor akkor volt ilyen fosi, amikor jött a foga, plusz még mandulagyuszija volt. Persze az antibiotikum is meghajtotta, és így jól ki is csípte szegénykémnek a fenekét, még sírt is, amikor törölgettem, meg fürdettem. Azért szerintem nézesd meg dokival.
Nálunk ha jön a fogacska, mindig fosi van.... :(

any: hát, ha jó idő van, akkor bugyikában van de inkább az udvaron, mert ittbennt belepisil, és akkor az ágyat, szőnyeget célozza meg bugyistól. :) De tegnap szólt, hogy pisil a bilibe. Tök örültem neki, rohantam a biliért, erre nem csinált semmit bele, persze a pelusba igen. Úgy gondoltam, nem erőltetem, várok még vele, meg a szomszédba van két kislány, egyik 4 éves, másik fiatalabb Dorkánál 3 hónappal, de ő már wc-be pisil, arra gondoltam, majd átviszem hozzájuk, és látja, hogy ők hova pisilnek hátha kedvet kap. :)

katinka: én is sok-sok gyógypuszit küldök Natinak. Gyógyuljon meg hamar.


tali: sajnálom, hogy mi nem megyünk, de majd talán legközelebb....fene vigye el.

ágica: örülök, hogy jobban telt Áki baba tegnapi napja, remélem hamar helyrejön szegénykém.
Munkarend :D:D Mintha a mi cégünkről írták volna. :D:D:D

Tegnap leszedtem egy fél sor borsót, de még van 2 és fél sor.... de azoknak még szemesedni kell. Úgyhogy ma fejtegetés lesz ezerrel.
Dorka kinnt volt velem a kertben, először segített szedni, aztán megunta, és kb. 5 perc alatt iszapszörnyet varázsolt magából. Ezt meg kell mutatnom nektek is. Nem tudtam, sírjak, vagy nevessek. Hát jól kinevettem, de ő már nem nevetett, mikor meg kellett fürdetnem. :) Természetesen az egyetlen pocsoját megtalálta az udvarban, és sárkezelésben részesítette magát. Olyan szépen kenegette a térdére, lábszárára a sarat, mintha valami szuper testápoló lenne. Égnek állt a hajam. :)
Érdemes a kezét lábát, cipőjét jobban szemügyre venni. :D

Kép
Kép

Tegnap délután meg így aludt, még jó, hogy bementem hozzá, csoda, hogy kapott levegőt. :)

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!
Jó a délelőtt nekünk is, mindjárt megnézem mikor van buszunk, vagy vonatunk.
Ha esik az eső akkor is elinduljunk reggel?
Dorcsi most jött az ölembe, most kérdezte először: anya micsijász?
Ancsi: Én vettem annak idején sok-sok pici matricát és elmondtam neki, hogyha belepisil a bilibe ragasztunk rá egyet. Az első siker után már várta, hogy mikor kell majd bilizni, frankón belelt egy bili matricákkal. Csak arra kellett figyelni, hogy ne fogyjon ki itthon a készlet. Minden nap büszkén mutatta apának, mikor jött haza a munkából, hogy ma milyen új matrica került a bilire. Én Dorcsinál is ezt szeretném, de ő még nincs kész erre. Ha kisbugyit adok csak rá még akkor sem veszi észre, ha bepisilt. Simán játszik tovább pisis bugyiban. Levinél is akkor kezdtem, mikor megmutatta hogy pisilt, vagy hogy pisis lett a kisgatyája. Néha bepróbálkozok Dorcsival is, de nem érdekli még a bili.
Vendég
 


Ancsi: :lol: :lol: :lol: jóóók a képek!
Vendég
 


mancsa: igen, én is próbálkoztam a matricával, mondtam, ha pisil, kap matricát, de nem nagyon érdekli. Szerintem sincs még kész erre a bilizésre, de majd várok...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


beze, akkor reméljük h fogacska...
ma uh.-de jó

ancsi,iszapszörny :lol: :lol: :lol:
nekem is van minden esőután-imádja a vizet, sarat. egy pohárnyiban simán elkészül tetőtől talpig
igen a mi cégünkre is hasonlít
:roll:
bosró, hasonló a helyzet, tegnap főztem belőle, meg kb 2kg.-ot fagyasztottam. egyik este megint egy sor...marad 2 sor jövőhétre...hát remélem valahogyan azért bekerül a kertből...
bilizésről nem tudok írni,még nem megy neki.
nyárra gondoltam melegben udvaron kisgatyázáskor :roll: -de észre se vette ha keveset pisilt, ha sokat megvárta míg végig folyt a lábán és ment volna tovább szombaton 8gatyót végzet ki délután 3óra alatt...még nincs készen erre azt hiszem...
de folytatjuk apróbálkozást majd melegben .
a lakásban meg odapisil mint a kiskutya és tócsa itt, tócsa ott...ezért itt bent még nem csináljuk...

mancsa, jó ez a bilizős matrica ötlet!!!
majd alkalmazzuk ha kell,mert úgy látom ákos nehezebb eset lesz...
anya micsijász :lol: :lol:

ákos ma éjjel is sírt, igaz nem annyit mint tegnap, de nehezen pisilt. kezelés után bizti jobban fáj, mert délután már tényleg csak szorította kicsit össze a lábait, de semmi sírás....
agica1027
 
 


Sziasztok!

ancsi, nagyon édes, de elhiszem, hogy égnek állt a hajad! :wink:
A választ köszi!

Mancsa, ez tök jó ötlet, lehet, hogy én is kipróbálom! :D

ágica, a munkarend nekem is tetszett, különösen a wc-s. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ja, a képek nagyon jók...gyönyörű, huncutszemű lányod van!!!!!
agica1027
 
 


Apa rábeszélt, hogy menjünk autóval. Buszom 3/4 7-kor lenne csak, haza meg 1/2 12-kor. Most még azon agyalok, hogy vonattal megyünk, busszal jövünk. Ááá, nem is vagyok bizonytalan. Azért csinálom ám ezt, mert iszonyú a tájékozódásom. El tudok tévedni bárhol. A kórháznál már voltam párszor kocsival, de mindig ült mellettem valaki, aki mutatta az utat. Azt mondta apa karácsonyra GPS-t kapok.

Beze, Ágica: én is úgy kaptam valakitől a matricás ötletet, Levinél nagyon bejött. Csak el kell csípni azt az időszakot, mikor készen áll rá.
Vendég
 


Jó ez a sáros kép! :D

Képzeljétek, szombat délelőttre bejelentkeztem babaúszásra.....vettem úszópelust is, ráadva haláli. Kíváncsi leszek az első alkalom hogy is tetszik majd neki, meg nekem. Várom nagyon.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Ancsi de jó ez az iszapszörny! :lol: Matyi profin tud tiszta csatak lenni fél perc alatt :lol:

Néztem hogy ha szerencsénk lesz akkor holnap délelőtt még nem lesz eső délutánra mutatja inkább. Mi már 8 körül bent leszünk Fehérváron.

Lexinek Natinak jobbulást!

KépKép
winchi
 
 


Betti: biztos jó lesz a babaúszás! Elhiszem, hogy várod már!
Most megyek borsót fejteni.
Vendég
 


Kérnék szépen holnapra pontos koordináta és időpont megjelölést!!!!! :wink:

Tettem fel képeket, ITT meg tudjátok nézni

KépKép
winchi
 
 


Winchi, jók a képek. :lol:
Köszönjük, ma meg volt (még) fosi,ezt lekopogtam.

Megjöttünk pár perce, kistesó jól van, gyönyörűen fejlődik, 64 mm.
:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm szépen a drukkokat, aki küldött, használtak. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: örülök, hogy minden rendben van! :wink: :lol:

Mi holnap végülis busszal megyünk, reggel már szerintem nem tudok benézni, de így nem kell fuvar a vasúttól, köszi azért, hogy felajánlottátok.
1/2 9 körül már ott leszünk számításaim szerint.
jaj, de jó lesz, már úgy várom.
Este még benézek.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Beze:Örülök hogy kistesóval minden rendben :D :D :D

Sajnos mi nem tudunk holnap menni :cry: :cry: :cry:
Olyan mérges vagyok,szerdán rendeltem Hannus új szobájába egy lámpát úgy volt írva hogy 8 munkanap alatt lesz a kiszállítás erre ma küldik az e-mailt hogy holnap délelött hozzák ilyen gyorsan még soha nem hoztak semmit :roll:

Anyósékkal meg már meg volt beszélve hogy utánna oda megyünk.

Majd legközelebb.Pedig olyan jó lett volna Mancsáékkal még nem is találkoztunk :(
Vendég
 


Lányok, akkor ha nem zavarnánk mi bevállalnánk h talizunk Veletek.
Fél9-9-re mentek?
légyszi írjátok meg!!!
agica1027
 
 


beze, gratulaa szép uh eredményhez!!!
fosi akkor lelépett :roll:

mancsa, hú jó korán el kell indulnotok.
reméljük jó idő lesz

lara,sajnálom....
agica1027
 
 


katinka!
mégsem kell a fuvar. reggel be kell még mennünk a kórházba. jobb lesz a babakocsis, buszos megoldás.

a HALESZban lesz végül a tali?

reggel még majd benézek.
meg keresek most buszt, holnapra.
még nem tudom melyik megy innen szedreskertből.
Vendég
 


Sziasztok!

Tali! Találkozzunk a játszótereknél, közel vannak egymáshoz, meg fogjuk találni egymást! :wink: Igyekszünk mihamarabb odaérni, de fél kilenckor még van hogy alszik Réka! Szóval mi inkább 9 után vagyunk esélyesek, de sietünk!

Lara: Sajnálom, hogy nem jöttök! :cry:

Nagyon izgulok, remélem jó idő lesz holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Ágica! Hát persze, hogy nem zavartok! :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Any, a 14-es jön onnan a kórházhoz. Ha mégis kell fuvar, reggel még benézek.

Mancsa, Winchi, ha ilyen koraiak lesztek, akkor rögtön azután megyünk, hogy Lilit oviba vittük. Beugrunk a boltba valami péksütiért és az lesz akkor a reggelink. (Lili ovizik holnap, ma szabadnapos volt, de előző este még azt mondta, reggel vigyük el és csak ebéd után menjünk érte. :shock: :wink: Szereti az ovit, na.)

Tehát akkor:

TALI

Pénteken, 18-án délelőtt fél 9-9 körül a HALESZ-ban
Mindenki jöjjön, aki tud!!!! :wink:

Lara, sajnálom, hogy nem tudtok jönni. :(

Beze, szuper hírek!!! :D :D :D

Ja, Nati ma már teljesen láztalan volt, picit még náthás, de azért holnap odamerészkedünk, úgysem egy ölelgetős típus (ugye, Szösz :wink: ).

Jó éjt!

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci: Tudom, hogy nem fogsz jönni egy ideig, de remélem, hogy legalább olvasol. Mindenképp vidd el a korai fejlesztőbe Bátort! Annyi csodás dolgot olvastam róluk, ők biztos megteszik a maximumot is értetek!

A többieknek szép estét kívánok! Megyek, mert hulla vagyok, ezek a frontok nem tesznek jót.

Kép

Kép
nikuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: