Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panda!!!

Kép Óriási gratula a kicsi Mátéhoz, és várjuk a beszámolót!!! :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


PANDA: szeretettel gratulálok Mátéhoz!!! Sok boldog percet és minden jót kívánok NEKTEK!!!

KépKép
peni
 
 


panda, nagyon gratúlálok, sok boldogságot, és sok tejcsit kívánok nektek.

Kép
mona76
 
 

 
 

kedves Panda maci!!!

Sok szeretettel gratulálok kicsi Máté születéséhez!!!!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Kedves Panda!

Gratulálok, sok boldogságot kívánok a picihez!

De nem utolsó sorban, rengeteg tejet! :D

Majd gyere és mesélj!

Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Jud71 Bocs, valószínüleg elkerülte a figyelmememet. Köszönöm a választ, nagyon megnyugtattál.
Akkor még Panda véleményére leszek kiváncsi.
Szép napot!
vikcsi80
 
 


Sziasztok!!!

Először is PANDÁNAK MILLIÓ GRATULA ÉS PUSZI A KICSI MÁTÉHOZ!!! :lol: :D Remélem minden rendben zajlott, éppenhogy elkerültük egymást... :)

Nálunk minden oké, Lili egyenlőre mintababa, reméljük megtartja jó szokásának az alvást, mert éjszakánként tényleg csak enni kel fel, 1x, ráadásul fél óra alatt, büfivel midnennel együtt újra a kiságyban durmol. 8) Ezenkívül beleszalad 6 órás alvásokba is éjjel, ami nem egy rossz dolog!!! :lol: 100 gramm körül eszik alkalmanéknt, szóval, nincs panasz, de tényleg... Leszámítva, hogy reggel úgy összekakált engem is, hogy cici magasságtól pólóm a zoknimig tiszta kaka lett.. :P :D nameg a szőnyeg, a pelenkázó és persze ő maga is... :D Ja, és tegnap estére leesett a köldökcsonk is! :shock: :D

Szóval, tényleg minden oké, sok puszi mindenkinek!

Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


BIGIKE: JAJ DE JÓÓÓÓÓ!! Úgy örülök, hogy minden rendben veletek! Lili szupi kiscsaj! Kívánom, hogy minden így is maradjon!!!
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben, pedig nagyon akartam a hétvégén szülni, de a kiscsaj úgy döntött, hogy jobb neki még odabent. :( :(

Lehet, hogy mégis húsvéti baba lesz? Ennek annyira nem örülnék, mert majd 1 hétig mind a két nagy itthon lesz.

Ma délután megyek dokihoz, kiviáncsi vagyok, hogy mit mond. Remélem most már meg is vizsgál, mert nagyon érdekel, hogy van-e valami hatása a homeós bogyóknak, amiket már 3 hete eszegetek.

Bigike! Ti nagyon ügyesek vagytok. Ennyit eszik és alszik Lili baba? Irigy vagyok.....
A kakás sztori ismerős. Petra is eljátszotta ezt velem, anno.... :lol: :lol:

Hablaty! Veletek mi van. Luca is jó alvó még mindig?

Panda! Téged várunk ám vissza!!!!!

Csajok, nagyon nagy a pangás, vagy mindenkit ennyire elfoglalnak a babák???? :shock: :shock:

Szép napot mindenkinek. Este, vagy holnap jelentkezem.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Petramama, még mindig egyben? Gyere majd este is, hogy mit mondott a doki. Feltéve, ha még mindig egyben leszel. :lol:

Többiek? :roll:

Dobok egy képet a legújabb szórakozásunkról. Kép hinta-palinta

Kép
jud71
 
 


petramama,engem nem vizsgált már igy a vége felé,csak ctg volt, és uh :D

jud, nagyon jó ez a hinta, és nagyon édes Dani :wink: .

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
egy gyors bekukk, hogy már itthon vagyunk tegnap jöhettünk haza :)
Köszönjük a gratulációkat, főleg Máté :) eddig jó gyerek volt, és lehet most kezd "elromlani" ma nagyon sírós és nem tudom miért. kicsit sárgák vagyunk, de a külső szemlélők szerint javul már. az létezik, hogy egy nap alatt hozzászokik, hogy kézben van tartva? :? ma nagyszülő dömping volt. most meg üvölt csórikám pedig tele a pocija. hú, lesz egy rakás kérdésem majd :oops: első gyerkőc ugye, sok a kérdőjel.
jövök majd a beszámolóval is :)

Kép
panda_maci
 
 


jaj, igen, szita a fejem. szóval a 6 hetes kontroll az hogyan működik? annyira repültem hazafelé, hogy elfelejtettem megkérdezni ezeket :oops: majdnem ottfelejtettük a kiskönyvét is :oops: szóval nekem és a babának is van vizsgálat? /csak, hogy ne nézzen hülének a recepciós, amikor telefonálok/ /és ez még hozzátartozik a szüléshez, vagy fizetős szintén/ valaki megcsináltatta a babacsomagot? /koponya, hasi, csipő uh stb./

Kép
panda_maci
 
 


Kép azok a lábak :D

Kép hajas baba :D

Kép
panda_maci
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Judi: gyönyörű kisfiú Dani! Panda: gratulálok a csodálatos babádhoz és sok sok türelmet, kitartást és rengeteg örömet kivánok nektek! Ha lesz idöd kérlek irj egy pár sort,arról,hol szültél és milyen élményeid voltak.
balla melinda
 
 


Kedves KNA. El sem hiszed mennyire örvendtem,hogy megtaláltam a leveled. Gratulálok a kisfiadhoz és minden elképzelhető jót kivánok nektek! 33 hetes kismama vagyok,a Telkiben fogok szülni,Varsányi Hajnalkával,május 2.án(elméletileg). Gondolom,hogy most minden percedet kitölti a baba,ha van idöd jelentkez,rengeteg kérdésem van. Amugy ma megyünk a Telkibe, a 32 heti vizsgálatra,nagyon várom. Üdv. Melinda
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Panda! Tündi-bündi hajas baba Máté. Nagyon gratulálok hozzá mégegyszer. Nagyon várom a szüléstörténetedet, meg azt, hogy mi volt a kórházban.

Nálunk a helyzet változatlan. Külső méhszáj nyitva, belső viszont bebetonozva. Méhösszehúzódás 1 db 40-es volt a 24 perc alatt. De legalább már nem volt tök egyenes. :)
Babóca "összement" az elmúlt héthez képest, tegnap pont 39+1-re hozta ki az UH, de a doki azt mondta ennek itt már nincs jelentősége. Nézett áramlást is, azzal is minden ok.
Most már úgy vagyok, hogy jobban szeretném a húsvétot itthon tölteni, aztán jövő héten irány a kórház.

Judit! Nagyon aranyos Dani. Gondolom szeret hintázni, nálunk mindegyik gyerkőc imádta.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


PANDA: Máté gyönyörűűűűűűűű! Jaj de édi, teljesen odavagyok, de jó lenne egy kicsit meggyömöszölni....... :)
Sok boldogságot a kislegényhez!:-)

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

PANDA!
Micsoda haj!!!!!!! 8) :lol: :D Irtó cuki!!! :D

Judit!
Kitartás, mostmár tuti nemsoká kibújik a manó! :D

Jud71!
Dani is nagyon édi, ahogy hintázik!!! :)

Lányok!
Nem tudom, elfogult vagyok-e, de nagyon jól sikerültek ezek a gyerkőcök!!! :D :D :D

Pusz
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Sziasztok!

Van egy kérdésem a már megszült anyukákhoz:
Mivel ez magánkórház, ezért ugye nincs hálapénz. Ennek ellenére adtatok valamit a szülésznőnek, csecsemősöknek pl. csoki, kávé, tea, stb.?

Jöhet priviben is!

Köszi:

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szép jó reggelt anyukák és kismamák! A tegnap voltunk a Telkiben,34 35 hetesek vagyunk,vizelet neg.,hüv .PH rendben,baba becsült sulya 2500gr.,de sajnos a külső belső méhszáj nyitva.Szigorú pihenésre ítéltek. Most nagyon kivagyok,aggodom is,félek is és még annyi dolgom van. Május 2.re vagyunk kiirva,a doktornő szerint még 3 hetet egybe kénne maradjunk. Ha valamelyikötök szembesült ezzel a problémával,nagyon kérem irjon,mert a könyveimben semmit nem találok.
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Petramama!
Mi nem adtunk semmit, de ha jól tudom Macmam vitt nekik, pont azt, amit írtál.
De volt olyan is, aki Zsolnay étkészletet vett a dokinak.

Panda_maci!
Gyönyörű gyermek! Még egyszer nagyon sok boldogságot. :D

Melinda!
Én sajnos nem tudok ehhez hozzászólni. De higyj a doki néninek és feküdj!

Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Panda! Nagyon szép kisfiú Máté! :lol: A hat hetes kontroll Neked lesz, a babával kapcsolatban a Telkis szokásokat nem ismerem, de úgy emlékszem a zárójelentésre ráírják, hogy mikor várnak vissza.

Petramama! Mi is vittünk édességet, kávét, teát kis csomagban.

Melinda! Egy ismerősömnek volt hasonló problémája, neki is feküdnie kellett sokat, végül a 37. hétig húzta.

Kép
jud71
 
 


Kedves anyukák és kismamák!
Mindenkinek nagyon kellemes husvéti ünnepeket és nagyon sok locsolót! Gondolom mindenki nagyon el van foglalva,alig él a topic. Üdv. Melinda
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Még mindig 2in1.
Bár az éjszaka azt hittem megszülök. Az esti tv-zés közben olyan intenzíven mozgott a drága, mintha meg akart volna fordulni. De hála nem tette.
Miután lefeküdtem 10 és 1 óra között 3 órán keresztül 3-5 perces fájások,na jó nem erősek, de voltak. folyamatosan. Erre gyorsan bekaptam egy kis Caulophyllumot, mire teljesen leálltak a fájások.

Ma reggel CTG-n voltam, ami szinte semmi összehúzódást nem mutatott. Doki szerint a belső méhszáj még mindig zárt, de puhulóban van. MIvel ma még ügyel az István Kh-ban, jó lenne holnap reggelig kihúzni a szülést.

Lányok, nagyon elmaradtatok!!!!!!!!

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok:
Judit

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!! :)

Petramama! Kitartás! Mostmár holnapig bírd ki valahogy! :)

Puszi
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Judit! Nagyon drukkolok nektek, jó lehet már így a finishben :) . Lehet, hogy a nyuszi idén Borókát hoz nektek? :)

Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvétot Kívánok!
Peni

KépKép
peni
 
 


Kedves Petramama. Kitartást és nagyon könnyű és szép szülést kivánok. Mi szerencsére nyitott méhszájal is egybe vagyunk,de muszály feküdnöm,még állni sem esik jól. Gondolom ez az idő mindenkit felkavar,mi nem tudunk éjszakánként aludni. Kellemes napot mindenkinek!
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Az időjárás valóban elképesztő... Frontok ide, frontok oda, fúj ez a bolond szél és mindennap fáj a fejem :( :? A védőnő mondta, hogy bevehetek egy-egy gyógyszert, ha fáj, de mindennap nyilván nem fogom Saridonnal tömni magam! :x Ráadásul koffeines meg paracetanolos, szóval... viszont fejfájással elviselni az itthoni dolgokat, na ne tudjátok meg! :? :) Remélem, hamarosan rendeződnek ezek a tavaszi őrületek :roll: nehezen bírom...

Lili továbbra is a világ legrendeseb babója, ruhában 4 kiló felett van már, 100 grammnál alább nem adja kajálásoknál és 1x kel még mindig éjszaka. Napközben is eszik, alszik, nézelődik, időnként pityereg kicsit, de nem vészes. :) Hasfájósnak, bukósnak sem mondanám, szóval egy kis Isten áldása 8) :D remélem ilyen is marad :D

Puszi és holnapra kinek sok, kinek kevés locsolót, döntse el mindenki, melyik verziót választja, én ez utóbbit... :oops: :D
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is Mindenkienk Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :D
Nálunk az elmúlt hetekben és a napokban is olyan rokonjárás volt-van, hogy alig jutok a gép elé...
Azért olvasgatlak benneteket!! :)

Petramama-Judit!

Kitartás!! Drukkolok Nektek, ügyesek legyetek! :D
Judit jól emlékszik, mi tényleg vittünk ajándékcsomagot, de nem olyan készenkaphatóst, hanem vettünk kosarat, és bele minden finomat, amit ott el tudnak osztani (csoki, keksz, ...) , ezt az összes nővérke és csecsemős kapta az osztályon, aztán a dokinak és a szülésznőnek még egy-egy minőségi pezsgőt adtunk külön.
van, aki óriási virágcsokrot szokott az osztálynak küldeni.

Bea!

de jó, hogy Lili ilyen ügyes kislány!!!! :D
Algopyrin nem használ neked? Azt lehet szedni szopi alatt is, meg Panadolt.

Én a kevés locsolót választanám... :wink: de azt hiszem így is lesz! :D

Peni!
Gyorsan telik az idő, nem? 'Mindjárt' kezdődhet a babaprojekt?! :wink:

Melinda!
Neked is viszont! :)

Tedd, amit a doktornő mondott, pihenj, ne törődj semmivel, most a baba és a Te egészséged a legfontosabb!
Ha eléritek a 37ik hetet, akkortól már nem koraszülés lesz, és akkor nekiállhatsz még az elintézendőknek, már nem lesz probléma, ha mégis megindul a szülés.
Egyébként 2500 grammtól (bármikor is született) elméletileg már nem koraszülött a baba, bármikor is született, úgyhogy már az is jó , hogy a babád elérte a 2500 grammot! :wink:
Ne aggódj, pihenj sokat, beszéld meg a babáddal, hogy még várjon egy kicsit! :wink:
Ami fontos, azt próbáld meg a pároddal elintéztetni, a többi majd ráér a 37ik hét után is, vagy ha a baba megszületett!

Pandamaci!

Máté nagyon jóképű kisfiú!!!! :D Szupi frizuval!!!

Jud!

Dani csuda édes! Ügyesen hintázik! :wink:

Többiek?
Sheila, Mona, Hablaty, hol vagytok?
Írjatok, hogy vagytok!!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket még1x!!!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Első körben Boldog Nyulat Mindenkinek :D

másodsorban köszönjük a gratulációkat :) képzeljétek szőkül a kis hercegfi haja, de ugyanúgy égnek áll :D én átestem egy jó kis gyermekágyi lázon, amihez társult egy vírusos hasmenés is, hát így egyszerre a kettő über "jó" volt, a tej az szépen le is apadt, még mindig nem állt vissza, pedig Máté enne rendesen, a férjem azzal vígasztal, hogy brutálisan sok folyadékot vesztettem. mondjuk most már két ciciből tud 100 körül lehúzni, azzal már jól lakik. a láz előtt egy ciciből jött 80 szipp. az időjárás az kegyetlen, tegnap voltunk napozni kicsit, aztán utána havazott :shock: pont időben mentünk ki az udvarra, és jó meleg is volt.

Petramama: várom a híreket felőled :lol:

Mindenkinek jó pihenést!
:D

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig nincs akció. Péntek éjjel óta gyakorlatilag semmi, néha enyhe fájások, szinte alig érzem. Pedig már nagyon szeretném a kiscsajt ölelgetni, de ő még jól érzi magát odabent.

Bigike! Nem irigyellek a fejfájás miatt. Terhesség előtt nekem is sokszor fájt a fejem, most szerencsére nagyon-nagyon ritkán. Én is nagyon zombi tudok leni a fejfájástól. Te meg ráadásul nem is szedhetsz akármit szoptatás alatt. Nekem csak az Algoflex forte szokott segíteni, de az tiltott szer terhesség és szoptatás idején. Próbálj meg minél többet pihenni és relaxálni, bár tudom, hogy ez a két pici mellett nem nagyon kivitelezhető.

Panda! Tartozol még a szüléstörténettel. Nagyon várom!!!! Remélem a tejcid mennyisége visszatér. Igyál nagyon sokat.

Most ennyire van kapacitásom, megyek Petrával aludni.

Puszi:

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Petramamától üzi jött :lol:
"Boroka Kincső ma 8 óra 15-kor 3700gr-al, és 57cm-vel megérkezett. Mindketten jól vagyunk. Harmadikra sem volt könnyű szülés. Judit- Petramama."

Kép
mona76
 
 


petramama nagyon gratúlálok, sok boldogságot, minden szép és jót. :wink:

Kép
mona76
 
 


Kedves Petramama-Judit!

Sok szeretettel gartulálok Boróka Kincső születése alkalmából!

A húsvéti nyuszi hozta :wink: :D

Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok Nektek!


Kép

Macmam

Kép
macmam
 
 


vagyis inkább gratulálok... :lol:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Kedves Petramama-Judit!
Amikor újszülött babád előszőr találja meg óvó kezed...átvezet akkor egy új világba,ahol rajtatok kivül nincs más,csak a szeretet.

Gratulálok Boróka Kincső születéséhez és kivánom,hogy egészségben,békességben és boldogságban tudjátok felnevelni! Mindig örömeteket leljétek benne![/img]
balla melinda
 
 


Kedves Macmam! Nagyon köszönöm a biztató szavakat, doktornő szerint még egy hetet muszály egybe maradjunk, Én reménykedem,hogy április közepéig még kibirjuk. Nagyon eleven a kis pocaklakó,sokszor azt érzem,hogy kirugja az oldalamat. Talán már kicsi neki a pocakom.

Kedves Bigike,olyan jó hallani,hogy a kis Lili ilyen ügyes baba.Minden jót nektek!

Kedves Panda-Maci,jobbulást nektek,ne aggodj a tejcsi miatt,ha szopik a kis Máté minden rendben lesz
balla melinda
 
 


Petramama-Judit!

Gratulálunk! Boróka Kincső méretei igencsak impozánsak! 57 cm! :lol:

Kép
panda_maci
 
 


Kedves Lányok!

Én még ugyan nagyon az elején járok a terhességemnek, de azért már foglakoztat, hogy hol szüljek. Az én orvosom a Jánosban, és a Telkiben is van.

Hát legszívesebben a Telkiben szülnék, de érdekelne ennek az anyagi vonzata (a weboldalukon lévő árlistát láttam). Természetesen kíváncsi lennék egyéb tapasztalatokra is (bár eddig csak jókat hallottam) Lényeg, hogy szerintetek megéri ott szülni? Minden szempontból kérdezem.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Judit!

GRATULÁLUNK BORÓKA ÉRKEZÉSÉHEZ!!! Szép nagy babó! :shock: :D

Tegnap felszámoltuk a hálószobát és berendeztük Lili szobájának... :D Nagyon szép lett, igazi kis babaszoba, viszont anyósomék olyan csodakanapét varázsoltak neklünk a nappaliba, hogy se ülni, se feküdni nem lehet rajta, a színe hamuszürke, öregasszonymintás, ráadásul még ágyneműtartója sincs! :? :( Az este egy részét ezért aztán bőgéssel töltöttem, sajnáltam magunkat... :oops: Aztán fél4-kor férjem közölte, hogy ő bizony bemegy a gyerekszobába a földre, mert lelóg vagy 30 centit és különben is meg egyáltalán, úgyhogy nem telt valami fényesen a tegnap esténk meg a ma délelőttünk sem, mivel próbáltunk megoldást találni... Most úgy áll a dolog, hogy holnap lemegyünk Fehérvárra, ahonnan származik a bútordarab és nézünk valamit, amire be tudnánk cserélni és még kényelmes is valamelyest, mert otthonomtól megfosztva érezzük magunkat (igaz, most főként én... :oops: ) Nevetséges probléma, ugye? :)

Remélem, hamar megoldódik, mert az idegeim igencsak nehezen bírják az effajta megpróbáltatásokat még pluszban elviselni... :oops: :D :D :D

Puszi mindenkinek!
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Kedves Mirci!
Üdv itt nálunk. Én is uj vagyok még a topicon,de a Telkiben fogok szülni,Varsányi Hajnalka doktornővel.Elméletileg május 2.ra vagyok kiirva,de a doki szerint hamarabb lesz baba. Én voltam a Telkiben,megnéztem a korházt,mindent megmutattak és elvagyok teljesen varázsolva. Oda járunk a 28.héttől terhesgondozásra is és teljesen megvagyok elégedve.
balla melinda
 
 


Kedves Bigike,nagyon sajnálom a történteket,remélem sikerül kicserélni az ágyat. A sirás meg nekem is nagyon könnyen jön,probálom a hormonokra fogni. Gratulálok a szép baba szobához.
balla melinda
 
 


Sziasztok!

Judit! Szeretettel grautálunk Borókához! Sok boldogságot kívánok NEktek!!!
Peni

KépKép
peni
 
 


Petramama! :lol: Szívből gratulálok a pici lányhoz! Jó egészséget és sok tejecskét! :lol:

Melinda! Mirci! Üdv. itt. Melinda, Te is már lassan a finishben vagy. :D

Bigike, remélem sikerült kicserélni az ágyat! Fehérváron? Én pont itt lakok. :D Szerintem tök normális, hogy kiakadtál ezen a bútormizérián. Mindenkinél megváltoznak a hormonok és persze a fáradság is sok mindent kihoz az emberből. Én még most is sokszor elérzékenyülök olyan dolgokon, amin korábban egyáltalán nem.

Lányok, nagy itt a csönd mostanában! Mindenkit bedaráltak a bébik vagy elmentetek kirándulni???
Erről jut eszembe, tegnap másfél óra kemény sétám volt Danival -tényleg, mert egy idő után ki kellett vennem a kocsiból őnagyságát, mert nem volt hajlandó feküdni, hanem mindenáron nézelődni akart a kezembem+toltam a kocsit- szóval ez idő alatt egy azaz 1 db babakocsis apukával találkoztunk! (kertváros!) Hogy hol van a többi bébi? Vagy én járok egy másik bolygón?

Dani egyébként pár napja elkezdte a gyümölcsevést. Meggy és barack az eddigi menü. A meggy nem igazán jött be neki, de a barackot semmi perc alatt bepuszilja, még tavaly nyárról van jégkocka méretűre pépesítve fagyasztott barack, az előrelátó nagyi csomagolta. :D

Jud

Kép
jud71
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon megállt a topic, bár én is nagyon ritkán jövök mostanság :oops:

Hűű, petramama már holnap biztos mehet haza :)
Jud, fagyasztott vagy befőtt meggyett adsz Daninak? De jó ötlet volt a barack lefagyasztása.

Sajna nálunk már nincs szopi, Dani önként leválasztotta magát, mikor kezdtük bevezetni a szilárd kajcsit :? . De szerencsére mindent megeszik, nem válogatós, gyümiből bármennyi jöhet neki :lol:
Húsvétkor vendégeink voltak 6 napig :x , már nagyon vártam hogy elmenjenek :oops:
Danus tegnap óta náthás :cry: , ma voltunk a dokinéninél, azt mondja húzatot kapott, mert a szeme is be van gyúlladva. Annyira sajnálom, pedig szerencsére nem viseli meg.
9800gr, és 73 cm. Még nem mászik, de forog mint a körhinta, és kúszik, igy aztán mindenhová elér :lol: . Már szépen ül, és imád kompozni.
Dobok pár képet, remélem nem bánjátok.
kedvenc járgányom:
Kép
esküszöm, hogy nem éheztetem :)
Kép
igy vártam a nyúszit
Kép
Kép
már mindenhová eljutok, sőt még a port is felszedem
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona! Ismét nagyon jók a képek! :D "forog mint a körhinta" :lol: Hat napig vendégek :shock: atya ég!
fagyasztott meggyünk van, saját termés :D

Lányok, jár valaki babaúszásra? Milyenek a tapasztalatok?

Jud

Kép
jud71
 
 


jud, köszi a dicséreteket.

Mi még nem voltunk úszáson, mert a dokinéni lebeszélt, azt tanácsolta, hogy amíg rossz, hideg, nyálkás idő van ne menjünk. De mostanság mi is szeretnénk elkezdeni, remélem 8 hónaposan még nem gáz. :roll:
Hova járnátok? A fehérvári úsziba?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Újra itthon. Minden tökéletesen sikerült, majd ha lesz egy kis időm részletekkel is jövök, de egyelőre hulla fáradt vagyok.

Most néhány kép Borókáról: Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


petramama, nagyon szép baba Boróka, gyönyörű szép arcocskája van :D

Kép
mona76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: