Új privát üzeneted érkezett!

Tünci, ezen jót röhögtem. :lol:
Gátmetszést nagyon sajnálom. :(
Igen, jövő héten lesz a 12 hetes, de azt még nem tudom, mikor, csütörtökön kiderül. Fehérváron vetetem le a vért is, integráltat kérek ismét.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, hogy telik az idő....

Elmentem este futni, olyan volt, mintha egy kályha is a hátamra lett volna kötve.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci, Fájós foggal nehéz kemény kekszet rágni :lol: -nagyon igaz!!
Emmarózán lakik nyáron egy rokon, hozzájuk megyünk majd,-pontosan még nem tudom mikor. ha nem lenne baj átugornánk Ákossal meglesni Bátort.
Nem vendégeskedni, csak játszó, vagy séta. nem zavarogni szeretnénk, de megnézném azt a kis pasit majd-ha szabad...

Beze, köszi, mennek a drukkok a uh-hoz .

húúúú de meleg volt ma megint....meg szúnyog :twisted:
agica1027
 
 

 
 

Ágica! Hát tényleg nem volt egyszerű az életed eddig... De most örülök, hogy nagyjából rendben, bár a műtét nem jó, remélem gyorsan túlleszel rajta, felépülsz belőle! Megkérdezhetem a 2. féjed miben halt meg ilyen gyorsan, és mennyi idősen?
És priviben leírnád a szüléssel kapcsolatosan, amit itt nem írhatsz ki? Sajnos én már csak ilyen kíváncsi vagyok! :oops:

Jaffa! Vizsga hogy sikerült?

Anyany! És a madarasban mi volt? Ma voltál, ugye?

Lara: Végül merre voltatok strandolni? Mert gondolom, voltatok! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


sziasztok!

ágicsa!
amit leírhatsz itt, légyszi írd le, én is kíváncsi vagyok. de nem akarlak terhelni a privikkel. :oops:

a madaras egy car hely, eddig is tudtam, most is megerősített. managernek nem tudnak visszavenni, mert nincsen hely. de visszamehetek polcfeltöltőnek vagy pénztárosnak. :(
dobjatk rám követ, hogy beképzelt vagyok, de nem azért tanultam már össze sem tudom számolni hány évig, hogy ott végezzem. pláne 3 műszakban...
jah és persze feleannyi pénzért. és kötött beosztásban, ha férjemmel végül nem jövünk ki úgy, hogy el tudjon menni valaki a gyerekért a bölcsibe, akkor hopp, és sorry.
úgyhogy meg is jött gyorsan a motiváció a munkakeresésre meg az angoltanulásra.
Vendég
 


tudtok esetleg valami jó munkajogászt?
beszélnék vele!
mert ha jól tudom ha gyes mellett vissza akarok menni, akkor vissza kell, hogy vegyenek, és nem adhatnak kevesebb pénzt sem.
Vendég
 


privi ment.
agica1027
 
 


Any sajnálom, ezek már ilyenek sajnos.
Remélem találsz valami jobbat!!!
Mi sem tudjuk megoldani sajnos, még bölcsi sincs, se mama,se meló.....
privi ment.
agica1027
 
 


agica!
köszi, hogy megírtad.
és nagyon sajnálom. és ez a szülés...
annyira utálom, hogy ha valaki orvos, akkor úgy érzi, hogy isten is egyben, (persze tisztelet a kivételnek) és mindenki más tiszta hülye...
na ezért is váltottunk gyerekorvost...

leírom neked a hugom szülését.
úgy indult, hogy császár lesz, mert a hugomnak izületi gyulladása van/volt, két oldalt a csípőjében. gyógyszert nem szedhetett rá, röntgen, ct, nem végezhető ekkor, na az mr meg indokolt esetben, vagy pedig önköltségesen lehet... :(
hugomat is jól megkínozták.
makón az a szokás, hogy ha nem születik meg a kiírt napra a baba, akkor másnap emlőstimuláció, utána pár órával oxitocin terhelés.
hugomnak eleinte egyik sem mutatott semmit, 6 óra múlva viszont megindult a vajúdás, de le sem szarták. ez volt kb délután 3kor.
utána kb 11volt már éjszaka, amikor már majdhogy nem nyomnia kellett, és a szobatársa riasztotta a nővéreket, hogy baj van.
egyedül volt, azt sem tudta, hogy mi van, mert első babája, aztán a dokija nagy nehezen beért, de szinte le sem szarta.
aztán végül apás szülés lett, majd 50perces kitolással. és szanaszét repedéssel...
a picurka 3 hónapos. :D

és tényleg nagyon szorítok a továbbiakhoz!!!
Vendég
 


Any, Elszomorító h ilyen helyzetek vannak....
még jó h tudunk felejteni és a babák kárpótolnak bennünket
Babát láttam iwiwen Nálad...szép kis pasi
Drukkokat köszi, rám férnek...Neked is küldök minden bajodra..bárcsak ezen múlna
:roll:
agica1027
 
 


Anyany! Hát a madaras felháborító! Még jó hogy nem állsz neki polcot pakolni 2 diplomával! :twisted: Drukk a munkakereséshez!
Az sem egyszerű! Én is nagyon tartok tőle, hogy milyen munkát fogok találni! Mert sokszor hiába van az ember dipolomája.... :cry:

Ágica! És mikor is lesz a műtét? Van már konkrét időpont? És meddig kell majd a kórházban lenni?

Én annak idején nagyon féltem a szüléstől, de szerencsére nekem jól sikerült, és szép emlékem van róla! Remélem, ha lesz még, az is így sikerül!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Ági, oksi megbeszéltük!!!!:)

Any, valóban nem tehetnek alacsonyabb fizetési kategóriába és elvileg a végzettségednek megfelelő pozicióba kell felvenniük(nem muszáj ugyanabba),de csa kegy hónapig véd a törvény.

Úgy emlékszem Bende múltkor két hónapot írt, de a mi multinknál egy hónap múlva rúgták ki a gyesről visszatérőket.(v vissza se vették, megegyeztek velük.)

Betti meg még futkározik ilyen időben..anyááám, fanatikus...

megyek ,mert elájulok...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


baccus... kipurcanok...
nem bírok pihenni, se aludni se semmit.
pedig én aztán bírom meg szeretem is a meleget. de ezt már nem.
a lakásban 30fok van.
nappal elsötítés, felmosás, ventillátor...
hőszigetelt panel, meg új ablakok annyit érnek, hogy kb 3 fokkal van kevesebb mint nélkülük.
zsófi ma már vagy 3szor fürdött, de egyfolytában hűtenem kellene, nem bírja a meleget...
ésmost nem is szellőzik a lakás. csak nyitva van az ablak, de kint is áll a levegő, nincsen egy csepp huzat sem.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KÉREK EGY PÁR MÍNUSZ FOKOT A TÉLBŐL!!!
nincsen valakinek tárolva befőttesüvegben?
Vendég
 


tünci!
mi ez az 1 hónap? én úgy tudtam, amíg a gyes le nem jár, addig véd a törvény...
a közös megegyezést meg nem kötelező úgysem elfogadni...
Vendég
 


Any,igen úgy érettem,h gyes+1 hónap.szóval még bő egy évig Neked.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szosz, június 20 utánra egyeztünk meg, a héten egyeztetünk majd-remélem holnap elmond mindent.
Kb 5nap a műtét után,meg ugye előtte nap kell bemenni...kb 1hét összesen.Ha minden rendben megy.

Gyors gyümileves meg rizottó és ennyi mára a konyha, mert így döntöttem... :wink:
agica1027
 
 


Én is kérnék egy kis hideget. Bár éjjel azért jól kihült a lakás, hajnalban be kellett már takaróznom.

Bejelöltök engem is az iwiwen? elküldjem priviben a nevem, vagy ki írjam ide?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


tünci!
ez azért jó. 1 év alatt meg nehogy már ne találjak valamit...

kriszti!
nálunk hajnalban sem hűlt le. hiába csináltam kereszthuzatot. :(
reggel a 30ból 28 lett a nagyszobában. ami 2 óra múlva már ismét 30 volt. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, igen, gyorsan megy. Elismerésem a futáshoz! :D

Ágica, köszi, én is drukkolok neked!

any, gyes alatt vagy vissza kell venniük, vagy nem foglalkoztatnak, de a béred ugyanúgy jár, mindennel együtt.

Hozok majd én is képet, most megyek befejezem a meggyes pitét. Aki kér, szóljon, dobom, ha megsült. :wink: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A süti sül majdnem fél órája. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Két mai kép Lexiről.

Kép
Kép

Jobb színe van, mint nekem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
lexi nagyon édes!
és már a haja is milyen szépen megindult!
nekünk küldhetsz sütit, én már nem is merem a sütőt elindítani, ebben a klassz 30fokban. :(
Vendég
 


hoztam egy képet Martinról. a hugom ölében ült, de nem akarta, hogy mutogassam, úgyhogy levágtam a képről. :) Kép
Vendég
 


Any, neki nagyon szép arca van, majdnem lányos, nagyon szabályos vonásokkal, durván jóképű pasi várható!:)
És nagyon formás testű hosszú baba!

Egyébként azon agyaltam a madarassal kapcs, h ha felajánlják a végkielégítést, meg szabik, meg felmondási idő, akkor lehet érdemes elfogadni.mert ha visszavesznek ,de nem akarnak ,akkor meg kicsinálnak két hó alatt, aztán magadtól jössz el..mert ha a saját munkakörödben betesz két műszakba, v nem tudom h jártál ,akkor meg alig tudsz Zsófival lenni.

Lexike is már hölgy és tényleg nagyon szép már a haja és miylen barna! :shock:
én a Mucit ki sem merem vinni, nehogy árnyékban égjen le, a saját napvédőmmel nem merem bekenni.főleg a karját, amit állandóan nyal.
és hátul van egy pár cenit kopasz foltja, pár milisre lekopott a haja..:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2010.06.13 14:33-kor.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


mindig csodálkozom, mikor Betti is Atikáról ,meg Martinkáról is ilyen jó képek készülnek.Én már alig tudom fotózni ,csak, ha alszik ,mert mindbe belemozdul, csápol egész nap, kalimpál.
Mint pl:
így majdnem csak az apjával vihognak:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2010.06.19 01:37-kor.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok, tudjátok én vagyok a néhabelepofa :lol: :lol:
Megint nem akarok zavarni, csak:

Any: mai állás szerint vissza kell vegyenek, az eredeti feltételekkel, ha nem tudnak biztosítani olyat, akkor állásidőt kell fizetni. Jogifórumon nagyon sok ilyen topic van, meg anno a Babafalván is volt munkajogász.
Ne hagyd magad, engem 1 éve simán el akartak küldeni, végkielégítéssel, a hülye jogász szóba sem állt velem letagadtatta magát, mert nem nézett utána, hogy változtak a jogszabályok. Egy ismerősöm szólt neki, hogy tényleg nekem van igazam. Ha pedig már visszavesznek, onnantól változhatnak a dolgok, pl. engem sem küldtek el mikor letelt a gyes, hanem felajánlottak egy másik munkakört, ami a végzettségemnek megfelelő volt, amit el is fogadtam, igaz, nemrégen önként otthagytam őket, mert találtam egy sokkal jobb melót, de ha én nem jövök el, még mindig ott vagyok. Szóval ne hagyd magad.

Tünci, Bátor csoda aranyos és szép baba :D Hihetetlen, miket csinál, az én két kisebb gyerekem 7 és 8 hónaposan :!: tudtak hasra fordulni.

Üdv mindenkinek

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


true!
köszi!
pont ma találkoztam egy ismerőssel, aki járt nemrégen egy munkajogásznál. el is kértem a számát.
igazából nem akarok minden áron ott dolgozni, csak legalább addig amíg nem találok másikat a gyes mellett.
nevezzük inkább haladéknak. mert ugye 1 fizuból nem fogunk megélni.

tünci!
köszönöm szépen!
Bátor baba jajj de édes! és írod, hogy mennyi gond van vele, hát meg sem látszik rajta! és a hason fekvős képen csak úgy dagadnak a kezén az izmok. vagy csak nekem tűnik úgy? :oops: :oops: :oops: :oops:
nem nagoyn szereti a cumit? mintha a keze csúszott volna ki a szájából...
Vendég
 


és szorítsatok! lehet, hogy lesz vevő anyós házára!!!
(kopp-kopp- kopp)
Vendég
 


True, neeeem, tud hasra fordulni, hasról tud hátra!:) azért nem csodagyerek.:) Csak nekem!!!!!!

Any,hihi, izmok,gyúrunk, vazze!:) Viccen kívül ilyen babaizmok jól látszanak rajta, mert ugye azért még mnidig sovánka, a hasonló korúakhoz.Jaj, a cumi nélkül nem lehet élni ám!!!Egy percig se!Ha elalvás előtt kiesik a szájából ,akor van ám igaz icumiválság!De amúgy a keze is kell neki rágcsira.Olyan érdekes különben, h sokszor olvastam a cumizavarról.Na most Bátor eszik cumisüvegből, de attól függ, h melyikből, h mit kap.Az aventesből vizet, a szelepesből a tápot,ha kell pótlás.Ha tejet adok neki ,az megint másikból.és cumizik is, kb napi 3-4 órát, komolyan.És emlékeztek ,h írtam ,h össze-vissza volt kezdetben a szopiztatása, mert előetetés, meg max 10 perc, meg méregessem közben ,aztán ne szoptassam, csak üvegből kapta két hétig.Aztán még a mai napig is teljesen jól szopik.

Any, drukk ,h megszabaduljatok a hiteltől!!!!Aztán vegyetek fel másikat sajtára! :lol: :P

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci! Enyémeim hasról hátra is akkor tudtak! :wink: Szerintem innen már nem sok kell, hogy hasra is tudjon. A nagyfiam amúgy nekem is ügyeske volt, ő 3 hósan tudta uezt. CSak a kicsik voltak lusták:) Belenéztél Babaszobás fórumba? Végülis az ember sokszor aggódik, aztán rájön, hogy igazából nem vagy egyedül a gondoddal, a dokik sokszor azért lazák, mert már láttak ilyet. De elhiszem, hogy idegesítő ez a sok bukás. Barátném lánya is ilyen refluxos-bukós volt, ami 1 éves korára olyanra alakult ki, hogy bármitől tudott (és tud még ma is 3,5 évesen) lazán hányni a gyerkőc :shock: Értsd bármitől, tehát nemszeretem kaja (amikor még nem tudott beszélni, azzal riogatta az anyját, ha olyan kaját kapott, ami nem ízlett neki,hogy sűrű öklendezésekkel tarkítva kiköpdöste) de szirupos gyógyszer és megahiszti is kihozta ezeket a dolgokat. Szóval nem volt egyszerű, de túlélték:) Reméljük, Bátor komoly férfiként nem fog ilyenenek szórakoztatni:)

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


az estéimet és a hajnalaimat kutatással töltöttem pár napja.
A mosó-és tisztítószerek, valamint ezek az egyszerű ötletek amiket találhatok.
Szóval szívesen ajánlom figyelmetekbe ezeket az oldalakat, sok hasznos dologra bukkanhatunk.
Itt mindjárt a szúnyogokról is,ami ugye mot nagyon aktuális.

http://okoblog.freeblog.hu/

Tüci, igen ugyanezen a mosószeres úton végig mentem én is, meg azt hiszen még sokan.
Bátor nagyon aranyos, örökmozgó, vigyori, erős....igazi pasi.
Nekem itt az alvós a kedvenc ha választani kellene-de nem kell....

Igazából a színesekkel nincs is problémám, csak a fehérek beszürkülnek sajnos -hiába volt a télen ariel szuper mosószerem, nem változott attól sem semmi....
Hipó azért durva lenne mindig, most a szódabikarbóna próba alatt van, majd mesélek Nektek.
Ma kézzel mostam Ákos ruhácskáit át, öblítővízbe aromaolajat raktam pár cseppet-kíváncsi leszek. Ezt ajánlják öko illatosításra a mosógépbe a tartályba 10-15csepp, állítólag úgy sem hagy foltot.
A szúnyogokra citromolajat, de az pont nincs itthon ...van vagy 5-6féle de az nincs,de beszerzem.

Beze, Lexi nagyon helyes kis csaj, és micsoda színe van már most... :shock:
Süti jöhet ha van még belőle...tegnap sütöttem cseresznyéset, de este csak morzsák voltak.

Any tesód kisfia nagyon bájos,tényleg kislánynak is elmenne olyan a pofikája.
Ház eladáshoz és munka ügyben is megy a drukk!!!!!
Ja és Ákos így szólít h any, nagyon ritkán vagyok csak anya.-olyankor eszembe jutsz :D

Még egy kérés ha valaki tud esetleg nyár munkát egyetemistának az szóljon légyszi,mert nagyok kellene!!!!! Köszi!!
agica1027
 
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Tegnap balatonalmádiba voltunk strandon(de épp átépítés alatt van így nem volt annyira jó hogy ott dolgoztak közben)
Ma meg csopakon voltunk,nagyon jó volt Hannus nagyon élvezte a dagonyázást meg a pancsolást is :D

Beze:Már 12-ik hét,de jóóóóóóóóó :D Lexike nagyon édes :D :D :D :D Milyen kis barna ő is :) Hannusnak is olyan jó színe van :D

Tünci:Ok.akkor majd szólok elötte általában szombaton szoktunk menni vagy egyik délután ha apa elöbb hazaér de ilyen pár hete nincs :(
Bátorka milyen nagy lett :D csudaédesen mosolyog :D :D :D

Anyany:Remélem megoldódik a muknkahely gond.
Martin nagyon édi :D :D :D

Betti:Ati nagyon helyes milyen nagy már :D :D :D :D :D

Ágica:Jaj istenem ezt rossz volt olvasni is :cry: :cry: :cry: Örülök hogy most már helyreáll az életed .A mütét miatt meg szorítok nagyon.
Vendég
 


Ancsi:Dorka de édes a képeken :D :D :D :D olyan nagylány már :D :D :D

Nagyon-nagyon tetszik a konyhád :D :D :D :D :D :D Nagyon szép lett :D :D :D :D ügyesek vagytok :wink:
Vendég
 


Hello Lara,nekem jóóó, mindegy a nap,csak jó idő legyen ,nr a házban kelljen kuksolni.(tehát nem 50 fok, meg nem 5)

Találta megy tök jó képet, na ez készülhetett volna az én Mucimról is.
Olvasom, h tök soksknak van cumifrásza.Most mért olyan nagy baj ,h a cumizik egy gyerek mondjuk 2 éves koráig?
Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Köszönjük szépen a dicséreteket. :)

any, megy a drukk, remélem, a vevők komolyak lesznek. :D
Martin nagyon édes, tényleg lányos arca van.

Ágica, Tünci, 50-es naptejjel kenem, és csak reggel, vagy késő délután sétálunk, de szerencsére jó bőre van, nem ég le.

Tünci, Bátor nagyon drága, nekem is az alvós a kedvencem. :D Mekkorát nőtt! Olyan gyorsan megy az idő!

Lara, Lexiről mindig Hannus jut szembe, nekünk sose lesz olyan szép sok hajunk, mint nektek. Friss képet nem raksz fel?

Ágica, any, megy a süti, nyissátok az ablakot. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Betti, ha a futásról van szó, nem földi lény.... :D


Csajok, de jóóóóóóóóót motoroztunk ma! Jaj, de jóóóóóóó volt! MÁr korábban megbeszéltük, ha betölti a 3 hónapot, anyu vigyáz rá és mi meg elmegyünk pár órára a férjemmel aszfaltbetyárkodni. Húúúúú, nagyon kellett egy kis szél, ami átmosta a fejem.
180-nál volt is rendesen. De az csak rövid idő volt, hogy kicsit megjárassuk a motrot, egyébként rendes motorosok vagyunk, nem is lehet élvezni a tájat olyan nagy sebességnél.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jó reggelt!

Olyan sűrű hétvégénk volt, hogy nem tudtam jönni.
Ágica mindjárt olvasom a privit. Szerdán megyek a postára, akkor küldök neked diót.
Ma meg holnap apa szabin van, így programokat csinálunk, kirándulunk kicsit. Asszem ma tropicáriumba megyünk, de ez még nem 100 %, délre visszük Levit varratszedésre, utána kiderül. Apa holnap fürdőbe akar menni, majd meglátjuk milyen lesz Levi feje. Bár elárulom nektek, szombaton beleengedtem a medencébe, kerti partin voltunk, egy csomó gyerek fürdött, így vízzáró ragtapasszal megengedtem, hogy belemenjen.

Any: sajnálom a munkahelyet. Martin baba csodaszép!

Tünci: Nagymuci is gyönyörű, nekünk is egy csomó ilyen bemozdulós homályos képünk van :lol:

Ágica, ha nem törölted ki a történetedet a priviből, akkor elküldenéd nekem is?

Kriszta: nekem küldheted a nevedet, bejelöllek iwiwen.

Beze: Lexikének is jó szine van, aztaaa.

Betti: futás :shock: :shock: :shock: motorozás :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Winchi: sos! mit használtál a múltkor a felfázásra, ami bevált?
Vendég
 


Hello Lányok!

ágica: nagyon sajnálom a rossz dolgokat, amik veled történtek, úgy látszik mindegyőnknek megvan a keresztje, de szívből kívánom, hogy mostmár csak csudaszép és jó dolgok történjenek veled, veletek. A műtéthez én is szorítok nagyon. Kösz az öko oldalt, vannak rajta jó dolgok. Szódabikarbónát hol és mennyiért veszed?

any: Martin baba csoda édes, és nagyon kis formás pasi. Igen, úgy tűnik szuper jó pasi várható... :)
Dorka sem bírja a meleget, nagyon szenved, de itt most felhős az idő, és kicsit hűvösebb van, szerencsére, jól esik.
Szorítok, hogy sikerüljön eladni anyós házát. Mennek a pozitív energiák!!!!

tünci: Muci fiú is gyönyörűséges, és nagyon erős, hogy már így nézelődik hason fekve, meg át is fordul.....nem semmi. :) Mute Button :D:D:D Jót nevettem, és tényleg az..... :)

beze: 12. hét??? De jó, repül az idő. Mikor mész doki bácsihoz? Lexi egy kis tündér, szép barna már ő is.

mancsa: gondolom, ha nem engedtek volna Levit a medencébe megszakadt volna a szíve, meg a tiéd is. :) Én is ezt tettem volna...

betti: Motorozás......hmmmmmm de jó neked.

kriszta: nekem is jöhet a privi, én is bejelöllek. :)

lara: akkor végig strandoltátok a hétvégét. :) Jó nektek közel a Balcsi, bár tőlünk sincs messze. Köszi a dicsit a konyhára, igyekeztünk, de még azért vannak hiányosságok. :)

Csajok, akinek van mosogatógépe segítsen már nekem.
Kérdésem: hogy lehet megtudni, hogy melyik tabletta 2 vagy 3 vagy minden az egyben? A dobozon nincs rajta. (Egyedül a Calgonit all in one-on találtam. ) Meg ha minden az egyben tabi van, akkor nem kell bele só, meg öblítő sem. Én nem értem, és a használatin sincs rajta. Tegnap elindítottuk apával, de látni kellett volna, két hülye 30 éves papírral a kezében áll a csodagép előtt, és nyomogatja a gombokat, meg "akkor most hogy is legyen, meg mit is kell bele tenni..... röhejes volt.
Amúgy vettünk bele öblítőt is, meg rendes sót, ami mosogatógébe való, de valaki azt mondta jó bele a sima vákum só is. De az nem olyan nagy szemcsés. Szóval gondban vagyok..... segítsetek.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


mancsa: nekem jó volt a tőzegáfonya kapszula, nem túl olcsó, de jó Cran C a neve (van másmilyen is), de jó a cickafarkfű tea, vagy tabletta is, szerintem, de van valami urogin, vagy mi a neve tinktúra is, nekem azt is ajánlották a patikában.
De azért Winchi megmondhatná mi a csodaszere... :D:D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi, először tavaly mi is így álltunk a gép előtt. :D :D
Mire kitaláltuk, hogy hova mi való.....
Én calgonit finish-t használok, meg öblítőt is, ha hosszú programon megyek. Sóból érdemes a jobb minőségűt, az úgysem kell sokszor venni.
Jó tanács még a illatosító, hónapokig elég, de nem lesz büdös a gép tőle.

Betti
Kép
betti0412
 
 


ancsi!
köszi, kellenek is most az energiák, hogy anyós szokásos kis marhaságain ne húzzam fel nagyon magam. :D

nekem nincsen mosogatógépem, de tudom, hogy keresztanyám nem használ tablettát, csak mosogatóport. azt mondta, hogy az úgy sokkal olcsóbb.

végre ide is jött egy kis levegő. már "csak" 27fok van a szobában. ez azért haladás. ezerrel szellőztetek.
:oops:
Vendég
 


Mancsa privi ment.
Mosódiót kiváncsian várom, köszönöm előre!!!
programokért kicsit irigy vagyok, de mi most itthon udvaron medencéztünk, Ákos nagyon vakmerő, nagyot fel sem merjük állítani, mert az ott állna az udvaron folyamatosan.Életveszély.

ancsi,köszi a szórítás rám fér, mindenkitől bezsebelem.
jövőhéten lesz, ma dél fele megtudom pontosan.
konyhátok tényleg nagyon szép lett, majd sok örömöt szerez ha szépen működik minden benne és kitapasztaljátok a gépeket.
nekem mosogatógépem nincs....segíteni nem tudok.
szódabikarbóna kimérve adják gyógyszertárban , 20dk kb 150-200ft.
meg az öko mosószereket árusítóknál láttam ..., de


Kifulladtunk a hétvégén ebben a melegben, de túléltük.
Ákossal a héten kukifelhúzásra megyünk, féltem kicsikémet.
Kb egy hónapja már kenegetjük amivel kellett. utána fáj a pisilés is,ettől félek.
Lányom ma ment utoljára suliba, itt a vége végre!!!!
Nagy fiam ment Veszprémbe vizsgázni, ott is marad a koleszban pakolni,mert holnap reggel hazaköltöztetjük-26a kiköltözési határidő.
barátnője most önkéntesként bátor-tábozban dolgozik-csuda egy hely[url] batortabor.hu
[/url]
de akik ott töltik nyaralásukat beteg gyerekek nagyon megérdemlik a jót -lehet utoljára sajnos.

Ákos meg itt nyüzsög
agica1027
 
 


Ancsi: én somat tablettát használok, vagy calgonitot, de vettem már dm-est is, mikor kevesebb volt a pénzem, az is jól elmosogatott. Öblítőt is használok és a mosogatógépbe való sót, szerintem a sima nem jó.
És én is használok illatosítót bele, az is jó sokáig elég.
Köszi a felfázásos kapszula nevét, ha Winchi nem jön nemsokára el is küldöm apát beszerzésre, voltam már felfázva, de ennyire még nem. Eddig elég volt, ha átmostam a szervezetem egy csomó folyadékkal, de most 2 napja fáj a hasam. Cickafark teát ittam, most lett kész a kamilla teám is.
Úgy látszik betett a medence party, pedig fürdés után rögtön szárazba bújtam.
Vendég
 


Ágica: köszönöm, hogy megosztottad velem is a történetet.
Sajnálom, hogy így alakult.
Vendég
 


Köszönöm.
agica1027
 
 


Sziasztok!

Hű, volt ám termés a hétvégén rendesen... Mi a szokásos sűrű hétvégéink egyikét nyomtuk le, szombaton kertiparti Pilisvörösváron, tegnap babalátogató Bp-en, hazafelé gyors Ikeával.

Ágica, nagyon sajnálom, hogy ilyen sok megpróbáltatáson kellett átmenned eddig az életben és hihetetlenül csodállak, hogy ilyen erős vagy és mindig sikerült felállnod. Kívánom, hogy az élet most már csupa jót tartogasson számodra! Műtéthez drukkolok én is.
Ja, még akartam írni, hogy ifjabb Orosz doki nekem sem lopta magát a szívembe. :evil:

Ancsi, nagyon szép lett az új konyhád! 8) Dorka pedig csudaszép, bár még a szeme sem áll jól, bizti nem unatkozol mellette. :wink: Mosogatógéphez én kombinált tablettát meg sót használok (ezt lidlben, müllerben szoktam venni), calgonitot az ára miatt még sosem vettem, somatot szoktam inkább, de most pl. dm-es van itthon és ugyanolyan szépen mosogat szerintem. Anyukám meg most mondta, hogy a tescoban vettek poppy márkájút és az is nagyon jó. Öblítőt nem használtam sosem, azt miért kéne? :oops:

Betti, Ati baba is hogy növöget, nagyon helyes kispasi! :D Motorozás jó lehetett! :P

Tünci, Bátorka is milyen édes! :D És milyen ügyes, hogy kinyomja magát! 8)

Lara, már hiányoztál ám. De jó Nektek, hogy strandoltatok, mi a hétre terveztük, de ahogy így elnézem az időt, nem nagyon tudunk majd menni.

Any, drukk megy a házeledáshoz!!!!
Munkahely nem semmi, tényleg jól utána kell járni, mik a jogaink. Most én sem vagyok jó helyzetben, hívtak, hogy augusztustól kéne kezdenem, de még nem tudok/akarok, Lilinek is aug. 20-ig tart az ovi szünet. Szeptembertől tudnék esetleg kezdeni, remélem, nem lesz nagy gáz, ha most még visszautasítom. :roll:
Ja, a mobilklímáról én lebeszélnélek, mi még a régi lakásba vettünk, de sajna hangosabb volt, mint hatékony, meg ugye elől hűt - hátul fűt. Eladtuk a teszveszen.

Beze, Lexi is csudaédes! :D Kitartás a meleghez! Folttisztításra én Vanish szappant használok, a kakis foltokon nagyon hatékony.

Mosás: nekem is a fehérek beszürkülése a legnagyobb bajom, bár az állítólag a kemény víz miatt is van. Most a Lidl-ben vettem mosószereket, anyu szereti őket, eddig nekem sincs rossz tapasztalatom velük.

Mancsa, jobbulást, ez a felfázás nagyon rossz tud lenni.

Megyek, mert a Kisasszony ezt a borús időt nehezebben viseli, mint a kánikulát...

Ja, kicsit szomorú vagyok, a tali ötletére csak Szösz reagált... :(

Kép
Kép
katinka31
 
 


Ágica, Mancsa, Anyany bejelöltelek benneteket az iwiwen.

Csajok és Pasik nagyon szépek mindenkinél!

Most rohanok tovább

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Kriszta, köszi, visszajelöltelek.
Nagyon szép család vagytok!!!
micsoda nagy fiad van már!! és nagyon ügyes
Lotti nagyon szép és huncut kislány!!
büszke lehetsz rájuk!
agica1027
 
 


Hát én ebbe belepusztulok, frankón üti a vajúdást, de annak volt értelme. Iszonyúan fáj. 1-től rendel a dokink, apa elvisz hozzá.
Ez több, mint egy felfázás, az eddig még nem okozott ilyen görcsöket.

Varratszedésen túl vagyunk. Apa fogta le Levit, és utána frankón mérges lett, hogy egy ilyen bunkó nő emberek közelébe ne menjen, nemhogy gyerekorvosnak.

Kriszta később visszajelöllek, most vajúdok.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: