Új privát üzeneted érkezett!

Cermiák,

írj majd holnap, izgulok érted! :) Minden rendben lesz! Teljesen normális, hogy izgulsz! Akkor lesz majd jobb, ha átléped azt a bűvös határt, amit eddig nem sikerült. Akkor kicsit megnyugszik az ember. De utána újra izgul majd, más dolgok miatt és ez akkor is így lesz, ha megszületik a baba! Most már mindig! :) :)

Én jól vagyok, köszönöm! Holnap megyek még ügyelni, meg a nyár folyamán egy-két nap, de nemsokára nyaralni megyünk és akkor végre kikapcsolom az agyam egy kis időre és az idő is jobban telik (bár nyáron nem szoktam sürgetni, annyira szeretem a nyarat).
janula
 
 


Lányok,

Lombikhoz milyen vizsgálatokat kérnek az ARO-n?
almanna
 
 


Almanma

Elösször a párod sperma vizsgálata lesz.
Neked 4 db vérvétel bizonyos ciklus napokon.
Kaptok beutalót mind ketten az ottani labor a, hív stbvozsgálatra.
aztán petevezeték átjárhatoságoli kell, tüdőszűrés, teljes vérkép, ekg. Ha ezek Megvannak mehetsz az altatoorvoshoz.
Ha jol emlékszem Ennyi ...:)
evi89
Vecsés
 
 

 
 

cermiák

Várom rólatok a híreket :D


Bocsi lányok hogy mostanság nem írok..... olvaslak titeket , de most  jól esik egy picit eltávolodnom e támától. De persze ez nem azt jelenti hogy nem érdekel de még kell egy kis idő.

Puszi mindenkinek
evi89
Vecsés
 
 


Évi,

Köszi az infót.

Szóval, attól függetlenül, hogy a legelején már nézték a cn-hoz kötött vérvételt, és a férjemnek is megvolt tavaly mindkét vizsgálata, megint elölről kell szinte kezdeni??
Inszemeken is túl vagyok már.
Konkrétan a lombikhoz szükséges vizsgálatok érdekelnének.
Szeptemberre tervezzük (doki javasolta) a lombikot, addigra gondoltam megcsináltathatnám a szükséges vizsgálatokat.

Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor neked nem sikerült...
De jó, hogy csak átmenetileg gondolod így!
almanna
 
 


Cermiák, mi volt?? Várjuk az infókat! Izgulunk Érted!
Leszezjobb, pihi, pihi, pihi!
Évi, szerintem mindenki megért! Ölellek!!
Almanna, a legutóbbi inszem tuti nem sikerült? Nem a napokban fog csak kiderülni az eredmény? (bocsi, de elfelejtettem :oops: ). Ha az alap hormon vizsgálatok+átjárhatósági+sperma vizsgálat meg van, akkor azok nem kellenek újra. Kérj beutalót Andiéktól ekg-ra, aids/hepatitis szűrésre (ezt ott megcsinálják a klinikán, a párodnak is kell, kb 2 hét után van eredmény, azt küldik automatikusan az aronak), labor+ vércsoport meghatározás (helyi szakrendelőben intézendő) illetve mellkas rtg (ha nincs fél éven vagy 3 hónapon belüli leleted, erre nem emlékszem pontosan, tüdőszűrés leletet is elfogadnak). És Andiékkal kell egyeztetni időpontot aneszteziológiára (az ott van az aro folyosó végén). Azt hiszem, ezek kellenek plusszba. De ha hívod Andiékat, biztosan elmondják, nagyon segítőkészek ;-)
Puszi Mindenkinek
maci80
 
 


Nagyon köszönöm Lányok, hogy gondoltok rám. 5 órára megyek, utána beszámolok.
Nagyon ideges vagyok, két rossz hírt is kaptunk ma már :(, remélem most jó híreket fog közölni M. doki ...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Elég soká sikerült bejutni, majdnem egy órát várakoztam, azt hittem szívrohamot kapok közben az idegeskedéstől :). De szerencsére minden rendben van :). Azt mondta M. doki, hogy szép nagy, szabályos petezsák látható. Még picit nagyobb is a koránál, szóval mindenképp bizakodónak kell lennünk :). Nagyon örülünk, imádkozhatunk tovább. Azt írta a papírra, hogy grav.s.4, ami értelemzésem szerint 4 hetes terhesség. Én azt gondoltam, hogy a stimuláció napjától számolják, de ezek szerint nem, mert az alapján pont ma lennék öt hetes terhes. Július 11-én kell mennem megint, azt mondta akkor lesz,  mert elutazik valami konferenciára.
Köszönöm még egyszer, hogy gondoltatok ránk!
Puszi
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Szeptemberben kell menni ujra konzultálciora a profhoz, most volt az első sikertelen lombikunk, van fagyibabank, szeretnek valakitől akinek mar volt fagyibabaja, hogy hogy fognak menni a dolgok, és ilyenek:) koszi a valaszokat :D
boni28
Budapest VI. kerület
 
 


Cermiák!! Nagyon szuper hír! Remélem a tegnapi rossz híreket feledteti ;-) Naná, hogy bizakodónak kell lenni! Jó helyen van, egészséges, és minden rendben lesz ;-)!! Hosszú vagy rövid protokollod volt?
Boni, sajnálom, hogy nem sikerült a mostani kezelés :-(. Minimum 4 fagyibaba szüksüges a FET-hez. A 20.ciklusnapon kell menni, akkor van uh, felírják a Gonapeptylt, kb 10-14 napig azt kell szúrni. Aztán vv lelet alapján jöhet a folytatás. Ösztradiol tartalmú tapasz, ezzel megvastagítják a méhnyálkahártyát (+Gona továbbra is, nem lesz peteérés), és kb 2 hét múlva beültetés. Onnantól minden ugyanúgy, mint stimukor. A FET-es beültetés kora délután van, a babákat akkor olvasztják ki, mikor megérkezel a klinikára, ezért számítani kell minimum 1 óra várakozásra.
maci80
 
 


Cermiák, jajj de örülök a jóhírnek, teljesn szívemből kívánom, hogy továbbra is minden rendben legyen :).

Almanna, úgy látom a többiek már megírták a lényeget, kívánom, hogy szeptember a Te hónapod is legyen. Jó kis csapat gyűlik itt szeptemberre :).

Leszezjobb, sajnálom, hogy ágyhoz kötöttek :(, de most tényleg az a legfontosabb, hogy pihenj és vigyázz a babára és magadra, szorítok, hogy minden rendben legyen, de úgyis így lesz :). Amúgy én a porszívózásnak nem merek nekiállni, úgyhogy muszáj leszek a férjemet befogni rá :D.

Janula, előre is kellemes nyaralást Nektek, merre mentek :)?

Vkcs, kizártnak tartom, hogy 7 év próbálkozás után hazaküldenek, hogy még próbálkozzatok kicsit. Ha megvan minden vizsgálat, ami kell, és minden ok Nálad, akkor kezdik, amint lehet.

Mi most szabin vagyunk, voltunk pár napot Balatonfüreden, nagyon jó volt, sokat pihentünk, sétáltunk, napoztunk, bringáztunk, hajókáztunk, jókat ettünk, úgyhogy nagyon élveztük minden percét :).
Ma vagyok elvileg 8hét+4napos vagyok, tüneteim továbbra sem igazán vannak, max. annyi, hogy kb. 3 óránként ennem kell. Tegnapelőtt vettem be az utolsó Bromot, úgyhogy remélem minden rendben lesz, hétfőn megyek a saját dokimhoz, nagyon várom már.

Szép hétvégét mindenkinek :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

cermiák,
szuper hír! Látod jól megharapott

lexi,
örülök, hogy jól vagytok! 

Lányok, mi ma voltunk utoljára a klinikán! Volt egy vv. és egy uh. A prof. megnézte a szivverést és mivel minden oké, így el lettünk bocsátva. Többet nem kell menni. A gélt is és a bromot is ma abbahagyom. Aúgy ma vagyunk pont 11 hetesek! Már szépen növögetünk és már nagyobb a pocakom is, kezd szorítani a farmerom  De nem baj, mert most nagy pocakra gyúrok!  már kiskönyvem is van, bár az a kiskönyv tök gagyi! Azt hittem valami kis szép lesz, de nem az majd 9-én megyünk kombinált tesztre, de már eldöntöttem, hogy minden rendben lesz és ezt megbeszéltem a picivel is, remélem szófogadó gyerek 

Puszilok mindenkit és nagyon vigyázzatok magatokra!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Cermiák, kicsit megkésve, de - ha egyelőre halkan is - szívből gratulálok a babszemhez :D :D :D Gondtalan 9 hónapot kívánok! Külön örülök, hogy a beültetés a 20 éves talàlkozón volt, és jól alakulnak a dolgok. Szerintem nem alakult ez így véletlenül :) S ha már így alakult, azt kívánom Neked és a többieknek is, hogy az 5 év múlva tartandó rendezvényen mindannyian már a babàinkkal együtt találkozzunk! Akkorra pedig a mostani sokszor idegörlő várakozással teli és sajnos sokszor csalódásoktól sem mentes hónapok kellemes emlékké szelidüljenek :wink:

Èn a héten kezdtem a Suprafactot szúrni. Júl 7-én vv, és ha akkor minden ok, jöhet a stimu. Nekem majd Clexan lesz, de kiváncsi vagyok, hogy végig kell e majd.

Lányok, mindenkinek szèp nyarat, sok pihenést kívánok!

Kismamik vigyázzatok magatokra és a babákra! Csak semmi megeröltetès, különösen a meleg napokon sok folyadék és pihi!

Maci, érted nagyon szorítok júliusban!!! Vàrom a híreket!

Kell még valakièrt izgulni júliusban?
echo95
 
 


Sziasztok! Én régi-új tagnak számítok :-) Régen sokat írtam ide, de aztán egy kicsit megzuhantam és nem voltam hajlandó beszélni erről senkivel a férjemen kívül. Most már tudom, hogyha kérdeztem volna, akkor sokminden könnyebb lett volna. Mi 2012 áprilisában voltunk először a klinikán, és most jutottunk el 6 inszem után az első lombikig. Pénteken kezdtem el szúrni az Gona-t. Július 10-én lesz az első vv és onnan talán már indul a stimu. Reméljük a legjobbakat. :-) A kismamáknak nagy-nagy gratula, remélem mindannyian követni fogunk Titeket! :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


@leszezjobb:

szia
elöször is gratulálok Nektek!
köszönöm az infókat

A Forgács Int. kapcsolatban annyi h folyamatos sikerlenség,futószalag érzés,annak ellenére h súlyos pénzeket hagysz ott,Ibolya nevű asszisztencia viselkedése számomra minősíthetetlen,és én mindenképp szakmai tudatlanság úgy adni vkinek gyógyszert h előtte kivizsgálták volna(de ez csak az én laikus véleményem)

Remélem a SOTE-n több szerencsém lesz!


vkcs
 
 


Sziasztok

segítsetek légyszíves
én még az ovu tesztelésnél tartok,és a mai napom lett a 0. nap(pozitív lett a teszt) és szombatra esik az 5.nap( pozitív tesztelésnél)
szerintetek menjek el pénteken a 4.napon v menjek el a rákövetkező hétfőn amikor is a 7.napom lenne

remélem érthető voltam
vkcs
 
 


Vkcs, mindenképpen előtte nap, pénteken menj, a hétfő az már késő lenne.

Dekatka, üdv itt, bár akkor Te már nem vagy itt "újonc" :D, remélem a sikertelen inszemek után most a lombik sikerülni fog :). De jó, akkor júliusban is lehet már többeknek szurkolni. Melyik dokinál vagy?

Echo, hú akkor most már Nálad is beindulnak a dolgok nagyon szorítok Neked is!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!


Maci,
hosszú protokoll volt. Nagyon reménykedem, hogy most minden rendben lesz!
Te is kezdesz nemsokára, holnap már július :). Mikor is kell menned?


Lexi,
nagyon szépen köszönöm! Én is csak ezt tudom neked kívánni!
Örülök, hogy jól telt a szabitok. Szabad bringázni amúgy? Gondolom igen, nem is kérdeztem rá, de én sajnos nem merek semmit sem sportolni. Max. sétálni, azzal nem árthatok. De ugye az én esetem más kicsit.
Bromo miatt ne aggódj, tuti minden rendben lesz! És már 9 hét eltelt? Durva! Mikorra vagy kiírva?
Várom a beszámolót, hogy mi volt ma a dokinál!


Cicuci,
lassan túl leszel a kritikus 12 héten, szuper :). Te mikorra is vagy kiírva?
Biztos szófogadó babóca és minden rendben lesz az integrált teszten! Az vérvételből és UH-ból áll?


Echo,
köszönöm szépen :). Még mindig nem merem sem beleélni magam sem elhinni, de tényleg nagyon-nagyon remélem, hogy most már végre minden rendben lesz. Hogy nem véletlen az sem, hogy pont a 20 éves találkozón került babó a pocakba és hogy a drága tényleg jönni akar hozzánk:).
Szorítok, hogy minden jól menjen most és mielőbb jöjjön a második szép szemű baba! :)


Dekatka,
éretd is szorítunk, bizony követni fogtok minket :)!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


@lexi01:



köszönöm
én is így gondolom,csak kellett a megerősítés
vkcs
 
 


Sziasztok lányok

Kicsit eltúntem de a szabadságok miatt elég soksor egész nap dolgozom és nem nagyon vagyok gép elött.

Cicuci Cermiák Lexi hogy vagytok? Pocaklakók remélem szépen növögetnek és minden rendben van odabent. A nyaralásssal óvatosan vigyázni magatokra.

Leszezjobb remélem jobban vagy már és egy kicsit hagynak mozogni az orvososk bár én bármire képes lennék a babámért de gondolom te is így vagy ezzel. Takarítás emelgetés tiltó lista rendben ???

Dekatka üdv újra itt gondolom emlékszel még rám én is elég rég óta itt vagyok már a fórumon és sajnos eddig a 2 lombikból egyik sem sikerült. Most már Czeizel dokihoz készülünk mert sajnos 2x kórosan osztódtak a babáim és szeretnénk kideríteni miért van ez.

Sajnálom hogy az inszemek nem sikerültek de most itt a nagy lehetőség a lombikkal és lehet egy hónap múlva már jó hírekkel jössz te is. Drukkolok neked nagyon.

Janula csatlakozom én is a szeptemberi csapathoz ha Czeizel doki is azt javasolja. Szóval lehetünk még együtt negyvenes kismamák.

Maci mikor méssz a klinikára ? Drükkolok neked is hogy ne csússzatok ki a júliusi kezdésből.

Echo drukkolok a sikerhez majd jelenzkezz hogy mit mondott a doki .
edina71
Budapest
 
 


Magdipeti Paurora nálatok már gömbölyödő pocakok lehetnek . Hogy viselitek ezt a szeszélyes időjárást ? Mikorra vagytok kiírva ? Vigyázzatok nagyon magatokra és a babákra is . Simi a pocakra.
edina71
Budapest
 
 


Cermiák, a bringázás az teljesen sima, kiépített bicikli úton volt, szóval semmi emelkedő, döcögés vagy tereprally, kb. csak gurultam, de amint éreztem, hogy kicsit elfáradtam, abbahagytuk, de amúgy meg jólesett. Elvileg pont ma vagyok 9hetes és a kalkulátor szerint az utolsó menzesz alapján február legelejére lennék kiírva.
Viszont ma nagyon pórul jártam: ugye végre mentem a saját dokimhoz az örömhírrel, hogy sikerült a lombik, pontosabban mentem volna, mert amikor odaértem, közölte az asszisztens, hogy elhívták szülni a dokimat, úgyhogy nézzünk másik időpontot, mondom jó legyen. Erre azt mondja július 21-én tudnék menni legközelebb, mert most szabin lesz a doki. Mondom az nem igazán jó, mert akkor már elvileg 12 hetes leszek, szóval az már azért kicsit későn van szerintem...
Mondta, hogy akkor annyit tud javasolni, hogy a 14-i héten már ügyel a doki a Klinikán, hívjam föl és beszéljem meg vele, hogy meg tud-e nézni...
Hát finoman szólva most nem vagyok boldog több szempontból sem: nagyon vártam már a mai nappot, mert jó lett volna egy kis megnyugvás, hogy tudjam, minden rendben van, meg ez lett volna úgy az első igazi alkalom, amikor rendesen láthattam volna, erre most nagyon úgy fest, hogy várhatok még két hetet... Másrészt meg nem tudom, hogy így nem leszek-e elmaradva a vizsgálatokkal...
Mindenesetre utána elmentem a háziorvosomhoz, hogy akkor most így mehetek védőnőhöz, vagy mi a helyzet?
Azt mondta menjek nyugodtan, meg adott egy EKG beutalót, és mondta, hogy a többit meg majd a védőnő mondja, hogy mi kell még.
Hát ennyi, kicsit szomorú vagyok, hogy így jártam, meg kicsit ideges is, hogy nem tudom minden rendben van-e, csak reménykedem.
lexi01
Budapest
 
 


@almanna:

szia
férjem androlog vizsgálata már megvan,kell még kontrollvizsg a soten,arra szept elejére kaptunk időpontot
az 1.vérvételem már megvolt,ovu tesztet csinálok otthon,most pénteken megyek a 2. vérvételre
A Forgácsot a folyamatos sikertelenség,a futószalag érzés(a nem kevés pénz otthagyása ellenére),az én véleményem szerinti hozzá nem értés...és még sorolhatnám

nem volt sem PCOS,sem inzulin rez vizsgálatom

még a nyáron meg akarom csináltatni az átjárhatóságit vizsg h azzal is előrébb legyek
holnap betelefonálok h melyiket fogadják el

sok sikert Nektek a szeptemberi lombikhoz!!

vkcs
 
 


Lexi,
elhiszem, hogy bosszankodsz, valószínű én is azt tenném, de lécci valahogy próbálj mégis nyugodt maradni! Eddig sem volt semmi gond, ezután sem lesz.
Ki a dokid amúgy? Talán Bokor doki, jól emlékszem? Telefonon nem tudnád felhívni és elmondani, hogy mi van. Hátha tudna mégis valamikorra időpontot szorítani. 
Ha mégsem, szerintem azt kellene kiderítsd – akár az Andiéktól, a védőnőtől, vagy Paurórától, vagy Magdipetitől – hogy milyen vizsgálatokat kell most elvégezni, hogy kell-e ezekhez a dokid.
Biztos meg fog oldódni és meg lesz időben minden vizsgálat és rendben is lesz minden, ne aggódj!


(Egyébként tőlem a Ria a stimulálás kezdetét kérdezte csak, azt írta be, a mensi nem érdekelte. Gondolom hosszú protokollnál számolnak a stimu első napjától.)

Edina,
örülök, hogy megint itt :). Köszönöm kérdésed, vagyogatok. Igyekszem nem parázni, többnyire sikerül is, de azért sokszor eszembe jut, hogy ilyenkor kezdődtek a problémák nálam... remélem most minden másként lesz!
Van már időpontotok Czeizelhez? Ott is várni kell min. 1 hónapot.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy így eltüntem, de próbálok lépést tartani a világgal..de Cseresznye sokszor jelezz, hogy már nem 20 éves vagyok..néha le kell dőlnöm pár percre..de már aludtam el az irodában is még jó, hogy a fiúk így falaznak, mert a főnökasszony igen csak kiborulna, ha észrevenné

Lexi: nekem az összes beutalót a védőnő adta, és azzal kellett visszamennem a háziorvoshoz, aki lepecsételte a beutalóimat. Kaptam beutalót vv-re ( máj és vese funkció, Wassermann meghatározásra) vizeletvizsgálatra, ellenanyag és vércsoport meghatározásra , EKGra, és fogászatra. Az EKG-t megcsinálta a körzetim, mert ő belgyógyász. A Pataki ugyan megnézte a beutalókat, de nem kért többet. A 12. héten el kell menned integrált vagy kommbinált vv-re, de erre én magán úton voltam. ( van akinak megcsinálja a kórház)
A terhesség heténél ne lepődj meg, mert én is rákérdeztem, és a dokim azt mondta, hogy mindig a már betöltött hetet írják rá. ( a betöltött hét alapján kell menni a vizsgálatokra is)

Cermiák: ne idegeskedj! Tudod, fejben dől el!! Csak optimistán! Most biztos sikerül, hiszen annyi jó jel van!!

Évi: örülök, hogy hallok rólad! Jó töltődést kívánok neked a nyárra, és ősszel friss erővel tudsz kezdeni!!

Edina: köszönöm a simit Cseresznye nevében is!! 

Edina, Janula, VKcs és aki még kezd szeptemberben: Pihenjetek sokat a nyáron, mert a jövő nyáron remélem már gyereksírás "zavarja" meg a pihenéseteket!!!

Maci: mikor kezdhetsz? Szurkolok neked is nagyon, remélem most már minden oké lesz, és dr M sem talál ki semmit!!

Dekatka: üdv újra a csapatban! Kívánom, hogy te is mielőbb megtapasztald a babavárás örömét!

Cicuci, Paurora, Leszezjobb: remélem jól vagytok! Vigyázzatok magatokra!!

Paurora: nekem mindegy az időpont  a Zilára, mert még nincs fix szabiidőpontunk ( Péter még próbaidős:))

Velünk egyébként minden rendben, már 15hét 4 napnál tartuk. Remélem azért Cseresznyét nem a Jézuska hozza, hanem a Mikulás ( dec 21.-re vagyunk kiírva)  Holnap megyek az integrált szűrés 2 részére, és 14.-én megyünk a genetikai uh-ra...leskelődni. A pocakom kb 2 hét alatt nagyot nőt, már kényelmetlen a farmer.


Vigyázzatok magatokra mind!!! Puszi
magdipeti
 
 


Cermiák
Nagyon örülök, hogy veled is minden rendben, még mielőtt tényleg szívrohamot kapnál
nagyon vigyázz te is magadra.

Leszezjobb
Hagyd a csudába a takarítást és a porcicákat, fogd be a férjed most rajta a sor, te már megtetted a magadét. Feküdj amíg kell nagyod drukkolok neked is.

Lexi
Hogy megy az idő már 9 hetes vagy. Hát én is bosszús lennék a helyedben nem tudsz addig valami másik orvoshoz beugrani megnézetni a kicsit és akkor te is megnyugodnál. Aztán két hét múlva a saját dokidhoz is elmenni és akkor két helyről is hallhatnád, hogy minden oké. Én most tudod várakozó állásponton vagyok szeptemberig. Remélem nekem is összejön az első lombik majd mint neked. Vigyázz nagyon magadra Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi még most kezdenénk a Sote-n,de szükségem lenne a segítségetekre.

Bután fog hangzani a kérdés...merre induljak egyálltalán?Hol tudok időpontot kérni..stb...
Ennyire nem vagyok sötét   (bár a kérdés hallatán inkább úgy tűnik),csak hiába keresgéltem,se telefonszámra nem akadtam,se semmi hasznos infóra.
Azt tudom hogy helyileg hol van,mert nem messze lakunk tőle.
Hiába,nincs rutinom benne.

Örülök,hogy köztetek lehetek,és remélem hamarosan nálunk is siker lesz.
Akiknek pedig már van pocaklakó,annak óriási gratula,és sok sikert a végéig!!!

Mindenki válaszát előre is köszönöm!!!
fnemesike81
Budapest VIII. kerület
 
 


Üdv. a fórumon fnemesike!
Itt tudsz időpontot kérni: 06-1/266-0120/4234 mellék. A nővérkék majd mindent részletesen el fognak mondani.
Semmilyen vizsgálatod nem votl eddig?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Lexi, Cermiák, csak semmi aggódás, izgalom, mérgelődés, stb. Minden rendben, minden oké Veletek! A beutalókban a védőnő ill. háziorvos is tud segíteni ;-)
Évi, Edina, Janula örülök, hogy jelentkeztek néha :-)
Edina, mikor mentek dr Ceizelhez?
Magdipeti, Paurora és az összes kismami: pocaksimi Nektek! Paurora, hogy van a lábdagadásod??
Fnemesike, üdv a csapatban. Az ARO száma: +36208254234. Ez közvetlen az osztályon csörög, itt tudsz időpontot kérni
Dekatka, de jó, hogy újra itt vagy! Emlékszem ám Rád ;-) Örülök, hogy sikerült megbírkózni a problémáddal és nyitsz felénk. Örülök Neked!
Echo, tuti minden rendben lesz 7-én, és indul a szurizás ;-) és bízom benne, hogy 1 héttel később követlek ;-)
Nálunk várakozás van a mensiig, ha a testem tünetei nem csapnak be, jókor volt ovu így jókor fog megjönni. Csak dr M is alkalmasnak találja az időpontot a kezdéshez...
Puszi Mindenkinek
maci80
 
 


Fnemesike, mind a két szám jó, ugyanott csörög, csak én jobb szeretem a mobilt, nem kell a mellékkel bajlódni :p
maci80
 
 


Magdi,
örülök, hogy minden rendben van veletek! Majd várjuk a beszámolót a holnapi napról! Remélem most már megmutatja magát a kis szégyellős csersznye :).
Mi dönti el, hogy integrált vagy kombinált vv-re kell menni? Úgy érezted a magánban biztosabb azért mentetek oda? Vagy soká lett volna időpont a kórházban:

Mira,
igyekszem, igyekszem :)... de tényleg néha a szívroham környékez :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Maci!
Tuti fogsz tudni kezdeni! Nem hiszem, hogy az előzmények után még bármilyen akadályt is gördíthet a sors :). A júliusi hónap a tied meg az Echoé :).
Bár évek óta járok az ARO-ra, nem tudtam, hogy mobil szám is van :). Most jól leírtam :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok csajok,

a szokásos szünet után újra itt.

Almanna,
Szerintem simán össze lehet hozni a férjed és a kisfiad jóslatát. Aki a kilencet betöltötte az elvileg már a 10-ben van. . Amúgy a lombikhoz én azt mondanám hogy nem elég a z átjárhatósági.
Az az inszemhez fontos, a lombikhoz meg kell hogy nézzék a méh állapotát, vagyis szerintem méhtükrözés kell.Persze lehet én tudom rosszul, de nekünk az kellett volna, ha nem jön csodamanó.

Vkcs,
Ha a Forgácsban volt átjárhatósági, akkor hogy hogy megint kell?Azt nem fogadják el az ARO-n?Hmm..és ha lombik jön akkor lehet neked is kell méhtükrözés.Nem?

Leszezjobb,
Mit csináltál, mitől lett a hematóma?? nagyon vigyázz magadra, pihizz sokat csajszi!!Küldök gyógyító energiát!

Évi drága,
érthető a bánatod, és a szünet, eltávolodás a témától.Most pihenjetek és töltődj fel  ennél nincs fontosabb mert szeptemberben újra indul a lombik!Nagy nagy ölelés neked!

Maci,
nagyon sokat gondolok rád! Hová mentek nyaralni? Mikor kell 'jól' megjönnie júliusban?

Lexi,
Szupi hogy voltatok Balcsin!Én nem mertem bringázni, nekem a dokim azt mondta no sex , no bringa...stb. a 12. hétig. Persze ha nem fájt és jólesett akkor minden ok.
Magdipeti már minden leírt, hogy milyen vizsgálatok vannak én csak annyit tennék hozzá , hogy nekem pl.  nem a védőnő, hanem a terhesgondozáson a doki írta ki a vizsgálatokat. Szerintem ez doki, és persze kerület függő itt Pesten.
H aviszont a kombináltra magánban mész , akkor már most foglalj időpontot. Nekem a vv. a 12. héten volt, UH meg a 13. héten.
A vizsgálatokhoz itt is van a babaneten segítség:
http://www.babanet.hu/terhesseg/elso-tr ... seg-alatt/
és itt 1 másik oldal is amit én használok:
http://www.szuloklapja.hu/terhessegi-vi ... lator.html
Puszi és ne idegesked kérlek, a baba megérzi!Ha nagyon kíváncsi vagy menj el egy másik dokihoz, esetleg SZTK-ba, hátha kifogsz 1 jó dokit..de a babát tuti látni fogod.

Cicuci,
Szorítok, de tuti stramm gyerek lesz és a kombinált teszt is  jó eredménnyel zárul!Majd írj!

Dekatka,
Nagyon szorítok, 10-én minden rendben lesz és indul a stimu. Szorítok h ennyi sikertelen inszem után az 1 lombik már össze is jöjjön...és össze is fog! Punk tum!

Edina drága,
Köszönjük mi is a simit! Olyan mókás volt, pont mikor olvastam amit írtál, akkorát rúgott a kiscsaj...szóval ő is köszöni!Lemorzézta a hugyhójagomon!
Czeizselhez mikor mentek?

magdi drága,
hogy megy az idő...én 16+3-án érzetem először Anasztáziát...buborékolt!Lassan  akkor te is érzed Cseresznyét!! A Zilára akkor egyeztetünk. Janula..többiek kinek mikor lenne jobb?
Ölellek, puszi Cseresznyének!

Lányok,
velünk minden ok...szo-szo...de hát a terhesség ilyen.
Szóval megerősített a nődokim, valóban nem kaphatok majd EDA-t a vérhigítók miatt, sőt ha császár lenne, akkor nagyobb a komplikáció és bevérzés esély a gerincnél,ha adnak majd rá spinális érzéstelenítést. remélem majd hajnalban keződik a "buli" mert akkor a reggeli szurit ki is hagyon, és akkor talán nem lesz olyan híg a vérem.
tegnap voltam UH. Anasztázia szépen nő, már 660g, csak még rosszul helyezkedik. Konkrétan most medence végű a kisasszony, így nagyon dúrván nyomja a húgyhújagom, meg rúgdossa, és a feje a gyomorszájamat nyomja, így sűrűn van hányingerem.
Szorítsatok hogy időben beforduljon a kisasszony!!!
A lábzsibbadás viszont eltűnt!!! :) Juhuu!!!!!
Amúgy minden ok, a hűvösebb időre a lábdagadás is enyhült...csak ha egész nap főzök, akkor érzem meg.


Millió puszi nektek, kitartás!
paurora81
 
 


@cermiák:


Az igazság az,hogy volt vérvétel...azzal minden rendbe...terheléses cukor...az is oké...
Viszont nem termelődik petesejtem...magán orvosnál voltunk,ahol is közép időben a jobb oldaliba 1db petesejt volt,a balba meg semmi :(
fnemesike81
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Képzeljétek, már tegnap 2x is éreztem a buborékolást, sőt egyszer a Péter is, mert este lefekvéskor beszélgetett Cseresznyével, és pont rátette a hasamra az arcát, és akkor nagyon intenzív buborékolás volt egy pillanatra..Húú nagyszerű érzés volt!!!! Kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz a következő

Paurora: köszi a puszit , mi is ölelünk benneteket! Vigyázzatok magatokra és a meleggel óvatossan!!  Mentek nyaralni a nyáron? Ki van már szemelve a babakocsi és a bababútor?

Cermiák: ma csak vv-lesz, azt hogy mi lesz Cseresznye csak a 14.-i uh-n tudjuk meg.
A dokim ajánlotta az integráltat, mert a korom alapján már kellene mennem (ajánlják) amniócentézisre( magzatvízvétel), de ha ennek jó lesz az eredménye, akkor lehet, hogy meg tudok alkudni a genetikussal. Az a gond, hogy pl a németországi barátnőm teljesen kiakadt ezen az amniócentézisen, mert kint már nem javasolt a vetélési kockázata miatt, sőt az ő doktornője teljesen elzárkozótt tőle..bár kint viszont a Prenateszt nem 200 e Ft-be kerül, mint nálunk, és ezt sokan nem engedhetik meg, ezért inkább az amniócentézist válasszák vagy bíznak az integrált teszt jó eredményében. Egyenlőre mi is így gondolkodunk...persze, ha valami brutál eredmény lenne..ami nem lesz!!!! akkor újra kell gondolni..

Mira: jó újra olvasni téged..Jobban vagy? Te is a szeptemberi csapatot erősíted?

Fnemesike. üdv a csapatban! Biztassan a tudat, hogy nekem is le volt állva a jobb petefészkem, és végül elindult és Cseresznye onnan van:), mert a bal oldalam nem átjárható

Puszi mindenkinek!!
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok,

ne haragudjatok, hogy el vagyok tűnve, de próbálok kicsit a nyárra koncentrálni és elszakadni a témától, hogy könnyebb legyen szeptemberig! :)
Néha olvasok azért és sokat gondolok rátok!!!
Pénteken elutazunk nyaralni, akkor biztosan nem leszek egyáltalán.


Magdipeti,


tehát létezik itthon is egy vizsgálat, amivel biztonsággal elhagyható a magzatvízvétel, csak 200 ezer ft???? Akkor már most elkezdek arra gyűjteni!!! Nekem a rémálmom az, hogy esetleg sikerül nagyon nehezen a baba, ennek a sokszorosát költöm rá, és akkor hopp, egy kis szúrás és volt-nincs!

janula
 
 


@janula:


igen van ilyen, pont ma botlottam bele tök véletlen a SOTE honlapján, többek között az 1. sz. női Klinikán is csinálják, de még több más helyen is, elvileg 195.000 Ft:

http://www.prenatest.hu/#mi_a_prenatest

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

csak gyorsan 1 cikk arról a témáról,amiről régebben már beszéltünk:
http://www.szuloklapja.hu/9-honap/2684/ ... t-stb.html

Janula drága,
jó pihit nektek, sokat gondolok rád!
Nagy nagy ölelés, és várom hogy írj neked mikor jó a Zilás tali! Ugye azért eljösz...majd ott jól feltöltelek energiával, és szeptemberben jönni fog manó meglásd!

Én arra gondoltam csajok, hogy augusztus eleje vagy vége lenne jó  az ARO-s talira, még a szeptemberi kezdések előtt. Így jól feltöltjük egymást energiával!? Nos vélemények?
Olyan sokan írtátok, hogy jönnétek...kérlek mindenki írjon hogy mikor lenne jó neki, hogy el tudjuk kezdeni szervezi!!!!!!!!!!!!!!!

Magdi drágám,
mi nem megyünk nyaralni, mivel én vízpart őrült vagyok,és most nem kockáztatok a fürcsizéssel mert érzékeny vagyok a nyavajákra, így nem megyünk. Páromat elengettem  azért 5 napra a haverokkal, hogy menjen csak amíg még lehet!
Én melózok végig, hogy bent maradjon a szabim , és akkor az utolsó hónapot kiveszem egyben.
Anyagilag jobban megéri, mintha táppénzre mennék.
Most a manóért beáldozom a nyaralást is, mindent érte, ez nem kérdés!
A Babakocsot kinéztem,és a kiságy, pelenkázó, bébiőr+ légzésfigyelő, mérleg is megvéve. (Igaz használtan, de féláron, lehet most megszóltok, de úgy gondolom 2-3 év és már ezek nem kellenek, így minek új.)

Puszi nektek.

paurora81
 
 


Hát nem lettem túl boldog...felhívtam a Sote-st.Nyárra már nincs időpont,majd aug.20-a után hívjam őket újra..
Valami kiskapu??? :(
fnemesike81
Budapest VIII. kerület
 
 


Lexi,

köszönöm szépen! :) Ha egyszer olyan szerencsés leszek, hogy elkezd növekedni egy kicsi élet bennem, biztos, hogy inkább kifizetem ezt, nem érdekel, miről kell lemondanom cserébe! :)
De most már tuti, hogy engem nem szúrnak meg!!! :)

Paurora kedves,

augusztusab biztosan nem jó az 1,2,3 és a 12, 13, 14. A többiről sajnos még nem tudom, mert gyógypedagógus lévén nekem (és a férjemnek is) szabad az egész nyár, és mi úgy szoktunk elindulni nyaralni, hogy nem tervezünk előre, csak megyünk! :) Ez a mostani tervezett, mert nem ketten megyünk. De próbálni fogok alkalmazkodni a döntéshez. Sok puszi addig is, nagyon várom már, hogy lássalak!

És a többieket is! Remélem jó sokan leszünk!!! :)
janula
 
 


Paurora, nekem jó az augusztus ;-) Nálunk pl KisMackónak igen kevés új dolgot vettünk. Kiságy, pelenkázó és ágynemű. És pár babaruci, aminek nem tudtam ellenàllni. Mindent szinte kölcsönkaptunk. És volt, amit Vaterán vettem ;-) szóval miért szólnánk meg? A szabival ill szülés előtti táppénzzel óvatosan! Én 36+3 ig dolgoztam, aztán kivettem a szabikat és utána ki akartam íratni magam tp-re, de az orvosom azt mondta, már nem tud felvenni betegállományba (?) csak tgyásra... Alig 25.000 Forinttal jártam rosszabbul, mert így decemberre már nem kaptam cafetériát. A többi elveszett pénzről ne is beszéljünj... Szóval erre figyelj, kérdezz rá a dokidnál, ha így tervezed Te is!
Janula, jó nyaralást! Töltődj, relaxálj, kapcsolódj ki kicsit.
Fnemesike, azért nincs időpont, mert már csak júli 14-31 között lesznek a klinikán, aztán bezár a bazár szeptemberig. Sajnos nincs kiskapu :-(
Mi hétfőn megyünk Egerbe, aztán hétvégére várom, hogy megjöjjön és mehessek a szurikért...
Echo, csuriba a kezem Érted ;-)
maci80
 
 


@fnemesike81:



üdv itt a fórumon
sajnálom h nem kaptál előbb időpontot(úgy tudom h aug-ban leállnak)
használd ki ezt a nyarat,mert ősztől biztos beindulnak majd az események
és lehet h nem is kell menned a SOTE-ra....tudod csodák léteznek

mi is június 2-án voltunk konzin
most csinálom a vérvételeket,a férjemnek már kész van az androlog viszgálata,de mivel menni kell az ARO-ra is kontroll spermavizsgálatra,arra már csak szept 3-ra kaptunk időpontot,addig nálunk sem fog semmi történni

vkcs
 
 


@paurora81:



a Forgácsban 2011-ben csinálták az átjárhatóságit,azt már nem fogadják el,ráadásul 2012 műtöttek myoma eltáv.-val,és akkor volt a bal petevezetőn összenővés,amit akkor feloldottak
ezt a konzin most beszéltük,mert a ott műtöttek a SOTE I.Női-n,és megnézték a mütéti naplót

remélem a lombikig nem kell elmenni

vkcs
 
 


Hát én már nem hiszek a csodákban...2 éve próbálkozunk...és semmi....Pedig már mindent megtettünk az ügy érdekében. :) :oops: Viszont hogy csak szeptemberben...elkeserítő...nagyon messze van.... :(
fnemesike81
Budapest VIII. kerület
 
 


@magdipeti:



köszönöm
igyekszem kihasználni az időt

Te pedig vigyázz magadra!Magatokra!
vkcs
 
 


@fnemesike81:



mi 7 éve nem védekezünk

elhiszem h mindent megtettettek
tényleg használd ki ezt a pár hónap pihit,lazuljatok,kicsit engedd el a témát
meglátod hamar eljön a szeptember

kitartást kívánok Nektek!
vkcs
 
 


@fnemesike81:


ráadásul kezdj hozzászokni a várakozáshoz mert az ARO-n szükséged lesz rá
vkcs
 
 


fnemesike,

tudom, hogy a kezdésre való várakozás a legnehezebb! Ezen sajnos keresztülmentünk itt sokan, így értjük, mit érzel. Nem könnyebb az a 3 hónap sem, amit a két lombik között ki kell várni...ez sajnos egy ilyen dolog. Figyelj rá, hogy minden vizsgálatod meglegyen akkorra és erre már ne kelljen várni! Élvezd a nyarat és pihenj, a csoda még kopogtathat szerintem is, hiszen most bízol a szeptemberben és nem görcsölsz ezen a két hónapon! Még ez segíthet! ;)
Amikor beindul a dolog, akkor meg már halad, majd csak kapkodod a fejed!
Töltődj, mert szükséged lesz a tartalékra! :)
janula
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a bíztatásokat és az aggódásokat is :) Bogyócskánk roppant jól érzi magát, a tervnek megfelelően nől. A 10. héten már 4 cm volt az ülőmagassága és amikor meghallotta a hangunkat, örömtáncot járt az uh.-on  még pózol is a kis drága, mert amikor a doki mondta, hogy megméri mennyit nőtt 2 hét alatt, megállt az ugrálásban és pózba vága magát, amin nagyon nevettünk 
A hematómám szépen felszívódott, már alig látszódott, de még 2 hét fekvést kaptam jutalmul, igaz már napközben egy kicsit felkelhetek és sétálhatok, de semmi megerőltető. De hogy ne legyen azért minden annyira jó, sikerült egy magas vérnyomást is összeszednem, így még egy új fajta gyógyszerrel emelkedett a napi adagom  
De elfogadom, hisz valamit, valamiért 
@fnemesike81 ne idegeskedj. 40 múltam és 14 évig vártuk, hogy babánk szülessen. A sors szerint most jött el az ideje  A türelmetlenség csak feszültté és zaklatottá tesz, fel a fejjel 

Magdipeti, olvastam, hogy integrált tesztet csináltatsz te is, megkérdezhetném, hogy mennyibe kerül? Nekem is az lesz 2 hét múlva, de annyira kelekótya voltam a jó hírek miatt, hogy az árára rá sem kérdeztem, így jó lenne tudni, hogy mennyi pénzt vigyek magammal a dokimhoz  Előre is köszi.
Egyébként a saját dokim is megemlített a drágább genetikai szűrést is (mivel mondtuk neki hogy a legjobb vzsgálatokat szeretnénk) ami kromoszóma számolásos és csak az anya vére kell hozzá, de a véleménye szerint az árával nincs arányban. Röviden nem éri meg a 190 ezret, mint amennyiért nálunk csinálják  
Kellemes pihenés a nyaralóknak és kitartás azoknak, akik melóznak a nyáron. Én szerencsés helyzetben vagyok, mivel veszélyeztetettnek minősítettek, így a 7. héttől itthon vagyok tp-en és én teljes fizetést kapok a szülésig.
leszezjobb
 
 


Aranyosak vagytok,hogy ennyien biztattok!!!! Csók Remélem minden úgy lesz ahogy megjósoljátok :P
fnemesike81
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: