Új privát üzeneted érkezett!

1hósan kész hapsi! :lol: és még mindig nagyon hasolít! :wink:

köszi, alakulunk! :D

ja, bocsánat :oops:

21+3
angel37
 
 


Angel! Na, azért. :wink:
Ha már vonalzót nem csinálsz a kiscsajnak. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok,

Itt vagyok, csak egy kicsit eltüntem, mert nagyon hisztis voltam, és probáltam magamat helyre ázni, kezd elfogyni a türelemem így a vége felé.
Már nagyon várom Sárának születését.
Amúgy minden rendben velem, bár a keményedések még minden naposak szinte, Sárának mozgása mostanában intezív, gondolom az időtől.
Til
Gratulálok, azért, bár tudom, hogy sajnálod a picikét (2), de inkább egészséges legyen mint hogy egy életre a pici ne legyen boldog.
De még várjuk ki a végét.

Férjem minden nap mióta megvettük a babakocsit egy kicsit tologatja, már Ő is nagyon türelmetlen, várja pici lányát már.

Na megyek pihizni egy kicsit.
Sziasztok,
Poci simi mindenkinek.

Kép
lili&ana
 
 

 
 

angel37 írta:de lényegesen könnyebb lesz az egy babával, ennek ikreseink a megmondhatói!

ezzel nem vitatkozom :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :P

Mindenkinek nagyon köszönöm!!!
(Nem szomorkodunk ám, ha a Kicsinek menni kell, így van jól...Végtelenül hálásak vagyunk a Nagyért, és Liliana: igaz, kivárjuk a végét :roll: :P

Icsilya,
ilyet még nem is hallottam :shock: de bármi lehet! :P

Ezt találtam a neten:
"Kérdés:
8. terhességi hetem elején járok. A probléma, hogy az orvos olyan ikerterhességet látott, amelynél az egyik embrió jóval kisebb. Azt mondta, valószínűleg az a magzat felszívódóban van. Befolyásolja-e ez a tény a megmaradt magzat egészségét?
Válasz:
Ami a kettős fogantatást illeti: sokkal többször fordul elő, mint az ultrahang korszak előtt hittük. Az első három hónapban, ha megszakad az egyik magzat fejlődése, gyakorlatilag nyom nélkül felszívódik, sokszor a lepény szövettani vizsgálatával sem mutatható ki szülés után. A terhesség kiviselését az ilyen korai eset egyáltalán nem befolyásolja. "


Lois,
UH???

Ma elmentünk Apával, és megkaptam az első kismama rucijaimat! :) Egy farmer nacit, 2 pulcsit...naon örültem! :)
- a stimu óta óriási a hasam :shock: - akkora, mint Manóval 18 hetesen...KP szerint a sárgatest termelődése okozza...szóval kell ez a naci :lol:

Pusz Mindenkinek!

tillidian
 
 


Halihó!
Na nem termeltetek ma túl sokat Lányok :shock:

Hanna!
Köszi, akkor fogok majd kérdezni :) Olivér gyönyörű és hatalmas!!! :D

Angel!
Na most elméláztam hogy hülyeséget mondtam e........ szóval én a combhajlatban lévő izomra gondolok, ha mégsem így hívják akkor szőkeségemnek tudható be... A dokimat megkérdeztem ma, szerinte nyomódhat ott egy ér esetleg.
Jól átláttad a helyzetet, ma a hivatalos 18.-ik hetin voltam, hétfő Istenhegyi :)

Till!
Én is beszereztem két terhesnacit........ egyiket fel is avattam, de annyira lecsúszik rólam :? Ha meg övet veszek hozzá ugyanott leszek, mint a rendes gatyáimmal, mikor leülök ki kell engedni az övet :?
De amúgy 1 hét alatt nagyon sokat nőtt a pocakom, Clarkom szerint ha nézi, látja ahogy folyamatosan nő :shock: Van benne valami, mert ma épp óriási, mindenki rácsodálkozott, hogy honnan szedtem ilyen hirtelen :roll:

Megvolt a kötelező Uh, minden pöpec Kismanóval, méretek okésak, minden szervecske szuperül funkciónál. És már 274 grammosak vagyunk :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois!Örülök, hogy minden pöpec a Kismanóval :) A gatyókba sip-sup bele fog nőni a pocakod.
Till! Sajnálom a Kicsit, de igen nem szabad szomorkodni, várjuk még ki a végét...
Szia Seszi!:)

Ma egész nap punnyadtam, nyüszögtem, remélem holnap már jobb lesz-a babám ellenben pörög, folyamatosan változtatja a pozícióját.

Jó éjszakát!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nagyon édes Olivér :P

angel37 írta:
de lényegesen könnyebb lesz az egy babával, ennek ikreseink a megmondhatói!


ezzel nem vitatkozom

Én sem :lol: bár 1 babával nem is próbáltam 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Hanna!

Olivér nagyon szép!

lili&ana!

Hát elhiszem, hogy türelmetlen vagy biztos én is az leszek majd a vége felé. De kitartást már nincs sok hátra és nemsokára babázhatsz! :D

Till!

Én is Kovács Dr-hoz jártam, nekünk is 2 babó kezdett fejlődni de az egyik teljesen le volt maradva. Mire mi mentünk a 2. uh-ra már nem dobogott a szivecskéje. De én is azt mondtam ennek oka volt ha nem egészséges akkor sajnos nincs mit tenni. Az anyatermészet megoldja az ilyen problémákat.

Lois!

Én is kaptam 1 nacit apátol meg egyet örököltem tesómtól. Ez kitart amíg kell. Max nyárra veszek még egy térd nacit. Örülök, hogy minden rendben picurral.

Viktu!

Punnyadás rám is rám jön sokszor szerencsére olyankor akár egész nap is feküdhetek. Ma főzök valami fincsit csak tudnám mit ennék. :roll:

Magunról:

Tegnap voltunk az új nőgyógyásznál, nagyon szimpatikus volt. A toxoplasmára azt mondta vagy nagyon friss vagy téves az eredmény. Egyenlőre szedjem a gyógyszert és meglátjuk. Az utrót el kell hagynom meg kell próbálni bár mondtam ha elkezdem csökkenteni rögtön elkezdek barnázni. Na mindegy, ha baj van hívjam azt mondta. Mondta próbáljalak nyugiba lenni, megnéztük picurt nagyon édes volt , szivecskéjét is meghallgattuk. Ettől mindig elolvadok. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois :!:
Nincs neme annak a babának?
Én már 15+3-on tudtam a srácok nemét - és nevét is :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

Lois,
szuper, hogy minden okés! :D most már még nyugodtabban mehetsz mozizni!
jó nagyok vagytok :wink: , Kókuszbébi 19+0 volt 260-ra becsülve!
no és tényleg fütyi v. nuni még nem derült ki?

Viktu,
kitartás!! :roll: :wink:
lassan itt lesz, hogy nem vagytok már 2in1! :)

Niko,
ha tetszik a doki, az jó! drukk és nyugi! :)

Fanni :P
na 2-vel meg én nem próbáltam, most ismerkedem az 1-gyel való állapottal is :) , de el tudom képzelni, hogy dupláznék izgulnivalóból, na meg majd pelenkacseréből... :wink:
angel37
 
 


sziasztok!

hanna
Olivér gyönyörű fiú és boldog hófordulót, mert nekünk az mindig egy napra fog esni!!! Kincső 3 hós Olivér 1 hós :lol: :lol: :lol:

viktu
pontosan mikorra vagy kiírva? Írtam privit!!

fanni
Én sajnos még 17 hetesen sem tudtam az ikrek nemét. :( Kincsőét a 22.héten a 4D-n tudtuk meg. :)

puszi mindenkinek , vigyázzatok magatokra és a babákra, akár kint, akár bent. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Lois, én is azt akartam kérdezni, mint Fanni. Remélem hétfőn az Istenhegyin kiderül! :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok! :P

Hanna,
gyönyörű a kis Trónörökös!!!!! És ilyen édes - jó babát még nem is láttam! :lol:

Lois,
örülök, hogy minden ok! :wink:

Nikó,
és a pici egyszerűen felszívódott? Nem volt vérzés, ilyesmi?

(én ma kicsit felhúztam magam Anyóson...miután Apával úgy döntöttünk, a nagyszülőket beavatjuk, de TITOK, hát Anyós nem elkezdte szétkürtölni, hogy ikreket várunk??? :twisted:
Ma reggel hívott a - kissé primitív, rögtön babás sógornőm - és kérdi, hogy vagyunk. Mondom, jól. Mire ő: Mind az öten???
Leráztam, hogy mi erről még nem beszélünk...úgysem vele kívánom megvitatni, életképes-e a pici :oops: - bocsánat, hogy kipanaszkodtam magam...ennyit a titoktartásról! :? )

tillidian
 
 


Till!

Még mindig ott van de már csak a petezsák látszik, benne már szinte semmi nincsen. Pont tegnap láttam az uh-on. Nem okozott eddig semmi galaibát szerencsére. de mégcsak most kezdem elhagyni az utrogestant de kopp-kopp-kopp egyenlöre nincs azzal se gáz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Viktu!
És ha belenövök akkor nem csúszik le?? Mert már ebben is kétségeim vannak.......olyan lemászós az egész, pedig nem kicsi rám szerintem, bár ennél kisebbet nem tudtam próbálni, mert nem volt, ez is már 34-es...........nemtom hogy méretezik ezeket :shock:

Nikó!
Igen nekem is nyárra kellenek már csak cuccok.......bár most egy hét alatt vettem két kabátot is, amik még kb. 2 napig jönnek rám, de nem bírtam otthagyni őket... :roll:

Angel!!
Tényleg?? Ez a 27.5 dkg nagynak számít?? A júliusi babavároson mindenki a 18. heti UH után 30 dkg meg afölötti számokat írt, azt hittem mi picik vagyunk.... :)

Fanni, Angel, Skrisz!
Nem is írtam, mert tudatosan nem akarom még beleélni, és elkötelezni magam az egyik nem felé. Dokim azt mondta, inkább csak tippje van, nevét nem adja hozzá..........de a a tipp CSAJSZI :D
Hétfőn talán okosabbak és magabiztosabbak leszünk e téren :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:Viktu!
És ha belenövök akkor nem csúszik le??

Lois :D
vannak rossz szabású kismamanadrágok, nekem is van ilyen, ami akármit tettem, lecsúszott rólam.
Én legjobban a körbepasszésakat szerettem, mert az már az elejétől jól hordható és később is kényelmes. (azok amikben gumi van szerintem csak később használhatóak és a végén meg belevághat már az ember pocakjába)

34es?
azért irigykedem kicsit :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Ühüm.....körbepasszés........és az milyen is?? Sztem nem láttam még olyat, mindenhol csak ezt a pamutos, felül meghúzható gumis megoldást... :shock: Mondjuk olyan nagyon még nem vadásztam rá.
Ezeket azért vettem meg, mert jó áruk volt (C & A), meg viszonylag jó fazonúak, és száruk jó szűk. Én még egy darabig csizmát hordok szerintem, és szeretem belehúzni a farmert, nekem ne lengedezzen :oops: , a csőszárút szeretem. Most néztem egy jó fazont a Brendonban, de szerintem ennek is ugyanolyan dereka van (az egyik amit vettem majdnem tök ugyanilyen):
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =3&whid=25

Áááá, nem kell irigykedni, totál elméretezés ez a 34-es, 38-ast hordok átlagban, bár sokszor bő és még gyakrabban rövid :? hjjja, hosszú láb és kar...... nem is értem hogy mérhetnek a kölkömnek mindig ilyen rövid combcsontot a mi génjeinkkel :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Láttam tegnap a Kaális fórumon,bővülni fogunk :D
Lois,hétfőre drukk,hogy megmutassa magát bébike :wink:
Jujj,mennyibe kerül ez a nadrág :shock: én most kezdek nézelődni,mert már félig sem tudom felhúzni a cippzárjaimat,asszem lassan beruházok én is egy nacira.
Nikó,én hétfőtöl csökkentem az utró adagot...remélem nem lesz semmilyen barnázás belőle.
Vendég
 


Lois!Neeem, nem csúszik le, ilyennel kezdtem, amit belinkeltél, a következő méretet a Cundaban találtam, az egy kicsit magasabbra feljött , addig is, amíg "belenősz" bandázsos megoldás nem jött be?
Kislány!!! :D Nnno, várjuk ki akkor még a hétfőt, tényleg Janka-e :)
Csillag!Írtam! Április 18. :)
Till!Puszka!
Angel! Lassan igen... tegnap azt hittem ki akar jönni az oldalamon :shock:, teljesen megindult Pet irányába, nagyon vicces volt, ilyet még nem csinált.Bírod még a pihenést?Vannak remek sorozataim, hetekre elég.


Cupp, -és jó hétvégét! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok

A nadrággal kapcsolatban nekem miden fajtám van és igazából a végén nekem most a legkényelmesebb ami fent nem gombos stb. A Brendonban nagyon drágát, én a két Mamatut közötti utcában (Lővőház utca) , vásároltam ott van két bolt is 2in1, meg feljebb is van egy bolt ami még jobb, majd ha eszembe jut a neve megírom. Ott mindent leeht kapni, a 2in1 van még outletje is rögtön melette.
Én kaptam C&A nadrágot kölcsön de nekem az sem vált be.
Felsőben meg hála istennek most ugyis az a divat ami bő.Így normális üzletekben vásároltam felsőket.
Nekem ami nehéz az a csizma, kilában van és a vádlim meg ugye vastagabb igy csizmát nem találtam semmit, meg ahogy mostanában dagad, magassarkú cipőt nem is tudok hordani, pedig imádok.
Mindjárt jövök

Kép
lili&ana
 
 


http://www.bboom.hu/
ez a másik, bolt - elviselhető árakkal, legalábbis nekem a Brendoni 20.000.- nadrágok egy kicsit drágának tartom. Itt nagyon jó dolgok vannak. szerintem

Kép
lili&ana
 
 


Lois :P
Én mindig itt hüledeztem a többi baba combcsont méretén, az enyémek olyan picikék voltak, mondtam is, kerti törpéim lesznek, s amúgy tényleg, mert kilóra nagyok, de centire kicsik voltak, 47 és 49 cm-vel születtek, most meg simán 1 éves méreteik vannak, mind hosszra, mind kilóra :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na,végülis elmentem gatyát venni :D
Brendonos,de az outletből van...és nagyon kényelmes:
Kép................................................... Kép
Vendég
 


sziasztok!

Lois,
egy másik fórumon ahova néha írok, akik kb ott tartanak, mint én, ott meg mindenki szinte kisebbet írt a 18.hetin, 230-240g körüli súlyokat, így én meg azt hittem nagyok vagyunk! :D
végülis becslés, asszem combcsontból leginkább, aztán mi lesz a végére, ki tudja! :wink:

na kíváncsi vagyok, bejön-e a nuna! :wink: nekünk a dokibácsi még kb egy héttel előtte is fütyire tippelt inkább! :wink:

Viktu,
jó lehetett! :lol:
Kókuszka egyelőre még nem hajlandó mozdulni, ha apa tesz oda a kezét...
köszi, jól bírom a döglést! 8)
milyen sorozatok?

gatya:
egyet vettem a Kenguruban, nem volt épp olcsó, de nekem az jó lesz végig :D főleg, hogy alig veszem fel...
angel37
 
 


Nyulasz!
Igen ez elé húzós, csak a fazon miatt szúrtam be, meg a dereka miatt. De úgy nézem a tiéd is ilyen, neked stabilan áll? Tök vagány ez a kekizöld amúgy, nekem is van ilyen Mustang "nemterhesben" :) (Szeretem a színt is, van ilyen kabátom is, meg táskám, meg tornacsukám........ na jó ne egyszerre hordom, mert akkor gy néznék ki mint valami elfuserált G.I. Jane :roll: )
Nekem is para volt a progi miatt, szép lassan álltam le így nem volt semmi gond...... csak a pocim tűnt el teljesen utána :(

Viktu!

Hát igen kíváncsi is vagyok..... ennél jobb volt mikor még egyáltalán nem tudtam...nem tudom miért, pedig isten bizony annyira mindegy nekem, inkább csak azért vagyok lelkes, mert egy kicsivel többet tudnék róla amit a fantáziáimban felhasználhatok :roll:
Bandázst nem próbáltam, nem is tudom, csak a hosszú izét vagy azt a rövidkét is így hívják e :shock: Hosszút nem akarnék, mert inkább princess típusú fölsőket vettem, meg nekem az inkább csak nagy pocin tetszik, a rövid már volt a kezemben, de nem éreztem túl rugalmasnak.

Liliana!
Kaptam a 2in1-ba törzsvásárlói kártyát egy barátnőmtől, de nekem az túl messze van. Egyik nap én is botor módon magassarkú csizmát vettem, hát nem csinálok belőle rendszert, alig vártam, hogy lerúghassam, főleg hogy pont akkor jött elő ez a medencekörnyéki izomláz.... azóta csak laposban nyomom, tegnap ruha volt rajtam ahhoz is azt vettem, a kényelem priortást élvez abszolút :)

Fanni!

A kerti törpe hasonlat teljesen találó nálunk is, a feje meg a combcsontja alapján számított korban majdnem két hét különbség van :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Combcsontból?? Pedig nálunk az a legkisebb a mért értékek alapján... :shock: Na mindjárt megnézem mennyi is.......
27 mm, 17+6-nak feleltették meg 18+3-on. Minden mást paramétert meg nagyobbnak a koránál, van amit 19+4-nek :shock:
Jaj, majd el felejtettem, mingyá' küldök neked valamit priviben
:D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
A babavárós táblát is te csinálod majd?? Ezt is átadta Katica??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

Szerintem tök sokat nőtt egy hét alatt :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


J.I.Jane :lol: nem tudom mennyire stabil menet közben,még csak a tükör elött volt rajtam.De azt néztem,így visszahajtva,mint a második képen,még sima nacinak is el tudom hordani szülés után...ha a fenekem belefér majd :mrgreen: A derékrész gumis,azon majd tudok kétoldalt még kiengedni.De ha abbahagyom a progit,akkor lehet,hogy visszajönnek rám a többi nadrágjaim is :roll: egy darabig...
Angel,én is úgy terveztem,max kettő nacit veszek,ezért nem is akartam ilyen korán venni,de már a félig felhúz a zippzár,és pólóval többi eltakar sem működik,mert egyáltalán nem tudom a zippzárakat felhúzni. :?
Vendég
 


Kép

Szemből is kezd változni, meg a köldököm is kezd "kifeszülni" vagy mi....... nem tudok rá jobb szót..... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,változik bizony :D szép körvonala van... :wink:
Vendég
 


Lois!A rövid izé a bandázs, utró megvonás után nekem is kisebbedett a pocim, akkor hordtam -mondjuk én szoknyás vagyok.Szépen gömbölyödik a pocakod!
Nyulasz!Hűű, nekem is nagyon tetszik ez a gatyó-nagyon szeretem a zöldet!
Angel!Este írok privit!
Tényleg Krisz... Átvetted ezt a táblit is?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois,
akkor nem combcsontból :) de vmiért az rémlett...
igen, asszem tényleg inkább minden mért adatból becslik!
arra is kíváncsi vagyok, mi lesz Istenhegyis méréskor! :wink:

csini vagy!!! :D

privit mindjárt nézem!

Nyulasz,
jaaj nem is mondtam, hogy jó a kép, szépen nőttök! :D

lehúzott zippzárt én eltakarom (bár egyre kevésbé működik :wink: ) egy kismama övvel (bandázs)! :wink: esetleg próbáld ki!
angel37
 
 


Viktu,Angel köszi nektek is.
Vendég
 


Nyulasz!
Milyen nagy fenék??????? Szép vékony vagy, tökre látszik. Nagyon formás a pocid :D Neked biztos nem megy annyira vissza mint nekem, meg a növekedés is sokkal rapidabb lesz.... bár én ikermamiknál is hatalmas különbségeket látok..... pl. majdnem egyidős Fanninál és Virinél nekem nagyon meglepő méretkülönbség volt mikor egymás mellett láttam őket...... szájatáti lettem tőle :o

Viktu!
Majd felpróbálok egyet, olyan rövideket a C&a-ban láttam, a Brendonban meg ezeket:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... ry=bandazs
Szerinted??
És ha valakinek van tapasztalata: Az ezen a linken található kismama-övek mitől azok?? :shock:

Angel!
Én is kíváncsi vagyok nagyon.......A 12.-ik hetire tök ugyanígy mentem, 4 nap különbséggel a két helyre, most több adatot tudok összehasonlítgatni.
Ja azt nem is írtam, hogy meglett az AFP-m is, 0.8 lett, valamiért úgy rémlett hogy 1 felett kell lennie, de ezen mérés alapján benne van a ref. tartományban.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Igazából vagy divatcucc ez a derékizé, vagy azon kismamáknak találták ki, akiknek fázik a derekuk. Több tippem nincs. Nekem nem volt ilyenem.
Ja-ja, Viri és köztem nagyon nagy különbség volt az én javamra, noha körméretben nem volt ekkora, mint látszatra, mert az enyém előre állt, övé meg inkább széles volt.

Formás pocik! Sose gondoltam volna, de van némi nosztalgiám :oops: :oops: Igaz, ma érzékeny napom van, elsírtam magam azon, ahogy a 2 kisfiam játszott... ja, igen kicsit korán kelők... Azóta már Milcsi itt dumál az ölemben...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyulasz, Lois,
szééép pocitok van! :P

Liliana,
köszi a bolt ötleteket!!! Nekem ez most naon jól jön, a Berendon tényleg elfuserált drága! :shock: (voltunk kint pénteken, sikerült egy akciós szép felsőt megcsípnem, de nekem sok 17.000 egy szoknyáért :shock: )

Remélem, Mindenki jól van! :D

(én rengeteget alszom, de semmi tünet nincs ezen kívül...már a hasam sem feszül, és mintha kezdene lelohadni a stimu óta tartó puffadás :roll: - még 9 nap a Kaális UHig, addig igyekszem nem agyalni...)

tillidian
 
 


sziasztok!

tééényleg, emékszem mekkora különbség volt Fanni és Viri pocakok között! :) :)

Lois,
nekem 0,7 rémlik alsó határnak.
semmi aggódnivalód, a down-ra szép biztonságos arányod lett, 12.uh-on minden tökély volt! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Olyan jó ez a napsütés :D Úgy néztem,jövőhét közepétől melegedés jön...már jó lenne.
Lois,köszi,tudod a ruha ápol és eltakar :lol: jó,nem vagyok duci,csak egy kis sport kellene :roll: vagyis kellett volna,mostmár hagyom.Nekem tettszik a bandázs,bár nem vettem,pedig tényleg jól eltakarná a fel nem húzott zippzárat :D
Till,nyugi,én sem érzek semmit... :D Vannak brendonos szoknyák is a soroksári úti outletben...mondjuk azt nem néztem milyenek,én gatyás vagyok.
Vendég
 


Itt a babavárós tábla. De nincs mindenki benne, és aktualizálni is kellene...

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok

Nyulasz - Loislane
nagyon nagyon csini pocik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és nagyon nagyon írigy vagyok :oops: rátok!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok

A táblából ismét hiányzom, én is Kovács Péter paciense vagyok, 31 éves, ismeretlen mendőség, talásn de végül az egyik petevezetékemet elveszítettem 2008. márc. és júliusban megcsinálták a lombikot 7 inszem után - 1.lombik sikerült, szülés várható ideje 2009.ápr.01., Babaneve: Sára Lujza.

Nadrággal kapcsoltaban én nem divat miatt hordom az olyan derék izés nadrágot, meg nem is azért mert fázik a derekam, hanem azért, mert engem zavar a gomb és nyomja a hasamat, meg kényelmetlen nagyon.

Till
örülők hogy találtál cuccot magadnak, nagyon szeretem azt a boltot, nézd meg a másikat is a
http://www.bboom.hu/
Az is nagyon jó.
Na megyek pihizni.

Kép
lili&ana
 
 


Csajok :P
Kedvez most nektek az idei trend, mert a Quelle magazin is tele van alul bővülő felsővel, a C and A is és idén úgy tűnik, ez lesz a divat. Szóval nem is muszáj vagyonokat adni kismama felsőkért :wink:

Liliana :P
Nem a gatyák derekáról volt szó, hanem a Lois által be is linkelt övekről :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Én a tényleges övre kérdeztem, olyan is volt az oldalon bőrből meg minden, csak hogy az mitől "kismama-öv"?? :shock: Bandázst azt értem :roll:
Igen a kismamis felsőim nem is "igazi " kismamisak, sima butikban vettem, de nagyon szuperek. 4 "igazi" van, amiket viszont úgy kaptam, kettő a 2in1-ből, azok szerintem sokkal szerencsétlenebb szabásúak a nem mamisoknál, már most hülyén felcsúszkálnak a hasamon, meg van kettő H&M-es, azokat szeretem, tök jók.

Tilli!
Köszi :roll:
A Brendon nagyon drága szerintem is, én még nem is vettem ott semmit eddig, de a sportkocsit, meg a bútort valszeg ott fogom, ha addig nem találok jobbat. Mondjuk én ezt a bbom-ot sem látom olyan hűűű, de olcsónak, csak azt ami épp akciós.

Angel!
Ááááá, megfogadtam, hogy bármit is hoz ki az Afp nem idegelek rajta :) Az én leletemen amúgy 0.4 a ref. tartomány alsó határa.

Erika!

Köszi :)

Skrisz!

Köszi a táblát!
Aktualizálnál engem is, sajna 32-re "fiatalodtam", szülés ideje júl.20. Amit Fanni írt a másikon, hogy az életkor helyett szülési kor, szerintem jó ötlet.legalább így már nem öregszem tovább :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csajok :P
Én nem vagyok egy nagy pénzkidobós fajta, de én sokmindent vettem már a Brendonban. Ez így nem igaz, hogy nagyon drága. Vannak tényleg piszok drága cuccok, de van, amiben nagyon jó ára van ám :wink: Többnyire van a legdrágább és a közép minőség is, tényleg nem drágán.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


nyulasz és lois
nagyon szép a pocikátok!!! :lol: Csak így tovább lányok!!! :D :lol: :D

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Jó Reggelt!

Nnno, Lois, az amit belinkeltél az nekem nem jött be, alul felül pöndörödött, a rövidet hordtam, amilyen a Cundában is elcsíphető, bár nem nagy színválasztékban (barna-fekete), színesebbeket, Pocakos boltban vettem.Túl sok ruha nekem sem kellett, és tényleg kedvez a divat is, sok hosszú pulcsi, tunika van, -és nem horror áron, Nyári mamiknak meg jobb, mert csak pár lenge ruhácska kell :D (Én már csak azért gondolom meg 5*, hogy elindulok e valahova, mert kb 6 réteget kell magamra vennem, hogy ne fagyjak meg :P )
Farmerhoz vettem kismama övet, ez úgy néz ki, hogy -elöl bőr, hátul a derekadnál pedig kb 20 cm hosszan ugyanolyan színű, mint a bőr, csak gumis rész...nnna ezt remekül leírtam :)

Mi is sok mindent vettünk a Brendonban, főleg a "nagyobb" dolgokat :) +webáruházak rulez!
Krisz!Köszi, hogy átvetted a táblit!

Mennem kell védőnénihez, de annnnyira esik a hó :roll:

Szép Napot!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel, Viktu!
Köszi :D


Lányok, szépek a pocik! :D
Nekem is van nosztalgikus érzésem... hamarosan jó lenne ismét gömbölyödni... de persze a kistesóhoz előbb kellenének újabb ciklusok. :wink:

Én nacit egy csajszitól vettem, aki maga készíti, ezért tök olcsó. Ha jól dereng 5500 körül volt egy naci. Elöl rugalmas pocakbetét + állítható gumis derék.
seszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: