Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Koszi a valaszaitokat!
Jo olvasni, hogy tobbeteknek sikerult a beavatkozas es jon a babci :)))) edes varakozast kivanok!
A marciusi lsk hsk eredmenye minusz egy jobb oldali petevezetek :(( Mivel egy onkologus dr mutott, ugy latta jonak, hogy el is tavolitja az amugy osszenott petevezetekemet. Szuper, megint csokkent kicsit az esely, de legalabb a jovoben nem lesz vele problemam.
A marciusi mutet utan a kovetkezo honapban volt az elso inszem. A majusi inszem elmaradt, mert volt egy kis cisztam. Juni 11-en volt a masodik inszeminacio, ennek meg nem tudni az eredmenyet. Elvileg jovo penteken nem kene megjonnie.
Dr M a korom miatt nem csinalna tobb inszemet, szerinte a kovetkezo a lombik. Szepfemberben. Vagyis szeptemberben kezdodnek a kezelesek, hormonadagolas gondolom.
Azzal kapcsolatban tudnatok segiteni, hogy mitol fugg, h rovid vagy hosszu protokoll van-e? Illetve ezek mit jelentenek idoben, hormonadagolasban?
almanna
 
 


Cermiák

Ugy várom hogy irj!! :)
evi89
Vecsés
 
 


Cermiák, nagyon-nagyon várom Tőled a híreket!!!

Almanna, sajnálom, hogy el kellett távolítanod az egyik petevezetékedet, de legalább valóban nem lesz baj vele később, és még így is bőven sikerülhet :).

Szurkolok, hogy azért, hogy sikerüljön az az utolsó inszem, Magdipetinek is az utolsóval sikerült cseresznye :).

Amúgy én úgy vettem észre, hogy itt az ARO-n inkább hosszú protokollt szeretnek csinálni, erről majd a többiek tudnak mesélni, mert nekem rövid volt. Nekem azért csinált rövidet a doki, mivel három hónapon keresztül is mire kezdhettem volna a hosszút, mindig volt sárgatesztcisztám. Április végén ciklusom 2. napján mentem kontrollra, akkor nem talált semmit, így azt mondta ne húzzuk tovább az időt, és elkezdtük a rövidet. Az a ciklus 2-3. napján kezdődik, én 29-én kedden kezdtem, Menopurt kellett szúrnom egyéni adagolásban, majd Cetrotidet a 7. naptól ha jól emlékszem. Május 10-én szombaton volt a leszívás és 14-én kedden a beültetés, szóval a szurizás kezdésétől a beültetésig pont két hét telt el, úgyhogy a rövid protokoll hamar lemegy.
Én szedtem amúgy Aspirin P-t napi egyet, kb a ciklus 4. napján kezdtem, amikor elmúlt a vérzésem, a leszívás előtt két nappal abbahagytam, majd a beültetés utáni napon kezdtem újra szedni. Amikor kiderült, hogy babát várok, szépen leépítettem és abbahagytam.
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Almanna,

ne sajnáld a petevezetőt, sokszor nem segít, hanem árt egy elzáródott, gyulladt petevezető! A doki biztosan látta, hogy nem kell az oda. Nekem is kivették a balt és elmagyarázta a doki, hogy nem szabad bennhagyni, mert át nem jut rajta semmi, viszont a benne lévő gyulladt folyadék szivárog és kimoshatja a másik oldalról érkező kis embriót.

Azt hiszem jobban szeretnek hosszút csinálni, mert azzal elvileg nagyobb az esély a több petesejt nyerésére. Általában ezzel kezdenek mindenkinél, hacsak ciszta miatt nem indokolt a rövid. Vagy azt hiszem akkor is változtatnak, ha nagyon leáll a saját működés és nehéz stimulálni, mert a hosszú lényege ez, hogy először leállítanak, majd kívülről stimulálják. Néha ez túl jól sikerül és annak az embernek esetleg jobb a rövid. Ott rásegítenek a saját ciklusra. A hosszú kb egy hónap, de függ attól, hogy hogyan reagál a szervezeted, nekem volt már 3 és 4 hét is. A rövid kb 2. A rövidet nem ismerem, csak hallomásból, a hosszúnál kell Gonapeptyl napi egy szuri (kb 2 hétig csak ez), utána ha jók az értékek, jön mellé a Fostimon vagy Menopur stimuláló, ez nagyon egyéni adagban, én úgy kezdtem, hogy 2-1 (reggel és este), utána lett 3-3, a másik lombikomnál azonnal 3-3-m al kezdtünk, majd csökkent, ez a szervezettől függ. De talán mindig 1-2-vel kezdik, hogy ne lőjék túl, utána meg már látják a reakciódat.

Cermiák,

azzal ébredtem, hogy rád gondoltam!!! Folyamatosan szorítok, nagyon várom, hogy jelentkezz!!!!

Lányok,

alakul a szeptemberi csapat! :) 
janula
 
 


Lexi, orulok, hogy babat varsz :) Amikor februar-marcius kornyeken jartam ide forumozni, akkor Te is itt voltal, tudom, hogy sokat kuzdottel. Erre a sargatestes dologra meg meg emlekszem is. Tenyleg erdemes csinalni, kimaszni a godorbol es menni tovabb. Hany hetes a pindurkad?

A rovid protokoll akkor megvan egy ciklus alatt. Az tenyleg jo. Bar azt mondod, hogy a hosszu a jellemzo. Az mennyi ido? Meg abban van a fogigatlo??
Ha nincs petevezetek, akkor is tudnak leszivni arrol az oldalrol tuszoket?
Bocs lanyok, nincs ebben jartassagom. Mostanaban direkt nem olvasgatok neten utana...
almanna
 
 


Janula,
Koszi az infot :)
Te is szeptemberben kezded a lombikot? Jol ertem, harmadik lesz? Ket lombikkezeles kozott mennyit kell kihagyni?
almanna
 
 


Almanna,

nincs fogigátló. Igen, tudnak leszívni a petevezető nélküli oldalról is! :)
Szeptemberben kezdem a negyediket! :)
janula
 
 


Almanna,

az lemaradt, hogy 3 hónapot kell várni a következőre a TB miatt, mert csak így finanszírozzák. Ha fizetsz, mehetsz korábban is. De szerintem jó a szervezetnek is egy kicsit pihenni, a lélakről már ne is beszéljünk...
janula
 
 


@maci80:

köszönöm

vkcs
 
 


@echo95:



köszönöm az infót
vkcs
 
 


Janula,
Abban a harom honapban nincs hormongyogyszer meg klinikara maszkalas?
Nem szeretnek privat fizetni, es tenyleg kell a szervezetnek a pihi.
Na meg a koztes idoszakban tortenhet csoda.
Egy helybeli lanynak valami problema miatt azt mondtak dokik hogy teljesen kizart a spontan teherbeeses es a mesterseges segitseg eseten is csekely az eselye hogy lesz baba. Volt is sikertelen lombik, nem tudom mennyi. Amikor mentek a kovetkezore, akkor latta uh- on a doki, h van petezsak. De szivhang nem volt igy hazakuldtek, hogyvarjon. Kov uh-on volt szivhang is. Csoda :) Es ez ket lombik kozott sikeredett, amikor nem kell az idopontokat figyelgetni, csak elni es lazan elvezni az eletet. Mert nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem lelomboz amikor a naptart nezegetve kell elni :)
almanna
 
 


Almanna,

nincs járkálás, se gyógyszer, kivéve, ha szedsz valamit, mert azt továbbra is kell. Illetve, ha valamilyen vizsgálatod lejár (pl a tüdőszűrés és a rákszűrés 1 évig jó), akkor azt meg kell újítani. Illetve gondolom lehet olyan eset, itt is volt valakinek, amikor a hormonok vagy a ciszta miatt írtak fel fogigátlót, de normál esetben nem kell semmi.
Tényleg történhet csoda, itt is megesett egy-két lánnyal! :) Lehetne ez a csoda kicsit gyakoribb is! :)

Cermiák,

annyira várlak már!!!
janula
 
 


Sziasztok Lányok!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki gondolt rám és szorított. Nagyon jól esik, hálás vagyok nektek!
Fél 1 körül hívott be M. doki és azzal fogadott: ön terhes :) és nagyon megölelt. Mondanom sem kell, hogy zokogtam. Mikor kimentem a rendelőből még annyira remegtem, hogy le kellett fognom a lábam :). Nem votl túlságosan bő szavú a doki, de az inszemes terhességeknél még soha nem gratulált. Én ebből azt a következtetést vontam le, hogy lehet most bizakodóbb?
Csütörtökön kell vissza mennem a magán laborjába a dokinak UH-ra, akkor többet fogok megtudni.
Lexi, Cicuci, meg aki még lombikos terhes kismami, nektek HCG szintet mondott a doki?
Lányok, olyan nagyon boldog vagyok! Még akkor is, ha tudom, hogy nekem még nem szabad elhinni, sem beleélni magam, mert megint hatalmasat csalódhatok. De legalább reménykedhetek és imádkozhatok, hogy velünk maradjon a mi kis csodánk. Annyira jó érzés, szívből kívánom, hogy mindannyian megtapasztaljátok!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, annyira éreztem, gratulálok, ez csodás hír!!!! Annyira vártalak már, frissítettem folyamatosan az oldalt. Nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!!! Jajj de édes lehetett a doki, hogy megölelt :).
Igen is tessék hinni benne és reménykedni, hogy most minden rendben lesz, imádkozom érted, és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.
Én a profnál voltam eredményhirdetésen, mert akkor nem volt a doki, és ő nem mondott HCG szintet, de ha jól veszek ki a szavaidból Neked sem mondtak.
Vigyázz magadra nagyon!

Almanna, ha minden igaz ma vagyok 7hetes 4 napos :).
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,
drága vagy, nagyon köszönöm! :)
Nekem mondott, mert rákérdeztem, csak persze, hogy kevésnek tűnik :). Az rémlik, hogy 125-öt mondott szerdára és 350 körülit mára. Persze nem agyalok ezen, de azért a kis ördög motoszkált bennem, hogy megkérdezzem :).
Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy semmi gond ne legyen a mi kis drága babócánkal.
Hihetetlen, hogy lassan 8 hetes leszel! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Elhiszem, hogy aggódsz, dehát érthető. Jajj remélem minden rendben lesz Nálad, bízom benne, hogy most minden jól alakul, nagyon szorítok Neked!!!

Igen, nekem is szinte hihetetlen, hogy lassan már 8hetes vagyok :), bár most eléggé elkezdtem aggódni, hogy a doki abbahagyatta velem a Bromocriptint... A legtöbb helyen azt olvastam, hogy 12. hétig szokták szedni, mert ha abbahagyja az ember, akkor újra felugorhat a prolaktin és vetélést okozhat. Szóval most nagyon nem vagyok nyugodt az igazat megvallva, de ha a doki azt mondta hagyjam abba, akkor biztos megvolt az oka annak, hogy ezt mondta.
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,
Klassz :) hipp hopp es ugyanennyi honap lesz :D

Cermiak,

Nagyon orulok neked is :)))

Elvezzetek a kismamasagot!!!! :)
almanna
 
 


Cermiák

Szívből Gratulálok!!!!!! Annyira izgultam Érted!!!! Alig vártam, hogy írj!
Bettinek sikerült? Tudsz róla v.mit?


Sziasztok Lányok! Bocsi, hogy el voltam tünve, rengeteget dolgoztam és mire hazaértem már nem volt energiám netezni!
Sokat írtatok, lesz mit bepótolnom!
Nálam minden rendben, kivéve, hogy ebben a ciklusban sincs peteérésem, pedig bizakodtam,hogy a májusi stimu és  majdnem beülti után a szervezetem kap egy hormon sokkot és magához tér, de sajnos nem úgy van ahogy gondoltam.
Férjemmel gondoltunk rá, hogy hátha ebben a 3 hónap szünetben spontán is összejöhet, sajna nem úgy tűnik
 Írok majd mindenkinek de előbb el kell olvasnom jó pár oldalt mert jól lemaradtam!
sese
 
 


Lexi,
ha ennyire nyugtalan vagy, hívd fel nyugodtan M. dokit és kérdezzél rá. Mond azt, hogy nem vagy 100%-ra biztos abban amit mondott, izgatott voltál és nem emlékszel pontosan. Semmiképp ne idegeskedj, mert az nem jó.
Meg van a Ria elérhetősége? Esetleg őt is meg lehet próbálni.

Almanna,
köszönöm :). Láttam, hogy írogattatok jó sokat, csak még nem volt időm elolvasni, mert bejöttem közben dolgozni... de bepótolom nemsokára és informálódom veled kapcsolatosan is, bár szerintem már megkaptad a szükséges felvilágosítást a lányoktól :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cerniák
Teljes szívemből kívánom hogy minden renben legyen veletek és egy csodás babavárásod legyen !!!
Vigyázz magatokra nagyon , és persze várom a további infokat rólatok :)

sok puszi
evi89
Vecsés
 
 


Sese, Évi,
nagyon szépen köszönöm!
Szívből kívánom, hogy ti is nagyon hamar a nyomdokainkba lépjetek :).

Évi,
neked is három hónapot kell most várni?

Sese,
ne csüggedj, össze fog jönni nektek is a babóca!
Az aviva tornát próbáltad? Ugyan én még nem, de egy ismerős lány igen, és neki is hormonális problémái voltak és esküszik, hogy az segített neki.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák: Hála Istennek! Már nagyon vártalak!! Minden oké lesz, meglásd..Egy gyönygörű terhességet kívánok neked!!  

A hcg-re nekem azt mondták, ha nem 5 alatt van, akkor maz már bizakodásra ad okot, de hogy te is megnyugodj, én a lenti táblát néztem, amikor vv-n voltam
HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:
9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Aztán jövőre a Zilába már babaruha piacot is rendezhetünk

Lexi: ne aggódj!! Bár nekem is a 12 hétig kellett szednem, (ezt az endokrinológus és a Pataki  megbeszélték, de  dr M is ezt mondta az elején) VISZONT az unokaöcsém felesége is most vár babát ( neki is ARO inszem), ( és neki is Murber Pataki páros a dokija) neki azt mondták, hogy a 8. hét végével fejezze be! De ha aggodsz miatta, hívd fel Murbert, vagy a saját dokidat..DE semmi képpen ne idegeskedj!!

Puszi Nektek!
magdipeti
 
 


Igen , szeptembert mondott a Dr. Ur.
Meglátjuk hogy haldunk a házzal meg mennyire töltödtem fel a kezdésre.
Én csak annyit mondtam a Dr. hogy ha jövünk nem fagyibabázni szeretnék.
Igy megyek majd beutalókért a klinikára amit megkell csináltatni mielött kezdenénk... :)
evi89
Vecsés
 
 


Magdipeti, köszi a megnyugtatást :), így azért kicsit nyugodtabb vagyok, hogy másnak is mondta ezt, hogy ne szedje a 12. hétig.
M doki egyértelműen azt mondta, hogy már nem kell szednem, még egy hétig szedjek felet, aztán abbahagyhatom, úgyhogy őt nem akarom feleslegesen zavarni ezzel. Viszont a feleket kb. addig kell szednem, míg megyek a saját dokimhoz, úgyhogy őt akkor mindenképpen megkérdezem erről.

Ráadásul ma egész nap enyhén szúrkál is a hasam, lehet az idegeskedéstől, úgyhogy próbálok megnyugodni, jövő héten úgyis szabi és nyaralás, úgyhogy remélhetőleg ki tudok kapcsolni.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Cermiák hatalmas gratuláció a kismamasághoz, kívánom hogy a manótok még legalább 8 hónapig a pocakban maradjon és problémamentes terhességet kívánok,

Lexi vigyázz magatokra és ne idegeskedj mert most nem szabad. Vigyázz a babádra nagyon.Kellemes nyaralást és jó pihenést nektek.

Én már kicsit összekaptam magam és mára legalább elmúlt az alhasi görcs is . Már gondolkodtam rajta hogy hívom a klinikát mitől lehet de szerencsére egy nospa segített. Sese neked is volt így amikor a leszívás után voltál és nem volt beültetésed?

Megbeszéltük a párommal hogy elmegyünk Czeizel dokihoz hátha tud valamit mondani erre a kóros osztódásra. Kicsit aggódom is mi lehet mert M doki azt mondta felesleges de én csak utána járnék és kikérném más doki véleményét szerinte érdemes-e próbálkozni.
Kismamik vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
nagyon szépen köszönöm, úgy legyen! Tényleg szívemből kívánom neked is a mielőbbi babásodást!
Van amikor nem kell a dokikra hallgatni. M. Doki nekem is legyintett mikor mondtam, h. Czeizelnél voltunk, de én nem törődtem ezzel. Lehet nem amiatt estem most terhbe mert szedem lassan két hónapja a 6 mg folsavat és a napi két terhes vitamint amit Czeizel felírt, de lehet, hogy igen! Szóval én mindenképp támogatom, hogy elmenjetek!

Évi,
kívánom, hogy megnyugodjál és teljes erővel tudjál nekivágni az újabb és egyben sikeres lombikba :).

Magdikám,
köszönöm a táblázatot! :)
Ha jól számoltam akkor nekem ma az ET+13 nap van, tehát pont középtájon vagyok, remélem, hogy az jó! :) Végül is az lényeg, hogy szépen növekedjen, tudom, csak na... :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina71

Nem tudom mire gondolsz! Hasfájás? a leszívás után fájt napokig a hasam és be is lázasodtam rendesen (de a lázat nem tudom mi okozta mert nem lettem beteg csak magas lázam volt 2 napig)
Nekem csak 1 petesejtem lett mert a másik 2 kissebb tüszőben nem volt semmi...
Hát nálam is az volt hogy kapcsoltak a Profhoz aki persze nem vette fel, és utána ők hívtak vissza és a Prof. közölte hogy sajnos nem termékenyült meg ... és jelentkezzek szeptemberre konzultációra.
Neked mit mondott a doki? szeptemberben mikor kell menned? csak konzultáció, vagy kezdtek is?
Én csak konzultációra megyek, de nem tudom mi lesz ott, remélem nem mond le rólam!!!!! Félek egy kicsit.
sese
 
 


Sese

Nekem tegnap estig olyan görcseim voltak hogy alig bírtam felkelni szegény párom ugrált ha valami kellett. Ráadásul mivel abba hagytam az utrot még tegnapig jött valami barnás amit nem tudtam beazonosítani. Mára már jobb lett de reggel már mertem bevenni egy nospát így ma már ki tudtam menni a lakásból. Az 5 petesejtet nem nevezném soknak tehát túl stimu kilőve.
Annyit mondott M doki a telefonba hogy a korom miatt szeptemberben jelentkezzek mert nincs mire várni. Szerintem te is a szeptemberi ciklusban tudsz majd kezdeni de lehet most röviddel próbálkozik a prof . A gona sajnos nekem is okozott már fejfájást ezért is örültem a rövid stimunak.

Addig pihenés nyaralás töltődés és nálunk Czeizel .
edina71
Budapest
 
 


Cermiák,

csodálatos!!!! :) Szívből gratulálok neked és próbálj meg nem izgulni!!!Lehet, hogy utána kellene nézned ilyen "megtartó praktikáknak", pl. Gyuri bácsi a málnalevél tea fogyasztását javasolja!

Edinám,

a fene tudja, mi lehet ez, nekem is volt pár nap, amikor nagyon fájt...talán így regenerálódik a szervezet, kijönnek belőle a nem odavaló dolgok...Remélem nem jön vissza a fájdalom! :(

Sese,

ne aggódj a konzultáció miatt, szerintem mindenkinek azt mondják, hogy menjen konzultációra! 

Lexi,

biztosan a hormonértékek határozzák meg, hogy kinek meddig kell szedni a bogyót! Azért kérdezz rá a dokidnál, de szerintem ez lehet az eltérés oka! A hasszurkálás meg normális, tágul a hely a babának! :)
janula
 
 


Cermiák, nagyon szupeer! Nagyon örülök!! Nem lesz semmi gond, higgy a babádban, magadban és a jubileumi ünneplésen való beültetés varázsában ;-)! Tudod, semmi sincs véletlenül és az aro történelmében első sikeres "lombikbaba" is megmondta, hogy sikerülni fog!
Lexi, ne aggódj a Bromocriptin miatt. KisMackóval már az első uh után (kb a 6. héten) abbahagyatta dr M a Bromocriptint. Most meg nem is szedeti velem. Nem is értem, miért nem...
Almanna, általában mindenkinél hosszú protokollal kezdenek, azt jobban tudják irányítani. És az eredmény függvényében dől el, hogy (ha nem sikerül az első) mi lesz a második. Nekem pl rengeteg petesejtem lett hosszúval (17) ezért most kizárólag rövidet csinál dr M, nem akar olyan sok embriót.
Edina, Évi, sokat gondolok Rátok nagyon! Edina, hajrá Ceizel doktor úr! Évi, miért stimut szeretnél szeptemberben? Neked is rengeteg emriód lett, sőt, túl is stimuztak. Akkor szerintem Neked is rövid lesz.
Vkcs, vki korábban írta itt, hogy dr M csinál uh-s átjárhatóságit a magánrendelőjében, persze nem tb alapon.
Most mennem kell, KisMacika taknyos, nyűgös. Mindenkinek ölelés, puszi!
maci80
 
 


Sziasztok Lányok!

cermiák,
nagyon, de nagyon örülök neked Gondolj arra, hgoy a pici már jól megharapott, egészen annyira hogy el sem enged úgy 8 és fél hónaig nekem a prof. nem  mondott hcg szintet, de annyira nem is tartottam fontosnak megkérdezni, mert ha ők kijeletik hogy terhesek vagyunk, akkor tuti jó lett a hcg szint is.

lexi,
a hasfájás lehet amiatt, hogy nyúlnak a méhszalagok, mert kell a hely a picurnak! Szóval nyugi, nekem elég sokat fájdogált az alhasam, de a prof mondta, hogy ez normális. Én hittem a profnak, úgyhogy ezen nem izgultam Te se idegeskedj! Bár szerintem már téged is jól megharapott a picurkád és el sem ereszt még 7 hónapig! Hova mentek nyaralni? Biztos nagyon jó lesz. Utoljára kettesben a férjeddel... jövőre már bababarát hotel kell

Lányok, én már szinte túl jól érzem magam! Most már nem émelygek, nem vagyok annnyira fáradt sem mint eddig. Tegnap este egy buliba voltam, gondoltam maradok max. este 10-ig. Hát fél 2-kor indultam haza, mikor vége lett a bulinak és széttáncoltam magam!  Remélem a kisbabám is szeretni fogja majd a zenét

Puszi mindenkinek

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Lányok, köszönöm Nektek a megnyugtató szavakat, most már nem idegeskedek a Bromo miatt. Ha megyek majd 30-án a dokimhoz, rákérdezek, de biztos nem véletlen döntött így M doki, úgyhogy remélem minden rendben lesz :).

Cicuci, én is láttam már kismamákat bulizni, ha minden ok és jól érzik magukat, nincs panaszuk, miért ne? Meg nyilván most érdemes még menni, míg nincs nagy pocak, mert akkor azért már hamarabb fárad az ember. Jól tetted, hogy kikapcsolódtál :).
Amúgy nekem sincsen semmi panaszom továbbra sem, meg tünetem is alig, úgyhogy minden rendben, kíváncsi vagyok ez így marad-e.
Balatonfüredre megyünk nyaralni, pont ezt beszéltük a férjemmel, hogy ez az utolsó nyaralásunk kettesben, vagyis már ez sem teljesen :D. Meg majd a szüleimnél is leszünk egy kicsit, szóval nyugi lesz és pihenés, jó lesz, nagyon várom.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok,

1 órát olvasgattam mire utólértem magam. Aztán 1 órát írtam és elszállt a gép....és minden amit írtam!.

Lexi drága,
örülök hogy már hallottad a kis manó szívét! Már lassan két hónapos terhes leszel, hogy rohan az idő. Na igen most még használjátok ki a nyaralást "kettesben" mert később már nem lesz olyan egyszerű!

Magdi drágám,
örülök hogy a doktorbácsinál minden rendben volt! Lány nevet mi is hamarabb tudtuk, és Pötyi is szégyenlős volt...lehet nálatok is kislány lesz?? Milyen nevet találtatok?Már 14+1-en vagy ugye?
A nátruim sulfuricumot végül szeded már? Használ?Ha igen akkor lehet én kipróbálom, mert nálam egyre rosszabb ez a lábdagadás. Szív Uh miért kell? nekem nem mondták.
Szupi lenne majd egy babruha piac! Vigyázz Cseresznyére és magadra!

Bucsok,
nekem van egy barátnőm,ő is PCOS-sel küzd éves szinten 2-3 alkalommal menstruál csak. Pl. tavaly augusztusban volt utoljára mensie, és decemberben kiderült még 8-9 hónapig nem is fog...terhes. Ők nem lombikoztak, ők azt mondták ha jönni akar akkor jön...náluk jött, már 2x-ra.
Ne add fel!!Persze hogy lehet baba PCOS-sel is, sok lánynak van babája így is!

VKCS,
üdv itt köztünk.A forgácsba ennyi időn keresztül 1x sem csináltattak átjárhatóságit? Nem értem! Ha inszem  jön az ARO-n akkor tuti átjárhatósági, ha lombik akkor meg méhtükrözés. Szerintem telefonálj be és kérdezz rá, hogy mihamarabb még szeptember előtt meg lehessen csináltatni, mert ahogy a többiek írták valóban pl. méhtükrözés után 1 hónap pihi van, no sex, no lombik ha jól tudom.Használ ki a nyarat, és nézess meg mindent amit tudsz!

Edina drága,
. Mélységesen szomorú vagyok! Annyira szorítottam neked!
Én nem tudok okos tanácsokat adni mint Mmzs, nincs ilyen fajta tapasztalatom, így nem is akarok közhelyeket írni neked. Ezt neked kell érzeni mennyit "bírtok még" lelkileg, és anyagilag.
Annyit tudok kívánni, és persze imádkozni érted, hogy helyes döntést hozz, legyen az a folytatás vagy a befejezés.
Én csak annyit tudok, hogy én a végsőkig küzdöttem volna. Nekünk anno Dr. M azt mondta hogy az esély szinte a 0-hoz konvergál, hogy természetes úton teherbe essek, és lám Anasztázia mégis itt van a pocómban....
Tényleg ti nem gondolkodtatok el azon a videós osztódás megfigyelésen , mint amit Mmzs-éknek csináltak?
5% az 0. Kitartás, ölellek!.

Janulám,
mint volt tanár tudom,hogy az évzárás periódusa nem a legkönyebb, kitartás hozzá, és aztán élvezd ki a pihit és a nyaralát, hogy szeptemberben újult erővel vágjatok a lombikban.
Tényleg Magdipeti,Janula..szerintetek mikor legyen a Zilás tali..annyian írtak hogy jönnének...jó lenne ha minél több embernek jó lenne az időpont! Szeptember,esetleg augusztus? Október már nem jó nekem.

Echo,
örülök a kezdésednek. Tényleg kellett immun gyengítőt szedned? Miért? Ilyet nem is hallottam? Érdekes, de biztos ennek is megvan a miértje!Nagyon szorítok neked. Tényleg te milyen vérhigítót szúrsz? Én fraxaparin 0,6 ml-t naponta.

Évi drága,
annyira sajnálom!! Trats ki, óriási ölelést küldök!Szeptemberben sikerülni fog meglásd, kitartás!!!Téged is ölellek!


Cermiák,
Juhu!!! Szívből gratulálok kismami. Nagyon vigyázz magatokra. látod az a sok apró jel, azok a jó ohmenek...mind bejött. Szorítok nagyon hogy manó kapaszkodjon odabent. Ennyi év kálvária után megérdemlitek nagyon!Örülök nektek nagyon!! Vitaminokat szedd tovább. Persze párodnak sem árthat ha tovább szedi! Simi a pocódra!

Cicuci,
már a 10 hét...atya gatya mindjárt itt a bűvös 3. hónap.Te mit érzel kisfiú, vagy kiscsaj? Az imádság sosem árt!
Én nem fürcsizek sehol. Mikor kisebb voltam akkor is sokszor elkaptam dolgokat az usziban, nagyon érzékeny vagyok, így én a kis csoda manónkat nem kockáztatom, nem ér annyit hogy egy ronda fertőzést beszedjek.
Persze aki nem hajlamos elkapni ilyet, és zárt a méhszáj teljesen, annak valóban mondják hogy pancsolhat, de annak is inkább a nyílt sós vizeket ajánlják!
Én néha itthon havi 1x pancsolok a kádban ezt megengedem magamnak, egy kis tengeri sóval, és kamillával, de amúgy csak zuhany!

Almanna,
szorítok jövő héten!  Mindig van esély!!! Nekem is 0%-mondtak, és látod itt a spontán csodamanó! Csuriba  a kezem érted! Magdipetinek is az utolsó inszem sikerült!

Mi jól vagyunk lányok, a lábam sajna tényleg egyre jobban dagad,de ez legyen a legnagyobb bajom.. A szurkiat meg már nem is érzem. Olyan fura már 1 hónapja szúrom tegnap adtam be a 30. szurit...rohan az idő, kevesebb mint 4 hónap van hátra.
Igaziból nem tervezem a szülést, csak azt tudom hogy minél természetesebben, minél kevesebb fájdalom csillapítóval szeretnék szülni, alternatív módon..kád, illóolajok, stb...persze ha nagyon kell jöhetett volna az EDA...de nem fog.
Kedden a szülésfelkészítő előadáson közölte az előadást tartó doki, hogy akinek vérzészavara van, annak nem ajánlják az epidurált, mert akkor a cső folyamatosan bent van amin a gyógyszert adagolják, és mivel a vérhigító miatt vérzékenyebb vagyok, így nem biztonságos.
Nem is tudom, picit megijedtem, de remélem nem fog annyira fájni, és az EDA nem is fog hiányozni...persze jó lett volna hogy tudom ha nem bírom akkor kaphatok, de most már mind1.
Azért 30-án a saját dokim és a haematolgusom véleményét is kikérem azért!
Ma reggel olyat rúgott Anasztázia hogy már nem csak érezni, de látni lehetet ahogy a pocóm hullámzott!

MIndenkinek ölelés!Puszi


paurora81
 
 


Sziasztok,

1 órát olvasgattam mire utólértem magam. Aztán 1 órát írtam és elszállt a gép....és minden amit írtam!.

Lexi drága,
örülök hogy már hallottad a kis manó szívét! Már lassan két hónapos terhes leszel, hogy rohan az idő. Na igen most még használjátok ki a nyaralást "kettesben" mert később már nem lesz olyan egyszerű!

Magdi drágám,
örülök hogy a doktorbácsinál minden rendben volt! Lány nevet mi is hamarabb tudtuk, és Pötyi is szégyenlős volt...lehet nálatok is kislány lesz?? Milyen nevet találtatok?Már 14+1-en vagy ugye?
A nátruim sulfuricumot végül szeded már? Használ?Ha igen akkor lehet én kipróbálom, mert nálam egyre rosszabb ez a lábdagadás. Szív Uh miért kell? nekem nem mondták.
Szupi lenne majd egy babruha piac! Vigyázz Cseresznyére és magadra!

Bucsok,
nekem van egy barátnőm,ő is PCOS-sel küzd éves szinten 2-3 alkalommal menstruál csak. Pl. tavaly augusztusban volt utoljára mensie, és decemberben kiderült még 8-9 hónapig nem is fog...terhes. Ők nem lombikoztak, ők azt mondták ha jönni akar akkor jön...náluk jött, már 2x-ra.
Ne add fel!!Persze hogy lehet baba PCOS-sel is, sok lánynak van babája így is!

VKCS,
üdv itt köztünk.A forgácsba ennyi időn keresztül 1x sem csináltattak átjárhatóságit? Nem értem! Ha inszem  jön az ARO-n akkor tuti átjárhatósági, ha lombik akkor meg méhtükrözés. Szerintem telefonálj be és kérdezz rá, hogy mihamarabb még szeptember előtt meg lehessen csináltatni, mert ahogy a többiek írták valóban pl. méhtükrözés után 1 hónap pihi van, no sex, no lombik ha jól tudom.Használ ki a nyarat, és nézess meg mindent amit tudsz!

Edina drága,
. Mélységesen szomorú vagyok! Annyira szorítottam neked!
Én nem tudok okos tanácsokat adni mint Mmzs, nincs ilyen fajta tapasztalatom, így nem is akarok közhelyeket írni neked. Ezt neked kell érzeni mennyit "bírtok még" lelkileg, és anyagilag.
Annyit tudok kívánni, és persze imádkozni érted, hogy helyes döntést hozz, legyen az a folytatás vagy a befejezés.
Én csak annyit tudok, hogy én a végsőkig küzdöttem volna. Nekünk anno Dr. M azt mondta hogy az esély szinte a 0-hoz konvergál, hogy természetes úton teherbe essek, és lám Anasztázia mégis itt van a pocómban....
Tényleg ti nem gondolkodtatok el azon a videós osztódás megfigyelésen , mint amit Mmzs-éknek csináltak?
5% az 0. Kitartás, ölellek!.

Janulám,
mint volt tanár tudom,hogy az évzárás periódusa nem a legkönyebb, kitartás hozzá, és aztán élvezd ki a pihit és a nyaralát, hogy szeptemberben újult erővel vágjatok a lombikban.
Tényleg Magdipeti,Janula..szerintetek mikor legyen a Zilás tali..annyian írtak hogy jönnének...jó lenne ha minél több embernek jó lenne az időpont! Szeptember,esetleg augusztus? Október már nem jó nekem.

Echo,
örülök a kezdésednek. Tényleg kellett immun gyengítőt szedned? Miért? Ilyet nem is hallottam? Érdekes, de biztos ennek is megvan a miértje!Nagyon szorítok neked. Tényleg te milyen vérhigítót szúrsz? Én fraxaparin 0,6 ml-t naponta.

Évi drága,
annyira sajnálom!! Trats ki, óriási ölelést küldök!Szeptemberben sikerülni fog meglásd, kitartás!!!Téged is ölellek!


Cermiák,
Juhu!!! Szívből gratulálok kismami. Nagyon vigyázz magatokra. látod az a sok apró jel, azok a jó ohmenek...mind bejött. Szorítok nagyon hogy manó kapaszkodjon odabent. Ennyi év kálvária után megérdemlitek nagyon!Örülök nektek nagyon!! Vitaminokat szedd tovább. Persze párodnak sem árthat ha tovább szedi! Simi a pocódra!

Cicuci,
már a 10 hét...atya gatya mindjárt itt a bűvös 3. hónap.Te mit érzel kisfiú, vagy kiscsaj? Az imádság sosem árt!
Én nem fürcsizek sehol. Mikor kisebb voltam akkor is sokszor elkaptam dolgokat az usziban, nagyon érzékeny vagyok, így én a kis csoda manónkat nem kockáztatom, nem ér annyit hogy egy ronda fertőzést beszedjek.
Persze aki nem hajlamos elkapni ilyet, és zárt a méhszáj teljesen, annak valóban mondják hogy pancsolhat, de annak is inkább a nyílt sós vizeket ajánlják!
Én néha itthon havi 1x pancsolok a kádban ezt megengedem magamnak, egy kis tengeri sóval, és kamillával, de amúgy csak zuhany!

Almanna,
szorítok jövő héten!  Mindig van esély!!! Nekem is 0%-mondtak, és látod itt a spontán csodamanó! Csuriba  a kezem érted! Magdipetinek is az utolsó inszem sikerült!

Mi jól vagyunk lányok, a lábam sajna tényleg egyre jobban dagad,de ez legyen a legnagyobb bajom.. A szurkiat meg már nem is érzem. Olyan fura már 1 hónapja szúrom tegnap adtam be a 30. szurit...rohan az idő, kevesebb mint 4 hónap van hátra.
Igaziból nem tervezem a szülést, csak azt tudom hogy minél természetesebben, minél kevesebb fájdalom csillapítóval szeretnék szülni, alternatív módon..kád, illóolajok, stb...persze ha nagyon kell jöhetett volna az EDA...de nem fog.
Kedden a szülésfelkészítő előadáson közölte az előadást tartó doki, hogy akinek vérzészavara van, annak nem ajánlják az epidurált, mert akkor a cső folyamatosan bent van amin a gyógyszert adagolják, és mivel a vérhigító miatt vérzékenyebb vagyok, így nem biztonságos.
Nem is tudom, picit megijedtem, de remélem nem fog annyira fájni, és az EDA nem is fog hiányozni...persze jó lett volna hogy tudom ha nem bírom akkor kaphatok, de most már mind1.
Azért 30-án a saját dokim és a haematolgusom véleményét is kikérem azért!
Ma reggel olyat rúgott Anasztázia hogy már nem csak érezni, de látni lehetet ahogy a pocóm hullámzott!

MIndenkinek ölelés!Puszi


paurora81
 
 


Cermiák
Nagyon gratulálok és ne idegeskedj a HCG szinten az is nagyon jó végre még valaki, akinek sikerült.

Lexi
Te se izgulj a Bromo miatt, inkább kérdezd meg majd újra, hogy tuti-e hogy hagyd majd abba vagy sem.

Edina
Most szerintem nyáron ahogy írtad töltődj fel te is rám is rámfér. Szeptemberben majd újult erővel vágunk bele együtt a dolgokba.

mira08
Budapest
 
 


Pauróra, nagyon köszönöm a bíztató szavakat! nagyon sok reményt adnak! és bár még sok van a nyárból, nyaralni is megyünk a férjemmel, nagyon várom a szeptembert!!!! olyan messzinek tűnik.

Edina, töltődj Te is! ahogy írtam, van idő még szeptemberig! bízom benne hogy találkozunk a klinikán szeptemberben :)

a kismamáknak nagyon nagyon nagy gratula!!! remélem mi is hamarosan csatlakozunk hozzátok! :)
bucsok
 
 


Lányok!

Nektek is előjön a viszketős fertőzés a hormonadagolás hatására?
almanna
 
 


Paurora,

Köszönöm a drukkot  Vigyor
Őszintén örülök a babádnak! Persze mindenkiének itt! Vigyor 
Amúgy az 'utolsó' inszem nálam a második, M azt mondta, hogy a koromra való tekintettel ne legyen több, hanem a második inszem után legyen lombik.
Most élvezem a nyarat, közben koncentrálunk szeptemberre ezerrel  Vigyor
Amúgy a férjem kb. fél éve azt mondja, hogy majd az első lombikunk fog sikerülni Nevetés  Kisfiam szerint pedig akkor lesz kistesója, amikor ő tíz éves lesz. Most múlt 8 VigyorA kettő nem teljesen vág egybe, hacsak nem mondom azt, hogy egy 9. évét betöltött gyerkőc akár mondható 10-nek is Kacsintás
almanna
 
 


@paurora81:


köszönöm
de,csináltak átjárhatóságit,de pl semmiféle vérvétel nem volt
mentek a protokoll szerint,és hát nekem nem jött be
volt ott egy lány akinek szintén mióma eltáv.ja volt,és Ő pl nem kapott clostit,hanem kapott egy másik gyógyszert amit állítólag azoknak adnak akiknek volt már miómájuk v cisztájuk...
jövőhéten megyek be vérvételre,megkérdem h melyiket fogadják el és még a nyáron tervezem az átjárhatóságit

vkcs
 
 


@maci80:


köszi az infót
de nem találok semmit Dr. M magánrendelőjével kapcsolatban
vkcs
 
 


@lexi01:


Ne aggódj, én direkt kértem, hogy hadd hagyhassam abba, mert én borzasztóan rosszul voltam tőle.
Bevettem és fél óra múlva mentem hányni. :(
Én is a 8. héten hagytam abba, szóval szerintem ne aggódj!

Néha beszoktam nézni Hozzátok kivel mi van.

Gratulálok az új kismamáknak és kitartás a Többieknek, bár sokukat nem ismerem!

Mi a következőt spontán szeretnénk, de ha nem jön, akkor megint visszatérek Hozzátok, na meg a sotera! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok,

akinek volt inszem a SOTE ARO-n,elmondanátok h nagyjából mire számítsak...
milyen vizsgálatok jönnek még,adnak e gyógyszereket...(még az elején tartok a vérvételeknél..)

kicsit tartok attól h hazaküldenek h próbálkozzunk otthon még pár hónapot....de azt nem nagyon szretném, mert igazság szerint 7 éve nem védekezünk

köszi előre is
vkcs
 
 


ja és grtatulálok a kismamáknak!

leendőknek sok erőt és türelmet!
vkcs
 
 


vkcs,

Ne aggódj, aki 7 éve nem védekezik, annak ott a helye az ARO-n. Nem küldenek haza. :)
Nekem tavaly nyáron kezdődtek a vérvételek, az első stimuláció (nem inszem rögtön!) januárban volt. Ciklus 5. naptól öt nap Clostilbegyt, aztán uh, Fostimon, időzített együttlétek, tüszőrepesztő szuri. Ez két cikluson át. Inszem csak ezután jött. Előtte ugyanezeket hormonokat kaptam, itt is megmondta a doki, hogy mikor nem lehetünk együtt. Inszem előtti napon uh, tüszőrepesztő szuri, másnap reggel apa bement, ott hagyta a kisfickókat, délben kellett nekem menni. Az elsőnél nem éreztem semmit. Tényleg semmit. A másodiknál olyan volt, mintha kicsit megszorongatták volna a méhemet :D
Beavatkozás után volt 1-2 napig enyhe alhasi fájdalom. Ne tarts tőle, nem fájdalmas.
Nekem a második kicsit kellemetlen volt, erreaz asszisztens hölgy azt mondta, hogy akkor kellemetlenebb, ha közvetlen előtte pisil valaki. Ez pontosan így volt.

Voltál már máshol is kivizsgáláson, vagy eddig csak vártatok?
almanna
 
 


@almanna:


köszönöm az infókat

húúú...jó sokára kezdődött el a stimuláció..ja persze hisz előtte az időzített együttlét volt..
akkor én se számítsak rá h idén lesz vmi...
szeptemberben megy vissza a férjem a kontroll spermaviszgáltra csak

Ti hol tartotok?
(bocsi biztos írtad csak még nem sikerült mindent elolvasnom)


csak a Forgácsban voltunk eddig,de ott nem jutottunk el az inszemig
mert októbertől január végéig a fogamzásgátlókat szedtem mert egyfolytában cisztáim voltak,előtte túl sok pete érett meg
vkcs
 
 


Vkcs,

Nem hiszem, hogy húzzák az időt. Úgy alakult, hogy június közepére kaptam konzira időpontot, a ciklushoz kötött vérvételek júliusban voltak, és mivel az ARO egész augusztusban szabin van, ezért csak szeptemberben tudtam menni legközelebb. A "sok idő" így szeptembertől januárig telt el, igazából akkor semmi érdemleges nem történt. Addig nem folytattuk a kezelést, amíg a férjemnek nem lett meg az andrológiai vizsgálata. Ez október közepére sikerült. Ovu tesztet kellett otthon csinálnom, ez így ment decemberig. Januárban kaptam itt Clostit először, a többit meg írtam előző posztban. Ja, meg márciusban volt LSK és HSK.
Szóval, ha a férjednek nincs meg az eredménye, addig veled nem csinálnak semmit. Úgy értem kezelést. Azért valami biztos fog történni az idén is

Én 2 inszemen vagyok túl, mindkettő sajna sikertelen. Úgy tűnik, még a beágyazódásig se jut el a dolog, biztos a megtermékenyüléssel van a baj. Férjemmel minden rendben van. Én azokra a vizsgálatokra tudok támaszkodni, amit a SOTEn csináltak, azok szerint a prolaktinom minimálisan magasabb, erre Bromocriptynt kapok napi felet. Minden más oké. .....és mégse sikeredik teherbe esni Több inszem nem lesz, csak ez a kettő volt. Dr szerint szeptemberben lombikkal folytatjuk.
Mostanában kezdtem utánanézegetni, hogy van-e még valamilyen vizsgálat, ami előrébb vinne.

A Forgáchot miért hagytad ott (Ha publikus és senkit nem sért)?
Vizsgálatokkal hogy állsz? Néztek PCOS-re? Inzulinrezisztencia?


almanna
 
 


Sziasztok!
vkcs, én is inszemes voltam, 14 év várakozás után, elsőre sikerült teherbe esnem  mielőtt a SOTE-ra kerültem, a 2013-as évben, 3 műtétem volt a klinikán, így nagyon sok vizsgálatom már előre kész volt (HyCoSi és méhtükrözés). A férjemet már a magánorvosom elküldte urológushoz és biológushoz, így szerencsére, amikor tavaly november végén először kopogtattunk az Aro ajtaján, a férjemnek csak 1 spermavizsgálatot kellett helyben csináltatni, mivel minden előzményt elfogadtak. de mégiscsak a saját szemükkel akarták látni, hogy a férjem egészséges "utánpótlással" rendelkezik. December hónapban átestem a 4 vérvizsgálaton, majd januárban Dr.M-mel megbeszéltük az esélyeket. Ugyan a laboreredmények nagyon jól lettek, de a sok évnyi sikertelenség, az életkorom és valószínűleg a 10 hónap alatt elvégzett 3 műtét alapján a doki 5% esélyt adott a terhességnek. Elmondta, hogy lombik előtt 1 inszemet el kell, hogy végezzen, így februárban closty+fosti kezeléssel indítottunk, de a 2 szúrást követően, leállította az egészet, mert a kezelés elején látszódó tüszők, már nem látszódtak. 2 hónap kötelező pihenőt követően, áprlilisban folytattuk, majd megtörtént az inszem és vele a csoda  2 tüszőből, 1 sikeresen megfogant és immár 10 hetesen várakozunk  Jelen pillanatban, az én felelőtlenségemnek köszönhetően, 2. hete ágyfogságra ítéltettünk, mivel hematóma keletkezett, ami azt jelenti, hogy le akart válni a picikénk. Lányok, nekem ezek után elhihetitek, a porcicákat ott egye meg a fene, nem ér annyit a csili-vili lakás, hogy így járjatok mint én 
Vkcs, én csak annyit tudok neked javasolni, hogy amely vizsgálatokkal még nem rendelkezel, mint pl, átjárhatósági és m.tükrözés, a szünetben próbáld meg minél előbb elintézni privátban, mert komoly hónapokat nyerhetsz vele. Maga az inszem, számomra teljesen észrevehetetlen volt. Szinte rákiabáltam a dokira, miután 2 perc után felállt a lábam közül, és elindult kifelé  Ekkor nevetett, hogy már kész vagyunk, én meg csak lestem a plafont, és azon gondolkoztam, hogy egyáltalán hozzám ért e a dok, vagy csak távgyógyított 
A Forgácsba jár egy baráti pár, akik már 4 inszemen vannak túl, amit semmi vérvizsgálat nem előzött meg eddig, sőt sem gyógyszer, sem inj. kezelést nem kaptak. Szegények meg tátott szájjal lestek, amikor elárultuk nekik, hogy a SOTE-n elsőre összejött a baba. Ráadásul kb 400 ezerbe van eddig a "semmi" nekik Szerintem jól tetted, hogy átjöttél.
Bocsi, ha sok voltam, de már nagyon unom az ágy fogságát 
leszezjobb
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula,
nagyon szépen köszönöm! Tudom, hogy a leginkább azzal segítenék, ha nyugodt tudnék maradni, csak hát nem ilyen egyszerű. Nem telik el egy perc, hogy ne jutna eszembe és ne imádkoznék azért, hogy most végre maradjon velünk a pici.
Szerencsére a hétvége jó pörgősre sikerült így nem sok időm volt gondolkodni, bár azért eszembe jutott néhányszor az eddigi kálváriánk… na de most másként lesz minden :).
Szerencsére a szokásos terhességi tűnetek is kezdenek jelentkezni.


Maci,
neked is nagyon köszönöm a bíztatást! Bizony sok erőt ad, hogy annyi jó és emlékezetes dolog történt velünk azon a napon. Remélem, életem végéig örömmel fogok arra a csodás napra emlékezni :).


Cicuci,
többször is eszembe jutott, amit írtál és elképzeltem amint picurka jól megharapott, ez aranyos :). Nagyon remélem, hogy igazad lesz és ott lesz a pocakban még egy 8 és fél hónapig!
Jól teszed, hogy bulizol, ha jól esik! Ami neked és a lelkednek jó, azt biztos, hogy a baba is szereti :).


Pauróra,
nagyon szépen köszönöm neked is! Nagyon jól esett a pocósimi na meg a bíztatás is :).
Vitaminokat természetesen szedem tovább.
Tényleg hihetetlen, hogy egy már egy hónapja szúrod magad! Sajnálom, hogy a lábad továbbra is dagad, de tarts ki valahogy.


Mira,
neked is nagyon köszönöm, remélem hamarosan te is követsz! :)


Leszezjobb,
sajnálom, hogy így alakult, de a lényeg, hogy most sokat pihenj. Sajnos nehéz megállni azt, hogy ne folytassuk a hétköznapi életünket, én is folyamatosan aggódom mit csinálhatok és mit nem, nem viszem-e túlzásba, stb… Meddig kell még feküdnöd? Otthon vagy be kellett feküdni?

Puszi mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Leszezjobb,

nagyon sajnálom! De hát mit tudtál csinálni, ami ennyire hatott a kicsire? Én mindig azt hallom, hogy a hétköznepi élet egyáltalán nem veszélyes a babácskára, ha esetleg le akar válni, annak más oka van. Nem biztos, hogy ez a te hibád! Vigyázz nagyon magatokra és pihenj sokat!! Kívánom és drukkolok érte, hogy minden rendben menjen!

Cermiák,

hogy telnek a napok?

janula
 
 


Szia Janula,
köszönöm kérdésed! Nem mondom, hogy nyugodt vagyok :(. Bármennyire igyekeznék is az maradni. Holnap délután megyek M. dokihoz, akkora már kell látszódjon a petezsák. Annyira lassan telik az idő, néha az az érzésem nem fogom épp ésszel kibírni :). Bár, ha eljutunk addig, hogy legyen szívhang és meg is maradjon, biztos meg fogok nyugodni kicsit, de nehéz nagyon.
Szerencsére van munkám bőven, így lefoglalom magam és csak minden második percben gondolok a babára :).

Te jól vagy? Gondolom most már nyugisabb lett kicsit az életed, hogy véget ért a suli.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: