Új privát üzeneted érkezett!

Cermiák
Nem tesztelem... Probáltam nem gondolni rá....
Igen ez a 2. Számít.

Köszi a szorításért :)
evi89
Vecsés
 
 


Lexi,
tényleg holnap te is mész! Megtudjuk, hog ketten laknak-e bent, vagy egy cseresznye van :).
Tisztára izgalmas lesz megint a holnapi nap is :). Te is jelentkezz amint tudsz! Gondolni fogok sokat rátok!

Pénteken megyek a második vérvételre. Addig meg bedilizek :),
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi holnapra neked is nagyon jó híreket kívánok. Tudod akár duplát is

Cermiák te sem tesztelsz ezek szerint?
edina71
Budapest
 
 

 
 

Edina, nem tudom eldönteni mi lenne az okosabb.. tesztelni vagy sem...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

Én az első eredmény hirdetése elött nem teszteltem és nem tudtam az eredményt de emlékszem nagyon összetörtem amikor közölte a prof hogy nem sikerült. A másodiknál teszteltem a 2. vv napján reggel és akkor jól kisírtam magam otthon mielött szembesítettek volna újra a sikertelenséggel.

Ha akkor két csíkos lett volna akkor is vártam volna a doki megerősítését a vv eredmény alapján. De valahogy könnyebb volt a klinikán elfogadni a sikertelenséget. És ha jól emlékszem akkor Janula is így érezte a mostani eredmény hirdetés után.
Persze mindenki maga dönti el hogy csinál tesztet vagy sem . Én akkor is a legjobbakat kívánom neked és Évinek is .
edina71
Budapest
 
 


Lányok,

ne haragudjatok, hogy eltűntem, tanévzárás van nálunk és a sok sok kisgyerekről mind írnom kell, rengeteg az adminisztráció és a megbeszélés! Próbálok azért olvasgatni, nem nagyon van időm írni, viszont teljes szívemből drukkolok mindenkinek, akik most életül egy-egy fontos napjához érkeznek!
Holnap is feltétlenül olvasok majd, hajrá lányok!!!!! :) :)
janula
 
 


Edina, szupeeer!!! Nagyon örülök!! Remélem, mind szerelembe esik! Holnap írj, ha megtudod a bűvös számot ;-)!
Évi, látod, nem jött meg ;-)!! Nagyon izgulok Érted, írj majd mihamarabb!
Cermiák, Érted is csuriba a kezem! Első vv mikor volt? Elhiszem, ezek az utolsó napok a legrosszabbak. A munka segít kicsit kikapcsolni a gondolataidat?
Magdipeti, mi volt ma uh-n? Megmutatta magát a kis Cseresznyétek??
Vkcs üdv a csapatban. Az kiderült a Forgácsban, hogy miért nem lehet babátok (lehet, h írtad, de elfelejtettem, sorry)? Szerintem, ha van lehetőséged, csináltasd meg az átjárhatóságit, az is ciklusfüggő, minimum 1 hónap az "átfutási ideje".
Bucsok, sajnálom, hogy várnod kell szeptemberig :-(. De bízzunk benne, hogy szépen rendbejönnek a hormonértékeid, és nem is lesz szükség orvosi "beavatkozásba".
Paurora, mikor tervezitek előkészíteni Anasztázia szobáját? Sok mindent megvettetek már? Apuddal minden nézeteltérés rendeződött, ugye?
Cicuci, a héten hívom a barátnőm, csak most csináltatjuk a teraszt, így kicsit rohangálós napjaim vannak.
Lexi, olyan izgi, hogy holnap kiderül, hányan laknak bent. Tegnap volt egy lány, akinek sikerült és úgy néz ki, ikrek. Jó volt látni az örömét, kívánom, hogy holnap Neked is nagy-nagy mosoly legyen az arcodon, mikor kijössz dr M-től! Várom majd, hogy írj ;-)

Mi átrakattuk a nyaralást július 2.hetére, úgyhogy ez az akadály elhárítva. Remélem, a július a mi hónapunk lesz, a ciklusom és dr M együttműködő lesz...

Holnapi csapat, írjatok, amint van infótok ;-)
Addig is puszi Mindenkinek!
maci80
 
 


Edina,
köszönöm szépen! Én is pont így gondolom ahogy ti, mégis félek még tesztelni. De szinte biztos vagyok, hogy fogok péntekig.

Maci,
holnap lesz az első vérvétel.
Igen, szrencsére a munkahelyemen hamarabb telik az idő és főként nincs idő annyit gondolkodni, agyalni :).
Örülök, hogy sikerült legalább a nyaralást megoldani. Látod így fognak szépen sorban rendeződni a dolgok :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, ha tesztelsz, drukkolok a 2 csíkért!! Megírod majd az eredményt? Köszi a biztatást, aranyos vagy. Nekem is sokat jár az agyam, a "mi lett volna, ha..." dolgokon és a "mi lesz, ha..." dolgokon... Ezért inkább igyekszem lefoglalni magam, és újabb festegetni valót keresek (még szerencse, hogy most készül a pergola a teraszra, mert már lefestettem mindent a kertben :p )
maci80
 
 


Janula, most látom, hogy írtál. Örülök, hogy jelentkeztél, már aggádtam. Kitartás az évvégi dokumentáláshoz! Vigyázz magadra!!
maci80
 
 


Sziasztok Lányok! Olvastam ám az eseményeket telefonon, csak a gépig nem jutottam el, hogy írjak :oops:

Janula, nagyon sajnálom, hogy nem jött most össze a baba :( Ne keseredj el, meglásd eljön a Ti időtök is! Pihenj sokat, hogy szeptemberben feltöltődve kezdessetek. Remélem akkor végre Ti is sikerrel jártok!

Edina, nagyon ügyes vagy :D Elképesztő, 5 petesejt! Szurkolok, hogy péntekig szépen fejlődjenek, azután meg 9 hónapra a legszebbek beköltözzenek a pocakba :D

Paurora, köszi a cikket! Hasznos volt. Korábban nem is foglalkoztam ezzel a témával, mert fel se merült, hogy gond lehet. Nálam szerencsére, ha az orvost jól értettem, nem Leiden m van, hanem egy másik génnél vagyok 2x heterozigóta, és ez okozhat gondot. Erre javasoltak B komplex és emelt folsav szedését. A stimunál viszont nekem is szúrnom kell majd magam vérhigìtóval. Viszont azt nem csak e miatt, hanem 35 év felett is javasolják itt. Lehet viszont, hogy e nélkül Asp prot is elég lenne, nem tudom. Remélem, Anasztázia jól van, szépen nő és nagyon aktív :D

Èvi, Cermiák sok az eredményhirdetéshez!!!!!!! Remélem, csupa jó hír lesz!

Maci, huh, akkor most drukkolo ezerrel, hogy a július végre összejöjjön. Azért M drt nm értem. Mi az, hogy Ő csak azt azt csinálja, amit a páciensek mondanak neki. Az ok, hogy megbeszéli, hogy mi legyen, na de, hogy Ő csak itt egy végrehajtó?! Na neeeeee. Csodálom, hogy a történtek után ezt olyan békésen vetted. Nagyon remélem, júliusra összekapja magát a Ti esetetekre is. Kismackó annyira jó prototípus, hogy igyekezzen csak egy másodikat is összehozni. A bölcsi miatt szerintem ne izgulj, gondolom visszamondani mindig lehet. Egyébként nekem meg ismerős ovónő azt mondta, hogy a normál létszámú ovi előtt egy kis bölcsis idő nem árt.

Èn megkaptam a zöld utat. Ma még genetikai konzira vissza kellett mennem, meg egy csomó nyilatkozatot aláírva vissza kellett vinnem. Megkaptam a szurikat. Itt Merional és Fosti lesz a stimunál. Most fogi gátlót kell szednem, ill kell stimu előtt pár napig szedni vmi immun gyengítőt, ezzel is segítve a beágyazódást. Vérhigitót már írtam. Szóval kicsit más itt a rendszer. Ja, és Edina csodaszerét nekem is javasolták, igaz én rákérdeztem. Kiváncsi vagyok, hogy fogok reagálni. Ha minden jól megy, várható beülti júli közepén lesz :D Egy dolog volt, amin kiakadtam (nem az intézetre) később megírom, valaki sír.
echo95
 
 


Jó reggelt Mindekinek!

Lexi, Évi: gondolok rátok, és nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen ma.
Évi: annyira várom a híreidet..és remélem nagy mosollyal jössz ki majd a Dokitól!! ( futkos rajtam a hideg, mert izgulok érted!!
Lexi: egy vagy kettő, mindegy, csak egészséges legyen!! Eddig sosem értettem az öregeket, amikor ezt mondták, de nagyon igaz Téged is nagyon várlak a jó hírrel, biztos minden rendben van!!!!!

( majd többször megpróbálok ma visszajönni a honlapra..munka mellett)

Cermiák: ha teszteltél, kívánom, hogy neked is legyen legalább egy olyan halvány 2. cikk, amit csak te "érzel" hogy ott van, de az is elég, hogy pozitív legyen!! Olyan jó lenne, ha sikerülne neked is!! Sokszor nekem is eszembe jut, hogy milyen érdekes volt , amikor a magánrendelésen ép hogy csak összefutottunk, de egyből leesett, hogy veled beszélgettünk a kórházban is!!

Maci: Ha át tudtad tenni a nyaralásat, pont jó lesz így nektek!! Kicsit pihensz és újult erővel neki tudsz kezdeni az új ciklusnak, így biztosan sikeres lesz!!
( egyébként a varrodás néninek ,ár mind a 2 lánya kint van Angiában.., de ettől függetlenül tényleg jók a holmik, amiket nála vettem.)

Edina: Drukkolok, és küldöm a szerelmeskedőknek az energiát, hogy minnél több essen szerelme, és hogy szépen fejlődjenek!! Ma du kell telefonálnod? Mikor kapod vissza őket?

Janula: jó volt hallani rólad..most megfogadtam, hogy nem zaklatlak, hagyom, hogy te jelentkezz! De örülök, hogy elfoglaltad magad és erőt gyűjtesz! Jó hónap lesz a szeptember!!!

Echó: szurkolok érted is, és kíváncsian várom, hogy hogy reagál a szervezeted az új kezelésmódra!! Remélem hamarosan neked is 2 csíkos teszted lesz!!!

Velünk minden oké volt tegnap, Pataki doktor elégedett volt a vv, ekg,inegrált tesz 1 részének  erdményeivel. Az uh közben annyit mondott, hogy " hu jó nagyot nőt az elmúlt 2 hétben a baba". De semmi konkrét méretet nem mondott. Viszont mi is láttuk a képen, hogy Cseresznyénk kikerekedett, aranyos kis pocakot növesztett!! De a lábai ugyan olyan pilinszka hosszúak, mint voltak..tiszta apja lába Ja és továbbra is szemérmes volt!! Viszont  a só háztartásom visszabillentésére kell szednem 3*1 Magnerotot és Kálciumot. Illetve kaptam beutalót szív uh-ra, cukorterhelésre, genetikai tanácsadásra, és genetikai uh-ra.  De már lehet jógázni, talpmasszírra járni, apával huncutkodni( csak ne felejtsük el az albérlőt)

Szóval minden ok velünk

Nagyon szurkolok  Lányok, hogy akinek ma fontos pillanat van az életében, ők mind ma nagy mosollyal tudjanak örülni!!!!

Puszi
magdipeti
 
 


Évi,

nagyon-nagyon drukkolok! :)

Edinám,

rengeteget gondolok rád és a szép 5 petécskékre, hogy milyen szerelmesek!!!!

Cermiák,

sokkal előbb ne tesztelj még, csak aznap vagy előző nap és mindig legyen a fejedben, hogy a vv után mondhatnak mást, mint amit a  teszt mutat! Én csak a rákészülés miatt csinálom! Nagyon sokat gondolok rád is!

Magdikám,

nagyon örülök, hogy jól vagy, minden rendben! Alig várom már, hogy fiú vagy kislány nevet kap majd a cseresznye!

Maci,

örülök, hogy alakul az élet, remélem M. doki sem fog megint erőnek erejével valahogy kilógni belőle! Most már igazán itt az ideje a mackógyártásnak!

Vkcs,

jó, hogy itt vagy! :)
Szerintem is nyugodtan dolgozz előre, én is megpróbáltam! így legalább azzal már nem megy az idő, amikor kezdhetnél, meg hát jó érzés addig is lépni a cél felé! Amikor elkezded, akkor már gyorsan megy, ne aggódj!

Lányok,

mindenkinek nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám! :) A munkaterápia szerencsére hatásos: már jól vagyok! Csak még mindig nagy a rohanás, de hamarosan pihenhetek!
Akinek nem írtam személyest, arra is gondolok, minden nap eszemben vagytok!
Ölelés mindenkinek!

Lexi,

izgulok, hogy kettő vagy egy lesz a szám, de tényleg az egészség a legfontosabb! De azért az embernek van elgondolása, hogy kettőt vagy egyet szeretne inkább, fiút vagy lányt....én is mindig azt mondom, hogy mindegy, csak legyen, ami így is van, de ha kívánhatnék, akkor tudom, mit kívánnék! Te mit?

janula
 
 


Érdekes,utolsónak rakta, amit Lexinek az elején írtam...
janula
 
 


Sziasztok Lányok!
Megvolt az első vérvétel. Találkoztam Évivel, egymás után mentünk be. Úgy izgult :). Remélem nagyon jó hírekkel fog hamarosan jelentkezni.
Ami engem illet, teszteltem... Lett egy halvány csík, aminek örülnöm kellene, de nem tudok annyira mert közben nagyon erősen görcsöl a hasam és elkezdett folyni belőlem valami nagyon világos cucc. Tehát még nem mensi, vagy legalábbis így még nem jött meg nekem soha. De lehet az lesz belőle :(. Hátha legalább egy picurka mégis kapaszkodik... 

Echo,
neked melyik géneddel van gond? Csak kíváncsi vagyok, mert nekem is van egy hibás génem (az MTFHR), tehát heterozigóta vagyok én is és nekem is folsavat írtak fel, csak nem B vitaminnal, hanem elevittel. Napi 2*2-es adagban.
Mikor is kezdesz pontosan? Vagy ma derül ki? Hosszú protokollal? Remélem, hogy az új kezelés meghozza neked is a két csíkos tesztet :).

Magdi,
nagyon örülök, hogy minden a legnagyobb rendben volt, csak így tovább! Azt hittem ma meg fogjuk tudni hogy a kis cseresznye kislány vagy fiú :).

Lexi, Évi, Edina,
nagyon várom tőletek a jó híreket!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Janula,
tudom, hogy mondhatnak mást a vv után, sőt... Fel vagyok készülve mindenre :(. De egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne csináljak tesztet. Sőt pénteken fogok még egyet, ha nem jön meg rendesen. Akárcsak te, én is jobban szeretem ha először kisírom magam egyedül...

Örülök, hogy jól vagy!
Vigyázzál magadra, pihenjél sokat, töltődjél fel és lvezd ki a nyarat :).

Puszi
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Évi várom a híreket én is nagyon. Érzem hogy sikerült csak biztos nem értél még haza.

Cermiák a két csíkod csak erpsödni fog ám szóval pénteken már egyértelmű lesz hídd el. A beágyazódás miatt is lehet ez a maszatolás főleg ha több baba is veled akar maradni és miért ne lenne így.

Janula örülök hogy már kicsit jobban vagy és le tudod magad foglalni a munkával. Utána pihenés nyaralás és már itt is van szeptember.

Magdipeti biztosan aranyos volt kiscseresznye de nagyon sajnálom hogy nem tudtátok meg hogy kislány lesz vagy kisfiú de majd legközelebb biztosan megmutatja magát. Addig is lehet lány és fiú néven is gondolkodni

Echo hajrá kezdés és mielöbbi sikert kívénok neked is . A doki a dhea tabit meddig ajánlotta mert én most nem tudom szedjem-e még vagy hagyjam abba .

2 után telefonálok mennyi lett szerelmes jelentkezem ha tudok már valamit remélem 2 legalább egymásra talált tegnap óta.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Évi várom a híreket én is nagyon. Érzem hogy sikerült csak biztos nem értél még haza.

Cermiák a két csíkod csak erősödni fog ám szóval pénteken már egyértelmű lesz hídd el. A beágyazódás miatt is lehet ez a maszatolás főleg ha több baba is veled akar maradni és miért ne lenne így.

Janula örülök hogy már kicsit jobban vagy és le tudod magad foglalni a munkával. Utána pihenés nyaralás és már itt is van szeptember.

Magdipeti biztosan aranyos volt kiscseresznye de nagyon sajnálom hogy nem tudtátok meg hogy kislány lesz vagy kisfiú de majd legközelebb biztosan megmutatja magát. Addig is lehet lány és fiú néven is gondolkodni

Echo hajrá kezdés és mielöbbi sikert kívénok neked is . A doki a dhea tabit meddig ajánlotta mert én most nem tudom szedjem-e még vagy hagyjam abba .

2 után telefonálok mennyi lett szerelmes jelentkezem ha tudok már valamit remélem 2 legalább egymásra talált tegnap óta.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok
Köszönöm hogy gondoltatok rám.
Sajnos nem sikerült.... csodás 0 hcg produkáltam...
Most nagyon rossz picit összeszedem magam és jelentkezem.

Lexi, Cermiák
Nagyon őrültem hogy találkoztunk.
evi89
Vecsés
 
 


Janula, de jó, hogy itt vagy, kitartás az évvégi hajtáshoz és jó pihit előre is!!! Örülök, hogy már jól vagy, sokat gondoltam Rád.

Edina, hamarosan megtudod mennyi lett szerelmes, de izgi, nagyon várjuk a híreket :).

Cermiák, én megértem, hogy teszteltél, én sem bírtam ki anno, meg nem akartam, hogy esetleg ott a dokinál szembesüljek mondjuk a rossz hírrel és úgy kelljen összekaparni :(. Nagyon szurkolok, hogy erősödjön a csík, de biztosan így lesz :). Én az első vv előtti napon teszteltem, és akkor még nekem is gyenge volt a csík, de látod aztán jóhírt kaptam, szurkolok, hogy nálad is így legyen :).

Magdipeti, de jó hogy, minden rendben nálatok, nagyon jó ezt hallani :)! Remélem legközelebb már nem lesz ilyen kis szemérmes a cseresznyétek ;).

Echo, de jó, hogy Te is kezdhetsz, és sok sikert kívánok Neked :)!!!

Évi, most olvasom, hogy nem sikerült... jajja annyira sajnálom, pedig annyira szorítottam Neked, úgy reménykedtem, hogy sikerül ... :( Csinálj amit jól esik, amitől jól érzed magad és ha jobban vagy, jelentkezz mindenképpen.

Voltam ma vv-n és UH-n, találkoztam Évivel is. Bementem a dokihoz, kérdezte, hogy vagyok, mondtam minden ok, és megvizsgált. Hú nagyon megijedtem, mert amikor elkezdett vizsgálni, valahogy olyan komoly lett az arca, a frász jött rám, de aztán mondta, hogy már ver a szíve :). Mondom tényleg???? És odafordította a monitort, hogy megnézhessem... Lányok, én olyan boldog voltam, nem akartam ott sírni, pedig tudtam volna, annyira megnyugodtam, hogy azt el sem tudom mondani. Egy baba, van, de a lényeg, hogy minden ok és már a ver a szívecskéje. Úgyhogy mondta a doki, hogy mehetek vissza Bokor dokihoz, és mondjam neki, hogy sikeres volt a találkozásunk :D.
A végén mondtam neki, hogy szeretnénk Bromochriptint iratni, mert anno azt mondta, hogy végig szednem kell a terhesség alatt. Erre azt mondja, ja azt nem kell már szednem... Most szedjek még egy hétig felet, aztán abbahagyhatom. Mondjuk ezen kicsit meglepődtem, hogy lehet, hogy már rég nem is kéne szednem, csak ő elfelejtettem mondani? Na mindegy, remélem ebből nem lesz baj, hogy csak most hagyom abba.
30-án megyek a saját dokimhoz, és július 22-én kell utoljára mennem még az ARO-ra, aztán elbúcsúzok tőlük.
Janula, kérdésedre válaszolva én azért szerettem volna ikreket, mert nem lehet tudni mi lesz később, hogy alakulnak a dolgok, és akkor így biztosan lett volna két gyerkőcünk. De ne értsetek félre, az egynek is nagyon örülök, és nagyon boldog vagyok, el sem tudom mondani mennyire. A fiú vagy lány kérdésre néhány évvel ezelőtt biztosan egyértelműen lányt mondtam volna, volt egy időszak, amikor el sem tudtam volna képzelni, hogy ne kislányunk legyen. De mára ez változott, mert tényleg annyi sok aranyos kisfiút láttam az elmúlt időszakban. Szóval a fiú-lány kérdés már nem ilyen egyértelmű, picit még mindig inkább kislány fele hajlok, de most már kisfiút is ugyanúgy el tudok képzelni :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Évi,
nagyon sajnálom, úgy bíztam benne, hogy sikerülni fog neked

cermiák,
a halvány csík is csík

lexi,
úgy örülök neked,  még a torkom is elszorult, ahogy olvastam, hogy már ver a pici szive. Ezek olyan boldog, felelmlő és vissza nem térő pillanatok, hogy az ember tényleg sírni tudna, de amúgy én sem sírok a dokik előtt   Vigyázz nagyon magadra, vagyis magatokra! Amúgy én is szedek bromo-t, nekem, azt mondta a prof, hogy majd a 12. héten hagyjuk abba, meg a gélt is akkor kell abbahagynom. Én még 27-én megyek egy utolsó vv-re és vizsgálatra. Aztán mi is elbúcsúzunk a klinikától.

Lányok, egyik ismerősöm kérdezte, hogy mik voltak a tapasztalataim az ARO-t illetően... mondtam neki, hogy igazából semmi negatívum vagy rossz dolog nem ért és teljesen bíztam mindenkiben, mindenki profi és végzi a dolgát. Az hogy gyorsan mennek a vizsgálatok egy dolog, de én úgy éreztem, hogy nagyon jó kezekben vagyok ott. Igaz ehhez az is hozzá tartozik, hogy elsőre sikerült.
Egyébként mi jól vagyunk, a viszerem mostanában már nem fáj. Pici paca is jól van, bár néha kikészít, mert akkor émelygek egész nap, de ezek már egyre ritkábbak. A fáradság is kezd egy kicsit enyhülni, már nem alszom át a fél napot. Pénteken már betöltjük a 10. hetet! és úgy érzem, hogy kisfiú lesz! Pedig eddig csak lányneveken gondolkodtam!! Képzeljétek, amióta ott van a hasamban, azóta minden este imátkozok érte a Jóistenhez. Nem mondanám magam valami nagy hívőnek, de valahogy ez egyszerűen jött és ártani biztos, hogy nem ártok vele

kismamik,
ti mentek nyaralni a nyáron? Mi készülünk, az esküvő utáni nap megyünk nászútra Sárvárra. A dokim azt mondta, hogy mehetek majd vízbe is, de azt nem biztos, hogy be fogom vállalni. Bár mindenhol azt olvastam, hogy ha minden oké és teljesen zárt a méhszáj, akkor lehet fürcsizni nyugodtan, csak termálvízbe nem szabad! Hát, azért nyaralás előtt pár nappal elmegyek a dokihoz, hogy nézze meg a dolgokat.
Kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban a véleményetekre... illetve akiknek már van csemetéje, ti fürcsiztetetk pocakosan? Milyen óvintézkedéseket tettetek, ha igen?


Puszi mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Évi,
nagyon, nagyon sajnálom :(.
0 HCG-t? Ma a második vérvételen? Vagy mindkettőn?
Gondolom semmit nem mondott arra M. doki, hogy mi lehetett az oka...
Én is nagyon örültem, hogy megismertelek. Csak annyira sajnálom, hogy nem tudunk most örülni :(.

Lexi,
csodálatos lehetett a kis szívét hallani :). Örülök, hogy minden rendben van nálatok! Sajnos mi nem találkoztunk, de hátha lesz még alkalom rá.
A fiú meg lány kérdéssel, én is pontosan így vagyok :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Évi,

nagyon-nagyon sajnálom, hogy ez most nem sikerült...de te se add fel!!! Nekem azt mondta a prof., hogy a próbálkozások számával nő az esély!!! Sírd ki a bánatod, utána pedig te is próbálj nyáron pihnni, feltöltődni, hogy úgy kezdhessük szeptemberben a következőt!

Cermiák,

ez szuper, halvány csííík!!!! Az is csík, egyetértek!!!! :) :)

Lexi,

csodálatos!!! Azt hiszem, ha idáig eljutok, én csillapítatlanul fogok zokogni a profnak!!! :D Fantasztikus élmény lehet!!!! Egyébként te fiatal vagy, lesz lehetőséged próbálkozni a tesóval, úgyhogy hajrá egy kis baba!!!! :)

Cicuci,

én is úgy tudom, hogy lehet fürdeni, ha minden rendben van, de inkább nyílt vizet javasolják (nem medence és nem termálvíz). Kérdezz rá a dokidnál!

Edina,

mindjárt itt a 2 óra, szorítooooook!!!!
janula
 
 


Cicuci, már tudom mit felejtettem el megkérdezni a dokitól, de szinte eufórikus állapotba kerültem, miután mondta, hogy ver a szíve :). Mi jövő héten megyünk Balatonfüredre és én is pont ezt a fürdés dolgot akartam megkérdezni. Én amúgy azt hallottam több helyről is, hogy ha minden ok, akkor a természetes vizekben szabad fürdeni, a medencékben nem ajánlott, mert ott nagyobb a fertőzésveszély, hogy esetleg elkap valamit az ember.
Hát nem tudom jövő héten hány fokos lesz a Balcsi, de szerintem csak így combig-térdig megyek bele max, abból szerintem baj nem lehet.
Amúgy most, hogy így mondod, hogy Neked 12. hétig kell szedned a Bromot, így furi, hogy velem meg kb. a 8. hét végén abbahagyatja a doki, remélem nem lesz belőle baj... A kúpot viszont nekem is a 12. hétig kell használni, akkor kell utoljára, amikor megyek utoljára a SOTE-ra :).
Örülök, hogy jól vagytok amúgy, tökjó, hogy van ilyen megérzésed, hogy kisfiú lesz, kíváncsi leszek, mikor mutatja meg, mije van :).

Cermiák, én is sajnálom, hogy nem találkoztunk :(, én később mentem mint Te, 9 körül értem oda. Nagyon szorítok Neked, hogy jóhíreket kapj pénteken.

lexi01
Budapest
 
 


Edina,

hol vagy már??
janula
 
 


Évi: végtelenül sajnálom..annyira reméltem, hogy neked is sikerül most..de én is csak azt tudom mondani, hogy egy kiadós sírás és beszélgetés a pároddal, majd utána pihenés és erőgyüjtés, és az őszi alkalom sikeres kell hogy legyen!!


Edina: nagyon izgulok értetek...jelentkezz!!..tudod én nem stresszelhetek!


Lexi: gratula, Kismami. Örülök, hogy örülsz...az meg, hogy majdnem sírtál..hát elmondom, hogy ilyen most már mindig lesz..én már attól sem látok a könnyeim miatt, ha benneteket olvaslak..És minden nap lesz olyan pillanat, amikor rádöbbensz, hogy BABÁT VÁRSZ!! Euforikus!! És persze akkor bárhol is légy, könnyes lesz a szemed Én még a misén is könnyeztem, az Anyáknapi ünnepi misén, konkrétan bőgtem..pedig még csak nem is volt akkor publikus még a baba, de volt aki tudta, hogy szeretnénk ha lenen, és ismerte a küzdelmünket, és ők "megelőlegezték" nekem is a virágot! De akkor már Cseresznye a pocakban volt

Azon mi is sokat beszélgettünk/ tünődtünk, hogy egy vagy kettő vagy három( Péterék családjában több iker is van, és van hármas is) És mi is azért örültünk volna, ha iker, mert én is elmúlok 39 mire Cseresznye megszületik, és jó lett volna, ha már tudjuk, hogy van testvére. DE így mi is úgy gondoljuk, hogy követjük Macit, és ha vége a szoptatásnak, akkor újjul erővel megkezdjük a tesóprojektet
Az hogy lány vagy fiú.. ez is jó kérdés, lány nevünk már azóta van, amióta tudjuk, hogy családot szeretnénk..a fiú nevekkel gondjaink vannak. A Péter eleinte lányban gondolkodott..mert "a lányok szeretik az apjukat"..de van egy két kisfiú a házunkban, akikkel jóban van, ha ha olyan lenne a mi kisfiúnk is, akkor lehet fiú isÉn nem tudok jó választ adni.valószínűleg az anyai szív miatt, De az értdekes, hogy a lánynév nagyon spontán jött mindkettőnknél..


A nyaralásra nekem azt mondta még a múltkor a doki, hogy bármi lehet, lehet uszoda is, ( ha nem vagyok hajlamos a fertőzésre), de jobban javasolja a természetes vizeket. Nálunk a Balaton az állandó pont..bár Pünkösdkor már fürödtek benne, de hideg volt még.
magdipeti
 
 


Sziasztok lányok

Én már kiizgultam magam és nagyon rossz érzésekkel vártam a két órát.

Sajnos bejött. Amikor az embriológus azt mondta hogy kapcsoja M dokit akkor már tudtam hogy baj van. Sajnos megint kórosan osztódtak a mi kicsikéink és ráadásul három is . Szóval most megint nem lesz babánk.
Gondolokodunk most a genetikai vizsgálaton hogy miért lehet állandóan ez a helytelen osztódás talán a nyáron kivizsgáltatjuk. M doki csak annyit mondott erre hogy szerinte nem lehet genetikai baj hiszen volt már egészségesen osztódó babánk .
Most szomorkodunk kicsit aztán a nyárra és a pihenésre koncentrálunk.

M doki szerint szeptemberben folyt köv. Hát lányok, nem tudom.

Cermiák neked azért továbbra is drukkolok nagyon .

Sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Edina drága,

ne add fel!!!! Szomorkodd ki magad és igenis nézess utána, hogy mitől lehet!!! Szerintem ez egy nagyon fontos kérdés és hátha van rá egy egyszerű megoldás!! Keress gyorsan egy hozzáértőt! M. doki is biztosan sokat tud, de szerintem ez nem az ő szorosan vett területükhöz tartozik. Kezdjétek ezzel, hátha kell hozzá idő, utána pedig pihenés, nyár és szeptemberi indulás már az információ és megoldás birtokában!!!
Nagyon-nagyon együttérzek veled!
janula
 
 


Edina annyira sajnálom... Érthető, hogy szomorú vagy és talán szkeptikus is a folytatással kapcsolatban, de szerintem is járj utána szakértőnél, abból baj nem lehet. Max megnyugtat, hogy azzal a részével nincs gond, de ha meg esetleg talál valamit, akkor biztosan tudják orvosolni a problémát a szeptemberi kezdésre.
Szomorkodd ki magad, pihenj, töltődj fel, és kívánom, hogy szeptemberre visszatérjen a hited és pozitívan, újult erővel vághass neki.
lexi01
Budapest
 
 


Edina,

nagyon sajnálom! :( Annyira azt éreztem, hogy minden rendben lesz most.
Ha három osztódott kórosan, mi van a másik kettővel? Vagy csak három termékenyült meg?
Ez a legbosszantobb, hogy nem tudjuk mi miért történt úgy ahoyg történt. Olyan jó lenne, ha ilyen téren is kapnánk egy kis segítséget.
Már megint nem tudok semmi okosat írni, de tényleg ki kellene deríteni az okát...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Czeizelhez nem mennétek el? Sztem igen nagy tudással és tapasztalattal rendelkezik. Tudom, hogy nem olcsó...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák én is éppen ezen gondolkodom és azon hogy kikérem a klinikáról a leleteimet mert azt is vinni kell hozzá. Bár nem tudom van-e még értelme. Anno azt mondta M doki hogy 5% az esély hogy teherbe essek mert kimerülőben van a petefészkem is és nehezen vagyok stimulálható. Szóval nálunk egyre kisebb az esély hogy sikerülhet a baba.

A másik két sejt egyáltalán nem termékenyült meg azt mondta M doki. Bíztunk a sikerbe mert most annyira tökéletesen indult minden de mára nagyon rossz érzésem volt. Bár ne lett volna

Most úgy érzem én nem vagyok annyira erős mint Mzsó és nem tudom hogy lesz-e folytatás de a párom nagyon bizakodó és ő még nem adja fel.

Szeptember még messze van addig sok minden kiderülhet ill változhat de most úgy érzem ennyi volt és nincs értelme tovább kűzdeni olyan dologért ami nem lehetséges.

edina71
Budapest
 
 


Edina,

persze, most frissen kaptad a rossz hírt, ilyenkor nekem is elmegy mindentől a kedvem....de szeptemberig megjöhet! Tényleg menj el Czeizel doktorhoz, ő majd lelket önt beléd! Egyébként egyáltalán nem volt drága, amikor én ott voltam, a saját nőgyógyászom kétszer annyiba került!

janula
 
 


Én májusban voltam nála és 15 ezerbe került, plusz kettőnknek egy-egy vérvétel még 5-5 ezer forintba. Sajnos pontosan tudom mennyire nehéz ezt a pénzt (és ha kell még ennél többet is), előteremteni.
Azt az egy vizsgálatot amit nekünk nézett, azt pont nem lehetett TB-re megcsinálni, de engem M. doki küldött egy rakás más vizsgálatra (a so vetélés miatt). Igaz cserébe jártam eleget a magán rendelőjébe is. Szóval szerintem téged is el tud küldeni, Nem tudom elképzelni, hogy ne segítene, ha Czeizel tanár úr elmondja, hogy mit kellene szerinte megnézetni.
És elhiszem és megértem a csalódottságod, Én is mindig azt mondom ilyen helyzetekben, hogy most már tényleg eddig volt és nem tovább. De utána begyógyúl kicsit a seb, megerősödünk és előlről kezdjük ameddig cseppnyi esélyünk is van. Az 5% nem sok esély valóban, de esély! És ezzel még élni kell, mert lehet tényleg eljön a nap mikor azt mondják, hogy most már tényleg semmit nem tehetünk.
Legalábbis én így gondolom. Nem akarok senki életébe beleszólni, csak kicsit segíteni ahol tudok. Ha tudok...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Még csak annyit, hogy nekem akinek elméletileg nincs semmi problémája, 15-20%-os esélyt mondott M. doki. Szóval ez sem olyan sok...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Jaj Lányok, yon izgultam értetek, de làtom csupa rossz hír jutott màra :cry:

Èvi nagyon sajnálom, hogy most nem sikerült :( , de kívànom, hogy szeptemberben végre a Ti babátok is kopogtasson, hogy hello, itt vagyok és itt is maradok!

Edina, kedves, én nagyon bizakodó voltam most Veletek kapcsolatban, és erre egyáltalán nem számítottam. Remélem, nem baj, ha elmondom, mit gondolok. Olyan sokat kűzdöttetek már, és végül is nem teljesen reménytelenül, hogy én még nem adnám fel, bár tudom, most nehéz Neked. Ahhoz képest, hogy riogattak a pf kimerüléssel, számos petesejted lett. Azzal viszont maximálisan egyetértek, hogy valami plusz vizsgálaz csak kellene. Jó ötlet Czeizel prof szerintem is. Sajnos ebben a korban már a petesejtek minősége romlik, ezért a kissebb esély. A fiúknál is van minőségromlás bizonyos kor felett, bár ezt ritkábban emlìtik. Èn pl ezért akartam váltani, hogy ne vakon lőjünk célba, hanem a rendelkezésre álló orvosi lehetőségeket használjuk ki maximálisan, így növelve az esélyünket a sikerre. Sajnos az AROnak, mint államilag finanszirozott intezetnek korlatozottak a lehetosegei, pedig remek szakembereik vannak. Szerintem probalj utanajarni Czeizel profnal pl, mivel tudnatok az eselyeteket novelni!

Lexi, gratula a kismanohoz :D :D Készülj fel, hogy innentől több mindenen fogsz pityeregni, mint eddig, és ez most már ìgy lesz akkor is, ha manócskátok megszületik :wink:

Cicuci, a dokim anno nekem is azt mondta, hogy, ha már strandolnék, akkor azt inkább természetes vízben tegyem. Èn ezzel együtt nem voltam bevállalós (másban sem) és azon a nyáron, amikor Picúrt vártuk, maradt a zuhany, pedig nem vagyok fertőzésekre fogékony.

Magdipeti, jó egészséget Cseresznyének. Kistesó mindig jó, ha jön. Èn is pont 39 múltam, mikor szültem, de már a kórházban mondtam, ha minden jól megy hamarosan jönnék megint :D Remélem, mar nem kell sokat varni.

Cermiák, inkább nem is mondok semmit csak nagy izgalommal várom a (JÓÓÓ) híreket.

A szurkolásokat ezúton is köszönöm :-)
echo95
 
 


Sziasztok! 

Szinte minden nap olvaslak titeket, nem bírom megállni és mindent tudok mindenkiről. Most úgy érzem, muszáj hozzászólnom. De amit írok, az csak egy ember egy véleménye. 

Edina, Te emlegettél a mostani szomorú helyzeted kapcsán, ezt nem bírom szó nélkül hagyni. Először is, nagyon sajnálom! Csak annyit mondanék, nem biztos, hogy  az az erős, aki nem adja fel, hanem lehet, hogy az, aki szembe mer nézni a tényekkel, az adottságaival, az esélyeivel és adott esetben úgy dönt, hogy nincs tovább. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Te add fel, mert ha Murber simán rámondja, hogy folyt. Köv., akkor talán lát még esélyt. Nálam már nagyon hümmögött  a 7. után. Lehet, megérne egy személyes beszélgetést...

Én, a szupererősnek kikiáltott Mmzsó, jelenleg eljutottam oda, hogy nem biztos, hogy nekem ezt tovább kell csinálni. Ma úgy gondolom, hogy mivel Forgácsnál még csak egyszer voltam, ezért még egy utolsó esélyt adok magunknak, de kb. Borítékolom az eredményt... 19 embrió az eddigi mérleg, mind szép volt, velem minden oké papíron, az okot soha senki nem fogja tudni megmondani. Nekem elég volt ennyiszer felpörögni, és utána kiborulni majd felállni, akinek volt sikertelen lombikja, az pontosan tudja, miről beszélek. Meg kell tanulni úgy örülni az életnek, ahogy van. Most. Ha közben csoda történik, az nagyon klassz persze, én is ebben reménykedem. De tartozom azzal a körülöttem élőknek, családomnak, legelső sorban a férjemnek, hogy megőrzöm a testi - lelki egészségemet, amennyire tőlem telik.
Csak azért írtam ezt meg, Edina, hogy ha egyszer úgy döntesz, hogy nem csinálod tovább, tudva, hogy  kimerülőben a petefészkeid, dhea ide vagy oda, a végeredményen nem segít mert a természetet nem lehet becsapni, szóval ne érezd magad gyengének, vagy nálam vagy bárkinél gyengébbnek.
Még egyszer mondom, az az erős szerintem, aki a saját lehetőségeit felmérve józan ésszel meg tud hozni egy ésszerű döntést. Ha ez a folytatás, akkor azt, ha pedig a befejezés, akkor azt.
Ezután is drukkolok Mindnyájatoknak!


mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Mmzs: nem tudom, érdemes -e hozzáfűzni bármit is az írásodhoz azonkívül, hogy : respect. Mi a Péterrel pont ezt fogalmaztuk meg, amikor elkezdődött a mizériánk. De nehéz betartani...Az én ismerőseim közt is van, aki abbahagyta a kezelést..nem feladta..hanem tudatosan döntve..de ehhez is iszonyatos erő kell. Mint a folytatáshoz..

Edina, Évi: Együttérzek veletek!!  Én nagyon szurkolok nektek továbbra is!!!

Echo: jó hallani rólad is, remélem hamarosan lesz nálad is Tesó Drukkolok tovább

Cermiák: hogy érzed magad? Holnap várlak a Jó hírrel
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Mmzsó,
örülök, hogy hallok rólad! Sokszor jutottál eszembe, hogy mi van veled, vajon olvasgatod-e a fórumot.

Lehet azt az utat is választani amit te írtál és meggyőződésem, hogy akkor is lehet szinte teljes életet élni, ha nincs gyerek. Viszont azt gondolom, ha tényleg ezt az utat válasszuk, akkor ezt a döntést teljes mértékben fel kell vállalni és egy percig sem szabad visszanézni, hogy mi lett volna ha mégis még egy esélyt adtam volna... Ez az amit nem tudok, hogy ez mennyire működne pl. az én esetemben. Mindig sok gyerekkel képzeltem el az életem.
Mint sokunknak, nekem is számtalanszor jutott eszembe ez, hiszen nagyon elfáradtam.. és sem elítélt nem vagyok, meg egy rongyos életem van, a fiatalságom kis túlzással ennek oltárán ment el, szóval ELÉG volt. De én mégsem tudtam még ezt az utat választani. Mindig azt éreztem, hogy még "csak ezt" végigcsinálom és aztán megállok...

Echo,
köszönöm a szurkolást! :)

Magdi,
köszönöm kérdésed. A hasam tovább is görcsöl, de legalább nem folyik már az a valami.
Holnap reggel még tesztelek egyet, aztán irány a klinika. Mára megnyugodtam...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Szisztok
Itt mar tobbeteknek volt inszeminációja. A befecskendezes utan kaptatok valami tamogato gyogyszert? Mashol olvastam hogy szoktak progeszteront adni meg ajanljak az Aspirin Protectet. En semmit nem kaptam. Ti? Koszi ha irtok :)
almanna
 
 


@janula:



köszönöm:-)

azt olvastam vhol h csak a röntgenes átjárhatóságit fogadják el..
szerintetek?


vkcs
 
 


Sziasztok lányok
Mindenkinek köszönöm hogy vigasztaltok.
Jól jön :)

Mikor fog megjönni ha abbahagytam az utrot?


Edina
Nagyon sajnálom!!
Nem is tudom mit irjak, nehéz nagyon....
De szívből kívnom hogy teljesüljön az állmotok.
evi89
Vecsés
 
 


@maci80:



köszönöm

igazából el sm jutottunk a babáig a Forgácsban,illetve az sem derült ki h miért nem jön(valszeg nálam van a bibi a hormonok miatt)
elkezdtek stimulálni a protokoll szerint,semmi vérvétel,semmi vizsgálat nélkül
vagy 6 petém volt(ami miatt elmaradt az inszem) vagy cisztáim voltak a clostitól
futószalagszerűen megy minden,rossz a hangulat...szóval nekem nem jött be,de ahány ember..

Ti hol csináltatáttok az átjárhatóságit?
ebben a vizsgálatban is csak bizonyos dokik leleteit fogadják el?

vkcs
 
 


@lexi01:



köszönöm aranyos vagy!
én is ezt remélem,mindenesetre már az szimpatikus h nem kezdenek semmit úgy el h nem csinálják meg az alapvető vizsgálatokat



vkcs
 
 


Edina
Nagyon sajnálom, pedig olyan jól indult. Szerintem is jó ötlet, hogy ha úgy érzed vizsgáltasd ki magad hátha egy kicsit megnyugtat. Én személy szerint az ötödik sikertelen inszem után kivoltam, de akkor sem adom fel. Mint írtam a szeptember lesz a mi nagy hónapunk, már csak azért is, mert akkor születtem én is.

Almanna
Nekem 5 inszemem volt és nem kaptam semmi támogató gyógyszert. Az utolsónál szedtem Aspirin Protectet Magdi is szedte, meg még páran szerintem nem ártott. Szeptemberben remélem meglesz az első lombikom, ott már adnak progeszteront. Személy szerint én rendeltem progeszteron krémet is, hogy hátha ez is segít. Az inszemeknél még ittam Palástfűvet, abban van természetes progeszteron.
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocsi, nem tudtam írni, de olvastam az írásaitokat.
Edina, Évi :'( :'( veletek sír a lelkem, nagy-nagy ölelés mindkettőtöknek!
Edina, annyira klappolt pedig minden :-( Beszéltetek a pároddal, hogy esetleg elmentek Ceizel doktor úrhoz?
Évi, annyira bíztam benne, hogy sikerül :-( Maradt még 6 fagyibabátok, szerintem szeptemberben azzal fog próbálkozni dr M. Utro abbahagyása után 3-4 nap múlva jön meg általában (úgy emlékszem legalábbis).
Magdi, kis szégyenlős Cseresznye :-) A lényeg, hogy minden oké, és egészséges. A jógával óvatosan, fordított ászanákat ill. hasi vérbőséget okozó gyakorlatokat tilos várandósan végezni! És talpmasszírt is csak hozzáértőnél ;-)! Sokat küzdöttetek a kis Cseresznyéért! A lánynév nálunk egyből megvolt, egymástól függetlenül vágyunk olyan nevű kislányra (már megismerkedésünk előtt eldöntöttük, hogy lesz olyan nevű lányunk). Most, hogy várjuk, hogy a gólya ismét fészket rakjon, elgondolkodtunk, mi lesz, ha ismét kisfiút hoz, KisMackónak is nehezen találtunk nevet. És egyszerre kimondtuk ugyanazt a fiú nevet, hogy mit tudnánk elképzelni :-)
Echo, hajrá, hajrá!! És mikor indul a szurizás? Hosszú protokollal kezdenek itt is? Lehet, hogy megint 1-2 hét lesz csak köztünk ;-)? Te sem panaszkodhatsz, gyönyörű a kicsi lányod!! Azok a szép szemek...
Lexi, örülök a dobogó szívű kicsi csodához!
Zsó, örülök, hogy jelentkeztél!
Almanna, hogy vagy? Mikor volt az inszem? Ezek szerint a hsk-n minden rendben volt?
Vkcs, szerintem elfogadnak uh-s és röntgenes átjárhatóságit is, ill. hsk eredményt is.
Cermiák, holnap nagy nap, sokat gondolok Rád! Az jó jel, ha már nincs semmilyen "maszatolás" ;-)! Várjuk holnap a híreket!
Ja, és kismamik, a fürdéssel kapcsolatban: én egyik várandósságom alatt sem fürödtem sem medencében, sem természetes vízben. Amúgy sem vagyok nagy pancsis, és nem mertem kockáztatni. De orvosilag nincs tiltva ;-), ha Nektek jól esik, lehet hűsölni, úszni.
maci80
 
 


Sziasztok!

Köszi Maci a bókot Pindúr nevében is :D

Cermiák, bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, csak tegnak annyira megleptek Edina és Èvi hírei, hogy teljesen kiment a fejemből. Szóval nekem is uez a gén - MTHFR - amiben 2x-en heterozigóta vagyok. Erre nekem napi 3 milligram folsavat es B komplexet javasoltak. Raadasul erre jo figyelni a kesobbiekben is, mert fogekonyabbak vagyunk a sziv es errendszeri problemakra. Sot, mint olvastam ez nem is egy ritka elteres.

Vkcs, hivd fel a klinikat szerintem atjarhatosagi ugyben, h mit fogadnak el. 2 eve csak a rontgenes volt jo, azon belul viszont mindegy volt, ki csinalta. Lehet azota valtozott a helyzet. Ha haladni akarsz, szerintem is erdemes nyaron tulesni rajta, mert alt kelleni szokott.

Hosszu protokol lesz. 7en megyek vv-re. Ha azon minden ok, kezdodik is a szurkalodas :-) Most nyüglődöm én is kicsit, szerintem a különböző szedendő pirulák miatt, de addigra összekapom magam. Ja, és amin kiakadtam: kiderült, hogy az embrió kromoszóma vizsgalatanak elvegeztetese szigoru feltetelekhez kotott (meg a nemzetkozi ajanlasoknal is korlatozobb). Minket "szerencsere" a korom miatt nem korlatoz, de azert kiakadtam, hogy milyen alapon korlatozzak az embert egy olyan egyebkent engedelyezett eljaras igenybeveteleben, amit raadasul a TB nem is tamogat, azaz melyen a zsebbe kell nyulni? Miert es kinek eri meg az, hogy mire ez kerheto egy fiatalabb parnal mar tul vannak egy csomo TB tamogatott beavatkozason, es akkor a lelki megprobaltatast meg csak nem is emlitettem?! Hihetetlen, hogy Miniszteriumokban meg a Parlamentben ulo aktatologatok felkentebbnek erzik magukat egy ilyen kerdes megiteleseben, mint egy szakorvos. Raadasul nem is ez az egyetlen ilyen visszas tema, de bocs az offert.
echo95
 
 


Mj, 3 milligram az 3000 mikrogramm, ha minden igaz. En iszom az Inofolicot meg szedek terhesvitamint, ami egyutt meg igy is messze kevesebb folsavat jelent. Uakkor nekem szedni kell Merckformint, ami rontja a B vitaminok, beleertve folsav felszivodasat, lehet azert kell nekem ilyen sok. Bocsi a 3 milligramos tabletta 2 naponta kell csak. Mellete viazont nem kell a terhesvitamin.
echo95
 
 


Sziasztok!
Koszi a valaszaitokat!
Jo olvasni, hogy tobbeteknek sikerult a beavatkozas es jon a babci :)))) edes varakozast kivanok!
A marciusi lsk hsk eredmenye minusz egy jobb oldali petevezetek :(( Mivel egy onkologus dr mutott, ugy latta jonak, hogy el is tavolitja az amugy osszenott petevezetekemet. Szuper, megint csokkent kicsit az esely, de legalabb a jovoben nem lesz vele problemam.
A marciusi mutet utan a kovetkezo honapban volt az elso inszem. A majusi inszem elmaradt, mert volt egy kis cisztam. Juni 11-en volt a masodik inszeminacio, ennek meg nem tudni az eredmenyet. Elvileg jovo penteken nem kene megjonnie.
Dr M a korom miatt nem csinalna tobb inszemet, szerinte a kovetkezo a lombik. Szepfemberben. Vagyis szeptemberben kezdodnek a kezelesek, hormonadagolas gondolom.
Azzal kapcsolatban tudnatok segiteni, hogy mitol fugg, h rovid vagy hosszu protokoll van-e? Illetve ezek mit jelentenek idoben, hormonadagolasban?
almanna
 
 


Sziasztok!
Koszi a valaszaitokat!
Jo olvasni, hogy tobbeteknek sikerult a beavatkozas es jon a babci :)))) edes varakozast kivanok!
A marciusi lsk hsk eredmenye minusz egy jobb oldali petevezetek :(( Mivel egy onkologus dr mutott, ugy latta jonak, hogy el is tavolitja az amugy osszenott petevezetekemet. Szuper, megint csokkent kicsit az esely, de legalabb a jovoben nem lesz vele problemam.
A marciusi mutet utan a kovetkezo honapban volt az elso inszem. A majusi inszem elmaradt, mert volt egy kis cisztam. Juni 11-en volt a masodik inszeminacio, ennek meg nem tudni az eredmenyet. Elvileg jovo penteken nem kene megjonnie.
Dr M a korom miatt nem csinalna tobb inszemet, szerinte a kovetkezo a lombik. Szepfemberben. Vagyis szeptemberben kezdodnek a kezelesek, hormonadagolas gondolom.
Azzal kapcsolatban tudnatok segiteni, hogy mitol fugg, h rovid vagy hosszu protokoll van-e? Illetve ezek mit jelentenek idoben, hormonadagolasban?
almanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: