Új privát üzeneted érkezett!

Kukucs lányok!
"Csak" olvastalak titeket, mert nálunk ninc semmi különös. Majd hétfőn uh. :) jaj, de várom.

Lois, nyulasz szép poci!!!
Nekem is nagyon növöget estére mindig óriás ( akármit eszem) reggelre valamennyit visszafogy. De nem lehet nem észrevenni. :) 90cm a pociátmérőm. Kilókat illetőleg én ugye nagyon alacsonyan kezdtem a met miatt 46.5kg, mondhatni csont és bőr voltam most 50.5 vagyok.

Babázóknak mosolygós kisbabát (kat), kismamiknak boldog várakozást, kinek mihez. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kiscsillag! Tényleg nagyon Huncutul néz Kincső, én is úúúgy megszotyorgatnám :)
Angel, bezony! (olyan gyorsan mennek a hetek, Te is már túl vagy a félidőn :shock: :D ) Ne is áruld még el,valami meglepi kell nekünk is
:lol:

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok Lányok! :D

Beköltözhetünk Hozzátok? :wink:

Mai 1. UH eredmény: két Pocaklakónk van :wink: (Egyikőjük picit nagyobbacska, Nála már pulzálás-féle is látható, Picurabbnál még nincs - de KP mindkettejükkel meg van elégedve :wink: - Picurnak kell még 1 kis biztatás, de mi bízunk Benne is!!! :P )

2. UH: március 3., 9h

Mindenkinek köszönöm a sok biztatást és erősítést!!! :D
(régi álmunk teljesül, ha 3 gyerekes család lehetünk... :roll: :D )

tillidian
 
 

 
 

Till :lol: :lol:
Gratulálok 8)
UH-t nem tennéd fel?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni Mami :D
Köszi! :D (Izgulunk ám rendesen, majd jövök szaktanácsokért! :lol: )
UH-t vasárnap este tudom majd felrakni, most utazunk Miskolcra a Nagyszülőkhöz! :D

Mindenkinek szép hétvégét, pusssz! :P

tillidian
 
 


Jó utazást, pihenést, ikres kismami :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Till

GRATULÁLOK, tudtam hogy KP nagyon ügyes.

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!

Angel, Lois, Nyulasz: nagyon szépek a pocik :wink:

Till! Üdv. itt, már nagyon vártunk, reméljük, szépen sorban (vagy egyszerre) mindenki átjön :) Az ikrekhez külön gratula :wink:

Kiscsillag! Kincső tényleg nagyon huncut :) tuti elvarázsol mindenkit :)

Hunci, Lois: használati útmutató (ha jót találtam meg):
http://www.e77.hu/docs/Dcont_Personal.pdf

Nálunk semmi különös, néha ráveszem magam vmi aktívkodásra, de amúgy punnyadás egész nap :roll:



Kép

 
 


üdv!

voltunk doktorbácsinál, szépen zárt a méhszájam! :D :D
persze továbbra is óvatoskodás, lehetőség szerint fekvés.
vigyázzak a köhögéssel, tüsszentéssel - vajon mit csináljak, ha jön? :shock:

Kiscsillag,
bocsánat, egyébként nem vagyok egy agyonbecézős típus! :wink:
szal csuda kis Tündérkéd-Huncutkád van! :)

Tilli,
no itt is gy dupla grat! :) :)
angel37
 
 


Angyalom :P
Ez ám a jó hír :D Csak így tovább. Szerintem a dokid a végén nagyon büszke lesz Rád. Kihúzod a 40. hétig :lol:
Neeeem jön. Nem köhög, nem tüsszent :D
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Te Lois :P Melyik a korábbi fotó? :shock: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Kiscsillag
nagyon nagyon gyönyörű a Pici lánykátok!!!!!!!!!!!!

És nagyon nagyon gyönyörű pocakok is láthatók itt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
tudnál írni a Fogamzásos topikba????????

Tillidan
de jóóóóóóóó nektek hogy utaztok Mc-ra!!!!! nagyszülőzni
mi csak majd március végén megyünk, igaz akkor minimum 1 hétre

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz!
Köszi a dicséretet, de te már most simán überelsz.....mi lesz később??? :shock: Hallgatózás esti program ágyikóból, most már nem is kell keresgetnem a dübögést, már mindenhol hallani :D Nagyon jó hallgatni, főleg így hogy még nem érzem egyértelműen Őkelmét :)
Sajnálom Hármaskát.... :cry: :cry: :cry:

Angel!
Ja, Jankó :D (Babszem Jankóként kezdte a kölök, de azt már kinőtte, Apja már néha csak Jánosozza :D , azért én titokban Jankázom... :roll: , szegény nehogy má' nemi identitászavarral küszködjön a végén.. :shock: )
Szóval akkor hogyan fogsz tüsszenteni?? Mert nagyon megnézném, hogy oldod meg :wink:

Kis*!
Kincső nagyon szépséges, bűbáj ez a kép :D Szerintem mindenkinek inkább a Babanetes nevét használd, ez mégiscsak egy anonim fórum, köszi.

Katerina!
Nekem is hullámzó a mérete még most is, nem feltétlenül napszak szerint, nincs benne logika....várom az okosabbak véleményét... :roll:

Tilli!
Üdv itt!! Végre!!! Márc. 3?????? Én 9 hetes koromig hetente jártam... :shock: Hogy fogod kibírni???

Mó!
Köszi a dicséretet :) Punnyadás, nagyon helyes, hova aktívkodnál?? Pocakkép??

Fanni!

Egyik sem, egyszerre készültek, csak nem tudtam választani a szépia, meg a fekete-fehér között..a színestől mindenkit megkímélek... rémisztő a hullafehérségem :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Akkor jó :D Percekig nézegettem. Már azt hittem, meghülyültem :lol:
Nekem mindig estére lett óriási a pocim. Centikkel nagyobb volt, akár 5 cm-vel is a közepe-végefelé 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kedves Tillike!

Csak nem??? Óriási gratula, nagyon szurkolok nektek!

Lányok, most volt egy pár percem visszaolvasgatni, szép gömbölyödő pocakokat láttam. mindenkinek boldog babavárást kívánunk: Kirácska, Kisnorbi, Andi anyu, Norbi apu
szöcske
 
 


Fanni, Lois,
köszi! :D :D

köhögés okés, az nincs, na de tüsszenteni? naponta biztos, akár többször is... jobb híján megfogom a hasam! :roll:

Lois,
jaaa, már azt hittem meglett a neme/neve! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok

Megnéztem a képeket, a pocakokról, nagyon jó érzés, én is már alíg vártam h ogy látszodjon.

Nem tudom miért lehet, hogy fel voltam fújodva, de nekem 16 hetesen akkora hasam volt, hogy az orvosom azt kérdezte már a 24 hétben járok? pedig egy baba van a hasamban.
Tudom hogy a baba fekvésétől a méh alajától stb, függ, de lehet hogy ugye sokat híztam az elején és az is közre játszott.

Nagyon szurkolok nektek.

Küldök egypár képet még az üres szobáról, mivel a bútor csak 2 hét múlva lesz meg Kép
Kép

Kép
lili&ana
 
 


Még a szoba jobb oldala hiányzik, mert lemerült a gépem.

Kép
lili&ana
 
 


Liliana :P
Nagyon szép a szobácska!

Angel :P
Én nagyon ritkán tüsszögök :shock:
A srácaim annál inkább. De ők sokszor vannak a földön vagy ahhoz közel, s ezért a por hamarabb a nózijukba megy...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szöcske :P
Hogy vagytok?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Nyugi nem hülyültél meg, én nem írtam oda... :roll:
Szóval általános ez a mérethullámzás, nem csak én vagyok ufo :shock:

Angel!
Én mondjuk veszettül tüsszögős vagyok, egész sorozatokat tudok lenyomni (17 a rekordom, férjem szokta számolgatni :roll: ), de akkorákat, mint egy kisegér állítólag.....nekem csak akkor kellemetlen, ha fekve csinálom....... :shock: Szóval olyankor inkább gyorsan felülök :roll:

Liliana!
Nagyon szép csajszis szobácska!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


No mi van mindenki punnyad???
.......mondom én, aki itt ül pizsiben......... :oops:
Na jó megvan az oka, fél éjszaka fenn voltam, úgy görcsölt a vádlim, nagggyon gáz volt :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
vádligörcs, ha visszatérő:
kellene egy vérkép ionokra speciálisan, mert ilyenkor ált. a magnéziumot mondják, de sokszor nem annak a hiánya okozza, hanem pl. calciumhiány.
mennyit iszol? mert a csökkentett folyadékbevitel is tud ilyet okozni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én ilyenkor mindig Calciumot ittam :D Nálam minden esetben Ca hiány volt a vádligörcs!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Till drága!
Itt is hatalmas ölelés nektek és örömkönnyek!!!!!

Lois!
Nekem van itthon kalcium és magnézium pezsgőtabletta is ilyen esetekre. Ezekkel ártani úgyse lehet és jól ki lehet tapasztalni melyik segít jobban. Mondjuk én már ahogy kicsitis érzem, hogy mintha össze akarna rándulni a vádlim, iszom egy magnéziumosat. Nekem az vált be, a Ca -os csak azért van itthon, mert olvastam, hogy az is lehet a bűnös.

Nálunk holnap lesz uh, csütörtökön voltam AFP-n. Remélem minden oké lesz. A hét elején úgy éreztem felfáztam, alig tudtam aludni. Fel is hívtam doki bát, aki igazából annyit mondott, ha nem súlyosbodnak a tünetek, akkor ő egyenlőre csak a szokásos dolgokat javasolja. Vettem homeopátiás bogyót, három nap alatt meg is szűnt az állandó pisilés inger, őszintén szólva el is bizonytalanodtam, nem manókám feküdt-e rá valamimre. :) Hát holnap meglátjuk merrefelé garázdálkodik. :lol:

Szép jövő hetet Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Icsilya, Fanni, Katerina!
Köszi a reagálást, Calciumot ittam hajnalban már, azóta nem is görcsölt be újra, de még mindig érzem az utolsó görcsöt azóta is. Magnéziumot nem gondolnám, 3X2 Magne B6-ot szedek, ez felett is kellhet még??? :shock:
Calciumból mennyi amúgy a javallt??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


tilli
gratulálok!!!!!!! micsoda jó hír!!!!!! :lol: :lol: :lol:

lili
nagyon szép a kislányszoba!!

angel

nagyon vigyázz magatokra!!!!!

lois
igazad van, bocsánatot kérek!! :oops:

katerina
biztos minden rendben lesz!!!

végül köszönjük szépen a dícséreteket minden kedves hölgynek!!!

bocsánat a kisbetűkért, de egykezes vagyok

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Till, várjuk ám az UH képet!!!!

Puszi minden kismaminak! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekuk, megnéztem a pocifotókat tök szép kis pocik.

Eléggé el voltam tűnve de hétfőn megvolt a magzati genetika és utána aktív fekvés következett egész héten. Tegnap óta mozgolódok igazán, ma megyünk uh-ra nőgyógyászhoz, remélem kislányunk mert a vizsgálatból az is kiderült, hogy lányuk lesz szóval remélem rendben lesz vele minden a vizsgálat eredménye negatív lett.
Lányok ha tud valaki adjon ötletet hogyan ne parázzak állandóan tudom nem tesz jót a kicsinknek de mindentől megijedek. Ma is izgulok reggel óta a mai uh. miatt. Csak dobogjon a pici szíve, olyan hü....e vagyok úgy utálom magamat ezért. De annyi rossz történt már velünk és biztos ez is az oka. A magzati genetika után volt uh. minden mérete megfelelő volt a korához és minden rendben volt.

Mindenkinek pocak simi ultrahangosoknak drukk!
Ja igen és Till: hatalmas nagy gratula neket!
Nyulasz : nektek is és pindurkának is drukkolunk !

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok, én is csak bekukkantok.

Szépen növögetnek a pocik :-)

Lili -szép a babszoba:-)

Mindenkinek pussz..............

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Bocs, kicsit besűrűsödtek a dolgaink...

Angel! Grat a zárt méhszájhoz, csak így tovább :) na jó, a 36. hét után már nyílhat :wink:

Liliana! Szép a babaszoba :)

Lois! Nem vagy allergiás? A sok tüsszögés miatt kérdezem... nekem kb tinédszerkorom (úúú, de rég volt 8) ) óta tudom, hogy por- és kutyaszőr allergiám van, ebből a port érzem is, egy-két helyre szándékosan nem is megyek az utóbbi hetekben, párom is számolgatta a tüsszögéseimet, neki jó móka volt :) ja és én is piciket tüsszentek :) Magnézium a magneB6-ban nem túl sok van ám, mondhatnám ár-érték arányban messze nem éri meg, szóval abból a 3x2 nem túl nagy mennyiség.

Katerina! Mi volt az UH-n?

Nikó! Grat a kicsilányhoz :)

Én ma voltam cukorkontrollon, holnap lesz eredmény.



Kép

 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy minden kismami jól van!

Till!!!!! Nagy GRATULAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nikó :P
Szerintem a mai UH után nyugisabb leszel... de igazán nyugodt csak akkor leszel, ha már érzed a magzat mozgást. Addig meg próbálj kb. hetente UH-ra menni... Én ezt csináltam... Így tudtam nyugodt maradni...
Mert ugyebár nekem is volt angyalkám :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

hosszas önkormányzati labirintus után megvan végre az apasági :D , legalábbis elméletben, majd a papírért még vissza kell menni! :roll:

Nikó,
grat az uh-hoz!
ahogy Fanni mondja, ha mozgás van, onnantól tökjó, mert minden nap jelez a kölök! :wink:
szívhang tekintetében én 12. hét után megnyugodtam. meg kicsit minden uh, vizsgálat után - mindegyik egy mérföldkő! :D

Lois,
a görcs az sz@r! örülök, hogy elmúlt! :)
angel37
 
 


Én is megjöttem UH-ról. Picur jól van, de alig láttam belőle valamit. Elég ócska az a berendezés. De majd két hét múlva a genetikai UH-on Hajdú doktornőnél jól megnézem a kicsit. Szerdán megyek AFP-re.

Nikó, csak nyugi! Én mindenen felhúzom magam. :? Ma megfogadtam, hogy soha többé nem nézek híradót. Elegem van már ebből a demagóg hazudozásból, ami itt megy az országban. Azt tartom a legfelháborítóbbnak, hogy amikor az ember gyermeket tervez, akkor számításba veszi az állam által adott kedvezményeket, juttatásokat stb. Most, hogy a hasamban van a baba, ne változtassák meg ezeket, mert én nem így terveztem. Ma jól rámijesztettek, mert azt mondta valaki, hogy a TGYÁS-t is is el akarják törölni. Akkor aztán tényleg elárverezik a házunkat, amit most építettünk fel... :cry: Nesze neked boldog babavárás!

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Ma jól rámijesztettek, mert azt mondta valaki, hogy a TGYÁS-t is is el akarják törölni.

de ezeket miért veszitek készpénznek, és kezdtek el azonnal megalapozatlan információ alapján aggódni???

amíg a törvényt nem fogadták el, semmi sem biztos.
ilyen meg még véletlenül sincs a tervezetben sem...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Köszi mindenkinek a szoba gratulációkat.

Lábgörccsel kapcsolatban nekem csak akkor szokott mikor picit probálok nyujtózkodni de akkor mindg begörcsöl a vádlim. Tudom hogy nem lehet nyújtozkodni, de tényleg csak picit csinálom, szerintetek én is szedjek cálciumot vagy mit csináljak?
Elég vizet iszok sőt lehet hogy sokat is.

Babakocsit ismár megvettük tegnap.

Mindenkinek sok puszi vigyázzatok magatokra.

Kép
lili&ana
 
 


miért nem lehet nyújtózkodni?? :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

TGYÁS eltörlés miatt egyelőre sztem kár aggódni, 2010 előtt nem tudják bevezetni, és addigra mi már kapjuk, tehát minket nem érinthet :wink:

Kicsit parázok... megvolt a cukorkontroll, cukorilag minden rendben, de 130/80 a vérnyomim, vizesedem (3 hét alatt 4 kilót híztam, de egyelőre csak a lábamon látszik, illetve a hasamon ott maradt a doppler hallgató nyoma) és fehérje jelent meg a vizeletben. Beszéltem az orvossal, sót, fűszert felejtsem el (hol találok só- fűszer és ch mentes főételnek valót?), mérjem a vérnyomimat, 140-nél induljak a kórházba, egyébként csütörtökön hívjam, hogy mizu...



Kép

 
 


Sziasztok!

Uh.-on rendben volt minden viszont a laborom nem jó és nagy elkeseredtem. A toxoplasma 1,1.igg jó az fölött pozitív nekem 1,24 lett az igm. Ma vettek megint vért megismétlik ha az sem jó akkor nem tudom mi van. Se kutya se macska semmi állat itthon sem és a családban sem. az Igg negatív lett az teljesen jó szóval nem értem az egészet. Csak kislányunknak ne legyen baja. Ráadásul eg. éjjel majd leszakadt a derekam úgy fájt. szóval a nyugodtságnak lőttek egy időre megint. Most megyek tesómékhoz addig sem agyalok itthon. :)

Pocaksimi mindenkinek!
Mó!
Sajnálom a magas vérnyomit.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk az uhuról,hááát,ketten vannak,mostmár tuti.Ők viszont nagyon egyszerre haladnak,58-58 mm a crl.Viszont nagyon mérges vagyok magamra,mert már kétszer voltam a volt MÁV-ban Hajdú dr-nőnél,hogy hogyan fejlődnek,és a múltkor mondtam neki,hogy ezen a héten amikor jövök,akkor szeretném ha ő csinálná a genetikai uhut,és kérdeztem a kórházba,vagy az Istenhegyi útra menjek-e.Azt mondta tök mindegy,aztán végül a kórházba mentünk.De asszem ez nem az a vizsgálat,amit itt többen is csináltattatok,igazából a tarkóredő méretre ennyit írt 1,9-1,3 mm(norm)Orrcsontok láthatók.Semmi más...se vérvétel semmi...gondolom jobb lett volna fizetősre menni?
Most akkor milyen vizsgálat maradt le?Ó,és kértem képet,de azt mondták nem tudnak adni
Na,itt mérgelődök...
Vendég
 


nyulasz írta:De asszem ez nem az a vizsgálat,amit itt többen is csináltattatok,igazából a tarkóredő méretre ennyit írt 1,9-1,3 mm(norm)Orrcsontok láthatók.Semmi más...se vérvétel semmi...gondolom jobb lett volna fizetősre menni?
Most akkor milyen vizsgálat maradt le?Ó,és kértem képet,de azt mondták nem tudnak adni
Na,itt mérgelődök...

nem, persze, hogy nem.
Te sima 12. heti rutinszűrésre mentél.
ott ennél többet nem is néznek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:)
én csak most jöttem rá, hogy ki vagy :D :D
a másik helyen írtam a problémádra :)

Nikó :)
az elvileg kizárt, hogy igg neg. igm poz., én laborhibára tippelnék így helyből

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyulasz, a kórházban sosem adnak képet. Én sem kaptam a Péterfy-ben. Ezért mentem külön az Istenhegyire is. Ott volt vérvétel, UH, 28 ezer Ft-ért.

Mó, szegénykém... kezdőőőődik... :?

Icsilya, bevallom, nagyon szar anyagi helyzetbe kerültünk a CHF miatt. Most tuti pánikolok minden kacsahíren is.... :cry:

Nikó, : A Toxoplasma fertőzés olyan betegség, amely állatokról, például macskáról kerülhet az emberre. A Toxoplasma nem vírus, hanem egy úgynevezett protozoon, egy egysejtű élősködő. Nem terheseknél azért nincs különösebb jelentősége, mert egy influenza-szerű betegségként zajlik le, semmi szövődményt nem okoz. Az emberek többsége átesik ezen a fertőzésen, és ekkor a későbbiekre vonatkozóan védettsége alakul ki. A toxoplasma fertőzés elleni védettség elméletileg egy életre szól, de 100 %-ban soha nem lehetünk ebben biztosak, ezért nem árt azoknál is vizsgálni az ellenanyag szinteket, akikről tudjuk, hogy már átestek fertőzésen. Az IgG pozitivitás azt jelenti, hogy korábban átesett már fertőzésen (tehát védett ellene). Az IgM negativitás pedig azt mutatja, hogy nem zajlott le friss fertőzés a közelmúltban. Friss Toxoplasma fertőzést mindig az IgM és az IgA emelkedése jelzi, amennyiben ezek nem változnak, akkor a fertőzés kizárható.
A kismamáknál azért végezzük ezt a szűrővizsgálatot, mert ha a terhesség idején alakul ki friss fertőzés, az a babánál okozhat gondot (leginkább az agykamráknál). Ha valaki fogékony a fertőzésre, akkor a terhesség során többször ellenőrizzük, hogy nem kapta-e el a betegséget. Ha igazoljuk, hogy friss fertőzés áll fenn, akkor egy bizonyos gyógyszert adunk a terhesség végéig, így meg tudjuk akadályozni, hogy a babánál szövődmény alakuljon ki.A toxoplazma ellen védőoltás nincs.

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Icsilya, bevallom, nagyon szar anyagi helyzetbe kerültünk a CHF miatt. Most tuti pánikolok minden kacsahíren is.... :cry:

értem, és sajnálom, csak a pánikolásnak tényleg semmi érelme, különösen most, amikor az elmúlt fél évben már volt mindenről kacsa, és a 90%a meg sem valósult.

és te is betetted, hogy olyan nem nagyon vagy, hogy igg neg. igm poz... továbbra is laborhibának gondolom, de mindjárt felhívom anyut.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok,

Mó,
ez már a célegyenes kezdete! :roll: :wink:
a cukor legalább jó! hogy a fenébe lehet így enni? :roll: remélem találsz azért vmi kajának valót!
puszi és kitartás!

Nyulasz,
örülök, hogy két Nyúlbogyóci szépen fejlődik! :D :D
a tarkóredő és az orrcsont a fontos, ez mind okés, nyugi! :wink:

Nikó,
ez olyan nagy eltérés? :oops:

nekem toxoplazmát nem is néztek! kéne? szerintem életemben nem nyúltam macskához...

Krisz,
dokimnál én is alig szoktam látni vmit az uh-n (pedig nem olyan régi), kb annyit, hogy fej, has, esetleg egy-egy végtag, működő szívecske... :)
drukk az afp-hez!

nyújtózkodás:
egyszer én is hallottam vhol, hogy nem ajánlott ilyenkor...
mondjuk az biztos, hogy lábgörcsöm a legtöbbször nyújtózkodás közben jött elő, szerencsére nem mostanság.
angel37
 
 


Hali!

A toxoplazma kórokozója terjedhet a mosatlan zöldségek, gyümölcsök által is. :( Én is most várom az eredményt, mert bennem még nem volt, remélem má' nem is lesz! :roll:

A nyújtózkodást én is hallottam, de már nem ugrik be, hogy miért nem kéne, talán a köldökzsinór miatt... :roll:

Lois, a Magne B6-ban tényleg elég kevés Mg van. Én Magnexet szedek, abból egy szem 300 mg-os, de utálom, mert nincs bevonva filmbevonattal és mindig hányingerem lesz tőle! :?

Till, gratulálok nektek! :D :D
20140901102739
 
 


Hajni! Dm-ben kapható Mg is 300mg-os és azt hiszem az be van vonva. (A Béres Magne B6 250mg, de az nem bevonatos.) Mindenesetre a Sanofisból egy levéllel meg lehet enni naponta... :lol:

dkata
 
 


Mó vigyázz magadra!ha bármi kérdésed lenne a magas nyomi és toxémia és vc értékek ügyében, írj privit.nekem a cukor mellett magas nyomim és toxémia gyanúm volt.nem egyszerű :cry:

toxo majd megnézem nálam hogy volt, nem rémlik melyik hogyan volt, de én poz voltam toxoban
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Gratulálok 2 pocaklakóhoz, sajnálom hogy nem úgy sikerült az uh ahogy szeretted volna.

Icsilya, Skrisz, Angel, Hajni, Hunci!

Köszi az infókat, holnap talán okosabb leszek megyek infektológiára.
Még egy kérdés Sote II-ön ismeri valaki Dr. Gidai Jánost? Sajnos úgy fest minden galiba ellenére még dokit is kell váltanom, semmi bajom a mostanival egyet kivéve magánorvos lett ami azt jelenti nem adhat semmi állami intézménybe beutalót, és csak vendég orvos a Szent Imrébe. Eddig nem így volt de ez így gáz, mivel itt ahol lakok nincs orvosom nem szívesen állnak velem szóba a terhesgondozóba. Mondta dokim magán úton elintézhetem a vérvételeket na erre nincs pénzünk ez van. Meg nem jókat halottan arról ha valaki magán orvos. Mi van ha baj van és bekerülök a kórházba ott ő nincs minden nap ha jól tudom és ha nincs ott akkor másnak joga van megvizsgálni, vagy nem így van? remélem már csak jól fognak alakulni a dolgok. :)

Icsilya!

Tudtál anyukáddal beszélni? :roll:

Skrisz!

Drukk az afp-hez!!!!!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: