Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok

Maci annyira sajnálom hogy ez a fránya ciklus kitól veled. Pedig örültem volna ha csatlakozol hozzám. Csütörtök péntek nem volt M doki ma is csak a prof volt sajnos. Akikkel ma együtt voltam reggel vv azoknak a jövő héten már punkció lesz . Szerintem most rövidet már nem kezd egyik doki sem.
Júliusban viszont lesznek és egy rövid ha jókor jön meg simán beleférhet. Jövő héten szerdáig meg csak M doki lesz mert a prof vizsgáztat ahogy Andi mondta. Szóval lehet érdemes lenne bemenned a klinikára és beszélni vele hogy valami megoldást találjon neked. Veszíteni nem tudsz vele.

Én ma 12 után értem vissza a klinikára mert reggel azt mondta Andi hogy 11 és 1 között mennyek gondoltam nem akarok órákat várni ráérek. De már a metrón rám csörgött Anna hogy merre vagyok mert a prof már tűkön ül és rám vár. Hozzáteszem 5 percre voltam a klinikától. Amikor felértem még a folyosón ültek hárman de éppen hogy elmentem mosdóba már hívott is be. Mindent rendben talált persze számot nem mondott de annyit sikerült kiszednem belőle hogy mindkét oldalon sok szép tüsző van. Amikor kérdeztem hogy mennyi mert szerdán 3-3 volt arra csak azt válaszolta hogy igen ott van az is meg még egy pár. Na ennyit a van még kérdésre.

Kedden délelött 10-kor lesz a leszívás mert hétfőn már annyian mennek hogy nem fértem bele és a kicsi sejteket még növeszteni akarja a doki gondolom. Holnap még kell Menopur vasárnap már csak cetro és este 11-kor a Choragon.

Hétfőn még dologzom egy jót és utána már csak a babáimra fogok koncentrálni egy darabig.
Én ma kívántam hátha tényleg bejön.

Lexi Cicuci Paurora Magdipeti vigyázzatok magatokra és a babákra. Várom a híreket hiszen ti ösztönöztök arra hogy még ne adjam fel.

Evi Cermiák sajnos nem fogunk találkozni bár ha pénteke kapom vissza a babákat akkor Évi veled össze tudunk futni.

Szép hétvégét mindenkinek és kellemes pihenést.

Nagy ölelés és tapadós energia a kismami jelölteknek
edina71
Budapest
 
 


Edina, jajj de örülök Neked, bár azt sajnálom, hogy a profból nem sikerült konkrétumot kihúzni, de a lényeg, hogy sokan vannak, és minden rendben van :)! Szerintem jobb is a keddi leszívás, így még nőhetnek azok, amik esetleg kisebbek, jajj biztosan sok szép petácskéd lesz, nagyon szorítok Neked.

Maci, remélem hétfőn sikerül beszélned a dokival, remélem sikerül meggyőzni, hiszen nehéz helyzetben vagy most több szempontból is... nagyon zavaros ez az egész, de tökjó lenne, hogy ha valahogy beleférnél még júliusban. Örülök, hogy találtál most egy reménysugarat, amibe tudsz kapaszkodni, így kell ezt, csak pozitívan!!!

Magdipeti, de jó hallani rólad. Örülök, hogy a lábfájáson kívül minden ok. A sírdogáláson szerintem várandó nőknél tök normális, rengeteg ismerősöm mondta, hogy soha nem sírt annyit, mint amikor babát várt. Kíváncsi vagyok nálam lesz-e ilyen :D. A pisilés meg, hát igen... :D Én mondjuk nem járok egész éjjel, de azért felkelek, és gondolom ez csak fokozódni fog. Nekem amúgy sem "normális" a hólyagom, mert az endometriózis miatt kivágtak belőle, na majd meglátjuk. Vigyázz magatokra nagyon.

Cicuci, örülök, hogy most azért rendben vannak a lábaid. Hát igen, ilyen nagy melegben azért nem lehet túl kényelmes viselet egy ilyen kompressziós harisnya. Én jövő szerdán megyek vv-re meg UH-ra az ARO-ra, de én abban reménykedem, hogy esetleg már akkor is lehet majd szívhang, mivel akkor leszek elvileg 7 hetes+pár napos, vagy akkor még korai? Múltkor a doki egy szép petezsákot látott, de azt mondta elvileg 1-2 hét mire meg tudja mondani, hogy egy vagy két baba, tehát lehet, hogy esetleg már ezt is fogja látni szerdán, szóval nagyon várom már a szerdát, izgulok, hogy minden rendben legyen. Illetve 30-án már megyek a saját dokimhoz is :).

Szép hétvégét mindenkinek lányok, puszillak titeket!

lexi01
Budapest
 
 


Edina
Csupa jó hír!!!! Biztos sok szèp petesejted lesz :)

Lexi
Én is szerdán megyek a 2.vv-re. Akkor talizunk :)

Szép hétvégét kívánok nektek :)
evi89
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Tegnap nem jelentkeztem és nem is olvastalak benneteket, mert elég rossz kedvem volt, egész nap erős menstruációs görcseim voltak, és sajnos maradtak is. Nem tudom mi lehet..


Maci,
sajnálom, hogy ennyire bénán alakult a helyzet, de bár közhely, én mindig azzal vigasztalom magam, hogy hiszem, hogy nincsenek véletlenek és valamiért ennek így kellett lennie. Reméljük, hogy hétfőn csupa jó híreket fog közölni M. doki és mielőbb kezdhetsz. Jó lesz meglásd és hamarosan gyarapodni fog a Maci család :).


Magdi drága,
örülök, hogy azért jól vagytok. A sírással ne is törődj, hadd jöjjön ki ami ki kívánkozik :). Meg hát érthető is. Boldog és érzékenyebb is vagy most :).
Viszont vigyázzál te is nagyon magadra, akárcsak Cicuci és Pauróra.


Évi,
hogy vagy? Remélem jól!! Izgulok érted is nagyon.


Lexi,
mint mindig most is köszi a sok, sok drukkolást és pozitív energiát. :)


Edina,
nagyon örülök! meglásd meglesz most neked is minimum öt megtermékenyült petécske! És mind szépek és egészségesek lesznek! Nagyon szorítok továbbra is.  Nekem pénteken lesz az „eredmény hirdetés”, találkozhatunk, ha akkor kapnád vissza a bubiaidat :).


Mindenkinek nagy ölelés!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi,
szerintem akkor már lesz szívhang :). Nagyon várom tőled is a további jó híreket :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák
Neked most kéne hogy megjöjjön?
Nagyon remélem és ezerrel szorítok hogy csak a bogyók miatt legyen. Csak ők lehetnek... :)

Én megvagyok idáig, tünetmentesen, nekem enyhe görcsök kb beülti után 6-7 nappal voltak meg szurogatás.
Aztán nagyon semmi, nemtudom mi lesz, vegyes érzelmek vannak ezerrel...
De hátha ..
evi89
Vecsés
 
 


Évi,
tegnap kellett volna megjjöjjön... remélem, hogy csak azt érzi a szervezet.
Nálam is pont így van, vegyes érzelmek ezerrel...
Viszont, ha minden igaz a beágyazódás pont a beülti után 6-7 nappal van! Ez lehet egy nagyon jó jel, hogy pont akkor voltak görcseid!
Ha jobban belegondolok, nekem is pont akkor volt, van:), Hiszen tegnap volt a 6., ma meg a 7. nap :).
Évi, nem lehetett más csak az! Bíznunk és reménykednünk kell! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Hát igen , mást nem tudunk csak bízni. Nekem annyiból rossz hogy 33-34 naposak a ciklusaim ugyhogy pont vérvételek alatt kéne megjönnie. Remélem nem fog ..:)
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok

Egy kérdésem lenne csak aki szedte az aspirin p-t a stimu alatt. A leszívás elött mikor hagytátok abba és mikor kezdtétek el újra szedni.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok,

Cermiák,

ne haragudj, nem akartalak elszomorítani a cikkel. igaziból Echonak szántam csak , hogy lássa a véralvadási problémákkal is lehet baba. Még eddig nem írtam nektek, de nekem már volt egy vetélésem mikor még nem tudta, hogy van familiáris trombofíliám. Persze akkor azt se tudtam hogy terhes voltam, csak akkor tudtam meg mikor elment a manó. Később a haematológusom mondta, hogy valószínű ezért ment el akkor a manó, mert van  ez a bajom. Most viszont már tudom mi a baj, és szúrom magam, és vigyázok Anasztáziára.
Tudom te többször veszítetted el a babáidat, és azt se tudjátok mi a baj, hisz nem derült eddig ki semmi, de kérlek ne keseredj el, vannak csodák, sőt most már ott vannak a pocódban, és érzik a félelmeid ők is. Ott vannak hidd el!!!
A pocód szerintem is azért fáj, mert meg kéne jönni, de nem fog. A szervezet emlékszik ám.Nekem is fájt a pocim az első 3 hónapban mensik idején, mikor meg kellett volna jönnie.
Légy pozitív, és hidd el hogy előbb utóbb anyuka leszel! 5-öt alszol és megtudjátok a jó eredményt! Nagyon szorítok!!Megy a tapadós szupi energia!

Cicuci,

ez tényleg felháborító ami a Honvédban volt, de úgy tűnik szupi erős a szervezeted és magától megoldotta a trombózis gondot.
Képzeld nekem se vették észre anno.Én fulladással mentem a Dunaújvárosi Kórház ügyeletére, ott adtak gyógyszereket branülön keresztül...3 napra rá már mozgatni sem bírtam a karom. Vissza mentem az ügyeletre, és mondtam mi a bajom, hogy ég , fáj, piros, be van dagadva a karom ...erre azt mondták nem kell ekkora ügyet csinálni belőle, ez normális menjek haza borogassam. Olyan ideges lettem, mert tudom ez nem normális...Kivágtam a patáliát, hogy én márpedig nem megyek sehova, hivjanak valami vezetőt..mert érzem hogy valami baj van. Erre már kijöttek többen is, végül mondták hogy na legyen, hogy megnyugodjak megultrahangozzák a kezem. Aztán mikor kierült hogy két felületi véna is teljesen el van záródva a jobb karomban akkor meg ott hüppögtek..persze bocsánatot nem kértek ám...viszont azt vágták a fejemhez hogy azért kaptam biztos mert fogamzásgátlót szedek és mert kövér vagyok.
Fortyogtam az idegtől.Micsoda bunkó társaság. Nem hogy megnyugtattak volna..egy trombózis azért nem játék, inkább még sértegettek is! Jó tudom én hogy aki kövér az hamarabb kap trombózist, de azért ilyet nem mondunk senkinek..
Persze utólag kiderült, miért volt trombózisom. Egy a hajlam miatt, másrészt meg kaptam egy fertőzést a nem túl steril branültől! Ezt is akkor árulták el mikor kérdeztem hogy miért kapok erős antibiotikumot a trombózisra?...El akarták titkolni. Ennyit az ügyeletekről!
Mégis a jó oldalát nézem, mert ha ez nincs , akkor sose derül ki hogy hajlamom van, és akkor lehet most nem is lenne Anasztázia a pocómban.
Szóval tarts ki! Neked nem kell aspirin protectete szedned, vagy véna erősítőt? Nekem anno adtak vérhigítót és detralexet, ami vény nélkül kapható vénaerősítő. Mondjuk nem tudom hogy terhesek azt szedhetik-e. Kérdezz rá,hogy  így terhesen milyen vénaerősítőt szedhetsz! Én most Rutascorbint szedek. A haematológusom is azt mondta biztonsággal szedhetem terhesen is.

Edinám,
ez szuper!! Ennyi szép tüsző! Bár mondhatta volna a prof. hogy a múltkori 3-3-hoz képest most mennyit lát, de a lényeg hogy még annál is több petécske érik, és várják hogy kedden leszívják őket, majd szerelembe essenek! Gondolok rád csajszi,holnap után veled leszek lélekben!
Tényleg szupi ez a dhea te, tuti attól lett ilyen jó az eredmény.

Évi,
Küldöm a szupi tapadós energiákat neked is, és "ülök a gombon" szerdán! 3 napot alszol és már meg is tudjátok a jó hírt!

Maci,
annyira sajnálom ezt a huzavonát. Hihetetlen,hogy ez a fránya norcolut ami persze sokszor segít nekünk cisztásoknak, most hogy bekavart neked, vagyis dr. M.. Pedihg ő nem iylen, biztos nem volt szándékos.Beszélj vele hétfőn, mert ha megjön, tuti beleférsz júliusban egy röviddel!Mond el neki őszintén, hogy mi aggaszt , biztos találtok megoldást, ne add fel!! Nagyon szorítok!!

Magdipeti kismami társam,
hogy vagy? Akkor te is kis törpevízmű vagy? Tényleg segít a fásli? Nekem most a nagy melegben hét elején dúrván elkezdett dagadni a bokám, a védőnéni mondta hogy látszik a bokámon már most, és hogy ne álljak sokat, és mellőzzem a sót amennyira csak tudom.
Milyen volt a kismamiruhás varroda-bolt?Találtál olcsón valami jó rucit?

Lexi mami,

hogy vagy? Írj szerdán hogy mi volt az UH-n! Tuti hallanifogjátok a szívecskéjét verni, vagy a szívecskéjüket. Nekem 7+4-en lehetett először hallani.Vigyázz magatokra!

Janula drágám,
nincs rá szó mennyira sajnálom, hogy nem jött össze,pedig annyira éreztem most hogy sikerülni fog.Tarts ki kérlek, és ne add fel!Odafent vár már rád egy kis lélek, akinek a mamija leszel, aki hamarosan testet ölt benned, csak tarts ki és ne veszíts el a hited!
Én nem tudom milyen érzés ez, így sajnos tanácsot se tudok mondani, de az biztos , hogy a pihi és a nyaralás jót fog tenni.A prof. is jókat mondott látod, hogy minden eredmény jó!
Lehet a kis manó csak nagyon megvárat titeket!
Szeptemberben a többiekkel, újult erővel elkezdhetitek újra, és hidd el a kitartásotoknak meg lesz az eredménye!
Óriási erőt adó ölelést küldök neked!


Mi jó vagyunk, a lábdagadást, és a szurozós reggeleket  leszámítva. Még valami, eddig csak én éreztem  belülről Anasztáziát, a 16 hét óta, de ma a 23+4-ik napon reggel végre kézzel "fogható volt", a kis lina a pocóban.Eddig mindig elment, vagy abba hagyta  a mozgást ha a férjem, vagy én  oda tettük a kezünket, de ma reggel nem...érzetük őt! Ugy sírtunk mint két gyerek. csodálatos érzés volt.

Kérlek ne adjátok fel lányok, őszintén kívánom mindenkinekitt a fórumon, hogy megtapasztaljátok ezt a csodát!!

Imádkozom értetek mint mindig! Ne adjátok fel, legyen erős a hitetek!

Tudom kicsit infantilis amit most ide kirakok(hisz egy egy meséből van, tegyük hozzá az egyik kedvencem! ), mégis ez jutott most eszembe a hitről és a csodákról!
Sose adjátokfel!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Bqe8cdlgRpU

Ölellek titeket!Puszi: A+A

paurora81
 
 


sziasztok lányok!

Lexi Cicuci Paurora Magdipeti vigyázzatok nagyon magatokra :) várjuk a híreket!!

Maci, remélem hétfőn sikerül beszélned a dokival..én is erre várok most nagyon!! majd adj híreket Te is!!

Edina, biztos sok szèp petesejted lesz!!:)

nálam most az a helyzet, hogy mivel még mindig nem jött meg, még a gyógyszertől sem(!!!) felhívtam a dokit, holnap megyek a magánrendelésére...azt mondta megbeszéljük a továbbiakat! jaaaajj mondjátok hogy nem küldd el kaparásra :(
pco és IR -re gyógyszert fog adni? vagy most így ne is várjam? adjatok egy kis reménysugarat hogy legalább júliusban elkezdhessem már végre .... :((((( nagyon el vagyok keseredve hogy nem jött meg a héten a tabitól! már nagyon sokadik napon vagyok a ciszták miatt. ilyenkor mi van??? :(
bucsok
 
 


Paurora
Nemtudom elmondani hogy mennyire meghatott ez a videó.
Köszönöm !!!!
Örülök hogy Jól vagytok :)
További csodás babavárást kívánok.

Cermiák hogy vagy???
evi89
Vecsés
 
 


Edina, nekem szombaton volt a leszívás, és ha jól emlékszem szerda este vettem be utoljára az Aspirin P-t előtte, majd a beültetés utáni napon kezdtem újra szedni.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Pauróra,
semmi esetben sem haragszok rád! Ha akarnék, sem tudnék rád haragudni és ezt a legőszintébben mondom:). Tudom, hogy segítő jelleggel küldted a cikket. Eszembe sem jutott más.
Csak én vagyok nagyon érzékeny ezzel kapcsolatosan. Hiába sírtam ki már magam ezerszer ez ügyben és hiába vagyok (igyekszem:)) optimista a jövőnket illetően, mégis mindig eltörik a mécses, ha a vetélések eszembe jutnak valami kapcsán… Nagyon nehéz leküzdeni ezt az erős félelemet.
Sajnálom, hogy neked is volt már vetélésed :(. De hála Istennek most ott van a pocakban drága Anasztázia :). Csodás érzés lehet érezni őt már „kívülről” is :). Hamarosan kezeitekben tarthatjátok :).
Köszönöm a tapadós energiákat, meg az imádságokat is, nagyon jól jönnek most is! A kis videót is megnézem hamarosan, csak kicsit dolgozom előbb. Ugyanis bejöttem mától, úgy éreztem jobb lesz, mint otthon csücsülni és gondolkodni és parázni...

Mert ami engem illet, bizony kicsit megint el vagyok kenődve, mert valami azt súgja, hogy nem sikerült. Ezért is nem írtam megint, hogy ne hangoljak le senkit. Lehet azért gondolom ezt, mert a görcsök továbbra is maradtak, viszont semmi más tünetem nincs, lassan a cici érzékenység is megszűnt. Mivel voltam már párszor terhes, tudom nagyjából a tüneteket, a melleim pl. mindig érzékenyek voltak… persze minden terhesség más, és lehet tünetmentes is, tudom. De félek… és olyan nehéz most valamiért bizakodónak lenni. Igyekszem azért összekapni magam :). Nem tudom pontosan lombiknál, hogy mikor kezd el termelődni a hcg, de lehet nem rég és azért nem érzek még tűneteket.

Évi,
te, hogy vagy? Gondoltam rád, hogy túl vagy már az első vérvételen.
Annyira szorítok neked is! Remélem minden rendben van, és már ma szép hcg eredményt produkáltál :).


Edina, Maci,
várjuk a jó híreket!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Bucsok,
Volt már hasonló helyzet? Hogy ennyit késett? A doki nem mondott semmit, hogy miért kérshet? Vagy egyértelmű, hogy a ciszták miatt? Mert nekem is volt cisztám többször is, de soha nem késett. Persze mindannyian másképp működünk...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiál

Most én is kicsit lehangolt vagyok, mostanság kéne hogy NE Jöjjön meg, ma már görcsölt egy picit a hasam....

Megvolt a VV. is. Mondtam is a VV. néninek hogy ez most olyan rossz hogy nemtudunk semmit, mondta hogy tudja de nem lesz semmi baj... Hát ugylegyen :)

Szorítok ezerrel !!!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Minden rendben lesz !!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Paurora: találkoztam a háziorvosommal és ő javasolja a bokadagadásra a Natrium sulfuricumot 9CH, megnéztem a neten is, minda homeopátia, mind a Schüssler sók említik, mind a két helyen az ödéma képződésre, és volt ahol kifejezettem a várandóság alatt is..én most elkezdtem..hátha segít..reggel 5 bogyó..ha legalább nem fog annyira dagadni, már jó.

Lányok: mindenkinek írom, mert remélem mielőbb mindenkinek szükséges lesz erre az információra..legalábbis én nagyon szurkolok nektek, akik még várjátok a babasikert, és azoknak is, akik a héten tudjátok mega sikert: Cermiák, Évi. Szóval találtam Pesten egy hölgyet, aki kismama ruhákat var, voltam nála pénteken, és minden méretben van nála nadrág (rövig, hosszú, len, vászon, szövet(dolgozóba menős) ( bársony télre,) farmer,) 4500-5500 ! XL-ig( nem is tudom kire gondolnak, mert itt végre volt olyan, ami nagyon nagy volt rám, míg a C&A-ban nem igazán találtam, árban méretben jót.) és vannak szoknyák is, illetve polók is. És ha nincs a méretedben, vagy a abban a színben, akkor meg is tudja varni.

http://www.kismamaruci.hu/  ezen a linken van egy webáruháza, de személyesen is lehet menni. Oké, hogy nincs rajta Adidas címke, de inkább babaágyat veszek, mint farmert 20 e Ft-ért


Cermiák: kitartás, tudod, hogy már megbeszéltük, hogy ott fent dől el minden, csak remélni tudjuk a csodát, és azt sohasem szabad feladni!! Sokat gondolok rátok, és nagyon szurkolok nektek!!

Évi: remélem ma extra magas hcgt produkáltál!!! Várom a híreidet!

Bucsok: meglepetés nem lehet? biztos, hogy meg kell jönni? Kiváncsi vagyok, mit mond neked majd a doki!

Edina: ezerrel küldöm holnap a pozitív energákat, hogy szép petécskéket szívjanak le, és mind életképes legyen, illetve hogy minnél több szerelembe essen!!

Maci: mi újság, megjött rendesen a hétvégén? Voltál Murber dokinál, mit mondott?? Remélem minden ok, és támogatja az elképzelésed!!

Lexi: szerdán már biztos lesz szívhangad/ vagy hangjaid. Izgatottan várom a jó híreid

Mi majd holnap megyünk megnézni Cseresznyét, remélem mindent rendben talál a doki bácsi Jó sok cseresznyét ettem a hétvégén, hogy szokja babóca . Még csak 2 kg híztam, remélem megdicsérnek..csütörtökön fog a védőnő mérlegelni


Lányok ,maradt nekem egy Choragon szurim, illetve a kollegám is szólt, hogy neki van Progesteron streuli 25 mg szuriból 50 db ( 2014. júliusig jó). Szóval, ha valakinek kell valamelyik, akkor írjon, és megbeszéljük, hogy hol tudom neki adni.


Szép napot mindenkinek! Ha valakit kihagytam, akkor neki külön ölelés!!

Puszi

magdipeti
 
 


Évi: Minden fejben dől el!! Csak pozitívan!! Sikerülni fog..mondogasd magadban, és hogy kapaszkodjanak jól, mert te már most szereted őket!! CSak a tested emlékezik..nekem is voltak görcseim..én is 10 percenként mentem ellenőrizni a mosdóba..Nagyon szurkolok nektek!!
magdipeti
 
 


Évi,
így van, nem fog megjönni! Tényleg bíznunk kell nekünk is a legjobbakban! Annyira izgulok… :).


Magdi drága,
hányadik hét ez már?

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Évi, fel a fejjel, nekem is voltak görcseim, és kb. minden pillanatban azt éreztem, hogy na most tuti megjött, és én is állandóan azt ellenőrizhettem, mint Magdipeti. Tényleg ezek az utolsó napok a legrosszabbak, de nagyon szurkolok Neked, és hát szerdán találkozunk, nagyon-nagyon bízom benne, hogy jóhíreket kapsz majd :).

Magdpeti, köszi a linket, ez még jól jöhet :). De jó, hogy holnap mentek babanézőbe, annyira izgalmas lehet, amikor már látod is. Ha minden igaz 30-án, amikor megyek a saját dokihoz már én is látni fogom, nagyon várom már :). Én is egy csomó cserkót ettem a hétvégén, imádjuk a férjemmel :D.

Teljesen érthetőek az érzéseid, és szerintem jól tetted, hogy bementél dolgozni, ha úgy érzed, hogy ez segít elterelni a gondolataidat.
Tudom, hogy mindenki és minden terhesség más, és ezt már sokszor mondtam itt, de nekem se nagyon volt/van semmi tünetem. A mai napig is csak annyi, hogy többet járok pisilni (bár sokat is iszom), meg néha szúrkál a hasam, és minimálisan érzékenyek a cicijeim, de tényleg csak minimálisan. Sokszor aggódom is, hogy biztosan minden rendben van-e odabent, de muszáj vagyok bízni benne, hogy igen. Anyukám mindig mondja, hogy hát az a normális, ha nincs semmilyen kellemetlen tünet, örüljek, hogy nincs hányingerem meg ilyenek.
Nagyon szorítok érted, és imádkozom is!!!

Paurora, jajj ez annyira jó lehetett, hogy már érzitek őt, biztosan nagyon megható pillanat lehetett. Sajnálom, hogy Neked is volt már vetélésed, ezt nem is tudtam... :( De most biztosan rendben lesz minden, már majdnem túl vagy a felén :). A dalt amit küldtél nagyon szeretem, mármint én az eredetit hallgattam nagyon sokat, amit Mariah Carey és Whitney Houston énekelt, de amúgy ezt a mesét is láttam többször is.

Edina, holnap itt a nagy nap. Annyira izgulok, hogy hány tüszőscskéd lesz, holnap várjuk majd tőled a szuper híreket.

Bucsok, sajnálom, hogy nem jött még meg, de remélem meg fog, és beleférsz még júliusban. Nekem sem késett amúgy, amikor cisztám volt, dehát ez mindenkinél más lehet. Nagyon szorítok Neked.


Maci, sikerült beszélned a dokival? Nagyon várom, hogy mit sikerült egyeztetned vele, remélem közösen kitaláltatok valamit.

lexi01
Budapest
 
 


A második vérvételnél ultrahangon is mgnéznek? Vagy csak a HCG szintet mondják meg?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi drága,
nagyon köszönök mindent! Az imákat, a bíztatást, a kedves szavakat. Mint írtam már, nagyon, nagyon jól esik! Hálás vagyok nagyon, hogy vagytok nekem és elűzitek sokszor a félelmeimet, a rossz kedvemet. :)
Én is nagyon sokat gondolok rátok, ugyanannyira szorítok és imádkozom mindannyitokért!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, csak vv van, UH nincs, de nekem még a HCG szintet sem mondták meg, csak hogy a vv eredmény szerint terhes vagyok (a profnál voltam eredményhirdetésen mert pont akkor nem volt a doki).
Én kedden, vagy szerdán voltam eredményhirdetésen ha jól emlékszem, és következő hét pénteken mentem az első UH-ra, akkor már szerencsére volt a M doki.
lexi01
Budapest
 
 


Értem! Én reménykedem, hogy lesz M. doki pénteken és kicsit több infót tudok meg tőle.

Pauróra,
meghallgattam a kis dalt amit küldtél. Nagyon kedves, hallgatni fogom a napokban! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

ez már a 13 hét és 3 nap, ami ma van..el sem hiszem..otthon írom a naptárban, de néha visszanézek, hogy jól írok..hihetetlennnek tűnik, olyan gyorsan megy az idő...bár néha lassúnak érzem, mert már szeretném én is érezni, de hát majd csak a 18.-hét körül várható az érzés
magdipeti
 
 


hát lányok, nem tudom..a doki még az eredményeink alapján annyit mondott csak h nincs peteérésem, és az lh szint nincs rendben....
de a doki nélkül is tudom hogy a pco okozza a ciklusok elhúzódását...csak ez már nem normális hogy egy évben kb 3-4szer van mensi... :( hogy lesz így baba? :(

ma megyek hozzá. majd írok este hogy mi volt..
bucsok
 
 


Sziasztok!

Érzékeny, sírós kismamik, nyugi, én is nagyon gáz voltam, főleg KisMackóval. A Táncoló talpak 2. illetve a Mr Popper pingvinjei családi filmeket végigbőgtem  És a lábdagadásra: figyeljetek oda, milyen ásványvizet isztok, mert bizony abban is akad bőven só. Amikor szültem, nagggggyon brutális volt a lábam, konkrétan nem tudtam guggolni, leülni is nehezen. (szülés előtt is dagadt rendesen, de utána még borzasztóbb volt). Ott mondta egy doktornő, hogy vagy csapvizet igyak, vagy nátrium szegény ásványvizet. És amint azt elkedztem inni, napról napra tényleg jobb lett. Próbáljátok meg, még azért sok van hátra a meleg nyárból, és a várandósságból is.

Magdipeti, én is ezen a helyen vettem csomó kismamarucit, a fiatal lány féréjvel egy helyen dolgozunk, így nekem házhoz jött az áru  Szívből ajánlom mindenkinek, nagyon jó minőségű ruhák, és tényleg nagyon rugalmasak: átalakítanak, megvarrnak bármit a vevő kívánságára 

Bucsok, kíváncsi vagyok, mit fog mondani a doki.  A professzorhoz mész? Mindenképp írj!

Cermiák, megértelek, én is így voltam mind a két lombiknál. Sőt, a spontán terhességeknél is, mert a teszt 1,5 hétig negatív volt (fiamnál még laborba is néztek a pisiben hcgt) és mensi sehol. Ha olyan a munkád, amit szeretsz, és kikapcsol, hajrá! Te mikor mész 2. vv-re? Te is szerdán? Vagy Te csütörtökön? Nekem dr M sem mondott konkrét hcg szintet, mikor sikerült.

Évi, nem fog megjönni, nem fog megjönni, nem fog megjönni, nem fog megjönni ;-) (innen a távolból segítek ;-)
Edinám, nagyon szurkolok, hogy holnap annyi petesejteed legyen, hogy a párod katonái csak kapkodják majd a fejüket a nagy tömegben ;-) Ma 3-4 leszívás volt. Holnap nagyon drukkolok Neked! Ügyes leszel, tudom ;-) Ez a dhea kapszula (azt hittem tea  ) úgy látszik, meghozta a várt eredményt.

Janula, hogy vagy?

Echo, voltál pénteken a receptekért ;-)??

Paurora, csodákat éltek át, és innentől kezdve életetek minden napjára tartogat valamit Anasztázia 

Lexi, minden oké odabent, és örülj, hogy nincsenek tünetek ;-)

Nekem szombaton megjött rendesen. Ma délelőtt hívtam a klinikát (mert mégsem akartam hívatlan vendég lenni) és elmondtam Andinak, hogy én ma be szeretnék menni az orvoshoz. Persze kérdezte, hogy miért. Nagy vonalakban elmondtam, hogy a nyári akciót szeretném lebeszélni vele. Aztán kaptam 1,5 órát, hogy beérjek. A folyosón meglátott Kati, kérdezte, hogy hogyhogy bementem...Behívott a doki, kérdezte, hogy hányadik napon vagyok, mondtam, a 3. na akkor uh. Uppsz, kikéreckedtem a mosdóba, mert előtte nem voltam, nem számítottam uh-ra. Mikor újra bementem, megcsinálta az uh-t, megkérdezte: "akkor most fagyasztott embrióbeültetésre készülünk?", na, nekem itt durrant el az agyam, de szépen válaszoltam, hogy "nem, legutóbb a doktor úr stimulációt emlegetett, és már meg is volt a kezdés időpontja, csak lemondta a doktor úr". Erre ő: "Aha, értem. Szerencsére minden rendben az uh-n, nincs már ott semmi!" (nem is volt-gondoltam magamban, és egyre pipább lettem). Miközben öltöztem, ott állt a függönynél, és mondta, ha megjön júliusban, telefonáljak be Katiéknak, hogy beleférek e még a kezelésbe. Nem tud ígérni semmit, nem tudja, hogy hányan lesznek, és a személyzet is "félházzal" fog működni. Elmondtam neki, hogy baromi jó lenne, ha kezdhetnénk, mert már hónapok óta megy a huza-vona, FET-el indult, aztán lemondott stimu lett. Erre megint azt mondta:"én azt csinálom, amit Önök kérnek, nem én fújtam le a FET-et, én csak azt mondtam, hogy nem javaslom"     Innentől jobbnak láttam minimálisra csökkenteni a beszélgetést, hogy nehogy kiakadjak (tényleg türelmes ember vagyok, azt hiszem, eddig is jól toleráltam a dolgokat) Annyit kérdeztem még, hogy nem lehetne e Norcoluttal megint "időzíteni" a ciklust, hogy nehogy lecsússzak, de azt mondta, fölösleges, pont jól jön ki a következő ciklus, már ha beleférek majd    Aztán elköszöntünk. És pechemre/pechére egy lifttel mentünk le. Mondtam neki, hogy jól kitolt velem a Norcolut, mert még sosem volt 32 napos ciklusom. És azt mondta, hogy simán lehet attól, mert az sárgatest hormon, és bezavarhat. Na, most marad a remény, hogy a kövi ciklus jókor kezdődik...és dr M érezte a határozottságom...Egy a bökkenő, július 21-25-ig foglaltuk a nyaralást...Ha lombikozunk, nem tudom hogy megyünk nyaralni...(lemondani nem akarom, mert ha mégsem lesz stimu, akkor gáz van)
maci80
 
 


Maci,
neked aztán tényleg rendesen bekavartak... Ember legyen a talpán aki ki tudja logisztikázni.
De hátha minden pont jól fog kijönni jövőhónapban!
Egyébként miért is nem a FET lett már akkor mikor szó volt róla? MOst a FET szóba sem jött? Vagy az sem férne bele?

Magdi,
nem semmi mennyire telik az idő. MIntha most lett volna mikor ültünk a klinikán egymás mellett és beszélgettünk, hogy te is, meg én is inszemre készülünk. Utána a magán laborban való találkozás is mintha most lett volna. Durva :).
Lehet holnap megtudjátok, hogy a kis cseresznye kislány cseresznye vagy kisfiú cseresznye! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Tegnap este 11 elött egy kicsivel megvolt a Choragon szuri és ma egy egész napos meló még. Hát mit ne mondjak elég nehéz volt a mai nap. Már eléggé feszül a hasam és néha görcsölget is ha sokat ülök. De már holnap ilyenkor itthon pihenek majd.

Cermiák Évi szerintem teljesen normális most ez az érzelmi hullámzás de annál nagyobb lesz a boldogság ha közli veletek a doki hogy ön várandós gartulálok. Ráadásul ha csak Murber lesz akkor pláne. Drukkolok nektek nagyon a jó hírekhez.

Maci én már egyáltalán nem értem ezt a dokit húzza az időt és egyszerűen nem értem miért tolja neked folyamamtosan a kezdést. Lehet nekem tényleg most szerencsém volt és jókor jött meg . Remélem most ez a szerencse széria folytatódik és nagyon jó hírrel zárul.

Magdipeti Lexi Paurora Cicuci nektek ez a meleg most biztosan nehezebben elviselhető mint nekünk de ha lehet akkor hűvös szoba lábakat kímélni és a babákat növeszteni. Várjuk a híreket

Bucsok kíváncsi vagyok mit mond a doki remélem jó hírekkel jössz este.

Echo mikor kezded a stimut ? Remélem az új klinika szerencsét hoz és sikerül a kislányod után egy kisfiúval teherbe esni.
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,

háát mindenre számítottam de erre pont nem.. igazából arra számítottam hogy nem fogok már aug előtt belekerülni a mókuskerékbe...amiket beszéltünk: nincs peteérés, magas az lh és ösztradiol...uh alapján a méhem rendben szépen felépült méh..., a pco is megvan még, viszont más ciszta nincs ami gátolná a vérzést..úgyhogy nincs más hátra mint előre, lányok...3hónapnyi fogamzásgátló szedés. (azt mondta ez rendbe rakja az lh-t annyira h szept-ben kezdhessünk.. ) így ha jól számoltam ma szedtem be az elsőt, szept 31én szedem az utsót!! szóval szept első hetében megyek 3.napi vérvételre meg uh-ra 11-re, és ha nincs semmi egyéb ciszta és az lh is rendberakódott akkor indul is a stimu. azt mondta először otthoni lesz...

volt már vki így? kicsit elkenődtem mikor mondta a fogi gátlót...vidítsatok feeeeeel...mindig csak a várakozáááááááááááás
bucsok
 
 


sziasztok

még nagyon új vagyok itt a témában
mi most kezdtünk el járni a SOTE ARO-ra,a héten megyek az első vérvételre,a párom már megvan az első andro vizsgálattam,de sajnos szept 3-án mehet a kontroll vizsgálatra az ARO-ra,így addig a fű sem fog kinőni velünk kapcsolatban

előtte mi a Forgácsban voltunk,nekem nincs jó tapasztalatom az intézettel kapcsolatban,ezért váltottunk

7 éve nem nem védekezünk,nekem azóta volt 2 hasi műtétem(myoma eltáv.)

szerintetek túlbuzgóság ha szeptember előtt megcsináltatotom az átjárhatóságit?ezzel is felgyorsítva a várakozást?


bármilyen SOTE-s tapasztatalot szívesen várok
vkcs
 
 


@bucsok:



szia

én a forgácsban jártam így,hogy inszem előtti ultrahang előtt kiderült h cisztáim lettek a clostitól
4 hónap ment el úgy h fogamzásgátlót szedtem,mert arra nem vették a fáradságot h megnézzék h volt már 2 myoma eltáv.-om
és ilyenkor elvileg nem clostit adnak mert akinek volt már ciszta,myoma,kiújul a gyógyszertől

nézd a jó oldalát,az antibébi rendbe rakja a hormonokat
fel a fejjel!
vkcs
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap már nem votl időm írni, de Edina nagyon, nagyon drukkolok a sok szép petécskéért! :)

Bucsok,
mi másfél évig próbálkoztunk így "otthonról" mivel semmi problémát nem találtak nálunk mikor dokihoz mentünk, hogy már másfél éve próbálkozunk és nem jön össze a baba. Nálunk volt egy spontán terhesség is 2009-ben, amit sikeres terhességnek könyveltek el. Azt nem vették figyelembe, hogy vetélés lett a vége, csupán az számított, hogy teherbe tudok esni. Szerintem ezért is gondolták, hogy megint össze fog jönni.
Szóval néha behívtak vérvételre ellenőrzés céljából és néha ultrahangra. Amúgy meg peteérés előtt egy nappal terminált együttlét (tudományos nevén:)) volt javasolt. Mikor nem jött össze a terhesség másfél évig, akkor megint kivizsgáltak valamennyire. Mivel továbbra is rendben találtak minden akkor csak annyiban változott a forgatókönyv, hogy már kaptam Clostilbegytet (peteérést serkentő ún. ovuláció-stimuláló hatású gyógyszert). És ez így ment még nagyjából másfél évig. Közben 2012-ben sikerült megint teherbe esni, sajnos méhen kívüli terhesség volt.
Ez volt az a pont amikor úgy érezték, hogy na jó, akkor most már talán jöhetnek az inszemek. Abból összesen hat darab volt, három terhességgel végződött, ami nagyon jó aránynak számít, és ha az utolsó (idén márciusi) terhesség nem méhen kívüli lett volna megint, akkor M. doki folytatatta volna az inszemeket, mert szerinte ezzel a módszerrel tuti összejött volna nekünk a baba és kímélőbb módszer úgy anyagi mint egészségi szempontból. De a sors azt akarta, hogy egyik petevezetékem sem maradjon meg a korábban leírt okok miatt, így következett be, hogy mi is lombikozhatunk most. Szóval nagyon hosszú és rögös út volt ez eleddig...
Mindezt nem azért írtam le ilyen részletesen, hogy elmenjen a kedved az egésztől, vagy kiábrándítsalak a dokikból. Erről szó sincs! Rátok tuti nem fog ilyen kálvária várni. Valamiért ez a mi történetünk és ezt tudomásul veszem és megpróbálom elfogadni, hogy így alakult, ez nem senki hibája. Szóval nem tudom hány éves vagy, de csupán  "tanulási jelleggel írtam le neked, vagy bárkinek aki elolvassa. Azt tudom javasoni, hogy te ne engedd, hogy túl sokáig húzzák az időt, az idődet! Mint láthatod én „megengedtem”, mert egyrészt tapasztalatlan voltam, másrészt meg hittem a dokikban. Miért is ne tettem volna? Viszont ma már biztosan másként csinálnám, mert borzasztó hosszú, nehéz, költséges, idegölő, kapcsolatot próbára tevő, kudarcokkal és gyötrelmekkel teli 7 év volt. Arról nem is beszélve, hogy közben 40 éves lettem, most meg azt hallom, hogy a korom miatt mennyivel kisebbek az esélyeim, ami való igaz is. Szóval azt kell tenni amit a dokik mondanak, de van amikor a sarkuknra kell állni és lépni kell nekünk is!
Az a három hónap egykettőre el fog rohanni! Utána meg már beindulnak a dolgok. Ne keseregj, nagyon az elején vagy még!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Remélem nem voltam lehangoló! Tényleg nem ez volt a cél! Csupa jóindulatból és segíteni akarásból írtam le. Elnézést, ha valakinek elvettem volna a kedvét. 
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Janula én is nagyon sajnálom, de meglásd a szeptember lesz a mi nagy hónapunk

Edina
Remélem ma minden rendben volt. Hogy vagy?
mira08
Budapest
 
 


Edina,
hogy vagy? Várjuk a híreket!

Évi,
holnap lesz a nagy nap! Nagyon szorítok! Hogy érzed magad?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Aludtam egy jót délután és bocsánat hogy csak most jelentkezem . A mai eredményünk 5 és ennek is nagyon örültünk M dokival együtt. Azt mondta hogy a mostani eredményeim alapján bízik benne hogy sok lesz szerelmes és csütörtökön lesz a beülti. Most még kicsit görcsölget a hasam meg egy picit vérzek de pihenés volt ma semmi mgterhelő.

Cermiák Évi nektek továbbra is mennek a drukkok a jó hírért. Egyébként ma nagyon kevesen voltunk a klinikán szinte csak azok akik a leszívásra vártak. Holnap se lesznek szerintem nagyon sokan .

Köszönöm lányok a drukkokat puszi nektek .
edina71
Budapest
 
 


Edina,
nagyon örülök! Látod meglett az öt :)! Bizony mind szerelmes lesz! :)
Akkor nem találkozunk pénteken. Nem baj, majd a Zilában :), A lényeg, hogy minden a legnagyobb rendben menjen. Csak ügyesen petécskék, mennek a pozitív energiák :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina
evi89
Vecsés
 
 


Ugy Örülök neked!!!
evi89
Vecsés
 
 


Kívánom hogy mind szerelmes legyen !!!!
evi89
Vecsés
 
 


Jaj lányok így izgulok..
.holnap minden kiderül...

Köszi a szurkolást
evi89
Vecsés
 
 


Évi,
éppen most akartam írni, hogy olyan jó lenne tudni rólad is valamit. Nem jött meg, ez nagyon jó jel! Borzasztó nagyon szorítok!!!
(én is tiszta ideg vagyok, már most...)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Ez neked a hányadik lombik?
Edina, neked a harmadik? Jól emlékszem?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák
Szerencsére nem jött idáig Miki ( lekopogom)
Remélem nem is fog egy jodarabig....

1 hosszu Prot.
Ez a mostani Fagyasztott beülti volt...
Szorítok érted is nagyon!!!
És te hogy vagy?
evi89
Vecsés
 
 


Cermiák Évi köszönöm én is remélem a legjobbakat. Murber doki nagyon mosolygott szóval ő is bízik benne hogy most sok szerelmesem lesz és végre sikerül. Az asszisztensek is nagyon aranyosak voltak . Anna vele már tegeződöm többször oda is jött amikor kint ültünk hogy biztos minden oké mert nagyon gyorsan felkeltem. Jó  hpgy ennyire foglakoznak velünk nem csak futószalag érzése van az embernek. Remélem nem csak én érzem így

Holnap evi minden rendben lesz izgulhatunk holnap érted és nagyon várjuk a híreket majd rólad ill rólatok, Kettő fagyit kaptál vissza ugye? Akkor magas hcg-t kívánok neked holnapra.

Cermiák azért még a pénteket én nem írom le teljesen mert ha bejön a jóslat és mind szerelmes lesz akkor pénteken kapom vissza őket . Akkor veled együtt örülünk majd .
edina71
Budapest
 
 


Edina, jajj de jó az 5, örülök Neked nagyon :). Kívánom hogy minél több legyen szerelmes belőle, holnap várjuk a jó híreket, pihenj sokat :).

Évi, akkor holnap találkozunk? Én szerintem olyan 9 körül érek majd oda. Az nagyon jó, hogy nem jött még meg, jajj remélem jó híreket kapsz holnap :).

Cermiák de jó, hogy Neked sem jött meg. Te mikor is mész eredményhirdetésre?

Bucsok, szerintem az a három hónap hamar el fog menni, és reméljük tényleg rendbe tesz szeptemberre, hogy aztán kezdhess.

Vkcs, üdv itt, reméljük szerencsét hoz Nektek az intézetváltás. Hamarosan jön majd a nyári szünet az ARO-n, valószínűleg azért kaptatok ilyen sokára 2. időpontot a párodnak. Szerintem az jó, ha megcsináltatod az átjárhatóságit, mert az általában szoktak még kérni, és akkor nem kell majd még arra is várni... bár nekem nem azt kértek a kezdést, hanem méhtükrözést, mert nekem egy korábbi műtétnél csináltak átjárhatóságit.


lexi01
Budapest
 
 


Évi,
tudom, hogy FET volt a mostani. Akkor ez most a másodiknak számít?
Annyira remélem, hogy jó híreket közölsz holnap! Ezek szerint kibírtad tesztelés nélkül? :)
Az én érzéseim még mindig vegyesek... tünetem nem igazán van. Ideges vagyok :(.

Edina,
boldogan találkoznék veled! :)
Holnap kell telefonálni? Izgulok érted is nagyon, Te is írjál lécci amint megtudod! 
ami meg a nővérkék és a doki hozzállását illeti én is maximálisan meg vagyok elégedve. Csak jó dolgokat tudok róluk mondani, hatalmas köszönetet nekik!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi
Igen holnap találkozunk :)
Ott leszünk a párommal :)
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: