Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok,

Janula drága,
alig vártam hogy belépjek és olvassam a híreket. Ne add fel!!! Nem jelent semmit a negatív!!! Nekem a dpo 14.-en negatív volt, 15-en már ott volt nagyon-nagyon halványan. Még csak a 12 dpo-on vagy!
Ja és én 20-as érzékenységűvel teszteltem negatívat a 14.dpo-on. Te hányas érzékenységűvel csináltad?
Nagyon-nagyon szorítok csajszi!!!!

Cermiák,
nincs mit még1x, a lényeg hogy használjon a csodatévő vitamin kombóm!
Feltétlen írj, amint tudsz, hogy mit mondtak ma bent! Remélem hamar rendbe jösz,mert a manók ott vannak tuti, ne aggódj minden rendben lesz!! Sokat igyál!!!

Edina,
nekde mit láttak ma? Hogy haladnak a tüszőcskék odabent?

Évi,
én is pityergek sokat...ezek a hormonok megbolondítják az embert, és csudi érzékenyek leszünk. Minden rendben lesz, ott vannak a manók neked is , és maradnak is még egy jó ideig!
A fagyi nekem is bejövős ám mostanában nagyon, sőt hogy őszinte legyek életemben nem ettem  annyi fagyit mint most várandóság alatt.

Echo,
de jó h írtál. Imádom az eperdzsemet is! Hajlamos vagy a trombózisra te is. Tudod én ezért szúrom magam, hogy ne veszítsem el Anasztáziát. Génvizsgálatot csináltak? Familiáris trombofiliám van, vagyis Leiden mutáció, heterozigóta vagyíok.a többi kiegészítő marker negatív lett így nekem is csak enyhe fokú a hajlam, de tuti ami tuti szúrnom kell magam. Persze manóért mindent!
Neked pontosan mit derítettek ki? Lehet akkor neked is kéne aspirint protect.
Nekem a nődokim, sőt a Honvéd kórházban Nemes doktor is ajánlotta (ő nagyon nagy szakértője ennek a témának pl. itt egy publikált cikke:

http://tervezettbaba.hu/tudastar/habitualis-vetelesek

), így teherbeesés után, de ha lombik lett volna, akkor mondták hogy már előtte is elkezdhetem mert segíti a beágyazódást! csak a leszívás előtt kellett abbahagyni 2 napra, majd beülti után újra szedhettem.
Szerintem te is járj utána az aspirin p.-nek!


Bucsok,
szerintem holnapra meg fog jönni. Nekem is napi2x kellett szednem 5 napig és én is elfelejtettem bevenni, de én utsó nap reggeli adagot...annyira siettem melóba.. 4 nap nekem is megjött!! Szorítok nagyon!!
paurora81
 
 


Paurora drága,

köszönöm, hogy tartod bennem a reményt! 25-ös volt a teszt....
Azért adtam fel, mert eddig mindig pontos volt a tesztem, a prof csak megerősített benne. Amikor az első lombikom volt, volt egy halvány csíkocska és a prof azt mondta: ő sem tudja, hogy terhes vagyok-e, várjunk még 2 napot. Utána lett negatív a teszt is és a profnál is.  Úgyhogy  a teszt eddig mindig tudta az eredményt! A másik meg, amiért feladtam az az, hogy tényleg nem érzek semmit az égvilágon. Már a cicim is újra normál méretű.
Holnap úgyis megtudom a végleges eredményt. Azért teszteltem, hogy ne ott kelljen megint sírnom, mert az borzalmasan rossz volt. Inkább ma itthon szépen kisírom magam. Ha csoda történik, akkor holnap csak nagyobb lesz az örömöm! (bár nem tudom, hogy lehet ez az öröm még nagyob!!!)
janula
 
 


Janula drága, annyira sajnálom, annyira bíztam benne, hogy most sikerülni fog, annyit gondoltam Rád :(.
Nehéz bármit is mondani, de azért talán van még reménysugár, hogy holnap mást mutat a vérvétel, az lenne csak az igazi meglepetés.
De megértem, hogy miért teszteltél... ha úgy érzed, hogy nem sikerült, sírd ki magad nyugodtan, könnyíts a lelkeden, így talán könnyebb lesz ezt lezárni és újult erővel vághatsz majd neki szeptemberben.
Remélem nyáron lesz lehetőséged kikapcsolódni, esetleg elmenni valamerre, hogy aztán szeptemberben feltöltődve jöhessen a következő. Nekem a szeptember valahogy mindig olyan új kezdet, lehet még az iskolakezdésből maradt meg ez az élmény, de jó kis csapat lesz akkor is.
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Janula Drága,

nem feladni!! Ma még a 25-ös teszt nem jelent semmit..nekem 12.napon a 10-es volt olyan halvány, hogy a Péter nem is látta csak az anyai szem, szóval én nagyon szorítok neked továbbara is!!!
Anettnek, akivel voltam amkor veletek is találkoztam, neki meg is jött..aztán rosszul lett, és dr M pont tegnap mondta meg neki, hogy mindennek ellenére babát vár!
Szóval én azért küldöm a pozítiv energákat neked!!

És egy nagy- nagy öleltést, mert az mindig jól jön!!
magdipeti
 
 


Magdikám,

hát ez is egy csoda! :) És nem érzett semmit???? A 2. vv-n derült ki???

janula
 
 


Lexi,

köszönöm a sok energiát, amit küldtél! :)
Igen, nekem mindenképp jobb így, hogy a lelkem felkészül a negatív hírre. Ha csoda lenne és holnap mégis jót mondana a prof, nagyon-nagyon boldog lennék!!!
Megyünk több helyre is nyaralni, bele fogom vetni magam!!! :D
Új tanévkezdéssl pedig az új remény... :)

janula
 
 


Sziasztok!
Janula, amíg a professzor nem mondja ki, ne zárd le végleg! Nekem a nagyokat csak 1-2 héttel a menzesz kimaradása után mutatta ki a teszt, épp ezért én nem is tesztelek. Azért én még nagyon drukkolok, hogy a véredben szépen emelkedjen a hcg! 
Cicmorgó, mit mondott dr M ma? Annó engem is kicsit túlstimulált a professzor (17petesejtem lett), rettenetesen fájt a pocakom, minden mozdulat kínszenvedés volt. Mondtam is neki beültetés előtt, uh-vv, szerencsére határértékeim lettek, így beültette a bogyókat, de a lalkemre kötötte, ha bármi gáz van, azonnal irány a SOTE. Pár nap kellett, mire rendeződött.
Edina, ugye szépen alakulnak odabent a dolgok?
Echo, KisMackó nevében is köszönjük a dícsérő szavakat. Ti sem panaszkodhattok, gyönyörű a kislányotok, és azok a szemek...
Magdipeti, Paurora, Lexi, Cicuci, szóval kismamik, IGYATOK ebben a melegben sokat!! Sokan írtátok a visszérgyulladást. Az egyik kismamtársam most ismét babát vár, és durván begyulladtak a visszerei, neki a hillvital oldalán található kence enyhítette a panaszait.
Az M1 Hiradóban látszunk mi is, 30:52 körül a képernyő bal oldalán barna babakocsi és a mellette lévő trécselő csapat ;-)
Évi, a sírás jót tesz, valahogy ki kell adni a feszültséget. És a fagyi is jótékony hatású  
Hát lányok, hiába az agykontroll, az aviva torna, a vörösbor, a hasprés, a huncutkodás, a forró víz,  még mindig semmi, pedig már a 29. napon vagyok, és általában nagyon pontos a ciklusom. Mielőtt írnátok, hogy hátha vmi csoda történt, le kell lomboznom a kedélyeket, mert nem hiszem. Hacsak nem extra későn volt PÉ-m, de nem hiszem. Úgyhogy jól kitolt velem az orvos. Szerintem a Norcoluttal kavart be...És még mindig nem értem, mit miért tett, mondott, miért bizonytalan az esetemben, és miért mondta le az előző ciklusomnál a kezelést, és még rengeteg kérdés kavarog a fejemben. Főleg a jövőnkre vonatkozóan (mert ugye a múltat megváltoztatni nem tudjuk). Annyira problémás ez az őszi kezdés... 
- KisMackó sokkal tovább kaphatott volna anyatejet (tejem volt, igénye volt, kizárólag a mihamarabbi kezdés miatt választottam őt el)
- a bölcsibe legkésőbb októberben be kell szoktatnom, de így, hogy csak ősszel lombikozhatok, nem fogom addigra tudni, hogy lesz e egyáltalán szükség a bölcsire vagy sem. Fölöslegesen pedig nem akarom beszoktatni. Amúgy sem érzem úgy, hogy érett rá. Sem ő, sem én.
- a munkahelyemen azt beszéltem meg a főnökömmel, hogy nyáron visszatérünk a munkábaállásom időpontját illetően, mert mondtam neki a kistesót, és úgy számoltuk, addigra már fogjuk tudni. Őt sem hülyíthetem sokáig
- a piszkos anyagiak....a GYES kb éhenhalni sem elég, így januártól mindenképp vissza kell mennem dolgozni. Ha pocis lennék, természetesen táppénzre mennék. Van esetleg valaki köztetek, aki jártas a bérszámfejtésben, TGYÁS/GYED kérdésben? Fontos lenne, én nem értek hozzá :-( 
Egyelőre a teljes kétségbeesés és tanácstalanság állapotában vagyok, és csak ölelgetem az én KisMackómat. Nem tudom elképzelni, hogy órákat töltsek el nélküle. Lehet, azt gondoljátok, mit rinyálok, hisz van három gyönyörű gyermekem, sikerült egy lombik. De higgyétek el, a 4. picire ugyanúgy vágyik az ember, mint az elsőre, ugyanaz az érzés van Benned. Közben persze közrejátszik az is, hogy KisMackóra olyan sokat kellett várnunk, hogy szeretnék minnél több időt Vele tölteni. 
Bocsi, ez most lehangoló és hosszú lett 
Puszi és ölelés mindenkinek
maci80
 
 


Sziasztok Lányok!


Janula,
Nagyon sajnálom! De még semmit nem jelent, tényleg lehet még bármi is.
Nekem ma is elmondta M. doki, hogy ne teszteljek, mert semmi értelme, csak megzavar. Bár én is úgy vagyok mint te, szeretem előre tudni, hogy ne ott érjen a meglepetés, de lehet, hogy tényleg nem mutatja még ki a teszt. Nagyon szorítok, hogy a teszt ellenére jó híreket kapjál holnap! Ne add még fel lécci!


Edina,
mi volt ma? Olyan kevesen voltak 10 óra körül… nem voltunk összesen (apukástól) tízen.
Remélem neked sem kellett sokat várni és sok szép petécskét láttak.


Maci,
sajnálom, hogy ennyire bekavart nektek M. doki. Nem is értem… mert, ha valaki, akkor ő igazán racionális és segítőkész is tapasztalatom alapján. Ha ma, holnap megjönne, nem férnél még bele?


Ami engem illet, azt mondta M. doki, hogy sokkal szebbek lettek a petefészkek mint azt gondolta. Szóval igyam tovább a sok vizet és nem lesz semmi baj. Örültem nagyon.


 

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

nagyon örülök, gondoltam ma rád, hogy mi lehet veled és szorítottam nagyon!!! Látod, ügyes vagy, eleget ittál és minden rendben lesz! :)

Maci,

én is nagyon sajnálom, nem is értem, hogyan kavarodhattál bele ebbe az egész mizériába!
Nagyon megértelek, hogy nagyon nehéz a szervezés, meg rengeteg lemondással jár a dolog. Azt is értem, hogy ugyanúgy vágysz a negyedik picikére, mint az elsőre! Én is biztosan ugyanúgy vágynék! :) Amiben talán más, hogy az első előtt még ott van az a félelem, hogy te esetleg soha nem fogod azt megélni, hogy egy kis élet növekszik benned, milyen érzés lehet a saját véredet ölelgetni, szeretgetni...ez a félelem azért nagyon rányomja a bélyeget erre az egész kétségbeesett várakozásra...
janula
 
 


Bele olvastam abba amit Pauróra küldött és rám nézve nagyon szomorú :(. Sajnos az összes doki ezt meg is erősítette... minél többször vetéltem el, annál nagyobb az esélye annak, hogy következőkor is elvetélek :(. Néha tényleg olyan nehéz ez az egész... Egy tortúra amit végig csinálunk egy halványka reménysugár fényében. Annyira kilátátstalannak tartom néha ilyen szempontból a helyzetem, és ahogy Janula is írta valóban a félelem nagyon rányomja a bélyegét a kétségbeesett várakozásunkra:(.
Na de a remény akkor is ott kell éljen bennem, bennünk és csinálom ameddig csak lehet.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Janula,
holnap 11-kor mész a profhoz?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Janula, Cermiák igazatok van a bizonytalanságban, hogy egyáltalán lesz e lehetőségetek megtapasztalni az anyaságot... Tiszta szívemből kívánom minden küzdő sorstársnak, hogy beteljesüljön a vágyatok, és átélhessétek ezt a csodát!
Cermiák, de ha már tudják a vetéléseid okát, akkor kell hogy legyen rá megoldás, hogy ki is tudd hordani a babát! Látod, Paurora is szépen halad a pocaknövesztésben a kis csodababájával ;-) és van még egy ismerősöm, akinek ilyen rendellenességet diagnosztizáltak, és már boldog anyuka ;-) Ne tessék feladni! Most csak jó és szép dolgokra szabad gondolnod ;-) örülök, hogy javulnak a petefészkeid.
maci80
 
 


Sziaszok Lányok!

Janula,
nekem azt mondta a prof, hogy ne teszteljek, mert félreveztő eredményt kaphatok... hátha azért holnap jó hírt fogsz kapni

cermiák,
kérdezted, hogy miért pont most lesz esküvő... mivel mi egy munkahelyen dolgozunk a párommal, ezért valahogy mindig is azt mondtuk, hogy majd akkor lesz esküvő ha jön a baba és én már nem fogok dolgozni. Szóval alapból ez volt eltervezve

paurora,
voltam ma a Honvédba az érsebészeten, és képzeld azt mondta a doki, hogy a felületi vénámban trombózis volt kb. 2 hete, mikor a sürgősségire bementem (akkor ott azt mondták, hogy csak gyulladásom van)! A doki ma megvizsgálta a vénámat uh-al, mondta hogy kb. 12 centis szakaszt érintett és már lezajlott  teljesen. Már nem lehet vele mit kezdeni, majd pár hónap múlva fel fog szívódni az alvadék ami benne van az érben (ettől van megkeményedve) és a lilás-pirosas elszineződés vagy elmúlik vagy nem. Gyógyszer most nem kell rá, a Lioton-t lehet hesználni a doki szerint terhesen is. És ha majd szülök, akkor vérhigítót kell kapnom.  Hát ennyit a Honvéd sürgősségiről...

Lányok tegnap voltam a rendes nődokimnál első vizsgálaton. Elkezdtük a terhesgondozást, rendesen terhesgondozóba kellett utána mennem (azt hittem nincs is ilyen). Ott kaptam beutalókat, laborba, ekg-ra, belgyógyira és fogászatra. Aztán he ezek megvannak, akkor irány a védőnő. A doki a 12. héten kombinált tesztet javasolt, amire már be is kellett jelentkeznem (sőt a 19. 30. és 36. heti uh-kra is kaptam időpontokat). A Bajcsy kórházba van genetikai tanácsadás, oda fogok majd menni. Csinált a doki uh-ot is, 17 mm-es a picuri, szóval még nagyon picuri :-) Meghallgattuk a szivecskéjét is, jó kis gyors! Meg kaptunk képet is, mutogatta a doki, hogy mi mi micsoda, de én csak egy édes kis pacát látok a képen, akit máris imádok   Egyébkétn a doki elmondott mindent amire kiváncsi voltam, pedig jó sok kérdésem volt... azt is mondta, hogy minden rendben van, nem kell különösebben semmit csinálnom, csak ne fogyasszak sok sót és szedjek napi kb. 600-800 mg. magnéziumot. Ha később kell valami, akkor az majd kiderül a vérvételekből.
Egyébként az álomkór még megvan, délutánonként egyszerűen kidőlök és továbbra is a kólát kívánom. A hajam lassan megduplázódik, fura hogy hajmosáskor nincs tele vele a lefolyó

Puszi mindenkinek! 

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cermiák,

igen, elvben 11-kor, de hát tudjuk, egyszer csak bekerülök majd valamikor 11 és 15 óra között! :(

Tényleg, Macinak igaza van, ha tudják az okot, akkor kell lennie megoldásnak is!!! Tudják az okot??

Cicuci,

igazából már nem hiszek a jó eredményben, mert a testem is azt mondja, amit a teszt... :( De hát vannak még csodák! Igazán jó lenne már nekem is egy belőlük! :)
janula
 
 


Maci,
nem is tudtam, hogy neked már három kismacid van :). Gratulálok! Csodálatos lehet :). Én is teljesen megértem, hogy vágysz a negyedik kisbabára is. Valamikor én is négy gyerekkel képzeltem el az életem. Imádom a nagy családokat.
Sajnos nálunk semmit nem találtak, pedig millió egy vizsgálaton voltunk a sok vetélés miatt, meg amiatt is, hogy terhes is nehezen leszek. A cikkben leírt összes vizsgálaton (is) túl vagyok és minden negatív. Most talált Czeizel professzor egy génpárt, ami a méregtelenítésért felelős és nálam az nem működik rendesen. Ez talán magyarázhatja azt, hogy nem tudtak a babák beágyazódni. Erre ajánlotta a napi két elevitet és napi 6 mg folsavat. Hátha ez most tényleg bevállik.

Cicuci,
gratulálok még egyszer az esküvőhöz is :). Nem tudom írtam-e, de mi is így tervezzük. Mi sem vagyunk házasok, holott lassan 10 éve vagyunk együtt. Azt mondtuk, ha jön a baba, akkor tuti nálunk is így lesz. Majd hozzád fordulok tanácsokért :).
Sajnálom ami a lábaddal történt. Elég felháborító, hogy ilyesmit nem vesznek észre... Jó, hogy nem lett nagyobb baj.
Örülök, hogy rendben van Picurkátok, ez a legfontosabb! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Ma állam vizsgáztatott a prof, reméljük holnap már nem fog.
Janula, én nagyon nagyon szorítok továbbra is és nagyon várom holnap, hogy jelentkezz!

Mint írtam már, nem tudják az okot. Hét év alatt szinte semmit nem találtak...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok !

Drága Janula ahogy a többiek is írták még azért ne add fel hiszen lehetsz még állapotos csak nagyon kevés a hcg a szervezetedbe. Én holnap reggel egy 10-es érzékenységűvel megpróbálnám még egyszer. Drukkolok egy halvány két csíkosért.

Cermiák sajnálom hogy nem találkoztunk de nekem Andi azt mondta reggel hogy 12-re mennyek csak vissza. Így fél12-kor már ott voltam és hiába volt bent a doki a proffal beszélgetett és nem is hívott be senkit délig. Reggel 3 leszívás volt ők még ott voltak a klinikán . Örülök hogy jó híreket mondott M doki és nincs semmi komoly baj. Igyál amennyit tudsz de ez a meleg miatt gondolom nem nehéz és rendben lesz minden.

Én a 2. voltam akit behívott a doki és nagy fogadott. Közölte hogy nagyon jó a vv eredményem de féló ciszta miatt. Hát akkor kicsit megijedtem. Az uh nagyon alaposan szétnézett és talált is valamit. 3-3 gyönyörű petesejtet aminek nagyon nagyon örültünk. Azt mondta a doki hogy ennyire tökéletes soha nem volt még az eredményem és nem tudja hogy mit csináltam de ezt kellene folytatni tovább. Csökkentette a Menopurt hogy ne legyen sokkal több petesejtem és ma már kezdtem is a Cetrot. Csodálkoztam is hogy ennyire hamar 4 nap után de azt mondta hogy kedden legkésöbb punkció de pénetek tud biztosat mondani a prof mert ő nem lesz. Addig még lehet több petesejt is de nem akar túlstimulálni valamiért most túl jól teljesít a szervezetem.

Nagy nagy jöttem ki tőle de azt hiszem ez most értehető .

Pénteken reggel vv utána uh a profnál és lehet hétfő vagy kedd műtő. Ez most nagyon gyorsan ment de számomra ez egy jó jel hogy sikerülni fog.

Maci sajnálom hogy nem jött még meg ez a bizonytalanság és várakozás nagyon megviselhet. De július közepén lesznek 2 hétig ha most megjön akkor a júliusi ciklusba éppen beleférnél nem ? Én nagyon drukkolok neked hogy megoldódjon a baba dolog minnél elöbb.

Paurora Magdipeti cicuci Lexi és leendő kismamik bocsánat ha kihagytam esetleg valakit . A folyadék pótlásra most nagyon figyeljetek oda ha lehet a déli melegben nem mászkálni és a babákra nagyon vigyázni.

Echo kíváncsi vagyok milyen szurit kapsz a másik klinikán, Ságiéknak sikerült. Most nektek is sikerülnie kellllllll. Drukkolok neked is nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Edinám,

nincs itthon több tesztem és nem is csinálok többet, mert nekem csak erre kell, a felkészülésre. Holnap úgyis megtudok mindent. De már azt is érzem, hogy meg fog jönni, úgyhogy még biztosabb a dolog.
Nagyon örülök, hogy ilyen szépen működik neked minden!!! Csak így tovább!! Én fogok majd utánad menni szeptemberben! Te leszel az első negyvenes kismami! :)
janula
 
 


Edina,
ügyes vagy, jó hírek! Csak így tovább és jó lesz minden :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina, szuper hírek ;-)! Bár sajnos nem együtt csináljuk ezt a kezelést, de nagyon-nagyon drukkolok Neked!! Lehet, hogy ennyire jól hatott az a tea?? Bucsok, megjött végül? Janula, mi volt ma???
Cermiák, az első házasságomból van egy 12 és 14 éves csemetém. Ők spontán babák voltak, én rendben vagyok, a párom hadserege nagyon alacsony létszámú a kemoterápia és a sugárkezelés miatt, amit kapott. Nagyon drukkolok, hogy a vitaminok meghozzák a várt eredményt, és boldog kismami legyél 9 hónapig ;-)
Cicuci, elhiszem, hogy csodálatos volt látni és hallani a kis picúrotokat. Felháborító, hogy nem ismertek fel egy trombózist  Most hogy van a lábad? Nagy szerencse, hogy nem lett komoly bajotok!
Nálam a helyzet még mindig változatlan, hívtam a klinikát, akartam volna beszélni dr M-el, mert nekem tetszik, hogy a 30. ciklusnapon még mindig semmi (főleg, hogy annyi prtaktikát bevettem). Tutira a Norcolut kavart be. Na, csak ott a bökkenő, hogy nincs az orvos, csak hétfőn. Így megint nem lettem okosabb :-(
maci80
 
 


Sziasztok,

hát az volt, amire számítottam. Sajnos nem sikerült. Úgyhogy erősítem a szeptemberi csapatot!!! Aranyos volta prof, mert rákérdeztem, hogy tudna-e valamilyen támpontot adni, hogy mi nem jó (mondjuk az embriók minősége, vagy a hormonok...), és azt mondta, hogy mindenem jó, a lényeg az, hogy ne adjam fel, mert ebben a korban kisebb az esély, de nem lehetetlen! :)
janula
 
 


Sziasztok!

Janula, egész nap "sasoltam", hogy mikor írsz, valahol még reménykedtem. Sajnálom nagyon! De tényleg nem szabad feladni, bármilyen nehéz is.
Legalább tudod, hogy nincs gond... és ez fontos, pláne a mi korunkban.
Nem sok okosat tudok mondani, de együtt érzek veled és szomorkodom kicsit én is :(.
Vigyázzál magadra, pihenj sokat, kapcsolódj és töltődj fel, ha már így alakult, szeptembern meg újult erővel kedhetsz. Még az sem kizárt ugye, hogy én is erősítem azt a csapatot... :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Maci,
csak most olvasom amit írtál, mert most érthető okokból Janula bejegyzését vártam, azt olvastam előbb.
Nem semmi mekkora gyerkőcök! Azaz lassan kamaszok :). Gratulálok! Biztosan nem unatkozol :).
Akkor remélhetőleg neked egyből sikerülni kell megint a lombiknak, csak kezdhetnél már!
A nővérkék vajon nem tudnak ilyen esetben tanácsot adni? Jobb öteltem nincs, hogy mit csinálhatnál..
Ha már így alakult, hátha legalább megjön hétfőig.

Köszönöm a drukkokat! Én is nagyon reménykedem, hogy most meghozza a gyümölcsét az, hogy azért másként kezeltek mint az inszemeknél és előtte a csak stimulálós, otthon próbálkozós ciklusokban. Meg a vitamin bomba is. Hátha...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

köszönöm! :)
Azért inkább ne erősítsd azt a csapatot! Bár szeretnélek látni, azért nem ilyen áron! :D Koncenrálj a babáidra!!!
Igen, én most lassan belevetem magam a nyárba!!! Erőt gyűjtök a szeptemberhez! :)
janula
 
 


Janula

Sajnálom !!!
Nehéz ilyenkor bármit is írni , de jó hogy nem adod fel . És nem is szabad feladni !!!!
Lesz még egy nyarad ami alatt 100 % feltöltődsz és szeptemberben újúlt erővel kezdessz !!!
Sok sok erőt és ölelést küldök !

Edina 

Szuper hír csak így tovább !!!


Cermiák 

Hogy vagy ???
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Janula annyira sajnálom hogy most igazándiból nem is tudom mit írhatnék neked. A lányokkal együtt én is csak azt tudom neked kívánni hogy pihend ki magad töltődj a nyáron ezerrel és szeptemberben sikerülni fog.

Cermiák Évi nektek mikor derül ki az eredmény ? Jövő héten már tudni fogjátik valamikor ugye?
Maci sajnálom komolyan ezt a csúszást de éppen azt akartam kérdezni tőled hogy nem lehet spontán terhesség a dologban ? Tesztet nem csináltál hiszen már elég sokat késett .

Egyébként a dhea tabletta szerintem tényleg sokat segített most már 4 hónapja szedem és még fogom is . A papír szerint 3 hónap után lesz igazán eredmény. Hát nekem meg is lett.

Holnap reggel kell mennem vv és délre vissza uh sajnos a profhoz . Ő fog dönteni a sorsomról is hogy mikor lesz a leszívás. Remélem nem lesznek nála sokan mert tuti utoljára fog behívni ahog szokott és a melóból fogok kirohanni délbe.

Jön holnap esetleg valaki?

Lexi örülök hogy találkoztunk és hogy megismerhettelek. Drukkolok neked nagyon hogy szerdán duplán lásson a doki
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,

háát sajnos nem jött meg...és nem is fáj semmim sem. felhívtam a prof-ot, el is invitált a magánrendelésére. úgyhogy jelenésem van és megbeszéljük a továbbiakat.
nagyon remélem hogy kapok most már metet az IR-re. mert ez már nem állapot! :( :(
bucsok
 
 


Janula, nagyon-nagyon sajnálom, de tényleg, annyira nagyon szurkoltam Neked, tényleg nehéz mit mondani... De az jó, hogy a prof is biztatott :). Hamar el fog röppeni a nyár, élvezd ki, aztán jön a szeptember, tudod új kezdet újult erővel, úgyhogy akkor sikerülnie kell!!

Edina én is nagyon örültem, hogy találkoztunk és megismerhettelek :). Annyira örülök a szuper eredményeidnek, most tényleg nagyon jó "szériában" vagy, jól elkaptad a kezdést is, csak így tovább, aztán holnap várjuk a híreket :).

Maci, sajnálom, hogy még nem sikerült beszélni a dokival, szörnyű lehet ez a bizonytalanság, meg tényleg furi, hogy ennyit késik... remélem jövő héten sikerül valamit érdemben megtudnod.

Cicuci, teljesen ledöbbentem ezen, hogy nem vették észre a trombózist... De örülök, hogy amúgy minden okés, Veled is meg, babával is :).

Cermiák, azért Te még egyelőre ne akarj a szeptemberi csapathoz csatlakozni :D, most az a lényeg, hogy a babákra koncentrálj, nagyon szorítok Neked, vigyázz nagyon magadra.

Évi, nálad mi újság, minden ok?

lexi01
Budapest
 
 


Lexi
Idáig jól voltam ,vagyis vagyok csak kezdek picit idegesebb aggodobb lenni ahogy közeledik a VV.
Legutóbb az 1. VV. után jött meg (ettöl félek)
Tünetek nincsenek ,csak derékfájás, jobb vagy bal oldalon szurkálás, és néha beesik hozzá egy kis enyhe hasgörcs , a cicim oldala fáj de nem drasztikusan de érzem...

Edina
Vérvételre 16. és 18. Megyünk
Bárcsak már 18. lenne...

Jaj lányok tudom hogy gondolunk egymásra meg hogy szurítotok, de légysz egy plusz csít,tapadós energit,szorítást küldjetek mazsonak-málnának.


pusza
evi89
Vecsés
 
 


Evi, küldöm ezerrel, ezen ne múljon ;)!!! Elhiszem, hogy ideges vagy, tényleg ezek az utolsó napok a legrosszabbak... kitartás, próbálj relaxálni, mi meg küldjük a tapadós energiát.
Fogsz amúgy tesztelni?

lexi01
Budapest
 
 


Nem nemfogok... ugy vagyok vele hogy amíg nem jön valami rossz dolog addig az utolsó percig tudok reménykedni hogy bentvannak.
Persze bennem van a kisördög hogy de teszteljek de megfogom állni.
evi89
Vecsés
 
 


Evi minden amit segít abban hogy mazsi és málna bent kapaszkodjanak a pocakban továbbra is és legalább 9 hónapig azt most feléd és Cermiák felé irányítom.Tapadós energis és csuri megy neked ezerrel. Bár érdekesen fognak rám nézni holnap a klinikán de csuriba leszek. 

Ha hétfőn lesz a leszívás akkor talizunk és szerdán a beülti akkor pedig együtt örülünk.,   

edina71
Budapest
 
 


Évi, köszönöm kérdésed. Teljesen jól. Bár vannak menstruációs görcsökhöz hasonló görcseim, most nem tudom, hogy amiatt-e mert holnap meg kell jöjjön, vagy azért mert történik valami odabent :). Meg a melleim is érzékenyek, de már beültetés előtt is így volt. Te hogy vagy?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina,
nekem jövő pénteken, 20-án derül ki, akkor lesz a második vérvétel.
Nagyon szépen köszönöm, hogy gondolsz rám is, jól jön, nagyon kell most! Én is szorítok továbbra is a holnapi még jobb eredményekért :).

Lexi,
igenis! Nagyon azon vagyok, hogy velem maradjanak a drágaságaim. :)

Évi,
nagyon, nagyon sok tapadós energiát küldtem neked! LÉgyszi próbálj ne idegeskedni. Tudom nem könnyű, de muszáj. Küldtem idegeskedés elleni energiát is :). Én eddig még szerencsére nagyon nyugodt vagyok. Bár nekem még hátra van pár nap...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák
Nagyon köszönöm, igyekszem nyugodt maradni és mivel nyugi energit is kaptam ezért tuti hogy az is leszek meg maradok is :)
Mennek neked is ezerrel a tapadós energiák :)

Edina,Lexi

Köszi tőletek is...... :)
evi89
Vecsés
 
 


Lányok, nem tudom mennyire hisztek az ilyesmiben, de ma 10 milliószoros nap van, úgyhogy ma minden 10 milliószoros erővel hat, úgyhogy 10 milliószorosan küldöm a tapadós energiákat, meg a pozitív gondolatokat mindenkinek :).
lexi01
Budapest
 
 


Köszi kösziiiii:):):):):):):):)
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula,
sajnálom, hogy nem siekrült!

maci,
most jól van a lábam. A fájdalom elmúlt, csak ritkán szúr egyet-kettőt a beül az erem. Kompressziós harisnyát kéne hordanom, de ebben a hőségben nincs ami rávegyen arra, hogy felvegyem. Utcára meg végképp nem veszem fel, mert ezek nem valami csinos darabok, inkább nyanyás harisnyák!! Én meg kisszoknyás-papucsos stílusban mászkálok! Marad a váltózuhany - bár a doki azt mondta hogy az nem használ, de ártani nem ártok vele, így mindig hideg vízzel fejezem be a tusolást!
Neked megjött már?  Tudtál már beszélni a dokival?

Évi, Cermiák,
sikerülni fog! Ott van legalább egy picike a pocakotokban! Még pár nap és megmondják a jó hírt! Tudom, hogy nehéz kivárni, de muszáj! És majd ott fogtok a kórház udvarán pityeregni a boldogságtól, ahogy én is 

Edina,
írj majd, hogy mi volt ma 

lexi,
te hogy vagy kismami? Jövő héten mégy uh-ra, jól emlékszem, ugye? Akkor fogják megmondani, hogy hágy petezsák látható! Aztán majd kb. 1-2 hét múlva meg azt, hogy látszik-e a szívverés! Itt a klinikán nem hallhatod, és csak a doki látja! De olyan jó megtudni, hogy elkezdett verni a kis szive 

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Segítsetek! Reggel óta erösödő jelei vannak, hogy du vagy holnap megjön. Hívjam fel a klinikát? Szerintetek (ha még belekezdenek egyáltalán) dr M helyett (mert ugye nincs hétföig) elkezdené a professzor??
Ti mit tennètek a helyemben???
maci80
 
 


Janula, nagy-nagy ölelés Neked!!!
maci80
 
 


Sziasztok Lányok!!

Janula: nem tudok mit írni, mert már így is mindjárt sírok..sajnálom..küldök egy nagy vígasztaló ölelést, és kívánom, hogy a nyáron gyüjts sok energiát, és minden rendben lesz a szeptemebri kezdéssel!!!

Cermiák, Évi: mi itt Cseresznyével nagyon drukkolunk nektek, hogy mielőbb jó sok játszótársa követhesse őt!!!. Szóval megy felétek a tapadós, pozitív energia...nyissátok az ablakokat!!!! Kívánom, hogy tapasztaljátok meg ti is a csodavárást és a hozzá fűződő érzéseket mielőbb!!!

Cicuci: hát rám hoztad  a szívbajt ezzel a trombózissal, mert nekem is volt már pár alkalommal, mikor állítólag csak érgyulladásom volt..2 tenyérnyi fekete folttal..és most is elég sokat fáj a lábam..én minden nap( vagy legalábbis hetente több este..ahogy hazaérek) befáslizom a lábaimat..combig..és az lenyomja a vizet róluk..Hát nem esztétikus és marha meleg, de ha ez kell..majd a 6-7 hónaptól nekem is harisnya lesz, ha már nem tudok fáslizni. Eddig is hordtam kompressziós harisnyát, ha gondolod nézd meg, mert egy csomó gyógyboltban lehet kapni megelőző harisnyát is, az nem olyan erős szővésű mint a receptre felírt, és nem nézz ki műlábnak, mert én is marhára utáltam azt a fajtát..jó a megelőző, nem is tart olyan nagyon, de jobban néz ki..pláne a menyasszonyi ruhához..(nekem az volt a mennyecske ruhám alatt..)
Remélem azért minden oké lesz, vigyázz nagyon magadra és a pocakra!! (esetleg még megnézheted a homeopátiát is..nekem is van ödémára)

Edina: várom a jó híreket!! Nagyon szurkolok, biztos minden rendben lesz!!!

Lexi: minden ok, hogy bírok a jó időt? Mikor mész uh-ra?Nagyon kíváncsi vagyok, hány babócád lesz? Olyan jó, ez az izgalom!!

Maci: még mindig semmi? Tényleg biztos vagy benne, hogy nem lehet egy csodababócád?  Tudod, itt köztünk minden lehetséges

Paurora: mi újs drága, hogy vagy..ne dolgozz sokat..hagy egy kis feladatot a kollegádnak is, mert úgy is kipihenten jön vissza a szabiról Pihenj sokat, Csajszi!! lábat felrajni..relax!! Tudom, hogy nehéz
A hétvégén elmegyek a kismami ruhás boltba, aztán jelentkezem!!

Velünk minden ok, bár mostanában igazán hisztis p...a lettem..mindig bőgök..ma reggel is, mert eltört a bögrém..komoly katasztrófa aztán elovastam a bejegyzéseiteket..újra pityergés..ennyit 38 év alatt nem sírtam
Ráadásul a hétvégén megnézem a DigiLife-on a Szülő születik nevezetű doku film utolsó 2 részét( most találtam csak rá), és abban várandós nőket mutatnak be a családjukkal és a vége a szülés..gondoltam Péter ismerkedhet az élménnyel, és én is látom, hogy megy más országban..hát azt végig sírtam..

De egyébként minden ok, kezdem megszokni, hogy éjjel egyszerűbb lenne a WC-re ágyaznom, mert akkor ott alhatnék..ki -be mászkálok egész éjjel, valahol a 4 liter víznek ki kell jönni..
De ezek nem panaszkodásások, hiszen csak teljesen új oldaláról ismerem meg a testem és saját magam is Aztán kedden újra látom majd az uh-n Cseresznyét

Hú de hosszú lettem..Szép hétvégét mindenkinek, vigyázzatok magatokra!!
Puszi
magdipeti
 
 


Maci!!

Tedd meg..hívd fel őket..mert egész nyáron ezen agyalnál, ha most nem teszed meg!! Tudod, ma 10 milliószoros nap van!!! Nagyon szurkolok neked és írj, hogy mi újs!!!
Puszi
magdipeti
 
 


Maci,
Tessék gyorsan-gyorsan telefonálni!!!
Azzal nem vszetsz semmit... jól írja Magdipeti, ha meg nem hívod akkor azon fogsz görcsölni, hogy miért nem hívtad őket!!!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Maci
Próbáld meg !!!
Vesztenivalól nincs!!
Szorítok:-)
evi89
Vecsés
 
 


Beszéltem Katival....Nrkik az van kiadva, ha 8áig megjön, akkor lehet kezdeni. Elmondtam neki nagyvonalakb dr M bizonytalanságát, a Norcolutos-lemondós sztorit. Mondtam, ha holnap kezdhetnék, beleférnék a konferencia előtt. Kértem, hogy nézzen meg a professzor és írja ki a szurikat. De hajthatatlan volt, mert ma már 13-a van, bőven 8-s után. Ha a 20. nap mittudomén mikorra esik, akkor egy hosszú beleférne júliusban (amit nem akar dr M a sok embrió miatt) hívjam hétfőn és beszéljem meg az orvossal, ő nem tud mit mondani :'( :'(
maci80
 
 


Maci: a csudába..de hátha tudsz még Murberrel beszélni hétfőn a kezdésről..
magdipeti
 
 


Jajj, hát ez már hihetetlen... tényleg!!! Hétfőn felhívod a dokit, ugye?
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok. Most megint letörtem, mint a bili füle :-( Ha holnap nem kezdem a szurit, tényleg kicsúszok az időből, ráadásul, ha ma megjön, hétfő már a 4.nap :-(
Hétfőn mindenképp beszélek dr M-el (ha lehetne, már most hívnám a mobilján), megpróbálom meggyőzni a hosszúról, csak haladjunk már.
Cermiák, Évi, ma még többet gondolok Rátok, mert ez egy különleges nap (nekem sajna nem hozott szerencsét, remélem legalább Nektek igen ;-) )
Puszi Mindenkinek
maci80
 
 


Lányok, azt számolom, ha most megjön ma vagy a hvégén, akkor pont tudnék kezdeni, amikor júliusban lesznek. Max ír megint Norcolutot, ha szükséges 1-2 napot tolni. Na, belelkesültem, alig várom, hogy hétfőn beszéljek dr M-el!
Gabci, Evike, esetleg Nálatok, mikor számolgatott, szóba került júliusi rövid protokoll??
Edina, mi volt ma? Mikor lesz a nagy nap??
maci80
 
 


Maci
Ez csúcs, és hihetetlen....
Nagyon remélem hogy hétfőn a Dr.ur valami joval fog előrukkolni...
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: