Új privát üzeneted érkezett!

Edina, de jó, hogy kezdhetted, hát nagy mázlid volt, de a lehető legjobban alakult minden :), úgy látszik akkor használtak ezek a kis praktikák. Nagyon szorítok, hogy ilyen értékek mellett most jó legyen a rövid protokoll, és szép tüszőcskéid legyenek. Ha kell két Cetro szólj, mert nekem megmaradt. Ha kell írj és megbeszéljük hova vigyem Neked :).

Cermiák, csak ügyesen holnap, mindeb rendben lesz, gondolunk Rád, és várjuk majd a jóhíreket délután :).

Évi biztosan helyezkednek, ágyazódnak a mazsikák :). Vigyázz ebben a melegben, meg Te is Janula :).
lexi01
Budapest
 
 


Maci,
nem éis értem mi ez a huzavona a te esetedben. Nem hiszem, hogy azok után amit leírtál, ne tudnál kezdeni. Holnap nem tudnál beszélni Murberrel? Hogy miként gondolja? Mert te most már végképp nem érted?
Ha mégis jönnétek hánykor lennétek ott? Vagy nem az aro-n lenne azünnepség?

Edina,
most rendben vannak a hormon eredmények, jó kell legyen! Izgulhatunk érted is :).
És köszi, hajrá bubis babák :)!

Janula,
te már túl vagy az első héten... Hogy vagy?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok, én is újra írom a hsz-om, bár nekem szerintem a telefon a bűnös, most szgépen próbálkozom.

Maci, de jó, hogy jöttök :) Jó lesz találkozni és KisMackót is élőben megismerni :))). A privi sajnos nem jött még át, de én is azért megírom külön az ismertető jegyeinket. Remélem holnap megtaláljuk egymást! Közben olvasom, mit írt Edina, hát nagyon remélem most már végre kezdhetsz Te is. Szerintem kedden csapj az asztalra, ilyen előzmények után én már azt tenném, pedig becs' szó nem vagyok egy aggreszív fajta, de azért ez nem az a téma, amihez a doki ilyen lazán állhat hozzá.

Edina, örülök, hogy kezdhetsz :))) Sok szép petécskét!

Lexi, gratulálok a jó hír megerősítéséhez! Jó egészséget Nektek!

Cermiák, a legjobbakat - főleg szép embriket - kívánok holnapra!

Évi, vigyázz a sejtecskékre, növeszt Őket nagyra!

Leszezjobb, gratulálok és szép várandósságot kívánok!

Én ma voltam a műtét utáni kontrollon. Minden ok, a többi kivizsgálás eredménye is meg van (azért derültek ki érdekes dolgok, amire érdemesmajd figyelni) úh a terv szerint jövőhéten megkapom a gyógyszereket a stimuhoz és a köv ciklus 21 napján kezdhetünk :))) (kb júli eleje). Ezek szerint viszont én valószínűleg pár nappal kicsúsztam volna a Klinikán a nyári szünet előtti lehetőségekből. Egyébként itt is hosszú protokollal szeretnek kezdeni. Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz.

Mindenkinek szép estét, jó hétvégét!
echo95
 
 

 
 

Jaj, Sese, majd elfelejtettem. Válaszoltam tegnap, de nem tudom átment-e az üzenet, mert nem az elküldött, hanem a kimenő üzenetek között látom a választ, mégis van rajte elküldve dátum  Ha nem kaptad meg, lsz írj és megpróbálom újra.
echo95
 
 


Maci, küldtem privit, de ez is a Kimenőben és nem az Elküldöttbe került. Jelezd, lsz, hogy megkaptad v sem. Köszi.
echo95
 
 


Echo, megkaptam ;-) leslek majd Benneteket. Nem értem, miért nem kaptad meg az üzenetem :-( Hát, valószínű, hogy lesz egy beszélgetésem dr M-el...De jó, hogy Veled minden oké, és Te is kezdhetsz! Mindig lesz kiért izgulni megint egy ideig, remélem, beállok Edina és közéd a sorba...
Nem bírok aludni az idegességtől :'(
Cermiák, mi olyan 3 óra felé megyünk holnap, először a klinika konferencia termében leszünk, aztán az udvaron.
maci80
 
 


Lexi,

ez olyan csodálatos, ha egy baba, ha kettő!! :) Szuper hírek!

Edina,

nagyon örülök, hogy ilyen ügyesen sikerült intézned a dolgokat!!! :) :) Hajrááááá szurik!!! Nagyon örülök, hogy kezdhetsz! Minden rendben lesz!

Cermiák,

írj, ha már otthon vagy!! Veled is oké lesz, meglátod, szép babácskákkal mész ma haza! :)

Köszönöm mindenkinek, jól vagyok!! Nem akarok tüneteket keresni, próbálom lazábban venni a dolgokat. Az biztos, hogy sokat járok pisilni éjjel is, de én mindig ilyen voltam. Néha kicsit fáj a hasam, a cicim szép nagy, délutánonként pedig rámtör az ólmos fáradtság. De ez mind mástól is lehet, illetve emlékszem a múltkorira, amikor mennyi tünetem volt, aztán mégsem sikerült, úgyhogy most nem aggódom rajtuk!!! Lesz ami lesz! :)
janula
 
 


Sziasztok lányok
Cermiák várjuk a híreket hány bubi került a pocakba. Pihi folyadék és séta ha kedved tartja. Vagy éppen egy kellemes délutáni alvás ahogy Janula írta.

Janula minden rendben lesz csütörtökön izgulok majd érted nagyon .Szerdán kell mennem és pénteken vv és uh így sajnos a randink jövő héten elmarad. A papír szeritn 18.-ig kell magam szúrni és az most annyira gyorsan itt lesz szerintem. 
Szerencsém volt pénteken hozzá kell tennem a főnöknőm nem volt és a csajok elengedtek a dokihoz munka időben így meg tudtam oldani hogy elszaladjak a klinikára. Ha ő bent lett volna nem tudom mennyire lett volna kivitelezhető a dolog. Ma már megvolt az első szuri és most valahogy nem kellett gondolkodnom mielött magamba döftem. Már nagyon rutinos vagyok benne de azért eddig kicsit hezitáltam mielött szúrtam.

Lexi Paurora Cicuci Magdipeti és a többi kismami vigyázzatok magatokra és ebben a melegbe amennyi folyadék lemegy tessék meginni.

Szép napsütéses hétvégét kívánok mindenkinek.

Lexi írok privit .
edina71
Budapest
 
 


Cermiák, mi volt ma??? Sokat gondoltam Rád!!
Évi, Janula hogy vagytok?
maci80
 
 


Cermiák, mi volt ma?? Sokat gondoltam Rád!
Évi, Janula hogy vagytok?
maci80
 
 


Bocsi, telóról vagyok és kétszer ment el az üzi :p
maci80
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm, hogy ennyire vártátok a híreket! Nagyon hálás vagyok, hogy gondoltok rám, ránk!


Szóval nagyon izgalmas volt a mai napunk :).


Először is nem volt senki az osztályon mikor megérkeztünk, be volt zárva minden, kicsit megijedtünk, hogy valamit félre értettünk, aztán vagy 20 perc várakozás után szerencsére megérkezett Andi :). Mindenki nagyon ki volt öltözve, mint ugye megtudtuk, ma ünnepelte az ARO a 20-ik szülinapját :). Szóval olyan volt mintha egy esküvőre cseppentünk volna be. Ott volt az RTL, kamerákkal rohangáltak, tele volt riporterekkel a folyosó és mi a beültetésre vártunk :). Eléggé kilógtunk a sorból :).


A következő meglepetés az volt, hogy ott volt az első lombik bébi is, aki már egy szép 20 éves lány. Ott ült mellettem és bíztatott, hogy meglátom sikerülni fog, nem véletlen, hogy ma van a beültetés :). Érdekes, jó érzés volt őt látni, teljesen meg voltam hatódva. Mint később Murbertől megtudtuk, az én születésnapomon ültették be, május 24-én! :) Majdnem elsírtam magam mikor meghallottam :). Érdekes egybeesések.


Aztán valamikor kettő után behívtak a műtőbe és egészen furcsa volt, hogy Andi magas sarkúban és már-már kisestélyiben volt, meg a doki és az embriológus  is puccosan, ingben, öltönyben :).


És a jó hír, képzeljétek mind az öt drágaságunk osztódott. Volt kb. egy percünk eldönteni, hogy hármat beültetnek és kettőt lefagyasztanak, vagy négyet ültetnek be és egyet kidobnak. Nagyon nehéz volt dönteni, Murber segítségét kértük, és ő azt mondta, hogy a koromra, a vetélésekre illetve  arra való tekintettel hogy nem a legeslegjobb minőségű petesejtek, legyen négy embrió beültetve. Volt köztük 8 és 9 sejtes is :). Így négy nagyon drága mazsikát kaptam vissza, egyet meg felküldtem az angyalkák közé, ahol nekünk már vannak…


És mindezek után még meghívtak a konferenciára, ahol nagyon sok lombik bébi és családja volt. Csodálatos érzés volt ott lenni. Rengeteg gyerek, kisbaba, aki mind ott fogant meg azon a petri csészékben, ahol remélhetőleg a mi drágáink is. Szinte az egészet végig sírtam olyan megható volt. Szóval gyönyörű napom volt lányok! Soha nem fogom elfelejteni  bármi is legyen a vége!


Remélem nem voltam túl nyálas, de most is annyira meg vagyok hatódva... azt hiszem most nagyon boldog vagyok :).


Maci, Echo, annyit nézelődtem, kerestelek, hogy hátha valami megérzés során kitalálom kik vagytok, de nem sikerült :).


Ölelés nektek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Maci,

köszönöm, a mai napig remekül voltam, ma rámjött egy kisebb hiszti, hogy úgysem sikerül, mert fáj a hasam, meg nem fáj a cicim....aztán jól kisírtam magam és most jobb. :)
Remélem a te kezdésed is rendben lesz!

Cermiák,

hol vagy???
janula
 
 


Cermiák,

egyszerre írtunk!!!
Ugye, látod, minden milyen klasszul sikerült, a lehető legjobban!!! :) És a döntés is jó szerintem, a többnek több az esélye, viszont fagyiból lehet, hogy nem ébrednek fel.
Nagyon-nagyon örülök!!! Vigyázz magatokra nagyon! :)
Sokat gondoltam ma rád! :)
janula
 
 


Janula,
Igen, egyszerre, és mindketten négy babát kaptunk vissza :).
Nagyon szépen köszönöm! Mikor eldöntöttük, hogy nágyet kapok vissza, egyből te jutottál eszembe :).
Adja az ég, vagy a sors, vagy valaki, hogy sikerüljön mindannyiunknak!

Azért írok csak most, mert elmentünk egyet kajálni, mert nem főztem :), illetve utána sétáltunk egy nagyot a Duna parton, nagyon jól esett.

Még csak annyit, hogy 18-án és 20-án kell vérvételre mennem. Fogunk néhányan azon a napon találkozni :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, hát én ezen most elsírtam magam... ezek a hormonok... :D Ilyen szép "egybeeséseket", ezek mind olyan jó kis jelek, vagy nem is tudom, hát ez így tényleg nagyon különleges nap lehetett, és a legjobb, hogy négy szép kis mazsikát visszakaptál, de jó, nagyon örülök Nektek :)!
Amúgy biztosan én vagyok a tudatlan, de én azt hittem, hogy három a max, amit beültetnek, már Janulánál is csodálkoztam a 4-en, de most hogy nálad is 4, akkor ez csak nekem újdonság.
A lényeg, hogy vigyázz rájuk nagyon, pihenés, meg tudod a többit :). Küldjük ezerrel a tapadós energiát, sikerülnie kell, csak pozitívan, tudod ;).

Janula, jajj ez olyan rossz, mikor jön ez a holtpont a várakozásban... de jól tetted, hogy sírással könnyítettél magadon, remélem sikerül túllendülni ezen, és újra pozitívan bizakodni és várakozni. Tudom, hogy mindenki más, de pl. nekem egyáltalán nem fájt a cicim, és még most sem igazán. Jó most már kicsit talán érzékenyebb, de annyira nem durva, meg amúgy is szinte alig van tünetem, szóval az hogy nincs tünet, nem feltétlenül jelent rosszat :).

Edina, ment a privát :).

Maci, tudtál ma valamit beszélni a dokival? Nagyon szurkolok, hogy holnap, vagy hétfőn megjöjjön, próbálkozz Te is a kis trükkökel, hátha az segít.

Echo, de jó, hogy Te is kezdhetsz hamarosan :).



lexi01
Budapest
 
 


Lexi,
kicsit én is azt gondolom, hogy nagyon érdekes egybeesések voltak :). Az biztos, hogy nem volt még hasonló nap az életemben.
Az is eszembe jutott ameddig ott ültem az előadáson, hogy ott van az ARO első és utolsó lombikja :). Ugyan nekem még csak pocakban, de akkor is :).
40 fölött már négyet kapsz vissza. És ugyan még csak két hete múltam 40, de már mégis így látta jónak M. doki. És én bízom benne.

Maci,
én is akartam kérdezni, hogy sikerült-e beszélni a dokival. Bár ahogy ott rohangáltak, nem hiszem. Azért nagyon remélem, hogy te is kezdhetsz hamarosan! Ahogy Echo is.

Janula,
köszi még egyszer a bíztatást!
Az előbb az kimaradt, hogy sajnos a nagyon nehéz és szomorú percek is része ennek a folyamatnak. Sőt abból van több, de mi ezt vállaltuk és végig fogjuk csinálni és kismamik leszünk, bármennyire nehéz is!

Edina,
hajrá szurik! :)
Remélem jó sok petécskéd lesz!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Cermiák, szuper a 4 kis bogyó! Biztosan veletek marad legalább egy ;-). Mi kicsit késve értünk oda tegnap (KisMackó nagyot aludt ebéd után, így is ébresztettem), a konferencia teremben már nem volt hely, és sajnos nagyon keveset lehetett hallani kint a folyosón (pedig kint is sokan voltunk). Egy mondatot hallottam, egy kislány mondta, "az első embrióbeültetésből születtem". Na, itt el is törött a mécses nálam, és bizony a sok kis lombikos gyerkőc láttám többször összeszorult a torkom, megható volt a sok lufis lombikbaba. Szerintem nagyon kitett magáért az osztály, megható, szép ünneplés volt. Remélem, sikerül majd elcsípnem a tv-ben a riportokat. Találkoztunk Echoval, gyönyörű a kislánya és aranyos a párja is. Dr M-el nem beszéltem, nem volt alkalmas az időpont, és amíg nem jön meg, úgysem tud mit mondani. De jó, hogy írtad Cermiák, hogy ott volt az első lombikbaba is. Pont ezen beszélgettünk a párommal, hogy vajon ott van e. Képzeljétek, volt ott egy család, az első lombikom idején együtt jártunk kezelésre a lánnyal, neki sikerült, és most spontán összejött kisbabát tologatott a babakocsiban :-)
Lányok, kérlek vuduzzatok meg, hogy holnap megjöjjön!!! Már minden fegyvert bevettettem, de még semmi :-(
Janula, örülök, hogy túllendültél a mélyponton! Nagyon szorítok Érted!!
Évi, jobban van a pocid?
Edina, ez már a 2. szuris napod ;-) Nem tudod véletlenül, hogy mikortól nem lesznek júniusban az orvosok a klinikán?
Paurora, a nagyfiam térdproblémái (porc lágyulása van) miatt lemaradt a vizsgákkal, így ő most 8 kyus, nyáron megy a 7. kyura. Ennél az egyesületnél 14 éves korig van A és B vizsga, így egy öv 2 év.
Lexi, mázlista vagy, reméljük meg is marad a tünetmentesség, csak a pocid fog gömbölyödni ;-)
maci80
 
 


Lexi kedves, nagyon köszönöm a bíztatást, ez most nagyon jól esett! :) Igen, túllendültem rajta! :) Megint jó a kedvem és tudom lazábban venni a dolgot. 2 napja az údonság: olyan furán húz a hasam alja, nehezen tudom ellazítani. Cermiák, igen, az biztos, kevés ennél erőtpróbálóbb dolog létezik! De bírni kell...! :)
janula
 
 


Sziasztok lányok !

Janula kicsi lány természetes ez az érzelni hullám ilyenkor és ha nem tartod vissza a sírást akkor segít ezen túl lépni nagyon hamar. Ez a 2 hét várakozás mindenkit megvisel kit jobban kit kevésbé. Én is érzékenyebb szoktam lenni a beültetés után és minden olyan dolhon amin egyébként szó nélkül túllépnék elég könnyen felkapom  a vizet. A szurik alatt pedig a kolléganőmék szokták mondani hogy őszíntébb vagyok és szókimondóbb mint általában de az a hormonoktól van. Azért valjuk be őszíntén nem kis dolog amin keresztül megy a szervezetünk.

Már csak pár nap és kiderül a jó hír neked is.

Cermiák a tegnapi nap neked tényleg egy csoda lehetett hiszen csupa jó dolog történt veled és ez a csoda még reméljük jó sokáig tart majd. Legalább 9 hónapig.

Maci én csak az említett praktikákat tudom és nekem bejött bár késöbbre vártam. Ha jól emlékszem akkor júni 29-től nem lesznek 2 hétig a klinikán.

Echo örülök, hogy nemsokára te is kezdhetsz és nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön ,ott is ugyan ezek a szurik vannak vagy mással stimulálnak majd ?

Lexi nem kell keresni a tüneteket mert jönnek majd azok ha akarnak. Ha nem lesz kisróka és rosszúllét azért a baba jól érezheti magát odabent.

18-án olvastam elég sokan megyünk . Lexi ellenőrzésre Cermiák eredmény hirdetésre én remélem utolsó szurira . Remélem nem hagytam ki senkit .

edina71
Budapest
 
 


Bucsok mi volt a profnál, voltál 6-án a pároddal? Mikor mentetek mert én kb 11 körül voltam a klinikán de csak 3 ültek a váróba lehet te is ott voltál még ?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok,

Én már csak ilyen ritkábban írós vagyok mostanában, ne haragudjatok, de egyedül vagyok most műszakban, kolléga szabin van hónap végéig, így mire haza érek hulla vagyok.

Sese,
Hőd normalizálódott teljesen? megnézetted azért magad..uh? Jobb oldalad fájdogál még?
Én is sok mindennek anno magam kezdtem utána járni, pl. az engokrinológushoz magam mentem, és kértem nézzünk meg mindent a lombik miatt.
Aminek csak tudsz járj utána, abból baj nem lehet csajszi.Szeptemberig lehet sok -sok mindent ki tudsz deríteni, ha más nem megnyugszol, hogy minden rendben!Miért ne lenne??

Cermiák,
ez csodálatos hír!!Gratulálok a 4 pici mazsihoz! Küldöm a tapadós energiáz én is. A vitaminokat én még most is szedem a terhesvitamin mellé, szerintem te is szedheted, hogy szép erős egészséges manók nőjenek a 9 hónap alatt!!Olyan jó amiket írtál, és mivel én hiszek a sorsban, így biztos vagyok benne, hogy nem véletlen , h találkoztál az első lombik "babával", és hogy a szülinapodon ülteték be! Tessék hinni a jelekben! Vigyázz magadra!!

Lexi kismami,
anno én csak 2 embernek mondtam el a munkahelyemen a 8 héten, köztük a főnökömnek, aki végig támogatott a lombik miatt.Viszont pl. a férjem munkahelyen szinte mindenki tudta a 3. hónap előtt, mert mikor Murber mondta,hogy bizony ott a csoda manó, és felhívtam..Magdipeti még talán emlékszik is..szóval elsírta magát a drága az irodába ahol dolgozik, és sokan ültek bent ...és mivel az ő munkatársai is tudták hogy lombikra készülünk, így nem füllentett, elmondta miért is pityereg!.
Minden rendben lesz, vigyázz magadra, és a továbbiakban is állj fel óránként a melóhelyen. Anno nekünk is mondta Murber hogy később derül majd ki, h hányan vannak, majd ha halljuk a szívhangot...de van akinél 12-16 héten derül ki hogy ikrek.. Nagyon szorítok az ikermálnákhoz!


Bucsok,
Mikor lesz végül a HSG? A HSK-t nem említették, vagy neked az nem kell? Biztos minden rendben lesz , hamar túl leszel rajta, és erre úgy tekints, hogy egy lépéssel közelebb vagy a kismanóhoz! A manóért mindent!

Évi,
küldöm a szupi tapadós energiákat, a két apróságnak! Gratulálok!!Vigyázz magatokra nagyon!
Biztos ott maradnak 9 hónapig! Tényleg akkor majd te is leállsz a Merckforminnal a 12. héten  mint Magdipeti ugye?Koppány doktornő neked mit mondott?

Cicuci kismami,
Gratulálok előre az esküvőhöz!! Majd mondhatod a manónak, hogy ő biza már ott volt az esküvőn! Milyen romantikus! Te akkor leszel kb. 4 hónapos terhes ugye? Nem tudom nekem már a 12 héten látszott a pocakom, de nagyon a  4. hónaptól indult be, most töltöm szerdán a 22. hetet és már most óriási a pocóm, jó kerek, aki nem tudja hogy kislány  (főleg a tapasztalt öreglányok )az is mondja hogy tuti csaj, annyira kerek!
Vénagyulladásra még nem lehet vadgesztenye? Persze érdemes tutira menni de én ezt nem hallottam még. Kíváncsi leszek mit mondanak a honvédban, majd írd meg!
Én 3-án voltam 2x a Honvédban, most 30 percet vártam a 5 óra helyett!! Meg is lepődtem!remélem te se vársz most sokat!

Leszezjobb,
Szívből gratulálok.Már most a 7-8 hétben nagy a pocód??Akkor készülj fel mert te tuti  olyan alkat vagy , akinek nagy lesz a pocija...mint én! Vigyázz magatokra!

Janulám,
ne tessék idegeskedni, a sírás viszont jó, mert feszültség oldó, lélek tisztító!
A jelek majd jönnek, látod lexi is szinte tünet mentes, mai napig. Nincs miért félni, hisz már most késik nem? Hány napja késik?
Áh és képzeld has húzódás nekem is volt, emlékszem mondtam is a páromnak, h olyan mint ha 100 felülést csináltam volna.Olyan hasizomláz szerű húzódás volt. Ott van/nak a manók, vigyázz rájuk nagyon!!
Tényleg ég még a petefészked?

Magdi kismamim,
olyan jó volt mikor üzentél, Zolinak egyből mutattam a képet! Csodaszép Cseresznye!! Szopta az ujját?? Édes kicsi szíve! Vigyázz magadra csajszi!! te szedsz most valamilyen terhes vitamint? Merckfromint már nem szeded ugye?

Maci,
megjött már?? Nagyon szurkolok, hogy kezdhess! megjövős energiát még nem küldtem sose, de most agykontroloztam neked kicsit, még jó hogy anno küldtél képet magatokról, így jól e tudtalak képzelni!
Szorítok a fiadnak majd a 7 kyus vizsgához. Képzel nekem most már 2 éve vannak térd problémáim, porcleválás sajnos, meg recsegnek a bokáim. Sajnos ez mind a karate miatt van.

Edinám,
micsoda csodálatos hírek, 6-a óta szúrod magad!Ez jó ohmen szerintem , hogy pénteken nem volt főnökasszonyod, és be tudtál menni, szerintem most minden neked kedvez majd!
Csak ügyesen , sikerülni fog ez a rövid protokol most!

echo,
Júli elején kezdhetsz ez mesés,...akkor lehet húsvéti nyuszi hozza majd  nektek a manót ha jól számolok! Örülök hogy műtét után mindent rendben találtak! Miket tudtál meg ha szabad kérdezni, milyen érdekes dolgokat?


Mi jól vagyunk, az összes véreredmény, minden-minden 100% ok.Hó végén jön majd egy terheléses cukor, attól félek picit, remélem minden ok lesz.
Nekünk nem mutatta magát 20. heti Uh-n Anasztázia, így gondolkodom hogy csináltatunk 26 héten egy babamozit, ahol talán láthatom a kis pofikáját végre! Amúgy a köv. nagy Uh csak a 32. héten lenne. Nem tudok addig várni!

Csajok a szurikat profin tolom már, bár a pocak egyre jobban feszül, még van kicsi amit összefogjak rajta....lassan jön oldalt a csípőnél.
A meleget nagyon rosszul viselem sajnos, picit dagad a lábam, amire a hideg meleg váltózuhany jót tesz.
Néha nagyon ver a szívem is ebben a melegben, kezd felkúszni a vérnyomásom, persze még határértéken van.
Egyre nehezebben megy a séta, már nem megy a gyors tempó, lassítani kell néha mert el kezd Anasztázia mocorogni, és a hasam szúrni...hiába már van nagy pocak!
Anasztázia egyre aktívabb...csodálatos érzés, hogy egy kis manót táplálok a saját testemből odabent és növöget...szívből kívánom, hogy mindannyian átéljétek ezt a csodát!!!

Imádkozom értettek!!!!

Ölellek titeket, és kitartás mindenkinek!Puszi
paurora81
 
 


Maci

Megjött ??????? Jaj mindig a fejemben vagy hogy mi lehet veled ..... 
Írj ha tudsz 

Paurora
Jó olvasni a csajsziról a pocakodban , elhiszem hogy most ebben a melegben nem kösszű.
Ahogy írod egy csoda -csodálatos érzés lehet érezni a babót 
Vigyázzatok nagyon magatok !!

Edina
Hajrá szurik !!!!

Cermiák
Tapadós energia érkezik hozzád !!!!!!!
Vigyázz a  mazsikra !


Janula
Hogy vagy ??

Magdipeti
Te hogyviseled ez a jó kis forró időjárást ?? 

Cicuci
Ti is nagyon vigyázzatok ebben a melegben !!
Biztos nagyon szép leszel az esküvőn 


Lexi 
Sokszor jársz a fejebne , főleg mostanság. 
Semmi tünetem nincs ........... és mindíg te jutsz az eszembe róla.
Vigyázzatok ti is magatokra nagyon ebben a melegben 

Próbálok én is agykontrolozni  hát majd kiderül. 
Annyi van hogy alul elmúlt az a tompa feszítő érzés .
Tegnap meg du.tól szurogatott a pocom hol erősebbet hol épp megéreztem.
És még az a pláne hogy nekem ugye 33-34 naposak a ciklusaim ugyhogy még a meg se jön kategóriába se esek , mert múltkor is a 2 vv. között jött meg ...
De bízom bennük hogy bent vannak , és maradnak !!!
evi89
Vecsés
 
 


Paurora, de örülök, hogy írtál, örülök, hogy minden rendben nálatok :). Vigyázz magatokra nagyon ebben a nagy melegben!!! Janula, emlékszem, hogy nagyjából az eredményhirdetés előtt kb. 5 nappal nekem is elkezdett olyan tompán fájni az alhasam, akkor hittem azt, hogy meg fog jönni, de szerencsére nem jött. Ez a hasfájás amúgy utána jópár napig ki is tartott, és néha még most is szokott. Reméljük ez Nálad is jó jel, nagyon szorítok ;). Holnap tesztelsz? Maci, mi a helyzet??? Cermiák, nagyon szorítok Neked is. Szerintem érdemes hinni az ilyen jelekben, nekem is volt néhány az eredményhirdetés előtti héten. Nyilván nem ezen múlik, de mégis olyan jók, mert az ember az ilyenektől sokkal pozitívabb :). Edina, hajrá szurikkal, holnap pedig jelentkezz mindenképpen :). Láttam amúgy az RTL híradóban is az ARO-s összeállítást :), illetve vasárnap a rádióban is volt, ha esetleg nem láttátok, és van kedvetek, itt megnézhetitek, kb. 20 perctől látható az összeállítás: http://www.rtlklub.hu/most/53883_rtl_hi ... tkozott_az

Évi, ne aggódj, attól, hogy nincs tünet, még bármi lehet, én vagyok az élő példa :). Az agykontroll jó, én is csináltam a beültetés után, valahogy olyan megnyugtató érzés volt. Nagyon szorítok Neked, hogy ne jöjjön meg :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!


Maci,
örülök, hogy mégis sikerült eljutni és sajnálom, hogy nem találtatok helyet már, nagyon megható volt az egész. A prof. beszédjétől elkezdve, minden. Tényleg egy nagycsalád tagja volt ott mindenki.
Amúgy az embriológia mellett jobb kéz felől van egy fotós tabló, ott van középen egy nagyobb fotó (talán még fehér-fekete), amelyen egy olyan kislány van, kinek a fején fodros kis kalap van. Na, ő az első lombikbébi, Edina :).
Maci, nagyon remélem, hogy ma már arról számolsz be, hogy megjött!


Edina,
úgy legyen, ahogy írtad :)! Neked is kívánom a mielőbbi pocakosodást :). Hányadik napnál is tartasz? Ha jól emlékszem 6-án kezdtél. Ma meg gondolom voltál dokinál. Várom a híreket!


Pauróra drága,
Nagyon ügyesek vagytok! Örülök a szuper jó véreredményeknek! Biztos a terheléses cukor is rendben lesz, ne aggódj lécci!
És igen, hiszek szerencsére a jelekben és köszönöm a tapadós energiát, nagy szükség van most rá! Egyelőre nagyon jól vagyok. Nem keresek jeleket, nem pörög az agyam fölöslegesen… :). Persze amiatt is, hogy ennek a két hétnek még nagyon az elején járok. De szerencsére egyelőre nagyon jól vagyok és ami  a legfontosabb, hogy nagyon nyugodt. A vitaminokat természetesen szedem tovább, még egyszer köszi a kombót :)!
Vigyázzál nagyon magadra meg Anasztáziára ebben a nagy melegben. Bár tudom, hogy nem egyszerű, pláne munka mellett...


Évi,
köszönöm szépen! Viszont küldöm a tapadós energiákat! :) Nagyon remélem, hogy mindketten örömteli hírekkel szolgálhatunk hamarosan. És persze mindenki más is! :)
Évi amúgy nekem sincs még semmi tűnetem. Tudom, hogy te két nappal korábban kaptad vissza a mazsikat, de látod, hogy Lexinek sem volt semmi, és hála az égnek minden rendben van, csodás kismami :). Bízzunk abban, hogy a nyomdokaiban járunk mi is :).


Lexi,
nagyon köszi, hogy átküldted a linket! Elutaztunk hétvégére, így lemaradtam mindenféle hírrről, de édesapám hívott, hogy a magyar 1-en is volt egy összeállíáts, rákeresek és ha megtalálom átküldöm.
Lexi te is nagyon vigyázzál magadra ebben a nagy melegben!

Janula,
Hogy vagy? Mikor is mész vérvételre? Jól emlékszem, hogy az első 10-én, azaz ma volt? Nagyon, nagyon szorítok!!!

Holnap jön valaki? Vissza kell mennem fél10-re, mert nagyon nagy a pocim és egyelőre nem amiatt amiért szeretném. M. doki látni szeretne, mert a hormonértékeim sem voltak túl jókl, kicsit túlstimulálás gyanúját látta, de én nagyon remélem, hogy nem erről van szó.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Ha valakit érdekel, itt nagyjából a 29. perctől: http://www.hirado.hu/videok/?video=156755
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Paurora,

de jó hogy írtál, annyit gondoltam rád mostanában! Nagyon örülök a szép eredményeidnek, biztosan így lesz továbbra is! :) Vigyázz magatokra, ne sokat mászkálj ebben a nagy melegben!

Az nem számít semmit, hogy késik, most az egész ciklusom el lett ugye csúsztatva ezzel a hosszú protokollal, meg ez a rengeteg Utro...nekem sosem jött meg a vv-k előtt, mindig akkor, amikor már nem kellet használnom az Utrot. Úgyhogy számomra ez most nem jelent pluszt, perzse örülök, hogy nem jött meg. Szerencsére csak az az egy borzalmas éjszakám volt az égő petefészkekkel, remélem nem volt semmi baj. A hasam nekem nem olyan izomlázszerűen fáj, hanem szó szerint húzodott, mintha nem tudtam volna ellazítani. Na, majd meglátjuk csütörtökön! :)

Évi,

köszi, most jól vagyok, meginta  nyugodt napjaim vannak szerencsére, bár ma éjjel nem aludtam jól, valahogy izgultam, pedig a mai vv-n még ugye nem mondanak semmit.
Én is agykontrollozom, sokat segített! :)
Küldöm neked is az energiát! Te mikor mész vv-re?

Lexi,

az mindig erőt ad, ha rád gondolok!!! :) :) Köszönöm, hogy mindig írsz egy-két infot, ez nagyon megnyugtat! Hozzásegítesz ahhoz, hogy megtartsam a nyugalmamat, ami nagyon fontos, bármi lesz is az eredmény! :)
Még nem tudom, hogy holnap vagy csütörtök reggel teszteljek-e. Talán holnap nyugisabb lenne, nem kell rohanni sehová.
Köszi a linket, én meg fogom nézni!

Cermiák,

igen, ma volt az első, csütörtök a második... :)
Nagyon szorítok neked, hogy ne legyen semmi baj! Csak megnyugtatásul írom le, hogy régebben olvastam egy blogot, ahol leírta a lány, hogy túl lett stimulálva, még be is kellett feküdnie és mégis babát vár! :) Úgyhogy a babát nem befolyásolta, a többit meg ugye kibírjuk! :)Írj majd, ha már violtál dr. M-nél!

janula
 
 


Cermiák,

most visszaolvastam, amit írtam és nem megijeszteni akartalak! :( Csak azért gondoltam,hogy jó az infó, mert én mindig amiatt izgulok, hogy milyen hatással van a babára??? Szóval ne izgulj, nem lesz semmi gond, de dr. M. nagyon lelkiismeretes! Jobb megnézni, mint nem...
janula
 
 


Janula kedves,
ne aggódjál! Nem ijesztettél meg, sőt. M. doki is tájékoztatott, hogy ez lehet súlyos is, és akkor be kell feküdni, de a terhességre valószínű nem lesz negatív hatással.
Bár óriási a hasam, én azt gondolom nem lesz baj, csak a biztonság miatt hív be M. doki, ugyanis ha összejönne, összejön a terhesség ez súlyosbodhatna.

A hényadik napod van ma? Úgy izgulok én is... :).
Most számolgattam, hogy mi pont a beültetésen találkoztunk és, ha jól emlékszem az május 30 volt?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák
Telefonáltál a klinikára? Más tüneted is van?
Az első lombiknál én is tulstimus voltam, de én eléd rosszul voltam.
Be is kerültem a kórházba.Ott mondták hogy aki tulstimus annak jobban megmarad a bogyó. Sajnos nekem nem sikerült , de azóta tudok 2 leányzót akinek igy sikerült.
Tényleg jo hogy a Dr.úr megnéz!!!
Írj hogy Mik a fejlemények. Minden rendben lesz!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok

Janula megvolt ma az első vv ha jól gondolom ,holnap vagy csütörtökön teszt? Már nagyon várom az eredményt.

Cermiák holnap én is megyek a klinikára reggel vv és utána gondolom vissza kell majd mennem vv de még nem tudom hányra. Lehet találkozunk majd? Én is drukkolok neked nagyon hogy holnap mindent rendben találjon M doki és csak tényleg a túlstimu miatt van pocakod és a babák veled maradnak.

Evi te hogy vagy ? Fagyibabák biztosan élvezik ezt a kellemes meleget.

Paurora magdipeti örülök, hogy mind a ketten jól vagytok babák és mamák is . Ez a nagy meleg biztosan nektek nehezebben elviselhető mint nekünk . Azért ha lehet pihi a hűvös lakásba és sok sok folyadék.

Maci ugye voltál ma a klinikán és kezdheted a szurikat holnap te is.
edina71
Budapest
 
 


Cermiák,

örülök, hogy nem hoztam rád a frászt! :)
Igen, 30.-án volt a beültetésem, ez azt jelenti, hogy most a 11. napon vagyok.

Edina,

talán holnap teszt, de lehet, hogy csak csütörtökön....
janula
 
 


Szia Évi,

semmi tünetem nincs a nagy hasamon kívül.
M. doki megnézte a beültetés előtt a hormon eredményem és akkor kérdezett rá, hogy nem fáj-e hasam, hogy érzem magam, mert kicsit gyanús vagyok. Utána megnézett UH-n és az is megerősítette a gyanúját. Mikor meg meglátta , hogy mekkora a hasam és megnyomkodta, akkor döntött úgy, h vissza kell mennem. Ha rosszul lennénk a sürgösségire, ha nem akkor marad a szerda. De jól vagyok szerencsére.
Neked milyen tüneteid voltak? És  akórházban mit csinálnak ilyenkor?
Ezek szerint neked is a beültetés után jelentkezett. Mert tudok olyan esetről is, hogy már a beültetésig sem jutnak el..
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Drukkolok neked nagyon mert most már mi jövünk.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
semmit nem írtál magadról. Mi volt, hogy haladsz a stimuval?
Én fél 10-re megyek, ott leszek ameddig nem hív be... :). Sötét barna, elég hosszú, göndör hajam van. Azt még nem tudom miben leszek, de estig megírom.

Janula,
nagyon szorítok a pozitív tesztért, bármikor is legyen!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

köszi! :) Majd megírom, hogy zebra-e! :D
janula
 
 


Edina
Remélem jól vannak odabent .
Hát délelött semmi bajom nem volt ( lelkileg )
Elkezdtem nézni amit a lányok belnkeltek híradokat a Sote 2. szülinapjáról és úgy eltörött a mécses hogy nagyon. Miért nincs tünetem , miért nem fáj a cicim, többet kéne rájuk fókuszálnom ? kérdések mentek a fejembe.....
Ezurán megebédeltem és film közben elaludtam....
Most meg látam hogy a Sági Szliárdéknak is sikerült a lombik - ezáltal megint úgy elkezdtem sírni hogy nagyon ....
Úgyhogy magamhoz vettem egy jó nagy adag jégkrémet és nyugtatom magam. Minden redben van még bentvannak ez a lányeg !!!!
A jó meleg meg progi miatt 37,1 hőm majd meggyulladok......

Cermiák
Igazság szerint én már akkor nem éreztem magam jól amikor a beülti volt, mondtam is a profnak hogy fáj a hasam nagyon. 
Nem csinált velem semmit.
Csütörtökön volt a beülti Der19. én és én már dec.23. bent is voltam a kórházban mert annyira rosszúl voltam , hányinger már csak inni tudtam mert nem ment le a kaja , és mint egy 6 hónaposnak akkora hasam volt. Már víz volt a hasüregembe.
A kórházban infúzió, vérhigitó , illetve mérnem kelett a pisimet.
Dec 26. haza is jöhettem jó kislány voltam ,

Igen úgy van ha túlstimulálás van akkor nem rakják vissza a mazsikat.

De ez nagyon jó hogy neked nincsen más tüneted !!! Minden rendben lesz !!!!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Holnap reggel kell csak majd mennem . Most 4 napig kellett szúrnom a menopurt holnap pedig kiderül hogy alakulok. Bár most egy kicsit furi volt a dolog mert péneteken megjött szombaton elkezdtem a szurit és szombat estére el is múlt a vérzés. Elöbb is jött meg 5 nappal de soha nem volt még ilyen rövid ideig meg. Remélem ez nem rossz jel és holnap minden rendben lesz. Ha nem lesznek sokan gondolom engem sem délre hív vissza M doki szóval könnyen előfordulhat hogy találkozunk.

Én örülnék neki
edina71
Budapest
 
 


Evi te már honnan tudod hogy Ságiéknak sikerült hiszen csak ma este lesz a műsorban . ?
Én már a szurik alatt is néha elbőgöm magam. Szóval ez tök normális szerintem.
edina71
Budapest
 
 


Ha jól emlékszem a Super tv2 az aktív ment és ott mutatták őket, a hcg magas volt nagyon.
evi89
Vecsés
 
 


Ennek a hírnek örülök mert úgy gondolom ők is megérdemlik .

Ne keresd evi a tüneteket mert nem biztos hogy mindenkinek vannak vagy lesznek . Ott vannak a pocakban és jól érzik magukat és még nagyon sokáig ott is lesz lesznek.
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,

huuu, kiesek egy hétre és annyit írtok hogy vissza se tudom követni :D

mindenkinek aki ott tart szorítok a kétcsíkért!!! :)

voltunk bent a dokinál, nincs peteérésem.. :( és most várom h megjöjjön...kaptam tabit ami elvlieg meghozza már be is fejeztem a szedését de még mindig nem hozta meg. iylenkor mi van? meddig kell várni ezzel? a héten hívjam fel a dokit hogy nem történt semmi? 3.napon megint mennem kell vérvételre és az LH szint alapján fogja megmondani hogy akkor azt kell-e kezelni vagy mehet a mandula...

bucsok
 
 


Szia Bucsok

Norcolutot adott a prof vagy mit szedtél? Elméletben kb az utolsó bogyó után 2-4 napra meg kellene jönnie. Pénteken lehet találkozunk a klinikán? Jó lenne .
edina71
Budapest
 
 


igen, azt adott..vasárnap szedtem az utsót, de úgy hogy az estit elfelejtettem :( szerdától vasárnapig napi 2. hétfőn meg már nem akartam bevenni, csak megjön..
hát nem lenne rossz ha holnap megjönne, akkor igen, találkozunk pénteken :) de ez nem tőlem függ sajnos :(
bucsok
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem a hosszú hétvége mindenkinél jól telt. Nálunk aktívan telt, eperdzsem és mentaszörp befőzéssel, meg némi kertészkedéssel. A hétvége fénypontja viszont nálunk is a szombati SOTE-s találkozó volt :) Tényleg jó volt látni a sok gyerkőcöt, kicsit és nagyot, illetve az ott dolgozókat. Jó volt látni, hogy ilyen sok családnak fontos volt, hogy részt vegyen a rendezvényen egyben köszönetet mondva azoknak, akikkel együtt küzdőttek a babákért. Nekem a legjobban az tetszett, amikor a prof felolvasott egy részletet egy most 104 éves orvos könyvéből. A részlet a meddőségi kezelésben fogant gyerekekhez szól, és nagyon találóan fogalmazza meg azt, amit én is gondolok erről az egészről. Na, nálam itt tört el majdnem a mécses Az pedig nagyon-nagyon jó volt, hogy megismerkedtünk Macival , a párjával  és a tündéri KisMackóval  Itt szeretném jelezni a leendő lányos anyukáknak, hogy KisMackó igazi szőke kisherceg  Nagyon szőke és nagyon kék szemű!

Maci, nagyon örültünk, hogy találkoztunk személyesen is! Sokat gondoltam Rád. Mizújs Veled? Tudtál ma menni vérvételre? Beszéltél dr M-mel? Drukkolok nagyon!!!

Cermiák, örülök a jó hírnek, hogy a beülti jól ment  Szurkolok, hogy a továbbiak is jól sikerüljenek! Ez szerintem is jó jel, hogy pont a rendezvény előtt kaptad vissza a bogyókat és az első lombikbabával is találkoztál. Remélem a rendezvény szelleme megteszi a hatását és pont ez a kis plusz viszi sikerre a beültetést.

Paurora, de jó hogy írtál! Nem semmi, hogy szalad az idő, már el is telt a várandósság fele  Jó hallani, hogy minden rendben Nálatok. Azért vigyázz magadra, különösen ebben a nagy melegben! Bizony, nagyon szeretném azt a nyuszit  

Sese, Nálad mi a helyzet? Sikerült kicsit kipihenni magad? Hőd visszaállt a normálisra?

Lányok, akik a jeleket keresitek magatokon, én is csak azt tudom mondani, hogy nem mindenki egyforma. Sőt ugyannanak gyerkőcönkért lehet más és más tünete. Nekem pl egyáltalán nem voltak erős tüneteim. A reggeli rosszullétek engem teljesen elkerültek. Még egy kósza hányingerem is csak egyszer volt, de mire elgondolkodtam, hogy ez az e, már el is múlt. A cici meg hol feszült kicsit, hol nem. Na, amikor enyhült persze engem is a frász tört ki, de ha nincs, vagy kevés a tünet, az se jelent semmit! Az internetet pedig ilyen témában inkább ne olvasgassátok, mert abba teljesen feleslegesen bele lehet bolondulni!

Ami a kivizsgálásokat illeti egyrészt ugye kiderült a mióma, ami kicsi volt ugyan, de pont ilyenkor nem túl jó, ha van. Kiderült, hogy kicsit magas a TSH-m ahhoz képest, mint ami ideális a teherbeeséshez. Ráadásul kiderült, hogy ha mérsékelten is, de genetikailag hajlamom van terhesség alatt trombózisra és vetélésre, ezekre pedig érdemes odafigyleni. Szerencsére komolyabb nem derült ki. Azt, hogy mivel és hogyan stimulálnak pénteken tudom meg. Majd beszámolok az eltérésekről. Engem Ságiék esete most inspirál, mert ugyanoda járnak mint kiderült.

Edina, csak ügyesen a szurikkal!

Kismamik, vigyázzatok magatokra! Különösen  ezeken a meleg napokon!
echo95
 
 


Bucsok, én kétszer szedtem Norcolutot és mindkétszer 4 nappal az utolsó tabletta után jött meg (először vasárnap vettem be az utolsót és akkor csütörtökön jött meg, másodszor pedig csütörtökön vettem be az utolsót és hétfőn jött meg). Szurkolok, hogy mihamarabb megjöjjön.

Edina, írtam privit :). Remélem mindent rendben talál ma a doki

Én tegnap pont akkor kapcsoltam oda a TV2-re, amikor Ságiék megtudták, hogy sikerült, hát persze, hogy elsírtam magam, úgy örültem nekik.
Echo szurkolok Neked nagyon, hogy minden rendben legyen, biztosan odafigyelnek majd mindenre, és mindent megtesznek, hogy sikeres legyen.

Évi, úgy látom Nálad is megvolt a holtpont a várakozásban, de örülök, hogy azért sikerült túllendülni rajta. Biztos, hogy minden rendben van odabent, a tüneteket meg tényleg ne keresd, felesleges, attól hogy nincsenek, még igenis minden rendben lehet és sikerülhet, és sikerülni is fog :).

Cermiák, izgulok érted, hogy nehogy baj legyen, jó, hogy megnéz ma a doki. Az mondjuk jó, hogy nem vagy rosszul, reméljük így is marad.

Maci, van valami fejlemény Nálad?

Janula, nagyon várom a híreket Tőled, egész reggel Rád gondolok!!!!





lexi01
Budapest
 
 


Ma van a 3.nap..viszont 5napig kellett szedni napi kettot..viszont az estit elfelejtettem...igy 10helyett 9et szedtem...most varjak meg? Vagy hivjam a profot esetleg szedjem megint ?
bucsok
 
 


Bucsok szerintem hívd fel a klinikát ma hogy nem jött még meg és ha holnap vagy pénteken megjön akkor mit kell tenned. Mennyél vv esetleg hétfőn vagy az már késő lesz? Ma reggel voltam vv és nem voltunk sokan szóval egy telefont szerintem megér hogy kiderüljön mire számíthatsz.
edina71
Budapest
 
 


Nem azzal van a baj. Ha megjon akkor tudom mi a teendo..az a bajom h nem akar megjonni..:-( es akkor mikor kell szolni h nem jott meg most mi van..
bucsok
 
 


Lányok,

csináltam reggel tesztet, de sajnos egy csíkos....már kibőgtem magam.... :( :( Holnap megyek és meghallgatom a hivatalos verziót is. Szóval csatlakozom a szeptemberi csapatba....
janula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: