Új privát üzeneted érkezett!

Cermiák, 11, jujj ez nagyon jó, gratulálok :)!!! Most vigyázz magadra, pihenj sokat, és holnap várjuk a híreket, hogy mennyi lett szerelmes :).
És nagyon köszönöm, hogy megkérdezted, lesz-e pénteken a doki, most megnyugodtam :).

Évi, holnap Neked is szurkolok nagyon, minden rendben lesz :)!Amúgy nekem nem volt rajta egyik papiromon sem, hogy a beültetés napján mi van a Cyclogesttel, így én reggel nem tettem fel, hanem bevittem magammal. Az asszisztens kérdezte beültetés előtt, hogy feltettem-e, mondtam nem. Kérdezte hogy elhoztam-e, ugyhogy odaadtam neki és a doki tette fel beültetés után.
lexi01
Budapest
 
 


Cermiák,

ez csodás!!! :) :)
Nagyon drukkolok, hogy sokan legyenek egy pár! :) Írj holnap!

Sese,

újra átküldtem a mail címet. Nekem itt kijelezte, hogy kiment neked az üzenet! :)
janula
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy kicsit zavarba vagyok... olvaslak benneteket, de nem tudtam, hogy írjak-e. Mert hogy én már várandós vagyok és ez mégis csak egy olyan fórum, ahol a többség küzd a babáért. És még csak véleltlenül sem akarok senkiben sem egy pici rossz érzést sem kelteni. De úgy döntöttem írok, és ha valakit mégis zavar, vagy kellemtlen érzéssel tölti el, akkor szóljatok és légyszives és nem írok többet.  

cermiák,
szuper, nagyon örülök neked! Biztos, hogy minden rendben lesz

lexi,
én egész nap eszek! Ha nem eszek 3 óránként elkezdek émelyegni. És nem jó egy kis keksz vagy valami könnyű, csupa szénhidrát-teli étel, meg pékáru! De most szép nagy pocakra gyúrok, majd eljön az ideje és újra lapos lesz! legalább is remélem Szóval hajrá nagy kerek pocak!

bucsok,
nekem is a prof testvére csinálta az átjárhatóságit, mint évinek. Előtte olvastam róla egy csomót a neten, és a nők egyik fele bele akart halni, a másik meg szinte meg sem érezte... szóval okosabb nem lettem. A lényeg: nem altatnak, de szerintem simán ki lehet bírni! Igaz kicsit össze kell szorítani a fogad, de azért vannak ettől rosszabb dolgok. Utána vérezgettem pár napig, de a doki azt mondta, hogy ez belefér, mert azért csak megpiszkálták a méhemet. Nekem mondta, hogy előtte fél órával vegyek be egy olyan fájdalomcsillapítót, amit a mensesgörcsöknél szoktam. lehet ezért is nem fájt annyira. De ezt csak a ciklus bizonyos napjain lehet megcsinálni, szóval érdemes minél-előbb bejelentkezni. 

évi,
holnap biztosan minden rendben lesz! Utána pihizz pár napot, aztán lehet azért mocorogni! Vagyis én 2-3 napot pihiztem, utána tettem-vettem, meg közben jól meg is fáztam. De úgy gondoltam, ha a baba maradni akar, akkor maradni fog, ha meg nem, akkor ha két hétig fekszek, akkor se marad meg!

Mi ma voltunk a klinikán, vérvételen és uh-on. Ma nézte meg a prof a szívhangot. És egyből mondta, hogy van, és hogy minden rendben van és mosolygott is mellé. Kétszer is mosolygott És mondta, hogy mostmár el kell kezdeni a terhesgondozást.
Most két szivem van, és kb. 2 méterrel a föld felett járok! Ugyan nem dolgozom, de elfoglaltságom van, mert szervezem az esküvőnket. csak egy kis családi ünnep lesz, de már nagyon várom. Igaz a ruhával bajban vagyok, augusztusban lesz a nagy nap és nem tudom mekkora lesz a pocakom, vagy hogy lesz-e egyáltalán? Ha valaki tud valami jó tippet, ahol jó ruhát lehet venni, akkor jöhetnek az ötlelek (akár priviben is). Nem menyasszonyi ruhát szeretenék, hanem egy szép kis térdig érő cuki alkalmi ruhát, amihez majd egy szép színes cipőt veszek  
Tudjátok, volt a vénagyulladásom... most rendben van, de voltunk patikában, hogy vegyünk valami krémet rá. Két patikába is azt mondták, hogy ők nem javasolnak semmilyen krémet az első trimeszterben, még a sima gesztenyéset sem... úgyhogy bejelentkeztem érsebészetre, hogy okosabb legyek egy kicsit és a jövő héten megyek a honvédba. Most majd viszek szendvicset, de remélem nem kell ott lennem megint fél napot.

Gyógyszereim nekem is maradtak... 2 ampulla Choragon és 1 doboz Fostimon. Ha kell valakinek nagyon szívesen odaadom ingyen.
cicuci
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Cermiák ez szuper hír ! Holnapra biztos sokan szerelembe esnek!

Cicuci

Én speciel szetem olvasni amit ti kismamik írtok a bogyórol :)
Inspirál , lelkesít, és elhiszem hogy nekünk is sikerűlni fog :)
További csodás babavárást kivánok neked :)

Köszi lányok a segítséget meg hogy szorítotok értem , értünk :)
Most kezdtem igazábol izgulni, lazítás képpen egy pohár vörösbort ittam :)

Holnap jelentkezem :)
evi89
Vecsés
 
 


Cicuci én sem szertném ha nem írnál többet ahogy a többi kismama neked is itt van a helyed köztünk hiszen te is a családhoz tartozol.Te is ugyan úgy megkűzdöttél ezért a babáért ahogy itt mindannyian tesszük vagy tettük. Nekem is ad egy lökést hogy akinek sikerül itt marad velünk és együtt örül és drukkol azoknak akik éppen a kezelés alatt állnak. Ti vagytok az élő példa arra hogy nekünk is sikerülhet.

Szóval ne tessék lelépni ám és várjuk a kismamik friss híreit a babákról .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hála a sorsnak, 5 hónap után elhagyom az ARO-t. A kis "Pötty"-ünk szépen fejlődik, láttuk a kis szívecskéjét is, így visszamehetünk a saját orvosunkhoz  Ma vagyok a 7. héten, és szinte úgy érzem, mintha csak tegnap történt volna az egész. Még most is nehezen fogjuk fel a férjemmel, hogy ilyen hamar és elsőre sikerült, de most már szinte kézzel foghatóvá vált, mivel a hasam már most elképesztően nagy  Az is biztos, hogy már nem számolok sem szénhidrátot, sem kalóriát, de odafigyelek az egészséges táplálkozásra. Csak egy dolgonak nem tudok ellenállni, a sónak ennek is csak egy előnye van, hogy így naponta min. 2 l folyadékot iszok, az eddigi fél liter helyett.
Kívánom, hogy mindenki álma, vágya valóra váljon 
Sziasztok! 
ui: azért én még ezután is figyelemmel kísérlek benneteket és minden nap itt vagyok, hogy olvassam az új híreket 
leszezjobb
 
 


Sziasztok, látom továbbra is nagyon sok minden történik napról napra.

Sese nagyon sajnálom, hogy nem fejlődött egyetlenkétek :cry: Annak viszont örülök, hogy mész tovább. Tényleg nem a mennyiség a fontos, hanem a sejtek minősége, és ahogy a lányok is mondták, lehet, hogy rövid protokol lesz Nálad a nyerő! Az endokrinológus jó ötlet. A klinikáról el tudod Katiéktól kérni az eredményeidet. Nekem is simán kinyomtatták, az endokrin orvosnak is jó lesz kiindulásként. AMH-t magánlaborokban is csinálnak, azért az sem Szentírás, ráadásul változhat is (nekem pl nőtt a 2 évvel ezelőttihez képest).

Maci, mi van veletek? Van már hír a tesóprojekt folytatásáról? 7-én ott a helyünk :lol: már nagyon várjuk a találkozót és jó is lenne megismerkedni :D

Cermiák, gratula a sok sejtecskéhez :D kívánom, hogy sok találja meg a párját! Várjuk a híreket!

Èvi, Neked is a legjobbakat holnapra!

Janula, Te mikor tudod meg, hogy beköltözött-e valaki?

Cicuci, Lexi, Paurora, Magdipeti vigyázzatok a manókra és magatokra is! Èlvezzétek ezeket a gyönyörű várandós heteket!

Bucsok, nekem volt HSGm. A legkellemetlenebb az volt, amikor a katéter felhelyezték, de azis meg maga a vizsgálat is abszolut viselhető volt, mondjuk nekem mindkét oldal átjárható volt.

Edina, Nálatok mi a helyzet. Várható a kezdés jövőhéten? Szurkolok nagyon ám :)
echo95
 
 


echo,

12.-én lesz a második vv, akkor tudom meg! :)

Ma éjjel megint nagyon fájt a hasam, az első lombikom után volt ilyen, úgy éreztem, mintha tűzgolyók lennének a petefészkeim helyén. Akkor bementem a profhoz, mert nagyon megijedtem, megvizsgált, de mindent rendben talált. Most megint alig aludtam ettől a fájdalomtól, fogalmam sincs, mi ez! Volt valakinek hasonló?
Bár lehet, hogy egyszerűen csak meg lettek kínozva a petefészkeim ezzel a 12 sejtecskével...
janula
 
 


Sziasztok Lányok!


Elaludtam a tegnap :), de nagyon köszönöm mindenkinek a gratulációkat, a bíztatást!
Most izgatottan várom a három órát, hogy telefonálhassak, hogy mennyi petécske lett szerelemes :).


Edina,
a folyadék bevitel rendben van, a vitaminokat is szedem tovább, viszont a pihenés még kicsit várat magára, ugyanis ma és holnap dolgozom még. És úgy néz ki, hogy a beültetés után is csak egy hetet tudok otthon maradni. De remélem, hogy ez nem lesz gond, és kapaszkodni fog/fognak a kicsikék :).


Évi szorítok neked, hogy azonnal kapaszkodjanak meg a picik! Ha jól tudom, elég sokan lesztek ma. Hány mazsolát kapsz vissza? És mikor veszik ki a fagyról ilyen esetekben?


Lexi, igazán szívesen! Semmiség! Cserébe várom a nagyon jó híreket az ikrekről :).


Cicuci, én is örömmel olvasom soraidat, ahogy a Pauróra, Magdipeti, Lexi bejegyzéseit is (remélem senkit nem hagytam ki a kismamik sorából :)). Igazából szegényebbnek érezném már a fórumot nélkületek. Arról nem beszélve, hogy tényleg sok erőt ad nekünk, hogy nektek sikerült! Szóval én is várom a további beszámolókat :).

Janula,
hogy érzed magad? Lassan eltelik egy hét :).


Képzeljétek én nem lettem kísérleti alany. Nekem utrogestant kell használni. Vajon mi alapján választják ki?

Mindenkinek kellemes napot!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Janula

Rossz lehet ez az érzés, de bízzunk benne,hogy minden rendben lesz!
Szerintem a pumkció is megviselhette a petefészkeidet, az sem 1-2 nap alatt gyógyul be! Látod én is szenvedtem vele napokig (sőt én be is lázasodtam rendesen) Szerintem a lázam is attól volt mert a mai napig semmi bajom (ha vírus lett volna már kijött volna rajtam)
sese
 
 


Cermiák

Nem tudom mi alapján válogatnak, de én sem voltam az, egész az utolsó pillanatig amikor mentem az utolsó vv-re a vv-es néni a kezembe nyomott egy poharat hogy pisiljek bele... megkérdeztem, hogy miért? erre ő- mert részt veszek a tanulmányban...én mondtam neki, hogy biztosan nem, mert semmilyen tályékoztatást nem kaptam a dologról, sőt akkor volt az, hogy lehet leállítanak, ezt jeleztem is ott... akkor kezdtek utána járni, hogy miért van a pohárra írva a nevem... azután jöttek szólni, hogy akkor hagyjam... 
Nem értettem az egészet!!!! Másnap szintén mennem kellett akkor pedig úgy fogadtak, hogy az nap lesz a leszívás majd elájultam... bizonygattam, hogy nem, nem az nap lesz... de ők erősködtek, hogy DE aztán megmutattam a szuris papíromat (az volt a stimu 12 azaz utolsó napja) akkor már ők sem értették az egészet, pedig mondtam is, hogy még a tüszőrepi sincs beadva, akkor hogy lehet az nap a leszívás? VALAKIVEL JÓL ÖSSZEKEVERTEK!!!!!!
Tehát passz, mi alapján válogatnak, lehet hogy 35 év körülieket választanak, mert akikkel voltam és 35 körüliek azok kaptak tájékoztatót a 40 körüliek pedig senki.
sese
 
 


Évi

drukkolok Neked! Remélem sok kis sejtecsét sikerül leszívni és sokszerelmes is lesz!!
sese
 
 


Sese,
pont ott voltam mikor kaptad a kis műanyag poharat, emlékszem is, hogy mondtad, hogy nem érted miért kaptad. Történnek ott is érdekes dolgok :).
A másik dunavarsányilányról, Bettináról tudsz valamit? Sokáig együtt mentünk, aztán a leszívás napja nem esett egybe és olyan jó lenni tudni vele is mi van.

Janula,
reméljük, hogy csak arról van szó, hogy babócák nem hagynak aludni. Már most :)).
Most jobban vagy picit?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

Bettinának 19 petesejtet szívtak le és 12 termékenyült meg! ma volt a beültetése de még nem beszéltem vele, majd talán este már tudok róla többet akkor majd megírom Neked!
sese
 
 


Jajj de jó! :) Nagyon jó, szuper eredmény.
Ezek szerint neki is hétfőn lehetett a leszívás?
KÉrlek írd meg, ha lesz két perced, megköszönöm. Szorítok neki is nagyon! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cicuci, de jó, hogy írtál :). Örülök, hogy jól vagytok mindketten :). De izgi, hogy szervezed az esküvőt, akkor azért nem unatkozol. Mondjuk így tén yleg nehéz ruhát keresni, ha nem tudod mekkora lesz a pocakod addigra :D. Az komoly, hogy 3 óránként kell enned, de nyilván egyél is, nehogy rosszul legyél, most ez a legfontosabb :). Amúgy hány hetes is vagy?
Amúgy én is kicsit úgy vagyok, mint Te, itt a fórumon, valahogy úgy zavarban vagyok, mert én sem akarok rossz érzést kelteni senkiben, de remélem a lányok szólnak, ha esetleg zavarja őket, vagy ilyesmi. De azt meg nem tudom megállni, hogy ne olvassam nap mint nap, hogy kivel mi van és hol tart, és nem tudom megállni, hogy ne írjak, mert annyira szurkolok mindenkinek, hogy sikerüljön nekik is.

Sese, hű micsoda kavarodás volt Nálad, jajj, azért ez kellemetlen, dehát annyira vannak, nem csodálom, hogy néha már azt sem tudják ki kicsoda :(.  Amúgy amikor mentünk eredményhirdetésre a profhoz, valaki tök másnak a nevét olvasta be mikor bementem, úgyhogy gyorsan kijavítottam, hogy nehogy valaki másnak az eredményét mondja nekem.
Amúgy nem hiszem, hogy kor alapján döntenek arról, hogy kik vesznek részt a tanulmányban, mert én 29 vagyok, szóval nem tudom, milyen kritériumok vannak.

Janula, tényleg lehet, hogy a leszívást érzed még :(, nekem ilyesmi nem rémlik, hogy lett volna, dehát mások vagyunk, de biztosan minden rendben van. Hú egy hét múlva kiderül? De jó, nagyon szurkolok!!!!

Leszezjobb, gratulálok Nektek, örülök, hogy minden rendben nálatok, boldog babavárást kívánok :)!

Cermiák, nagyon várjuk a híreket, meg akik ma voltak, azoktól is :)!!!



lexi01
Budapest
 
 


Lányok,
5 termékenyült meg. Nagyon remélem, hogy osztódnak a drágáim és lesz mit beültetni.
Szombaton 1 óra és negyed2 között kell mennünk.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

Bettinának kedded volt a leszívás és ma ültették be a babókat, de még ma nem beszéltem vele, így nem tudom hányat kapott vissza, éstudtak e lefagyasztani belőle! Amit beszélünk, megírom neked!
Írok privátban!!!!!!!
sese
 
 


Cermiák

Nem lesz semmi baj, biztosan fognakl oszódni, ha nem is mind de 2-3 biztosan!!!!!
sese
 
 


Sese,
köszönöm a bíztatást! Most kicsit bepánikoltam, hogy hogyan lesz tovább, de sajnos ez ezzel jár :(.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is köszönöm szépen én is, hogy veletek maradhatunk! Titokban aggódtam, és megértettelek volna benneteket! És továbbra is, ha valakinek ez rossz érzés, fájdalmas, kérlek benneteket jelezzétek, és átállok privátüzemmódba

Cermiák: ügyes vagy!! 11 petécske!! Ez nagyon jó hír!! Nagyon szurkolok, hogy sok essen szerelembe, és jó sok tapadós energiát küldök neked És várom a jó híreket!!!

Janula: remélem már sokkal jobban vagy!! Úgy látszik nagyon megterhelő volt a petefészkeidek a leszívás! Pihenj sokat, és tudod, folyadék, fehérje. Aztán holnap lesz a nagy nap? Drukkolok ezerrel!!

Lexi: várom a jó hírt a holnapi uh után..Biztos minden rendben lesz a babócákkal és hamarosan te is elkezded növeszteni a pocakot, mint mi is:)

Leszezjobb: hát a pocaknövelésbe én is csatlakozom..bár én figyelem a szénhidrátot, de egész nap ennék én is ..és ha rámjön az éhség, nem várok..megyek ebédelni akkor is, ha fél 12 van Bár a sót még nem figyeltem, de nekem bejönnek a fűszeres dolgok.

Cicuci: júújj nagyon jó az esküvő szervezés, én 2 éve kezdtem, és tavaly volt áprilisban, de nagyon élveztem a szervezést, és a kutatgatást...Péter szerintem már nem annyira élvezte
Viszont jártam a Westendben a HelloMami boltban a földszinten és pont egy hölgy próbált koktélruhát, mert esküvőre megy..voltak szépek, fehér is volt, csipke is volt...hát ha erre jársz benézhetsz..árat nem figyeltem

És akkor a végére rólunk: tegnap voltunk az integrált teszt első részén a Kleopátra házban..100%-os ellátás!! Nagyon korrekt volt a dokinéni..15 percnyi filmet kaptunk Cseresznyéről 2 és 4 D-ben. Babócánk az első képen éppen fejen állt és a gyomrom felé próbált taposni, majd kisebb taszigálást követően megfordult és le lehetett mérni. Már 55mm a CRL, és minden paramétere megfelelő. Cuki kis babóca..mert persze szemérmes, és nem volt látható, hogy kislány-e vagy kispasi
Eleinte nem volt nagyon aktív, de utána jobb, illetve bal oldalamra kellett fordulnom uh közben és akkor felráztuk, utána nagyon sokat mocorgot, szopta az úját Ilyen cukiságot kívánok nektek is mielőbb!!!

Puszi Mindenkinek! És vigyázzatok magatokra!!

magdipeti
 
 


Most nézem, hogy két "lábacskám" lett. Hátja ez egy jó jel :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák: ( lassan írtam..) és közben Te már fent is jártál a jó hírrel!! Nagyon jó az öt is, mert tudod, hogy egy szerelmes pár is elég a babócához!! És minden rendben lesz velük, már most növögetnek!!
magdipeti
 
 


Cermiák

Én ugyan így voltam csak én azzal az 1 picikével... valahol sejtettem, hogy mi lesz a vége de titkon reménykedtem benne, hogy sikerül
sese
 
 


Cermiák

Ne aggódj az 5 ből biztos sikerül párnak!!!! Ne pánikolj!!!! Jó lesz hidd el!!!!
sese
 
 


Magdi,
milyen jó ezt olvasni. Meg vagyok hatódva! :) Reméljük hamarosan meg is mutatja magát :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm Lányok a bíztatást, jól jön! Nagyon remélem lesz legalább egy mazsika amit be tudnak tenni szombaton a pocóba.

És tudom Sese, és sajnáltam is borzasztóan, hogy nem sikerült, de hidd el, hogy el fog jönni a mi időnk is. Muszáj neki! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

mit hallok, legyél boldog az öt manócskától!!! Az nagyon-nagyon szép szám!!! Itt van a te időd, szombaton már jöhet is egy pár haza!!! ;) Tudod, ezt már annyiszor írtuk, de csak az élet a  megmondhatója, hogy mennyire elég egy darab is abból, amiből neked most öt lett!!!

Sese ideje meg természetesen eljön szeptemberben és a többieké is, akik akkor mennek! Nem szabad feladni!

Magdikám,

de csodás ilyeneket olvasni!!! :) Izgatotan vároma  híreket tőled továbbra is!
Nem, nem holnap van a nagy nap, csak jövő héten tudom meg az eredményt csütörtökön.És persze ti is akkor tudjátok meg! :D

Cicuci,

gratulálok az esküvődhöz! :) Mi 3 hónap alatt saját magunk szerveztük meg a sajátunkat és hát nagyon csodálatosra sikerült! Felejthetetlen élmény volt rá készülni is, meg részt venni rajta szintén. Kívánom, hogy nektek is legalább így sikerüljön!
Én arra gondolnék a helyedben, hogy keresnék egy ilyen kis csini, mell alatt megköthető ruhácskát, ami akár jól alakítható is. Egy ügyes varrónő egy karcsúsított fazonnal is elbír, esetleg nézz utána!

Kedves kismamik,

akiknak a küzdelmeit idáig végig követtük és izgultunk értük, azokat én biztosan nem szeretném itt a finisben elveszíteni! Néha nehéz, de megéri hogy hallhatok rólatok! :)

janula
 
 


Leszezjobb
Minden jót kívánok nektek :)

Janula
Minden renden lesz , csak bogyok helyezkednek. Csuriban kezem érted :)

Köszönöm nektek a drukkokat , szerencsére megérkezett hozzám :)
1,5 órát vártunk a dr. Urra.
Behívott és rámhozta a frászt , mondta hogy mindjárt jön és megbeszéljük a dolgokat, hát mit ne mondjak minden átfutot a fejemben. Visszajött ès közölte hogy hogy nagyon nagyon jó hire van a 3 felolvasztott embrióbol 3 elkezdett osztódni és így a 2 legszebbet kaptuk vissza. Majdem elkezdtem sírni.....
És még hozzátette hogy 6 sejtesek . Beülti közben megkérdeztem hogy jo e a 6 sejtes dolog, mire ő mondta hogy persze hogy nagyon nagyon jó gyönyörűek :)
Most reméljük hogy szeretnek bent lenni és velünk maradnak ( málna és mazsi )

Köszönöm nektek mégegyszer !!!!
puszi
evi89
Vecsés
 
 


Evi ez nagyon jó hír azért nem kevesen mondhatják el magukról hogy az összes fagyi babája sikeresen felenged és beültethető, szóval gratulálok a manőkhoz. Mikor kell menned vv ? Gondolom otthon pihensz majd és nem dolgozol velük legalább egy pár napig.

Cermiák. Az 5 az nem kevés ám én eddig sajnos sosem tudtam ennyi szerelmest gyártani de biztos vagyok benne hogy szombaton 2 vagy 3 gyönyörű kismanót fogsz vissza kapni és indulhat a pocaknövesztés nálad is. De utána pihenés és semmi munka remélem.

Janula egy nappal kevesebb és közeledik a te siker napod. Remélem össze tudunk futni valamikor a jövő héten,

edina71
Budapest
 
 


Edina

16.- 18. án megyek vv. re.
Hát igen , múlt héten mondta is a doki hogy 50 % ami felébred ugyhogy ezért kezdtem majdenm sirni hogy mind a 3 felkelt.
Sajnáltuk nagyon a 3 bogyót , de most a 2 bogyora gondolok :)
Nem dolgozom az eredményhirdetésig , nem kockáztatunk, elég sok a stresz......

Cermiák
Minden rendben lesz a bogyókkal tuti !!!!!
Érted is csuriban a kezem :)
evi89
Vecsés
 
 


Evi lehet akkor veled is találkozom majd mert ha tudok kezdeni akkor 10. az első nap és a rövid tudod csak 13-15 nap szuri és a Cetro alatt már kétnaponta kell majd menni. Lehet az eredményhirdetésnél pont ott leszek és együtt sírunk majd a sikered miatt,

Kezdek? Még csak reménykedek de nagyon várom már hogy kiderüljön.
edina71
Budapest
 
 


Edina
Szupi lenne :)
evi89
Vecsés
 
 


Cermiák, 5 szerelmes az nagyon-nagyon jó :), örülj neki, és bízz bennük, biztos, hogy szépen fognak osztódni, és tudnak visszaültetni belőle. Csak ismételni tudom a többieket, tudod, hogy akár egy is elég lehet a csodához, de biztos, hogy több is szépen fog fejlődni, nagyon szurkolok Neked szombaton, hogy visszakapj kettőt :).

Magdipeti, jajj de jó, hogy már itt tartotok, biztosan csodás élmény lehetett látni, és főleg, hogy minden rendben van :).

Évi, hát amit írtál, azon elsírtam magam... annyira jó, hogy felébredtek és visszakaptál két szépségeset, most vigyázz rájuk nagyon, pihenj, csak semmi erőlködés, meg stressz, nagyon izgulok érted.
Amúgy ha minden igaz, én is megyek 16-án vv-re meg UH-ra a tanulmány miatt, de majd holnap megmondja a doki :).

Edina, remélem meg fog jönni, hogy kezdhess :)!

Janula, remélem minden rendben Veled és nem fájdogál már.

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Megmondom őszintén nagyon örülök, hogy maradhatok köztetek és az főleg jó, hogy inspiráló számotokra a sikerem/sikerünk! 

évi, cermiák,  janula,
nagyon drukkolok nektek, nagyon szeretném ha követnétek! Sőt, tudjátok mit: követni fogtok minket! Sikerülni fog, mert most sikerülnie kell!

janula,
olyan égő fájdalmat nem éreztem, mint amit te leírál, viszont a beülti után kb. 1 héttel szinte folyamatosan, tompán fájt az alhasam (ez sokszor még most is megvan) Mélypontra is kerültem, kb. 2 napig, bedepiztem és szinte teljesen biztos voltam benne hogy nem sikerült. De aztán összeszedtem magam és megpróbáltam pozitív lenni. Úgy gondoltam, hogy amig nincs vér, nincs vész! És aztán mikor menni kellett a második vv-re már szinte biztosan éreztem hogy ott van a baba! lehet hülyén hangzik, de a beülti után mindig azt mondtam a piciknek, hogy harapjatok kicsikéim. És hát az egyik pici tényleg jól megharapott    és köszi a ruhatippet, én is valami olyasmire gondoltam ami mell alatt bővül és ha lesz povakom ha nem, azzal nem lövök mellé.

évi,
nekem is 3 lett és aztán kettőt kaptam vissza és 1 maradt meg. Remélem ez jó jel és babás leszel Örülök, hogy nem dolgozol, most pihi és a nyugalom kell neked.

cermiák,
tuti osztódnak majd, ne izgulj! Olyan szép kis virágokat fogsz visszakapni, hogy az csak na! Amikor a beültin a párommal megláttuk a monitoron a két kicsi sejtecskét, azért leszorult a torkunk mindkettőnknek. Megható pillanat volt, nem is nagyon tudtam megszólalni.... bizz a sikerben, csak arra gondolj és akkor azt vonzod be Vagy legalább is nálam nagyon működik ez a dolog: fejben eldöntöm, csak arra koncentrálok és akkor legtöbbször megvalósul

magdipeti,
köszi a tippet kismami! Mindenképpen megnézem azt a boltot szépen növögettek, már én is alig várom, hogy láthassam és hallhassam a kicsikémet

lexi,
holnap leszek kerek 8 hetes! de már alig várom, hogy elérkezzünk a 12. hétre. Picit izgulok még, mert a hasam fáj néha. Kedden megyek a saját dokimhoz, és elkezdjük a terhesgondozást. Már várom a sok-sok új dolgot, ami most jön az életembe

edina,
drukkolok, hogy minden okés legyen és kezdhess

Lányok mi ma hazautaztunk vidékre anyukámhoz, csinált nekem mákos bobájkát, mert azt kívántam! Olyan jó itthon, egész délután süttetem magam a napon, töltődtem a D-vitaminnal és lett egy kis szinem is. Azt nem tudom, hogy ilyenkor lehet-e még napoztatni a pocakot, de én inkább azt letakartam. Holnap sétálunk egy jót a Vadasparkban.  És ledatam a kajarendelés, holnap krumpils és káposztás tészta lesz az ebéd (a hús és a hal még mindig nem esik jól)

Szép estét és nagyon jó hosszú hétvégét kívánok mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Lányok,
nem tudom mitől lettem ilyen feszült és aggodalommal teli, de remélem hamarosan elmúlik, mert ez most nagyon rossz. Lehet dolgoznak a hormonok, vagy nem tudom mi történik.
És persze, hogy örülök az öt manócskámnak, pont miattuk aggódok ennyire.  Egy örökkévalóság van szombatig és utána még két hét… nem tudom, hogy fog eltelni .


Edina,
kívánom neked, hogy most minimum öt manócska termékenyüljön meg! Hamarosan kezdesz és te is izgulhatsz értük! :)


Évi,
tényleg egy kis csoda, hogy mindhárman felébredtek. Szívemből kívánom, hogy veletek maradjon málna és mazsi :).


Cicuci,
az esküvőt terveztétek már korábban is? Vagy a babóca tiszteltére (is) lesz most?


Lexi,
nagyon várom a holnapi beszámolót a két pötyiről :)!


Köszönöm még egyszer mindenkinek  a drukkokat!
Jó éjszakát mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, remélem tudtál aludni, és megnyugodtál kicsit. Ez azért érthető, hogy ideges vagy, hiszen ezek komoly dolgok, és egyáltalán nem mindegy, de próbálj meg pozitívan előretekinteni :).

Voltam ma a dokinál, először is volt egy kis kavarodás, mert bejelentkeztem, és kérdezte az Andi, hogy meg volt beszélve a dokival, hogy ma megyek? Mert nem lát felírva. Mondtam, hogy a prof mondta múlt kedden, hogy ma jöjjek, és akkor még szóltam is Andiéknak, hogy jövök, és ők mondták, hogy 9-re menjek. Na mindegy, szerencsére nem voltak sokan, úgyhogy viszonylag hamar bejutottam. Hát nagyon cuki volt a doki: azt mondta, hogy gyönyörű petezsákom van és nagyon szépen terhes vagyok, ezt mondta, hát ez annyira aranyos volt. Minden rendben, de azt még nem tudja, hogy 1 vagy 2 baba, mert az az elközvetkező 1-2 hétben fog kiderülni. De nagyon örülök, hogy most minden ok :).
Azt mondta ha szeretnék, kedden mehetek a magánba, ha szeretném apukával megnézni az embriót, de rájöttem, hogy nem leszek akkor Pesten, csak ez nem esett le akkor a rózsaszín ködtől :). De sebaj, most megkaptam a papíromat, amivel már mehetek a saját dokimhoz, illetve a tanulmány miatt ide a SOTE-ra még mennem kell kétszer, legközelebb június 18-án, úgyhogy Évi ott leszek én is aznap :).
lexi01
Budapest
 
 


Szia Lexi,
már vártam, hoyg jelentkezz. Nagyon jó hírek! :) Akkor még akár ketten is lehetnek :).
A legfontosabb, hogy minden rendben van!
Hány hetes is a terhességed? És mikor mész a saját dokidhoz, tudod már?

Kicsit megnyugodtam, bár pörgött az agyam, hogy mi lenne, ha ma is felhívnám az embirológusokat, hogy miként osztódtak a drágáim, de aztán nem "mertem". Gondolom nem véletlenül mondták azt, hogy másnap telefonáljunk. GOndolom nincs erre kapacitásuk, hogy ilyenekre válaszolgassanak. Pedig olyan jó lett volna megtudni. Olyan kis türelmetlen vagyok :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, na örülök, hogy azért sikerült kicsit megnyugodni :), nagyon remélem, hogy minden rendben van a kis drágákkal, és továbbra is osztódnak rendesen és holnap visszakapsz belőlük :). Nagyon szorítotok értetek holnap. Nekem anno 6 termékenyült meg, abból 2 fejlődött szépen, a többit sajnos meg kellett semmisíteni, de látod így is sikerült :).

Amúgy nagyon örültem, hogy minden ok, nagyon megnyugtató volt, ahogy mondta a doki.
Pont most hívtam a saját dokim asszisztensét, június 30-án megyek hozzá, hát az még nem most lesz, de nem baj, 18-án úgyis megyek még a SOTE-ra :).
Kiszámoltam amúgy kalkulátorral, hogy hány hetes lehetek: ha az utolsó mensi első napját vesszük, akkor 5 hét 4 napos vagyok ma :), szóval még eléggé az elején vagyok, de mire megyek majd megint a SOTE-ra, meg a saját dokihoz, addigra reméljük már látható lesz, hogy hány baba van. De a lényeg, hogy minden ok legyen :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, olvasok, csak írni nem sok időm van.
Kismamik, engem sem zavar, ha velünk maradtok, ha jól emlékszem, én is néha hírt adtam magunkról KisMackóval 
Lexi, örülök Nektek nagyon, csak így tovább!!
Cicuci, jó szervezkedést, készülődést. Nem feltétlen kell mell alatt varrott ruci, a barátnőm is 4,5 hónapos kismama volt az esküvőjükön, és olyan szabása volt a ruhájának, hogy nem is látszott a pocakja. Egy jó szakember tud ebben segíteni, ha gondolod, megkérdezem, ő honnan bérelte (és ha gondolod, küldök priviben képet róla ;-) )
Évi, sokat gondoltam Rád tegnap, nagyon szuper, hogy 3-ból 3 ;-) Azért kell ilyenkor sokat várni, mert akkor kezdik kiolvasztani őket, mikor megérkezel a klinikára. Nekünk 3 órát kellett várni annó, és mindenki csak jött-ment, egy szót nem szóltak, hogy miért kell ennyit várni, mikor nincs ott senki...De megérte 
Echo, megyünk holnap! Jó lenne összefutni...Csak azon agyalok, hogyan fogjuk megismerni egymást?? Próbálok priviben képet küldeni magunkról, bár az új babanettel eddig még nem sikerült sosem a kép küldés 
Cermiák, minden rendben lesz! Csak pozitívan ;-)!! Hányra mész holnap?
Edinám, nagyon szurkolok, hogy kezdhessünk jövő héten és együtt csinálhassuk végig az évadzáró bababummot ;-). Én vasárnap óta iszom a borzalmasan rossz ízű rozmaring teát, elvileg hasi vérbőséget okoz, ezáltal segít pár napot előrébb hozni. Kerítést festek, házat takarítok, hasprésezek, remélem, meglesz az eredménye...Azon agyaltam, hogy ha mondjuk szombaton jön meg, akkor mit csináljak? Mert nem hiszem, hogy holnap adnának időpontot keddre...Viszont ha csak kedden telefonálok, akkor lehet, már szerdán nem kezdhetnék...Annyit jár ezen az agyam, ma éjjel is ezzel álmodtam  Szerinted, ha szó nélkül megjelenek kedden, akkor elhajtanak?? Amit a legjobban utálok, az a bizonytalanság 
Bucsok, voltatok a professzornál?
Petra, eltűntél :-(
Elnézést, akinek nem írtam személyreszabottan  mindenkire szeretettel gondolok!
Kismamik, vigyázzatok ebben a melegben, igyatok elég folyadékot, és szívjátok a D vitamint, amíg nem olyan erős a napocska!

maci80
 
 


Echo, ment privi ;-)
Magdipeti, megkaptad az üzeneteimet a héten ?
maci80
 
 


Sziasztok lányok

Lexi nagyon örültem annak amit írtál. A lényeg hogy a baba vagy a babák jól vannak szépen beágyazták magukat a pocakodba és ott is maradnak még jó sokáig. Azért ha majd kiderül, hogy hány baba van akkor légyszíves velünk is megosztani

Cermiák minden rendben lesz holnap szépen osztódtak és két tökéletes sok bubis- ahogy a párom elnevezte őket -babát fogsz holnap vissza kapni. Utána már csak pihenés és sok folyadék és séta ebben a gyönyörű időben.
edina71
Budapest
 
 


Maci

Nagyon szoritok hogy jöjjön már meg !!! Főleg így hogy mindent megteszel..

Lexi
Juj de jooooo, úgy örülök neked :) várom a további hireket a baboról vagy babókról .

Cermiák
Holnapra ezerrel szorítok :)

Janula
Hogy vagy??

Én ma pihiztem , mászkáltam és hát ebben a nagy melegben bőven megvolt a vizfogyasztásom is.
Igazából nemtudom mi zajlik bennem mert érzem a hasam alját olyan tompa feszülòs érzés,
Még nagyon az elején vagyok , nemrudom mi lehet odabent ....dejó lenne tudni.
Remélem ök motoszkálnak.....:-)
evi89
Vecsés
 
 


Lexi,
éppen visszaolvastam kicsit a bejegyzéseid, amiatt, hogy mikor is kezdted el újra szedni az aspirint. És pont erre gondoltam amit írtál, hogy hátha velünk is megtörténik ami veletek . Annyira jó lenne!
Akkor 18-án többet fogunk megtudni. Nem tudom mikor kell visszamennem vérvételre, ha holnap minden rendben lesz, de hátha pont akkor és esetleg találkozhatnánk. Veled is meg Edinával is, meg mindenki mással aki aznap megy :).


Edina,
köszönöm, köszönöm, úgy legyen ahogy írtad! Nagyon izgulok:).


Maci,
jól értem, hogy ti is jönnétek holnap?  Vagy nem a klinikáról volt szó? :)
Mi 1 óra és negyed2 között kell ott legyünk.
Nem gondolom, hogy elhajtanának, ha szó nélkül mennél kedden. Egyszer én is voltam így és maradhattam, igaz sokat kellett várnom, de bejutottam és ez a lényeg. Te Murberhez vagy a profhoz jársz?
Szorítok, hogy időben jöjjön meg és kezdhessetek Edinával!


Évi,
köszönöm szépen! Te meg vigyázzál nagyon magatokra :)!


Képzeljétek nekem még mindig fájdogál a hasam, és olyan nagy mintha egy labda lenne a blúzom alatt…

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Most nézem hogy amit a mai napomról írtam nem ment át.

Szóval tegnap este boroztam meg hasprés és forrő fürdő és reggelre máe kicsit megjött. Gondoltam ez még nem au hiszen kelle még egy pár nap 3-4 amikor meg kellene jönnie. De amikor délelött kimentem a mosdóba már rendesen oda tette magát a szervezetem. Gyorsan felhívtam a klinikát, hogy most akkor mi legyen hiszen a 2-3, nap nem lesz patika se nagyon és klinika sem. Azt mondta Kati hogy megneszéli M dokival és hívjam őket vissza. 10 perc múlva beszéltünk és azt mondta hogy most azonnal induljak a klinikára mert van M doki megnéz és ha oké minden akkor kezdünk. Otthagytam a munkám és futás a klinika . Nem volt csak 4 ember az egész folyosón de a mosdó után már hívott is be a doki. Megnézett uh és a vv eredményem és csajok HOLNAPTÓL KEZDŐDIK A SZURI NÁLAM IS ,

Azért amikor öltöztem mondta M doki hogy ha késöbb jön ma meg akkor már csak szeptember lett volna . Gondolom kedden már késő lett volna kezdeni de a júliusi kezdést sem ajánlotta fel.
Szúrnom kell a Menopurt szerdáig és akkor megyek vv és uh. Remélem minden rendben fog menni és nemsokára én is követem Janulát Évit és Cermiákot.

Cermiák az én pocakom is nagy volt még egy pár napig de majd szépen lassan lemegy és utána majd nőni kezd 9 hónap alatt.

Maci nekem azt mondta M doki hogy ha szombat vagy vasárnap jön meg akkor kedden irány klinika ha hétfőn jönne meg akkor telefon kedden. Nálam mondjuk ez már nem áll fent. Nem fognak elküldeni ha úgy jönne meg akkor irány a klinika kedd reggel.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
Pont a lényeg nem jött át :). szuper!!! :) Nagyon örülök, hajrá szurik :).
Akkor ez most rövid protokoll, igaz? Volt már neked ilyen is?
Hát úgy legyen, hajrá nagy pocakok :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina, ezt ugye nem komolyan írod??? Annak örülök, hogy kezdhetsz holnap, de amit az öltözésed közben mondott, kiakasztott, nem kicsit!!! Mit szórakozik?! Egyszer azt mondja, mehetsz kedden és akkor pont beleférsz, most meg ha ma később jön meg, csak szeptemberben kezdhetsz??? MIVAAAAAN???? Nem értem ezt az egészet :'( most nagyon kiakadtam. Hónapok óta szórakozik velem, hol FET, hol stumi, de aztán 3 nap múlva telefon "ja, bocsi, de most nem tudom megcsinálni, de szedje csak be a Norcolutot, és a következő ciklusban jelentkezzen" Basszus, nőgyógyász, látnia kellett előre, mi fér bele még a konferencia előtt!! Február óta megy a huzavona. Mindjárt felrobbanok az idegtől!
Cermiák, holnap megyünk a klinikára, mert idén 20 éves az aro, és meghívtak minket az ünnepségre. De mosz olyan pipa vagyok, hogy nem biztos, hogy elmegyünk
maci80
 
 


Igen ez most rövid protokoll volt már nekem ilyen is a legelső de akkor nagyon magas volt az fsh értékem és nem lett csak 3 petesejtem. Most azt mondta a doki hogy sokkal jobbak az értékek és a pajzsmirigy eredményem is tökéletes. Szóval szerinte most lehet jobb eredményem . Szerdán kell mennem addig csak menopur és ha minden oké akkor jön mellé a Cetro de azt csak 5 napig kell majd. A papír szerint 18. lesz vége de én bízom benne hogy 1-2 nappal rövidebb lesz.  Ez a 13 nap olyan gyorsan el fog repülni és már én is a műtő elött topoghatok majd.

Hajrá pocak holnapra mennek a drukkok a bubis babákhoz
edina71
Budapest
 
 


Maci nem azt mondta hogy nem kezdhetek hanem ha ma jön meg és nem lát akkor kicsúsztam volna a kezdésből mert kedden már az 5. napom lenne és akkor már nem lehet rövidet kezdeni. Max a 3. napon el kell kezdeni a szurit és kedden már hiába megyek nem tudott volna velem mit kezdeni. Szóval imádkozom érted hogy szomabaton vagy vasárnap neked is megjöjjön és kedd reggel irány a klinika .
edina71
Budapest
 
 


Edina, értem. Akkor viszont a szombat sem jó, csak a vasárnap és a hétfő, nem?? Az imák ránk férnek nagyon, most itt pityergek. Annyi minden múlik most ezen, muszáj kezdenem, nem várhatok szetemberig :'(
maci80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: