Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tényleg szuperek lettek a képek és biztosan mindenki jól érezte magát. Legközelebb megpróbálok nem kimaradni a találkozásból. Kicsit irigy vagyok, de csak egy kicsit.. :roll: .
Nekem is jött ilyen privát üzenet, azonnal töröltem, nem is értem mit keresnek itt reklámok. nagyon nem szeretem, ha mindenféle butasággal bombázzák a postaládámat. Legyen az nyilvános vagy privát. Egyébként ezért regisztrálok olyan nagyon nehezen, mert ha valahol megadod az e-mail címed, onnantól kezdve tuti, hogy elárasztanak minden hülyeséggel.
gelcsó
 
 


Nos jó reggelt!

éjszakánk egy kicsit mozgalmas volt, de lagalább reggel fél kilencig aludtunk. Aztán takarítottunk, baromi nehéz mozgalmas gyerekkel a lábom alatt pl. felmosni wc-t pucolni. No de nagyjából kész van.
Úgy látom tegnap volt a legalkalmasabb nap a talira itt rossz idő van.

Mancsbá a kertészfiús hasonlat nagyon jó! :lol: A Reptér mint ötlet tetszik még nem voltam, de sok kisanyuka sok kis gyerekkel nem hinném jó reklám.

Natasa lassan te is olyan leszel mint én, minden nap vasalok. És finomat csinált Szonja apa? :lol:

Coolasa a tálcás azé jó mert sok játékkal rajta akár fél óráig is elvan a gyerek. Nálunk az asztal melett ülő gyerekkel az a gond, hogy állandóan az asztalterítőt akarja. :o Kár, hogy nem emeltétek személyetekkel a tali fényét.

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!

Tegnap szuper volt a tali,hazafelé végig aludt Szilvi,de a liftben már felébredt.Este fél 10-kor aludt el,de addig elég nyugiba volt.

Képek nagyon jók,mint mindig!
Bubek szinte minden képen eteti Marcit :D Esztit pedig lebirkózta a fia és Livi :D

Ja Bubek!Ez már az új gatyád volt ami rajtad volt?Nagon tetszik!Hol vetted és mennyiért?

Dia:

Látod milyen jó,hogy a sportoló fiút is lefotóztad?Ettől a képtől biztos sportolni támad kedvük az csajoknak!Csak a példa kedvéért kaptad le ugye? :D

Vettem cipőt Szilvinek a piacon,2800 pénzért!Remélem egy darabig jó lesz,mert télre egy bundás csizma kellene.

Szilvi üdv közöttünk!Gyere gyakrabban és irjál sokat amig ráérsz.Nagyon érdekes nevet választottatok a babádnak.

Gabi:

Minden elismerésem a babakocsi szétszereléséhez!Én erre nem vállalkozom,elég durván néz ki igy lecsupaszitva.Maradok a sima lemosásnál!

Kép

Kép
novum
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Köszönöm a kedves fogadtatást... :
Látom, hogy jól összeszokott ez a csapat, hisz mindenki gyerkőce lassan kamaszodik ;) :D Na jó, inkább lassan bölcsis-ovos lesz...

Mancs: A választott szülésznőm a Hajdú Barbi. Eddig mindenki dícsérte, de gondolom ez nagymértékben függ az ember személyiségétől, elvárásaitól is. Egyelőre nagyon szimpi...
Viszont foggggggalmam sincs, ott-akkor milyen lesz(ek) :), szóval passz...

Coolasa... Igen, ERRE gondoltam. :) És minden után szokás, vagy alkalmanként valamennyi, és a végén is?
szilvás76
 
 


Helló Mamik!

Timi,
sajna muszáj volt levenni a huzatot, mert nagyon koszos volt és nem vállaltam be a sikálást. De legközelebb már gyorsabban fog menni, így, hogy kiismertem, mit honnan, hova. :wink:

Majd megnézem a cipellőt, amit vettél, oké?

Én meg vettem sterimárt, ne tudd meg mit szenvedtem, mire be tudtam fújni Livinek. Tiszta dili ez a gyerök. :roll:

Pénteken megyünk bölcsibe lányok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vagyogatok én is...

Nagyon jó lehetett a tali! Irííígy! :cry:

Baromi vacakul vagyok, folyik az orrom, fáj a torkom meg a fejem... Majd széthasad :( Szerencsére Petike most "csak" fél órát bömbölt és utána elaludt, most tudok pihenni. Portörlés majd ha felébred, úgy legalább elval vmennyire, hogy nézegeti, mit csinálok.

Iszonyat módon fáj szegénykémnek a foga, mert olyan fájdalmasan sír... Úgy aludt el, hogy simogattam az arcát, meg sutyorogva nyugtatgattam :shock: Naponta többször is nézegetem a kis ínyét, de még mindig semmi, pedig már fehéredik, meg igencsak be van durranva.
Tegnap a tanácsadáson meséli az egyik anyuka, hogy a most 8 hónapos kislányának 6 hónapig nem jött a foga, aztán laza 2 hónap alatt kijött neki 9 fog :shock:

Kép
mancs
 
 


Gabi,
bölcsibe nagyon szeretnénk menni, de jelenlegi ramaty állapotomnak köszönhetően ismét ki kell hagynunk :cry:

Kép
mancs
 
 


Szilvi, na azt, hogy mikor kell az adományokat átadni a szülésznőnek, azt nem tudom, nekem aneszteziológusom volt. Az orvosnak utólag adtuk egy összegben, persze ha a magánrendelési tarifát (meg a külön UH díjakat) is ide vesszük, akkor már ebben sem vagyok biztos...

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja, lányok, kértem a cserepesháztól árajánlatot terembérletre emailen, várom a választ, amint megvan, sikkantok.

Kép Kép
coolasa
 
 


Környékbeliek: (csak hogy tudjuk, milyen biztonságos környéken élünk :shock: :shock: :shock: )
http://www.fn.hu/cikk/00140000/145220/l ... buszon.php

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
az Örstől merrefelé van ez a ház? Mert a térképen lévő utcanavek, buszok, trolik nekem semmit se mondanak :roll:

Kép
mancs
 
 


Szilvi,
én még nem üdvözöltelek, úgyhogy SZIA!!!! :D

Mi úgy intéztük a szülésznőt, hogy a szülés utáni délután (reggel szültem) utána kérdezett a férjem, hogy mikor lesz bent legközelebb a szülésznő. Hazament a pííízért és odaadta neki. A doki meg a kórházból eljövet kapta meg, mikor megvizsgált hazamenetel előtt.

Mariann, Timi,
mi ebéd után megnézzük azt a kibővített játszót, jöttök velünk? Ja, Dia ti is gyertek, ha nincs túl messze. A Fő uca és a Hunyadi mozi között van.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsusz az Örstől kb 10 perc gyalog :wink: ..van a Cserepesház.
Szilvás, szülésznőnek a végén fizetsz, de nem ott helyben hanem mondjuk másnap apa felmegy vagy együtt amikor kiderül mikor van benn. De, ezt majd mások is megerősítik vagy cáfolják :) És csak egyszer! Szép is lenne ha minden alkalommal kellene neki adni zsét :evil:
/Mondom ezt én akinek csak ctg-s szülésznője volt./

Lassan megyünk,....majd megírom milyen lett a hordozókendős buli :roll:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


SÜT A NAP!!!!!! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, látod, már előre megerősítettelek! :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tényleg, végre jobb idő lett. Asszem ha Petike felébredt, megyünk levegőzni.

Szilvi,
mi szülés után fizettünk a szülésznőnek, a férjem adta oda a borítékot. De én azt is hallottam, hogy ha ez elmarad, ők nem felejtenek el, és meglátogatnak a kórteremben... :wink: :lol:

Natasa,
ez okés, de merre van? Milyen irányban? Csak hogy be tudjam lőni kábéra :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancs, szerintem az ikea felé kell menni, annak a háta mögött lehet vhol, úgy értem, hogy ha a gyalogos főbejáraton mész be, akkor ha ott homlokegyenesen ki lehetne menni az épületből az ellenekző végén, az úgy irányban lehet..

Kép Kép
coolasa
 
 


Szilvi nekem olyan gyorsan eltűntek a szülés után, hogyha akartam se tudtam volna fizetni. Az utolsó nap viszont mindketten meglátogattak (a dokinéni amikor ügyelt akkor is benézett hozzám a kórterembe), szóval volt bőven alkalmam.

Na megvolt a gyors takarítás és rendrakás, Petra most piheni ki a fáradalmakat, hogy aztán újult erővel fogadhassuk a vendégeinket, ki-ki a megfelelő korosztályút. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Aha, így már világosabb a dolog. Tehát ott az emeletes házak környékén lehet vhol...
Tényleg Natasa, a Ti ablakotokban is virít az IKEA NEM felirat? :lol:

Kép
mancs
 
 


Coolasa útleírása tökéletes! Az út amin menni kell pont az IKEA mögött vezet :wink: De, ráérünk ezen akkor agyalni ha megjött az árajánlat és mindneki megszavazta. Lehet azóta Ilba már egy tuti helyet talált csak egyenlőre nem reklámozza :roll:
Vuka, akkor baba is érkezik hozzátok nem csak mama?!

Mi kiteregettünk /közben újra indult a mosógép/ azaz Szonja megpróbálta lerángatni azt, amit elért a földről. Apa elment :cry: , de majd telefonál este amikor megérkezik :lol:

Közben az újabb hír, hogy péntek estig nem lesz gáz :!: Tudom, senki se sajnál minket, de engem ez akkor is felháborít! Nem ezt ígérték! Mellesleg most sem dolgoznak :twisted: :twisted: :twisted:

No, léptünk!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancs, legnagyobb erőfeszítéseim ellenére sem mertem remélni, hgoy a fenti leírásomból bármit is kibogózol, elismerésem. Mi az az ikea nem felirat? Valamiféle passzív ellenállás a céggel szemben a környékbeli lakók részéről?

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, mi azért nem vagyunk szomszédok az Ikeával. Így nem is látom egyik ablakból sem az Ikeát. Nem is virít itt semmi csak pár szál virág. Szerencsére!

Jut eszembe mi a dokinak is a varratszedésen adtunk hálát. A 6 hetes kontroll lett volna ha nem csaszi. Szóval a kórházban nuku lóvéáramlás :)

Tényleg megyek 8)
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, nekem varratszedésem és 6 hetes kontrollom is volt. Neked utóbbi ezek szerint nem?

Kép Kép
coolasa
 
 


Ha valaki márkásabb cipőt szeretne venni a bébijének, akkor mondom, hogy Újpesten a StopShop-ban van egy Siesta outlet, 6-7 ezerért lehet venni kafa cipőket. Miközben nekem a Pólusban 17-ért akartak cipőt rámtukmálni. Őrültek ezek?

Mi ezt választottuk 7 ezerért (miután apa egyet hazahozott, amelyik szűk volt a lábára és vissza kellett vinni :? )
Kép

Utána még átsétáltunk a Kenguruba és 2000 Ft-ért vettem 4 hosszú újjú bodyt. Persze nem P.O. minőség, de mi ezt használjuk éjszakára pizsamagatyóval, mert a pizsifelső kitűrődik a derékból, azt nem csipázzuk.

Ilba:
látod, nem csak én vettem észre hogy fogytál. :D
Jövő héten nálatok egy tali Bubekkel?

Szilvás:
Nekem és Vukának is Barbi volt a szülésznője. A vélemények megoszlanak :D Ha eddig nagyon szimpi, akkor biztos jó lesz. És egyébként tényleg, ha szülés után nem adod a pénzt, akkor jönnek :D

Képzeljétek a Siesta boltban mindkét eladónak a gyereke 8,5 és 9,5 hónapos korában indult el önállóan :!: :!: Úgyhogy egyáltalán nem vagyunk túl előre a fejlődéssel :D :D

Gergő mivel tegnap részletekben aludt fél-fél órákat, estére átlendült a holtponton, és bizony jó sokat gondoltam Mancsuszra, hogy ideküldte a démonokat, hogy szálljanak bele a fiamba :D
De még előtte bebizonyította a kölök, hogy nem lehet átvágni. Egyértelműen kiválasztja, melyik a bébikaja és melyik a felnőttkaja. Szerintetek melyiket akarja majszolni?

Jumam:
én is kérhetek könyvet? 1000 első szó, asszem az amit a Vuka is kért.
Vendég
 


Natasa,
én sajnállak: SZEGÉÉÉÉNY NATASAAAAA! :cry:

Coolasa,
ez asszem akkor volt nagy cirkusz, amikor bővítették az Ikeát. Ez ellen (illetve a felfordulás, zaj, por stb.) ellen tiltakozva a környéken lakók közül jópáran IKEA NEM feliratú táblákat raktak az ablakukba. Még most is kint van jónéhány. Én mindig látom, ha megyünk arra.

Látta vki tenap a Megatáncot? A sok önjelölt hülyét? :lol:

Kép
mancs
 
 


Jumam,
én is kérem szépen azt az 1000 szavas könyvet! Köszi előre is :wink:

Tücsi, démonokért bocsi, nem küldtem őket, mennek azok maguktól is. Király a kis cipőcske!

Kép
mancs
 
 


Mancs, láttam a megatáncot, a múltkor is, és még mindig fáj, hgoy a kályhaezüstös fiút nem juttatták be, még a következő folrdulóba sem, pedig mindig parádésan feltalálta magát... Most meg ez a fekete lebernyeges nadrágos dániel számomra kimagaslott a mezőnyből, csak ne volna olyan önelégült arckifejezése. A mikes anna (16 éves kislány feketében) meg roppant légies..

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, Mancsusz, még az önjelölt bohókásakra annyit, hogy a furán billegő pasi, aki állítólag minden megán elindul verseny-profiltól függetlenül, szóval arról az idegenvezetőről nekem az jutott eszembe, hogy biztos nem foreigner-eket vezet, hanem alien-eket...

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tapasztalatokat-tanácsokat szülésznő ügyben. Én arra gondoltam, hogy elvileg most már ctg ügyben is vele egyeztetek, és ugye nem ciki, ha ilyenkor az emberlánya nem ad semmit? Amúgy is bent van, nem miattam jön, csak rám rakja a ketyerét...
Nem gondolom, hogy ezért külön adni kellene, de nem tudom, mi a "szokás"... :)

Hosszas rábeszélésre ma vettünk egy légzésfigyelőt (AngelCare) . nem tudom, jó ötlet volt-e, de sose legyen rá szükségünk. Viszont ha csak egyszer is "jó hogy volt", akkor már megérte. Ti használtatok ilyet? Néha az az érzésem, hogy a süldő-leendő anyukákra mindent rá akarnak sózni, és keltik a lelkiismeretfurdalást, hogyha valamin vacillálnak, hogy vajon kell-e... Igyekszem reálisan gondolkodni, és mérlegelni, no de tapasztalat híjján nem mindig sikerül eldöntenem, hogy kell-e az a dolog éppen, vagy sem... A Ti praxisotokban :) mi volt az, amire rádöbbentetek, hogy tök fölösleges pénzkidobás?
Sz
szilvás76
 
 


[quote="novum"] írta:novumNagyon érdekes nevet választottatok a babádnak.


Hát, volt is ereszd el a hajam emiatt. Kb 6 hónapig nem jutottunk Apával sem közös nevezőre, nekem a brummogós (Benedek, Bálint, Barnabás stb) és a mostanság népszerű nevek (Máté, Milán, Bence stb) tetszettek, Apának meg nem... :)
Így lett Bendegúz. :oops: persze a rokonság (leginkább Anyuék) kiakadt, de mára már megbékéltek :) Nekem meg már evidens, így hívom... :)
szilvás76
 
 


Hali!

Úgy elaludtam a Danci altatlása közben, hogy most tértem magamhoz :shock: Jól esett nem mondom, de a kosz megvárt a konyhában :?

Talis képek szuperek, mint mindig és hát azért az ősz is gyönyörű tud lenni! sőt minden évszaknak megvan a saját szépsége!!! Az őszt pl a színei miatt szeretem.

Szilvás!
A légzésfigyelő önmagában még nem elég!!! Ha tényleg valósan riaszt be, hogy leállt a kicsi légzése (soha ilyen ne történjen), akkor a ketyere nem tud újraéleszteni, azt neked kell megtenni. Valamelyik gyerekkórházban tartanak a légzésfigyelőhöz tanfolyamot, hogy mi a valós beriasztáskor a teendő, hogyan kell lélegeztetni amíg a mentők pl kiérnek!
Nekünk nem volt légzésfigyelőnk, így nem tudok abban segíteni, hogy melyik kórházban, vagy hol lehet ilyen tanfolyamon részt venni és hogy mennyért...
De talán valaki a lányok közül.

Kép
sasha
 
 


Sasha

Igen, a Madarász utcában minden kedden van tanfolyam, 2 órás.
Bár Apa egészségügyis, én pedig Vöröskeresztes elsősegélynyújtó voltam tizenegynéhány éve, azt hiszem, azt a 2 órát végighallgatom.
Egyébként a készülékkel adtak egy kis eü könyvecskét is az újraélesztésről, de az önmagában azért nem tudom, elég-e egy átlagos, amúgy meg bepánikolt szülőnek baj esetén... Én még emlékszem a dolgokra, de azért inkább meghallgatom az előadást is, ártani nem fog...
szilvás76
 
 


Sziasztok,

Tücsimami
a jó istenke áldjon meg :lol:
Hát ezt a PO oldalt kerestem CUPP CUPP érte :P
Én hülye nem mentettem el a multkor.
Nagyon szupi a cipőtök.
Én ma vettem egyet, le se merem írni, hogy mennyi volt. 11 E Ft.
Én a baby planetban néztem tegnap cipőt. Ott is akciósak (siesta), de nem tetszett egyik sem.

Nagyoon jó lehetett a tali.
Natasa, ne haragudj, hogy nem írtam, hogy jövök-e vagy sem :oops:
Délig úgy volt, hogy megyünk mi is fél 2-re.
Zsófi megebédelt aztán kezdte a hisztit, mert álmos volt.
Végül is 12:58 alud el.
Nem megy nekünk ez a déli tali.
Remélem azért hamarosan találkozunk.

Ma lehetett áruszállítás a C&A-ban. Jól be is vásároltam.
Beszéltem a férjemmel, hogy mennyit költöttem. Azt mondta, mostmár menjél haza :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is jött olyan privát üzenet.
Valami rockkerboy vagy ki.

Lemaradtam, a cserepesházban szeretnétek talit?

Holnap elutazunk vidékre, majd csak szombaton jövünk haza.
Addig is legyetek jók!

Mancsbá, tartom a frontot, de itthon :lol: :lol: :lol:
Remélem le tudok szokni erről. Van ez ellen valamilyen tapasz?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófi majd úgy kezd a bölcsiben:
szevasztok vazzeg,
van valami anyag bameg
:lol: :lol: :lol:

na csók-puszi
majd jelentkezem

Kép

Kép
sajtine
 
 


Szilvás, ha már újraélesztés, akkor a tesóm is (köhöm-köhöm) tart ilyet, bár az pénzbe kerül, de nem csak újraélesztést tanít. Itt van a linkje a babanet főoldalán, a Léghajó Program. :) Mi voltunk, szerintem tök jó (pedig elfogult vagyok a bátyámmal szemben, de ez TÉNYLEG jó) :)

Bendegúz nagyon aranyos, van is már egy ilyen nevű kisbaba ismerősöm. :)

Tücsi, nagyon kafa ez a cipellő. És itt mindig ennyi lesz a cipő? Mert Benyónak szerintem még nem kell ilyen komoly cipellő, de karira már biztosan. De hát addig mittomén, hogy mekkora lesz a lába. :roll: :wink:

Natasa, szerintem is felháborító ez a gázas történet! Én utálom, amikor valamit kikapcsolnak, de amúgy nem kezdenek bele a munkába. :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!
No, Sasha ismét köfike az ötletet! Jól szuperált az előre megkötött kendő bár, így is leizzadtam mire a rendelésre értem :? Szonja mindenkinek beszélt egy kicsit. Tőle volt hangos a váró. A szomszéd nőket meg is tapizta :oops: Aztán nagyon izgi volt, merta dokinőm mondta, hogy nyugodtan maradhat nálam amíg ő vizsgál. És ő fogta meg amíg le meg felöltöztem :wink: Marha izgi volt, doki vizsgál Szonja meg a hasamon ugrál, de a kiscsaj nagggyon élvezte a helyzetet :D
Hazafelé ismét aludt :)

Tücsi, szupi lett ez a kiscipő. Mondjuk mi még nem cipőzünk, meg én Ciciban cipő rajongó vagyok, de azért az jó, hogy olykor-olykor a drága is lehet olcsóbb!

Légzésfigyelő: hááááááát, nekünk van AngelCare. A barinőmtől kaptuk kölcsönbe, de egyszer nem volt beüzemelve :oops: Egyrészt mert Szonja velem aludt sokáig és ugyebár oda nem lehet tenni másrészt, mert....nem is tudom, én valahogy feleslegesnek tartottam. Ha Szonja koraszülött lett volna vagy szóltak volna hogy van vmi a légzésével az más, de így,.... No mindegy én amondó vagyok ha téged megnyugtat akkor OKVETLENÜL használjátok! Én egyébként is olyan anya vagyok aki hason altatta a gyerekét. :P

Ja, kistesóra lehet gyúrni amikor Szonja betölti az egy évet :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!
Ma fél 10 kor ébredtünk. :lol: :lol: Ilyen se volt még.Aztán 1kor már megint aludtunk és fél 5kor ébredtünk. :oops: :lol: Szóval mehetek tanulni mert már jó kipihent vagyok. :twisted:

Gabi!
Átaludtuk a játszóterezést de pénteken megyünk a bölcsibe! :wink:

Jumam!
Elolvastad a könyv rendelésem? :roll: Mikorra várható a könyv?

Natasa!
Nem Domi van megőrülve a repcsikért hanem Domipapa.Neki készültek a képek. :wink:

Szilvi!
Én is üdvözöllek közöttünk SZIA! :lol: Nekünk is olyan légzésfigyelőnk volt.Szerintem jól döntöttetek,hogy megvettétek inkább ott legyen mint baj léegyen! :roll: :wink:

Lányok!Szóval tetszett a futóbácsim :?: :lol: :lol: Az autókázósról is van de az nem ilyen csini. :lol:

Sajtine!
Jó utat Nektek!De addig még légyszi bővebb beszámolót kérek a C&A vásárlásodról(mi mennyi volt stb)és képekkel is illusztrálhatod! :wink:

Mancs!
Kertészfiú. :lol: :lol: :lol:
Én nem láttam a megatáncot.Viszont a múltkor igen.Hááááát egyes embereknek annyi önbizalma van,hogy annak a fele is elég lenne Nekem. :lol: :lol:

Mindenkinek cupp!
Gabi és ilba már megkapta a képeket,jelenleg Ilbának megy a videó. :wink: Többiek,légyszi regisztrálni a skype-n! :)

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hellló!

Szilvi, nekünk nem volt légzésfigyelőnk, én írtózom tőle. De semmi bajom azzal, ha valaki használ. Én csak ilyen izé vagyok. Szóval ha lett volna, állandóan azt figyeltem volna, hogy mikor szólal meg, nem romlott-e el, meg ilyenek. Az a fajta mami voltam, aki el sem mozdul a gyerek mellől, még pisilni se. :oops: Akkor meg minek.

Amíg el nem felejtem, ma van az állatok világnapja!

"Azoké az állatoké, akik most is, békésen szenderegnek az ágyunkban,

azoké, akik a kertben járőröznek éppen, hogy távol tartsák az idegeneket, hogy mi biztonságban lehessünk,

azoké, akik fogyatékkal élő embertársainknak segítenek abban, hogy boldogabb, kiegyensúlyozottabb és "esélyegyenlőbb" életet élhessenek,

azoké, akik azonnal indulnak, hogy megkeressék a romok alatt rekedteket, elveszetteket,

de azoké is,

akik éheznek, fáznak, láncra kötve élnek, bolhák marják véresre testüket és emberi jó szót soha nem kapnak,

akik az utcákat róják és félve hunyják le szemüket, hogy nehogy rájuk találjanak, hogy nehogy bántsák őket,

akik kínok kínját állják ki laboratóriumokban, kutatóbázisokon csak azért, hogy mi emberek szebbek lehessünk,

akik egész rövidke életükben arra készülnek és tartódnak, hogy felnőve az emberek asztalán vagy ruhásszekrényében reinkarnálódjanak,

akik ha meghalnak, nem hiányoznak senkinek.

Október 4. az állatok világnapja."

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Délután jó sétáltunk Gabuskáékkal a téren. Gabi és Lívi erre mi arra. :lol: Most nyomtam be egy tábla Norbi csokit! És apa este pizzát fog sütni!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi üdv. köztünk! Nekünk is volt kégzésfigyelőnk de nem használtuk max. két hétig. Sokáig velem aludt Ádi aztán már forogni kezdett és legurult róla. No az tök felesleges volt. :cry:
Aztán tök sok ruhát vettem volt ami kétszer volt rajta.

Sajtiné jó kirándulást, és a cipő marha drága volt! :oops:

Tücsi jó volt látni végre titeket is. Gergő nagyon cuki. A cipő nagyon jó. A lakás meg lassan kész lesz, csak nyugi!

Kép
vanília
 
 


Hát igen, aki velünk sétál, annak hívnia kell még valakit, ha beszélgetni is szeretne... :oops: De legalább Ádusz jót játszott Livi játékaival. :lol: Ja, Mariann, az a kisfiú (tudod, akit Ilbának nem szabad megemlíteni) régi ismerősünk, egy bizonyos Kristóf. Mikor mi ott vagyunk a parkban, tuti megjelenik az Anyukájával 5 percen belül. Egyidős Livicsekkel. Mikor nláunk van a kisautó, azt a balhét ne tudd meg...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Tök jó volt a délutánunk. A két kis kölök jól eljátszott. Petra elkezdett kúszni, úgyhogy most már át kell rendeznem a lakást, mert az alsó polcokon elhelyezett dolgok igencsak veszélben vannak. Danika pedig bemutatta, hogy milyen veszély lesz, ha Petra már állni is tud majd. Szóval randalíroztak rendesen a babák.

Kié lesz a telefon című játék
Kép

Késő du. sikerült elintéznünk Petrának az útlevelet. Épp előtte egy másik hölgynek is csináltak, és közölte a néni, hogy komoly képet kell vágni, mert nem lehet nevetős kép az útlevélbe. Azt hiszem Petra ezt a beszélgetést kihallgatta, mert olyan komoly képet vágott hogy az csak na, pedig Ő mindig mosolyog, ha fényképezőt lát. Amúgy a néni megjegyezte, hogy milyen fotogén a kiscsaj. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


És milyen igaza van a néninek! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, Gabuska elkülditek nekem eredetiben a talis képeket, amin Petra van.
Köszi!

Légzésfigyelőnk nekünk is van. Tanfolyamra nem mentem, a könyvecskét elolvastam és akitől használtan vettem az mesélt a tanfolyamon elhangzottakról. Egyébként a készülék által vettem észre, hogy mennyire változik a lélegzetvétele Petrának. Régen ha egy picit is lecsúszott róla, akkor beriasztott, miliméter pontosan kellett beraknom, amikor elkezdett egy kicsit forgolódni. Most már ha 1 méterre is legurul róla, mert átment az ágy másik végébe, akkor is érzékeli a gép. Nekem megnyugtatást ad, mivel Petra ugye nem velünk, hanem másik szobában alszik. Viszont sokaltam az árát, ezért is vettem használtan.

Tényleg nem hozott senki nekem Babamagazinos kupont a talira (Tigex piramis műanyag piramis összerakó). :(

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, én nem veszem a Babamagazint :(

Szonja alszik :D
Párom várom, hogy hívjon :roll:
Esetleg megnézem a feleségeket ha kibírom addig :?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa akkor megbocsátok! :lol:
Petra, apa alszik. A feleségeket én is meg akarom nézni, végre egyszer elejétől a végéig, de akkor apát rá kellene valahogy vennem, hogy Petrát megfürdesse. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Szerencsére Szonja előbb fürdik és ma kivételesen vacsit is fürcsi előtt kapott. Egyébként utána szokott, de mivel egyedül vagyok így jobban tudtam szervezni. Nálunk apa fürdet. Szonja nem is értette, hogy most mi van, valamelyik játékot tuti kihagytam :?

Ugye, ugye, mi is idősebb gyerekek ittlétekor döbbentünk rá erre-arra a lakás berendezését illetően. Azt tudtam, hogy nem bababarát, de hogy ennyire :shock:

Azt hiszem Petre nyerte a telefont :D

Szonja az útlevélképen ölni tudna a tekintetével :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
felteszed a kis tömeggyilkos útlevélképét?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, íme a kép!
Röhögni csak titokban :wink:

Kép

Azért kíváncsi vagyok 2 évesen mennyire fog hasonlítani?!

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
már most sem hasonlít szerintem. :shock:
Nem jól látod, nem is öl a tekintetével, inkább baromira elege van a macerából, és "csináljátok máááá" arccal várakozik. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa mennyi idős volt itt Szonja. Tök furi már fekete egyenes hajjal.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó!

Gyerek alszik, apa megsütte a pizzát. Sajna nálunk a Szökés c. csodálatos sorozatot nézi. Feleségeknek annyi. :cry:

Natasa a kép Szonja babáról már most nem hasonlít. És egy kicsikét gáz. :oops: Ezekkel a digitális akármikkel nem tudnak jó képet csinálni.

Kép
vanília
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?