Új privát üzeneted érkezett!

Szia Maci

Nekem most a 20. napom vasárnap lett volna akkor kezdtem volna a gonát szúrni.Nekem a hosszú általában 25-27 nap szokott lenni ami annyit jelent hogy a leszívás kb 25-26 környékén lett volna de már a vissza ültinél nem lett volna klinika. Most azt számolta ki M doki hogy ha júni 9-ig azaz pünkösd hétfőig megjön akkor egy rövid belefér. Ha 9-én legkésöbb megjön akkor a röviddel kb egy héttel elöbb kerülök a műtőbe. Szerintem 26-27 után már nem lesznek júniusba mert azt mondta hogy az összes hosszú protokollt le kellett mondania akik most kezdték volna a héten.

Szerintem ha neked is júni 9-ig megjön akkor tuti egy röviddel beleférsz. A norcolut miatt most valószínűleg nem fog késni a mensid. Ha eddig 28 napos volt a ciklusod akkor most is 28-napra jön majd meg. Az már nem befolyásolja a mostani ciklusod. Drukkolok neked nagyon hogy jöjjön a miki 9-ig.

Sese nagyon sajnálom hogy a te kis sejtecskéd nem lett szerelmes pedig nagyon drukkoltam neked én is. Sajnos én is voltam már így a 2. stimu után csak 2 sejtet nyertek de egyik sem lett szerelmes.

Ha abba hagyod az utrot akkor kb 1-2 nap és meg kell hogy jöjjön.

Cermiák gratulálok a sejtecskéidhez ez még szerdáig bőven többszöröződhet ám. Szóval neked is lehet 12-15 sejtecskéd lesz.
edina71
Budapest
 
 


Évi de jó hírek, örülök, hogy minden tökéletes :)! Mindjárt itt a jövő csütörtök, és visszakapod a kis fagyibabáidat, de jó:).

Sese, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, pedig nagyon szurkoltam, de örülök, hogy nem keseredtél el. Jön a  nyár, pihenjetek, kapcsolódjatok ki, töltődjetek fel, aztán ki tudja, lehet, hogy szeptemberben már nem is kell mennetek ;). Ha meg mégis, akkor tutira az lesz a Ti hónapotok. A Bromot szerintem mindenképpen szedd tovább, nekem is szednem kell folyamatosan. Amúgy szerintem mindent nem kell megint elölről csinálni, HSG-t, meg spermavizsgálatot szerintem tuti nem kell még egyszer, de majd ha megjött szeptemberben, hívod őket, és akkor megmondják.

Cermiák, nagyon-nagyon jól állsz, és ebből még simán lehet több is, de jó, hogy ilyen jól beindultak a dolgok :). Hű akkor szerdán lesz a nagy nap, jajj de izgi, nagyon szorítok Neked :)!!!
Amúgy tényleg vannak szombatonként is, mert anno nekem is szombaton volt a leszívás, meg akkor pl. többen is mentek a profhoz eredményhirdetésre. Most már csak abban reménykedem, hogy pénteken lesz dr. M, mert ha nem, nagyon szomorú leszek :(.

Edina, nagyon szurkolok Neked, hogy megjöjjön pünkösd előtt, hogy beleférj még a szünet előtt, de úgyis meg fog jönni, kicsit rásegítesz és nem lesz gond ;).

Janula, remélem minden rendben ment ma, visszakaptad a szép kis embriókat, és tudtak lefagyasztani is remélem. Írj majd :).

Én már nagyon várom a jövő pénteket. Annyira fura, hogy szinte semmi tünetem nincs, picit nyugtalanít is, mert itt kb. minden kismaminak volt már az elején is tünete, de remélem minden rendben van, és nagyon bízom benne, hogy jövő pénteken lesz M doki, és jóhírekkel vár. Szinte mindenki, aki tud róla, azt mondja, tuti ikreink lesznek :). Hát meglátjuk, nekem mindegy, csak rendben legyen minden :).
Fura lesz, hogy jövő héttől újra munka, de szerencsére jövő hétvégén lesz egy 3 napos hétvége, meg aztán júniusban és júliusban is egy hét szabi, szóval szerintem így nem lesz gond, de a háziorvos a lelkemre kötötte, hogy egy kicsit is nem jó, akkor menjek és kiiír. Mondtam neki, hogy ez egy egyértelmű.






lexi01
Budapest
 
 


Lexi01
Szerintem nem baj,hogy nincs tüneted, lehet nálad az a tünet, hogy nincs tünet.
Ne aggódj, minden rendben lesz!
sese
 
 

 
 

Edina, Lexi,
köszönöm szépen! :) Én is nagyon örültem nekik. Olyan reményteli és bízakodó vagyok! Remélem nem hiába.

Lexi,
szerintem se aggódj, mert bizony van olyan, hogy semmit nem érez egész terhesség alatt. Biztos minden a legnagyobb rendben van.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Sese,

nagyon sajnálom, annyiszor eszembe jutottál még így is, hogy el voltam foglalva. De ne add fel, majd jön a rövid protokoll és minden rendben lesz! Nem kell újra csináltatnod semmit, egy évig minden leleted jó, ha frissek voltak. Hsg-re meg végképpen nem kell menned! Itt  a nyár élvezd, töltődj!!!

Évi,

kerestünk, de ugye te már akkor nem voltál ott... :(

Cermiák,

örülök nagyon, hogy megismertelek! :) Jó volt ilyen kellemes, vidám társaságban tölteni az izgalom perceit! :)

Lexi kedves,

ne aggódj!!! Olyan sok kismamiak nincs még tünete emmyire az elején, ez teljesen normális!! :)

Én visszakaptam egy kis virágot és három habocskát! :D Nagyon bízom benne, hogy legalább egyikük velem marad! A férjem ma azt mondta, ő inkább örülne a kettőnek! :D
Sajnos egyet sem lehetett lefagyasztani, ezért egy kicsit szomorú voltam, mert így 4 elveszett...
De most nem erre koncentrálok, hanem arra, hogy a másik négy itt van a pocakomban! :) :)
janula
 
 


@janula: de örülök Nektek :)! Sajnálom, hogy nem tudtak lefagyasztani egyet sem, de ezen most ne is bánkódj. Nekem is ugyanígy volt, hogy 4 elveszett, de ezen nem szabad bánkódni, azokra koncentrálj, amit visszakaptál.
Minden rendben lesz, tudod, csak semmi erőlködés, meg hősködés, pihi, séta, jókedv, meg egy kis agykontroll és tutira sikerülni fog. Nagyon szorítok érted, tuti, hogy Te is babósan fogsz jönni a Zilás talira ;).

lexi01
Budapest
 
 


Így van Janula! Ahogy megbeszéltük, most csak a hazavitt négy drágaságra koncentrálj, veletek kell maradjon legalább egy kis babó :). Szorítunk érted is nagyon sokan. :)
És én is nagyon örültem, remélem még találkozunk, ha máshol nem, hát a Zilában a kismami találkozón .
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi,
egyszerre írtunk a Zilás taliról, remélem nem véletlen :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Janula kicsilány annyira jó volt olvasni a soraidat. Örülök, hogy már a pocakban van kisvirág és a fiúcskák. Vigyázz most már nagyon magadra ill magatokra. Nem méssz dolgozni most remélem legalább egy pár napig. vígjáték séta és sok fehérje.

Mikor méssz vv? Lehet összefutunk valamikor ...
edina71
Budapest
 
 


Janula

Már nagyon vártam, hogy írj!!!!
Jaj de jó, most tuti sikerülni fog!!!! Nagyon drukkolok Nektek!

Picit megkönnyebbültem már, olyan nyugalom van a lelkemben (lehet nem szabadna ilyet írnom)
de az utóbbi 1-2 hétben már nagyon borotva élen táncoltunk, és rohadt mód kikészült az idegrendszerem, kezdve, hogy rosszúl reagáltam a stimura, azután izgulni, hogy legyen mit leszívni, aztán hogy az az egy picúrka megtermékenyüljön ááááááááááá nagyon gáz volt.
Hát most kipróbálom a méhpempőt a propoliszt hátha......

Privátban leírhatnád az inzulin rezisztenciás diétát, de majd csak akkor ha úgy érzed hogy oda tudsz ülni a gép elé
Puszi


sese
 
 


Köszönöm mindenkinek! :)

Sese,

ha priviben adsz egy e-mail címet, akkor átküldöm neked is az anyagot, amit kaptam anno, illetve amiben én összefoglaltam a diéta lényegét. Egyébként a neten is rajta van! :)

Cermiák,

én is remélem, hogy összefutunk valahol, vagy a Zilában, vagy máshol. De csak rajtunk múlik! :)

Edina,

10.-én és 12.-én megyek vv! Remélem akkor ott leszel! :)
Nem, nem dolgozom most, az én munkám elég hajolgatós-emelgetős, nem beszélve arról, hogy esetleg elkapok valamit, úgyhogy most itthon leszek, sétálgatok, meg vidám dolgokat csinálok! :)

Mindenkinek nagy ölelést küldök! :)
janula
 
 


Janula ha júni 9 elött jönne meg hétvégén akkor 10-én találkotunk mert akkor kedden mennem kell. Ha csak 9-én jön meg akkor pedig kedden telefon és megmondja a doki mikor mennyek ha beleférek még egyáltalán. Én drukkolok a 10-nek hogy találkozzunk.

Puszi és drukkolok neked nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Janula! Olyan sokat gondoltam rád tegnap, nagyon szurkoltam, hogy minden oké legyen!! Nagyon jó hír, hogy 4 picurit visszakaptál! Csak rájuk gondolj! Optimistán, mi meg küldjük a tapadós energiát!!  A másik négy embrió miatt nem légy szomorú, a természet tudja a dolgát..ebből a 4-ből Baba lesz!

Sese: nagyon sajnálom! A rövid protokoll majd meghozza neked a sikert!!!

Cermiák: Húúú ezek jó hírek, ebből a sok petécskéből biztos sikerülni fog, majd várunk a hírekkel, de addig nagyon drukkolok!!

Lexi: ne izgul, a babácskád/babácskáid tudják mi a jó nekik..és azért nincs tüneted, mert jól érzik magukat

Maci, Edina: Nektek most azért szurkolok, hogy időben megjöjjön!!! És kezdhessetek még egy protokollt, ami természetesen sikeres lesz!

Nálunk volt csütörtökön egy kis ramazuri, mert pisilés után véres volt a papír, totál kiborultam, hívtam a dokit, aki azt mondta, hogy irány haza, szigorú fekvés, és ha felerősődik, vagy görcsölök, akkor azonnal a kórház.  Szerencsére elcsendesedett, (én persze egész este sírtam). Reggel hívott a Pataki asszisztense, és mondta, hogy jó lenne, ha bejönnék mégis uh-ra...na megint para..DE szerencsére minden oké volt, láttam uh-n a babót, mozgott keze lába. A Doki látott egy kis sérültést a méhszájon, mondta, hogy ez lehet egy rossz mozdulattól is..és én emlékszem, hogy csütörtök  délben leültem, és olyan rossz érzés volt, mert belenyilalt alulról a hasamba. Hát legalább megnyugatatott...ja és továbbra sincs Péterrel huncutkodás 


Lányok, mindenkinek nyugodt, szép hétvégét kívánok!! Pihenjetek, és hagyjátok, hogy a fiúk kényeztessenek benneteket!!
Puszi
magdipeti
 
 


sziasztok,

Edina igen, most volt a párom. :) úgyhogy most várunk! mire kell számítani a dokinál? először ülünk le megbeszélni hogyan tovább...5perc alatt lerendez? vagy elmondja ő mit és hogy lát az eredményeinken, felvilágosít? vaaaagy..? kinél hogy  volt az első megbeszélés?

szép hétvégét mindenkinek
bucsok
 
 



Magdikám,

nagyon vigyázz magatokra!!! Ilyesmi előfordulhat, de azért mégis!!! Pihenj sokat!!!
Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám, eddig minden rendben! :)

Lányok,

Tegnap óta fáj a hasam kicsit néha, minntha meg akarna jönni....ez csak azért idegesít, mert az eredeti ciklusom szerint hétfőn kellene megjönnie és elötte pár nappal már szoktam érezni. remélem most nem ezt érzem! Hogy van ez, tarthat abban az állapotban a méhnyálkahártya? Vagy a babák miatt érzem ezt? Valahogy most máshogy jött ki a vége az eredeti ciklushoz képest...
janula
 
 


Sziasztok, elnézést a zavarásért ősrégi babanetes vagyok (jó pár éve nem írtam), ezért merészkedem ide. 
Az utolsó 6. lombikunkból megmaradt a Pharma Expressz Kft-től rendelt 7 doboz ( egy dobozban 3 100 mg-os ampullával) progeszteron szurim amit a gyári csomagolásból (vagyis amibe ide szállítányozták) ma bontottam fel. 2015 novemberig jó, és szívesen elküldeném annak aknek szüksége lenne rá, a részletekről e-mailban tudunk egyeztetni.  Gyakorlatillag számlával igazolva eredeti csomaolásban el tudom küldeni postán és annyi még hogy amíg nem volt meleg a spájzunkban volt, aztán áttettem a hűtőbe. De amúgy 25 C alatt kell tartani. Amim még van az suprafact ampulla,ez félig van ezt bónusz küldöm. Ez 2014 oktberéig jó, ez is a hűtőmben van. 
Mivel nekem a progi szurira végül egyáltalán nem volt szükségem csak a nyakamon van és 19.000 Ftba került...ami nem kevés. Szval a lényeg akit érdekel keressen és megegyezünk.

Kívánok mindenkinek minden jót ezen a nagyon nehéz, de azért izgalmas és gyönyörű úton. 

Elérhetőségem: koeszt@vipmail.hu

Junko
junko
 
 


Sziasztok

Magdika drága tessék vigyázni magadra és ha úgy gondolod akkor inkább maradj otthon 1-2hétig nehogy baj legyen. Addig csak magadra és a babádra koncentrálj. Tudod még az elején nagyon oda kell figyelni hogy nehogy elveszítsd a babát. Pihenés ha úgy érzed fekvés és semmi megterhelő .

Janula neked most hétfőn kellene megjönnie vagy 9-én ? Lehet csak a kisvirág helyezkedik a pocakodban hogy jól be tudja magát vackolni és biztos helye legyen a sok fiú között-

Pihenés fekvés és sok folyadék fehérje. Nem emelünk és hajolunk semmi cipekedés és ha jó idő van akkor séta. Sikerülni fog most mert sikerülnie kell. Vigyázz magadra te is nagyon.

Paurora hogy vagy remélem minen oké veletek.

bucsok ha megven minden eredményetek akkor a profnál lesz konzultáció. Elmondja hogy milyen lehetőségek vannak az eredményeitek alapján és ha valami még kell akkor kaptok rá beutalót vagy papírt. Azt nem tudom mennyi idő lesz mert ha sokan vannak akkor tényleg csak 5 percre számítsatok. Reméljük hogy még a nyári szünet elött ti is tudtok valamit kezdeni akár lombikot akár inszemet. Most már a start vonalnál álltok ti is csak ez a nyári klinika szünet ne lenne.
edina71
Budapest
 
 


Janula, biztosan csak a babák helyezkednek. Nekem is voltak ilyen menzesz szerű fájdalmaim, a beültetés után kb. 9 nappal jelentkeztek először, 4 nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, és több napon keresztül éreztem, nagyon rossz érzés volt, mert folyamatosan azt éreztem, hogy meg fog jönni, de látod végül nem jött meg. Úgyhogy ugyanezt kívánom Neked is, hogy Nálad is ez legyen :), nagyon szorítok.

Magdipeti, sajnálom hogy ilyenek voltak, elhiszem, hogy megijedtetek, de a lényeg, hogy minden rendben. Vigyázz magatokra nagyon, nehogy baj legyen, ha kell inkább tényleg maradj otthon pár napot, mindent a babáért. Remélem hétvégén tudtál pihenni.

Sese, tökjó, hogy megnyugodtál, tényleg nagyon lehetett a nyomás, meg a folyamatos aggódás, biztosan nem lehetett könnyű, de most nyáron lesz időtök feltöltődni pozitív energiáva, és aztán szeptemberben újult erővel vághattok bele, akkor sikerülnie kell :).

Bucsok, lehet, hogy már írtad, de mikor is mentek majd a profhoz?




lexi01
Budapest
 
 


Janula

Köszönöm a diétát! Át jött rendesen!
Ne aggódj a picikék miatt, csatlakozom Edina71-hez , hogy biztos csak a helyület keresik azért görcsölgetsz be. Biztos sikerülni fog! Ne keress tüneteket!!!!!! Pihenj, kapcsolj ki, legyél boldog!!!!
A (konduktorról) nem tudsz semmit??? Aggódom miatta is de ő nem fórumozik sajnos.

Bucsok

Nekünk az első konzultációnál, meg mondta a Prof. hogy velem és a férjemmel mi a szitu, elmondta a lehetőséget (csak lombik) azután kiírta a vizsgálatokat nekem: HSG, teljes vérkép, vércsoport és ellenanyag szűrés, EKG, mellkas RTG,altató orvosi vizsgálat(ha lombik) és mind kettőnknek AIDS és Hepatitis teszt amit ott a kórházban megcsinálnak egy másik osztályon!,
Mindent gyorsan meg lehet csináltatni, csak a HSG ciklus függő, meg van határozva hanyadik ciklus napig csinálják meg.( én pont a 14. ciklus napon voltam a Prof. testvérénél (ő is nőgyógyász a Bajcsy kórházban) akkor megvizsgált, kenetet vett, és mondta hogy ebben a ciklusban már nem csinálják meg, várnom kellett + 1 ciklust. Ahogy megjött, azonnal hívnom kellett időpontért)
Nem tudom, hogy akinek esetleg nincsenek petevezetékei azoknak is várakozniuk kell e.
Én csak leírtam ahogyan nálunk volt. jaaaaaa  a Profnál töltött konzultáció kb. 5 perc.....és 3 órát vártunk rá.
Szerintem nagyon jó szakember, tudja a dolgát, csak a stílusa érdekes
sese
 
 


Lexi01

Szia! már jól vagyok idegileg
Ma belázasodtam és fáj a hasam még mindíg, nem tudom ,hogy összefüggésben van e, vagy benyeltem valami vírust, semmim nem fáj csak apocim, túl stimulálva nem lehetek, kivette azt a 3 tüszőcskét+ a cisztát is. Ilyen nehezen regenerálódnának a petefészkek? De akkor mitől van 38.7 lázam...
sese
 
 


Sziasztok,
bocsánat, hogy zavarlak benneteket a kérdésemmel, de egy kis segítségre lenne szükségem. Fél éve járunk a SOTE-ra, de nem igazán haladunk. A páromnál minden rendben, de nekem az LH szintem magas. Kért a prof. még egy vérvételt, majd megvizsgált és közölte, hogy van egy cisztám, de hogy az el fog múlni, és a következő havimnál (3-5. nap) menjek vissza. Azt mondta a doki, hogy gyógyszeres kezelés lesz a megoldás, és lehet csak ennyi a baj... Aki esetleg ilyen cipőben járt, megtudja mondani, hogy mennyi idő ez a kezelés?
Előre is köszi.
agiii
 
 


@agiii:


Üdv itt :). Ha nem túl nagy a cisztád, akkor általában Norcolutot szoktak felírni. Én többször is jártam így, hogy ciszta miatt nem kezdhettem. Felírták a Norcolutot, ha jól emlékszem 10 napig kellett szednem, miután abbahagytam kb. 4 nap múlva megjött, mentem UH-ra, és már nem volt ciszta :).
Remélem nálad is rendben lesz :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

megint elbújtam egy kis időre...emésztgettem a családi dolgokat...de minden ok, úgy néz ki, megbeszéltük a dolgokat, nem volt egyszerű, de talán mostantól új lappal indulhat apuval a kapcsolatom,és Anasztáziának is lesz nagypapája!
Velünk minden rendben,szédületes tempóban nő a pocakom, ezen a héten töltöm a 21. hetet, rohan az idő.., ma megyek terhesgondozásra, remélem minden rendben van Anasztáziával. Tegnap és tegnap előtt 1x-1x nagyon durva görcsszerű nyomást éreztem , de csak 5-10 mp-ig aztán elmúlt. Lehet helyezkedik a lelkem.
Annyira fura, múltkor ugye említettem hogy zsibbad a lábam, majd hogy tornáztam és becsípődött az ideg...ami végül 5 nap után magától kicsípődött. Azóta viszont alig zsibbad a lábam...komolyan ez valami rejtély. Hogy a terhes nők szervezete miket nem produkál....Szerintem rendeződnek át a csontok is..csípő..stb, mert készül a szervezetem egyre jobban a szülésre.
Amúgy most lelkileg és testileg is egyre jobban vagyok...igaz a mérleg egyre többet mutat, de azért még a normál keretben vagyok.

Drága Janulám,
pihizz sokat, és a megjön érzéssel ne tessék foglalkozni..tudom nehéz, de ez a természetes..a sok vér nem fog most kijönni, így nagy a nyomás bent, sőt a szervezetet emlékszik hogy minek kéne történni...de nem fog! nekem pl. az első 3 hónapban, pont mikor meg kellett volna jönni jobban fájt a pockom kicsit, meg a cicim is.Csak semmi pánik, kapaszkodnak a csajok és a fiúk odabent.Stramm gyerek/gyerekek lesznek meglésd.
Meddig vagy otthon? Ne hogy elkapj nekem valamit a kiskrampuszoktólvalamit a melóhelyen!A kigyerekektől hamar elkaphatsz valamit, amíg lehet maradj otthon!!
Áh...próbálok ám nem sokat takarítani..csak én amolyan tisztaság mániás vagyok, így elég nehéz, de visszafogom már magam.Beláttam, h nem bírok annyit.


Sese,
sajnálom hogy nem sikerült, de örülök hogy ilyen erős vagy, és ilyen pozitív. Szeptemberben a csajokkal kipihenve, újult erővel vágtok majd bele, és tuti sikerülni fog! ;)
Ez már magas hő, hívtad az ARO-t, hogy ez normális -e???

Cicuci,
Kismami, még szép hogy jöhetsz a Zilába...

Csajok,
Látom egyre többen jönnétek velünk majd a Zilába  (Cicuci,Lexi,Maci,Cermiák, Évi...), aminek nagyon örülök, majd írunk Janulával és Magdipetivel,hogy mikorra tervezzük. Még mi sem tudjuk, de szerintem majd ha szünet lesz a Klinikán. Addigra akinek valami folyamatban van , az addigra babós lesz! .
Remélem azért majd olyanok is jönnek akik nem babósak, vagy pl. a szeptemberi csapat , mert mindenkit szívesen látnánk ott...igaz Janula, Magdipeti??
Már nagyon várom!!

Cermiák,
5-5 tüsző...ez fantasztikus, látod türelem tüszőcskét terem, írtam én. Tuti erősek lesznek és sokan szerelembe esnek majd.A sok-sok vitamin is biztos jót tett!! Azóta is szeditek, párod is, mert akkor a kiskatonák is tuti starmm fiúk lesznek! Szerdán megy a drukk!!

Évi,
Csütörtökön szorítok, tudod már hogy mennyit kapsz vissza a fagyimanókból?Tényleg te vecsési vagy, pikk-pakk ott leszel a Zoliában majd.

Lexi,
ne izgulj csajszi, ha puffad néha a pocód, ez is természetes. Nekem sokáig volt, sőt még néha most is.Elvileg a puffadás is azért van hogy segítse a méh növekedését, hogy semmi ne nyomja, állítólag a szervezet csinál magának helyet...mi nők ilyen csuda inteligensen vagyunk összerakva!
A tünetmentesség nekem kb. 12. hétig volt addig max. néha szúrogatott a pocak  a tágulás miatt.
Én még a kávét is úgy ittam mint addig, semmi undor.
Van akinek a 1 trimeszter végére múlik el a hányinger...nekem meg a 15 16 héten kezdődött csak a csirke és a mentol undorom. Lehet neked is később lesznek ilyen fajta tüneteid.Csak vár ki a végét! Mindenki másképpen reagál, nem vagyunk egyformák!

Maci,
A nagyfiad is karatézik...ez nem semmi,7 év, akkor már hány kyu-s?
Ti aztán tényleg  nagy karatés család vagytok! Kicsit irigykedem ám, biztos jó lehet versenyekre járni együtt, meg edzeni.Nekem már nincs ilyen, és néha hiányzik, imádtam ezt az életstílust, életérzést!
Tuti beleférsz majd te is a röviddel!
Neked mikor kell megjönni.,mint Edinának 9-10-én?

Edina,
nagyon szorítok, hogy megjöjjön 9-én, és jöhessen a rövid! Macival együtt kezdenétek, ez szupi!

Mira,
nagyon sajnálom. Pihizz sokat, élvezd a nyarat, és szeptemberben neked is sikerülni fog az első lombik mint Lexinek meglásd! Kitartás!

Magdipeti drága,
Óvatosan ülj most már le, vigyázz magadra , pihizz sokat!Két nap múlva UH megint ugye? Vagy mivel most megnézte Cseresznyét a dokid a vérzés miatt, így nem lesz a betervezett júni. 4-ikei UH?
A Merckformint akkor már abbahagytad?

Ölelés mindenkinek!
paurora81
 
 


Paurora drága,

örülök, hogy rendeződnek körülötted a dolgok! :) Így mindenkinek jobb lesz! Remélem végleg sikerült elrendezni a dolgokat.

Most egyenlőre az eredményhírdetésig vagyok itthon, de már köhögök picit és folyik az orrom, remélem nem fog erősödni a mindjártmegjön érzés mellé, mert akkor már nagyon elegem lesz! Ha esetleg sikerülne, akkor meg még nem tudom, hogy lesz...akkor valakinek át kell adnom a családjaimat, amit amellet, hogy olyan boldog leszek, mint még soha, nagyon fogok sajnálni.

Én is tisztaságmániás vagyok, de most nem merek takarítani, a férjem viszont nem épp erről híres, úgyhogy csak némán szenvedek... De hát ezt a kis időt kibírom, nem? :)

Persze, hogy mindenkivel szívesen találkozom a Zilában! :) Jó is lenne, ha nem személytelenül írnánk egymásnak, hanem találkoznánk is!

Sese,

szerintem is megér egy telefont ez a hőmérséklet! Legfeljebb azt mondják, hogy ez egy vírus és semmi köze az előzményekhez.

Nagyon szívesen küldtem a diétát, remélem fogod tudni alkalmazni. Sok kolléganőm elkezdte úgy, hogy nekik nem is kellene és szépen fogytak! :)

Nem keresek tüneteket, de sokszor olyan erősen van a mindjártmegjön, hogy nem kell keresni, hanem egyszerűen nem lehet nem észrevenni és akkor meg persze meg is rémül az ember lánya, hogy csak nem??? De ha ez még napokig marad és semmi vérzés, akkor azért meg fogok nyugodni.

Lexi, Edina,

köszönöm a megnyugtató szavakat! Nem 9.-én, ma kellene megjönnie rendes időben, azért izgultam! :)

Szép napot mindenkinek!
janula
 
 


Sziasztok Lányok!


Magdi,
köszönöm a drukkokat, remélem tényleg sikerülni fog.
Mint már többen is írták, tényleg vigyázzál magadra és próbálj pihenni is. Most semmi nem olyan fontos, mint a baba, de ezt te is tudod!


Janula,
nekem minden inszemináció után menstruációs görcseim voltak kb. 14 napig. Szerintem mozgolódás van odabent, és ez lehet az oka :). Nem hiszem, hogy megjönne, ne ijedjél meg és bármennyire nehéz is, de próbálj nyugiban maradni, csak jó és szép dolgokra gondolni :).
A megfázás is jó előjel lehet, van itt már néhány kismami, aki szintén meg volt fázva az elején .


Sese,
örülök, hogy kicsit megnyugodtál. Meglásd minden rendben lesz nálatok is szeptemberben. Szedjed addig is a vitaminokat, folsavat. Viszont beszéltél orvossal a láz miatt? Rendjén van, hogy fáj még a poci?


Pauróra,
jó hírek! Nagyon örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgok, mint fizikailag, mint lelkileg. Nem szabad, hogy életed ezen szép időszakát bármi is beárnyékolja. Meg bizony, Anasztáziának nagypapára is szüksége van :). Biztosan szép nagy pocid lehet már :).
Mi volt ma a terhes gondozáson?


Lexi,
te mikor is mész megint vizsgálatra?


Ami engem illet, ma nagyon hamar bekerültem M. dokihoz, alig voltak páran, meg is lepődtem mi ez a pangás . Azzal fogadott Murbi, hogy szuper jó a hormon szintem és szerencsére a petesejtek száma is nőtt kicsit. 6-6 nagy tüszőm van és sok kicsi . Este 9-re megyek vissza a kórházba az ügyeletre, ott fogják beadni a Choragont, mert M. doki nem javasolta, hogy én adjam be magamnak.
Viszont szerdán nem lesz bent, a prof. fogja a punkciót végezni. Pénteken vagy szombaton beültetés. Nagyon izgulok már most. Remélem tényleg sok szerelmes lesz.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, jajj de jó hírek, 6-6 nagy, plusz még kicsik is? Hát ez nagyon-nagyon jó, ebből már aztán lehet "gazdálkodni" :)! Nekem gyanús, hogy ebből szombati beültetésed lesz, nagyon drukkolok Neked :).
Én pénteken megyek legközelebb, nem hallottad esetleg, hogy akkor lesz-e a doki? Nagyon örülnék neki, ha lenne, és ő mondaná meg, hány baba van :).

Janula, elhiszem, hogy tényleg rossz ez a mindjárt megjön érzés, nehéz nem odafigyelni rá... én egyfolytában WC-re jártam csekkolni, hogy ugye nem jött meg... de nem fog Neked sem még nagyon-nagyon sokáig :).

Paurora, örülök, hogy úgy tűnik rendeződnek a családi dolgok :). És az, hogy még a zsibbadás is elmúlt, látod minden rendeződik és rendben lesz, nagyon örülök Neked, így azért sokkal nyugodtabb leszel. Vigyázz magadra és a babóra továbbra is.

Nekem ma volt az első munkanapom, hát elég furi volt megint dolgozni, de végülis nem volt gáz, felálltam néha sétálgatni, kicsit fájdolgált a hasam, de az eddig is volt, szóval nem volt semmi "rendellenes", remélem nem is lesz.
Csomóan kérdezgették mi a helyzet, mert persze csak kiderült, hogy lombikoztam, de én bent csak három embernek mondtam el, hogy sikerült, A többieknek még nem mondtam el, mert túl korai, úgyhogy nekik azt mondtam, még nem tudom az eredményt, Akiknek meg elmondtam, azokat kértem, hogy ne mondják még el a többieknek, mert nem akarom elkiabálni. Már csak azért sem, mert pont mielőtt elmentem szabira, a főnököm bejelentette kb mindenkinek, hogy babát vár, de még az elején volt (talán 6-7 hetes lehetett), és mire most visszamentem dolgozni, kiderült, hogy elvesztette a babáját... eléggé megviselt ez a hír.
Képzeljétek, az egyik kollaganőmet, akinek elmondtam a jóhírt, nem rég műtötték a SOTE1 nőgyógyászatán, és nemrég tudta meg, hogy ő is lombikozni fog. Kérdeztem hogy és melyik intézetbe ment? Mondta, hogy a SOTE ARO-ra, kérdeztem, hogy kihez, és őt is M dokihoz küldték. Mikor mondtam, hogy én is nála vagyok, nagyon megörült, mondtam neki, hogy jó kezekben van nála :). Hát igen, kicsit a világ :).
lexi01
Budapest
 
 


sziasztok,

nagyon köszönöm az infókat és tanácsokat! nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani a prof.! kicsit félek hogy hsg-re el fog küldeni. annyira mindent lehet összeolvasni a neten hogy már nem is merek erről olvasni. inkább megkérdezlek titeket :) ez tényleg ennyire fáj? milyet csinálnak a sote-n? UH-sat? röntgeneset? altatás van vagy egyáltalán nincs? ne haragudjatok a sok kérdésért, de nagyon nem jókat olvastam erről :(
bucsok
 
 


Cermiák,

köszi a bíztatást! Már nem izgulok annyira! :)

Nagyon örülök, hogy ilyen sok szép tüsződ lett! :) Tényleg nem javasolt magunknak beadni, ezt azért mégis izomba kell. Jobb a hozzáértő kéz, mert anyyira nem kellemes, bár nem is vészes! :)
Szerintem szombaton fogsz menni, mert ennyiből biztosan sok szerelmespár lesz és azokból fognak válogatni! Nagyon kíváncsi vagyok, mindenképpen írj majd!
Drukkolok neked nagyon szerdán! :)

Lexi,

ne aggódj, veled ez nem fog előfordulni, ha kiderül a baba, ha nem! Fiatal vagy, egészséges, rendben összejött a dolog, vigyázol magadra, minden adott a sikerhez! :) De persze megértelek, én sem szívesen mondogatnám...bár lehet, hogy kénytelen leszek, mert mindenki tudja a munkahelyemen...és nagyon kedves kollégáim vannak, akik mind nekem drukkolnak... Na, de itt még (sajnos) nem tartunk! :)

Bucsok,

én úgy tudom, nincs altatás, se uh-s, csak röntgenes. Az uh-s azt hiszem fizetős ott, ahol csinálják, ez tb támogatott.
Mindenkinek más, nem lehet tudni előre, hogy fog-e fájni. Nekem fájt nagyon, mert nincs bal petevezetőm és a jobb sem átjárható. Akinek nincs ilyen gondja, annak nem fáj. Egy szobában voltunk kb 5 lánnyal és csak kettőnknek fájt, a többiek meg sem érezték!
De igazából mi erős nők vagyunk és simán kibírjuk ezt a babáért! :) :) A szüléshez képest ez biztosan semmiség! :)

janula
 
 


Sziasztok!

Bucsok

Én is úgy tudom, hogy az UH-s fizetős
Janulának igaza van, mert tényleg nem mindenkinek fáj, az nap amikor én voltam, volt rajtam kívül még 2 lány, az egyiknek meg sem kottyant a másiknak fájt és nekem is fájt.
Nekem csak az a része volt fájdalmas amikor be tette a doki a szondát a méhembe (hátra hajló méhem van) kicsit nehezebb dolga is volt, maga a kontraszt anyag belövelése nem volt fájdalmas még úgy sem, hogy a bal petevezetékem el volt záródva, kaptam még egy adaggal és megnyílt, az sem fájt csak egy hírtelen gyors csípést, feszítést éreztem és már kész is volt. ez kb. 5 percig tartott. Szerintem ennyi áldozatot meg ér a babó, csak erre gondolj!!!! Én is ezt tettem
Ne olvasgass róla a neten, mielőtt én mentem, szintén olvasgattam róla és eléggé bepánikoltam. Nem olyan szőrnyűséges dolog amit nem lehetni kibírni!!!!!

Cermiák

Rengeteg vitamint szedek én is
Nem telóztam be, mert mára lement a lázam 37,5-re, de a has fájdogálás még van... szerintem most jobb oldalra lett egy ciszta, mert kb. olyn érzetem van.

Janula

Értem mit érzel, szerintem én is úgyan így reagálnék.
Fogsz tesztelni majd? Ha igen mikor?
Nagyon izgulok érted!!!!!!!!
sese
 
 


Lányok!
Valaki ajánlott nekem egy gyógyteát ami a ciszta ellen jó, de valamiért nem találom azt az üzit!
Ha valaki olvasta, írja meg légyszi!
Szeptemberben ki jön az ARO-ra?
sese
 
 


Sese,

a diólevél tea jó  a cisztára! :)

Szerintem azért hívd fel őket, nehogy valami gond legyen...vagy menj a te dokidhoz!

Fogok tesztelni, 11.-én vagy 12.-én, mielőtt megyek a vv-re. Tudni szeretném, hogy mire számírhatok, nem szeretném, ha ott érne váratlanul! :)
janula
 
 


Sese,
szerintem a diólevél tea lehetett az, én is azt ittam, amikor mondták, hogy cisztám van :).
Örülök, hogy ma már azért nincs lázad, vigyázz magadra.

Bucsok,
én sajnos nem tudok nyilatkozni a HSG-ről, mert nekem az nem volt, de ne higgy azért minden rémtörténetnek szerintem, amit olvasol. Látod ahogy írták a lányok is, ez sokmindenen múlhat, hogy fáj-e.

Janula, 
tényleg ezt akartam én is, hogy fogsz-e tesztelni, és ha igen mikor :)?
Amúgy szerencsére nekem is nagyon cukik a kollégáim, szurkolnak meg minden, tökre jól esik, ráaádásul a férjem is ugyanott dolgozik és legszívesebben világgá kürtölnénk a hírt, annyira boldogok vagyunk, de próbáljuk még azért egy ideig húzni a dolgot.
lexi01
Budapest
 
 


lexi

Minden rendben lesz veletek . :D Nem lesz semmi baj :D
Csak lazán , nyugiba mindent és csak magatokra koncentrálj . :D

Cermiák

Ez nagyon szép szám :D Hajrá hajrá szorítok ezerrel !!! :D

Paurora

Igazság szerint nem is kérdeztem meg a M. dr. hogy memennyi mazsikát kapok vissza de én úgy tudom hogy a korom miatt csak 2 mazsika jön haza :D 
És nagyon reméljük hogy le is telepednek odabent :D

Bucsok

Nekem a prof ajánlotta a testvérét a Bajcsiban.
Hátrahajló méhem van nekem is ....
Nagyon fájt , de minrt kiderült azért mert elvan záródva a petevezetékeim....
Én is úgy voltam hogy aki velem volt lány ő kb meg se érezte...
De próbálj úgy hozzáálni hogy nem fog fájni :D

Közeledik a csütörtök és ezzel együtt növekedik bennem az izgalom és a hozzá tartozó egymillió érzés ami ilyenkor megfordul az emberben :D

De már nagyon várom :D



evi89
Vecsés
 
 


Lányok,

egy kedves barátnőmnek megmaradt a sikeres lombikjából pár dolog.
Ha valakinek szüksége van rá, kérlek jelezzétek! Enged az árból és hűtőtáskában, hűtőben lett tartva amit ott kell tárolni.

- Gonapeptyl (1 teljes doboz + 1db)     (1 doboz = 7 db)
- Bromocriptin Richter tabletta (2 teljes doboz + egy fél doboznyi) (1 doboz = 30 db)
- Utrogestan 100 mg hüvelykapszula (2 teljes doboz)

- Klion- D 100 hüvelytabletta (2db)   (1 doboz = 10 db)

- Choragon 500 NE por és oldószer oldatos injectio (2 db)   (1 doboz = 3 db)

- Betadine hüvelykúp 12 db (1 doboz = 14 db)

janula
 
 


Lányok,

sajnos nekem is megmaradt egy egész bontatlan doboz Choragonom (3 db). A blokk is meg van hozzá. Ha valakit érdekel írjon priviben és megbeszéljük a részleteket.

Köszönöm mindenkinek a bíztást! Ma kicsit nyűgös vagyok. Valószínű amiatt is, hogy lassan a finishbe érkezem, és ahogy Évi is írta ahogy közeledik a nagy nap ezzel együtt növekszik bennem is az izgalom, a félelem és a hozzá tartozó még egymillió érzés ami ilyenkor van...

8-ra megyek holnap, elméletileg 9-től lesz a leszívás.
Jön még valaki?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok !

Paurora örülök hogy rendeződött a családdal a helyzeted . Maradjon is jó sokáig ilyen békés és boldogságos.

Magdika remélem azóta nem volt miki és vigyázol most már magadra . Várom mind a kettőtöktől a friss híreket uh után.

Cermiák holnap minden redben lesz és sok petesejtet fog a doki bácsi nyerni te alszol egy kicsit és utána pihenés. Várjuk a híreket ha kialudtad magad holnap.

Evi neked csütörtökön mennek a drukkok hogy a sítáboros babáid jó időben legyenek jó helyen és jó sok időre befészkeljék magkat a pocakodba.

Bucsok lehet kérnek átjárhatóságit nekem a klinikán csinálták és nem altattak de nem fájt kellemetlen de én jobban féltem tőle mint ami volt. Szóval ne olvasgass a neten erről mert mindenki máshogy éli meg. Arra emlékszem hogy véreztem utána de semmi egyéb. Az is 2 nap alatt elmúlt. Szóval ne félj ttőle az is egy lépés a baba felé.

Janula remélem nem jött meg és még jó sokáig nem is fog. Remélem találkozunk jövő héten és tudunk egy kicsit beszélgetni is majd. Írok privit neked.

Lexi kismami hogy érzed magad?
Sese pihend most ki magad nyaralj és készülj a szeptemberi kezdésre . Minden rendben lesz addigra és lesz egy sikeres lombikod ősz elejére.

Maci nálad mi újság velem kezded ugye????
edina71
Budapest
 
 


Évi, Cermiák, elhiszem, hogy izgultok, de ez nyilván normális ilyenkor, az lenne fura talán, ha egyáltalán nem izgulnátok :). De biztosan minden rendben lesz, jó kezekben vagytok és nagyon-nagyon szurkolunk mindkettőtöknek :)!

Edina, aranyos vagy, jól vagyok köszönöm, talán annyi, hogy a szokásosnál fáradtabb vagyok és éhesebb vagyok :D, de amúgy minden ok. Bár éjjel nagyon rosszat álmodtam és ez eléggé kihatott a mai napomra, nagyon várom már a pénteket, jó lenne tudni, hogy minden ok és hogy hány baba van :).

Janula, remélem jól vagy, pihengetsz, sétálgatsz, egyre melegebb lesz, úgyhogy egyre többet lehet kint lenni :). Vigyázz magadra és a babókra :).


lexi01
Budapest
 
 


Lexi,
jut eszembe nem válaszoltam a kérdésedre, kicsit zizi vagyok :).
Pont a pénteki napról nem tudok semmit. Holnap nem lesz M. doki, illetve csütörtökön biztos lesz és szombaton is, mert azt mondta ő csinálja a beültetést. Én azt gondolom pénteken is ott lesz.

Köszi Edina a bíztatást! Igyekszem pozitív lenni. Mindenképp beszámolok, ha hazaértem.
Remélem neked is megjön hamarosan és csatlakozhatsz sorainkba :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi ez csak természetes hogy érdekel mi van veled és a pocaklakó ill lakókkal. Ti egy babát szeretnétek vagy jöhetnek az ikrek is ? El ne felejtsd megosztani velünk majd a jó hírt és a pontos számot se

Cermiák ezt csak pozitívan lehet végig csinálni hiszen mindíg van miért aggódnunk a stimu alatt azért hogy rendben nőjenek a petesejtek. A leszívásnál azért hogy sok sok sejtet nyerjenek és jól viseld az altatást. Utána a szerelmesekért izgulhatunk és a végén hogy vajon velünk akarnak -e maradni a babák vagy sem .

Hinnni kell a sikerben és abban is hogy a szervezetünk tudja mi a jó neki. Ügyes leszel holnap a lányok segítenek ha felébresztenek és minden szuper lesz .
edina71
Budapest
 
 


Cermiák, semmi gond, nyilván most másra fókuszálsz :). Azért nagyon bízom benne, hogy lesz pénteken is, és nem leszek olyan peches, hog megint pont akkor nincs, mikor én megyek.
És természetesen én is nagyon várom holnap a jóhíreket Tőled, sok-sok szép petesejtet kívánok és hogy minden rendben menjen, de miért is lenne másként :).
Edina jól mondja, muszáj pozitívnak lenni, és hinni kell benne, hogy sikerülni fog, csak így szabad hozzáállni :).

Edina, mindenképpen megírom pénteken :). Igazából nyugodtan jöhetnének ikrek is, nyilván sokkal nagyobb kihívás minden szempontból, de nagyon boldogok lennénk, ha ketten lennének. De ha csak egy van, annak is ugyanúgy örülünk, csak minden rendben legyen. Amúgy akik tudják, hogy lombikoztam, azok mind azt mondják, hogy tuti ikreink lesznek, meg engem olyan ikres anyukának képzelnek el, anyukám meg most hívott, és azt álmodta, hogy mondtam neki, hogy jönnek az unokák (többesszámban). Amúgy ez fura, de nekem is valahogy ikrek fele hajlanak a megérzéseim, aztán lehet, hogy nem jelent semmit :D. Hát pénteken kiderül :).
lexi01
Budapest
 
 


Lexi akkor péntekre két kis pontocskát kívánok neked és drukkolok hogy teljesüljön az álmod.
edina71
Budapest
 
 


Cermiák

Nagyon drukkolok Neked holnapra!!!! Jó lesz hidd el!!!!
Ne idegeskedj, csak nyugottan, mindenki nagyon kedves és segítőkész, és utána is minden rendben lesz! Bízz benne!

Janula

Szerintem engem a Choragon érdekelne! 1 maradt meg nekem és kellene még hozzá 1, de jó úgy is ha a 2-t venném meg!!!!! a Többiből maradt még nekem, a Gonát nem merem megvenni mert nem tudom előre mit tervez velem a Prof.   Ha ok, írj és megbeszéljük privátban.
Görcsölget még a pocid?
Jövőhét keddtől kezdem a diétádat kíváncsi vagyok rá mit hoz ki belőlem.
Most azt tervezem, hogy megnézetem azt a bizonyos Anti Müllerian hormonom, hogy tudjam mennyire vannak kimerülve a petefészkeim, még meg kell tudakolnom, hogy hol, és hogyan tudom mind ezt megcsináltatni, annyit tudok, hogy ÁNTSZ csinálja.
Iszonyat kíváncsi vagyok rá, sőt megyek endokrinológushoz is mert a hormonokra is kíváncsi vagyok, ugye a Prof. semmi ilyesmit nem osztott meg velem, nekem pedig mint zöldfülünek fogalmam sem volt róla, melyik hormont lett volna érdemes megtudakolni Tőle!

Köszi a teát, így már rémlik

Lexi

Drukkolok Neked péntekre!!!!!!!
sese
 
 


Lányok segítséget kérnék 

Holnap 12 -re megyünk ugye a mazsikákért.
Az utrogestant reggel ugyan úgy felkell rakni ???


köszi 
evi89
Vecsés
 
 


Évi, én a beültetés napján vittem magammal a reggeli kúpomat (én nem Utro-t, hanem Cyclogestet használok), odaadtam az asszisztensnek a beültetés előtt, és a doki tette fel beültetés után.

Szurkolok nagyon!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Évi,

Olvasd el a papírt, amit adtak, azon minden rajta van személyre szabottan! :)
janula
 
 


janula

igen elolvastam, az van hogy 3 x 2 db ...
Csak elbizonytalanodtam hogy akkor a reggelit fel e rakhatom beülti elött  

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

11 petécskét sikerült leszívni :).
Ma megint nagyon kevésen voltak, független ettől fél2 magasságában, utóljára hívott be a prof. A lényeg minden rendben van. Görcsölget a hasam, de jól vagyok.
Most izgulok, hogy mennyi lesz szerelmes :).

Lexi,
megkérdeztem Andit, lesz pénteken M. doki, úgy hogy biztosan ő fogja közölni a jó hírt :).

Évi,
szorítok, hogy minden jól menjen holnap!

Sese,
nagyon jó ötlet, hogy elmész megnézetni egy-két fontos dolgot. Néha muszáj kicsit kezünkbe vegyük a dolgokat a siker érdekében.

Mindenkinek nagy ölelés! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

Gratulálok,11 petesejt az nagyon jó! Drukkolok, hogy minél több legyen szerelmes!
sese
 
 


Janula

Nem jött át a barátnőd e-mail címe!!!!!!!
sese
 
 


Sziasztok

Cermiák gratulálok a 11 az nem kevés ám .

Most pihi sok folyadék semmi hajolgatás és cipekedés. Holnap várjuk majd a híreket hány esett szerelembe.

Evi holnap érted izgulhatunk . Szerintem sem kell reggel használnod az utrot mert nekem a lombiknál a beültinél tette fel a doki a reggelit pedig 10-re mentem.
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: