Új privát üzeneted érkezett!

Kép

jucicuki
 
 


Kép

2 éves lettem.


Éljen sikerült végre feltöltenem. Uj verzió lett a linuxból. Idáig szenvedtem a kicsinyitéssel. Hu.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Bibar Gratulálok kislányod megérkezéséhez. Szép nagy baba lett.
Jó egészséget, sok tejcsit kívánok nektek.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 

 
 

Szívből gratulálunk a legifjabb Bibar Babához! :D
torolve_20130114141731
 
 


Gratulálok Bibar! Jó egészséget nektek.



vicky79
 
 


Bibarci!

Hatalmas gratula Nektek!!! Szép nagy baba lett Kamilla. Sok sok tejcit és sok boldogságot kívánok a leányzóhoz.
vic12
 
 


Bibar!

Gratulálok a Nagylányhoz!!! Jó egészséget, sok boldogságot Nektek!


Vicuska!
Gratulálok!!!

Ballagyó!
Sajnálom ezt a betegséget, kitartás, míg kinövi!

Erika!
Hú, mekkora torta! Látom, megy a Thomas-őrület! Mesélj, hogy sikerült a szülinap!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz és én is gratulálok, Kamilla születéséhez, jó egészséget kívánok és mielőbbi hazamenetelt!
Várjuk majd a képeket is:-)

Kép
baby.81
 
 


Erika!

Utólag is boldog szülinapot Marcellnak! Nagyon szuper a torta!

Bibar!
Gratulálok! Isten hozta a "kis" Kamillát!

Juci!

Majd elfelejtettem: Lilinek is boldog névnapot kívánok - utólag!
ballagyo
 
 


Bibar,
szívből gratulálok Kamilla érkezéséhez! :D :D :D Jó egészséget, sok-sok tejcit kívánok! :wink:

Vicus,
fantasztikus hírek!! :D :D Kívánom, hogy minden rendben legyen!! :wink: (Írok majd mailt neked, mert lenne pár kérdésem Tárnokkal kapcsolatban. Ugye ott laktok még?)

Kép

Kép
mamm
 
 


Hatalmas gratula Bibarci Kamillájához!!!!!! Olivér mit szólt hozzá?

Vicuska, fantasztikus az a kétcsíkos kép. Csendben gratulálok!!! Szerintem itt már semmin se lepődünk meg. Hányan lettek itt spontán babások, akiknek papírjuk volt róla, hogy nem lehet? Mennek a drukkok!

KépKép
süni76
 
 


Helló lányok!

Bibar örülök, hogy túl vagy rajta!!!! legyen nagyon sok örömötök a kislányotokban is!!!

én ma voltam uh-on még mindig haránt fekszik. aranyosak vagytok, hogy izgultok értem. nagyon bonyolult terhesség. 25 uh-on vagyok túl és még senki nem mondja ki, hogy egészséges lesz. segítséget akarok kérni.

találtak 3 kamratágulatot a fejében. van egy 8mm-es a baloldaliban egy 12 mm-es a jobb oldaliban és egy 12 mm-es a hátsó kamrában. Arra gondolnak, hogy elkaptam egy toxoplazma fertőzést. holnap vérvétel. minimum egy hét az eredmény. volt már valakinek ilyen? vagy csak tágulata a babának, annyira félek, hogy nem lesz egészséges.........

mondjatok valami biztatót.... mit csináljak???? egyenlőre még nem akarnak császározni mi lesz velünk???
málna79
 
 


szia Málna!

Éppen most akartam írni neked sms-t, szóval túl vagy az uh-n, ezek a kamratágulatok:-(((, utánna olvasok én is mert nem nagyon tudom, hogy mi is ez.....bízzunk benne, hogy nem lesz semmi probléma, én nagyon drukkolok értetek.....és most akkor bennt vagy a kórházban vagy haza mentél? Puszi

Kép
baby.81
 
 


Málna, sajnos nem tudok ebben segíteni, csak nagyon szorítok értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.kizoa.com/slideshow/d974830k7750413o1/panna

http://www.kizoa.com/slideshow/d974826k1466034o1/lnyok

Ez a tegnapi napunk képekben, jó volt. Pannus, nő, mint akit húznak, egyre többet vigyorog és próbál már beszélgetni is. Nagyon figyel, ha beszélünk hozzá és formálgatja a száját, haláli. Csajokat imádja, teli szájjal nevet, ha beszélnek hozzá, bohóckodnak neki.

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam már felétek,talán még emlékeztek ránk. Most viszont Málnának szeretnék írni egy kis bíztatót.
Nekünk annó volt ilyen tágulat a baba fejében. A 19. héten 7mm-es volt és folyamatosan nőtt. Később lett még egy. Akkor engem is jól beparáztattak,hogy valami baj lehet,de a dokim mondta,hogy ez igen gyakori és fel fog szívódni. El is tünt szerencsére, ép és egészséges a lánykám.
Reméljük,hogy nálad sem lesz semmi komoly és szépen felszívódnak.

Mi annyit tettünk,hogy uh-on mindig megnézettük,hogy mekkorák.Egyszer meg már nem volt mit ellenőrizni.
Kívánom,hogy minden rendben legyen nálatok is,és fel a fejjel!!!! :wink:

Csajok,minden gyerkőc gyönyörű!

Gratulálok az "új" kismamiknak!

Bibar
Gratulálok Kamilla érkezéséhez!

Kép
Kép
vszandra
 
 


Bibar
Gratulálok!nagyon sok boldogságot,egészséget és rengeteg tejcsit kívánok!nagyon várom már a képeket :D Jó nagy pocakod volt már a végére!

Vicuska
Ez fantasztikus!Jucinál sem sok esély volt egy spontán babára és látod még is ott van Panna :D Gyere légyszi gyakrabban és ne dugdosd a gyönyörű lánykádat se!!!

Erika
Boldog szülinapot Marcellnak!Nagyon hasonlít rád!!!

Ballagyo
Remélem azóta már jobban van Soma!És gratula az ovihoz!

Baby
Jó nagyot nőtt Bendegúz is.Nem hiszem,hogy közétek fog szokni!Botinál is van,hogy közöttünk köt ki aztán ott alszik reggelig.Az már más kérdés,hogy én hogy alszom :?

Morzsa
Én sajna nem hallottam még ilyenről,de az a lényeg,hogy lehet kezelni és meg van minden esélyed egy kisbabára!Sok-sok erőt és kitartást!!!

Málna
Toxo fertőzése anno Rékarókának volt úgy emlékszem,talán egy priviben tud segíteni neked(nagyon régen jelentkezett már).Remélem nem lesz baj és egészséges lesz a kisbabád!Kitartás!!Ha itt leszel megint csak szólj szívesen meglátogatlak :D

Elan
Igazi nagy motorosod van :D Sajnálom,hogy nincs rendben a hormonh.tartásod,de majd most is kapsz fincsi gyógyszereket és jöhet a kistesó :D A strand ötleteket szívesen fogadnám én is,mert jövőhéttől nem tudunk anyósékhoz menni egy hónapig. :(

Juci
Nem csak Pannát húzzák,szerintem a csajokat is :D Pannának még mindig mekkora haja van!

Szandra
Igazán jöhetnél többet!!!!

Rólunk:sajna vége a nyaralásnak :( pedig nagyon jó volt.Boti nagyon élvezte a vizet,hangosan kacagott,ugrált a medence széléről.Egyszer annyira gyors volt,hogy apja nem tudta elkapni és lemerült a víz alá én sikongattam ő meg ahogy kiemelte az apja teli szájjal nevetett rajta!Viszont a motorozást kicsit hanyagolni fogom,mert 2X ellógott előlünk,persze a forgalmas utat vette célirányba mi meg alig bírtuk utolérni.Szegénykém azt hiszi jó játék,mert kacagva egyre gyorsabban megy,szinte utolérhetetlenre fejlesztette a gyorsaságát.Szobatisztasággal szuperul haladunk,kakis pelust már hetek óta nem láttam.Megtanult állva pisilni és ha nincs rajta semmi megy a bokorhoz(itthon a bilihez) és pisil.Jókat nevetünk rajta,mert berogyasztja a lábát,kicsit hátradől és ha végzett még meg is rázza a kukiját.Szóval mint a nagyok :D Viszont ha van rajta kisnadrág vagy alsógatyó renszerint becsurran,gondolom úgy érzi,hogy a pelus rajta van és beereszti.
Pöttöm jól van,úgy tűnik ő is fiú,de azt mondta a doki nem merri 100 %-ra mondani,mert ott a köldökzsinor is.Azt hiszem elmegyünk a 20. héten egy 4D uh-ra is hátha ott jobban látszik.23.-án megyünk magzati szívuh-ra remélem ott is minden rendben lesz.És a végére a képek:
Kép Kép Kép
gabicsibe
 
 


Kép

Rossz gombot nyomtam így ez le maradt és a hibákért is bocsi,nem tudtam átolvasni és javítani :oops: :oops:
gabicsibe
 
 


Szandra
És boldog szülinapot a lánykádnak!!Kérünk képeket!!!
gabicsibe
 
 


csak egy gyors bekukk:))

köszönöm a gratukat,nagyon aranyosak vagytok:)))
minden oké,Kamilla egy tündér lány:)))Olivér puszilgatja,szeretgeti,szóval tényleg minden szuper!!
jó hogy kivették vasárnap Kamillát mert már belekakilt a vizbe igy mindenféle bajunk is volt,többek között a gyomrát is kimosták:((de szerencsére minden oké vele és egészséges:))

jövök majd olvasni ha lesz időm!!!!csak egy pár kép még:))
puszi

Kép

Kép Kép

Kép

bibar
 
 


Szia Szandra!!!

örülök, hogy írtál és bíztatál. rám fér. és emlékszel még, hogy mennyire nőtt meg? nagyon ijesztő hétről hétre, hogy csak nőnek és senki nem csinál semmit.

Bibar gyönyörű kislányod van!!!! jól vagy?
málna79
 
 


Sziasztok!

Bibar, gratulálok Kamillához, végre-végre! Nagyon édes, kis husibaba, lehet gyömöszölni :)

Juci, annyira kedves ezt a közös kép az ikrekről, nagyon szépek a lányok.

Erika, Thomas-mánia? :) Nálunk most a Pom-Pom megy ezerrel, de szerintem csak átmenetileg unt rá Thomasra (legnagyobb örömömre, azért a Pom-Pomot sokkal jobban szeretem).

Málna, ilyen kamratágulat egy ismerősöm kisfiánál is volt, és felszívódott, ahogy Szandra is mesélte. Nagyon drukkolok, hogy minden oké legyen, és a toxoplazma is negatív legyen.

Gabicsibe, jó lehetett a nyaralás! Hol voltatok? Mi csütörtökön utazunk az Alpokba, már nagyon várom, ott nem lesz ilyen meleg, remélem. Ezzel a szobatisztasággal nagyon ügyes a fiad! Úgy érzem, Gábor csak jövőre fog itt tartani, idén még nagyon nem érett meg rá. Nem erőltetem, ő tudja.

Kivagyunk ettől a hőségtől, igaz, korábban meg a hidegre és az esőre panaszkodtam, semmi se jó :) Most esik az eső, talán ez hoz némi enyhülést. Az autónk keddig szervízben, kicsit be vagyunk így zárva, mert minden tömegközlekedési eszköz messzebb van, mint a Gábor "sétateherbírása", vinni meg nincs kedvem ebben a melegben. Itt motorozni sem lehet, hegynek fel kell menni erősen. Számolom a napokat a nyaralásig.

Voltam mell-UH-n, mert gyanús volt valami az egyikben, de szerencsére negatív. A hormoneredményeim jövő keddre lesznek meg.

Kép
elan
 
 


Bibar, de édes és milyen nagylány!!!!!!!!!!!!

Elan, köszi, de jó, hogy minden rendben volt az UH-on, ijesztő lehetett.

Gabicsibe, de szuperek a képek! Pocakfotó?

jucicuki
 
 


Sziasztok!
bejelnetkezem, bár nem tudom mennyit tudok írni, még nem csináltam itthon semmit, de úgy nincs kedvem, konkrétan 1 órát sikerült aludnom az éjjel és dől rólam a víz, bár gondolom nem egyedi..

BIBAR!!! Óóó gyönyörű Kamilla, tiszta Olivér szerintem, és dejó, hogy így beengedték Olivért hozzá!! :D

Ma megyünk dokkerhez, kíváncsi leszek mit mond. Remélem csupa jókat. Közben a lakótelepen körbekérdezősködtem, volt, akit sokkal rosszbb értékekkel sem tettek kényszerpihenőre, de ma majd meglátjuk, rákérdezek a dokinál. Mert így csak a lelkifurdalással küszködök és állandóan rettegek, hogy beindul a szülés, no szerintem ez sem jó.

Kriszti sajánálom a molát, nem volt még ilyen ismerősöm korábban.

Málna, még mennyi van vissza? Kívánok minden jót, remélem csak agyon ijesztgetnek, én már pár ilyet hallottam, amíg anno a terhespaton feküdtem, aztán szerencsére a legtöbbszr nem volt semmi gáz.

Elan, irigy vagyok a nayralásért. Mi idén sem megyünk. Lőrinc gyakorltilag utálja a vizet, voltunk múlt héten Agárdon 1 órát, hát elfáradtam és Lőrinc kiakadt, szerintem majd jövőre újra próbálkozunk. A nyaralás illúziója azért megvolt ezalatt az egy óra alatt is. :lol:

Gabi! drukk a szívúhához!! :wink: És grat a fütyishez is! Na meg a szobatisztasághoz. Lőrinc most ott tart, hogy egész nap a bilihez rohangál, a wc-től fél, a bilin 2 mp-t eltölt és közli, hogy pisiltem, pukiztam, majd visszaköveteli a pelust. Eredmény még nem volt. Egész nap a Bilizős Elmót bámulja, már kívülről tudom, teljesen kész vagyok tőle. Gyakorlatilag az szól minden kajálás alatt, így Jó ebédhez szól a kakinóta van nálunk. :lol:

Lőrinc végre talán egyedül eszik, darabosat kézzel, folyósat kanállal, de csak mártogatja a kanalat és megvája, míg lecsöpög. Segíteni sem enged, így a maradékot úgy próbálom beleügyeskedni, mert azért a felénél már elfárad. :wink:

na most ennyi voltam, még pedig majd akarok írni, de majd apránként. Erikának is akartam valamit, de nem jut eszembe.
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!
Bibarci, gyönyörű Kamilla!!!! Szopival hogy álltok? Szerintem is hasonlít Olivérre. Vigyázzatok magatokra!

Elan, húú, de jó lesz Nektek az Alpokban. Hipp-hopp és itt lesz az indulás ideje.

Málna, drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Juci, nagyon édesek a csajok. Mindig belesek a blogra és megcsodálom a képeket is.

Vikkata, kitartás! Bár gondolom, hogy nagyon nehéz. Majd írd meg, mit mondott a doki.

Gabi, szuperek a képek!!!! Sz doki mondta, hogy kukis? Nekünk már a 12. héten mondta, hogy szerinte inkább a fiú neveket olvasgassuk az utónévkönyvben :D

Mi jól vagyunk. Nyaralni nem hiszem, hogy megyünk, max a Balatonra 1-2 napra.
Zéti egyik este, fürdés előtt belepisilt a bilibe!!!!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!
Na kicsit visszaolvastam!
Most is az uram laptopjáról írok,mert az én gépemről nem fogadja el a jelszót,az övéről meg igen!

Bibarkám!
Itt is nagy gratula és nagyon cukker ez a husigolyó!

Süni!
Grat Zéti bilibe pisiléséhez!

Vikkata!
Kitartást neked!Szép lassan totál egyedül fog enni Lőrinc,ne aggódj!Mi lesz a neve a bébinek?

Jerika!
Marcellnak boldog születésnapot!

Elan!
Hajrá spontán bébi!Mell uhun jó,hogy minden ok volt!Hormonhoz meg drukkolok.Alpokba meg jó pihit nektek!Helyes a motoros fiad!

Áramütés az otthon volt,mert babrálta a kazánt és nem húzta ki a konektorból.Én mentem be tök véletlenül hozzá,hogy mikor lesz készen!Pont rázta az áram!Nagyon ijesztő volt,rohanás az ügyeletre,majd onnan vitte el a mentő az intenzívre!De már jól van!

Juci!
Annyira gyönyörűek a lányaid!A válladon olyan picikének tűnik,de a babakocsiban meg nagynak!Csajok hogy bírják?Van féltékenykedés?Lilinek boldog névnapot utólag!

Vicuska!
Ez fantasztikus!Gratulálok!Mikor mész dokihoz?Rami szeptembertől ovis lesz?

Gabicsibe!
Grat a bilizéshez és az állva pisihez!Olyan nagy ez a fiú és édes!Pocakfotót leszel szíves nyomni!Ja és halkan grat a pöcsöshöz!

Málna!
Drukk ezerrel!Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?

Vic!
Mi van a te gyulladásoddal?Nem lettek okosabbak a dokik azóta?

Ballagyó!
gyógyulgassatok!

Witch!
Rengeteget fogytál és nagyon ügyes vagy csak így tovább!Jamina is hatalmasat nyúlt!Cuki!


Rólunk picit!
Szobatiszták lettünk cirka 4nap alatt!Bilibe kaki és pisi!Éjjelre adok nekik pelust,mert este ragaszkodnak a 3dl kakaójukhoz:))
Kezdenek dumálni!Rettenetesen anyásak!Mindent nekem kell csinálni velük!Semmmit nem engednek senkinek!Hulla vagyok már!Egésznap egyedül!Várom már az ovit!Az a baj,hogy én nem bízom rá senkire a gyerekeimet!Tudom ez hülyeség,de én nem tudok kikapcsolódni,mert állandóan rájuk gondolok.Az uram és az anyám akikre rájuk bízom egy-két órát,de mindkettő melózik sajnos!Ez van!
Dóri komolyan osztja az észt mindenkinek,tiszta anyja!Balukám megfontolt,mint az apja!Végigalusszák az éjszakát,bár Dóri 1x kel,mert kiesik a cumija és lusta megkeresni!Már rég leszereltük a rácsot az ágyukról!Nem jönnek ki,onnan vinnyognak,ha kel valami.
Tök jó tesók,rengeteget játszanak és röhögnek együtt,de tudnak verekedni és veszekedni is egymással!
És már mondják,anyuci szeretlek!
Képeket most nem tudok ide tenni,de majd próbálkozom!

Ha kihagytam valakit,ezer bocsi!
Vendég
 


Bibar!
Nagyon aranyos Kamilla, szép baba, milyen jó barna bőrű és valóban hasonlít Olivérre:-) Tetszik neki gondolom a kistesó?:-) Szopizás megy, van tejcsi? Minden jót nektek:-)
Málna,
mi lett a vérvétel eredménye, hogy vagy????
Süni,
igen ügyes már Zéti, hogy ennyi idősen belepisilt a bilibe!!! Puszi nektek
Gabicsibe,
nagyon jók a képek, ügyes nagyon a Nagy fiad!!!

Bendegúz is tegnap produkált a bilibe és nem pisit:-))))a terszon szoktunk pancsizni és ugye pelus nélkül volt, na a teraszon elvégezte a dolgát....én meg "mérgesen" mondtam neki, hogy ott a bili abba kell és ő ment, ráült és folytatta ott a kakilást, jó mi?:-)persze azóta nem, de már ez is tök jóóóó
Nagyon meleg van, nehezen viseljük már mi is, bennt van 28 fok, szörnyű....de majd csak jön valami enyhülés,meg hát megyün hétfőn nyaralni!!!
Szép napot!

Kép
baby.81
 
 


Kép

És tegnap nyáriasítottunk a séróján:)

Kép
baby.81
 
 


Süni!

Boldog születésnapot Zétinek! Ügyesek vagyok a bilizéssel!

Benszi!

Jó, hogy higgadt tudtál maradni, engem tuti elvitt volna a szívroham! Lényeg, hogy nem lett nagyobb baj belőle.
Köszi a köszöntést!
Lili kicsit féltékenyebb, de már kezdi megszokni ő is. Eleinte tuti pont akkor kellett valami, amikor Pannust szoptattam és ha nem ugrottam rögtön, akkor ment a hiszti, meg tiszta kismajom lett, lógott rajtam folyton. Most már alakul.

Baby, csinos a nyári frizkó!

jucicuki
 
 


köszönöm lányok drágák vagytok:))))))))))))))

igérem holnap már rendesen olvasok és reagálok is,egyenlőre nehéz ez a 2 gyerekes élet,Olivér kicsit sirós lett,én is.....Kamilla tündér!!
Tej van de nem sok,táp is kell:(((igy volt Olivérnél is ,ugy látszik én ennyit tudok:((de ennek is örülni kell:))fele fele van legalább!!!

Vicuska
most látom:))))))))))))))))))))))))gratula:)))gyere majd és irj hogy mi van!!!!

Benszikém
hivlak ám majd csak kicsit zűrös most!!!!pusz

Baby
nagyon cuki:)))))))))))

Sünikém
csak igy tovább:)))ügyi nagyon!!boldog szülinapot Zétinek!!!!!!

jövök még csak hivnak:))

bibar
 
 


Bibarkám!
Kitartást!Lesz ez még rosszabb is:)))Csörrenj majd,ha lesz időd a tejcsi miatt meg ne aggódj!Van,amennyi van!


Juci!
Nem lehet egyszerű ez a féltékenység!Hogy oldod meg a mindennapjaidat?A csajok kint játszanak,addig Panna bent alszik vagy a babakocsiban?Éjszakai alvás?
Általában higgadt vagyok a vészhelyzetekben,amikor vége,akkor törik el a mécses!Ez most is így volt,amikor beszállt a mentőben,akkor lett végem!

Baby!
Jó az új sérója Bendegúznak!
Vendég
 


Bibar
Nagyon cukker a lánykád :D le se tagadhatná a bátyját!ne izgasd magad a tejcsi miatt,örülni kell annak is ami van.Ha már nem lesz akkor sem kell elkeseredni bárki bármit mond!

Elan
Jó nyaralást nektek :D Mi Zalacsányban voltunk idén is,de már a sajátban.Igaz kicsit még poros volt a környezet,mert még tartnaka az épitkezések,de Boti élvezte,mert rengeteg munkagép volt.Örülök,hogy az uh-n minden rendben volt,drukk a jó hormon eredményért!

Kata
Mi volt a dokinál???Ha már ennyiszer megnézi akkor talán lassan rá is szokik :D biztos most memorizál Lőrinc :D

Benszi
De jó,hogy ilyen rövid idő alatt sikerült rászokniuk!nagyon ügyik!A beszédhez is gratula innen már pikk-pakk megy folyékonyan,még sok is lesz :D Hát le a kalappal elötted!ezt a hidegvért én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben,de most is fel állt a szőr a karomon ahogy olvastam!Gondolom ezt a napot is megünnepelitek második szülinapnak.Pocakfotóm még nincs,de igérem bepótolom!


Baby
Gratulálok a bilizéshez :D és jó nyaralást nektek!JÓ lett Bendi sérója :D

Süni
Nektek is gratula,próbáld meg mindig fürdés elött ahogy folyik a viz,tuti siker lesz :D és szép lassan majd rászokik.Igen Sz.doki mondta,de nem volt biztos a dolgában,bár most nem ajánlotta a 4D uh-ot,de mi önszorgalomból elmegyünk.Talán ott már tudnak mondani valami biztosat.
gabicsibe
 
 


Sziasztok!!


Bibarkám, gyönyörű a kis Kamilla!! És szerintem is tiszta Olivér!! Nem is hittem, hogy így hasonlítanak majd! Kitartást!!

Rólam, ma voltam Zekénél UH-n, petezsákot láttunk benne szikhólyaggal. Még 6 hetes sem vagyok, így minden a lehető legjobb. Az állandó alhasi görcsök miatt szenvedek, de ezek Raminál is voltak És már most ezerrel hányingerem van. Raminál 7 hetesen kezdődtek.
Zeke nagyon örült, mondta, hogy szívesen vállal.
Jövő hét pénteken rendel utoljára, akkor meg fog nézni, aztán 4 hét szabira megy. Elméletileg jövő héten már lesz pulzálás.
Lányok, komolyan ez hihetetlen, megtörténhet, nem bírjuk elhinni!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Benszi, hát nem egyszerű kilogisztikázni, hogy mindenkire jusson elég idő, sokszor szar anyának is érzem magam emiatt, a lakásról meg szót se ejtsünk...

Ha Panna épp az ágyban alszik, akkor kiviszem a babaőrt, ha ébren van, kijön ő is velünk, a trambulinra ráteszem a játszószőnyeget és azon fekszik én meg rohangálok köztük.
Ha bicózni viszem a nagyokat, akkor Panna babakocsizik - már nagyon várom, hogy három hónapos legyen és használhassuk a mei-tai-t - képzelheted, ahogy loholok a babakocsival a lányok után :lol:

jucicuki
 
 


Egy gyors bekukkantás, míg alszanak a családom férfi tagjai:-) a nyaralás tök jó,minden klassz, Bendegúznak nagyon tetszik, most délután megyünk a fürdőbe.....
Mindenkinek köszi a hajdícséretet, könnyebb így neki és talán nincsen olyan melege sem!

Vicuska,
nagyon gratulálok a petezsákhoz ás ami, aki benne van:-) Ja tényleg hihetetlen, szeretném, ha nekünk is így menne majd!!!
Juci,
nem lehet valóban egyszerű három gyerkőccel, de ügyesen megoldod,mert meg kell!! Hajrá és kitartást!
Bibar,
hogy vagytok, Olivér miért sírós, féltékeny kicsit? még szoknia kell a helyzetet, Kamilla hogyan alszik éjjel, betartja a 2-3 órás kajálást?:-)
Jó babázást!!!
Szép napot mindenkinek!!!!

Kép
baby.81
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés és megyek vízszintbe.. :oops:

Romlott az érték, a doki nem nagyon szépítgette, komolyabb keményedésnél kórház, így összepakoltam a cuccost. Babus megint kisebb, mint gondoltam, talán 24 hetes, szóval még messze a vége. :roll: Hát kicsit kivagyok. :cry:

Vicuska gratula. :D

Nyaralóknak szép időt! :D

Benszi, bejött az Ikeás kanál, amit a múltkor ajánlottál, egy EGÉSZ :shock: joghurtot és krémtúrót evett meg vele Lőrinc. :lol:

Bocsi, de nem írok mindenkinek, puszka, olvasóban vagyok. :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Vicuska!
Grat a 6heteshez!

Vikkata!
Reméljük nem kell befeküdni,mert így tényleg nagyon messze lenne a vége!Te hány héttel számoltad el magad?Ügyesek vagytok a kanállal!Próbálkozz a villával és a késsel is nyugodtan!

Gabicsibe!
Várom a pocakfotót,de fejet is kérünk rá!:)
Tényleg második szülinapot ünnepeltünk az uramnak.Mikor elvitte a mentő az ügyeletről,addigra kapott 2db szívgyógyszert és a mentőben még egyet,majd 2nyugtatót,hogy lemenjen a pulzusa és aaszívritmusa stabilizálódjon!Pulzus,mikor már jól volt,akkor lett 140!
Az az éjszaka pokol volt,én itthon a gyerekekkel,ő bent az intenzíven és nem mert elaludni,mert fél,hogy nem ébred fel vagy ha igen,akkor arra kel,hogy kiütik,mert 12órán keresztül mg bármikor leállhatott volna a szíve!Éjjel 2-kor még telefonáltunk egymásnak,majd hagytam aludni,de alig vártam,hogy reggel hívjon minden ok volt!

Juci!
Hát nem irigyellek,de ügyes vagy és megoldod!Szeptembertől meg itt az ovi,akkor egy kicsit könnyebb lesz majd!A lakással meg ne foglalkozz most!Ati segít valamiben?Tényleg a csajok apásabbak vagy anyásabbak lettek Panna érkezése óta?

Ez a rohadt meleg nagyon nem hiányzott megint!
Vendég
 


Benszi, este fürdeti a lányokat, meg délután együtt megyünk bringázni v. sétálni. Másban nem igazán.
Furcsa mert a kórház után sokszor mondták, hogy inkább Apa csináljon ezt vagy azt, de mióta megszokták, hogy megint itthon vagyok - szerintem kicsit meg voltak sértődve, hogy itthagytam őket, meg hát ugye Atival voltak öt napig - azóta inkább anyásak.
Főleg, hogy Attila elég türelmetlen velük.

Jövő héten állítólag kellemesebb idő lesz már.

jucicuki
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Kata
Kitartás!!Sajnálom,hogy rosszabb lett az eredményed :(

Vicuska
Még csak halkan,de gratula a minurkádhoz! :D Bizti minden rendben lesz!Még sokáig nehéz lesz elhinni :D

Juci
Irigyellek,hogy ilyen jól össze tudod hozni a dolgokat!A lakással pedig tényleg ne foglalkozz,gondolom azért a kosz nem esz meg benneteket,aztán majd ha lesz időd úgy is puccba vágod!
gabicsibe
 
 


Gabi, a kosz már erősen feni a fogait :lol: :lol: :lol: , de holnap elvileg jönnek anyósomék délelőtt és akkor talán egy alaposabb felmosás belefér majd, kizavarom őket az udvarra a gyerekekkel.

jucicuki
 
 


Sziasztok Csajok,

sajnos még nem tudtam visszaolvasni, de majd pótolom... most jöttem haza a kórházból.

Kedden reggel pozitív lett a terhességi tesztem, de a doki nem talált a méhemben babát. Talált viszont a bal petevezetőmben egy 8 hetes embriót, már dobogott a szíve, hallhattam. :cry: :cry: :cry:

Csütörtökön megműtöttek (aznap indultunk volna nyaralni), a bal petevezetőm odalett, de majd a jobbal megduplázzuk az erőfeszítéseket. Abba bele sem merek gondolni, mi történt volna, ha elutazunk és az Alpokban, túra közben megreped a petevezetőm... vigyáztak rám az égiek.

Szerencsére Gábor nagyon szuperül viselte a távollétemet, de ez az anyósom, az anyukám és a férjem érdeme, helyt álltak rendesen. Sajnos kicsit elszokott tőlem a fiam, nem is örült nekem egyáltalán, de legalább nem szomorkodott utánam, és majd megint összemelegedünk :)

Kép
elan
 
 


Elan!
Borzasztóan sajnálom, amin keresztülmentél!
Végigfutott rajtam a hideg, mikor olvastam: hallani a szívdobogást, és rögtön tudni, hogy ez a baba nem költözik be hozzátok. :cry:
Jobbulást, testileg és lelkileg is! És igen: vigyáztak rád, jó, hogy veled nem történt nagyobb baj! Millió drukk, hogy a következő bébi már megtalálja a helyes utat!
Gábor pedig biztosan hamar újra visszaszokik hozzád! Anna sem szokott kitörő örömmel fogadni, mikor pár napig nincs velem. Most is anyuéknál volt a héten, csak nézett tegnap, mikor mentünk érte, mint aki meg se ismer. Ma meg már le se lehet vakarni rólam.


Csajok!
Mi állandó rohanásban, pörögnek az események, augusztus közepén költözünk. Csak néha tudok futólag bekukkantani, ezért bocs, hogy most csak Elannak írtam.


Nagyon jók a képek:
Kamilla gyönyörű,
Boti igazi nagyfiú, ügyes a WC-vel,
Bendegúznak is vagány lett a sérója

Vikkata, Málna!
Szorítok, hogy minden rendben legyen a babáitokkal.

Kép
Kép
vuki124
 
 


Jajj Elan, nagyon sajnálom!! Teljesen ledöbbentem!! :cry: Jobbulást kívánok és gyors felépülést!!

Ui: nekem is csak az egyik oldal funkcionál (mert a másik teljesen záródott), szóval nagyon drukkolok a jobboldalhoz!! :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Elan!
Sajnálom, ami veled történt, de valóban jobb, hogy kiderült, nem a nyaralás alatt kellett rohanni a kórházba, mert akkor nagyobb lett volna a baj, ha megreped......velem megesett ez, csak nekem lombikból.......igazad van,majd a jobb oldal lesz a nyerő:-) Jobbulást és hajrá:-)

Nekünk a nyaralás szuper volt, jól kifogtuk az időt, meleg volt!

Jó éjt!

Kép
baby.81
 
 


Elan, nagyon sajnálom, gyors felépülést, aztán hajrá másik oldal!

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Elan, én is nagyon-nagyon sajnálom a történteket, de most tényleg az a szerencse, hogy nem lett nagyobb bajod!
Nekem egy petevezetékem van 5 éve ami van az is 2x műtött aztán tessék, spontán úgy néz ki sikerült...tudom ez most nem vigasztal..

Benszi, múltkor kérdeztél engem én meg nem válaszoltam, bocsi. Szóval igen, Rami októbertől ovis lesz, de ő már 1 éve bölcsis, én meg melóztam. Talán így nem lesz neki annyira szokatlan a dolog, bár a bölcsiben 12-en vannak egy csoportban, na, itt 28-an lesznek.

Én mától 2 hét szabin vagyok, csak Ramikázhatok. :lol:
Pénteken megyek Zekéhez szívhangot lesni.
Baromi rosszul vagyok, állandóan émelygek, alig bírok enni, szóval dolgozik a kicsi..remélem minden okés lesz!
Kép Ezer éve nem tettem fel Ramiról képet..

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Elan!
Rettenetesen sajnálom,tudom min mész keresztül nekem is volt méhenkívülim,de a szerencse a szerencsétlenségben,hogy még nem utaztatok el és időben észrevették.
És tényleg ne add fel a reményt,mert nekem is lett két gyönyörűségem és nincsenek meg a petevezetékeim.

Juci!
Boldog Panna napot!
Az bizti,hogy a legnagyobb teher az rád hárul,de tényleg könnyebb lesz,ha elkezdődik az ovi a csajoknak:)Legalább Ati elvállalja a csajok fürdetését,ez is valami:)A pasik általában úgy gondolják,hogy ők keresik a pénzt és nem értik,hogy meló után miért nem pihenhetnek kicsit:))Hanem még akkor is "melózni" kell,de hogy mi nők mit csinálunk,az semmi a 0-24-es szolgálatunkkal:))

Vicuska!
Émelyegj csak az a jó:))Mikor mondjátok meg Raminak?Olyan nagylány lett:)Akkor nem lesz nagyon nagy változás neki a bölcsiből az oviba menni:)

Képzeljétek a tesóm aug.25-re van kiírva,de már majdnem egy hete jóslói vannak,az arca kezd bedagadni és lement a pocakja is,a védőnő szerint már kb. csak egy hete van hátra:)Alig várom már a kiscsajt:)

Balu totál szobatiszta már több,mint egy hete,éjjel Dóri kap még pelust,mert ő felkel a cumiért és akkor pisil is a szentem,így meguntam az ágynemű mosást és visszakapta éjjelre a pelusát!Nappal wc vagy bili van!Már bevásárolni,pl.tesco is bugyiban megyünk,mert pelus sztrájk van,ha rájuk akarnám adni!Múltkor az országúton kellett sos-ben megállni pisilni:))A legjobb,hogy 2szatyornyi hely lett a kukánkban a pelus miatt:)))
Vendég
 


Benszi!

Köszi! Panna nevében is. Hihetetlen, hogy mennyire nő, ma már 62-es rugit adtam rá reggel!

Na igen, férfiak, mi meg így jártunk :lol:

Vicuska, hajrá émelygés, én csajokkal nagyon rosszul voltam anno, Pannánál meg semmi és folyton azon aggódtam, hogy minden ok-e, szóval vannak előnyei is a rosszullétnek :wink:

jucicuki
 
 


Szombaton Kiskőrösön voltunk ikres talin, 13 család. Volt pár gyerek :lol: :lol: :lol:

jucicuki
 
 


Juci!
Annyira gyorsan megnőnek:)Mi is ikres talin voltunk,de csak 4család:)


Minnyá dobok képet a skacokról:)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: