Új privát üzeneted érkezett!

Cool,
ÁMEN!
De: Mintha ne láttad volna a fiam Népligetben előadott magánszámát, amit Dia elvonulás közben meg is örökített :lol:

Kép
mancs
 
 


Tök jó név ez a Belzebúb. Ez eddig eszembe se jutott... :lol: Benne van az utónévkönyvben? :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, a Belzebúb szerintem is szép név, de mért akarod megváltoztatni? Mi a baj az Orsival?
Hihi.

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: Most magyarázzam el, hogy Petikének lenne jó név? He? :lol:

Kép
mancs
 
 


hj n, bn xxs5yxxcvxcv cex xc yqís yxcv cbc

Ezeket a kis ördögfi írta. Merthát felébredt. :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancs, nyugodtan valld be, hogy titokban ógörögül tanulsz, nem kell folyton mindent Petikére fogni...

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak és a gyengélkedőknek :D
tudtam én, hogy a dolog mögött az áll, hogy még mi talizgatunk addig ti eltrécselitek a fél délutánt :wink:
Tali jó volt. Gépem nem volt :( Azért már itt az ősz. Tele voltunk száradt falevelekkel a gyerekek legnagyobb örömére. Esztivel felváltva szedegettük ki csemetéink szájából az avart :twisted: Aztán elkezdtek pókok hullani a fáról, de azt hiszem ez csak engem zavart :?

Jajj, most megyek, mert Szonja elégedetlenkedik, de még jövök!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, bár a pókok csak rád hullottak (pedig én elég közel ültem hozzád, én egyetlen hulló pókot sem láttam), azért szerintem is nagyon jó volt a tali.
Igazi őszi illatú tali. :)
Vendég
 


Mancsusz, igen Clinique :wink: Ennyire vágod a témát? Én meg nem is használok alapozót csak a szömem alá :lol:
Ez a Belzebúb tényleg állat, honnan való? Nem ismerem :roll:
Csajok, langyos, sós vizes garglizálás. Tudom nem hányni akartok, de nagyon hatásos :!:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Eszti, én meg rájöttem mit hittél telefoncsörgésnek! Volt nálunk egy kocka, ami csörög és ahogy lépkedtem szólt. Nagyon light füled van!
Apropó pókok, engem valószínűleg kiválasztottak, mert a táskámból is elővarázsoltam itthon egyet :shock:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


jajmá, Belzebúb az ördögök fejedelme, és úgy tűnik, a Bibliában is benne van, (amit onnan tudok, hogy most rákerestem a google-n.)

Kép Kép
coolasa
 
 


Köhöm,....akkor ismernem kellene. Még jó, hogy nem vagyok Gúgli, ez legyen mentségem :oops:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, éreztem én, hogy a fülem nem csalhat, és tuti te csörögsz!
A talin Tücsimami telefoncsengetését is meghallottam, pedig hozzá közelebb volt. :)
Hiába, ha egyszer az embernek 7 évig egy zenész barátja volt.... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyerek pörög ezerrel, most csak a képek. Szupi volt a tali! Éva, hogy érezted magad? Elhozod máskor is Gergő babát? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Csak arra van időm visszaolvasni,hogy nem kezdek megőrülni.Húúú,most megnyugodtam. :lol: Holnap jövök. :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia :D ,
uccsó képet kérhetem eredeti méretben? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajok nagyon jó volt a tali, Petrával együtt nagyon élveztük, de én nagyon elfáradtam. Petra egész jól bírta, pedig reggel (fél 10) óta nem is aludt. Mikor elindultunk haza már jó fáradt volt, mire kiértünk a villamoshoz már aludt is, persze mire hazaértünk már fel is kelt.
Az eddigi képek nagyon jók!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Dia, milyen feledékeny vagyok, nem emlékszem, hogy láttam már volna valaha körünkben az utolsó képen a kisfiút.. ő kinek a bébije, és hány hónapos? Milyen ügyesen fut már, nyilván te is ezért kaptad lencsevégre..

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép Kép
Kép

Kép Kép

Kép

Kép Kép
Kép

Kép Kép

Kép

Kép Kép

Kép Kép
Kép

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dia,
ez a bölcsis operatőr fiú? :lol:

Küldöm szkájpon a képeket!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa,
sajnálom, hogy nem jöttetek, pedig Beni készült. Figyizd!

Azta! Még ezt se tudja, hogy mi a különbség??? :D
Kép

Ez a kúszás. Látod?
Kép

Kutyust pedig mászva közelítünk meg:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, semmi baj, Noki majd távoktatási formában sajátítja el tőletek a kunsztokat :wink: (persze, mi is sajnáltuk)

Kép Kép
coolasa
 
 


Benike, nagyon ravasz fiú vagy! Inkább aludtál, csak hogy ne kelljen Livinek udvarolni! Ejnyebejnye! :twisted:

Timi,
ilyen a babakocsink lecsupasztítva (huzat a mosógépben):
Kép

Az van ráírva, hogy hideg vízben kell mosni, kézzel. Én betettem a mosógépbe hideg mosásra, de koszos maradt, úgyhogy most egy 40 fokosra visszatettem. Remélem nem megy össze a huzat, különben veszek egy babakocsit Sashától...
Ja, csak 15 db csavart kellett kicsavarozni. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ti is kaptatok ilyen privit, egy bizonyos bártendertől?

"Hello,

Ugy hallottam szereted a sorozatokat, gondoltam
erdekelne ez az oldal, ahonnan INGYEN tolthetsz le:

http://www.sorozatok.co.nr

A szokes - Prison Break
Eltuntek - Lost
Dr. House - House
Szuletett felesegek - Desperate Housewives
Csillagkozi Rombolo - Battlestar Galactica
My Name is Earl
A Grace Klinika - Grey's Anatomy
... es meg csomo masik jo sorozat!

Ha pedig filmeket szeretnel letolteni ezt az oldalt
ajanlom figyelmedbe: http://maxmovie.smsbase.hu

Illetve ha jatekokat szeretnel letolteni, akkor
kattints ide: http://progamer.smsbase.hu"

Ez meg ki a tököm? Vazze!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, én is kaptam tőle, de akkor még Temptation-nak hívták a küldöt. Az én véleményem is a vazzédhoz állt a legközelebb...

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép Kép Kép [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1159898765.41.jpg[/img
Ááááááá Anya megeszi a banánomat! :cry:
Kép

Lehet,hogy a gyerek azért sír mert megeszem a banánját. :roll: :lol:
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Én is kaptam ilyen privát üzit, de a küldő nekem is más volt. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Helló!

Tiszta hülye vagyok, Évát kérdezgetem, közben meg nincs is regisztrálva. :oops:

Ilba,
nem akar a barinőd regisztrálni? :) Mit mesélt, jó volt a tali?

Szép tiszta lett a babakocsim, csak 30 perc volt visszatenni a huzatot. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

én mire hazaértünk oly hulla fáradt voltam, hogy csak no. Gyerek nem aludt vissza, így túráztatta az idegeimet egész délután.
Ja és kipróbáltam az anya fürdik gyerek fennt van kombinációt. Ádusz ült a fürdőszoba ajtóban és nem tudta mire vélni hova lett anya és miért folyik a víz. Jól elvolt a három percig. :lol:

Annyira jók a képek!

Ildicsi az utolsó lenge öltözetű gyereket kérném emilen továbbítani! köszi a jegyet persze nem volt ellenőr bácsi. :lol:

A betegeknek jobbulást mennem kell! Gyerek bömböl és hát apjának nincs oly tutkó cickója mint nekem. :lol:

Jó éjt!

Kép
vanília
 
 


Halihó!

Tali szuper volt, végre rég nem látott arcokat is láthattam. :)
Csak Noki nem volt. Nem baj, a ballagására ha meghívnak, ha nem csak azért is elmegyek és megdögönyözöm! :lol: Vagy akkor már késő, ugye? :oops:

Ja és csajok! Köszönöm a sok meglepit! Percekig csak pakoltam kifelé a táskám. Dia, Bubek, Vanília, Timi, Tücsökmami! KÖSZÖNÖM!

Én is kaptam ilyen üzit. :shock:

Dia,
Következő taliig elárulhatnád, hogy Domi mivel szeret játszani, én is szeretnék neki meglepit vinni.
Jó a banános sorozat, de tudod mi a baj? Senki nem hiszi el, hogy Beni sír a kajáért. :lol:

Mancs,
Csak vicc volt, itthon is néha lenne mit kisípolni. :oops:

Kormi,
Nyuszik Vukánál.

Mamac,
mizu????

Jucus,
hogy vagy??????

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
a csütörtök sajnos nem jó, András délután ki tud jönni a kórházból és akkor szeretnénk együtt lenni.
Új időpontot megbeszélünk, ok? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bocs lányok, de ezt muszáj:

Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó,
a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika,
a medve, a farkas, a róka, a mérges kismalac, két rendõr, és
egy szõke nõ. Méregeti õket a csapos egy ideig, majd megszólal:
- Na elmentek a pi...ába!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok, muszáj és elengedhetetlen kelléke az etetőszéknek a tálca rész? Félek, hogy igenlő lesz a válasz, pedig találtam 2 nekem tetsző frankó régies kinézetű csupafáből készültet, ami így csak arra szolgál, hogy a gyereket odatoljuk a nagyok asztalához, és arról csipegessen ő is. Kivitelezhetetlen?

Ilba, tudom, hogy szerinted cs-a-k Noki nem volt ott a találkán, de szeretném felhívni figyelmed, hogy én sem voltam, és az én ballagásomra el sem akarsz jönni, nem tudom, mire véljem mindezt. Pedig odafigyelhetnél igazán rám is, elvégre kevesekkel beszélgettél el olyan olyan jól életedben, mint velem Bubek kapujában.. :wink:

Klasszak a képek, csak valahogy olyan zavaróan élesek a kontúrok, kiégetik a retinámat..

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!
Szupik a képek!

Coolasa, azért a retinád még bírja ki ezt elolvasni, hogy legalább a lelkednek jó legyen :wink: Nekünk VAN tálcánk, mert vettem, de sok ismerősnek NINCS tálcája, mert a tálca maga az asztal. Ha tehát ti Nokit mindjárt az asztalhoz akarjátok ültetni és addig hordozóba, babaszékbe, stb eszik /azokon sincs tálca/ akkor szerintem nem kell!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Itt a Natasa monológ,....
Ildicsi, látom a repcsik nagy hatással voltak rád :) Hát, ha itt laknátok ahol mi, akkor Domi tuti pilóta akarna lenni :) Én csak abban bízom, hogy Szonja tudni fogja, hogy az ott fen egy epülőgép és nem b..... a f......, k......a....... stb stb, szavak amellyel a gépeket illetjük amikor olyan hangosak, hogy a szavunk nem halljuk :evil:

Ilba, már tegnap kérdezni akartam, de elmaradt. Nem fogytál te véletlenül mostanság igen sokat? Először azt hittem, hogy mert rég láttalak, de nem,....szerintem kifejezetten sokat fogytál! No, nem mintha te a +20kg kategóriába tartoztál volna előtte.

Gabus, nem szóltál én meg buzgómócsing elfelejtettem a rucikat. Ha átpasszolom Coolasának amennyiben mi talizunk az úgy jó neked??? És akartam már mondani, hogy csípázom amikor Livihez beszélsz, annyira szépen beszélsz hozzá :)

Az éjszaka elég sokat ébredtünk,.....Szona legújabb tudománya, hogy csikorgatja a fogait :shock: Engem meg a hideg ráz a hangtól.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szép jó reggelt!

Coolasa,
A mi etetőszékünknek van tálcája, de (még) nem használjuk. Szóval ha nem lenne, se lenne ez gond. Legalábbis még. :D

Natasa,
Ej be jó soraid olvasni, ha így látod! Egy pár kilócska lement, de semmi különös. Meg nem is fogyózom. Sőt inkább zabálok. :oops:

Na, ha Beni alszik délután, nekiesem a terem keresésének.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Elkészült a gyümölcssali, már több mint 1 órája szeletelgettem a gyümölcsöket. Ma ugyanis jön a barátnőm az 1 éves kisfiával és ez lesz a menü. A barátnőm is csinálja a 90 napos fogyókúrát és ma pont gyümölcsnapja van, én pedig messzeföldről híres vagyok a gyümölcssalimról.
Már annyira várom a du., kíváncsi leszek mit fog alkotni a két kis rosszaság. :roll:

Ilba akkor a holnapi nap ugrott és a gyümölcssalimból se viszek, így jártál.

Na megyek, amíg Petra alszik még, addig fürdök és hajat mosok, utána majd ketten együtt rendet rakunk. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, akkor nem csaltak a szemeim :wink: Viszont Benit nem sokat láttam :(

Vuka,....jegyzem ám! Mancsbá koktélok, Vuka gyümölcssali, Eszti muffin,.... Majd előrántom a jegyzetem ha készen leszünk Veresen és lehet jönni hozzánk bulizni :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, van itt az Örshöz közel a Cserepesház. Ott is lehet termet bérelni. Bár, nem tudom konkrétan milyet keresel. Talinka az sem lenne rossz,...mi ott voltunk Szonjával jógázni. Az árakat nem tudom, de: www.cserepeshaz.hu

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka,
:(
Eszünk mi még együtt finomat! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vendég
 


Vuka,
mintha te is kértél volna könyvet, de akkor nem írtam fel, most meg nem tudom visszakeresni. Mi volt az?

Finom kis tali lehetett ez a tegnapi, hányan voltatok? Naaaaaaaaagyon jók a képek!
jumam
 
 


Jumam most én se tudom a pontos címét, azt hiszem v-mi első 1000 szó kicsiknek. Más is kérte, szóval biztosan tudni fogod.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


sziasztok,
nekem is jött privi, értesített az emilem, gyorsan be is néztem... már megijedtem, hogy most leszek egy hatékony és összefogott akció keretében kitiltva a ....-ba innen csúcsofftopic tevékenységem és csúnyabeszéd miatt, úgyhogy nem is merek káromkodni Kép
(sajtiné, tartsd a frontot légyszi :lol: )

látom jól sikerült a tali :) a legközelebbit lehet a reptéren tartani a teraszon, itt is lehet szép repcsiket fotózni, és még zaj is van! :twisted:

bár valószínű, hogy a született feleségek kertészfiúja nem fog keresztülfutni a füves területen (a ligettel ellentétben)

na távozom, még be kő fejezzem az összefoglalóm

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Natasa,
persze, add oda Coolasának a rucikat!
Akkor kéne hallanod, mikor pelenkázok... :oops:
Köszönöm a dícséretet amúgy, tök jól esik! :D
L is csikorgat. :evil:

Coolasa,
a mi fa etetőszékünkön lecsavarozható tálca van, így lehet vele variálni. De eddig még mindig fent volt. Ha az asztalhoz toljuk nagy ritkán a széket, akkor befér alá a tálca, így akkor sem kell levenni.

Jumam,
ha jól számolom 11-en voltunk. Azt hittem Ti is jöttök, de aztán láttam, hogy mégsem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ja, olyan jó az úszógumijaimat nézegetni :D :evil: :twisted:
Vendég
 


Mancs, kertészfiús hasonlat :D :D :D

Ismét vasaltam :evil:
Közben írígykedem a páromra, hogy megy külföldre ráadásul átszálással tehát 4x fog repülni :? Én imádok repülni :!: Erre mi marad nekem? A vasalás :?
A párocskám meg úgy próbálta levezetni a feszültséget, hogy reggelit csinált majd tálalta a konyhakövön :lol:
Coolasa, ha ti is a földön esztek akkor etetőszék sem kell :D

Kép Kép Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka,
oké, így már tudom.
jumam
 
 


Coolasa, a tálcás etetőszék azért jó, mert akár a konyha közepén is ehet egyedül a gyerek.
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?