Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Gyönyörű hírek. Lexi, gratulálok. Janula a 12 nagyon szép szám, remélem Te is velünk együtt élvezheted hamarosan a várandósság terheit
Sese, boldog születésnapot. Úgy látszik, ez az év csak jó híreket hozhat a születésnapokon, ugyanis nekem aznap dobbant először a "Pötty"-em szíve Szerintem nagyon jó sikerszériát hozott ez a tavasz
leszezjobb
 
 


Lányok, ennyi szuper hír egy napra :-)
Lexi, látod, mondtam, hogy hidd el a két csíkot ;-). Amúgy pedig még én sem tudtam felfogni/elhinni, hogy itt van KisMackó. Azért csak óvatosan a munkával, sokat küzdöttetek ezért a kis csodabogyóért! Nem tudnál még kicsit otthon maradni? Én 9 hetes korig otthon maradtam, de a házi dokim így is marasztalt még.
Sese, ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG!!Látod, vannak még csodák, és Veled is megtörténhet ;-) Itt lakunk egymás mellett, én miklósi vagyok ;-).
Cicuci, sajnálom, hogy ennyit kellett várnod és a fájdalmat :-( Liotont lehet használni várandósság alatt? Visszér gyulladásra én inkább gesztenye krémet alkalmaznék, attól tuti nem lesz baja a kis pöttynek. Illetve a körömvirág balzsam is gyulladáscsökkentő és jó ilyen panaszokra. Pihentesd a lábaidat, igyál sok folyadékot! Reméljük, hamar rendbejössz! Nekem a professzorral eddig csak ilyen tapasztalataim vannak, nekem is mindig segített, ha gondom volt.
Cicmorgó, minden oké lesz, ne izgulj!!
Janula, csuda ügyi vagy ezzel a 12 petesejtel! Reméljük, hatalmas szerelmek születtek tegnap a klinikán ;-)
Edina, FET-nél előre nem lehet tudni, mennyi babót olvasztanak ki. Egy fiolába 3 embrió van, és addig olvasztják, míg 2 beültethető fel nem ébred. Jó lenne együtt végig csinàlni ;-) Nagyon várom, mit mond Neked holnap M doki, szorítok magunkak ;-)
Paurora, nekem most nem nyúlnak a sítáboros csemetékhez, stimuból megtermékenyült bébiket ültetnek be, a maradék embriót pedig küldik a tesók után a táborba. Képzeld, az egyik karate verseny után KisMackónk is elkezdett "gyakucukit ütni", és ha megkérdezzük, hogy karatézol?, már üti is. A rúgást is próbálja, de ahhoz még az egyensúlyérzékének fejlődnie kell.
Mira??? Eltűntél :-( :-(
Nem tudom, ki kérdezte, hogy az idő rövidsége miatt lesz e rövid ptotokollom. Nem, mert hosszút tudtam volna kezdeni május 5-én. Azért akar rövidet dr M, mert hosszú protokollal 17 petesejtem és 11babám lett, és nem akar ennyi embriót. Màr nagyon várom, hogy kezdhessünk.
Amúgy a Choragont már nem kell orvossal beadatni? Anno nekem még vmi papírt is alá kellett iratnom az ügyeletes dokival, aki beadta.
Szép napot mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maci80 2014.05.28 06:24-kor.
maci80
 
 


Sziasztok Lányok, bocs, hogy így eltűntem, és a kérdéseitekre is csak most tudok válaszolni. Elég húzos 1-1,5 hét van mögöttünk, hogy esténként sokszor csak beájultam az ágyba. Viszont Picúr sokszor éjszaka is felébred, hol a viharra, hol a melegre, hol meg a kutaugatásra :( Reggel pedig már 5.30-tól megy a műsor, tiszta duracellnyuszi a kiscsaj, a férjemmel csak lesünk honnan a sok energia :shock: Röviden nyomjuk még a hátralevő vizsgálatokat, én ugye készültem a műtétre, ahhoz is kellett plusban pár dolog, de a lényeg tegnap miómat kivették, méhsövényt rendezték, minden a terv szerint alakult :D :D :D Mindez a Vesysben volt (valamelyikőtök érdeklődött). Nagyon kedvesek voltak. Ma már kutya bajom (tegnap az altatás, meg a koplalás azért megviselt) semmi fájdalom vagy kellemetlen érzés, uh remélem köv hónapban követhetünk Titeket!

Lexi, gratulálok a jó hírhez és nagyon jó egészséget, szép várandósságot kívánok!!!

Janula, Neked is gratulálok a 12! sejtecskéhez! Jó lábadozást és sikeres folytatást!

Edina, Maci szurkolok, hogy indulhasson Nálatok is a stimu és babák legyenek a végén!

Évi, hajrá a fagyibabákkal. Remélem hamarosan Te is kismamaként jelentkezel.

Sese, szorítok a leszívashoz. Biztatásul mondom, hogy a kislányunk olyan körből született, ahol 2 petesejt volt és 1 termékenyült meg! Gyönyörű, okos kisgyerek :D A prof akkor is és most is nagyon küzdött akár egy sejtecskéért is, tényleg Ő is Embrből van, mégha néha nem is úgy tűnik.

Ha jól emlékszem Èvike, Gabci nem fértek bele a nyár előtti körbe. Lányok, töltődjetek fel amennyire csak tudtok, hamar itt az augusztus, jön a Ti időtök és kell majd plusz energia :wink:

Kismamák vigyázzatok magatokra és a babákra! Paurora a csodababa most a legfontosabb, próbálj Rá koncentrálni csak. A családi ügy pedig kívánom, rendeződjön.

Mmzs nem tudom olvasod e még a fórumot. Èn szívből kívánom, hogy legytek vége szülők Ti is! Augusztusban gondolni fogok Rátok. Örülnék, ha hallanék a fejleményekről. Ha valami félkegyelmű megjegyzése bántott meg, ne foglalkozz vele, sok bolon van, aki mindenhez ért, mindent jobban tud.

Huh, remélem nem hagytam ki senkit. Szép napot!
echo95
 
 

 
 

Jajj tényleg mennyi jóhír tegnap :)!
Cicmorgó, de örülök, hogy nincs endód, ez szuper, nem is fog visszajönni, és a következő lombik tutira sikerül Neked is, nagyon drukkolok. Írj majd jövő héten mit beszéltetetek dr M-mel :).

Évi, a  mindenit, hű mennyi fagyibabád van :). Tutira sikerülni fog, ti jöttök most Janula, Sese, meg Te, aztán szép sorban a többiek is. De jó, hogy mindig van kiért szorítani :).

Sese sikerült beadni a tüszőrepesztőt? Holnap jön a nagy nap, szorítok nagyon a 3 tüszőért.

Janula, nagyon várom tőled, hány lett szerelmes, de 12-ből biztosan sok, majd írj, hogy mikor lesz a beültetés.

Cicuci, sajnálom, hogy ilyenek vannak Nálad, de rendes a proftól, hogy megnézett. De az jó, hogy legalább tudsz pihenni, vigyázz magadra. Amúgy Te voltál már a saját nőgyógyászodnál? Vagy a SOTE-n adni fognak valami papírt, amivel lehet menni?

Edina, én ugyanígy vagyok mint Te, nekem is ülőmunkám van, és bár nekem sincs visszerem, de nekem is szokott fájni a lábam nap végén és már előre félek mi lesz így nyáron babásan. Sajnos nagyon kevésszer szoktam felállni az asztalomtól, de most muszáj leszek óránként felállni, jövő héten már munka, remélem nem lesz gond.

Mira, jajj nagyon eltűntél... :(

lexi01
Budapest
 
 


Echo, a mai első szuper hír Tőled jött ;-) Szuper, hogy túl vagy a műtéten!! Akkor valószínű megint együtt csináljuk, csak külön intézetben ;-) KisMackó is tartós elemmel műxik, napo óta korán kel, ma pl 5:20 óta pörög. Jöttök 7-én?? Lécci, lécci! Úgy szeretnék találkozni Veletek!!
maci80
 
 


Maci, Echo, pont egyszerre írtunk :D.

Echo, örülök, hogy nálad is jóhírek vannak tegnap és hogy minden rendben volt a műtéten :). Jövő hónapban pedig várjuk, hogy csatlakozz közénk :).

Maci, megpróbálkozom jövő héttől a munkával, mert a nyár amúgy is lightos, meg júniusban és júliusban is van 1-1 hét szabim, szóval így szerintem kibírható, de meglátjuk. Ha kicsit is úgy érzem, hogy valami nem jó, akkor kiiratom magam.
Amúgy ha rövid protokollod lesz és esetleg írnak neked is Cetrotide szurit, akkor szólj, mert nekem maradt kettő :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziassztok Csajok!

Lexi nagyon-nagyon örültem mikor olvastam a nagy hírt. . Szívből gratulálok. Neked ez az első lombikod volt? Úgy szorítottam neked. Képzeld ma vagyok az inszem után a 14. napon. Csináltam reggel tesztet amin mintha egy halvány második csíkocska lenne, viszont elkezdtem vérezgetni. Úgyhogy holnap megyek a korházba. A hőmérsékletem 37volt reggel. Nem tudom most mi van. Egyébként holnap 9:30-ra megyek és megkérdeztem lesz a dr. M

Jön még valaki holnap reggel 9:30 körül? Ha igen személyleírást kérek. Nekem válig érő melírozott hajam van és lila térdig érő nadrágot fogok viselni.

Janula a 12 szuper szám. Biztos sok fog szerelmbe esni belőle.

Sese te jössz csütörtökön? Bocsi csak annyi minden történt, hogy csak nagyjából olvastam a fejleményeket. Neked lesz a leszívásod ügye.

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Mira, nagyon köszönöm, igen első lombikom volt :).
Viszont nagyon örülök, hogy nálad is van halvány csíkocska, ez nagyon jó hír, szurkolok, hogy erősödjön!!!! Amikor hétfőn csináltam a tesztet, nekem is halvány volt a második csík, de ott volt. Nagyon-nagyon szurkolok Neked, az hogy vérezgetsz nem feltétlenül baj, de az a tuti, ha bemész a kórházba. Remélem tudsz holnap beszélni a dokival, szerintem össze-vissza van a héten: hétfőn volt, tegnap nem, szóval nehéz kiigazodni.
Jajj nagyon-nagyon szurkolok Neked!!!!! Sikerülni fog, bízz benne, és pihizz addig is, csak semmi erőlködés vagy ilyesmi!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Mira08
Igen,megyek holnap leszívásra, nem tudom mit veszek fel, de este írok addigra már tudni fogom

Lexi01
Sikerült beadatni tegnap este a tüszőrepis szurit, pár perc eltéréssel (5-7 perc)ugyan de meg volt.

Maci80
Tényleg közel lakunk egymáshoz! Van még egy lány innen Dunavarsányból, HSG-n is ott volt de csak most hétfőn tudtam meg,hogy Varsányi... valahogy mindíg elkerültük egymást.

Janula
Hogy érzed magad? Ma kell telóznotok? Majd írj az eredményről! Szorítok, hogy sok termékenyüljön meg!!!!! Holnap jöttök Ti is?

Csajok, ha már bent a tüszőrepis szuri akkor már nem nőnek a tüszők tovább igaz?

Echo95
Jaj de jó lenne, ha nekem is sikerülne! Vegyes érzelmeim vannak a tüszőimmel kapcsolatban, mivel határértékűek, félek, hogy nem fognak tudni kinyerni belőlük petesejtet.
Megint pánikolok!!!!!!!

sese
 
 


Sziasztok,

Mira,

de jó, hogy jelentkeztél!!! :) Megy a drukk neked is!

Minden jó hírt hozónak nagy gratuláció!! Lassan csak beindulnak itt a fórumon a dolgok! :)

Sese kedves,

ne pánikolj!!!!  Csak szépen, nyugodtan bíztasd a tüszőket! :) Már nem nőnek tovább, most már csak repednek! :) Látod, olyankor is lehet jó vége a dolognak, ha csak egy termékenyül meg! A babához az is elég!!!!

Én elég vacakul keltem reggel, nagyon örülök, hogy azt mondtam bent a munkahelyen, hogy nem megyek be, nagyon fájt a hasam még mindig! Most egy picit jobb, de ha wc-re megyek, megint elkezdi.
Ma kell telefonálnom 14-15 óra között az eredményért. Akkor tudom meg azt is, hogy mikor kapom vissza őket. A prof. azt mondta, hogy vagy csütörtök, vagy péntek. Azt hiszem ha sokan lesznek szerelmesek, akkor péntek, mert figyelik, hogy melyik fejlődik a legszebben!
Nem tudom, találkozunk-e, de itt mindenképpen jelentkezem a hírekkel!
Nagyon gondolok rád is!!!
janula
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltüntem, bár a telefonomon követtem az eseményeket, de nem szeretek azon választ írni.

Lexi: nagy-nagy ölelés neked a jó hír miatt!! Nagyon szurkoltam, lestem is a telefont, hogy mikor jön a jó hír!! Gratulálok a babához/babákhoz és szép várandóságot kívánok neked!

Mira: Ez jó hír, a halvány csík is csík!!! Milyen erősségűvel csináltad? szurkolok, hogy minden oké legyen, és dr M is megerősítse holnap a babavárást! Ne idegeskedj, az anyukám is vérezgetett félidőig, és megmardtak neki a terhességei! Holnap várunk a jó hírrel!

Janula: Drága, ez csodálatos hír!! 12 petécske! Szurkolok, hogy sok-sok szerelmes párod legyen ma! Várjuk a te jelentkezésed is a jó hírrel!! Mikor kapod vissza őket? Péntek-szombat? gondolok rád nagyon! ( és ugye tudod,hogy  nem csak azért, mert már enném a Zilában a sütit )

Évi89: remélem minden oké a matricákkal, pénteken nagyon szurkolok, hogy jó híreket kapj!! Hajrá babaporjekt!!

Echó: örülök, hogy jó hírekkel jöttél, és hogy minden oké volt a műtéten. Remélem hamarosan te is kezdhess!

Sese: Boldog születésnapot kívánok én is neked!  Szurkolok, hogy minden ok legyen a leszívások és essenek szerelembe a petécskéid!! Ne idegeskedj, ne pánikoj, neked most a nyugalom kell!! Pihej, sok folyadék és várd a csodát! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön neked is a babaprojekt! Én is félig varsányi vagyok..a családom nagy részre még most is ott él, de én már Harasztin lakom..de ha kérdésed van, szívesen segítek!

Maci: köszi, hogy írtad, hogy te is az Uzsokiban szültél! Igazából minden érdekelne, leginkább az, hogy tényleg ilyen modern, mert a neten , nézelődtem, ott elég szupor dolgok vannak róla, de ugye ez nem szemfényvesztés Te voltál ezen a szülésfelkészítő tanfolyamon? Fogadtál szülésznőt is? Vagy csak dokit?


Paurora: jobban vagy? Drukkolok, hogy sikerüljön rendeznek a családi viszályt..mindenkinek jobb lenne, De te csak magadra és Anasztáziára figyelj!! Ölelés neked!! 

Leszezjobb: a hálapénz kapcsán bevallom, hogy én úgy gondolkodtam, hogy ez egy sikerdíjas sztori, így én csak a legvégén adtam egy borítékot dr M-nek, pláne, hogy gondoltam a jövőre is, és ha a korom engedi, akkor szeretnénk majd tesót is Cseresznyének.

Cicuci: remélem már jobban van a lábad! pihentesd sokat, én e mászkálj ebben a melegben..bár bagoly mondja..Mikorra leszel kíírva? mikor születik a babád, babáid? tervszerint

Velünk eddig minden ok, legalábbis Cseresznyével! Mert sajnos nekem is a lábam a gyenge pontom, eddig is vízesedett nyáron, de most nagyon elkezdett. Tegnap voltam vele a dokinál, aki eddig is kezelt..sajnos nem elég a kompressziós harisnya, hanem fáslizni kell, mind a 2 lábam..combig..DE tegnap este megcsináltam és ma reggel 60 dkg -mal kevesebbet mutatott a mérleg mint tegnap reggel, persze egész este pisilni jártam... A hányinger még meg van, és a "hús nem szeretett" is. Már kell nézegessek kismamanacit, mert nem mindegyik nadrágom konfortos..picit változott már a pocak
Reméle, jövő héten, ha megyunk az uh-re, nem lesz szemérmes a gyerkőc, és megmutatja megát, mert Péter mindig csak a top lánynevet használja, nem szeretném, ha a 9 hónap végén jönne rá, hogy a top fiúnévet kellet volna megszoknia

Szép napot kívánok mindenkinek! Babások vigyázzatok a babákra! Babára várók: szurkolok, hogy mielőbb sikerüljön nektek!!

Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok,

most tudtam meg, hogy 8 termékenyült meg!!! Pénteken kapok vissza belőlük!!! :) :)
janula
 
 


Janula
Nagyon örülök neked , ez csudajó hír !!!!
Mikorra kell menned pènteken , én is megyek reggel v.v u.h-ra . :D :D
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok csajok,

Janula,

ez csodálatos!!! Akkor kettő vissza pénteken, a többi 6 fagyó? Annyira boldog vagyok, mondom én hogy érik az a zilás süti uyge Magdipeti.....Lexi, ugye te is jösz, hisz beszéltük!!

Magdipeti,
köszi, holnap beszélek apukámmal, szurkolj/atok, remélem tudjuk rendezni a dolgokat.
Még mindig van husiundoritisz? Az nem jó! Képzeld ezen a héten elkezdett dagadni picit a lábam, miután hétvégén picit megeröltettem nagytakarítás, azóta fájdogál...azt hittem úgy bírom mint rég, de ez nem igaz. Kitartás a fáslizással, lehet majd nekem is kell.Ölellek

Cicuci,
Kitartás, ahogy a csajok írták okosan, hideg meleg zuhany váltakozva, bokakörzés...ezt viszont ha 1 mód van rá úgy hogy a lábad felemeled! Ahogy Maci írta a vadgesztenye krém szuper rá, és a babónak sem árt, de ér/véna erősítő még amit én szedek most orrvérzésre, és aranyérre a Rutascorbin. Kérdezd meg a dokit róla. Vény nélkül kapható csak P, C vitamin és aminosavak vannak benne!
Honvéd kórházról meg ennyi...írtam én is hogy minap 5 órát üldögéltem bent (le se tojták hogy babós vagyok, pedig nekem már nagy a pocóm, nem lehet elnézni), reggelre hívtak éhgyori vv-re, amit végül 11-kor abszolváltak, úgy hogy el is ájultam, annyira leesett a vércukrom....
Amúgy hogy érzed magad kismami?

Évi,
pénteken minden ok lesz, jó híreket kapsz majd meglást, és 5-én visszakapod a gyerkőcöket a sítáborból!

Cicmorgó,
szuper hír! Nincs Endo! Juhuuu!! . Akkor most jöhet a sikeres lombik...


Maci,
Istenem, de megnézném a kis csillagszemű tündéri kismacit,ahogy nyomja a gyako-tsuki-t. A kis harcos hercegnőd mellé kell egy karatés fiú is! Nagyon szorítok,hogy a röviddel protokollal szupi erős tüszőcskéid legyenek, és jöjjön az újabb karate kölyök!

Lexi,
Juhu!!! Annyira örülök neked. Annyi várakozás és küzdleme a fránya cisztákkal...és most ott a kis manócska..manócskák! Ngyon vigyázz magatokra csajszi! Munkába meg tényleg állj fel óránként, ha kell ébresztő beállítás...én sokszor elfelejtettem felállni, így már csörög a teló!

Sese,
jönnek azok a csodák látod, nagyon szorítok holnap hogy a 3 tüszőcskédet szépen ügyesen leszívják és szerelembe is essenek!  Akkor holnap a cisztát is leszívják ugye?

Echo,
örülök hogy jól sikerült a műtét! Akkor láthatólag mikor indulhat a lombik?Köv. mensi?

Mira,
ez szupi! Pihizz sokat, és ígyál, igyál, igyál... most nagyon fontos, és írj amint voltál bent az ARO-n!!!! Ott van az a két csík látod!! Jupijééé!!


Egyre ügyesebben adom be a vérhigítót csajok...olyan boldog vagyok...ma már egyértelműen éreztem Anasztáziát!

paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!

nem sorolok fel mindenkit, mert most nagyon sietek. De én is örülök mindenki sikerének és továbbra is szorítok, hogy mindenkinél minden rendben legyen!

Rólam röviden csak annyit, hogy végre beindultak a dolgok, lett hat tűszöm, 4 a bal, 2 a jobb oldalon, szóval nagyon örülök. Szúrom továbbra is a napi 3-3 fostit és reménykedem tovább. :)

Vigyázzatok magatokra továbbra is :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Paurora
Ha lesz zilás mami tali akkor csatlakoznék hozzátok :oops: :)
(remélem babosan)
evi89
Vecsés
 
 


Évi,

fél 11-re kell mennem! :) Utána meg ugye még kell ott üldögélni, úgyhogy nagy valószínűséggel találkozunk! :) Te elmész a vv után, vagy várod a sorodat? :)

Paurora drága,

még sajnos nem tudom. Sem azt, hogy mennyit akarnak visszaadni (bár ha szépen fejlődnek, lehet, hogy 4 lesz belőle, mint az első alkalommal), sem azt, hogy fagyasztható-e a többi (az elsőnél sajnos nem voltak azok). Ez majd pénteken derül ki, de szorítsatok a legjobb eredményért!

Örülök, hogy apukáddal tisztázásra kerül sor! :) :)

De jó, hogy már érzed Anasztáziát!!! Csodálatos érzés lehet!!! :) Vigyázz magadra, ne hagyd, hogy várakoztassanak és ne nagyon nagytakaríts!!!
janula
 
 


Janula

Ez fantasztikus hír, nagyon örülök!!!!!! jaj, de jó!!!!!!!!!!!!!

Cermiák
6 tüsző, nagyon jó, drukkolok továbbra is,hogy szép nagyra nőljenek!!!!

Paurora81

Remélem,hogy függetlenül attól, hogy határ értékűek a tüszők sikerül leszívni őket és meg is termékenyülnek! (szerintem a Prof. nem tenne ki altatásnak stb. ha nem látna rá esélyt)
A cisztára annyit mondott, hogy azt is le kell szívni, de hogy azt mikor azt nem mondta, az lenne a reális ha már úgy is altatnak holnap akkor egyúttal megcsinálná.

Szorítsatok nekem és a kis tüszőcskéimnek holnap 9-kor!!!!!!!!!!!
sese
 
 


Janula, jujj de jó, 8 szerelmes, ez csodás!!!! Remélem tudnak lefagyasztani is Neked, azért a 8 elég jó szám :). De ne bánkódj ha esetleg mégsem, én is így jártam, baromira sajnáltam, mert reménykedtem, hogy a hatból tudnak lefagyasztani is, de végül, amit beültettek, az sikerült, és ez lényeg. És Neked is sikerülni fog tuti, nagyon szorítok pénteken, meg aztán utána is :).

Magdipeti, de jó, hogy itt vagy :). Örülök, hogy alapvetően minden rendben van, de a vizesedést sajnálom :(. Remélem jövő héten már látjátok, hogy mi nő a pocakodban :). Képzeld, nekem meg van puffadva a hasam kb 7-10 napja, úgyhogy már most sem jön rám minden régi nacim, elég vicces :D. Amúgy én is valahogy így gondolkodom a hálapénztől, mint Te, úgyhogy jövő héten ha megyek pénteken, akkor adni fogok a dokinak, rendes volt velem, aranyos, és hát az a lényeg, hogy sikerült :).
Amúgy Téged mikor küldött tovább a saját dokidhoz? Adtak a SOTE-n valami papírt, és akkor azzal lehetett menni a saját nőgyógyászhoz?

Paurora, mindenképpen szeretnék én is menni a Zilás talira, egyértelmű :)!!!! Amúgy pont erre gondoltam én is, hogy munkában beállítok majd a telefonon ébresztést, hogy ne felejtsek el felállni és mászkálni :).

Cermiák, éljen, éljen, csodás hírek, nagyon örülök Neked, meg a tüszőidnek, csak így tovább, jó lesz ez :).

Sese, holnap jön a nagy a nap, nagyon-nagyon szorítok érted, és írj majd mindenképpen, hogy ment!


lexi01
Budapest
 
 


Sese,
bízzál a tüszőkben és a profban is! Gondolom nem csinálná meg, ha nem látna rá esélyt! nagyon szorítok!

Janula, érted is! Nagyon jól ment minden eddig, ezután sem lehet másként :).
Tényleg úgy néz ki, hogy most jól mennek a dolgok, szép lassan babásodik mindenki!

Ja és pénteken én is megyek, igaz nem udom, hogy maradok-e a vérvétel után, de ha igen akkor mindenképp megíom, mert szívesen találkoznék veletek :)

Pauróra,
szuper érzés lehet érezni Anasztáziát! Kitartást a szurikkal, meg a családdal is, jóra fordul minden :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok

Janula ezek szuper hírek gartulálok a szerelmesekhez. Szerintem ha most is szépen osztódnak akkor 4 kerül vissza a pocakba. Abból már biztosan be is vackolja magát legalább 1.


Sese Mira én is holnap megyek fél 10-re . Sese érted majd kint izgulunk a folyosón Mirával, hogy sikerüljön a petesejtek leszívása. Rendben lesz minden és lesz szerelmesed is.

Cermiák látod csak nehezen stimulálható vagy de milyen szépen kezdik magukat behozni a tüszőcskéid. Ennél már csak több lesz kevesebb biztosan nem.

Mikorra várható a leszívás neked?

Maci én is örülnék ha együtt csinálnánk végig . A röviddel te biztos lekőrözöl sejt számilag.

Kismamik vigyázzatok magatokra ez a meleg nem nagyon jó nektek sem . Ha úgy érzitek akkor tp és otthon pihi.

Kezdenek valóban beindulni azok a gólyák most már én is várom a saját kismadaramat

Echo örülök hogy a műtét sikerült és minden rendben van . Most már a következő ciklusnál kezdhetsz is ? Az kb júni közepe lesz?


edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula,
szuper! nagyon örülök neked!

mira,
úgy örülök neked is! Tényleg indul a sikerszéria

echo,
a Versys-ről én csak jókat hallottam. Mondták, hogy ott szuperkedvesek és profik. A lényeg, hogy jól akalulnak a dolgaid és hamarosan jösz utánunk

cermiák,
hajrá tüszők!

sese,
holnapra drukkolok! És ne aggódj, mindenki nagyon kedves és figyelmes, a prof. meg érti a dolgát!

lexi,
amikor majd mégy uh-ra és megmondják, hogy egy vagy két baba van, akkor fogsz kapni egy papírt, amivel tulajdonképpen visszairányítanak a beküldő dokidhoz. Azon le van írva, hogy milyen kezeléssel lett a baba, hány sejtből hány termékenyült meg és hogy hány lett beültetve. Na meg az hogy terhes vagy   Ezzel mehetsz a saját nődokidhoz és a terhesgonsozást már ő csinálja. De az első uh. után kb. másfél héttel még vissza fognak hívni a klinikára uh-ra, hogy megnézzék van-e szívműködés. Ez kb. már a 7-8 héten lesz és ekkor már látszik. Nekem még járni kell a prof-hoz júni végéig, mert a "teszt" gélt kaptam és folyamatosan ellenőriznek. De végül is úgy gondolom, hogy ez nem árt. A saját nődokim a prof testvére, aki a Bajcsy kórházban dolgozik. Hozzá10-re kaptam időpontot. De előtte 4-én még a prof. is megnéz. Nekem is nagy volt a pocim az elején,  arra tippeltem, hogy biztosan még a hormonok miatt van a puffadás! Azóta lement és ismét lapos, de már nem sokáig

maci,
drukkolok neked ezerrel! A prof. kérdezte, hogy a hovédos doki mit adott, mondtam neki, hogy Liotont, nem mondta, hogy ne lehetne használni, azt mondta, hogy akkor azt használjam. De ma már sokkal jobb a lábam, kevésbé fáj. Remélem mégy pár nem és tényleg elmúlik. Aztán az is lehet, hogy veszek egy vadgeszti krémet és a melegbe akkor is kenni fogom ha nem fáj, márcsak megelőzés gyanánt is.

magdipeti,
úgy látszik a terhességgel együtt jár valamilyen lábprobléma! Amúgy olvasgattam után a neten, és ott le van írva, hogy a vizesedés és viszérgyulladás is tipikus. Az ösztradiol és a progi-szint okozza. Szóval lehet akkor is kijött volna rajtam, ha nem kapok gélt. Elvileg január 16-a a szülés időpontja, de ezt a neten található kalkulátorral számoltam ki. Pénteken leszek kerek 7 hetes   Érdekes, mert én sem bírom megenni a húst! Sőt nemhogy a húst, egyáltalán nem bírom a főtt kaját! Szendvicseken élek. Hányni nem hánytam, émelyegni szoktam, de nekem arra a szénsavas gyömbér (canada dry) üditő vált be. És a folyadék csak hidegen jöhet, a hűtőből! Rám a nacijaim még jók, de melltartót már venni kellett! Kicsik lettek, a merevítő nagyon vágta a cicimet és fájdalmas volt. De találtam direkt kismama melltartót, ami még tud majd engedni. Triumph és nem is volt vészes az ára!

Paurora,
olvastam a honvédos kálváriádat! Felháborító! Én megértem, hogy van aki betegebb, a mentő hozza, vérzik a feje, meg ájult, meg ilyesmi, de azért ez vicc, hogy ennyit váratnak minket, kismamákat! Na mindegy, úgysem tudunk ellene semmit tenni, ha szólunk, akkor sokszor még rosszabb!!! Eddig nem volt bajom a honvéddal, nekem alapellátó kórházam... de ez most kiverte a biztosítékot! És ráadásul még azon is felhúztam magam, hogy a látványosan szenvedő és hangosan jajjgató, az egész "kis" családjával ott lévő kissebbséghez tartozó "beteget" olyan hamar ellátták, hogy az csuda! A lábfájást leszámítva egyébként jól vagyok A párommal mostanában lejárunk a játszótérre ping-pongozni. Kellemes kis mozgás és jobban érzem magam tőle! Azt már az előbb is irtam, hogy a kajálási szokásom teljesen felborult, amit eddig szerettem az nem kell, amit meg nem szerettem vagy nem ettem, azt meg kívánom. Eddig imádtam a csokit és a sütit, most még az se kell (mondjuk ez nem baj, csak plusz cukor)!  Étvágyam nem sok van, viszont muszály ennem, mert ha meg nem eszek akkor émelygek! Szóval nálam így megy De bánja a fene, a lényeg, hogy Picikém jól érezze magát a hasamban és még maradjon ott jó sokáig    Ha lesz Zilás sütizés és  lehet még rá jeletkezni, akkor szivesen mennék

Szép estét mindenkinek!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


@cicuci:


köszi a választ, akkor ha a jövő heti UH-n minden rendben van, akkor hívom is a saját dokimat, mert általában 3-4 hétre lehet hozzá időpontot kapni.
Amúgy én is "tesztalany" vagyok, úgyhogy ha minden jól megy, én is megyek még párszor ellenőrzésre a Klinikára, de nem is baj :).
Kíváncsi vagyok, hogy nálam vajon lesz-e émelygés, vagy bármi furcsaság a kajákkal kapcsolatban, mert eddig még semmi ilyesmi, de lehet hogy azért, mert még nagyon az elején vagyok, na majd meglátjuk :).
De ezt jó tudni, hogy a Canada dry működhet émelygés ellen, de végülis logikus, mert a gyömbérre azt mondják, segít a dolgon.
lexi01
Budapest
 
 


Csak gyorsan pár sor:
Janula, szupeeeer a 8 embrió!!! Dejódejódejó!
Mira, drukkolok, hogy holnap minden oké legyen és erősödjön a két csík is ;-) Jelentkezz majd!!
Paurora, de jó lenne, ha tudnátok tisztázni apuddal a dolgokat, szorítok nagyon! Amúgy a nagyfiam is karatézik, ő volt az első a családban (focizni akart, de mi karatézni írattuk be 7 évvel ezelőtt, és már hálás érte)
Cermiák, látod, látod beindulnak azok a tüszők!
Edina, nagyon várom, hogy holnap jelentkezz, csuriba Érted is a kezem!
Émelygésre nekem mindig volt a táskámban egy félbe vágott citrom. Ha volt víz a közelben, citromos vizet ittam, ha nem, natúr citromot nyalogattam :p
A Zilás sütizésre lehet még jelentkezni :oops: ??
Magdipeti, holnap ha sikerül gép elé kerülnöm, írok az Uzsokiról ;-)
Lexi, engem az 1. uh utám irányított dr M a saját nőgyógyászomhoz.
Cicuci, ha vannak visszér problémáid, a gesztenyés kence nem fog ártani. Még messze van január, igazándiból az utsó 3 hónap lesz a legmegterhelőbb a szervezetednek, nem árt felkészíteni rá ;-)
Sese, holnap nagy nap ;-) várjuk majd a híreket! Drukkolok!!!
Évi, mindjárt péntek ;-) "pééntek, a TE napod" lalalala (kicsit átírtama dalszöveget :-) )
Aludjatok jól, puszi mindemkinek!
maci80
 
 


Janula
8 szép embrió nagyon szuper arány. Szorítok neked majd pénteken.

Edina
Akkor holnap talizunk, már alig várom.



mira08
Budapest
 
 


Mai lányok, nagyon-nagyon szurkolok, hogy mind jó híreket kapjatok ma. Amint tudtok, írjatok, hogy mi a helyzet, nagyon izgulok értetek :)!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sese,

nagyon szorítok folyamatosan! Reggel óta rád gondolok! Írj, ha túl vagy rajta!!!
janula
 
 


Sziasztok Lányok!

na szóval, 1 petesejtem lett! Nem sok, nincs túl sok esély de a lényeg, hogy remény az van!
A Prof. azt mondta, hogy ICSI módszerrel fogják megtermékenyíteni, így van rá esély,hogy sikerülhet!
Ha minden jól fog menni, és sikerül akkor szombaton fogom vissza kapni.
Még mindíg szorítsatok nekünk!!!!!!!
Az altatás nagyon jó volt,én olyat aludtam mint a huzat , hamar magamhoz is tértem.
Most megyek pihenni mert fájdogál a hasam.
Puszi mindenkinek!
sese
 
 


@sese:


Helyes, pihenj csak, ügyes voltál! Látod a prof tudja, hogy hozza ki a maximumot a dologból, nagyon szurkolok, hog megtermékenyüljön, szépen fejlődjön és szombaton visszakapd, gondolok Rád sokat!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sese,

ügyes vagy!!! Megy a drukk továbbra is!! Az az egy pont elég egy babához!!! Sőt, kettőhöz is!!!
janula
 
 


Lányok,

ma buszoztam egyet, de azt hittem, leszakad a hasam alja!!!
janula
 
 


@janula:


Próbálj pihizni a nap hátralévő részében, ha lehet, azért a leszívás mégiscsak megterhelő dolog, és hát holnap itt a nagy nap :). Emlékszem én is hasonlóan jártam, alig vártam, hogy hazaérjek, és lefekdühessek pihenni.
lexi01
Budapest
 
 


sese
Nagyon örülök neked !!!!
Hát persze hogy szorítunk továbbra is !!!!! 

janula

Én ugye reggel megyek v.v és utána ott kell majd várakoznom , mondta m dr hogy ne menjek el , de azt sem tudom hogy lesz e .
De szerintem találkozunk 

Maci 

Köszi köszi 
Remélem hogy odabent minden jól alakul és jövőhéten tényleg megkapom a kics faigyimálnáimat <3
Mondta a Tomi hogy a tapaszok nyomát ne tüntessem el , és akkor tudunk a hasamon amőbázni ... 

Lexi
Hogy vagy ?? 
Neked érzékeny a cickód  ?? Sokaknak ez egy erős tünet .....


cermiák 

akkor holnap lehet összefutunk , én kb fél 8 háromnegyed 8 körül érek oda.


Még este megírom mibe megyek 

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Sese szuper! :) Szorítunk neked továbbra is!
Mikor hívnak? Vagy neked kell betelefonálni?

Janula,
te is pihenj, holnap lesz a nagy nap! :)

Évi,
én sem tudom még mi lesz holnap rajtam, de kitalálom és később megírom :).
Én valamikor 8 és fél9 között leszek ott. Maradsz vérvétel után?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok

Sese nagyon drukkolok neked hogy a sejtecskéd  szerelmetes legyen holnapra. Egy szerelmes =? baba???????? Szóval holnap nagyon jó híreket kívánok neked.

Voltunk ma Mirával mi is a klinikán de nem láttunk pedig fél10-kor ott voltunk mind a ketten. Biztosan már pihengettél. Egyébként ma nem voltak sokan 10-után nem sokkal már végeztem is.

A mai hírek az uh rendben volt de M doki sajnálattal közölte hogy már nem férek most bele a hosszúba. Ellenben osztott szorzott és ha pünkösd hétfőig megjön akkor 10-én kedden irány a klinika és kezdjük a rövidet azzal beleférek addig amíg még júniusba lesznek. Az egyik szemem sír mert már beleéltem magam hogy kezdünk a másik nevet mert ezek szerint M doki is bízik benne hogy most röviddel is sok szép petesejtet nyerhetünk. A másik részről pedig örülök neki hogy nem kell csak 12-14 napig szúrni majd magam. Szóval jövő hét végén mindent meg kell tennem annak érdekében hogy a mikulás kopogtasson.

Janula egy kicsit le leszek maradva de igyekszem majd utolérni. Holnapra sok szép babót kívánok neked és utána pihenés

Cermiák neked is holnapra sok szép petécskét kívánok .

Evi már csak egy hét és pocaklakós leszel te is . Meddig tapaszozol még ???

Magdipeti várom majd  híreket ha megvolt az uh . Pihenés kismamák és vigyázzatok magatokra ill a pocaklakókra.
edina71
Budapest
 
 


Edina, hú akkor ezek egészen jó hírek, tutira jó lesz a rövid is, szurkolok nagyon, hogy megjöjjön. De érdemes lenne ráerősíteni nem? Szerintem akkor most lehet nyomatni a forró fürdőt, hasprést, kis vörösborocskát, meg huncutkodást, hogy tutira megjöjjön jövő hétvégéig ;).

Évi, szinte alig vannak tüneteim, csak a sok pisilés, meg néha-néha fájdogál az alhasam, a cicijeim szinte egyáltalán nem érzékenyek...

Mira, várjuk nagyon a híreket, hogy mi volt ma, nagyon izgultam érted is!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Lexi a ráerősítés nekem is eszembe jutott hogy biztosra mennyünk és tudjak kezdeni . Szóval apát jövő hétvégére kibéreltem és a hasprés is menni fog.

Nem nagyon szeretném tovább húzni mert július nekem a ciklusom miatt nem lenne jó szeptember meg még nagyon messze van és romolhat az fsh is addig.
edina71
Budapest
 
 


cermiák

Vállig érő barna hajam van ,Még nem tudom pontosan mit veszek fel de szerintem valami farmer , meg fekete pulcsi.
De ott maradok v.v után :D

edina

hát igen ma gondlokoztam azon hogy nemrég 4 doboz gona lapult a hűtőben és már csak 3 db van belőle , hogy milyen gyorsan megy az idő .
 
Nagyon várom már hogy a mazsikáim jól érezzék itt bent magukat :D
evi89
Vecsés
 
 


A várakozás a kezdés elött nagyon lassan telik de ha már elkezdődik az egész dolog maga a szurizás akkor gyorsan elmegy már az idő. Én is szúrnám már magamba szívesen de nem lehet.

Nemsokára pocakba lesznek a mazsolák és újabb kismamát köszönthetünk majd itt.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Sajnos megjött rendesen, így nem sikerült. Az Uh-án ráadásul látott a doki egy visszamaradt tüszőt, így most pihi van. Viszont sikerült rávennem, hogy csináljunk lombikot. Így osztott szorzott és mivel következőre június vége fele jönne meg, így nem tudjuk kezdeni, mert pont akkor júni vége júli eleje mennek el 2 hétre konferenciára, ha augusztusban megjön hívjam őket. Mivel augusztusban sincsenek, csak gondolom a lányok megmondják majd hogy menjek, de a lényeg, hogy szeptemberben megcsináljuk a lombikot.

Lexi
Eszembe jutottál, te is mindig így jártál, nekem is mindig ez van, hogy már többedszerre van tüszőmaradványom mikor nem kellene, viszont remélem az első lombiknál is úgy járok majd, mint te. Pihizz sokat.

Janula
Holnap ügyes legyél és vigyázz magadra.

Sese
Ott voltunk Edinával, már a pihenőben voltál. Szombaton ilyenkor ki adja vissza Ők? Nagyon fáj a pocid?

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mira, sajnálom nagyon :-( :-( De szeptemberben Gabcival és Évikével lombikoztok!
Edinám, nem igazán értem...elvileg a hosszúval is kb akkorra esett volna a leszívás-beültetés, mint a röviddel...Nekem is 10-e körül kell megjöjjön, akkor elvileg még beleférek, ugye??? Mondd hogy igen, tiszta pipa vagyok a múltkori Norcolutos akciója miatt, akkor nem kéne paráznom, hogy beleférjek (3nappal tolta el a menzeszem a semmiért :evil: ) szerintetek most az előző ciklusnak megfelelően fog megjönni, vagy az "eredeti" időpontban várható?? Vkinek eserkeg tapasztalat? Nagyon ideges vagyok emiatt most :-( :-( :-( február óta megy a huza-vona, ketyeg a GYED-em, választ várnak a melógelyemen és a bölcsibe is 07.15-én szülői, addigra jó lenne tudni, hogy jön MiniMackó, mert nagyon nem szeretném bölcsibe járatni KisMackót :'(
Sese, Janula, holnapra is mennek a drukkok! Sese, gondolj Echo példájára, az ő kis tündérkéje is egyke volt ;-)
Nagyon nem vagyok nyugodt...
maci80
 
 


Jajj Mira sajnálom, hogy megjött végül :(. Igen, nekem 3 hónapon keresztül mindig volt sárgatest tüszőm, mire kezdhettem volna a lombikot, de ezért az eredményért megérte várni :). Szurkolok, hogy elmúljon a tüszőmaradvány, és nálad is így végződjön majd a történet ;). Szzurkolok, hogy szeptember a Te hónapod legyen ;).

Maci, én kétszer is szedtem Norcolutot, az utolsó két ciklusomban, most meg ugyebár már nem jött meg, így nem tudok Neked tapasztalatot mondani, hogy a Norcolut utáni sima ciklusban hogy jön meg :(. Nagyon bosszantó a helyzeted, főleg, hogy sokminden függ tőle, így érthető, hogy ideges vagy, de nagyon remélem, hogy bele fogsz férni és kezdhetsz.

Janula, holnap gondolok Rád ;), Sese nagyon várjuk holnap a híreket, meg a többiektől is, akik holnap mennek.


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cermiák
Nekem kell telefonálnom 13:00 és 13:30 között! Azt a betyárba de izgulok!!! Sokat gondoltam tegnap a sejtecskémre, vajon mit csinálnak, hogy viselkednek, szerelmesek-e stb.

Maci80

Igen szoktam Echora gondolni, hogy Neki sikerült, az ő példája reményt ad

Mira08

Nagyon sajnálom, hogy megjött!!!!!
Biztos van valami féle ügyelet az ARO-n szombaton, mert maga a Prof. mondta, ha sikerül megtermékenyűlni az egy kicsinek, akkor szombaton jön vissza.
Lehet,hogy csak bejön valamelyik doki 1-2 órára és elintézi az ilyen dolgokat amik nem várhatnak.

Még egy kicsit fájdogál a hasam, picit barnázok is, remélem ez normális!!!!!



Janula

Eljött a NAGY nap!!!! Sajnálom, hogy nem lehetek ott és nem látom a boldogságotokat!
Nagyon szúrkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!
Írj, ha hazaértél, hogy hányat kaptál vissza, tudtak-e fagyasztani stb.
Te is drukkolj nekem, hogy az egykém szerelmes legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sese
 
 


Sziasztok lányok

cermiák nem láttalak .

Janula

Hamar végeztem úgyhogy ár fél 10 kor el is tudtam jönni. De nagyon szurkolok !!!!

Mira 

Sajnálom !!  


Elég csendes volt reggel a klinika de 9 körül sokan lettünk ...
A dr. úr megvizsgált és csak annyit mondott hogy Éva TÖKÉLETES !!!!
Úgy megörültem....aztán bejött Kati valamit beszéltek és picit elkezdett siettetni elhadarta a dolgokat hogy utro igy gona úgy stb. Mire mondtam neki hogy még az utro receptjét meg se kaptam ...
Mondta oké  , és a továbiakat beszéljem meg a Katival . És jövőhét csüt 12 órakor taálálkozunk 
És már sietett is a profhoz.
2 x kelett mennem a Katit megkérdezni a dolgokról úgy összezavarodtam

De a lényeg hogy minden okés belülről tökéletes vagyok  és jövőhét csütörtökön visszakapom a fagyimazsikáimat
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült, számítottam rá
Professzohoz kapcsoltak akkor már tudtam, hogy baj van...
Mondta a Prof. hogy szeptemberben jelentkezzek nála konzultációra
Úgy is terveztük a férjemmel, hogy ha ez most nem sikerül akkor ősszel folytatjuk, addig még spontán is össze jöhet
Nem adjuk fel!!!!!!!!!!
Azért maradok köztetek, jól esnek a bíztatásaitok és tapasztalatok, és tudni szeretném, hogy kivel mi tőrténik!!!
sese
 
 


Sziaszok Lányok!

mira,
nagyon sajnálom, hogy megjött. Úgy reméletem hogy te is babás leszel nyárra! De az viszont jó, hogy legközelebb már lombikra mégy. Szerintem ott nagyobb az esély hogy sikerüljön. És sikerülni is fog az első.

sese,
sajnálom, viszont annak örülök, hogy nem adjátok fel és ősszel újra megpróbáljátok. Addig meg ki tudja... lehet tényleg összejön spontán is a baba.
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Írnátok nekem arról, hogy most mire kell számítanom? azaz időben meg fog e jönni, vagy ha szeptemberben újra kezdjük, vajon megint kell e sperma vizsgálat, vagy nekem a 4 vérvétel a ciklus különböző napjain, fogalmam sincs, hogy most mit fognak kérni.
Sikertelen beülti után is kell újra minden?
 A prof mondta, hogy az Utrogestant hagyjam abba, de a Bromo-t nem mondta... mit csináljak?
sese
 
 


UGYE NEM KELL MEGINT HSG-RE MENNEM???????????!!!!!!!!!!!!
sese
 
 


Sziasztok Lányok!


Edina,
remélem a rövid protokoll is meghozza neked a gyümölcsét! Szurkolok ám, hogy megjöjjön időben és kezdhessél!


Évi,
ne haragudj, de tegnap este váratlan vendégek toppantak be hozzánk, és már nem volt időm sem írni, sem elolvasni, amiket írtatok. Sajnálom, hogy nem találkoztunk! De hátha következőkor. Egyébként Janulával egészen véletlenül sikerült megismerkedni, és kerestünk, mert ő olvasta a leírást rólad, de nem találtunk. Ezek szerint azért, mert te már korán elmentél, mi meg csak valamikor 11-kor kezdtünk beszélgetni. :)
Örülök, hogy minden rendben volt és megkaphatod a fagyimazsikáidat :)! Azt tudod már, hogy hányat kapsz vissza?


Mira,
nagyon sajnálom! De nagyon remélem, hogy a szeptember a te, a Gabci, Sese meg az Évike hónapja lesz! Vigyázzál magadra!
Ami a tüszőket illeti, nekem is marad minden egyes stimu után, de szerencsére mindig felszívódott. Csak azért volt bosszantó, mert mindig várni kellett legalább egy hónapot.


Maci,
abszolút megértem, hogy ideges vagy és sajnálom, hogy ennyire bizonytalan a helyzeted. Sajnos nincs tapasztalatom ez ügyben, semmi okosat nem tudok mondani, csak remélni, hogy hamarosan kezdeni tudsz te is.


Sese,
borzasztóan sajnálom! Annyira szorítottam neked. Ma is beszéltünk Bettinával rólad (a másik Dunavarsányi lány). Elmeséltem neki mi történt veled mióta nem találkoztatok és úgy reménykedtünk mindketten, hogy be fogják ültetni a sejtecskédet. Reméljük a következő lombik meghozza neked is a kisbabót. És nagyon jól teszed, hogy itt maradsz velünk :).


Janula,
örülök, hogy találkoztunk! Jó volt látni téged, és érezni belőled a sok pozitív energiát! Nagyon szorítok a babáidért! :)


És most röviden rólam. A hormon értékem teljesen jó lett mára és 5-5 tüszőm van már, nagyon boldog voltam mikor mondta M. doki :). Sajnos még mindig napi 3-3-at kell szúrnom. Hétfőn megyek vissza a Profhoz, mert M. doki nem lesz. Szerdán lesz a leszívás és szombaton a beültetés . És bizony vannak szombaton is, mint ma én is megtudtam.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sese,
nekem nem kellett újra csinálni, szerintem neked sem kell. A bromot meg szedni kell folyamatosan, én már szedem vagy 5 éve.. :).
Abban nem tudok segíteni, hogy mikor fog megjönni, mert lombikos stimulációm még nem volt.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: