Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Süni Zétinek Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!

Witch Köszi. Majd utána nézek.

Juci Panna egyre szebb. Szerintem egyre jobban hasonlit Dorkára.

Rólunk. Voltunk hasi uh-n. Szerencsére én voltam egy tulbuzgó anyuka. Minden jó nála. Kis gyomrát lehet látni. Kicsiknél ez előfordul.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Juci!

Édes a lányka a képeken :) Csodaszép :)

Erika!

Nekünk már van, még nem használtuk, de azthiszem most előkerül, reggel nagyon köhögött és hörgött Jamika...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Morzsa!

Annyira sajnálom, erre nincsenek szavak...........sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked!

Süni!

Zétinek boldog első szülinapot kívánok!

Elan,

Szerintem ezzel ne foglalkozz, hogy Gabi idegenek előtt nemúgy viselkedik, mint otthon. Réka se produkálja magát, és az amúgy tiszta vigyor meg mosolygós kislányom olyan morcosan tud nézni az idegenekre, hogy többen elnevezték Durcillának. Majd megnyílik ő később, ha többet lesz gyerekek között.
Sokszor megyünk mi is babás társaságba, egymáshoz át szomszédolni, ott van 5 gyerek, abból 3 vele egykorú, nem foglalkozik velük, max. kicsit megtépi őket vagy elveszi a játékukat, de leginkább belém csimpaszkodik és nem enged el, markol belém. Ha egy lépés távolságra megyek már kotor utánam, ha még többre elkezd ordítani.

Gabi,

Tennék én fel képet, de az a program se ment, amit Te mondtál.

Juci,

Anniyra gyönyörűséges ez a Panna Lara. Hasonlít a csajokra nagyon.

Bibarci,

JUJJJ közeleg az időőőő :D


Rólunk:
Sok változás nincs, nálam még mindig nem tudják mi a gond. Még mindig gyulladt az alfelem. Ti hallottatok már olyan heveny hüvelygyulladásról, hogy negatív a tenyésztés többedjére is. Emellett a hólyagom is gyulladt, sőt az egész kismedencémben nem stimmel valami. Állandó hányingerem van, gyenge vagyok, izomfájdalmaim is vannak.
Én ezt nem értem. Tuti belülről gyullad valami, már szóba került a lapar is, de egyelőre a dokim még nem hajlik rá 100%-ban. 2 hónapja szenvedek és bocs, de lövésük sincs mi a fene bajom van.
Még jó, hogy vannak nagyszülők, akik tudnak vigyázni babóra, nem tudom mi lenne nélkülük.
Manókám jól van, már körbe körbe megy a járókában, és már tesz néhány lépést ha fogjuk a kezét, de tegnap már láttam, hogy próbálkozik az egyedül állással is, bár ennek eldőlés a vége.
vic12
 
 

 
 

Vic, ez szörnyű lehet, főleg bizonytalanság, hogy azt sem tudják, mi bajod! JObbulást!

Süni!

Zétinek nagyon boldog szülinapot!

Judit

jucicuki
 
 


Süni

Boldog szülinapot Zétinek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Az igért képek az állatkertről :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Morzsa, :cry:

Vic, sajnálom. Remélem minél hamarabb rájönnek, mi lehet a gond!

Képek csodaszépek!
Witch, micsoda fürtjei vannak Jaminak. Nagyon édes! Te is jól nézel ki! Szerintem sokat fogytál.

Köszönjük a köszöntéseket. Nagyon szuper volt a szülinap. Összekötöttük a keresztelővel, ami vasárnap volt. Jól sikerült minden. Zéti is nagyon ügyes volt.

Kép

Kép

KépKép
süni76
 
 


Juci!
Milyen gyönyörű Panna!! Szerintem is inkább Dorkára hasonlít.

Witch!

Nagyon helyesek vagytok az állatkertben! Mi is tervezzük egy ideje, de még nem jutottunk el..

Boldog születésnapot Zétinek!

Bibar!

Gondolok Rád és drukkolok ezerrel!!!!!!

Bocsánat, ha kihagytam valakit, csak gyorsan írom: jól vagyunk Somával, várjuk, hogy kiderüljön, felveszik-e oviba vagy sem. Első körben elutasították, mert nagyon sok a gyerek, fellebbeztünk, most várunk. Nekem egyébként azzal sem lenne különösebb problámám, ha jövő szeptemberig itthon maradna, én pedig továbbra is tudnék félállásban dolgozni.

Elan!
Neked akartam írni, hogy nem is értem a védőnőt, mit várt Gábortól?! Annak idején Soma sem volt hajlandó kooperálni, de szó nélkül elfogadta a védőnő a válaszaimat.. Miért viszed egyébként Gekkoba? Mire van kíváncsi?
Szenzációs a kép a medencében, lehet, hogy majd mi is kipróbáljuk :wink:
ballagyo
 
 


Sziasztok!

Juci, édes Panka, és tényleg tiszta Dorka :)

Erika, örülök, hogy minden oké! Igazad van, inkább légy túlaggódos szerintem...

Vic, nagyon sajnálom ezt a makacs betegséget :( De legalább a dokid szuper, ha valaki, ő meg fogja találni, mi a gond! A csajszidat sokszor meglesem iwiwen, nagyon édes!

Witch, klasszak az állatkertes képek! Mi is mostanában voltunk, jó volt! De szerintem Gábor tavaly még nem élvezte volna. Jaminak tetszett?

Süni, éljen soká Zéti! Nem ijedt meg a tüzijátéktól? Nálunk tavaly nagy sírás volt :D

Ballagyó, nem tudom, mit várt a védőnő, igazából nem mondta kifejezetten, hogy probléma lenne, de nem is igazán nyugtatott meg. Elkönyvelte, hogy ez van, beikszelte a papiron, hogy nem sikerült a kapcsolatteremtés és kész. A GEKKO-t azóta meggondoltam, nem megyünk. Ami miatt aggódtam: Gábor nagyon ragaszkodik bizonyos szertartásokhoz, és ha valami nem úgy történik, kiveri a balhét (ha hazajövünk, a csengőt és a villanykapcsolókat az ajtó mellett végig kell nyomkodni, lefekvés előtt egy komplikált 5 lépcsős szertastássorozatnak kell meglenni, ilyesmi). De utánaolvastam, és figyeltem Gábort, és arra jutottam, hogy valószínűleg ezek a dolgok más visszahúzódóbb gyerekeknél is megvannak, növelik a biztonságérzetüket ezek a visszatérő motívumok. Majd ha megyünk a dokinkhoz, azért rákérdezek. Örülök, hogy tetszett a medencés ötlet, én meg a te blogodból szoktam lelesni egy csomó mindent!

Képzeljétek, Gábor most érett meg a motorozásra. Eddig nem tetszett neki, de most lelkesen nyúzza. Végre nem kell cipelni őt. És olyan étvágya van végre, mint egy napszámosnak :D

Kép
elan
 
 


Witch
sajnálom hogy köhög Jami!
annyira cuki a képen,megzabálom,te meg megint vékonyabb lettél mint mikor utoljára láttalak:))))szépek vagytok:)))

Ballagyó
ű
köszi,már nagyon várom a végét:))
remélem felveszik az oviba Somát,nekem ugye Olivér novembertől ovis,annyira félek a beszoktatástól,lehet hogy nem is fog még járni,nem tudom.....

Elan
jaj motorozni jó:)))örülök hogy jó étvágya lett:)))))))

Juci
nagyon cuki a lánykád még mindig:)))

Gabi
hogy vagytok????

Sünikém
boldog szülinapot utólag is:))))nagyon cuki a manód,és szépek vagytok:))))))))))))))

Vic
szegénykém,ez tényleg borzalmas,legalább derülne ki hogy mi van!!!lehetne orvosolni,de a bizonytalanság a legrosszabb:((((még jó hogy van segitség!!!!kitartás!!!

én már nagyon nehezen birom,Olivér nyaggat egész nap,a hasam kő kemény és sokszor fáj,de nem alul hanem felül...érdekes..
éjszaka nem alszom,mert itt nyom ott nyom,szóval brutál a vége,de kitartok:))))nagyon várom már az én kislányomat:)))
közben még mindig ruházom ezerrel,szóval aktiv kismama vagyok:)))pihi egy perc sincs,na de majd ha nyugdijas leszek:)))

bibar
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezünk mi is, csak hogy el ne felejtsetek bennünket! :wink:

Bibarkám,
kitartást!! Megértem, nehéz a vége, nekem is az volt, de megéri a várakozás! :) Tényleg, normál szülésre készülsz, vagy császár lesz?

Gabi,
szívből gratulálok a kistesókához! :)

Morzsa,
úgy sajnálom... :cry: :cry:

Olvasok ám rendszeresen, képben vagyok kivel mi van, csak írni nem tudok mindenkinek, mert ha nekiállok, tuti szólít valamelyik lurkó... Huhh, kemény ám ez a kétgyerekes lét, elismerésem minden többgyermekes anyukának. Pocakosok meg kössék fel, amit fel lehet! :D

Benedek szépen fejlődik, már majdnem 5,5kg... :D Zsófi eddig jól kijön vele, szeretgeti, ölelgeti, néha túlságosan is. Egyszer azért már bántotta, persze nem voltam a szobában... de legalább bevallotta, és meg tudtuk beszélni a dolgot. :wink:

Kép

Kép

Kép
mamm
 
 


Morzsa
Nagyon sajnálom :cry: kitartást,sok erőt kívánok nektek!És nagyon drukkolok,hogy még egyszer lehessen ilyen csodában részetek!!Remélem megmaradsz ilyen pozitívnak!És gyere hozzánk máskoris egy kis vígaszra vagy bátorításért!

Kata
Látom nem könnyű az élet :( lelikfurdalásod pedig ne legyen!!Látod azért milyen okos nagyfiad van,én el sem tudnám képzelni,hogy Boti lenyugodjon és mellettem ücsörögjön!!ha van kedved és időd írhatnál erről a nevelősarokról!

Süni
Gratulálok a cuki 1 évesedhez :D Még ma is örzöm azt az sms-t amit küldtél aznap :D

Erika
Inkább legyél aggódó anyuka mint nemtörődöm!Ventolin nekem nagyon bevált,remélem nektek is és ritkán kell majd használnotok!!És akkor most mitől van a kitüremkedés?Gratula az alváshoz :D végre te is kipihenheted magad :D Bilizésre szép lassan ő is megfog érni majd meglátod!Boti most jutott el odáig,hogy itthon egyáltalán nincs rajta pelus és ha elintézni valója van akkor megy és hozza a bilit magától.Pedig ő már mióta bilizik!!!

Vic
Sajnálom
,hogy még mindig nem jöttél rendbe :( szerintem addig menj míg nem jönnek rá mi okozza a problémát,később nehogy nagyobb baj legyen!Ha emailbe át tudod küldeni a képeket szívesen felteszem neked!

Witch
Remélem Jamika azóta jobban van!Az a fürtös,göndör haj csúcs!!HOgy érezte magát az állatkertben,volt kedvenc állat?

Elan
A mi védőnönk egy nem normális,de most meglepően elég rendes volt.Ő sem tudott Botival kontaktust teremteni,mert egész végig ordított.Azt sem engedte meg,hogy megmérjem ÉN!Ő simán beírta amit mondtam!Ne is törődj vele mit mondott nektek az a boszorka!!!Nincs baj Gáborral.látom erre te is végül rájöttél :D A szertatások pedig biztonságot adnak neki,szerintem azzal sincs gond.Mindenkinek van szerintem nünükéje,én például csak a bal oldalamon fekve tudok elaludni :D Jó olvasni,hogy végre rendesen eszik!Megy már a darabos is?

Mamm
Nagyon édes Benedek!A gyönyörű lánykádról is teszel majd fel képet?

Bibar
Látom jól éreztétek magatokat és legalább szép időtök volt!Kitartás!!

Boti már jól van,nyoma sincs a betegségnek.Rájött,hogy magától feltud mászni a csúszdára azóta az a sláger.Este végre emberi időben elalszik :D Szombaton veszprémi állatkertben voltunk nagyon tetszett neki,a kocsiban fél perc alatt kinyúlt úgy elfáradt.vasárnap tropicáriumban voltunk,de egyáltalán nem érdekelte,szerintem elnyertük a leggyorsabb látogatói címet :D Képeket majd legközelebb mellékelek!Bocsánat ha valakit kifelejtettem!!!
gabicsibe
 
 


Segítség szülő vagyok című műsor a (Viasat3 műsorajánlója): "Segítség, szülő vagyok!
Jo Frost tizenhat éve hivatásos bébiszitter. Válságkezelő szuperdadaként bebizonyítja, hogy a szükséges korlátok felállításával, az alapszabályok következetes betartásával rövid idő alatt a leggubancosabb helyzetben is látványos eredményt lehet elérni. A szuperdadus azonban nemcsak az elvek szintjén igazít el, hanem a mindennapok apró válsághelyzeteiben is praktikus tanácsokkal segíti a szülőket nemcsak a gyereknevelésben, hanem a háztartásvezetésben is. Néhány ügyes "technikai" fogás alkalmazásával a hatalmi harccá vált evésmizériák, a figyelemfelhívó magatartászavarok vagy az egész családot kimerítő krónikus alvásproblémák is sikeresen "átprogramozhatók". Áldásos tevékenységét a Segítség, szülő vagyok! című tévésorozatban követhetik nyomon. "

http://port.hu/szuperdada_supernanny/pl ... topic_id=1

Gabi! Most csak gyorsan: még július első hetében adják, érdemes nézni. Innen van a "nevelősarok" kifejezés, de minden műsorban máshogy hívja, nevelőlépcső vagy nevelőszék vagy nevelőfotel, nevelőszoba stb. Mindig az aktuális család lakáskörülményei alapján keres egy olyan semleges helyet a lakásban, ami nem vonja el a gyerek figyelmét, nem alvásra használják és nem is játszószoba, ahol semmi izgis dolog nincs. De a műsorból úgyis kiderül. :wink: Pár részt érdemes megnézni, nekem kb. 2-3 kellett, hogy ráérezzek, mit is akar közvetíteni, mert ebben a műsorban nagyon erősen magatartásproblémás gyerekeket mutatnak be, de a nekem hasznos dolgokat is sikerül kiszűrni. :wink:

Ha valakit érdekel a konkrét módszer, mert ahhoz egy pár adást végig kell nézni, hogy a konkrét cselekvési sor érthető legyen (nem minden adásban magyarázza már el), szívesen elküldöm priviben.


Mamm, nagyon cuki Benedek! :D

Juci, Panna tiszta Dorka!!! :D
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Bibar, kitartást az utolsó időhöz, most már hipp-hopp megismerkedhetsz Kamillával :)

Mamm, Benedek tündér, lelkesen olvasom a blogodat is és örülök, hogy jól vagytok! Mit jelent az, hogy Zsófi bántotta Benedeket? Mit csinált?

Gabicsibe, igazából nem boszorkány a védőnőnk, ezért foglalkoztat egyáltalán, amiket mondott; ha boszorkány lenne, nem érdekelne :) Mi ma voltunk a Tropicariumban, Gábort leginkább a műanyag szalagfüggöny hozta lázba, és a rájamedence, de az sem a ráják miatt, hanem, mert bele lehetett nyúlni a vízbe :) De a csúcs a Tropicarium előtti 2 kisautó volt, egyiktől ment a másikig vagy félórán keresztül :D

Kép
elan
 
 


Bibar! Írtam pü-t! :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Csajok, nem tudjátok, mi van Málnával?

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Málna Ha tudsz irj pár sort magatokról?

Bibar Szép szülést kívánok neked. Mindjárt itt a vége vagy már vége van? A frontokat, hogy birod.

Mamm Jó volt olvasni soraidat. Aranyos Benedek. Zsófi meg okos kislány. Képet kérhetünk róla is, esetleg együtt a tesók?

Vic Jobbulást neked. Remélem meg van már a góc ami okoza ezt a betegséget.

Witch Rengeteget nőt Jamica. Jól néztek ki. Jól látom, hogy anya haját örökölte a kislány?

Gabi Hogy birod a frontokat? Látom egyre kevesebb az időd a netre. Jók ezek a kirándulások. Mi nem megyünk állatkertbe.
Ellenben mivel mi vidéki város szélén élünk, séta közben látunk állatokat. Azokat szoktunk megnézni. Ő a háziállatokkal barátkozik.
Cica, kutya, tyuk, kakas, tehét, ló, bárány, kecske, páva stb.

Vikkata Remélem jól vagy. a műsort, ha tudom nézem, jó ötleteket ad.

Elán A szertartás biztonságot ad a gyereknek. Az Én eleven fiamnak is vannak, amihez ragaszkodik. Így van meg a biztonság.
Gábor a "vad motoros". Lesz is étvágy tőle. Készülj a cipővel.
Legalább is nálunk 1 hó alatt 2 cipőt lukasztott ki. Huzza a bal lábát egy kicsit motorozás közben, igaz mikor mászot akkor is a balt huzta. Ez sajnos a betegségéből adódik.
Védőnőhöz. Most néztem meg mit kell tudnia a 2 éves gyereknek.
Bili sztrák van. szobatisztaság nincs. Beszéd nincs. Igaz bővült a szókincs. Baba, mama után már a gól-t is jól lehet érteni. Foci mánia. A többi ok.
Még a szertartáshoz. Vendégségben voltunk. Este 8-kor huz engem a cipőhöz, majd az apját is. Jönnünk kellett haza, mert fél 9-kor fürdés van.
Be jelőlnélek IWIW-en. PÜ-ben megadnád az adatokat?

Rólunk. kb 1 hete gyógyultá van nyilvánitva a fiam. Használt a spray. Sokat vagyunk kint. Szeret homokozni, motorozni. Érdekes hintát elkerüli. Elvittem a játszótére, csuszdát élvezi. Az nincs itthon. Rögtön megmászta. Rengeteg energiája van. Állandóan megy. Félelem érzet nulla. Egyre kevesebb munkát tudok mellette végezni. Igy reggel 5-kor már talpon vagyok és du-ni alvást is melóval töltöm. Elért a berakási szezon.
A végére ősz hajtincset okozó történet. Kedden történt.
Meggy berakáshoz készültem. Felmentem a padlásra üvegeket szedni össze. Padlásra összecsukható szobalétra vezet. Addig a gyerek konyhán vagy a spajzban játszik. Nagy csend, lenézek a gyerek a lépcső 10 fokán. Meglát mászna lefele. Nem tud. Kinyul a pánhoz. Log 1 kézzel majd a pvc-be csapodik bal oldalával. azonnal felsir. Én mint az őrült rohanok lefele. Kapom fel és ugy ahogy voltunk irány a sebészet. Negyed 1 kor volt az esés fél ,egykor már az sztk-ban voltunk. Az orvos azonnal fogadot. Tetőtől talpig átvizsgálta. A válláról röggen készült. Másnap vissza kellett vini ,megint megvizsgálta. Szerencsére kisebb zuzódással meguszta. A szemem előtt az lebeget, hogy baja ne legyen.
Tud meglepetéseket okozni. Doki azt mondta, hogy igazi belevaló kis srác.


Ugy hallom kell a srác.

Mindenkinek szép napot!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


sziasztok:))
gyorsan magunkról amig alszik,aztán olvasok vissza:))

Kamilla még nem akar kibújni de már 4 kiló körül van!
már nagyon nehezen viselem,hisztis és depkós vagyok,fáradt és fáj mindenem!!!
sajnos a kenetben találtak sztreptót,ami azt jelenti hogy antibogyót kell kapnom a szüléskor,és lehet hogy Kamilla is megfertőződik,akkor neki is kell kapnia:((((és tovább kell bent maradnunk!:((
DE NEM IGY LESZ!!!!!!!
kérlek szoritsatok hogy ő ne kapja el!!!!!!!!!!!!!!!!
ha császár lesz kevesebb az esélye hogy elkapja.,ugyhogy most gőzerővel csaszira gyúrok!!!!!!
szóval ez van velünk:)
jövök még csak felébredt

bibar
 
 


Kata
Köszi!Ha lesz lehetőségem rá megnézek egy részt,bár most láttam a pedikűrösnél az első 5 percet és közöltem az én gyerekem egy minta gyerek,befogom a számat!

Elan
Úgy tűnik egy hullámhosszon vannak a gyerekeink :lol: Boti a motoron ült kb. fél órát :D Képzeld most olvastam a baba patika magazinban,hogy 2 éves kor körül változik az alvás.Félnek a sötétben és félnek az elalvástól ezért nehezen lehet őket elaltani.Az a gyerek aki eddig egyedül elaludt most problémássá válik és oda kell bújni mellé,villanyt kell kapcsolni.Na Botionál ez pár hete elkezdődött,nem akar aludni menni és olyan rémülten tud nézni rám mikor bemegyünk a sötét szobába.Lehet Gábornál is ez volt a probléma?

Erika
Húúú a hideg is kirázott ahogy végig olvastam!Örülök,hogy nem lett nagyobb baja és gyógyultnak is nyílvánították!A frontokat még egyenlőre bírom,bár ez a meleg egy kicsit álmosít,kedvetlenít.

Bibar
Nem csodálom,hogy feszült,ideges vagy!!nagyon drukkolok,hogy ne legyen semmi gond és fertőzés nélkül megússzátok!!nagyon-nagyon szorítok neked!!Lehet nem jövök a nagy hírig,de könnyű és gyors szülést kívánok!!!

Mi jól vagyunk,kedden voltam uh-n nagyon szépen fejlődik Pöttöm.Voltam az Istenhegyin is 4-es teszten(AFP is benne van),ma hívtak és szuper lett az eredményem.Vasárnap elmegyünk egy hétre nyaralni,úgy hogy mindenkinek vízmelletti szép hétvégét kívánok!
gabicsibe
 
 


Kép

egy kép ,38.heti,és Olivér idétlen vigyor:)))

Gabicsibe
köszi!!!örülök hogy minden rendben van:)))ha kislány lesz szólj,rengeteg gyönyörű kislányrucim van:))))Vikkatának is én vagyok a beszállitója:)))
egy hét nyaralás,de jó,én is mennék:)))jó pihenést!!

Erika
örülök hogy meggyógyultatok!!
atyaég,nem csoda hogy megijedtél:((((én is megőszültem volna,de a lényeg hogy nem lett baja:))

Mamm
édes Benedek,mostanában nincs időm olvasni téged,de majd megkukkollak!!én császárt akarok most is,főleg emiatt a sztreptó miatt,remélem az lesz,az orvos ragaszkodik ahhot hogy elinduljon a vajúdás aztán ha gyors akkor mehet ha nem akkor nem mert szétrepedhet a hegem...
Elan
Málnára én is kiváncsi lennék,remélem nincs baj:!!!

bibar
 
 


Sziasztok!

Erika, bejelöltelek iwiwen! Én spec. irigyellek a sok háziállatért, amit meg tudtok nézni nap mint nap; Gábor szerelmes az összes ilyenbe, ma is megyünk a Budaleszi Vadasparkba, de nem ám vadakat nézni, hanem a Pici tanyára, ahol vannak kecskék, tyúkok, nyulak, neki ezek a kedvencei. Nyaralni is olyan helyre megyünk, ahol sok háziállat van. A lépcsős sztorid brutál, nem igaz a fiad :)

Bibar, az én dokim a szemem miatt a programcsászárt javasolta, én meg belementem. Nagyon bánom, sokkal jobban esett volna a lelkemnek, ha csak akkor kapja ki Gábort, amikor már beindult magától is. Szerintem elég nagy trauma a gyereknek, ha úgy veszik ki, hogy még maradna, Gábornak is voltak adaptációs gondjai, csuklott, melegíteni kellett, stb. Sajnáltam szegényt. Ha összejönne egy kistesó, megpróbálnám elérni, hogy megvárjuk a császárral, amíg beindul magától. Na, csak azt akartam mondani, hogy ne bándd, hogy a doki megvárná az indulást, jobb lesz úgy, hidd el! A fotó fantasztikus, Olivér annyira cuki! :)

Gabicsibe, nálunk most megint a délutáni elalvással vannak gondok. Nem igaz, hogy 6-6.30-as kelés után 1-kor még kukorékolni kell az ágyban... cserébe az esti elalvás nagyon klasszul megy. Éjjel viszont megint fel-felsír, biztosan rosszat álmodik, szerintem is. Nálunk nincs teljes sötétség, egy sólámpa világít. Örülök a jó eredményeknek és jó nyaralást!

Mi tegnap az Aquarénában voltunk, Gábor nagyon élvezte a pancsolást. Nyaralni csak 3 hét múlva indulunk, addig is próbálunk neki változatos programokat kitalálni.

Csajok, elég régen volt itt szó arról, hogy valaki járt endokrinológus-nőgyógyásznál. Az is lehet, hogy még a másik topikban, nem emlékszem :( Tudnátok nekem ajánlani egyet? Ma észrevettem, hogy pici tej jön a melleimből, ha megnyomom, valószínüleg megint magas a prolaktin-szintem. Megyek a nőgyógyászomhoz, de azért jó lenne talonban egy endokrinológus, ha ő nem tudna ezzel mit kezdeni. Egyre messzebb kerül tőlem a kistesó...

Kép
elan
 
 


Erika!! Húú, nagyon durva, amit írtál! Szerencse, hogy nem lett komoly baj! Nem semmi produkciós kissrác. :)

Gabi! Drukkoltam ám nektek, hogy ne legyen semmi a vizsgálatokon, csak nem akartam rákérdezni. Nagyon örülök a jó híreknek! Te ismered Málnát, nem kérdezed meg, mi van velük? Én írtam neki a múltkor iwiwen, de nem válaszolt és nem is jelölt vissza, így én nem próbálkozom. :wink:

Elan. Lőrincnek is voltak ilyen "adaptációs zavarai", mint Gabinak, pedig természetesen született. Szóval szerintem nem a csaszi okozta. Nekem is volt tejcsorgásom mielőtt terhes lettem most, de nálunk nem befolyásolt semmit, pedig régen engem is kezeltek miatta. Szóval csak azt szerettem volna mondani, hogy Hajrá kistesó! :D

Bibar rucikat meg csak ajánlani tudom tényleg mindenkinek! :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok LÁnyok!
KÖszönöm az együttérző szavakat, még csak most volt "merszem" bekukkantani.....Álmatlan éjszakáim vannak, sajnos a baba várat még magára, ugyanis a szövettanom nem lett valami jó.

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu

Volt valakinek ilyen már?????:roll: Vagy az ismerősei körében???
Most járok vizsgálatokra, 1 év szünet kell legyen:(
Vén banya leszek mire kisbabám lesz
:roll: :lol: De nm adom fel!!!!!!

Puszi mindenkinek, majd jövök még babákat kukkolni!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!
Morzsa,
csak most olvastam, nagyon sajnálom, hogy így alakult:-(
Nem is hallottam még ilyen problémáról....
Drukkolok, hogy legyen szerencsétek és sikerüljön újra a baba a szünet után!!!!!! Kitartást és erőt kívánok!
Süni,
klasszak a képek, küldj légyszi az emailemre is:-) Jól sikerült minden?
Nagyon aranyos minden baba!!!
Mi elvoltunk egy kicsit pihenni a nagyiknál.....aztán két hét múlva megyünk Zalakarosra, már alig várok:-) Bendegúz kis eleven portéka lett, az alvással nekünk is vannak nehézségeink, éjjel megébred és egyszerűen nem alszik vissza nélkülem, oda kell vennem sajna magamhoz:-(aminek nagyon nem örülök, de egyébként ott állhatnék az ágya mellett reggelig, az tuti.....azóta csinálja ezt amióta bejött az a viharos rossz idő, júni 14-e körül....van hogy már éjfél előtt ébred, de van hogy csak hajnal 4-5-kor....aztán visszaalszik mellettem...na de csak 6-6.30-ig, szörnyűűű. Ötlete valakinek? Mit csináljak másként??? Nappal alszik mostanában egyszer ebéd után, de most hogy korán kel, van hogy de. is elszik egyett! Ja és nem tudom szopiztat még valaki, akinek 17 hónapos a babája?? Mert mi még nyomjuk ezerrel, napi 2-3-szor, nem tudom, talán már ideje lenne leszoktatni, nem???
Köszi előre is a segítséget!!!
Ja és most nincsenek pettyek!!! Voltak, de most megint elmúltak, tuti nem ekcéma volt....

Kép
baby.81
 
 


Sziasztok!

Baby Most csak neked. Szopi téma. Marcell pénteken lesz 2 éves és még mindig este szopizik. Ha van tejed agyad neki. Lassan majd elhagya. Szopi lecsökkentése nálunk ugy történt, hogy 15 hósan még 4-szer szopot. Az éjszakait kakóval tudtam kiváltatni. Vizet nem fogadta el. Na már az sem kell. A délit 16 hósan apja itthon volt és ő altata el. Volt sirás, nyekergés, de 3 nap után már nem kérte.
A reggeli szopi 17 hósan ő hagyta ki, még ment a hajnali (2-3) közti kakaó. Helyette bejött a délutáni ébredés utáni szopi., ami kb. 1 hónapja maradt el. Ugy néz ki, hogy vasárnap lesz a búcsú szopi. Most már azt sem nagyon igényli. Elköszönünk tőle.
Vége egy korszaknak.
Az alváshoz. Fiam is felébredt. Kapot kakaót és jött közénk. Ezt párszor eljátszotta. A kiságy közvetlenül mellettem van.
Nem tettem közénk. Vissza az ágyában 1 éjjel sirt, forgolódott, nyüglődőtt, én beszéltem, simogattam. Már másnap szépen aludt tovább az ágyában.

Mindenkinek szép napot! Mennem kell!

Nika, Tubikriszta és a többiek ha tudtok irjatok magatokról.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Erika!
Köszi szépen a tanácsokat, remélem leszokik ő is majd magától vagy egy kis segítséggel:-) igen csak kéri még reggel, délben, este meg főleg....Van még tejem.....csak gondoltam, hogy már nagy ehhez....csak attól tartok, minnél későbbre hagyom a leszoktatást, annál nehezebb lesz.....
alvás, Beni másik szobában alszik, énis próbáltam hogy hagyom,majd visszaalszik, de nem ordít.....pedig korábban, ha meg is ébredt, ő egyedül v.alaudt, na most nem, lehet, hogy a foga is jön mondjuk, na de már 3 hete....
ma éjjel szerencsére nem jött, csak reggel 5-kor és v.aludt de csak 6-ig,nem tud tovább aludni, egyszerúen kidobja az ágy:-)
remélem ez is majd magától visszaáll a régi kerékvágásba!!!

És két kép a nem alvós Bendegúzról:-) Kép

Kép

Kép
baby.81
 
 


Elan!
Én járok endokrinológushoz, alacsony pajzsmirigy és magas prolaktin miatt. Nekem igazán nem volt tünetem, de a korábbi sok vizsgálódás során kiderült, hogy nem teljesen jók az értékeim. Terhesség előtt prolaktinra szedtem a Bromocriptint (elég utálatos gyógyszer), de most szerencsére nem kell, márciusban enélkül is jó volt az érték. SOTE II endokrin ambulanciára járok a Szentkirályi u-ba. Nekem anno a nőgyógyászom dr. Gláz Editet javasolta. Ő nagyon idős, tapasztalt doktornő. De rengetegen járnak hozzá, már nem biztos, hogy fogad új beteget. Tavaly nyáron, amikor hosszú szabin volt, én is átmentem dr. Igaz Péterhez, és nála ragadtam. Ő egy fiatalabb doki, kicsit furi a stílusa, de asszem ő is elég jó szakember. Viszont ma próbáltam bejelentkezni hozzá, és csak szeptember végére kaptam kontrollidőpontot. Nem tudom, új betegeknél, vagy sürgősebb esetekben hogy megy ez. Mindenesetre a SOTE-n az a baj, hogy hiába van időpontod, sokszor 2-3 órát is kell várni, szóval egynapi hideg élelemmel kell menni. :?
De lehet, hogy a többiek tudnak mást, esetleg magánrendelést.
Anna is császáros volt, igaz, őt túlhordtam, de nála se indult magától a szülés. Én nem tudok róla, hogy emiatt bármi zavar lett volna nála, bár a szopival voltak gondok, ha akarom, ezt ráfoghatom a császárra.

Bibar!
Drukk Nektek, hogy úgy sikerüljön a szülés, ahogy mindkettőtöknek a legjobb!!

Morzsa!
Sajnálom, ami történt, nem is hallottam még ilyenről, amit írtál. Drukk, hogy ne legyen komoly baj! Egy év hamar elrepül, nem hiszem, hogy öregasszony leszel addigra!

Erika!
Nem semmi a lépcsős sztori, de fő, hogy nem lett baj!
Csak arra emlékeztem, hogy Marcell akkortájt született, amikor Boti meg Gabi, de ezek szerint kicsit összemosódtak a dolgok. Bocs, hogy öregítettem a fiad! De legalább nem késtem el a köszöntéssel, úgyis olyan ritkán jövök!

Süni!
Zétinek viszont nagyon megkésve kívánok boldog szülinapot, és gratula a keresztelőhöz! Látom, nagyon tetszett neki a torta!

Vic!
Hú, nem lehet könnyű, ez a legrosszabb, mikor a dokik nem tudják kitalálni, mi a gond! Jobbulást! Réka nagyon ügyi!

Witch!
Jami nagyon édes, Te is jól nézel ki!
Jó lenne, ha én is el tudnék szakadni, és ilyen helyekre menni Annával ebben a jó időben, de nálunk még mindig házprojekt...

Baby!
Édes Bendegúz! Nekem elég hamar elfogyott a tejcsim és könnyen ment a leszokás. De szerintem nagy baj nem lehet abból, ha sokáig szoptatsz, főleg, ha Neked sem teher.

Mamm!
Édes Benedek!

Juci!
Panna még mindig gyönyörű!

Gabi!
Örülök, hogy minden rendben Pöttömmel, jó nyaralást!


Lányok, bocsi, akit kihagytam, csak az utolsó oldalra próbáltam reagálni. Olvasgatom ám, kivel mi van, de nagy az őrület nálunk. Ház már majdnem kész, de mindig történik valami hülyeség: csőtörés a fürdőben ami eláztatja a szoba falát, parketta lakkozása ronda, dönthetünk, hogy újracsinálják-e (és akkor várunk még 1-2 hetet és nem is biztos hogy szebb lesz) vagy hagyjuk így, stb. Most már főleg külső munkák vannak, zárjuk a házat, de oda kell menni naponta szellőztetni meg beengedni őket, ha belül akarnak dolgozni. Ma is megyek ebéd után Annával. Legalább szokja az új helyet, de persze rámolna mindent, be kell tennem járókába, ha pl. takarítani akarok, de nem sokáig marad el.
Kb. 3 hete elindult, egyre ügyesebben megy, már szaladhatok utána. Rájött, hogy másszon föl az ágyra, fotelba, szóval már tényleg nem lehet sehol egyedül hagyni egy percre sem! Valószínű rájött a szeparációs nyavalya is, ha kimegyek egy pillanatra a szobából, már üvölt. Esti altatás: vagy otthagyom bőgni és ha napközben nem aludt túl sokat, öt perc múlva elalszik (nekem meg szakad meg a szívem, olyan keservesen sír), vagy ülök mellette órákig a szobában, mire olyan mélyen elalszik, hogy nem ébred föl a padlóreccsenésre, mikor kimegyek. Hát, inkább az előbbi, bármilyen kegyetlen... Szerencsére az éjszakát továbbra is végigalussza.
És végül egy kép:
Kép ez meg hogy működik?

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!

Rég voltam,de alig van időm sajna!Csak pár reakció és majd jövök bővebben ígérem!

Szülinaposoknak!
Nagyon boldogat!Asszem Gábor és Zéti!Ha kihagytam valakit,ezer bocs,de még ezt az oldalt is kutyafuttában nyomtam!

Gyönyörű képeket tettetek fel a gyerekekről!

Gabicsibe!
Nagyon gratulálok nektek!

Morzsa!
Rettenetesen sajnálom,de ne add fel!Erről a molaterhességről még sosem hallottam!

Bibar!
Csodaszép vagy és giga hasú!Majd nyomj sms-t vagy csörrenj!Drukkolok!

Mi szobatisztaság gyakorlaton vagyunk!3napja tart és már napközben nincs pelus alvásnál sem,nincs becsuri,bilibe pisilnek,de a kaki egyelőre várat magára!Dórinak a bugyiba megy,Balu megcsak 1x tojt bele a bilibe!Visszatartják,de ma már ki kell jönnie a barnamacinak!Éjjel száraz pelussal kelnek,így ma azt is elhagyjuk szerintem!
Kezdenek dumálni,de Dórit csak én értem!Tök cuki!
Közben apukát megcsapta az áram,mentő,intenzíven volt,de már jól van4Sokat nincs itthon,állandóan Szlovákiába jár,így rengeteget vagyok egyedül a gyerekekkel!A derekammal továbbra is gyógytornára járok,ami tök jó csak itthon is kéne csinálni,de ahhoz lusta vagyok!Strandolni járok a gyerekekkel!Rettenetesen élvezik!

Na majd próbálok jönni később!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Benszi,
sajnálom a párodat, nagyon gáz lehetett, amikor megütötte az áram:-(((mit csinált?Örülök, hogy már jól van....
Ügyesek a gyerkőcök a bili terén:-)

Aki érdeklődött és érdeklődik Málna iránt,
sikerült vele beszélnem, ő is szeretett volna írni, de van gondja és dolga elég....meséltem neki, hogy mennyien kíváncsiak hogy van és kaptam felhatalmazást hogy megírjam, hogy mizu vele, velük:),
szóval jól vannak, leszámítva,hogy egyáltalán nem egyszerű terhessége van......még a pocakban a manó, augusztus elejére van kiírva, de valószínűleg be kell feküdnie a kórházba,mert harántfekvéses a baba és messze laknak a kórházhoz ha véletlen beindul a szülés...na meg vannak a fránya amnioszalagok (nem tudom jól írtam -e..) is, egyébként meg már nagyon várja, hogy végre karjába vehesse az egészséges kislányát:-)drukkolunk neki!!!

Kép
baby.81
 
 


De jó, hogy jól vannak Málnáék a körülményekhez képest!

Benszi, sajnálom a párod, jöhetnél gyakrabban.

Bibar, van hírhozód, ha megérkezik Kamilla. Izgulunk értetek!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Kata, hát igen, nem biztos, hogy a programcsászár volt az oka, csak azért gondoltam, mert a doki előre megmondta, hogy ezzel számolni kell. A normál szülés is kifárasztja annyira a babát, hogy utána elkelt neki melegítés, míg kipiheni magát.

Kriszta, nagyon sajnálom, ami történt :( Én hallottam már erről a mola-terhességről, de nem ismerek senkit, akinek lett volna. Nem leszel vén banya! Az a lényeg, hogy minden tökéletes legyen az érkezéséhez, és az is lesz!

Baby, a szomszéd lány 3 éves koráig szoptatta a kislányát... amíg mindkettőtöknek jó, miért ne? Érezni fogod majd úgyis, hogy mikor elég. Ami az alvást illeti, nyugodj meg, ez átmeneti. Gábor is csinálta egy időben, hogy éjjel bekérezkedett mellém és ott aludt tovább, de 1-2 hónapnál tovább nem tartott, utána egyenesen tiltakozott, ha megpróbáltam. Én mindig azzal vígasztalom magam, ha valami nem annyira jó, hogy majd elmúlik, és tényleg, mindig :) Beni meg tündér, nagyon szép kisfiú :)

Málna-híreknek örülök, ezek szerint már nincs sok hátra, és megszületik a kislánya, aki miatt ennyit izgulunk :) Nagyon szorítok neki én is!

Vuki, nagyon köszönöm a doki-javaslatot! Az építkezés miatt nem irigyellek, nagyon kemény meló ez :( Anna mekkorát nőtt!? Ez a szeparációs szorongás ismerős...

Benszi, atyaég, micsoda sztori!!! Nagyon sajnálom a párodat, hogy sikerült? Otthon történt? Valaki a közelében volt, vagy mi történt? A szobatisztasággal ügyesek vagytok!

Rólunk: a múltkor írtam, hogy van egy kis tejszivárgásom; amúgy is aktuális volt rákszűrésre mennem, úgyhogy voltam a dokimnál. Átbeszéltük a dolgokat, és, mivel a ciklusom is eléggé kusza, megyek jövő kedden egy hormonvizsgálatra, amiből remélhetőleg kiderül, hogy kell-e szednem valamit, vagy rábízhatjuk a természetre. A jó az, hogy UH-val látott egy érett tüszőt a jobb petefészkemben, szóval azért teljesen nem reménytelen a helyzet :)

Gáborral minden oké, még mindig nem hajlandó egyedül enni, szobatisztaságtól több fényévnyi távolságra van, ellenben iszonyat sokat dumál magyarul és kicsit németül, és borzasztóan fifikás :) Na meg akaratos és egyre elevenebb, hálistennek. Ezen a héten figyeltem fel rá, hogy már egész hosszú ideig eljátszik egyedül, leginkább az autóival és a kalapálós-dühöngő játékaival.
Voltunk vele a Kopaszi-gáton megint, nagyon szeret ott lenni, talán ez a kedvenc helye azok közül, ahol eddig megfordultunk vele. Van ízlése, én is imádom :)

Kép

Kép
elan
 
 


Utálom, hogy már megint ezzel jövök, de sajnos ez van:

http://soma.blog.hu/2010/07/07/nagyon_beteg_ovis
ballagyo
 
 


Sziasztok!

Ballagyo Sománakjobbulást. Ez a hörghurut nálunk is ismétlődik. Most utoljára mi is ezt a készüléket használtuk. Rendben azóta. Kopp-kopp-kopp. Szerencsére nálunk nincs ellenállás, szereti a készüléket. Gratulálok az ovodához.

Gabicsibe Gratulálok Pöttöm jó eredményeihez. Jó nyaralást nektek.
Képeket kérünk.

Morzsa Sajnálom a betegséget. Még nem hallotam róla. Leszel még te kismama. Tartod még a karodban a gyermekedet. Erős csaj vagy.

Baby Nagyot nőt a fiad. Köszi a Málna infot. Szoritok továbbra is neki, hogy minden rendben legyen velük.

Vuki Nem lehet egyszerű az épitkezés és a gyerek. Főleg most, hogy elindult ez a nagylány. Mi is készülünk lakásfelujitásra. De én is ettől félek, hogy a fiam amilyen kotnyeles, okoz majd egy két galibát. Napmint nap elvinni valakihez, meg nem tudom.
Na majd kiderül. Lehet irok még akkoriban egy két sztorit.

Benszi Hu, a párod jól megilyesztet. Fő, hogy jól van.
A gyerkőcök nagyon ügyesek, hogy már biliznek. Nálunk még mindig bili sztrájk van. Igaz látom 7 hónap van köztük. Ilyenkor ez még sokat jelent. Sőt nem is szol. Délután kisgatyát adok rá, hátha rájön, hogy pelus nélkül könnyebb az élet. De 3 óra alatt 4 gatyát használ el. Akkor jön mikor már bepisilt. Képet kérünk !

Elán Jó látni a kis motorosodat. Akkor kezdődik neked a futás korszak. Én nem győzök futni utána. Olyan gyorsan megy vele.
Lehet, hogy megint egy kis gyógyszer segitségével jön a tesó!?

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Süni!

Köszi a dícséretet, igen, 107 kg-al mentem szülni, és most 78 kg vagyok :) Jami a fürtjeit tőlem örökölte.
Zéti édes nagyon. Én is szeretném megkereszteltetni Jamikámat, de se a keresztanya jelölt, sem a keresztapa jelölt nincs megkeresztelve, így még csúszik picit :oops:

Ballagyo!

Mi is babyhallerezünk, és jót tesz Jaminkának, ő Ventolint, és még valami megjegyezhetetlen nevűt kap, de csak esetenként, nem állandóan...

Elan!

Élvezte Jamika az állatkertet, a Puputevénél kiabálta hogy pupu pupu :) Édes volt, nem tudom miért az ragadt meg :)
Gábor édes nagyon, és remélhetőleg hamarosan lesz egy kistesója is :)

Bibar!

Kitartás, meg lesz a gyümölcse, de ahogy eltűntél, lehet hogy már meg is van :) :lol:
Szép nagy a pocakod :)

Mamm!

Édes a picúr nagyon :) Az a sapi :)

Gabi!

Várjuk az ígért képeket :) Jamika is kinyúlt állatkert után :)
Örülök hogy picúr jól van :)

Erika!

Igen, az én hajamat örökölte :) Nem semmi amin végig mentetek, én ha elesik kiborulok, mi lesz, ha ne adj isten ilyen történik. Bele sem merek gondolni... :shock:

Baby!

Sajnos nekem rég nincs már tejem, de én még két éves koráig adnám neki, de velünk nem voltak kegyesek az égiek.
Bendegúz édes, olyan kis komoly :)

Vuki!

Anna édes nagyon, sajnálom hogy ennyi dolgod van, de lesz még idő a házprojekt után is mászkálni :)

Benszi!

Végre hogy jelentkeztél, kukkoltam a gyerkőcöket iwiwen, édesek nagyon :) Jó lehet hogy már beszélnek :)
Nem semmi ami a pároddal történt :shock:

Málna!

Ha olvasol, örülök hogy minden oksi a babóval :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
drágák vagytok,most csak magamról aztán holnap még próbálok jönni:))

VASÁRNAP megölelhetem Kamillát :lol: :lol: :lol: :lol: császár lesz,de lesz előtte vajudás,most ez a divat,infúzióban oxi és beindulnak a fájások,aztán kb 3 óra mulva csaszi,ha már tágultam!állitólag igy jó a babának,felkészül ő is :wink: :wink: :wink: annyira várom:)))))))))nagyon izgulok!!!!
holnap még jövök,de vasárnap gondoljatok rám légyszi légyszi:)))

Benszikémnek megirom és ő lesz a hirhozó :wink: :wink: :wink:

ja Kamilla is már 4 kg felett van,szóval mini ő is :roll: :roll: :roll:

puszi majd jövök:)

bibar
 
 


bibar: Drukkolok neked vasárnap. Jók lettek Barbusra a farmerok, nagyon jól állnak rajta, bár még egy picit nagyok. Köszönjük őket.



vicky79
 
 


Vicky

köszi ari vagy.)))majd belenő Barbus:)))
most töltöttem egy csomó új képet a kislányosba,lányok lehet kukkolni:))))))))))))a fiúsba is megy majd ha kihevertem a szülést:)))

Elna
nagyon szép a fiad:)))ő legalább játszik egyedül,Olivér nem akar soha:((

Baby
köszi a hireket Málnáról,.örülök hogy jól vannak!!!

Vuki
jajj de cuki Anna baba:))))hát igen,ilyenkor már szaladhat az ember:))))

Vikkata
hogy vagytok??megy a fekvés??

hú ébrdeünk,próbálok még jönni ha nem akkor szoritsatok,majd jönnek a hirek:)))))))))))))

bibar
 
 


Bibar Szoritok, hogy ugy alakuljon minden, ahogy te akarod.
Hu mindjárt a karodban lesz Kamilla. Szép sulya van a kislánynak.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Witch Igen, eleven a gyerekem. Már megedződtem mellette. Kis esésnél már mutatom, hogy dörgöld össze a tenyered és futás tovább, vagy gyere ide adok gyógypuszit és futás tovább.
Néha én csodálkozok, hogy léteznek nyugodt babák, akik az anyuk mellett el vannak. Na ő nem az a tipus.
Gyerekdokinál nem egyszer előfordul, hogy dokibá rendel a kisfiam meg megy be hozzá. Én meg kint maradok. Ő bent játszik. Na ez a tipus a ritka.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Bibar!!
Holnapra minden jót kívánunk!! Irigy- birigy vagyok persze, hogy holnap meglesz a nagy találkozás!! :D Kívánok nagyon szép és meghitt első pillanatokat! :D

Mi elvagyunk, pihenek, amennyit tudok, de nem sokat tudok, mert mostanában többet vagyunk egyedül. De igyekszem. Jövő héten doki, akkor töltjük a 25. hetet is, szóval alakulunk. Nem egyszerű.. De már csak legalább 12 hetet bírjunk ki.. :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Bibarka, minden jót kívánok én is!!

Nekem is van egy hírem, lehet hülyeség, hogy már megosztom Veletek, ezt ma pisiltem..

Kép

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Hű Bibar, de izgi! Gondolok ma rátok erősen!

Vicuska! Éljen!!!!!!!!!!!!!!!! Spontán?????????

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Vicuska, ez fantasztikus! Hogy sikerült? :)

Bibar!!! Talán már be is következett a nagy esemény?! Várjuk a híreket!

Ballagyo, olvastam a blogban, hogy Soma már jobban van, nagyon örülök neki! Ki fogja nőni ezt a hajlamot, mit mondanak a dokik?

Vikkata, csak így tovább, menni fog ez a 12 hét!

Hogy bírjátok ezt a kánikulát? Jártok strandra? Osszátok meg a jó strandtippeket légyszi :)
Ami a kistesót illeti, köszönöm a vígasz-szavakat, remélem, egyszer tényleg sikerül. Ma újra megjött, 18 napra... no comment. Olyan progihiányom van, mint az állat, nem tudom, tud-e ezzel kezdeni valamit a dokim (tartok tőle, hogy megint a BMC-ben fogunk kikötni. Nem tudjátok, ha nem lombikról van szó, meg kell ismételni a HSG-t?)

Kép
elan
 
 


Bibar!

Szorítok és várom a híreket!

Vicuska!

Yesssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!

Elan!
Szorítok Neked is, hogy összejöjjön a baba! Soma már jobban van. A doktorok szerint a krupphoz társuló asztmatikus hörghurutot is kinövi majd, kb. 6 éves korára. Addig is szeretném megmutatni egy homeopata orvosnak. Ismertek Budapesten valakit, akit érdemes lenne megkeresnünk?
ballagyo
 
 


Ballagyo, kérdezd CsöpkeCsillust, úgy tudom, ők Lócival Pesten voltak anno!

jucicuki
 
 


Gyors bekukk!

Bibar!

Gondolunk rátok :))

Vicuska!

Gratulálok :)

MI voltunk tegnap balcsin, Jamika imádta :) Majd teszek képet, 21.én már nyaralni megyünk :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Köszi Lányok, igen spontán de igazából csak akkor hiszem el ha látom a szívdobogást, eredetileg kizárt volt nálam egy spontán terhesség..

Bibarka!!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Megszületett Fizl Kamilla 13.50-kor 4130gr és 54cm.Baba és mama még lábadozik.
Reggel spontán beindultak a fájásai,5-8 percesek voltak,de a baba feje még nem illeszkedett be!Majd császározták,de Kamillánk belekakilt a magzatvízbe,így oxigénre van szüksége.Tiszta anyja az apja szerint.Ha lesz kép és átküldi nekem a Karesz,akkor feldobom nektek!

Vicuska!
Milllllllió gratula!


Csajok ígérem jövök,majd de az én gépem beszart és férjem laptopját nyúltam most le!

Csók addig is!
Vendég
 


Bibarnak gratulálunk, és Sok egészséget mindkettejüknek. Puszi anyának és lányának :) Szép nagy baba lett :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Hatalmas ölelés Bibarnak, isten hozta Kamillát!

jucicuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: