Új privát üzeneted érkezett!

Petrababa, boldog névnapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


jó, meg a f.jemet se, még h.jat is mosok! :)

Petike nagyon szép énekeket tanul elsősorban tőlem, valamiért valahogy mindegyikbe legalább egyszer belekerül, hogy b.nak a kutyák :oops: :oops: :twisted:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


én tudnék még egy csúnya F betűset, de én nem olyan lyány vagyok :lol: :shock: :roll: :wink: 8) :P

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

F.kar :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mindenkinek köszönjük a köszöntéseket :!:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


na jó, ez így nem igaz teljesen, de néha egy-egy csúnya szó becsúszik (példáúl amikor nem kapok reggel kakajóscsigát)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


nagyon szivesen :P

mindenki

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus, hogyne, jöhetnek kölcsönrucik, ezek fogadásában feketeövesek vagyunk…azaz most olvasom, hogy egy zsáknyi, mert épp szerepzavarban vagy, és télapónak képzeled magad. Hááááát, hátizsákos vagyok, amennyiben egy kengurúban rajtam elöl fityegő Noki annak számít. A vállamon meg egy tele zacsi mindenféle Nokedli-alkatrésszel, arról nem is beszélve, hogy nem tudom, min fogunk ülni, mert a helytakarékos kék plédünk szerintem már hideg is lesz simán a földre téve, bár ez időjárásfüggő. Szóval mi volna, ha inkább szemezgetnél abból a te híres puttonyodból? És amikor a kéményeken át mászol be a házakba, csak óvatosan!
Mi asszem vonat és troli utazunk most, úgy idötakarékosabb, és rövidebb ideig rázom egyszülöttemet. Azaz e.gyszülöttemet.

Kép Kép
coolasa
 
 


nálunk meg néha becsúszik 1-1 normális (nem csúnya szó)
K rondán beszélek :lol:
szomatmá

Kép

Kép
sajtine
 
 


Edina, te helyzeti előnyben vagy szakmailag a testrészek ismeretében (gondolom a hallószervek összes csontocskáját is vágod) :twisted: :twisted: :shock:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancsbá
:lol: :lol: :lol:
ez csak szimplán FELkar akart lenni :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


[quote="sajtine"]n írta:sajtineálunk meg néha becsúszik 1-1 normális (nem csúnya szó)
K rondán beszélek :lol:
szomatmá


jééé, most veszem csak észre :idea: :twisted: :twisted: ba

(egy kicsit roma barátom olyan szintre fejlesztette régebben a "B" betűs szó odatűzését minden mondatához, hogy a végén már csak a "ba" volt kivehető)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


[quote="sajtine"]M írta:sajtineancsbá
:lol: :lol: :lol:
ez csak szimplán FELkar akart lenni :lol:


vágom :wink: :lol:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


meg kell javulnom :roll: :lol:

Nem szertném, hogy a lányom ezzel indítson a bölcsiben :lol:

én nem iszom, nem cigizem, nem lóversenyezem, nem nőzöm, nem kábítózom
én csak csúnyán beszélek :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mancsbá,
ha vágod, akkor mindenképp gratulálok :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Haló, aszfaltbetyár fiatalok, én az utóbbi párbeszédből semmit nem értek, csak annyit, hogy ennek akár örülhetek is.....

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt,

szuper idő lesz ma! :)

Jumam, Julcsi 70 cm???? Heszusz.
Akkor Noki nyerte a Vukos harit, mert Bence is 70 cm (és 3 hónappal idősebb), szóval akkor Julcsira is kicsi lenne.
Azért remélem Noki még nem hagyta le centiben és kilóban az én kis pilinckámat. :)

Tegnap hajat vágtunk Bencének, nagyon kis vagesz lett. A feje tetején már tök hosszú volt, szóval most mindenhol egyforma, nagyon sportos. :)

Akkor délben tali! Pussz

Ui.: én nem mertem megnézni a Hetediket, annó is marhára kész voltam tőle. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Kormi Levi is már ácsingózik???? :shock: Ezek a srácok :!:
Sasha, Mancsusz, éltek még :?: Mélyrepülés nálunk is van. Apa olykor-olykor átmegy ovodásba és kb annyit is segít az az nem segít. És ezt azért nehéz megszokni, mert azért többnyire nagyon segítőkész meg rendes. Bár, megismerkedésünkkor nem hagyta szanaszét a koszos zoknijait amiket legújabban Szonja talál meg és töm a szájába :twisted:
Jumam, szép méretei vannak a csajszikának. És mindenképpen meg kell, hogy említsem, hogy a wiw-wn a nagylányod GYÖNYÖRŰ, a képen ahol egyedül van!
Eszti, géppel estetek Bencének? És nem sírt?
Sajtine, jó lenne ha megírnád jössz e a talira, mert ha igen akkor viszem a könyvet :wink:

Nálunk én mindig akkor fürdök amikor apa eteti Szonját. Így ezzel nincs probléma. Amikor kettesben vagyunk akkor meg megvárom, hogy aludjon. Egyébként két napja nem hajlandó a szokott időben elaludni, kitolta 1 órával a lefekvést, ami nem gáz csak az én szemeim csukódnak aktívabban :roll:

Szét röhögtem az agyam a masszázs-történeteken :D
_
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


És a lényeg! Tegnap megérkeztek a Liberós kérdőívek, amiket kiharcoltam a Liberóval történő levelezgetések után. Így most mi is elküldhetjük a nyuszikat és meglehet egyszer Szonjának is lesz könyve meg teknőse,....mire iskolába indul :twisted:

Ma lehet mi is késünk, mert a gázosokat be kell engedni a pincébe és nem tudni mikor jönnek :?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajtine,
ha elmegyünk értetek kocsival, és haza is viszünk?
Mit szólsz hozzá? fél12h-re ott lennénk értetek. Na?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Coolasa,
nem zsák, hanem szatyor. :wink: Hány db-ot tucccc szállítani? Esteleg 3-4 garnitúrát ráadsz Nokira? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jut eszembe, lehet, hogy lesz olyan cucc is, amire aszondod, hogy nem is kőőőőő, azokból a többiek válogtahatnak. :wink: Ha jól meggondolom, ez a "többiek" Jumam. Talán. 70 centi... :shock: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hetedik:Hát én tegnap szivesen néztem volna mert anno is nagyon tetszett,de sajna tanulnom kellett. :roll:
Viszont húztam 8 tételt és mindre sikerült válaszolnom.Igaz,Én voltam a tanár is. :lol:

Sasha!
Csak nyugi!Teljesen megértelek.Tegnap Tamás is mártírkodott mert elkellett vinnie Domit a játszóra,hogy tudjak tanulni. :evil:

Néha annyira ideges vagyok,hogy majd szét vet a düh és legszívesebben csak ordítanék.Nem tom mi ez elég ijesztő. :roll:

Fürdés:Én tusolok Domi pedig be-be kukucskál és mutogatja éppen mit csinált rosszat Pl:kinyomja a fogkrémet. :lol: Másik verzió,hogy akkor megyek tusolni amikor már ő alszik. :wink:

Mariann!
Köszi a vilis infót. :wink: Ti jöttök ma?

Pussz-pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó!

Na asszem a talikon pici, ártatlan fiacskám a Sajt-Mancs pokróctól legtávolabbi helyen játszhat majd ezután. :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Tali: fél2 körül érünk.

Ééééés Wolga híradó:

(részletek) :D

Nekem is újra fiam lesz. És fogalmam sincs, hogy hívják majd.
Most csütörtökön lépek a 21. hétbe, szóval félidő. Február 15-re vagyok kiírva.
Andriska. Múlt héten mértük a védőnővel: 75 cm és 10,4 kg. Kb. hasonlóak lehetnek Benivel. Kár, hogy most nem tudnak találkozni meg a többiekkel. Iszonyú aktív és érdeklődő. Nagyon intenzíven csinál mindent, pl. játszik, udvarol a kislányoknak, pitypangot eszik stb.
Mászik, pillanatok kérdése, hogy hasról felül, mindenhol feláll és egyikünktől a másikig már elmegy egyedül. Amúgy már csak egy kezét fogva sétálunk.
Ja és mondja, hogy anya-nyanya-nyanyanya. Meg ilyesmiket. De az anyát határozottan rám használja. Tapsol és a zenére táncol és a fejét is mozgatja.
Reggel-este tápszer, közben meg mindeféle: joghurt, krémtúró, gyümölcsök, ebédre meg levesek is már és főzelékek meg pépesített kaják. Lassan szoktatjuk a sajátunkra. Egyébként még mindig jól eszik, s ez látszik is rajta.

Jucusnak ezúton is gratulálok és mindenkit üdvözlök! Remélem, valanikor majd lesz időm benézni is!

Vvolga! Mi is gratulálunk!!! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Talizók!

Jön a talira ma egy barátnő/kolléganőm, aki a 31. hétben van és az én doktornőmnél fog szülni. Szeretne majd persze a későbbiekben is már Gergő babával csatlakozni hozzánk.
Ha még én nem lennék ott, akkor léccci ne zavarjátok el, ok? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

Natasa!
Megvagyunk!

Dia!
Párod levitte Domit a játszóra? Na az enyém akkor se tenne ilyet, ha pisztolyt tartnának a fejéhez! Amikor nagyon rosszul voltam, akkor a barátnőmet kellett megkérnem, hogy vigye már le a gyerekeket...!!!! Vagyis, nem, akkor még csak a Gabit, mert a Dani volt a pocómban. Néha elviszi magával a Gabit, de ritkasg.

Kép
sasha
 
 


Sasha!
Igen,foglalkozik Domival(hisz az ő fia is :wink: )de aztán ezt a fejemhez is vágja. :evil:
Te is szoktál ilyen"állapotban"lenni,hogy majd szét vet a düh éás robbansz minden apróságon?Nyugtass meg,hogy nem csak én kezdek becsavarodni! :lol: :twisted:

Gyere már a talira!Ott jól kipanaszoljuk magunkat. :wink: :lol:
Pusssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Helóka :)
Szonó alszik :wink: Gázos még nem jött :?
Sasha, örülök, hogy élsz :!: Ezeket a pasikat össze kellene boronálni, hogy ezzel-azzal megfertőzzék egymást. Pl az én párom szívesen megfertőzi a tiéd egy kis "játszunkagyerekkel" vírussal. Ő pl nagyon szeret játszani Szonjával és olykor idegbajt kapok, mert kész a víz a gyerek meg még ruhában játszik az apjával. Mondjuk remélem ez így is marad. Anno sokan ijesztgettek, hogy egy pasinak csak két hétig érdekes a gyeek meg a fürdetés, de szerencsérenálunk ez a két hét még most is tart :D

Ilba, kit kell elzavarni? :lol:

Wolgának nagy gratula az újabb p.csöshöz :) És Andriska nyanyanyajához :lol:

Coolasa, odafele nem (mert nem tudom mikor tudunk indulni), de visszafele /ha bevállalod gyerekülés nélkül/ akkor el tudlak hozni az Örsig :wink: Amennyiben persze erre mentek haza. Csak szólj! Elég jól vezetek 8)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Háj!

Enyém pasi nagyon rendi apuka, csak az a baj vele, hogy sokszor összecsapja, amit csinál. Pelenkázni nem szeret, mióta L már nem fekszik egyhelyben, de azon kívül mindent csinál. És szerencsére nem kér érte elismerő oklevelet. Lehet, hogy még ez változik majd, de nem hiszem, mert a személyiségéből adódóan ilyen rendicsek, az meg csak nem változik meg. Nagyon... :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, emlékszem már az első közös talinkon is izgő-mozgó volt Livicsek. Azóta gondolom kész rotor lett belőle :D Megértem egy picinykét apukát :oops: Nálunk az ilyesmihez pl a páromnak nagyobb a türelme. Vagy csak kevesebbszer kell pelenkáznia :roll: Viszont a kakis nagyrészt az övé :lol:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szonja felébredt :) Ráindult a kis gyíkbőr neszeszeremre :D

Anya szerint nekem nem kell alapozó. Szerinted?
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Talizók!
NEM TUDUNK MÉGSEM MENNI!
Gabus, Peszti, ne cipeljétek a ruhákat, legalábbis ne miattunk!
Úgy ébredtem, hogy eléggé fáj a torkom, így nem mehetek babák közé, mindenkitől elnézést! (Nokitól is...)

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa, most le vagyok törve :cry: :cry:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, ezt most tőlem idézted, ugye? :cry:

Kép Kép
coolasa
 
 


Igen Cool, tőled :(
Nem lehet, hogy csak ki van száradva a torkod??? :lol:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ehem, nekem is eszembe jutott, de nem. Csak nagyon enyhék a tünetek, én magam nem fogok belehalni, Noki még komplett, felnőtteket pusztító családi megfázást sem kapott el 2 hete, de mások babáit soha nem tenném ki a betegség lehetőségének sem. Viszont ha elmúlik, és neked is bejött az ikea, akár minitalizhatunk is - azzal aki még ráér - valamikor jövőhéten.... te közel laksz, ha mégsem tudtok elindulni Szonjaalvás miatt, mi adding nézelődünk az áruházban, de a tapasztalatok szerint az étterem részen is egész jól feltaláljuk magunkat, nyami, de nem sokra becsülném magam, ha most elindulnék így, ilyen fizikai szimptómákkal, ráadásul gyerektársaságba. Ez van. Összefacsarodik a szívem (vagy bármi, ami ott nekem helyette van).

Kép Kép
coolasa
 
 


Bocsi, hogy így eltűntem. Megjegyzem magammal is kitoltam, mert nem győzök visszaolvasni. Bár nem gondoltam, hogy bárkinek hiányoznék. Szóval egy kicsit sok most az intézni való dolog, hétvégére vendég sereget várunk, és ezer már dolog miatt nem tudtam benézni. Megjegyzem mostanában éjjel fel vagyok és délután szundikálok. Nem tudom mi ez, talán valami front közeleg, de egyszercsak felébredek és nem tudok visszaaludni. Most is fél kettőtől hajnal ötig olvastam. Remélem ezen is túl leszek egyszer. Édesek voltak a videók, megnéztem ám mindegyiket :lol:

Na most megyek is, igyekszem majd sűrűbben benézni.

Ja könyvek: én mindig a neten rendelem meg, ha konkrétan kell valami. Szerintem olcsóbb és gyorsabb házhoz hozatni, mint ezer meg egy boltot végigjárni, mire megtalálod amit keresel. A netem meg 2-3 kattintás az egész. Pl: A suttogó első részét a múlt héten rendeltem meg 2400 Ft a könyvkereső oldalon. De az alexandra on-line a legolcsóbb szerintem (1800 Ft), csak ott most nem volt rendelhető.
gelcsó
 
 


Gelcsó, akkor te sem jössz talizni? Pedig lesz ott elvileg egy másik pocakos is :lol:

Aha, szerintem is olcsóbb az Alexandra mint a Libri, már én is rendeltem onnan könyveket :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa, taliban én benne vagyok :wink:
No, lassan készülődünk mert szonja már evett és nagyon dörzsölgeti a szemeit. Tuti elalszik az autóban :roll:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hehe!

Ti most vicceltek?

Natasa!
Enyim apjuk játszik a gyerkőcökkel ami abból áll, hogy ő fekszik az ágyon és hagyja, hogy ugráljanak rajta:)))

Gabuska!
Pelenkázás nálunk szóba se jöhet. A kaka által kibocsátott bizonyos gázok és azoknak izgató hatása miatt. Általában az eredmény, ha mégis rákényszerül: Imádkozás a nagy fehér isten előtt... Azonnal elkezd öklendezni, ha megérzi, ha meglátja meg pláne. A saját nagydolgát is elintézi emiatt pikk-pakk. A Gabi meg örökölte tőle. Ha pelenkázom a Danit és odajön a Gabi, akkor nagy öklendezésben tör ki ő is... :?
Fürdetés? Könyörgésre, márha meghatja...
Na jó abbahagyom, mert még a végén sajnálni fogtok, azt meg nem szeretném. Én se sajnálom magam, csak néha már komolyan elszáll az agyam, aztán lenyugszom

Dia!
Megnyugtatlak! Normális vagy és normális, ha elszáll az agyad. Nekem is elszáll, de még milyen messzire! És jól meg is ijedtem, mikor még csak a Gabi volt, kb 10 hónapos lehetett! Annyira bepánikoltam, hogy megőrültem, hogy kiabálok egy alig egy éves gyerekkel és hogy így ki tud borítani, és olyan érzések kerítettek a hatalmukba, amik hogyis mondjam, nem épp egy anya-gyerek viszonyba tartoznak, hogy elrohantam egy pszihológushoz!!! Saját magam diagnosztizáltam, mint depresszió, és sokáig is tartott, míg rájöttem, hónapokba! 1x voltam, többször nem kellett. Beszélgettünk egy órát, amikor is megállapítottam, hogy egyrrészt nem vagyok ezzel egyedül, másrészt ez egy tök normális dolog, hamradrészt a Gabi igazi kétemberes gyerek, és különbenis mit is keresek én egy pszihológusnál? Innentől helyére került minden odabent, annak ellenére, hogy a pszihonéni nem volt szimpatikus, nem segített nekem semmit, azt a stratégiát alkalmazta, hogy majd én beszélek, sőt én kérdeztem tőle... Mikor kifaggattam bizonyos dolgokról, és elmondta, hogy az anyák 70 százaléka nem tartja magát normálisnak amiért kiborul, itt már éreztem, hogy na akkor én most mennék haza!
Persze gyerekem hozta a formáját, fél perc alatt szétkapta az irodában a játékokat, és következtek a nem játékok... aztán mikor rájött, hogy azokat nem szabad, akkor meg simán lelépett... vagyis elmászott. Az 1 óra alatt fél óra abból állt, hogy fegyelmeztem a gyereket. Ez se szabad, azt se szabad és mivel semmi olyat nem szabad ami őt érdekelné ezért ment a hiszti is...
Ez a depi elővett a Daninál is. De itt két hónap alatt vettem észre... szóval elég hamar. :roll:


jujj, elkések

Kép
sasha
 
 


Most megingattatok, hogy ennyien kérdeztétek, hogy tényleg 70 centi-e Julcsi. :oops: Mint mondottam, házi mérés volt, de ha felébred megcsinálom mégegyszer :roll: . De abszolút lehetséges, aug. 22-én 64.5 cm volt, és az előző méréshez képest 5 cm-t nőtt. De hízni nem hízik ilyen ütemben.

Tegnap amilyen nyüglődős volt, ma annyira angyal. Délelőtt ügyvédhez kellett mennünk, odafelé elaludt, kint maradt a kocsiban a barátnőmmel, mi bent voltunk másfél órát, ő pedig csak itthon ébredt fel. Evett, kicsit játszadozott, aztán békésen és gyorsan újra elaludt (á, nem az ágyában, a kezemben :oops: ) . De azért ezt megelőzte egy fél-horror éjszaka.

Sasha és a többiek akinél apa nem túl aktív! Reménykedjetek, hogy változnak a pasik (is), enyém kb most a harmadikra jött rá igazán a gyerekezés szépségeire. És, hogy elszállanak az évek, most lehet alapozni a későbbi kamasz-felnőtt kapcsolatokhoz is. És, hogy jóóóóóóóóóó velük lenni.

Dadát pl. tegnap elvitte fociedzésre. ez volt az első, Dadám nagyon izgult, nem, inkább izgatott volt, nagyon édes volt mikor indultak, olyan zaavartan vigyorgott rám.
Tetszik neki, bár 1-2 évvel nagyobbak a többiek, vadabbak. Jobban örülnék, ha indulna ovódás csoport, mert így nagyon hamar, nekem nem tetsző dolgokat fog eltanulni.

Natasa, annak a képnek mindenki a csodájára jár, tényleg nagyon jól sikerült. Tavaly nyáron egy adriai hajózáson készítette a barátnőm. Tetszenek a ti iwiwes képeitek is!

kíváncsi vagyok a mai találkozó képeire!! Tegyetek fel minél többet!
jumam
 
 


Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy zargassalak Titeket, és kérdezősködjem egy picit, mert teljesen tanácstalan vagyok...
Szilvi vagyok, és kb 1 hónap múlva az Istvánban születik meg első gyermekünk, Bende. Már nem dolgozom, és a napi szörfölgetés és infógyűjtés kapcsán találtam Rátok. Magamról annyit, hogy 30 éves vagyok, és kezdek beparázni a rám váró helyzettől, amit eddig úgy kezeltem, hogy magam is meglepődtem a lazaságomon :) bezzeg most... Egyébként dr. G.E-nél szülünk... :)

Szóval a választott szülésznővel kapcsolatosan lenne kérdésem. nem tudom, illik-e ilyet kérdezni nagy nyilvánosság előtt, ezért vagyok egy kicsit homályos ;)

Kérdezhetek? Jöhetek?
Sziasztok

Sz
szilvás76
 
 


Sziasztok!

Majdnem mindenki talizik, kihalt a bnet (Ubika hol vagytok?)

Megvolt a súlymérés: 7490g és 68,5 cm. Utóbbi elég érdekes, mert 68 volt a múlt hónapban is, és azóta is rengetegt nőtt, meg már jópár hete 74-es rucikat hord. Mindegy. Szurit szerencsére nem kellett újra kapnia. :D

IKEA-s taliba mi is beszállhatunk majd? :roll: Csak szóljatok előre, mert akkor aznapra le kell nyúlnom a kocsit Mbától. :wink:

Hetediken elaludtam. A restség-ig láttam, a többi fő bűn már kimaradt. Én nagyon bírom az ilyen pszicho-szerű filmeket, meg a horrorokat is!

Talit mindeképp lemondtam volna, ugyanis az én torkom is fájdogál rendesen, meg néha prüszkölök is, úgyhogy semmiképp sem akartam kitenni a lurkókat a fertőzésnek. Jól kikúrálom magamat házilag,

Voltunk GYED-et intézni, tök hamar megvolt, az egészben az volt a leghosszabb, hogy a REBISZ-nél át kellett gyalogolnom a kaputól egy tök távoli épületbe :shock:

Kijöttünk Mbával a reptérre, apjuk Petikével büszkélkedik, hurcolássza körbe, mindenki tutujgatja :D

Várom a talis fotókat! Isteni idő van ma!

Kép
mancs
 
 


Szilvás,
üdv itt, persze, hogy jöhetsz a kérdésekkel! Én nem G.E.-nél szültem, de vannak itt páran köztünk, akik igen. Ha esetleg olyan a kérdés, akkor majd priviben válaszolnak /válaszolunk :wink: Ki lesz a szülésznőd?

Kép
mancs
 
 


Szilvi, szerintem a többiek nevében is melegen üdvözölhetlek körünkben, fogadd bajtársias szerencsekívánó hátbaveregetésünket.
Továbbá tájékoztatlak, hogy szerintem mindenféléről kérdezősködhetsz, és legjobb tudásunk szerint fogunk válaszolni. Esetemben ez a "legjobb tudás" igen csekélyke spektrumon mozog, ezt csak azért írom, mert pl Vuka biztos közölné ezt veled előbb-utóbb, ugyanis az itteniek eléggé összecsiszolódtak már ahhoz, hogy humorheroldkodni is merjenek egymással.
Kérdésedre visszakanyarodva, ami a szülésznőkről nekem elsőre beugrik az két szám: 15 és 25 ezer közt. Találd ki, milyen mértékegységre utalhattam.... Annyit segítek, hogy mindez csak "normál" szülés esetén ajánlott/szokás, császármetszéskor a "szülésznő" szó helyébe kéretik az "aneszteziológus"-t behelyettesíteni...

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsusz, itt volnék. Én is pont azért hagytam ki a mai talit, mint amire te is utalsz, hogy gyerekek közé.... Megoldhattam volna, mint legutóbb Dia, amikor már nem si volt beteg, de biztos ami biztos elszeparálódott egy sarokba, viszont így keveset tudott résztvenni a társalgásban, és egész idő alatt csak fotózhatott. Gondold el. Én elhúzódva egy sarokban, egy magányos fényképezőgéppel összezárva, amit használok is. Hátborzongató gondolat. Na nem mintha nem volna hozzá kedvem, csak épp a képek. Tudod. Tessék? Nem tudod? Eláruljam mi a baj a képeimmel? Mi is az a szó, amit olyan ritkán használtam legutóbb rájuk? Na mindjárt meg is lesz.... haló...nade Mancs.... nem is tudtam, hogy ilyen jól áll neked a kényszerzubbony...de....most meg mért veszed be azokat a piros bogyókat? Nem értem. ...Hol is tartottam?

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia,
ez ai idegbaj ismerős... Nálam is elő szokott jönni. Legszívesebbn ordítanék, mint az állat, meg tombolnék...

Petike itt alszik az irodában a hordozóban :roll: Otthon a kiságyában sem hajlandó elaludni napközben, itt pedig az utálatos és számára kényelmetlen hordozóban is vígan szunyókál. Anélkül, hogy egyetlen zsivaj elhagyta volna a száját... :roll:

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
grrrrrr.... :x Pedig de jó lett volna, mi ketten, plusz gyermekeink, négyszemélyes karantént alkotva elvonulunk a sarokba az ÉN plédemen elhemperedve... :D

Kép
mancs
 
 


Mancs, arról az áldott jó Petikéről beszélsz, akinek soha szavát sem lehet hallani, és olyan egész nap, mint a kisangyal? Az anyukája ugyan el akarta velünk hitetni, hogy maga Belzebúb, dehát minket nem könnyű átverni, pontosan tudjuk, hogy annak a nőcinek van a legjobb dolga a világon: reggel kakaóscsiga, éjszaka eseménytelen, átszundibundizott 8-10 órák...

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
nem látom a gyíkbőr neszeszert a képen... :roll: Clinique alapozó? Szonjabébi már most tudja, mi a tuti!

Ilba,
ha most nem is, de később, amint oviba-suliba kerül Beni, olyanokat fog eltanulni a többiektől, hogy égnek áll majd a hajad. De még mindig jobb, mintha ő tanítaná a többieket a csúnya szavakra. Én egy olyan mondőkát tanultam ált. isk. 1. osztályában, hogy a mai napig fújom az egészet. Nagyon csúnya.... :lol:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?