Új privát üzeneted érkezett!

Kissani: Legalább tőled kapunk majd hiteles információt, csak persze sajnálom, hogy ilyen áron :( A gyeded passzív jogon még jár majd Roland kétéves koráig, viszont a harmadik manócska esetében gond lehet. Én hasonló helyzetben vagyok, bár ha szerencsém van, akkor talán még kihúzza a melóhelyem végleges felszámolás nélkül két hónapig. Írtam Szakbarbárnak, a Családi net szakértőjének és azt mondta, hogy megoldás lehet az, ha munkanélkülire megyek, mert az biztosítási jogviszonynak számít, vagyis újra jogosult lesz az ember a tgyásra, gyedre is. Szerintem írj neki, hamar válaszol és konkrétan a te kérdéseidre. :wink:
lamme
 
 


Húú, minden tiszteletem a tiétek, nem lehet könnyű 2-3 gyerekkel.. Még azt sem tudom, hogy ezzel az eggyel hogy fogok megbirkózni :wink: de majdcsak összejön..
Bátyáméknál 5 év van a két gyerek között, nem volt ajándék, de a nagyobbik, Réka be volt vonva mindenbe, és imádta a tesót..
Lányt várt, ő Dóri lett volna, de hát helyette Peti jött, és ráadául nagyon sirós volt...és egyszer kb 1 hét után nagy megszeppenve megkérdezte az anyját: és Dórit mikor hozzuk el a kórházból?? :wink:

Leírom majd nektek, ma mit láttam és hallottam...

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Vicsok: Aranyos volt Réka beszólása :D Kiváncsi vagyok, hogy mit láttál és hallottál :wink:
lamme
 
 

 
 

Sziasztok,
Hát engem még a front is egyben tartott :D
Nagyon jó Nektek, akik már a kistesó(kat) várjátok.... mi is nagyon kis korkülönbséget szeretnénk majd.
A keddi ctg-n a hölgy azt mondta, hogy ő is október végéről tud, de hogy még a pic sehogy nem áll, ezért szinte elképzelhetetlennek tartja. Meglátjuk.
Őszike, a Máv-ban lehet még ctg-zni? Egy hónapja már szinte semmi nem látszott a papíron, annyira kész volt a gép, és egy alkalommal a printert is nekem kellett megszerelni, mert már el sem akart indulni :)
kertikiri
 
 


Kertikiri: Próbáld ki a lépcsőzést. Barátnőm 2005. május 18-ra volt kiírva, ment is dokihoz (MÁV-ba) és lépcsőn ment fel a hatodikra (ha jól emlékszem) meg vissza és ezt vagy kétszer is. Másnap reggel megindult a szülése. Másoktól is hallottam, hogy a lépcsőzés jó lehet :wink:
lamme
 
 


Köszi Lamme, ma lépcsőzök akkor itthon, a negyedikre le-föl :-)
kertikiri
 
 


Én nem értem, hogy miért a PIC-cel van összefüggésbe a költözés :o Úgy értem, hogy, ha ez a pic-es elkészülés, költözés csak 2-3 hét, akkor nem lenne jobb, ha ez a rövid időszak alatt a szülések ott zajlanának már a felújított MÁV-ban, és a problémás eseteknél a babákat és a mamákat a még Szabolcsban működő pic-re szállítanák át? Végülis két sarokra vannak egymástól, és más kórház is működik pic nélkül, és onnan is átszállítják a babákat, mamákat máshova. És akkor a Szabolcsban ezalatt a 2-3 hét alatt csak néhány anyuka és babája lenne. Remélem értitek, hogy mit szeretnék mondani, írásban nehéz megfogalmazni :oops:
lamme
 
 


Van egy kérdésem. A 32. heti labornál éhgyomri vagy terheléses cukorvizsgálat van? A dokim terhelésest mondott, de a védőnőtől kapott papíron éhgyomri van. Ti milyenen voltatok? :o Köszi előre is a válaszokat.
lamme
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok, csak közben voltunk Rékussal tornán ;)
Lamme: látom, nagyon egy hullámhosszon vagyunk :) Mi január 5-re vagyunk kiírva, és ha a nővérére üt, akkor 6-án meg is érkezik :) De Rékusnál túlpörögtem ezt a dolgot, jól kitaláltam, hogy ápr. 20 körül meg fog születni, pedig május 1. volt az időpont. És persze kivárta, és 2-án döntött úgy - némi segédlettel - hogy megnéz minket kivülről is :)
És Ti mikorra várjátok?
A laborral kapcsolatban, és a 26. héten megyek a terheléses cukorra, de az is éhgyomrival kezdődik. Először éhgyomorra vesznek vért, aztán 2 óra múlva a szirup után. Vagy várj csak!!! Lehet, hogy úgy volt, hogy éhgyomri után rögtön szirupivás aztán rögtön vérvétel, és 2 óra múlva újra??!!....ááá ezt most nemtom..:( De 2 tuti volt
Kissani: Te a szabolcsban dolgozol?? Akkor lehet, hogy taliztunk is már? :) Ja, és köszi a tapasztalatokat :)
Kertikiri: a lépcső tényleg jó, próbáld ki :)
agica123
 
 


Az előbb írtam jó sokat, de a fiam kikapcsolta a gépet, úgyhogy oda minden. :cry:
Lamme, köszi a tippet, biztos szükségem lesz munkaügyi tanácsra. Azt nekem is mondták, hogy a felmondós papírral majd be kell jelentkeznem a munkanélkülin.
A lépcsőzésről azt hallottam, hogy nem szabad, mert előre csúszik a köldökzsinór a szülőcsatornába. Mikor benn feküdtem éjszaka "veszekedett" valakivel a nővérke, és így hallottam.
Szerintem sem PIC függő teljesen a dolog, de akkor nyilván szűrni kell a terhességeket. A problémásabbakat el kellene küldeni jobban felszerelt helyre.
És sajna ezt kell mondjam, de zárjon be mielőbb, mert szükségem van arra a 83 nap szabi pénzemre. (Nekem ezt dec-re igérték) Ti is biztos az újabb helyre vágytok.
Szerintem minden vérvétel éhgyomri elvileg, de én nem bírok kávé nélkül lenni. Én bizony azt mindig megiszom. Akár éhgyomri, akár nem.

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Kép
Csatolok egy képet a Szabolcsban született, ma nyolc napos lányomról :)[/img]
Vendég
 


Panndi: nagyon helyes a kislányod!

info:
Ma azt mondta a szülésznőm, hogy talán okt végén már a MÁV-ban szülhetek. Persze ez is csak egy info, de hátha igaza lesz :)

nem tudom a lépcsőzés milyen, de én ezt csinálom minden nap itthon a két szint között, és nem egyszer...remélem azért nem olyan "hatásos", még nem akarok szülni :shock:
még 5 hét !!
Vendég
 


kertikiri írta:Sziasztok,
Hát engem még a front is egyben tartott :D
Nagyon jó Nektek, akik már a kistesó(kat) várjátok.... mi is nagyon kis korkülönbséget szeretnénk majd.
A keddi ctg-n a hölgy azt mondta, hogy ő is október végéről tud, de hogy még a pic sehogy nem áll, ezért szinte elképzelhetetlennek tartja. Meglátjuk.
Őszike, a Máv-ban lehet még ctg-zni? Egy hónapja már szinte semmi nem látszott a papíron, annyira kész volt a gép, és egy alkalommal a printert is nekem kellett megszerelni, mert már el sem akart indulni :)


Szia Kertikiri!

Még én is egyben! Kicsi volt ez a front... :-(

Ráadásul tegnap voltam a dokinál (Dr. Szabó György), aki csak csóválta afejét, biztosra veszi, hogy ez terminustúllépés lesz, hétfőn mehetek a MÁV-ba ctg-zni. Majd közölte, hogy október 5-től ő elutazik 5 napra! Kis híján sokkot kaptam. Csak azért maradtam a Szabolcsnál, hogy nála szülhessek. Most van min stresszelnem megint, jaj de jó... :(

Brühühü, nincs valakinek valami jó kis tippje a babuc kicsalogatására? (Ha már lépcsőzni mégsem olyan jó ötlet...)

Üdv:

Waterlilly
waterlilly
 
 


panndi írta:Kép
Csatolok egy képet a Szabolcsban született, ma nyolc napos lányomról :)[/img]


Ez egy tündér! Én is ilyet akarok! Most!
waterlilly
 
 


Panndi: Gyönyörű a kislányod!!!! :wink: :D

Kissani: Hú, ezt nem hallottam még a lépcsőzésről :o Én tényleg több embertől hallottam ezt a módszert, sőt, még orvosok is ajánlják. De nem lepődök már meg semmin. Mióta megszületett a kislányom, nincs olyan téma, amiben megegyezne két szakember véleménye......

Waterlilly: Sajnos nincs több babacsalogató ötletem: fűszeres kaját, hancúrt apával már ajánlották, a lépcsőzés kérdőjel (kérdezd meg talán a dokidat, hogy neki mi erről a véleménye), ill. olvastam egy nlc-s fórumon egy ún. bábakoktélt, ott ketten megitták és néhány óra múlva mentek is szülni :o

Babett: Egyre több infó jön arról, hogy októberben lezajlik a költözés, úgyhogy én nagyon bizakodom. Drukkolok, hogy te is már a MÁV-ban szülhess :wink:

Ágica: Én nov. 27-re vagyok kiírva, de kinéztem magamnak a 17-ét, hogy akkor tök jó lenne szülni :D

Köszi mindenkinek a vérvételes infót. Ez is olyan, hogy ahány ház, annyi szokás :D Nekem még nem volt olyan, hogy egyszerre éhgyomri, aztán meg terheléses, pedig erről is sokat hallottam. Sőt én még azt a cukros tömény löttyöt sem ittam soha, nekem mindig egy zsömi és néhány deci tej volt a terhelés. :o
lamme
 
 


Szia kertikiri,

most értem haza nemrég, a MÁV-ban voltam ctg-n. A ctg gép teljesen ok, az érzékelőt ugyan neked kell fogni, de van benne festék is, jól látható az eredmény. Mi hétfőre vagyunk kiírva, front ide v. oda mi ma még valószínűleg nem szülünk. A méhnyak már rövidült, ez jó jel, de a méhszáj még zárva.

Ami azt illeti, én iszom a málnalevélteát. Van aki a szex-re, van aki a fűszeres kajcsikra esküszik.

Én a lépcsőzést kihagyom. Lehet, hogy segíteni, de így is nehezen bírom, ha meg beindítaná mégis a dolgokat, akkor addigra már nem lenne erőm.Inkább várok még egy pár napot, de erőm teljében néznék neki a szülésnek.

A ma kapott infók szerint, ha túl lépjük az időt, az OGYK max. 2-4 napot vár az indítással....
õszike
 
 


A bábakoktélt az én jógatanárom is ajánlja, kedden mondta is, hogy miből készül, de csak a konyakot meg a ricinust jegyeztem meg.... :shock: :D
Állítólag nem olyan szörnyű az íze, mint amilyen furán hangzik :):)
Panndi, gyönyörű a kislány, szívből gratulálok :)
agica123
 
 


Lamme, kívánom, hogy a Te pocaklakód szófogadóbb legyen mint Rékus volt ;)
agica123
 
 


Köszönjük a bókokat :)
Mi kétszintes lakásban lakunk, állandóan rohangáltam a két emelet között, és egy héttel túlhordtam Zsófit :) Ráadásul utolsó héten derült ki, hogy a kiírt időpontban nem lesz a dokim mégsem, későn tudta meg ő is. 11-re voltam kiírva, az kedd, előtte pénteken tudtam meg, hogy ő a következő héten szombatig nincs. Nagyon lelkiismeretesen adott egy kollégájának, bár azt is hozzá tette, ne aggódjak, simán megvárja őt a baba. És megvárta :) Szóval én nem hiszek a lépcsőzésben. Meg a szexben sem, azzal is próbálkoztunk ;) Úgyhogy nálam maradt a szülésindítás.
Vendég
 


A lépcső nekünk sem vált be, mi a harmadikon laktunk akkor lift nélkül :)
És a szex sem jött be nálunk sem :):) de azért hiszek benne :)
agica123
 
 


Panndi, és most milyen volt a szülés? Ha ez nem túl intim kérdés...
agica123
 
 


Háát, így visszagondolba kibírható, a legrosszabb része a vége volt nekem, mikor Zsófi már kinn volt, Apa fogta, engem meg próbáltak összerakni, összevarrni, meg ilyesmi, és ez a művelet 50 percig tartott, én meg már nagyon fogni akartam Zsófit, és nagyon türelmetlen voltam, és ötpercenként kérdezgettem a dokimat, hogy meddig tart még. Biztos örült nekem :)
Vendég
 


Jaa, amúgy a kórházban kellemesen csalódtam. A szobánk tök jó volt, az ott dolgozók kedvesek voltak, a szülésznő egy tündér volt :)
Vendég
 


jjjj, akkor Neked Zsófi az első Manócska?? Akkor én valamit nagyon félreértettem :):)
Mindenesetre gratulálok még1x :)
Rékus szegény anno annyira fázott, és nyöszörgött, hogy berakták szolizni, így nem is volt velem a szülőszobán sajnos :( de utána hamar hozták :)
agica123
 
 


agica123 írta:jjjj, akkor Neked Zsófi az első Manócska?? Akkor én valamit nagyon félreértettem :):)
Mindenesetre gratulálok még1x :)
Rékus szegény anno annyira fázott, és nyöszörgött, hogy berakták szolizni, így nem is volt velem a szülőszobán sajnos :( de utána hamar hozták :)


Igen, ő az első :) De még követik őt reményeim szerint hárman :)
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Csak elköszönök, mert holnap 8-ra van jelenésem a kórházban és ha minden jól megy még a délelőtt anyuka leszek!
Köszönöm a jótanácsokat nátha-ügyben, meg is fogadtam jópárat, de továbbra is borzalmasan göthös vagyok! :cry:
Kertikiri, Waterlilly ha van kedvetek, benn folytathatjuk a beszélgetést... (tudom, h nem kedv kérdése, és nem is izélni akartalak benneteket! csak bíztatni, gyertek! :wink: )
Majd jelentkezem!
Puszi mindenkinek! Pocakosok kitartás!
Móni

Kép
ermoni
 
 


ermoni írta:Sziasztok csajok!
Csak elköszönök, mert holnap 8-ra van jelenésem a kórházban és ha minden jól megy még a délelőtt anyuka leszek!
Köszönöm a jótanácsokat nátha-ügyben, meg is fogadtam jópárat, de továbbra is borzalmasan göthös vagyok! :cry:
Kertikiri, Waterlilly ha van kedvetek, benn folytathatjuk a beszélgetést... (tudom, h nem kedv kérdése, és nem is izélni akartalak benneteket! csak bíztatni, gyertek! :wink: )
Majd jelentkezem!
Puszi mindenkinek! Pocakosok kitartás!
Móni


Ügyesek lesztek, gondolunk Rátok! Indítják a szülést holnap, ezek szerint?
Vendég
 


Ágica: Köszi a jókívánságot, én is remélem, hogy hallgat majd rám a leányzó :D

Ermoni: Gondolunk rátok holnap!!! Ügyesek lesztek :wink:
lamme
 
 


Panndi, HAJRÁ! Mi is 4-et szeretnénk :):)
Ki volt a szülésznő? Én Rékust Bognár Gabcsinál szültem, és Bulcsút is nála tervezem. Rékusnál véletlen volt, éppen ő volt műszakos, de nagyon örültem :):) Bár a többiek is nagyon aranyosak szerintem :)
Ermoni, szorítunk Nektek!
agica123
 
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


A négy pont jó :)
Molnárné Rozi volt a szülésznő, egy tündér :)
Vendég
 


:):):)
Nekem az volt a legjobb, hogy miután kibújt Rékus, mindenki őszintén örült, és boldog volt, és gratulált. Még puszit is kaptunk Apával a szülésznőtől :) És tényleg úgy éreztem, hogy nem megjátszás, hanem szívből jön, és ez nagyon jó érzés volt :)
Jajj, tisztára elkapott a vágy, megint szülni akarok!!! :)

Jóéjt Mindenkinek :)
agica123
 
 


Ágica: Én is Bognár Gabriellánál szültem :D Szerintem tök szuper!!!! Nekünk is úgy volt, hogy akkor éjjel éppen ő volt ügyeletben :D Szeretnénk, ha most is vele szülhetnénk, de egyelőre nincs rá keret, hogy biztosra menjünk :cry: De reménykedünk megint, hogy véletlenül ő lesz bent. Esetleg e-mailben meg tudnád írni, hogy mennyit "kér"? Címem: lamme@citromail.hu Köszi előre is.
lamme
 
 


agica123 írta::):):)
Nekem az volt a legjobb, hogy miután kibújt Rékus, mindenki őszintén örült, és boldog volt, és gratulált. Még puszit is kaptunk Apával a szülésznőtől :) És tényleg úgy éreztem, hogy nem megjátszás, hanem szívből jön, és ez nagyon jó érzés volt :)
Jajj, tisztára elkapott a vágy, megint szülni akarok!!! :)

Jóéjt Mindenkinek :)

Hűű, bocs, hogy ilyen sokszor elküldtem :(
Mi is kaptunk puszit, és nagyon kedves volt végig, pedig nem fogadtuk fel, de szeretnék legközelebb is vele szülni :) Pont így, ezzel a dokival, ezzel a szülésznővel :)
Vendég
 


agica123 írta::):):)
Nekem az volt a legjobb, hogy miután kibújt Rékus, mindenki őszintén örült, és boldog volt, és gratulált. Még puszit is kaptunk Apával a szülésznőtől :) És tényleg úgy éreztem, hogy nem megjátszás, hanem szívből jön, és ez nagyon jó érzés volt :)
Jajj, tisztára elkapott a vágy, megint szülni akarok!!! :)

Jóéjt Mindenkinek :)

Én is szülni akarok, pedig nyolc napja szültem :) De megbeszéltük Apával, amint a doki azt mondja, hogy jöhet a kistesó, rajtunk nem múlik ;)
Vendég
 


ermoni írta:Sziasztok csajok!
Csak elköszönök, mert holnap 8-ra van jelenésem a kórházban és ha minden jól megy még a délelőtt anyuka leszek!
Köszönöm a jótanácsokat nátha-ügyben, meg is fogadtam jópárat, de továbbra is borzalmasan göthös vagyok! :cry:
Kertikiri, Waterlilly ha van kedvetek, benn folytathatjuk a beszélgetést... (tudom, h nem kedv kérdése, és nem is izélni akartalak benneteket! csak bíztatni, gyertek! :wink: )
Majd jelentkezem!
Puszi mindenkinek! Pocakosok kitartás!
Móni


Kedves Ermoni!

Nagyon sokat fogok rád gondolni holnap! Minden rendben lesz! Gondolj arra, hogy mekkora élmény lesz pocaklakót végre látni, fogni, puszilni!

A próféta szóljon belőled, és benn találkozzunk a héten, én is ezt szeretném! :-)

Jó éjt:

Lilly
waterlilly
 
 


panndi:
jó ilyet is hallani, hogy vki még csak 8 nap távlatából is szépnek látja a dolgokat :D :D :D
ez nagy biztatás annak, akinél még pocakban van a baba...!
köszi!

többieknek kitartás, és szorítunk,
várjuk a fejleményeket

engem is érdekelne, hogy mennyi a tarifája a szülésznőnek?
köszi
Vendég
 


Sziasztok!
Kertikiri, őszike - én hétfőn voltam máv-ban ctg-n, akkor még elég halovány volt, de ezek szerint cseréltek patront.. :wink:
Lamme, én cukros löttyöt ittam, mert nem szeretem a tejet.. :? rhrhrh de 32.heti labor nekem nem is volt...
Panndi, nagyon szép a baba!! Gratulálok! :D
Ermoni, nagyon szorítok ma neked!!

Tegnap voltam benn, elvileg október 1 a határidő.. :? de hát persze ebből semmi nem lesz...én okt 20-ra vagyok kiírva, de nem számitok arra, hogy a mávba kellene mennem..sajnos :?

Tulajdonképp a vajúdásról, szülésről, fájdalomcsillapitásról volt szó, az aneszteziológus főorvos tartott egy előadást. Hétfőn a Szabolcsba megyek ctg-re

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!
Panndi kislánya gyönyörű, még egyszer gratula!
Én ma reggelre voltam berendelve, hogy megnézzük hogyan tovább. Max 1 hét túlhordási időt kapok, ha tehát továbbra sincs semmi, akkor kedden be kell feküdnöm, és valószínűleg szerdán megindítják. Így a jövő hét elejére időzítettekkel még akár találkozhatunk is! :D
Őszikét lehet, hogy láttam , legalábbis nem sokkal 8 után volt egy császár éppen, a férjem kint várt a szülőszoba előtt amíg engem bent vizsgáltak, és ő mesélte, hogy betoltak egy lányt a műtőbe, utána meg 10 perc múlva ki a babát :D
De most nagyon nagy üzem van ám, állítólag reggel 6 óta folyamatosan császároznak, aneszteziológus meg nincs, és szülések is folytak éppen, úgyhogy a szülésznő nekem azt mondta, hogy ne is akarjak ma maradni :), pedig én nagyon maradtam volna, az egész cókmókunkat is vittük már magunkkal. :( Gondoltam hátha tágultam az utóbbi napokban, mint a mesében, csak annyira stramm vagyok, hogy meg sem éreztem :D
Úgyhogy kedves Vicsok és Lilly, húzzatok bele, és jövő hét elején mindannyian szüljünk!
kertikiri
 
 


Bocsánat, Ermonit láthattam, Őszikét csak jövő héten fogom ?! És persze Vicsoknak nem kívánok koraszülést, úgyhogy elnézést! :roll:
kertikiri
 
 


Mi adtunk 15 ezer Ft-ot a szülésznőnek, mert tényleg rengeteget segített. Nem fogadott szülésznő volt, csak a dokim vele szokott szülni, és mindenféle előzetes info és anyagi juttatás nélkül volt velünk nagyon kedves, ezért ez tényleg teljesen hálapénz :) Bár a dokinak adott pénz is az, hisz ő sem az a fajta, aki előre tarifákat mond.
Vendég
 


Sziasztok!
Én Rékusnál direkt rákérdeztem a profnál, hogy mibe fog kerülni a szülés, mire szabályosan megsértődött, hogy én őt hagyjam békén, szülessen meg ez a gyerek egészségesen, a többi nem számít. Így abban maradtunk a párommal, hogy 20ezer forintot adunk neki utána. Hangsúlyozom, ezt nem kérte, hanem mi adtuk önszántunkból.
Bognár Gabi meg abszolút pénz nélkül volt szuper, de utána úgy éreztem, hogy neki is adok, így megleptük őt is, 10ezer forinttal. De ezt is csak 5 nap után, mikor mentünk haza, szóval tiotál nem számíthatott rá, meg a doki sem, hisz ő mondta, hogy ne beszéljünk erről, mégis végig lelkiismeretes volt, , szülés után naponta bejött hozzám pár percre beszélgetni, szóval nekem tényleg jók a tapasztalataim az anyagi téren is :):)
agica123
 
 


agica123 írta:Sziasztok!
Én Rékusnál direkt rákérdeztem a profnál, hogy mibe fog kerülni a szülés, mire szabályosan megsértődött, hogy én őt hagyjam békén, szülessen meg ez a gyerek egészségesen, a többi nem számít. Így abban maradtunk a párommal, hogy 20ezer forintot adunk neki utána. Hangsúlyozom, ezt nem kérte, hanem mi adtuk önszántunkból.
Bognár Gabi meg abszolút pénz nélkül volt szuper, de utána úgy éreztem, hogy neki is adok, így megleptük őt is, 10ezer forinttal. De ezt is csak 5 nap után, mikor mentünk haza, szóval tiotál nem számíthatott rá, meg a doki sem, hisz ő mondta, hogy ne beszéljünk erről, mégis végig lelkiismeretes volt, , szülés után naponta bejött hozzám pár percre beszélgetni, szóval nekem tényleg jók a tapasztalataim az anyagi téren is :):)

Mi is öt nappal később adtunk pénzt a szülésznőnek :)
Vendég
 


lamme írta:Ágica: Én is Bognár Gabriellánál szültem :D Szerintem tök szuper!!!! Nekünk is úgy volt, hogy akkor éjjel éppen ő volt ügyeletben :D Szeretnénk, ha most is vele szülhetnénk, de egyelőre nincs rá keret, hogy biztosra menjünk :cry: De reménykedünk megint, hogy véletlenül ő lesz bent. Esetleg e-mailben meg tudnád írni, hogy mennyit "kér"? Címem: lamme@citromail.hu Köszi előre is.

Lamme: én 3 hét múlva megyek kontrollra a kórházba, akkor tervezem, hogy felmegyek Gabihoz és egyszerűen megkérdezem, hogy milyen lehetőségek vannak, be tud-e jönni extra, és ha igen, mennyiért teszi ezt meg. De őszintén, ahogy megismertem, vagy azt mondja, hogy nem kér érte, vagy max. 10-20 ezret kér szerintem, nem nagyon tudom elképzelni, hogy horror összeget mondjon, valahogy nem gondolnám róla...
Persze az sem kevés, de pl. képzeljétek, a barátnőm 2-3 héttel előttem fog szülni, neki bevágta a doki, hogy 50 ezer a szülés!! :shock: mindezt úgy, hogy ő elment a lakhelye szerinti "SZTK"-ba, Újpesten, és éppen akkor ez a doki volt ott. Aztán megszüntették ugyebár az Újpesti Szülőotthont is, és mondta a doki neki, hogy még nem tudja hol fogja levezetni a szülést, de ennyi lesz...:( Azért kiváncsi lennék, ha ilyenkor valaki azt mondja, hogy bocs de nekem erre nincs keretem, akkor mivan??? Otthagyja aszülőszobában, hogy lesz ami lesz?? Vagy mi???
agica123
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: