Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi tegnap voltunk a szülöszobán látogatoba és megismerkedtem a szülésznénimmel! Közben megismerkedhettem Évikével is aki valóban olyan nagyon kedves mint ahogy írjátok! Nagyon szépek a szülőszobák! Én ha majd ugy esek be , hogy nincs senki akkor az egyesban szertnék lenni! Az a legtágasabb! Bár mind szép, de nekem az jött be legjobban! Bár tuti nincs akkora szerencsém, de a remény hal meg utoljára!

Andus! Te melyikbe szültél??? Mindent kiporobáltál???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Nekem egyik kolléganőm szült tavaly, és a férje mondta, hogy még szeretnék kipróbálni ezt is azt is, mire a szülésznő mondta, hogy arra már nincs idő, megyünk szülni! :lol: No meg nem akarom elvenni a kedved, legyen szerencséd (meg nekem is :wink: ), de épp ez a kolléganőm mondta, hogy be ne menjek a kórházba, csak ha már egy órán keresztül vannak 5 perces fájásaim. Ő is akkor ment be, és még így is annyira tele voltak, hogy egy kis sámlin kellett üldögélnie... :roll: De utána legalább abban szerencséje volt, hogy az alapítványi szoba megüresedett.

Andus!

Köszi, mindenképpen fel akartam hívni Évikét, de akkor most nagyobb reményekkel vágok bele a beszélgetésbe. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Nócika, az egyesben szültem, asszem az a narancssárgás színű.
Amikor én szültem nem volt senki, illetve egy órával később jött egy másik anyuka.
Azért nincs túl sűrűn talán olyan tumultus, nekem azt mondta Évike, nagyon ügyesen megoldják, hogy jusson szülőszoba a szülésre. Maxi, ha nincs szerencséd, akkor nem tudsz ott vajudni....

Én nem próbáltam ki semmit, a lehetőség meg lett volna rá, de nekem csak az esett jól, hogy félig ülő helyzetben az ágyon vagyok.
Egyébként én csak fél 11-kor mentem a szülőszobára, addig a szobámban voltam, beöntés, zuhanyzás.... és fél 1-kor meg is lett Zétike.

Tabati, beszélj vele nyugodtan, én úgy tudom, hogy vállal még szülést, a múlt héten beszéltem vele.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 

 
 

Az egyes az, amelyikben a szülőkerék van...

Furi, nekem pont azért volt jó a hármas, mert olyan kis meghitt, "szűkös" :D. Pedig bármelyikbe mehettem volna. Bezzeg előző éjjel, amikor bementünk! Annyian szültek aznap éjjel, hogy hajnal 1/4 4-től reggel 7-ig leginkább csak az öltözőben üldögéltünk apával, mert sehol máshol nem volt hely. Még a vajúdóban is szültek. Aztán meg egész nap egyedül voltunk apával az egész szülészeten :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jaj, de jó lenne ilyen "sehol senki csak mi" alkalmat kifogni. :roll: Csak a nyugodt egyedüllét miatt irigylem az otthon szülést. :oops:

Megyek is felhívom akkor, csak olyan nehéz rászánnom magam. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hoppá! Fel is hívtam, el is vállalt, szerdán, vagy csütörtökön megyek be hozzá (remélem férjem is ráér) találkozunk személyesen, és talán a szülőszobákat is megnézzük. :D Addig összeszedem minden kérdésem, asszem jegyzetelni fogok, hogy semmit ne hagyjak ki. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati örülök, meglátod, nem fogod megbánni!!!!
Nekem írtó sokat segített, annyira kedves és megnyugtató a személyisége.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Sziasztok!
Már nagyon rég irtam ,mert eléggé megváltozott az életünk a kisasszony születése óta.Remélem jól vagytok?Olyan jó olvasni a készülödéseket a szülésre.Annyit szeretnék hozzáfüzni,hogy az Ignáth Éva tényleg nagyon aranyos,igaz nekem nem volt szülésznőm de a szülés után a intenziven ö ápolt és nagyon kedves és segitökész volt.Bocsika a belekotyogásomért.Remélem nem baj,de teszek fel pár képet a kisasszonyról. Kép Kép

Kép
andi0716
 
 


Andus!

Én is nagyon örülök, a telefonban is annyira közvetlen volt, meg is lepődtem! :D

Andi!

Gyönyörű a kislányod! :D Én szívesen veszek bármilyen jó tanácsot, ami a kórházzal és a szüléssel kapcsolatos, úgyhogy ne tartsd magadban! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Azért én is bármilyen jó tanácsot szívesen vennék! :lol: :lol: :lol:
Meg az igaz, hogy én is ellennék, ha nem lenne teltház agusztusban! Épp kérdeztem is a szülésznömet, hogy milyen az arány agusztusban és mondta, hogy a tavalyi pont 110-el kavesebb volt mint az azelötti évben! Szal reménykedem, bár tuti nem lesz szerencsém!!!!

Andi! Gyönyörü ez a kislány! És jó hosszúnak született! gyöyörü!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Áhhá, szóval Regina! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Én is csak csatlakozni tudok Andushoz Évikével kapcsolatban...

Felhívtam, hogy császár lesz, de szeretnénk megvárni a vajúdást és, hogy ebben az esetben is vállal -e minket? És persze, hogy vállal, azt mondta, hogy ő megtiszteltetésnek veszi, ha megosztjuk vele ezt az élményt és ha segítségünkre tud lenni, még ha csak rövid ideig is, szívesen jön...

Tabati:
Mindenképpen írd össze a kérdéseiet, fontos mert ott helyben nem fog eszedbe jutni minden!

Szombatig kellene elindulnia magától ennek a kis fickónak idebent, amúgy meg kiírt a Suri jövőhét keddre előjegyzett császárra... :( pedig szeretném, ha spontán indulna meg...

Valakinek, valami tipp a megindításhoz? :)

Remélem jófej lesz a nyuszika és hoz nekem egy babát a hétvégére! :D


Van valakinek tapasztalata császáros szülésről?
Utána mennyi idő múlva megy ki a spinális érzéstelenítő hatása?
Meddig kell az örzőben lenni, meg oda bejöhet a párom?

Drukkoljatok!

Andi, gyönyörű a kicsilányod! :)

Üdv, Anta
kismukk
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dicséreteket!!!!
kismukk:én is császárral szültem,pedig nem annak indult.Kb délután 5 fele toltak a megörzöbe és másnap reggel 5-kor keltettek és át kellett menem a rendes szobába.Nekem kb hajnalban ment ki az érzéstelenitő.Bemehetnek hozzád,de csak egyesével.Enni nem ehetsz,csak ihatsz az örzöben,én majd éhen haltam.Nekem elfelejtették átkötni a sebet csak az utolsó nap,te majd szoljál,mert engem csesztek le,hogy miért nem szoltam.Nagyon drukkolok,hogy úgy legyen,ahogy szeretnéd.

Kép
andi0716
 
 


Kismukk!

Hát szex, mozgás, cicigyömöszkölés ilyemikről hallottam, de ezekről már biztos te is. :lol: Esetleg járj utána, biztos van erre is homeós cuccos (ha hiszel benne) itt a fórumon sokan járatosak az ilyen gyógymódban. Én mindenesetre drukkolok neked!! :wink: Messze van még a kedd! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kismukk!

"Suri", ez tetszik :lol:
Fűszeres kaja, lépcsőzés, ami még pluszban eszembe jutott :roll:
Mennek a drukkok ezerrel meg az üzenetek a nyuszinak :lol:

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy miért akarsz előtte mindenképp vajúdni? Az érzés miatt, a tejcsi miatt, hogy hamarabb beinduljon? Vagy Surányi javasolta, hogy így legyen? Nem cseszegetésből írom, hanem komolyan érdekel :)
Csak mert eddig úgy tudtam, hogy a vajúdás+császárból a legnehezebb "felépülni", mert az terheli meg legjobban a szervezetet :roll: .

Andi!
Gyönyörűséges a kislányod :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Biztos azért, hogy babi magától akarjon már kijönni, nem?

Érdekes, nem is tudtam ezt a vajúdás- császár dolgot...így még jobban félek, nehogy császár legyen...Vagyis nem magától a műtéttől félek, hanem ha altatnak, akkor attól, ha meg fenn leszek közben akkor meg attól, hogy hallom mit csinálnak a dokik... :roll:
Tényleg! Ha császárra kerülne a sor, akkor lehet választani ébrenlét és altatás között, vagy csak altatás van, esetleg a doki dönt. Hogy van ez?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Lányok !
Az lenne a kérdésem hogy valaki tudka-e hogy a málna levél teából menyit lehet inni egy nap?
És milyen gyors a hatása?

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

Azt nem tudom, mennyit lehet inni belőle, de hallottam már olyan lányról akinek nem is használt, de van aki erre esküszik, hogy megrövidült a vajúdása. Szóval szerintem egyéni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, csak akkor altatnak császárhoz, ha valami gáz van, és nagyon gyorsan ki kell venni a babát, egyébként gerincérzéstelenítés van.

Málnalevél teából naponta 3-5 dl-t szoktak mondani. Én kb 5 decit ittam egy nap, ezt egy púpos evőkanálnyiból főztem, nekem ízlett is.
Nincs gyors hatása, a 37. héttől szokás elkezdeni inni.
És naponta 2x szedjél Caulophyllumot, ez egy homeós cucc, és szerintem nagyon jó, felpuhítja a méhszájat.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Köszi lányok a válaszokat.
Andus a bógyót gyógyszertárba lehet kapni?

Kép
viccmano
 
 


Igen, olyan gyógyszertárban, aho ltartanak homeós dolgokat.
Vajúdás közben pedig 30 percenként kell belőle 5 golyócska, megrövidíti a vajúdást, a tágulási időt.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Sziasztok!

Szerdán személyesen is találkozhattam Évikével és tényleg olyan kedves volt, mint írtátok és mint a telefonban is. Megmutatott egy szülőszobát, rengeteget kérdeztem tőle (remélem nem voltam túl sok :oops: ) Szóval minden okés volt, kaptam én is tőle tanácsot homeopátiás bogyókat írt fel, gátvédelmet nem nagyon hajtotta. Persze meg lehet próbálni, de hát első szülés..., mindegy, mondta, hogy vegyek Weleda olajat. Közben már látom írtátok a málnalevél teát, ő is azt mondta, hogy naponta 2 csészével. Császárt is megkérdeztem, de látom már megkatam ugyanazt a választ itt is. Hát nem félek kevésbé a császártól sajna, de mindegy... Volt ott egy lány, akinél eltört a mécses, mert nem elég, hogy faros volt a babája, még a dokija is lebetegedett. Rögtön Kismukkra gondoltam...lehet, hogy ő volt? :roll: Csak , mert nem akartam hallgatózni, de mintha Surányiról lett volna szó...lehet, hogy úgy érezte megindult, bementek a kórházba, de mégse. Szóval sajnáltam szegényt, mert befektették.
Ja! Erről jut eszembe, hogy megnéztük az alapítványi szobát is és felírta Évike, hogy szeretnék én is olyanba menni, de természetesen ha lesz hely csak akkor lehet.

Hát, így hirtelen ennyi....Kismukk! Remélem minden okés, és nem te voltál az a lány, keddig meg még megy a drukk, hogy spontán beinduljon! :wink:

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Kép
Kép
tabati
 
 


Boldog Nyuszit Mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!
Kellemes űnnepeket mindenkinek!

Kép
andi0716
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend! Olyan kíváncsi vagyok mi van Kismukkal, azóta már tuti megvan a babuja. Azt írta, hogy legkésőbb kedden megindítják a szülést!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Gyors segítséget szeretnék kérni!

Nemrég tudtam meg, hogy Szentágotai Ferenc Gyömrőn is rendel. A Flórban szeretnék szülni, de még vacillálok, hogy kinél. A 12. heti UH-ra viszont már a választott orvosomhoz kéne mennem.
Légyszi írjátok meg, hogy jelenleg mi a havi tarifa nála ill a szüléskor mennyit kér ill szoktak neki adni!! A telefonszámát is küldje el nekem valaki legyen kedves vagy a honlapjának a címét, mert én már egyszer megtaláltam, de akkor még nem tudtam, hogy Gyömrőn is rendel.

Sürgős lenne, mert a jövő héten már esedékes az UH. :)

Ha valaki véletlenül pont Gyömrőre jár hozzá, még lenne egy pár kérdésem!! :) Ha jól tudom Kedden délután rendel...hivatalosan 5-ig. Meddig szokott fogadni pácienseket? ugye nem csak 5 óráig? Ugyanazok a műszerei vannak mint a gyömrői sztk-s orvosoknak?...


Nagyon köszönöm:
zorsis
zorsis
 
 


zorsis!

Én ugyan segíteni nem tudok, mert sosem jártam hozzá, csak azért írok, mert a lakóhelyeknél van egy Gyömrői topic, várunk szeretettel. :wink: Nem mellékesen hátha ott is tudnak neked segíteni. Ja! A Keresztesi László is rendel Gyömrőn (ő szintén Kistarcsán van) péntekenként, és az nem is magánrendelés, hanem sima szakrendelés ha érdekel.
Még annyit, hogy szerintem ugyanazok a műszerek vannak, mint az sztk-s rendelésen, hiszen ugyanabban a helyiségben vannak.

Most látom csak!! Jövőheti uh? :shock: Akkor tényleg esélyes a magánrendelés, mert Kistarcsára akkorra már tuti nem lesz időpont, elég teli vannak!! Ráadásul genetikai uh-t csak bizonyos napokon csinálnak úgy tudom...

Megkérdezhetem, hogy eddig kihez jártál a rendelőbe?

Kép
Kép
tabati
 
 


Szia Tabati!

Épp az előbb találtam meg a Gyömrői topicot és gondoltam is rá, hogy oda is bemásolom amit itt írtam. :)

Pestre járok dolgozni és eddig itt jártam dokihoz, mert így egyszerűbb volt. Szívesen maradnék nála, a kórház is szimpi ahol lehetne nála szülni, viszont nagyon messze van Gyömrőtől. Sokat tépelődtem már rajta, hogy mi legyen, mert az utolsó előtti hónapig szeretnék dolgozni és amíg bejárok egyszerűbb lenne Pestre járni dokihoz. Főleg ha benn jön rám majd a szülhetnék. De mi van ha majd már itthon? Nem olyan könnyű átverekednie magát az embernek Pesten, főleg Gyömrőről jövet.

Szóval ezért gondoltam, hogy váltok és inkább megoldom, hogy munka után rohanok haza Gyömrőre dokihoz. Bár én 6-ig dolgozom és el kell lógnom minden egyes alkalommal, de nem tudok jobbat kitalálni. Ha a doki minden vizsgálatot ami kell meg tud csinálni a rendelésén, akkor azt a havi 1 alkalmat majdcsak megoldom.
Mindenki azért rágja a fülemet, hogy magánhoz menjek, mert akkor jobban odafigyelnek, kisebb a kockázat, jobbak a műszerek...:( de őszintén szólva nem értek egyet azzal, hogy kétszer fizessek ugyanazért, biztosítékot a tutira úgysem kapok és megette a fene, ha csak amiatt végzi a dolgát rendesen egy orvos. De lehet, hogy egy magánrendelésre tudnék 6 után is menni.....

Te ezek szerint a Keresztesinél vagy sztk-san? És bevállaltad, hogy ügyeletesnél szülsz?

Bocs a hosszas ecsetelés miatt!

Üdv:
zorsis
zorsis
 
 


Még egy kérdés!

Genetikai UH? az egy külön vizsgálat nem? azt is a 12. héten kell?
zorsis
 
 


Zorsis!

Nem, a genetikai UH, a 18. hét környékén van.
Viszont ne várj tőle túl sokat, Tarcsán nem túl modern az UH, én utána csináltattam egy "normális" részletes vizsgálattal összekötött 4D uhut is, ami egyrészt sokkal megnyugtatóbb volt, másrészt a 4D része meg külön élmény. Van negatív sztorim a Tarcsai genetikai uhuról, de nem akarok senkit megijeszteni...

Tényleg, Nócika, ha erre jársz!
Voltatok már 4D-n? Milyen volt?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Gabi! Igen voltunk már 4D-n! Nagyon jó volt! Éleveztük apa is én is a mozit! Ezt nem szabad kihagyni! Komolyan! Ez egy élmény volt!!!!!! Egy röpke percig se gondoltam rá, hogy fölösleges! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!! Köszönöm érdeklödésedet! Egyébként ott tudtuk meg, hogy punisunk lesz!!!
És ti hogy áltok fogacska téren?? Nem hasfájos a kis Kristóf??? Gondolom sokat kint vagytok ebben a szép időben!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Örülök, hogy bejött és gratula a kisnunishoz :D
Köszi az érdeklődést, jól vagyunk. Komolyan mondom, néha úgy érzem, hogy meg se érdemlem ezt a gyerkőcöt :oops: :D Mindenkinek ilyen babát kívánok.
Kb. 3x fájt eddig a hasa, de csak az elején, és mindig én voltam a bűnös (vagyis a kaja, amit ettem). Alig szokott sírni, csak ha nagyon-nagyon fáradt vagy éhes, egyébként egyfolytában vigyorog, játszik, dumál, ha arról van szó, egyedül is elszórakoztatja magát...
Fogacskával nem igazán tudom, hogy állunk, mert már nyálazik pár hete nem gyengén, és folyton rág és mintha keményebb is lenne az ínye, de még nem duzzadt vagy piros, a közérzetén meg semmit nem lehet észrevenni, úgyhogy nem tudom :roll: :? :)
Igen, egy csomót kint vagyunk, bár még csak babakocsiban, de már alig várom, hogy ki lehessen pokrócolni...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Gabi! Én is ilyenről álomdom! És már hogy ne érdemelnéd meg! Tudod ki mint vet ugy arat! Tartja a közmondás! Te ilyen babát érdemeltél! És örülj, hogy őt kaptad, hisz legtöbbünknek síros baba jut akit pátyolgatni kell! Dédelgetni ringatni és sok foglakozást igényel! Szóval örülj! Így legalább te is tudsz sokat pihizni és a saját munkáddal sem uszol el otthon! És a fogacskák meg most már akkor tuti jönnek, ha így belelendült a nyálzásba! Nem sokára ugy kibujnak, hogy észre sem veszed!!!! Gratulálok neked ezhez a csöpséghez!!! Tesóbabát terveztek??? És mikorra???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Köszi! :D :D
Egyelőre még nem igazán tudom, mi a titka, hogy ilyen lett (nyilván egyrészt a gének is), de az fontos, hogy pozitívan élje végig az ember a terhességet, közel ugyanúgy éljen, mint a pocaklakó előtt, és a babával kapcsolatban csak a minimálisat stresszelje (úgyis elég stresszes az élet). Én pölö már a terhesség alatt is biztos voltam benne, hogy első pillanattól el tudom látni a gyerkőcöt, és mindent úgy tudok csinálni, ahogy az neki jó. És ha én kiegyensúlyozott vagyok, akkor ő is az :). A másik nagyon fontos dolog meg az, hogy milyen az ember párja, mennyire támogatja lelkileg (nekem iszonyú sokat jelentett főleg az elején, amikor a hormonok miatt nem annyira normális az ember lánya :)), mennyit segít, és hát ilyen szempontból is hatalmas szerencsém van :oops: :roll: :)
Tesóbaba mindenképp lesz (reményeim szerint egy kiscsaj :lol:), és kb. 3 év korkülönbséget szeretnék. Ennél kevesebb szerintem kicsit nehéz az anyukának is és a gyerkőcöknek is. Bár biztos van, aki mást mond :roll:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zorsis!

Én úgy tervezem, hogy mentővel megyek szülni...bár ha a te dokid messzi kórházban van, akkor asszem kell kérni tőle valami papírt, hogy a mentős oda vigyen, különben elvisz oda ahova tartozol. Legalábbis hallottam már ilyen sztorit. :roll:

Hát....ha 6ig dolgozol, az elég necces...de mettől, mert délelőtt is van rendelés...reggel 8tól van. Viszont az a baj, hogy nem lehet időpontot kérni...ha odamész már fél 8ra, akkor talán akkora csúszás nem lehet.

Amúgy én nem a Keresztesihez járok, csak láttam, hogy ő is van itt és a kórházban egyszer voltam nála, amikor a dokim szabadságon volt. Én a kórházba járok terhesgondozásra, nekem az nagyon bevált. A doki is, meg az is, hogy időpontra megyek. Bár sokan nem szeretik, mert vannak nagy csúszások, de nekem eddig még mindig szerencsém volt. Egyszer vártam 2 órát :!: az időpontomhoz képest, de pont akkor csinálták a cukorterhelésest, így úgyis várakoznom kellett volna. De olyan is volt, hogy előbb hívtak be, mint az időpontom, mert előbb értem oda és leadtam a kiskönyvem. Szóval vegyes...

Gabi!

A 12. heti is genetikai nem? :shock: Nekem legalábbis az volt a papíromon, hogy I. genetikai. A 18 heti már a II. genetikai. Amúgy ez is tuti doki függő, nekem semmi problémám nem volt se a géppel se semmivel. Mindent rendesen megnéztek, részletesen, és tényleg több ideig is tartott, mint egy normál kontroll uh.

De jó, hogy ilyen nyugis babád van! :D majd a második, figyeld meg! :lol: Na jó, csak vicceltem! :lol: Anyósom mondta nekem, hogy az első fia nagyon nyügi volt, a második (a párom) nyugodt.
És a pocidban milyen volt? Csak, mert az én babám nagyon rugdos, meg mocorog, de hallottam már olyat, hogy egy baba pont másképp viselkedik a pocakban, mint kint. (elég hihetetlen lenne szerintem... :roll: )

Nócika!

Mi kihagyjuk a 4d-t. Mivel nem akarjuk tudni a nemét, nekünk tuti, hogy megmutatná magát. :lol: Majd élőben megcsodáljuk! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati! Hát nem muszály megtudnotok, hogy fiú e vagy lány! A doki ugy is megkérdezi, hogy akarjátok e tudni és ha nem akkor ezt Ő tiszteletben tartja! DE ti tudjátok, hogy mnetek e! Egyébként mikor mész a korházba uhura te se szoktad látni a kicsikédet???? Én ott nem láttam sajna! Se képet se semmit nem adtak! Ez egy kicsit rossz érzés nekem legalábbis, hogy én mint az anyuci nem láthatom!!!!

Gabi! Szerintem is a 3-4 év korkülömbség a legideálisabb! Én és a tesom között is 4 év van és szerintem ez így pont jó!
nekem is van sok segitségem a terhesség alatt a párom nagyon sokat segit mint lelkileg mint mindenhogy! Bár most elég zürös szakasz jön az életünkbe egészen más téren sajnos ugyhogy nem tudom de ez stressz nélkül nem fog menni hiába mondják, hogy nem szabad stresszelni! Ha ezt valaki végig tudja csinálni minden idegeskedés nélkül annak öszinte elismerésem! De nekem nem fog menni! Meg én inkább a géneknek hiszek! Én sajna mindig is egy aggodó valaki voltam és szerintem az is leszek! Aki hamar elsírja magát és aki mindent a szívén visel! Sajnos! De remélem az én kicsi lányom egy kicsit erösebb lesz lelkileg mint az apukája! És ne olyan legyen ilyen téren mint az ancija!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lányok!
Örömel tudatjuk hogy megszületett Renibaba 2009.04.10.-én 20.34.kor
3830gramal és 55cmrel.
Rövid szülés történetünk.
Péntek délután 3-ra voltunk be rendelve a kórházba .
Előszőr nst .csináltatot a doktor úr utána meg vizsgált és mondta hogy két ujnyi mészály úgy hogy szülünk.
Menyek be a szülőszpobára és előkészitenek utána burkot repeszt .
18.20kor meg repesztete a burkot és 19.30ig vártunk a fájásokra mire elkezdődtek és 20.34kor meg született Rencsike.
Hát röviden ennyi.

Kép
viccmano
 
 


Viccmano!
Nagy nagy gratula nektek! Nagyon sok egészséget, erőt és sok sok tejcsit kívánok nektek!
nagyon gyorsak voltatok!
És nagyon szép nagyra sikerült Rencsikétek! Még egyszer szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Köszönöm a jó kivánságokat.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!
Gratulálok Renibabához!

Tabati!
Nem tudom, lehet, hogy azt is úgy hívják :? Én mondjuk magánrendelésre jártam, és a 18. hetit csinálták a kórházban "genetikai uhu" címen :roll:
Tök jó, hogy neked ilyen jó élményeid vannak az ottani rendelésről, én sajna nem mondhatom el ugyanezt :( . Maga az ultrahang mondjuk nekem is részletes és alapos volt, sokmindent megnézett a dokim, de pölö a köldökzsinór keresztmetszetét nem, se a baba veséit... :roll:
Kristóf pocakban is jó gyerek volt, én az utolsó hónapig dolgoztam (nov. 1-ig), és tök jól bírtam. Éjjel általában 11 körül bealudt, és együtt ébredtünk reggel (az éjszakai pisikre se ébredt fel), szóval az éjszakáim se voltak gázosak, és ezt a szokását máig tartja :D
Napközben neki is voltak időszakai (főleg estefelé), amikor óriási pörgést rendezett odabent, és ez a születése után elég sokáig szinte percre pontosan ugyanígy volt, hogy nagyon éber volt.

Nócika!
Sajnálom a zűröket :( Hát, igen, maga az élet is elég stresszes, de szerintem annyi a lényeg, hogy a babával kapcsolatos dolgokban nem szabad stresszelni (vagy legalábbis meg kell próbálni).

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi!
Hát igen az életben sok zür van, de hiszem, hogy egyszer vége és minden teljesen klapfolni fog!!! Egyébként a baboval igyekszem mindenben a legjobban odafigyelni és nem stresszelni! Szal ami tölem telik megteszem! Remélem!!!!! :roll: :roll: :roll: :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Viccmanó!

gratulálok én is, gyors szülés volt! :D Majd kérünk képeket is, ha lesz rá időd! :wink:

Gabi!

Hát akkor ezek nekem nem jó hírek! :lol: Ezek szerint enyém baba nem lesz nyugis kint sem. Ahogy éjjel felébredek, már ő is rúgdos és tényleg nem is tudom mikor alszik, mert ha nem kifelé, akkor befelé érzem, hogy rúgja a beleimet meg a hólyagomat. :lol:

Nóci!

Én is sajnálom, hogy gondok vannak, de ilyen az élet. Viszont jó, hogy pároddal legalább nincs semmi baj és nagyon szeretitek egymást, az akkora támasz, tudom én is. Nemhiába mondják, hogy jóban rosszban, ez annyira igaz!! :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Kismukkal mi lehet? :roll: Olyan kíváncsi vagyok mi volt! Azóta már biztos babázik! Remélem hamarosan lesz egy kis ideje írni nekünk! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati! Hát igen jóban rosszban! De sajna mi nem mondtuk ki a boldogitó igent!!! A párom csak egy plussz papirnak tartja én meg szeretném! De menyasszony vagyok és tudom, hogy egyszer leszek olyan igazi fehér ruhában tipegő ara és utána asszony leszek! Ez az én álmom! És tudom, hogy apácska is szeretné csak most nem engedhetjük meg magunknak! De amint lejár a háztörlesztő megyünk és el fog venni! Megigérte! Bár addig még van 16 évem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Hát úgy értettem, hogy ha még nincs is kimondva, akkor is igaz! :lol: Tényleg nem a papír számít, de megértelek, hogy szeretnél esküvőt! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Viccmanó :) Gratulálok a legkisebbhez! Jó egészséget az egész családnak! :)
M.

KépKép
hugic
 
 


Hugic
Köszi szépen.

Kép
viccmano
 
 


Sziastok!

Tabati! Épp tegnap mondtam apának, hogy itt monoron a központban van egy álom szép menyasszonyi ruha és abban még szerdán is ki tudnám mondani a boldogitó igent!! nem mondott most egyből nemet csak sandán mosolygott!!! Nem kiabálok, de lehet a baba érkezése elött talántalán................................! :roll: :roll: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Hajrá esküvő!! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


nagyon off... de egy kedves ismerősöm lánya versenyez egy 1 perces kisfilmmel, nézettség alapján megy a verseny. megköszönöm,ha rákattintotok : http://www.youtube.com/watch?v=tTEJKtHmo4s

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: