Új privát üzeneted érkezett!

Hál istennek mi fél 7-kor keltünk, igaz 2-szer volt fent éjszaka Balázs.
Én meg többször, lehet nem kellett volna napközben visszaaludni.
Esik ez a szaros eső. Ma akartam a bölcsibe leadni a papírokat.
De majd a héten, hátha valamikor jobb idő lesz.

Kép
fridus
 
 


HALIHO

Nálunk mindenki beteg,köhög,taknyos,és hisztis.Tegnap este a férjem altatta a nagyot én a kicsit,ő jobban járt,aludt is valamennyit.
Szoncsi is slejmeset köhög,remélem hamar tul lesz rajta,kaptunk cseppet,Ádika szirupot,most be is veszi hogy a huga is kap.
De nem birja ki hogy reggelente ne robbanjon be és szétköhögi magát a szobájába :? pedig érthetöen elmondtam hogy most messziröl szeresse dehát....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Tegnap már én is adtam camomillt mert csak cici egésznap,semmi alvás,megőrültem,szerencsére este aludt is 11töl,akkor kidölt,és 5ig nyomtuk.persze ádika párszor felsirt,de apa átaludta ugyhogy a 2 gyerek között staféta éjjel :(
majd alszom a föld alatt.... :lol:

ha tud valaki melot az öcsémnek,szoljatok légyszi,23éves,számtech suli,érettségi,angol,jogsi van.köszönöm.
nagyon nehéz,anyuval ketten vannak,alig jönnek most ki egy fizubol,felmondott április elsején,májusban eljött,letöltött 1 honap felmondási időt,és egy fillért sem kapott,aztmondták leltárhiány miatt.
Ha tehetném bemennék és lassu halált halna szét kinoznám a szemétládát,és feljelenteni sem tudod...

Kép
Kép
nuncili
 
 

 
 

Hát, sajna nem tudok munkát... De nézegessen a neten. Hátha akad valami normális.
Balu is az előbb kihányt valamit, tehát újabb fog jön. És csuklik is, de nem engedi kitapogatni a lenti fogakat, anyu szerint jön alul...
Bogyót csináltam neki. Remélem megissza, mert mostanában nem akarta, meg nem is kapott.
Jaj, képzeljétek, megláttam ma a Laurát, Balázs mennyasszonyát. :-)
Még az első oltásnál kiszemeltük magunknak, igaz egy héttel idősebb, de ez nem számít. Gyönyörű kék szeme van a kislánynak és már 3-szor tök véletlenül taliztunk velük. Ezt a sors akarja így. :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus!
szóval akkor Balu már foglalt?? kár,mert mi is kinéztük Larának :wink: nagyon édes pasika :lol:

Nuncili!
sok sikert az Öcsédnek a kereséshez!


üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Krisz!
hova lettél hajnal óta? csak nem pihenitek a hajnali kelést? :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Nuncili!

www.workania.hu
töltse fel az önéletrajzát, gyorsan talál melót majd, ezt garantálom

és jobbulást Nektek!

hja és simán elhúznék munkaügyi bróságra!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Mesi!!!

hát adóbevallás!!!!! :lol:
lekéstem a postát , majd holnap feladom

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hahó, tegnap nem engedett írni, folyton kidobott, mire megírtam a monológomat...
Ki van nézve a kiscsaj, igen, de hát addig még változhat a Balu ízlése. :-)
Ma elég jól aludtunk, hála, nem aludtuk át az éjszakát, de csak 2-szer volt fent éjjel.
Többiek hol vannak ilyen időben ?

Kép
fridus
 
 


én itt vagyok. A szokásos....csaj alszik, miután hajnali 5-től dorbézol.
Ha ma is olyan zizi lesz, mint tegnap volt, akkor a padláson megtaláltok egy gerendán lógva... :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz!
ne tedd!! néha én is kiakadok a kis Manómon,de amikor mosolyog mindent megbocsájtok neki... biztos így vagy ezzel Te is :lol:
egyébként 2 napja Lara is hisztis,van olyan hogy 5 percig üvölt torkaszakadtából,aztán abbahagyja és kész...semmi baja csak rájön az 5 perc.....én meg ezalatt 5 évet öregszem és egyre romlik a hallásom :lol:

szóval nyugi, nálunk is vannak ilyenek.....meg szerintem mindenhol.....
:lol:


Nyugis napot Nektek!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi Mesi!

Ma úgy látszik minden kiakaszt... :lol:
Végre alszik, talán van esélyem egy forró kávéra....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

BENNE LESZÜNK A JUNIUSI KISMAMÁBAN!!!!!
Ilyen népszerüek lettünk "betegen",megyünk az rtl klubba is valamikor.....

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Öcsike nem megy biroságra,nincs pénze ügy védre,annyit nem ér neki a 75ezer ft-os fizuért,örül hogy megszabadult tölük csak nagyon kivolt pár napig,mondtam erröl szol az élet nesirjon,majd rájön...
Egyenlöre nincs meloja de probálkozik csak szombatonként suliba jár és még egy éve van és azt nem hagyja abba,ugyhogy igy még nehezebb.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!
szólj majd,hogy mikor lesztek a tv-ben,megnézem :lol:
nagyon jók a képek :)
annyira ismerős vagy,ahogy néztem az arcod,de fogalmam sincs honnan :? de lehet,hogy csak hasonlítasz valakire.... passzz

huhhh most ezen fogok forogni :?

Krisz!
NINCS MIT! :lol: ezért is van a topic :lol:
kávééé??? még én sem ittam :(
el akartam menni Larával vásárolni,de mihelyst beletettem a kenguruba,jött az üvöltés :evil: sétáltam vele bennt,kinnt,de nem hagyta abba.... kivettem és még 5 percig hisztizett a szőnyegén.... felhívtam az apját kihangosítottam erre elhallgatott :shock: na mindegy... a vásárlás ugrott...

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!

Fizikailag képtelenség bármit intézni a csajjal nekem is. Pedig még autóm is van... :cry:

Nuncili!

Figyu! Nem akarlak kioktatni,....a munkaügyire nem kell ügyvéd, meg lóvé.
Be kell menni hozzájuk, panaszt előadni és ők intézik tovább. Egy telefont megér sztem. :lol:

Szólj ha benne lesztek a tv-ben! Kimamát meg mindig megveszem!
Dedikálod majd??? :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok !!!!!!! :P :P :P :P

Látom hiányoltatok, nagyon aranyosak vagytok.

Mostanában sajnos nem volt időm irni, volt hogy napokig a gépet sem kapcsoltam be.

Képzeljétek az apósom , agyvérzést kapott kb. két hete.
Egyszercsak rosszul lett nálunk. Kórházban volt, mostmár sokkal jobban van hála az égnek. Ő sokat van velünk , a gyerekek nagyon szeretik, ráadásul rengeteget segit a pesztrálásban.

Közben az én apám állapota is rosszabbra fordult, oda is állandóan járkálni kell.


Egyébként velünk minden OK. A gyerekek isibe, oviba, ott is készülünk az évzáróra.
Én még a jövő héten suliban vagyok, szerdán van a szóbeli vizsgám, az irásbeli aránylag jól sikerült. 7 -én pedig jön a nagy vizsgám, amitől kellöen bevagyok sz...va.

Szóval sokat tanulok, tételeket dolgozok ki, mellette pedig dolgozok is.


Minden ünnepeltnek sok boldogságot kivánok.

nuncili : örülök hogy egyre jobb hirekkel szolgálsz. :P

Mostmár megpróbálok többet jönni.

puszi
nadimo
 
 


Nadimo!

Végre!De jöhettél volna jobb hírekkel is! Jobbulást kívánunk apósodnak és édesapádnak is!!!

Szerdára megy a DRUKK-DRUKK!!!!!!!!!!

És mi lett az az aránylag jó jegy?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

Kriszta!
igazad van a munkaügybe anyu be is telefonált rögtön,ott elmondták hogy be lehet perelni,jogtalanul jártak el vele,bele lehet vágni,meg is nyerné sztük,de nem kezd bele,ő tudja,fél tölük,ráadásul aláiratták vele hogy még bevisz 42ezret,aztmondja addig nemengedték ki a boltbol....bárcsak én lennék 1orára a Mindenhato...
Nadimoéknál jobbulást kivánunk mi is!

Mesi!
nemtudom honnan ismerhetnél,de miért ne...

Tegnap ettünk egy kis banánt,tetszett neki....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Hahó, eltüntem, mert mindig kidob

Kép
fridus
 
 


Mi elkaptuk a náthát, vagyis a Balu, de egyből mentem a dokihoz, és írt fel bogyót neki.
Egyébként tüdeje tiszta, csak köhécsel

Kép
fridus
 
 


Na bezzeg most nem dob ki. :-)
Jaj gyerekek, olyan szar éjszakánk volt, 2 óránként ébresztett, volt, hogy negyed óra alatt 4-szer kelt fel sírva.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Jobbulást ám nektek!!!!

Nuncili!

A banán allergizál én úgy tudom...sztem egy icipicit várj még vele.
Tesód: hugom is így járt, erre a feérjem odament és elverte a főnökét. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nem aludtunk semmit. A gyerek sírt, szürcsög az orra, mégsem jön ki belőle semmi.

Kép
fridus
 
 


Most ilyen piciket fogok írni, mert 3 napja kidobál a rendszer, lehet, túl sokat írkálok ide. :-)
Anyuéknál is 3 havi fizuval tartozik a főnöke, még kilépni sem tud, mert akkor tuti nem fizetik ki, de mondtam neki, arra már hideg vizet ihat.

Kép
fridus
 
 


Van valakinek esetleg olyan ötlete, hogy a kamilla teán kívül olyan ételt adjak a Balunak, ami hashajtó picit ?
Napok óta nem kakilt, félek, ha meg még lázas is lesz, nagyon beszorul. Nem akar teát inni, pedig eddig ivott rendesen.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Nem ihat rá hideg vizet, hisz bizonyítható!!!!!!!Menjen munjkaügyi bíróságra!!!!

Narancslé!Szilva.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


És ha nem ivott még ilyeneket ?
Mira víz az jó ?

Kép
fridus
 
 


azt nem ismerem..... :cry:
pár kiskanál is segíthet ám!!!!

Csajok!

Ti mennyi átfutási idővel kaptátok meg az anyasági segélyt és a családi pótlékot?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


A családi pótlékot én most hamarabb kaptam, de amint bemutatod a születésit, és ha a cég intézi, akkor utalják hó közben is akár

Kép
fridus
 
 


Én tök hamar megkaptam, mikor volt már az, sajna én a gyáson már túl vagyok..

Kép
fridus
 
 


Krisz, mi az OEPnél igényelhető cuccokat (táppénz, GYÁS) január 24én adtuk le, és március közepén kaptam először pénzt tőlük, az Államkincstárba (egyszeri segély, családi pótlék) február első hetében adtuk le, az egyszerit még februárban kaptam meg, a cs.p.ot pedig kb a GYÁSsal egyidőben, márc. közepén. Neked még van elmaradásod? Rugdald meg őket, de nagyon!
danann
 
 


Jó reggelt, elég jól aludtunk. Balázsnál hat ez a homeopátiás bogyóka, már alig szürcsög az orra, csak hapcizgat a köhögés is ritka.
Vettem Mira vizet, szilvát, narancsot, de mire adtam volna neki, kakilt. És tudjátok hol ? A bilibe.
Addig nem ment, aztán anyukám mondta, tegyük rá, ülésnél megjön az inger, és tényleg, sikerült...

Kép
fridus
 
 


Lívi!

Én csak 2 hete igényeltem meg.... :oops:

Nálatok is nyúgösek a manók?
Ma felállítjuk a medencét, auchanba vettük ezt az akciósat.
Vettünk tetőt rá, alá is valamit, hogy ne lyukadjon olyan könnyen, klórt a medencébe és szerdán a 35 fokba abban fogunk héderelni.. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Cseriani!

Elizának nagyon boldog névnapot kívánunk!!!


Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk Elizának !!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hahó, vagyok, csak tegnap reggel nem engedett be az oldal, kiszolgáló nem található címszóval.
Mi jobban vagyunk, tegnap viszont reggel egész nap sírt, még el nem aludt, aztán reggelizett, és este ugyanez, nem akart enni és sírt, pancsi után viszont az apja megetette.
Szerintetek még mindig a foga, vagy a betegsége? Ma is csak fél adag barackot evett.
Most játszik, mindjárt én is reggelizem.
Hogy telt a gyereknap?

Kép
fridus
 
 


Senki sincs itthon ?:-)

Kép
fridus
 
 


sziasztok..dominika,mesi,köszönjük a köszöntést. Mi kicsit elutaztunk,Győrben,meg a környékén voltunk...pénteken mentünk,ma jöttünk haza. Vasárnap az állatkertben voltunk,szuper volt!!!!
Na,megyek,pakolok tovább :?
Vendég
 


Szép jó reggelt, megint 2 óránként ébresztett a gyerek, pedig már olyan jól aludtunk, de tegnap, és tegnap előtt nem akart enni, ma nem tudom, még mi lesz...
Fél 6 előtt keltünk.
Mi szombaton anyuéknál voltunk, itt voltak a tesómék a lányaikkal, vasárnap meg anyósoméknál.
Jó kis kaja hegyek álltak toronyban...
Balázsnak vettem Mira vizet, 285 ft volt.
Tegnap ivott először teában, még semmi hatása.
Bár szilvát evett, attól sem volt.

Kép
fridus
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma fürcizünk a medencénkben!!!!Szombaton felállítottuk, feltöltöttük, vettünk napernyőt is a királylánynak...
50-es fényvédőkrém mellett, árnyékban is megkapta a nap egy picit.
Már nem annyira hófehér a csaj.
Ha piros keresztet festenék a hátára biztosan sokan összetévesztenék őt a mentőautóval... :lol:

Nadimo!

Vizsgáid?????Megy a drukk-drukk!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

segitsetek,junius közepén jár le a TGYÁSom,kell igényelnem a GYEDet,hogy kell?lehet neten is postán vagy muszály személyesen bemennem???ha igen akkor a MÁKba??

Mellesleg mindenkinek boldog névnapot,hofordulot és amiröl még lemaradtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon szarul vagyok,fáj mindenem,torkom,taknyos vagyok és minden bajom van,kaptam a gyogyitárba paracetamol tartalmu készitményt,drága férjem hozta de nem veszem be mert bizonytalan az anyatejbe átmenö reakcioja a babán-ez van ráirva.
Mit szedjek?este 9kor szopiztunk,akkor dobtam egy algot,meg C vitamint,meg teázok,ennyi elég???

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili egyes gyógyszerészek szerint inkább paracetamolt,mások szerint csak azt ne...tehát legyen okos az ember maga. Én is szarul voltam-vagyok...én algopirint szedtem(szedek),meg tantum verde pasztillát vettem,az nagyon jó a torkomra.
Nekem gyedet az oep-nél kellett igényelnem. Kértem formanyomtatványt,azt kitültöttem,bevittem. De beviheti helyetted más is. És kell munkáltatói igazolás is hozzá-vagy mi a túró a neve.
Na,megyek,kiteregetek,majd felállítom ennek a két lurkónak a kisebbik medencét. Tök jó,mert kettő van-a kisebbik akkora,hogy én is el tudok benne terülni,a nagyobbik meg 4 m átmérőjű :D Na,azt egyedül nem vállalom. A kicsinek van felfújható teteje,abban tudnak fürdeni a napon is :wink: Én meg közben pirulok majd :oops:
Vendég
 


Nuncili!

Paramax 500 mehet szoptatás mellett.

Mivan csajok?
Mindenki nyaral???? :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


SZIASZTOK!
KRISZTA!
Vettem paramax 500-at,köszi,abban is paracetamol van,az most akkor nembaj??végülis mindegy mert reggelre szét izzadtam magam,este 8kor a szopi után dobtam egy algot aztán meg csak 3kor volt cici,meg napi 1000mg C vitamint és ma reggel jol voltam,2nap alatt lefutott.

Van a nyomtatványon legalul egy kérdés hogy az adojováirást igánybeveszed-e?ez mi?
hát én munkanélküliröl mentem szülni,akkor a rozsaszin kiskönyvet ha beküldöm az jo?és hova? az OEP-hez?vagy a MÁK-ba ,CEGLÉDre??

MA 2 SZURIT KAPTUNK,A 4 HONAPOST,MEG A MENINGITIST :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

A gyed papírt oda kell küldeni, ahová a Tgyás-t is küldted!!!
Adójóváírást csak a harmadik gyerektől kérhetsz, tehát nem veszed igénybe.

És a paracetamol tartalmú dolgok igenis szedhetőek. :lol: Nekem ezt orvos javasolta és vebált szopi alatt.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nuncili, a GYED az OEPtől jön, nekik küldjed!
És ha nem akarsz szedni gyógyszert, akkor keress egy homeopátiás dokit, a homeopátiás szerek nem gyógyszerek, azokat terhesség és szoptatás alatt is lehet szedni.

Krisz, sajna nem nyaralunk, bár lassan itthon is bícs-fílingem van: laza 28 fok van a lakásban, és folyik rólam a víz. Az én drága életem, gondolom a melegtől is, röpke 3 óra nyűglődés, hiszti után aludt most el, pedig éjszaka nagyon jól ment neki, azt hittem, visszatérünk a normális kerékvágásba. Már reggel is volt egy rövid szunya, de szinte rögtön utána kezdte a nyűglődést. Ilyenkor úúúúgy irigylek mindenkit, akinek kertje van, és hozzá akárcsak egy kicsike kis pancsoló-berendezése! Persze pl a fűnyírás nem hiányzik, főleg 40 fokban, mert ugye akkor is nő a dög :lol: Majd tegyél fel pancsolós képeket (Cseriani, te is!!), legalább hadd irigykedjünk :D
danann
 
 


Jut eszembe Krisz, ha csak most adtad le, akkor egy részét buktad: a családi pótlékot max. 3 hónapra visszamenőleg lehet igényelni (ez biztos), és ha az anyasági alatt az egyszerit érted, akkor én arra is úgy tudtam, hogy a szülés után 3 hónapon belül kell igényelni, de ez nem tuti biztos.
danann
 
 


Lívi!

Anyaságit 180 napig lehet igényelni. A családit azt tudom, hogy buktam. De nem volt alkalmam elintézni.
Kár, hogy legalább egy erkélyetek nincs!

Most kaptam a rossz hírt, a hugom kisfiának az őssejtkezelés ellenére kiújult az agydaganata.
Az orvos már nem akarja kezelni, mert nincs tovább.
Hugomra vár a döntés, hogy szép és tartalmas, de rövid életet biztosít neki, vagy folytatják a kezelést kemo nélkül és kórházban tölti a mindennapjait.
5 hónap alatt 4,5 cm-es lett.
Amikor először jelentkezett a daganat, amikor agyvérzést kapott, akkor 6 cm-es volt.
Nem tudom, hogy a támogatáson kívül mit tehetnék még érte.
Tavaly végig fogtuk haldokló édesanyánk kezét, ő szintén rákban halt meg.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: