Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Vikimi SZIA!!!! :D :D
Igen telik az idő...már ti is nagyok vagytok!! Képek?
A klinikán fogok szülni. :wink:
Csinálunk kiskincsnek "videót" az uh és pocakképekből, én is bőghetnékkel küzdök sokszor..meg bármi babásat nézek.

Deminiq az inszem utáni 13.napon már látható + tesztem volt.

Mazsi nem tudom gratuláltam e , de most GRATULÁLOK!
Régen én is hüvelyi utrót kaptam, az utolsó ciklusnál szájon át szedtem, kicsit álmos voltam a bevételt követően, így amikor csak tehettem szundiztam. Fokozatosan csökkentette B.B. az adagomat és teljesen a 14.héten hagytam abba azt hiszem.
Vendég
 


holpan neki vagok a ver vetelnek, remelem pozitiv lesz :roll:

Mazsi GRATULALOK!!!!!!!! hany babuci van ben, mar tudod?

Vikimi! az igen 150 szuri, nagy vagy hpgy vegig csinaltad 3 even at, nagyon csodal a ferjem is

Puszika, holnap jovok remelem jo hirekel!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda!
Sztem utrot mindenképpen kell szedjél a terhesség megtartása érdekében.Ha valami oknál fogva nem sikerül a beülti,akkor pedig legalább nem hibáztatod magad,hogy valamit kihagytál a sikerért.
Az önmarcangolás nagyon rossz.A gyógyszer hatása elég álmosító,ütős,ezért is jobb ha otthon maradnál.Na jó!Nem is idegesítelek.

Kép
ani0227
 
 

 
 

Anikám!
Nem idegesítesz! Majd egy hónap múlva B-t fogom az őrületbe kergetni, mert az összes hülye kérdésemet fel fogom tenni és nem hagyom békén addig, amíg nem válaszol rendesen. értsd: nem a megszokott általános, kicsit elnagyolt doktor bácsis válaszok. Hanem részletesen: mit miért... Lehet hogy nagyon fog utálni... :P
vovanda
 
 


Mostmár én is elkezdtem a stimut clostyt kell szednem hétfőn megyek majd uhra, és majd elválik minden.

Móni: Mi újság? Van már eredmény? Remélem pozitív?
szmet
 
 


lanyok nagyon koszi a drukkot, meg lett az eredmeny hcg 1274!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anyira orulok hogy ki bujok a borombol
ti vagytok az elsok akiknek elmodjuk, meg a szuloknek sem telefonaltunk, a ferjem jot velem ma reggel vert venni es egyut nyitotuk ki a boritekot, nagyon cuki volt

az ejel almodtam hogy B gratulalt! holnap fel hivom oket hogy mi a tehendo ez utan

a ferjem azt mondta hogy mikor megyunk varadra ha ok nektek is szivesen talizhatunk valahol es fizetunk egy tesztat, fagyit, valamit...

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


MOni: GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szmet
 
 


Úgy látom itt mindenki sorba babásodik,csak ilyen maradjon ez a hullám
szmet
 
 


Móni, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem semmi hcg!
mazsi02
 
 


volalzo proba

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet! remelem mindenkinek minnel hamarab sikerulni fog, meg mindig euforikusak vagyunk :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Nagyon örülök!!!Gratula!6-os ikreid lesznek????nekem 398 volt a hcg-m!(12 ik napon)Te hanyadikon voltál?

Kép
ani0227
 
 


Ani! 16-ik nap, ha 2 lenne nagyon jo lenne, de egyel is meg elekszunk

mindenkinek koszi a gratulaciokat :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Demoniq !!! Nagyon örülök, óriási gratuláció!!!!
A hcg tényleg szép!!! (azt hiszem 2naponta duplázódik)
Mennyi tüszid volt egyébként?
B.B. is biztosan örülni fog, az eufórikus hangulatotok érthető!

Egyszer mindenkire sorkerül lányok!! :wink: :wink: :wink: :wink:
(én a pco topikon 1.5 évig írogattam mire én következtem,nem volt könnyű de megérte),
sok sok erőt,hitet, türelmet,kitartást mindenkinek!!! és bersze rövidebb idő alatti babásodást

Ebba veletek mizu????
Vendég
 


Móni!

GRATULÁLUNK!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az eufória pedig teljesen jogos!!!
vovanda
 
 


jól van lányok, ügyesek vagytok, gratulálok én is mindenkinek, akinek van mihez:-)
akinek MÉG nincs mihez, annak kitartást.....és szmet szavait kölcsönvéve MARADNI FOG ez a babásodós hullám:-))))
1szálpasi
 
 


Kincs! az utolso uh amit itt csinaltam azt mondtak hogy 2 szep nagy van es a tobbi mind pici volt, de mikor csinaltuk az inszemet B nem mondta hogy hany tuszi van es hany van meg reppedve, de nagyon jo lenne ha 2 lenne

hanyadik heten lehet latni ha egy babuci van vagy ketto?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok!

móni!
óriási GARTULÁCIÓ!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
NAGYON ÜGYES VAGY!ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!pihengess és vigyázz magatokra! :wink:

Kép
timé&tati
 
 


Móni HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Kép Kép Kép

Annyira örülök neked. Ez az eredmény igazán szép!!! Ikergyanús :lol: :lol: :lol:

Vigyázz magatokra nagyon, pihizz sokat, és beszélj mihamarabb B.B.-vel.
Én szivesen találkozok veled, és bárkivel lányok amíg van idöm :wink:

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


látom már ügyin csinálsz vonalzót :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Halihó merre vagytok???

Olyan gyönyörű szép idő van :) kismamik elmentetek sétálni??

Nálam volt egy 3napos világvége hangulat :( Csináltam én is egy számvetést altatás, és injekció ügyileg és siralmas. Plusz ti pocakosokként vagytok nagyon érzékenyek, no de én?? :( Olyan sok negatív gondolatom volt, hogy a végére már nagyon utáltam magam. de remélem már vége. :oops:

Azért történt jó is. Az egyik kaális ismerösömnek megszülettek a babái. Kislány-kisfiú, és nagyon szép súllyal. :lol:

Móni a lányok biztos segítenek , de ha jól emlékszem vagy 2-4 hét múlva szokott népszámlálás lenni. :) A gyógyikat viszont tuti hogy szedni kell!!!

Szmet neked akkor most csak a closti lesz és UH követés??

Ani lassan már pakolod a tasidat??Megvan már minden babóknak??

Kincsi neked írok privit. Viszont a pco kártya dologra nem válaszoltál. :roll:

Vandus B.B. -ben az is jó, hogy bármit kérdezel érthetően válaszol. No és azt hiszem eléggé harcedzett már. :lol: De mi is szivesen segítünk .

Timi megkereslek :lol:

Ez az Ebba megint eltünt :twisted:

No és amit nem írtam, hogy úgy néz ki újra megyek laparra. Mostmár csak találnom kell egy jó dokit. Azt hiszem ezt még megjátszom mégegyszer, aztán....

puszi jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Nekem is vacak a kedvem... Szerintem kitört a télvégi depresszió. Nagyon várom, hogy kiccsit kitavaszodjon (de úgy igazából).

Móni!
Hathetes terhesen már látható a szívhang, de még akkor sem biztos, hogy 100%-ra megmondják, hány pocaklakód van. Előfordulhat, hogy az egyik "elbújik". De akkor már elvileg látható, ha ketten vannak.
vovanda
 
 


Vandus akkor jó, vagyis nem jó :lol: .... mert már nagyon untam hogy sírok, meg bekönnyesedik a szemem.
Nem vagyok egy bőgős tipus.
A páromról meg nem is beszélve ő is úgy fel tud húzni, olyan fafejű :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
A pasik már csak ilyenek... de ezt csak óvatosan írom le, mert kikapok. :lol: Néha fel tudják húzni az ember lányát, bár én nem panaszkodom. A pasim pont annyira idegesítő, mint én. Úgyhogy kénytelen vagyok elviselni. :lol:
vovanda
 
 


Hali!

Árniki ment privi!
Pco kártyák..bocsi! :oops:
kb. 20db elég!
Frontok vannak! :?

Demoniq!
pontosan 6hetes voltam az első uh-n! akkor 13mm-es
petezsákot láttunk.
Aninak azt hiszem a 2.uh-n látták mindkettőt!

Ani merre vagy???

napsütéses vidám napot!
Vendég
 


árnika: Igen egyenlőre csak clostyt kaptam, meg még gondolom majd lesz a tüszőrepesztő injekció.
Remélem ez is elég lesz, de mivel a páromnak gyenge az eredénye így az insemhez nem állok annyira pozitívan.
szmet
 
 


Szia Kincs!
Itt vagyok,de hiába van jó idő nyomatom a szunyát!Délelőtt pakolgattam,így nagyon elfáradtam.Nem tudom te hogy vagy vele,de én nagyon le tudok merülni....olyan nehezen szedem össze magam.
Te az evéssel hogy állsz?Nekem nincs farkas étvágyam,ez normális??Úgy félek,hogy nem fognak szépen fejlődni...
Felfogtad már teljesen,hogy ott van benned kiskincs?Nekem még mindig hihetetlen,hogy terhes vagyok.Még mindig nem tudom elképzelni,hogy kezemben fogom majd tartani őket.Normális vagyok?


Árnika!
Megvettünk mindent úgy gondolom,de mindig van valami amit hall az ember,és rájövök,hogy hiánykészlet.
Igen,már pakolgatok össze.Tegnap húztam fel a pólyákat,olyan jó volt.Elképzeltem,hogy benne fekszenek,és szeretgettem őket.Még jó hogy nem látott senki...

Móni!
Igen,nekem a 2-ik uh-n mutatkozott meg a másik baba.

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Nyugi!! Lehet, hogy te kicsit lerongyolódsz, de a manók elszívják, ami kell nekik. Egyáltalán nem baj, ha nincs farkasétvágyad. Eleve az összes szervedet (így a gyomrodat is) "összenyomják" a babák. Kajának egyre kevesebb hely jut. Ez normális. Ha nagyon aggaszt, próbálj 5-6 alkalommal enni naponta. Ha kevés megy le egyszerre, ez lehet megoldás.
vovanda
 
 


köszi Vanda! :D Mindig megnyugtatsz!

Kép
ani0227
 
 


sziasztok es mindenkinek koszike a gratulaciokat! nagyon edik vagytok!

segitcseg kellene ma elfelejtettem B-tol meg kerdezni medig kell szedni a magne-b6-ot, holnap meg kel mondjam a nogyogyimnak, a tobbit meg kerdeztem de ezt el felejtettem... ez mar a korral jar :P

maskulomben szerintem mikor fel hivtam B-t nem is tudta hogy kivel beszel hiszen csak 3 szok voltunk nala, de nagyon gratulalt es meg dicsert a hcg miatt, mondta hogy vigyazak magunkra es neha szoljak be mikor tudok a fejlemenyekrol

az ejel 2.30-5.00 nem alludtam, nagyon idegesito volt mert nagyon szeretek jol aludni, mert ha nem ki vagyok facsarva a meloba, majd holnap el meselem hogy viseltek a hirt a kolleganoim, nem kivanom senkinek

Arnika! legyszi... ha te le vagy torve mi lesz velunk mikor te tartod itt majdnem mindenkiben a lelket, ne depizzel mert az nem jo, es a siras is sok rancot csinal (en beszelek mikor a semibbol is tudok bogni de nagyon de azert nem kel mindenki engem kovessen)

Puszika es szep almokat :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

A magne b6-ot végig szedni kell. Majd kb. félidőtől fogodérezni, hogy keményedik a hasad. Ezzel semmi baj nincs (a méh izomzata "gyakorol" a szülésre) viszont arra vigyázni kell, hogy nehogy tényleg igazi összehúzódások legyenek. Ebben segít a magne b6. A dokid szerintem fog tudni ajánlani más gyógyszert, egy barátnőm pl. tömény magnéziumot ivott, mert annyira keményedett a pocakja. A rosszindulatú népekkel meg ne foglalkozz.
vovanda
 
 


3 napja szedem a clostyt az normális hogy feszül a hasam?
A doki persze nem mondott semmit ezzel kapcsolatban.Ahhoz képest jönnek elő a mellékhatások
szmet
 
 


És még egy kérdés: Mivel ezt se említette a doki, attól hogy szedem a clostyt lehetetek a párommmal együtt?
szmet
 
 


Sziasztok!

Árnika merre vagy?

Demoniq a magneb6 a 36!!hétig mehet! Sőt sztem kell, ha nem veszem be érzem,hogy más a pocakom.

Ani én is fáradós vagyok, mire megfőzök kis ezt azt elvégzek, alig várom hogy ledőlhessek, meg szuszogok rendesen(nem panasz!) :) Enni én sem eszek nagy mennyiséget, de azt főzöm amire ráéhezek,meg napközben is eszegetek, (még csak6kilót híztam, pocaklakó eleven hasam nő, bizti nincs gond, és VELETEK SEM!!)
Most hogy a sógornőm megszült és látom azt a pici lányt, én is sokat járatom az agyam...mekkora csoda egy baba,milyen apró részletekből tevődik össze tökéletes emberkévé..milyen sokat várunk rá, a pocakban jól van, de mikor megszületik ártatlan picike,mit csinálok vele,hogy jól érezze magát,és ne legyen baja..
Reggelente sokáig mértem hőt mielőtt kismami lettem,néha úgy kalek ki az ágyból,hogy úgy érzem vmit elfelejtettem..igen hőt mérni..aztán rájövök, hogy azt már nem is kell :lol: ...néha hihetetlen nekem is..

Szmet mennyi clostyt szedsz??
Szedted már valaha? Sztem még korai a hatását érezni,dokihoz mikor kell menni?
Pároddal lehettek együtt,az inszem előtt van pár nap kötelező pihenés!
Vendég
 


Sziasztok

Móni ari vagy :lol: már kezdek helyrejönni.
A buta tyúkokkal meg magad körül ne foglalkozzál!! Sokan nem érzik át ezt a dolgot, és az a furcsa hogy inkább a családosok nem :roll:

Szmet én szedtem már párszor clostit. Az ˝normális˝ úgymond hogy érzed a pocid, hiszen a gyógyi stimulálja a petefészkeidet. Remélem UH-al néznek. És mi az hogy, persze hogy lehetsz a pároddal :lol: sőt ha megreped a tüszi , akkor szinte kötelező. Bár akkor már nem biztos hogy sok kedved lesz hozzá. :oops:
Én azt hittem hogy neked inszemed lesz.

Ani és Kincs, úúúúúgy imádom ahogy a babócáitokról írtok. :lol: Ani ne izgulj !!! tündéri anyuci leszel és ők szép fejlett babák lesznek. Pár nap és eléred azt az időpontot amivel az ismim szült, és neki is fejlett babói lettek.

Kincs köszönöm szépen. Így szimpi. És legalább megnézhettem másikat is, hiszen annyiszor hallottam róla, csak sajna róla sem jókat.-még topictárstól sem.
Küldök privit.

Lányok SOS segítség, igaz nem babás gond!!!!!
Nincs a gépemen szövegszerkesztő program, és önéletrajzot kellene küldenem, szerintetek emailben csinálhatom??? Elfogadható lesz??? :oops:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vagyok :lol: :lol:
Rádírtam KIncsi.

Kérek , kérek , kérek , kérek pocifotót, légyszi, légyszi, légyszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ja és a barátnőm kismamiként a végefelé már úgy vette a levegőt mint dártvéder :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Nekem insemem lesz.
kincs: 5 napig kell szednem a clostyt napi 2-t. a 10. napon kell mennem majd uhra.
szmet
 
 


Árnika!
EZt nem hagyhatom ki!
Amikor Manóval terhes voltam, akkor mutatták be a Star Wars 3-at. És rólam tudták a munkahelyemen, hogy alig várom. És ezen oknál fogva egy szép tavaszi reggelen, amikor felcipeltem magunkat a 3. emeletre(lift nincs) egy kedves kollégám megjegyezte: látja, hogy már a bemutatóra gyúrok, mert gyakorlom a dartvéderes légzést. :lol:

Ja és a pasim szerint inkább ne e-mailben csinálj önéletrajzot. MSN azonosítót kérünk szépen, megírod az adatokat, este megcsináljuk neked wordben és elküldjük. Olyan 6 óra környékén valamelyikünk elérhető lesz.
vovanda
 
 


Vanda köszönöm a segítséget, bár így nem igazán tudom elképzelni hogy MSN-en :roll: , de azért priviben elküldök mindent ami eszembe jut

Szmet inszem clostival?? Mindig tanulok vmi újat, én azt hittem ahhoz injekciókat adnak, bár az eredmény ugyanaz , és így akkor kíméletesebb is a dolog.
De ha a doki nem mondta szedjél E-vitamint, az a nyálkahártyának jó.
Ja és sok mindenkinek sikerült már clostival :lol: kitartás

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Igen van már evitaminom, csak nem tudom eldönteni hogy azt vagy a gravidát szedjem.
És persze az e vitaminból 3 erősségű van.Melyiket ajánlod?
szmet
 
 


Árnika!
Láttam az iwiwen az esküvői képeteket!Azta!Olyan vagy mint egy színésznő!!

Kép
ani0227
 
 


Ani ez jó én szinésznő Kép Kép Kép
az a múlt, mostani nincs fent, és nem is rakok amíg le nem fogyok.
Most ha már a szinésznőknél tartunk akkor olyan Csala Zsuzsás vagyok lassan :lol: :lol: :lol:
De nagyon köszönöm, akkoriban benne voltunk ujságban.

Szmet megnéztem nekem a 100mg.-ost szedtem napi 1x , és Elevitet, ami hasonló a gravidához. Nyugodtan szedd mindkettőt. Igyál minél több folyadékot.
És én apának mindig vettem vagy okostojást, vagy csak multivitamint, ő is kapjon a jóból :wink: ajánlotta urológus.

Kjaja, Mazsi, Ebba ??????????????????????

Vanda írok privit.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Írtam, de elszállt :twisted:

Sziasztok!

Árnika, jobb már közérzeted?

Ani, ne izgulj :wink:

Kjaja, mi újság?

Lányok, egyre többet zakatol az agyam... A terhességgel kapcsolatban a Kaáliban nem sok mindent mondanak.. Mikor kell védőnőt vagy nőgyógyit keresni tanácsadással kapcsolatban? Persze olvastam, meg hallottam, mikre kell figyelni, de mindig van egy-két felmerülő kérdés, aggodalom..
mazsi02
 
 


Mazsi!

Orvost máris keress, de a körzeti nőgyógyászhoz mindenképpen járnod kell. A védőnőhöz elég a 12. hét körül menni, ő fogja kiállítani a terheskönyvet. Ez is körzetekre van osztva, ha debreceni vagy, az Ótemető vagy a Bethlen utcán tudod megnézni a beosztást.

Kjaja, Kabóca! Hol vagytok?
vovanda
 
 


Mazsi!
Mennyi idős terhes vagy?Én 6 hetesen már jelentkeztem védőnőnél.Orvost meg már hamar kellett választanom,mivel 8 hetesen kórházba kerültem.
De ha valami érdekel írd meg nyugodtan,ha tudunk segítünk!Azért vagyunk itt.

Árnika!
Azért nem hiszem,hogy annyira tragikus lenne a helyzet... :wink: Milyen újságban voltatok?

Kép
ani0227
 
 


Köszi lányok!

Vanda, neked ki volt az orvosod? Én is úgy gondoltam, a héten mindenképp felveszem a kapcsolatot egy dokival, de a körzetinél mikor jelentkezzek?
Kincs, és neked? Én a klinikában gondolkodom. A lombik előtti vizsgálatokat Sápy Tamás végezte, de meghallgatnék más véleményeket, tapasztalatokat is.
Egyébként egy hónapja volt a beülti.
Ha bármi hasznos jó tanács eszetekbe jut, szívesen veszem.
Mégegyszer köszi.
mazsi02
 
 


Árnika: majd kérünk beszámolót az eredményről:-)
ugye nem felejteted el a bemutatkozó mailt? (milyen posztra pályázol és miért?)
1szálpasi
 
 


Mazsi!

Én Nyíregyházán szültem és a mai napig oda járok nőgyógyászhoz. A körzetim anno Székely Péter volt, a klinikán van. Jó fej, szimpatikus volt. És hozzá is kb. a 12. héttől jártam.
vovanda
 
 


Sziasztok

Mazsi köszi kérdésed, már jól vok. :) Néha elkap a világvége hangulat, nem tudom miért.
Bár én még sajnos nem tapasztaltam, de a 12. hétig a kaáliba szokott járni mindenki.
Én Major dokit NEM ajánlom!!!
Mazsi ti szeretitek a motorsportot???

:roll: Egy Székely nevű doki viszont úgy tudom a kenézyben is dolgozik. Őt már én is hallottam hogy jó.

Pasi köszi, még az este megírtam, és elküldtem. Ma már jött is egy levél, hogy feldolgozás alatt van. Eddig optimista voltam, viszont ettől elment a jókedvem.

Kincs neked van fogadott orvosod, vagy szülésznőd??

Ani szerintem ti most hárman nem myomtok olyan súlyt, mint én egyedül :shock:

Kjaja hova tüntél??Ebba??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?