Új privát üzeneted érkezett!

Hali!!


KATLINA!! NAGY-NAGY GRATULA ITT IS!! SOK ÖRÖMÖTÖKET LELJÉTEK EGYMÁSBAN!!
Kép

Kati: "tisztelet" a kivételnek Kép De ti csak ünnepeljetek...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hatalmas gratula Katlináéknak! Már várom a képeket és a beszámolót! Jaj, de jó! Remélem sok tejcsi lesz a kis haspóknak!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szió!

Katlina! Örülünk! Szívből gratulálunk! :D

látod nem is kellett olyan sokat várni.... :D

BBJudit! Hogy vannak a lányok?? Miből vetted észre hogy Letinek ez a baja?

Olga!
Tegyél fel nekünk Balázs fogacskájáról képet,olyan cuki lehet!! :lol:

fanna3
 
 

 
 

Anna! Oh, igazából még csak érezni lehet... szerencsére csak az ujjammal idáig!

Judit! Tényleg, engem is érdekelne, hogy hogy vettétek észre Leti baba fülecske baját?

Kati! A 730-asban én is feküdtem kétszer! Az ajtóval szembeni ágyon, ahol a mosdókagyló van az ágy végében.

Csajszlik! Ha Katlináról/tól/ érkezik valami írjátok "mán" meg! Ja, és már itthon vagyunk, úgyhogy újra engedélyezem a regények írását! :lol: :lol: :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Tudod, Lilcsinek is napra pontosan a 7. hófordulón bújt ki az erste foga Kép
És mi ez a 730-as szoba?? :shock:

Nem tudom, Balázs mennyire lesz majd engedékeny, de Lilcsinek akkor sikerült "lekapni" a fogát, mikor már rendesen kint volt...kb 2 hét múlva... Ha lehúztam az alsó ajkát, hogy látszódjon a foga, abban a pillanatban dugta ki a nyelvét is :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Hát, még elég sz@r a helyzet, mind a két lánynál, és ráadásul Leti, jó hugihoz mérten már megint követi Grétit, mert most meg a szeme gennyes, úgyhogy valszeg elkapta a kötőhártya-gyulladást. A férjem mondta, hogy igazi második!
A fülét úgy vettem észre, hogy úgy másképpen sírt, néha visítozott sírás közben, amit nem csinál, a fájós fülét nyomta a párnába, mintha a fején akarna kúszni, meg a párnát is húzta oda, meg ami nem hagyott kétséget, hogyha éppen nyugi volt, és megnyomtam a füle mögött, illetve előtt a nyirok... valamiket, akkor keservesen felsírt.
A férjem vett a DM-ben cseresznyemag párnácskát, és úgy látszik, egy pár percig hajlandó rajta feküdni, talán jó is esik neki a meleg. vettünk még kövirózsa cseppeket, és azt is csepegtetem neki, hátha... Holnap megyünk kontrollra vissza Szolnokra, a rendelőbe, aztán csak el szeretném vinni a dokinénihez a szeme miatt, meg Grétinek sem vagyok megelégedve a kapott csepp hatékonyságával, habár már reggelre nem volt összeragadva, de még mindig nagyon nyuszi szeme van.

Na tessék regény! Jól kipanaszkodtam magam. A tetejébe a férjemnek is kúszik a testhője felfele, meg bágyadt, fájlalja mindenét, főleg a hátát, nekem meg az ínyem gyulladt be, szóval selejtes az egész család!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaj Judit úgy sajnállak benneteket! (Tényleg kis nyomik vagytok!) :lol: Sorry!

Nóri! Kati írta, hogy azt a 11 hetet, ha jól emlékszem a terhesphatológián töltötte a 730-as szobában. Az akkor az ikre szoba volt! :lol: Én voltam a kakukktojás! Annyiból "jó" volt, hogy mind a kétszer sajnos olyan kismamik feküdtek bent, akiket hetekkel a szülés előtt befektettek, így azok is fel voltak szerelkezve tv-vel, dvd lejátszóval, ventillátorral... 8)

Ha már a panaszkodásnál tartunk nekem tegnap óta dagad a kezem, lábam nem gyengén, szerintem a cicim is nagyobb, a gyomrom sem az igazi... Úgyhogy mondtam apának, hogy jön a kistesó! :mrgreen:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ó, Olga! De szeretnék kismamival sétálgatni!!! No, de mitől dagadsz? Mintha allergiás reakciód lenne...
Ja! Én azt hittem, másik Katinak írtad... :oops:

bbJudit! Neked meg sok erőt és kitartást! Nehéz lesz a következő pár nap! Nem elég a két kicsi, még a nagy kajla is... De legalább te ne zuhanj utánuk...!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Olga, csak nem? Ez nagyon jó hír, ha igaz! Kép

Nóri, Katlina nem küldött képet?

Lehet, hogy találkozott Judit és Katlina?

Képzeljétek, vettem tejgyűjtő melltartóbetétet, amin lukak vannak, hogy szellőzzön a ...., csak az a baj, hogy ha lehajolok, az összes tej a nyakamba, vagyis a pólómra folyik. :oops: Nesze semmi, fogd meg jól!!!!
De legalább nincsen sajtgyár szag!

Judit, jobbulást a családnak! Kép

Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Csákó!

WOW OLGA!!! BABU??!!
terveztétek?? nem is mondtad hg az ügyön vagytok!!! Amúgy komolyan szülés után mikor jó már megint a szervezetnek teherbe esni??

Jajj BBJ CSALÁD! Jobbulást Nektek!! :wink:

Nóri!
Neked most nem írok semmit!! :D

Ildi!
Ez jóóóó,hehe! Küldjél képet!!! Na nem a betétről, a legapróbb családtagról!!! :lol:

fanna3
 
 


szaisztok!!!

Katlina gratulálok itt is :-)

Olga ha a hír igaz akkor neked is nagyon gratulálok :- D

nekem elegem most azon a aszintem vagyok. kedden vizsgázok 80 tételem van én ebből 52 néztem át de már vagy két napja fél kettőkor fekszek mert csak este birok tanulni 11 ill 12 után mikor Bettike elalszik, ráadásul tegnap sofőr is voltam. anyát is vinni kellett az ügyeletre mert belelépett két szögbe is. épp gondolkodtam rajta ha tudnám a számát balwinnak meglátógatnám, meg ha gyakszi lenne most katlinát is megnéztem volna :-)
de nem is volt rá szerencsére időnk mert gyorsan végeztünk. hál istennek igy is fél tizen egy volt mire haza értem mert a növéremkétől kértük kölcsön mert apa dolgozott. szóval kész vagyok. testileg szellemileg lelkileg. annyi jó hog ymár nem vagyok lázas :-D

nah de most ,egyek

bbj jobbulást nektek

pusszantás

Kép
kbernadett
 
 


nah meglátszik hogy kómás vagyok. a kocsit nővéreméktől kértük.

... hál isten hogy gyorsan szabadultunk, mert mire hazaértem a ténylegesen volt féltizenegy mert tesóméktől biciklivel kellett jönni. Most is épp tanulgatok meg próbálom Bettikét altatni csak most nem akar még sajna. fel van pörögve mert a középső tesóm is most volt itthon, éshát sok dolog történt Bettikével :-D

nah tényleg puszi
szép éjszakt

Kép
kbernadett
 
 


Csajok! Köszi a gratulációkat, de még nem aktuális! :wink:

Csak tényleg olyan érdekes, hogy babucival a pocakban egyszer sem vizesedtem, most meg "üresben" vagyok, és mégis... :roll:

Anna! Csak nem gondolgodtok máris egy újabb babucin? :lol: Szerintem a szervezet egy fél éven belül újra készen áll, de van jó sok megfontolandó dolog. Dokik nálunk azt mondták, hogy a további terhességeim is veszélyeztetettek lesznek. Most meg babuci egyfolytában a kezemben van, és igazából szerintem még nagyon kicsi lenne a korkülönbség. -na nem mintha túl sok jelentősége lenne, tudnánk pro-kontra érveket mondani. De szerintünk majd akkor hozzuk fel újra a témát, ha Balázs már ovis lesz. Vagy ki tudja...
Megvettük az etetőszéket! Úgyhogy tegnap este már el tudtam mosogatni. :cry: Te jó Isten mi vár még rám? Lassan már főznöm és takarítanom is kell? 8) Még várhattunk volna ezzel a székkel...

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na sziasztok!

Köszönjük a biztató szavakat, próbálkozunk.

A bürokrácia!
Most hívtam a rendelőintézetet, hogy kérjek időpontot Letinek a fülészetre, hiszen a kórházban azt mondták, hogy MA kontroll! A hölgy a telefon másik végén rendes volt, egyébként közölte, hogy mára már nincs időpont, de valami olyat tesz, amiért kirúghatják, de azért megvédem, ugye? Hát persze mondtam! Most egy kicsit furin érzem magam...Tudom, hogy nem én vagyok a hibás, de azért mégis...

Olga!
Na mizu? Jobban vagy már? A gyomrom nekem sem okés. Azt nem írtad le, hogy apa hogyan reagált a feltevésedre. Mert gondolom az. Vagy mégsem?

Ja, még egy kérés, kérdés. Nem tudjátok véletlenül, hogy milyen kencével lehetne az arcomról ezeket a gyönyörűséges májfolt szerűségeket halványítani, vagy netalán eltüntetni. A terhesség hozományakánt kaptam, még kismaminak jól is állt, na de most már csak csúnyának nevezném!

Betty! Sok sikert, az én vizsgaidőszakom ezekkel a betegségekkel, meg is oldódott. A héten mentem volna, de majd az utóvizsga időszakban megcsinálom őket, legalább is remélem!

Kati74!
Jelentem apa felköszöntve! egy kis iróniát kiéreztem a hangjából, mikor megköszönte, na meg hozzátette, hogy húú de nagyon propagálták! Szegény! Dehát ennyi nővel nálunk minden nap apák napja van! Látnátok azt a sok menetet a nyakán, mert már elég rendesen el van csavarva a feje a "hárem" által, ahogy ő nevez minket!

Judit!
Ma mentek haza? Mielőbbi helyzetjelentést kérünk!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Elin! OK. Érthető a Te álláspontod. AZ első páromat én sem köszöntöttem volna soha. NEm vívta ki magának ezt az érdemet!

BBJ! Mileőbbi gyógyulást a kis családnak. Neked meg kiatrtást!

Szép napot mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Na, tudtam, hogy lemaradok a nagy eseményről! Katlina, óriási gratula, jó egészséget, sok örömet kívánok az egész családnak, a picurnak pedig sok-sok anyatejcsit :lol:

Nálunk is óriási hír van! Képzeljétek a focicsapat megnyerte az országos döntőt!!! Senki nem számított rá, így igazán nagy öröm, bár, hogy őszinte legyek, tényleg meg is érdemelték, mert mindenkinél jobbak voltak :lol:
Őrült fáradt vagyok, reggel negyed nyolckor indultunk és este fél nyolcra értünk haza. A nap szétégetett, tök vörös az arcom, de nagyon jó volt!

Olga, Te, rendesen beléd beszélték a csajok a gyereket :lol:

BBj, jobbulást az egész családnak, nyugi, pár nap és túl vagytok rajta!

Betti, nem csodálom, hogy kivagy, én is voltam így vizsgaidőszakba. Ölni tudtam volna attól a mondattól, hogy könnyű nekem, én otthon vagyok a gyerekkel van időm tanulni :evil: Ja, majd megtudnák!
Nem tudod valamelyik nagyszülőre bízni? Nálunk az jött be, hogy vizsga előtt anyuéknál volt Csongi így volt egy kis szabadságom, csend és "nyugalom"!

Bocs, a többiektől, de ezer dolgom van, igyekszem képbe kerülni...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Kép a fiúknak. :)


Lányok!
Hányra érdemes uh-ra menni a kórházba? és hanyadik emeleten is van egyáltalán? :oops:

Judit!
Gyógyuljatok meg mihamarabb! :(
szilbee
 
 


Sziasztok!

Évi!
Megelőztél,meg akartam kérdezni az eredményt! Gratulálunk!!! Rakhatnál képet a fiacskádról!!!

Szilbee!
6.em. olyan nincs hg mikor...tudod :? .... :oops: de talán 11 után már nincs tolongás.

fanna3
 
 


Szilbee: 10 körül mennek fel az osztályról a bennfekvők, szóval sztem előtte vagy 11 után...Egyébként piszokul halad.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszönöm szépen!! :D
Közben megtaláltam a Hetényi honlapját is!
http://hetenyikorhaz.hu/

Jaimee!
Jó hogy csatlakozol!!

Azért kérdeztem az uh-t egyébként, mert mondták az AFP kiadásakor, hogy menjek el a kórházba 18 hetes uh-ra. Meglássssuk Ádám ráér e... talán kapok onnan is uh képet. Pénteken meg majd mi csinálunk saját dokinál.
szilbee
 
 


Persze lehet az is, hogy majd csak 2 hét múlva megyünk akkor magán dokihoz.... majd még megdumcsizzuk a Zurammal. :) Spórolhatnánk egy kis lét ezzel a kórházi uh-val.
szilbee
 
 


Szilbee: :shock: :shock: ÖÖÖ...tévedésből csatlakoztam...Azt sem tudom már ebben a melegben, hogy hol vagyok! :lol: :lol:

Szóval sziasztok! Üdv mindenkinek!

Az UH-t valahogy én is így oldom majd meg. Meg vagyok veszve, hogy más is lásson Uh-n, aztán lehet, hogy kapok majd a képembe és futok vissza a saját dokimhoz. :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi a gratulációkat, irtó büszke vagyok ám :lol:

Olga, nem tudok ide képet tenni, mert nem tudok kicsinyíteni :oops:
De ebben az albumban van egy pár kép: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=13112

Újakat nem tudom felrakni, egyszerűren nem engedi, mindig kiírja, hogy hiba a feltöltés során...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaimee!
:lol: :lol: :lol:
Ezzel a meleggel én is így vagyok. :x
Én lehet el se mondom Mosonyinak, hogy voltunk uh-n... vagy csak a végén. :P Tudod arra is kíváncsi vagyok, hogy ki mit mond a pici nemével kapcsolatban. :) Két vélemény mégiscsak több mint egy.

Páromat megkérdeztem hogy legyen akkor. Aszongya, most inkább ne kérdezzek ilyeneket, mert behígítózták a hivatalt és képtelen gondolkozni. Állítólag mindenki csak vigyorog és le van lassulva. :lol:
szilbee
 
 


Szilbee: Szerintem is több szem többet lát. Én mindenképpen elmennék a kórházba, csak valahogy kinyomoznám, hogy milyen nap ki van. Bár így is beugorhat az ügyeletes, mondjuk a Tóth Z., akitől a Jóisten mentsen meg mindenkit. Vizsgálóasztaln különösen.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok :)

Hazajöhettünk végre! :D Ráhúztunk egy napot, mert Annalucus nem hízott... Köszönöm a drukkokat, jókívánságokat, mindent, jól vagyunk mindannyian, párom időnként felolvasgatta az üziket :mrgreen: Később visszaolvasok mindent, meg írok majd bővebben :oops:
Katlinával találkoztam, Robika stramm kisgyerek :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

BBj! Judit! Párom csak annyit kérdezett: Tényleg? :shock: Bár valamelyik hajnalban mintha ő is emlegetett volna egy húgocskát! :lol: Nem egyenlőre még tényleg nem. Majd ha ovis lesz Balázs. A lában egyébként még mindíg dagad. Jól le is lettem cseszve, hogy nem mentem dokihoz. Na, majd, hátha elmúlik...

Szilbee! Ultrahangnál az igaz: minnél később annál jobb! Mármint időpontilag. 11 után bőven ráérsz menni.

Balwin Judit! Már nagyon várjuk a beszámolót! Persze előbb még "fújd ki magad"! :lol:

Voltunk ma Újszászon csináltatni a gyerkőcnek útlevelet! Annyi képet csináltak róla, hogy egy portfólióra elég lenne! :D

Na üdv megyünk fürödni.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


BbJudit! A sonnentherme-ben hogyan van a parkolás? Keresgéltem, de nem találtam. Napijegy? Meg most azt írta, hogy saját babakocsira kapunk kerékhuzatot. Na majdcsak lesz valahogy.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


SZIA BALWIN!! MÁR ÚGY VÁRTALAK!! Várjuk nagyon a beszámolót! Azért pár képet dobhatnátok fel addig is....

Évi! Gratula az ügyes fiadnak! És persze az egész csapatnak...!

Olga! Megkaptam az üzit, KÖSZI!!! De 1/2 6-kor már nem indultam neki :cry: Szerdán majd benézek, hátha lesz még valami....
:lol: He-he! Apának már csak egy kicsit kell rásegítenie, mert itt már félig belédbeszélték a hugit!

UH: orvosok és szokások, de nekem Balogh kifejezetten azt mondta, hogy az a jó, minnél többen megnézik az UH képet, pont a több szem többet lát alapon, mert lehet, neki elcsúszna a szeme azon, amit más meglátna. És persze fordítva...hisz senki nem tévedhetetlen.
Viszont nekem nem volt megfogadva, mégis segített bejutni UH-ra :oops: . Még akkor is, mikor nem ő vizsgált.

Kati! Veletek mi van? Ma nem is írtál, ha jól láttam....

Szilbee! Leventének nem ma volt a névnapja??? :shock:
Ha igen...
Kép

Másenka! Jó éjt!!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
ha Levit most ünneplitek, akkor mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neki!

Évi!
Gratula Nektek is!

Balwin!
képeket légyszi, légyszi, légysziiii!

Olga!
Hatalmas parkoló van, amiért nem kell fizetni, viszont a babkocsi kerék huzatért igen, ha gondolod, vuóihetsz, nem tudom itthon valahol lehet-e ilyet kapni. A saját babakocsiért, amit ők adnak, nem. De jó hajnala volt valakinek!:lol: :oops:

Szia Jaimee!
üdv köztünk, aztán most már tessék írogatni, szeretjük a friss husit, de nagyon! :lol:
Gratula babucihoz!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali lányok, bocsi a kései zavarásért, de vendégeink voltak és bekávéztam. Na meg amúgy is homeo bogyót szedek a tejcsire és még inni is akarok!

Balwin, kedves ex pocakos társam, Isten hozott titeket itthon. Úgy szorítottunk nektek, majd ha visszaolvasod, meglátod. Aztán majd részletesen írd le mi történt veletek!

Olga, azért Újszászon, mert ott gyorsabb az ügyintézés? Mennyibe kerül amúgy és meddig tart elkészíttetni, mert Ancsinak is kell csináltatni. Romániába mennek a nyáron fateromékkal. De jó nekik!
Mi csak a kertbe megyünk ki, ami öt lépcsőfok a bejárati ajtótól. Igaz az is távolság!

Imike ma egész nap bilibe pisilt!Olyan ügyes!
Petike meg már visszanyerte, visszahízta a születési súlyát!

Na csá, aludjatok, majd holnap elolvassátok!
Igaz Balwin, te biztosan fenn leszel az éjszaka egy párszor, pont úgy mint én.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Köszönjük a köszöntést :) , de igazából febr. 13-án tartjuk a névnapját, mert túl közel esne a szülinapjához, no meg jó fog eneki esni egy kis buli mikor más iskolás vagy egyemista lesz. Akkortájt lesz majd túl kb. a félévin vagy a vizsgákon (jó esetben).

Balwin! :)
Képet! Képet! Képet!

BbJudit! :)
Köszönöm a gratulációt. S sógornőmnek át is adom majd, mikor legközelebb találkozom velük.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ildi! Igen, azért ott, mert fél óra múlva már jöttünk is ki. Sima úton 1500.- 2 évre a gyerkőcnek, mi a gyorsítottatt kértük, ami egy-másfél hét alatt van itt, az 3000.-
Amúgy tök normálisak, ott bohockodtak a gyereknek, hogy a kamerába nézzen. :lol:

Nóri! Mi is csak a Plusba mentünk a gyerkőcnek Janáért és akkor láttam meg, hogy végkiárusítás van a kínaiban. Írom mindenkinek, hogy a Széchenyin a Plus mellett van egy kínai ruházati üzlet és minden féláron van 30.-áig, mert megszünik a bolt.
Na lépek, Rossmannozunk, a bébiital csak 119.-.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Balwin, üdv újra otthon! Gondolom jó volt végre hazamenni! Majd mesélj, hogy vagytok, milyenen az első napok otthon?

Az én ismerőseim közül is többen Újszászra mentek útlevelet csináltatni, és mindenki azt mondta percek alatt végeztek!

Szilbee, én is néztem tegnap, de már késő este, hogy ajaj, most volt Levi nap? De akkor nem köszöntöm, csak halkan, és visszamenőleg, jó :lol:

Tegnap Csonginak iszonyúan leégett a lábszára. Teljesen kétségbeestem, hogy mit csináljak vele. Meg nem is értettem, hogy miért éppen a lába égett le. Míg este rájöttem, hogy eddig mindig lábszárvédő volt rajta, tegnap meg nem akartam, hogy belerohadjon a lába, így bokazoknit adtam rá. Fújtam Irix-el, most hosszú zoknit adtam.
Focitáborban van, nem tudom meddig bírja, nagyon süt a nap, neki meg annyira fehér a bőre :(
De közben meg az óvodából kivettem, így max. anyuékhoz mehetne, de persze ő focizni akar. Na, majd meglátom...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Bocs lányok, hogy nem jelentkezem, de el vagyok....a hétvégi esküvő szervezéssel....
Igaz, hogy 8-an leszünk, de csináltam Meghívót, akiket nem tudtunk meghívni, azoknak Értesítőt....
A gépemen csináltam Megérkeztem képeslapokat is....BAbafigyelő naplót is....szóval ne haragudjatok, de a készülgetés elvonta a figyelmemet rólatok...
Ígérem majd pótolom!

JÓL vagyunk, csak dagadt nagyon a lábfejem...és a gyűrűm se jön föl...(kisujjra húzás lesz a hétvégén!)

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


sziasztok!!!!

nah túl vagyok avizsgán :-D

4es lett !!!!!!

Még egy nap holnap be kell mennem a suliba és utánna szünet :-)

na puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Kata, én sem tudtam már a terhesség végén gyűrűt hordani. Nem baj az, ha a kisujjadra kapod, a gesztus a lényeg :lol: Jó készülődést nektek!

Betti, gratula, nagggyon ügyi vagy! :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!
Tessék felpörögni! Nálunk most ment el egy kis frissítő zápor. Hátha felétek megy, vagy onnan jött?

Balwin!
Nem tudnál egy pár sort írni?

Betty!
gratula!

Kati!
Úgy irigyellek! Nagyon lennék most a helyedben, mármint házasságkötés ügyileg!
Reggel a Csak csajokban íráselemzés volt! Baromira érdekes volt. Majd, ha egyszer ráérsz, szívesen beszélgetnék Veled erről!

lányok krémet senki nem tud nekem ajánlani?

kismamik!
Hogy tetszenek lenni? Milyen vizsgálatok vannak, és mik az eredmények?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Találtam egy két májfoltra való kencét a Nőklapja - Egészségben (márciusi szám). Gőzőm sincs, hogy tényleg jók e, és hogy mennyibe kerülnek, de leírom neked... hátha tudok vele segíteni.

Elisir - ALBA májfolt-világosító krém
Depigmentáló Krémgél - Sunfleur
Tormás gél májfoltra - Ilcsi (ez márkanév)
Kövirózsa habkrém - Ilcsi
Correcteur Anti-Taches - Lierac
Even out Face Cream SPF 20 - Oriflame
szilbee
 
 


Ja és holnap megyünk uh-ra, majd mégegyszer pénteken. :D
Nagyon jó volt ez a kis zuhi, csak igen kurta volt. :? :x
szilbee
 
 


Judit!
Még ezt találtam:
Vichy Novadiol arc- és kézkrém pigmentfoltok ellen

Természetes halványítók
1. Gyümölcssavas kezelés otthon: Szeljünk fel ananászt, almát vagy epret, tegyük a foltokra, és hagyjuk hatni 30 percig. Majd vegyük le, és mossuk meg arcunkat meleg vízzel.
2. Citromlé: A citromleves lemosás régi, bevált módszer. Öntsünk friss citromlevet egy vattapamacsra, majd esténként borogassuk a foltos területet 5 percig, három héten át.
3. Ribizlipakolás: Keverjük össze a ribizlit joghurttal, és tegyük a kezelendő bőrfelületre, majd 30 perc után mossuk le.
4. Foltirtó zöldségek: A sózott retek leve és az uborka hatékonyak a májfolt és a szeplő halványítására.
5. Kövirózsa: A kövirózsa és a belőle készült habkrém szintén halványító hatású.

6. Gyermekláncfű: Tejnedve régóta ismert és használt szeplők, májfoltok kezelésére.
7. Méregtelenítés: Évente legalább kétszer - tavasszal és ősszel - érdemes belevágnunk egy méregtelenítő kúrába. Ezzel tehermentesítjük a májat, így elkerülhetők a bőr foltosodásához vezető májanyagcsere zavarok.
8. Bőrregenerálás belsőleg: Ha karban tartjuk, és ellenállóvá tesszük bőrünket, nagyobb eséllyel megúszhatjuk a bőrhibák kialakulását. Fontos a megfelelő mennyiségű, antioxidáns hatású C- és E-vitamin, béta-karotin, valamint szelén bevitele. Fogyasszunk sárga színű zöldségeket és gyümölcsöket, valamint kivit, epret és brokkolit. Igyunk frissen facsart narancslevet és legalább 1,5 liter ásványvizet naponta.
szilbee
 
 


Szia Judit!

Nézd Szilbee de aranyos,mennyit másolt neked ide :D
De ha nem tudsz dönteni szerintem kérdezd meg a kozmetikusodat,annak tudnia kell!!

Nekem meg most kezdett rohamléptekben hullani a hajam... :( :( :( :( :(

fanna3
 
 


Judit, nálunk nem volt eső, csak pár csepp :cry: . De a borulást azt láttam, szépen elhúzódott mellettünk...
És igen, Fannával egyetértek, kozmetikus, vagy bőrgyogyi...de az Ilcsit semmiképpen nem javasolnám! Halottam nagyon durva dolgokat róla... :cry:

Fanna! A hajhullás természetes, bár kellemetlen. Nekem is volt, igaz, később kezdte. De már nő az új hajam, ami nagyon baba, mert most már kb. 5 cm-es, de míg rövidebb volt, mindig meredezett az égnek. És most ott is nő, ahol eddig nem volt :lol:
Állítólag, míg terhes az ember, addig nem hullik ki annyi, szülés után az mind elmegy. De akinek terhesen is hullott, mint azelőtt, annak nem hullik látványosabban. Szóval kitartás, elmúlik pár hét alatt.

Kati! Akkor jó készülődést! Artúrhoz mior mész? Mit mondana ugyan a lábadra? De lehet, sokat ültél a számítógép előtt a nagy tervezgetéssel, és azért szaladtál tele vízzel...?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin! Az az Ilcsis durva dolog érdekelne!!Pár éve használtam és bejött,csak itt Szolnokon még nem találtam meg aki csinálja....mijaz?

Ja hátha kopasz nem leszek.....bár egyszer még 14 évesen levágattam 0.5-re. Lesett is mindenki :lol: türelmes leszek.. :twisted:

Kérjük szépen a szüléstörténeteket!!! :D :D :D + fotót!!!

fanna3
 
 


Hát csúnyán begyulladt a pofája tőle. Kozmetikusok árulják, azoknál kéne érdeklődnöd...
Megyek, együtt fürcsizek Lilcsivel :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


No akkor legalább most már tudjuk mivel kell vigyázni. Engem is érdekelne a dolog, mert nekem is kezd az orcámon megjelenni egy kis folt. :cry:
A kozmetikus király ötlet, nekem eszembe sem jutott. Gondolom még a bőrgyógyász is tud javasolni, bár oda előre kell időpontot kérni és lehet 1-2 hónapot is kell várni, mire fogadni tud (legalábbis az SZTK-ban).
szilbee
 
 


Fanna, hova tűnt a csinos kis pofikád?

BJudit!

:shock: Kérdezze megy gyógyszerészét, kezelőorvosát! :lol: :shock:

Fanna, nekem is hullik egy kicsit, bár a két nagyobbal szinte rögtön a szülés után csomókban hullott, igaz akkor hosszú volt a hajam.

Kati, ez nagyon izgalmas, és aranyos, hogy a kisujjadra kerül a karikagyűrű. Remélem majd teszel fel képeket.


Katlina, ti otthon vagytok már?

Balwin, hogy boldogultok?

Nóri, mizu veletek, nem vagy skyp-os mostanában. Apukád hogy van?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Én már nagyon régen voltam bőrgyógyásznál, Berényi Annához jártam anno... És végül is ő küldött utána kozmetikushoz :shock: . És rendbe is jött a bőröm. Igaz, hogy a terhesség és a szülés után :lol: :lol:
Nem elijeszteni akartam senkit. Tul.képp a többit nem is ismerem, csak erről hallottam negatívat. Az a kozmetikus, akihez most járok, ő is azt használta régen, de már nem. Akihez meg hosszú évekig jártam, az meg maga kutyulta...kis boszorkány.

Végre, itt is esett eső, nem is kevés!! :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Te nő!! Mármint Ildi! Nem szoktam már a skypera menni, gondoltam úgysem vagy fent, mostanában egyéb dolgod is van :lol: ...de hát tévedni emberi dolog...
Mással nem szoktam ott cseverészni, de akkor majd bekapcs.

Apámnak hétfőn csinálnak érfestést. Csak most az nem tiszta, hogy viszik-hozzák, vagy bent is tartják?? Csomagoljak neki pakkot, vagy ne? De majd én is megkérdezem a kezelőorvosát :lol: :lol:
A beszédje valamit javult, de nem sokkal tisztább, mint Lilcsié :? . Meg eltekergette a múlt héten a bojlert....majd csak felrobbant minket...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
Köszi a tippeket, ari vagy, hogy utána néztél! Nekem régen volt Ilcsis krémem, az bejött, bár ahogy most gondolkozom, mert ezer éve volt, csak az egyik használt, valami őszibarack habkrém volt, ha jól emlékszem. Paprika krémet is vettem, valami boszikrém volt a neve, és a nagy randi előtt kellett feltenni egy órával. Na az nem volt jó.
Hát, nekem sem jutott eszembe a kozmetikus, meg a bőrgyógyász. :oops:

Elin!
Az írásodból azt olvasom, hogy a papád veletek él? Mi baja van?

Fanna!
Nekem is hullik a hajam, már sikerült is eldugítanom a lefolyót, férjem nagy örömére, de így legalább az összes lefolyó ki lett takarítva a lakásban. Most egy ideig biztonságban vagyunk :twisted: de azért hullatom továbbra is folyamatosan.
Egyébként jót tett, hogy elmentem fodrászhoz, aki egy kicsit ritkított rajta, így fellélegezhetett a hajam.

Friss anyukák!
Tessék már szülés történetet, vagy valami életjelt adni! Már megöl a kíváncsiság!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: