Új privát üzeneted érkezett!

janula 

Holnapra nagyon szurkolok !!! 
Ha kipihented magad várom a fejleményeket !!!! SZORÍTOK !!!


Maci

Jaj megy a matricázás ezerrel.
Az normális hogy mintha a méhem alkotna odabent valamit ... néha szurdogál meg picit néha püffedt és mintha meleg lenne ???
Naná hogy beleférsz bele kell hogy férjél !!!!!


evi89
Vecsés
 
 


Hali,

Lexi,
Juhuuuuu! Hát ez fantasztikus!!!! Annyira boldog vagyok!!remélem minden reggelem így indul, ilyen jó hírekkel! Holnap írj, tuti megerősítik az a 2. csíkocskát csajszi...látod látod mondtam én hogy a pisiőrület jó ohmen!

Maci,
tuti bele fogsz férni, és indulhat a rövid protokolod!Nagyon szorítok neked!

Janulám,
köszönöm, igen megpróbálok vele kibékülni csak nehéz...nem akarok részletekbe belemenni, de annyit leírok, hogy a viselkedése miatt rosszul lettem, és majdnem kórház lett a vége.Gondolhatod hogy félettem a kis csodamanóm...ezek után nehéz..nagyon nehéz.
Neked viszont nagyon nagyon szorítok, csuriba a kezem, gombon ülök, agykontrolozok neked...mindent bevetek amit tudok, annyira de annyira szurkolok, és imádkozom érted!!! Holnap írj feltétlen ha már nem leszel "kómás". Ölellek!!

Évi,
"tapadjanak" azok a matricák. Ügyesen csajszi!
paurora81
 
 


Évi,

nagyon köszönöm a drukkolást! :) Írok majd, ha már itthon leszek!

Sese,

mi volt ma???? Nagyon drukkoltam!!!!!

Paurora kedves,

hát ez tényleg borzasztó...igen, megértem, hogy nagyon nehéz! Most te vagy az első és a csodamanó!!! Tegyél mindent úgy, ahogyan neked a legeslegjobb! Most másoknak kell hozzátok alkalmazkodni és vigyázni rátok!!!
Nagyon köszönöm a sok segítséget! :) :)
janula
 
 

 
 

Jajj, nagyon köszönöm a kedves szavakat lányok, én még nem merek örülni... Nagyon remélem, hogy holnap tényleg jóhíreket kapok. Most azon gondolkodom, hogy vajon lesz-e holnap Murber doki? Hiszen korábban írtátok, hogy elvileg május utolsó hetében nincsen... Pedig bármi is az eredmény, én tőle szeretném leginkább hallani... na majd meglátjuk.

Janula, én a beültetés napján hazamentem, és feküdtem, semmi extrát nem csináltam. De másnapra volt egy kávézós-dumcsizós-találkám, úgyhogy oda elmenten, következő nap meg kb. egyáltalán nem feküdtem, mert három helyre is mennem kellett, szóval aznap mászkálgattam egész nap. De aztán utána nap bepótoltam és ki sem mozdultam, feküdtem szinte egész nap.
Elhiszem, hogy izgulsz, de ennek most sikerülnie kell!!!

Évi, hajrá a matricázáshoz, hipp-hopp itt a jövő héten és visszakapod a fagyibabákat, jajjj de izgalmas.

Maci, remélem azért beleférsz még valahogy és kezdhetsz.

lexi01
Budapest
 
 


lexi

Remélem lesz a Dr úr mert én megyek pénteken vv. re és uh ra . nem mondta nekem hogy nem lesz ....
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!


Lexi,
szuper hírek, nagyon, nagyon örülök! Drukkolok, hogy minden rendben legyen holnap is!


Pauróra,
Sajnálom, hogy ennyi mindenen összejött neked életed legcsodálatosabb időszakában, de a kis Anasztázia a pocidban és ez a legszebb ajándéka az életnek :). Nagyon szeret valaki ott fent, akkkor is ha néha megnehezíti az életedet :).
A szurikért sajnállak, de tényleg mindent az ügy érdekében!


Janula,
nagyon szorítok Neked is holnapra!
Várjuk a beszámolót!


Edina,
hamarosan te is kezdhetsz, hajrá szurik!


Maci,
neked meg azért megy a drukkolás, hogy beleférj a rövidbe.


Mira,
nálad mi a helyzet?


Találkoztam Sesével, kicsit beszélgettünk, majd ő leírja mik a fejlemények. Ja, ma nem volt a prof, megint nagyon sokan voltunk.


Ami engem illet, ma nem volt túl jó napom. Először is nem hogy a leleteimet nem találták, de az sem látszik a gépben, hogy műtöttek volna idén és tavaly a klinikán… Szóval eléggé ledöbbentem, de nem akartam tovább boszantani magam.. Így elrohantam a házidokihoz, adott beutalót és szerencsére mire vissza kellett mennem a kórházba megcsinálták a mellkas röntgent és az EKG-t is.
Kb. negyed1-kor kerültem be Murbihoz, de sajnos semmi nem történt, pedig már 22-ke óta megy a stimu.  Eddig olyan simán mentek a stimulációk (az inszemek alatt). Már kettő fostimontól is öt tüsző lett, most meg ha jól értettem egy sem és a vérvétel eredménye is rossz lett :(. Szóval szomorú vagyok. Azt gondolom, hogy a gona kavart be. Felemelte a Fostimon adagomat 3-3-ra és szerdán megint mennem kell. Próbálok reménykedni, de elég nehezen megy.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

én is így jártam az első lombikomnál! Ne aggódj, még beindulhat minden! Én majdnem sokkot kaptam, amikor a prof közölte: "én nem látok semmit!" Tapasztalatlan kezdőként azt hittem, itt a vég és nem is fog! Mert azt nem mondta, hogy sebaj, emelünk az adagon és mire legközelebb jön, talán már látszik valami! De úgy lett! És lett a végén 10 szép tüszőm, amit leszívott! :) Úgyhogy kitartás!!!

Sese,

nagyon várom, hogy írj!!!!
janula
 
 


Janula,
köszönöm a gyors válaszod.
10 tüsző, hát az nagyon szép! Bár csak beindulna nálam is. Mert most én is eléggé le vagyok sokkolva. Amúgy nekem is az első lombikom, háhta, hátha hasonló helyzet lesz. Igyekszem összekapni magam és reménykedni. Mióta közölte M. doki a fejem is úgy elkezdett fájni, hogy a  gyógyszer sem csillapítja.

Te már gondolom készülsz a holnapra :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

tényleg ne add fel! Néha úgy tűnik, hogy ebből nem lesz semmi, de hidd el, azon vannak, hogy legyen és ez legtöbbször sikerül is nekik! :) Csak sajnos nem kommunikálnak elég pontosan vagy elég sokat ahhoz, hogy mi, akik annyira izgulunk és nem tudjuk, milyen lehetőségeink vannak, átlássuk, hogy ez még nem a vég!! :D Én is bőgtem aznap egész délután... :( Azt hittem, hogy nálam már soha nem érik meg egy tüsző sem... Ma már azért kicsit máshogy látom a dolgokat! :)

Készülök, igen! :) Nem tudom, miért izgulok most!
janula
 
 


Hát most valóban hihetetlen, hogy lesz ebből még valami. De hátha mégis... Alig várom, hogy hazaérjek és fussak egyet, hátha sikerül az által kicsit megnyugodni.
és ez való igaz, hogy amiatt, hogy szinte mindig sokan vagyunk, alig kommunikálnak, mert folyton sietnek és kapkodnak.

Köszönöm a bíztatást még egyszer!
És még egyszer sok egészséges tüszőt holnapra! :)
Ne izgulj, jó kell legyen minden!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Lexi kismami nagyon drukkoltam neked és látod érdemes volt kivárni a te idődet sikerült végre pocaklakód van!!!!!!!

Szerintem is azért lehetett halovány a csík mert már voltál elötte pisilni és nem volt olan nagy mennyiségű hcg a vizelezben. Szóval nagyon ügyi vagy és vigyázz ill vigyázzatok magatokra most már. Holnap csak megerősítik a mai eredményt papírzsepit vigyél mert a jó hír hallatán sírni fogsz

Janula bár holnap fologzom megint egész nap de a délelött a tiéd. Szorítok neked nagyon hogy a sok szép növesztett sejtecskédet le tudja szívni a doki és jól viseld az altatást. Jelentkezz majd ha kipihented magad.

Sese jelentkezz majd mert már nagyon aggódunk érted.

Evi hajrá tapaszok és hajrá fagyi babák. Mennyi van lefagyaszta és hányat engednek most fel mondta már a doki?
Maci neked mikor kell menned ? Én csütörtökön megyek ha jól emlékszem de holnap felhívom a klinikát és rákérdezek Katiéknál nehogy rosszkor mennyek.

Cermiák még bármi lehet volt hogy nekem is nehezen indultak be de a vége annál jobb lett . Szóval javulni fog a helyzet még csak pozitívan.
Mira veled mi újság teszt volt reggel?

Paurora írok privit.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gratulálok az új kismamáknak és sok sikert a héten lombikozóknak
Lenne egy személyes kérdésem és ha kellemetlen Nektek itt, nyiltan válaszolni, akkor privátban is nyugodtan írhattok A hálapénz lenne a téma. Adtatok, nem adtatok? Ha igen mennyit? Volt már szerencsém olyan orvoshoz, aki teljesen sértésnek vette, amikor említést tettem róla és még a kezelésemet is megtagadta volna, ha adok neki, de találkoztam már ennek az ellentétjével is. Én nagyon hálás és boldog vagyok, hogy 14 év után babához segítettek, de egyben teljesen tanácstalan is, hogy adjak, vagy nem. Köszi és sziasztok 
leszezjobb
 
 


Szia leszezjobb.

Nekem még nem sikerült a baba de szerintem ha csinálsz egy kis csomagot a dokinak és egy pici borítékba teszel bele neki pénzt amennyit gondolsz abból sértődés nem lesz . Ez mondjuk csak az én véleményem .
edina71
Budapest
 
 


Leszezjobb,

nekem sem sikerült sajnos még a baba, de független ettől elfogdták tőlem mindig a hálapénzt, egyáltalán nem ellenkeztek eddig egy intézményben sem.

Edina,
köszönöm a bíztatást, igyekszem nem feladni.
Te is kezdel nemsokára :).

Lányok,
lehet, hogy nektek már evidens, de nekem még nem sikerült rájönni, hogy miért kell stimu alatt is szúrni a gonát? szinte biztos, hogy vagyok, hogy nekem az kavart be, máskor azonnal reagáltam 1-2 fostimonra is, most meg 10-től sem lett semmi. Azért, hogy ne érjenek be túl hamar a tüszők? Vagy nem tudom...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

A gona pontosan ezért kell hogy az idő elötti peteérést megakadáyozza. Erre írták már többen hogy kézi vezérlésre kapcsolnak minket a dokik ezekkel a szurikkal. Odabent csak az történhet amit az orvosok akarnak és akkor amikor ők akarják. Lehet neked is nagyon jól reagál a szervezeted a gonára és nehezen indul el a petesejt termelődés. Ez előfordul de lgyen mosolygós vége ahogy Janula is írta.

edina71
Budapest
 
 


Ez most már világos. Csak azt nrm értem még, hogy ha egyáltalán nem indul be, miért nem csökkentik mondjuk felére a gonát. Na de nem okoskodom többet, várok türelmesen és reménykedem.
Köszi Edina a választ, úgy legyen! Neked is csak a legjobbakat kívánom :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Itt szerintem a gonát nem nagyon felezik mert a másik szuritól legyen az fosti vagy menopur elindulnak a tüszők előfordulhat hogy mire a tüszőrepit megkapnád már meg is repednek és nem lesz amit leszívjanak. Ezért is emelik a második szurit attól függően hogy reagálsz rá. Minden oké lesz és nemsokára érted izgulhatunk a műtő elött
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Na megvolt a mai vizit... mivel a Prof. ma nem volt ezért Murbel doki vizsgált meg, hát nem voltak jó hírei számomra...
A mai fejlemény a ciszta továbbra is ott van, a jobb oldalon 1 tüszőt lát a mérete "a határ értéken" van (de hova tünt a másik tüsző?)
Még jobban romlottak az esélyeim
Mára még kiírt 3-3 menopurt ez az utolsó stimus nap a 12. volt, nincs tovább...
Holnap mennem kell vérvételre és a Profhoz is, hogy ő mondja ki a "vég ítéletet" ma a Murbel doki mondta is hogy ő nem fog ítélkezni felettem... majd a Prof.
Pedig elég lett volna ha csak annyit mond, hogy "sajnálom de ez most itt ért véget" csak húzzák az ember agyát és idegrendszerét...

Janula, holnap talizunk!!!!!!!
Ma volt az Ági is (a konduktor) leszívták a tüszőit 2 volt neki, kicsit beszélgettünk is, holnap kell telóznia.

Ma kérdeztem az egyik szülésznőt, hogy ha valaki így jár mint most én akkor mit szoktak csinálni, mondta, hogy megvárják a menzit és kezdik rövid protokollal ha a hosszú nem jött be...
szerintem már nem fogok beleférni mert kb. júni 23.a körül jön majd meg.,
marad az ősz
sese
 
 


Szia Sese

Sajnálom hogy nem kaptál ma jó híreket de bejött amit mondtam. Rövid protokoll lesz a következő és az sikerülni fog neked is ahogy Lexinek is .

Júliusban lesznek valamikor talán akkor beleférsz egy röviddel de holnap úgyis megmondja a prof hogy mi lesz a következő lépés.

Na add fel azért a rövid nem annyira megterhelő és azzal is nagyon sok szép tüszőt lehet növeszteni.

edina71
Budapest
 
 


Sese, nagyon sajnálom ezt az egészet, de lehet akkor Neked is a rövid protokoll lesz az igazi, mint nekem :)! Írj majd, hogy miről ismerlek meg holnap, mert én is reggel megyek vv-re is, meg majd vissza az eredményhirdetésre. Rajtam barna szandi, meg barna táska lesz, kék farmer, fehér kardigán és copfban lesz a hajam.

Most nagyon reménykedem amúgy, hogy ma volt M doki, akkor holnap is lesz.

Cermiák hihetetlen ez a mizére a leleteiddel, sajnálom, hogy végül nem tudták előkeríteni :(.
Bízom benne, hogy be fognak indulni a tüszőcskéid, ne keseredj el, hamarosan biztos érted izgulhatunk majd, nagyon szorítok:), Én sajnos a Gonáról nem tudok nyilatkozni, mert a rövid prokotollban az nincs, de helyette van egy másik injekció, ami ugyanúgy megakadályozza, hogy idő előtt kiszabaduljanak a tüszők.


Leszezjobb, ezen a hálapénz kérdésen már én is gondolkodtam, érdekel, ki mit gondol.

lexi01
Budapest
 
 


Sese, Cermiák :-( :-( :-( nagyon sajnálom, hogy nem túl rózsás a jelenlegi helyzet :-( Azért én bízom benne, hogy Cermiák tüszőcskéi beindulnak
Lexi, ne izgulj, lesz Dr M. Mikor aneszteziológusnàl voltam, megkérdeztem Katitól, hogy miért nem kezdhetek? Esetleg konferenciára mennek? Azt mondta nem, és csak hebegett-habogott. Vmi más ok miatt csúsztatott a doki :-( Szóval nyugi, lesz M doktor és ő fogja közölni, hogy "szépen" vagy "nagyon" vagy "nagyon szépen" várandós vagy ;-)
Paurora, remèlem azért megoldódik a családi konfliktus :-( Sajnos nálunk is volt hasonló, az esküvőnk és lombikok/várandósság alatt, de ahogy közeledett a szülés, enyhült a hangulat (nem a szülőkkel volt gáz, de szűk családban). Most nagatokra koncentrálj, az idő pedig majd megoldja, megenyhíti a szíveket, rendezi a dolgokat, csak engedni kell. A harag sosem szül jót. Vigyázz magadra! Egy nagy ölelést és pocaksimit küldök Nektek!
Janula, holnap nagy nap ;-)
Edina, úgy emlékszem, 1 nappal jársz előttem a ciklusoddal, szóval, ha Neked indul a hosszú, akkor kezdhetem én is a rövidet a júniusi ciklusom 2-3.napján. Szerintem kb egyszerre leszünk, csak Te hosszú, én rövid protokollal ;-) (ma vagyok a 13.cnapon)
maci80
 
 


Lexi01

Rajtam zöld felső, fekete farmer, bézs cipő lesz. szőkés hosszú a hajam és a frufru fel van csatolva!
Na futok a vonatra!
Janula HAJRÁ, ITT A NAGY NAP!!!!!!!!!!!
sese
 
 


Edina,
nagyon aranyos vagy, köszi még egyszer a türelmes magyarázatokat,  bíztatást, jól jön :)! Remélem neked is minden a legnagyobb rendben lesz és tényleg összejön most már a várva várt babóca :).


Maci,
neked is köszi :). Reméljük te is kezdesz hamarosan, és jönni fog egy új, drága kismaci :).


Sese,
én még mindig reménykedem, hogy jó híreket kapsz ma a proftól, várom a beszámolót, szorítok a jó hírekért.


Janula,
te már ott várakozol,  megy a sok drukk neked is, hajrám hajrá :)!


Lexi,
neked meg a vérvétel eredményért szorítok nagyon, nagyon. Reméljük csupa jó híreket kapunk ma mindenkitől! És neked is köszönöm a bíztatást ).


Szóval eseménydús nap van ma is, szép napot mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


10 óra!!!!
Janula  itt az idő, szorííííítok!!!!!!!
Köszönöm, és kitartok, és persze megpróbálok magamra és Anasztáziára koncentrálni, csak vannak dolgok amit az ember nem tud csak úgy férre söpörni, akár mennyire is szeretné. Próbálok sok vígjátékot nézni, olvasni, van hogy eltereli a figyelmem van hogy nem.
Amint lehet írj!!!!

Cermiák,
hogy hogy ne  találják a papírokat...ez valami rossz tréfa?? Az nem lehet,h csak úgy eltűnjön a lelet, mintha ott se lettél volna!!?Egy műtétnek nyomának kell lenni...kettőnek meg végképp!
A tüszőcskéid meg nőni fognak, ahogy a jó munkához is idő, a szép tüszőcskékhez is idő és kitartás kell, ne szomorkodj te lány, minden rendben lesz, ott lesznek azok a tüszőcskék  a legközelebbi UH-n meglásad!!

Sese,
nagyon sajnálom!!Kíváncsi vagyok mit mond a prof. holnap. De tényleg hol a másik tüsző ami ott volt. A cisztára igyál diólevél teát, Lexinek is eltűnt a cisztája, és látod most már babós .
Az jutott eszembe, hogy ha éppek a petevezetéked, akkor még ha abba is hagyják a stimut, akkor azért otthon tessék huligánkodni, hisz 1 szép tüszőcske azért van ott...ki tudja hátha nektek is jön a csodamanó!! Nagyon szorítok neked!

Maci,
Köszönöm szépen! Remélem ahogy múlik az idő a haragom is csökken, és könyebb lesz megbocsátani. Nehéz teher ez! Pontosan mikor kezded kb. a rövidet? Mikor kell megjönnie? Nagyon szorítok már..a fagyimanókat is kiolvasszák a sítáborból, és hozzájuk stimuznak még ?
Lehet akkor nyárra már Kismaci 2.0 ott lesz a pocódban...egy újabb karatekölyök!

Lexi,
Várjuk a híreket csajszi!!!!!!!!

Mira,
MZ/X, jelentkezz! Várjuk a híreket!

Edina ,
köszönöm neked is a lelki támogatást és bíztatást!! Holnap után mész, 10-re ugye?
Nagyon szorítok hogy induljon a hosszú protokolod! ;)
paurora81
 
 


Nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám. Sajnos tényleg nem volt ma M doki, amit nagyon sajnáltam. Elég sokat  kellett várni, sokan voltak, és már nagyon ideges voltam a végén. De a lényeg, hogy a prof közölte a jóhírt, hogy babát várok :)! Annyira boldog vagyok, hogy el sem tudom mondani. Kb, egy percet voltunk bent nála, úgyhogy fel se fogtam még szinte, annyira kevés ideig voltunk bent nála, és annyira hihetetlen, hogy tényleg sikerült.
Jövő pénteken kell mennem UH-ra, akkor ha minden igaz kiderül, hányan vannak odabent, remélem akkor már lesz dr M :).

Sese, lemaradtam rólad, mert reggel a nagy kapkodásban már nem néztem meg a fórumot, így nem tudtam miben leszel :(, de így már utólag azt hiszem rémlik, ki lehettél. Ha jól emlékszem kétszer is behívott a prof, mi volt? Nagyon várom a híreket Tőled.

Janula, Te gondolom azután jöhettél ki a pihenőből, hogy mi elmentünk, remélem minden rendben volt Veled, és nem volt gond az alltatásnál, és szép kis tüszőcskéket tudtak leszívni :).
Reggel mikor mentem vv-re, akkor ment be az első aki ment leszívásra, szegény annyira ideges volt, kérdezte az altatóorvost, hogy ő fogja-e altatni, mondta hogy nagyon izgul. Úgy láttam ma nagyon sokan voltak leszíváson.


lexi01
Budapest
 
 


Lexi

Annyira de annyira örülök neked !!!!!!!!!  Már alig vártam hogy írj !!
Látod , minden rendben van , és lesz !!!
Hát nemtudom de lehet hogy van valami ebben az Aspirin P ben 
Nagyon vigyázz magadra ( magatokra ) és természetesen várom hogy írj !!!
Juhúú már ezért csodás a mai napom !!!!!


evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Lexi01
Igen én voltam akit 2* behívott! azért 2* mert be kellett mennie a műtőbe, épp hogy meg tudott UH-zni.

Na az van, hogy ma este 21:00-kor be kell adatni a tüszőrepit. Jól megnézett az UH-n és hát hajszál remény van még, annyit mondott hogy 0-3 a leszívható tüszők száma, nem ígér semmit de próbáljuk
meg (ezt ő maga mondta) meglepődtem
Rákérdeztem a cisztára és mondta, hogy azt is le kell szívni.

Ma van a szülinapom és hát ez a legszebb ajándék amit kaphattam
Nem élem bele magam, hogy sikerül,de jó, hogy bizakodhatok... Ha esetleg nem sikerül akkor majd ráérek szomorkodni, de itt vagytok Ti Lányok akik sokat segítetek nekem és bíztattok, szorítotok nekem, majd akkor is mellettem lesztek (remélem)

Janula

Írj majd, hogy mi újság!!!! Hogy vagy? Úgy hallottam, hogy sok lett!!!!!!!
sese
 
 


Lexi,
nagyon, nagyon jó hír! :) Szívből gratulálok és kívánom neked, hogy nagyon szép és boldog terhességed legyen! :) Olyan jó ilyen híreket is olvasni! Ilyenkor mindig kisüt a nap az én lelkemben is :).
(Ez volt az első alkalom, hogy szedted az aspirint? Pont ma gondolkodtam, hogy én is el kellene kezdjem.)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sese, ez tényleg csodás szülinapi ajándék, boldog születésnapot :)! Higgy és bízz benne, ebből még akármi is lehet, ez jó, hogy egyáltalán megpróbálja. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön a lehető legtöbbet leszívni. Akkor csütörtökön mész leszívásra ugye?
Abban biztos lehetsz, hogy mit itt leszünk, bárhogy is alakul és segítünk, támogatunk!!!!

Évi, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Lehet, hogy tényleg van valami ebben az Aspirinben, de persze nem tudhatom, ténylegesen mitől sikerült, bárcsak lenne egy tuti recept, és akkor mindenkinek könnyebb lenne.
A héten még pihizek, aztán jövő héten újra munka, fura lesz ennyi "lazsálás" után, de már most nagyon várom a jövő pénteket :).
lexi01
Budapest
 
 


Cermiák, nagyon köszönöm, remélem, hogy innentől megindul a szerencsesorozat, és mindenkinek sikerülni fog :)! Örülök, hogy egy kis pozitiív energiát ad, hogy sikerült nekem :).
Nekem ez volt az első lombikom, akkor kezdtem el szedni az a A P-t, miután elkezdtem a rövid protokollt. A leszívás előtt 2 nappal abbahagytam, és ha jól emlékszem a beültetés után kezdtem el újra szedni. De szerintem szép fokozatosan el fogom hagyni.
lexi01
Budapest
 
 


Sese,

Először is nagyon bolgod születésnapot! :)
Neked is nagyon örülök! Látod, mondtuk itt páran, hogy lehet még esély! Látod, hogy mégiscsak történhet veled is csoda :). Akkor csütörtökön lesz a leszívás?

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák
Igen csütörtökön leszívás,nagyon drukkoljatok, hogy a 3 piciből legalább 1-nek sikerüljön!!!!!!


Lányok egy kérdés: a Coragont hogy kell bekeverni? 2 adagot kell beadni!!! 1 oldószer+2 porampulla vagy 2oldószer+2porampulla??????????
sese
 
 


Sese,
ha jól tudom abból is elég az 1 oldószer a két porampullához.
És már hogyne szorítanánk! :) Nagyon, nagyon fog drukkolni itt mindenki neked!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Lexi01
 Szívből GRATULÁLOK!!!!!! Bocsi de nem olvastam vissza az üziket, most volt egy kis időm visszaolvasni!
Ú de nagyon örülök Nektek!!!!!! Szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!
sese
 
 


Lexi,

ez csodálatos!!!! Szeretettel gratulálok és kívánok nektek minden szépet és jót!!! :) Indul a sikerszéria!!! :D
Sajnálom, hogy nem találkoztunk! Még biztosan bent voltam, így nem osztozhattam az örömödben!

Sese,

látod, 3 tüsző!!!! :) Mindent bele!!! Rendben lesz az!!!
Nekem a 2 por ampullát 2 oldószerrel adott be a hozzáértő. Szerintem inkább több legyen a folyadék, mint kevesebb!
Nagyon boldog szülinapot neked!! Sajnálom, hogy a te örömödből is kimaradtam!!

Lányok,

én nagyon túlteljesítettem a tervet, 12 lett!!! Most itthon fekszem, mert nem vagyok a toppon, fáj a hasam és olyan nyúzott vagyok. Remélem szép babácskáim lesznek holnapra!
Köszönöm a drukkolást mindenkinek!!!

janula
 
 


Janula, köszönöm. De micsoda csodás hírek vannak Nálad is!!! 12????!!! Gratulálok, ez szuper, biztosan sok lesz szerelmes, majd írj holnap mindenképpen, hogy mik a fejlemények! Jajj nagyon örülök Neked!!!!! Pihenj sokat!!!

Sese még szép, hogy szorítunk ;), nagyon bízom benne, hogy mind a három tüszőcske rendben lesz :). Szerintem az a tuti, ha két ampullához két oldószer, de nekem amúgy eggyel adták be a kettőt.
lexi01
Budapest
 
 


Lexi, gratulálok ez nagyon nagyon szép hír!!! :) nagyon nagyon vigyázz magatokra :)

Sese, ez tényleg nagyon jó szülinapi ajándék :) bízz benne!! :) 3 tüsző az 3 tüsző, abból már lehet akármi is :)

Janula, 12??? aaztaa! nem semmi!!

Edina, nálad miújság? mikor kezdesz?

huu lányok bocsi az offért...annyit rohangálok, hogy nem igaz..nálunk még mindig várakozás van.
bucsok
 
 


Sziasztok lányok

Ennyi jó hír egy napra ez csodás.
Janula ügyes vagy 12 szép kis sejtecske hát nem semmi a mi korunkba

Én biztos nem fogok ennyit produkálni szerintem, de majd próbállak követni. Most pihi fekvés és sok folyadék de te ezt már úgyis tudod. Holnapra sok szerelmest kívánok neked.

Sese isten éltessen sokáig és látod veled is történnek még csodák. Nekem az utolsó lombiknál 3 petesejtet sikerült leszívni és kettő szép szerelmes is lett. Szóval várnak rád még csodák . Csütörtökön megyek én is lehet akkor összefutunk és drukkolhatok neked a folyosón majd.

Lexi drága kicsi lány a sok kűzdelem és ciszta után végre bizonyosságot nyert hogy ŐN VÁRANDÓS.
Gratulálok még egyszer és várom a híreket majd hány babóca lakozik odabent.

Cermiák sok szép tüszőcskéd lesz neked is. Látod Janula is megduplázta a számot és ez vár rád is majd.

Maci kb egyszerre kerülünk a műtőbe szerintem is örülök hogy nem maradtam egyedül. Biztosan kezd nálad is M doki ha megígérte.

Evi te mikor kapod vissza a fagyibabákat?

Bucsok a párod tegnap volt a vizsgálaton ugye? Mikor lesz eredmény ? Jól emlékszem hogy júni elején kell menni konzultációra ?

Mira tényleg nagyon csend van körülötted ne hallgasd el a jó hírt nekünk is kell miből erőt meríteni ám
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

lexi,
szuper nagyon örülök neked, gratulálok Mondtam, hogy követni fogsz!!!!

janula,
12 az szuper! nekem is annyi volt

sese,
ne aggódj! 1 sejt anyától + 1 sejt apáról =  kisbaba a többi sejt már csak ráadás!

leszezjobb,
én úgy hallottam, hogy a prof. nem fogad el semmit, de mindenki más igen.

Lányok képzeljétek, a tegnapi napomat a Honvéd sürgősségin töltöttem. Elkezdtett nagyon fájni-égni a viszerem és a háziorvosom beküldött. 6 órán át ültem a sürgősségin, kétszer vettek vért, mondván, hogy az első vérvételnél megalvadt a vérem és mégegyszer le kell venni és be kell küldeni a laborba. Szerintem simán későn küldtél le a vérem. Szerencsére "csak" felületi vénagyulladásom van! De a 6 óra várakozás kikészített. A párom már összeveszett az aszisztensekkel, hogy állapotosan ott kell ülnöm ennyit. De nem hatotta meg őket... na mindegy. Ma meg  felhívtam a klinikát, elmondtam nekik a dolgot és a prof. mondta hogy menjek be ma hozzá. Ott csak másfél órát vártam, de megnézte a lábam ő is, és mondta hogy lehet, hogy a progeszteron közrejátszik benne, de nem tud leállítani a gélről, mert az kell ahhoz, hogy terhes maradjak. Mondjuk rendes volt, mert legalább megnézett.

De most legalább ettől a sok-sok szuper hírtől nagyon jól végződik a napot Szép estét mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci sajnálom hogy ezt okozta nálad a progreszteron gél. Nem lehetett volna másra váltani esetleg akkor elmúlik a viszér görcs. Mondjuk végre a prof is normális volt és legalább megnézett. Most pihenés van gondolom akkor neked. Meddig kell a gélt használni?
edina71
Budapest
 
 


Edina a gélt még sokáig, 35 napig kell használnom (összesen 70 nap). Úgy vettem ki a prof szavaiból, hogy bármit, amit adhatna, ugyanúgy tele van progeszteronnal, gondolom ezért most teljesen mindegy, hogy mit használok. Majd 5-én megyek megint a prof-hoz (vv és uh), mondta, hogy reméli addigra elmúlik, de a lelkemre kötötte, hogy ha rosszabbodik, akkor menjek vissza az ügyeletre. Szóval tényleg normális volt. A Honvédos doki mondta, hogy pihentessem, meg Lioton géllel kell kenni és fáslizzam vagy kompressziós harisnyát hordjak. Tegnap befásliztam, de attól rosszabb volt. Ha fekszek akkor jó, ha mozgok akkor is jó, csak akkor iszonyat, amikor megpihen a lábam és el kell indulni, akkor kb. 2 percig borzasztóan és és össze kell szorítani rendesen a fogam! remélem hogy pár nap és meggyógyul!

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Hát az még elég sok idő de a babáért kibírunk mindent . Nekem még nincs pocaklakóm és viszerem sincs de mivel ülő munkát végzek mostanában nekem is megdagad a vádlim és görcsölt is tegnap alig bírtam lemenni a lépcsőn 10óra ülés után. Gondolom ez a meleg és hogy egész nap lóg a lábam befolyásoló tényező lehet. Te most dolgozol vagy otthona vagy még?

Vigyázz magadra ill magatokra és kívánom hogy mielöbb múljon el ez a fránya viszér probléma.
edina71
Budapest
 
 


Ahogy mondod: a babáért kibírjuk
Igen, a meleg is közejátszik ezekben a dolgokban, meg a terhesség is plusz rizikófaktor. Próbáld meg kicsit tornáztatni a lábaidat. Akár ülő helyzetben is tudod: bokakörzésekkel. Az jót tesz nekik, meg a hideg-meleg váltózuhany is jó, illetve ha esténként kicsit felpolcolod. A görcsökre meg magnézium - de ezt biztos tudod te is
A dokim már kiírt egészen a szülésig. Havonta kell visszamenni hozzá felülvizsgálatokra. Veszélyeztetett terhes vagyok, de  nem maga a terhesség miatt, hanem a munkaköröm miatt számítok annak. Úgyhogy van időm pihentetni a lábaimat
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sese boldog szülinapot kívánok !!!!

Ez a mai nap csuda jó volt ezektől a fantasztikus hírektől : janula, lexi , sese :)

Edina

Pénteken megyek M . dr hoz ha lesz egyáltalán , és ha minden oké akkor 5. Lenne a nagy nap....
evi89
Vecsés
 
 


Akkor 5.-én  érted izgulhatunk majd. Hány fagyi babád van ? Ügyes leszel kapsz vissza 2-3 gyönyörű szerelmes babát . Leszívás neked nem lesz de a beülti ugyan úgy fog történni ugye?
edina71
Budapest
 
 


Cicuci köszönöm a tippeket ha a héten folytatódik a 10 órázás akkor kipróbálom ezt a boka tornát és este itthon a láb felpócolást.
edina71
Budapest
 
 


edina 

9 fagyibabó vár ránk , tuti 2 lessz viszarakva és remélem hogy velem is marad , maradnak.
Már nagyon várom :D
Jó érzés hogy szorítunk egymásnak egymásért 


evi89
Vecsés
 
 


edina 

9 fagyibabó vár ránk , tuti 2 lessz viszarakva és remélem hogy velem is marad , maradnak.
Már nagyon várom :D
Jó érzés hogy szorítunk egymásnak egymásért 


evi89
Vecsés
 
 


A beülti ugyan úgy lesz igen 
evi89
Vecsés
 
 


Lànyok, bepötyögtem mâr egy csomót, mikor minden eltűnt! Még szokom az új iPadet..

a lényeg, hogy lexi, nagyon ügyes vagy!! gratulálok szívből! Akkor nekem is sikerülhet, igaz?

Janula, 12 petesejt az több mint szuper, te is ügyi vagy! :) nekem is fàjt a hasán, remélem hamar elmúlik! Biztosan szépen megtermekenyulnek! :)

maci,  te akkor màr csak az idő szűke miatt kezdesz rövidet?

sese, isten éltessen! Megy a drukk csütörtökre!

cicuci, sajnàlom, hogy fàj a làbad, de jön egy kis lehűlés, hàtha az segít! A progi kúpot ne hagyd abba!!

lànyok, tegnap voltam az orvosomnàl, és nincsen endometriozisom!! Hihetetlenül örülök ennek! Nagyon izgultam... Dr B. Levett a Merckforminról és Inofolicot javasolt. Elég dràga, de megveszem, megsem gyógyszer mint a Met. Ugyan nem baba, de én most ettől a hírtől vagyok tegnap óta boldog! :)

bocsi, hogy most nem írok többet, de hulla fáradt vagyok, megyek zuhanyozni. 

Mindenki vigyàzzon magàra, és minél többen hozzátok jó híreket! :) sziasztok!
cicmorgo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: