Új privát üzeneted érkezett!

Gabicsibe, boldog szülinapot Botinak!

Witch! Jobbulást nektek!

jucicuki
 
 


Éljen Boti!!!! :D

Kép
elan
 
 


Boldog szülinapot Botikának :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

 
 

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK BOTINAK!

Rebéékről mi hír? Már régen hallottam Róluk!

KépKép
süni76
 
 


Botond Isten éltessen nagyon sokáig és ne sántikálj:-)
Jó bulizást holnapra:-) Érezzétek jól magatokat!
Mit mondott a doki?Volt sírás nagyon?
A babával pedig biztosan minden rendben! Meg van már hogyan fogják hívni, ha fiú, ha lány lesz?!
Share,
neked elfelejtettem tegnap írni, hogy a kis gumicsizmát egy sima "kínaiban" vettem, kicsit nagy a lábára, de van benne egy betét, így tud benne menni, azt hiszem 21-es, az ő lába meg inkább 19-20:-)de édes benne:-)ma is abban voltunk, mert itt a változatosság kedvéért esik!
Witch
jobban van Jamina? Elhiszem, hogy nem bírnád sokáig tartani Jaminát, jó súlyban van, Beni csak 9-9,5 kg lehet kb.....kis gizda:-)
Szép napot!

Kép
baby.81
 
 


Szisztok ,elnézést a zavarásért...

szeretném figyelmetekbe ajánlani termékimet,folyamatosan bővül,a nadrágok és előkék,illetve ősszre melegítők már készülőben,így megéri később is benézni:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

sutimano76
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek a szülinapi köszöntést :D

Megjártuk ma a sebészetet,majd a Heim pál kórházat is.A házidokink elküldött a sebészetre,megkérdezték volt e mostanában mandulagyulladása vagy felsőléguti betegsége.Mondtam,hogy nem de múlthéten kaptuk meg a Prevenárt.Közölték,hogy Botinak csipőizületi gyulladása van ami az oltás mellékhatása!!!!Pihentetni kell,bár tudja hogy egy 2 évest nem lehet ágyban tartani,de ha lehet ne motorozzon,ne biciklizzen,ne rohangáljon.De azért mennjünk el a kórházba az ortopédiára hátha tudnak adni valami gyógyszert rá,de ma csak 2-ig van rendelés(ez volt fél 1-kor).Rohanás a kórházba ahol a recepción közölték mára már kiadták az összes sorszámot nem tudnak mit csinálni.Megkérdeztem,hogy akkor én mit csináljak ha minket sürgős ellátásra küldtek ide!Szerencsére a hölgy megértő volt és mondta,hogy ő beír minket sorszám nélkül,de sírjam be magam és ne lepődjek meg ha elzavarnak!!!!Felmentünk az emeletre, a folyosón egy lélek sem várakozott!!!!!Kidugta a fejét az asszisztensnő és közölte nemsokára jön a doktor úr(ez volt 1 órakkor)40 perc múlva meg is jelent.Közben megérkezett egy kisfiú időpontra, persze érthető őt hívták be előbb,de szerencsére nem voltak bent sokáig.Aztán behívtak végre minket,Boti már kezdett sirdogálni kint,amikor beléptünk az ajtón sírni.Az orvos ezen felhúzta magát,ideges,ingerült lett.Neki is elmondtam mi a probláma,erre közölte vetköztessem le a gyereket,lefeküdtünk az ágyra,megtornáztatta Boti lábát és közölte rakjam le és sétáljak vele.3!!lépés után közölte elég ő nem lát semmi különösset és vigye ki valaki a gyereket mert így nem lehet beszélni!Ezután közölte elképzelhető,hogy ez csípőgyulladás,irassak fel valakivel Cataflám cseppet!!!!!!Tessék kérdeztem vissza,erre elismételte irassak fel,nem tudom milyen arcot vághattam,de meggondolta magát és közölte jó akkor felírja ő.Még szép gondoltam,nehogy már egy receptért még egy orvoshoz mennjünk!Közölte fektessem két napig a gyereket és ha nem javul akkor vigyem vissza hétfőn reggel 9-re éhgyomorra!(ha 2 napig pihen honnan tudom javul e lába?)Kérdeztem,hogy kérjek-e sorszámot,közölte nem fogok kapni,mert már most nincs majd várjak türelemmel és MAJD bekerülünk.Na itt aztán már nagyon vissza kellett fognom magam,hogy el ne küldjem a búsba.
Beszéltünk a felnött ortopéd orvosunkkal és mielött bármit is mondtunk volna a diagnózisról ő is ugyan ezeket mondta,sajna pihentetni kell 1-2 hét mire megjavul,de ha gondunk van hívjuk őt és majd segít.Na ez már megnyugtatóbb volt,mert én mégegyszer a Heim Pálba vissza nem viszem,a házi dokink is azt mondta inkább ad beutalót az ortopédiai klinikára.

Baby
Lány nevünk már régóta megvan,ha fiú lesz bajban leszünk,mert Botinál is ez az 1 név volt ami mind a kettőnknek tetszett.Az már most biztos,hogy régi magyar neve lesz.

Share
Bocsi,hogy tegnap elfelejtettem megírni milyen oltást kaptunk,de most láthatod.Azt hiszem ezek után 20X meggondolom mit fogok neki beadatni a nem kötelezők közül!

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredtem.Mindenkinek szép napos hétvégét kívánok :D Itt végre kisütött :D
gabicsibe
 
 


Gabicsibe

Sajnálom a korházi mizériát. Sajnos az ambuláns rész sem sokkal jobb. Nekem oda kell hordanom Marcellt. Nem kedvesek, sőt lekezelőek. Nekünk még ott lesz a műtét is.
Mindenesetre jobbulást, gyors javulást Botinak.

Boldog Születésnapot Botondnak!

Vikkata Messze vagyunk még a pellus nélküli alvástól. Még nem tartja a pisit. Csak este a fürdés előtt tudjuk elkapni a pisiléssel. Sőt nem is jelzi. Amiért én viszont már néha mérges vagyok. Főleg kakánál szolhatna. De nincs még megérve rá. Na meg nem beszél, de jelezhetne.
Viszont a lepedőt azért kérdeztem, mert a sürű hörghurottól történt már ágyba hányás. Eddig még a matrac nem ázot és ezt akarom megelőzni.
Gratula Lőrincnek az önnálló evéshez.

Ma megint voltunk a dokinál. Ahogy tudtam is, az egyszerű megfázásból megint hörghurut, megint ujabb gyógyszerek, még nincs láz, de ha lesz hétfőtől reggel este szuri.
Ráadásul én is elkaptam, légcsőhurutom lett. Tegnap reumán közölték nem csak inhüvely gyuladáom van, hanem a könyök és válizületem is kivan. Röggen, meg 10 fizikot irtak elő. Agyagpakolás esténként. Gyógyszer lemaradt, mert szoptatok.
Tele van a hócipőm. Mikor lesz már nyár?
Esik az eső. Na megyek, Marcell szedi a házat szét.

Apránként próbálok jönni.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Gabicsibe, sajnálom, hogy ezt kellett átélnetek a Heim Pálban. Nem túl biztató. Nem is értem, hogy mehet valaki gyerekorvosnak, ha NULLA türelme van a gyerekekhez???? Csak remélni tudom, hogy rossz napja volt. Bár ez benneteket gondolom egyáltalán nem nyugtatna meg! Jobbulást Botinak!
Talán régebben a Nők Lapjában olvastam a D. Tóth Kriszta írását, amiben a kislányának szintén ez volt. Hát, nem lehet egyszerű egy 2 évest pihenésre bírni...

Jerika, Nektek is jobbulást kívánok!!!!! Azért nem semmi, hogy milyen gyakran vagytok betegek. Vagy csak nekem tűnik így? Pedig Marcell milyen sokáig anyatejes. Mennyire mondogatják az okosok...
Alig merem leírni, nehogy aztán pórul járjak, de Zéti az 1 év alatt 1x volt csak náthás és köhécselt egy picit. Nagyon remélem, hogy így is fog maradni jó sokáig!

KépKép
süni76
 
 


Süni Másféléves koráig mi is egyszer voltunk betegek. De január óta 1-1 hét kihagyással állandóan. Jól látod a helyzetet. Azt monják, hogy 4-5 éves korára kinövi. Ahogy nő ugy ritkul. Még örüljek, hogy nem fullad be a sok köhögéstől.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Boldog Szülinapot Botinak!!! :)

És persze nem utolsó sorban jobbulást!! Sajnálom ezt a mizériát. :(

Holnap megpróbálok jönni.....megint rég voltam..... :oops:

Kép
nika28
 
 


Gabi,
nagyon sajnálom én is,hogy ezt a napot átkellett élnetek, nem lehtett egyszerű sőt.......én lehet nem bírtam volna magam tűrtőztetni, ami azt a dokit illeti, szörnyű, hogy ilyenek vannak....nem is tudtam, hogy ilyen mellékhatása lehet ennek a szurinak, Bendi is megkapta mindet, szerencsénkre nem volt ilyen probléma, nemis tudom, hogyan bírnám pihenésre, sehogy....talán, ha fáj szegény Botinak, majd nem akar majd annyit menni, nem? Kitartást nektek!!!!
Jerika,
jobbulást nektek is!!!
Jó éjt!

Kép
baby.81
 
 


Sziasztok!

Bibar, jobbulást Olivérnek! Remélem, azóta sokkal jobban van már!

Vikkata, Lőrinc beelőzte Gábort az önálló evéssel :D Képzeld, továbbra sem hajlandó egy falatot sem egyedül megenni, zokog, hogy én etessem. A kanalat sem fogja a kezébe, mintha valami súlyos trauma érte volna, komolyan. A kiflit, kölesgolyót, csokit megfogja, de pl. a sajtot, túrórudit, stb. már nem. Ki érti ezt? :-o Én már feladtam, szerintem sosem fog egyedül enni, nem is idegesítem magam miatta.

Morzsa, elkezdted az utrót? Hogy vagy?

Süni, nagyon nagyot nőtt Zéti, helyes kispasi :)

Baby, szuper az esős szerelést, nagyon édes a fiad :D De azért most egy darabig már ne legyen szükség az esőkabátra, emg a gumicsizmára, ha nem muszáj ;)

Witch, Jaminak jó az ízlése, én szerelmes voltam Süsübe kiskoromban :) Jobbulást neki!

Share, örülök, hogy sikerült "beiskolázni" a gyerekeket oda, ahova szerettétek volna! Biztosan jót fog tenni Máténak a sok gyerek, a nyarat meg csak kihúzzátok valahogy! Nyaralni mentek majd? Kornél mekkorát nőtt már megint, egyre kevésbé babás! Mi Gábornak a Brendonban vettünk egy kis sárga gumicsizmát. Annyira nincs oda érte, mert egy csomószor elesett benne, valahogy nem olyan kényelmes neki, mint cipőben.

Gabicsibe, nagyon sajnálom ezt a kálváriát meg szegény Botit :( Én is leálltam az oltásokkal már, elegem lett... a második bárányhimlőt már be sem adattam. Elárulod a lánynevet, vagy titok? :)

Erika, jobbulást! Most már csak ideér a nyár, már nekem is elegem van, nem bírunk kimászni a megfázásból.

Rólunk: Gábor szerencsére már meggyógyult, és mi is túl vagyunk a nehezén, de azért még nem múlt el teljesen a megfázásunk. Tegnap megejtettük Gábor életének első éttermezését, jó volt :) Mondjuk ezt főleg annak köszönhettük, hogy olyan helyet választottunk, ahol volt játszószoba, így Gábor ott töltötte az idő nagy részét, enni persze nem akart.
Mi is készülődünk - egyelőre fejben - a szülinapjára, az ajándékok már megvannak, a torta meg egy Daubneres példány lesz. Nem figurás, mert félünk, hogy a gyereket traumatizálná, ha felszeletelnénk. Ilyen kis érzékeny a lelkem, most mit csináljunk :D Majd beszámolok én is, hogy milyen volt, de biztosan nem lesz túl nagy felhajtás, hiszen csak négyesben leszünk.

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

gyorsan írok, mert feküdnöm kell. Sajna kinyíltam kicsit, szóval min. 140 nap fekvés vár rám egy kétéves mellett.. :cry:

Olybá tűnik tuti a lány, konkrétan néhány másodpercig láttunk mindent! :oops: :D

Bibar írtam privit!

Elan, azért, nem eszik Lőrinc önállóan, csak néhány falatot, míg le nem csöppen először, után leteszi a kanalat és tovább nem. Nem bírja, hogy maszatos lesz.. Talán valami ilyesmi lehet Gabinál is..

Gabi sajnálom a kálváriátokat!

Boldog születésnapot kívánok minden most ünneplőnek!!! :D
torolve_20130114141731
 
 


Vikkata
most olvasom:((((szegénykém,van aki segitsen???egy 2 éves mellett hogy tudod majd kivitelezni??szoritok!!és gratula a lánykához:)))

BOTIKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabicsibe
ezt a torturát:(((szegénykém,jobbulást,az orvosról meg no comment:(((((((((((((irj majd hogy van!!!

Elan
jol van már köszönöm,csak az orra folyik,most balcsin vagyunk pár napot,Olivér ma már beáztatta a lábát:)))))))))))))))

bibar
 
 


Vikkata, te jó ég, tényleg, hogyan fogod megoldani a fekvést? Lőrinc mellett tényleg eléggé kivitelezhetetlennek tűnik a dolog. Ami a maszatolást illeti, igazad van. Gábor már attól kétségbeesik, ha kilötyögtet egy kis vizet a poharából. Különben érdekes, mert inni korrektül iszik egyedül, soha nem megy mellé egy csepp sem. Szóval kb. 1 éve, amikor elkezdett próbálkozni a kanalazgatással, persze leette magát meg az asztalt, és ez nagyon negatív élmény volt neki.

Erika, még neked akartam írni a szobatisztasággal kapcsolatban, hogy ne légy mérges, és ne aggódj emiatt; Gábor sem akar sem bilibe, sem WC-be pisilni, kakilni... még azt is letagadja, ha bekakilt, csak szagra megyek. Boldogan elül néha a WC-n, meghallgatja a Boribont, aztán felpattan, és örömmel belepisil a fürdővízbe, vagy a padlóra, napszaktól függően.

Ma elnézegettem amúgy a játszótéren a gyerekeket, és megint sikerült megállapítanom, hogy Gábor az én lelkialkatomat örökölte. Míg a többiek rohangálnak és rosszalkodnak, ő álldogál vagy sétál, tök nyugodt és szemlélődő; ha más használ egy játékot, ő rögtön otthagyja még a környékét is, csak ne kelljen 1 méternél közelebb menni egy másik gyerekhez. Azt hiszem, jól döntöttünk, hogy itthon maradok vele még egy évig, egyelőre nagyon nem érett a közösségre.

Sajnos pont amiatt, hogy ilyen kis kiegyensúlyozott, nem fárasztja le magát eléggé a nap végére. Mostanában rákapott, hogy hiába fektetjük le fél 9-kor, csak 10-fél 11 körül alszik el, addig szaval a kiságyában (komolyan, hatversszakos verseket nyom), Az éjszakát általában már átalussza, de reggel 6-kor már kukorékol. Aztán fél 1-től alszik általában 3-ig. Szóval az éjszakai alvásigénye lecsökkent, ennek annyira nem örülök. Így persze délelőtt eléggé kómás... bízom benne, hogy ez csak átmeneti, mint minden eddigi mutatványa :)

Kép
elan
 
 


Gabi!

Boldog szülinapot Botinak!!!
Sajnálom ezt a gyulladást, hogy tudod rávenni a pihenésre?
Durva, amit a dokiról írtál!
Nyár végén nekünk is aktuális lesz együtt a Prevenar meg az MMR, kicsit félek tőle. Bár eddig még nem nagyon volt bajunk az oltásokkal.

Elan!
Gabinak is boldog szülinapot!
Színésznek készül? :)
Barihimlő: unokaöcsém csak egyet kapott anno, nemrég meg is kapta a bárányhimlőt, igaz, enyhe lefolyással. Húgom pont akkor volt terhes a másodikkal, szerencsére a kislány nem kapta meg. Mi védőnőnk nagyon a két oltás mellett van (főleg, ha tesót is akarunk): az nagyobb védettséget ad. Neki volt olyan esete is, hogy hiába volt a kismama gyerekkorában már bárányhimlős, a pocaklakó mégis megkapta a nagytesótól és pöttyökkel született!
Bocsi, nem rémisztgetni akarlak, nekem is dilemma folyton, hogy mit adassak be és mit ne.

Vikkata!
Hú, sajnálom, hogy feküdnöd kell! Van, aki segítsen? Lőrinc megért belőle valamit?

Erika!
Jobbulást mindkettőtöknek!
Marcellnak is mostanában van/volt a szülinapja, nem? Isten éltesse!
Mi is azt a lepedőalátétet használtuk, amit a többiek írtak (felül frottír, alul műanyag vízhatlan, gumival rögzíthető a matracra, mi a Brendonban vettük). Jó volt, amikor Anna még sokat bukott, meg hasmenés esetén is. Annyira nem volt zavaró, hogy csak most, hogy írtad, meg melegebb lett, jutott eszembe, hogy kivegyem alóla.

Witch!
Jobbulást Nektek!

Juci!
Gyönyörű a kupac!

Share!
Jó ez a főzős jelenet!
Nekem Anna folyton a lábamba kapaszkodik, mikor főzök, vagy mosogatok. Meg pakol, most már feléri az asztal és a konyhaszekrény szélét, szóval állandóan frászban vagyok. De nála még néha meg lehet csinálni, hogy bekötöm az etetőszékbe, és onnan nézi, mit csinálok, vagy eljátszik valamivel.

Kép
Kép
vuki124
 
 


Vuki, nem tudom, nem mondta :) Remélem, hogy nem :)

Csajok, szerintetek hol vegyek Gábornak jó minőségű napszemüveget? És milyet? Olyat érdemes, ami gumipántos, vagy klasszikusat?

Kép
elan
 
 


Elan,
Brendon v. szemüveg-szaküzletek. Nem olcsó, de biztos a minősége.
Ha bírja a "kalodát", akkor gumipántosat érdemes.

A fiúk állandóan leszedik. Mi próbaképpen vettünk a DM-ben 1-2 ezer forintosat, hogy lássuk elviselik-e. Máté még aznap szétpiszkálta a szárait, Kornél pedig le-fel teszi, hurcolja, így már csupa karc. Idén nem lesz minőségi szemüveg. Délidőben nem megyünk ki, ha mégis muszáj, azt a kis időt kibírják. Láttad a gyereknapos képeken, "árnyékolós" kalapjuk van. :wink: Ez is valami.

Kép
Kép
share
 
 



Kép
Kép
share
 
 


Sziasztok Csajok!

Mostanában mindig így kezdem a leveleim: rég nem írtam már :D
Sőt az utóbbi pár hétben még csak nem is olvastam vissza, züri hetek vannak mögöttünk. A párom 1,5 hónapos hegymászó kiképzésen volt, így nagyjából egyedül nyomtam a gyerekkel hétközben-hétvégén, konkrétan tele volt a hócipőm.

Na de most mit hallok, illetve olvasok

Gabicsibeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulálok!!!!! Spontán vagy visszamentetek manókért? Bocs, nem tudtam még visszaolvasni. Botinak boldog szülinapot. A dokid történethez no comment, illetve csak annyit, szomorú, hogy gyerekkórházban ilyenek dolgoznak, tisztelet a kivételnek. Megint más egy felnőtt, aki megszokta a magyar eü-t, ha nincs magánorvosra pénze sok jót nem várhat, bár általánosítani nem lehet, mert még vannak olyan helyek szerencsére, ahol emberszámba véve még kedvesek is az emberrel.

Bibarci,

Neked már nincs sok időd hátra, jaj mostmár úgy szeretnék újra babás lenni, persze még nem lesz, csak ilyenkor előjönnek azok a pillanatok.

Elan,

Nem baj, ha még Gabi nem érett a közösségre igazán, én is ilyen kislány voltam. Nem mindenki egyforma. Lehet, hogy fél év múlva már jobban eljátszik a gyerekekkel, csak idő kérdése.

Vikkata,

Jaj ez nem lesz egyszerű, van segítséged, mert egyedül egy 2 évessel ezt hogy oldod meg? Drukkolok, hogy nem legyen baj.


Rólunk:
Tegnap megkeresztelték a kisasszonyt, volt nagy buli nálunk, jó fáradt is vagyok, ráadásul estére olyan szarul lettem, hogy be kellett menni az ügyeletre. Réka nagyon jól tűrte a misét, konkrétan végig aludta, a végén csak felnézett kábé így: hol a bánatban vagyok, mi ez a sok ember, ez a nagydarab bácsi klepetusban meg mit ken a fejemre. Rém vicces volt, aztán már nem nagyon érdekelte a dolog, az már inkább, hogy tépjük ki anya fülbevalóját a füléből.


Manókám alvása napi 3x15 percre redukálódott, így sok mindent napközben nem tudok csinálni tőle, nem lehet ott hagyni sehol mert kotor ezerrel, mindenhol feláll, már lassan próbálkozik a lépésekkel is. A járókában már körbe körbe megy. Szóval mozgalmas az élet vele nagyon. Én sem voltam túl jól mostanában, mert van valami gyulladás a szervezetemben, ezért most góckeresés folyik, de az is lehet, hogy egy gyógyszer kihozott egy olyan allergiát, amitől begyulladt az alfelem. De az is lehet, hogy belülről jön, ezért holnap CT-re megyek, ami miatt ma le se szállok a retyóról. :D Kiderült, hogy lett egy 2 oldali medence ízületi gyulladásom, állítólag a terhesség hozta ki néha hidegfrontnál meg takarítás után majd bekakilok a fájdalomtól, de az is lehet, hogy valami bél dolog van a háttérben, ez meg nem meglepő gyerekkorom óta van. Szóval most szinte állandó orvososdi van műsoron nálam, iszonyúan elegem van, azt hittem végre vége a sok lombiknak, élvezhetjük az életet, jön a nyár, szupi lesz minden, erre tessék. Tényleg nincs olyan , hogy felhőtlenül boldog legyen az ember. :D
vic12
 
 


Gyors bekukk!

Elan!

Én a decathlonba (remélem jól írtam :oops: ) vettem, UV szűrős, és gumipántos :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Gabi!
Nem semmi sztori a dokinál!Én biztos beszóltam volna neki, ahogy ismerem magam....... :evil:
Utólag is boldog szülinapot a csodaszép fiadnak!

Kata!
KItartást a fekvéshez! :roll: Kis sorstársam.Nekem már csak kb.50 nap, aztán mozoghatok! :wink:

Rólunk:
Tegnapi UH.-n minden rendben volt, 6 mm a kis drágánk, és dobogott a pici szivecskéje!!!!! :lol: :lol:

Utrót nyomom, múlthét kedd óta nincs semmi barnázás!Szóval szuper minden, és nagyon boldogok vagyunk!Továbbra is feküdnöm kell :? De már kibírom.
Jún,22.-én megyek a védőnőhöz.

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!


Bocsi a betolakodásért csak Morzsának jöttem gratulálni.

Morzsa:

Hatalmas nagy gratula és vigyázz erre a kis csöpségre nagyon. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Morzsa,
ez az!!!! Csak így tovább! Nagyon örülök!! :lol:

Vic,
jobbulást! Nem lehet egyszerű ez a dolog.
Keresztelőhöz gratulálok!

Elan,
ha van rá lehetőségeket, érdemes gyakorolni az "éttermezést". Változatos, hátha rákap az evésre. :wink:
Ha nézelődős típus, akkor sok-sok séta, hogy lefáradjon? Nézzetek szét a budai hegyekben....:wink: :lol:

Gabi,
azta! Sajnálom, hogy éppen beleestetek abba a százalékba, ahol mellékhatása van a prevenarnak! Nekem is rögtön D.Tóth Kriszta ugrott be, hogy nála olvastam erről. Eszméletlen az a bánásmód, amit a Heim Pálban műveltek. Én sem vagyok asztalborogatós, de tuti nem állom meg szó nélkül távozáskor. Muszáj idemenni? Bethesda?

Kata,
pihenj, és kitartást!!!! Hűű, én nem is tudom, hogy lehetett volna kivitelezni. Ez volt a legnagyobb parám, amikor Kornélt vártuk. Feküdni kell, és/vagy kórházban lennem hosszabb ideig.

Baby,
továbbra sincs gumicsizmánk. Igaz, most nem is aktuális. Ami nálunk található nagy cipőboltok, mind megjártuk, kínaiakat is, de nincs méret. Nem adom fel.

Több téma, ami szóba került:
később írok még....

Kép
Kép
share
 
 


Gabicsibe!

Lemérettem a csajt, nem 15-16 kg, maradt 14 kg, januárban is ennyi volt :) Bár én nehezebbnek éreztem :) :oops:
Örülök, hogy a picuúrral minden rendben. Nem semmi a Heim Pál-os sztori, én nagyon haragszok rájuk, ott mindig olyan "gonoszak" az orvosok, legalábbis a tapasztalataim szerint...

Erika!

Nem semmi ez az álandó betegség. Doki mit mond? Mitől lehet?

Elan!

Gáborka nagyon érzékeny lehet :) Jami is nyugodt baba, de azért ennyire nem "vészes" a helyzet, ő azért feltalálja magát a játszón, simán megfog bármilyen játékot, nem győzök utána menni, de megvédeni még nem tudja magát, tegnapelőtt is kimarták az arcát, mire odaléptem meg lett a baj... szerencsére nem látszik nagyon....

Kata!

Kitartást a fekvéshez, nekem is így volt, az elején 3,5 hónap, a végén ugyan ennyi... Nem könnyű...

Vic! 3*15 perc???? Szegénykém...

Morzsa!

Örülök hogy rendben vagytok :)

Share!

Én a Fogarasi úti tescoban láttam gumicsizmát, 2990-ért, és elég nagy méretválasztékkal, főleg kisfiúsakat, Jaminak nem volt lányos...

Rólunk:
Jami 14kg, 85-86 cm, és mostmár javulgat a fertőzése, canesten krémet és neogranormont felváltva használjuk, bugyizunk, nincs pelus itthon, mert doktornéni szerint az is gond lehet, homokozóba nem mehet, így szegény nyüglődik nagyon... A meleget egész jól tűri, meglátjuk mi lesz később...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.
Ha kérdésetek van, akkor a mato.angela@gmail.com mail címen elérhető vagyok.
Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Boldog szülinapot kívánunk Gábornak,Zsannának és Blankának és Lőrincnek!!

Elan
Ne csodálkozz,hogy Gábor ilyen nyugodt(örülj neki :D),nem esik messze az alma a fájától!! :D mennyit aggódtál,hogy még nem beszél most meg... csak kár,hogy éjszaka teszi az ágyban,Boti csak forgolódik,rugdos.Sajnos egyik sem jó :( szerencse,hogy ritkán van ilyen.Szombaton ünnepeltek?Véágül mit kap Gábor?
Mi a C&A-ban vettünk napszemcsit,de nem hiszem hopgy uv szűrős lenne!Alig használjuk,de elég kopott a külső rétege!
A lánynév pedig Panna,mint Juciék kislánya.Ha Boti lánynak született volna akkor most egy Pannánk lenne :D

Kata
Sajnálom,hogy így alakult!nagyon nehéz lehet a helyzeted,főleg ha nincs segítséged!Én is ettől parázok miközben Botit emelgetem.

Morzsa
Örülök,hogy jól vagytok,csak így tovább és szólj ha kell Utró!!!!

Witch
Azért ez sem semmi a korához képest!Boti most 14kg és 94 centi és azt mondta a védőnő a korához képest elég nagy és fejlett.Örülök,hogy Jamika már jobban van!

Vic
Hát nem semmi ami veled is történik,remélem semmi komoly és mielőbb meggyógyulsz!! ha van képed a lánykádról megoszthatnád velünk :D

Erika
Sajnálom,hogy mind a ketten betegek vagytok!Remélem azért már jobban vagytok!(lehet,hogy most egyesek megköveznek,de)Nem kéne a szoptatást már abba hagynod és egy kicsit önzőnek lenned?Neked is jobb lenne ha gyorsabban gyógyulnál!

Rebe
Ha már nem is írsz legalább a szülinapos csajokról kérünk képeket!!!!

Boti jobban van,azóta sem sántikált,egyszer-egyszer emlegeti,hogy zsibbad a lába.Most sokat babakocsizunk,nagyon élvezi.Azzal szórakozik a játszón,hogy magára húzza a tetejét és kukucskál a többi gyereknek,amit persze ők nagyon élveznek.A motorozás két napig necces volt,de gyorsan belenyugodott,hogy most nem mehet,rossz látni a sóvárgó tekintetét.
Szülinap jól sikerült,nagyon örült az ajándékoknak,a torta tetszett neki,de annyira nem volt oda érte.És a végére a képek :D
gabicsibe
 
 


Kép
Kép Egy talicska ajándék :D
Kép
Kép Ez nagyon tetszett
gabicsibe
 
 


Gabi, ez annyira durva, majdnem írtam, hogy már láttam a szülinapos képeket, aztán rájöttem, hogy azok a tavalyiak voltak. Szinte itt vannak előttem. Hogy repül az idő!!!! Nagyon szuperek EZEK a képek is! :D

Én is boldog születésnapot kívánok a többi ünnepeltnek is!

Witch, továbbra is jobbulást Nektek!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm a napszemüveges tanácsokat és Gábor köszöntését is :)

Vic, nagyon sajnálom a betegséget, tényleg mindig van valami :( Kívánom, hogy gyorsan kiderüljön, mi a baj, hogy minél előbb meggyógyulhass.

Morzsa, ez nagyon jó hír, hajrá! :)

Witch, örülök, hogy Jami jobban van! Igen, Gábor nagyon érzékeny... nehéz sora lesz az oviban majd. De hátha addig edződik.

Gabicsibe, a Panna nagyon szép név :) Örülök, hogy Boti javul, nagyon okos kisfiú, hogy meg tudod vele beszélni, hogy most pihennie kell. A képek szuperek, jó buli lehetett!

Nálunk tegnap volt a szülinapozás :) Jól sikerült, azt hiszem, Gábor mindennek nagyon örült, a tortából annyit evett, hogy attól féltem, hasfájás lesz a vége, de megúsztuk. Én is hoztam pár képet... még nem sikerült feldolgoznom, hogy már 2 éves a srác, hihetetlen :) Mire túl teszem magam rajta, szerintem 3 lesz :D

Kép

Kép

Kép

Kép
elan
 
 


Sziasztok!
Na most írok kicsit, mert az uram meccset néz és láttam sokan érdeklődtetek felőlünk.

Sajnos feküdnöm kell. Hát nagyon nehezen oldom meg, az egész napos fekvés kizárt Lőrinc mellett, egyszerűen megoldhatatlan. Ráadásul most még kúpot is kaptam, merthogy nyitva vagyok és nehogy valami baci feljusson, amitől rózsaszínes lett a folyásom, na attól is tiszta ideg vagyok, hogy nehogy a méhszájtól legyen, bár tuti a kúp okozza, mert csípett már a tegnapi, így a mait nem tettem már fel, majd csütörtökön megyek a dokihoz, aztán kérek inkább másikat. Szerencsére megjött a tenyésztés, ami szerint se baci, se kórokozó, szóval elvileg minden rendben odabent, így inkább nem paráztatom magam feleslegesen, bár, ha azért vérzés jellegűvé válik, reggel betolom magam a kórházba. Hát ez van, k.ra jobb lenne élni a kismamák pocaktologatós életét, de én 40 fokban ülök a lakásban és vagy fekszek vagy lelkiismeretfurdalásom van.. Mint pl. most is, mert most is feküdhetnék.. Ki itthonról csak akkor megyek, ha valami orvosi vizitre megyek. Lőrincet hol Viktor, hol anyuék viszik le sétálni, én nem járok le, csak ha muszáj.

Lőrinccel is ugyanez volt anno, és ettől rettegtem az első pillanattól kezdve, hogy megint ide jutok. Lőrinccel legalább tudtam mindig feküdni, ez most egyszerűen kivitelezhetetlen. A maximum az annyi, hogy amiben én pótolható vagyok Viktor csinálja, ő vasal, takarít, bevásárol, tisztába tesz. Egy szavam sem lehet, mert szerencsére itthon van sokat (ő részben távmunkában dolgozik), de irodai munka után megy bevásárolni és mindig nagyon siet, hogy minél kevesebbet legyünk egyedül. Egyedüli házimunka a mosogatáson kívül, bár azt is sokszor megcsinálja a teregetés: na azt nem engedem át neki, mert akkor másnap képes lenne még a bugyikat is vasalni valók közzé tenni.. :) Amúgy tényleg nagyon sokat segít. Anyukám főz hétvégén, vasárnaptól csütörtökig ált. van kajánk. Részben a fagyasztóból, de azt is csak melegíteni kell. A maradék két napon meg vagy pizza vagy mekis, Lőrinc már sajnos megismeri a mekis logót és a pizzás szórólapot, ha nincs rendelni pénzünk, akkor valami gyorsat dobok össze.. Szóval szorítkozom keveset felkelni.

A babacuccok 90 %-át megvettük már, hogyha kórházba fektetnek, akkor azzal ne legyen már gond. Mert ugye mi anno eladtunk mindent, nem gondoltam, hogy még lesz babánk. Szóval már csak egy-két apróság hiányzik a kisasszonynak. De remélem, hogy mégsem kell kórházba mennem, sajnos Lőrinccel a 33. héttől bent feküdtem, szóval, ennek is eléggé fennáll a valószínűsége.

A szülinaposoknak nagyon boldog szülinapot. Mi is ma és holnap ünnepelünk, Lőrinc Mickey-s tortát (ő is a kedvenc) és Duplót kapott, örült neki. Lőrinc amúgy nagyon aranyos, végülis az első pár nap után megszokta és legnyugodott. Most már ő is mellettem játszik a nagyágyon, le se megy mellőlem, őszintén, klasszisokkal kevesebbet kell fegyelmezni, bár ez lehet, hogy annak köszönhető, hogy nézem a Viasaton a Segítség szülő vagyok műsort és bevezettük a nevelősarkot. Komolyan, amióta alkalmazzuk, szerintem alig kellett komolyabban rászólni.

Hát ennyi rólunk, bocsi, hogy önző módon csak magunkról írok. Nem ígérem, hogy mostanában ilyen hosszan jövök. :oops:

Gyosran dobok egy képet, még nem szülinapos, de ezzel is adós voltam: egy Nouky-s fotó, amit, ha emlékeztek egyszer meséltem, hogy megvarrok. Kép
torolve_20130114141731
 
 


Vikkata
szegénykém:(((nehéz lehet igy,de tök jó hogy Lőrinc ilyen ügyes nagyfiú,édes lehet:))))nagyon helyes papas!!
remélem ma megkapod a csomagot,irjál majd ha megérkezik,és kitartás neked!!!!!!!!!!!!!!nektek is boldog szülit:)))))))))))

Elan
nagyon édes:)))BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és tényleg,pislogunk egyet és már suli :(((nagyon megy az idő:(((

Gabi
nagyon jó lettek a képek:)))))))))))örülök hogy azóta nem sántikál!!!!!!!!!!!

én nagyon nehezen birom a meleget,aludni már szinte abszolút nem tudok,itt nyom ott nyom az én lánykám,de már nem sok van hátra!!!!
dobok képet,voltunk a balcsin,szuper volt:))) Kép

Kép

Kép

bibar
 
 


http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... 1FvfGVfaaN

Vikkata, sajnálom, nem lehet egyszerű egyikőtöknek sem, de nagyon okos Lőrinc, hogy ilyen okosan viseli.

Bibar, jók a Balcsis képek, néztem iwiwen, nem is vagy bálna!

Elan, Gabicsibe, jók a képek nagyon!

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Botond, Gábor, Lőrinc, Zsannetnek, Blankának nagyon boldog Születésnapot kívánunk!

Köszönöm a lepedővel kapcsolatos tanácsokat. Már be is szereztem egyet.

Gabi Jók lettek a szülinapi képek. Te is csinos vagy rajta. Sok szép ajándék.
Igazad van a szopival. Már csak esti van, de azt is el viszi a cica nem sokára. Már elég nagy hozzá. Jó, hogy gyorsan tul van a betegségen.

Elán Jók lettek a képek. Sugárzik a boldogságtól Gábor.

Vikkata Lőrinc komoly kisfiu lett. Jó, hogy a párod és családod be tud segíteni, igy te tudsz feküdni. Szerintem Lőrinc ezt élvezi, mert ugyan anya fekszik, de tud játszani velem. Nem mosogat, takarit stb. Vigyázz magatokra.

Bibar Pont a hétvégén jutottál eszembe. Nagy pocival, hogy birod ezt a meleget. De már irtad is. Jók a nyarlós képek. Hu mindjárt itt az idő és négyesben lesztek.

Juci Megnéztem a ballagási felvételt. Aranyosak a lányok rajta.

Na még gyorsan rólunk mert keltem a srácot.

Sajnos az egyszerű megfázás már 3 hete tart. Hörghurut lett.
Reggel este szuri. Most is oda viszem. és még mindig hörög, köhög. Most kapja sz utolsó szurit.
Megint megyünk tüdőgyógyászatra, ugy néz ki, hogy asthma gyanus. A családban az apja és a hugom is asthmas volt gyereként, kinőték. Lehet, hogy ő is az. Vizsgálatok megint.
2 éjszaka is kint ültem vele a lépcsőn, hogy levegőt kapjon. Szörnyű a hörgés, állandó köhögés. De meleg még nehezit rajta.,
Azonkivűl megyünk hasi uh-ra is. A borda és a pupja közötti baloldali rész kitüremkedik, ha jól van lakva. A doki azt mondta, hogy lehet hasfal sérv. Fekve nem látszik, csak ha áll. Ezt is vizsgálják.
Amugy jól van, km hiánya van. állandóan jön megy, mint akinek
sok a dolga. Folyik a nyála, 19 fog jön. Hát a sulya 12,5 kg csak.
Bilizéssel kapcsolatban még. Lehet, hogy nem jó ötlet, de mostanában, ha én megyek wc-re, akkor szolok neki is, hogy pisil-e. Igy napjában 2-3-szor sikerül bilizni. Még mindig nem szol, de örül, ha sikerül neki. Hátha ráérez a dologra. Erőltetni nem erőltetem.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Sikerült ezt az oldalt elolvasni.

Javitom a gyerek sulyát. Mérés 11,9 kg. Amit előzőleg irtam azt csak gondoltam.

Witch Jobbulást nektek. Remélem már jobban vagytok. Jamikának van sulya. Gondolom nem nagyon emelgeted.

Morzsa Kitartás a fekvéshez, a pici had növögesen. Szép méret.

Vuki Köszönjük a köszöntést. 07.10-én lesz 2 éves Marcell.

Vic Gratulálok a keresztelőhöz. Neked jobbulást. Ismerős ez az időszak. De ha elindul, akkor többet alszik.

Share Gumicsizmát neten is nézhetsz. Tesz-vesz. Zsibvásár.

Gabi Gratulálok a kicsi eredményéhez. Nem lesz semmi gond sem vele. Szép lány nevet választottatok.
Érdeklődhetek, most milyen családtámogatást veszel igénybe? Gyesen vagy? Sikerült eligazodni a jogszabályok utvesztőjében?

Elan Én is tesz-vesz böngésző vagyok. Sok mindent onnan szerzek be.
Gábor igazi nyugodt fiu. Néha felkéne cserélni az én fiammal. Persze csak gondolatban. Evés teljesen egyedül megy, maszatolás van, élvezi, ha az asztalon szétkenheti.
Játék közben oda megy minden gyerekhez, s ha valami kell neki azt megszerzi. Résen kell lennem. Atól, hogy beteg km hiány van. Állandóan megy, szalad, motorozik, mostanában kezd már labdázni, focizni. Az alvás nálunk annyir javult, hogy 1/2 10-től reggel 7-1/2 8-ig alszik folyamatosan. Persze, ha nem fullad. Már kakaózni sem kell fel. Fél ével ezelőtt csak álom volt ez nekem.
Remélem megtartja ezt a jó szokását.

Mindenkinek szép napot!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Ugy látom jól elbeszélgetek magammal.

Voltunk tüdőgyógyászaton. Krónikus hörghurut van. Kapot Ventolin inhalációs szuszpenziót, ehhez kellett venem babyhalert.
Remélem ez már használ.

Na megyek borsót fejteni.

Süt a nap!!!! Mindenkinek további szép napot!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Erika!

Csak gyorsan bekukkantottam, a ventolin nagyon jó, Jami is babyhallerrel használja, és mivel megint hörög, előkerült a tasakból :)
Jobbulást Marcelnek... :)

Juci!

Édesek a ányok :)

Bibar!

Szépek vagyotok :) Lassan itt az idő :)

Kata!

sajnálom a fekvést, nem lehet könnyű, de jó hogy a párod segít :)

Elan!

Gábor édes még mindig :)

Gabi!

Boti nagyon huncut :)

Bocsi most erre volt időm, felkelt a szépségem :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Witch Ugy néz ki, hogy használ a gyógyszer. Vannak idők mikor nem hörög. Köhögés néha. Éjszakai séta is megszünt.
Jobbulást nektek. Doki azt mondta, hogy a hirtelen meleg sem jó a hörgös, astmas gyerekeknek.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!
Elköszönni jöttem!
Sziasztok!

Ami babánk nem januárban születik, ez már tuti!Angyalka lett!Van egy akkora hematóma a méhben, mint a petezsák, és szépen lassan elnyomta a baba életterét.....Múlthéten még volt szívhangunk, ma már nincs.Holnap fekszem be, hétfőn végleg búcsút mondunk az angyalkánknak!
Furcsa, de nem vagyok szomorú, a sors mindig tudja, mit mikor miért tesz......Nekünk még várni kell erre a babára, nagyon sok dogot el kell még intézni!

Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Majd megnyitom a2011 júniusi babásokat! :wink:

További szép pocakosodást mindenkinek!
Sziasztok
Kriszti

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa Várunk vissza minnél előbb!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Morzsa!

Nagyon sajnálom, és kívánom, hogy minél előbb meglátogasson egy babó, aki veled is marad...

Eirka!

Örülök, hogy jobban van a pici... Jami is hörög mostanában... Ma voltunk állatkertben, :) Majd teszek képeket :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kriszti!

Őszintén sajnálom!
ballagyo
 
 


Kriszti
:cry: :cry: :cry: sajnálom,de a lényeg hogy pozitiv vagy!!!hajrá 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witch
hogy van az a kis szépség???

Erika
örülök hogy használ a gyógyszer!!!!!

én egyre nehezebben birom,Kamilla már most 3400 gr,szóval ő sem lesz kicsi,de hát ez nálunk családi vonás:)))
már várom a végét:))

bibar
 
 


Kriszti! Nagyon sajnálom. :cry:

Lányok, akiknél ilyen asztmatikus problémák vannak, próbáljátok meg a Só- Fánit! http://www.omker.hu/hu/shop/product/43 Nem vagyok ám beépített ember, de egy ismerősünknél bevált. :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Morzsa, nagyon sajnálom :( Annyira bíztam benne! Tényleg mielőbb várunk vissza!

Vikkata, Lőrinc nagyon szép még mindig és nagyon klassz, hogy ilyen jól meg tudjátok oldani, hogy pihenhess és ennyire együttműködő. Ezt a nevelési sarkot majd elmesélhetnéd, érdekel :)

Bibar, Oli milyen nagy már! Nagyon klasszak a képek!

Juci, megnéztem a videót, szuperek a csajok :) Volt az a sírós kisfiú, na benne az enyémre ismertem :D

Erika, sajnálom ezt a sok betegséget, de a fő, hogy jól viseli Marci, klassz srác.

Rólunk: voltunk védőnőnél 2 éves státuszfelmérésen. Sajnos Gábor egyáltalán nem akart vele szóba állni, kapcsolatot létesíteni (1 órán át voltunk ott, és csak a játékok érdekelték), így kénytelen volt bemondásra elhinni, hogy milyen jól beszél. Vannak hiányosságok (önálló evés pl, szobatisztaságra való törekvés hiánya) de úgy általában nincs gond. Mostanában (ha már ilyen jó az idő) sokat kreatívkodunk, kapott egy kisasztalt-kisszéket, így most naponta többször is leül(ünk) gyurmázni, rajzolni. Sőt, nemrég a fürdőmedencéjét beállítottuk a nappali közepére és óriási kézzel-festékezést rendeztünk :)
Sajnos 3-4 napja nagyon híg a széklete (2x naponta) és van pár pöttye (ami lehet a melegtől is), így most nem adok neki epret, gyanakszom, hogy túladagoltuk.

Jövő héten meg megyünk a GEKKO-ba egy állapotfelmérésre. Majd megírom, mi volt...

Kép

Kép
elan
 
 


Kriszta :cry: :cry: :cry: nem tudok mit írni.

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Vikkata Köszi a linket. Már néztem én is. Jókat hallottam róla. Majd szeretnék veni. De 3 éves kortól ajánlják. Vagy ha már tudja szabájozni a légzését. Az még neki nem megy. Jól vagytok?

Elán Gábor ügyes fiu!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Gyors bekukk, de jövök még!

Erika!

Csak neked gyorsan. Van olyan, hogy Omron Só inhalátor, ha felírja a doki nem is húzós az ára, a házi doki is felírhatja. Nekünk van, lassan az következik...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kép Pincér! Egy deci tej rendel... Kép Hol van már a tejem?!?!
Na, hozza már! Kép

jucicuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: