Új privát üzeneted érkezett!

Mamm, máris mosolyog, micsoda helyes pasi, istenem!!!! Zsófi otthon van már? Mit szólt az öcsihez?

Nálunk elmúlt a láz, viszont megjött a takony. Egész nap megy a nyafi mindenért, eeeeeeeekkkkora elegem van.

Kép
elan
 
 


Morzsa!
Gratulálok, vigyázz Magatokra!

Mamm!
Nagyon helyes a pici fiú!

Elan!
Jobbulást Nektek!

Gabi!
Milyen nagyfiú már Boti! Gratulálok a bilizéshez!
Én is gondolkodom, hogy beszerezzek-e egyet, de asszem még korai. Védőnő, barátnő szerint elég lesz majd jövő nyáron, dokinő, anyós már ültetnék bilire...

Remény, Vevikk!
Üdv itt!
Azt én is szeretném tudni, hogy minden vizsgálat kell-e tesóprojekt előtt! Nekünk nem maradt fagyink, így gondolom, a vérvételeket újra végig kell játszani. Remélem, HSG nem kell megint.
Amúgy az én szülészem szerint még a császár miatt se kell várni 1 évet. Szóval mi már 4 hónap után (amikor megjött a mensim) elkezdtünk próbálkozni. Aztán mikor abbahagytam a szoptatást, elsőre terhes is lettem. Anna ekkor volt 8 hónapos, meg is lepődtem, mert valahogy az esélytelenek nyugalmával indultunk neki. Kicsit féltem is a kis korkülönbség miatt. Aztán sajnos kiderült, hogy nem találta meg a helyét... Szóval, most próbálkozunk tovább, s ha addig nem lesz csoda, talán ősszel visszamegyünjk Tanárúrhoz.

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok LÁnyok!
KÖszönöm mindenkinek a drukkokat, a pozitív gondolatokat!
Ma megvolt az UH, az albérleti szoba 1 cm! :wink: :lol: Látott benne a doktor egy mamgzati árnyékot, és visszaszámolva csak 5+4 vagyok.....Ígyis azt mondta, nagyon szépen fejlődik, a hematómák szinte maradéktalanul eltüntek:)

Puszi minden babának, mamának!Néha jövök kukucskálni, "tanulni", híreket adni!

morzsa
morzsa25
 
 

 
 

Tubikriszta!
Uche nagyon édes!
Igen, én is cipeltem Annát egész kiskorától mindenhova. És ő is nagyon nyitott egyelőre mindenki felé, boltokban, tömegközlekedésen mindenkivel kokettál, csak néhány embertől ijed meg (talán a hanghordozásuk nem tetszik neki).

Share!
Inkább csak akkor van lelkifurdalásom, ha véletlen belecsúszunk az alvásidőbe, vagy ha látom rajta, hogy már nagyon elege van, és inkább mászna, pakolna ott, ahol nem lehet. Csaj ennyiből érzem jobbnak a "babás" helyeket, ott kedvére mászkálhat, és ismerkedhet a hasonló korúakkal. Bár múltkor az IKEA-ban pl. csak addig érdekelte a játszószőnyeg, amíg ebédelni kellett volna, utána, mikor játszhatott volna, mászott kifelé a padlóra...
Helyesek a fiúk!

Baby!
Sajnálom ezt a bőrbajt és főleg, hogy a doki csak találgat. De remélem, most már sikerült a végére járni!
Múltkor Zalaegerszegre menet mi is benéztünk a Kolpingba, de csak körbejártuk a területet és megebédeltünk. Az biztos, hogy nagyon ki van találva családbarátilag, tetszett, hogy még a ffi WC-ben is volt pelenkázóasztal. De az étterem kínálatától nem ájultam el.

Erika!
Jobbulást! Hát tényleg nehéz gyerek mellett pihentetni a kezed, de azért próbálj vigyázni magadra! A sok emelgetéstől nekem is volt néha, hogy alig bírtam mozgatni a kezem.

Bibar!
Jó az a sapi! :wink:
Milyen gyerekbútort vettetek? Én is most agyalok azon, hogy hogyan rendezzem be Anna szobáját.

Itt egy kép a nagylányról:
Kép

Kép
Kép
vuki124
 
 


Vuki
hú de nagy már Anna:))nagyon édes!!mi a baby outletbe vettünk faktumot annó Olivérnek,és most megkapta Kamilla is annak a szekrénycsaládnak egy másik tagját,igy egységes:))

Kriszta
gratulálok:)))vigyázz a picurkára :))

Elan
nem nincs turim,ez igazából csak kicsiben működik nálunk,már az összes ismerősöm velem árultatja a ruciját:)))na meg ugye Olivérét is folyamatosan árulom,aztán nemsokára már Kamilláét is:)
most majd lesz nagyobb fiú cucc is,majd ide linkelem a fiú albumot és abban tudod kukkolni:)
hogy vagytok?Gábor meggyógyult már??

Juci
képet kérhetnénk még a kis manóról?kukkoltam ablogodat de nem láttam újat!a főzőset már nem irod?gondolom nincs időd:((

bibar
 
 


Sziasztok!

Mamm, csudahelyes kispasitok van. :D Kornélnak nagyon tetszett a fotó. Kiabált neki, baba-babaaaaa!

Bibarkám,
nagyon jó, hogy sikerült egyen-bútort beszerezni.
Én most mérges vagyok, mert lassan 2 hónapja készíti az asztalos Máténak az új ágyát. Tele van megrendelésekkel, és inkább bababútorokra vannak ráálva, az ágyat egyedileg készíti.

Szoktam nézni a rucikat, de most annyira jól állunk, hogy inkább csak nézegetek. Ha véletlenül egy 3-4 évesre való mellény a kezedbe akad, tudnál szólni???

Vuki,
azt hiszem értem, mit akarsz mondani. :lol:
Hűű, tényleg nagylány már Anna.
Kistesóprojekthez kitartás!!!

Morzsa-Kriszti!
Ez az!!!! Mi az a magzati árnyék??? :oops: :?:
Aztán ne csak néha gyere, hanem gyakran.

Baby,
Ti milyen krémet kaptatok az ekcémára?

Kornél arcán is van néhány hete, ill. egy kicsit a karján és a térdénél is. A fene megette a diétát. Nem tudom mitől jöhetett ki. Régi gyerekdoki szerint a naptól, de a karját és a combját eddig nem érte nap. Új gyerekdoki pedig nem mondott semmit, próbáljuk meg a krémet.
Amúgy a hasa is megy néha, ill. sokszor van széklete alapjáraton. Mióta nem szopik, és több tápszert iszik. Most a tápija felét Sinlac-kal helyettesítem, így hasmenés nincs, de még mindig sokat kakál.
Én a tápszerére tippelek, hiszen tejalapú, csak a fehérje olyan szinten van felbontva ebben a készítményben, hogy elvileg nem allergizál. Szójás tápit inkább kihagynánk.
A gasztros dokihoz nagyon nehéz bejutni, ha már tényleg nagy a gáz, csak akkor. Telefonon is szinte lehetetlenség elérni, az asszisztensen keresztül üzenget, pedig ott ül a rendelőben.
:evil: Nálunk nincs gyerekgasztrós magánban.

Hogy bírjátok ezt a nedves időjárást? Ki mit csinál a gyerkőkkel?

Kép
Kép
share
 
 


Kép Kép

Bibar, képek neked :wink:
Bevallom őszintén anyu itthon van két hétig szabin, és csúnyán el vagyok kényeztetve, nem kell főznöm. Viszont pénteken lesz süti recept, mert babalátogatókat várunk.

Vuki, nagyon édes Anna!
Azért császár után a kis korkülönbséggel vigyázz! Nekem majdnem három évesek a csajok és a műtét alatt szakadt az előző heg, lehet, hogy ha pár nappal tovább várnak, nem bírja ki...

Judit

jucicuki
 
 


Share!
Biztonsággal nem merte mondani a doki, hogy babát lát a petezsákban, de sejthető hogy ott van, árnyékot látott-így mondta.Nos, nem valami jó a készülék, meg aztán visszaszámolva 5+4 naposan látott most,(előtte ugye4+4 naposan) nem tudjuk mikor fogant, lehet nem a pé.-nél, hanem később, így még kisebb lehet a baba.
Egyáltalán nem estem kétségbe, mert ha legyőzte a hematómákat, akkor tuti nőni fog keddre!És talán már dobogni fog a pici szive is:)
(én is későn érő tipus vagyok, úgy látszik, rám ütött ez a gyerek!) :roll: :lol: :lol:
Optimistább soha nem voltam, annyira biztos vagyok ebben a kis életben! :wink: :lol:

KÖszike a gratulációt!Bibar Neked is! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Share,
ekcémára, a gyógyszertárban készített krémet kaptunk, azzal kellett kétszer kenni, meg fürdető szappant, azt is ott keverték ki!
De különben mintha megint jönnének elő pöttyök,már tisztára kivagyok tőlük, szerintem nem is ekcéma.....holnap lehet megint viszem a dokihoz:-(
Juci,
Panna, annyira aranyos baba, gyönyörűséges:-) Jót sétáltatok?
Morzsa,
vigyázz magatokra, persze, hogy ott van a babócád:-)
Köszi a képek dícséretét:-)
Mamm,
édes a pici fiad!!!

Kép
baby.81
 
 


Morzsa,
ennyire az elején még egy jó géppel sem biztos, hogy látni életjelenséget. Már csak 5 nap, és "csudát fogsz látni". :lol:

Baby,
mi homeopátiás krémet kaptunk, csak tüneti kezelésre jó. :roll:
Ti most tejmentes diétán vagytok, vagy abbahagytátok?

Juci,
nagyon csajos!!!!
:wink:

Kép
Kép
share
 
 


Juci!
Panna továbbra is gyönyörű!!! :lol:
Hú, most kicsit megrémisztesz. Ráadásul engem most februárban a méhenkívüli miatt újra vágtak, ugyanott, ahol a császárnál (persze most csak a hasfalat). Bár, attól tartok, nagyon kis korkülönbség már nálunk se lesz. Ha netán még idén sikerülne valami, akkor is kb. 2 év lenne köztük. Meg sokat nem is várhatok, mert a korom miatt 1-2 év múlva már be sem engednek a BMC-be. :oops:

Baby, Share!
Jobbulást a fiúknak!

Morzsa!
Biztos ott van a babód, drukk, hogy kedden már szívhang is legyen!!!
(Ilyenkor sok doki még nem is szívesen UH-z, főleg, ha nem túl jó a gépe. Engem múltkor 8. hétig meg se akart nézni.)

Bibar!
Akkor jól sejtettem, én is a Faktum családdal szemezek, pont ilyen 3 részes nagyszekrényt néztem ki. Könnyű volt összerakni? Persze, ha Olivér is segített, akkor biztosan! :wink:
vuki124
 
 


Vuki
a fiúk hamar megoldották:)))majd lefotózom egyben,nagyon jól néz ki,nagyon szerettük a sarokszekrényét is:))

Juci
jajj de édes:))))))))))))és ez a katicás kardigán,megzabálom:))de várom már én is a csajszimat:))

Share
persze majd kukkolom:))
folyamatosan rakok most fel a fiú albumba,mert abban eddig kevés volt,próbálom azt is bőviteni:)))jaj ez az idő,hol esik,hol 40 fok....én már nagyon kivagyok tőle...sajnálom a pöttyöket és a hasmenést,csak kiderül mitől lehet :oops:

Morzsa
jól teszed hogy optimista vagy,csak igy lehet:)))

bibar
 
 


Mamm
Írtó helyes pasid van!!!Ha akad egy kis időd,majd gyere és mesélj a minden napjaitokról!

Juci
Megállapítottam ez a kiscsaj is nagyon jól sikerült :D A kényeztetés pedig élvezd csak ki nyugodtan!

Vuki
Kitartást kistesó ügyben és látod itt vannak a példák elötted a csodák pedig léteznek :D

Bibar
Hú jó nagyott nőtt megint a pocakod!Nem csodálom,hogy nem bírod ezt az időjárást,katasztrófális!És megint mondják jövőhétre a vihart :evil:

Vuki
Kitartás a tesóhoz,látod csodák pedig vannak!Mi az,hogy be sem engednek a korod miatt????Most nézem Annának nem is olyan rég volt a szülinapja :oops: Utólag is boldog szülinapot neki!Hogy szalad az idő :shock:

Share
Jobbulást,azért remélem semmi komoly és tényleg "csak" az a fránya táoszer kavar be!Nagyon macerás lenne feljönni Pestre dokihoz?

Baby
Ha Pesten jártok szólj,mert van jó bőrgyógyászunk csak sajna mi is nehezen jutunk el hozzá! :(

Kriszti
Na látod minden rendben lesz,de tessék pihenni!!!!

Elan
Hogy van Gábor?Sokat gondoltam rád a héten!Botira rájött a hisztiroham ami kb.10-15 percig tart és semmi nem használ.Éjszakánként fent vagyunk minimum 2 órát.Jön az alsó két szemfoga,de nem írhatok mindent a fogak számlájára!Úgy látszik ez a 2 éveseknél "normális"
A fotó igen az Elevenben készült egy szerdai esős napon.Szülinapjára végül tőlünk kap egy Lego Duplo nagy készletet,mesekönyvet.Anyukámtól memóri kirakókat fog kapni,ezeket most nagyon szereti,anyósoméktól szandit kértünk.

És a végére....
gabicsibe
 
 


Sziasztok!
Ma reggelre bevéreztem, de semmi pánik, ott bent minden rendben, csak kissé sokat voltam fent.Szép szabályos a szikhólyagom:)
Teszek Nektek képet, kis nosztalgiára:)

Kép

Puszi mindenkienk!

morzsa
morzsa25
 
 


Séta jó volt, köszönjük a dicséreteket!

Vuki, nem akartalak megijeszteni, csak én sem gondoltam volna, doki is azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy így el van vékonyodva a méhfal.

Bibar, gondolom Olivér után jó lesz egy kislánnyal babázni, bár már a kisfiúkat is egyre szebben lehet öltöztetni.

Morzsa, jó a sztárfotó! Tessék pihenni!

jucicuki
 
 


Morzsa
A kuytafáját,meg a rézangyalát :twisted: tessék komolyan venni a pihenést,mert kiporollak!!!!

Már régóta szerettem volna megosztani veletek a jóhírt,de párom ragaszkodott,hogy megvárjuk a 12.hetet.Holnap töltöm úgy hogy már nem tudtam várni vele :D Igen spontán baba és az a plána,hogy az első próbálkozásnál célba talált :D
gabicsibe
 
 


Gabicsibe!

Gratulálok :) Tiszta szívemből :)

Mennyi kismama :) Ezt olyan jó olvasni. Remélem nekem is lesz Jaminak testvérkéje majd egyszer :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Gabicsibe!

Gratulálok, ez fantasztikus hír!!! :lol:
Köszi a köszöntést! Tényleg rohan az idő! Tesóm kislánya most 3 hónapos, tök furi már megfogni, alig emlékszem, hogy Anna is ilyen pici volt nemrég!
Kor: úgy hallottam, 40 fölött már nem szívesen foglalkoznak az ember lányával. Bár ez lehet, hogy csak az első babára vonatkozik. Jövő év végén töltöm, alig hiszem el. Mondjuk, nem érzem magam igazán öregnek, de szeretném megérni, hogy felnőjenek a gyerekeim, esetleg még az unokáimat is látni... Szóval, csak ezért a sietség. Ja, meg nem szívesen mennék vissza pl. fél-egy évre dolgozni.

Morzsa!
Gyönyörű fotó! Vigyázz Magatokra!

Juci!
Én is olvastam olyat korábban, hogy 2 évet kell pont emiatt várni császár után, de dokim erre csak legyintett. Na mindegy, azért nem riadok vissza, gondolom, a terhesség vége felé UH-n is látszik valami, ha gond lehet, bár nem lenne jó majd emiatt sokkal hamarabb szülni.

Witch!
Biztosan lesz! :)
Hogy vagytok?

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!

Gabicsibe, TUDTAM! :D Gratulálok! Megint Szűcs dokihoz jársz?
Botit sajnálom, Gábor is megszenvedett a szemfogakkal rendesen...:(

Bibar, várom az új képeket, gyakran megkukkantom ám a galériát! Én is mellényre hajtok, mint Share :D

Share, én csak Budapesten tudok magán-gasztróst gyereknek :( Ha meg tudnátok oldani a feljövetelt, szólj, és megszerzem az elérhetőségét! Sajnálom, hogy ilyesmivel kell küzdenetek, de hátna kinövi!

Morzsa, vigyázz magatokra, tényleg pihenj! Ajánljak olvasnivalót? :D Esetleg sorozatot? :)

Vuki, egy kedves ismerősöm 43 éves, 10! lombikja volt, mire idén végre megszületett a babája. Igaz, ő nem BMC-s volt... Ő nekem a példa, hogy sosem szabad feladni.

Én végre leadtam a fordítást, és még időben: a Gábortól kapott megfázás ugyanis 4 napja teljesen levert a lábamról. Neki szerencsére már nincs komoly baja, picit még taknyos meg köhög, de semmi komoly. Mi az apjával meg szenvedünk, mint a kutya, délután nagy közös lázmérés van, és aki nyer, az marad itthon a melegágyban, akinek alacsonyabb, megy a gyereket szórakoztatni. Anyósom elutazott, szóval nincs segítségünk, így kell megoldani. A lakás szalad, a minimál-létfunkciók ellátásán kívül nincs másra erő. Na sebaj, majdcsak túl leszünk ezen is...

Gábor amúgy most, mintha érezné, hogy nincs annyi energiánk, átalussza az éjszakákat, nappal is alszik 2.5 órát kb, rendesen kajál, minimálisan hisztis, egyszóval mintagyerek. Na most jól elkiabáltam :D

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Gabicsibe Gratulálok a babához! Szóval multkor sikerült elszólnod magad. :lol: Boti nagyon ügyes a bilizésben.

Juci A fotó Pannával dijnyertes. Picit megkönnyeztem.

Mamm Gratulálok a fiadhoz. Aranyos baba.

Elán Jobbulást. Sajnálom a betegséget. Viszont egy a jó dolog benne. Együtt a család. Gábor meg érzi, hogy kevés energiával rendelkeztek, hagy pihenni beneteket. Gyüjti az erejét későbbre.

Nálunk most az a nagy hir, hogy végre felavata a bilit. Tegnap este belepisilt. Volt öröm, tánc, hogy végre sikerült. Hátha tetszet neki és lesz folytatás.
Sajna megint betegek vagyunk, van valami virus és a gyerek és én is meg vagyunk fázva. Volt egy hónap betegség nélkül.
Kezem hol jobban, hol rosszabul van. Pihentetni kellene, de nem igazán megy.
Épp mondtam apának, hogy mások pünkösdkor kirándulnak, mi meg ha alszik a gyerek rohanunk a kertbe füvet irtani, mérgezni.
Jó már, hogy nincs annyi eső. Mi még nem is az árvizes területen vagyunk. Szunyog igy is sok van, mi lesz még később. Irtás meg nincs. Néha olyan jó lenne, ha elvinnék a gyereket 1-2 órára és haladnék a munkával, nem dupla idő lenne mellette. De kétségbe vannak esve, ha rájuk hagyom. Ugy jó, ha én is ott vagyok. De igy én nem haladok. Igy szüneteltettem a nagyszülőket.

Kérdés: Ti a matrac meg a lepedő közé tesztek valamit?
Arra gondolok, hogy ha leszoktatás lesz a pellusról és történik baleset, ne ázon a matrac el.
Bocsi a többiektől, de ha már lesz egy kicsi időm jövök és irok, addig meg csak gondolatban válaszok nektek.
Na megyek a kertbe, mig alszik.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Gabi,
sejtettem, hogy van valami!!! :lol: :lol: Nagyon gratulálok!!! Vigyázz magatokra!
Igen, ebben a korban van "nemalvós" korszak. Még emlékszem. Nálunk egybeesett Kornél nemalvósával. Volt néhány hónap, amikor szó szerint 1-2 órákat aludtam egyben. Brrrr! De elmúlt, és már kényeztetnek.
Nagyon jók a szülinapi ajándékok.
Elan, lehet ötletelni belőle. ;)

Most az esti elalvással kínlódunk. Bevallom, szerintem én vagyok a hunyó! Nagyon fáradt vagyok már, és nem tudok sokáig mesélgetni nekik. Kicsit beszélgetünk a napról, utána 1-2 mese, van hogy közben már bóbiskolok, Máté szól rám, hogy anya tovább. :roll: :wink: Gyanítom, hogy nem tudják levezetni a napot, és nehezen megy a szundi. A másik, hogy hiányzik nekik apa. Sokat volt távol ebben a hónapban, alig láttuk. Tegnap kihúzták 9-ig, hogy hazaérjen, és megvárták amíg vacsorázik, fürdik, csak utána voltak hajlandóak aludni menni.

Morzsa!!
hát nem tudsz nyugtonmaradni a fenekeden??? Legalább a 12. hétig bírd ki, légyszi! O.K., hogy maradni akar a baba, de segíts már neki! :wink:

Vuki,
szerintem, a 40 még nem sok, ha nem első gyerek. És amúgy sem. :lol: :lol:

Gabi, Elan
köszi a gasztrós segítséget!!!
Tudnánk hová menni, és meg is tudnánk oldani - szerencsére, ezzel nincs gond, de az a véleményem, hogy azon a kivizsgálási protokollon kívül, amit itthon is csináltak, nem tudnának többet tenni. A diétán kívül nincs más "gyógyszer", ami allergiában alkalmazható.
Lemegy a hétvégi gyereknapozás, és belefogunk a még keményebb diétába: mindent elvonok tőle, ami allergizálhat (a tejalapú tászerét, a tojásfehérjét, a szójás cuccokat - pl. virsli v. sonka, még az olajos magvakat is), és szép lassan újra bevezetek neki mindent. Aztán majd meglátjuk. Ha így sincs változás, akkor persze megyünk valahová.

Erika,
jobbulást nektek!!!
Matrac és lepedő közé lehet kapni gumilepedőt - gyógyászati segédeszköz bolt.
Mivel nem jutottam el odáig, bababoltban vettem textilpelenkához való nylont, babybruin márkájú. Egy nagy ívben van becsomagolva (azt hiszem 140x70). Nagyon jól bírja.

Elan,
gyorsan lekopogom nektek a "mintagyereket". Most már maradjon is így! Ugye, hogy kell egy mellény? :wink:
JOBBULÁST!

Bibar,
köszi a kukkolást!

Juci,
lehet-lehet öltöztetni a fiúkat, de én akkor is úgy érzem, hogy a lányok részére nagyobb a választék. Ez turira, multira és ruhaüzletre is egyaránt érvényes. Mátéra nem találok pamut mellényt már hónapok óta. Nem kötött, inghez való kellene, hanem egy kicsit sportosabb, de nem dzseki-típusú. Amit hűvösebb reggeleken-napokon rá tudok dobni a hátára. Lehet, veszek egy kardigánt, és leszedem az ujját. Elan, csináljak nektek is egyet? :wink: 92-98?

Jó hétvégét!
Mi a szabadban töltjük. Nekem egy kis munka - besegítek a gyereknapi programok szervezésében, a fiúk pedig elkísérnek. Ha nem bírják, apa majd hazahozza őket. Bár, lehet, hogy az esti táncházban is ropják még. Beszámolok róla!

Kép
Kép
share
 
 


Egy kupac gyönyörűség és mind az enyém :lol: Kép Kép

jucicuki
 
 


Gabicsibe, de jó, nagyon örülök nektek!

Lányok, most őszintén, minek jártunk mi a BMC-be? Lassan mindenkinek összejön a spontán baba is :wink:

jucicuki
 
 


Gabi!
Istenem!Gratulálok!!!!!! :lol: :lol:

Juci!
A kupac gyönyörűség valóban csodaszép!!!!!!:wink:

Elan!
Már sorozatfüggő lettem.:lol: :lol: Egész nap a tv-t bújom, olvasástól megfájdul a fejem:( Valamint a recepteket gyűjtöm az nlc.-ről...

Vuki, Juci!
Köszi a fotódicséretet!Minden nap megnézem:)Kedden bővűl az album:)(Újra látni akar a doki-sztem ez már sok lesz.....:))

Igérem lányok pihizek,mostmár tényleg nem kelek fel, csak ha nincs itthon senki, mert napi 5 X kell enni:)
Bár tegnap kezdődött a kellemes kis hányinger, ami máíg elkisért, sajna reggel már a kávémat sem tudtam meginni, és most próbálom bent tartani a 10 óraimat :roll: :cry:

További szép napot lányok, kellemes hétvégét.Ha sikerül, mi is kifekszünk a teraszra....pihenni, aludni!:)

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Erika, gratulálok a bilizéshez, csak így tovább! A matrac és a lepedő közé lehet kapni matracvédő lepedőt, amit a sarkain található gumik segítségével rá tudsz feszíteni a matracra. Az egyik oldala vízhatlan, a másik kellemes, textil-szerű. Én akkor használtam ilyet, amikor Gábor még nagyon kicsi volt, mert rettenetes mennyiségeket bukott. De pisi ellen is jó :)

Share, nagyon köszönöm a felajánlást, tündér vagy :) De nem akarlak ilyenekkel terhelni, főleg, mert sikerült most a meglevő mellényünk mellé venni egyet a Tesz-Veszen, használtan. Nagyon jól néz ki, és csak 250 forint volt. Plusz a postázás, persze, ha nem tudjuk összeszervezni az átvételt. Majd még nézelődök, hátha szerencsém lesz. Én különben már egy csomó mindent vettem Gábornak a Tesz-veszen és a Vaterán, nagyon jó cuccok, és még postázással együtt sem volt drágább, mintha turiban vettem volna.

Juci, gyönyörűek a csajszik! Igen, én is kapkodom a fejemet, mennyi mindenkinek sikerül a spontán baba. Ez némi reményre ad okot nekem is, ha nem is sokra.

Kép
elan
 
 


Elan, az én esetem is csoda az orvosom szerint, tehát ne add fel!

jucicuki
 
 


Juci,
nagyon jók a képek,szépek a lányaid!!
Morzsa,
tessék tényleg pihenni ám! Vigyázz magatokra!!!
Gabicsibe,
nagyon örülök és gratulálok nektek a kistesóhoz! Ügyesek voltatok:-) Jól tudtad titkolni előttünk:-) Szólok, ha Pesten járunk, bár az nem most lesz, addig remélem elmúlik neki, de köszike:)

Én is szeretném,ha ilyen ügyesek lennénk:-)
Bár az majdnem kizárt....
Mennyi mindenkinek sikerül, sikerült spontán a baba, hihetetlen, hogy előtte meg hányszor meg hányszor kellett sorban állni a BMC-ben, hol vizsgálatok miatt, hol beültetés, leszívás, eredmény, mikor mi....most meg pik-pak és sikerült is, tök jó,hogy létezik ilyen csoda:-) szóval gratulálok Gabi és mindenkinek a babákhoz!!!!!!
Share,
én is ki fogok próbálni valami homeós cuccot....csütörtökön megint elvittem, azt mondta a bőrgyogyi, hogy az ujjabb pettyek is ekcémásak.....de ma meg nincsenek rajta.....használjuk továbbra is a krémeket és vigyázunk a bőrére...
nem diétázunk most, bár tehéntejet nem adtam még neki és nem is fogok, legalább 3 éves koráig, azt mondta a doki, hogy akinek ilyen atópiás bőre van, annak jó ha várnak vele.....
Szép napot mindenkinek!

Kép
baby.81
 
 


Gabicsibe
nem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulálok:))))))))))))ügyik vagytok!!

ugy látszik csak én vagyok igazi lombikos,nálam nem divat a spontán baba:(((((

hajrá csajok:)))

Juci
szépek ők 3-an:)))

Elan
kukkold csak:))

most töltöttem fel a kisfiú albumot lányok,kukk meg:)))a méretek vegyesen vannak benne 0-10 évig :wink:
itt a link:
http://picasaweb.google.hu/113450104542 ... fiu07Evig#

most csak ennyi,megint beteg Olivér,én hülye beengedtem egy kislányt akinek folyt az orra ezerrel,na 2 napra rá beteg lett Olivér:(((majd jövök!!

bibar
 
 


Sziasztok!

Gabi, juheejjj, gratulálok! Nagyon ügyesek voltatok. Nem semmi, hogy eddig magadba tudtad tartani. Lányok, ti honnan sejtettétek? Vagy csak én olvastam felszínesen?

Baby, talán pont ezért jártunk a BMC-be, hogy az első baba/babák utáni gátak leomoljanak. Én is hiszek a csodában.

Kriszta, pihenj, vigyázz magatokra! Szuper a kép!

Juci, csodás a 3 lány együtt. Milyen nagyok már Dorkáék. :shock:

Most csak ennyire tellett. Mi 2 hétvégén egymás után lagziba voltunk. Most pótolom az itthoni elmaradásokat. Egyébként Zéti szuperül bírta mindkettőt. Az elsőn még mulatott is (rázta a seggét és énekelt). A mostanin már korán kidőlt.

Vigyázzatok magatokra!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Elnézését kérek, hogy írok Nektek, de én is BMC-s voltam és a 3. lombikom sikerrel járt. Én inkább olvasó módban voltam a fórumon, terhességem alatt. Mostanában nem volt időm olvasni......
1 évesek az ikreim (lány, fiú) Nagyon sok eladó dolgaim lennének. Pl: 44-es ruhák, légzésfigyelők, sterilizáló, stb. Most nem sorolok fel mindent,de akit érdekel az írjon és szívesen válaszolok.



Üdv.
natü
natü
 
 


Sziasztok, csak gyorsan, mert Lőrinc alszik és én is próbálok pihenni!!!

Mamm, DESZÉP!!! :) Hatalmas gratula!

Erika, Ti rögtön az éjszakát is megpróbáljátok? Szerintem az később van, mint a nappali szobatisztaság nem? vagy lehet, rosszul gondolom..

NAGYON KÖSZÖNÖM mindenkinek a pelenkás tippeket. Végülis Happy Bella márkájúra váltottunk, és ez eddig lekopogom bevált.

Share, irtó helyesek a pasik, ámulok, hogy a kisebb is már mekkora.. Máté meg egyenesen kész férfi!! :shock: :lol:

Krisztike, gratulálok, de tényleg tessék feküdni. Bár én feküdhetnék amennyit csak akarok.. :roll:

Gabicsibe én tudtam.. :lol: Jól elszóltad magad a múltkor.. Hihi.. :lol:

Baby, én most voltam a házidokinál és ő mondta, hogy a lombik kihat a női szervezetre, még túlműködik, így kicsit nagyobb az esély lombik után a spontán bébire pár éven belül. De különben nekem régen sose voltak ilyen szabályosak a ciklusaim, mint pocaklakónk előtt, szval lehet benne valami.. :roll:

Képzeljétek, Lőrinc kezébe veszi a kanalat és képes 4-5 kanállal is egyedül enni. Persze utána "elfárad".. :lol: és hozza az ölembe, hogy adjam neki a többit, de legalább már a remény felcsillant.. :lol:

na mára ennyi.. bocsi, ha kihagytam valakit, de megyek fekvősbe.
torolve_20130114141731
 
 


Köszi LÁnyok a gratulációkat!

Witch
Biztosan lesz :D Amúgy hogy vagytok?

Vuki
Na azért még a jövő év vége messze van,addig is hajrá spontán baba :D

Share
Sajnálom,hogy megint drasztikus diétába kell fognotok :(

Elan
Remélem már jobban vagytok!Igen Szűcs dokihoz járok megint,szerencsére elvállalt.És ne izgulj nektek is sikerülni fog!!Azért sajnálom,hogy nem egyszerre lettünk megint várandósok :(

Erika
Ügyes nagyfiad van már :D csak így tovább,bár ez a mostani időjárás nem igazán kedvez a bilizésnek.Most,hogy megint hideg van Boti nem nagyon vágyik rá.Remélem ti is jobban vagytok már!

Juci
Csodaszépek a lánykáid :D Milyen baba Panna?

Morzsa
Mi volt ma az uh-n??Pihenés ugye megy 1000-rel!A te szempontodból most jó,hogy ilyen pocsék idő van!Legalább kénytelen vagy feküdni és nem a kertben molyolsz :D

Süni
Azt hiszem arra gondolnak a lányok,hogy Erika rakott fel egy linket a Gyed,Gyes alakulásáról és én megjegyeztem nekem ez most pont aktuális.Meddig volt Zéti a lagziba?Mi is megyünk szeptember végén és gondolkozunk rajta,hogy elvisszük Botit is.

Baby
Mi volt az a homeos kenyőcs amit bendi kukijára kentél?Azt hiszem Botinak most nem javult inkább rosszabb lett.Egyenlőre nem szeretném dokihoz vinni,mert múlthéten nagyon kiakadt a házidokinál.

Bibar
Jobbulást Olinak,rermélem azért csak egy kis nátha és semmi komoly!

Kata
Gratula az ügyi nagyfiad hoz :D Látod Lőrinc is későnérő tipus mint Elan Gáborja :D Pihenj sokat,lassan nem lesz rá időd :D

Azért jövök én is ritkán,mert elég fáradékony vagyok és előbb elalszom mint Boti :oops: Most sincs semmi tünetem leszámítva a néha rámtörő idegbeteg perceket.Olyankor senkihez és semmihez nincs türelmem és gyakran van ezért lelkiismeret furdalásom Botival szemben.nagyon bánt a dolog,de remélem most már túl leszek rajta.
Képzeljétek Boti múlthéten annyira kiborult a dokinál,hogy alig kapott levegőta sírástól,a dokinénit ellökte magától,ketten fogtuk le,hogy betudja adni az oltást.persze a végén már én is pityeregtem vele,annyira sajnáltam.Természetesen belázasodott éjszaka,sőt a másnap is lázasan telt.Szombaton szülinapi zsúron voltunk,nagyon élvezte már alig várja az övét.Rendeltünk neki egy Bob mesteres tortát (persze csak a feje lesz),most már csak a jó időd várjuk,hogy a kertben ünnepelhessünk.Emlékszem mikor megszületett iszonyat nagy kánikula volt,tavaly meg majdnem ilyen sz... idő.
Csütörtökön az Istenhegyire megyünk genetikai vizsgálatra,remélem nem lesz semmi gond.Na megyek én is pihenni egy kicsit,mert Boti lassan ébred. :D
gabicsibe
 
 


Sziasztok!
Megvolt az UH, sztem nem rossz eredménnyel, de a doki elbizonytalanított...
12 mm a petezsák, CRL 4 mm, szívműködés sejthető.....
Sokat kell pihennem, még mindig barnázok.
Doki szerint nem olyan megnyugtató a barnázás, Ő nagyon aggódik! Én persze nem, tudom minden rendben lesz.Csak nagyon megviselte a babát a sok fizikai munka, ami a terhesség elején érte.

Utánanéztem , ezzel a CRL mérettel viszont csak 6 hetes vagyok....Már semmit nem értek.

Kata, Gabicsibe!
Millió köszönet Nektek is!Gratula a kis spontán babákhoz!!!!

Én kissé aggódom, hizs eddig ilyet nem mondott a doki......Olvasgatom a netet, de jobban tenném ha nem olvasnák:)
Fekszem ezerrel, most tényleg a baba a legfontosabb!Csak wc.-re, és a kaját elkészíteni kelek fel(egyedül vagyok itthon, hideg kaját eszem):)

További szép napot, és boldog babavárást minden kismaminak!

morzsa
morzsa25
 
 


Kriszta, mennek a drukkok, de igazad van. Nem lesz semmi baj! Már annyiszor hallottunk barnázásról a környezetünkben, aztán mindig rendben lett minden. :wink:

Gabi, Veletek is minden oké lesz a genetikain. Szuper, hogy elvállalt Szűcs doki, de miért ne tette volna? Pár hete voltunk bent nála egy barátnőmmel és a kislányával. Ő is nála szült. Úgy láttuk, örülnek nekünk Hildával. Mi meg kicsit nosztalgiáztunk. Sose gondoltuk volna, hogy még visszamegyünk oda, ahol annyi csalódás ért, aztán tessék, szinte hiányzik a sorbanállás...
Az első esküvőn este 1/2 10-ig bírta Zéti, azután hazaindultunk, most hétvégén kimaradt a délutáni alvás, így már 1/2 9-kor kidőlt. De mivel ottalvós volt a buli, letettem aludni és bekapcsoltam a bébiőrt. Szerencsére nem volt semmi probléma.
Sajnálom, hogy Boti úgy kiakadt a dokinál.

Kata, gratula Lőrinc önállósodásához. Lesz ez még jobb is. Elmúltak már a rosszullétek? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Bibarci, lassan Te is finisbe érsz. Eszméletlen, hogy repül az idő.

Íme egy hétvégi fotó. Bibarci, ismerős a póló? :D Muszáj volt átöltöztetni a ceremónia után, mert a csini rucija tiszta rúzsfolt és púdernyom volt a sok női sminktől :D

Kép

KépKép
süni76
 
 


Süni,
nagyon csinosak vagytok! Jó lehetett a lagziban, már én is úgy mennék egybe!
Morzsa,
minden rendben lesz, pihenj sokat!!!! Szorítok nektek!!!
Gabi,
sajnálom Botit, Bendegúz mindig úgy sír a dokinál,mert mindig szurira megyünk és már tudja, hamár belépünk az ajtón, nemis kell meglátnia a doktornőt, már rákezd.....majd csak kinövi:-)
Írtam privit!
Kata,
úgy legyen,hogy sikerüljön a kistesó nekünk is, csak úgy, spontánkodva:-)de ha nem vissza megyünk a fagyikért!

Szép napot mindenkinek, bár erre felénk elég pocsék idő van:-((

Kép
baby.81
 
 


Kép

Be-be-beeeeeeeeee:-)


Kép


Remélem nem ilyen nyarunk lesz, gumicsizmás! De ő élvezi:-)

Kép
baby.81
 
 


Benszi!

Édesek lehetnek a kicsik az ággyal :) Jobbulást a gerincedhez, ismerős a fájdalom, és az emelgetés :)

Elan!

Jobbulást neked és Gábornak is. Nekünk a dokinéni azt monta, hogy lehet úgy lázatcsillapítani, hogy 6 óránként Mexalen kúp, és ezek között félidőben a Nurofen szirup.

Mamm!

Csoda szép kicsi fiú :) Büszke lehetsz rá :)

Vuki!

Anna hatalmas lány lett :)

Share, Baby!

Nemsemmi ez az ekcéma, nekem is van, én is nehezen viselem, hát még egy kicsi baba, imátkoztam, hogy Jaminak ne legyen, mert elég érzékeny a bőre...

Juci!

Panna csodaszép, kicsit irigyellek :) :oops:

Morzsa!

Szorítok hogy minden rendben legyen, én is megijednék.

Gabi!

Nem lehet egyszerű a hiszti rohamokkal. Jami is hisztizik néha, de azért ez még kezelhető...

Erika!

Gratulálok a bilihez, ügyes a drága :)
Erika Nekünk olyan lepedő van a lepedő alatt, aminek az egyik fele vízhatlan... Még nem alszik pelus nélkül, de idővel biztos,és lesz rá szükség...

Bibar!

Jobbulást Olivérnek, szegénykém...

Süni!

Szépek vagytok :)

Baby!

Bendegúz édes nagyon :)

Rólunk:

Jami hatalmas ügyes nagylány, egyedül eszik már 1-2 hónapja persze ez még azért kosszal jár :) Egyre többet megy egyedül, ügyesen épít, a kedvenc az építőjáték. Ami viszont az igazi kedvenc SÜSÜ. Az első 3 rész van meg, naponta 3* nézi meg, én már SÜSÜt dúdolva élek, lassan sírni fogok :) :lol: :oops: Most megrendeltem neki a többi részt, és a névnapjára kapott egy SÜSÜ bábut, mondanom sem kell, lefekszik Süsükével, simogatja az ölébe, és nézi a Süsüt...
Voltunk Nyírbátorba, élvezte a fürdőt, és Sanyi kutyát is (barátaink kutyája). Imádja a kutyákat, és nem fél tőlük. Én inkább a kutyukat féltem Jamitól :)
Nekem megint hashártya gyulladásom van. Kapom az antibogyókat...
Teszek még képet, és igérem jövök is... Ha valaki kimaradt bocsi, de ennyire volt most időm, ezt is kétrészletben írtam :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Morzsa,
kapsz progipótlást?

Kép
Kép
share
 
 


Köszi lányok! Tegnap vizsgálat után már nem barnáztam, csak ma volt 1 X a wc papíron egy kis folt....

Share!
Csak duphastont kapok.Nekem volt még Uutróm 1 dobozzal, azt az elején elhasználtam...Sajnos azóta nincs:(Lehet az kellene, de mégsem mondhatom a dokinak, hogy igenis írjon fel..... :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa
Kérdez rá a BMC-be járunk topikban, hogy van-e valakinek megmaradva utro. Biztos tudnak adni.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Igen, kérdezz rá! Esetleg a kaális v. más intézetek topikjában is meg lehetne próbálni.
Ha tényleg progihiány, akkor hiába fekszel. És igen, mondd a dokinak, hogy írjon fel. Sokkal hatásosabb, mint a Duphaston.
Na, de nem ijesztgetünk itt egy kismamit. :wink: sokat és szedd a duphastont - talán duplázd meg. :lol:

Kép
Kép
share
 
 


Lányok!
Már szereztem 2 dobozzal egyenlőre, úgyhogy hátha......Eszembe sem jutott...olyan régen volt a lombik :oops: :lol:

Majd kedden a szokásos UH járásom után jelentkezem!
Addig is puszi mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa,
addig is pakolgass, pihengess, aztán jelentkezz. Puszi!!!!

Kép
Kép
share
 
 


Sziasztok!

Ígértem beszámolót a hétvégéről.
Egész jól sikerült. Az időjárás kegyes volt hozzánk, a szervezés remek, én élveztem, hogy újra csinálhatok valamit "házon kívül", a gyerekek is alapvetően jól érezték magukat.

Miután elhatároztam a nagy diétát, több baleset is történt. Szombaton bakonyi sertésbordát kaptunk vacsorára. Miután Kornél jól belakmározott, akkor jutott eszembe, hogy ez tejföllel készült. Bár a mártás mennyisége nem volt számottevő, és inkább a szűz galuskákat nyomta, de akkor is jutott bele a tejfölből.
A másik baki Máté reszeltsajtjának megszerzése volt.
Hallottam, hogy vitatkoznak - éppen a fürdőszobában voltam. Szóváltás (Kornél neeeee, mire K visítani kezdett). Látni csak azt láttam, hogy K a földön fekszik, M pedig odamegy hozzá, nyom egy puszit a fejére :lol: , majd visszatelepszik a kanapéra a tálka reszelt sajttal. Később feltette az asztalra, és onnan szerezte meg Kornél. Kitartó kisfiam van.

Elan,
örülök a mellénynek! Nem terhelnél vele. Ilyesmit szívesen csinálok. CSak szabni ne kelljen. :wink:
Viszont én kérnék tőled egy megterhelőt, mivel írtad, hogy szoktál tesz-veszen nézelődni: ha látnál 98-104-es fiú mellényt, légy szíves, szólj nekem. Előre is köszönöm! Persze a feladatot nem kötelező elvállani, nyugodtan mondhatsz nemet. :wink: :lol:


Baby,
ha csak házilag próbálkoztok homeopátiás szerrel, akkor ajánlani szeretném a http://homeopatia.info.hu/ oldalt.
Klassz az esőcuccotok!
Gumicsizmát hol vetted, mennyiért, hányas méret???? Minden érdekel.

Gabi,
engem is érdekelne, hogyan sikerült "nem szólnod" az örömötökről. Nem éreztél ingerenciát, hogy világgá kürtöld?
He-he, nehéz ezt elképzelni nekem, aki alapvetően kibeszélős típus. Ha valami öröm v. bánat ér, azonnal el kell mondanom valakinek, és máris könnyebben dolgozom fel. Ezeket hívják energiavámpírnak? :twisted: :wink: Pihenj sokat!
A barihimlő oltástól lázasodott be Bot?

Süni,
nagyot nőttetek! És milyen komoly fiad van! Mindig ilyen?

Witch
jobbulást neked!!!! Ez a műtét szövődménye?
Jami nagyon ügyes lányka! Látod, mindenki a saját ütemében, de szépen fejlődik. És ez a lényeg.
Ekcéma: én is hajlamos vagyok rá - nemesfémek kivételével minden kikezdi a bőröm (övek, bizsuk, fülbevaló), de csak helyi irritáció formájában. Erre könnyű figyelni, egyszerűen nem viselek ilyesmit. Kornélnál úgy tűnik fokozottabban jelentkezik, ételektől, dokinéni szerint naptól.

Juci,
cuki a kupac csajszid! :lol: :lol:

Erika,
gratulálok a bilihez!!!!! Ugye mekkora öröm?
Szúnyoginvázió nálunk is volt, és gyanítom lesz is, amikor vége ennek az esős időszaknak. A kert borzalom, pedig nem nagy, de nem bírok vele a fiúk mellett.

Nagyon rossz időszakunkat éljük hármasban - én és a fiúk. Valahogy hetek óta minden nap extra-rosszul jön ki. Közös játékra alig marad időnk, és ezt nagyon megérzik. Iszonyatos a viselkedésük, az enyém is. Pedig csak a legszükségesebb házimunkákat végzem, hogy legyen tiszta ruha, edény, főtt kaja, ne ragadjon a padló és az asztal. A 80 éves szomszéd néni döbbentett rá: azt mondta, hogy azért ilyen nyűgösek és kezelhetetlenek, mert mindig mellettem vannak, és így nincs idejük játszani, kijátszani magukat. És nagyon igaza van. Állandóan a nyomomban járnak, hiába ülök le velük egy kicsit, ha eljövök onnan, azonnal jönnek utánam. Hiába viszek oda játékot, ahol épp csinálok valamit, hogy majd ott játszanak, nem érdekli őket. Két gyereket nem tudok a konyhában szórakoztatni: tegnap megpróbáltam, és az lett a vége, hogy Kornél megsütötte a kezét, Máté pedig magára borította az olajat. Na, köszi! Nagy, fedett teraszunk van, de nem zárt, lemennek róla, így még oda sem tudom egyedül kiengedni őket. Össze kellene szednem magam, és valami stratégiát kialakítani, mert, ha így telik a nyár, két neurotikus gyerek megy majd oviba, bölcsibe.

És igen! Felvették Mátét az óvodába, ahová szerettük volna, és Kornélt is a bölcsibe.
Bölcsiben megvolt életem első szülői értekezlete: "...Kornél anyukája? Anyuka! Kornélnak gomba lesz a jele. " :lol: Kornél-anyuka pedig feszített, és örült a gombának.
Máté-szülői még később lesz, de már nagyon izgatott, hogy neki mi lesz a jele. Ő is gombát akar.

Most itt szenved egyébként mellettem, elég látványosan. :twisted:

Kép
Kép
share
 
 


Gyereknap

Kép
Kép

Esik az eső
Kép

Mit lehet csinálni egy esős napon? Palacsintát sütni!
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
share
 
 


Share!

Édesek a fiúk! Húúú, így fel mered ültetni őket a pultra? Én szívbajt kapnék :) :oops: Azthiszem sokkal parásabb vagyok mint más :oops:
Allergia téren, én is így állok, két A/4-es oldalam van amire allergiás vagyok... mókás...
Gratula a bölcsi/ovi felvételhez :)
A házi munka miatt ne aggódj, rá fogsz jönni hogy a legjobb, nekünk sem volt egyszerű, de alakul a dolog... Két gyerekkel nem lehet könnyű az élet...
A hashártya gyulladás igen, azóta van, a 8 nap alatt 3 műtétből a második azért volt, mert genny volt a hasamba... ennek maradványa ez, és a vizeletemben is három baci van. Én még kibírom, de most kiderült, hogy Jamikának hugyuti fertőzése van, nem tudom mitől, nekem eszembe jutott nem e miattam, mert fürdött velem, de a dokinéni megnyugtatott, hogy nem valószínű sőt... Hát azért én még aggódok, most antibiotikumot kap. Szerencsére nem erős a fertőzés, de ott van...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem tudom ti hogy bírjátok ezt a pocsék időt, de én már kivagyok tőle, állandóan esik az eső, utááááááááálommmmmmmmmm:(
nem tudunk úgy kinnt lenni Benivel, ahogyan azt mi szeretnénk, szörnyű, bennt meg na ne is mondjam,mit művel:-)
Share,
nagyon vagányak a fiaid, na én sem mertem volna így felültetni Benit, tuti lezúgott volna egyből, amiyen izgága:-)fincsi lehetett a palacsinta. Ahogy Witch mondja, ne aggódj a házimunka miatt, ez szerintem mindenkinek nehéz dolog gyerek mellett, nekem pl. az, amikor főzök már reggel, ahogy kell Beni, kb.7-8kor elkezdem, szóval Bende mindig a lábam alatt van, bebújik a lábam közé, felkapaszkodik rajtam, nem nagyon játszik egyedül olyankor, így felveszem a bal oldalamra és a jobb kezemmel ugye főzök, tök jó, a hátam már nagyon fáj....szóval nem egyszerű, sőt....de majd elmúlik ez a korszak is!
Most mi is a teraszunkra különben azért csináltatok korlátot, hogy oda ki tudjam engedni Benit, ha már nagyon bír magával idebennt és onnan nem tud majd meglépni:-)

Kép
baby.81
 
 


Witch,
sajnálom Jaminát, szegényem és fáj neki amikor pisil? Nekem is volt már ilyen hugyuti fertözésem, nem egy kellemes dolog!Állandóan ülőfürdőztem, mag kamillateáztam, fújjj....
Te hogy vagy különben?
Üdv

Kép
baby.81
 
 


Baby!

Nem fáj neki pisilésnél, csak megtörölgetni nem engedi, pedig azt kell... Szerencsére enyhe ez a dolog, és még időben el van kapva...
Én megvagyok, sok gyógyszert szedek, amiből elegem van, a nőgyogyihoz, meg talán a jövőhéten vissza megyek, addigra remélem vége a mikinek...
Nálatok sem egyszerű a főzés, nálunk szerencsére többnyire anya főz, én dolgozok, de csak akkor tudjuk mindezt, ha Jami alszik, ami mondjuk 1,5-3 óra közötti idő. Ha Jamit a csípőmön kéne sokáig tartani összeesnék. Minimum 15-16 kg. Hétfőn megyek leméretni :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch
Jobbulást mind a kettőtöknek!!Jamika 15-16kg :shock: :shock: ,Boti most érte el a 14-et és iszonyat nehéz.

Morzsa
Ha kell még Utro szólj,mert nekem is maradt.Biztos ami biztos alapon kaptam most is,maradt másfél dobozom.És pihi,pihi Nem lesz semmi baj és a netet pedig ne bújd!!!!

Süni
Szépek vagytok és nem csodálkozom,hogy rúzsfoltos volt a gyerek :D

Share
Hát nálam most 1 gyerekkel is így állunk,mi lesz ha meg lesz Pöttöm.Boti is szeret így üldögélni a pulton,de kedden majdnem lepercelt még szerencse,hogy jó a reflekszem és eltudtam kapni.Ő is nagyon szeret főzicskézni,én kevésbé ha ő is segít.Múltkor gnoccit gyúrtam,kapott egy adagot ő is, nagyon jól el volt vele.

Megjártuk az Istenhegyit,elvileg minden rendben,a tarkóredő a tartományban van,de magas.Így ,meg kell csináltatnom a 4-es tesztet és szív uh kell csináltatni a 18.héten.Mikor elkezdték a vizsgálatot izgett-mozgott aztán nem volt hajlandó megmoccani,mint anno a bátyja :D
Boti elkezdett tegnap sántikálni,elég ijesztő volt.Sántikált aztán elesett,felállt elindult és megint elesett.Délutánra semmi aztán ma délelött megint elkezdte.Holnap megyünk a házidokihoz,már előre félek a hisztitől :( Szombaton szülinapozunk,majd a jövőhéten képes beszámolót tartok :D
gabicsibe
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: