Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Szolg közlemény:
Jön Olivér :lol:
Hannának elfolyt a magzatvize :lol:
Vendég
 


Hanna, hajrááá :lol:
(akkor most már nem lehet tippelni január 18-ra, ugye? :wink: )



Kép

 
 


Most visszaolvastam jobban...

Lois! Jók a rucik :) Nemsokára "megtöltve" is teheted a képeket róluk :) És ha majd visszanézed a mostani pocis képet, el sem hiszed, hogy ez is Te vagy :)

Nyulasz! Nekem ellentétes problémám volt... Szedsz esetleg magnéziumot? Az is okozhatja... persze, ha szedni kell, akkor nincs mese :roll:

Angel! Itt van egy súly- és hosszkalkulátor :wink:
http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... nline.html

Pasi! Kitartás, nemsokára hazajöhetnek a babák!

Szöcske! Jó, hogy írtál, pont tegnap volt hiányérzetem, hogy mi újság van Veletek... örülök, hogy minden rendben :) Babakocsi élményeket kíváncsian várom, mi is olyat tervezünk venni :)



Kép

 
 

 
 

Hanna!
Szurkolok, minél könnyebben lássa meg Olivér az anyukáját!!! :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Hanna - Édesanya,
Drukk, hogy Olivér gyorsan kibújjon és minél hamarabb a kezeidben tartsd!!!!!!!!

KépKép
tobi
 
 


Hanna drága remélem olyan könnyű és gyors születése lesz Olinak mint Zsigmondnak! drukkolok!

Hunci Neked fog üzenni?
Vendég
 


Boniko, gondolom, mert mondta, hogy ír majd:lol:
Vendég
 


Azért mert szerettek, jöttem e világra és lettem új fény, csillag, szülők boldogsága.Szeressetek mindig igaz szeretettel, a kincsetek vagyok,kicsi kincs, de ember.
Ma 16,29-kor megszülettem.55 cm és 3550 gr vagyok.Anyukámmal jól vagyunk.Olivér baba


Hanna anya és Lacapa, ezt az smst nem tudtam sírás nélkül végigolvasni, sok boldogságot kívánok Nektek, Szülőkké váltatok, a legjobb és legizgalmasabb időszak most jön csak :lol:
Sok boldogságot, örömet a piciben, Olivér neked meg egészséget, boldogságot és sok-sok rosszcsínyt kívánok!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.18 17:27-kor.
Vendég
 


Lányok, Hanna most üzent, hogy megszületett Olivér, 55 cm és 3550 gr.

Óriási gratuláció az egész családnak!!!!!!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Húúú, ez gyors volt, mire reagáltam volna a a magzatvíz elfolyására, már ki is bújt Olivér :lol: :lol: :lol:

Drága Hanna!
Szívből gratulálok a a háromtagúvá bővült kis családnak!!!!!!!!! :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Orsi!
Igen így tervezem, majd vadászok valami mini kocsit, mert sajna az enyímé verdának ultrakicsi a csomagtartója :? De még filózok rajta hogy lecseréljem e....... de inkább a másik dilemmám miatt, mert az anyósülésnél nem lehet lekapcsolni a légzsákot....nem tudom igazán, hogy előre kötném e, vagy hátra, csak gondoltam ha csak ketten mennénk és háttal van bekötve, jobban bírná ha magam mellé kötném be :roll:

Nyulasz!
Hát igen, mindenki elképzeli a többieket valahogy, én is szoktam csodálkozni a topiktalikon, ha nagyon mellélövök :D A nekem ítélt vagányságot azért köszönöm :wink:

Mó!
Köszi, igen mindenre fel vagyok készülve :D És most már szorgalmasan dokumentálok....ha lesz már érdemleges változás teszek képet :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

hanna!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek !

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk Olivérnek, Hannának és Apának: Norbika, Kirácska, Andi anyu, Norbi apu

Mó!
A babakocsis séta sajnos elmaradt, mert leesett a hó reggelre, de ma "plázáztunk" egy kicsit a két hordozóval, és annyian megálltak gyönyörködni a kicsikben, hogy apának a szíve elérzékenyült. A babakocsi egyébként szuper, mi használtan vettük Olaszországból, szinte vadonatúj volt, eléggé keveset használták kint.

puszi mindenkinek
szöcske
 
 


Sziasztok!

Hű, micsoda roham történések voltak itt! :shock: :wink:

Hanna :D
gratulálok, sok boldogságot! :D :D
Üdvözlet a kis Olivérnek a kinti világban! :D

Lois,
jaaa, igen, kedves topictárssal futottunk össze véletlenül! :lol:
Voltam vv-n is, így összekötöttem a kimozdulást egy kis vásárlással - már ideje volt! :wink:

Mó,
köszi a linket! :)
de sajna ebből sem tudom meg, mekkora valójában a kis kókuszka :oops:
angel37
 
 


itt egy csodaszép kisbaba ,hú csajok, nektek annyi, ha Olivér baba megnő :lol: majd Hunorral mennek bandázni :lol:

Kép
Vendég
 


Ez hihetetlen! Reggel Fraud-i elszólásom volt Hannával kapcsolatban! :lol: És lám, Olivér már itt is van!!! Óriási boldogság! Nagyon sok boldogságot kívánok a kiscsaládnak és nagyon várom a babaképet! :lol: :lol: Gratulálok Hanna anyu!

skrisz72
 
 


HannaAnya, LacaApa, gratulálok, Olivér cépséges! Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!!



Kép

 
 


sziasztok!
napi friss hírekkel megjött kedvenc pasitok:-)
a minimanók nagyon ügyesek voltak, ma minden kajcsizás cumiból ment! (rékának volt egy kivétel, miután az előző kaja után egy percet sem aludt 3 óra alatt, és nagyon sokat sírt, vanda félt, hogy nem fog menni ezután a cumizás), mindketten egyszer 60 grammot, a többi esetben 50-50 grammot pusztítottak be:-)
ma már éjszaka sem kapnak szondából, meglátjuk, hogy bírják....vanda jönne haza ezerrel, rugdossa őket előre:-)
dani 2260 g, réka 1980 g a mai mérés szerint (mindketten kajcsi előtt közvetlenül)
hajrá réka, neked még egy kicsit híznod kell.....hagyd meg a fogyókúrát 20-30 év múlva, most csak kerekedjél, hogy minél hamarabb hazakerüljetek :-)
(vandának ne áruljátok el, mert így is nagyon türelmetlen, de nagyon hiányoznak és alig várom, hogy itthon legyenek)

Hanna (és Olivér): jó egészséget, sok boldogságot nektek!!!!
1szálpasi
 
 


Hanna! :P :P
Szívből gratulálok, nagyon sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit kívánok! Gyönyörű a kisfiatok!

Pasi!
Nagyszerű híreket hoztál, csak így tovább, ügyesek vagytok! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Hanna
Gratulálok Nektek!!!

Lois :D
én biztonságmániás vagyok - ezen a szűrőn nézd, amit írok -
én nem kötnék előre gyereket, mert hátul sokkal biztonságosabb neki, nem beszélve arról, hogy ha melletted van, akármilyen vezetési rutinod van már, figyelni fogsz rá, ergo az utat kevésbé. Veszélyes.
Ha egy baba hozzá van szokva ahhoz, hogy hátul egyedül van, akkor ellesz. (én sosem ültem be a gyerekekhez hátra, nálam ez sarokpont volt - ráadásul 90%ban egyedül megyek/mentem velük, nehéz is lett volna :wink: )
babakocsiból, ha kicsi kell, akkor próbálgatnod kell, mert ami esernyőre csukódik az hosszú (kivétel a bbc loola és a bbc streety, mert az máshogy csukódik esernyőre, mint a többi), ha meg lapra csukhatót nézel, akkor az meg kicsit bumfordibb ált., de csomagtartófüggő, hogy mi fér be hátulra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Drága Hanna és Lacapa!
Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek!
Olivér tündéri ééédes! Milyen is lenne, hisz a gólya tőlünk van... :wink:
Sok-sok puszi és ölelés!!!
seszi
 
 


Pasi!
Nagyon ügyesek a picik, csak így tovább!!!

Orsi!

Igen tudom, hogy az vagy ezért is érdekel a véleményed :)
Én is leginkább egyedül autózom, tehát a hátul ülés kizárva.Meg önző módon be is hányok utasként, hátul meg főleg, szóval a vezetőülés stabilan az enyém. Igen, gondoltam hogy hátul biztonságosabb, vagyis azt olvastam és ez rögzült is bennem, hogy magam mögé kell bekötnöm, mert ösztönösen azt az oldat védem, ahol ülök.
Normál esernyőkocsi kizárva, pont az a bibije a kocsimnak, hogy baromi keskeny a csomagtartója. Ezt a bébé-s loola-t már néztem a brendon honlapján. Meg amúgy is ott terveztem kocsiba próbálgatni a járgányokat itt a helyiben nyitottak az ilyesmire :) Megvenni nem biztos hogy ott fogom :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna! Nagyon sok boldogságot, gratulálunk!
Gyönyörű Olivér!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna,itt is mégegyszer,és még ezerszer gratulálok!!!! :D
Olivér,Isten hozott,legyen nagyon szép és boldog életed!

Mó,MagneB6-ot szedek..lehet attól?Meg elevitet,de az kimondottan az ellenkezőjét írja :roll: Meg Adimetet,és folsavat.Mondtam a telefonban a dokmnak,kérdezte benyaltam-e valami vírust,modom,nem hiszem...persze mikor benn voltam nála,minden kiment a fejemből...így ezt sem kérdeztem meg.Én a tejtermékekre tippelek.Most figyelem.

Lois,elég ritkán jön be,amikor valakit elképzelsz :lol: sebaj 8)

1szálpasi,ezek nagyon jó hírek :D csak így tovább!!!

Nikó,neked számol ez a vonalzód? :roll: a múltkor egy nappal elöttem jártál :shock:
Vendég
 


Hanna :P
Szívből gratulálok! Sok boldogságot Nektek!

Puszillak!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Nem is figyeltem nagyon , hogy számol-e, de most kiderül. Hasmenésed megvan még? Ez a tejes dolog lehet van benne valami, én tegnap délbe rántott sajtot ettem és nem telet el 5 perc rohantam a wc-re. Most reggelire kipróbálom iszok tejcit, nutellás kenyérrel. Neked látszik már valami a pocidon? Nekem nem nagyon bár apa szerint más lett a formája. Igazából jól vagyunk néha hányingerem van de az sem mindig, na meg a hasmenés. Azon kívül semmi, alvásigény sem sok van, viszont patti na az rengeteg és 2 naponta hajat kell mosnom.

1 szál pasi!

Csak így tovább, ügyesek vagytok nagyon.

Rólam:

Én folytatom a tanulást de már nem egész nap, a kis vizsga jól sikerült már csak a 31-ét kell tulélni és szabad leszek , hurrá!
Szerdán megyünk a Kaáliba az utolsó uh-ra és kiraknak minket. Izgulok az uh miatt. De amíg nincs barnázás nem lehet gond. Nagyon paramami vagyok de 4 vetélés után ez szerintem normális. remélem senki agyára nem megyek a sok aggódással. na megyünk reggelizni gyors megtanulok 2 tételt és délig szabad leszek. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nyulasz!

6.-án voltunk 6,5 hetesek a Kaáliba azt mondta az orvosom, akkor most szerdán 8,5 hetesek leszünk. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Pocaksimi mindenkinek!!! :lol: :lol:

1szálpasi, HAJRÁ!!! Már a finish-ben vagytok!+++++++++++++++

skrisz72
 
 


Nikó,na majdholnap megnézem számol-e a vonalzód...hasmenés még megvan,nem a legjobb,múltkor egy bevásárlóközpontban találkoztam ismerősökkel,beültünk egy kávézóba,és ittam egy habos kakaót.Aztán elsétáltunk a másik végéig,és ott már rohantam be a wc-re,kb fél óra alatt bajt csinált a kakaó.Na nem volt baj,elértem a wc-ig,csak az "ilyet" jobb szeretem itthon csinálni,de a szükség törvényt bont :oops: éss bocsi mindenkitől,próbáltam kultúráltan leírni :oops: Hányinger nincs,picit szokott fájdogálni a hasam,és még csak puffadás láttszik,az is csak este.

Megértem,hogy aggódsz,ilyen előzményekkel :? szerdán legalább megint megnyugszol :wink: Vizsgához,uhuhoz mennek a drukkok!
Vendég
 


Tegnap 13:47-kor Hanna még írt a beültis topicba :D gyorsan történhettek a dolgok :D
Vendég
 


DRága Hanna Olivér is Lacapapa Gratulálunk a kis családotok kinnti egyesüléséhez! anyukának sok sok tejcsit, Apának jó tejfokozó bulit, Olinak pedig jó étvágyat és besárgulásmentes napokat kívánuk! :lol:
Vendég
 


Nyulasz!
A dolgok ilyenkor gyorsan, és hirtelen történnek! :lol: :lol: Én az esti film után felálltam a kanapéról, hogy lefeküdjek aludni, amikor elfolyt a magzatvizem, semmi hasfájás nem volt. :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :oops: :lol: persze,gondolhattam volna :lol: csak fura volt,hogy irogatunk,egyszercsak jön az üzenet :D Azóta elolvastam a blogot is,mostmár látom mi történt.
Vendég
 


Elolvastam én is a blogot, hát nem semmi, kicsit meg is könnyeztem.
A délelőttre tervezett 2 tétel kilőve, nem volt nehéz. Picit még fekszek az utró miatt utána elindítom a mosógépet és picit vasalok. Nem maradhat minden apára, szegény nem bírja.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois :D
én is hányok hátul :lol: :lol: már ezért sem ülnék be :)
nem beszélve arról, hogy ha a gyereket lefele nézném, vagy matatnám, akkor tuti még rosszabbul lennék :)
először is meg lehet egy csomó dolgot oldani.

(az, hogy mögötted v. pont ellentétesen a biztonságos az tanulmányfüggő :wink: olvastam már ezt is azt is, egyik sem győzött meg. Mögötted kényelmes - Lili is ott van -, mert nem kell megkerülni a kocsit, ha beteszed)
kicsire amúgy esernyőben a BBC kocsik csukódnak (és a streetyt nagyságrendekkel jobban szerettem, mint a loolat, sokkal jobb az alsó pakolós része, vízszintre dönthető - Lili hason aludt benne sokáig -), peg peregobol a sima aria csukódik még nagyon kicsire (lapra).
(milyen kocsid van, ha már ennyire belefeledkeztünk ebbe a témába?)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyulasz, nem vagy te tejcukor érzékeny??

skrisz72
 
 


Hanna,
gratulálok Olivérhez! Sok boldogságot!

Lois,
én meg úgy tudom, hogy hátul középen a legbiztonságosabb a gyerekülés, mert úgy bármelyik oldal törik, ő a legjobb helyen van. :roll: Nálunk mindenesetre középen van. Csak így én már nem tudom betenni, mert nagyon nehéz, és egyébként sem akarom megemelni magam. Dehát én nem is vezetek, csak apa... :roll: :D
20140901102739
 
 


Skrisz,nem tudom...eddig nem volt gond a tejes dolgokkal :roll:
Vendég
 


Nyulasz, próbáld ki a laktózmentes tejet. Ha attól nincs semmi bajod, akkor egyértelműen a tej a ludas.

skrisz72
 
 


Sziasztok,

Hanna és családja,

szívből gratulálok a kis Olivér érkezéséhez, nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!
Egyszerűen csodaszép fiúcska! :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Voltam bent a kórházban Hannánál és mindenkit puszil.

Oliver gyönyörű kis cukorfalat. Néha bevallom elfutotta a szemem a könny, ahogy ránéztem, mert annyira kimondhatatlanul nagy csoda és annyira jó helyre született.Nagyon megható, ahogy összebújnak Hannával. Hannaanyuci pedig nagyon stramm csaj!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Orsi!
Nissan Micram van. Ha lecserélném akkor pedig valószínűleg Nissan Note-ra cserélném, de annyira nem szeretnék még cserélni, még fiatalka, elhúznám még kicsit. A férjem benga 4O7-esét (Peugeot, na annak a csomagtartójába minden belefér) nyúlom majd le, ha kell a Bergon miatt, és van még egy Partnerünk is, ha a férjemnek derogál a lányautóm :roll:
Annyira nem merültem bele, hogy milyen ez a bébé loola, csak láttam a Brendonnál hogy van.
.....
Na most átnéztem mindet kocsit amiket említettél, a streetyt sem írja vízszintesre dönthetőnek, csak 15O fokra.

Hajni!
Kiskocsimban szerintem olyan nincs hogy középen, csak jobb meg bal oldal :D De amúgy hülye vagyok hozzá nem tudom középre be lehet e kötni az ülést.... isofixes, de azt még sose nézem meg azok hol vannak a fülek, szerintem kettő van két oldalt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hajni!
Most látom, hogy húúúúú, de egyidősek vagyunk.... :)

Baba!

De jó neked, hogy láthattad :) Örülök, hogy jól vannak, Hannától meg nem is vártam mást, kemény csaj!!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


hajni777 írta:
Lois,
én meg úgy tudom, hogy hátul középen a legbiztonságosabb a gyerekülés, mert úgy bármelyik oldal törik, ő a legjobb helyen van. :roll:

igen, ott lenne (helyileg), de mivel a középső ülés kialakítás a legtöbb autóban másmilyen (padszerű), így oda stabilan bekötni nagyon nehéz bármelyik ülést is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


loislane írta:.....
Na most átnéztem mindet kocsit amiket említettél, a streetyt sem írja vízszintesre dönthetőnek, csak 15O fokra.

tudom,d e én így használtam :wink: teljesen le lehet dönteni.

szép kocsid van, én is néztem egy időben.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép
1szálpasi
 
 


Kép

Kép


ezt most csak nektek, mindjárt pakolok többet iwiw-re, ott nem kell tömöríteni:-)
1szálpasi
 
 


gyönyörűek!!!
1 szál pasi :)
vannak 44-50es ruháitok? ha nincs és kellene, akkor írj mailt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


az iwiw egy rakás lósz*r, nem műxik:-(
képek később.....

addig egy kis csemege nektek.....az első képen Laura nagylányom pár napos korában, a második képen Réka...vagyis ők NEM ikertestvérek!!!!

Kép

Kép


icsilya: 50-esből van pár darab, úgy gondoltuk, ennyi elég lesz, de még ezek is nagyok rájuk....5-kor etetés van, utána úgyis hív majd Vanda, megbeszélem vele:-)
1szálpasi
 
 


icsilya: itt vagy még?
ha igen, akkor 50-es méretűek érdekelnek minket:-)
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: