Új privát üzeneted érkezett!

Lexi
hogy vagy gondolom sokat pihizel. Döntöttél a tesztelést illetően?

Gabci
mi a helyzet megjött már?

Paurora
Pötyi csütörtökön már biztos nem lesz szégyenlő
mira08
Budapest
 
 


Szia Mira!

Még nem jött meg szórakozik velem a testem!!!! A múlt hónapban is két napot késett,pedig nem szokott!!!! Megőrülök!!!!
Remélem ma megjön.

Szurkolok hogy sikerüljön az inszem!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Gabci, ez annyira jellemző, hogy amikor várná az ember, hogy megjöjjön, akkor persze késik... de hétvégén remélem megjön végre Neked, és mehetsz hétfőn :).

Mira,
tegnap nem volt annyira pihenős napom, mennem kellett két helyre is abban a csodás időben, de ma bepótoltam, pihiztem szinte egész nap, csak délután sétáltam egyet a boltig, meg összeütöttem magamnak egy ebédet :).
Igazából minél tovább akarom húzni a tesztelést, de valószínűleg fogok, jövő csütörtökön és utána kedden kell mennem vv-re, szóval szerintem valamikor a második előtt, de meglátjuk :).
Nagyon izgulok amúgy, ez a várakozás.... Mivel ugye láttuk, meg le is fotóztuk a két kis bogyót, amit visszaültettek, így próbálok agykontrollozni, hogy magam elé képzelem őket, és elképzelem ahogy beágyazódnak :).

Te hogy vagy? Hogy viseled a várakozást? Remélem pihizel sokat. Neked mikor kell menni vérvételre?
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok

Paurora minden oké lesz lassan a felénél jársz már szóval innen már csak a szép és jó dologk történnek veletek. Kismanó most már egyre intenzívebben fog rugdalni és az nagyon jó érzés . Lassan lehet készíteni a baba szobát vásárolgatni stb. Azért irigyellek most nagyon szívesen tartanék már én is itt.Várjuk ám majd a híreket ha megtudjátok a babátok nemét. Meddig dologzol még ?


Magdipeti te hogy vagy ?

Gabóca drágám nagyon most már ne húzd ezt a mikulást mert nagyon le leszel maradva. Kicsit segíts rá valami röviddel vagy meleg vizes pancsolás vagy egy kis sze.. a pároddal. Nekem ezek közül valamelyik mindíg segít.

Évike te hogy állsz? Te is jössz velünk tudod .

Lexi jövő héten már gyönyörű idő lesz és lehet jókat sétálgatni is. Akkor már gyorsan fog telni az idő. Addig pihi és pocaksimi. Mira ez rád is vonatkozik ám . Neked nem kell menned vv ha jól gondolom ugye? Csak ha megjön vagy nem jön meg akkor jelentkezni.

Maci most akkor veled mi van? Kezdessz vagy M dokival mire jutottál most?

Mzsó nagyon sok erőt kívánok neked és kívánom hogy a következő sikeres legyen. Ezektől az új szuriktól mintha több petesejted lett volna mint eddig vagy tévedek?

Ez a más fajta kezelés mennyire viselt meg? Vagy a tünetek a végén ugyan azok mint a Sotés szuriktól vannak ? Itt a nyár pihenés és nyaralás na meg egy kis munka. De augusztus a te hónapod lesz . Annak kell lenni és nincs mese.

Bucsok mi volt ma a klinikán? Remélem szerdán nem aludtál be a munkahelyeden? !!!

Ez a hónap most nagyon pörgős lesz úgy látom elég sokan kezdjük ill csinálják a lombikot .

Vannak csodamamijaink. Nagyon terhes mamink és leendő kismamáink is. Hajrá lányok a szurikkal a baba lebegjen a szemetek elött és sikerülni fog mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,

Edina, nagyon nehéz volt kibírni...voltam alvás közeli állapotban a munkahelyen...:D ma reggel pl egész gyorsan megtalálták a vénámat :D egy csaj még rám is kérdezett hogy nem találták a múltkor ? :D
még a férjem megy majd , aztán június a mi hónapunk kell hogy legyen :) és persze mindenkié aki épp ott tart :D

bucsok
 
 


Edina hidd el nem akarom húzni,de tegnap is forró fürdőt vettem ma is azt fogok,és a sze.... nem jöhet szóba mert nincs itthon a párom. Kedden jön haza addigra pedig már lassan el is kell hogy múljon!!!!!!

Na hívtad a klinikát hogy akkor hogy lesz a uh???


gabci75
Érd
 
 


Bucsok most már hogy lassan nálad vége a vv csak a párod eredményén múlik hogy mikor és mivel kezdtek de ha minden oké akkor lehet a szünet elött ti is belefértek. Hajrá csajszi drukkolok neked.

Gabóca ma reggel 7-től dolgoztam és amikor ebéd szünetre kimentem és próbáltam őket hívni nem vették fel a telefont. Igaz már fél kettő után jutottam el addig hogy felálljak .

Szóval rajtad a világ szeme hogy mit mondanak neked. Bár ahogy számoltam nekem a 20. napom júni 1 akkor tuti nem lesznek. Szerintem behívnak elöbb uh ahogy Janulát is a tizen ixedik napon és felírják a szurikat. Nekünk már nagyon nem kell elmondani mit hogy kell . Szóval csak ez a lehetőség marad.

Akkor viszont randizunk csajszi
edina71
Budapest
 
 


Jó rendben akkor hétfőn utánajárok a dolognak!!!!!

És remélem is hogy talizunk!!!!!
Már nagyon várom!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Gabó

Ami még hirtelen eszembe jutott az a hasprés. Mielött elmennél egy nagy kád forró fürdőzésre elötte csinálj egy pár feles felülést és utána a fürdő. Nekem ez is bevált már.

Jó lenne együtt végigcsinálni ezt a lombikot is bár egy pár nap még nem számít mert neked úgyis kevesebb menopur kell majd. De hétfőn menned kell a klinikára
edina71
Budapest
 
 


Igenis!!!! Csinálok remélem ha ma már nem is de holnap meghozza gyümölcsél vagy gyümölcslevél inkább!!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok, úgy látszik a csüt reggeli hozzászólásom eltűnt az éterben :roll: Sebaj, látom, minden nap eseménydúsan telik :)

Mmzs, én még bìztam a hétfőben és nagyon sajnálom, h nem ez volt a Ti körötök :cry: Az, amiket írtál a F Int-ről és dr-ról nagyon szimpi volt, úh remélem -ha az orvosaid sem ellenzik - folytatjátok, és Tanár Úr segítségével végre nálatok is kézbesít a gólya egy kis csomagot. Szívből kívánom!

Edina, Gabci látom lassan Ti is kezdtek :D Izgi és nagyon szorítok! Edina, gratula a szép FSH eredményhez. Reméljül szép petécskék és sokan fejlődnek.

Lexi, Mira remélem hamarosan jó hírrel jöttök. Addig is biztassátok a sejtecskéket, hogy jól helyezkedjenek el.

Bucsok, Sese üdv itt! Nektek is sok sikert!

Janula, Neked is!

Cermiák, jól tetted, h utánajársz a vetéléseid okának szerintem. Czeizel dr csak ért a szakmájához, úh biztos van alapja annak, amit mond.

Maci van valami új hír, h végül merre tovább?

Ami minket illet, voltam szerdán megbeszélni a kisműtétet. Ciklus függvényében másfél hét mulva sort is keríthetünk rá. A gyorsaság miatt az új helyen. Ha minden ok az azt köv ciklusban kezdhetünk is. Szerencsére a többi leletünk eddig jó. Sőt a férjemnek meglepően jók lettek :) Aug-i szülinapi ajándéknak elfogadnék pár tökéletes kromoszómájú embrikét. Örülök, hogy itt van pár plusz vizsgálat, így két sikertelen kör után, és valóban jó hogy a köv kör előtt a feltárt problémákat kezelhetjük. Valahogy így biztosabbnak érzem, h sikerülhet.

Kismamiknak és babáiknak jó egészséget :D
echo95
 
 


Gabci, a hasprés tényleg jó ötlet, én is csináltam, meg forró fürdő, illetve én ittam egy kis vörösbort is. Remélem most már tényleg nem húzza tovább az időt és megjön Neked.

Echo, ez nagyon jó, hogy utánajárnak mindennek és alaposan körbejárják a dolgokat. Az meg külön jó, hogy a férjem eredményei is jók, reméljük most már minden klappol majd, nagyon szurkolok, hogy ezek után tényleg sikerüljön, sikerülnie kell  :).

Bucsok, szurkolok a júniusi kezdéshez :).

Paurora, örülök, hogy azért jól vagy Te is, meg Pötyi is. Tökjó, hogy alig híztál még :). Ezt a zsibbadást sajnálom, biztos nem lehet kellemes, pláne, hogy nem lehet vele mit tenni :(. Remélem csütörtökön már látni fogjátok, hogy mi is van a lábcskák között :).

Cermiák, örülök, hogy sikerült visszabillentenünk a pozitív irányba :).

Szép hétvégét mindenkinek :)!

Puszi 


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, de nálunk az egész hét fennforgás volt.

Üdv az újaknak a csapatban, a fórumcsaládban ! Jó helyre kerültetek, és ha kérdésetek van, nyugodtan támadjátok velük a csapatot: biztos van egy-két "családtag", aki tud nektek válaszolni!

Lexi, Mira: nagyon szurkolok nektek!! Jó érzés egész nap körhintán érezni magad, és új ételeket megszeretni, de a legjobb, hogy bár szinte hihetetlen, de a babavárás érzését nem tudom mihez hasonlítani..totál agymosás..szóval ezt kívánom nektek is..és persze mielőbb a kétcsíkos teszt!! 

Janula: nagyon sokat gondolok rád is, remélem szép kis tüszők fejlődnek, és minden ok lesz a leszíváson, és sok-sok szerelmes petécskéd legyen!!

Gabci: remélem a tegnapi fürdő hatásos volt, és megjött, és kezdheted te is a következő babaprojektet!!

Edina: ment privát levél , sok sikert ! Remélem nálatok is minden rendben lesz, csodaszép petécskéket termelsz majd, és sok szerelmes lesz belőle!

Mmzs: jobban vagy? Egyre jobban izgat engem is az árnyék nélküli, mióta emlegeted  Remélem te is megkapod az árnyékod!!

Cermiák: remélem már hat a sok vitamin és termékeny lesz a méhed!!

Velünk minden ok! A legfontosabb: a Cseresznye tegnap volt 9 hetes, és a tegnap esti uh alapján már 23,6 mm a CRL-je. Nagyon cuki volt.  A doki szerint apjára üt, mert a mérete a maximumon van .
Ami viszont új, a dokim eddig a Barossban volt, így jutottunk dr M-hez is, de április egytől az Uzsokiban van..hurrá..jó messze tőlünk, sőt itt a helyi szakrendelőben sem rendel már, mert ott is a Barossal van szerződés..De viszont nagyon jó fej doki, így maradok nála..

Voltunk védőnéninél is..ott is kaptam egy csomó beutalót.,.nem is értem miért mondja mindenki, hogy "a kora miatt kötelező, célszerű ez a vizsgálat" nem is érzem magam öregnek!!
A náthából is kezdek végre kilábalni..hétfőn megyek már dolgozni..olyen jó volt itthon ez a semmittevés..soha ilyet még nem tettem

Paurora csodamami: te kombinált vagy integrált teszten voltál?  És hol? És mennyi Ft volt neked? Mert nekem tegnap az integráltat javasolták, de majd kell a magzatvíz vizsgálat is..
Egyébként nálunk is tart még az egészséges hús mentes élet..a szalonnát és a sonkát viszont továbbra is szeretné  a gyerek..sokszor undorodom, de szerencsére mostanában nem hánytam..ja és egész nap éhes vagyok, de úgy, hogy hangosan korog  a gyomrom..

Lányok! vigyázzatok magatokra nagyon, a babavárok pláne..semmi vagánykodás, csak pihi és lazulás..vegyétek be a lesz..om tablettát!!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok! Puszi és egy nagy ölelés nektek!
magdipeti
 
 


Janula

Szia! Van egy kérdésem: a stimulálás a papíron 12 napra van betáblázva, ez konkrétan addig is fog tartani, vagy lehet hosszabb is??
sese
 
 


Echo,
akkor hajrá műtét, utána meg babóca :). Te most hová is jársz?


Magdipeti,
szuper hírek!:)  Csak így tovább. Rendben lesz minden!


Lányok,
képzeljétek, hogy nekem nem hogy késett volna a Gona miatt, de még egy nappal hamarabb is jött meg, 26 napra. Remélem nem lesz emiatt gond…

Gabci,
remélem most már neked is megjött!


Mindenkinek szép hétvégét! :)

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sese,

velem még nem fordult elő, hogy tovább tartott volna, de nem merem azt írni, hogy nem is tarthat tovább, mert nem tudom. Az biztos, hogy van egy határ, amikor már nem stimulálnak, hanem halasztanak. De gondolom ez ritkán fordul elő. Előre láthatólag addig tart, amíg a papíron van.
Hérfőn majd megnéz a prof, hogy hogy indultak be a peték. Talán akkor már ki lehet húzni belőle valami új infot! :)

Magdikám,

ez annyira szuper lehet! :) Igazán örülök neked! :)
Remélem mi is csatlakozunk hozzád/hozzátok mihamarabb! :)

Gabci,

mi a helyzet?

Jön valaki hétfőn? Mi Sesével ott leszünk! :)
janula
 
 


lányok egy kérdésem lenne 

Végre megjött nekem is tegnap  Ha megyek kedden vérvételre akkor a lapon ahol az utolsó menstruáció első napja van oda a tegnap dátum kell vagy az ez elötti menis dátum.
Buta kérdés de tökre lefelejttem és elbizonytalanodtam hogy volt 


Pusza mindenkinek
evi89
Vecsés
 
 


Na itt vagyok csak dolgoztam!!!

Még minndíg nem jött meg szórakozik velem!!!!!!
Megőrülök!!!! Remélem éjszaka vagy holnap mostmár megjön. Ma is csinálok egy kis hasprést,és forró fürdő!!!!!

Miért pont most késik?????? Ááááááááááááááááá!!!!!

Holnap este jövök mi a helyzet mert holnap is megyek.

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Évi! Igen a tegnapi dátum kell.

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Ugyan nálam most eseménytelen baba téren minden, de azért gondoltam írok nektek!!!

gabci, ez Murphy, hogy pont ilyenkor nem jön meg, de ne aggodalmaskodj, mára biztosan megérkezett, igaz? :) én még sosem próbáltam a forró fürdőt ilyen célból, de jó tudni, hogy ez is egy lehetőség. Na nem mintha lenne kádunk :)

mmzs, hogy vagy? sikerült egy kicsit visszatérni a mindennapokba? 

magdipeti, jaj, annyira örülök, hogy jól vagytok! Milyen gyorsan telik az idő, már 9 hét!! :) a magzatvízvizsgálattól ne félj, húgomnak is kellett (neki nem a kora miatt), és azt mondta, hogy nagyon profik, nagyon vigyáznak a babára, pontosan tudják, hogy hová kell szúrni és nem is fáj!!!

janula, szorítok holnap, hogy szép petécskéid legyenek, gondolok rád is!!!

lexi, hogy telnek a napok? érzel valamit? bár gondolom, még ez nagyon korai. dolgozol vagy otthon maradtál?

echo, milyen kisműtéted lesz? 

evi 89, szerintem is a tegnapi dátumot kell írni a papírra! De jó nektek lányok, újra kezdhettek! 

Mindenkinek kitartást és pozitív élményeket, sikereket kívánok!!!!!!


cicmorgo
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK

Remélem mindenkinek pihenéssel telt ez az esős és szeszélyes hétvége. Kismamik  és leendő kismamik ti is remélem pihentetek és nem csináltatok semmi megerőltetőt.

Gabci húzzál bele mert a végén lekőrözlek . Na jó nem is de félő hogy beleesel a júni végébe amikor nem lesznek a klinikán. Szóval hasprés hajrá......Évike neked is most kell valamikor jelentkezni, nem ?

Echo köszönöm  úgy látszik tényleg jó volt az fsh értékre a dhea . Most még szedem amíg nem kezdem a lombikot aztán majd meglátom. Az ösztradiol szint is jó volt a többit most nem nézték.

Mikor kezdhetsz pontosan? A műtét utáni következő ciklusba már mehet is és nem kell várni egy hónapot sem ? Ez a 3. lombik lesz neked is ?

Lexi Mira nemsokára kiderül nektek is s két csíkos drukkolok nektek nagyon.
Én holnap hívom a klinikát hogy a 20. napra adjanak időpntot vagy elötte valamikor ha éppen nem lesznek. Vv nem is lesz csak uh és ha minden oké akkor kezdem a szurit 2 hét múlva.

Magdipeti már 9. hét nem semmi hogy megy az idő amikor az ember a kezelés kezdésére vár akkor meg olyan lassan telik. Decemberi baba lesz? Én is akkor születtem és a párom is . Mikor mentek uh? Milyen vizsgálatokat kértek nálatok? Magzatvíz minta vétel miért kell ?

Paurora csodamami mire tippeltek ? Kislány lesz vagy kisfiú????
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok..
 Beugrottam egy picit.Sütöttem-főztem egész hétvégén.Jöttünk-mentünk,ballagások előtt állunk,keresztlányomnak ruhát vettünk,hogy szép csini legyen nekem.Minden igaz,és nem szórakozik velem is a menzim,akkor jövő hétvégére kell megjönnie.Akkor utána kedden vagy hétfőn vérvétel..Várom már nagyon.Gabci remélem már megjött csajszi..Edina most neked mikor kell legközelebb menni?Mikor nem lesz Murber doki?Kismamik vigyázzatok magatokra,meg a pocaklakókra...Hamarosan követünk benneteket mi is...Visszatérve nekem a 20.napom pont a keresztlányom ballagási napján lesz...Örömteli napunk lesz az a nap...
évike1224
 
 


Sziasztok! 

Megint nagyon lemaradtam de ez szerintem csak fokozódni fog...

Magdipeti,

nagyon szívesen szerzek Nektek kedvezményes jegyet az Árnyékra , máj. 28., 31. és júni. 4. az előadások napja, este 18h. 2000-2500 Ft-ért adnak nekem jegyet. Egyet azért hozzáteszek: nem tudom, miennyire ismeritek Richard Strausst ill. mennyire vagytok operabarátok, de ha nem annyira, akkor nem tudom, jó szívvelmajénljam-e mert csodés darab, de aki nem ismeri az operákat, annak inkább egy Mozartot vagy egy Verdit, Puccinit ajánlanék "bemelegítésnek", ez egy kicsit "nehéz" darab, néha disszonáns a zene és nem olyan látványos a rendezés, inkább lelki folyamatokat jelenít meg. De nem lebeszélni akarlak a világért se csak tájékoztatni, nehogy csalódás érjen Benneteket, főleg az uradat . ha érdekel az ajánlat, szólj bátran!

Edina,

már napok óta akarok Neked írni. Hogy igazából nem lett több petesejtem lényegesen, hoztam a saját átlagomat, csak a megtermékenyülési arány lett jobb mint az utoló 3 klinikai kezelésé, de az első 4 lombik alkalmával ott is hasonló lett az embriók száma. 4, 2, 5, 4, ez volt az első négy, majd 3, 2, 1. És most újra 4. Azt is akartam már mondani, hogy nem minden az Fsh, mert nekem kezdtek 10, meg 10,5-ös fsh-val is, most 7,8 volt és lényeges különbség nem volt. ezzel csak azt akartam mondani, hogy a lényeg, hogy 15 alatt van, a nüanszok annyit nem számítanak, pláne, ha Neked hosszú pr. lesz, a Gona úgyis lenyomja az fsh-t még jobban.

Köszi mindenkinek az érdeklődést, igazából most kezdek istenigazán rosszul lenni, de ezt nem lehet megúszni. Tegnap is , ma is sokat sírtam meg egy okoskodó nagynéni, aki ráadásul orvos, nagyon hülyeségeket mondott nekem ami rém rosszul érintett...már vigyázok, hogy csak a legjobb barátnőmmel beszélek erről részletesen meg persze anyukámmal, a tesómmal, de mással nem fogok.anyósom is jófej, hála Istennek. Nagyon más, mint az első vagy a 2. után, az is nehéz volt, de ez a 8. kudarc egészen kétségbeejt. Ne is írjatok erre semmit kérlek, mert az az igazság, hogy minden vigasztaló szó olaj a tűzre, és tudom, hogy itt mindenkinek nehéz de sajnos akkor is én "vezetek" a múltammal+ a 8 sikertelen lombikkal a fene rágja...Fel fogok állni, ahogy eddig is mindig de ez egyre nehezebb. A zenélés csodás erővel tölt el egyrészről, másrészről akkorákat tudok bőgni, nagyon gáz, de ma is a Tosca 3. felvonást végigbőgtem, hú, alig tudtam hegedülni. Na ezt most jól kiírtam magamból, köszi, hogy itt lehet ilyet!

Mégiscsak kénytelen leszek egy kicsit csökkenteni az itteni aktivitásomat de persze úgyse fogom kibírni, hgy tudjak rólatok, majd meglátjuk,mennyit írok!

Hajrá mindenkinek!
mmzs75
 
 


Sziasztok! 
Kérdésem lenne, hogy mikor irányítják vissza az embert a saját orvosához? Rögtön azután, hogy az ARO-n is megállapítják a terhességet?

leszezjobb
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Még mindíg nem jött meg már megőrülök,tegnap is ittam egy pohár bort,mag ma is iszok,minden este hasazás és forró fürdő de hiába. Mi van már??? Nem értem.Akkor mi lesz ha nem férek bele? De  június 30-tól nem lesznek azt hiszem ezt mondta andi. Ha holnap megjön akkor juni 7. a 20.-ik napom.Szóval már akkor necces nagyon hogy beleférek. De ha a következő ciklusba tesz akkor megint lecsúszok mert augusztusba nem lesznek. Szóval a végén rövid protokollal tudja csak megoldani szerintem a doki.
Na majd ha megjön hívom őket és megmondják. Csak megjönne mááár!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Évike!!!

Neked mikor lesz a 20.-ik nap?

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula: mi újság volt ma, mit mutatott az uh, és mit mondott a prof!! Drukkolok nagyon!

Gabci: mi újság? megjött már? Remélem, igen! És hamarosan te is kezdhetsz!!

Mmzs: köszönöm szépen az ajánlatod, de Péter továbbra sem lelkesedik..az opera miatt, ( színházba azért szeret járni ) valamint pont ma kezdett egy új munkahelyen. és mivel váltott műszakba jár, így még nem is tudjuk, mi lenne a jó, és egyszínház miatt nem cserélne, mert lehet, hogy az uh miatt majd úgy is kell. Még egyszer köszi!!

Edina: köszi a soraidat, Elvielg dec 21-re lettem kiírva Szegény gyerekünknek kb. csak a húsvét fog más hónapra esni, mert az eddigi két kedvenc név ( lány és fiú) is decemberi, illetve nov. vége. Tesvérem szerint ez egy igen undok megoldás!

Már voltunk uh-n, a 9 hetesen pénteken, de a 12.-en is kell menni. Nekem a doki az integrált tesztet javasolta, ma kellene eldöntenem, hogy melyik intézetbe szertnénk menni..Istenhegyi- Kleopátra ház között vacilálok. És mivel már én is és Péter is  a 39hez közeledünk, ezért kell a magzatvíz vétel is. És kell genetikai tanácsadásra is menni, meg fogászat, EKG vv, ( vv kétszer is lesz, most általános vese máj funkció, és ha leszoktam a Merckforminról, akkor a egy terheléses cukor). Szóval nem unatkozom..persze mind a leglehetetlenebb időpontban 12-14között,10-12 között.. szerintük, aki már várandós az már nem is dolgozik. De a cél lebeg előttünk, és teljesen elképzelhetetlen, de lassan a negyede idő eltelt

Leszezjobb: igen, az Aro-n megállapított terhesség után egyből írányítanak vissza a beküldő dokidhoz.

Lexi, Mira: mi újs felétek? Minden oké? mikor kell nem megjönni nektek??!! Küldöm a tapadós energiát:) Jó lenne, ha már ti is követnétek bennünket!!!

Évike: szurkolok, hogy mielőbb kövess minket te is!!! 

Kismamik! Vigyázzatok magatokra, sétáljatok sokat és gyűjtsetek D vitamint:)!

Puszi Mindenkinek!!!
 
magdipeti
 
 


Hali Csajok, remélem jól telt mindenkinek a hétvége.

Janula, mesélj, mi volt ma, mit látott a prof? Remélem minden rendben van és ki tudtál húzni belőle valami infót :).

Gabci, mi újság? Remélem segítettek a praktikák és megjött végre! Amúgy Neked csinált már rövid protokollt a doki?

Edina, sikerült beszélned a Klinikával? Mikor kell menned?

Évi, Neked akkor holnap vv?

Évike, szurkolok Neked, hogy ne késlekedjen és rendben megjöjjön, hogy aztán kezdhess :).

Cicmorgó, remélem jól vagy, örülök, hogy írtál :). Mikor mész Bokor dokihoz? Majd írj, hogy mi mondott, kíváncsi vagyok.

Magdipeti, te jó és, hogy szalad az idő, már lassan eltelt a negyed, hamarosan nagy pocakkal mászkálsz majd. Biztosan minden rendben lesz nálatok, mondjuk nem semmi, hogy ennyi vizsgálatra kell menni, és mindezt persze munkaidőben, nem lehet egyszerű összelogisztikázni.

Hát lányok, én asszem most értem el a holtpontra, már ami a várakozást illeti... éjjel kétszer is azt álmodtam, hogy mentem eredményhirdetésre, de mindkétszer felébredtem pont akkor, amikor megmondták volna, hogy sikerült-e.
Délelőtt valahogy nagyon negatív voltam, totál úgy éreztem, hogy nem sikerült... De nagyon megörültem, hogy végre kisütött a nap és jóidő van, úgyhogy kimentem séltálni, meg ücsörögni a parkba, kint voltam majdnem két órát, úgyhogy most kicsit jobb kedvem lett. Hétvége környékén kellene nem megjönnie, remélem nem is fog.

Mira, Te hogy vagy, hogy bírod a várakozást?
lexi01
Budapest
 
 


Szisztok Lányok!!!

Még nem jött meg,én már nemtudom mit csináljak!!!!!
Nem még nem volt rövid de ha csak az fog beleférni akkor mondom neki csináljunk rövidet!!!
Azért nem akarom szeptemberre halasztani !!!!!
Ha megjönne hívnám őket és többet tudnék de íííígy!!!!! Nemtudom.

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma jó kedvében lehetett a prof, mert magától is mondta, hogy lát tüszőket mindkét oldalon, de főleg a balon! :) Drukkoljunk nekik! Megy tovább a szuri és szerdán újra randi bent Sesével és aki még jön! :)

Lexi,

tudom, nagyon rossz, olyan hullámzó! Van, hogy az ember úgy érzi, simán tud várni és minden rendben lesz, van, hogy az őrület határán tépi a haját és nem hisz semmiben... Sajnos ez ilyen! :( De kitartást neked, kívánom, hogy csak jó pillanataid legyenek!

Gabci,

szerintem nyugodtan telefonálj be és érdeklődj a lehetőségeidről! Csak mondanak valamit, hogy hogyan férsz bele!

Magdi,

szeretnék már én is emiatt nem unatkozni! :) :)

Zsó,

akkor csak annyit írnék, hogy így ismeretlenül is nagyon megkedveltelek és szívem minden erejével drukkolok neked tovább!
janula
 
 


Sziasztok.
 Köszönöm a bíztató szavakat lányok,aranyosak vagytok.Gabci nekem a 20.napom június 13.péntek..Én sem hagyom hogy elhuzzák,mert már most kezdenék én is ha lehetne...Elég volt ezt a 3 hónapot megvárni....Pénteken megyek el itt helyileg egy hormon vv-re,elintézte a nődokim.Remélem hétvégén meg meg is fog jönni,és akkor jövő héten mehetnék én is a klinikára vv-re már...
évike1224
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma nagyon izgultam,mert az első Lombikom és hát gondok vannak a petefészkeim működésével, féltem, hogy alig vagy egyáltalán nem leszek stimulálható, de a prof. látott tüszőket a jobb oldalon
 hogy mi van a bal oldalon azt nem értettem, nem akartam vissza kérdezni mert érezhető volt rajta, hogy "siessünk már". Remélem sok tüszőm lesz...
Szorítsatok értünk!!!!!

Janula

De örülök, hogy vannak tüszőcskéid
Haladunk szépen lassan.
Szerdán tali
Emelt a szuri dózisodon?
Nekem csak 1-et mert eddig reggel 2, este 1 volt most már este is 2 kell.


Gabci75

Én is így voltam, elkezdte a prof a stimulálást úgy, hogy még nem menziztem azt mondta ne foglalkozzak vele, hát az nap esett és fáztam, kimentem fát vágni, jól el is fáradtam benne és mit ad Isten megjött
Jól lefárasztottam magam, szerintem fuss 1-2 kört de úgy mintha kergetnének és hátha beindul.
Volt már rá pl.hogy késett a menzim és futnom kellett a vonatra és megindult szépen!

Lexi01

Szorítok, hogy ne jöjjön meg! Csak POZITÍVAN!!!!!!
sese
 
 


sziasztok,

bocs az offért..olvaslak titeket folyamat, csak mindig rohanok :)

köszi a bíztatásokat, már "csak" két hét  :)

Magdipeti, azta, lassan tényleg eltelt már negyed...hogy telik az idő. :) én is szeretnék már itt tartani :)

Edina, köszi!! :) én is bízom a júniusi kezdésben. bár, addigra sajna meg fog jönni mire a proffal találkozunk. úgyhogy szerintem így csúszni fog júlira a kezdés. vagy ilyenkor mi van? meg kell várni a köv ciklust ha már elkezdődött az aktuális megbeszélésre? ugye nem??

bucsok
 
 


Sese,

nem emelt az adagon, továbbra is 2-2, mint hétvégén. Örültem, hogy nem 3-3! :)
Jó, hogy találkozunk szerdán! :)
janula
 
 


Lexi

Én is nehezen bírom a várakozást. Nekem jövő hét hétfőn nem kellene megjönnie. Vérvételre nekem nincs konkrét időpontom a doki azt mondta, hogy ha megjön azért menjek vissza, ha meg nem jött meg akkor meg azért. Szerintem tehát jövő hét hétfőn reggel csinálok egy tesztet, vagy lehet, hogy már vasárnap. És hogy vagy? Én sok fehérjét eszek, palástfűvet iszom, és vitamint tömök magamba. Inszemnél tudod nem adnak semmit, ami a megtapadást segítené.

Gabci

Mi a helyzet megjött már, és ha nem mit mondtak hívtad őket?

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok lányok :D

Köszi a segítséget   

Lexi 
Igen holnap vv. és uh. elméletileg , csak aza gáz hogy még mindig megvan . Nemtudom így hogy fog vizsgálni , de majd csak lesz valahogy .
Nagyon szorítok csajszi :D

Holnap jön valaki ?

Szorítok leendő kismamik , kismamik vigyázzatok magatokra !!!!!!
Hajá csajok !!

Most megint rohanok ,,,,,leég a kaja 
evi89
Vecsés
 
 


@mira08:


Szia Mira!

Még nem jött meg,de holap hívom őket ha megjön ha nem akkor is.
Holnap dolgozok majd este jövök.
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Gabóca nem lehet hogy te is csodamami lettél csak még nem tudsz róla? Csinálj tesztet ha van otthon. Én örülnék neki bár akkor nem együtt csinálnánk végig a lombikot de akkor is.
edina71
Budapest
 
 


Óóóóóóó Edina de jó is lenne!!!!!!

Reggel csinálpk egyet de nem sok reményt fűzök hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De ha már ma megjött volna már akkor is lecsúsztam a hosszú protokollról szerintem,mert mikor a leszívás lenne már július eleje és akkor nem lesznek igaz? 
De holmap hívom őket!!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


Gabci ha a forró fürdő a bor és a hasprés ellenére sem jött meg és már kb 3-4 napja késik akkor simán benne van a pakliba hogy pocaklakós vagy Ha igen akkor viszont nagyon jól kapaszkodik ha a sok mozgás ellenére is ott marat. Hajrá két csíkos teszt

Reggel korán megyek dolgozni de dobj rám egy smst ha megcsináltad a tesztet légyszi légyszi

Én drukkolok neked nagyon.
Júni végén nem lesznek 1 hétig utána lesznek de ne legyen rá szükség. Puszi
edina71
Budapest
 
 


Gabci, erre már én is gondoltam!

Magzatvízvizsgálat: nekem egy nagy problémám van vele. Olyan döntés elé állítja az embert abban az esetben, ha pozitív, amit szerintem egy ember nem bír el. Nemrégiben elég közelről láttam ilyet és akkor mondtam a férjemnek, hogy én nem megyek ilyen vizsgálatra, ne derüljön ki, higy baj van a babámmal akit aztán megszülhetek több, mint félidősen. A barátnőmnek Williams- szindrómás gyereke van és mindig mondja, higy hálás azért, higy nem tudta ( ezt szűrni se lehet), nem kellett döntenie, készen kapták és ennyi. És az is szörnyű, higy nem magyarázzák el, hogy ha nem tudod vállalni örökbe is adhatod. De szerintem egy életről dönteni, hogy hagyjam élni vagy megöljem ( bocsánat a durva szóért, de erről van szó), akkora teher, amit én lehet, higy életen végéig nem tudnék feldolgozni. Lehet, higy nagyobb teher, mint beteg gyereket nevelni. De amíg nem voltam ebben a helyzetben addig persze nem tudhatom. Csak sokat gondolkodtam ezen mostanában a környezetünkben történt tragédia kapcsán.

Janula,
drága vagy! És öriülök a tüszőidnek!

és a tieidnek is, Sese!

mmzs75
 
 


Olyan rémesen írok i- padről, bocs a rengeteg hibáért!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok,

nem írogattam a napokban, de itt vagyok, olvaslak benneteket és mindenkinek nagyon, nagyon szorítok továbbra is. A leendő kismamiknak a kitartásért és a pozitív tesztért, a sok egészséges tüszőért az éppen kezelés alatt állóknak, a  kismamiknak  pedig  a boldog és egészséges babákért :).
Szép napot mindenkinek!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok lányok !

Minden okés volt ma . Kezdem matricázni magamat :D
30. án megyek legközelebb. Úgy néz ki hogy tudjuk tartani az 5. beülti napot.
Kevesen voltak ma .
Izgulás kezdőik mégjobban..




evi89
Vecsés
 
 


Kedves Lányok, 

úgy döntöttem, törlöm a regisztrációmat. Eddig is tudhattam volna, hisz én is beleolvastam már más fórumokba, de mégis mellbevágott a tapasztalat, hogy amiket ide irkálunk, azokat BÁRKI olvashatja, mert ez egy nyílt fórum. Megdöbbenve gondoltam végig, mi mindent osztottam itt meg Veletek, úgy, hogy rengeteg idegen ember olvashatta. Köszönöm a sok szeretet, biztatást amit Tőletek kaptam és Mindnyájatoknak a legjobbakat kívánom de nem szeretném ezt tovább folytatni pláne úgy, hogy nem is tudom, kik olvassák és jelentgetik másoknak. Akit megbántottam attól bocsánatot kérek, nyilvánosan is, és akiről nem is tudom esetleg, hogy megbántottam, attól is.
Furcsa dolog, higy az ember milyen közel tud kerülni érzelmileg olyan emberekhez, akiket soha életében nem látott ...de nem tudom, normális - e ez így. Ebből a fórumozásból nagyon hiányzik a személyes kapcsolat, csomó mindent félre is lehet érteni, mert ismeretlenül írogatunk egymásnak. Én a magam részéről most kiszállok ebből, még egyszer Mindnyájatoknak a legjobbakat kívánva!

Zsó
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok

Mzsó először is én sajnálnám ha eltünnél a fórumról de van egy lehetőség hogy ne tudja bárki olvasni a hozzászólásokat zárt fórummá kell tenni és csak az olvashatja ill. szólhat hozzá aki regisztrál és belépést kér a zárt topikra. Vállalod hogy megszervezed??????

Lányok én ma beszéltem a klinikával és 29 -én csütörtökön  fél 10-re kell mennem M dokihoz.

Akkor kiderül kezdhetünk-e vagy marad a következő ciklus.

Janula Sese mikor mentek legközelebb ? Magdipeti Paurora Cicmorgó hogy vagytok? Gyönyörű az idő lehet jókat sétálgatni és D vitaminnal töktődni.

Lexi Mira nemsokára ti is két csíkossal jöttök majd már csak pár nap és kiderül ugye? Tesztet csináltok vagy a vv a tuti szerintetek?

Evi hajrá tapaszok és hajrá fagyi babák.
edina71
Budapest
 
 


Edina, hű kíváncsi vagyok mi lesz.

Evi hajrá a tapaszozáshoz, szurkolok nagyon a fagyibabákhoz :).

Cermiák, örülök, hogy Te is itt vagy azért :).

Gabci, mi a helyzet nálad? Megjött már? Vagy esetleg teszteltél? Ez így most nagyon izgi.

Janula, Sese, örülök, hogy haladtatok a szurizással és vannak tüszőcskék, hajrá, hajrá :). Pénteken is mentek esetleg vérvételre? Mert nekem is mennem kell aznap, esetleg összefuthatnánk :).

Bucsok, mindjárt itt a június, remélem végül kezdhetsz majd Te is :).

Mira, szerencsére sikerült kimásznom a tegnapi holtpontról, úgyhogy ma már sokkal jobb kedvem van és újra pozitívan láttam a dolgokat :). Én is iszom sok vizet, de 2,5 liternél többet nem nagyon tudok letolni... meg persze sok fehérje és a vitaminok, és napi egy Aspirin P. Egyelőre nem érzek semmit, csak sokat járok pisilni, éjjel is kétszer, de ez gondolom a sok ivászat miatt van :D. Nekem kedden kell mennem a második vv-re és "eredményhirdetésre", de szerintem hétfőn fogok tesztelni, de a tesztet babonából nem vettem meg, szerintem majd hétvégén szerzek valahonnan.

Mmzs, sajnálnám nagyon, ha törölnéd a regisztrációdat, nagyon hiányzoznál, még így ismeretlenül is :(, de egyébként abszolút megértem amit írsz... Talán tényleg az lenne jó, ha zárttá lehetne tenni ezt a fórumot.

lexi01
Budapest
 
 


Zsó,

nagyon-nagyon sajnálom, ha tényleg kilépsz a fórumról! Megértem az aggodalmaidat, ezért vagyok én úgy ezzel, hogy csak azt írom ide le, amit ha bárki elolvas és esetleg azonosítja velem, akkor is fel merem vállalni. Bár igazán nem tudom, hogy ezekből az infókból ez hogyan történhetne meg.
Mit gondolsz Edina ötletéről? Vagy esetleg a csak privát üzenetekről? Én nagyon sajnálnám, ha elveszítenénk téged. Igen, van benne valami fura, hogy soha nem találkozunk (vagy csak egy-két emberrel), de ettől függetlenül nekem például nagy segítség volt mindig a sok gyakorlati infó és az is, hogy megérezhettem, hogy mennyire nem vagyok egyedül és beszélhetek olyan emberekkel, akik teljes mértékben megértik, hogy min megyek keresztül...mert ezt senki más nem tudja, hiába áll hozzám bármilyen közel.
Meg hát azért lehet találkozni is...én nem zárkózom el! :)

Lexi,

köszi! Megyünk holnap is és pénteken is, mindketten ott szoktunk még ücsörögni, amíg behív a prof., úgyhogy megtalálsz minket! :) Örülök neked! :)
janula
 
 


Sziasztok..
 Gabci mondok egy jó hírt::::::::Délután megjött nekem is.Holnap hívom a klinikát én is...De jó lenne ha én is mehetnék jövő hét csütörtökön veled...Szurkizzál...Edina szoritunk érted is,és remélem,hogy fogunk még a klinikán talizni..Többiek sok sikert kívánok nektek is,és kitartást a szuriknál...Mzsó sajnálom én is,hogy kilépsz.Évi hajrá tapaszozás,szorítunk érted is...
évike1224
 
 


Na itt vagyok lányok !!

Reggel megjött,hívtam a klinikát és csütörtökön megyek vv. utána délre m.doki megdumcsizni hogy hosszú vagy rövid!!!

de jó Évike!!!!
Akkor te is jössz szerintem csötörtökön,de nem a jövőhét csüt hanem most !!!!
Akkor együtt várjuk majd a 12órát!
Ki jön még csütörtökön Lányok!!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: