Új privát üzeneted érkezett!

Mamm, már te is a célegyenesben vagy! Mindig nézem a blogodat, várom a híreket :)

Lányok, a tegnapi estét követően (Gábor nem akart elaludni, kikérezkedett az ágyból, és 1 és 1/4 órán keresztül zokogott, majd a földre borulva elaludt végre...) arra az elhatározásra jutottam, hogy beszerzek valami szakirodalmat, mert én már nem tudom kezelni ezeket a hisztiket... Eddig Ranschburg Jenő volt nekem az Isten (sőt, most is az), de az ilyen esetekre nem igazán van receptje...

Nektek van valami könyv, ami bevált? Nem szeretnék vitát kirobbantani, bármilyen javaslatnak örülök, tényleg... Leginkább az altatás-körüli és az étkezéssel kapcsolatos gondok megoldására gondolok. Köszi előre is!

Witch, épp azt kérdezte az egyik barátnőm, akinek még nincs 1 éves a lánya, hogy az ilyen picik is tudnak pollenallergiásak lenni? Ezek szerint igen? Szegény Jami...:(

Kép
elan
 
 


Elan, erre csak azt tudom mondani, hogy egyik korás ismerősöm, egy bölcsibe járnak a lányaink, elvitte nevelési tanácsadóhoz, mert nagyon durva hisztiket produkált, de úgy, hogy bántotta magát és a szüleit.

Tudod, mit mondott neki?!?! TÜRELEM! (kb ennyi) Ja és ha estefelé van, akkor azonnal fürcsi és megy a szobájába.

Judit

jucicuki
 
 


Juci!!!!

Gyönyörűek vagytok!! Nagyon édes hajasbaba! :)


Elan, írtam privit. :wink:
torolve_20130114141731
 
 

 
 

Mamm hírek:
Ma 12:50-kor 4260 g-mal és 58 cm-vel megérkezett Szabó Benedek Botond!


Cili itt is hatalmas ölelés nektek!

Judit

jucicuki
 
 


Mamm!

Gratulálunk nektek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Mamm!! Szívből gratulálunk!!!! :D
torolve_20130114141731
 
 


Mamm, gratulálok én is, és nagyon várom a híreket és a fotókat!!! :)
elan
 
 


Sziasztok!
Mamm, aztamindenségitneki, micsoda méretek! :shock: GRATULÁLOK!!!!!

Juci, itt is: csodaszépek vagytok! :D

KépKép
süni76
 
 


MAMM!
GRATULÁLUNK! SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET!

Kép
Kép
share
 
 


Mamm!

Gratulálok kisfiad megérkezéséhez. Jó egészséget, sok boldogságot, sok tejcsit kívánok!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Mamm!

Gratulálok!! :)
Sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcit kívánok! :)

Kép
nika28
 
 


Mamm!

Gratulálok a csöppséghez! :)
Sok boldogságot, jó egészséget kívánok!


Juci!
Gyönyörűek vagytok! Édes lehet együtt a három lány!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!

Egyszer már jártam itt (kb. 1 hónapja) segítséget kértem (és kaptam is) székrekedés ügyben.
Ezúton köszönöm a segítségeket. Ami bejött, az a Laevolac, és már arról is leszokóban vagyunk.

A babát várunkban voltam eddig, de most az a fórum kicsit ellaposodott, és úgy döntöttem, hogy benézek hozzátok (ha nem gond). Visszaolvasgattam, amennyire tudtam. Nagyon szépek a gyerkőcök. A most született babákhoz gratulálok és sok tejcsit kívánok!

Teszek fel pár képet az én Donimról ismerkedés képpen.

Kép

Kép

Kép

Kép
vevikk
 
 


Mam én is szívből gratulálok és sok tejcsit és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek.

Látom Vevikk már átpályázott ide, időnként én is jelentkezem majd.

remény73
 
 


Vasárnap volt itt egy Dévényes csaj és ma már magától átfordult többször balra hasról hátra. Csak ne lenne ennyire drága...mert a csaj a járás elkezdéséig javasolta a kezelést.

remény73
 
 


Sziasztok LÁnyok!
Talán még van valaki aki emlékszik rám.....

Szeretném megkérdezni, mert már nem emlékszem rá, volt e valakinek olyan problémája, hogy a baba mellett több vérömlenye volt????
Mit tett? MI volt a bevállt trükk???
Előre is köszönöm a válaszokat!

És a meglepim:

Kép

Puszi minden babának, és mamának!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa, nekem volt 2 hematómám. Utrót szájon át szedtem, pihenés és rutascorbint. Nekem 3 hétig volt ott és közvetlenül a baba mellett. Szerencsére nem lett bajunk, de mikor véreztem nagyon megijedtem.

remény73
 
 


Drága Mamm, szívből gratulálok!! Millió puszi!!

Remélem egyszer én is bejutok a blogodra, amit pár hónapja küldtél jelszó nem volt jó, azt mondta a gép, hogy lejárt jelszó..
Nagyon megnéznélek majd benneteket!!
Várunk majd, mesélj!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Sziasztok!

Morzsa Persze, hogy emlékszem rád. Gratulálok a babohoz.
Nekem is volt hematomám. Fekvés, pihenés, hüvelybe 3x3 utro és rutascorbit kellett szednem. Mesélj. Magától vagy egy másik intézmény segitet, hogy babó legyen. Gyere gyakraban.

Vevikk, Remény Üdv az ujaknak. Gyertek gyakran.

Na megyek. Főzök tovább. 9-re jön anyu vigyázni a gyerekre. Én meg megyek a dokihoz. Balkéz ujaimmal már alig birok fogni. Néze már meg.

Próbálok alvásidőben visszaolvasni és irni.
Addig is esőmentes napot kívánok!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Krisztikém!!!! Hurrrááááá! Nagyon örülök nektek!
Épp a napokban voltál az eszemben, mi lehet veletek, és lőn!!! Wow! Tök jó!

Kép
Kép
share
 
 


Kriszti, GRATULÁLOK!!!!! Spontán sikerült?

KépKép
süni76
 
 


Szép napot mindnekinek!
Nagyon köszönöm a gratulációkat!
Igen, spontán baba! Nem is tudom hogy sikerülhetett,hisz nem nyugodt életet éltem.Családi házba költöztünk, felújjtíás folyik ezerrel, cipekedtem, mellette 2 munkahely, és egy idős ágyban fekvő nénit gondozok(most sem tudok pihenni, mint eddig sem) :wink: :lol:

Sajnos most azonnal betegállományba küldött az osztályvezetőm, nagyon aranyos volt. A gondozást is azonnal visszamondtam, hisz olyan régóta várunk erre a kis manóra, nem kockáztatok.

Elméletileg még nagyon picike a baba. 2.8 mm, mellette van 3 ugyanekkora hematóma, és egy 5 mm.es.
Gyógyszert nem adott a doki, csak pihenést írt fel, amit tényleg be is tartok,(bár nehéz egy ilyen örökmozgónak), még a tálcát a kajával is behozza párom, leteszi, és azt sem szabad emelni.Kicsit eltúlozza sztem, nekem viszont kényelmetlen, hogy nem tudok kint lábatlankodni a csempézésben, járólapozásban, falazásban.

Kedden kell mennem uh.-ra akkor ismét megnéz, van e még hematóma. Ha igen, további fekvés, semmi emelés, és 8 hónap veszélyeztetett terhesség(azt mondta, ilyen előzménnyel nagyon kell vigyáznom, úgyhogy ne kockáztassak).

Szóval ennyi történt, egy csoda, de csodák mindig vannak! Most csak a pozitív gondolatokat vonzom be, tudom, hoyg nem történhet baj!Hisz Ő akart jönni, természetes úton, és tudom maradni is fog! :wink: Vigyázunk rá nagyon!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!

Tiszta szívemből gratulálok!! :)

Kép
nika28
 
 


Mamm
Gratulálok a hatalmas fiacskádhoz!Nagyon sok boldogságot,egészséget és rengeteg tejcit kívánok!

Elan
Suttogó?Én nem olvastam,de van aki esküszik rá!DE szerintem ez is csak egy átmeneti állapot,helyre fog billeni a kisfiad!

Witch
Sajnálom,hogy Jamika már most allergiás!Azért kiváncsi vagyok mire is pontosan!

Juci
Nagyon édes Panna :D

Bibarka
Húúú te is milyen közel vagy már a nagy naphoz :shock: Azért csak vigyázz magadra!!!Lukiék jól vannak?

Morzsa
Gratulálok a picike csodádhoz!!Biztosan nem lesz semmi baj,olvasd csak el az utolsó mondataidat!!A párodnak pedig igaza van!!Ha nem bírsz magaddal,megyek és én kötözlek le :D

Vevikk
Gyere csak bátran és ne dugdosd a fiatalurat :D

Remény
Sajna drága,de ha ez kell a javuláshoz!barátnőm kislányának is azt mondták,hogy sokáig kell tornáztatni,de annyira ügyesen fejlődött,hogy csak egy pár alkalom kellet.Drukkolok,hogy nálatok is így legyen!

Süni
Nálatok miújság?megy már a fiatalúr? :D

Erika
Írd majd meg mi van a kezeddel!Néztem az iwiwen a képeket cukker a fiad :D

Képzeljétek Boti már bilibe kakil és nagyrészt oda is pisil,magától kéri a bilit.Vettem neki alsógatyókat,így itthon pelus nélkül van.Nem mondom néha a játék hevében vagy a hiszti közben beszalad,de szerencsére ritka.Viszont változott a helyzet most itthon bilizik Anyósomnak meg nem.
Lányok!A Prevenár után volt akinek belázasodott a gyerkőc?Szeretném végre Botit beoltatni,mert kifutunk az időből,de szombaton esküvőre megyünk és nem szívesen hagynám lázasan itthon.
És egy ma készült kép róla
Kép
gabicsibe
 
 


Gabicsibe

Nagyot nőt a fiad. Köszi a dicséretet.
Mi a 15 hós oltással együtt kaptuk az utolsót és nem volt semmi baja.

Olvasok, de irni már csak holnap tudok.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


GAbi,
ez a belázasodás jó kérdés.
Nálunk Máté mindentől belázasodott, Kornélnak 1x volt kisebb láza, pedig már túl vagyunk a 15. hós oltáson, barihimlő ellenin is. :roll: Elvileg, ha Boti nem "lázas" típus, nem lehet baj.

Máténál épp visszaesés van. A teljes szobatisztaságból újra pelót kért tegnap, de szerintem csak szórakozott, mert mondta, hogy én is kisbaba vagyok, kérek pelenkát. Abba pisilt, és kakált is este, aztán alváshoz is kért. Reggel száraz volt, és miután ébredés után megkérdezte van-e rajtam peló, igen választ kapott, elmélyülten belepisilt. Aztán közölte, hogy pisis, és levette a pelenkát. :roll: A másik tippem, hogy a költözés "mellékhatása", és most jön ki rajta.

Morzsa,
libabőrös lettem, ahogy olvastalak. Pihenés-pihenés! aztán néha írj, hogy mi van veletek. :wink:

Erika,
mit csináltál az ujjaddal? Mit mondott a doki?

Juci,
annyira megható az a fotó, amit feltettél!!! Könnybelábadtam. Nem szabad nézegetnem túl sokáig picibabafotókat, mert még kedvet kapok én is egy harmadikhoz. :lol:

Witch,
küldeni fogom az anyagot, de még keresem. :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára share 2010.05.19 13:43-kor.

Kép
Kép
share
 
 


Ja a kezem. Inhüvely gyuladás. Aflamin, flector kenőcs, csuklószoritó, szigorú pihentetés, felkötés, reumatologia.
Felkötöt kéz a gyerek mellett. HIHIHI...

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Néhány fotó

Szeretjük a spagettit
Kép
Kép

Valamelyik reggel köntöst vettünk, mert hideg volt. A kapucni hatására fényképezőgépre kaptam. Íme az eredmény:

Néhány jellemző pofi Kornélról
Kép
Kép

Máté és a járgányok
Kép

"Lökd ide a...." z üvegemet
Kép

Most megszereztelek!
Kép

Együtt - ritka pillanat, amikor egy közös fotóra rá lehet venni a fiúkat
Kép
Kép

Kép
Kép
share
 
 


Sziasztok!
Kriszti,
gratulálok, akkor tényleg vigyázz a kis csodára:-)Pihenj!
Mamm,
gratulálok Benedek babához, jó egészséget kívánok nektek!

Velünk a helyzet, hogy ugye megint voltunk egy másik bőrgyógyásznál a múlt héten, aki szerint ekcéma van Bendegúz karján,azt mondta, hogy érzékeny a bőre....
kapott rá krémet, testápolót és egy fürdető szappant, már tisztára kivagyok ezektől a dokiktól az egyik ezt mondja a másik meg azt.....ki érti, hogy akkor végre mi van a kezén, de a jó hír, hogy vagy ezektől a krémektől, vagy az előbbiektől, de úgy látom, hogy elmúlnak végre....holnap megyünk a gyerekorvoshoz, már szerintem betudja neki adni a 15 hós oltást, meg beadatom neki a bárányhimlő ellenit is, biztosa ami biztos!

További szép napot mindenkinek!

Kép
baby.81
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy legtöbbeteknél már több gyerkőc is van.
Szeretném megkérdezni, hogy a második hányótoknál jött spontán? És ki az aki visszament a BMC-be? Kell időpontot kérni annak, aki visszamegy? Mert mi minél előbb szeretnénk kistestvért. Elvileg augusztustól lehet próbálkoznunk a dokim szerint. (Bár még nem jött vissza a ciklusom) És úgy gondoltuk, hogy ha ebben az évben nem jön össze, akkor januárban visszamennénk a BMC-be.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk, nekem azt mondta Szűcs, hogy várjam ki az 1 évet, s ha már nem szoptatok, s megjött a menzes menjek vissza. Mondjuk nekünk vannak még "fagyiovisaink".

remény73
 
 


Baby,
Ti nem kaptok a 15 hóssal egyidőben Prevenar emlékeztetőt?
Kornélnak azért csúsztattam 16 hós korára a barihimlő ellenit, mert egyszerre kapta a 15 hósat és a prevenart, nem akartam 3-at egyszerre adni neki.


Vevikk,
nálunk 1 évre jött Kornél. Még szoptattam és a mensim sem jött meg igazán. :lol: megjött, de nem volt olyan "igazi" mensi, inkább csak jelzésértékű. Nekem az a véleményem, ha lelkileg fel vagytok rá készülve, akkor próbálkozni lehet (kivéve, ha császármetszés volt, akkor érdemes várni 1 évet).

Gabi,
most néztem meg rendesen Boti kisautós képét! Nálatok is elmúlt már a babás korszak. Igazi kisfiús a pofija és a kiállása is. Elanék Gáborára csodálkoztam így rá nemrég.

Kép
Kép
share
 
 


Share
Nagyon helyesek a fiúk,jó sokat nőttek ők is!Máté szerintem csak szórakozik,de biztosan megviselte őt a költözés is.Azért ez egy óriási változás az ő életében is.A biztonságot jelentő otthona hirtelen máshol lett.

Hát igen nagyfiú már a drágám,hihetetlen hogy már a 2.szülinapra készülünk amikor nem rég volt az első!Boti elég beteges azt hiszem megvárom a jövőhetet az oltással.

Baby
A bőrgyógyászok már csak ilyenek!Szerintem legtöbbször ők is a sötétben tapogatóznak!De jó hogy múlóban vannak azok a fránya kiütések!Nekünk múltkor azt mondták,hogy szőrtüsző gyulladása van a hátán,karján,pocakján sőt az arcán is.Néha megjelenik egy-egy kiütés ami úgy néz ki mint egy pattanás és úgy is múlik el.A gyerekorvos is megnézte és kinevette a bőrgyógyászt!Igaz ő sem tudta mi lehet és azt javasolta ha sűrűn előfordulnak érdemes megkeresni a kiváltó okot rengeteg vizsgálattal.

Vevikk
Vigyázzatok a házasélettel 8) !Egy ismerősőmnél a legelső alkalomból kistesó lett,így nincs egy év a két gyerkőc között!
gabicsibe
 
 


Vevikk, nektek van Adamo hintátok. Eredeti vagy csináltatott? Doni szereti még mindig? Én gondolkozok rajta, neten 6000-ért láttam csak kérdés érdemes-e megvennem. Köszi.

remény73
 
 


Share,
Bendegúz már megkapta a Prevenart,mindet, így azt már nem kell szerencsére,
de ő szegényem majdnem minden hónapban, sőt most tényleg minden hónapban kapott valamit, hol a kötelezőt, hol a kullancs ellenit, hol a bárányhimlő, Prevenár....ja meg a Meningococcus ellenit (lehet nem jól írtam a nevét), szóval, én mindent beadatok neki, ami ellen csak létezik védőoltás.... ez vagy jó vagy nem, bár én személy szerint így érzem jónak!
Gabi,
igen, úgy van, ahogy írod a bőrgyógyászokkal kapcsolatban, de olyan meggyőzően tudják mondani, hogy éppen mi baja a gyereknek, hogy elhiszed, mást nem tudsz tenni, meg az allergolőgus is még el is magyarázta, hogy ez miért is allergia..szóval.....na mindegy, lényeg, hogy elmúljon, bár azért jó lett volna tudni,hogy akkor tényleg mi volt ez??!

Engem is érdekelne, hogy, ha majd szeretnénk kistesót mi is, akkor vizsgálatokat újból kell csináltatni, vérvételekre gondolok, vagy csak megyek, amikor úgy gondoljuk??....van fagyibabánk...
Vevikk,
szóval máris jöhet a kistesó? Nagyon jó baba lehet Donát:-)
Szép napot mindenkinek!

Kép
baby.81
 
 


Baby.81 nekem Szűcs azt mondta menjek ha megjött a menzesz, és szerintem nem kell újra a vizsgálat, csak a lényeg az első napokban menjek, hogy a merional kezelést elkezdhessük. Ha nem lenne fagyibaba, akkor gondolom lennének újra vizsgálatok.

remény73
 
 


Remény!

Nem nekünk van Adamo hintánk, hanem Vicky-nek. Én akartam venni, de aztán mégsem vettem. Kaptunk kölcsön egy szobahintát. Sajna még nem tudjuk használni, mert még nem ül Doni, de nemsokára már majd tudjuk, így nem veszek már Adamót.

baby.81!
Doni tényleg nagyon jó baba. Alig sír, sokat eszik és játszik. Remélem ez nem is fog megváltozni. :) Bár a fogzástól kicsit félek.


Nekünk nincs fagyibabánk. Egyébként a nőgyógyászom azt mondta 9 hónapot kell csak várnom a császár mellett is. Neki nagyon sok lombikos kismamája volt már.
Mondjuk az a baj, hogy nekem a lombik előtt sem volt rendes mensim. Kb. 4-szer egy évben, pont ezért kellett a lombik (meg előtte a gyógyszeres kezelések és az inszem). Úgyhogy sok esély nincs rá, hogy spontán kistesó legyen.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Lányok bocsánat a zavarásért,ne haragudjatok hogy irok.
Egy nagyon kedves ismerősömnek Decapeptyl injekcióra lenne szüksége a lombik kezelésének folytatásához.Megvásárolná.Már csak 3 napi adagja van úgyhogy elég sürgető a dolog.
Nagyon kérem aki tud segiteni az irjon nekem.
Köszönöm szépen!
Minden jót és szép napot kivánok

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, írtam privit!
remény73
 
 


Remény köszönöm a segitséget,irtam vissza neked!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok csajok!

Gyorsban csak!

Mamm!
Hatalmas gratula ehhez a nagy bébihez!Képeket minél hamarabb!

Juci!
Csodaszép ez a hajasbaba!Lányok hogy bírják?És te?CSinálj majd egy 3-as fotót róluk!

Krisztikém!
Megríattál,én is pont a napokban gondoltam rád,vajon mi lehet veletek!Gratulálok tiszta szívből!Neem is az egyik babán volt a hematoma és pihi,rutascorbin.

Vevikk,Remény!
Üdv közöttünk!


Na,próbálok visszaolvasni minnyá!


Ja és köszönöm mindenkinek a gyermekeim dicséretét!
Vendég
 


na neee már!!!!!!!!!!!!!!

pár napig nem jövök és mit látok???

Mamm
GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,én meg pár napja irtam neked mailt,nem csoda hogy nem válaszoltál:)

Kriszti
neked meg szintén GRATULAAAAAAAAA :P :P :P :P :P jaj de örülök,spontán baba ennyi év után:)))))feküdj,ha kell akkor 8 hónapig,ott marad és kész!!!!

Vevik
jaj de édes Donát baba:)))

Gabi
vigyázok:))
jól vannak,még itthon,nemsokára költöznek:(((édes ez a kép,és nagyon ügyi nagyfiad van:)))

Benszi
na soha nem mész apukádékhoz?????:(((((

Baby

ha van fagyitok nem kell ujra avizsgálat,csak mész kb a 8. napon és a 14. en visszakapod őket:)))
ja rákszűrés kell azt tudom!!más nem!!raktam fiú cuccokat is ebbe az albumba,kukk meg:)))multkor mondtad hogy szóljak,csak fiúból még mindig kevés van:
http://picasaweb.google.hu/113450104542 ... 5/UjKepek#

viszont lány ruciból dömping van 0-6 éves korig :P :P :P alul az albumom,és van még több is,ha érdekel irjatok és küldöm:)))szülésig bizniszelek!!!

és képek:
Kép


Kép Olivér Kamilla sapijában:))) Kép 3 férfi dolgozik Kamilla szekrényén:)))

bibar
 
 


Na visszaolvastam teljesen!

Baby!
Sajnálom ezt az ekcémát!Reméljük hamar kikezelődik!Édes Bendegúz az esőkabátos képen!

Tubikriszta!
Uche nagyon cuki!Ne aggódjanak a nagyik,beszélni fog majd magyarul is a z a kölök!

Gabicsibe!
Óriási a fiad és gyönyörke!Oltás mellékhatására már nem emlékszem sajna!Gyógytorna az nekem is heti 1x van,de fizikóra hetente 2x járok!Nem gerincsérv,hanem kikoptak a csigolyáim közül a kocsonyás cuccok!Kopás!Majd vissza kell menni a dokihoz a röntgennel és megmondja mi lesz!

Remény!
A Juciék jártak Dévényre,neki több az infója róla!Nem lehet ellesni pár gyakorlatot és te csinálnád a csaj helyett?

Vevikk!
Helyes fiú Doni!Laevolac nálunk is bejött!

Nika!
Édes Ati!Örülök,hogy gyarapodki Panna,remélem már otthon van!

Witch!
Sajnálom ezt a candidát és Jamina allergiáját!

Bibarkám!
Pihizz egy kicsit,mert nemsokára még annyit sem fogsz tudni,mint most!Valamikor majd megyek apuhoz és randizunk!

Share!
Nagyon helyesek a fiaid!Kicsit majd fellélegezhetsz,ha ovisok és bölcsisek lesznek a fiúk!Jó lesz a januári meló,kicsit más mint,amilyen most otthon:))

Vikkata!
Lőrinc is hatalmas lett és nagy gratula a punishoz!Próbáld meg a védőnőt és a gyerek dokit megkörnyékezni,mert nekik van az ovira ráhatásuk kicsit.Tescos pelus nekünk bejött,az a zöld csomagolású!

Jezsoerika!
Sajnálom az inhüvelygyulladást!A gyulladás csökkentő krémet ha bekened vele a kezed,akkor folpackold be,mert az dunszt alá helyezi és nagyobb a hatása!

Elan!
Nem megyek vissza januárban dolgozni,valószínű a gyes végéig 6-7év itthon leszek!Gábor most két éves,az egy nagy fejlődési ugrás az életében,olyankor lehetnek ellenállások a gyerekeknél,pl.nem alvás,nem evés,hiszti korszak stb.

Süni!
Iwiwen nézlek titeket és óriási és szép a fiad!

Folyt.köv.
Vendég
 


Bibarkám!
De szépek vagytok és jól kigömbölyödtél!Mennék én apuhoz csak a keresztapum,aki beteg volt hétfőn halt meg és apu sokat volt vele,így nem tudtunk kimenni hozzá!De majd a jövőhéten szerintem már esélyes a kimenetel!

Vuki!
Reméljük most már hamarosan beköltözhettek!Cipeld csak magaddal Annát nyugodtan,együtt vagytok úgy is!Közben is lehet énekelgetni,mondókázni!

Motné!
Szépek a csajok!

Vic!
Gratula a felálláshoz!Ne aggódj,amíg nem te erőlteted,hanem ő maga akar csinálni bármit,addig nincs gond!


Mi levettük a rácsot a kiságyról,meglepően jól viselik!Nem tudnak leesni,mert a két kiságy között van egy hatalmas szivacs,amin én is alszom velük délután,így ha le is esnek a szivacsra gurulnak!Dóri néha átmászkál,de visszasétálok vele és alszik tovább!Vele inkább az a baj,hogy pörög-forog az ágyban és nyugtalanul alszik,így arra ébred meg éjjel!Balu simán végigalussza az éjszakát.

Mi most megyünk le Bajára 3napra ikres talizni 5 családdal!Tavaly is együtt voltunk és baromi jó volt,azóta meg csak nagyobbak lettek a kölkök,így bizti izgisebb is lesz!Főleg a napközbeni alvás lesz mókás ennyi gyerekkel meg az ebédelés!

Gerincsérv,nem bizti,hogy az van nekem,mert azt röntgennel nem lehet kimutatni,de tuti a 1-es és a 2-es csigolya közötti kocsonyás anyag elsimult,tehát kopásom van!Szarügy!Torna jó rá,de amíg emelgetni kell őket ki a kádból,addig ez nem lesz rendben!

Na lépek,mert még sütni kell meg csomagolni holnapra!
Vendég
 



Bibarkám!
Megyünk le Bajára ikres találkozóra 5családdal és oda sütök meg pakolok:))))
Tesómnak Tamarája lesz és 3héttel nagyobb a koránál:))))
Vendég
 


Sziasztok!
Én még mindig fent kukkolok, az egész napi fekvéstől tök pihent vagyok!

Bibar!
Látod, megigértem hoyg jelentkezem...... :wink: mindig betartom a szavam!
Nagyon szép pocid van!És eszméletlen jóképű fiad! :lol: :lol:

Benszi drága!
Kissé eltüntem, letaglózott a sok sikertelen hónap, de a türelem meghozta gyümölcsét.Igaz sokat kellett rá várni, de megérte!Annyira bízom benne, érzem, hogy itt marad velünk a manócska! :lol: :lol: Pihenek ezerrel, bár nagyon nehéz:)
Ikrek hatalmasat nőttek!Gyönyörű a szemük!

Gabicsibe!
Szivesen látlak, hisz én most nem utazgathatok!Gyönyörű a fiad neked is!(Nekem lányt jósoltak a boszorkányok!)

Baby!
Iwiw.-en szoktam nézni a képeiteket, nagyon nagyot nőtt Bendegúz.A közös képeitek valami fantasztikusak! :wink:

Share!
Kedden jelentkezem a jó hírrel!Érzem csak jó lehet! :wink: :lol:

Természetsen minden baba gyönyörű!Visszanéztem a képeket!

Szép hétvégét mindenkinek, hozzánk vendégek jönnek, így nem leszek gépnél....

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Vevikk, Remény, gyertek gyakrabban, és meséljetek :) Vevikk, csudahelyes kispasid van!

Morzsa-Kriszta,
szívből gratulálok a pöttömkéhez, annyira örülök neki! Nagyon sokat gondoltam rád az elmúlt időszakban, hogy mi lehet veletek, jó, hogy jöttél!

Gabicsibe, gratulálok a bilizéshez, nagyon ügyes Boti! És megint rengeteget változott! Az Elevenparkban fotóztátok? :)
Oltás: nálunk a prevenárnál és a bárányhimlőnél nem volt láz, az összes többinél igen.
Végül mit kap Boti, tudjátok már?

Share, szerintem is lehet a költözés okozta stressz ez a visszaesés. Olvastam, hogy ilyen gyakran előfordul. Biztosan hamar túl lesztek rajta! Srácok tündériek, és főleg Kornél rengeteget változott, már ő is kezd kisfiús lenni!

Erika, megerőltetted a kezedet, vagy hogy sikerült ezt az ínhüvely-gyulladást összeszedned? Jobbulást!

Baby, hát igen, a bőrgyógyászok sokszor sötétben tapogatóznak....:( De örülök, hogy lassan elmúlik...

Benszi, nagyon jó lehet ez az ikres tali, én is vágyom már emberek közé. Szállodában lesztek? Vagy egy ismerőshöz?

Bibar, neked van turid, vagy online árulod a ruhákat? Felteszed valamelyik aukciós oldalra is, vagy csak itt hirdeted? Sajnos most nem láttam semmit, ami kéne nekünk, de gyakran meg szoktam lesni. A fotó rólatok nagyon klassz, most már tényleg nincs sok hátra :) Oli várja már nagyon?

Nálunk most betegség van: Gábor pár napos köhögést követően szerdán belázasodott, azóta 38-39 között mozog a láza egész nap. Paracetamolra valamiért nem reagál, így nurofenezünk, de abból csak napi 3x szabad, szóval vannak időszakok, amikor nagyon elesett. Rossz így látni szegénykémet :( Kap antibiotikumot, már 3 napja, remélem, ma talán már jobban lesz. Hogy ne legyen egyszerű, én is beteg vagyok, plusz kaptam egy sürgős fordítási melót. Jó lenne jövő hétre már túllenni ezeken és végre élvezni a jóidőt (eddig úgysem lehetett).

Kép
elan
 
 


Benszi, tervben van a hármas kép, csak Pannus még olyan kis törékeny és nem mertem ráereszteni a lányokat :lol:
Jó talit nektek!

Kriszta, jaj de örülök nektek!

Lányok, mennyi spontán baba van mostanában
:wink:

Elan, jobbulást Gáborodnak!

Vevikk, helyes a kisfiad!

Bibar, szépek vagytok!

Dévényről, milyen info kell???

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat! :D

Íme egy kép a "kicsi" fiúról, aztán majd próbálok jönni és mesélni, bár kicsit még kaotikusak a napjaink...

Kép

Kép

Kép
mamm
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: