Új privát üzeneted érkezett!

Akkor hétfőtől már bent is maradsz...
Nem lehet, hogy hétfőig Olivér elszánja magát?
angel37
 
 


Angel!
Nem tudom, maradok-e.
Az én kisfiam lusta. Ő az érettségiig bent maradna. Azt hiszem, Viktu írta, hogy annyi babaragacsot kapott, hogy nem akar kijönni. Te is így jársz majd meglátod. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja, azt hittem, azért kell a cucc, mert bent kell maradnod...
Érettségiig, ez jó! :) Talán addig nem tart ki a ragacs! :wink:
angel37
 
 

 
 

Angel! :wink: :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel :)
most hanyadik héten is vagy? 16.?

(De akkor ha jól értem a belső méhszájjal semmi gond, "csak" a nyakcsatorna hiányzik)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
16+3 (úgyis ma lemaradt, hogy beírjam :wink: )

Nem rossz kérdés... végülis a valaha volt belső méhszáj most az egyetlen, ami mindössze egy heg (a méhtest közvetlenül a hüvelyre van rávarrva)... nehezen merném azt mondani, hogy ez így normál, de jelen pillanatban zárva vagyok, tehát mondhatni rendben! :)
angel37
 
 


nem akarok ám itt kérdezősködni, csak érdekel. - meg megbeszélhetjük privát is, ha egyáltalán akarsz róla beszélni -
Akkor ha az egy heg, akkor elvileg az most teljesen zárva van, mármint nemcsak úgy, mint a normál terheseknél, hanem hegileg záródott?

a lényeg úgyis, hogy rendben van, és a minimumterv minden "problémás" kismaminak a 28. hét :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kérdezhetsz nyugodtan, írok inkább priviben!
:wink:
angel37
 
 


Ha nem bánjátok,rakok képet :D Jól vannak,9,5 mm-sek,egyik picit kissebb,de jól vannak.Hasi uhu volt,a 4D-sek csinálták.Talán utoljára láttszódnak egy képen,lassan kinövik:
Kép

1szálpasi,remélem ma gyarapodtatok rendesen!
Katerina,kismamiknak elnézzük :D
Hanna,most akor milyen cuccot kell vinned?Benntartanak,vagy sem?
Vendég
 


Nyulasz! Csodaszépek a babák.
A szülős cuccot viszem. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, ez azért van, mert ha vészesen elkezdesz vizesedni, akkor hamar kikapják Olivért, nehogy bajod essen. Pont tegnap mesélte a saját esetét a kolléganőm. 18kg víz volt rajta. Gondolom nálad azért nem ilyen extrém a helyzet. Én 16.-ra fogadtam, de úgy látom én is tévedtem. Olivér nagyon jól érzi magát odabent. :lol:

Nyulasz, tündéri nyúlbogyók! Olyan hihetetlen látni őket egymás mellett. :D

Köszönöm mindenkinek a kiszáradós hozzászólásokat, asszem vennem kell egy táplálóbb krémet a 100 liter ásványvíz mellé. :wink:

skrisz72
 
 


Krisz! Tudom nagyon jól. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!
pasi ma nem aludt be gyerekaltatásnál (nagymamának köszönhetően), így kaptok friss híreket:-)
ma volt ciciretevés próbából....mindkét gyerkőc 30-30 grammot szívott....aztán dani még 18-at cumiból, réka ott kidőlt, és semmi több, úgyhogy ez még nehéz nekik...
ezután szonda (25 g)+ cumi (20-25 g) következett, majd a nap végére egy csak cumis etetés, mindkét gyerkőc kb. 40 grammos adaggal végzett így.
az esti és éjszakai kajcsik még csak szondából mennek, éppen eleget haladtak ma így is, nem akarjuk hullára fárasztani őket:-)
dani 2160 g, réka 1930 g a legutóbbi mérés szerint....
1szálpasi
 
 


1szálpasi, de jó híreket hoztál! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Angel!
Akkor pihi ezerrel...de ez akkor is nagyon szupi!!....... nekem valaki azt mondta, hogy ha már nagyon feszül a bőröm (ami amúgy nem), meg úgy általában is a hasamra-derékra stb. kenjek olívaolajat fürdés után...de még nem vettem rá magam...... :roll:

Hanna!

Remélem nem lesz szükség semmilyen drasztikus lépésre és a természet szépen megoldja.......még 20 perc van a tippemből........na semmi????? :shock: :lol:

Pasi!
Szuper hírek, nagyon örülök Nektek!!

Nyulasz!
Micsoda libasor :lol: Tök édi!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja nem is írtam:
Ma kismami-(szerű) rucikat vásároltam..........pedig istibizi szándékomban állt kihagyni az egész januári árleszállítós izét, de ha egyszer tökre szembejöttek velem mind, és mondták hogy légyszilégyszi vigyél haza.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Nagyon szépek vagytok! Örülök, hogy minden okés , milyen édesek így 3-an egymás mellett

Skrisz!

Száraz bőr, elfelejtettem írni az enyém alapba is száraz én vettem a Niveának az olajos tusfürdőjét és azt használom, nagyon jó. Van felnőtt és van babáknak való már mindkettőt kipróbáltam és nagyon jó.

1szálpasi!

Jó hírek, nagyon örülök. csak így tovább

Hanna!

Olivér szerintem ma kibújik!

:D


Lois!

De jó, naci nekem is kell majd, de még némelyik rám jön a régi nacikból. Még várunk picit. :D

Rólam!

Ma nekiveselkedek a tételeimnek és átolvasom mindet. Holnap kis vizsga hurrá, 31-én lesz a rendes vizsga csak már ott tartanánk. Amúgy el vagyok, tegnap nyügi voltam nagyon sokat fájogatott a hasim. Ráadásul az ebéd is alig ment le, nem igazán tudom megenni a húsféléket. Este csináltunk apával rizs fel fújtat és krumplis pitét. semmi bajom nem volt a kajci után.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jó reggelt!

1Szálpasi! Mennek a drukkok továbbra is. Ügyesek nagyon.

Lois! Miket vettél? :)

Niko! Jó tanulást!
Jó lenne, ha ma.... :oops: :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!

Boldog születésnapot!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Húúú, mennyit termeltetek :)

Katerina! Köszi :)

Száraz bőrre nekem krémként a DM sima kismamis kencéje vált be (kerül talán 600 Ft-ba :wink: ), viszketésen is segít, illatát sem érzem. (és még nincs csíkom, ha jól látom...) Viszont az ugyanilyen DM-es cucc olajos változata nem jött be, talán még erősebb volt a viszketés, mint egyébként.

Orsi! De akkor az oldalra billenéses veszély fennáll minden egymás mögötti kocsinál is, nem?

Angel! Örülök a jó híreknek :) Annyira jó, amikor már kinövik az UH képet :wink:

Hanna! Azért egy 18 éves gyereket macerás lenne megszülni, legkésőbb a középsuliig csalogasd ki :D

Nyulasz! Nagyon jó a kép :) :) :)

Pasi! Ügyesek vagytok, szépen erősödnek a babák! :)

Lois! Miket vettél? Nekem is szoktak könyörögni a termékek a ruhaboltban, de eddig azt hittem, hogy meg vagyok zizzenve :)

Fanni! Csatlakozom, boldog szülinapot :)



Kép

 
 


Mó! Ok.
Jól vagytok?
Készül a babaszoba?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Köszi, jól vagyunk. Szoba alakul, kiságyak, komód, kókuszmatrac megvan, ágynemű megrendelve. Még egy polcos szekrényt szeretnénk beszerezni, és egy csomó apróságot (zenélő-forgó kütyü, stb.), tegnap megcsináltam életem első üvegmatricáját is :), de még nem tettem fel az ablakra :)



Kép

 
 


Mó! Tegyél majd fel képet!
Nagyon ügyes vagy!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


mó írta:Orsi! De akkor az oldalra billenéses veszély fennáll minden egymás mögötti kocsinál is, nem?

könnyebben billennek oldalra ez tény, de sima ikresnél saját tapasztalat szerint ez nem gond. ott kisebb a súly, amit tartani kell, nem mind1, hogy 2 v. 3 db 10kgs baba ül a kocsiban
(nekem BBC twinclub volt, és nem volt vele ilyen jellegű gond, pedig abban elég magasan ülnek a babák)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois, jót derültem a vásárlós sztoridon! :lol: Én egyenlőre kapom a kismama ruhákat. Persze méretben nem biztos, hogy jó lesz rám mindegyik. Azért tavasszal szeretnék majd sajátokat is. :lol:

Ma reggel 6 kémcső vértől szabadultam meg. Fáj is a helye... :?

skrisz72
 
 


Krisz! A terhesség csupa móka és kacagás :D :D

Orsi! Én is ebben bízom :wink:

Íme, az első (azért remélem, lesz ez még jobb is... :oops: )


Kép [/img]



Kép

 
 


Hahó!

Hanna! Vacak ez a vizesedés, de jövő héten már lehet, hogy megszületik Olivér!Akkor drukkolunk azért, hogy szépen induljon el magától a kis Lurkó :) Lois, úgy látom buktad a tegnapot, de már én is a 13.-át :shock:

Nyulasz! Nagyon édesek a bogyók :)

Lois!Nekem is nagyon húzódott, de Móval ellentétben az olajos gél jött be jobban, ééés egyelőre tükörsima hordópocakom van, bár a védőnénim azt mondta, hogyha repedni akar, úgyis fog, kenhetem bármivel...azért reménykedem-

Angel! Mi a halvány tipp? Ha ilyen kis szégyenlős, biztosan Kisfiú! :P
Mó tök jól haladtok :)

Pasi!Vanda! Örülök, hogy jól fejlődnek a picik!

Fanni!Boldog szülinapot!!!

Jó Hétvégét Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Mó, nekem nagyon tetszik. :lol:

Fanni, boldog szülinapot!

skrisz72
 
 


Mó! Ügyes vagy!

Viktu! Igen, lehet, hogy hétfőn.
(Bár arra a napra 2 ember szavazott)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!
ma megint rosszabb nap volt, bár egész nap szépen ettek a minimanók, majdnem mindig 50-50 grammokat (20 ment szondából), nap végére réka súlya csökkent:-(
dani 2170 g, réka 1900 g lett nap végére, kajcsi után...és Vanda megint teljesen ki van bukva, hogy réka nem fejlődik, hogy sose jönnek haza......szerencsére holnap megyek be hozzá, hátha élőben jobban tudom tartani benne a lelket...
mondjuk ebben biztos annak is szerepe van, hogy egész éjjel és ma egész nap elég nyöszörgősek voltak a manók, és nem nagyon tudott pihenni vanda mellettük....
akartam rakni képeket iwiwre (hogy ne kelljen a tömörítéssel foglalkozni), át is töltöttem őket a gépre, de csak bőgés lett a vége, úgyhogy marad ez a képtelen helyzet...az történt ugyanis, hogy valahogy egymás mellé került laura és réka közel azonos kori képe...és eddig is láttam, meg vanda már százszor mondta, hogy hasonlítanak egymásra...de most a két képet egymás mellett látni....mintha egypetéjű ikrek lennének, annyira egyformák...ha majd kibírom, hogy ne potyogjanak a könnyeim, felteszem iwiwre mindkettőt, hogy ti is lássátok....addig még legyetek türelemmel egy kicsit, holnap szeretnék sokat fényképezni;-)
1szálpasi
 
 


Na jó bevallom, nem a szükség vitt a vásárlásra, mindenem jó rám, sőt.....na mily jótékony hatása van tetemes fogyásnak, terhesség előtt mindent szanáltam, mert mindenből kifogytam, de amit nem dobtam ki-ajándékoztam el, az még bőven jó rám..... csak az ellenállhatatlan vásárlási kényszer.........

Két tündéri ruha (ebből van egy fekete is)
Kép

Meg ők:
Kép

Meg egy kicsit hagyma, kicsit csípőpasszés felső, amit nem tudtam lefotózni, de irtó helyes, tök nagy hasat növeszthetek abba is :oops:

Na más gyerek-képeket tölt fel én meg a ruháimat.......ez a vég kezdete már.... :roll:


Repedéstől én nem igazán félek, úgy nézem nálunk az nem családi vonás. Persze azért kenegetem, de nekem mindig is kellett, mert száraz a bőröm alapból is, eddig is extra száraz bőrre való testápolót használtam.
De nekem még nem feszül a pocim, kicsike, na mingyá' azt is megmutatom, ha már így benne vagyok a fotografálásban:

Kép

Azért látszik így szerintem, amúgy lapos volt, de ruhában nem veszi észre senki.meg hát ugye a keblek, azok terelik a figyelmet..... na jó azok is csak a korábbi paramétereimhez képest, Pamelát azért nem nyomom le vele :roll:

Na kicsacsogtam magam teljesen felszínesen.........hm........ ez van ez a kölök a végére teljesen eleszi az agyamat......... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pasi!
Azért majd ide is hozhatnál képet, iwiw-hez hozzá nem férők kedvéért.... :roll:

Fannikám!
Isten éltessen!!!! :P

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Lois! Édes a pocid.
A rucik pedig szuperek. Hidd el, pár hét és a pocid betölti a ruhát. :wink: :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszönöm Lányok :P
Puszik!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Köszönjüka dicséreteket.
1szálpasi,nagyon-nagyon drukkolok nektek...biztosan írtó nehéz.Remélem ma már Réka is hizott,és Vanda is nyugodtabb.
Lois,szép rucikat vettél :D nem gondoltam,hogy ilyen nőcisen öltözködsz :oops: nagyon csini. :wink: Kérem,ez már poci :D
Fanni,nagyon boldog szülinapot!!! :D
Kép

Lányok,volt valakinek huzamosabb ideig hasmenése?Már bocsi hogy ilyet kérdezek,de már egy hete,és asszem a tejtermékektől.
Vendég
 


Lois :D
azt a ruhát hol vetted??? nagyon tetszik :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fanni,
boldog szülinapot! :P :P
Nemsoká M&M-et is köszönthetjük... :wink:

Nyulasz,
micsoda kis sorozat! :) :) :)

Mó,
köszi, tényleg jó! :D Bár szerettem volna ha meg tudja mérni hosszában... :wink:

Lois,
hú, tökjó kis ruhák! aranyos kis pocak! :D

Pénteken én is beszereztem első - és azt hiszem egyetlen - kismamanadrágomat! :P

Hanna,
teszek én is egy tippet hétfőre! ha már úgyis be kell menned cuccal... :wink:

Viktu,
igen, az a tipp! :wink:

Vanda, Egyszálpasi, Dani&Réka,
sok +++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Lois, nagyon csinos darabokat vettél. Tetszenek!!! Én egyenlőre csak kapom a használt kismama ruhákat. Ma anyóstól kaptam egy kertésznadrágot. Aranyos lesz, ha majd lesz mit beletenni a pocakrészbe. Fekete vászon vakondnadrág.

1szálpasi, drukk!!!!! KITARTÁS!!!!

skrisz72
 
 


Angel! Laca szerint ez csalás. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krisz! Pár hét és nő a pocak. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!
csak egy gyors bejelentkezés:-)
a manók ma háromszor egymás után (nap közben) csak cumiból ettek, 40 és 60 gramm közötti mennyiségeket (réka evett egyszer 40-et, a többi 55-60 mindkettőnek)
éjszakára még megy a szonda (50 gramm), ha szükséges, akkor cumiból kiegészítés.....
dani 2210 g, elérte a hazahozós súlyhatárt!!!!
réka 1950 g, neki még nőnie kell.....
és ha mindketten megtanulnak szépen, stabilan, önállóan enni, akkor irány haza!:-)))
1szálpasi
 
 


1Szálpasi! Örülünk a jó hírnek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Köszi, igen növesztek majd bele nagy pocit!! Én már nem tippelek tovább, keserűen beletörődtem a vereségembe... :lol:

Nyulasz!
Igen eléggé nőciből vagyok...mert?? Túl sportos-maszkulin a nevem??? :roll: A problémádat én sose tapasztaltam, én a teljesen másik véglet vagyok......ezért nem is bírom a vasat...már most kiráz tőle a hideg, hogy megint szednem kell.

Orsi! :)
A ruha La Porta, én a helyi (Siófok) Wrangler-ben vettem, itt Juliette-tel, Caga-val együtt árulják, nem tudom, talán máshol is hasonlóan társtermékek. A feketéje és rém helyes, az picit elegánsabb. A rávarrt bolero alatt spagetti pántos felsőrésze van, elég dekoltált.

Angel!
Igen csiripelték a verebek, hogy ágyban fekvés helyett gatya után portyáztál :wink:

Skrisz!
Ha kapsz az is szuper, nekem ilyesmi nem néz ki, egy barátnőm van aki nemrég szült fel is ajánlotta a kismamiruháit, de mivel 10 cm-rel alacsonyabb nálam és ha jól bekajál 34-est hord, szóval nem igazán passzolt volna :roll:
Viszont enyímé lesz a Bergonja, azt mondja ez a legnagyobb fekvőfelületű mélykocsi. Passz, ti tudtok róla valamit?? Ha ez megfelelő, akkor nem veszek többfunkciósat, hanem csak majd később külön egy sportot.

Pasi!
Ez nagyszerű!!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
a Bregon az egyik legnagyobb kocsi, és télen abszolút zárt.
viszont nehéz és sok helyet foglal összecsukva, ha ez nem gond, akkor tökéletes lesz nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Igen tudom, hogy dögnehéz, igazi benga terepezős verda. (A barátnőmék erdő mellett laknak, azért is volt e választás). Gondoltam mire én kettesben kimozdulnék a babával az én kis kocsimmal addigra veszek egy sportot. Eleinte meg mikor még csak ez lesz, akkor annyira nem autókázunk, szerintem össze sem lesz csukva sosem, csak hazaérek betolom a lépcső alá, és kész. Ha meg mégis menni kell és nem elég a hordozó, akkor lenyúlom a férjem böszme verdáját. :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


puszi minden leendő kismaminak, csak gyorsan írok, mert az ikrek mellett egy szempillantásnyi időm sincs. olvasó módban vagyok és követem az eseményeket, de írni most is úgy tudok, hogy a bal kezemben van norbikám és a cumisüveg, a jobb kezemmel gépelek...
rólunk: jól vagyunk, súlyok 7. hetesen ifjabb (Junior) Norbert 3600 gr, Kira hercegnőnk 3400 gr. Különböző túlélési technikákat vetünk be, pl- egyszerre képes vagyok 2 gyereket egyszerre etetni és büfiztetni is, sőt ölemben a gyerekkel tudok már főzni is. Holnap kipróbáljuk Apával a szuper kormányos babakocsit is.

Mindenkinek kívánok boldog babavárást, Vanduséknak mielőbbi hazatérést.
szöcske
 
 


Szöcske, nagyon ügyesek vagytok!!! Nagy-nagy gratula!!!

1szálpasi, akkor most már van remény, hogy nemsokára hazamehettek mindnyájan. Szuper!!!++++++++++++++++++

Hanna, egy kalappal mára!+++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Lois :D
ha babakocsival minden megközelíthető, ahova a babával menni akarsz, akkor szerintem is jó választás a kocsi.
Később meg tudsz venni egy kicsire csukható kocsit (akár esernyőt vagy lapra csukhatót, mind1ikből vannak már egész kicsik)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna, vagyis holnapra! :oops: :oops: Mára még csak kitartás, nem idegeskedés, nem vizesedés, nem magas vérnyomás!

skrisz72
 
 


Lois,nem azért mondtam :oops: csak nem ismerlek,valahogy nagyon vagánynak tűnsz,és a vagányságról inkább a sportosabb rucik jutnak eszembe.De nagyon teccik amiket vettél :wink:
1szálpasi,én is nagyon örülök a jó híreknek :D Csak így tovább!!!
Vendég
 


Ja,és Hanna,ugye üzensz valakivel,ha kibújt Olivér?...mit is szoktak ilyenkor kívánni :roll: Könnyű szülést?Az biztos jó! :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: