Új privát üzeneted érkezett!

Kiscsillag! Jajj, de gyönyörű Kincső!
Pasi! Szuper, hogy "haladtok" :)
Hanna! :wink: (Pontosan olyat vettünk, mint Hannáék, csak barna-feketében)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Jujj,mindenki nagyon vigyázzon magára,hihetetlen mi van az országban...
Kiscsillag,nagyon tündéri Kincső :D Emlékszem rád,és nagyon örültem mikor írtál.
1szálpasi,ikreknek drukk!!!Tesó hogy bírja anya nélkül?Biztos nehéz.
Hanna,emlékszem még Pandusra,már nagyon szeretett volna szülni,küldtük is mindennap,jöttek a frontok,de semmi :lol: De nyugi,benn nem marad :wink:

Asszem babakocsi ügyileg kicsit gondban leszek...max megveszem mindenkiét :lol: aztán hárman toljuk őket négyfelé.
Vendég
 

 
 

Nyulasz! Én azon vagyok kiborulva, hogy esik egy kis hó, ónos eső és megáll az élet.
Más országokban is van ilyen, de meg lehet oldani.
Nem kellene nyári gumival autózni stb... talán akkor jobb lenne.
Itthon tojnak erre.

Nagyon szuper babakocsik vannak ám nektek is. :)

Én nem is a frontokban bízom szülés terén, hanem a kisfiamban.
Ő úgy tünik jól érzi magát.
Fél, hogy ha kijön, csak anyatej lesz, most meg jobbnál-jobb finomságokat kap.


Viktu! Ugye milyen szuper tologatni a babakocsit?
Nálunk is fellélegzett Laca, amikor megvettük, mert előtte minden héten más volt a sláger.
Tényleg ki kell próbálni, tologatni, összerakni, DE! nem nagy pocakkal!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,apróbetüshöz,egyetértek!De még téli gumiból sem mindegy,hogy milyen,nekem a cégautón egyik éven olyan szuper volt,hogy bármilyen meredek úton felmentem,másik évben meg egyenes szakaszon is durva volt elindulni,amikor pici hó esett.De asszem a jég,az jég,ilyenkor lehet bármi,az csúszik...esetleg a szöges kerék nem.
Értem,szóval Olivér ínyenc :D Végülis van még ideje :wink:
Vendég
 


Itt a Váci úton tiszta jég minden a bank előtt. Kis sem dugom az orrom az utcára.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nem akartalak győzködni , csak értetlenkedtem :oops: De szerintem is jól döntöttél, ...Szerintem az a kombinált teszt fő előnye, hogy ilyen korán meg lehet csináltatni elég megbízható eredménnyel, de mi értelme, ha tök sokáig ülnek rajta??
Bizony a dvd nagyon szuper, nem is gondoltam volna hogy ilyen, az első másodperctől az utolsóig rögzítve van rajta minden, az összes mérés stb. Nekem 8 perces lett.

Viktu!
Ja igen már emlékszem, hogy te nem voltál metes :roll:
Na most már tessék feltenni valami linket arról a csodajárgányról mielőtt kilyukad teljesen az oldalam!!!
Nem akarom én sem elsietni a választást, de az az alaposan feltérképezős típus vagyok, aki szereti körüljárni a témát minden oldalról.....Egy kocsit már kaptam egy barátnőmtől, az valami nagy benga, de nem fér bele a kocsimba (azért persze elfogadom :wink:)..... és ha egy mód van rá, a kocsimat nem akarom lecserélni mer' szeretjük egymást... :oops: :oops: :oops:

Kiscsillag,
igen jól értelmezed, előbb lettem terhes és később jöttek a szurik, a Cleaxane-t azért kaptam mert már volt egy vetélésem, és az a 4.-ik héttől szúrtam, a progit, meg mikor megint elkezdtem vérezni ugyanakkor mikor az előző vetélésem volt a 6.-ik héten (hiába szedtem duphastont, a progi-elégtelenségemet az nem kompenzálta :? ) Tündéri kép!! MÉGMÉGMÉG!!!! :D

Hanna!
Akkor bukom a 15.-ikét úgy fest???? :lol: Még jó, hogy nem akar kibújni, jó neki odabenn :wink:

Nyulasz!

Én nem is tudom mi van hármasikreknek?? Van olyan kocsi is?? Múltkor láttam egy családot, ott egy kettessel meg egy egyessel tolták őket, de persze úgy kétemberes a feladat. :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ne is mondjátok a jeget, mingyá' el kell indulnom, de már most úúúúúútálom :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,asszem hintót veszünk :D Én már láttam egyszer élőben ilyen kocsit,kettő egymás mellett,egy meg szembe velük,de azt nem tudom,milyen lehet így közlekedni :roll: Én is gondoltam a kettes,plusz egyes verzióra.Hát,majd meglátjuk...nekünk viszont autócsere az tuti,pedig a mostani kombi volvót már azért vettem,hogy jól elférjünk benne.Hát,nem fogunk :lol:
Óvatosan a jégen!!!
Vendég
 


Nyulasz, és milyet vesztek? Egyterűt?

skrisz72
 
 


Nyulasz :D
az általam ismert 3as ikres családoknál mindenhol a 2es +1es kocsi volt a nyerő, egyedül anya úgysem nagyon tud kimozdulni még a babakocsis korban.
Kombi volvo kicsi lenne? bár nem tudom, melyik típusod van, de ált. azoknak elég nagy a csomagterük, és 3 pici nem igényel több helyet, mint 3 "normál" gyerek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hó-jég :) nekem 4 kerékmeghajtású autóm van -és abból sem a gumiterepjáró típus -, az egyik legjobb téli gumival... ezen a fél centis jégen bizony 5. alkalomra tudtam a kapum beállni, pedig vezetni is tudok.
Az ónos eső meg a sima hóesés azért ég és föld. Ónos esőben mindenhol megáll az élet. Ha sózzák azt lemossa az eső, -5 fok alatt meg a só sem segítene.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag! Kincső gyönyörűcép :)

Nyulasz! A PP-nek is van hármasikres kocsija:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
(mi a ketteset vesszük majd) A pasik nagyon élvezik, hogy rendes kormány van rajta és azzal lehet navigálni :D

Hanna! Nyugi, még van ideje Olivérnek, ráérsz izgulni a 40. hét után :wink: (bocs, tudom, kibicként nekem könnyű :oops:)

Jég: én inkább ki sem mozdulok ma :(



Kép

 
 


Lois. Úgy tűnik igen. :)
Vigyázz magatokra!

Orsi! Azért a belvárosban nem ilyen kritikus a helyzet. De óriási a dugó. Én voltam kint a boltba elsétáltam és nem csúszott.
Erről beszélek. A sok béna vezetőről.
Nekem terepjáróm volt. :cry: :cry: :cry:

Mó! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


A komjádinál csúszott, mikor mi eljöttünk tornáról.
de bénavezető az tényleg sok van :(

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én volvóm v40-es,de szerintem nem fér be a három gyerekülés egymás mellé...Voyager lesz a nyerő.

Jó kis ára van ennek a hármas babakocsinak :shock: Lehet marad a 2+1-es verzió.

Hanna,kocsiügyileg semmi? :twisted:
Vendég
 


Nyulasz! Semmi. :(
Autósülésben Orsi a szaki! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz!
Látom neked vannak időpontjaid különböző vizsgálatokra. Nekem is hétfőn lesz UH, de ezen kívül semmi másról nem tudok. Ezt a genetikai tesztet nem az orvosod kéri ugye? Lehet nekem is érdemes lenne csináltatni valamilyen tesztet? :roll:

Hanna!
Remélem úgy lesz minden, ahogy Oliver szeretné. :)

Mó!
Azóta nem jöttem, de a múltkor láttam a pocakos fotód. Olyan szép :).

Háát utcára én sem merészkedem, a babakocsi téma meg hol van mééég!

Puszi és pocaksimi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


nyulasz írta:Én volvóm v40-es,de szerintem nem fér be a három gyerekülés egymás mellé...Voyager lesz a nyerő.

Jó kis ára van ennek a hármas babakocsinak :shock: Lehet marad a 2+1-es verzió.

szerintem hordozóból még beférne a 3. (szép autó a v40es :) ), a rendes ülésre nem nagyon tudnék semmit mondani - mert tényleg nem túl széles autótípus -, de kétségtelen, hogy egy voyagerrel jobban jártok :) :) abba aztán a fél ház is befér :)

a 3as babakocsival az a gond, hogy amint megnő a babák súlya, magasra kerül a súlypontja, és marha könnyen oldalra billen. (ezt erről a PP triplettről mondta egy bnőm, akinek ilyen volt)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katerina,én még nem is gratuláltam neked :D Emlékszem mikor apa 0-ás eredménye miatt rettentően el voltál keseredve,még én is írtam pár sort ezügyben...aztán spontán baba :D nem semmi,bizti apa rettentően büszke :D
Orsi,köszönöm,ez az oldalrabillenős dolog nagyon rosszul hangzik :shock: Bár már olyanról is hallottamhogy négyes kocsiba tettek három gyereket,az talán nem olyan instabil,de gondolom súlya van azért...
Voyager az egyik kedvencem,hat évig volt ilyen cégautóm,igaz a régebbi kivitel,de azóta csak szépült.Igazából,a tolóajtó is nagyon praktikus,de azért a 12.hétig nem cseréljük le,mert doki szerint még addig változhat a létszám.
Hanna,ez aztán tényleg nem hiányzott nektek :twisted: :twisted: :twisted: nagyon mérges vagyok,ha eszeme jut,mindig elkeseredem,hogy ilyenek vannak.
Vendég
 


Na túléltem az autókázást én is Gülüm is (ez a verdám becsületes neve, hát igen én vagyok az a béna szőke típus aki nevet ad az autójának :oops: )
Jelentem Dunántúlon főutak ok, alacsonyrendű utak no komment, ja és elkezdett újra esni :? Ónos esős jégpáncélnál teljesen mindegy milyen gumid van, mind csúszik :?

Katerina!
A kombinált teszt bizonyos genetikai betegségeket szűr, teljesen fakultatív vizsgálat, ha akarod és áldozol rá megcsináltatod. Szerintem a többségnek eszébe sem jut.

Hanna!
Láttam anno képet az autódról elhiszem hogy szíved szakad érte.... :cry: Biztosítást intézitek már??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!
gyors helyzetjelentés, mielőtt ma is bealszom a gyerek mellett:-)))))
még mindig hullámvasutazunk, a babák súlya ma visszaesett:-(
Réka 1900 g, Dani 2100 g.
etetés továbbra is 30 g szondából, a többi cumiból (45-50 grammokat esznek így egyszerre) 3 óránként.
éjszaka csak szonda lesz (hogy Vanda is tudjon pihenni meg a kicsik is), holnap bepróbálkoznak cicire tenni őket!
Vanda megint kibukott, hogy sose kerülnek haza, próbálom vigasztalni, de nagyon rossz, hogy nem látszik a vége, az egyik nővérke szerint a jövő hetet még biztosan bent töltik, ő meg jönne haza ezerrel, mert itthon ez a nagyfiú is várná....
1szálpasi
 
 


sziasztok, most csak egy gyors beugrás:

megjártam én is ma a jeget :roll:
volunk dokibácsinál, a legjobb hír, hogy kicsit sem vagyok kinyílva, kókuszfejű már nem fér rá a monitorra, jól van! :D

puszi Mindenkinek
angel37
 
 


Katerina, én most töltöttem be a 37-et. Nekem szinte kötelező a genetikai UH. A dokim adott beutalót rá, sőt még amniocentézisre is, ha úgy gondolom. Szerintem a genetikai UH-ot csináltasd meg. Sosem lehet tudni. Így legalább nyugodt babavárásod lesz, nem kell aggódni, hogy a szülésnél derül ki valami.

1szálpasi, kitartás! Muszáj kibekkelni ezt az időszakot. Persze mi könnyen beszélünk itthonról... :roll: De nagyon szorítunk értetek.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Az alvás nem megy 4 :20 óta fent vagyok. mindig felébredek hajnalba és nem bírok visszaaludni. Ráadásul nem folyamatosan de fájogat a hasim lent középtájékon, olyan feszülést érzek. Na ez sem hagy nyugodni, vajon normális? nem barnázok meg a melleim is fájnak.
A tanulás meg totál nem megy, mindenhol jár az agyam csak ott nem. Van olyan tétel amit 8-szor elolvastam már és full nem tudom, mi lesz így a szombati vizsgán.?

Mindenkinek pocak simi!
Vandáéknak kitartást!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!
1szálpasi,nagyon drukkolok nektek!!!
Angel,ez szuper hír :D
Nikó,ez az érzés nekem is megvan,szerintem nem gond...rendeződnek a dolgok odabenn :wink: Egy nappal elöttem jársz :D engem jobban aggaszt,hog szinte egy hete megy a hasam.

Ma megyünk dokihoz,már a sajátunkhoz.Sajnálom,hogy a Kaáliból ilyen hamar kitettek :roll:
Remélem ma nem kell csúszkálni,vigyázzon mindenki magára!!!
Vendég
 


Nyulasz!

Máris kitettek a Kaáliból? Nekem még a egyet kell mennem oda. Hasmenés? hát az nekem nincs de a gyomrom nem fut százon, te milyen vitamint szedsz? Én a Femibione-t, de ha véletlen nem evés közbe veszem be akkor kész megy tőle a hasam meg eddig minden kismamis vitaminnal így volt. Vettem a hipp natalt csak nem tudom, hogy az mellé meg lehet kéne a folsav pluszba.
Drukkolok a mai naphoz tuti rendben lesz minden.
Már én is meglesném a picurkákat nagyon. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
Elevitet szedek,meg folsavat...nem volt a gyogyitárban femibion,még nem is hallottak róla...pedig én sok jót olvastam.Talán ha elfogy az elevit,akkor veszek.Lehet az a baj,hogy nem evés közben veszem be? :roll:
Mi az a hipp natal?
Uhu mikor lesz?
Vendég
 


Nyulasz!
Köszi szépen! :) Teljesen meglepett, hogy emlékszel rám. :) Igen, nagyon boldogok vagyunk, hogy spontán összejött a baba. Ráadásul nekem előtte egy-két hónappal derült ki, hogy elég nagyfokú IR-em van. És még így is jönni akart a kis drágánk. :) Éppen ezért érzem úg, hogy biztos nem lesz semmi baj a babavárással, mert ez a baba minden bizonnyal úgy döntött, hogy véglegesen berendezkedik nálunk. :lol:

Lois! Skrisz!
Köszi szépen, elgondolkodom rajta. Én 33. éves vagyok.

Niko!
Szerintem ne agódj a fájások miatt, nekem is voltak de igazából csak azt érezhettem, hogy rendeződnek odaben a dolgok, meg a kis maszatka ügyködik. :) Biztosan nálad is ez a helyzet. Én ilyenkor a biztonság kedvéért kicsit lefeküdtem és simiztem a pocim. És gondolatban vagy félhangosan mondtam a maszatkámnak, hogy "rendezkedjél csak kicsim. " :oops: Még nem hallja, de azért mégis. :lol:

Angel!
:lol:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nyulasz!

Próbáld meg evés közben bevenni, Uh-ra 21-én kell menni már nagyon várom és izgulok is nagyon. Remélem és bízom benne minden rendben van ott bent, néha jó lenne belelátni a pociba.
:D

http://www.hipp.hu/hipp/termekek/natal én a Rossmanba vettem 900.- minden nap iszok belőle 20 ml-it annyi a napi adag.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,jól hangzik ez a hipp natal...remélem az íze is elviselhető.
Akkor még egy hét,mire uhud lesz...kitartás,biztos minden a legnagyobb rendben van odabenn :wink:
Katerina,miért te nem emlékszel rám? :lol: És még azt is tudom,hogy megviselt a met szedése...most jó a terhelésed?Vagy még nem kellett menni?
Vendég
 


Katerina!

Köszi, remélem én is, hogy csak fészkelődés van. :) Én is elfekszem olyankor és beszélek velük.

Nyulasz!

nem hajde finom de egyhúzásra lemegy! :D

Még csak azt szeretném megtudni, miért van az, hogy napközbe alig fájnak a melleim inkább este de reggelre megint alig fájdogálnak. Azt nem aggódok már többet ígérem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nyulasz, én 6 hetesen voltam a kaáliban az első UH-on, és rögtön kitettek. Többet nem is kellett mennem. Doki csak annyit mondott, majd küldjenek fényképet! A saját dokim nagyon aranyos volt. Mondtam neki, hogy hoztam papírokat meg elbocsátó szép üzenetet a kaáliból. Erre azt mondta: És ezt csak így mondja? Örült, hogy sikerült. Hipp Natal-nak finom íze van, gyümölcskoncentrátum. Nekem most pont elfogyott. A Femibion 800 mellé iszogattam. Viszont a jövő héten már Femibion 400-at kell vennem. Végre elérjük a 12. hetet. :lol: Holnap reggel fél 8-ra megyek laborvizsgálatra a Péterfy-be. De jó lesz hajnalban kelni....

skrisz72
 
 


Skrisz!

Ki volt a dokid a Kaáliba? Most hova jársz?

Én az István korházba megyek majd, ott van az orvosom.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel!
Micsoda remek hírek, gondolom ez eléggé megnyugtató..... és oldottak valamit a tilalmakon??

Nikó!
Ez már csak így megy, tanulás nem megy, egyszerűn nem áll rá az ember agya..én is itt kuksolok, babakocsikat nézegetek meg kiságyakat, pedig itt figyel mellettem jó kis izmos tanulnivalóm....de egyszerűen nem érdekel... :oops:

Katerina!

Nagyon ne gondolkozz rajta, mert ezt egy két hetes időszakban lehet csak megcsinálni (13+6-i a'szem) :roll:

Skrisz!
Te szegény, jó sokat bumlizhatsz még majd a Péterffybe... közelebb nem lett volna valami?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, a dokim szereti a saját kórházát....

Egy kérdés: iszonyúan szárad a kezem. Keveset iszom, vagy keveset kenem??

skrisz72
 
 


Skrisz!
Hát igen, hülye szőke kérdés volt........ :oops:

A másikra meg szerintem mindkettő feltevés helyes lehet....nekem mondjuk van egy csodakencém "végzetes szárazság esetére" de azt mondjuk csak szakboltokban lehet kapni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, :lol: :lol: nem is volt szőke... apa is megkérdezte, miért nem Vácra megyünk...

skrisz72
 
 


sziasztok,

Nyulasz, Katerina,
köszi :) :)

Lois,
áá, semmit, sőt, most jönnek a neccesebb hónapok (még kettőt mindenképp ki kell húzni), ahogy nő a súly... :roll: Szal marad a döglés :wink:
Annyi, hogy a méhszáj-összevarrás nem szükséges (most), ha a 18. hétig sem, akkor utána már nem.

Krisz,
én is iszonyú száraz vagyok! Amúgy is száraz a bőröm, de most vmi extrém módon, a kezem is, a hátamon húzódik a bőr :roll: Kenem, tegnap vettem egy nagyon száraz bőrre való Neutrogenát.

Holnap korán nekem is labor (afp, hepa), remélem nem taknyolok el... :roll:

Nikó,
ki a dokid?
(Szt Istvánban voltam én is decemberben egy hetet a vérzéssel, a dokim mondjuk nem ott van főállásban csak szakmai napja van ott.)


Jaaa, és Kókuszka nem fedte fel a nemét, ismét csak egy tipp van, bár u.a., mint 12. héten... :wink:
angel37
 
 


Angel!

Dr. Binó Brúnó, nagyon megvagyok vele elégedve.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


nikó írta:
Még csak azt szeretném megtudni, miért van az, hogy napközbe alig fájnak a melleim inkább este de reggelre megint alig fájdogálnak. Azt nem aggódok már többet ígérem.

A mellek feszessége a terhesség alatt folyamatosan hullámzóan változik. Semmire sem indikátor, ezen végképp ne aggódj!
és fogsz még aggódni :D :D

a pocak feszülés sem az, a 12. hét utána progeszteronszint csökken, sokak kezdeti pocakja visszamegy, mert a magas progi okoz egy bizonyos fokú renyheséget a belekben ami miatt a térfogatuk megnő, amikor a progi kicsit csökken a szövetek feszesbbé válnak és a pocak mérete is összemegy.
ezen sem szabad aggódni!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


skrisz72 írta:Egy kérdés: iszonyúan szárad a kezem. Keveset iszom, vagy keveset kenem??

is-is vagy sem sem :)
télen a bőr vékonyabb és sokkal érzékenyebb, ezért akiknél minimális atópiás hajlam van, ilyenkor sokkal szárazabb a kezük, akár ki is repedezhet. Próbáld valami lipidpóltó krémmel kenni, a párom keze is ilyen és a neutrogena tökéletesen bevált, viszont napi 3szor kennie kell, sőt este vastagon keni és hagyja beszívódni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


angel37 írta:Lois,
áá, semmit, sőt, most jönnek a neccesebb hónapok (még kettőt mindenképp ki kell húzni), ahogy nő a súly... :roll: Szal marad a döglés :wink:
Annyi, hogy a méhszáj-összevarrás nem szükséges (most), ha a 18. hétig sem, akkor utána már nem.

18. hét után már nem is nagyon varrnak, mert iszonyúan megnöveli a koraszülés kockázatát a műtét - mármint nem később, hanem maga a műtét alatt -
nyílás szempontjából ca. a 24. hétig kritikus a kérdés, ugyanis addigra nő meg annyira a méh, hogy a súlya már rátámaszkodik a csípőcsontokra, előtte csak és kizárólag a méhszáj tartja a súlyt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nikó,
ó, Brúnó doktor! Volt hozzá már párszor szerencsém :wink: , bár nálam csúnyán indított pár évvel ezelőtt, vagy csak én voltam túl érzékeny épp akkor...
Mikor dec-ben be kellett mennem a ügyeletre vérzéssel, ő nézett meg, normális volt! :D

Orsi,
igen ,tudom! :D
Bár sajna az én méhszájam nemigen kezelhető átlagosként... :?
angel37
 
 


Skrisz, Angel, Lois!
Nekem is kiszárad a bőrőm, de nem csak a kezemen. Egyfolytában viszketek, pedig olajos tusfürdőt használok, meg kenem magam E-vitaminos testápolóval 8megjegyzem ez kb. az ötödik, amit megvettem, mert egyiknek sem bírtam elviselni az illatát :) )

Lois
Hétfőn megkérdezem ezt a tesztet, csak akkor rendel a C. doki. ha már hozzá kezdtem járni genetika ügyileg, akkor maradok nála.

Nyulasz!
Csak utólag ugrott be, hogy ismerlek. :oops: Nem tudom valamiért azt gondoltam, hogy már régen babát vársz. Kivel kevertelek össze? :roll: Remélem nem haragszol, tudod a kismamik szétszórtak. :wink: Én legalábbis. Miket művelek néha, párom csoda hogy csak nevet rajta. Ha ő csinálna hasonló dolgokat biztos nagyon lecseszném. Tegnap pl. egész délutánra tárva nyitva felejtettem a garázst. Ami azért gáz, mert már sok minden tűnt el a házunkból. Főleg a garázsokból. Teljes lelkiismeretfurdalással hívtam fel, hogy ugyan nézze már meg, biztos nem hiányzik-e valami, és csak mosolygott. Aranyos.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
ja, én is mindenütt :?
A Neutrogenából az extra szárazra való testápolót vettem, elég semleges illatú! És igen olajos tusfürdő! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Nem semmi hogy pörögtök Csajok! :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


angel37 írta:Orsi,
igen ,tudom! :D
Bár sajna az én méhszájam nemigen kezelhető átlagosként... :?

Neked meg még nem is gratuláltam így szemtől szembe! szóval nagyon gratulálok!!!
Méhszájaddal mi a gond? Babásban van DKata, neki helyből 1000ről indult a terhessége korábbi műtét miatt, és simán kihordta a kisfiát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi! :D :D

Emlékszem dKatára, remélem jól :oops: , ő kicsit kevesebbel megúszta... Nekem sajna egyáltalán nincs méhnyakam, igazi méhszájam sem, egy heg tartja össze a dolgokat :roll: Jujj, akkor nekem 0000... :wink:

Hanna,
jól vagytok? :)
angel37
 
 


Angel! Minden rendben lesz nálatok.
Mi ma voltunk dokinál.
A vizesedésem miatt hétfőn újra ctg.
Vinnem kell a cuccomat is.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: