Új privát üzeneted érkezett!

Claire, gondolunk rátok. Tuti nem lesz semmi baj!

Mulan, az elején is nagyon sokat agyaltam mindenen, meg bevallom, féltem is eléggé. Most viszonylag nyugodtan nézek az események elébe, aztán majd meglátjuk mi lesz. Mennyi lesz nálatok a korkülönbség?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Claire

Nagyon szurkolok Jonatánnak! Ha lesz rá érkezésed, időnként tájékoztass minket kérlek.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Sziasztok!
Pénteken nagyon bealudt de Joni, gyanús volt, de egy nyügös éjszaka után nem csoda. Amikor végre felvettem, nagyon sápadt, vértelen, tónustalan volt.a gy orvost hívtam, beszaladt a kedvünkért a rendelőbe, ott találkoztunk 10 perc múlva, megvizsgálta, hívta a gyerekmentőket. Ők infúziót adtak, de nem lett eléggéjól, így lélegeztetőre tették, bevittük az 1.Gyerekklinikára. Ott van az intenzíven, agyhártyagyula, haemophyllus influenzea bacitól, ami ellen szól (egyebek mellett) a 2 hós oltás. tegnap ott bent ment föl a láza, 39 volt a max, ma hajnalban, de mostmár csak hóemelkedése van. Most kezd kapni célzott antibigyót, kapott vért, egyelőre infúzióban kap kaját, de amint kaphat, akkor kap anyatejet, először szondán. Most csökkentik a bódítót, h lássák le lehet-e venni a lélegeztetőről. napköüzben ott vagyok, remélem mire szophat, addigra tudok maradni, különben az lesz, amit V anda javasolt! Most fejek neki, meg h ne csökkenjen a mennyiség nagyon.
Noémi is kap antibiot, de ma vettek tőle vért, neki negatív!
Köszönjük a drukkokat, ránk fér: Claire
claire
 
 

 
 

Bocs, Vanda az ikres topikból van, a betegjogiképviselőt éss az asztalverést javasolta!
claire
 
 


Claire,
gondolunk rátok és nagyon drukkolunk! Rendben lesz minden!!!!

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


köszi, minden drukkolás számít, és most tényleg rászorulunk. C
claire
 
 


Claire,
hogy vagytok ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!!

Jujj Claire!
Tudsz már valami újat? Remélem hamar jobban lesztek!

Naaagyon rég jártam erre, sokminden megváltozott... Hazaköltöztünk végül Sopronból, Milán bölcsibe jár már aug. óta, én pedig újra óvónőként dolgozom! :-)

Két oldalt visszaolvastam, látom, mindenkinél nőnek ezerrel a gyerkőcök, és a pocaklakók is! :-)

Kubu! Szerintem még nem gratuláltam Lizához... vagy lehet hogy iwiwen mégis?...

Néha alig van időm gép elé ülni... Hatféle beosztásom van... örülök, hogy újra dolgozhatok, jó megint soook gyerek közt lenni, (kiscsoportot kaptam most van a síííírós beszoktatás időszaka... remélem ennek hamar vége lesz!)

Milánnal minden rendben, most picit folydogál az orra, de remélem ebből nem lesz semmi komoly! A bölcsit inkább elviseli, mint szereti, illetve reggelente pityereg, mikor beadjuk, de állítólag egész nap nagyon aranyosan eljátszik, sokat eszik, és jó nagyokat alszik is!

Most megyek, végre szabad a fürdő, csobbanok egyet!

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

Kati


Kép


Kép


Kép

Kép
tatyi1983
 
 


Jonit levették a gépről, még kis oxigén maszkos támogatást kap, de önállóan lélegzik, ha ez marad (drukk), akkor elkezdi szondán át kapni az anyatejcsit. A célzott antibigyó csak most jön. Amit eddig kapott azt is lecserélték egy gyakrabban adhatóra, mert a vérében marha magas a CRP érték, ami a gyulladás mértékét muztatja.
Claire
claire
 
 


claire

Örülök a jó hírnek! :) Kitartást kívánok Jonatánnak és nektek is!

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Claire, én csak most olvastam, drukkolok nagyon! Még olvasni is szörnyű volt :(

Jaspis, Marci nagyon vagány a hintalovon! Sajnálom, hogy az ekcéma rosszabbodott. Remélem, lesz megoldás rá! Julcsinak is 1-2 hónapja olyan csúnya szokott lenni az arca, a szája körül főleg, olyan piros pöttyös, néha mintha pattanásos is lenne, néha meg száraz is. Gyerekdoki szerint csak a nyálától van, de szerintem fölfelé nem folyik a nyála :twisted: Gondolkodom, hogy el kéne vinni valami szakorvoshoz :roll:

Tatyi, örülök, hogy jól vagytok! Milán milyen kis szöszi fürtös lett, nagyon angyali pofija van! :)

Nálunk most az a legnagyobb hír, hogy lassan egy hete már nem szopizunk 8) Az esti altatás így most nehezebb, de remélem ez csak átmeneti. :roll: Julcsi is taknyol most kicsit, de amúgy jól vagyunk. :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:58-kor.
szonce82
 
 


Claire, vannak új hírek? Hogy van Joni?
szonce82
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan tudok infozni innen a kórházból.
Hétfőn behívott a szülésznőm vizsgálatra a biztonság kedvéért, de aztán be is indult a szülés.
Roham gyors hüvelyi szülés volt...még most sem hiszem el.
Tehát, 2010.09.27-én 17.36-kor megszületett Szonja 2390 grammal és utána 17.42-kor Levente is 2760 grammal.
Inkubátorba kerület persze, Leventének kellett tiszta oxigén kicsit, de már jól vannak, már szoptatni kell próbálni őket. Nekem is indul a tejem, jól vagyunk.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Ritkán olvaslak titeket.

Silverlion: nagy-nagy gratula az ikrek megérkezéséhez. Remélem minden jól és szépen fog alakulni. Nagyon szép sullyal születtek, sima uton? Remélem lesz tejcsi, és nemsokára haza mehettek a kh-ból. Vajon a nagy fiú mit szól majd? Mi még akkor leveleztünk, amikor Görögo-ba készültél és testvérkét tervezted. Látom ketten lettek, nem baj, csak egészség legyen!

Claire: nagyon csodállak téged. Tiszta szívemből kivánom, hogy kisfiad mielőbb meggyógyuljon. Gyakorlott anyuka vagy, hamar észrevetted a nagy bajt. Vajon ez mitől alakult ki? Sok erőt, és jó egészséget kivánok az egész családnak

üdv kispatak
Vendég
 


Silverlion

Nagyon gratulálok nektek! Isten hozta Szonját és Leventét a föld nevű bolygón! :)

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Claire,
nagyon szorítok, remélem minél hamarabb hazamehettek a kórházból!

Szilvi,
nagyon gratulálok, sok boldogságot a picikhez! Nagyon várjuk a képeket és a beszámolót. Örülök, hogy minden simán ment.

Puszi,
Reni

Kép

Kép
b.reni
 
 


claire hogy van Jonatán?

tatyi1983 milyen nagy már Milán :shock:

zita978 szuper, hogy sikerült a ciciről leszoktatni Julcsit! MI a titok? Jobbulást nektek!

szonce82 remélem jobban vagy! Milyen lett a cukor eredményed?

silverlion hatalmas gratuláció! MAjd várjuk a szülés beszámolódat és a fotókat.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Silver, nagy-nagy gratula! Irtó ügyesek voltatok és a súlyuk sem rossz a piciknek (főleg, ha Bogi 2450 grammját veszem összehasonlításul). :) Képeket nagyon várjuk!

Claire, írj, ha van egy kis időd, hogy van Jonatán!

Zita, nagyon ügyesek vagytok a nem szopizással. :)

Tatyi, jó hallani, hogy jól alakulnak a dolgaitok. Milyen nagy már Milán és micsoda haja van! :)

Nálunk annyi változott, hogy Bogi már nem csak felhúzza magát állásba, már totyog jobbra balra és mászásban is egyre gyorsabb. Szabályosan rohan esténként Apa elé, amikor megérkezik. :) Mondtam is a páromnak, hogy nemsokára tényleg cipőt kell venni a Kisasszonynak. Fog persze még mindig nincs.

Kép
katjja
 
 


Szilvi, de jó! Nagy szeretettel gratulálunk! Szép nevei lettek a babáknak! :-)

Claire, nagyon várjuk a jó híreket!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Szilvi, én is gratulálok, nagyon ügyesek vagytok! Remélem fotókat is kapunk majd!

Katjja, azta, Bogi nem semmi miket csinál már! Nagyon ügyes! Majd jön a fogacska is, tudok olyat, akinek egy év után jött az első :)

Millye, köszi, hát semmi titok, csak el kell szánni magadat rá. A gyerkőc megérzi, ha valamit tényleg nem lehet. Én mindig célokat tűztem ki, hogy mikorra hagyunk el 1-1 szopit, és ahhoz aztán keményen tartottam magam. Persze Julcsi először mindig méltatlankodott minden egyes visszalépésnél, de aztán gyorsan alkalmazkodott az új helyzethez. A ciciimádata még így is megmaradt, naponta párszor meg kell neki mutatni a "cicijját", és akkor meg is simizi, puszilja :oops: Majd biztos ez is abbamarad valamikor :) András még hányszor szopizik?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Silver!!!

Isten éltesse sokáig a piciket!!! Gratulálok hozzájuk!! Sok egészséget! Tényleg várjuk a képeket, de persze csak ha van időd! ;-)

Kati

Kép
tatyi1983
 
 


OFF

Lányok, engedjetek meg nekem egy kissé önző programajánlót. :oops:

Vasárnap 10:00-18:00 óra között a www.mumoos.hu teljes választéka megtekinthető és megtapizható a Goubán, azaz a Gozsdu Bazárban.

A helyszín a Gozsdu Udvar, bejáratok a Király utca 13. és Dob u. 16. alatt. A belépés ingyenes!

Nyáron volt játszósarok a gyerekeknek tuti WOW játékokkal, de gyerek nélkül, barátnővel is remek program. ;)

ON

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Zita978 A fiam még napi 3x minimum... viszont tegnap éjszaka lázas lett és most jól jön/jött a cici mert ezen kívül nem volt hajlandó semmit sem enni :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Szilvi! de jó, gratula! :) meddig kell bent lennetek?

Joni: javul, úgy tűnik az antibio eltalálta a bacit, ma már az agyi folyadékból nem tenyészett ki. Ma újra felszúrták a fülét. Még elég kótyagos. Már egyedül lélegzik, meg cumisüvegből eszik lefejt anyatejet. Még vizsgálják EEGvel, nézi fejlődés neurológus, nagyon drukkolunk, h nyom nélkül gyógyuljon.

Kispastak! Bakteriális fertőzés, egy olyan baci, amire már 2hósan oltanak, nem tudjuk honnan szedte. És talán a füle felől indult a dolog, de nem adott fülgyulladásos tüneteket.

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Claire és Millye: remélem gyógyulnak a fiuk, minden jót kivánok nekik.

Claire: hogy tudod etetni a beteg babókát? Mit csinál a lányka, van segítség?

Millye: hát fiacska nagyon nem akarja ezt a cicit elhagyni, mit mond a védőnéni?

Silvi: remélem babácskáid szépen fejlődnek és hamarosan mentek haza

minden jót nektek

kispatak
Vendég
 


katjja nagyon ügyes a picilány! A fog nálunk is elég későn bújt ki a fiamnál, de utána sorban jöttek neki :D

claire örülök, hogy gyógyul a fiad! Mit mondanak mikor jöhet haza?

kispatak köszi, aranyos vagy! Szerencsére a láza mára teljesen elmúlt. Nem folyik az orra és nem köhög, jó a kedve is. :D A cicizésre azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan cicizzen mert ezzel alapozom meg a felnőttkori immunrendszerét (a doktornő is ezt mondta) és hogy simán szopizhat 2 éves koráig is. :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szilvi,
jupppppé hatalmas gratula Nektek. Örülök hogy jól vagytok ! Képeket várjuk ám !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Hozok én is két képet a manókról

Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a drukkot!

Joni: Tegnap lekerült az intenzívről normál osztályra. Már délben megszoptathattam, evett 70-et, mindenki hurrázott.
Aztán a gyosztály vezetője jól lehűtött, h a gyeerek messze nem olyan, mint egy 2 hósnak illik, és nem tudja megmondani, h ez a gyógyszerek hatása még, vagy károsodott. Tudom, h benne van a pakliban, de eddig a koponya UH-k jók voltak. Az EEG-n semmi görcs, voltak rajta tök jó dolgok, meg néhány rossz, pl némi féloldalasság, meg az agyi háttérfunkciók egy része lassult. Persze még nagyon benne van, a fejlneurológus azt mondfta, akut szakaszban nem lehet a vizsgálatok nagy részét elvégezni, majd utána. Egyébként du élénkebb volt, kevésbé volt bamba "narkós" tekintete, meg a sírása is erősebb már, eddig nyöszizett, ha az orvosok "dolgoztak rajta", sztem az az egészséges, h tiltakozzon.

Estére felment a láza, újabb vérvizsgálat, aminek nagyon jó az eredménye. Lehet, csak elfáradt az egész napos strapától, mert déltől minden étkezése önálló szopi volt.
Iszonyú nehéz volt otthagyni éjjelre. Szegény egyedül egy szobában.
Most ha lesz szobánk, beköltözünk Nonóval, kb 2 hét. Drukkoljatok, majd megpróbálok hírt adni!
claire
 
 


Silverion, gratulálok az ikrekhez! Szonja és Levente Isten hozott titeket!

Claire, örülök, hogy sokkal jobban van Joni.

Kubu, tüneményes csemeték!

Millye, jobbulást Juniornak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:06-kor.
szonce82
 
 


Micsoda pangás van itt..... :?

Kubuspace édesek a gyerekek! A fiad azzal a szemüveggel :lol: a lányod csinike. Olvastam a fórumon az elemes balesetet. Sajnálom :cry: Írj amikor kijöhettek a kórházból! Örülök, hogy természetes úton távozott az elem.

Claire hogy van a kisfiad? Mikor jöhettek haza?

Szonce82 ügyi vagy, hogy nem híztál! :D Szerencsére nálunk a lázon kívül nem volt semmi (se köhögés, se orrfolyás) ahogy jött úgy elmúlt a láz és azóta is jól van a fiam.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok.

Haza engedtek tegnap este minket, meg volt már az első éjszaka is, nem volt gond szerencsére. Minden simán ment.

A Flór Ferenc kh-ban szültem kistarcsán és ott a koraszülötteknek is van külön osztály. ott voltak a babák bent és ott nagyon-nagyon kedves és aranyos csecsemősök voltak. Oda kellet bemennem minden etetésre és mindenre, jó kis hely. :-)
A lényeg, hogy sikerült mindent elsajátítanom ott ami a kezdetekhez kell, meg persze szakértő kezek között gyakorolni kicsit. Ezen kívül ott rendszer van, adott időben vannak az etetések, így hozzá is szoknak ehhez, így amikor hazajöttünk, ezt is követtük.
Picit itthon kevesebb alvás van a két evés között, de a 3 óra így is megvan. Szóval egyelőre, bár fáradt vagyok és fárasztó, nem panaszkodok.
Igazándiból nem is vészes, csak az a kár, hogy a kórházat nem tudtam kipihenni, hanem itthon folytatom. Bent sokat virrasztottam, mert a tej nagyon durván lövellt be és 3 óránként szigorúan kellett fejnem és borogatnom a cicimet, de megúsztam a bajt.

Puszi mindenkinek, olvasok majd vissza ha van kis időm.

Szonce,
köszi az sms-t megkaptam, csak teljesen elfelejtettem rá válaszolni mea culpa, de nagyon jól esett, hogy írtál. Tudod egy kórházban ezek olyan jól jönnek. :-)

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Megvolt a 18. heti UH. Jó volt a megérzésem, kislány, és szerencsére minden rendben van vele! Úgy örülünk! Már a neve is megvan, Vera lesz.

Szilvi, de jó, hogy már otthon vagytok! Epedve várjuk a képeket. :)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


jövök egy képpel és igyekszem majd visszaolvasni is

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu, csodaszép kiscsajod van! Mi történt Marcival?

Claire, Joni hogy van?

Zizi, gratula a második kislányhoz! Szuper, hogy minden oké vele!

Szilvi, de jó híreket írtál! Jó gyorsan hazamehettetek! Boti mit szólt a kistesókhoz? Fotókat én is nagyon várom!

Szonce, ügyes vagy, hogy nem híztál!

Velünk semmi extra, jól vagyunk, vidáman telnek napjaink Julcsival :D Keresek pár fotót, már régen tettem azt hiszem :)

Kép Esőben is motorozunk

Kép Szeretünk öltözködni
Kép

Kép Őszi betakarítás Kép

Kép Őszi napsütésben

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok,
teszek fel fotókat, csak kicsinyíteni kell meg minden,
ahogy lesz időm rá rakok fel.
Sajna ezek még csak a kórházasak lesznek, de azért arik.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok,
Régen voltam…. Egész pontosan 1 hónapja.

Katjja,
Múlt héten voltunk másik bölcsiben és képzeld ott van egy extramini csoport, a legfiatalabb legényke 5 hónapos. Mondjuk az nekem is nagyon furi volt.
Hogy áll Anyud nyugdíjkérelme ?
Remélem mandulád teljesen rendben már.
Cicizés van, mindenesetre még mindig (vagy már) nem az teszi ki a teljes napomat, de a lényeg hogy 80%-ban anyatejes Liza és ez nekem nagyon jó. Többre sajna képtelen vagyok, hiába próbálkozom.
Hasfájás lekopogom eltűnt.
Hajrá állás és járás, nyugalomnak vége :-)

Zizi,
Tök jó alvásos próbálkozás, ügyesek vagytok, biztosan most már tök egyedül alszik el Fló.
Huh hasmenés, sajnálom, ilyenkor normaflore-t szedtek ? Piros popsi, vérzéses hacukára van a naturlandnak egy kenőcse, borax... valami, nagyon jó !
Szupi hogy minden okés Verával.

Millye,
Vízórás torta jól sikerült ?
Próbáltam én mindenfélét hasfájásra, fogalmam sincs hogy mi használt. Tejserkentőt is ittam és most is iszom, érdekes hogy azzal nincs semmi gond.
Andris láz szupi hogy lelépett :-)

Caramel,
Na túl már az első talin Szuromival ?

Claire,
Hogy vagytok ? Mitől lett az agyhártyagyulladás, olvasom hogy a füle felől, istenem. Szegénykéim, annyiszor eszemben vagytok, remélem hamarosan hazamehettek.
Nonó hogy bírja a kórházi létet ? Család ?
Kis törékeny Joni, gyógyuljon meg gyorsan gyorsan !

Hihetetlen hogy milyen pörgés van nálatok, a gyerkőcök tanulnak otthon is vagy a suliban letudják ?
Képzeld én a Pálvölgyi barlang fölött dolgozom :-)

Jaspis,
Bölcsi okés már nálatok ? Ekcéma ?
Hintaló tök jó ! Kép isteni.

Szonce,
Tök jó hogy Zalánnal minden okés. Hát igen féltékenység….. Nem eccerű, én az ikeában találkoztam ezzel most hétvégén, Marci lenyomott mindenkit aki bármivel, ami a játszóban volt játszani akart. De pl Lizával totál nem féltékeny.
Tök jó a pacis kép.
Tény hogy nem lesz eccerű két gyerekkel, de ügyes csajszi vagy !
Szegénykém ezzel a megfázással, tényleg jó hogy hétvégén volt, mert így teljes kényeztetésben volt részed.
Hajrá diéta !

Mulan,
Remélem apud vérnyomása okés.
Gratula terhességhez, dejódejódejó, remek hír. Hematóma eltűnt már ?
Képek annyira jók ! Az a haj.
Agyalás hidd el teljesen normális.
Próbáltál már teszveszen nézni hintapacit ?

Zita,
Nagyon jó Julcsiról kisállokkal kép.
Szopimentesség ?
Nátha hess !
Az összes többi kép is, hihetetlen mennyire szép a kiccsajod :-)

Tatyi,
Tök jó hogy újra otthon :-) anyósékkal most milyen a viszony hogy elköltöztetek ?
Örülök hogy Milánnak tetszik a bölcsi és remélem Te is gyorsan túl leszel a kiscsoportos beszoktatáson.
Lizihez gratuláltál :-)
Milán nátha nincs már ugyi ?
Képek isteniek !

Szilvi,
örülök hogy gyors szülésed volt.
Szonja és Levente nagyon jó egészséget kívánunk Nektek.
Ha lesz majd időd :-) várjuk a születéstörténetet és persze képeket is.
Boti hogy viselkedik ?

Reni,
hogy vagytok ?

Köszönjük Mindenkinek bébidicsiket.

Bölcsi: Nálunk nem volt beszoktatás, első nap odavittük 8-ra és 4 után mentünk érte. Időközben váltottunk, okt 1-én egy másikban kezdett, amit alapból szerettünk volna, de csak akkortól volt üresedés. Van heti 2x angol, ringató és tánc is. Imádja és őt is imádják és mi is imádjuk hogy van egy kis nyugalmunk napközben.

Marci kórház: 1 hete vasárnap ajándék telefonból elemet nyelt, sajna olyan volt a játék, hogy az elemes része nem volt lecsavarozva, ja és belül nem látszik, hogy mennyi elemmel műxik, (rugó van benne) tehát a véletlenen múlott hogy észrevettem, hogy mi történt. Rongyolás Heimbe, ott azt mondták majd 3-4 nap kijön, és persze megkaptam hogy caranya vagyok. Nem nyugodtunk várakozásba bele, felhívtuk Madarászt, azt mondták sos induljunk befelé, na ez vasárnap este 10-kor kicsit gázos volt, Lizit a szomszédra hagytuk, átjött hozzánk aludni :-). Madarászban azt mondták hogy elem oldódik, felrobban, belet kilukaszt, hasnyálmirigy-gyulladás és az uccsót nem írom le, mi LEHET.
Kaptunk hashajtót, istenem, mire beadtuk, a 2 ml vitaminon kiakad mostanság, ez pedig 13 ml cuccos volt. Hétfőn délelőtt még a gyomorban volt az elem, nem mozdult, akkor nekiálltunk zabálni, hogy minél több legyen a cucc ami nyomja lefelé az elemet, ami végül is este 20.30-kor kijött.
Remélem nem leszünk kórházi vendégek sűrűn, de tudom hogy 100x inkább megyek a Madarászba mint a Heimbe....

Lizát nem sok választja el attól hogy megforduljon, duuuuuuuuurva ! Brutál mennyire igényli a figyelmet, egész nap vigyorog, mosolyog, és próbál már "beszélni".

én hulla, annak ellenére hogy Marci napközben bölcsiben, apa itthon, de KO vagyok, ja és áprilisban államvizsga :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


és akkor még pár kép is

Kép Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


MI ez a pangás lányok????? :shock:

Silverlion várjuk ám azokat a képeket! Ne tessék eltűnni :lol:

Zizi27 örülök, hogy minden rendben van a terhességeddel! Gratulálok a kislányhoz! Szép neve lesz!

Kubuspace nagyon csinike a kislányod! :D Nő mint a gomba! Most hány kiló? Örülök, hogy az elem dolog jól lezajlott és nem lett Marcival semmi gond! :roll: A torta elkészült, szerintem klassz lett :D mindenkinek tetszett :D itt meg tudod nézni ha van egy kis időd. http://millyefinomsagai.gportal.hu/gind ... g=33372323 Egyébként az októberben sok tortát csinálok nekünk is lesz a szülinapunk meg házassági évforduló... :wink:

Zita978 nagyon csini Julcsi! Kész nagylány már! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok! Köszönünk minden drukkolást! Hazajöttünk szerda este. Persze még kap gyógy szereket, meg majd 5 napra be kell feküdnünk a Margit Kórházba Fejlődésneurológiára, kivizsgálás, gyógytorna, stb. Kicsit lazább a nyaka, válla, meg egy kicsit féloldalas, fejét jobbra dönti. Már eddig is sokat erősödött, remélem sikerül nyom nélkül eltüntetni a dolgokat.
És persze a kórházi hatásokat is ki kell heverni, ha vizsgálják, vagy csak hasonló pózba kerül, akkor már sír szegény :cry: nekünk se volt könnyű, a családom remekül helytállt, Noémi tök helyesen eltűrte az egész dolgot, de amit ennek a szegény kis embernek ki kellett állnia.... Egy felnőttnek is sok.

Gratulálok mindenkinek, amikről itt közben lemaradtam.

Kubu! Hol dolgozol itt fönt?

Claire
claire
 
 


csend és hullaszag :-(

Millye,
Liza most 5600 gr, picit lelassult, ha figyelembeveszem hogy 1 hónapban 1 kg-ot hízott (3800-al jöttünk haza), most 10 hetes..... szóval az elmúlt 6 hétben nagyon semmi, igaz hova is rohanunk ?
húúúúúúúúúúúúú annyira jó színei vannak a tortának, ügyi ügyi vagy !
megmenekülsz :-) Marci torta készítésétől, párom azt mondja messze vagytok nekünk.... de majd ha odaköltözünk a szomszédba :-)
boldog ünneplést nektek !

Claire,
hál Istennek hogy otthon vagytok már, annyit gondoltam Rátok.
minden rendben lesz, nagyfiú szépen megerősödik !
a barlang fölötti utcában .... az étterem szomszédságában :-)
Ti merre ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsban jövök pár képpel.
Minden rendben van, jól vagyunk, bár csinálják a bébik a műsort éjjel felváltva, szóval hullák vagyunk.
Az első két kép itthoni már, az második kettő még az inkubátorban készült, azért homályosabb.
Íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
silverlion
 
 


Feltettük a Vatera-ra ma Botinak a babakocsiját, ha valakit érdekel, szuper kis kocsi, az alábbi hivatkozáson találjátok.

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 88216.html

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Kubu! Cseppkőkköz? Vagy melyik?
Mi a Túrista úton, az a Pálvölgyi út folytatása.
Sz! Itt is cukik :lol:

Claire
claire
 
 


Szilvi,
gyönyörűek ! istenem ahogy alszanak együtt, egymás mellett, hát megzabálom őket, tüneményesek !
jó egészséget nekik, nektek pedig sok sok erőt :-))))

Claire,
yes :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Megnyugtat, h nem csak én bírok ilyen hülye időpontban netezni. Kicsi lányomnak mondom, h ilyenkor aludni kell, de fekszik az ölemben, mosolyog és magyaráz, a másik meg itt alszik. Mindjárt megint szopispárnával az ölemben fogok aludni! :)
Mit lehet ott dolgozni? Van ott vmi cég?
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Zita, nagyon köszönöm a bíztatást. Egyelőre semmi sem változott fog kérdésben, csak egyre nagyobb a dudor a fogacskájánál, de hiába rág folyamatosan szegénykém, nem tört egyelőre át. :( Julcsi nagyon komoly a kerti munkában! :)

Claire, annyira örülök, hogy hazaengedtek Titeket. Persze továbbra is nagyon szorítunk, hogy semmi károsodás ne legyen Joninál. :)

Millye, Neked is köszönöm a bíztatást. De jó, hogy szépen meggyógyult Junior. Én is azt hallottam mindenhonnan, hogy nagyon jó, ha sokáig szopizik a baba. Szóval légy csak büszke, hogy még mindig tudsz neki tejcsit adni! :)

Kubu, szépséges mindkét gyerkőc! A füles fotó annyira édi! :) Ne is mondd ezt az 5 hónapos dolgot! Nem értem, hogy hagyhatja másra ilyen korán a gyerekét egy anya. Én az egy évvel sem vagyok kibékülve. Anyu nyugdíjkérelmét elutasították, de megállapodott a főnökével. Nem rúgja ki, ráadásul egész jó kis pénzt ad neki csak azért, hogy ha van valami meló, akkor azt azért csinálja meg. Így heti három napot tudja vállalni, két napot pedig bölcsizik majd Bogi. Már be is jelentkeztünk, novembertől egy-egy alkalommal belátogatunk, hogy szokja a helyet a kiscsaj. :)
A mandulámat szerencsére már el is felejtettem.
Ügyik vagytok, csak így tovább a cicizéssel! :)
Szegény Marci! Nem irigyellek Titeket, de jó, hogy kijött az elem. A *ar anyás megjegyzéseket annyira bírom! Honnan kellett volna tudnod, hogy ilyen vacakokat adnak el gyerkőcöknek...

Szonce, ne aggódj a cukor miatt. Az enyém is határon volt, de az én dokim nem diétáztatott, mert szerinte az még nem volt veszélyes. Persze én alapból kevés édességet, cukrot, fehérlisztet eszem, de azért a babavárás alatt kicsit lazább voltam. Ügyi vagy, hogy még nem híztál, csak így tovább! :)

Szilvi, kedves csecsemősök? Nagyon különleges kórház lehet ez... :) Hát, a kápek annyira jók! Nagyon helyesek együtt! :)

Zizi, éljen, kicsi lány! :) Szép lesz a neve is.

Bogi most egy kicsit hasmenős. Lehet, hogy a foga, de lehet, hogy összeszedett valamit múlt héten az Öbölben, a fűben. Én a csípőmmel elmentem dokihoz, kiderült, hogy gerinc probléma. Most hol jobb, hol rosszabb, de összességében most eléggé sokszor fáj. :(
Bogi már irtó ügyesen lépked kapaszkodva, az egész lakást be tudja már járni, ha vezetem és mindig nagyon figyelni kell, mert állandóan rosszalkodik. Ja, és az etetőszékét használja járássegítőnek.. Múlt héten voltam állásinterjún a saját pozíciómra, mert átszerveznek minket és mindenkinek meg kell pályáznia a pozíciókat. Meglátjuk, hogy ment. Hétfőn cserélik az ablakainkat, szóval zajlik az élet. Bogi meg egyszerűen tökéletes baba. Szép, mosolygós, állandóan alakítja magát. Persze, most épp nyüszizik, mert most ébredt és persze éhes, szóval megyek kaját csinálni neki. Később teszek fel képeket!

Kati

Kép
katjja
 
 


És a képek:
Kép

ajándék
Kép

macifül
Kép

fincsi asztal Kép

pocak Kép

szakáll Kép

Kati

Kép
katjja
 
 


Katija!
Gyönyörű ez a gyerek!!!!
Hasmenés nálunk is játszik némiképp, én ráfogtam az antibigyóra!

Köszi a drukkokat!!! (Mellesleg tegnap mondta a védőnő, hogy a rendelőből amikor elvittük mentővel Jonit, azon imdákoztak, hogy élve beérjünk a kórházba.....)

Szép napot mindenkinek! Claire
claire
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: