Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a megnyugtató szavakat! :)
Az elválasztáson már túl vagyunk, az teljesen zökkenőmentesen ment, csak az alváshoz maradt meg a szopi. De remélem, már az is a múlté.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Köszönöm a válaszokat!
Kattja, én is arra jutottam, hogy bejelentkezem Szuromi Andráshoz. Ma - hétfőn - hívtam fel a rendelőt, de sajnos már jövő hétre (!) sincs időpont. Mivel akkor már számításaim szerint több, mint 6 hetes lennék, szívem szerint már megnézetném, mi a helyzet "ott bent", mivel volt már méhen kívülim is... Így viszont nem fogok bejutni hozzá, másnál kell megcsináltatnom az első vizsgálatot. Szerinted (szerintetek) gond lehet ez nála, ha esetleg őt szeretném megkérni, hogy kísérje végig a terhességemet?
caramel
caramel
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:55-kor.
szonce82
 
 

 
 

Sziasztok!

Lányok, köszönjük a sok dícséretet, átadom Boginak! :)

Zizi, szerintem egyáltalán nem gáz, hogy így próbálod megoldani az alvás mizériát, sőt, ez teljesen normális. A védőnőm engem már az elején felkészített, hogy lesz, amikor csak ilyen "drasztikus" megoldás működik csak, de ez az ő érdeküket szolgálja. Ráadásul most már gondolnod kell a kistesóra is. :) Hajrá, kitartás!

Zita, hát igen, egyre inkább érzem, hogy borzasztó nehéz lesz a bölcsi dolog, talán, ha Anyu tud majd vigyázni rá, akkor valamivel könnyebb lesz elviselni, hogy nincs mellettem egész nap. Ráadásul jön majd a cégnél a szokásos nyomás, stressz és egyéb jópofaságok... meglátjuk, hogy bírjuk majd. Talán az majd javít a helyzeten, hogy tudom, délután Bogi vár itthon. :)

Millye, nem értem, miért nem ment át a privi, pedig 2x is megpróbáltam. Én megkaptam a Te üzenetedet, nagyon köszönöm a recepteket. :) 1-2 óra alatt meg tudsz csinálni egy ilyen szép tortát? Tényleg nagyon ügyes vagy. Én még egy muffinnal is legalább 1 órát szöszmötölök... Persze, amikor gyakrabban tudom gyakorolni a sütést, akkor azért gyorsabb vagyok, de egy ilyen szebben díszített sütivel azért egy-egy estét szoktam eltölteni. Nagyon várjuk a fotót! :)

Caramel, egyáltalán nem gond, ha nem nála történik az első vizsgálat. Volt olyan ismerősöm több is, akik félidő környékén mentek át a dokihoz más orvostól. Ha az első viszgálat nem nála történik, azzal semmi baja nem lesz, Te pedig megnyugtathatod magad, hogy minden rendben. :) Majd mindenképp jelentkezz, hogy mi a helyzet!
Engem egyszer szúrt le a doki, amikor máshoz mentem, de az teljesen más helyzet volt. Az 5. hét környékén ébredtem egyszer erős fájdalomra és bementünk a Szent Imrébe, mert lakhely szerint oda tartozunk. 20 percig senki nem szagolt felém az ügyeleten vetélés gyanúval, majd további fél órát ültünk a nőgyógyászaton, miután egy bunkó doki nagy kegyesen elkezdett foglalkozni velem. Első terhesség, vetélés gyanú, persze én meg azt sem tudtam, mi történik. Jól megríkatott és kb. lehülyézett. Na ezután Szuromi azt mondta, hogy nem oda tartozom, hanem a Jánosba, eszembe ne jusson többé a Szent Imrébe betenni a lábam. Persze a leszúrást viccesen értettem.

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok!
egyáltalán nem gáz, én ugyan kényszerből, de a 20.héten kerültem ehhez a dokihoz. És persze olyan ios van, h a választott orvosod mondja be az unalmast közben, vagy Te költözöl el, stb. ha nem akarja elvállalni, mondjameg. A terhes rendelésen az én dokimról mondta egy csaj, h a terhessége vége felé találkoztak, neki addig nem volt orvosa, de a dokim azt mondta, h akkor már nem válallja, külkönben is akkorra (aug) 14 kismamája volt kiírva. sztem ez egy tisztességes dolog így.

Alvás: sztem a szülő elszántsága a legfontosabb, én pl kutyául szenvedtgem, amikor a nagyfiamat szoktattuk le az éjszakai szopásról (1évesen). apja kelt hozzá, sétált vele és énekelt neki, én meg éberen szenvedtem az ágyban. A gyerek kb 2 hét alatt kapcsolt, h apa énekéért nem éri meg felkelni! :D KIstesónál mi vacsi után elmentünk vele sétálni, őt át lehetett tenni alva az ágyába, így hagyta el az esti szopit. tudom, ezt minden okos könyv leírná, h hülyeség, de sebaj, működött. Ja, és attól. h egyik gyereknél működik, a másiknál nem biztos! :(

Na, össze-vissza írok.mert fáradt vagyok, megyek aludni.


Szegény apróimat ma déltől hurcolom magammal. Elmentem kiszedetni egy varratot, mert múlt hézen leszedtek két szemölcsöt rólam. Utána sétáltunk, aztán jól bevásároltam a DMben, aztán elmentem a "középsőkért " az oviba, vittem őket zeneovira. Közben az egyik nagyot elvitte anyám vizilabdára, a nagy elment karatéra, és aztán mindenkit összeszedtem, mert a párom ma sokáig van. Itthon rendbe tettem a kicsiket, előkészítettem a nagyok vacsiját, ők megterítettek, ,most vacsiznak, a kicsik az ölemben szopiznak. Elvagyok mint a befőtt. Na, mosz sürgős meseolvasásom van. Közben kicsit zongorázik a fülembe Dávid. Így telnek a dolgos hétköznapok mifelénk! :) ettől fáradtam el , de miért??? :shock:


Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, se tegnap este, se ma délután nem sírt semmit Fló az altatásnál. Hát ez eddig nagyon könnyen ment! (Kopp-kopp) Ha tudom, hogy ilyen gyors lesz, bizti hamarabb belevágok.

Viszont szegény lánynak több mint két hete hasmenése van. Egy vírussal kezdődött, aztán abból valszeg átmeneti laktóz intolerancia maradt vissza. Olyan piros szegénykém popsija, még vérzett is. Úgy szeretném, ha végre elmúlna.

Ma találkoztam Renivel, szépen gömbölyödik már neki is a pocakja.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi

Örülök a sikerélményednek! :) Már nem nagyon van szükséged megerősítésre, de azért elmesélem, hogy nálunk még mindig van olyan néha, hogy Marci elkezd elkanászodni alvás téren (pl. betegség miatt ölben altatom éjjeli ébredés után, és pár napután rákap erre), utána 1 max. 2 napig van ilyen sírva elalvás, de az is max 5-10 perc, és utána megint tudja a rendet.

Szóval ha később lesz visszaesés, akkor se rettenj meg, nyugodtan alkalmazd újra a módszert.

Egyébként most lesz először gondunk abból, hogy Marci születése óta egyedül alszik a szobájában. Ma próbáltuk meg először a bölcsiben altatást ebéd után, ami a csoportszoba közepére kirakott kis "fektetőkön" zajlik. 3/4 órát próbáltam elaltatni, a max. siker annyi volt, hogy 5 percig egy helyben maradt az ágyban. Meg kellett nézni a játékokat, mutogatni a másik (már alvó) gyerekre, kukucskálni a gondozónőre, és hát jött egy teherautó is, az is nagyon érdekes volt. Holnap a gondozónő fekteti le, kíváncsi vagyok, ő jobban boldogul-e.
jaspis
 
 


Zizi,
szegény Fló, nagyon sajnálom a hasmenéses popsit, de komolyan, fájhat is szegénynek, valami jó kis ápoló és védőkrémmel kend be és szerintem sima vízzel próbáld kaki után mosogatni popsitörlő helyett, tudom strapás nagyon de hasznos.
Az alvást már régen is mondtam neked, hogy próbáld ki, örülök, hogy végre rászántad magadat. Boti ezzel a módszerrel alszik már pár hónapos kora óta egyedül el és végig az éjszakát. Persze amikor nyűgibb időszak van vagy betegek akkor ez kicsit kizökkenhet.
Most azon volt a gond múltkor, hogy kivételesen velünk kellett volna elaludnia és nem...az Istenért sem, össze-vissza szórakozott...végül ő kérte, hogy vigyük az ágyába, mert ő már álmos, na most akkor mi a jó nekik??

Jaspis,
szerintem nem is kell erőltetni ezt az alvás dolgot. Szerintem nagyon jó, hogy abszolút külön van szoktatva Marci tőletek, a bölcsibe, meg majd egy idő után szerintem amikor nem leszel ott és látja, hogy mi a rend, majd ő is el fog aludni, de legalább is nyugton marad. Ezt azért a gondozó nőknek is szerintem tudnia kell, hogy nem fog egy beszoktatós gyerek ott nekik elszundikálni szépen.

Ez a bölcsibe szoktatás is ma egy vicc. Barátnőm is szoktatja a kisfiát be és ő másfél éves. Na most kezdjük ott, hogy ő a legfiatalabb és már mindent elvárnak tőle, hogy pohárból igyon, egyen rendesen kanállal, meg villával, sőt kérdezték, hogy nem szobatiszta esetleg, erre mondta a barátnőm, hogy nem és még nem is beszél és nem is tud számolni sem. Teljesen kiakadt szegény, hisz ez nem ovi.
Anyukám mesélte, hogy én még karon ülő baba voltam, még nem voltam 1 éves, amikor sajnos be kellett adnia engem régen a bölcsibe, na ott mi van? Elkényeztettük a bölcsiseket, hogy ilyen sokáig itthon tudunk lenni nem???

Rólam inkább nem beszéljünk, minden fáj már nekem, néha élni sincs már kedvem. Ez nagyon megerőltető, nem gondoltam, hogy ennyire az lesz.
Tudom, hogy az a jó ha sokáig bent vannak, de én már alig várom, hogy megszülessenek és vége legyen a szenvedésemnek. Nem jól viselem.

Szonce,
szépen telik az idő nálad is látom. Minden rendben? Jól vagy?

Kinél milyen babák lesznek és nevek?
Egyelőre Szonce Zalánjáról tudok, többiek???

Puszi Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


sziasztok,
bekukk jövök majd
nálunk minden oké leszámítva Liza hasfájást, Marci ma kezdi 3. napját a bölcsiben, hát nálunk a beszoktatás annyi amíg leadjuk a dadusnak fiatalemberkét.
sőt tegnap reggel Marci rohanva integetve lépett le itthonról szóval minden a legnagyobb rendben van, kopp-kopp-kopp.
már van szerelme is egy gyönyörű szöszi csaj személyében.
eszik rendesen, sőt már pohárból iszik, du alvás is oké egyszóval juppppé.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Olvaslak Titeket, csak lassan kel a család, indul a reggeli "móka", majd jövök! Claire
claire
 
 


---
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:56-kor.
szonce82
 
 


Szonce! fantasztikus! Nem is láttam még ilyen "méhlepényes" képet!
féltékenység: bitos lesz, de az normális. Nálunkegyébként akkor volt kifejezettebb, amikor már a kisebb is mozgott, hozzányúlt a cuccihoz, stb.

kubu! nagyon belevaló a fiaad a bölivel!

Claire
claire
 
 


caramel szerintem nem gond ha mással csináltatod meg az első vizsgálatot. Biztos nem haragudna meg érte. Mondjuk ha utánanézel melyik nap csinálja Szuromi doki az UH-t akkor bemehetnél a kórházba is hozzá...

Katjja a második privi jött át amiben megköszönted a receptet de az nem amiben az email címedet elküldöd :D Az első pár alkalommal nekem is nehezebben ment a torta készítés de utána már olyan rutin hogy simán meg lehet csinálni 1-2 óra alatt a könnyebbeket. :wink:

claire nem semmi napotok volt tegnap! :shock: nem is csodálkozom rajta hogy elfáradtál!

zizi27 örülök, hogy jól megy az altatás!!! :D sajnálom a hasmenést! Mit adsz neki rá?

jaspis egy idő után úgyis aludni fog a többiekkel. :wink:

silverlion sajnálom, hogy ennyire megvisel a terhesség, de érthető 2 manóval a pocakodban. KITARTÁS!!! :wink:

kubuspace pocakfájást sajnálom :? nem próbáltad a homeosokat? Nem iszol tejserkentő teát? Mert attól is szokott fájni a pocakjuk... Örülök, hogy MArcinak jól ,egy a bölizés!!! :D

szonce82 nagyon édi Zalán! :D Szuper, hogy szépen fejlődik!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok,
újra itt vagyunk!vééégreeeeee!!
nagyonagyon szuperek a képek!
mindenkinek hataqlmas nagy gratula!!

zizi:köszönjük nagyon a hiányolást jól esett. gratulálok a járáshoz,alváshoz meg mindenhez :) Flóra is milyen nagylány már!remélem már azóta javult a popsija!
Te hogy vagy?

kubu:gyöngyörű Liza és Marci milyen nagyfiú már :) bölcsivel mi a helyzet?

jaspis:gratula a bölcsis beszokáshoz! nem semmi milyen ügyeesek vagytok vele!

zita: Julcsi kezéveel akkor ugye már minden rendben van?

Kattja: Bogi nagyon ügyes az ácsorgással! :)

millye:fantasztikusak a torták! lányodnak utolag is boldog szülinapot!!

szonce:szuper ez a kép Zalánról ! :)

silverion: hogy vagytok?

velünk:

nagyon sokmindent történt..sokat ápoltuk itthon apukámat,a vérnyomásásval sok probléma..mostmár jobb,de még mindig nincs jól beállítva a gyogyszere.. :s ezért sem volt időm semmire sem..

a másik történés pedig az, hogy úgytünik mi is erősítjük h kismamik táborát. tegnap voltam a dokimnál és 5hetesnek mondott,ami nagyon szuper hír! :) csak az a baj,hogy látott a petezsák mellett egy hematómát is.azt mondta valószinüleg nem okoz semmi bajt,de pihenjek sokat..hát ezt nem nagyon tudom megoldani a Lili mellett,aki épp ezerrel jön-megy-rámol-felmászik-lemászik..
de persze örülünk nagyon!csak én meg jól meg is ilyedtem.
nade biztos hogy minden rendben lesz!kedden megyek vissza a dokihoz..
most mennem kell,mert lili még javában műsorozik..pedig már jó kkéső van..
jóéjt mindenkinek!

Kép

Kép
mulan
 
 


millye,
segíts lszi, hogy szülésnél milyen homeóst érdemes a fájdalom csillapítására szedegetni. Caulophyllum 5CH-m van már, nekem már kell heti 1szer 10 bogyót szedni, meg a málnalevél teát is kell már innom, csak ezt a fájdalom dolgot nem tudom. Köszi előre is.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Silver! Van egy francia, szüléshez és környákáhez összeállított homeos csomagom, most nem nagyon használtam, meg ki kéne tanuémányozni, mi van benne. Annoi néhányra ráírtam, h mire kell és mikor. Leginkább csak arnicát szedtem, de azt is utána. Lehet, ha joobban figyelek, nem kellett volna császár, de a "mi lett volna ha" kezdetű szövegeknek nincs sok teteje. Szóval szívesen neked adom, ha kéred!

claire
claire
 
 


Silverlion
minden reggel: Caulophyllum 15CH 1*5 globulus
1. este Pulsatilla 15CH 1*5 globulus
2. este Arnica montana 15CH 1*5 globulus
3. este Sepia 15CH 1*5 globulus
4. este Cimicifuga 15CH 1*5 globulus
majd újra az első nap.
A szüléshez:
Arnica montana Ch 200 és Ch 30
Belladonna Ch 30
Chamomilla Ch 30
Caulophylum Ch 200 és Ch 30
Cimicifuga Ch 30
Gelsemium Ch 30
Hypericum Ch 15
Kalium carbonicum Ch 30
Pulsatilla Ch 200 és Ch 30
Secale Ch 30
Sabina Ch 30
Staphisagria Ch 30

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


mulan köszi a dicséretet! Örülök, hogy írtál és gratulálok a kis pocaklakóhoz! :D Sajnálom apukád vérnyomását! MAgas neki vagy alacsony? Kérünk fotót Liliről mert ezer éve nem láttuk :lol: Mikor szokott esténként elaludni?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


mulan

Gratulálok! :)

Már lassan számon sem tudom tartani, hány topic baba készülődik. Hajrá lányok! :)

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


próba

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:57-kor.
szonce82
 
 


mulan,
nekem is volt hematóma, aztán szépen felszívódott, nem kell megijedni, nem okoz automatikusan bajt. Ki a dokid? Miton mondott mikor akar látni újra? Nem adott sárgatest hormont ugye, mert ilyenkor azt nyomják...

Claire,
fú de nagyon jó lenne nekem az a csomag, tényleg nekem adnád, nagyon örülnék neki. Nem tudom meddig bírom egyáltalán még egyben...ez ugye kiszámíthatatlan.

Millye,
mi ez a rengeteg cucc, ezt mind szedni kéne a szülésnél?
Nekem a szülésznőm a Caulophyllum heti 5CH 1*10 globulus.
Sosem fogom megérteni ezt a homeó dolgot komolyan. mindig ezért maradok el vele. :-(

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi, hű, már nagyon a vége felé közeledsz! :o Kitartás! Természetesen próbálod őket szülni? Én is így vagyok a homeóval, engem mindig elrémiszt ez a sok betű meg szám :lol: Olyan bonyolultnak tűnik :roll:

Mulan, gratulálok!

Claire, még olvasni is fárasztó volt a napodat :roll:

Jaspis, mi volt ma a bölcsiben? Aludt Marci? Hát szerintem Julcsi is ugyanígy reagált volna, ő sem tud elaludni, amíg nem hagyjuk magára :roll: De megszoknak ők mindent hamar :)

Szonce, jó a fotó! És igen, már nagyon bennük van "enyém" dolog, Julcsi is teljesen kiborul, ha pl a kedvenc cicáját valaki meg akarja nézni :lol: Ő is nagyon ragaszkodik a saját dolgaihoz, bezzeg a másét simán lenyúlná bármikor. :) Azért edződik folyamatosan, mivel szinte naponta bandázunk a szomszéd gyerekkel :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


sziasztok,
köszi a gratot!
szonce,silverion:ezer hála a biztatásért!!!
Kelemen Csaba a dokim amúgy.és én is kérdeztem nem kell-e szedni vmit erre de azt mondta h nxugi,erre még nem,és különbenn is a petezsák szép fekete volt a hematóma meg szürkésebb volt már szóval a doki szerint ez jó jel.
bízom benne én is.
millye:igyekszem képekkel is jönni!! :)

Kép

Kép
mulan
 
 


itt is vagyok,jön a kép özön:(bocsi,sok lesz..) :)
balaton: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
nyár:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan, hatalmas gratula és üdv a klubban! :) Ne izgulj, ha a doki azt mondja, akkor tuti minden rendben lesz! Mikorra vagytok kiírva?

Magunkról annyit, hogy lett egy egyedül, könnyen, gyorsan, sírás nélkül elalvó nagylányunk! Nem győzök örülni, hogy végre rászántuk magunkat a dologra! :D

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Silverlion van benne vérzéscsillapító, méhnyak izom tágítók ami lerövidíti a vajjúdást, gátmetszés vagy császármetszés utáni sebgyógyulást serkentő, elősegítő bogyó, gyulladáscsökkentők, hátfájásra bogyó, idegfájdalom csillapító stb. :D Tudom hogy sok de hasznos.. mondjuk van olyan szer ami nem olyan fontos. :wink:

Zita978 én meglepődök mert a fiam zokszó nélkül odaadja a játékait más gyereknek :roll: a lányom irigy volt nagyon :?

mulan micsoda gyönyörűséges a kislányod! :D KI az a kisfiú mellette?

zizi27 hány nap volt vészes? Mert lehet én is elszánom magam erre az altatásra... (mert a mai napig cicin alszik el)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Silver! Persze ! Csak az a kérdés, hol tudom odaadni! Merre laksz, vagy jársz?
Én is azért nem szedtem be, inkább csak az utána vonatkozókat, pl árnikát, mert honnan tudjam, mi a szülés előtti 3-5nap??? :shock: , meg egyéb ilyen meghatározások! Mindegy, szívesen odaadom, majd hasznosítod, amit tudsz!

Zizi! Ügyesek vagytok, legalább megérte, hogy erőt vettetek magatokon a "kínzásra". enyémek is sokáig szopizva aludtak el, szerencsére amikor totál elegem lett belőle, akkor le lehetett beszélni őket róla. Még egy ideig ott kellett feküdnöm az ikrek között, de ennek az is volt az oka, hogy csak együtt aludtak nyugodtan, viszont elalvás címén dögönyözték, gyötörték egymást!

Mulan! Micsoda haj, sárgulok az irigységtől!!!

Claire
claire
 
 


millye,
melyik a kifejezett vérzéscsillapító, az kellett volna Botinál is, mindenki normál betétekkel nyomta én meg a super tena lady-vel, mert egyszerűen muszáj volt.

claire,
merre laktok? Szerintem járunk arra, az ikres fórumból mintha úgy rémlene...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szia! Mi a II. kerületben, a Pálvölgyi barlang fölött, e Óbudán is gyakran megfordulunk. Ha gondolod, küldök priviben egy telszámot, és megbeszéljük, hol tudnánk öfutni.

Egyébként nekem is elég erős volt mindig, és főként soká tartott.Most bent még nem volt túl erős, de tudtam, hogy meglesz a böjtje. Arra különben az arnika való, nem?

Claire
claire
 
 


claire,
az szuper, tudom merre van akkor kb. ahol laktok én pasaréten nőttem fel, a szüleim még mindig ott laknak.
Oké, akkor küldjél légyszi egy telszámot és egyeztetünk.

Igen sajnos nekem is így volt a fiammal, sokat is véreztem és sokáig is tartott, tovább mint általában másoknak, ár ez gondolom alkati is.
Az ikreknél még gázabb nem? Elvégre dupla a méhlepény leválás meg minden...?

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


az előző ikreknél nem volt annyival vészeebb, talán már ott is kicsit tovább tartott. Nagyon ki van tágulva a méh, tovább tart, amíg öhúzódik. Lehet, neked is a nagy súlyú bab miatt volt ilyen. Most később erősödött be nekem, azt is hittem, h császár után kisebb vagy mi, mert a kórházban még nem volt vészes, aztán ahogy szopiztak, bedurvult.
Küldöm a telszámot!
claire
claire
 
 


silverlion Arnica Montana a vérzéscsillapító :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Marci ma kapott egy hintalovat, és frenetikus volt a siker. :)

Mikor meglátta, hallatott egy csodálkozó óóóóóó-t, aztán mindenféleképpen kipróbálta. Jelentem, az extrém hintalovazás is megy, úgy, hogy az egyik lábát nyújtva felrakja a ló fejének tetejére.

Fürdés előtt, már csupaszon is kellett egyet hintalovazni, és fürdés után, a kiságy helyett is a hintalóra mutogatott.

Azt hiszem, télre remek befektetés volt a játszótéri 40 perces hintázások kiváltására.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Jaspis :lol: :lol: :lol:

Julcsi is imádja a lovakat, a cica mánia mellé most bejött a paci mánia nálunk :) Hétvégén kapott kis műanyag (kb 10 centis) lovakat, folyton azzal játszik, mikor megkapta, letette a földre az egyiket, és megpróbált ráülni :lol: És ma este az etetőszékben játszott velük, egyszer csak azt halljuk: eldőlt a paci, eldőlt a paci :) Ez az első kerek mondata, eddig csak szavakat mondott 8) Gyanítom, neki is lesz hintalova (vagy vmi hasonló) hamarosan :)

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


jó reggelt!

még alszanak a többiek,csak nekem jár az agyam folyamatosan és nem megy az alvás..de legutóbb is ez volt.már a legelejétől rosszul aludtam.úgytünik most is így lesz sajna,pedig jó lenne aludni h napközben jobban bírjam a strapát.

zizi:nem is tudom mikorra vagyunk kiirva,de ezek a kalkulátorok nekem május18at hoznak ki.mindenestre most 6hetet és pár napos vagyok,a csöppség meg 2,7mm :) a tegnapi mérés szerint. és a szíve is szépen dobogott.

millye:köszi!ez a haj,fésülhetetlen :) pedig Lili is szereti fésülgetni magának szerencsére,de nem sokat érünk vele. reggelre van totál berasztásodik hátul.. de közben persze odáig vagyunk érte ahogy göndörödik mindenfelé :)
a kisfiú a képen a férjem nővérének a gyerek.szóval a Lili unokatesója.végig őt ölelgette balatonon :)

jaspis:Dejó hogy mondod a hintalovat! én is gondolkoztam rajta,csak féltem h túl hamar ráunna..de csak nem. Ti milyet /merre vettetek?

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan, de jó! Májusbab nagyon klassz szülni. :)

Millye, csak egy este és egy délután sírt Flóra. Azóta tök jól alszik.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


mulan

Az utcában lévő százforintosban "lőttem", natúr fából van. Este ha itthon lesz a cowboy, majd csinálok egy képet róluk. Így önmagában nem lenne olyan izgalmas az a ló. :D

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


jaspis majd kérünk fotót a lovagló fiadról! :lol:

zita978 nagyon édi Julcsiról ez a kép. Látom tényleg nagy lóbarát :D

mulan sajnálom hogy nem tudtál/tudsz aludni. De mi lehet a baj? Min agyalsz ennyire?

zizi27 akkor egy próbát nálunk is megérne az altatás.... csak akkor kell elkezdeni amikor nincs itthon az apja mert ő nem hagyja sírni :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kép

Kép

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


claire


Igazad volt, ami a bölcsi és az ekcéma összefüggését illeti. :( Múlt héten még csak száraz volt a pofija, de mára borzalmasan néz ki, és már véresre vakarta a képét. :(

Holnap reggel viszem egy homeopátiás orvoshoz, remélem, tud segíteni.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:57-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
hintaló: nekünk is volt, fa , kicsit festett, örököltük. Szerették, és szerencsére nem passzoltuk el, kint van szétszerelve a biciklitárolóban! :D

Szonce! Máltai?? HOl laktok? Óbuda?
Kistesó: persze nem érti, és féltékeny lesz, de hát ez van! Közben meg jó is lesz neki! Egyébként korosztályos is!

Jaspis! :cry: nem szerettem volna , h igazam legyen, de az ekcéma egy ilyen! Remélem a homeopata tud vmi jót, alkatiszert, vagy nemtom!

Claire
claire
 
 


zizi: köszi :)

jaspis: dejóó! nagyon jó kis hintalovat vadásztál! és milyen ügyes kis cowboyod van :) szóval 100ft-os bolt? hozzánk legközelebb a moszkva téren van ilyesmi,de úgy tudom ott nem árulnak ilyet sajna..
játékboltban néztem már,de eddig még csak 5-10ezer körül láttam..

szonce:nagyon helyes ez a kép :) úgy látom tényleg jó dolog a hintaló. ami a picit illeti én is félek milesz,ha megszületik..elképzelni sem tudom még egyelőre..
de tuti minnden rendben lesz :)

millye:nemtudom igazából min agyalok..mindenfélén ami épp eszembe jut. pl.mi lesz majd ha megszületik a pici,mit fog szólni hozzá a Lili.mikor kell szólni a főnökömnek a 2.bébiről,mit fog mondani majd..Lilinél totál kivolt borulva,de sztem már nem érdekli..remélem legalábbis.aztán,hogy rendezzük át a szobát..tényleg nem csinál e semmi bajt az a hematóma odabenn..hjajj szóval tényleg össze-vissza sokminden :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok!
Szerintem az agyalás tök normális, meg az aggódás is. szerencsére érheti az embert kellemes csalódás, pl én már voltam majdnem egyhujában 8 évet gyeden-gyesen, és most újra eljöttem, azt hittem ki fognak akadni, és tök jól fogadták :D :D Nagyon helyesek és támogatóak voltak!!

Ami a több gyereket illeti, arra gondoljatok, h ti sem vagytok bénábbak, kevesebbek, mint az összes többi több gyerekes, és ha nem is tökéletesen, de megoldja az ember. Nyugi, belenőttök ti is!!
A tesók pedig: a féltékenységen túl szerintem mindenkinek tök jó, ha van tesója, és mindenki veszít vmit, akinek nincs, ez az egyik legjobb dolog, amit megadhat az ember a gyerekének. HOgy hány tesó lesz, az nagyon sok mindentől függ, de én úgy vagyok vele, hogy ha egy mód van rá, ne legyen szegény egyke!

claire
claire
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy drukkot kérünk!Ma Jonatán kórházba került. Valszeg vmi fertőzés. Agyhártyagyulladás??? Most várjuk a labor eredményeket! Az egész riasztóan gyorsan történt, és remélem időben léptünk! :cry: :cry: Intenzíven van, lélegeztetőn, és antibigyót kap.És nem maradhattam ott, tök kiakasztó!Márhogy azt tudom, h az intenzíven nem üldögélhetek, de nem tudtam mamaszobát szerezni :(
Claire :(
claire
 
 


jaspis nagyon édes a kisfiad a hintalovon! :D

szonce82 aranyos Ádám a hintalovon :D minden rendben lesz ne izgulj. MAjd belejössz! :wink:

mulan tessék pihenni és ne agyalj :wink: majd meglátod hogy a kezdeti nehézségek után minden flottul fog menni! :wink:

claire borzasztóan sajnálom :? drukkolok nagyon! :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Claire,

nagyon nagyon drukkolunk !!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Claire: Nagyon nagyon drukkolunk mi is Nektek!!!!!!!!!!

Kép

Kép
mulan
 
 


Claire, nagyon drukkolunk és küldjük a pozitív energiát! Annyira sajnálom, ami történt!

Kép
katjja
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: