Új privát üzeneted érkezett!

Panndi! Szívből gratulálok!! És az annyira jó, hogy kisfiú! Majd meglátod! Szerintem nagyon más, mint egy kislány. De a legfontosabb, hogy egészséges!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Panndi, éljen-éljen :lol: :lol: :lol:
végre elkél a fiú nevetek is :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Fiúsítottam a vonalzót is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

jó lett :lol:
kiscsajok mit szólnak a hírhez?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hááát, amikor a doki néni mondta, hogy kisfiú, Zsófi megszólalt: "De én inkább kislányt kérek!" :lol:
Azóta megbékélt a helyzettel :)

Fruzsinak meg még mindegy :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi - Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek már pont akartam kérdezni mikor mentek uh-ra, de jó így és látom maradtatok a Gábornál :D (Nálunk apa is Gábor és Alexander második neve is az.)

Kár, hogy én nem tudom mi a külömbség lány és fiú között, de biztos alapba más hisz máshogy vagyunk programozva... Talán majd egyszer húgi is lesz a háznál :roll: ...

Jut eszembe a fiúk megint betegek... :( Alexander a rosszabb, pedig a tüneteik alapján fordítva gondoltam, de neki hörög a tüdeje, de antibiotikumot még nem kaptunk :) Remélem nem is kell majd...

Ildi - Mível készültök Léni 1. szülinapjára?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi,
nahát! Hurrá! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


panndi, gratulálok!!! klassz, hogy fiú, de az is klassz lett volna, ha a harmadik kislány érkezik :)

Sajnos nálunk is beteg mindkét lány, Róza hörghurutos (volt?), még tart az antibiotikum, holnap kapja az utolsó adagot. Ma látta doktornő, sajnos még messze nem egészséges.
Júlia is köhögni kezdett, most már nagyon csúnyán, nála az van, ha holnapra nem javul, már itt a megírt recept szintén antibiotikummal. Hát nem vagyok boldog! Szegényt folyton maceráljuk, még nagyon kicsi a szájon át gyógyszerekhez és kétfélét kap plusz normaflore-t (az espumisant most hanyagoljuk, pedig lehet megbánom), hörög, fuldoklik, borzasztó nézni is. Aztán meg a folytonos csepegtetés, orrszívás, ha meghallja az orrszívó hangját, már sír. És most is olyan rosszul alszik :( Nagyon sajnálom őket, mindkettőt!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Panndi,
akkor Zsófi elemében volt :lol:

Szalamandra,
jobbulást a lányaidnak!
amin én is szoktam keseregni, hogy Lilla 10 hósan volt először megfázva, 15 hósan először beteg és 19 hósan kapott először antibiotikumot. Ehhez képest Lénát 6 hetesen szirénázó mentő vitte tüdőgyulladással... nyilván antibio, minden szar az infúziótól a stb. gépekig, hörgőtágítóig. :cry: azóta is Lillus az oviból annyi szart haza hozott, így volt már Léninek kötőhártyagyulladása, köhögős és egyéb takonykórok. Sajna azt látom, hogy többedik gyerekeknél a kicsinek már egyre inkább idomulnia kell a nagytesók vírusaihoz :oops:

Kinga,
családi ünneplés lesz. Még most agyalok a játékain, de bajban vagyok, mert tényleg sok csajos játékunk van, én meg nem vagyok híve ennek a játéktengernek. Torta- gyertya fújós kép mindenképpen lesz :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Szalamandra,
na, nálunk is ez van, Pálmi hörghurutos már péntek óta, erős orrfolyás, borzalmas köhögés, aludni se tud tőle. Sőt tegnap annyira köhögött, hogy visszajött a nagy nehezen belediktált tápszer, pedig egész nap alig evett-ivott.

Mi nem kaptunk antibogyót, csak Spiropent hörgőtágítót. Egyelőre nem javul... vasárnap 37, hétfőn 37.6, kedden 38 fokos volt a láza, betelefonáltam, doki azt mondta megy ez majd még feljebb is, 39 felett lázcsillapító, hűtőfürdő, priznic. Ma már nem lázas... biztos beijedt a hűtőfürdőtől :lol:

Pénteken kell visszamennünk, lehet hogy nekünk is antibiotikum lesz a vége, mert a köhögés-orrfolyás semmit sem változik.

Amúgy én is elkaptam, de nálam enyhébb, nekem csak a torkom van kész, köhögök, vízszintesbe nem tudok lefeküdni, mert azonnal köhögőrohamom lesz. Te nem kaptad el?

Jobbulást nektek!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok Csajok!

Végre netközelben. Voltam otthon Szabolcsban, beszéltem dokival, visszavállalt. Otthon szülök. Közben kifordult a drága (amúgy Botondnak hívják) és most harántfekvéssel van. Régi-új dokim így már gyakrabban akar látni és kórházi befekvéssel is "riogat".

Már mindenki tényként veszi az otthon szülésemet, egész család miegymás. Mindenki mondja, hogy jól döntöttem. Apa pedig valóban nem biztos hogy odaér és ez igazán nagy szívfájdalmam, de a baba egészsége fontosabb. Mert tudom, hogy még a harántfekvésből visszafordulhat, de mi van ha nem? Ha maradok Szigetmonostoron és mentőt hívok és elindul és mire bevisz a kórházba akár 3 óra is eltelhet...kockáztathatok én ennyi időt?? Főként hogy ha nem is jövök rá időben az elején, hogy hoppá ezek már szülési fájások?
Egyszerűen nem érzem itt biztonságban magunkat. Szabolcsban, negyed órányira a kórháztól igen. Ott sokkal jobban. És ha szerencsém van és minden összejön akkor párom is odaér. Amúgy meg itt, az ÁEK-es szülésnél sem feltétlenül érne oda ha kint vidéken dolgoznak (pl Pécsen).
Így otthon leszek, aztán szülök anyukámmal. Bár megrémült amikor mondtam neki, hogy ugye jösz velem be, de majd megerősödik még addigra :) Aztán hátha le tudja majd váltani párom, ha elhúzódik a folyamat.
Csak pozitívan állhatok a dolgokhoz, minden rendben lesz!!

Köszönök minden támogatást-javaslatot, meg infót is ki mennyit vajúdott és hogy is történt nála a szülés. Remélem jól döntök, nagyon remélem. :?
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Heni drukkolunk Neked, hogy minden elképzeléseid szerint alakuljon!

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


pruncoke1 írta:Remélem jól döntök, nagyon remélem.


Jól döntöttél! Soha ne kételkedj a megérzéseidben. :)
Bízz benne, hogy apa oda fog érni, akkor talán nagyobb az esélye, hogy sikerül neki. Aztán ha később hazajöttök Szigetmonostorra dobj ide egy "megszültem a pici fiút" üzit. :wink:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Andi: azért előbb is jelentkezem ám, nem csak akkor ha megszültem :)
Amúgy meg nem is lesz olyan pici fiú ha minden igaz. Már most 2000 g felettire saccolja a doki.

Tényleg nagyon reménykedek benne, hogy összejön minden: a természetes szülés is, meg hogy apa is odaérjen, meg hogy minden szépen-rendjén haladjon a maga útján. Csak így lehet...miért is lenne másként, nem?? :D
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Sziasztok!

Heni - Biztos úgy jó ahogy léptél, ha így nyugisabb nektek. Aztán mennek drukkok, hogy ne keljen befeküdnöd, no meg hogy megforduljon a fiatalember :wink: és természetesen szülhes, mert szerintem mindenki tart attól, hogy mi lesz ha császár lesz a vége, de itt több példa is van arra, hogy nem olyan vészes (mondjuk én erről nem tudok nyilatkozni :roll: )
Tényleg a párod mivel foglalkozik, hogy ilyen ország járó?
És szülés után mikor akartok vissza jönni haza? Vagy élből haza mentek a kórházból?

Betegség: Egyébként Alexandernek is hörghurutja volt :?: , de szerencsére hamar mentünk (hétfő hajnalban kellet szívni az orrukat és kedden reggel mentünk) így már nem is hörög :D Ő is spiropent kap és prospánt no meg orrszívás és csepegtetés, de most csak 3x kell kb 1 nap szívni mind kettőjük orrát. Pedig szerdán megijedtem, mert 2x volt hőemelkedése és fel is ment a láza 38,0 ig, de aztán semmi. Mi tegnap mentünk vissza és akkor már nem hörgött így mostmár csak este kell neki spiropent adnom vasárnapig. Ákos is jobban van mondjuk ő csak nurofent kapott regel este csötörtökig és orrszívás szintén. Remélem nem esnek vissza! Mondjuk az étvágyuk is kezd vissza térni így bizakodok...

Jaj most voltam iwiw-en és látom Dytke képet rakott föl Ambinak kishúga lesz Dorka nére fog hallgatni és 20.-án volt 25 hetes nagyon szép 4d-s kép van főn.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Na, az elveszett Dytke, akkor csak jött végre valami kis infó róla :)

Kinga,
akkor nektek is a Spiropent adták... hát nekünk egyáltalán nem javult (hétfő este óta szedjük) ma kell este visszavinnem a dokihoz, de ugyanúgy folyik az orra és hurutosan köhög... Kíváncsi vagyok mit mond... elég rossz, hogy még jövő hétre is itthon marad, már nagyon sok dolgom lenne...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok lányok,

ezek szerint most a hörghurut az aktuális :(
Nálunk szerencsére mindkét lány jobban van, és mint Kingáéknál, már Róza étvágya is kezd visszatérni. Szegénykém, láthatóan lefogyott, olyan kis vékonykák a lábai :? De az a lényeg, hogy jobban vannak, köszönöm a jobbulást-kívánásokat, és én is jobbulást kívánok minden kis betegnek!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra,
jó, hogy visszajött az étvágya!

Nálunk a Spiropent kiütést okozott, ami állítólag hónapok, mire elmúlik! :shock: Hál istennek csak kettő van, a hasán, úgyhogy ruhában nem is lehet látni. Mindenesetre azt abba kellett hagynunk és most ilyen belélegzős gyógyszert kaptunk.
Étvágy nálunk is visszajött, de még erős orrfolyás van, köhögés kicsit kevesebb.

Be akarjuk magunkat oltatni influenza ellen, de betegen nem lehet, meg 2 hét mire védettséget ad, addigra lehet, hogy már késő... :!:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, mi is be akartuk oltatni Rózát, eddig Júlia mindhárom oltásánál, de egyszer sem volt oltható... Mikor utoljára hívtam a doktornőt, h beteg Róza, mondta is, hogy úgy látszik, megérezte, h másnap jön oltani :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Ezt nézzétek meg, de mindeképp hanggal, mert az benne a lényeg! :D

http://www.youtube.com/watch?v=76YWT5Wx ... ature=fvwp

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Készülünk a jövő keddi farsangra, ruhapróba :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nikuc,
eszembe jutottál, hogy Panna már vagy fél éves, igaz? Ha néha benézel írhatnál, hogy hogyan megy a két csöpivel!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Segítség, ötlet, vélemény kéne. Minden jöhet, hátha...
Gergő kukiján, vagyis a fityma alatt lett egy fehér gumó. Voltunk lent a dokinál, és azt mondta faggyú. Mindenkinél van, és azért lesz, mert mivel a bőrt még nem lehet felhúzni nem lehet kitakarítani. Azt mondta mindenképp sebész. De én nem szeretném.
Viszont hiába húzogatjuk a kukiján a bőrt, eleve alig engedi, de az a baj, hogy egyáltalán nem látom, hogy tágulna neki valamennyit is.
Valami ötlet, hogyan, mikor húzzuk neki (lehet nem jókor csináljuk, vagy nem eléggé húzzuk meg?), hogy jobban táguljon?
A doki szerint ennek 3 éves korig le kell zárulni, nem fáj neki, hogy ott a faggyú, nem kell aggódni. Mivel nem sürgős, én nem szeretném sebész kését igénybe venni. Lehet gyorsabb megoldás, de talán jobb, ha mi figyelemmel, törődéssel oldjuk meg. Legalábbis megpróbálnánk.

Szerintetek?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Szia Wertzuz

Bercimmel ugyanez volt, igaz tavaly. Nem kell sebészkés. Gyerekorvosnál voltatok? Elvileg neki is meg kellett volna tudni csinálni (a mienk sem akarta). Mi urológushoz mentünk. Egyszerűen visszahúzta neki. Sajnos ez nem kellemes, mivel az ott le van nőve és gyakorlatilag így fel kell "tépni". De nem lesz sebes, csak néhány alkalommal csípni fogja a pisi, kicsit vörös lesz és érzékeny, de hamar elmúlik. Viszont utána magától ki fog a faggyú tisztulni. Nem érdemes várni vele, mert ha már vissza tudja tartani a pisit, akkor nem akar majd wc-re menni. (Fiam csoporttársa is így járt.) Utána viszont fürdésnél mindig vissza kell majd húzni (ha már eltelt néhány nap), mert különben újra lenő.

Egyik ismerősömet a doki rábeszélte a körülmetélésre, mondván, így később nem lesz gondja a gyerkőcnek vele! :shock: Szegény kisfiú! :? Persze ilyenbe nem kell belemenni (szerintem).

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!
Nem tudjátok az ÁEK-ban ki csinálja a 12. heti genetikai ultrahangot? Dr. Hajdu Krisztinát ajánlották, ő még ott dolgozik?
köszi
Ágo
csagnes76
 
 


Wertzuz,
ugyan lányos anyuka vagyok, de sokat hallottam erről, épp most egy másik topikban is írnak róla.

Van valami szteroidos krém (vényköteles): Ftorocort. 5 napig kenegették vele és az feloldotta a letapadást és utána ki tudott ürülni a faggyú is.
Egy próbát megér, bár szteroidos, de 5 nap alatt azért nem lesz baja tőle... csak dokival fel kell íratni.

Mindenki akinek megcsinálták azt mondja, hogy nem szabad vele várni, mert eléggé fáj ha feltépik és utána sírva pisilnek pár napig... :( Sőt, amit írt nammado, hogy ha már vissza tudja tartani, az meg már rossz, mert akkor képes nem pisilni mivel annyira fáj...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


csagnes: igen, ott dolgozik, keddenként rendel, be kell jelentkezni telefonon (1/475-2775).

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Szia Andi!

Én ugyebár még nem vagyok gyakorló anyuka, csak annyit tudok hogy keresztfiamnak le volt tapadva a fityma és feltépte az urológus. Ő már 4,5 éves volt kb és hát igen a pisilés utána nem ment mert visszatartotta, mert nagyon fájt neki és csakis vízben pisilt, hogy beleült, mert úgy kevésbé csípte. Esetleg ha mégse sikerülne a krém akkor egy egy lehetőség, hogy hogyan tud majd kevésbé fájdalmasan pisilni. Ja és kellett rá valami gyulladáscsökkentő kenőcs is, mert hajlamos begyulladni és amiatt is fáj.
Utána szépen megtanulta, hogy minden este fürdésnél kibújtatja és megmossa, így nem tapad vissza.
Bocsánat, hogy beleszóltam.
Remélem megoldódik fájdalommentesen!

Szia!
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Szia Kinga!

Elfelejtettem reagálni a kérdésedre: párom a köztársasági őrezrednél van és most hogy mi vagyunk a soros EU elnökök mindig megy oda, ahova ezek a prominens emberek utaznak.

Már hétvégén megyek haza amúgy készülvén a szülésre (márc 11-re vagyok kiírva), védőnő szerint megy is lefelé a pocakom, mondjuk tény hogy pihenni sem pihenek, mindent próbálok elrendezni addig amíg itt vagyok. Úgy tervezem amúgy, hogy szülés után vagy 3 hétig még otthon maradok Szabolcsban, addig kitanulom a dolgokat anyukámtól, meg kicsit erősödünk Botonddal mindketten és utána jövünk csak haza Szigetmonostorra. Remélem visszafordul Boti és lehet természetes szülés, sajnos még mindig keresztbe-farral van a védőnő szerint. De reméljük még befordul! :)

Szia! Heni
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Köszi panndi! Akkor inkább az ÁEK-be megyek, mint az Istenhegyire, mert ez utóbbi kicsit húzós anyagilag. A dr.nő volt a lényeg, gondolom itt is ugyanolyan alapos, mint a magánrendelésen.
csagnes76
 
 


Sziasztok!
Ezer éve írogattam ide, talán van, aki még emlékszik.
Tudom, hogy itt is érint többeket a császármetszés utáni esetleges hüvelyi szülés, így szeretném a figyelmetekbe ajánlani eztaz oldalt.
Az első szüléstörténet a mi történetünk :)

Láttam az utolsó pár bejegyzést, csak gyorsan reagálnék.
Wertzuz, ha nincs begyulladva, akkor ne csináljatok vele semmit, de semmit! Feltépni, felrántani ne engedjétek! Utána ha nem is látszik, de akkor is heges marad, és az csak ront a helyzeten. Nem is értem, hogy ha a dokinéni szerint mindenkinek van ilyen, akkor minek küld titeket sebészhez? Az a fehér trutyi pont azért van, hogy segítsen a letapadást oldani! A kisfiadnál jobban senki sem tudja tornáztatni a dolgokat, biztos ő is rájött már, hogy milyen remekül lehet rángatni és nyújtani fürdés közben :D Ha nem gyullad be, akkor a szobatisztaság kialakulásáig nem kell vele foglalkozni. Ha elég nagy lesz hozzá, akkor apa megmutatja neki, hogyan kell fürdésnél tisztogatni, és majd magától megoldja.
danann
 
 


danann, jó újra látni! :) Mi újság veletek? talán azóta két (vagy több) gyerekes anyuka vagy?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


csagnes, ott is nagyon alapos, nyugodtan mehetsz hozzá!

danann, jó, hogy jöttél :) Hogy vagytok?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Dannan, szia :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Danann! Gyere máskor is. Szép történet :)

Panndi! Ma vagy félidős? Gratulálok!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jővök így igyekszem pár szóban reagálni én is.

Kukac ügy: Mi rengeteget szenvedünk Alexanderrel születése óta húzogatom eleinte jött lejeb, de egyszer vissza tapadt és utána nem tudtam lejeb húzni :? . Aztán neki be is gyulladt 1 éves kora után valamikor az egyik ilyen fehér trutyinál így akkor szaladtunk vele az ügyeletre... (De nem húzták akkor neki le csak ott kitisztították. :evil: ) Aztán kb 1 éve én lehúzattam a dr. nővel és tetrán kenőcsöt kaptunk rá. Azóta nem haggya, hogy huzogasuk a kukacát!!! :? :evil: Borzasztó igaz pisilésnél fájt neki 1-2 napig egy kicsit, de hiába kentem java része visszatapadt. :?

Többit majd legközelebb. Ákosnak is gond van vele...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Panndi- gratulálok a fiúcskához. A tesóm is Gábor. :) szerintem szép név.

Veronika- csudaszép a hercegkisasszony. Remélem jól sikerült a farsangi buli.

Andi- nekünk is ez a gondunk Kristóffal, bár nekünk nincs ilyen faggyú a kukiján. De letapadva le van rendesen és mi már 2 évesek vagyunk. A gyerekorvos nekünk is azt mondta hogy irány a sebészet de még nem mentünk.
tüni75
 
 


Bizony, félidő :shock: Ma el is gondolkodtam rajta, hogy már kifele megyünk belőle, nem befelé, és terveink szerint még egy babánk lesz, és így már túl vagyok terhességeim felén. Na ne szaladjunk ennyire előre :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


tüni, köszi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem, de úgy érzem magam mostanában, mint az a kutyus aki kergeti a saját farkát, soha nem érem utol magam. :lol:

Nagyon köszönöm mindenkinek aki reagált, és válaszolt a kuki kérdésemre.
Arra jutottam, hogy akkor végül is ez is olyan, mint a szoptatás. Nincs konkrét módja, formája, ideje. Itt is csak és kizárólag a szülő döntésén múlik, melyik formát választja. Aztán vagy beválik, és gyorsan túl van rajta, vagy nem és szenvedéses a dolog. :roll:
Aztán vagy lesz az embernek bűntudata miatta, vagy sem. Már beszéltük a párommal, hogy muszáj lassan döntenünk, és elhatároztuk, hogy ha meg van a döntés, akkor azon nem másítunk, és tartjuk magunkat ahhoz. Mert ez a bizonytalanság kiborít. Mindenki mást mond, és nem csak a szülők. Nálunk a védőnő ellenzi a húzogatást, sebészkeedést, Ő is azt mondja, hogy hagyni kell magától rendeződik majd. A házi orvos meg már küldené is a sebész keze alá a Gergőt.
Fene se tudja mikor döntök jól. :lol: De hát maga az élet is ilyen. :wink:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

vissza kukac ügyhöz... Nekem személy szerint már nagyon elegem van abból, hogy nem hagyja hogy húzogassuk, sőt az is kész közelharc, hogy egyáltalán meg foghassam és megpróbáljam... :evil: Én egyébként anno azért is húzattam le, hogy kiderüljön nincs e annyira letapadva, hogy sebész legyen belőle, mert szinte az összes fiúnak a családban sebészet lett belőle... Most ott tartok hogy fel fogom íratni azt a kukac lazító krémet amiről valaki már írt, mert ez így már nem mehet tovább!!!
Ákosnál meg már 6 hónapos kora előtt megnézettem, mert neki nagyon össze volt szűkülve éppen csak a nyílás látszott ki és azt hittem, sebészhez kell majd menni vele és ezen mindenképpen mihamarabb túl akartam lenni, illetve sokszor véres volt a pelusa 1 kicsit és aggódtam, de valószínűleg az volt a gond, hogy tényleg nagyon össze volt szűkülve és ahogy pisilt és megnőtt a kukaca egy kicsit mindig felrepedt a bőre, de ő nem sírt sose, hogy csípné vagy valami :shock: ami Alexander hisztiei után érdekes nekem.
Szóval most itt tartunk a fiúkkal. Úgy néz ki sebészetre egyik fiúval se kell majd mennünk, de Ákossal majd igyekszünk hamarabb túl lenni a dolgon, mert ezt a szenvedést vele már nem akarom csinálni.

Egyébként kíváncsi lennék Mártiéknál hogy megy ez a kukacügy 4 fiú mellet biztos tudna hasznos tanácsokat adni nekünk...

Veronika - Na hogy sikerült a farsang a kis hercegnőnek?

Danann - Jó hogy újra jöttél, és ha jól emlékszem valaki még nyáron vagy ősszel írta, hogy most már 2 gyermekes anyuka vagy te is így gratulálunk most így utólag ha nézel még minket...

magunkról: Mi most jól vagyunk Alexander gyönyörűen beszél mondatokban és végre újra hajlandó bilizni. :D Ákos kicsit lustább gyerkőc, de mindenhova eltud jutni ha akar pik-pak igaz ez jelenleg kúszással és forgásokkal éri el. Ülni próbál, de háton fekvésből szeretné megoldani ami nem megy, így csak a fejét emelgeti. Aztán kb 1 hete kitolja a popsiját is és hintázik így talán erősödik annyit hogy végre sikerüljön az ülés is :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Wertzuz
Természetesen mindenképp nektek kell dönteni. Én - szerencsére - nem bántam meg. Nálunk se most kezdődtek a gondok. A gyermekorvos azt mondta, várjuk, valószínűleg magától is kitisztul majd. Sajnos nem így lett. Talán nálatok máshogy alakul majd. :) Bercim szerencsére csak a legelső pisinél sírt. Igaz ő már nagy fiú, előre fel is volt készítve arra, hogy mi vár rá. Tudta, hova megyünk, miért és hogy utána pisiléskor fájni fog neki. Nagyon hősies volt. :D Azóta csak egyszer kezdett el begyülni neki, de azt itthon én is ki tudtam tisztítani neki. Azóta is minden fürdés alkalmával tisztogatjuk - most már közösen. Nem mondom, hogy nem félti. Kicsit mindig megijed, amikor visszahúzom/húzza, de mindig meg is állapítja, hogy nem fájt. :D

Ti még csak 1 évesek vagytok. Talán tényleg tisztulni fog magától is.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Előre félek, hogy mi lesz ha fiam lesz... :) Ez a kukac ügy úgy látom szinte mindenkinél probléma :roll:

Kinga,
köszi, igen megvolt a farsang :) Táncoltak, ettek sütit, ittak üditőt, igazi buli volt :) A 7 gyerekből 3 katicának volt öltözve :lol: Pálmin kívül még egy kislány volt ilyen szép ruhácskában valami tündérféle, a többiek kutya, szarvas, ilyesmi voltak :)

Nálunk nem tudom mi van, január eleje óta csőstül jönnek a bajok... :roll: Valahogy rossz hullámban vagyunk most, remélem hamar kikeveredünk...
Csak az elmúlt 1 hétben anyukámat megtámadták itt a kertkapunkban, lefejelték, össze kellett varrni a fejét a kórházban... páromnak február végével megszűnik a munkája, a mai nap eredménye, hogy úgy néz ki az én munkahelyem meg csődbe ment... Küldjetek jó energiákat! :oops:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Hát Veronika legalább a buli jól sikerült. Gondolom akkor most mind a ketten a pároddal nagy munka keresési lázban égtek... És anyukád jobban van már?
Ránk is férne egy kis pozitív energia, de ami van abból küldök. A párom szabira akart menni, mert nem adtak neki munkát januárban hogy legyen 1 kis pénzünk erre visszadátumozva december 9.-ére kirúgták... :? :evil: Most ott tartok, hogy lehet hogy keresek valami 4 órás telefonos munkát, vagy valamit, mert ez így nem mehet tóvább!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Léninek nagyon boldog első születésnapot kívánunk! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Wertzuz
1 évesen sebészetre? Minek? Van egy krém, ami segít/ett nekünk is. Pelenkás kor végére kell megoldódnia a kérdésnek. Egyébként sok sebész pontosan pelenkás kor végéig, hozzá sem nyúl a kukachoz.

Bocsi, most csak ennyi jövök még. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Panndi, nagyon szépen köszönjük :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Léninek és Kristófnak Boldog Szülinapot Kívánunk!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
hát akkor nálatok se a legjobb a helyzet... visszamenőleg kirúgni, ez azért nagyon durva! :evil:
Most amúgy az egész környezetemben ez van, elég negatív hullám van, remélem tényleg hamar vége lesz!

Mi is sok boldogságot kívánunk a szülinaposoknak, Léninek és Kristófnak! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: