Új privát üzeneted érkezett!

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:39-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!

Szilvi,
én is sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni, de remélem a következőről nem maradunk le. Örülök, ha kislány lesz, de igazából mindegy. Sürgesd apát, nagyon érdekel az a hatalmas pocak :)
Az egyik ismerősöm szült pár éve ikreket és elég viccesen nézett ki, mert csak a hasára hízott, mindig kis szoknyákban járt és hátulról úgy nézett ki, mintha nem lenne terhes, de ahogy oldalra fordult mindenki dobott egy hátast, mert leírhatatlanul hatalmas hasa volt.

Millye,
a fogzás tényleg nem segíti a jó étvágyat, bár szerencsére nálunk nem okozott komoly gondot, inkább csak nyűgös, meg hisztis volt Beni. Azért a képek alapján nem úgy tűnik, mintha András nem lenne jó súlyban :)
A kép Franciaországban készült. 1 hetet nyaraltunk ott még júniusban. Nagyon jó volt, Benit ki sem lehetett rángatni a medencéből. A repülőt és a városnézéseket is nagyon jól bírta (jobban, mint mi :) ), pedig nagyon meleg volt.

Kriszta,
tejügyben én nem tudok tanácsot adni, Beni 3 éves koráig valószínűleg nem fog kapni, mert korábban nálunk felmerült az allergia gyanúja.

Szonce,
igen, tényleg jól összehoztuk a tesókat is. Lehet, hogy pont ugyanannyi lesz köztük, mint Ádám és Beni között.
Hiszti nálunk is van bőven, a rohangálós pelenkázás nálunk is mindennapos. Most az a legújabb, hogy ha bedühödik valamin, akkor a legközelebb álló embert leüti, vagy ha nincs ott senki, akkor elkezdi dobálni, ami a keze ügyébe kerül. Nemrég odacsapott egy idős bácsinak a Sparban, aki épp a zöldségét méregette. Alig bírtam röhögés nélkül, pedig azért annyira nem vicces :)

Reni

Kép

Kép

Kép
b.reni
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:40-kor.
szonce82
 
 

 
 

Claire
Isten hozta Noémit és Jonatánt a Föld nevű bolygón! :)

Sajnálom, hogy császár lett a vége, mi történt, hogy pont így a sokadik szülésnél kényszerültetek erre?

breni

Gratulálok az utánpótláshoz! :)

Lányok akik most második babáztok, csodállak bennetek a bátorságotokért! Én nem tudom, hogy bírnám a második lurkót, pedig Marcival igazán nincs gond.
jaspis
 
 


Sziasztok,
Talán most sikerül visszaolvasni :lol:
Fiúk alszanak, kisasszony dettó, úgyhogy panaszra semmi okom :lol:

Köszönöm mindenkinek nagyon a drukkokat és a gratulációkat.

Szonce,
Kitartást Nektek, most megint melegebb napok jönnek, amennyit tudsz és lehet Ádi mellett, próbálj meg pihenéssel tölteni.
Remélem meggyógyultatok már, jól elkapott benneteket a nyavalya.
Első napok jók, férjem itthon, úgyhogy tök jól megy minden. Liza eszik, alszik. Rengeteg eszik, bealszik kaja közben, hihetetlen a kiccsaj, ja és amíg Marcit totál nem altattam hason, Liza szinte csak úgy alszik. Már a kórházban átfordította a fejét, ha hason van, amin én tökre megdöbbentem, nagyon erős. Tejem van, érdekes még, tegnap előtt aránylag (hozzám képest) sok, tegnap semmi, ma megint szép mennyiség. Remélem megtaláljuk az arany középutat.
Ádámmal rengeteget beszélgess a kistesóról, szerintem ez nagyon fontos, én azért érzem most sikeresnek az első napokat, mert már időben elkezdtem Marcit „felkészíteni”.

Millye,
Marci teljesen pozitív Lizát illetően (persze lehet hogy erre Claire rácáfol, hiszen volt szerencséje fiamat hallgatni, ugyanis a szobáink ajtaja szinte majd egymással szemben voltak, így végigkövethette kis családunk hangos folyosói találkáit 8) )
Nagyon jó minden, rengeteget simogatja, de óvatosan és mi is ezerrel foglalkozunk Marcussal hogy ne érezze hogy most bármi is más lesz.
Elképesztően ügyes vagy a tortákkal, és mindez akkor kezdődött amikor lánykádnak kezdtél el kísérletezni a tortákkal ? Szerk. közben olvasom hogy igen, hááááááááát csak ámulok és bámulok.
Egyébként nem volt 3 hetem a szülésig, hiszen aug 7-re voltam kiírva :lol: )))
Ígérem lesz születéstörténet is, talán még ma :lol:

Szilvi,
Kérdésedre válaszolva, a dokim szabadságra ment, és mivel a kiírás előtt 2 nappal volt a szülés így én kértem meg hogy mindenképpen nála szeretnék szülni, ergo vállalom az indítást is. Nem akartam másnál lenni, pedig többször mondta, hogy bemutat valamelyik dokkernak.

Claire,
Akartam egyébként mondani, hogy totál nem látszottál ikres kismaminak, hihetetlenül csini voltál, nem is tudom, hogy a két gyönyörűség hogy fért el akkora pociban :lol: :lol:
Jaaa tartozom még azzal hogy mi elköszöntünk Tőled vasárnap, vagyis csak integettünk, de olyan békésen aludtál hogy nem akartunk felébreszteni :lol: :lol:

Kriszta,
Utólag boldog névnapot és ha jól olvasom szülinapot kívánok Neked.
Hmmm érdekes hogy most újra csak tápszeren él Bogi, hátha ráun pár napon belül és jöhet újra anya finom kajája.
Mi még nem tejezünk 8)

Kattja,
Hihetetlen hogy szalad az idő. Bogi most született és már fél éves múlt.
Kész vagyok Bogi somolygásától. Tüneményes a kiccsaj. Szóval Te is mész vissza dolgozni ?
Nyami nyami nagyon guszti a gyüminyárs.
Utólag boldog névnapot kívánok a kis hercegnőnek.

Jaspis,
Szóval kezditek a dolgozós hétköznapokat. Kitartást és sok erőt kívánok hozzá. Én hasonló cipőben pont egy év múlva leszek :?

Zita,
Fentebb leírtam hogy Marcus egész jól fogadta a kis rózsaszín habcsókot :lol: illetve hogy mi volt az oka az időpontra szülésnek :lol: :lol:
Bizony bizony a három bébi egy napon született :lol: :lol: :lol: Gyönyörűek Claire bébik, remélem mielőbb láthattok róluk képeket Ti is.

Mulan,
Azért drukkolok nagyon, hogy ne jöjjön meg :!:

Reni,
Woooooooooooooooooooooooooooooooooow, de jó, gratula Nektek.
Beni nagyon édes.
Anna Szofi gyönyörű név.
Képekkel mindjárt jövök :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Habcsók
Kép
Kép
Kép

Bratyó
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Születéstörténet:
tehát mentünk 2-re, CTG 5 perces fájások (amiből semmit nem éreztem) dokim teljesen el is volt hűlve hogy kileng a gép én meg csak ülök ott és somolygok.
Sajnos a front miatt csak 7-kor tudtunk felmenni a szülőszobára, addig a kórteremben voltunk és idegeltük egymást párommal :lol:
8-kor egyéb előkészületek után 8) bekerültem a szülőszobára, kaptam rengeteg oxitocint, mivel akkor már bő 2 ujjnyira nyitva voltam, sajnos a 4 ujjnyit aránylag sokára sikerült elérni, illetve utána még a baba is egészen magasan volt, de a labdázás rengeteget segített, szinte lezuttyant a kiccsaj a főbejárathoz.
Persze hoztam a formámat, hisztiztem, közöltem hogy nekem wc-re kell mennem mert nagydolgozni szeretnék, ami persze lehetetlen volt a beöntés után, mindenesetre kiengedtek 1x, aztán a második próbálkozásom már egy ágytállal volt, ahol is sikerült 2 ml-t pissantanom, ezért megdícsértek, hogy wow nagyon ügyes vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
éjfél előtt megkért dokibácsim hogy kezdjek el próbálkozni, persze én közöltem hogy egyedül nem, mindenki álljon ott mellettem és csináljuk csapatmunkában :lol: :lol: :lol:
100x ügyesebb voltam mint múltkor, hiszen alig 20 perc alatt, aránylag kevés nyomással, talán 8, megérkezett a mi kicsi lánykánk. Marcinál legtöbbször fejre nyomtam :shock: most rájöttem hogy máshova kellene összpontosítanom, nem kellett dokibácsinak mellém térdelnie és ráfeküdnie a pocakomra, semmi...
fájt fájt de tényleg nagyon ügyi voltam .... asszem.
Ja és a legjobb ahogy megláttam Lizát az első kérdésem az volt hogy csak ekkora :?: :shock: :lol: majd pedig hogy mikor mehetek haza :?: :?: :lol: :lol: :lol:
kicsit gyenge vagyok, ez betudható hogy most érzem a méhemet, petefészkemet, a vágást és aér kolléga is megjelent két napja ez azért nem teszi könnyebbé a napjaimat, de alakulunk :!:
És végre szülés után kaptam egy nagy adag kaját amit a mellkasomra raktak és amíg Liza az inkubátorban volt én jól be is lakmároztam :lol: :lol: :lol:
Mosollyal az arcomon gondolok vissza a csüt hajnalra, nagyon szeretem az orvosom, kellett hogy ott legyen velem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szonce82 aranyos lehet Ádám ahogy kakilás után elszalad :lol: jót nevettem :D Gondolom te nem annyira.

B.reni Franciaországban? Hűű de irigy vagyok! :lol: Végül is nem sovány de a régi énjéhez képest igencsak "összement"

Kubuspace micsoda nyugodt csipet csapat :lol: szuper lehetett a szülésed! :D Irigy vagyok :wink: A tortasütést a lányomnak köszönhetem... örülök neki nagyon, hogy ennyire belejöttem. Csodás képeket tettél fel a gyerekekről! NAgyon aranyosak! Tejcsivel, hogy állsz? Nem tudod, hogy Claire-t mikor engedték haza? Mert azóta nem jelentkezett.. gondolom lefoglalják a babák.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Kubu, gyönyörű-édes kisbaba Liza! Elolvadok tőle.

Claire, nagyon várjuk a képeket a lurkókról!

Mi Almádiban vagyunk és mától végre jó idő van!!! (kopp-kopp) Flóra meg én sem voltunk még a Balcsiban, de pár meleg nap után tuti lemegyünk.
Jövő szombaton megyünk Pestre, kedden meg a 12. heti UH-ra, úgy izgulok!

Jópár napig nem volt hányingerem, tök jól voltam végre, erre avval gyötörtem magam, hogy baj van a babával, azért nincs már hányingerem. Nade három napja visszatért az émelygés, most meg ettől szenvedek. :wink:

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég nem jártam erre, de mégis segítséget kérnék tőletek.
Arról van szó, hogy az eddigi dokimhoz nem tudok már járni (mert aranyárban dolgozik), de mivel a szülésznőhöz ragaszkodom, a leendő második gyerek miatt, kértem őt, hogy ajánljon valakit maga helyett. Petróczi doktort ajánlotta. Tudtok róla valami információt?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kubu, annyira édes a kis csomagod! Örülök, hogy Marci jól fogadta. Gyors felépülést neked és sok tejcsit! A hason alvás nálunk is nagyon bejött :)

Reni, gratulálok! Nyaralás jó lehetett. A kolbász nálunk is nagyon menő, Julcsi ha tehetné, nem is enne mást :lol:

Kakti, nekem a szobatársam szült nála, és nagyon meg volt vele elégedve. Fiatal, lelkiismeretes doki. Párszor láttam én is, mert sokszor bejött a szobatársamhoz a szülés után, és nekem is szimpi volt. Bár először megijedtem tőle, mert olyan hatalmas ember. :o :)

Kriszta, még én sem nagyon adtam Julcsinak tehéntejet, max főzve (tejbegríz, tejberizs, ilyesmi). Nekem azt mondták, nyáron nem a legjobb bevezetni :roll:

Zizi, nem vagy semmi, végre nem vagy rosszul, erre elkezdesz idegeskedni? :o :) Uh-ról képet kérjél! :)

Millye, nekem nem tűnik soványnak András :) Julcsinak is már kinőtt 16 foga. Mi is a Balatonon nyaralunk, ma végre már strandoltunk is. Julcsi olyan szinten apás, hogy még a wcre is utánamenne, elkíséri borotválkozni, és ha kiteszi nélküle a lábát a házból, azonnal elkezd nyafogni. Ez szuper, de mi lesz velem, ha végetér Apa szabija? :)
Mi harmadik napja már csak este szopizunk 8) Reggel még kérné a cicit, de Apa elkezd vele játszani, és gyorsan megfeledkezik róla. Azért még tart a cicimánia, sokszor emlegeti (cicíjja) napközben, meg rángatja a pólómat, játszik vele, de tudja jól, hogy már csak este ehet belőle...

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kubu,
nagyon aranyos a picurka Liza.
Örülök, hogy alapvetően gyors és könnyű szülésed volt. Szerintem a probléma ott lehetett, hogy nem ettél szinte semmit már régóta előtte, meg befáradtál, mire bekerültél a szülőszobába.
Ki volt a szülésznő nálad?

Reni,
apát megembereltem és csinált pár képet.
Csak pocakra összpontosítva, mert nem nagyon akarom magam reklámozni... :lol: szóval ezért nincs feje... :lol:
Meg is mértem pocakot 100 cm körfogatra és csináltam egy bulifotót érdekes lett a legutolsó :-)

Hátulról semmi:
Kép
Oldalról:
Kép
Felülről :-):
Kép

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zita,
jó nyaralást nektek, de túl sokat én nem várnék a pancsival, mert hétvégétől tartós lehűlés lesz záporokkal, ezt mondják most, de igazándiból úgy tűnik, hogy egy napra előre is nehézséget okoz megmondani mi lesz.
Képzeld megmutattam a férjemnek Julcsi itteni képeit és ő is azt mondta, hogy annyira hasonlít Botira csak ugye lányba...nem tudom én amikor meglátom, engem mindig meglep a hasonlóság...:-)

Zizi,
nem kell parázni, minden rendben lesz. Már 12. hét jön...már tuti a buli...:-)
Egyébként nekem is így volt, amikor már beleéltem magam, hogy elmúlt egy a szörnyű egész napos érzés, akkor hopp jött kicsit és elég sokáig. Csak nekem még az érzés is új volt, mert Botinál nem volt semmi sem. Szóval kitartás, reméljük most már elmúlik, azért, ha így szűnik időközökre, akkor már az a vége lesz.

millye,
nagyon belevaló kis srác Andris.
Bár Boti ugye már elég rég nem szopik :lol: de teljesen meg van őrülve ezzel a kajálás dologgal. Jóformán azt eszi meg amit ő akar és amikor ő akarja, erőszak nem hatásos, kérés sem, szóval szól ha éhes, nem tudok vele mit tenni.
Ja igen és nuku zöldség...sehogy se főve, se sülve, se turmixolva, sehogy.
Gyümi korlátozódik a meghámozott és felkockázott barackra és almára, esetleg dinnye...mi lesz velem, ha az utóbbi kettő kifut a szezonból. Ez van. Majd megtisztul talán az elméje!!!
Csak mondom, hogy mi lett a mindenevő fiamból!!!! :cry:

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zizi27 biztos minden rendben van a babával! :wink: Ki a lesz a dokid? Akinél Flórát szülted?

Kakti én hallottam Petróczi doktorról. Leírom neked priviben :wink:

Zita978 irigy vagyok, hogy ti már itt tartotok a cicivel :roll: jó lenne ha mi is le tudnánk csökkentetni :? Akkor nem csak nálunk van ilyen nagy apa imádat? Szörnyű amit a fiam csinál.. állandóan rajta lógna ha tehetné követni mindenhova :? Aranyos lehet Julcsi ahogy rángatja a pólódat :lol:

Silverlion micsoda csini pocakod van! VAlóban hátulról nem látszik hogy terhes lennél vagyis, hogy nagyon jól tartod magad! Mennyit híztál eddig? Mert szerintem az mind a pocakodra ment. Mióta ilyen étvágytalan Boti? Régebben nem volt gondod az evésével ugye? Olyan kis husi volt mindig. :wink:

Rólunk hogy magunkról is írjak...... :lol: Napok óta száraz pelussal kel fel a fiam reggel is és a délutáni alvásból is, ügyesen belepisil a blilibe majd boldogan visszük a bilit a wc-hez ahol integetünk a pisinek és lehúzzuk. :lol:
levágtam pár napja a bundezligás séróját mert megelégeltem, hogy lépten-nyomon kislánynak nézték :shock:

Kubuspace, Boldog névnapot

Boldog névnapot minden Zsuzsának!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye,
köszi, valóban nem látszik hátulról, pedig már (az egy héttel ezelőtti mérésnél) 15 kilót híztam.
Nagyon ügyesek vagytok Andrissal, hogy ennyire tudtok bilizni. Nálunk ez nem fog olyan könnyen menni, pedig nagyon próbálkozunk. Botival nehéz, mert nagyon sokat iszik, tehát éjjel esélytelen, hogy ne pisiljen be, napközben meg ugye pelus nélkül van és akkor megy a bilibe pisilés szépen, ügyesen...de annyira nem motivált benne.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok! Köszönöm a drukkokat, és a gratulát!
A bejegyzést a párom ejtette meg, nem tudtam, h álnéven publikált! :lol:
szóval, mi tegnap jöttünk haza. Kicsit bonyolultabb voltam, mint szerettem volna, de így újabb szülés típussal lettem gazdagabb :lol: !
5-én hajnalban elindult a magzatvíz, láttam jó a színe, de azért összecuccoltunk és bementünk. Felvettek, fájások sehol, 1 ujjnyi méhszáj.... Nem kötöttek be oxyt, amíg a dokim be nem jött, elvoltam a foldogáló magzatvízzel. Amikor be akarták kötni, akkor kiderült, h van egy programozott császár, oda kell mindkét szülésznő, mi van ha hamar beindul az oxitocintól, majd utána. (bár mondtam, h ahogy magamat ismerem nem fog hamar beindulni :) ) a gyerekek jól voltak, én is, vártunk. ezalatt gyenge 2 ujjnyiig jutottunk.
f10 fele végre bekötötték az oxitocint, fokozatosan (talán túl óvatosan is ) emelgették az adagot, de elég sokáig csak fájásocskák voltak, a méhszáj 2 ujjnyi és hátul.... mire a fájások jól beindultak, addigra már 1 óra volt, de még mindig nem volt OK a méhszáj. Hozzáteszem, addigra az adható maximumcsöpögött befelé oxitocinból! Fél 2kor aztán megbeszéltük, h legyen császár, főként azért mert még az első bébit csak kiszenvedjük vhogy, de mi vann, ha leáll a fájás tevékenység utána...
így aztán előkészítés, műtő, egy roppant arrogáns műtősfiúval, és egy nagyon helyes anesztes dokinénivel. na, hátba döftek, de sajnos nem hatott a dolog, így némi tesztelés után kaptam még egy adagot, és utána kivették a bébiket.
Valóban nem fejt, de jó kis rángatás volt, valszeg elakadta vhol a válla, azért nem jött lefelé vajúdáskor sem. A doki szerint nem jött volna ki. Mindenesetre ketten huzi-vonizták, és mindenki meglepetésére a kisfiú született előbb. Az aneszteziológus szörnyülködött, mondta ekkora méretből egy is elég. A kislány burkát csak aztán repesztették, majd kinyomkodták őt a bordáim alól, ahol közben harántba fordult. Nekünk ő meglepően kicsi, de csak a mi mammut gyerekeinkhez képest :lol: , és nagyon szép kis formás darab. Gyorsan, megmutatták őket, aztán vitték a csecsemősök, engem összestoppoltak, hát ennyi volt.
A gyerekek 10/10es Appgart kaptak, szóval ők tök jól bírták a tortúrát, ami engem is kárpótolt a maceráért.
Utána jó nehezen állt ki a zsibbadás, de túléltem, az a 12 óra vigyázz fekvés nagyon vacak volt, bár aludtam is közben. szerencsére az éjszakás ápoló nagyon rendes volt, és nagyon pátyolgatott. Sőt, aznap a csecsemőssel is mázlim volt, mert estefelé kihozta a piciket ahogy kértem, és tartotta őket, h próbálhassanak szopizni.
amitől kutyául szenvedtem, az a fejfájás volt, ami nem is a szülés másnapján, hanem az utána napon ért utol, ronda migrén, infúzió, 5 literes ivások, kávé, kóla, ez ment napokig. Tulképpen ezért jöttünk kedden, a gyerekek miatt már hétfőn is jöhettünk volna. szopiznak, alszanak, kicsit sárgák, de nem vészes.
Hát ennyit "röviden", ígérem képek is lesznek, csak még nem ugrottak át az én gépemre!

Kubu! Aranyosak vagytok! Igen, a hülye migrén miatt kicsit zombi volta, de már javulok!
Na, látod, nekem oxitocin, labda, minden volt, de nem akarta "leesni". terhesség alatt, amikor össze-vissza nyomták ki a hasamat, én mondtam, h nem ott van a kijárat, de aztán ők még is kierőltették, h ott legyen :lol: !
Claire
claire
 
 


Claire,
Egy ismerősöm Téged ajánlott, mint Szathmáry doktornál frissen szült anyukát.
Írok privit, megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat a doktor úrral kapcsolatban.

Előre is köszönöm.
matchi
 
 


Silverlion napközben Boti szól, hogy pisilni kell? 15 kiló nem is sok 2 baba esetén és egyáltalán nem látszik rajtad (A hasadon kívül) Ügyi vagy nagyon!!! Gondolom a dokid is dicsér miatta!

Claire üdv újra köztünk! Fáj még a hasad? Van segítséged? Gondolom nem egyszerűek a napjaitok. Örülök, hogy minden rendben van veletek! Kérünk fotókat a "picurkákról"! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Matchi! bocs, lehet 3x ment el, mert a hülye gép nem jelezte, mint elküldött levelet!
ki ajánlott? C

Silver! A hasamon a heg nem fáj, néha kicsit húzódik, de nem gáz. Sajna a pocakom egyelőre olyan, mint egy zacsi, és össze-vissza kluttyognak benne a tartozékaim :lol: , remélem majd a helyükre találnak, aztán a bőr is visszahúzódik. eddig nem volt okom panaszra, megtehetné még1x ezt a szívességet! claire
claire
 
 


millye,
köszi aranyos vagy, de be kell vallanom, hogy egyáltalán nem az én érdemem, hogy nem látszik, ez nekem alkati dolog.
Eleinte, mikor buli volt a bili még, akkor szólogatott a kakinál, de a pisinél akkor sem.
Ha pelus nélkül van itthon, akkor megy bilire pisilni, meg persze kakilni is, de amúgy nem. Néha kicsit kilátástalannak látom a dolgot, de hát bízni kell. Próbálkozunk. Mondjuk lehet az a baj, hogy nem csinálok központi kérdést a dologból, csak kérem, hogy szóljon, meg mondom, hogy ott a bili ha kell neki...

claire,
gratulálok még1x. Irigyellek, még akkor is, ha császár volt...azért persze, hogy már kint vannak és épek, egészségesek.
A has sajnos ilyenkor nehezen megy vissza, meg át is vágják ott a dolgokat...szóval türelem kell, a barátnőmnél láttam, hogy milyen volt neki, egész szép lett...ja és még érzéketlen is volt a seb körül neki 1 évig.
A migrén miatt nem irigyellek...nem is értem, hogy miért volt, amikor végig feküdted a 12 órát. Akkor minek feküdni ennyit...mert elvégre ezért fekszel, hogy ne fájjon a fejed...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zita

Mi a jövő héten készülünk le Keszthelyre, ti ott lesztek még?

A városi strandon kívül van még olyan strand, ahova érdemes ekkora gyerkőccel lemenni? Ott szuper a gyerekeknek kialakított rész, de a múltkor annyian voltak, hogy alig találtunk egy törölközőnyi helyet magunknak. :(
jaspis
 
 


millye
várom a privit nagyon!!!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Jaspis, igen itt leszünk. Mi a keszthelyi libás strandra járunk, szerintem a legtutibb hely ilyen piciknek. A víz kialakítása és a játszó is nagyon jó. És még olcsóbb is, mint a városi strand. Mi oda járunk mindig, Julcsi imádja. Ott tanult meg egyedül csúszdázni a héten. Majd teszek fotót róla, épp tegnap csináltam. Keszthely felől Gyenesdiás felé kell menni a sínek mentén. Ha van kedvetek, talizhatunk is, majd hívjál! :)

Millye, nem semmik vagytok a bilizéssel, hogy csináljátok? Julcsi határozott nemmel válaszol, ha ajánlgatom neki a bilit, úgyhogy egyelőre én nem erőltetem. Egyébként Julcsi is cicizne még éjjel-nappal ha hagynám, de nekem már sok volt.
Új frizuról kérünk fotót! Andrást lánynak nézik? :o Julcsit meg folyton fiúnak. Még talpig rózsaszínben is előfordul, meg a strandon is a kis fodros úszóbugyijában (igaz, hogy kék, de hát fodros!). Szerintem azért, mert még nincs haja túl sok. Meg talán az erős (botis :wink: ) testfelépítése miatt :lol:

Szilvi, jól nézel ki! Hát a pocakod fog még nőni, az biztos, egyelőre én sem látom olyan hatalmasnak, igaz még van hátra 3 hónapod :roll: Lehet benne valami, hogy Julcsi hasonlít Botira, lehet ezért is nézik általában fiúnak, mert olyan erős a testfelépítése :roll: Bár amúgy tök puha, hurkás husija van, szerintem ez csajos. :)

Claire, köszi a szüléstörténetet, kíváncsian várom a képeket!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!
Szilvi! Azért volt valszeg a migrén, mert 2x szúrtak hátba, tehát az két lyuk, ezeken,, amíg be nem gyógyul, szivárog a liqor (agyi -gerincvelői folyadék), ami leviszi a keringésben a nyomást, tehát fáj a fejed. És persze egyéni érzékenység is. Van egy barátnőm, 3x szült így, és x volt migrénje tőle, fene tudja miért pont akkor.
igen, hasi műtét, de asszem szerencsém van a dokival, mert úgy műt, h az izmokat nem vágja át, csak félrehúzgálja, ami a gyógyulásnál nagyon nem mindegy! Biztos sokáig érzéketlen lesz, meg még tovább érezni fogom pl időjárás válotozásnál, mert minden gyógyult sérülés ilyen, de ez már túlélhető. :)
Képeket este töltök :oops:
Claire
claire
 
 


Silverlion állítólag nem szabad erőltetni a bilizést., Ha én bármi jelét látom hogy nem akarja akkor nem erőltetem mert állítólag rosszul üt vissza... Szerintem te szülés után ugyan olyan csini leszel mint Boti után!

Kakti privi ment! :D

Zita978 csináljatok fotókat a taliról ha összejön! Erőltetni semmiképp nem szabad. Úgy kezdődött, hogy amikor jó meleg volt és kint voltunk az udvaron akkor fürdőgatyát adtam rá és ha esetleg becsurgott akkor rögtön átcseréltem neki és sűrűn kérdeztem a pisi dolgot. Az alvás utáni száraz pelus nem az én érdemem az úgy magától jött :D Napközben azért be be csorog de haladunk :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Claire van segítséged? Milyenek a napjaitok/éjszakáitok? Képeket várjuk!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szia!
Igen, van. Anyósom főz, meg a gyerekeket is elpásztorolja a kertben apóssal, a két nagy a héten angol napközis táborban van a suliban, anyán is jön, jövő héten meg a párom kiveszi az apanapokat, aztán majd csak kialakulunk!
Képeket este letöltetem a párommal!
Claire
claire
 
 


Nagyon csini a "csíkos pocak" című kép, (dinnyeszezon :lol: ). A másik kedvencem a kolbászos, a "hungarikum reklám" :lol:
C
claire
 
 


Itt vannak az ígért képek, bár a strandból nem látszik túl sok...


Kép Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!
No, nem megyek el Petróczihoz - csak ne felejtsem el lemondani az utolsó pillanatban (Lilire hivatkozva).
Viszont múlt pénteken voltam Dr. Bollobás Máténál (őt a szülésznőm ajánlotta). Nagyon kedves, figyelmes és alapos volt. És most kíváncsian várom szeptember elejét, hogy mi az eredménye a cytológiának. :)

És ma fél éves a tündérkém! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Íme, az ígért képek.1. indulás szülni :D
Kép

2. szülőszobán a büszke apával (míg anyát stoppolják :) )
Kép

3. kórházban
Kép

4. hazatérés
Kép

5. itthon, kb 1 hetesen
Kép

Claire
claire
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:43-kor.
szonce82
 
 


Gratula Ádámnak, és örülök a jó híreknek! fiús anya.... mi is így kezdtük két fiú, 2 évre egymástól, aztán kicsit rápihentünk....és jött az első ikerpár :lol: :lol: (Különben én sose gondoltam ,h ikreim lesznek, de tényleg van bennük vmi megható. A párom szerint, olyan , mint egy alom :lol: :lol:
Claire
claire
 
 


szonce,
örülök, hogy minden rendben van a genetikai UH-val.
Igaza van claire-nek, most két fiú, aztán majd némi élet és regeneráció után jön majd esetleg egy kislány. Ki tudja mit hoz a sors?!
Látod én aki kimondottan csakis max. két gyereket szerettem volna, nekem három lesz...talán sokat hangoztattam, hogy kettőt akarok :-).
Gratulálok a hónapfordulókhoz nektek...bár szerintem ez csak ürügy a "bűnözésre" vagyis fagyizásra! :lol: :lol:

claire,
látom van humora a párodnak!!! :lol:


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Hát, amikor jó passzban van, akkor tényleg van neki humora, el is kel ennyi gyerekhez!

Látod, én meg a háromtól paráztam, h akkor a középsőnek milyen rossz, többek szerint ezért lettek ikreink 3. nekifutásra, h semmiképp ne legyen 3! :lol: :lol:

Claire
claire
 
 


Zita978 nagyon édik a képek! Látom élvezte Julcsi a pancsolást! :lol:

Kakti utólag is boldog félévest Lilinek! Tervezitek a következő babát?

Claire micsoda csini pici pocid volt :shock: ahhoz képest jó nagy babák voltak! Nagyon édesek a babák! Éjszakátok nyugis? Jó babák vagy sírósak?

Szonce82 örülök, hogy minden rendben van veletek! Gratulálok a kisfiúhoz! Jó fagyizást nektek!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szia Millye!
Tulképpen nem sírósak, azt mindenesetre díjjazom, h nem egyből bőgéssel indítanak, előbb nyögnek, szuszognak, mocorognak, csak aztán erősítenek be!
Amikor szopiznak, aztán mégis nyögnek felváltva, azt kevésbé bírom. Még nem tudják, h a legnagyobbat éjszaka kéne aludni, vajon hol kell őket átállítani??? Nem találom a gombot! :lol: A nagyokon meg a hangerő szabályzót! :lol:
Claire
claire
 
 


Kubuspace merre vagy? Minden rendben van?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Claire :lol: :lol: :lol: és hogy bírod tejjel és energiával? :shock: tudom, hogy van segítséged de akkor sem lehetsz valami kipihent. Le a kalappal előtted!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszi, egyelőre egyész jól (kopp-kopp), ma még 3 mosás és némi vasalás is lecsúszott. Persze nem én főztem. Mindenesetre . jó, h még nincs tanév, meg a héten a párom is itthon van! Persze néha kidőlök , és alszom, ha hagynak.
Tej: sokat teszem mellre őket. Egyelőre nem reklamálnak, és kerekedik a pofijuk! :D

Igen, KUBU! Én is hiányollak, remélem csak el vagy havazva a gyerkőkkel! Párodnak alakul vmi munkaügyben? Vagy egyelőre főállású apa?
Claire
claire
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:44-kor.
szonce82
 
 


Szonce! Jó is a két fiú! És ha jól bírjátok, majd még van időtök meggondolni.
Egyébként amikor gelmerül, h esteleg vmi baja van, akkor rögtön érzi mindenki, h mi a fontos, és a gyerek neme, még ha a 8.fiú vagy lány a családban, akkor is egy sokadlagos kérdés. Ha mégis az, amire vágytál, az a hab a tortán!
Nálunk az egyke fel sem merült, a kettő tuti volt. Aztán közmegegyezés volt, h kéne egy kislány, de rögtön csomagoltak nekünk mellé egy kisfiút is :lol: Akciós! egyet fizet, kettőt kap! :lol: Ha meg egyszer egy üzlet beindul.... :D
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
jók a képek :) Most már azért tényleg látszik az a pocak, de nekem nem tűnik olyan vészesnek. Hátulról meg tényleg semmi. Nagyon csini vagy :) Irigykedem is, bár még én is jól állok, eddig 1,5 kilót híztam, a hasam meg olyan kis jóllakottas, aki nem tudja még nem igazán veszi észre.
Botit beadod majd valahová, vagy ő lesz a segítség az ikrek mellett? :)

Zsuzsa,
nagyon édesek a képek. Liza csodaszép.

Claire,
minden elismerésem. Ennyi gyerek, hihetetlen. A kicsik nagyon aranyosak, nagyon jók a képek, ahol egymás mellett fekszenek. Tényleg átfutott az agyamon, hogy jó is ez az ikres dolog, de aztán gyorsan elhessegettem a gondolatot, én nem bírnám. Nekem az is elég, ha egyesével jönnek.

Millye,
nagyon ügyes Andris a bilizéssel. Néha én is próbálom Benit szoktatni, de eddig kevés sikerrel. Bár bele kell húznunk, mert szeretném, ha a tesó érkezéséig már letudnánk ezt a pelusügyet.
Majd tölts fel képet Andris új hajáról.

Zita,
Olyan jó ránézni Julcsira, olyan kis gyúrnivaló :)

Szonce,
gratulálok a következő fiúhoz. Szerintem teljesen jó a két fiú is. Nekünk a baráti társaságban több olyan pár is van, akiknek 2 fiuk van kis korkülönbséggel, és mindenhol nagyon jól kijönnek egymással a kölykök és nagyon jól eljátszanak együtt.

Kati,
nagyon eltűntél. Remélem minden rendben. Milánról már nagyon régen láttunk képet.

Reni

Kép

Kép
b.reni
 
 


Szia Reni!
Köszi! Én sem gondoltam anno ikrekre, de amióta megvan az előző ikerpárunk, tudom, h ez egy más sztori, és ki nem hagynám, még a strapát beleszámolva sem!! :D

Pelus: nem akarok huhogni, mert minden gyerek más, de lehet, hogy letudod a kistesóig, akkor meg visszaesik, de az is lehet, hogy akkor lódul meg!!!

Claire
claire
 
 


Sziasztok!
Figyi, a ti porontyaitok is nehezen viselik a fürdetést? Nekem eddig egyik gyerkőcöm sem visított így, pláne pár nap itthoni fürdés után!
Lehet, h bent vették el a kedvüket a pancsolástól?
Az enyémek ma amúgy is nyügik, nem tudom miért!
claire
claire
 
 


Claire nagy szerencse, hogy a család segít neked! Hogy fogadták a gyerekek a picurokat? :D Nálunk szerencsére nem volt gond a fürdetéssel.

Szonce82 sajnálom, hogy a fagyi nem maradt benne a pocakodban :roll: Ádámmal is voltak rosszulléteid?

B.reni állítólag erőltetni semmiképp nem szabad a bilizést. Én sokat kérdezem napközben is hogy kell-e pisilnie de amikor nem akar ráülni akkor nem forszírozom a dolgot. Egyedül a reggeli és délutáni alvás után ül rá magától a bilire :lol: Képet töltök fel :D

Ilyen volt

Kép

Ilyen lett

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nagyon édi, ezek a szemek, szegény csajok, már látom a vesztüket. a frizója is jó lett!

Tényleg jó, h segítenek. Biztos ki tudnám erőltetni magamból a főzést is, de azért jó, h nem kell, meg ha ebédidőben épp a kicsikkel vagyok, akkor megetetik őket a nagyszülők! Aztán majd alakul a dolog, sajna közelít a suliév.

A gyerekek nagyon lelkesek, néha nehéz megértetni, h nem játékszerek :lol: , de alapjában nem lehet rájuk panasz, még a leganyásabb is tolerálja, ha vmire nem érek rá a picúroktól :)

Claire
claire
 
 


Sziasztok,

Jövök egy picit, jól el voltam veszve (Millye, Claire, Szonce köszi a hiányolást), próbálom mindenhol utolérni magam, lassan talán sikerül is.

Millye,
Szóval még1x le a kalappal előtted a tortasütéssel. Marcinak szülinapi torta ? :lol:
Tejem alakul, hát kánaán azért nincs, de 80%-ban tudom tejjel táplálni Lizát, ez azért nagy szó, mert Marci esetében talán 10-20%-ról lehetett beszélni. Igaz cicizés annyira nem megy, úgyhogy marad a fejés és cumisüveg. Lehet h elrontottam a csajszit ?
Ja és szedek homeóst, tea, sör, sok folyadék, de ennyi, több nem lesz úgy érzem sajna.
Ügyik vagytok a bilizéssel, mi még nem kezdtük el, nem akartam kavart Liza születése miatt, hogy visszaessen utána stb. stb. (pedig úgy terveztem korábban hogy 18 hós kora körül már próbálkozunk, na de majd most !)
Köszöntést köszi.
András új frizi nagyon jó !

Zizi,
Köszi Liza dicsit.
Örülök hogy jól vagytok, most akkor vuk hess vagy maradjon h megnyugtasson ? :lol: Balcsiért nagyon irigy, nekem most sajna kimaradt.

Zita,
Neked is nagyon köszi a dicsit.
Hajrá Balcsi.
Na úgy látom nem egyedi eset az apafüggés :shock: habár ez most nekem nagyon jó, mert tudok nyugodtan Lizázni és pihizni is.
Julcsi nagyon tüneményes.

Szilvi,
Köszi dicsit.
Jaja tényleg gáz volt h nem ehettem, persze napközben bennem volt a para hogy ne egyek hogy ne legyen felesleges baj a szülőágyon :shock: aztán ahogy telt-múlt az idő...., egyértelművé vált hogy a szőlőcukor nem elegendő.
De a vége felé már a szülésznők mondták hogy főznek nekem egy kávét vagy kapcsit ha szeretnék :lol:
Márti szülésznő volt (szőke, középkorú nagyon dekoratív hölgy), nagyon jó volt vele lenni. (egyébként amikor bekerültünk akkor Annamari és a mi előző szülésznőnk volt éppen ügyeletben, de mire sorra kerültünk addigra váltás volt – de megmondom őszintén hogy nem bánom h nem az előző szülésznővel voltunk, picit meglepődtünk 1-2 megnyilatkozásán irányunkba).
Aztaaaaaaaaaaa nagyon csinos vagy ! 15 kg ? el sem hiszem :!:

Claire,
Ahogy olvasom a születéstörténetet, most esik le hogy mi majdnem taliztunk a szülőszobán 5-én hajnalban :lol:
Annyira jók a képek !
Munkaügy so-so. Rengeteg meghallgatás, cv, aztán reménykedünk hogy összejön valami jó. Most van egy kilátásban, ehhez még talán a költözést is bevállalnánk, meglátjuk. Mindenesetre az hogy most négyesben vagyunk itthon nagyon tecc :lol:
Fürdéshiszti hálistennek nálunk nincs.
Jó hogy ennyi segítséged van !

Jaspis,
Balcsizás jól sikerült ?

Kakti,
Utólag boldog félévest, hogy szalad az idő !

Szonce,
Gratula a kisfiúhoz.
Jó fagyizást :!: oh sajnálom hogy nem tartott sokáig.
Hát igen a legfontosabb h egészséges legyen a bébi, a neme pedig tényleg x-edleges ! Mit sajnálkoznak ?? Hihetetlen !

Reni,
Köszi dicsit.
1,5 kg ? nagyon ügyi vagy !

Mi egyébként nagyon jól, Liza eszik-alszik üzemmódban. Picit én szenvedek, mennék már vele ezerrel, de szerintem ma vagy holnap felpakolom a családot és Normafázunk vagy kicsit.
Marci imádja hugiját, sokat simogatja, sőt a du-i alvásokat úgy nyomják hogy egymás mellett fekszenek a nagyágyban. Tüneményesek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szia Kubu! Te nem tudsz aludni, h 3kor netezel? :D
De jó, h jöttél!Aranyosak lehetnek, ahogy együtt alszanak!

Gyerekek egyre többen írjátok ezt a fejés-cumisüveg témát, de ez nem baromi bonyolult! Vagy adjak hálát, h az enyémek hajlamosak szopni? Na, én meg ott rontom el, h mindegyik cicifüggő lesz, mást el sem fogad! Már ezek is kezdenek beállni erre! :lol:
Egyébként tényleg gyerekfüggő is ez a szopi dolog, anno a nővérem fia is csak addig szopott, amíg dőlt a tejcsi, így aztán elég hamar be kellett mást is dobni, nővérem gondolta is, h hát tőle ennyi futja. Aztán megszületett a lánya, aki szép alaposan szopizott, és volt is tejecske jó sokáig! Én nagyon remélem, h nem törik meg a családi hagyományt a picúrok, mert speci a szopi nagyon ment mindenkinek, így ugyan hozzám van kötve az etetésük, de amúgy egyszerű. Fejni meg annyira utálok, most éjjel már majdnem rávitt a lélek, mert Noémi úgy bealudt , de aztán jött a felmentő sereg, Jonatán csuklani kezdett, muszáj volt kissé mellre tenni :wink: , így megúsztam. Persze két beépített biomellszívóval könnyű :lol: :lol:

Most tényleg jól, jön, h mind otthon vagytok, de előbb-utóbb csak kell vmi munka szegénynek, vmi jó kis munkahely, ahol kipiheni a családi fáradalmakat :lol: :lol: Azért én drukkolok!

Tényleg? Vicces lett volna a szülőszobán talizni! Aki engem felvett szülésznő, az nem állt a helyzet magaslatán, nem bántam, h jött a váltás! Még a papírmunka csak lement, akkor sem volt túl szimpi, aztán működése kezdeteként eldurrantott egy vénámat...., szóval aki utána jött, az sokkal jobb volt, sajna nem fejezhettem be nála a működésemet!

Jonatán tegnap már egészen örült a fürdésnek, Noémi még mindig sír. Csak azért furi, mert mi egy nagy kerek lavorban szoktunk eleinte fürdetni, és eddig mindegyik olyan jól befészkelte magát, mintha a poocakban lenne.

Az jó, h Liza eszik-alszik,, az enyémek időnként nyüglődnek, lehetőleg felváltva, szerintem most kezdenek többet enni, és fáj a hasuk! Remélem belejönnek!
Nekem egyelőre nincs nagyon mehetnékem, a párom viszi ide-oda a nagyobbakat, én örülök, ha a kertig kijutok, de lassan mennek ki ők is babakocsiba aludni.
Most egész jól elműködünk, sajnos mindjárt indul a tanév :( az egy jó móka lesz!

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem írtam!

Jaspis, nem a céggel van a gond, hanem a pénzzel. A párom fizetése bizonytalan, így nekem kell bevetnem magam. Már megállapodtunk bent, szóval ha nem megy az állami bölcsi, akkor vagy fizetős fél évre, vagy Anyu, ha el tudja intézni addig a nyugdíjat.

Claire, nagyon nagy gratula így utólag, tüneményesek a picik. Hajrá a tejcsivel! :)

Mulan, hajrá babaprojekt, nagyon drukkolok!

Reni, gratula a pocaklakóhoz. Irtó jók a képek Beniről. Nem mondtátok neki, hogy nagyobb a kolbász, mint ő? :)

Kriszta, Diósdra járunk ki, egy ház aljában van kialakítva egy nagy wellness rész. Bogi nagyon élvezi és ügyes is. Mi is köszönjük a névnapi köszöntést. Remélem, azóta már tudtatok menni újra úszni! Szorítok, hogy javuljon az evés helyzet.

Kubu, annyira édi a kis habcsókod! Nagyon irigyellek! Nézegettem most Bogi újszülött képeit, mert egy albumot csináltam a nagyimnak, hát, bármikor bevállalnám a következőt. Annyira kis picike volt! :)

Kakti, Petrócziról nekem nincs nagy véleményem, örülök, hogy végül mást választottál. Mindenképp jó döntés! :)

Zita, nagyon ügyes Julcsi. Remélhetőleg nem tér vissza a cicifüggéshez! Drukkolok!

Szilvi, milyen szép pocid van! Tényleg alig híztál. Csak így tovább! A pocid egyébként tényleg nem veszélyes, szép, formás, egyáltalán nem hinné az ember, hogy két pici lakik benne! :)

Millye, szép teljesítmény a pelus dolog. Mi most Balcsin vagyunk két másik családdal, ahol van egy-egy két éves gyerkőc és az egyik egész ügyes, csak néha pisil be, kaki pedig csak 1x ment be, de a másik gyerkőc még ragaszkodik a pelushoz. Nem tűnik könnyű feladatnak a bilire szoktatás. Szóval tényleg nagyon ügyik vagytok. Az új frizkó pedig nagyon csini! :)

Szonce, éljen a kisfiú! Miért sajnálkoznak? Az emberek időnként annyira idióták! Miért baj a 2 fiú? Legyen egészséges, aztán a neme pedig lényegtelen. Én legalábbis így gondoltam és a párom is. Sajnálom a fagyizás dolgot. :(

Mi lejöttünk Széplakra egy nagy házba, amit két másik családdal bérlünk. Összesen 4 gyerkőc van velünk, Bogi a legfiatalabb, vannak a kétévesek és egy 4 éves. Mindig sír, vagy üvölt valamelyik, szóval elég strapás a buli, de azért jól érezzük magunkat. Persze valami nyavalya jár végig a gyerkőcökön, már majdnem azt hittem, Bogi talán megússza, erre ma lázasan ébredt. Most várunk, feljebb megy-e a hőmérséklete, mert a kúp hőemelkedésre levitte neki, egyébként tulajdonképpen alszik, eszik, szóval nagy dráma nincs. A gyerekorvosi ügyeletet biztos, ami biztos, kikerestem. Délután meglátjuk, hogy lesz.
Tegnap előtt az egyik anyukának, tegnap nekem volt szülinapom, szóval ma egy nagy bulit ülünk ennek tiszteletére és a gyerekek szórakoztatására. A párom hozott valami tortát a Sugar cukiból, remélem, narancsos csokit. :) Csak ne lenne beteg Bogi!
Egyébként nincs strandidő, de nincs hideg sem. Reménykedünk, hogy végre nem fog esni, mert akkor lehet kint nyomulni a kertben, vagy játszóterezni.
Bogi szorgosan gyakorolja a mászást, egy-egy lépés már összejön. Ülni nagyon ügyenesen tud már és pillanatok alatt eljut forgással, kúszással, mászással, ahová akar. Persze egyik nap ennek hála, lerepült az ágyról. Párom figyelt rá, legalábbis azt hittem, de ő épp szunyókálni gondolt, én háttal voltam, Bogi meg persze forgott... Szerencsére kutya baja, csak nagyon megijedt. Persze én is.
Ja, és van velünk egy labrador is. Hát Bogi imádja nézni, nagyokat kacag rajta. És felfedeztük a labdát. Akkorákat kacag játék közben. :)

Megnézem a két álomszuszit, hogy minden rendben van-e!

Kati

Kép
katjja
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: