Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
már annyira szeretnék jönni a pozitív tesztemmel, de a teszt egyelőre negatív, hányingerem viszont minden reggel van, úgyhogy egyelőre bizakodó vagyok :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


veronika
Szorítok! Mikor kell(et volna) megjönnie?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Holnap :D
De a teszten azt írták, hogy már előtte 4 nappal kimutathatja... Holnap reggel tesztelek újra :) (már ha nem jön meg persze...)

Mondjuk most is hányingerem van... meg már vagy egy hete minden délelőtt... fura, mert Pálminál csak a 8-ik héttől volt... Lehet, hogy fiú lesz? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Veronika, drukkolok!

Nekem Fruzsit és a mostani babát a 27. napon mutatta ki a 20-as érzékenységű teszt, nem első pisiből :) (Ez most a PÉ-t követő 10. nap volt.) De Zsófit meg csak a 38. napon :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok ebben a topic-ban, eredetileg a Forgácsosba írtam. Most vagyok a 36.héten,és az ÁEK-ban (MÁV-ban) fogok szülni egy kényszerű váltás miatt-az előző kórházból eltanácsoltak 31 hetesen (diabetes,PCOS, korábbi meddőség miatt),így a MÁV-ba kerültem a diabetológusomon keresztül.
Érdeklődni szeretnék,hogy mi az,amire szükségünk lesz a kórházban,milyen szokások vannak ott a szülésnél és a szülés után? Mit kell vinni a babának?Kórházi ruhát adnak-e rá vagy a sajátját?Stb.
Minden érdekel,ami ezzel kapcsolatos!
Kérlek,segítsetek nekem ebben!
Szép napot kívánok mindekinek!
szilvi

bné_szilvi
 
 


Szilvi,
írok üzenetet.

Panndi,
köszi a drukkot! :)
Hát ma nem jött meg, de a teszt újra negatív :) Most majd egy hét múlva próbálom újra, mert azért nem olcsó mulatság és már 3 tesztet "elpazaroltam". Csak annyira szeretném már tudni :D Ma nekem a 35-ik nap van, PÉ utáni 14-ik...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, ez még csak az első hónap, ugye? Szóval nyugi :)

Én is nagy tesztelő vagyok, PÉ utáni 10. napon már teszteltem is.. :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,
persze, még csak ez az első hónap, hogy próbálkozunk, igazából nem is azért vagyok besózva, hogy most azonnal legyen baba, mert majd lesz, ha nem most, akkor 2-3 hónapon belül, de a bizonytalanságot nem bírom :) Akkor inkább tudjam, hogy most még nem, és akkor nyugi van :) Következő peteérésig :D

Januárig lenne ideális, hogy összejöjjön, akkor lesz 3 év korkülönbség Pálmival.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Amúgy meg azért sem mindegy, mert sokmindenre odafigyelek, ha már itt a csöpi pl. mit eszem, simogatok-e cicát, mit emelgetek, és még sorolhatnám...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Suzy,
nem tudom még olvasol-e, igazán feldobhatnál 1-2 képet a gyerkőcökről. Meg írhatnál hogyan telnek a hétköznapok! A többiek is, Márti, Szalamandra, Nini, és akiket kihagytam azok is :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera!
Köszönöm szépen az üzenetet!
MOst olvastam el,kijegyzeteltem belőle mindent!
szilvi

bné_szilvi
 
 


Sziasztok Régi ismerősök! Sajnos jó sokáig vacakolt a gépünk, most talán már rendben lesz a dolog.

Az újonnan érkezett babócáknak és anyukáknak sok boldogságot kívánok!

Panndi igazán örülök a pici babának, szorítok értetek.

Betti

Kép
becsengo
 
 


Veronika drukkolok én is. Szereték kérdezni is valamit, írok privit remélem megkapod.

Gabi. tegnap beiratkoztunk a Csodafenyvesbe. Találkotam Adéllal is (nagyon szép kislány és milyen ügyes) Mi előreláthatólag márciustól megyünk de lehet hogy rövidebb időkre már februárban is.
tüni75
 
 


Sziasztok!

Veronika mennek a drukkok!

Szilvi - A babának ruhát adnak a kórházban, csak a hazamenetelhez kell majd saját, és pelust kell vinni, meg popsitőrlőt a babának. (A kórházba kaptok majd popsikrémet, de szerintem nagyon rossz Ákosnak a 3 nap alatt kipirosodott tőle a feneke...)
Magadnak meg az álltalános cuccok kellenek.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Köszönöm :)
Most már csak akkor szólok, ha lesz pozitív teszt! :oops: :)

Becsengo,
nahát! Mi van veletek?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szülésem története – ahogy én megéltem
Szülésélmény feldolgozó csoport
Időpont: 2011. február 7-től hat alkalommal hétfőnként 9.30-12.00 óra

Összhang – Együtt a más-állapotban
Ötalkalmas csoport várandós nőknek
Első időpont: 2011. január 20. csütörtök 16:30-19:00
További időpontok: hetente

Család születik – Beszélgetős csoport várandós és gyermeket tervező párok számára
Időpont: 2011. január 21-től hat alkalommal péntekenként 18-20.30 óráig

A kisbaba beszéde: a mozgás - A magzati és a csecsemőkori mozgások jelentése és jelentősége
Sajátélményű csoport várandós szülők és a téma iránt érdeklődők számára
Időpont: 2011. január 29-30. 10-15 óráig
Jelentkezés és további információ:
Csizek Zsuzsanna tel: 30/709-0277 e-mail: info@perinatus.hu
www.perinatus.hu
nováky_rita
 
 


Veronika

Jól telnek a napok, nagyon élvezem a 2 gyerekes anyuka szerepét, szivesen lennék 3 gyerekes, de nem leszek. Több császárt nem akarok.

Nóri is elkapta a bárány himlőt, vele nehezebb volt, de már túl vagyunk rajta. Hozzátápi jól megy, éjszakákra most nem panaszkodom, Kristóf kicsit durva Nórival... tehát zajlik az élet. :lol:

És képek, bár már ezek 1 hónaposak.

Kép

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Köszönjük a képeket! :)

Jó lenne, ha nem lenne ennyire rossz a császár :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Tüni! Igen, tudom, hogy beíratkoztaok. Kíváncsi vagyok, hogy tetszik Kristófnak. Adél nagyon-nagyon szereti. Hétvégén is emlegeti, hogy mikor megyünk a nénihez.

Susy: csodaszépek a gyerekek. És mennyire nagyon hasonlítanak :)

Panndi: hogy vagy? Hányás most is van?

Mi jól vagyunk, Ákos mászik 1 hete és ma fel is állt belénk kapaszkodva. Ülni még nem ül. Még mindig sokat szopik, de egyre ügyesebben eszik is. Nagyon fogzik :) Adél pedig nagyon csibész, eleven kis gézengúz, de mi így szeretjük.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Susy, szépek a gyerekek nagyon!

Gabi, hányás van, egyre rosszabb. Bár ma pont jobb, ma tudtam ebédelni is, ez ritkaság :lol:
Amúgy meg még mindig állandóan alszom...

Holnapután genetikai UH :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hú Panndi, ez nem lehet könnyű. Csütörtökre mennek a drukkok ezerrel, de most minden rendben lesz, tutira.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Hát nagyon remélem, mert még egy olyan eseményt nem bírnék ki... :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Suzy - Milyen nagyot nőtek a gyerekeid, mondjuk minden gyerek nagyon nő... :wink:
Ezeket a képeket úgy csináltattátok vagy csináltad ajándékba nagyszülőknek rokonoknak karácsonyra?

Panndi - Mennek a drukok holnapra, de most biztos nem lehet gond!

Veronika - Látom inkább nem is jössz amíg nem tudod van e pocaklakód... :D

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Az ÁEK-ban szeretnék szülni. Ott is volt orvosom, de magánjellegű okok miatt már nem végez terhesgondozást. Így most (13 hetesen) új orvost keresek.
Tudtok ajánlani olyan doktort (doktornőt), aki rendes, lelkiismeretes és nem utolsó sorban nem a pénztárcámra hajt (sajna abban nincs sok :( )
Válaszaitokat SOS-ben várom (akár priviben is). Minden infónak örülök.

Előre is köszönöm.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Kicsi babánk 62 mm-es, egészséges, tökéletes kisbaba :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ÉLJEN!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


panndi

Gratulálok! :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Panndi, csak ezért néztem be, hogy minden rendben-e veletek, éljen-éljen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


De aranyosak vagytok lányok, köszönöm szépen :lol:

Nagyon nagyon féltem, elmondani sem tudom, hogy mennyire, és most olyan jó :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi
Szuper! :) Azt hiszem nektek ez az igazi karácsonyi ajándék! :)

Liliommano
A bátyám fotózik ő csinálta. Igaz, természet fotós, de egész jól megy neki az eféle fotózás is.
Karácsonyra is lesz belőle ajándék, igen.

Nammado
Én sajnos nem tudok neked segíteni, de remélem megtalálod a számodra megfelelő dokit.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kinga,
de jövök :lol:
Csak Pálmi itthon van, mert köhög, folyik az orra és nem hagy 1 másodpercre sem...

Panndi,
gratulálok! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, lehet, hogy Pálmit sikerült most leszoktatni a cumiról!

Egyrészt 1 hét alatt 4 cumit kiharapott :shock: másrészt folyik az orra, nem kap rajta levegőt, így nem tudott úgy elaludni, hogy a szájában volt, mert azon kellett vegye a levegőt... mikor kérné a cumit, megmutatom a kiharapottat, az persze nem kell neki.

Szóval ez megy már vagy 4 napja, ezalatt mindig kénytelen volt cumi nélkül (el)aludni. És úgy tűnik ez lehet, hogy megoldja az éjszakai 4-5 ébredgetéseket is - ami csak annyi volt, hogy vissza kellett tenni a szájába a cumit és aludt is tovább.

Ma először átaludta az éjszakát! :) Nagyon drukkoljatok, hogy ez azért legyen, mert leszokott a cumiról! :) Így két legyet ütünk egy csapásra! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok csajok, csak beköszönök!

panndi, hálistennek, nagyon örülök, gratulálok!

susy, tündériek a gyerekeid, Kristóf továbbra is stipi-stopi Rózának :), és még visszamenőleg, neked külön köszönöm a Júlia-születéses gratulációt, hiszen sajnos olyan ritkán jössz közénk. De megértem, két gyerek mellett tényleg repül az idő.

panndi, veronika, fogok írni a mindennapokról, meg hogy ilyen korkülönbség mellett hogy mennek a dolgok, de megint mennem kell, folyt. köv. :)

puszi!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kép dícséretet mindenkinek!

Veronika
Kristóf is kiharapdálta a cumikat és mondtam neki, hogy többet nem veszek, leszokott róla. :)

Szalamandra
Sajnos ritkán tudok jönni, de ha jövök is, benézek és általában nem nagyon van új hozzászólás.
Hozhatnál te is képeket!

Nekem nagyon hiányzik a régi eltűnt csapatunk, kár, hogy mindenki szétszéledt. :(

Pár anyucival tartom a kapcsolatot, ezért azt is tudom, hogy Dytkééknek lesz Ambinak kistesó. Dytke most 21 hetes, de azt sajna nem írta, hogy ki lakik a pocakban. :)

Bettynának is született egy második kisfiú, csak sajna ide nekünk nem írta.

Márti teljesen el van havazva, amin nem csodálkozom, 5 gyerekkel. De nagyon ügyesek, okosak a gyerekei. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy,
pedig én már többször kérdeztem, hogy Dytkével mi van, megoldódtak-e az alvásgondok? De soha nem válaszolt, gondolom már nem nézegeti ezt a fórumot...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy,
akkor úgy látszik nálatok is pont így ment a cumiról leszokás! :)

Most újabb terveim vannak, hogy egyedül aludjon el. Eddig nem volt gond, ott feküdtem mellette, csak 1 óra volt míg elaludt, és valahogy most egy hete ez idegesít. Először csak azért jöttem ki, mert ideges lettem és nem akartam veszekedni vele, aztán 2-3 kijövetel után egyszer magától elaludt. Most próbálgatom. Hál istennek nem sír, csak nyöszörög, gagyarászik, szólongat, de ha ott fekszem mellette akkor is ezt csinálja... Most is épp várom hogy elaludjon, egyelőre hallom hogy magyaráz :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


veronika, szerintem is próbálgasd, és is beleuntam, hogy fél-egy órát ültem Róza mellett, meg ez már Júlia miatt is necces volt, így mondtam neki, hogy ő már nagy, egyedül is el fog tudni aludni. Viszonylag könnyen elfogadta, bár vannak időszakok, amikor újra nagyon nyűglődik, hogy maradjak ott. De nem teszem, mert nem akarom kivételekkel elbizonytalanítani, hogy akkor most ottmarad anya, vagy sem . :?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Hajrá egyedül elalvás!

Mi Zsófinál akkor sokalltunk be, mikor 20 hónapos volt, Fruzsi elaludt egyedül, őt meg altatgatni kellett, így mi is bekeményítettünk. Nem bántam meg :wink:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Igen, fura, mert Pálmi is tök jól aludt el egyedül 11 hónapos koráig. Akkor történt valami. De szerintem most menni fog, nem nagyon ellenkezik, nem sír, meg se próbál utánam jönni - mondjuk a tök sötétben nem is tudna :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Pandi-örülök hogy minden rendben a babóval

Susy- milyen nagyok már a gyermekeid

Veronika- nekünk sose volt gond az egyedül alvás egyik gyerekkel sem sőt Kristófot kifejezetten zavarja ha valaki szöszmötöl mellette . Remélem nektek is visszatér a régi jó szokása Pálminak.
Még nem tesztelsz? milyen szép lenne karácsonyra egy pozitiv teszt.
tüni75
 
 


Kristóf még mai napig leginkább velem alszik el, ritkán apával, de ő képtelen egyedül aludni. Pont tegnap mondtam neki, hogy még a nászéjszakáján is ott leszek. :)
És ahogy a helyzetet látom bekeményíteni sem tudok, mert ordít, éjjel is jön, és megyek vele aludni. Pedig már értelmes, nagy fiú lassan 3 éves, de még sem érti meg hogy már nem akarok vele aludni. Nóri szerencsére egyedül alszik.

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy, azért be lehet keményíteni, csak nehéz. Nálunk kb két hétig tartott, míg megtanult egyedül elaludni, volt sírás, ordítás, de megérte :) Aztán pár hónap pihi jött, és utána arról is leszoktattuk, hogy éjjel átjárjon hozzánk. Az is kb két hét volt, és volt olyan éjszaka, hogy 14-szer kísértem vissza az ágyába. Már nem jön át :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi -Remek ajándék ez az egészséges pocaklakó a családnak, gondolom most fogjátok elmondani.

Az alvás nálunk se a legegyszerűbb. Van hogy egyedül van hogy nem.Attól is függ hogy apa éppen otthon van van vagy nem. :? Ha etetem Ákost és egyedül vagyunk akkor előbb vagy útobb, de elalszik egyedül. Ha nem eszik Ákos akkor pl egyáltalán nem alszik egyedül :( És ha Apa is van akkor meg totál össze vissza van hogy mellé bújik, ráfekszik és úgy alszik el. Viszont a saját Ágyába csak engem hív hogy feküdjek mellé, és akkor úgy alszik el, hogy benyúl a polóm alá és megfogja a cicimet... Most éppen erről probálom leszoktatni. Inkább fogja a kezem és mostanába be se fekszek mellé hanem leülök az Ágya mellé.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


liliommanó, már tudják :) Mivel azt is tudták volna, ha baj lesz, elmondtuk már az elején.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi - Akkor gondolom nagy az öröm :D És a lányok is tudják akkor gondolom. Mit szólnak a tesó érkezéséhez? Főleg Zsófi az előző csalódás után...


Én már szerintem nem jövök mostanában így Boldog Békés Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Zsófi nagyon nagyon várja, sokat simogatja, imádkozik érte, nagyon szeretné már megölelni. És még mindig nagyon sokat emlegeti Réka babát is...

Fruzsit nem izgatja :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát igen Zsófi már nagylány ő érti miről van szó... Nagyon aranyos lehet :D

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Tüni,
Nem, karácsony körül még csak az újabb peteérést várom, ennyire gyorsan nem telik az idő, hogy addigra már pozitív tesztem is legyen! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lányok Nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

Kép
tüni75
 
 


Lányok, és is nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

panndi, ez szíven ütött... hihetetlen, hogy egy hároméves mennyire érett már!

tüni, szépek a gyerekek! :)

veronika, megy a drukk!

susy: igen, a második gyerekek általában nyugisabbak - nálunk sem kell Júliát altatni, bárhol elalszik ha álmos, Rózát meg naponta többször altattam, mást sem csináltam akkoriban, mint szoptattam és altattam :) nyilván mi is másként állunk már a második babához, rutinosabban :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: