Új privát üzeneted érkezett!

Zizi! Köszi a választ!!!!! Szuper!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok,

Krisztacsillag,
Ígérem kitartok, a méhszáj már 1 ujjnyira nyitva, remélem hétfő-kedd game over 8)
Igazad van a papír ellenére mindenki be-ki-be-ki.
Gratula a járáshoz, nagyon ügyesek vagytok !
Nagyon édes a kép !
Boginak pár nap késéssel ugyan, de nagyon boldog születésnapot kívánok !

Claire,
Nem semmi vagy, hogy haladtok a rendezkedéssel ? Varázspálcát találtál ami segítségedre van ? :lol:
Elméletileg hétfőn megyek CTG-re én is, talán 11.30-ra. Te ?

Zizi,
Flónak jobbulást.
Gratula barátnődnek.

Zita,
Nagyon jók a képek !

Szonce,
Vigyázz Magadra nagyon !
Békáson kismamákkal nem jársz össze ? Esetleg ők besegíthetnének Ádi vigyázásba.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu! Én is hétfőn megyek, 11 30-ra!!! :D :D El ne kerüljük egymást, én biztos fel fogok tűnni neked, mert csak az ablak alatti gépre tudnak rátenni, mert csak ott lehet egyszerre kettőt!!!
Varázspálca sajnos nincs, szép llassan haladunk, van amit nem tudok én megcsinálni, legfeljebb a férjem fülét rágni, h csinálja már meg!!!

Zizi! Úgy láttam , h ma Flóra nap van. Ma tartjátok?akkor boldog névnapot!!!

Voltam ma a régi dokimnál, azt modta minden OK, meg lettem dicsérve, h milyen sramm vagyok :D . A méhszáj zárt, a doki szerint meg lehet őket rendesen szülni, és kisebbek, mint az előzőek voltak, főként a "B". Remélem azért hozzák a megfelelő méretet, az előzőeknél bátran lehetnek kisebbek :lol:

Lenne egy kényes , de lassan aktuális kérédsem: hálapénz :arrow: mégis mennyit adtok? Esetleg van akinek dr Szathmáryról van ilyen infója? a terhes gondozós csaj esetleg megkérdezhető?
Nektek van szülésznőtök? Mi alapján?

Claire
claire
 
 

 
 

Claire,
nah akkor egymással szemben fogunk ülni :lol:
Örülök hogy bébik rendben vannak.
Hálapénz: előre megbeszéltük a dokival, tehát no meglepetés.
Sz doki passz, itt a babaneten nincs róla fórum ?
Választott szülésznő nem lesz, mindenki tündér :lol:

Zizi,
Flórának boldog névnapot kívánok !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a köszöntést! :-)

Szonce, nagyon meg volt elégedve a barátnőm Pálmai dokival, pedig sok-sok szenvedés után végül császár lett a nóta vége. De a lényeg az, hogy egy gyönyörű egészséges baba született és mindenki jól van.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel tőlünk :D Jól vagyunk. Csak a tortakészítés és Junior minden szabadidőmet felemészti :lol: A fiam egy izgő mozgó manó. 16 foga van.

Kép

Remélem minden kismami jól van! Gratulálok az új kismamiknak! A képek nagyon édesek! Boldog szülinapot a babóknak!

Kubuspace külön köszönöm az emailt! Nagyon jólesett!!! Puszi érte!

zizi27 Boldog szülinapot Flórának utólag is!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kubu! Akkor hétfőn tali, milyen romantikus randihely :lol: :lol: !
És mennyi az annyi a dokinál? Jöhet priviben is. Van róla fórum, de ott nem derült ki, majd érdeklődöm.

millye!Ezek a kék szemek!!! Szegény csajok, már látom a vesztüket :D

Claire
claire
 
 


Jó reggelt,

Millye,
annyira jó hogy jöttél, nagyon hiányoztál !
Tényleg ha időd engedi gyere néha ide is !
András milyen nagyfiú már, gyönyörű a szeme, és 16 fog ? tyűűűű

Claire,
írok privit.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Kösz az infot. majd elfilozom rajta. Claire
claire
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:31-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

lemegyünk a Balcsira pár hétre. Szerintem nem nagyon fogok tudni netezni, de azért igyekszem időnként bekukkantani.

További szép nyarat mindenkinek!

Kubu, Claire, nagyon várom a jó híreket és mennek a drukkok!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi, jó pihenést!
szonce82
 
 


Zizi! Köszönjük a drukkokat, mi ma taliztunk ám a ctg-n, megcsodáltam Marcit, nagyon jó kötésű kissrác ám.
Az enyéimmel minden OK, szép nagyok, akár születhetnek is, doki is itthon, de lehet, h még dekkolnak kicsit odabent. Azért nem fogok haragudni, ha nem várják ki a tűzijátékot :lol: :lol:
Claire
claire
 
 


claire,
hol tartasz most pontosa???
...és ha elmarad a tűzijáték??? :lol: :lol:

Szonce,
hogy bírod, nekem vannak gondjaim a frontokkal!!!
Pocakosodsz már?

Zizi,
kellemes pihenést nektek!

Kubu,
egyben még?

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Silver! 38. hét. Aug 20ra vagyok kiírva, de tulképpen bármikor megszülethetnek.

Kubuval hétfőn együtt voltunk ctg-n, azóta :arrow: ?

Én esténként szenvedek, ilyenkor totál beindulnak!

claire
claire
 
 


Jó reggelt,

Szonce,
Azért a helyedben megkérdezném az anyukákat, hogy hátha mégis vállalkoznának egy kis felügyeletre. Lehet, hogy csak elfelejtettek ajánlkozni :lol:
Mi jól vagyunk, 2 ujjnyira már hétfőn nyitva voltam, ma pedig fél kettőkor jelenésem van a szülőszobán :lol: :lol:

Zizi,
Jó pihenést.

Szilvi,
Igen ma délutánig még egyben :lol:

Claire,
nagyon örülök hogy hétfőn találkoztunk :lol: :lol:

Na akkor most igazoltan pár napig nem leszek, persze Kubuapát megkérem hogy jelentkezzen hírekkel, képekkel.

Cuppa Mindenkinek

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szia! Én is, nagyon jó így "offline" összefutni. Szóval ma? Éjjel már bennem is felmerült, h mi lesz itt, este megint össze-vissza nyüzsögtek, fájt a derekam, meg minden, de aztán egy éjszakai kádfürdőzés után el tudtam szundítani, és az helyre rázott. Aztán ki tudja... :D

Claire
claire
 
 


Kubu,
nagyon sok sikert neked, drukkolok nagyon! Várjuk a híreket természetesen.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:34-kor.
szonce82
 
 


claire Gondolom már jó nagy pocakod van. NAgyon szuper, hogy ilyen sokáig bent tudnak maradni a pocakodban a kicsik! Gondolom már nehezen bírod el őket.

Kubuspace hűűű ez nagyon izgi! Akkor lassan a kezedbe foghatod a kislányodat! :D Kíváncsi vagyok, hogy Marci hogy fogadja :lol:

Szonce82 köszi, aranyos vagy! Inkább hobbi a tortakészítés, de már rendeltek is :D Múlthéten ezt csináltam:
Kép

Tegnap pedig kis cipőket:
Kép

Zizi27 érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Érdekes lenne tudni, h ez min múlik, nekem mindegyik gyerekem soká időzött bent, én engedem el őket nehezen, vagy olyan jó ott bent, fene tudja.

Hason aludni.... de jó, én is szeretnék már!, meg kicsit aktívabban mozogni, és nem kifulladni egy emelet megtételétől! micsoda vágyak :lol:
Claire
claire
 
 


millye,
nagyon gratulálok neked, ámulok-bámulok a tortáidon. Te cukrász vagy?
Nálam a vakondos torta viszi a pálmát, elhatároztam, hogy egyszer megcsinálom, de tuti gyári vakonddal, mert még a virágban is kételkedek, hogy megy majd saját kezűleg, sajna nincs ilyen vénám.
Nagyon ügyi vagy komolyan...és türelmed is van. :-)

Egyébként én nem értem a Kubuval kapcsolatban, most gondolkodtam el rajta, hogy miért hívták be ma a szülőszobára, hisz nem indult meg a szülés, csak nyílt a méhszáj nem? Akkor most mesterségesen megindítják a szülést? De miért? Vélemény?

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Silverlion nem vagyok cukrász. Az egész úgy kezdődött pár hónapja, hogy a lányom külön kívánsága az volt, hogy szeptemberben amikor a szülinapja lesz én csináljam a tortáját. Gondoltam addig van még pár hónapom akkor gyakorlok a nagy napra :D aztán már jött magától a dolog... jönnek ötletek és megcsinálom :D A vakondos torta nem nehéz. Szívesen segítek benne ha kérdésed van. A vakondot is nagyon egyszerűen meg lehet csinálni. Nem tudom Kubunak miért kellett bemennie ma a szülőszobára... ugyanis még lenne 3 hete szülésig. Talán a méhszáj miatt? Bár az egyik ismerősömnek szülés előtt 4 héttel kinyílt a méhszája és kihúzta vele a kiírt időig.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye! Tényleg tök jók a torták. nálunk is mindig én csinálom, és mindenféle kreatív ötletet be kell vetnem, de talán nem néznek ki ilyen profin. Viszont vicceseket gyártottunk már, mert időnként pl a marcipán szobrászatba bevonom a párom. Csináltunk pl a nagyfiamnak, aki akkor pont horgász korszakát élte, egy szigetet pálmafával, vulkánnal, és a tüzijáték volt a vulkánkitörés :lol: :lol: ez csak egy az elvadult ötleteim közül. :lol:
A vakondos a megadott honlapon látható?

Hát nem könnyű cipelni őket, délután már elég fáradt vagyok, de mostmár kihúzom. még tudok mozognin, magamhoz képest lassan, de még a csigánál jobb vagyok :lol: Szerintem tök nagy a hasam, elhagytam az 1 méter átmérők, mások szeritn nem látszik, h 2 bébi van benne.

Claire
claire
 
 


claire,
én már most elfáradok a fél napra, szóval szerintem neked aztán minden okod megvan elfáradni délutánra...:-)
A terhességi koromhoz képest nekem is nagy a pocakom, a fiammal szülni mentem már majdnem ekkorával, az emberek meg csak lökik a hülyeséget, hogy jaj de jó már kezd szépen nőni. Gondolom ilyenkor magamban, hogy átakasztom a te nyakadba aztán vigyed és majd akkor dumálj, de aztán csak legyintek.
Nem tudom mit várnak az emberek, mekkora legyen???

A vakondos torta nagyon jól néz ki nézd meg érdemes, igen azon a honlapon van amit millye megadott!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Gyerekek!
Nekem nem találja a google ezt a millyefinomságos dolgot! Mit tegyek?


Silver! ez az átakasztás tetszett :lol: :lol:
Én azt bírom, amikor vki kifejti (ált. pasik), h olyan nincs, hogy terhesség, csak ákdott állapot van. Én tényleg komolyból vállaltam ezt a lassan 6 kölyköt, és tényleg áldásnak érzem, de aki próbálta már, és ismeri a nehézségeit, az tuti nem nyom ilyen álszent dumát, nem?

Claire
claire
 
 


Claire hűűű nem lehet könnyű neked a babákkal. Szerencsére most nincs meleg. Kitartás :lol: NAgyon ötletes dolgokat csinálsz! Vannak róla képek is? Szívesen megnézném. Én is csináltam horgászos tortát. :D A honlapom címe : http://millyefinomsagai.gportal.hu/gind ... g=32991483

Silverlion Botinak szoktátok mondani, hogy babák vannak a pocakodban? Tudom ők még nem értik, de kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá, hogy két testvért is kap :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye,
igen mondjuk Botinak, hogy babák vannak a pocakban, sőt ugye mindig kérdezzük tőle, hogy hány testvére lesz mondja meg, meg hallgassa meg, hogy beszélgetnek-e bent, meg mozognak-e bent és akkor olyan aranyosan ráteszi a fejét a pocakomra, de tudom, hogy ez nem igazán tudatos még.
Pont azért, mert mindig olyan résen kell lennem, nekifutásból képes nekem rontani és úgy kapom el, vagy még időben kiáltok, hogy ne!!!!
Nem könnyű vele, pont a "nem" korszakot éljük, amikor mindenre a nem a válasz és a hiszti a járulék. Én meg nem tudom őt húzni-vonni, 17 kiló...:-) Kicsit kiszolgáltatott vagyok neki és ezt ő is érzi nagyon.

claire,
engem nagyon kiakaszt amúgy is a felesleges okvetlenkedés és okoskodás, hát még akkor, amikor én viselem valaminek a terhét, akkor is, ha édes a teher és más meg osztja az észt.
Meg azt imádom, hogy áááá ez nem is olyan nagy pocak még, várd ki majd a végét..." mintha én nem tudnám, hogy nagyobb lesz :-).
Először véletlenül .com írtam be a millye oldalát és akkor nem adta be aztán leesett a tantusz, miért :shock:

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!
Kubu férje vagyok.
Zsuzsika jól van, Marcihoz képest nagyon könnyű szülés volt.
Egy szépséghiba volt, hogy a keddi front miatt sokan gondolták úgy, hogy szülniük kell és megrohamozták a szülőszobát ma délelőtt. (ma=szerda) Ez annyit jelentett, hogy mi kettőre mentünk szülni, ehhez képest este 7 után jutottunk még csak be, amire már hulla fáradtak lettünk. Néha el is aludtunk felváltva:) Éjfél után jött Liza. 3900 gramm és 57 cm.
Jól van mindenki, csak roppant fáradtak vagyunk.
Ja és tök éhes is volt szegény, mert ugye már reggel óta nem evett, mert azt hitte 2-kor már befekszik a szülőszobára.
Mindenki alszik már, én is megyek lefeküdni. Kép Liza

Üdv mindenkinek, majd Zsuzsika jelentkezik ha hazajön.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Kubu, nagy-nagy gratula! :)
De jó, hogy minden rendben! Nagyon drukkoltam Nektek, szépséges Liza. :)

Millye, nem semmik a tortáid, tényleg nagyon jól néznek ki. Én is alkottam Anyu névnapjára. Mivel ő nem ehet édességet, gyümölcsből készült virágnyársokat készítettem, magunknak pedig brownie virágokat. Szép kompozíció lett, valamikor felteszek képet. Mondjuk az jóval egyszerűbb volt, mint a Te tortáid, de azért az is elég mutatósra sikerült.
Andris milyen nagyfiús lett!

Claire, augusztus 20? Ha 1 nappal előbb jönnek, akkor egy napon tarthatjuk az ikreiddel a szülinapunkat. :) Hajrá, már nincs sok, szupi, hogy még mindig bent vannak!

Szonce, Szilvi, élvezzétek az enyhébb időt, remélem, a frontot nem érzitek meg nagyon.

Zizi, jó pihenést Nektek, talán a Balcsin nem ilyen borús az idő. Mi jövő hét végén megyünk 2 hétre. Nagyon izgi, lassan kezdem írni a listát, mit vigyünk magunkkal. :)

Kriszta, nagyon boldog szülinapot és névnapot kívánunk utólag Boginak! :) Tényleg, milyen gyorsan nőnek!

Velünk minden rendben, de Bogival egyre többet kell foglalkozni. Elkezdte felfedezni a nappalit, egyelőre csak forogva, pörögve, de már nagyon gyakorolja a négykézlábra állást is. Irtó ügyes, csúszik-mászik a parkettán, tetszik neki, hogy könnyebb ott mozogni. Egész nap mozog, rengeteg energia van benne. Kicsit hisztis mostanában, az ínye még mindig csak dagadt, fogacska sehol. Mikor bújik már ki! Kipróbáltuk a babaúszást, nagyon bejött neki, még merüléskor sem sír. Tegnap belövettük a fülét, szóval már szép fülbevalója is van.
Durva, hogy már elmúlt fél éves!
Az evéssel, hízással hadilábon állunk, de remélem, ha kijön a fogacska, ez is javulni fog talán.

Kezdődik a nyűgösködés, megyek.

Kati

Kép
katjja
 
 


KUBU, Gratulálok a gyönyörű kislányhoz!
Kép
----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:34-kor.
szonce82
 
 


Silverlion nagyon aranyos lehet Boti ahogy a fejét a pocakodra teszi :D 17 kiló? NAgyon jó súlyban van. Sajnálom a "nem" korszakot! Remélem hamar túl lesztek rajta! :roll:

Kubuspace nagy nagy gratuláció a kis Lizához! Sok tejcit és egészséget kívánok hozzá! :D

Katjja köszi! :D Kíváncsian várom a virágnyársos képeket! :D Biztos nagyon mutatós lett! Mikor látunk a kislányodról fotókat? Kíváncsian várom a fülbevalós képeket! Evés nálunk is hullámvölgy. Még mindig cicizik (naponta 3x)

Szonce82 köszi a dicséretet! :D Sajnálom, hogy lebetegedtetek! Mielőbbi jobbulást nektek! :roll: Mit szedtek rá?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Isten hozta Lizát a föld nevű bolygón! :) Kubu neked pedig gratulálok a könnyű szüléshez!
jaspis
 
 


Nem is tudom, hogy mikor írtam utóljára, így nem tudom, hogy nektek újságoltam-e a nagy hírt, hogy Marcit felvették a kerületi bölcsödébe. Úgyhogy szeptembertől ő is "dolgozóba" fog járni, én meg október 1-el készülök vissza a munkahelyemre. Elég vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, várom is, meg nem is.

A szülői csak aug 25-én lesz, akkor lehet majd beosztani, ki mikor kezdje a beszoktatást. Remélem, mi az elején tudunk majd kezdeni.

Marcit kicsit megviselte a 15 hós oltás, egy hétre rá 2 napig hőemelkedése volt, de már túl vagyunk rajta. Kint van már a két felső szemfoga is, néhány szót modogat, az abszolút favorit a "gyere". De leginkább babanyelven és iszonyú hangosan karattyol, úgyhogy még messze vagyunk szerintem a beszédtől.
jaspis
 
 


Sziasztok!

Millye, mi most naponta 7x cicizünk és 3x teszek kísérletet hozzátápizni. A reggeli gyümölcsöt én szoktam megenni, ebédre főzeléket kap, abból néha akár 10 kanállal is megeszik. Este adok neki rizspépet vagy Sinlacot gyümölccsel, azt általában megeszi, de a rendes adag negyedét szoktam bekeverni neki. Persze minden alkalommal tartalékol a cicire. Nem tudom, mikor javul majd a helyzet, de egyelőre nem merem csökkenteni az etetések mennyiségét. A múltkori mérésnél 10 dekát hízott 2 hét alatt. Ez nem nagy teljesítmény... :(

Jaspis, nagyon kíváncsi vagyok, hogy megy majd Nektek, mindenképp írd majd meg a tapasztalatokat. Nálunk februárban aktuális a beszoktatás. Bogi egy éves lesz, nem tudom, hogy fogom bírni, de muszáj... :(
Szegény Marci, de jó, hogy túl vagytok rajta. Édi lehet a félig baba nyelvvel. :)

Szonce, jobbulást Nektek és kitartást Ádám akcióihoz. Töltöm a képeket:

féléves Bogi
Kép
mászás gyakorlás
Kép
babaúszás
Kép
a fülbevaló
Kép
[Anyu névnapi sütije
Kép

Kati

Kép
katjja
 
 


katjja

Eredetileg én is úgy terveztem,hogy Marcit 1 évesen adom bölcsibe, de itt a kerületben nem vették be májusban, mondván hogy mire beszokik, kezdődik a nyári szünet. De cseppet sem bánom, hogy nem mentem vissza korábban.

Neked csak addig tartják fenn a helyedet?

Ilyen gyümölcsnyársakat csinál valami cég a Mammutban. Pont olyan profinak néz ki, mint azoknak a szórólapján. :)
jaspis
 
 


Gratulálok én is Lizának a gyors világrajövetelhez, no meg persze Kubunak és Kubuapának is! :D Marci mit szól a hugicához? Nem értem pontosan, miért időre mentél? Ezek szerint indították a szülést? :o

Katjja, Bogi már milyen nagy lány! Ügyes az úszással és szép a fülbevalója! A gyümölcsnyárs nagyon jól néz ki!

Millye a te tortáid is fantasztikusak! Nagyon ügyes vagy! Szopiban akkor mi már jobban állunk, csak reggel és este van már, de most a nyaralás alatt a reggelit is el szeretném hagyni, aztán pár hónap múlva az estit is. :roll: Segít, hogy most Apa velünk van, és Julcsi egész nap rajta lóg, én nem is vagyok érdekes ilyenkor :) Jó dolgom van, ma is 9-ig aludtam 8)

Jaspis, jajj, milyen nagyok már a gyerekeink, Marci bölcsis lesz. Mi nem gondolkodtunk bölcsiben, mivel terveztük kistesót, de még várat magára, úgyhogy még nem tudom mi lesz :roll:

Szilvi, nem lehet könnyű Botival meg az ikrekkel a pocakodban. Kitartás! Nálunk is újabban a NEM Julcsi kedvenc szava, és irtóra tud hisztizni, pl hogy egyedül akar öltözni, de nem megy neki, de nem hagyja hogy segítsünk, és sok ilyen hasonló, amin egyelőre még jókat mosolygunk. Szerintem elég korán érkezett a dackorszak nálunk :roll:

Kriszta, boldog szülinapot meg névnapot neked meg Boginak is utólag. Jó sűrűn vannak nálatok az ünnepek :)

Claire, izgulunk értetek itt a finisben, jelentkezz minden nap! :)

Szonce, Julcsi is most kezdte, hogy keresi a veszélyt. Mindenhova fel akar mászni. A kisebb csúszdákra is felmegy, és hisztizik, ha fogjuk a kezét, de muszáj, mert állva akar lejönni :shock: Folyton frászban vagyok. Tegnap meg a kertben hátraborult a kis műanyag székével, jól beverte a fejét, nagy sírás volt, de a sírás közben már azonnal mászott rá vissza. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kubu,
nagyon gratulálok nektek a kislányotokhoz, remélem hasonlóan könnyű lesz vele is, mint Marcival anno.
Hogy repül az idő, nem rég találkoztunk a városligetben amikor még Marci kis nokedli volt :-) és most már van egy kishúga, hihetetlen.
Sok boldogságot és drukkolok, hogy most menjen a szopi sokáig!!!!
Kubuapának is természetesen gratula....:-)

Puszi, Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Örömmel tájékoztatlak titeket, hogy 2010. augusztus 5-én 14:24 órakor megszülettek az ikreink! Jonatán 3300g, 54cm, Noémi 2700g, 51cm. Bár végül (hosszas küzdés után, mert kb. 4-re értünk be a kórházba) császárral születtek, mindketten jól vannak, egészségesek és gyönyörűek! :-)
Ha hazamentünk, mutatok majd képeket is. :-)

Claire
claire
 
 


Claire, nagyon sok gratula nektek! Várjuk ám azokat a fotókat! Akkor végül Liza, Noémi és Jonatán egy napon születtek :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kubu, Claire, nagyon nagy gratula nektek! Annyira szuper ilyen jó hírekre jönni!

Mi megvagyunk itt a Balcsinál, csak gáz ez a rossz idő. Még egyszer sem voltam lent a parton, de talán majd jövő héten.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Aspis gratulálok Marcinak a bölcsihez! Így terveztétek, hogy hamarabb visszamész dogozni?

Katjja szerintem ne aggódj, hogy Bogi nem hízik már annyit! Ilyenkor már lelassul a hízásuk. :wink: csodás képeket tettél fel róla! Nagyon szép kék szemei vannak :D Guszta a gyümölcskompozíció!!!!!

Zita978 már én i szívesen lejjebb szorítanám a szopik számát :roll: nem lesz könnyű azt már most tudom... Hova mentek nyaralni? Vagy már nyaraltok? Julcsi is nagyon apás?

claire gratullok a babákhoz! Várjuk a beszámolót és a képeket :D

zizi27 meddig maradtok Balcsin?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok,

Kubu, Clarie: GRATULÁLOK a JÖVEVÉNYEKHEZ :)
LIZA,NOÉMI,JONATÁN Isten hozott Titetket :)



mi:vissza jöttünk balatonról! :)
nem volt túl jó időnk,de szerencsére lehetett mászkálni mindenfelé.
Voltunk Veszprémbe állatkertben,Pápán és Siófokon meg élményfürdőben,amit Lili baromira élvezett,ki se lehetett szedni a vízből :)
a férjem nővérének a két fia is lenn volt8 és 10 évesek,meg persze anyós-após.a két kis sráccal Lili nagyon jól megvolt,minden reggel rohant hozzájuk játszani,mindig vitt nekik vmi kis játékot h játszanak vele és szerencsére mindig bejött :)

Zizi:merre vagytok balatonnál? mi sem tudtunk lemenni a partra...nem volt annyira jó idő,vagy ha épp sütött a nap a víz volt még nagyon hideg.. Flórának tetszik a környezetváltozás?

Kattja:milyen gyöngyörű nagy lányod van :) hogy repül az idő... hihhetetlen!

ami a babaprojektet illeti nálunk:nagyon drukkolok h most ne jöjjön meg ... :) bár van egy olyan érzésem h megfog..de azért picit szorítok..

Kép

Kép
mulan
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:35-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, de ki nem hagynék egy ilyen alkalmat, amikor 3 baba is születik. Szóval Zsuzsa, Claire, nagyon gratulálok. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok! Töltsetek fel jó sok képet.

Szilvi,
mutass légyszi pocakos képet, mert nagyon kíváncsi vagyok, mennyit nőtt a hasad, mióta nem találkoztunk (és azért az már jó régen volt)

Kati,
mi újság veletek?

Millye,
nagyon profi vagy tortakészítésben, nem csodálom, hogy rendelnek tőled. András eszik azért rendesen a cicizés mellett?

Ha már Szonce emlegeti a babaesőt, akkor én is csatlakoznék. Most vagyok 14 hetes :) Úgy tűnik kiscsaj lesz a tesó, de ezt még csak óvatosan tippelte meg a doki.
Benivel minden rendben. Egyre többet beszél, egész nap meg sem áll, pakol, szerel, táncol, rohangál. Borzasztóan akaratos, hisztiből sincs hiány, szóval nem unatkozom, de nagyon jól elvagyunk.

Próbálok majd gyakrabban jönni...

Puszi mindenkinek,
Reni

Képek Beniről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
b.reni
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:35-kor.
szonce82
 
 


Reni,
szia, tényleg nagyon-nagyon eltűntél, annyira sajnálom, hogy múltkor nem tudtál jönni a Millenárisba sem, mert nagyon jó volt, Beni is élvezte volna. Apropó jó a kép Beni igazi magyar legény a kolbásszal.
Gratulálok a pindurkához, gondolom örülsz egy kislánynak...:-)
Látom nyaraltatok is jót és Beni élvezte nagyon a vizet.
Pocakfotót ígérem küldök majd, csak elő kell vennem a drága papát, hogy csináljon már, mert szinte egyáltalán nincs most ilyen kép rólam. Azért annyit mondhatok, hogy határozottan megnőtt a pocakom. Tegnap találkoztunk ismerősökkel, akiknél két hét és születik a baba és hát nekem nagyobb volt mintha... :oops:

Szonce,
Valóban elég meleg most a gyerek helyzet, nem is gondoltam volna, hogy mindenkinek most jön meg a kedve...:-) de örülök, tök jó.
Mondjuk én egyre jobban örülök, hogy Boti már 2 és fél éves lesz, mert már a hisztik mellett azért nagyon értelmes és beszél is és így könnyebb lesz talán vele, mint egy totyogóssal lenne, akkor kicsit jobban meg lennék ijedve az tuti.

Puszi mindenkinek, Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


bekukk,
itthon vagyunk tegnap óta minden oké velünk, Claire bébik tüneményesek én picit nyűgi, védőnéni mindjárt itt, majd jövök később :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Kubu, Claire,
szívből gratulálok nektek!!! Jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok!

Kubu,
gyönyörűséges Liza!!

Reni,
remek hír!!! Gratula! A kolbászos fotó szuper!!!

Mulan,
Ti merre voltatok a Balatonon? Mi Kenesén, de mi is csak egyszer tudtunk fürdeni, pár percre mentünk csak be, mert valóban hűvös volt a víz, de Bogi annyira imádja a pancsolást, hogy egy kis láblógatást engedélyeztünk. Végül mi is inkább kirándultunk, Veszprémben mi is voltunk, és környező balatoni településeket is végigjártuk.
Szurkolok én is nektek!!!!!

Zizi,
meddig lesztek a Balcsin? Merre vagytok? Mi tervezzük, hogy hétvégére lemegyünk, hátha javul a helyzet. Jó lenne még fürdeni egyet.

Zita,
köszi a köszöntést. Igen nálunk valóban sűrűn jönnek a nagynapok.:)

Kattja,
tündéri mosolya van a kis Boginak!!! Szuper lett a névnapi meglepi nyalánkság.:)
Hova jártok úszni? Élvezi Bogi? Mi mostanában nem voltunk,mert mi Boginak begyulladt a szeme, de lassan már rá kellene szánni magunkat!
Ja és ksözi a köszöntést. Nektek is utólagos boldog névnapot!

Millye,
ezek a torták… ámulok és bámulok!!! Én imádok sütni, főzni, de valahogy kétbalkezes vagyok hozzá. Most dobostortát és marcipános-citromos tortát szeretnék valamikor készíteni… nekem általában inkább finomak a sütijeim, mint szépek..:)

Nálunk:
az evés a problémás. Néhány hete megint szinte csak tápszeren él a Bogi. Tegnap már evett egy kis főzeléket, de mást nem. Fura, mert érdeklődő és én mindig adok is neki abból, amit magunknak főzök, de csak kíváncsiságból eszik egy-két falatot, mennyiséget soha, pedig mindent meg tud már ügyesen rágni.

Lányok milyen tejet adtatok először a gyerkőcöknek?

Egyébként most volt az első olyan időszak, hogy Bogi nem hízott szinte semmit az elmúlt másfél hónap alatt. Valószínű azért,mert folyamatosan megy, szinte már szaladgál a lakásban. Igazi huncut, kisbohóc az én lányom!! :)

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


mulan képek nem készültek a nyaralásról? :D Szorítok a babaprojekthez!

B.reni sajnos az evése nagyon hullámzó, de én arra fogom, hogy 16 fogat növesztett ki és tuti ez is befolyásolta az étvágyát. Köszi a dicséretet! :D Gratulálok a is jövevényhez! :D NAgyon aranyos képet tettél fel Beniről! Látom nagyon élvezte a pancsolást! Hol készült a pancsolós kép?

Kubuspace várjuk a képeket és a szüléstörténetet :D MIért vagy nyűgi? MArci hogy fogadta a tesót?

Krisztacsillag köszi! :D Hogy csinálod a dobostortát? Elküldöd a receptet? Én még csak most adtam neki próbából bocitejet de nem ízlett neki.... :roll: Szülinapi fotókat teszel fel? MIlyen tortája volt Boginak?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: