Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

mi is boldog hofordulot kivánunk!!!!

Szoval ma is voltunk a havi vérvételen,nagyon gyorsan eltelik az 1 honap,ujra jok a leleteink,annyira hogy most csak 100ml gyogytápi,a többi mehet tejcibe,de azért kell valami karnitin potlo szirupot innia minden nap,bár annak az eredménye is jo,de megelőzésre :shock: nehogy leessen az értéke,és ha a következő véreredménye is jo,tehát a mai,akkor talán megprobálhatjuk milyen ha nem is kap gyogytápit 1 honapra.Marha jolenne ha kiderülne hogy tényleg igaza volt a szegedi drbácsinak,és egy lusta be nem indult enzim,ami idővel beindul....
szörnyü a sok beteg gyermek látványa a klinikán... :cry:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Hűűű de jó hírek!!!! :lol: A drukk-drukk megy továbbra is!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Ja de persze megint odamentünk családostul reggel 9 re és 12.30kor jöttem ki a kapun,szétbögtem az idegtöl magam,mert miért gondolják hogy egy 4 tagu család kibir egy fél napot ott,persze mondta a drnő hogy legközelebb ne hozzam a nagyfiam mert nembirja ki... :oops: még én égtem...
legközelebb 6 hét mulva kell csak menni,és megdicsért hogy 5050gr,és 59cm vagyunk.persze szolt hogy szedjek vasat mert nagyon sápadt vagyok,igaz hogy gyerekkorom ota ezzel cseszeget mindenki,de már megszoktam csak megijedtem hogy engem tart bent :) :shock: nagyon aranyos,kedves,pénzt sem fogad el,de akkor is utálok oda járni,pláne hogy Szoncsi egész nap mellen van,na mondom mindjárt leszur ezért is :twisted: mikor hazaértünk,letettem az ágyába alszik 2 orája,pedig nagyon sirt,de ádikával kellett foglalkoznom....

Kép
Kép
nuncili
 
 

 
 

nálatok mivan a vérrel?

Kép
Kép
nuncili
 
 


mi mostanában ujra kelünk 2körül,eddig olyan szépen aludtunk 5 ig,sztem amikor elalszik a cicin este akkor keveset eszik és azért...mostmár kezdem összehangolni az estét,9kor elaltatom ádikát,egyik oldalamon ádika durmol,ha elaludt akkor kis séta a lányommal és ha szerencsém van 3 szorra le is tudom tenni hasra,és alszik.
érdekes mennyire nem javasolják a hason alvást a hányás miatt,nagy a fulladás veszély,pedig ő csak ugy alszik... :wink:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Én is hason altatok. Sztem Szonja elég erős és megtudja fordítani a fejét.
Sajnálom, hogy ilyen trotúrán kell keresztülmennetek. Manapság nem sok empátia szorul az emberekbe, én nagyon sokszor megkapom vásárlás vagy sorbanállás közben, hogy egész nap otthon vagyok, igazán ráérhetnék máskor menni és feltartani a sort.... :shock:
No mindegy.

Lehet, hogy tényleg éhes, de lehet, hogy szomjas. Dominak is néha becsúszik egy-két éjjeli kelés.

A mi vérképünk készen van, holnap megyek dokinénihez megvitatni.

Nadimo, Gabcsa merre vagytok?????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


nuncili nagyon örülök a jó híreknek.
De már ne is haragudj,lehet,hogy kedves a doktornéni,de mondd otthon Ádinak,hogy mi most akkor elmegyünk a hugival,de te nem jöhetsz? Vagy szökjetek el? Aztán legyen csak még féltékenyebb?
Szinte én is mindenhova viszem mindkettőt,és ha jön velünk még valaki,akkor max.időnként elmegy sétálni a másik gyerkőccel valaki. De otthon akkor sem hagyom.
Eliza is csak hason alszik.De gondoljuk el józan paraszti ésszel,hogy nagyobb a fulladás esélye? Sztem akkor,ha háton alszik a babó,nem? Ha hason van,legalább kifolyik a szájából,nem?
Vendég
 


Nuncili, ez tényleg nagyon jó! Hiába, akiért egy egész topic drukkol... :D Szerintem se normális az a doktornő, aki kivitelezhetőnek tartja, hogy egy félnapos programnál hagyd otthon a 4éves gyereket! Akaszd be addig a gardróbba vagy mi???
Én is úgy tudom, és valamikor régen nadimo is írta, hogy a hason altatás jobb a bukás-hányás szempontjából, a bölcsőhalálra mondják, hogy a hátonfekvés jobb, de ha egyszer a gyerek úgy nem tud aludni csak max 1 órát, mint az enyém? Hason meg durmol ezerrel (persze ma is reggel fél5kor kelt, meg most egy órát altattam, azaz annyit lógott a cicin, de így is megy a 7+2 óra)
Cseriani, boldog hófordulót! :D
Krisz, pár nap, és a mieink jönnek :-)
danann
 
 


Hahóka, ez az alvás nálunk ma nem jött be, meg tegnap délután sem.
Kaja után lefektettem dél felé, de még 3-kor nem aludt. Pedig 3-szor úgy tett, mint aki rögtön elalszik.
Egyébként tegnap voltunk méreckedni, D vitamint feliratni. Hát kérem szépen 75,5 cm és 9060-9160 gramm, de nem lehetet normálisan megmérni, mert kapaszkodott a mérlegbe,na meg nem tette le a fejét. Ja és a fogát sem akarta dokinéninek megmutatni, hiába matatta. Mondta, hogy nagyon akaratos... Nem akarja felsérteni a kis száját.
Persze majdnem lenyúlta a mérőszallagot. :-)
Tegnap jó volt, az idő miatt nem ment dokihoz senki, mi voltunk az elsők, meg még egy 2 éves gyerekkel jött egy anyuka és kész.
Addig még ott voltunk, senki sem jött.
Na, tettünk egy kis sétát 16.14-kor jöttünk ki a dokitól és 17.06-kor aludt el. Aludt kereken 47 percet. Aztán feljöttünk, ettünk, pancsi, majd negyed 9-kor aludt el. Persze nem ágyban, hanem a babahordozóban. Mi lesz, ha kinőjük? Hogy fogom altatni ?
Na éjjel 2*2 órát aludt és egyszer 4-et.
Hajnalban egyszer hason találtam. Csodálkoztam, mert eddig mindig oldalt aludt el, ez a második, hogy hason feküdt.
Egyébként 5 előtt keltette a családot. Még a nap sem kelt fel. Kukorékol, mint a kakas. :-)
Örülök nuncili, hogy minden rendben.
Egyébként hogy gondolják, hogy egy pici és egy kicsi kibír fél napot egy zárt térben ? Tele betegekkel? Miért nem hívnak időpontra, órára?
Tiszta fejetlenség van itt.

Kép
fridus
 
 


Nuncili!

Szonjusnak boldog névnapot kívánunk!!!!

Fridus!

Szóval Balu egy akarat manó....?
Azrt nem alszik, mert fél, hogy lemarad valami izgis dologról?

Lívi!

Igen, szombaton mi jövünk! Hogy elrepült az idő!
Öregszenek ezek a gyerekek.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nnna meglett a vérképünk végeredménye!

Vérszegény a csajszika. Volt kitől örökölnie......
Kapott vas cseppeket, aztán majd megint szúrunk, ha lement a kezelés.
Szerencsére nem súlyos a vérszegénység.
Én meg már rémeket láttam. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta,kezet foghatunk akkor. Maltofert meg folsavat kapott? Eliza is megint kapja,ismét 2 hónapig.
Mennyi lett a vasa?
Vendég
 


Szonja baba boldog névnapot neked!!!! :D
Vendég
 


Cseriani!

Mi csak maltofert kaptunk, folsavat nem.
Nem tudom, hogy mennyi lett a vasa, de ha megmondod, hogy mit nézzek, megírom. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Boldog névnapot kívánunk mi is!
Csajok azt tudtátok, hogy 15-os camomillából csak 3 szem kell? Tegnap a gyógyszerész mondta. Nem 5 szem.
Nem tudom, mi van ezzel a gyerekkel, ma reggel sírt, enni sem evett, aztán 7.17-től apja altatta és 9.09-kor kelt fel.
Majdnem 2 órát aludt.
Szegénykém, valami nem kóser nála. Doki néni nem talált nála semmi problémát pedig.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Én sem tudtam! :shock: Köszike az infót!
Esetleg nem lehet, hogy a melegtől fáj a feje?De ezt ő még ugye nem tudja elmondani....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Boldog névnapot kívánunk Szonjának!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szonja babának boldog névnapot kívánunk mi is!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
timesz
 
 


csajok,nekem 5 szemet mondtak ebből is,mint minden másból,ami ilyen kiszerelésű. :shock:
Vendég
 


hí,most látom csak...Lara babának meg boldog 3 hós fordulót :D
Vendég
 


Fűűűű már a Lara is ilyen "öreg"??? :lol:
Hát boldog hófordulót Neki! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, szerintem azért mondta a férjemnek a gyógyszerész, mert mondtam neki, hogy vagy 9-est vegyen vagy 15-et, és mivel csak 15-ös volt, mondta, hogy a fele is elég ebből a hatásúból. Bár eddig én is 5 szemet adtam.
Elmeséljem milyen volt a tegnapi napunk és az éjszakánk?
Azt meséltem,hogy nem akart reggelizni, na alvás után már evett, aztán levitte a férjem sétálni, majd a déli ebédet is megette, bár a tejpépet mindig megeszi, aztán átmentünk a nagyihoz, majd az osanba, mire kijöttünk, el is aludt, alig tudtam visszahelyezni.
Na, lent kellett maradnom vele a legnagyobb zuhéban, mert csak nem kellt fel. Egy fa alatt gubbasztottam, még szakadt az eső, de nem baj, én ázhatok, csak ő jól aludjon.
Na, aztán feljöttünk, és egy nagy adag kajcsit bevágott, alma-barackot teljes kiőrlésű rizzsel evett, majd a reggeli vilmoskörtét ette meg almaszószos csirkehússal. De még ígysem lett hasmenése. :-)
Nyolc után aludt el megint, és egyszer keltem fel éjjel 23 óra körül, akkor elég volt a cumi, majd 4.40-kor kelt. Cicire tettem, úgy tett, mint aki alszik, majd 5-kor sírt, hogy elég volt neki ennyi alvás. Tehát reggel már verte az ágy szélét, tombolt. Itt tartunk most.

Kép
fridus
 
 


huuuuuuhh Cseriani!
Eliza hófordulójáról lemaradtam, bocsi :cry:
utólag is Boldog Hófordulót neki!! :lol:
és köszi a köszöntést :)

Krisz!
köszi :) igen,öregszik Ő is :lol:
örülök,hogy nincs nagy baj Domival... bár jó lenne,ha ennyi sem lenne :?

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


SZIASZTOK!

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A drukkot,jolesik!
ELIZÁNAL,LARÁNAK BOLDOG HOFORDULOT!

Igen hát azthiszik az olyan könnyü 2 gyerekkel,pláne hogy a drága férjem maradt kint a kocsiba Ádival,és pont az ablak altt álltunk meg,és mikor bent voltam már 3 orája akkor hallom hogy mormog a férjem hogy miota bent vannak anyáék,tök ciki volt,mert elég hosszura nyult a férjem monologja....persze tuti a fődrnő is hallotta,jol le is szurtam a férjem,most meg röhögök rajta,de akkor tök égő volt.
ÉS azt mondtam hogy beadatta a B12 szurit,és kiderült hogy 1110 lett azután az eredmény és a normál az valami 880,tök ideg voltam,és hetente akarta még jo hogy aztmondtam neki hogy nem engedem hetente beadatni...s...fej!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Akkor jo ha nincs komoly baja,bár ma már minden 2 gyerek vérszegény,nem is értem miért.
Nekem most aztmondták ha cicizik én szedjek vasat,bár szerencsére ő nem vashiányos,nem vérszegény.
KÖSZÖNJÜK A NÉVNAPI KÖSZÖNTÉST!!!!!!!!!

Természetesen Ádika 1 hete itthon mert nagyon köhög,ma hallom Szonja be van rekedve.tök nyügi,egésznap tegnap cicin,éjjel alig tudtam lerakni éjfélig,akkor letettem hasra és elaludt magátol,holt fáradt volt,akkor a fiam sirt hogy fáj a füle,fülcsepp,nagynehezen elaludt 1 kor,aztán 3 kor hogy a másik füle is fáj,akkor csepp,aztán Szoncsi 3.15kor cici,és aztán 4körül el is aludtunk 7ig.
SZOVAL AKI TUD ENNÉL SZARABB ÉJSZAKÁT-KIVELE.....
Megirtam a férjemnek éjjel hogy felvágtam az ereimet és kiugrottam az ablakon :P :) :x :twisted:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Megkostoltuk a HIPP almát,100%,mert amit én reszeltem az nagy volt,hát lett is tőle fosás,sirás,pöttyös popsi.
Ma kiváltottam a diétás körtét,almát,stb kásáját,megprobálom 2 hét mulva.
Egy barinőm 11 éves kisfia lisztérzékeny,most derült ki rola,kemény diéta nekik is,és anyagi csőd,no meg lelkileg is fel kell dolgoznia!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Hahó, ti nem íratjátok bölcsibe a csemetéket ? Sajna mi megtettük, már most jelentkezünk jövő év szeptemberére.
Mi ma egészen jól viselkedtünk, ettünk, ittunk, megyek, engedem a pancsi vizet. Aztán talán elalszunk.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Én íratnám, de nincs hová. A környéken nincs bölcsi sehol. Pedig már kéne mennem vissza dolgozni, mert sokat lapátoltam a beosztásomért, mégha nem is nagy titulus.
Tudjátok hogy van ez, 33 éves vagyok, 2 gyerekkel, ha még itthon maradok 2 évet eláshatom magam.
Kb 1 éves koráig maradok, utána muszáj menni.

Nuncili!

Én nem tudlak a rossz éjszakában überelni!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Ma sem volt felhőtlen az éjszakánk, bár őkelme 2-szer kelt fel, én szenvedtem. Már megint fáj a vállam, és melegem is volt.
De azon tudtam segíteni.

Kép
fridus
 
 


Nekünk ma hajnali 5 kor volt ébresztő. Persze, a kisasszony miután alaposan kiverte az álmot a szemünkből, édesdeden elalukált közöttünk az ágyban. Mint aki jól végezte dolgát... :?

Mondtam neki, hogy még egy ilyen eset és kiharapom a sz...os pelenkájából!
Apropó pelenka: az a nyamvadt vas megfogta a székletet. :?
Mától változtathatok az eddigi bevezetett kajákon is.

Lívi!

Boldog hófordulót!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta,miért baj,ha megfogta? Elizának is fekete.
Amikor csak szopizott,akkor nem látszódott meg,de mostmár hogy eszik mást is,most fekete lett. De az nem baj!!!
Nálunk van családi napközi,Kristóf is oda jár még,csak utána már nem kell fizetnem. Szeptemberben kezdi a rendes kiscsoportot. Egyébként 15000/gyerkőc/hó,ha egész napra van,és ez kajával együtt. Ha csak fél nap,akkor 7500.
Én nem tudom,meddig maradok itthon,igazából nagyon nem tudok hova visszamenni,vendéglátóztam,majd benzinkúton dolgoztam,ugye mindkettő éjszakás műszak is :?
Én szerettem nagyon,de hát két gyerek mellett :shock:
Úgyhogy nekem majd keresnem kell valamit :cry:
Nekünk nagyon jó éjszakánk volt,Eliza kétszer volt fennt,de mindkétszer kb.5 percre rá már aludt is. És reggel 7-kor kelt,Kristóf meg háromnegyed nyolckor. Ilyen már nagyon-nagyon régen volt.
Kriszta mennyi lett Domi vasa?
Lívi Samunak boldog hófordulót :D
Vendég
 


Cseriani!

Nem tudom kiolvasni, hogy mennyi a vasa! Ha megmondod, hogy mit nézzek, akkor leírom azt az értéket! :lol:
Amúgy nem a kakiszínezéssel van a baj, hanem a hasát fogta meg. Tegnap nem kakikált és móst nagy a pocija, meg fájdogál is neki.
A színezéssel csak az a bajom, hogy nem tudom, hogy az új élelmiszernél ha bevezetem, látni fogom-e a székletből, hogy van-e allergiás reakció.
Iletve a nagy nehezen bevezetett gyümik felét kiiktathatom, mert székletfogó hatásúak.
Tegnap óta székletlazító gyümiket kap, de semmi eredmény eddig.
Jön a langyos kamillatea cukorral...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimo, Gabcsa, Hablaty merre vagytok????
Mazsuzs Te is régen jelentkeztél....!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, Dominak is boldog hófordulót!
Samu tegnap azzal ünnepelt, hogy kerek 2 óra hosszat állt ellen este az altatásnak, szokás szerint fél9kor kezdtük, és fél11kor tudtam végre letenni. Felváltva altattuk, azaz fárasztottuk :-) Reméltem, hogy a hajnali ébredése eltolódik, de ugyan, naiv voltam. Aztán 7ig még cicizés-cicin szundikálás volt, és azóta semmi alvás, csak kétszer 5 perc szundi cicizés közben! Na, ezt tuti nem tőlem örökölte! :lol:
danann
 
 


Tyűűű kezet foghatna a Balu hapsival!!! :lol:

Köszike!

Nnnna Apa vett habtapit a lányának. Mondom neki, hogy betűset vagy számosat vegyen.
Erre hazaállít állatossal. :?
De a hagymánál ügyes volt, mert tényleg hagymát vett. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Dominak és Samunak Boldog Hófordulót kívánunk!

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Domi baba neked is boldog hófordulót :oops:
Vendég
 


Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket! :-)
Krisz, én hasonló 'mellényúlásokon' már nem akadok fenn :D Azért az állatos is jó, lehet, Domi nem fogja annyira szétkapni, mint Samu (bár val'szeg naiv vagyok, ha azt hiszem). Mi átmenetileg el is pakoltuk az övét, mert annyira rágja, hogy kis morzsák elkezdtek lejönni róla (az ujjammal is ezt csinálja, csak az nem morzsállik, bár fáj piszkosul :-) ), majd elővesszük, ha leszokik róla valaha. Pedig nagyon praktikus, jobb volt erre csurgatni a nyálát... De Domi ezt sem biztos, hogy kipróbálja, a csajoknak több eszük van, nemde? :lol:
danann
 
 


Lívi!

A csajoknak nincs több eszük... :lol:
Mi nem szétrágjuk, hanem széttépjük. (anyja oroszlán a csajnak)
Nyálat jó rá csorgatni, mert csak feltörlöm.

Naa ezt el kell mondjam: vettünk szipi-szupi játszószőnyeget még a terhességem alatt egy vagyonért.
2 hónapos volt a lányom, mikor a játszószőnyeg elkezdett szétmállani!!!!
Pedig canpolos!!!
A bábuk a varrás mentén szétnyílnak! :shock:
Van benne zenélő bizbasz, ami miatt meg nem lehet kimosni!!!! :shock: (sz...ok rá, muszájí kimosni mert összebüfiztük)
És ezt adják gyerekeknek 11 000 magyar forintért???!!! :twisted:
Elmentem a brendonba, hogy ugyanmár mit csináljak ezzel a sz...r szőnyeggel?
Válasz: nem rendeltetésszerűen használtuk, nem veszik vissza!!!! :shock:
Mondtam, hogy igazuk van, nem kellett volna hagynom, hogy a csecsemő játsszon vele.

Amúgy csajok mindenkinek köszike a köszöntést!!!!

Ui: CANPOL terméket ne vegyetek! (most bojkottálok..) :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz!

nekünk is canpolos van,igaz,mi outletben vettük 3000-ért,és mostuk is a zenélő bizbasz ellenére.....még bírja.... :)
nekünk is 2 hónapja van meg,de Lara még csak nézegeti,meg rugdossa,ha eltalálja véletlenül :wink:
de mosni így is kellett... reméelm nem adja meg magát :roll:
ha mégis,akkor majd csatlakozom a bojkotthoz :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Akkor most utólag is dobjam ki a canpolos hajkefét, meg a műanyag könyvet (ez utóbbit ajándékba kaptuk)? :D
Nekünk ilyen fajta van, csak békás, ezidáig nem volt gond. Egyszer lehet, hogy a mi békáink is kinyílnak hátul, eléggé feszül a bőrük, de egyelőre bírják az extrém igénybevételt (a gyerek ínyenc, szeret békacombot ropogtatni :lol: ). A leírás szerint kézzel kéne löbbölni, de én beraktam 30fokos kímélőn a gépbe, kétszer is, még nem vált le semmije. Tök lutri szerintem, hogy mit fogsz ki...
danann
 
 


Mi az a szar, amiről beszéltek ?
Képzeljétek, a gyerek 5 és fél órát aludt egyhuzamban. Kár, hogy nem aludtam egy szemet sem, úgy fájt a hátam, vállam.
Kéne egy masszőr. Vagy valami hasonló. :-)
Tegnap a kertben buliztunk, lent voltak a szomszédok, volt hús sütögetés, kolbász, lecsó bográcsban a vegáknak. Tűzijáték a gyerekeknek. Bár Balu addigra már itt fent aludt. Én meg őriztem az álmát.
De van egy csaj a házban, akinek egy hónappal fiatalabb a kisfia, ő simán elaltatta és lejöttek a férjével.... Hát nem tudom, elég felelőtlen. Nem hagyom magára. Bár ő hagyja fél napokat ordítani a fiát, és hasfájós a gyerek, akkor sem adott neki cseppeket, mit várhatnék az ilyentől...
Szerintetek ez normális ? Vagy csak én vagyok kissé félős?

Kép
fridus
 
 


Pár fotó


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Na jjjjóóóó, megnyugodtam mára. Azon gondolkodtam, hogy érdemes még játszóhidat vennem!????
Domi már forog ezerrel.

Fridus!

Elég felelőten az anyuka drága. Pont a "magára hagyom két percre" időkben szoktak a tragédiák történni.
Múltkor én is nagyon megijedtem.
Felébredtem hajnali 5-kor, hoogy világos van és Domi nem ébresztett hajnali kajcsiért.
Ránézek a légzéfigyelőre és látom, hogy nem kapcsoltam be4!!!

Hát nagyon levert a víz...
A csajszi meg úgy gondolta, hogy pont ezt az éjszakát választja első átalvásos éjszakának.
Ma fél ötkor keltett, utána csak sikítozott.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Fridus, szerintem is nagy felelőtlenség otthagyni az alvó babát, minimum bébiőr mellett merném, de akkor is csak a kertbe mennék ki!

Kép
timesz
 
 


Ja, Fridus, nagyon jók a képek, Balu igazán fotogén!!!! :lol:

Kép
timesz
 
 


Jó reggelt, mi most 2 óránként keltünk megint, de lehet, hogy csak én, mert hol melegem volt, hol fáztam, mikor kitakaróztam.
Én is felelőtlennek tartom, és még gyereket akar... Na hát...
Jaj hát mikor meglátja a fényképezőt már nevet. :-)
Lehet, hogy sztár lesz ez a gyerek.
Ma beviszem a munkahelyemre. Hátha mindenki meggyöntöli. :-)

Kép
fridus
 
 


Hello lányok!

Ma én vagyok a koránkelő. Hajnali 4:30 kor sikerült Dominak kelnie. Persze a kis aljas visszaaludt, miután fél óra röhigcse után kiverte az álmot a szememből... :?

Skacok!
Hol vannak a többiek???

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: