Új privát üzeneted érkezett!

na hát akkor újra.... :evil: :evil:

KATA LIZUS GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! :P ANNYIRA ÉDES!!!!!!!!!!!!NAGYON SZÉP!!!!!!!!!!És milyen nyugodtan durmol! :lol:

Zsófi, vasaltam éppen, majd máskor, bocsi! :oops: 8)

Orsi, hogy vagytok? Milyen a 3 gyeköccel? Már rég adtál magatokról hírt! Ha tudsz, jelentkezz! :P

Klára! Remélem, jól vagytok! Rég jártál Te is errefelé! Hihetetlen, hogy lassan egy éve ott ültünk a szobában, és izgultunk értetek! 8)

Zsóka, tőled is várok füstjeleket!!!!!! 8)

A gyermeki jóságról annyit, h Zsombort most vettem ki a mikrosdobozból. Levideóztam, ha tudom, majd felteszem! Most éppen bújocskáznak! :lol:

Zsombor újabb kommunikációja, h a biztonsági kapun keresztüldobja a holmijait: cumi, pulcsi, zokni.., így jelezve nekem, h szeretne menni sétálni. A másik lakásbana babakocsiba mászott be! :P

ja igen, és ha sír vmelyik, akkor megy oda a másik vigazstalni!!!!!!!!!!!!! Annyira édesek! (Bocsi, h így ömlengek a fiaimról :oops: 8) )

Na vmi ilyesmit írhattam....
:oops: :roll: :shock: :wink:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Nálunk meg is maradt egy pici hó!

Liza nagyon édes!!!!

Marci fogas képe nagyon aranyos!!!!

Hát samu tényleg tiszta Apája!!
Nálunk is Apára hasonlít Niki, mintha nem is az enyém lenne :lol:

Képzeljétek mit kaptam Nikitől szülinapomra! Négykézlábra állt!!!!! Pont ma!!! Érdekes, hogy pont ma! Olyan édi! 3-4 másodpercig tudja produkálni aztán popsi leenged. De elég gyakran csinálja.

Nikivel ha nagyon nem bírok akkor TV-zünk, de csak 1-2percre foglalja le aztán rámozdul a távírányítóra és kapcsolgatja :roll:

Apa vasárnap elutazik és majdnem egy hét múlva jön csak haza....

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


RENI! :P

Kép

(hanyadik? :oops: 8) )

GRATULA NIKI TUDOMÁNYÁHOZ! NAGYON ÜGYI! Milyen kedves, h így meglepett téged! :P
mazsolák
 
 

 
 

Boldog szülinapot Reni!!! és csatlakozva Eduhoz: gratula Nikinek is!!!
kerekpocak
 
 


Samu 3 hónapos!!!

Kép
kerekpocak
 
 


SAMU BOLDOG 3. HÓFORDULÓT NEKED!!!!!!!!!!!!!! :D :lol:

GYÖNYÖRŰ VAGY!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Csajszi kerüljük egymást! Üzentem 3 helyen is neked.... :oops: 8)
mazsolák
 
 


Köszi!!! 28.-ik

BOLDOG 3. HÓFORDULÓT SAMU!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Ja, és hát eszméletlen a kispasi :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


SAMU , RENI :lol: : Kép

Zsófi: Kép
mazsolák
 
 


Reni, csak???? !!! Bakker én már milyen vén szatyor vagyok :oops: 8) Kép
mazsolák
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánok Reni!

Kicsi Samu, neked pedig boldog harmadik hófordulót!

Nikinek is gratulálok a négykézlábhoz!!!

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


A mai nap lebukása...Zsig: "Anya, mért szőrős anya lába??" :oops: 8) khm.....

Magamról csak ennyit:
Kép
mazsolák
 
 


Boldog 3.hófordulót Samu !!
nagyon gyönyörű, formás baba ! nekem meg az a benyomásom volt, h. Zsófi kezében anyájára hasonlít, apája kezében apájára.
szép kis vegyes saláta... :wink:

ja, Marcsi a keresztnevem. nem tudom miért voltam eddig "inkognitóban" névileg.. talán megszokásból, írtam alá Alonként. :?: v. szégyellősségből? :oops:

Reni, gratula Niki tudományához !! és neked meg boldog szülinapot ! majd rakj fel négykézlábas képet léééééééégyszi !
itt mindenki 28 éves ? Zsófi is, te is... ilyen szemtelenül fiatal ?
Edushoz hasonlóan én is vén csoroszlyának érzem magam a magam 30 évével..

Edus, légyszi videót a mikrosdobozról !!

Kata, gyönyörű Liza !! a fotókon annyira kiegyensúlyozott mindig, el sem hiszem, h. annyit sír, amennyit írod.. bár emlékszem az elején, én is mindent sírást (pedig ritka volt) egy traumának éltem meg, és magamra vettem, h. vmit rosszul csinálok és nem vagyok jó anya. aztán ez az érzés persze egy idővel elmúlt, amikor kezdtük megszokni-kiismerni egymást..

Nóri, írtam vissza privit !

Mircike
, gyönyörű vasgyúró a kisfiad.. !! tényleg olyan kis lebirkóznivaló a tv-s képen !

képzeljétek, "hirtelen felindulásból" megkóstoltattuk Laurával az almalevet ! naponta egyszer du. kap két szopi között. hát fintorgás az van (talán nem is elég édes az alma, meghát új íz gondolom én), de újabb és újabb kanállal követel, amikor "megszánjuk", h. na jó, ecetet még sem adnánk akkor, majd csak pár hét múlva.
remélem nem csinálok rosszat, mert védőnővel még nem konzultáltam hozzátáplálás ügyben, majd jövő héten kell mennünk.

Kép pfffffujjjj savanyú....!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

ALon, Laura nagyon édes! Lehet, hogy tényleg savanyú neki az alma. Én nem leveztem, rögtön reszelt almát adtam neki, az talán édesebb. Biztos nem csinálsz semmi bajt, hogy elkezdtétek az almát, hiszen már nagyok vagytok Ti is.

Samuka és Lizácska is továbbra is gyönyörű!!!

Samuról a legutóbbi kép olyan mintha a hóforduló alkalmából dobáltátok volna, hogy éljen éljen...:)

Csajok, lehet kapni ilyen kis bébikre kesztyűt? A tegnapi sétára az újszülőttkori karmolás elleni kesztyűjét adtam,de az egyrészt lassan kicsi lesz, másrészt pedig vékony. A babáitoknak van kesztyűje?

Edus,, Zsigu beszólásai hihetetlenek!!! :) Igazi mai kor gyermeke, honnan tudja, hogy nem az a trendi, hogy a nőknek is szőrős a lábuk? :)

Ja, ne aggódjatok, én 31 leszek februárban. :( Edus te?

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszi a köszöntéseket!
Úgy mondjátok ezt a 30 évet mintha 40-esek lennétek :roll: (Mondjuk még az sem öreg) Nincs sok különbség a 28 és a 30 egynéhány között....!

Niki is köszöni a gratulációkat!
Ma már egyre ügyesebben csinálja a négykézlábat!! Majd rakok fel képet, csak most rohanok. És életében először hason aludt el az este :lol:

Alon!
Niki a mai napig utálja az almát nyersen!!! A levével együtt. De az üvegeset bezzek nyomatja 1000-el :roll: És a párolt alma-krumpli-pipi az eggyik kedvence. Azért próbálgasd! Hagyj ki 2-3 napot és újra kóstoltasd meg vele. Én így csináltam azokkal amik elsőre nem jöttek be neki.

Kesztyűt lehet kapni!!! Nekünk is van pár, jó meleg darab. Tegnap rá is adtam. Szegénykémet úgy beöltöztettem, hogy mozdulni sem tudott :oops: De az arcocskája így is jéghideg volt....

Üdv!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Nóri, dettó a kesztyűvel ! én is u.ezt csináltam, a vékony, ujjatlan pamutkesztyűt adtam rá ! nekem plusz az is a "bajom", h. Laura csak úgy tud elaludni a babakocsiban, ha cumizza a kis öklét. na ezt kesztyűvel h. lehet kivitelezni?
gondolkoztam levegyem, ne vegyem, végülis nem vettem, így jól átázott csontig ez a vékony pamutvmi, szal pont az ellenkezője hatása volt, mint kéne legyen...

ráadásul Laura nem szeret öltözni, 100 réteg fel, 100 réteg le, ha hazajöttünk. persze mindig mondjuk neki, h. 4-5 év múlva ez változni fog, alig lehet majd a tükör elől elrángatni...

de egyelőre visszasírom a kánikulát, meg az 1 szál bodys öltözködést ! :lol:

igen, lehet, h. a következő lépés az lesz, h. végülis veszek Hipp almát, mert már itthon 4 fajta alma van.. de egyik sem volt az igazi..

ment vki ki a börzére ma?

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ISTEN ÉLTESSE SAMUT!!! (Atyaég, már három hónapos!!??)

Reni, boldog 28. szülinapot!!!!!!!!!!!!
Kép

Rövid leszek, mert nálunk hétvégén őrület van... :roll: ,ráadásul Apa utálja, ha a gép előtt ülök, ahelyett, hogy velük lennék.

Niki nagyon ügyes, gratulálok! Reni, köszi a báránybőrrel kapcsolatos infókat, én is rendeltem egyet, már alíg várom.

Kata, a mosolygós Lizi-kép tündéri!!!

Zsófi, Samu tényleg vegyes felvágott, a szeme a tiéd, a többi alkatrésze Apjáé. :lol: Azok a lábzsákok tényleg szuper jók, én is megnéztem. És az áruk is kedvező. Nagyon jó lesz az Ariához.

Alon, alma nálunk sem nyerő, de a banán sem. Pedig azt hittem, azt fogja szeretni Marci, mert édes, de nem. :shock:
Napi 1x főzelék, a többi meg anyatejci. Tegnaptól bevezettem, hogy este 7 körül kap egy kis tejbepapit( babagríz), mert állandóan felébredt éjjel. Na, tegnap óta jól alszik (lekopogom....).

Edus, jót nevettem Zsigun. Tök cuki lehetett! Édesek ezek a manók, még őszinték, megmondják az igazat :lol: :lol: :lol: .
Mikrósdoboz haláli lehetett :lol: .Videót kérünk!!!!

Bébi kesztyűnk nekünk van pár darab, vékony,vastag,orkán,polár...Sokat kaptunk ajándékba, és Borkáról is maradt pár darab.Viszont Marci sem tűri meg magán, nem tudja szopizni az ujját.
Viszont télies cipőnk vagy kocsicsizmánk nincs. Ti mit adtok a babákra lábilag ha nem overálban vannak?? ...és Marci is úúúúúúútál öltözködni.

Látom szóba került az anyucik kora. Én le sem írom, hány éves vagyok :oops: :oops: :oops: (35). Szerintem én vagyok a legvénebb a csapatban :cry: :D . Edus,Te vén szatyor?? Akkor mit szóljak én.. :roll: :oops: :D

Megyek, mert kiabál a három gyerek :lol: :lol:
puszi

KépKép
logi
 
 


Ja, és képzeljétek, rákaptam a babakaja készítésre. Pedig nemrégen (talán a múlt héten) még azt írtam, hogy főleg üveges Hipp kaját adok Marcinak, most változott a helyzet. ..és már szereti is a főztömet :wink: . Annyira egyszerű, mindig dupla adagot készítek, így kétnaponta változik a menü. Ma pl. sütőtököt sütöttem és összeturmixoltam egy falat csirkemájjal. Zabált a gyerek. Reni, Te adtál már májat Nikinek? Spenótot??
Persze azért van itthon üveges is, ha éppen kifutnék az időből...
Meg továbbra is van olyan,amit nem tudok itthon megcsinálni, vagy nem bízom a piaci minőségben.

Húha, most ki fogok kapni..... :shock: :lol:

KépKép
logi
 
 


Sziasztok

Edus, igen én is megdöbbenek hogy milyen gyorsan elszállt az egy év...

Viszont, ha minden jól megy júniusban megint arra járok majd....

De még nem merem elkiabálni, bár nagyon örülünk neki.

Klári

Klári
Kép
ganti
 
 


Logi: Dobogóra állok azért én is, decemberben leszek 33 :) Hajvágást kérdezted, először egy éves kora körül vágtam le, azóta kb. kéthavonta vágom. Apának van hajvágója, ő magának nyírja a haját (a kép gondolom előttetek van, kopasz rendőr...). :) Azzal két perc alatt végigmegyek a kis buksiján, az etetőszékben. Nyáron meg a kertben kint, hosszabbítóval, hogy ne kelljen annyit takarítani :)

Zsófi: nem semmi, hogy már három hónap... még csak most izgultunk értetek, tényleg. Nagyon arin tud már nevetni!

Kata: Csücsörke nagyon édes a képen. Kedvenc oldal nekünk is volt, igyekeztem mindig másikon altatni, de a mai napig a jobb arcát fordítja lefelé szívesebben, ha hason, vagy oldalt alszik. Ja: elképesztő a kertetek! Jó nagy lehet a telek.

Nóri: nem lehet ám csak úgy lebírkózni. Olyan kis bivalyerős. Szumóbirkózó. Köv. hozzászólásban illusztrálom, kérem a három hónapos szumóst, hogy borzadjatok :)
Kesztyűt én a piacon vettem, tépőzárral lehet szorosra húzni, belül nagyon puha, kívül dzseki. De alig bírtam kiskorában ráimádkozni, most már poénból felveszi.

Reni: Boldog szülinapot! :)

Alon: szegény kis almaevő :) Sztem nincs korán a gyümölcsadáshoz, de a jó kis édes anyatej után mindent utálni fog úgyis :) Szerintem a legjobb a Hipp Alma-őszi. Azt mindenki imádja. Elég sima, elég édes. Én néha desszertnek veszek ma is.

Edus: ne hülyéskedj már, hogy fárasztanál bárkit is? :)

Többieknek is üdv! M.
mircike
 
 


Három hónapos szumós :)
Kép

És egy barátságosabb, két hetes alvós :)
Kép
mircike
 
 


Niki is utál öltözni... Általában végigüvölti :?

Én vettem nikinek bundás kocsicipőt, de rendes téli bakija is van már.

Niki a cumit nyomatja, ezért a kestyű nálunk jól működik!

Apa is utálja ha netezek amikor itthon van :oops:

Milyen babagrízt adsz Marcinak?
Én vacsira is főzeléket adok neki.
Májat még nem adtam, nem találtam frisset amit szivesen adtam volna neki, de tervbe van véve! Spenótot pedig már régóta kap.
(A menűjében szerepel: krumpli, rizs, brokkoli, spenót, zöldbab, zöldborsó, karfiol, répa, zöldség, padlizsán, sima tök, sütőtök, pipihusi, pulyka, borjú, hal. Azt hiszem nem hagytam ki semmit...)

Szia Klári!Üdv itt!
Ti terveztétek, hogy ilyen gyorsan jöjjenek egymás után a gyerkőccök?
Képet kérünk szépen Juliról!!!!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Nagyon éééééédiiiiiiiiii volt Mirkó picinek is!!!!!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Mirkó nagyon édes! Tényleg jó húsban volt. :)

Mirkó egyébként nem sír a hajvágásnál? Az unkoaöcsémet úgy kellett lefogni.

Nálunk is nagy sírás van öltözésnél, ilyenkor jön a korábban már említett egyszer egy királyfi, akkor sírásból átvált nevetésbe, az nagyon édes :).

A kesztyű nálunk sem lesz gond, mert cumizás megy nálunk is. Holnap szerintem el is megyünk kesztyűt venni.

Még egy kérdés: vettünk csőrös poharat, kétszer próbáltam itatni belőle, de mindkétszer úgy félrenyelt, hogy a szívbaj kerülgetett. Szerintetek korai még?

Kép
nóri8
 
 


Mirkó naaaaaaaaaaagyon édes! Tényleg mint egy kis szumós :lol:
Ő is jó sokat változott másfél év alatt.
Köszi a hajvágós tippeket :wink: .

Reni, én a Milupa Gyermekálom-Tejbedarapépet adom Marcinak, ebből is a gyümölcsös változatot. Imádja!!
A babot hogy adod Nikinek?

Klári, de jó! (még nem merek gratulálni)

Nóri, én is próbáltam Marcinak a csőrös poharat,de nem iszik belőle, csak rágcsálja. U.azt csinálja vele, mint a cumisüveggel, azt hiszi játék :roll: . Nem hinném, hogy kicsi lenne hozzá Farkas, csak meg kell tanulnia, hogyan kell inni belőle. Cumisüvegből ivott már?

puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


MIRCIKE, DECEMBER HÁNYADIKÁN SZÜLETTÉL?? ÉN DEC.11-ÉN :wink: .

KépKép
logi
 
 


Nóri: attól függ, milyen csőrös. Hogy szelepes-e vagy sem. A nem szelepesből sokáig nem tudnak inni. Én az avent-re esküszöm igaz, hogy mást nem is próbáltam... :) de ez szuper. Állítható a szelepe. Vettem egy tanulóüveg szettet, az 260 ml-es. Utána a mellszívós két kis üvegre még két csőröst. Azóta is ezt a hármat használjuk.

Máj: én is sütőtökkel adtam először :) Valahogy azt gondoltam, hogy ellensúlyozza az ízét az édes tök. Párom megcsinált egy darab csirkemájat, tök natúr, és azt villával összetörve összekevertem a tökkel. De ekkor már elmúlt 8 hónapos.

Tejpép: én nagyon sokáig nem adtam ízesítettet, cukrost meg pláne (nagyon féltem ám, hogy ilyen duckó marad... :) Nekünk a Milupa 7-gabonás nagyon bevált. Semmi íze nincs, viszont anyatejjel, sőt vízzel is kiváló. Utána Milupa Gabona A-Z-t adtam már neki, az is ízetlen, de puhább az állaga. Ma már a kekszes-piskótás milupát adom neki, ha nincs időm tejbegrízt csinálni (vagyis nincs idő kivárni, míg meghűl), ill. ha nincs itthon banán vagy joghurt, és hirtelen megéhezik. A gyümölcsös tejpépeket valahogy nem szerette. Én ettem meg általában :)

M.
mircike
 
 


23 :)

M.
mircike
 
 


hűűű jót termeltetek megint mióta nem voltam :wink:

Samubaba sok pusszancs a buksidra a 3. hónaphoz! :wink:
jó a levegőbedobálós kép :wink: bírja a kispasi , mi? és a ti karjaitok erővel ????

Edu, a te fiad aztán nem kímél :wink: tényleg érdekes - nemtom már ki írta (Nóri?) hogy honnan veszi hogy nem a szőrös a trendi ???

Alon, Lau annyira helyes ahogy fintorog !!!!! Annyira viccesek amikor mindenféle arcokat vágnak !!
Liza mosolya igazából még csak grimasz, nem tudatos sajna de már nagyon várom!!!

ez jó: épp most délelőtt mondom apának h de jó lenne ha mosolyogna már Lizzi. erre ő: aha azt úgy 1 éves kor körül szokták, nem? :lol:
olyan édes!!!! annyira nem érzi a kort - de hát nem is volt még soha gyereke :wink:

GRATULA RENINEK ÉS NIKINEK IS A SZÜLINAPI PRODUKCIÓHOZ ! ! !
Bár Reni produkciója ezek szerint 28 évvel ezelőtt volt :)

Na nemá hogy azt hiszitek öregek vagytok! Majd 50 évesen már lehet picit siránkozni, de akkor sem nagyon...

na jó, én vagyok az uccsó a sorban ezek szerint, jan-ban leszek 26...

AlonMarcsi :) igazából nem sír sokat Liza hanem egy nap 1 max 2-szer van nyügizős periódusa. Csak ilyenkor szinte vigasztalhatatlan... mint tegnap du. 2-től este fél 7-ig! ez a rekord nyügiben eddig... fél 7-kor mindketten kidőltünk és aludtunk 22:30-ig, apa keltett fel bennünket.
esti fürdés kimaradt.... :oops: ühümmmmm na mind1, csak nem árt meg neki :)

aztán azóta 1 hangja sem volt még !!!! :roll:

igazából tényleg nagyon nyugis baba és hát olyan meg nincs is hogy egy picibaba egyáltalán ne sírjon nem?


Zsóka jó hallani rólatok is :) ezek az apák már csak ilyenek, velük is kell foglalkozni néhanapján :wink:
én sem erőltetem a netet ha itthon van, most meg ő is alszik... :wink:


Mircike Mirkó milyen barna volt! úgy értem haja, szeme.. most meg tiszta szöszke !!!! :) nagyon husi azon a 3 hós képen!!! na azt látni ám rajta hogy nem lehet csak úgy lebírkózni... :)

megyek kicsit aludni én is - tök szar hogy ilyen szeles az idő, így egyáltalán nem merem kivinni Lizát.
szerintetek sem jó egy kisbabának ez az idő kint, nem??

pusszok
lmkata
 
 


Zsóka, Farkas is azt hiszi, hogy cumisüveg, és rágni akarja. (Eddig cumiból kapta a vizet.)

Mircike, mi is Aventet vettünk, olyat ami hat hónapos kortól ajánlott. Három lyuk van rajta, de ömlik belőle a víz. Most megint megpróbáltam de megint félrenyelt. A férjem szerint ne térjünk vissza a cumira, hanem tanulja meg ezt, de én meg visszatérnék, mert tényleg szívbajt kapok.
De állítható szelep nincs a miénken. Lehet hogy veszünk mi is egy tanulószettet.
(az én férjem meg ettől kap idegbajt, hogy amit ti itt mondotok, azt én meg akarom venni. :) A habtapiról dalt "írtam", és azt énekeltem, hogy megvegyük :) )

Na, megyek főzni, mert mindjárt hazajönnek a sétából....

Kép
nóri8
 
 


Na megint szépen termeltetek lányok!!!

köszönjük a szülinapi- izé hófordulós köszöntéseket!!!!

samu a két napos (hajnalban amikor felkel-de nem éhes csak nyüszög így hagyjuk egy picit nyafizni- nem sír!!! csak nyüsz nyüsz) project hatására ma éjjel nyekk nélkül végigaludta a 8-tól 6-ig tartó 10 órát!!!!

tegnap viszont kis híján szívrohamot kaptunk. a tescoból eljövet csaba hátranéz és felkiált - úristen nincs ott a gyerek. aztán láttuk h a hintáztatható autóshordozó felborult, mert rosszul kötöttük be és fejjel lefelé fordult, az ülés háttámlájára kenődve. kipattantam az autóból és gyorsan visszafordítottam. samu csodálkozva nézett és szopizta az ujját. szerencsére semmit sem vett észre. én meg majdnem szörnyethaltam csabástul.

új a hordozó mert a bbc hordozót eladtuk (ja sikerült eladni a vázat meg a hordozót is!!!) és nem tudtuk h ennyire instabil. jézus rossz rágondolni is!!!!

képzeljétek apája munkátváltott sokkal jobb a munka, jobb a beosztása és a munkaidő is végre emberségesebb! nyilván lesz olyan h sokáig kell majd dolgoznia, de mégis általában emberi időben fog hazaérni- pl tegnap már 5kor otthon volt!!!!!!!!!

iszonyú jó érzés!! nagyon boldog vagyok!!!

Mirkó tündéri aranyos- ezek szerint nem csak samu nagy baba.

laura is irtó cuki, hogy undorkodik!! haláli.

nem dobáljuk samut csak kitartjuk (a képen én tartom ki...) mert nagyon élvezi!!!

nagyon sokat gondolkodunk még egy babán, lehet h februárban nekivágunk... azért mert akkor "egy füst alatt " lenne meg a két babó és nem az lenne, h visszamegyek dolgozni, aztán meg egy év mulva megint el. meg így samu nem lenne féltékeny a tesójára. és bár az eleje nehézt, utána viszont jól eljátszanak veszekednek, verekednek majd.
én meg most nagyon élvezem az anyukásdit.

ma ennyit egyelőre. még lehet jövök. cuppantást küldök minden baba buksijára



tegnap viszont szívrohamot kaptunk!!
kerekpocak
 
 


hű Nóri, ilyen időben sétáltok? itt az előbb esett vmi havastrutyi ...

örök parám ez a kimenősdi. ilyen szar időben ugye jól látom h nem lehet kimenni kisbabával???
ezen fogok bekattani! :)
miért nem nyári gyerek lett??? :)

Zsófi! ez kemény... még jó hogy Samu ilyen békés típus :)
de ha rendesen bekötitek csak nem szarakszik így ??
gratu az új munkához!

nálunk marad a fürdésre beesek verzió, de lehet hogy lesz egy csajszi aki jár majd hozzánk segíteni a házban, meg Lizával ha úgy adódik... ma hívtuk fel és még az elején vagyunk de kíváncsi vagyok.
apa ragaszkodik hozzá hogy legyen segítségem, és legyen időm magamra is rendesen mert nem akar zombit. hiába mondom neki hogy szólok ha sok. hajthatatlan. úgyhogy most próbidőre beadtam a derekam... :roll: :?: :roll: de persze az is más lenne ha nem tél lenne :arrow: akkor jobban tudnánk kimozdulni.

háát hallod ti nem cicóztok gyerek-projekttel :)
jó kis terv! :wink:
lmkata
 
 


Kata, én sem merek nagyon kimozdulni ! de igazából azért, mert nincs még Laurának egy normális meleg orkán-overallja, csak az a nyuszis v. milyen polár együttes, meg különálló meleg kabát-nadrág !
de én vhogy ragaszkodom ehhez az egybe eszkimóhoz a babakocsiba. holnap mostmár TÉNYLEG szeretnék szerezni vhol, mert amit néztem, ott vagy nem volt a méretében, v. másik helyeken meg 20ezer volt, én meg ennyit nem adok overallért.
van a C & A-ba szóló bababónuszos kupon, holnap el is akarok nézni az Árkádba, mint utolsó mentsvár.
úgyhogy csak a boltig (kb.20 perc) sétáltunk, többet nem mertem.

Nóri, Reni - érdekes Laura azóta nem fogadja el a cumit, mióta megtalálta a kis kezét. szerintem kb. 2,5-3 hónapos kora óta. előtte el sem tudtunk-mertünk indulni sehova a cumija nélkül, mert kellett neki az elalváshoz. de azóta kiköpi, nem fogadja el. legalább nem volt nehéz leszoktatni róla :)

húúúú Zsófi, én is szívbajt kaptam volna !! nálunk a legrémisztőbb az volt, amikor a bevásárlókocsi tetejéről csúszott le a hordozó, és beleesett Laurástul a kocsi aljába.
még jó, h. Samu ilyen lazán kezelte a témát !!
nem semmi, h. 3 hónaposan végigalussza az éjszakát !

gratula az újabb babaprojecthez !! nálam - nem a fő kizáró ok, de elég nyomós ez is :lol: , h. szülés óta meg sem jött.

Nem semmi Reni, h. Niki micsoda széles skálájú választékot kap már ! remélem Laura sem lesz nagyon finnyás.. (bár most az alma után ki tudja már... :lol: )

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Hát nekünk biztos nem lesz egyszerű a leszoktatás a cumiról! Nagy cumis a kiscsaj :lol:

Alon, Nikinál is így kezdődött a hozzátáplálás... Két hétbe telt míg végre megevett valamiből pár kiskanállal....

Zsófi, én is szívbajt kaptam volna, az tuti! Sok sikert a februári baba projekthez előre is!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Marcsi :), az jutott eszembe, hogy nem adtad hidegen az almát Laurának, hogy esetleg azért fintorgott? Én egyszer beleszaladtam ebbe az őszibarackkal.

Az Árkádban nézd meg a H&M-et (ha a C&A-ban nem találsz), a földszinten van. Én ott 8 ezerért láttam overallt, persze még régebben. (mondjuk az se vmi olcsó).

Mircike, megnéztem az avent oldalt és ott nem találtam, se tanulóüveget, se szabályozható szelepet. Csak olyan varázsitatót, mint amilyet mi is vettünk. Te hol vetted a tiédet? (bár gondolom régebben vetted).

A cumi nálunk szinte a kezdetektől használatban van. Eleinte mi is azt hittük, hogy az ujját, fogja szopni,mert voltak rá jelek, de mégsem. A leszokást én sem tudom hogy lesz. :?:

Zsófi, sajnos ilyen figyelmetlenségek mindannyiunknál előfordulnak. Én pl. azt szoktam csinálni, hogy ha kocsival megyünk a cumit benthagyom a hordozóba és mi kenguruval közlekedünk. Két napja este voltunk a tescoba, cumi ugyanúgy a kocsiba maradt, de azt nem gondoltam át, hogy mínusz tíz fok van. Amikor visszaértünk már nyűgös volt, gyorsan bedugtam a szájába, és utólag fogtam fel, hogy jéghideg volt a cumi. :oops:
A februári projekthez én is csak gratulálni tudok. Kemény fa az biztos. :)

Na, jó éjt. Nóri

Kép
nóri8
 
 


Panni, mi van veletek? Régen írtál.

Kép
nóri8
 
 


Ja, Kata, neked akartam még írni, hogy azt hiszem az orvosunk mondta, hogy 5 kg alatt nem szabad még a hidegbe kivinni őket. Mi Farkóval azért sétálunk, hogy szokja a hideget, hisz nem ülhetünk márciusig a lakásban. De Lizácskával én lehet, hogy nem mennék ki. De kérdezd meg az orvost, védőnőt.

Na, eltűnök, jó éjt.

Kép
nóri8
 
 


Húúú, mekkora hó van!!!!
És még nincs szánkónk! Hogy lesz így séta holnap :?: :shock:

Az óbudai Stop-Shop-ban a C&A-ban láttam jó kis overálokat 6-7e körül. Jól néztek ki. Mi is C&A-ban vettünk és H&M-ben overált (vízálót).

Nekem azt mondta a dokim, hogy egy éven belül nem ajánlatos teherbe esni, mert a szervezetnek (méh stb) annyi idő kell, hogy regenerálódjon.... :oops:

Egyébként niki 4 hetesen 6 órát aludt éjszaka, 2hónapos korától meg teljesen átaludta az estét. Erre 6 hónapos korától idáig egyre rosszabban alszik... Kivétel tegnap este, csak egyszer ébresztett fel :D

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Néhány kép :) Elég nehéz jó képet csinálnom a négykézlábról, mert még nem sokáig sikerül megtartania magát és mindég lecsúszok róla...

Kép
Négykézláb!


Kép
Ülök!


Kép
És állok is, de csak segítséggel :-)

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Reni: Boldog 8. hós Nikit neked :)

Kata: Jó, hogy lesz segítséged :)

Zsófi: Hú, de szörnyű lehetett az a pár másodperc, amíg felfordítottátok a hordozót... Mennyi hülyeség lehet már egy picivel. Aztán még menni se tud :)

Nóri: itt van a tanulóüveg szett
http://www.pro-mama.hu/fomenu_elemei/ujtanulo.htm

de ha van már varázsitató, akkor nem kell, mert ugyanaz, csak nem színes az üvege. A puha itatófej a lényeg mindkettőnél. Elvileg három részből áll: az itatófej, abban a kemény műanyag szelep, és azon a puha gumi lezáró. Ez utóbbi nem engedi csöpögni, még akkor sem, ha rázod, mint állat. Szívni kell erősen, hogy jöjjön belőle valami. Ezért nem zavar be a szopi technikába sem.
Lehet, hogy nem jól raktad össze? :)
Az itatófejet lehet külön is kapni pl. DM-ben. Kettő van egy dobozban, kábé egy ezresbe kerül.

M.
mircike
 
 


utálom h esik az eső!!!!
Reni Niki nagyon ügyes! Irtó helyesen áll négykézláb és már áll is! hihetetlen! és hogy mosolyog, na meg a sok játék és rózsaszín ruci- nagyon csini!!!

viszont képzeljétek nem tudok menni dolgozni, mert apájának ugye új munkája van ami azzal jár h 8-ra megy dolgozni. már rugalmas a munkaideje és nem tud samura vigyázni, valamint az autó is kell neki. én úgy gondoltam, h amig nagyobb öröm mint áldozat addig csinálom és most asszem nagyobb ádozat lenne. kezdve azzal h más vigyázna rá hétfőn, más pénteken én meg apán kívűl nem szívesen és főleg nem nyugodt szívvel hagynám másra a fiatalembert. mert mi van ha nem érek vissza a szoptatásra, akkor nem szeretném h más üvegből itassa stb. meg egyáltalán. nem szívesen hagyom senkire.

nálunk altatós zenében egy nyerő van aminek samu a 6x-i meghallgatása után simán elalszik ez pedig az egyszervolt.hu-n a londoni mackók dal. IMÁDJA persze ha nagy a nyüi akkor csak úgy műk. ha közben ütemre táncolunk vele.... :)


utáom az esőt
kerekpocak
 
 


bocs kimaradt egy nem: szal már NEM rugalmas a munkaideje
kerekpocak
 
 


imádok repülni apával:
Kép
kerekpocak
 
 


Isten éltesse Nikit 8. hófordulóján !!

nem semmi milyen ügyesen ül támaszték nélkül ! a négykézlábos képen, meg olyan az arcocskája ezzel a huncut mosollyal, h. "idenézzetek milyen ügyes vagyok" ...

végre kaptunk overallt Laurának ! az Árkádban a C & A-ban ! az utolsó 68-ast hoztam el abból, ami tetszett !
irtózatos nagy tömeg volt ! a parkolóban alig lehetett helyet találni, 2 kört kellett menni. a karácsonyi bevásárlás már most elkezdődött volna? én nagyon utálom ezt a tömeget, meg a megbolydult, ajándékért rohangáló népet, h. normálisan egy üzletbe egy kiló kenyérért nem lehet beférni.

Zsófi, az egyszervolt.hu-ról lehet letölteni is, v. csak hallgatni?
nagyon aranyos Samu ezzel a teli száj mosollyal! én ilyen pillanatokat nem tudok a géppel elkapni, mert mindig homályos lesz, ahol Laura mozdul..

ma már ízlett Laurának az alma !! 8)

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ezt email-en kaptam, kicsit hosszú, de szerintem nagyon jó ! bocs attól, aki esetleg ismeri !


Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked.

> Az első 6 hónap
>
> - az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel,
> hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó
> tampont dugdostad.
>
> - a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
>
> - úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
>
> - napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
>
> - ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
>
> - egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
>
> - a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
>
> - elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
>
> - ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
>
> - kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
>
> - minden babazokninak szűk a szára és bevág.
>
> - a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
>
> - aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
>
> - az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason
> alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt >továbbra is csak ábránd marad...
>
> - már nem szereted a vendégeket.
>
> - sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
>
> - sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
>
> - sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
>
> - egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
>
> - ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál,
> akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
>
> - a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
>
> - akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
>
> - a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
>
> - kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
>
> - kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
>
> - anyósod még annyit sem.
>
> - fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
>
> - a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy
> idegesítsen.
>
> - amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a
> nyakában gyűlik össze.
>
> - a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
>
> - van 70 dekás teli pelenka!!
>
> - a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1
> felhúzással sajnos.
>
> - a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
>
> - egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi > is van pluszban. És még fáradt is vagy.
>
> - a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
>
> - zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is >megmosd.
>
> - a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a
> dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
>
> - a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne
> adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.
>
>
>
> 6-12 hónap között
>
> - ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
>
> -a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a
> vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
>
> - bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki
> belőle.
>
> - a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
>
> - 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és
> még 3x lebukni magát napközben.
>
> - napi 4x átöltöztetni nem is sok.
>
> - az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
>
> - a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba
> betevés UTÁN következik!
>
> - 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
>
> - a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
>
> - az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy
> reklámszatyorba sem férne be.
>
> - mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
>
> - minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
>
> - ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el
> jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
>
> - amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet
> visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1
> levegővel, mint te.
>
> - térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
>
> - 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és
> átharapja a nyaki ütőered.
>
> - ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos,
> turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
>
> - a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled
> szemben ülve eltüsszenti magát.
>
> - a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
>
> - amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva,
> de tuti a mellbimbód a fogódzó.
>
> - a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra
> lőni..
>
> - a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
>
> - miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is
> nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező
> maszatot.
>
> - a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
>
> - fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
>
> - van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és
> fekszel vele.
>
> - rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után
> kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
>
> - az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel
> szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel.
>
> - elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal
> körbe véve, egy pohár itallal.na ez innentől csak ábránd marad.
>
> - ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép
> lassan kitépi.
>
> - ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az
> elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a
> nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén,
> a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1
> labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a
> kecódból.
>
> - ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod,
> milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
>
> - bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
>
> - többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
>
> - nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
>
> - a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz
> számukra.
>
> - lehet égnek álló seggel aludni!!!
>
> - vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
>
> - nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas
> szőre is.
>
> - igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
>
> - csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás
> gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
>
> - vetkőzni öröm, öltözni kín.
>
> - a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
>
> - a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja
> belőled a nagyigyilkos indulatokat .
>
> - ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön
> is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
>
> - a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.
>
>
>
> 1 év után
>
> - még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új
> parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi
> jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég,
> csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
>
> - már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a
> szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha,
> amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár
> üres flakon, amit kiszadett a kukából és odavitt neked a nappaliba.
> A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a
> szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra
> az 5 percre.
>
> - a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem
> látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így
> szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de "csodálatos"
> lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
>
> - eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó
> munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd
> szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez
> utóbbi elég sokat nyüszít közben).
>
> -eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már
> lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja
> végig. Mindezt fülig érő szájjal.
>
> - az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is
> érdekes elfoglaltság. Már akinek....
>
> - nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor
> először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet
> menni, a vágyak netovábbja.
>
> - eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
>
> - megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll
> veled szemben és mereven néz téged.
>
> - az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a
> fiókhúzogatástól.
>
> - a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a
> gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
>
> - az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
>
> - mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
>
> - a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
>
> - a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás
> k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból.
>
> - rájössz, hogy finom a pötidanon (Danoninó).
>
> - a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
>
> - úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
>
> - ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van,
> akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
>
> - a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem
> lesz természetbarát.
>
> - a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az
> anyád nem engedi."
>
> - ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb
> húzható játék.
>
> - nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a
> parton a gyerek után.
>
> - a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as
> cipőért.
>
> - mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
>
> - a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt
> vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik
> még nincs gyerekük.
>
> - mindennek jó hangja van, ha elég magasról ejtik le.
>
> -a leejtett játékot mindig visszaadja a földről egy hülye.
>
> - a kutyának a legérdekesebb része a lihegő nyelv. Pláne akkor
> érdekes, ha elkezdi húzni és a kutya fura hangot ad ki.
>
> - ahová a feje befér egy gyereknek, oda be fog jutni.
>
> - minden általunk használt bevásárlókocsi lánca és tolókarja tiszta
> a vásárlás végére.
>
>
>
> A későbbiek folyamán
>
> - a tapadókorongos puskával legjobb a tv-re és apa homlokára lőni.
> Mindkét helyen ott marad.
>
> - ha maszatos a gyerek szája, és nyúlnál felé a tömött
> buszmegállóban, az a kezeit a feje fölé rántva jajveszékel, hogy
> anya ne üss meg. . . mindezt úgy, hogy soha egy taslit sem kapott.
>
> - csak akkor hagyd abba a telefonálást, ha a gyerek esését látva a
> vér is folyik.
>
> - le lehet dobni a csillárt egy párnával.
>
> - a legjobb móka a sütőbe bemászni.
>
> - márpedig a pókember jelmezben kell bölcsibe menni 3 napon át. És
> fürödni is abban kell!!
>
> - egyedül menni 2 gyerekkel a közértbe: mindkettő a bevásárlókocsi
> ülésében akar utazni.
>
> - a parkolóban, amíg az egyiket kiveszed és átmész a másik oldalra,
> hogy kiszedjed a másikat is a gyerekülésből, a már szabad gyerek
> eltűnik az autók közt.
>
> - mielőtt a kasszához mész, pakold ki a kotongumikat, a
> konzervnyitót, a műanyag vájlingot, az Action Man babát, a
> kisautókat egy félreeső helyen, meg mindazt, amit nem te tettél a
> kosárba.
>
> - 2 gyerek a kosárban olyan, mint 2 polip. Amit a karjuk elér, azt
> megragadják.
>
> - eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog,
> tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel.
> Mindezt szégyenérzet nélkül.
>
> - nem tudod megmondani, mikor volt utoljára leengedve a hajad.
>
> -2 év után azon gondolkodsz, hol az emberi türelem határa.
>
> SZÓVAL, JÓL GONDOLD MEG. J

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Niki köszöni a köszöntéseket :D

Ma azzal kápráztatott el, hogy ha előttem négykézláb van és tud kapaszkodni belém, akkor álna fel!!!! Épp csak kiegyenesedni nincs ereje még. Nagyon beindult a kiscsaj! És állandóan vigyorog, olyan cuki!

Samu valami írtó édes!!!!!! Úgy megdögönyözném! Haláli ahogy teli szájjal nevet!!!

Hát a bevásárlásokat én hétköznap szoktam intézni az említett okok miatt... Én is útálom a tömeget, főleg ha Nikivel ketten megyünk, akkor végképp nem egyszerű....

Ez az idő tényleg nagyon gáz....

Még egy állós kép!

Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Hát rég nem nevettem ilyen jót mint ezen az íráson :lol:

És alegszörnyűbb, hogy ez MIND IGAZ :lol: Mintha én írtam volna :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Kedves NIKI: Boldog 8. hónapot kívánok!!!

Mircike, köszi a segítséget, lehet hogy én vagyok az ügyetlen, de szerintem a mi pohárfejünk nem olyan mint amit te mondasz. Veszek majd ilyen fejet.

Én is nagyon jót nevettem az íráson, tényleg minden igaz belőle!!! :)

Samu, nagyon édes!!! Nem szokott hányni az ilyen repülések után? Farkas ilyenkor mindig kidobja az előző adag kaját.

JA, és hát persze Niki is nagyon csini, és nagyon nagyon ügyes!!!

Kép
nóri8
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT NIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (VAGYIS HÓFORDULÓT!!!)

irtó ügyesen áll!!!! haláli a csajszi!!

nem szokott hányni, mert nem dobáljuk, csak felemeljük.

Alon annyira igaz MINDEN amit az első 6 hónapról olvastam, el is mentettem. csaba is halálra röhögta magát!!!!!
kerekpocak
 
 


Nóri, írtam neked privit :P

Alon, Marcsi TÖK IGAZ! Én is jókat röhögtem! :lol: (Mivel én 2 gyerekkel, egyben 3 évben nyomom, mondhatom, h szinte mintha magamat látnám/hallanám viszont... :oops: 8) ) /Emlékszem, Zsombor 2 hetes lehetett, gondoltam, kényesztetem magam: fürdés, hajmosás, friss ruha..., amit 1 pillanat alatt elintézett egy jó kis büfivel! Éreztem, ahogy a "jó kis meleg tejcsi" folyik le a hajamon, mellemen, hasamon, és akkor kezdjük újra...! Már egy idő után hozzászoksz, hogy mindig savanyú tejszagod van.... :oops: 8), illetve ez a mellben való megkapaszkodás, is nagyon puszi tud lenni.... :oops: :roll: , na de még folytathatnám... 8) )

Samu, Niki GYÖNYÖRŰEK+BOLDOG HÓFORDULÓT NIKIBABÁNAK!:P

Ja és a korom: februárban leszek 31., de én sem élem meg annyira tragikusan, de már más, mint amikor húszonévesen fittiztem.... Illetve, tudom, hülyén hangzik, de már közel nem bírom úgy, mint korábban..., na csak ennyit még ebben a témában... :) . De az is lehet, h a két töki amortizál rendesen :?: :idea: :roll: :P )

Amúgy nálunk sem szeretik a Pasik, ha itt brúzolok... 8)
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?