Új privát üzeneted érkezett!

Bocsika,h még mindig küldöm a képeket,de lehet holnap nem nagyon fogok ráérni!!
De azért szóljatok,ha már unjátok!!


Kép














Kép








Nokikám!
Ez csak a tied!!Biztos minden rendben lesz,drukkolok!!
bandy27
 
 


lányok, köszi a jelöléseket iwiwen, jó, hogy most már tudom arcokhoz társítani a hozzászólásokat.

tinkyb!
te vagy a követekező, akiért drukkolhatunk. arra jöttem rá, hogy el vagyunk rózsaszíesedve, böbcsike, detko is lányt szeretne. benned és babában bízom, hogy legyen még "pöcsös" anyukánk. legyőznek a csajok! szóval most már mond meg v dokinak, hogy gyerekért jöttél, aki pöcsös legyen. szarban a haza, kell az utánpótlás, pasik jók lesznek. egymást fogják verni, téged imádni. tényleg nagyon anyásak, szerelem lesz, duplán, az úgy jó? na nem kampányolok tovább fiú ügyben, de azért drukk megy ezerrel.

bandy remélem fiús mama akarsz lenni, Márknál már látod, hogy imádni valóak!

hugi, te melyik mezőnyt erősítenéd?

hugic! ő pasis anyuka, jól vagytok?

erről is csináljunk táblázatot :shock: csak vicc volt!

noki!
egyben vagy még?
judit megszült, hát rá sem nézett a kutya sem, mondjuk most nincs ünnep, mint nálam volt, szerintem ez nem attól függ. szóval vacilál a pénzen, én mondtam, hogy én a felét adtam, nem tudta visszarakni botit. legközelebb remélem v dokinál tudunk szülni vagy kósa dr-nál.
ez, hogy egy orvos megmondja a szülés "árát", én direkt nem kérdeztem. nem kell őket elrontani, még nem találkoztam egyikőjükkel sem a metrón. nem minimálbérből élnek, most pont ezen vagyok kiakadva, hogy 70e gyed mellett hova menjek megnézeti magam mióma ügyben mert sokat fáj a hasam. klinikán nem néznek csak úgy meg uhon, sztk-ban nicns is uh. magánrendelőket nem tudom kifizetni jelen helyzetben. szóval várom a csodát.

mennem kell, főnök megunta a játszószőnyegét. remélem mindenki jól van pocin kívül és belül.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


lányok most írt noki, bent van a kórházban, nem szül még egyenlőre, csak annyira kiszáradt a hasmenéstől és hányástól, hogy alig tudtak vért is venni tőle. infúziót kap és b6-ot 11 kor megy uhra , utána megvizsgálja a doki és akkor jelentkezik megint, ha tudok valamit írok.

szegény ottfelejtették ctg-n és majdnem kint ment be, hogy lehet valakit ottfelejteni? :evil:

kiscsaj jól van, mozog, mint egy kis focista.

szegénykém jól kilehet!

öröm az ürömben, hogy egyágyas légkondis plazmatv-s szobába tudták csak elhelyezni, mert sehol nincs szabad ágy. nem kell érte fizetni, egyébként napi 10ezer lenne. mi ez hotel horvátországban? az kerül ennyibe.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

 
 

Szia Drága Etna!

Csak egy gyors bekukk,mert annyi munkám van ma!!! :( :(

Én nagyon fiú párti vagyok!!!
De elmesélek neked egy vicces dolgot:én fiút szeretnék,mindenki más (nagymama,fogadott nagypapa!!!=ő viszi a prímet,mostoha nagyszülők,rokonság stb.) lányt szeretne,én egy gyerekben gondolkozom,mindenki más kettőben.Jó annyiban jó lenne,ha kettő lenne,mert a másodikat már nem garantálják,hogy lehet!!! V.doki azt mondta,nekem egy fiú,egy lány dukál!!

Pussz és szép napot!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Etna, mi itthon dolgozunk, programozunk a férjemmel, van egy informatikai cégünk. Megnéztem az iwiw-en az összes képeteket, nagyon aranyos Boti!
Én nagyon fiúpárti vagyok, csak Áronban tudok gondolkodni, Azuram pedig csak lányban! :lol: Egyébként meg mindegy, csak végre jöjjön már!

Detko, hogy vagytok? Küldöm továbbra is a babaragacsokat, duplát, triplát, hogy ikrek legyenek :!: :lol:

Noki, sajnálom, hogy egyre nehezebb itt a vége! :cry: Nagyon szorítok Nektek, hogy könnyen meglegyen Réka :!:

Andy, nagyon jók a képek, köszi! :lol:

Köszi Mindenkinek a drukkot! Holnap majd mesélek az action-ről! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek,hogy ennek a Vereczkey nevű csalónak egyáltalán vannak-e betegei?Megnyugodva olvastam,hogy már nem sok..... :P Nem is csodálom,amit művelt rengeteg nővel a Nyírőben.... :shock: :twisted:
Pont a múlt héten volt egy nagy cikk a Borsban erről a pénzéhes sarlatánról!Közel 100 nőt hallgatnak ki tanúként ellene!!!!Ha csak a felét húzta le,már az is nagyon dúrva!
És ennek ellenére vannak nők,akik rábízzák a testüket....és bíznak benne? :roll: Hmmm,lányok....de ti tudjátok.


Üdv.Kingiri
csirkin
 
 


Na figyelj te kis mocsok!
Most már elég az ilyen kielégületlen, primitív libákból!!!!
Fogalmad sincs semmiről, játszod az agyad.
Takarodj!- ja és tanulj meg helyesen írni. Ez már alap lenne, ha gyalázkodsz.

Kép
baba1973
 
 


Oops! :shock:
A hozzászólásból nem én tűnök kielégületlennek!

Na,megyek,mert itt harapnak és nem értelmesen érvelnek. :shock:

Üdv:Kingiri
csirkin
 
 


Tanulatlan, primitív rágalmazó libával nem érvelek.
TAKARODJ!!!

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!
Nagynehezen elszántuk magunkat Andrással, a férjemmel, és többen - egy barátnőm és egy munkatársam is dr. Vereczkeyt ajánlották, már telefonszámom is van hozzá. Mielőtt megkeresnénk, azonban, lenne egy kérdésem: az alábbi két cikkben emlegetett dr. Vereczkey, ill. dr. V.Á. ugyanaz a „csodadoktor” akire itt hivatkoznak? A Népszabadságban azt álljtják, büntetőeljárás folyik ellene. A bulvárban nem szoktam bízni, de az origon láttam, 100 milliós adótartozás miatt perlik. Húgom a Nyírőben dolgozott és nagyon nem hallott jókat arról az orvosról, aki ott volt.
http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=22360
http://www.nol.hu/archivum/archiv-417487
gubcsi79
 
 


csirkin!
fényképpel, névvel, ne álnév mögé bújva vállald a véleményed, lehet, hisz szabad orszában vagyunk. te érintett vagy ebben vagy csak hallottál a dologról. én oda jártam pont abban az időben, amikor ez a rágalom volt. akkor mütött, 20ezer ft hálapénzt adtam neki, úgy tudom a sok rágalmazó közül az ügy végén senkinek nem ítélt meg a bíróság kártérítést. ezt nem hallottad? gondolom neked 26 gyereked van 10 abortusz után, ha egyáltalán nő vagy és nem a somody álnéven.
azért kíváncsi vagyok, hogy mi visz embereket arra, hogy egy olyan helyen pletykákra alapozott faszságokat írjon, ahol mindenki a vereczkey dr-nak köszönheti a gyermekét. hülye vagy?
szöllősi edina és ha kell a számom azt is elküldöm, kedves névtelen rágalmazó!

gubcsi!
ha az előző hozzászólásomat olvastad, akkor láthatod, hogy mi a világ végére is követnénk a főorvos urat, nem érdekel az ismerős ismerősének a pletykája, saját tapasztalat, a kisfiamat köszönhetem neki. ja az államilag támogatott helyre ha elmész és utána őhozzá, majd meglátod a különmbséget. én végig szenvedtem sokmindent, mire rátaláltam a főorvos úrra. 17 lányt küldtem hozzá, mind anyukák, noki most fog szülni. 18. sajnos még várat magára, de rajta vannak a dolgon. tehát velem együtt 18 siker 1 váromány, emberileg nagyon kedves
ja népszabadság, az a kormányközeli barom lap? hát az ír sokmindent, de igazat nem az is tuti. olvasd a magyar nemzetet, az jobb. sok sikert!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


baromkám, ő a kisfiam, ő nem lenne, ha v dokit nem találom meg! Kép szerelmem
etna33
 
 


Sziasztok
Gubcsi
A másik topikra már írtam neked!
Kérlek olvasd el!
Csajok szerintem ti is, és Gubcsi hsz-át is!

Csirkin
Háááát mit is mondjak?!?!
Látod a vonalzómat? És Etna kisfiát?
Na és a táblázatunkat?
Szerintem ezek nagyon elkerülték a figyelmed!!!
Te egy igazi tuskó vagy :D és a baj,hogy belőled sok van ezen a földön!

Kép
noki&potyi
 
 


noki, lehet, hogy nem ért angolul, a vonalzód nagy feladat neki!

lefordítsam?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nem egyszerűen ki vagyok akadva amúgy,hogy emberek merik venni a bátorságot és ilyeneket írnak!
Vagy épp itt eljátsszák a jó kislányt és máshol meg ("szidnak minket" vagy épp V dokit)
Pl:Lásd Palgi.
És megmondom őszintén....nekem az sem tetszett,hogy Gubcsi a másik topikon fanatikusoknak nevezett minket!

Kép
noki&potyi
 
 


ja olvastam a fanatikust én sem értem, ha valaki tényleg objektív képet akar valakiről kapni, meg sem várja, hogy válaszojanak neki és egy másik fórumon lefanatikusoz minket csak azért, mert baba jogosan jól kiosztotta ezt a szerencsétlen hülyét, hát nem tudom...

két új felhasználó, 2-3 hozzászólással az egyik csak azért regisztrált, hogy ócsároljon, én azt mondom hívjuk csak somodynak!

ha valaki objektív alatt azt érti, hogy csak rosszat mondjunk a dokiról, mert ő már eldöntötte magában, hogy az mert az ismerős ismerősének az ismerőse...... azt mondta és esetleg nem mondanak róla rossza,sőt még jót is, hát akkor azok fanatikusak.

aki gyereket szeretne annak én tiszta szívből ajánlom vereczeky attila főorvos urat, nem v. á. (nem tom ádám vagy áron) cikkk ide- ismrős oda! és ha ettől fanatikus vagyok, akkor vállalom.

csúnya dolog kibeszélni másik fórumon minket, női tulajdonság általában, ezért mondják ránk nőkre azt, amit ilyenkor szoktak!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok, tudom, én is ki leszek utálva és tudom, takarodjak innen, meg mit képzelek és fogalmam sincs, hogy ki a csirkin nevű fórumozó, de szerintem tényleg kicsit túlzásba estek :shock: Ha nekem is V. doki segítségével lenne babám, biztos, hogy én sem fordulnék ellene és bántásnak venném, ha valaki leszólja, de azért azt nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy magánokirat-hamisításért már egyszer megrótta a bíróság és hogy évek óta adócsalás miatt nyomoznak ellene. A C.-ben is tulajdonos volt, csak nem gondoljátok, hogy a hippokratészi esküje miatt sértődött meg éstávozott a C.-ből, a nyereségfelosztáson vesztek össze S.-val, hiszen mindketten milliárdosok lettek már a meddőségi üzletből. (Sajnálom én is, hogy ilyenek derülnek ki róla, de ezek tények, a bíróságon, cégbíróságon akár utána is lehet nézni, ezek nyilvános adatok, nem a bulvársajtó találja ki.)
SZóval csak annyit akartam, hogy ő sem szent, szerintem a hibáit el lehet ismerni, attól függetlenül, hogy nektek sikerült és születnek a babák, de ha megnézitek a táblázatot, azért nem eget rengető a sikerességi arány.

Ennyit akartam csak, mert aki még olvassa a topikot (egy nyílt fórumra írogattok, miért vagytok annyira kiakadva, ha valaki merészeli és leírja a véleményét :shock: ) az lehet, hogy tényleg véleményt szeretne és nem anyázást meg bunkózást.
Sziasztok!
bébike4
 
 


Szép napot lányok! :D

Látom, megint áll a bál! :twisted:
Már egy "kedves" sorstársunktól végre sikerült megszabadulni, és most itt van a másik!!


KEDVES Csirkin vagy Kingiri!!!
Te itt álnéven ócsárolkodsz, és halvány lila fingod sincs semmiről, csak hiszed amit mindenfajta moslék újság összeír. Ismered Te azt az orvost akiről beszélsz????? Találkoztál már vele??? Te voltál az egyik "áldozata" akit " lehúzott" pénzekkel? Ha nem, akkor elöbb győződj meg róla, hogy biztosan igazak-e a pletykák amiket össze-vissza irogatnak róla!!
Nekem és sokunknak Ő adta vissza a reményt, hogy anyák legyünk. Nem több boríték fejében!!!!
Hosszú évekig szenvedtem én is merha híres intézetekben, hogy anya lehessek. Tudták,hogy milyen akadálya van annak, hogy sikerrel járjunk, mégis hagyták hogy lombikozzunk és egy valag pénzt kivettek a zsebünkből tök feleslegesen. Ez a pénzéhes orvos
adta vissza a reményt, hogy meglegyen a várva várt gyerek. Sajnos elveszítettem 10 hetesen, de azt ugye tudjuk, hogy erről senki sem tehet.
Az meg ,hogy mennyire nincs betege!!??? Azóta pang a Ciris amióta Ő nincsen ott!
Szóval elöbb győződj meg arról, hogy igazak-e a pletykák, és utánas irogassál ide!
Arról nem beszélve, hogy a per még csak most kezdődött, várd meg a végét! Meglátjuk ki nevet a végén!!!

Üdv!! Hugi.
hugi206
 
 


És etna, ne vedd kioktatásnak, de biztos tudod, hogy még a vádemelés fázisában van a nyírős csalási ügy, szóval hogy lehetett volna még akár kártérítést vagy bármilyen kompenzációt megítélni a károsultaknak, hiszen még nem is volt tárgyalás! :shock: De ezt biztosan te is tudod, hiszen annyira jól tájékozottak vagytok az ügyben! CSak gondoltam, pontosítok.
bébike4
 
 


Ja!
Ha annyira milliárdos lenne, akkor kurvára nem lenne szüksége Somody-félékre, mint befektetőre, hanem tök egyedül csinált volna intézetet!!

H.
hugi206
 
 


Jaj, Hugi, ne haragudj, de ezen elnevettem magam. Üzleti alapismeretek könyvet ajánlok. És amúgy is azt mondjátok, hogy állítólag csinálja a saját intézetét, akkor majd mindenki nyugodt lehet, ő is, mert csak a saját zsebébe megy a pénz.
bébike4
 
 


csajok!
kik ezek nagyon okos valakik, akik egyből ránk találtak? bébike leszarom a kioktatásodat, csak így lazán! adócsalás? 9évet húztam le az apehnál, mos gyeden vagyok, hála v dr-nak, mint már írtam, de adócsalás csak azokról derülhet ki, akik bántják valakinek a szemét, a többiről csendben kell maradni, mert kirúgnak, ha csak a bevallása közelébe mész is, mármint a számítógépen, de gondolom te ezt is tudod, mert szintén jól értesült vagy! ha nincs jobb dolgod, mint, hogy itt oszd az észt, én adhatok!
volt olyan kolléga, aki a saját lányának az adószámát nézte meg és fél óra múlva fegyelmit kapott, mert nem az illetékességi területéhez tartozó adósok között volt. és akkor csak így kipattan egy ilyen adócsalás?! eddig miért nem ítál? miért csak most lett véleményed, így hirtelen? hozz létre egy másik fórumot, okostojások címmel és azon annyit oszthatod az észt, amennyit akarod, ígérem én nem leszek fórumtag ott.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


hugi!

az üzleti alapismeret könyvet okvetlenül beszerezzük, okostojás kisasszony vagy somody úr nem tom melyiket írjam kedvéért, jó lesz verekedni, telefonkönyv már nem divat. majd kitapasztaljuk, hogy hagy-e nyomot, lenne ötletem kikkel kezdjük.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna! :D
Köszönöm szépen,már tudom, hogy milyen hiányosak az ismereteim!!!!! Beszerezzük ezt a könyvet!!!

Köszi, hogy visszajelőltél!!! Legalább tudom, hogy Te ki vagy, nem úgy mint "egyesek"!!!!


Puszi! Hugi.
hugi206
 
 


így már értem vagy mégsem? szerettem drága, kaáli, na mit gondoltok kinek a hozzászólása? a mi kis kioktatónké! van belőle bőven a babaneten, ha valaki akarja elolvashatja, mit ad isten csak itt ilyen kis harcias, bár vannak stílus beli hibák máshol is. bár szerencsére csak párat olvastam el,
azért remélem neked is mihamarabb sikerül teherbe esned és akkor nem leszel ilyen kétségbeesett, rosszindulatú!
sajnos egyeseknek még mindig nem fér a fejükbe, pedig olyan okosnak hiszik magukat, hogy egy cipőben járunk, akinek összejött egy orvosnál a baba, az őt szereti, akinek nem az pocskondiázza, de ne azon a fórumon, ami azért jött létre, mert mi szeretjük! máshol, máshogy, minket kihagyva,itt nem tudsz meggyőzni senkit, máshol biztos, de itt nem!

"csütörtökön megyek Kováts drnőhöz a Kaáliba megbeszélni a hogyantovábbot, és még elmegyek a círisbe is a dokimhoz, mert szeretem egyébként, semmi gondom vele, csk sajnos drágák a tb támogatás hiánya miatt

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Nagyon gáz a csapat,hogy semmilyen kritikát nem tudtok elfogadni a ti csodacsaló dokitoktól.Az én dokimtól is pártoltak már el és én el tudtam fogadni az ő döntését,hisz emberek vagyunk.De amilyen stílus itt uralkodik,az tükrözi a dokit és betegeit.
A táblázat pedig tényleg nem olyan húde..... :roll:

Ja,elég gyér a fantáziája etnának,hogyha azt hiszi,hogy én somody vagyok. :shock: :lol: Azt gondolod drága okoska,hogy ő foglalkozna magatok fajtával?

Amúgy 3 gyönyörű gyermek édesanyja vagyok és ha nem utaznánk olyan sűrűn a Férjem munkája miatt,akkor a 4. babát is vállalnám,de most így ideális Nekünk!

Miért is kellene mindenkinek tudni név,cím és tel. szám-át,ha hozzászól egy internetes fórumhoz? :roll:

Olvassátok vissza magatokat és szégyeljétek is el magatokat!Szerintem akik külsős olvasók,meg vannak döbbenve a stílusotokon!

Üdv:Kingiri
csirkin
 
 


kismamák nehogy elolvassátok, mert az idegesség árt a babáknak!

noki te olvashatod, mert te úgyis szülni akarsz!

nem tudták, hogy kismamákkal, szülés előtt állókkal és fogzás miatt nem alvó anyukákkal ne kezdjenek! ott aztán van agressszió rendesen, a hormonok ugye, meg az alváshiány előhoz még egy alvó oroszlánt is, aztán jön az üzleti alapismeretekkel lévő "megismerkedés"! a többi fasza csajról nem is beszélve!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


gratulálok a 3 gyermekhez, gondolom te is mint mi megküzdöttél értük és ezért is érzed át a mi helyzetünket. én egyáltalán nem szégyenlem magam, miért kéne? én személy szerint hozzászólnék minden orvoshoz, akiről hallottam rosszat vagy aki ténylegesen hozzá nem értő volt és zsebben kutatós, akkor megtelne a babanet. van belőlük bőven, sajnos . én nem inkognitóban tenném, mi itt arcra ismerjük egymást, ezért várjuk el másoktól is.
ja és köszönöm a bókot, tényleg okos vagyok, már ketten mondtátok ma és ugye én adok mindenki véleményére.

gondolom somody csak a te félékkel foglalkozik, szerinted. az én félémmel inkább ne is foglalkozzon, jól megvagyok nélküle is. ja majd tartok oktatást hogyan értelmezzük a dolgokat címmel, a somodyt nem raktam idézőjelben, mert azt hittem mindenki érti, akkor most a nem magam fajta kedvéért leírom, hogy somody úrnak azt hívom, aki ellenséges hozzászólásokkal traktálja a jófej fórumozókat. de sajnos nem lehet mindenki olyan okos, mint én!

hajrá a 4. gyermekért, sok sikert!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kedves Csirkin!
Ez itt nem az utáljuk Vereczkey dokit fórum, hanem a Vereczkey Attila betegei! Mi azért vagyunk itt, hogy megbeszéljük a mi saját tapasztalatainkat, és evvel ha lehet segítsünk egymásnak.
Ha akartok, hozzatok létre egy Vereczkey ellenes fórumot, és azon pocskondiázzátok őt, hiszen jogotokban áll. Én sem megyek bele a Kaális fórumba köpködni/ pedig hidd el lenne miért bőven!!!/, mert ott olyan lányok vannak akik bíznak bennük és nem az én dolgom,hogy felnyissam a szemüket. Gondolom mondannyian utánanéztünk az információknak amit a V.dokiról írnak, mégis őt választottuk. Én legalábbis tudatában voltam a sok rosszízű híreknek, mégis el mentem hozzá, és NEM bántam meg!!!!!
Kérlek benneteket inkább csináljatok egy másik fórumot, és ott megszabadultok tőlünk, a sok fanatikustól, akik védik azt az embert, akiben bíznak és aki megadta a lehetőséget annak,/ a sok felesleges műtéttel!!!/,hogy gyermekük szülessen!!!
Köszönjük szépen!!

H.

Kép
hugi206
 
 


ja elolvastam csirkin a te egyetlen hozzászólásodat is, ami nem a vereczkey dr-t ócsárolja, én viszont a te csodadokidórl tudnék írni, de nem teszem, mert okos vagyok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb!
nagyon drukkolunk, várjuk a fejleményeket!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Csirkin és többiek!

Bár én nem vagyok Dr. V. betege, nem is ismerem így véleményt sem nyilváníthatok, de ismerem Nokit és Etna-t (általam ismerik egymást) :) Olvasom a fórumot miattuk, a háttérből szurkolva. Az én lányom ott "készült", annál a dokinál akiben Noki csalódott, de soha sem pocskondiázta a fórumunkban, mert volt olyan inteligens, Etna is járt hozzá, de ő sem írta meg a véleményét a fórumon, neki is volt gyerekszobája... Én imádom azt a dokit, neki köszönhetem a lányom, de vannak ilyenek, és el kell fogadni, hogy más más a véleményünk, és mindenki találja meg a maga fórumát, és a maga orvosát. Mégegyszer elnézést hogy bele írok, de nem bírtam megállni, nem értem miért kell a feszültséget kelteni szegények között, és igen is ilyen a kivalvatlan anyák stílusa :)

Noki!

Szorítok hogy minden okés legyen :)

Etna!

Puszi Botikának, imádom, mikor jönnek még képek?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kedves Etna! Ha már így utánamkerestél (nyugodtan teheted, hiszen nyílt fórumra írogatunk), vállalom, hogy tényleg drága nekem a lombik a Círisben, de én úgy érzem, hogy soha egyetlen rossz szót nem írtam a Círisre, nyugodtan utánakereshetsz. Én már eleve nem V. drhoz mentem, mert én meg Kósa drról hallottam csodákat, és nagyon sajnálom, ha széthullik az intézet.
Egyébként ha már így kerestél utánam, biztos láttad, hogy jóval előtted írogattam már a Círises fórumra is és egyszer-kétszer ide is (csak azért írom, mert az előbb számonkérted, hogy miért nem írtam ide előbb) és azt is elárulálom, hogy szerencsére van egy tündéri aranyos kisfiam, de nagyon köszönöm a jókívánságaidat, mert szeretnénk neki kistestvért.
Nekem sajnos nagyon arrogáns a Te stílusod és hozzáállásod, de mivel tényleg nem tartozom V. doktor betegeihez és nem éri meg nekem ez az egész az idegeskedést, inkább elköszönök.
Csak annyit kérek, hgy olvass vissza és nézd meg, hogy mindenkit, aki leírja a vélmeényét (én csak azért mertem beírni, mert a másik fórumon és ezen is érdeklődtek mások is a dokiról) szerencsétlen hülyének neveztek :shock: azért ez elképesztő szerintem, és nem is akarok ebben részt venni. Minden jót Nektek!
bébike4
 
 


Lányok, Hölgyek,

elnézést kérek, hogy akaratlanul is szelet vetettem és vihart arattam. Néhányan Közületek minősíthetetlen hangnemben küldtek el melegebb éghajlatra privát üzenetben, mert a véleményetek kértem egy olyan dologban, amit több újságcikkben is olvastam.
Őszintén szólva meglepett a vehemencia és a struccpolitika, amit néhányótoknál tapasztaltam, de megértem a helyzetet, mert valószínűleg én is ilyen leszek az orvosommal kapcsolatban, ha sikerül kiválasztanom. Egyelőre még nem sikerült. :( Leveleitek, hozzászólásaitok alapján az lett a benyomásom dr. V-ről, hogy lehet, hogy jó orvos, de etikailag talán nincs vele minden rendben. Szóval, köszönöm a hozzászólásokat, a priviket (a mocskolódókat is) nagyon tanulságos volt olvasni őket.
Nem akarok oktatni senkit, de nézzétek el nekem, mert külsős vagyok... Ha tényleg annyira bíztok dr. V-ben, akkor ne engedjetek tért az alpári indulataitoknak, mert csak ártotok neki. Az igazság meg úgyis kiderül 1x, és remélem, nem tragédiák és félrekezelések árán.
Napsütést kívül, s belül!
Gubcsi
gubcsi79
 
 


Sziasztok mindenki
Witch
Köszi a hsz-t, aranyos vagy és teljesen igazad van abban amit írtál.
Valóban imádtam a BMC-t és az ottani közös dokinkat,de valóban nekem nem ő lett az igazi.
Soha nem mondtam és írtam róla rosszat és nem is ócsároltam!
Eszembe sem jutott!
Viszont leírtam,hogy mi történt ott velem,de nem azért mert ezzel fikázni akartam a dokit , hanem azért ,mert nekem sajna ez a kis történetem és szerettem volna leírni ,hogy miért váltottam....miért lettem Cirises!

V doki ellenesek
Nem értem,hogy miért kell idejönni és fikázni itt mindent és ekkora port kavarni?!
Sajnálom tiszta szívemből azokat akik csalódtak V dokiba,hála égnek nekem maximálisan pozitív a véleményem róla!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Úgy gondolom, hogy akinek van esze és gondolkodni is tud az el fog gondolkodni a következő mondataimon.
Aki nem ezt teszi, az gyógyíthatatlan!!!!!

Tehát!
Tavaly a II.kerületben egy neves orvos helyett inkább mekkeleknek nevezhető sarlatán hatalmas hormonadagokkal 11 db inszemet csinált nekem. 6-szor terhes is lettem, 6 hetesen mind meghaltak a babák. Genetikára nem akart küldeni, amúgy hozzá Czeizel ajánlásával kerültem!!!! A miomámról nem volt hajlandó beszélni, szerinte az nem volt a babáknak zavaró körülmény.
Idén februárban az utolsó vetélésemre egy héttel felkerestem a Cirist, ott V.-doki megvizsgált azt mondta, hogy tele van a méhem a nagy miomával, esélyem sem volt így babás maradni. Műtétet javasolt, március 5.-én megműtött, 8,8cm átmérőjű miomát szedett ki belőlem, másnap hazamentem, rá három napra teljes értékű ember voltam, fájdalom, mioma nélkül. Június 19.-én punkcióm volt, 22.-én 3 babát kaptam vissza, és ma már tudom, hogy három babát várok! Ha számolni tudtok három hónap alatt.

Na ezt a dokit ne merje senki gyalázni, szuper szakember, megértő, érző lélek aki veled örül és izgul érted.
Ha minden oros ilyen volna ez az ország nem itt tartana.
És még valami!!!
Nézzetek már somodi igy kisbetűel és a nagy kaáli mögé.
Hányinger!!!
Elszomorító, hogy küzdő emberek örömén, bánatán élveznek azok akiknek állítólag három gyerekük van és még nem aktuális a negyedik. Mi a szarnak olvassák ezt a fórumot.
Ja és még valami, én vállalom tetteimet, szavaimat!
Ha kell a nevem és elérhetőségem szóljatok.

Tinkyb!
Szeretnék még szívecskéket.

Köszi

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom megint van egy "kedves" betolakodónk!!!!
Én már hozzá se szólok inkább,megtettétek helyettem is!!
De már megint nem bírom ki,h ne írjam le ami a bögyömben van,BOCSIKA TŐLETEK!!

Tinkyb!

Ma nagyon sokat gondoltam rád és küldtem/küldöm a +++++++energiát!!Ügyi légy!!


Csirkin4

Arról még nem hallottál,h mindenkit megillet az ártatlanság vélelme???
Én úgy veszem észre,h Te a Somody beépített emberkéje vagy!!
Vagy alapból ilyen megalázó bunkó a stílusod??
Mi se kezdjük el szapulni,ordenálé stílusban írkálni a te csodálatos dokidat!!Nekünk igenis sokat számít V.doki és fog is,mi nagyon-nagyon sokat köszönhetünk neki,a szakértelmének stb.!!
Jó lenne,ha leszállnál rólunk,V.dokiról és az egész fórumról,TAKARODJ!!Ha nem jön be Neked V.doki,akkor minek írogatsz??
Mi nyugalmat szeretnénk,boldog baba váró időszakot és nem alázkodó hozzászólásokat olvasni!!


Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Baba!

3 pici?? nem csak egy petezsákot láttak az uh-n, azóta voltál újra. nagyon örülök a jó hírnek.

Én a mocskolódásokkal nem foglalkozom, most csak a babákra koncentrálok, és a "régi" körrel törődöm, nektek írok.

Tinkyb! Nagyon sokat gondoltam rád, írjál mi újság??

Hugi! Ti mikor kezdtek újra?

Én jól vagyok, pihengetek, várom a jövő pénteket.

Andy! Köszönjük az aranyos képeket, remélem jól vagy!

Noki! Mikor lesz a nagy nap??
detko79
 
 


Na ti külsős okos tojások!!!
Mit szóltok a Baba statisztikájához?
Kell ennél jobb? Ez a VERECZKEY dokI!!!!!
Sorry!!!

Baba! :D
Neked nagy gratula!!!!

Pusszancs!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Baba, nagyon-nagyon gratulálok! Felfogtátok már? És ha mind kisfiú lesz? :lol: Jó, csak vicc volt. Ma voltatok V. dokinál? Ott ültem a váróban, és szerintem Te lobogtattad az uhu-s képeket, mikor kijöttetek V. dokitól. Utána következett az én inszemem, ahova nagyon boldogan jött be V. doki, nekem is újságolta a nagy hírt, annyira örült Ő is a sikereteknek. Berajzoltam Neked a három szívecskét!

Én csak kapkodom a fejem, hogy milyen hozzászólások születtek itt egy nap alatt. Nem is értem, hogy egyesek csak negatív véleménynyilvánítás miatt miért írnak egy számunkra idegen topikra, miért jó ez a lelküknek :?:

Na megtörtént az inszem nálunk is! Előtte volt egy kis para nálunk, mert a párom ideges lett, hogy szerinte nem lett jó az anyag. Biólógus Kati végig nagyon segítőkész volt. Azért, hogy ne idegeskedjünk, külön megnézte a katonák minőségét, még mielőtt elmentünk egy órára, amíg ő dolgozott rajta. Az eredmény hallatán, azért megnyugodtunk, képzeljétek, 72 millió volt a számosság (még V.doki is aláhúzta a papírunkon az értéket), bár most is lustának mutatkoztak, amin tudott segíteni a táptalaj. A rengeteg feltett kérdésünkre türelmesen válaszolt. Rákérdeztem a fehérje evésre, és Ő elmagyarázta, hogy az a punkció után fontos, hogy elkerüljék a túlstimut. A beágyazódáshoz a sok folyadék lényeges. Volt egy jó szitu, ránk zárták a rendelő ajtaját. Mondták, hogy negyed órát kell feküdnöm az ágyon, a férjem bejött hozzám és mi vártunk. Háromnegyed óra múlva már gondoltuk, hogy valami majd csak fog történni. A párom kiment a szobából és senkit nem talált, és az ajtó is zárva volt. Nem volt más páciens, így mindenki elment ebédelni. Hívtam telefonon az asszisztenst, de akkora már vissza is ért, nem akarta, hogy valaki ránk nyisson. Jót vigyorogtunk az egészen. Én ma egyébként is nagyon vicces hangulatban vagyok, még fel sem fogom, hogy ennek a mai napnak mi lehet a vége. Nagyon szeretném, ha egy babóca! :lol: A rendelőben mindenki nagyon kedves és biztató volt.

Mindenkinek köszi a sok drukkot!

Szép estét Mindenkinek!

Képpg[/img]

Kép
tinkyb
 
 


ezt az indexen találtam:

Bocsánat, nem akartam indulatokat kavarni, csak orvosként alapjaiban másként látom a problémát. "Kaáli professzor urat", akivel dolgoztam is, én is ismerem, kicsit jobban is, mint szeretné. Én is "nagy múltú szakembernek" tartom, még akkor is, ha ebben a nagy múltban benne vannak az USA-ban működtetetett abortusz-intézetei.

Nem vagyok Somody hívő sem, de abban vele kell egyetértsek, hogy bár az igazgató főorvos személye alapvetően meghatározza egy intézmény imázsát, de az intézet sikere nem rajta, hanem az alá dolgozó szakembereken múlik. Kaáli most gyakorlatilag monopol helyzetben van a magyar piacon, ezért érdeke volt a magas színvonalú konkurencia ellehetetlenítése, mivel Somody - mellesleg sikeres üzletemberként és közgazdászként - egy jól működő klinikával és az új rendszerrel extrém módon csökkentené a profitját, amely most évi 6-800 M Ft - mindez szinte csak és kizárólag az állami költségtérítésből. Érdemes megnézni bármelyik Kaáli intézet felzsereltségét és összevetni egy nyugati klinikával (vagy akár a Cirisével, ahol volt szerencsém járni a nyitáskor). Ég és föld: Kaáli a minél többszöri stimulációban érdekelt, lehetőleg minél kisebb beruházással.

Somody 2+1-es elképzelése és a jelenlegi 4+1-es gyakorlat közötti etikai különbség az apró részletekben rejlik. Mint mondtam, minden adat azt bizonyítja, hogy a mesterséges megtermékenyítés sokkal - nincs jobb szó rá - hatékonytalanabb 40 fölött. Ha a kb. 200,000 Ft-os beugrót elengedné az állam, akkor a jelenleginél a mostani jövedelmi viszonyokat figyelembe véve potenciálisan kb 60%-kal több 30-40 közötti "tudatos gyerekvállaló" nő jelentkezhetne, akiket jó eséllyel nem kellene többször agyonstimulálni. Magyarul: több paciens, tehát több beavatkozás lenne, de megfizethetőbb áron, és felbukkanna még jó néhány, a Ciriséhez fogható felszereltségű, magas színvonalú intézet, Kaáli profitja pedig drasztikusan csökkenne. A professzor úr, ha csak egy évvel is eltolja az amúgy korszerütlen, európaiatlan, de neki tökéletesen megfelelő rendszer megváltoztatását, máris keresett min. 600 milliót.

Mielőtt megkérdezik: nem vagyok egyetlen szekértábor híve sem, nincs klinikám (nem is akarok), csak józanul gondolkodom és néha azzal szórakozom, hogy olvasok a sorok között.

Vendég
 


Kaáli "rajongóknak" szólhatnánk h. jöjjenek olvasni :lol:
biztos nem tetszene nekik.

Palgi-nak szólhatna valaki :mrgreen:

szerintem sokk-ot kapna :lol: igaz van 1olyan érzésem h. nemsoká előbukkan.
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Átolvastam a leveleket, mert már elég régen kukkantottam be a fórumra. Úgy látom, hogy jót tett az új topic, hipp hipp hurrrááá, egyre több a szívecske a táblázatban:-)

Baba,
nagyon nagyon gratulálok a Pici-Trióhoz!!!! :-) Én fel sem bírnám fogni, ha ilyen helyzetbe kerülnék egyszer :-) Vigyázzál Magatokra!

Szép estét Mindenkinek :wink:!

Puszi,
Bibus
bibus
 
 


öreg Kaálinak nem semmi abortusz intézetei vannak ám odaát ( USA), ott abban is nagy pénz van, komolyan nem semmi bőr van a képén.
20.hét felett lazán elveszik a gyereket szemrebbenés nélkül.
mindez Kaáli irányításai alatt.
Vendég
 


csak gyorsban jövök!

baba!
nagyon nagyon gratula, most már aztán lehet gondolkodni, hogy hova férnek el a manók. 3 kiságy, 3as ikerkocsi, 3 bébihordó, besza..ás, milyen nagyon boldogok lehettek! persze azért nem lesz könnyü gondolom a terhesség sem, de legalább pihizel előre, mert utána nem hagynak a kisebb focicsapatnyi lurkók. 3 fiú, de szép is lenne!!! :lol: drága ne is idegesítsd magam, nagycsaládos lettél hirtelen ez a lényeg! megérdemelted már nagyon! czeizer és társai, na ja. nincs fórumja, írok gyorsan oda, úgy belejöttem ma.

vasikáé írt a másik fórumra, mesélte a te esetedet, gondolom ma te lehettél az egyetlen 3-as ikres anyuka. vasi, tinky, te, jól összefutottatok és nem is tudtátok.

sajnos vasinak csak szept - okt környékén tudja elkezdeni v doki, remélem nem adja fel, holnap lesz a szülinapja, jó lett volna egy lombik erre az alkalomra.

tinkyb!
jajaj, bezártak apával? remélem azért nem féltél? :wink: 72 millió nagyon jó eredmény, ragacs, ragacs,ragacs ezerrel.
azért nálad elég az ikerterhesség vagy te is 3as anyuka szeretnél lenni? ++++++++++++++++++++++++ drukk.

hugi!
akartam írni, hogy sajnálom a babócádat, kitartás csaj! nemsokára kicsit enyhül a fájdalom, mert jön egy babuci vagy kettő vagy három?

witch!
nagyon drága vagy, attól még nyugodtan jöhetsz közénk, mert nem v doki betege vagy, a te storyd is tiszteletet érdemel, mint ahogy itt sokunké. a képek mennek folyamatoan ígérem, de én is kérek Jamináról. biliset, ha van, hihetetlen a kiscsaj, bilibe kakál és 7 hónapos sincs. nagyon ügyi! én nem ínám le helyetted a storyt, ha van kedved elmesélhetnéd a lányoknak a kálváriád, már csak azért is, hogy erőt adj sokaknak.

tényleg lányok, én az ilyen emberek előtt teszem le a kalapomat, mint witch, baba, hugi, noki, bandy detko, tikyb, vasikáé, egyenlőre a többiek storyát nem tudom, móni is eszembe jutott. ja és remélem minél előbb csatlakozik reni is közénk, holnap lesz a beültetése 7 embriós ő is. na ős is tiszteletet érdemel, a délelőtti díszes társaságnak meg ez legyen a legnagyobb öröme az életben, hogy most jól megírta (de ki kérdezte). bebizonyították, hogy nekik mindegy kit szídnak. kezdték vereczkey dr-ral, utána jött az egész fórum és végül távoztak velem. nem is értem, még megsértődtek, hogy nem csókokat dobáltunk nekik, így az éteren át.

hé csajok rájöttem valamire. somodynak is 3 gyereke van, ez nem a somody, hanem a somodyné! hogy ez előbb nem jutott eszembe. ezért tudja ilyen jól, hogy min ment a balhé v doki és az ura között, hallgatózhatott :lol: -mond meg az uradnak, hogy küldjön egy kis pénzt a milliárdokból, vennék belőle üzleti alapismeret könyvet, persze huginak, mert hiányosságai vannak.
na ennyit a külsősökről, én jót röhögtem, rólam lepereg, kár fecsérelni az idejüket, ők meg idegesek lettek. remélem az arrogáns stílusommal vagy mit írtak rólam nem akarnak többet találkozni.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


zozo!

te olyan jófej vagy és tájékozott, azért húztam alá én is a csaj hozzászólásában a k. intézetet, évek óta támadja v dokit, hát a pénz az pénz!

minden kinti ismerősöm ezen röhög, hogy kint terhességmegszakításból szedi össze a lóvét, itthon meg ő nagy megmentő. az uncsitesóm 42 éves és szó szerint kidobták, mert milyen felelőtlen, hogy ilyen örgen akar gyereket, azt nem kérdezték, hogy hány picit veszített el. most ausztriában él, remélem ott talál humánusabb intézetet.

akkor most én is menjek a k-s fórumra? előbb czeizeresre, utána oda és sorolhatnám. a végére a gyerek felnőne magától mert az anyja verné éjjel-nappal a gépet. aztán még üzleti alapismer órákat sem tudnék neki tartani, úgy járna, mint hugi, kitartás, lassan meglesz a könyv!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ilyen kislányt mindenkinek! Kép
etna33
 
 


Szép estét lányok!!!! :lol:

Zozo!
Köszönjük az infót!!! :D
Az ilyeneket szeretjük olvasni, nem a rosszízűeket!

Etna!
Hát, én tudnék mesélni sokat a történetemről, de nem akarlak untatni evvel, a régebbi írásaimban benne van, ha gondolod olvasd el! Elég ha csak annyit mondok, hogy Kaálisok 9! lombikból 2 méhenkívüli ikreket tudtak produkálni! A V. doki meg egy komoly műtét után elsőre egyet. Sajna elhalt, de NEM adom fel!!!
Nagyon jó péda elöttem az én drága Baba barátnőm, aki nagyon bíztat!

Vasikáé!
Remélem olvasod a mi fórumunkat, és tudd, hogy nagyon örülök a döntésednek!!! Meglátod, fogjuk még tologatni a babáinkat!!!

Tinkyb!
Nagyon szorítok Nektek!!! Ügyik legyetek!!!

Jó éjszakát mindenkinek!!!
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Jajj,pedig azt hittem,hogy megállom,hogy nem írok,de ZOZO kiugrasztott a bokorból! :wink:

Zozo!
Tényleg nagyon érdekes volt,amit írtál!Mondom,engem meg lehet győzni ész értelmes érvekkel és én is elcsodálkoztam amit írtál!Azon meg főleg,hogy a Kaáli abortusz klinikát vezet Amerikában. :shock: Ezt nem is hallottam. :roll:

De megmondom őszintén engem már ez az egész tökre nem érdekel,csak mosolygok a vitákon.
Én/Mi elértük a célunkat....van 2 csudapofa egészséges, gyönyörű,zsivány gyerekünk,akiknek a testvérkéje a pocakomban növöget.....élvezzük a nyarat,a nyugit a sok utazást,csavargást,millió mosolyt,puszit (oké még csak nyálasat) amit az ikrektől kapunk...és ennyi nekünk elég.
A fröcsögést hagyjuk másnak.
Amúgyis 1000-el készülök az ikrek 1 éves szülinapjára,1-jén lesz és még egy csomó dolog van hátra a buliig.Mindegy,ez nem is ide tartozik.

Lehet,hogy most csalódtok,de nem fogok véres szájjal kampányolni a Kaáli mellett.Ez van,én nekik köszönhetem a szép családom és mégegyszer mondom azért engem is megdöbbentett néhány infó,de már nem érzem magam annyira érintettnek és ezért nem tud felzaklatni,vagy ilyesmi,csak 1 hír,egy infó.

Babának gratula!Huh,3-mas terhesség!!!Remélem minden rendben lesz.

Üdv. és szép estét és sok sikert mindenkinek ott és akinél a bizalmat megtalálja!

Ági
pálgi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: