Új privát üzeneted érkezett!

bsani én nem kérdeztem, de mintha valaki egyszer írta volna hogy ő rákérdezett és azt mondta hogy amennyit ő gondol.. :roll:
változik minden..mondjuk a Klinikákon a vérvételek megszűntek.. gondolom emiatt ...

iwiwen már nincsenek fennt :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
jé tényleg nincs már fent iwiwen, pedig eddig fent volt. na mindegy...
A bababörze jó dolog, sok mindent lehet kapni olcsón, és van 4d-s uh is pár ezer forintért. 3-5 ezer, ami töredéke egy rendelőben...Én idén is megyek.
Tegnap voltam a doktor úrnál, hát mit ne mondjak elég szétszórt volt, de mentségére váljon, hogy olyan sokat dolgozik. De most legalább jól elbeszélgettünk. Megnézte a kicsit is, olyan szép volt ,gyönyörűen látszott a kis arca, tátogott meg szopizta az ujját! Édes volt:)
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok,

zsuzska: igen, néha szétszórt kicsit, de tényleg rengeteget dolgozik. Ráadásul jövőhéten nem is rendel, ha jól tudom.

lányok, én már 4. hete küzdök a hányingerrel, rókával. Remélem, lassan túl leszek rajta.:)

én még babonából nem merek menni a bababörzére. :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 

 
 

henne, nekem az első terhességgel a 14. a másodikkal mondjuk a 16. hétig tartott a hányinger (mindegyiknél a 7. hétben kezdődött), de még mindig előfordul néha. Jó hír, hogy általában elmúlik a második trimeszterrel, rossz hír, hogy van, akit a szülésig elkísér - na az azért nem lehet túl jó móka :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Henne én is végighánytam az első időszakot. :roll: kitartás!

Szalamandra már írni akartam, hogy szép neve van a nagylányodnak

:wink:

Zsuzska édes lehetett a picurka ahogy szopizta ujját. :lol: mennyi idős terhes vagy? nem csinálsz vonalzót?

nekem jövő hét végén várható piri nénje aztán kezdem a clostyt.
Vendég
 


Sziasztok,

boniko, köszi! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


hát, köszi lányok. Nekem a 4-5.héten már elkezdődött. így remélem a 12.-en abbahagyja.:) most már áttért arra, hogy csak két naponta hányok reggel, utána csak émelygek, estig.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


sziasztok,

voltam 10.heti uh-n.:) minden rendben van a drágámmal.:)

boniko: 12- heti uh-t Neked is a klinikán csinálták? mert engem oda küldött.
jövőhétre kaptam időpontot a védőnőmhöz is, már várom azt is.:)

mutatok egy kis képet az én drágámról:) Kép

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne nagyon édes a kicsikéd! :lol: nekem a 12.heti a rendelőben volt, a 18.heti a Istenhegyi klinikán a többi pedig a Klinikán. :lol:
Vendég
 


köszi, boniko. hát engem a 12. hetire már a klinikára küldött..ami érdekes, hogy most vettem észre, hogy nem pecsételte le az uh beutalómat... szerinted kell beutaló az uh-ra klinikára? szerintem biztos..de akkor még mehetek hozzá pecsétért..:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok,

Szeretnék hozzászólni ill. kérdezni a "Gidai topik"-hoz, nekem is csupa jó benyomásom van róla, nagyon szimpatikus orvos, és szeretném majd én is nála szülni a gyermekemet ha majd egyszer talán ez is eljön, jelenleg még az évek óta tartó küzdelem részese vagyok a gyermekáldás elérésében.
Én utoljára kb. 2 éve voltam nála, és szeretnék információt kérni Tőletek, hogy jelenleg mi a tarifája a magánrendelésén. Korábbi leveleitekben olvastam, hogy a Klinikákon a vérvétel megszűnt, pontosan ez mit takar? Kérlek írjátok meg bővebben, mivel szeretném őt megkérni, hogy bizonyos hormonértékek végett vérvételre küldjön el, ez már akkor nem lehetséges TB terhére?
Köszönöm előre is a válaszotokat, és minden érintettnek jó babavárást kívánok, tekintsétek az élet legnagyobb ajándékának ami sokaknak sajnos nem, vagy csak hosszú küzdelem árán adatik meg.
vízililiom
 
 


vízililiom, a magánrendelés tarifája most 8000 Ft.
Hogy a vérvétel megszünte pontosan mit jelent, azt én sem tudom: az első trimeszteres vérvételre a területi laborba küldött, de az afp-t már a klinikán vették le. Szóval attól még, hogy a klinikán nincsenek bizonyos vérvételek, még el tudod végeztetni másutt TB-alapon, amennyiben ott végeznek ilyen vizsgálatot (nálunk pl. nem csinálnak vércsoport-meghatározást).
És, sok sikert a kisbabához! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is hozzászólni ehhez a topichoz, illetve kérdésem is lenne.
De először is Bonico köszönet Neked a topic elindításáért, jó, hogy tapasztalatcserére van hova fordulni. :wink:

Én idén, április 29.-én voltam először Gidai doktor úrnál, Henne javaslatára (itt is köszönet érte). Nagyon kedves és szimpatikus volt. Én konkrétan amiatt kerestem meg, mert már sajnos két vetélésen vagyok túl (egyik tavaly október, második most április 20), mindegyik az 5. hét előtt, és a korábbi dokim ezt sajnos nem vette túl komolyan, vizsgálatra sem hívott be (pedig telefonon felhívtam vetélésemkor).
Gidai doki rögtön átérezte a problémát, és rögtön vérvételt javasolt. Viszont mondta, (És ez Vízililiom a Te kérdésedre is válasz), hogy a SOTE II.-n ahol ő dolgozik, megszűnt a hormon labor, így vagy ír beutalót a háziorvosomhoz, ő pedig az sztk nőgyógyászatra, aki az sztk vérvételre , vagy fizetős helyet tud javasolni. Én utóbbi mellett döntöttem, mert a helyi Sztk-ban a nőgyógyász csak akkor ad vérvételre beutalót, ha egyébként hozzá járok rendelésre.
A Biovital Egészségközpontot javasolta (Mammut II.), itt 12.500 Ft a vérvétel. Viszont azt még én sem tudom, hogy alkalmanként-e, mert nekem a ciklus 4. 19. és 23. napján kellene mennem, de üdülési csekket elfogadnak. Hétvégén itt sincs vérvétel, emiatt a következőt kérdezném tőletek:

Fontos ugye, hogy egy cikluson belül vegyék le fenti napokon a vért? Mert nekem fentiek közül egy-két nap az elkövetkező 3 hónapban hétvégére esik, így lehet csak szeptemberben tudok menni. Valaki tudna ebben segíteni? Gidai dokit sajna elfelejtettem erről megkérdezni! :?

Válaszotokat előre is megköszönöm, szép napot Nektek: Szeszély!
szeszély
 
 


Sziasztok,

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, pénteken megyek a Gidai doktorhoz, majd meglátjuk mit mond nekem a vérvételről, majd megírom nektek.
Szeszély, esetleg próbáld meg a mensmentis a vérvétellel, ők lehet, hogy dolgoznak a hétvégén.

Minden jót és szép napot nektek.
vízililiom
 
 


Szeszély szerintem egy cikluson belül kell lennie.. meddőségi központokban hétvégén is van vérvétel bár fizetős ..esetleg kérdezz rá telefonon ne kelljen már várni..++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis szükségem lenne a Gidai doktor úr elérhetőségére, pontosabban a címre ahol rendel és örülnék, ha valaki megtudná írni azt is, hogy mennyi a vizsgálati díj nála. Még egy másik dolgora lennák kíváncsi, méh gozzá arra, hogy vajon foglalkozik magas FSH-val rendelkezőkkel, olyanokkal akiknek kevés az esélyük a teherbeesésre? Előre is köszönettel mindennemű válaszért!
sünivagyok
 
 


sünivagyok a topik inditó hozzászólásomban a második linkben vanaz elérhetőség. +++++++++++

Vizililiom, nekünk 27 hónapot kellett várni hogy a mi drága kisfiunk velünk legyen! nekünk is segítség kellett! kitartás!

én nem kezdtem el a clostyt még.. most fogászatra járok előbb rendbe tetetem a csúnya fogacskákat aztán hajrá...

kismamik remélem jól vagytok

a még várakozókank kitartás!!!!
Vendég
 


én is a pozitív oldalhoz szeretnék csatlakozni
egy meleg nyári napon kisírt szemekkel ismert meg és pár napja kisírt szemekkel távoztam mondtuk hogy viszlát de szerintem egyikünk sem hisz a viszontlátásban(vagy nem tudom).
személyiségemből adódóan keveset kommunikáltam vele ezért már figyelte a testbeszédemet ,mikor korházban voltam minden nap jár nálam (ami a többi orvosról nem mindig mondható el más páciensnél).Néha jobban féltett mint én magamat. Éreztem hogy biztonságban vagyok. Jó kezekbe kerültem. Néha próbálta oldani a hangulatot viccel csak én soha nem értettem a lényegét ezért inkább felhagyott vele. Szakmájában jól felkészült de sajnos még nem a legnagyobb név a szakmában.
Elmaradt műtétem miatt nem hibáztatom nem tehet róla a feje fölött döntöttek és még ő érezte magát rosszul meg hát én de az idővel jobb lesz.
Mindenkinek sok kitartás és hitet.
torcsi
 
 


Sziasztok!
hogy vagytok kismamák? ÉS persze a többiek is!? Még rendületlenül járok a dokinkhoz, nem is tudom mi lesz velem nélküle szülés után, az előző után is annyira hiányzott h már nem kell hozzá mennem:( De még azért van 11 hetem hátra....
torcsi gondolatához fűzve szerintem elég távolságtartó ember, főleg első pár alkalommal, azt hiszem el kell telnie pár évnek ahhoz, h felengedjen. Legalábbis én azt hiszem most már itt tartunk, szinte mindig viccelődik, és személyes dolgokról is szoktunk beszélni.Szóval egyre közvetlenebb...
Na további szép napot nektek!
Ja és boniko! Egy kérdés, csináltam vonalzót, de nem tudom hova kell a linkét beilleszteni! Segítség!
zsuzska88
Üllő
 
 


Torcsi örülök,hogy csatlakoztál a pozitív csapathoz..nem tudom mi lehet az ok,amiért sírsz,de ölellek!remélem minden rendben lesz!!!

Zsuzska a profil szerkesztésénél az aláíráshoz kell beilleszteni a bbc kódot :)

hehe ez cuki hát akkor gyorsan össze kell hozni egy kistesót is :)

Henne? többiek?
Vendég
 


Köszönöm szépen, azt hiszem már sikerült is. :) Legalábbis remélem!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska szép a vonalzód :lol:
Vendég
 


Boniko köszi hogy ismeretlenül is próbálsz támogatni, én is remélem hogy minden rendben lesz de sajna ez nem mostanában lesz ezért próbálok a jövőbe tekinteni és folytatni a tanulmányaimat :([/b]
torcsi
 
 


sziasztok,

mostanában kicsit rohangálósak a napjaim. apukámat műtötték mult héten nyaki gerincsérv miatt, így minden nap mentem be hozzá kórházba..

jelentem, túl vagyok a 12. heti uh-n, down szűrésen, minden eredményünk jó. :) lassan összegyűltek a leleteim, így a héten már viszem is őket a Doktor Úrhoz. :) akkor leszek pont 14 hetes. :) tippeltek a 12. heti uh-n nemet is, fiút mondtak. :)

boniko, Ti hogy haladtok?:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


torcsi :cry: kitartás akkor az előtted álló kicsit nehezebb úthoz! de remélem a vége csodálatos lesz!!!!

Henne sajnálom apudat! jobbulást neki!
énnekem a clostyrecept még mindig nincs kiváltva.. ugye először amiatt,mert elkezdődött valami , most meg 3 hétre leutazunk nagyikhoz múlt hónapban is lennt voltunk és pont nem lettünk volna Bpen.. szóval megvárok egy kevésbé aktív hónapot é közben a fogászati hiányosságokat is orvoslom :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Januárban írtam ide először, de miután semmi reakció nem volt, gondoltam nem erőltetem a dolgot. :oops:
Azóta is rendszeres olvasótok vagyok, és nagyon örülök a sok pozitív véleménynek a doktorral kapcsolatban. Nekem sem változott a véleményem, továbbra is 100%-an meg vagyok vele elégedve. Most már a 36. hetet tapossuk,és az is kiderült, hogy kislányunk lesz! Igaz, ezen először jót mosolyogtunk, mivel 9 évvel ezelőtt a kisfiunk majdnem rózsaszín karszalagot kapott "Anna Sára" felirattal. :D
Most számomra is láthatóak voltak a domborulatok... :) :)
Üdv mindenkinek, és kitartást kívánok, akár még csak tervezget, akár már 2in1!! /remélem ezzel nem sértettem meg senkit sem :lol: /
Ui:
Esetleg van még itt valaki, aki június végére várja a babáját??
E+E
enimeniko
 
 


Sziasztok,

henne, gratula a kicsihez és a jó eredményekhez!

enimeniko, neked is gratula a kislányhoz! :) 36. hét már igencsak a vége, még kiélvezhetitek majd együtt a nyár örörmeit, mielőtt jönne a megfázós-vírusos ősz :)

torcsi, sajnálom a szomorúságod, de ha már így alakult, hozdd ki a legjobbat az új helyzetből, tanulj, szórakozz, aztán jöhetnek majd a babás idők :)

Nálunk minden rendben, cukorvizsgálatra megyek majd a jövő héten, ugye a betöltött 22-24. hétben kell menni?

minden jókat!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Mostanában kerültem erre a topikra, ajánlották nekem Gidai doktor urat. Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy a terhesgondozás alatt végig a magánrendelőjében fogadja a pácienseit, vagy csak első pár alkalommal hívja oda a hölgyeket, utána már a SOTE klinikára kell menni? Lehet hívni a doktor urat a mobilján, ha az embernek kérdése van? Van szülésznő, akit szokott ajánlani, akivel szeret és tud is együtt dolgozni?

Örülök a sok pozitív véleménynek, amit eddig olvastam, nekem is szimpatikus a doktor úr, egyszer találkoztam vele, de a fenti kérdéseim még megvannak továbbra is.

Köszönöm, ha valaki válaszol?

Barátfüle
barátfüle
 
 


Barátfüle Szia!
Engem az első gyerekemmel kb 3X hívott a magánrendelőjébe, többi alkalom a klinikán volt. Aztán most a 2-kal már minden hónapban egyszer a magánrendelőbe hív. Klinikán csak vérvételen meg 12- és 18 hetes uh-n voltam.
Hívni persze, hogy lehet, mindig mondja, hogy bármi van azonnal hívjam. csak én olyan vagyok, hogy feleslegesen nem szeretem zaklatni. De szerintem ha éjjel hívod, akkor sem fog megharapni:)
Jól le is tolt, mikor 10 hetes terhesen vakbéllel megműtöttek, és nem hívtam fel...Bár nem tudom minek, talán eljött volna meglátogatni? Hát még az is lehet:)
Szülésznőt azt nem tudom, mi nem szoktunk ilyenekről beszélni, nem is kérdeztem, igazán én fogadni sem akarok. Viszont akivel az elsőt szültem az ügyeletes volt ( Mészáros Judit) Rá azt mondta, h nagyon aranyos, jól jártam vele. Szereti őt. Mondjuk tényleg iszonyatos rendes, normális szülésznő volt.
Hát ennyi infóm van ami eszembe jut, de kérdezz nyugodtan!
És jobb kezekbe nem is kerülhettél volna a doktor úrnál!


Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

NE haragudjatok, hogy a segítséget meg sem köszöntem, de nem voltam eddig gépközelben.
Köszönöm a segítségetek, a természet megoldotta helyettem a dolgokat, és már ebben a ciklusban el tudok menni vérvételekre. Azok a napok, amiket a doktor úr kért, pont hétköznapra esnek. Az elsőn már túl is vagyok, most pénteken kell még mennem, és jövő hét kedden. Az első eredményei jónak tűnnek, mind határértéken belül, de nem is ezekkel van gond. Hanem a progeszteronnal, Gidai doki szerint. Hát majd meglátjuk, azért addig is kitartóan próbálkozunk.

Henne
Gratulálok a jó eredményeidhez, és örülök, hogy már jobban vagy, illetve, hogy Édesapád is jobban van!

Minden Kismaminak, és leendő Kismaminak minden szépet és jót kívánok!

Sziasztok
szeszély
 
 


Szia Zsuzska!

Köszönöm szépen az információkat. Én az első babámat várom, jó hosszú és viszontagságos út után. Biztató, amiket írtál, én sem szándékszom aztán mindig hivogatni, csak gondoltam, ha baj van, akkor szeretném tudni, hogy retteghetek-e, hogy lecsesz, mert lehetetlen időben hívom. Még lenne kérdésem, ha gondolod megírhatod privátban is a választ. Szóval a kérdéseim még: a szülés alatt hogyan viselkedett, időben bement-e, nyugodt, kiegyensúlyozott-e, hát ilyesmikre volnék kíváncsi.

Gratulálok a második babádhoz, remélem, hogy minden rendben lesz

Szia Szeszély!

Örülök, hogy az első eredményeid jók, a progeszteront meg hamar lehet orvosolni progi tablettával. Sikeres próbálkozást nektek.
barátfüle
 
 


sziasztok,
ez engem is érdekelne..mármint a szülés közben hogyan viselkedik, milyen a doki..
leírná a tapasztalatait aki már szült nála.
köszönet
bsani
 
 


Barátfüle és bsani!

Hát ez az egy, amiben nem tudok segíteni, ugyanis nem vele szültem sajnos, mert épp Zalakaroson volt, amikor hívtam,hogy idő van, és hát nem ért be, mert Máté marha gyorsan megszületett,viszont beküldött hozzám egy nagyon rendes, normális, tapasztalt orvost, tehát nem az ügyeletesnél kellett szülnöm!Viszont barátnőm nála szült, de azt csak nagy vonalakban tudom, h vele milyen volt. Pontos, higgadt, jól irányította a dolgokat. Nagyon ott van a tudása is!De remélem, hogy most másodjára már sikerül vele szülnöm! Meg is kértem már többször, h lehetőleg ne menjen el nyaralni:)
Viszont másnap már reggel 7-kor ott volt nálam, megnézett, minden nap megvizsgált, nagyon lelkiismeretes volt, és persze egy forintot nem akart elfogadni!

Barátfüle hát akkor gratula a picihez, főleg ha nehezen jött össze! Mi volt a probléma, és mégis mennyi idő volt, mire sikerült? Ja és nyugodtan hívd, bármikor, bármiért! Hidd el nagyon kedves, megértő orvos!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska, köszi az infót, a lényeg, hogy pozitív volt a barátnőd véleménye, illetve megnyugtató, hogy helyettest kért meg maga helyett a te szülésedre annak idején. Drukk, hogy most ne menjen nyaralni. Az is nagyon jó, hogy benézett hozzád többször is, ez nagyon jó.

Köszi a kérdésed, három évet vártunk. A probléma forrása ismeretlen.
Vendég
 


Bocsánat, az előző hozzászólás is én voltam, csak elfelejtettem kilépni. :oops:
barátfüle
 
 


Sziasztok!
Az én szülésemhez időben odaért hála istennek,pedig akkor is épp vidéken volt :),és minden teljesen rendben ment szülés alatt. Kedves volt, türelmes, és az arcáról simán meg tudtam állapítani, hogy éppen mi a helyzet. Ezt úgy értem, hogy viccelődtünk sokat, és addig tudtam, hogy ekkor még semmi komoly nem történik. Amikor már közeledtünk a vége felé, akkor már teljesen komoly volt, és én tudtam, hogy nem sokára a kezemben lesz a gyerkőcöm. Szülés után naponta többször is meglátogatott. Amikor a kórházból hazamentem, még akkor is hívhattam, bármi problémám volt. Szóval, ő a tuti befutó nálam, és tényleg ajánlom mindenkinek.

szalamandra!
Igen,akkor kell menni, én is a 22. héten voltam cukorterhelésen.
Bár már lehet, hogy túl is vagy az egészen :) :)

Mindenkinek további szép napokat
E.
enimeniko
 
 


Enimeniko! Köszi szépen, ez nagyon megnyugtató.

Nálam lehet, hogy császár lesz (legalábbis kicsit reménykedek benne, rosszak a szemeim), remélem, hogy a császármetszést is ilyen szuperul csinálja.
barátfüle
 
 


sziasztok,

én is szívesen fogadnám, ha valakinek van vele kapcsolatosan császáros élménye. :)
úgy néz ki, nálam is majd császár lesz..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok,

Most jöttem haza egy aprócska kórházi kezelésről melyet a Gidai doktor végzett, még mindig nagyon jó a véleményem róla, amennyire én meg tudom ítélni szakmailag nagyon ügyes, ügyesen teszi a dolgát, nekem mint orvos nőgyógyász nagyon bejön. Már rengeteg nőgyógyásznál megfordultam, sok a pénzéhes nagyképű aki "Istennek" képzeli magát (pl. nem mindegy hogyan szólítod, doktor v. professzor sb.), szóval örülök, hogy rátaláltam egy normális orvosra. Utoljára több mint 2 éve kezelt kórházban, azóta azért ő is változott ahogy észrevettem, szétszórt és feledékeny, többször volt, hogy ugyanarra egyszer ezt mondta, másrészt ennek pont ellenkezőjét. Persze ez nem szakmai dolgokra vonatkozik, hanem pl. mikor hol legyek stb. Persze ez lehet ezért mert leterhelt, de a mai világban ki nem?
Nos még mindig ő az etalon, de ha olvassa ezt a blogot azért ne bízza el magát, és tréningezze az emlékezetét.

Mindenkinek minden jót kívánok.
Üdv,
vízililiom
vízililiom
 
 


Lányok,

Van egy kérdésem is. E-mail-en lehet értekezni a Gidai doktorral? Valamelyikőtök áll e-mail kapcsolatban vele? Ha igen, kérlek osszátok meg velem is az e-mail címét, amit rendszeresen olvas és válaszol is rá.
Esetleg valakit küldött közületek génvizsgálatra?

Minden jót és üdv nektek,
Vízililiom
vízililiom
 
 


Sziasztok!

A császárról nem tudok nyilatkozni hála istennek, és remélem hogy 3-4 hét múlva sem fogok tudni... :)
A feledékenységéről meg annyit, hogy ő mindig is az volt. Még nagyon régen is az volt, és most , hogy sokkal több betege-kismamája van, meg már nem is csodálkozom hogy feledékeny. Én úgy szoktam kiküszöbölni az ebből fakadó félreértéseket, hogy előző nap, vagy indulás előtt rácsörgök, hogy akkor tuti hogy akkor és oda?? :D :D :D Soha nem haragszik meg érte, és volt már rá példa, hogy akkor tudtam meg, hogy pl elmarad a rendelése, és még ő kért bocsánatot.
Nekem ez teljesen belefér.
E-mail-ről nem tudok /legalábbis én.. :)/ de szerintem ha felhívod a rendelőjét, biztos meg tudják mondani ha van ilyen elérhetősége.

További szép napot mindenkinek
E.
enimeniko
 
 


sziasztok!
Hát emailról én sem tudok, bár szerintem nagy csoda lenne ha még erre is lenne ideje, h válaszolgasson. De jövőhéten megyek hozzá, és megkérdezem tőle, hátha...
Egyébként tényleg csörögjetek rá, főleg ha mást mond ugyanarra a dologra, hiszen lássuk be, tényleg elég feledékeny! De ha arra gondolok, h én arra sem emlékszem mit ettem tegnap, akkor ez abszolút érthető, ennyi beteg mellett. Nekem lényeg, h akkor legyen képben, mikor ott vagyok vele szemben. Bár első pár alkalommal azért kérdezte, h ki is vagyok és mit akarok, mostmár a nevem is tudja:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Enimeniko, Zsuzska88,

Köszi a gyors választ.
Azért lássuk be, számtalan orvos nőgyógyász van, akik internetes fórumok kérdéseire válaszolnak - magánrendelésük van - oktatnak - és főállásban kórházban dolgoznak, szóval lehet ezt még fokozni, meg aztán magamról tudom egy multicég egyik vezetőjeként, hogy nem egyszerű átlátni és észben tartani a számtalan teendőt, neveket, számokat stb.., de ez van és meg kell szokni, fejleszteni a hozzáállást.
Szóval ez a feledékenység engem eléggé zavar, de nem annyira, hogy máshogy menjek, hiszen mint írtam egyébként jó a véleményem róla. Nem akarok ezen a témán lovagolni, csak a teljesség kedvéért tettem hozzá a fentieket.
A továbbiakban koncentrálok a szakmai részekre.
Zsuzska88 köszi előre is, ha megkérded ez e-mail címét, én csak néhány hét múlva megyek hozzá újra.

Szép estét nektek,
Vízililiom
vízililiom
 
 


Vízililiom!

Teljesen igazad van különben, ha nem róla lenne szó, meglehet nem lennék ennyire elnéző... De hát ez van, így szeretjük.. :wink: :lol:

Kép
Kép
enimeniko
 
 


És persze lássuk be, elég jó pasi is :oops: :roll: Lehet ezért is vagyunk ilyen elnézőek vele :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Nagyon jó fejek vagytok, hát igen, a vonzó külső nagyot lendít a népszerűségi indexen az ő esetében is :wink: .
Remélem egyszer összefutunk nála hogy ezt szóban is kielemezhessük!!
vízililiom
 
 


:D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
enimeniko
 
 


vizililom !
Én a jövőhéten megyek hozzá fél 4-re. De amúgy rendelőn kívül is össze lehetne hozni egy "Gidai fun" randit! :D:D Mit szóltok lányok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska,

Részemről szívesen. Ha mindenkinek jó, lehetne csüt késő du. ha már úgyis a dokinál jársz. A mi irodánk nincs túl messze tőle. A rendelője környéke amúgy is tele van kávézókkal.. :lol: :lol: :lol:
vízililiom
 
 


Sziasztok!
Az az igazság, hogy nekem már elég nagy macera a Deák térre elvonszolnom magam. Örülök, ha a hétfői ctg-t letudom a klinikán. Főleg ha jönnek a 30 fokok. Ja, és délután már csak a nagy fiammal együtt menne a dolog. Az meg már nem az igazi. Úgyhogy bocsi csajok, de nekem nem megy, pedig szívesen ott lennék. :(
Zsuzska, látom te is már a 32. hetet taposod. Én már nagyon várom a végét....
Sziasztok
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: