Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm Viki!! :) 8)

Ani??? Mensi ,teszt? :shock:

Jók legyetek!
Vendég
 


7kincs!
Holnap találkozunk! :( :D Miről ismerlek fel?Te is vérvételre mész?Megyek még UH-ra utána.Nekem hosszú szőke hajam van,és hullámos.Erről bizti felismersz,de ha mégsem,akkor írok még egy kis ismertetőt:kicsit törpe,28 vagyok,de általában 20-nak néznek(sokszor látom a pillantásokon az intézetben,hogy ez meg mit akar itt?).
Remélem összefutunk!Jó lenne...
Puszi!

Vikimi!
Ebben én is biztos vagyok,de mindig ott van az a DE...

Kép
ani0227
 
 


Itt vagy még 7kincs?Egyszerre írtunk!

Kép
ani0227
 
 

 
 

Ani szia írtam privit aztán olvastalak itt :lol: jól elkerültük egymást :lol:

Néha én is nagyon fiatalnak érzem magam a kaáliban (27)paramétereink hasonlóak :lol:
ja és nekem is vérvétel és uh :wink:

pusszancs!
Vendég
 


Szia 7kincs!

Jó volt veled talizni szerintem is!Amikor végeztem figyeltelek benneteket,de még nem voltatok ott,szerencsére egyből behívtak,pedig sokan voltak előttem!(biztos előre került a kartonom) :D
Ami pedig jó hír,az az,hogy ma már be is adtam magamnak a 225 egység Gonalt!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Nem volt a petefészkemben semmi!!!!!!El sem hiszem!Viszont az LH szintem egy kicsit magas,de még belefér.Be vallom őszintén,nem erre számítottam! Kép

Kép
ani0227
 
 


Szia!

Ááá szuper,nagyon örülök, :wink: elgondoltam,hogy olyan táncot lejtesz örömödben mint a pingvinek :D
Mennyit fizettél a szurikért :oops: ,neked kell fecsibe szívni,vagy töltöttek?? 225 egység 3 ampulla? jó sok ,én ma kettőt adtam magamnak(menopur),kicsit remegtem :lol:
És mikor dokizol legközelebb?? Én csütörtökön.
Tv-t tudtatok nézni?

Jó tüszőnövesztést!
Vendég
 


Ani!:)
ez szuper hír!Hajrá gonal!!!! én is 225-t kaptam kezdésnek,biztosan csökkne majd a végére.Nagyon örülök, hogy végre szurkálhatod magad!!!! :)

Kincs!:)
neked is jó szurkálást és sikeres dokizást csütörtökre!!! :)

ezeket nektek küldöm,egy-két kis szerencsehozó
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit most elbizonytalanodtam!Az első beültinél 75 egységet kaptam,most 225-öt!Nem lesz egy kicsit túl sok egy petefészeknek???Nem lesz ebből túlstimu?Holnap 150-et kell!Szerintetek?Vikimi!Neked mindegyik petefészked megvan?Vagy ebből még nem lehet túlstimu?
Egy ampullából kellett kinyomni a 225-öt!300 van benne,és 2 dobozzal kaptam!21000 ft.
Kincs!Én is csütörtökön megyek! :D Igen,kaptunk tévét!

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Vikimi köszi raktározunk! :D mit szólsz a lehűléshez? ez most nem az én érdemem,nem locsoltam rendesen :lol: :lol:

Ani reméljük nem lesz az, ez csak a kezdő löket aztán csökkented,meg lombiknál leszívják a tüszőket és nem tudják a petefészek falát nyúzni.
én is 20.000 fizettem 5ampulláért :? szedsz még vmit?? nekem írt medrolt,káliumot és aspirint kellett vennem.
Csütörtökön sztem 8-tól a kaáliban fogok dekkolni, 11-re kaptam időpontot uh-ra.
Vendég
 


Én is ott leszek reggel,és nekem is 11-re kell menni! :D
Minden másnap E vitamint kell szedjek,és minden nap aspirint.De még szedek mellé elevitet is,és kalcium-magnézium vitamint is.Gondolom elég.Bízom benne,hogy nem lesz semmi baj!Minden esetre nagyon sokat iszom(2-3 l),mert még Szegeden mondták,hogy rengeteget kell inni,és akkor talán kiküszöbölhető a túlstimu. :roll:

Szerintetek szedjek még valamit?Ti milyen vitaminokat ettetek? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
Nekem megvan mindkét petefészkem,nálam nem találtak semmi eltérést.Engem nem sikerült sosem túlstimuzni,átlagban 7-8 tüszőm lett,abból 4-6 petesejt.Mindenki másképpen reagál a hormonokra,a kezdeti adagból tudnak majd kalkulálni a dokik.Biztosan minden rendben lesz.
Én ezeken a vitaminokon kívül szedtem még a magneB6-t és rutascorbint is.Ja és igen inni inni inni,és fehérjedús táplálék!!!!!
:)

Kincs!:)
fantasztikusan jó ez az idő most, nem is bánnám ha kétnaponta ilyen lenne az idő.Pedig már megakartam köszönni neked a locsolás utáni időt...de majd kérni fogom még hogy locsolj!!!!:)

Mindenkinek minden jót!
Én szomorkás vagyok nagyon holnap utazik el a párom 6 hétre németbe...mi lesz velem...totál kivagyok készülve.Majd jövök sokat ide hozátok!!!!Oké??? :)
Vendég
 


Sziasztok!!

Viki óó,sajnálom hogy egyedül leszel :( szülők vannak közelben?? Egyedül alszol majd?
Nekem ha a férjemnek este kellett dolgozni nem tudtam rendesen aludni,kifacsart rongy voltam egész nap..de mi itt leszünk pótléknak és szórakoztatunk a stimus dolgainkkal,Te pedig nyugtatsz és drukkolsz nekünk.
:)
Reggel elég hideg volt de a frissülés már nagyon kellett!

Ani de jó akkor ismét talizunk.
Én is szedek e vitamint,folsavat,kimami vitamint csak a ciklus második felében kezdem és magneb6-ot is
Vizet próbálok sokat inni én is,bár alapból 1/2 liter víz elég egy napra most pedig 2-3 litert próbálok innni de már hányingerem van,és fehérjét is próbálok többet enni.

Ti mennyi egység szurit nyomtok /nyomtatok egy stimu alatt??
Én 8*1ampulla menopurt nyomok (75NE fsh+75NE lh) ez 150*8 ? vagy csak 75*8 ?? sajnos kicsit félek hogy nagy az adag insemhez :oops: :roll: :? ,
A bőr alá a szurit,ugye nem lehet elrontani? Most én szúrtam magamba a tűt de a nyomás nem esett kezemre így a férjem adagolta..

Többiek????
Vendég
 


Vikimi!
Sajnálom,hogy egyedül leszel!Én is tudom milyen rossz!A férjem most is készülődik éjszakázni! :( És ráadásul aug.végén megy Csopakra továbbképzésre két hétig! :( :( :( Pont beülti után!!! :( :( :( De 6 hét az már tényleg durva!
:shock:
De várunk ide!Nagyon!

7kincs!
Nem tudom sajnos a menopurnak a hatását!Még inszemnél kaptam én is,de már nem emlékszem! :(
Szerintem a szurit nem lehet elrontani,csak nagy bátorság kell hozzá!Én magamnak adom,a férjem ezt a helyzetet nem bírja! :oops:

A fehérje-evést már most el kell kezdeni?????

Kép
ani0227
 
 


Jó reggelt!

Ani nem tudom mikor kell kezdeni a fehérje evést..én most csak magamtól gondoltam,hogy próbálok többet enni és sok-sok vizet inni (nekem a túlstimunál sem mondták a sok folyadékot..)

Te holnap a Kaáliban leszel 8-11ig mert én lehet csak 9előtt érek oda, ha korábbi busszal megyek hajnalban kell kelnem és azt nem nagyon szeresssem de lehet megpróbálkozom.

Viki küldök kicsi vidámságot az éteren +++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++

Szép napot!
Vendég
 


Szia kincs!

Holnap a férjemmel megyek,de kb.8 után érünk oda!Vérvétel után elmegyünk ide-oda,eltöltjük az időt.Nem valószínű,hogy ott maradunk.De ha gondolod megvárhatunk!

Kép
ani0227
 
 


Ani

Áá ne várjatok, nem tudom pontosan mikor érkezem ,menjetek kicsit csavarogni!
11-kor majd talizunk :wink:
Vendég
 


Kincs!:)
szerencsére mi a szülőkkel lakunk,totál külön a padlástérben,így nem vagyok egyedül,de mégis hiszen nincs mellettem az én kicsi társam.Ha minden igaz 3 hét után hazajön 4napra,majd megy vissza,de alényeg hogy lehet hazajön!!! :)
jövök sokat és olvasgatlak benneteket és persze kimondhatatlanul szorítok neked!!!!
én egy egy stimu alatt nagy adagokat kaptam,nagyfogyasztónak számítottam... :) 225,225,225,150,225,150,150,75,75 a gonal-F-ből és persze a decapeptyl napi fél,ja és a repesztő...így a legutolsó sikeres stimu alatt 21x szurtam magam... (igaz volt ami nem ment be elsőre :) ) A bőr alatti szurit nehéz elrontani,nekem a taktikám az volt,hogy összcsíptem a hájam,majd bedöftem(a jobb oldalara legtöbbször...) a köldöktől 3-4 újjnyira.
Majd gyere a vérvétel után a hírekkel!!!!
Szorítok!!! :)

Ani!:)
a fehérjét jobb ha elöbb elkezded hiszen a sejtjeink is abból épülnek fel, csak jót tehet...én sok sok tonhalat rio-maret(ma már a dobozát sem bírom )ettem,csirkemellet,és tejet,joghurtot. Bár szerintem a rendszeres evés használna igazán.Inni sokat kell,az még fonotosabb,hogy miért azt nem tudom megmondani,de mindenhol ezt mondják.
Szoratok neked is nagyon!!!!
Gyere a hírrel!!! :)
Vendég
 


Itt vagyok :)

Akkor jó ha nem vagy teljesen egyedül!
Meg a pici ott rugkapál a hasadban!! Sokat mozog,nem akar nagyon rendezkedni odabenn??

Az E2 600 feletti bár nem tudom mennyi a jó (a normál ciklus tartományában 70-170 van írva)
Az endom az 10mm, ez a dokinak is tetszett viszont a tüszim 16mm b.o.-on a jobbon azt hiszem két 13mm van többre számítottam,így kapok még 2-2-1 szurit vasárnap repiszuri,kedd inszem..
bizakodom mást nem tehetek..

Ani én is várom hogy jelentkez, biztosan jó híreket hozol!!

Megyek melózni ,legyetek jók!!!
Vendég
 


Kincs!
Olyan szomorúan jöttél ki a dokitól,mikor becsukom a szemem mindig azt látom! :( De szerintem ne legyél elkeseredve!Ha nem lenne jó valami,akkor biztos leállítana a doki.De már hétfőtől B.lesz!A sejtecskék,meg jól fejlődnek szerintem!Minden rendben lesz! :wink: Olyan cuki vagy,megérdemled,hogy sikerüljön a babó!

Hat tüszőcském,van,és szépen fejlődnek,a vérvétel eredménye is jó lett!!! :) :) :) :) :) :) Ma 150 egység gonal,holnap 75,holnapután 150.Ha hétfőn minden ok,akkor szerdán leszívás! :D

Puszi nektek!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Merre jártok lányok?? Pihiztek??

Ani olvastalak,csak írni nem írtam. Csodaszép eredményeid lettek!!!
Nagyon örülök!! :D :D
Akkor most nem talizunk :( ,drukkolok és ha minden ilyen jól megy 3hét múlva boldogan mutadhatod a + tesztedet!!!

igen szomorú voltam mert nem arra számítottam amit hallottam,de mindegy, ma beadtuk az utolsó szurit, már csak a repiszuri van! :)
Aztán kedden kifaggatom B.B-t hogy mit lát uh-n,remélem nem utálnak ki a kaáliból a sok kérdésem miat :oops: :roll: :lol:
Jajj lányok a cickóim kicsit feszesebbek és a barna rész pirosasra változott, :shock: eddig csak a pé után észleltem különbséget..tombolnak a hormonok :lol:
(+ szomorúság,hogy tegnap kicsit meghúztuk az autónkat :cry: :cry: :cry: :cry: )

Viki tudsz aludni egyedül??
Hol szülsz és kinél van már fogadott orvosod?
Közérzeted jó?

Jó hétvégét!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én mindig lesállásban,de vártam a hozzászólásokat! :wink:
Mi történt az autóval???Pedig olyan szép!Velünk két hete történt,hogy belénk tolatott egy roma fiú,és még ő volt felháborodva. :oops: Ordított mint egy elmebeteg! :oops: De szerencsére még a régi autónkba!
Holnap adom be a cetrotidet!Most egyedül!Félek tőle,mert oldószeres,és csavaros.A multkor is hozzáértő adta be,mégis melléfolyt az oldószer fele! :? Annyira idétlenül oldották meg!
Ne félj!Merj kérdezni!Szerintem ezt teszi mindenki!
És minden jót neked!!!!


Viki!
Most itt eszem a körözöttet!Finom! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Jó reggelt!!

A holnap az már ma? Drukk a szurihoz!
nem nehéz,bár nekem a férjem segített mert nem volt kedvem a két ampullát oldani szívni stb..ügyes leszel és nem fog kifolyni :wink: a férjem még soha nem csinált ilyet de nagyon precíz volt,és ügyes Te is az leszel!
Holnap is sokat gondolok rád,ahogy tudsz írj!!!
Pocid nem érzed? Jó étvágyat a fehérjékhez! :)
Én kicsit érzem a pocakom,egy uh-ra úgy elmennék (a férjem nézte interneten,hogy 1 milkótól már jó gépet lehet venni,de jó is lenne egy saját uh ) :lol: :lol:
Olvastam tegnap egy túlstimus lány történetét :( , az előző stimunál nem foglalkoztam a poci fájással,most már tudom mitől kell félni és nem tudom kiverni a fejemből,pedig próbálkozom :oops: :roll:
Az autó sajnos a mi figyelmetlenségünk :cry: ,egy tábla kicsikarta az oldalát, annyira nem látszik de ott van...a festő ma nézi meg,hogy mit lehet vele kezdeni
Ma takarítanom kellene, mert két hétig lazább napokat szeretnék,meg aztán is :P

Szép vasárnapot!
Vendég
 


Szia!
Sikerült beadjam a szurit!És egy csepp sem ment mellé! :D
Még délután vár rám egy oldatos gonal. :oops:
Én még nem érzem a pocim!De szerintem a sok folyadéknak köszönhetem!Azt mondták még tavaly,hogy a pocifeszülésre is jó,ha sokat iszunk! :roll: Egy kicsit izgulok,mert tegnap egy ici-picit véreztem a pisilésnél! :? Vajon ez baj lehet? :oops: Mi van ha le kell álljak? :x
Valóban!Milyen jó lenne egy házi UH! :D
Én is takarítgatok,pedig milyen jó lenne lustizni!De egy órácskát csak szánok rá! :roll:
Nagyon fáj a hasad :?:

Kép
ani0227
 
 


Szia!!

Énmegmondtamhogyügyesleszel :!: :P Kép
Nem tudom mitől lehet a vérzés,de holnap már lát a doki!Biztos minden rendben! (jajj nem akarok paramanó lenni,és rádragasztani az éteren keresztül :oops: )
Lehet csak egy erecske a jól meghízott méhnyálkából pattant meg!
Az ivászatnál mára 4litert :shock: céloztam meg,nem tudom sikerül e,de a lakásból kilépni nem érdemes :lol: :lol:
A pocim feszülősen érzem,nem olyan igazi fájdalom hanem nyomódós..a tüszőrepi után lesz izgisebb.
Takarítás nekem is nehezemre esik de már nem sok van..

Kitartás pusszancs, lassan a + tesztekért izgulhatunk egyszerre Kép
Vendég
 


Kincs!:)
köszi az érdeklődésedet, az alvás megy, mert éjszaka 1-ig fentvagyok, és így átalszom az éjszakát, de nagyon nagyon rossz egyedül a kicsi párom nélkül! :(
A méhnyálkah. nagyon szép vastag!:) tüszői is szépek, sőt még lehetnek mellette mások is amiket nem lehetett látni!!!! ezek nagyon jó eredmények csak így tovább!A takarítást ne vidd túlzásba,nálunk is szalad a ház....
Ja az Uh-ra én is kapó lennék!egyszer kétszer átugranék hozzátok egy kis leskelődésre!:)

Ani!:)
biztosan minden rendben lesz,a vérzés meg ahogy írta Kincs lehet egy elpattant hajszálér,majd a doki holnap ugyis mondja ha gond lenne,de úgysem lesz!Igyál sokat az valóban jót tesz!Ügyes voltál a szurival!!!! :)

mindenkinek kellemes napot!:)
Vendég
 


Kincs!
Hogy érted,hogy nem akarsz paramanó lenni?:oops:
Jó sokat sikerül meginnod!Nekem annyi már nem megy!


Köszönöm nektek a biztatást!

Kép
ani0227
 
 


Szia Viki! :)
Az uh-ra naggyon szívesen látnánk :D

Ani hát úgy értem,hogy a félelmeimet ecsetelem a topikon és lassan átragasztom rád,nem szeretném :!: :oops:
Kb fél litre és meglesz a 4liter :D
Tickered nem akarod javítani?
Második szuridon is túlvagy?

Nem csináltam meg mindent amit szerettem vola,de azért haladtam és ablakot is pucoltam!
Vendég
 


A két kis takarító!!!! mostmár pihenni és vigyázzni magatokra!
Kép
Vendég
 


Húúú Vikimi!

Ennyire azért nem viszem túlzásba!!! :D :D Kép

Jó lenne a tickemet javítani,de nem értem az angol szöveget!A múltkori is találomra sikeredett!!!de próbálkozom! :roll:

Kép
ani0227
 
 


[link=http://www.TickerFactory.com/]
[image noborder]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;104/st/20070730/n//k/1798/age.png[/image]
[/link]

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Ani a bbcode-t másold az aláírás profilodba és elég csak img-től img-ig
Németes vagy?? Mert lehet van olyan oldal is,de nem tudom pontosan
Vendég
 


Németet jobban értem,de most valamit csináltam! :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sztem nem jó vonalzót választottál(nem a heteket mutatná kismamiknál?),vagy a napokat nem jól írtad!
A T.F. oldalon bal oldal Trying To Conceive/Pregnancy cím alatt rákatt a Trying To Conceive-re
Aztán next, válasttol egy vonalzót és ismét next!
Választol vmit ami a vonalzón halad és next!

Cycle Start Date: Beírod a mensid kezdetét!

Cycle Length: ciklusod várható hosszát!

Ovulation Cycle Day ha akarod az ovuláció napját!
Mást nem szoktam beírni és ismét next!
aztán a bbCodot bemásolod!

Sok sikert! :)
Vendég
 


Kincs!

Hiába nézem,nekem nem ad be kisbabit!És még szivecske sincs!Az én gépem nem ezt mutatja! :? Vagy ennyire szőke lennék? :roll:
A ciklusom 26 napos!Most ezt üssem be,vagy amikor jönne a baba?Nagyon gáz vagyok?

Voltam ma dokinál!Nagyon szépen nőnek a sejtek!A nyálkahártyám is olyan,mint amilyennek lennie kell.B. szerint nagyon ügyes vagyok!!! :D Kép

Mit is mondjak neked 7kincs holnapra?TELJES SZÍVEMBŐL SZORÍTOK ÉRTETEK!!!Mikor leszel újra gép közelbe inszem után?Mikor kereselek?Beadtad tegnap a tüszőrepit?Én ma adom!De már alig birom!Azt érzem,hogy már nincs lelkierőm magambaszúrni a tűt!Már ez nagyon sok volt. :shock:

Kép
ani0227
 
 


Hali!! Már vártalak!! Csak pihengetek kicsit.

Nagyon örülök,a híreidnek és ez a táncoló krapek!! :lol: :lol: :lol: :lol: B.B. jut eszembe sztem lelkesebben örül mint T! Nem??

Igen tegnap este beadtam a repiszurit,hát örültem,hogy ez az utsó!! Annyi erőd még neked is lesz hogy beszúrd :wink:
Aztán megahiperdrukkokkk Neked!!!!

Holnap 13-körül lesz az akció :D aztán uzsgyi haza és ahogy tudok jelentkezek!
Picit feszül a pocim de nem fáj! Remélem engenm is megdicsér B.B! :P
Olyan jóóóó kedvem lett!

A tickereknél az oldal alján sok pici szám van,azokon ha lépegetsz egy csomó lehetőséget találsz!
Csak a 8cn jársz?? azt hittem 11kb..
A ciklus hosszának azt ütsz amit szeretnél,akár tesz napja vagy a ciklusaid hossza ami neked szimpi..
:lol: :lol: annyira nem vagy szőke :wink:
Vendég
 


Igazad van!Két nappal elszámoltam magam!10-nél járok ma!

Húúú!Nekem is feszül mostmár a hasam!Egyre jobban!

B.tényleg jobban kimutatja,hogy örül,de lehet,hogy T.is örül,csak másabb tipus!Nekem szimpi ő is!De B-t nem adnám fel! :D

Pihenj inkább sokat holnap,ne netez!

Puszi!

Kép
ani0227
 
 


Viki!

Mi van veled?Hogy telnek a napok?Miket csinálsz?Szoktatok a férjeddel beszélni telefonon?Mikor mész viszgálatra?Mennyi idősek vagytok pontosan?(bocs a sok kérdést)

Kép
ani0227
 
 


Hali!!

Gyors jelentés, a férjem alig akart ideengedni..
1.5 órát csúszott az inszem,sokan voltak.Kicsit túlstimus vagyok :?
Holap még egy adag kiskatonát fellőnek, mert a tüszőim egy része nem repedt meg,és holnap kapok infúziót is. Ani holnap talizunk! 8-ra megyek és 10-kor lesz az inszem.Te mikor mész? Lehet írok privit a számommal!
Minden jót!
Sajnos holnap du már dolgoznom kell pedig úgy pihennék..
Vendég
 


Oké!Akkor megkereslek!Jó hogy találkozunk,örülök,de azért nem jó mert vissza kell gyere!Sajnálom! Kép

Kép
ani0227
 
 


Kincs!:)
nagyon nagyon szorítok nektek!!!! Vigyázz nagyon magadra és hallgass a párodra!!!Pihenni pihenni amennyit csak lehet!

Ani!:)
Neked is óriási drukkhegyek!ügyes legyél!Igaz ha már B.B. azt mondta akkor az is vagy!!!
Hogy telnek napjaim?Iszonyatosan lassan, éjszaka nem tudtam aludni kicsit kikészültem, most már jobb.Igen beszélünk telkón a párommal,én ingyen hívom ő fizet...tudjon rá,ő hagyott itthon!!!:)
Most elkezdtem a babaszoba falidekorációk készítését,dekorkartonból Micimackót és barátait...lassan halad de még ráérünk vele.

Legyetek jók és gyertek a hírekkel!!! Szoírtok nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyok a punkción!De még mindig érzem a pocim,egy kicsit még fájdogál.Ahogy hazaértünk egyből elaludtam,és most keltem fel nemrég!Gyengének is érzem magam.De ez gondolom természetes,az előzőre már nem emlékszem,de talán nem voltam ennyire gyenge.
Viki!7 sejtecském lett!!!! :D :D :D :D :D :D :D Amikor bementem punkció után Bodnárhoz,annyit mondott:-hófehérke és a hét törpe(mivel fehérben voltam)! :lol:
Remélem Kincs is jól van!Együtt pihiztünk,de én előbb elmehettem!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ani jó volt tegnap talizni és örülök,a sejtjeidnek! :D
Pihizz és írd meg a további fejleményeket!
(B. humora annyira jó! :lol: )

Tegnap pár percel miután hazaértünk már dolgoznom kellett, :cry: ezt bánom és talán sok is volt 8-ig,ma délelőtt pihizek, lehet benyaltam vmit,mert megy a hasam és hányingerem van, a pocim érzem, nem tudom hogy a fészkeim vagy esetleg a méhem(vmit most tovább kaparászott B. mint tegnap és kicsit fájt is)
Ha fúvódnék akkor mennem kell infúzióra ha nem két hét várakozás

Legyetek jók!
Puszi!
Vendég
 


Ani!:)
Ügyi voltál!Gratula! B.B. aranyos, szinte hiányoznának ezek a kedves humoros beszólásai.Ma kell telefonálnod??? Remélem a randi remekül sikerült a sejtecskék között!!! szorítok!:)

Kincs!:)
pihenj sokat amennyit csak tudsz,és nagyon nagyon vigyázz magadra! szorítok nagyon nagyon!!!!!! :)

Hajrá csajok!!!!!!!!!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Telefonáltam!!!A hétből 5 volt életképes,és 3 termékenyűlt meg!Ez is jó,sőt! :D Remélem a továbbiakban is jól fognak növögetni! :roll: Holnap is telegrácsolnom kell,és gondolom akkor mondják meg hogy szombat vagy hétfő!
Elég nem jól voltam ma! :( Nagyon fájt a gyomrom!Nem birom ezt a sok gyogyit amit szednem kell!Megpróbálom mostmár óvatosan adagolni azt a sok bogyót!Az első beültinél csak Elevitet ,c vitamint,és Magne -B6-ot kellett szedjek,mostmeg rengeteg van!

Minden rendben lesz Kincs!Bízzunk benne,hogy megtörtént a nagy találkozás! Kép

Kép
ani0227
 
 


Hali lányok.

Ani szuper hírek!
:wink: :D
Én is beszéltem ma B.B vel, megy a hasam lázas vagyok és hányok, a sok bogyóból alig maradt meg bennem vmi.
Lehet vmi vírus? :x
Doki azt mondta imád hogy ilyen váratlan dolgokat produkálok :lol: azt mondta ne dolgozzak és holnapra vendége vagyok egy infúzióra és egy antibigyó receptre.
Borzasztó nő vagyok.. :? :shock:

Puszi!
Vendég
 


JAJ!!!!!Szegény Kincs!Ezt nem hiszem el!!!!!Nem semmi vagy!Sajnálom! :?
Nekem is fájdogál a pocim,de tűrhető! Kép
Pusztítsd ki az átkozott bacit!Jobbulást neked!

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
csak így tovább!nekem négyből 1 kezdett osztódni, majd másnapra még egy..így sosem lehet tudni!Nekem vasárnap csinálták,így lehet behívnak akkor is.
A sok bogyit mindenképpen sok sok folyadékkal és kajával(kifli,kenyér) érdemes bevenni!!!A medrolt(ha kell szedned)én mindig becsomagoltam egy kis kenyérbe,úgy tudtam csak bevenni, mert nagyon keserű volt!
Pihengess sokat!!!! Hajrá!!! :)

Kincs!:)
szegénykém, hát mit művelsz te????? csak vigyázz magadra és ne foglakozz semmivel csak magaddal! Remélem B.B. csodabogyója hatásos lesz!!
Vendég
 


Vikimi!

Neked punció után fájdogált a pocid?Nekem nyomásérzékeny az az oldal amit csináltak! :? Vajon nem baj?Természetes?

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
nekem mindig fájdogált a hasam,szerintem normális, ki mennyire érzékeny...ha belegondolsz, hogy belülről összeszurkáltak az lenne a csoda ha nem fájdogálna.Nekem feszítő érzés volt, nehéz volt űlni 1-2 napig,majd szépen elmúlik.de ha jobban fájna akkor említsd meg a dokinak!:)
mi újság a sejtecskékkel????

Kincs!:)
Hogy vagy?Remélem már jobban
Vendég
 


Ani!:)
ha nem baj bejelöltelek iwiwen! :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: